Tendentieus, ongefundeerd & nodeloos kwetsend

Douchen met Biden in Het StamCafé

Brante & Immink halen de 7 minuten niet

Sportclubs kunnen  straks door de Rob Jetten het warme douchen niet meer betalen. De Amsterdamse PvdA had al voorgesteld om warm douchen sowieso af te schaffen om energie te sparen. Blijkt dat ze zich daar helemaal niet mee te hoeven te bemoeien. WEF-loopjongen Rob Jetten regelt het lekker in zijn eentje. Alleen nog energie voor kamerleden die op vakantie gaan naar regimes waar ze meteen worden opgeknoopt, als ze uiting geven aan hun seksuele overtuigingen. Straks is vliegen sowieso  alleen nog maar voor mensen die in een diplomatenklasje hebben gezeten. 

Nou ja, alles beter dan douchen met Biden. Als je een klein meisje bent. Dat zijn dochter is. Joe Biden, misschien nog wel corrupter dan D66-icoon Shula Rijxman.

Reaguursels

Inloggen

Nu wordt ook duidelijk wat het aandeel van de bejubelde groene energie is op het totaal. Teleurstellend weinig.
En het niveau van de coalitie, pijnlijk laag.

Nico1000 | 04-09-22 | 10:03 | 1

... er zijn dus dagen met negatieve elektriciteitsprijzen ondanks de bizarre gasprijs. Zon- en wind helpt weldegelijk.

Barre_de_k | 04-09-22 | 10:15

Goed verhaal, de hoge elektriciteitsprijzen worden veroorzaakt door de wetten van deze regering waarbij de elektriciteitsprijzen gekoppeld is aan de gasprijs terwijl de elektriciteit wordt opgewekt door wind en zon. Maar de regering laat de burger belasting betalen, (35 miljard) en de arme mensen krijgen iets terug. De inhalige D66 en overheid. Stem D66 dan komen er nog 9 miljard belasting bij en de onnozele Nederlander vindt het partijprogramma prachtig. Nederlanders zijn naïef.

HekkeGenkie | 04-09-22 | 09:24 | 5

Dat is te simpel gedacht, Gekke Henkie.
Gascentrales moeten bijspringen omdat lang niet alle benodigde elektriciteit door alternatieve bronnen geleverd kan worden.

Daarbij stijgt de prijs van bijvoorbeeld kolen ook, omdat dat weer een alternatief is om te verwarmen.

En de vraag naar elektriciteit stijgt, omdat mensen afstappen van cv op gas.

Alles grijpt in elkaar, snappie?

Papa Jones | 04-09-22 | 09:37

De enige alternatieve energiebronnen zijn magnetisme en zwaartekracht.

Jos Tiebent | 04-09-22 | 09:40

@Jos Tiebent | 04-09-22 | 09:40: Rond 2100 that is.

UpdateAvailable | 04-09-22 | 09:46
▼ 2 antwoorden verborgen

Ik slaap nog even een hortie verder ,..

F. von Zeikhoven | 04-09-22 | 09:18

@Feynman: "Kernenergie is aantoonbaar de veiligste energie ter wereld. Het is ook de goedkoopste energie." Veilig wel, maar goedkoep ammehoela. Ja, als je de Nuclear Energy Association als bron gebruikt wel ja. Zoek eens een onafhankelijke bron. Neem dan wel recente cijfers, met nieuwbouw ipv gebruik van bestaande centrales, en inclusief ontmantelingskosten. Succes met de goedkope kernenergie.

nieuwe_Deen | 04-09-22 | 09:03 | 1

Interessant verhaal. Heb je ook een bron?
En wat zijn de alternatieven?

Dandruff | 04-09-22 | 09:31

Goedemorgen.
"Texas zet asielzoekers direct in bus naar New York."
Dit wordt meteen als politieke move geframed, terwijl deze mensen gewoon gratis vervoer krijgen naar een plek waar ze welkom zijn.
Directe gratis busreizen vanuit naar Ten Apel naar Den Haag met tussenstops in Bloemendaal en Wassenaar lijken mij ook een uitstekend idee de 'immigratiecrisis' hier bovenaan de politieke agenda te krijgen.
www.rtlnieuws.nl/nieuws/video/video/5...

funda | 04-09-22 | 08:49 | 2

Het zou toch wel een stunt zijn.
Een bus vol gelukszoekers bij het Binnenhof lozen en dan een briefje geven met : vragen naar Rutte.
En wegrijden.

J.Cash | 04-09-22 | 09:25

@J.Cash | 04-09-22 | 09:25: vragen naar Kaag lijkt me beter. Bij afwezigheid wegens ingebeelde ziekte een briefje met "Rob Jetten, buk eens."

Jos Tiebent | 04-09-22 | 09:39

Goedemorgen. Het is nu al heerlijk weer. Hier aan de kust is het niet zoals de verwachting was benauwd, want er staat een perfect briesje. Wat mij bij het klimaat brengt en de zoveelste D66 soap: de afwezigheid van Rob Jetten bij de Algemene Beschouwingen. Dat zie ik niet los van het onthutsende beeld van het functioneren van Economische Zaken, zoals dat nu naar buiten komt door de parlementaire enquête naar de gaswinning in Groningen.

Want hoe is de combinatie Economische Zaken en Klimaat ook maar enigszins logisch, anders dan dat de "belangenverstrengeling" er in de beste Hollandse traditie bij voorbaat ingebakken zit? Puur politiek gezien: duidt het feit dat Rob Jetten even uit de wind is gezet op het idee bij D66 dat hij de opvolger is van de niet bepaald florissante Sigrid Kaag?

Afijn, tijd voor belangrijkere zaken: De Race. Het ligt allemaal heel dicht bij elkaar, dus hoe kan dit anders dan een spannende wedstrijd opleveren? Maar ik blijf er niet voor thuis met een nazomertje als momenteel. De medeliefhebbers uiteraard wel heel veel plezier gewenst.

Hetkanverkeren | 04-09-22 | 08:45 | 1

Ik denk ook dat Jetten de opdracht heeft gekregen om niet aanwezig te zijn bij algemene beschouwingen om hem te beschermen tegen weer domme uitspraken. Hoop wel dat het Omtzigt lukt om hem toch hier te krijgen en dan laat Wilders maar op hem los gaan.

NLgaatnaardeklote | 04-09-22 | 09:00

Gisteren 70.000 mensen de straat op in Praag in een demonstratie genaamd ‘Czech Republic First’, met leuzen als "stop de sancties" en "niet onze oorlog". De angst voor een aanstaande hongerwinter zit er goed in. Volgens de Tsjechische premier Fiala zijn het allemaal pro-Putin rechts-extremisten, dôh.

pollens | 04-09-22 | 08:34 | 3

Goh, ben ik ineens ook een 'pro-Putin rechtsextremist'.
Klopt wel dat het niet onze oorlog is, wat de EU en de Britten trouwens ook, maar schreeuwen. De burgers mogen dit achterlijke sanctie-feestje betalen.

Ichneumonidae | 04-09-22 | 08:58

Dat zie je in Duitsland ook, elke vorm van kritiek wordt meteen geframed als extreem-rechts, extreem-links en pro putin. Zelfs als mensen hun zorgen uiten over de betaalbaarheid van het leven.
Die strategie zal overal toegepast worden, overgewaaid uit corona periode.

Bataafje | 04-09-22 | 09:20

@Bataafje | 04-09-22 | 09:20:

Die strategie wordt zelfs al 50 jaar toegepast, zie de lastercampagnes tegen oa Buikhuizen, Janmaat, Fortuyn en Hirsi Ali.
Dat deze laffe strategie de samenleving meer verdeelt dan echte nazi's ooit zou lukken nemen ze op de koop toe. Links gelooft dat zij een inhoudelijke discussie nooit kan winnen, en dus afhankelijk is van lastercampagnes. En eerlijk is eerlijk, daar hebben ze natuurlijk wel gelijk in.

Dandruff | 04-09-22 | 09:43

Ik werkte vroeger met meervallen, maar zo groot als deze heb ik werkelijk nog nooit gezien. Het zijn ongelooflijk domme beesten. Echte bottom dwellers. Ze zitten een beetje in het donker, zijn een soort lijkenvreters. Als je ze voert worden ze helemaal wild. In India kregen ze in elk geval goed te vreten want daar gooien ze de lichamen van overleden mensen in de plomp. Toen onstonden daar ook reusachtige meerval varianten. Maar op een gegeven begonnen er ook zwemmerTs te verdwijnen. Nooit meer teruggevonden. Allemaal opgesmikkeld ! Die reuzen-meervallen bleken de evolutionaire stap gemaakt te hebben van aaseter naar jager. Interessant !

Asteroid-B612 | 04-09-22 | 09:28

@funda | 04-09-22 | 08:59:
Variant op Bob de Rooy, jagen op zwarte kousen.
Die vind ik toch leuker.

J.Cash | 04-09-22 | 09:58
▼ 8 antwoorden verborgen

Is het donatie-offensief van Wikipedia hier al voorbij gekomen? Ik wil best wel wat doneren maar ik verdom het om mijn hele hebben en houden in te voeren. Ik had het er met mijn wederhelft over en die had om dezelfde reden het donatieproces afgebroken. Wie bedenkt zoiets?

goedverstaander | 04-09-22 | 07:54 | 7

@goedverstaander | 04-09-22 | 08:17: doe je het hier: https://donate.wikimedia.org/w/index.php?title=Special:LandingPage&country=NL&uselang=nl&utm_medium=spontaneous&utm_source=fr-redir&utm_campaign=spontaneous

Komjehiervaker | 04-09-22 | 08:27

Ook de manier waarop, ik voelde me bijna dief/inbreker.

Normpje | 04-09-22 | 08:28

Dezelfde mensen op wie je kan stemmen als je tenminste genoeg op de digitaalweterij uitgevoerd hebt om te mogen stemmen...

F. von Zeikhoven | 04-09-22 | 09:08
▼ 4 antwoorden verborgen

Goedemorgen jelui!
Nieuws: 'Twee medewerkers asiel gebeten door hond.'
De verwarring was even compleet, tot uit de tekst bleek dat het niet in ter Apel was.. Sterkte voor de medewerkers, die in het ziekenhuis liggen, de hond hebben ze laten inslapen. En zo zou het, hoe vervelend ook, altijd moeten zijn, je bijt de hand die je voert, niet!
Mw. Schizo las vanochtend over de 'mercedes-huurder' die in Oud-Gastel een familie kapot heeft gemaakt. Die mercedes had Duitse platen. Hoe dat nu toch zat.
En de crux zit hem hier in; wanneer spelen media en overheid nu eens open kaart? Begrijpen die niet, dat door alles maar onder de pet te houden door het inmiddels zeer schijnheilige privacy-adagium te prevelen, er in Nederland juist dat gebeurt wat ze proberen tegen te gaan?
Op het moment dat u of ik moeten gaan gokken wat de achtergrond is. vullen we liefst dat in wat we niet willen zien. De boze witte man denkt dat het een asielzoeker is, de extreem linkse lezer zal denken dat het een Wilders-fan is. En zo onstaat een volgend druppeltje dat de emmer vult bij elke lezer.
De overheid (als organisatie) staat ondertussen steeds verder van de bevolking af en volgt uitsluitend de interne regels. Die ziet niet dat ons land steeds verder polariseert, het polderen steeds minder toegepast wordt. En de reden? Onduidelijkheid, gevolgd door selectieve verontwaardigheid.
De oplossing is eenvoudig, namelijk beginnen met transparantie en open kaart. Op het moment dat een verdachte veroordeeld wordt, is zeker op het vlak van de daad er niet langer sprake van privacy. Laat iedereen maar kunnen terugvinden wat deze persoon gedaan heeft, inclusief NAW.
Die hele privacywet is prima voor burgers die zich gedragen, maar als je iets buiten de wet hebt gedaan (en veroordeeld bent), moet dat maar beschikbaar zijn, bijvoorbeeld voor werkgevers. Die kunnen dan zelf de keus maken of zij iemand aannemen of niet.
Het zorgt er ook voor dat de eventuele negatieve connotatie bij mensen weggenomen kan worden. We kennen allemaal die vriendelijke meneer of mevrouw die last heeft van zijn/haar achtergrond, die ervoor zorgt dat de persoon zelf alitijd maar de schijn tegen zich heeft.
Wat denken jullie?

EEnzame SchizofrEEN | 04-09-22 | 07:50 | 18

@Duwbak_Linda | 04-09-22 | 09:00: Een VOG is aardig, maar moet specifiek voor een beroepsveld worden aangevraagd, waarna de overheid beslist waar ze dan naar kijken.
Ofwel, dat VOG systeem is ook weer voorzien van 'kansen en mogelijkheden'.
In plaats daarvan zou ik eerder zien dat de werkgever, als die al een VOG voor een potentiele kandidaat opvraagt, een VOG krijgt met de melding dat er zaken zijn waar de werkgever rekening mee kan houden. De 'onderzoeksplicht' ligt dan bij de werkgever; is de daad relevant voor de werkzaamheden of niet, óf is het al zo lang geleden dat het niet uitmaakt, óf staan er meerdere meldingen en mag een werkgever dan twijfelen?
En initieel ging het me niet om brandmerken, maar om openheid van zaken te krijgen, zodat we in ons landje niet voortdurend gaan polariseren.
Voorzet uit het cafe hier op de hoek was al: 'is zeker weer zo'n k*&-marokaan die drugs rond rijdt'. ...
En wat als nu blijkt dat de dader (na veroordeling) Pieter van Vreugdenhuppel blijkt te zijn?
De media heeft een zeer dubieuze rol, zoals het eerste stukje nieuws aantoont...

EEnzame SchizofrEEN | 04-09-22 | 09:15

@EEnzame SchizofrEEN | 04-09-22 | 09:15:
Werkgevers doen niet aan liefdadigheid, die hebben een toko te runnen. Je zal dus altijd tweede of derde keus zijn met een oude veroordeling die eenvoudig te googelen is.

Duwbak_Linda | 04-09-22 | 09:25
▼ 15 antwoorden verborgen

Mooie dag allen. Ik zit al in de niemand kan me wat maken modus.

youtu.be/Uf7ul-z4VB4

Lorejas | 04-09-22 | 07:44 | 3

Oh, ik dacht, ik maak een taart voor u, maar het klopt, dat kan ik helemaal niet..

F. von Zeikhoven | 04-09-22 | 07:49

Alleen je aandacht al is goed genoeg!

Lorejas | 04-09-22 | 07:57

@F. von Zeikhoven | 04-09-22 | 07:49: U is Andre van Duin?

Normpje | 04-09-22 | 08:30

Wordt er nu meer bericht over verkeersaso's en tragische ongevallen?, of zijn er werkelijk meer van op de Nederlandse wegen?. De 1 na de andere Hunter,.. euh hufter (autocorect maakt mooie woordspeling) rijdt mensen de dood in en vind zijn weg in mijn feed.. Ik wordt er onpasselijk van. En het gaat maar door. En een persoonlijke noot: Het bier smaakt mij niet meer,... gister met een colaatje geëindigd en naar bed gegaan. Lekker fris en fruitig nu. Goedemorgen allen!

horsteknots | 04-09-22 | 07:32 | 5

Je autocorrect is een spiegel. Niet te diep in de deep state rabbit hole vallen. Met een muzikale omlijsting: https://www.youtube.com/watch?v=htofkr4Fh3Q

Komjehiervaker | 04-09-22 | 07:48

Die overleden zwangere vrouw was een Oekraïense. Ik kom van het Nationaallandschapseiland en sprak een vriend uit een dorp verderop. Haar man, de 41 jarige Goudswaarder had haar anderhalf jaar geleden via Internet gevonden, was daarheen gegaan en haar mee terug gebracht. In de Hoeksche Waard is het in de wat strenger Gristen kringen lastig om een Nederlandse deerne aan de haak te slaan dus hebben ze al ruim dertigj jaar hun dobbers in het oosten uitgegooid..

F. von Zeikhoven | 04-09-22 | 07:59

Dank guurders. Ik zal mijn klikgedrag aanpassen.... eens kijken wat dat geeft.

horsteknots | 04-09-22 | 08:03
▼ 2 antwoorden verborgen

Nu er toch flink gesmeten wordt met geld kunnen die 4 miljard voor het gratis maken van het openbaar vervoer er ook nog wel bij. Wel even een aantal treinen en bussen erbij bestellen want heb zo'n vermoeden dat enorme aantallen daklozen zich erin gaan nestelen. Daar zit natuurlijk niemand op te wachten. Net zo min als op de etterbakjes die tegenwoordig deels door de toegangspoortjes worden geweerd. Misschien toch niet zo'n goed idee. nos.nl/l/2443146

Leptob | 04-09-22 | 07:31 | 3

Kan prima gefinancierd worden met het gestolen geld van de gewone spaarder. Of alle koop naar box 3. Fijn plan!

Lorejas | 04-09-22 | 07:35

Trek nog maar vier miljard extra uit voor handhaving. Het gespuis is dan niet uit de tram,, bus, metro of trein te slaan. Of juist wel.

goedverstaander | 04-09-22 | 08:16

Goedemorgen allen!
@Mickey, ik zie dat jij al wakker bent - natuurlijk zou ik zeggen. Het is bijna geruststellend hoe jij hier over het café waakt.
Dit is de link waarnaar ik in het artikel van Arthur verwees. De dame met de djellaba.

www.linkedin.com/feed/update/urn:li:a...

Roos | 04-09-22 | 07:15 | 8

Daar moet je toch heel makkelijk onderuit kunnen komen tegenwoordig: “Sorry hoor maar ik laat mijn kind niet meedoen met deze culturele toe-eigening.”

Verbandmeester | 04-09-22 | 09:27

@Roos | 04-09-22 | 09:19:
De krabbenmand is een mooie analogie Roos. Ook in mijn ervaring werkt het zo. Als mijn dochter een Marokkaans klasgenootje te spelen had was er op straat even dat sociale controlemomentje. Dat hoorde ik ook van een moslima uit mijn vriendenkring die op enig moment besloot haar hoofddoek af te doen. Met al die fijne, hechte eigenschappen die de islamitische cultuur worden toegedicht zit het in de praktijk toch misschien iets anders. Dat verder de vrouw binnenshuis de baas zou zijn lijkt mij, op grond van wat ik heb gezien, een mythe. Ook dat respect voor ouderen zie ik niet altijd terug. Het is er in ieder geval maar zelden voor Nederlandse ouderen. Wat ik vooral zie is veel wensdenken bij autochtone Nederlanders, tot op het punt dat men bereid is de eigen cultuur opzij te zetten.

MickeyGouda | 04-09-22 | 09:33

Heb je al een complimentenkaartje voor Mickey gemaakt? Misschien een ideetje voor paarse vrijdag #zijnwiejebent. (Ik heb de bijdrages van Kiki Buurman doorgescrolled. Ze is wel heel monter en opgewekt.)

grietmetgroenefiets | 04-09-22 | 09:47
▼ 5 antwoorden verborgen

Zodra het “ oranje legioen “ achter een sport gaat staan, weet je dat de lol er binnen de kortste keren ervan af is.

F1 was ooit een mooie sport ja , nu vergane glorie.

Gizmo579 | 04-09-22 | 07:12

www.telegraaf.nl/c/199559707/

Mede dankzij dit triest figuur is een glas bier gisteren ook weer een duppie duurder geworden in mijn stamkroeg.

NLgaatnaardeklote | 04-09-22 | 06:23 | 4

@Ruikbaard | 04-09-22 | 07:08:
W.A. kan zich onsterfelijk maken, als hij het lef maar had om achter de Nederlandse bevolking te gaan staan.

Toki | 04-09-22 | 08:03

@Ruikbaard | 04-09-22 | 07:08: Ik geloof dat WA liever met z'n toys for boys aan het spelen is. Maar Maxima is een regelrechte WEF/ VN/ IMF intrigrante.

UpdateAvailable | 04-09-22 | 08:52

@UpdateAvailable | 04-09-22 | 08:52: Precies. Ik las onlangs ook weer iets over dat Maxima "aan het werk" was voor de VN. Maar waar bestaat dat werk dan uit ? Waarschijnlijk een beetje de ambassadrice uithangen, interviews geven, in de picture staan, en praatje op conferencies en anderszins de VN boodschap verkondigen. Ik denk dat ze op zich wel wat in haar mars heeft, maar het is natuurlijk niet zo dat ze van 9 tot 5 achter een buro zit en "aan het werk" is.

Asteroid-B612 | 04-09-22 | 09:12
▼ 1 antwoord verborgen

BC, voor jou, uit 1981.
Journey - Don't Stop Believin'
youtu.be/1k8craCGpgs

MickeyGouda | 04-09-22 | 06:04

"We hebben het opgegeven te investeren in onszelf en onze kennis juist in te zetten. Overvloed werd iets vies, en schaarste zorgt voor een louterende pijn. Het is de transitie naar nergens. Al lang voor de energiecrisis hebben we in de Europese politiek het licht uitgedaan."
www.telegraaf.nl/watuzegt/1629631968/...

Wat u zegt, mevrouw. Wat u zegt.

Duwbak_Linda | 04-09-22 | 05:50 | 4

@Duwbak_Linda | 04-09-22 | 06:15: onlangs hebben ze samen een dubbelinterview gegeven.
Hun kijk op de huidige woke ontwikkelingen is een verademing.

Roos | 04-09-22 | 07:45

@Roos | 04-09-22 | 07:45:
Dubbelinterview zit achter kille hoge betaalmuren met slagbomen en pop-ups. Maar deze vond ik ook nog:
"Maar woke moet wel worden gestopt want het woke-denken in ras en groepen vergiftigt de samenleving. En het is een illusie dat wij ergens naar toe kunnen vluchten hè, voor woke en de islamisten. We moeten het híer oplossen. We mogen de meest vrije samenleving die er bestaat niet ten onder laten gaan.”
www.telegraaf.nl/nieuws/1504838925/vr...

Duwbak_Linda | 04-09-22 | 08:08
▼ 1 antwoord verborgen

www.rtlnieuws.nl/nieuws/video/video/5...
Als Italië dat bij ons zou doen zou de wereld te klein zijn, maar nu heb ik hierover nog niets gelezen op GS.
Nou ja, ik kies ook de onderwerpen uit die mijn discours ondersteunen.
Ik ga nog maar even proberen te slapen. Prettige nacht aan iedereen die nog op is.

cugel | 04-09-22 | 05:12

Truste allen, thx Mickey.
Volgende keer beter.

TheOne48 | 04-09-22 | 04:31 | 1

Welterusten!

MickeyGouda | 04-09-22 | 04:35

Circa 275 comments op een zaterdagavond: zijn alle guurders in één klap hun wilde haren verloren?
The Whispers - And The Beat Goes On
youtu.be/pEmX5HR9ZxU

MickeyGouda | 04-09-22 | 04:29 | 4

@LD69 | 04-09-22 | 05:06:
Uit je slapeloosheid maak ik op dat het om een substantieel bedrag moet gaan. Ik hoop dat ze over de brug komen, LD.

MickeyGouda | 04-09-22 | 05:24

@LD69 | 04-09-22 | 05:06:

Voor een factuur uit 2006 zou ik reeds een incassotraject hebben gestart.

de IJsman | 04-09-22 | 06:42

Nee, maar ook buiten het café is er leven

Mark van Leeuwen | 04-09-22 | 08:56
▼ 1 antwoord verborgen

Siksa. Poolse noisepunkband bestaande uit een bassistte en een zangeres.
Basisste bepaald dus vanaf het podium de muziek...
Zangeres danst, springt en vliegt door het publiek, betrekt iedereen er persoonlijk bij, maakt van haar publiek deel van de band, is publiek ineens de drum middels klappen, alles en iedereen staat te dansen, geniaal!
Blijkt dat ze in Balkanlanden op grote festivals spelen.
Vandaag bij But was het 30 hele blije mensen.
Siksa.
Onthoudt die naam.

Abject | 04-09-22 | 04:00 | 2

Op jouw aanraden stukje gekeken. Meiske spoort niet.

TheOne48 | 04-09-22 | 04:06

Een beetje Nina Hagen kan ik er nog wel uithalen. Ietsiepietsie. Poolse Nina.
Maar die punk is toch al lang voorbij, dacht ik zo?

Oprisp | 04-09-22 | 04:17

En zojuist komt de uilenmoeder weer eens aanlanden in de grote treurwilg, hier langs het Loosduinsche bluschreservoir. Wat zou ze toch steeds aanprijzen...?

F. von Zeikhoven | 04-09-22 | 04:00 | 1

De nachtelijke kreten van uilen zijn tegelijkertijd mooi en spookachtig, zo weet ik uit ervaring. Met een uil in Fécamp dat is, want in Gouda tieren ze niet welig.

MickeyGouda | 04-09-22 | 04:23

Ben een soort van tipsy nu.
Roos, lezeres, Mickey, nog lieve leuke dingetjes?

TheOne48 | 04-09-22 | 03:42 | 3

Ik heb net naar een video zitten kijken van een rat die doucht als een mens (hierbeneden gelinkt door Stijlloser). Hij staat er nog net geen opera bij te zingen. De wondere wereld van YouTube. Hoe is het voorts aan jouw kant van de internetverbinding?

MickeyGouda | 04-09-22 | 03:53

@TheOne48 | 04-09-22 | 04:01:
'Groots en meeslepend' wordt overschat, TheOne. Dat maak ik mijzelf althans wijs op bovengemiddeld saaie dagen. ;-)

MickeyGouda | 04-09-22 | 04:07
-weggejorist-
keestelpro | 04-09-22 | 03:40 | 8
▼ 8 antwoorden verborgen

Er duiken altijd, in willekeurig welk topic, reaguurders op die de USA-presidents-verkiezingen projecteren op wat ons allen nu bezighoudt.
Zo'n cugel bijvoorbeeld, altijd bezig/bezorgd met Trump vs. Biden.
Oftewel, bezig/bezorgd met "grab them by the pussy" versus "grab them by the little pussy".

LD69 | 04-09-22 | 03:30 | 2

De laatste uitdrukking heb ik nergens gehoord, maar rechts maakt Biden graag zwart, dat is dan wel weer waar.

cugel | 04-09-22 | 04:41

De 27-jarige verdachte van het dodelijk ongeval waardoor twee vrouwen en twee kinderen omkwamen in het Brabantse Oud Gastel, reed in een gehuurde Mercedes. De auto had een Duits kenteken. De man uit Roosendaal zit nog vast..

Ik weet genoeg

SinisterNL | 04-09-22 | 03:06 | 4

Inderdaad.

Agent 421 | 04-09-22 | 06:38

Als hij Henk de V???? had geheten met blond haar en blauwe ogen had elk media medium met dik gedrukte letters Henk de V gemeld
Dus gissen naar de trotse afkomst is niet nodig
Het verweer van deze heer zal waarschijnlijk zijn de schuld van de andere

Jacktheflipper | 04-09-22 | 09:19
▼ 1 antwoord verborgen

Sneue avond voor PSV.
Leuk dat je toch Feyenoord een warm hart toedraagt.
Groet, een Rotterdammer.

TheOne48 | 04-09-22 | 03:11

@TheOne48 | 04-09-22 | 03:11:
Ik draag heel voetballend Nederland een warm hart toe.
Sowieso heel Nederland maar de voetbalwereld is de perfecte sportieve wereld waar de mietjes nog van de mannen gescheiden worden en waar cultuur of ras er niet toe doen.

keestelpro | 04-09-22 | 03:15

So far is speach Trump nu al legendarisch, vind ik.

TheOne48 | 04-09-22 | 02:41 | 5

@LD69 | 04-09-22 | 03:12:
Hij heeft nuance. Kan je ook swingen als een pendule noemen maar hij bekijkt iedere zaak van alle kanten en bekijkt ook het perspectief van alternatie medicijnen, het perspectief van Putin, alternatieve oplossingen voor klimaatverandering etc. Gewoon een van de zeldzame 'politici' die niet compleet gehypnotiseerd is door het globalistische narratief.

keestelpro | 04-09-22 | 03:21

@keestelpro | 04-09-22 | 03:21:
Kees, hou me te goede, ik vond zijn 'presidentiële presentie' uiterst lomp maar hij heeft wel Noord-Korea ontmoet (althans inwoner Nº 1) waarvoor hulde. Want de rest van onze Westerse vertegenwoordiging is daar steeds te bang voor geweest.
Hij is daarnaast geen enkele oorlog begonnen. Nogmaals hulde.
Voorts heeft hij de uiterst verwende EU-NAVO-kliek toegebeten dat ze nu eindelijk hun (financiële) verantwoordelijkheid moeten nemen: 2%.

Maar hij was voor mij een held geweest als hij zijn verkiezingsverlies gedragen had als een vent. Ik vond dat gejank en ook dat illegaal binnenlopen van het Capitool behoorlijk loser-gedrag.
En wat is vier jaar pauze ? Je kan zonder meer sterker terugkomen en er daarna nog eens vier jaar aan vast plakken. Als je het echt slim speelt.

Voor de rest ben ik het wel met je eensch.

LD69 | 04-09-22 | 03:40

@LD69 | 04-09-22 | 03:40: Met Noord-Korea heeft hij niets bereikt, maar hij wil wel graag het briefje houden dat hij van Kim kreeg. De NAVO heeft hij bijna om zeep geholpen, al was het wel volledig terecht dat hij de rest voor freeloaders uitmaakte. En qua oorlogen? Hij is geen nieuwe gestart, maar heeft bestaande conflicten erger gemaakt, terugtrekkingen desastreus ingezet, nucleaire verdragen verscheurt en diplomatieke verhoudingen verziekt. Leuk overzicht: https://responsiblestatecraft.org/2021/01/20/trump-the-anti-war-president-was-always-a-myth/

Komjehiervaker | 04-09-22 | 08:23
▼ 2 antwoorden verborgen

Jelui,
Ben d'r van tussen. Prettige voortzetting en fijne zondag.
Misschien tot morgen.

PPuk | 04-09-22 | 02:40 | 2

Een goede nachtrust gewenst!

Plaque-doctor | 04-09-22 | 02:41

Truste PPuk, later!

TheOne48 | 04-09-22 | 02:45

What the F.B.I. Seized From Mar-a-Lago, Illustrated nyti.ms/3KMcp6w
De duizenden artikelen die Trump gestolen heeft en die hij opsloeg waar de talloze suspecte individuën die bij hem op bezoek komen, zoals Farage en talloze Republikeinen erbij konden. Maar waarschijnlijk niet uit kwaadwilligheid maar uit domheid. Maar ja, wat maakt dat nog voor verschil?
Overigens is het de vraag of hier iets van komt, want Russiagate, shoot someone of grab them by the pussy was ook geen enkel probleem voor teflon Don.
Dit dus ook maar vergeten.

cugel | 04-09-22 | 02:02 | 7

@cugel | 04-09-22 | 03:16:
Met Trump als wereldleider zaten we nu niet weer in de Koude Oorlog.
Hij begreep zijn functie als machtigste man van deze wereld en probeerde de wereldpolitiek op diplomatieke manier in goede banen te leiden. DAT is waar politiek om draait.

keestelpro | 04-09-22 | 03:27

@keestelpro | 04-09-22 | 03:27: Hij papte aan met Poetin, waarvan nu toch wel vast staat dat het een schurk is. (Hij mocht trouwens alle dictators graag: Kim Jong-un bijvoorbeeld) Zou Poetin Oekraïne niet binnengevallen zijn als Trump er zat? Waarom niet? Omdat hij ook van Trump houdt? Dat is belachelijk.
@TheOne48  | 04-09-22 | 03:21: Tsja, in rechtse media werd daar veel werk van gemaakt. Nergens anders hoorde je erover. Ook dat Biden altijd struikelde, hoor je ook niet veel meer over. Maar het is waar, het is een oude man en hij vindt jonge meisjes vast aardig, maar hij houdt zich in. Hij is een beter echtgenoot dan Trump en hij schept niet op over vrouwen bij hun kut pakken.

cugel | 04-09-22 | 04:39

@cugel | 04-09-22 | 04:39: Het is waarschijnlijker dat Poetin Oekraïne gewoon was binnengevallen, en Trump dit vervolgens had goedgepraat.

Komjehiervaker | 04-09-22 | 08:26
▼ 4 antwoorden verborgen

Ik kruip er in, kinderen en logé even vertellen dat ze ook moeten gaan slapen, en dan ikke.

Lekker, heb al een paar dagen heerlijke nachtrust.

Geluk, allen.

GKJP | 04-09-22 | 01:32 | 2

Slaap lekker GKJP!

keestelpro | 04-09-22 | 01:34

Welterusten GKJP.

Nuuk | 04-09-22 | 01:34

Echt genoten van het voetbal vandaag. Zelfs van Twente - PSV.
Tegen zoveel vechtlust als Twente kan je als topploeg PSV niets doen.
Het is wel de bedoeling dat de vermoeidheid van Twente in de tweede helft voor tegen-energie zorgt. En als de kansen er dan niet in gaan dan is de blitzkrieg opzet van Twente geslaagd. Respect & petje af voor de ploeg uit Enschede.

Ook Go Ahead Eagles - Feyenoord begon met een verassende 2 - 0 voorsprong voor de ploeg uit Deventer. Maar Feyenoord kwam sterk terug.
Deze goal van Feyenoord is echt om in te lijsten:
twitter.com/keestelpro/status/1566164...
(Lekker als een tweet viral gaat ;-)

keestelpro | 04-09-22 | 01:31 | 5

Helmond Sport gaat het echt lekker doen dit seizoen.... mark my words!

Het brein erachter | 04-09-22 | 01:46
▼ 2 antwoorden verborgen

Waarom is er altijd één pixel gekleurd (blauw) op m’n iPhone scherm in de app? Altijd ergens anders maar ook altijd aanwezig. Waarom?

borgmonster | 04-09-22 | 01:16 | 4

Link werkt niet. Is dat de grap?

borgmonster | 04-09-22 | 01:36

Klik op de pixel...

[x]-Ongeschikt | 04-09-22 | 01:50

Die pixel is niet blauw, maar groen. GeenStijl heeft niets met die pixel te maken. Bill Gates en Soros plakken die pixel erop om u te hypnotiseren zodat u zich eindelijk laat vaccineren met nanobotjes van Pfizer en Moderna. U krijgt dan een negatief libido om plaats te maken voor meer gelukseisers en de Belastingdienst krijgt er toegang mee tot uw cryptokapitaal. Klik vooral niet op die pixel, anders wordt u omgeleid naar allerlei enge NPO-kanalen die u indoctrineren met BLM, VVD, D666 en allerlei rare linkse woke shit. Ziet u de gevaren?

Nivelleermarionet | 04-09-22 | 02:18
▼ 1 antwoord verborgen

Ik ga richting bed want straks effe een run doen over de grens bij de supermercato want er dreigt een ernstige drooglegging in het wijnrek.
Oh ja en de Mrs. wil wat schoonmaakmiddelen hebben. Die kan ik niet drinken dus geen idee waar ze het over heeft. Lol!
Laatste nummertje:
Sharon Brown - I Specialize in Love (1982)
www.youtube.com/watch?v=R6JAehiN2Y8
Was in ieder geval weer gezellig amigos en zoals altijd: Stay safe friends, stay safe.

Basil Fawlty | 04-09-22 | 01:13 | 3

Stay safe, Basil. Elkaar niet gesproken vanavond... ik kom net binnen. Sorry.

PPuk | 04-09-22 | 01:16

Man, dat is een hele saga! Google maar eens.

Te-kapen-varen | 04-09-22 | 01:20

Welterusten Basil.
Succes morgen met winkelen. Neem een paar wijnen van een goed huis, en die schoonmaakmiddelen; een schoon huis is een goed huis!

Nuuk | 04-09-22 | 01:27

eerste 2 afleveringen van die nieuwe lord of the rings waren beter dan verwacht.

Trofl | 04-09-22 | 01:07

Goede doelen zijn ook aan inflatie onderhevig. Vroeger gaf ik zo'n collectant wel een piekie of een knakie om van hun gezeur af te zijn ofzo. Tegenwoordig staan ze meteen in de aanslag met een tablet en willen ze je alles van je weten. Email-adres, geboortedatum, telefoonnummer, en vragen ze zelfs of je ze bankpas even mogen zien om je banknummer over te schrijven, want wilt u een machtiging van 10 euro per maand, of maandelijks 25 euro automatisch laten overschrijven ? Ik wil helemaal geen machtiging ! Ik betaal nix. Bekijk het maar met je goede doel. Ga maar geld aftroggelen van die directeur van die club van jullie. Die pakt anderhalve ton per jaar. Fijne dag nog, doei !

Asteroid-B612 | 04-09-22 | 01:04 | 9

En altijd in van die felgekleurde jasjes en een ingestudeerd positivo praatje. Het is gewoon werk. Heb wel eens iemand gesproken die dit werk deed, maar dan op een kantoor het werkvolk (=langs de deur volk) aanstuurde. Het gaat er om mensen inderdaad voor langere tijd lid te maken en alle trucs worden er op los gelaten om mensen iets te laten doen waar ze niet bij stil staan.

De ouderwetse collectant gaf ik altijd wel wat, al was het maar voor de moeite. Dat waren ook niet van die babbelaars maar gewone mensen. Die figuren die je lid, donateur willen maken, poeier ik snel af.

Nuuk | 04-09-22 | 01:31

@Nuuk | 04-09-22 | 01:31: Die collectanten krijgen natuurlijk training. Die "gesprekken" zijn eigenlijk meer monologen en gaan altijd volgens hetzelfde patroon. 1) contact maken. ("mag ik u wat vragen ?" "heeft u twee minuutjes voor het klimaat ?", "heeft u wel eens gehoord van dit-of-dat ?") dan 2) verhaal afsteken. Dan beginnen ze zo razendsnel te ratelen dat je er geen woord tussen kunnen krijgen en de meeste mensen zullen uit beleefdheid alleen een beetje ja-knikken. Fase 3) Inensiveren van contact. De zg. kennismaking, voordat het slachtoffer interesse verliest en wegloopt. Dan zeggen ze "Oh jemig, wat onbeleefd van me, ik vergat helemaal om me voor te stellen ! Sorry ! Mijn naam is so-and-so", mag ik misschien ook vragen hoe u heet ?" en steken een hand uit. Dat is geveinsde interesse maar de meeste mensen zullen die uitgestoken hand schudden, en zichzelf dan ook voorstellen. Fase 4) Een reeks loaded questions waar iedereen 'ja' op zal antwoorden ("bent u ook tegen racisme ?", "vindt u het ook belangrijk dat er iets moet gebeuren om dit vreselijke onrecht tegen te gaan ?"). De mensen zeggen ja. Nou, dat komt dan goed uit, want dan kan je mooi doneren. Na een paar van die vragen waar je al "ja" op hebt geantwoord kan je eigenlijk niet meer terugkrabbelen, dan is 5) the CATCH. Het moment dat de portemonnee getrokken moet worden. Daar gaat het uiteindelijk om. Maar zoals ik al zei, tegenwoordig willen ze niet een 1 of 2 euro muntje, ze willen je echt een machtiging laten tekenen zodat ze iedere maand een paar tientjes van je rekening kunnen afschrijven. En daar ben ik dus niet toe bereid. Al zeker niet nu bekend is welke vorstelijke salarissen de directeurs van die clubs allemaal binnenharken. Die pakken allemaal 8 a 10 ruggen per maand.

Asteroid-B612 | 04-09-22 | 08:58

@Nuuk | 04-09-22 | 01:31: Wat je ook ziet is dat die goede doelen elkaar gaan overlappen of uitbreiden. De HIV stichting (ofzoiets) houdt zich nu ook bezig de bescherming van de non-binaire, in de Boliviaanse jungle wonende gender-fluide bos pot, en het klimaat.

Asteroid-B612 | 04-09-22 | 09:33
▼ 6 antwoorden verborgen

De film Marionette die vanavond op NPO3 uitgezonden is is prima te doen.

Lorejas | 04-09-22 | 01:02 | 1

Ja zeker. Ik heb de eerste tien min gekeken maar madame Cash had slaap. Morgen de rest. Ziet er goed uit,

J.Cash | 04-09-22 | 01:39

Met onderbroek aan kan er een of twee graden kouder gedoucht worden

Montresor | 04-09-22 | 01:01 | 1

Een witte?

schijtzat | 04-09-22 | 01:39

Ik lees op de Daily Mail dat de grote nieuwszenders van Amerika, ABC, NBC, CNN, Fox en zo, de demoniseer speech van Biden niet hebben uitgezonden. Daar ben ik heel blij mee, want de NOS app was al aan het zeggen dat iedereen die voor Trump is, een extremist is. Foute boel wordt dat als je een bejaarde man de autocue laat voorlezen. Hij klonk echt overtuigend. In november is het de midterm, kijken wat er dan van de demoniserende Democrats overblijft. Mijn zonnepaneeltjes houden mijn bier alvast gratis koud.

VolgendjaarkrygikAOW | 04-09-22 | 00:59

Live Trump rally Pennsylvania op YT

TheOne48 | 04-09-22 | 00:56 | 22
▼ 19 antwoorden verborgen

Waar is dat biertje?

R. Skickr | 04-09-22 | 00:30 | 16

@chicago river | 04-09-22 | 01:09:
Proost, Chicago

PPuk | 04-09-22 | 01:14
▼ 13 antwoorden verborgen

Wie zijn die jongeren ?

AD: In Frankrijk is grote verontwaardiging ontstaan nav een video waarin een brute mishandeling en beroving van een hoogbejaarde vrouw te zien is. De politie verdenkt drie jongens van veertien jaar. Het slachtoffer liep talrijke breuken en een hersenbloeding op. Ze ligt nog in het ziekenhuis, haar leven is niet in gevaar. Toen ze wakker werd, kon ze zich de overval niet herinneren. Maar de bewakingscamera registreerde alles.

De burgemeester eist harde maatregelen en heeft zelf ook al actie ondernomen. Hij schreef een brief aan de minister van Binnenlandse Zaken, Gérald Darmanin. In zijn brief verklaart hij dat de drie vermeende aanvallers ‘tijdens hun verhoor geen spijt hebben betuigd’.

,,Ik verzoek u alles te doen wat in uw macht ligt om ervoor te zorgen dat de uitbetaling van alle sociale steun aan deze gezinnen onmiddellijk wordt opgeschort. Ik van mijn kant heb de betrokken verhuurders reeds verzocht hen uit de sociale woningen te zetten.”

Cornelis12 | 04-09-22 | 00:29 | 7

Kinderen van dankbare vluchtelingen?

wijsvinger | 04-09-22 | 01:00

Laten ze huize Cash eens proberen.
Dat lossen we op zijn Zuid-Amerikaans op.

J.Cash | 04-09-22 | 01:01

@J.Cash | 04-09-22 | 01:01:
Las overigens je nuancering gisteren over accordeon en bandoneon maar kon niet meer reageren en klopt. Heb ik ook meegemaakt met een Argentijn. Touchy feely aangaande dat. Lol!

Basil Fawlty | 04-09-22 | 01:18
▼ 4 antwoorden verborgen

Stijlloser_from_NL | 04-09-22 | 00:21 |

Als ratten zich ook al gaan douchen gaat de wereld kapot. Ha ha topper van je.

pegaje | 04-09-22 | 00:26

Mooi, mijn dag start nu met een grote glimlach. Dank hiervoor.

Verbandmeester | 04-09-22 | 09:43

Well, een van de beste rap albums die k ken;
m.youtube.com/watch?v=hEp8TEFC21M&...
Jay - Z - The Blueprint - Mommy Loves Me
Vergeet sommige pappas man.

chicago river | 04-09-22 | 00:20 | 1

chicago river | 04-09-22 | 00:20 |

Mijn gerne is het niet maar dit is wel een topper in je gerne,

pegaje | 04-09-22 | 00:24

Dank u !

MagnificentRon | 04-09-22 | 01:31


Je loog tegen mij, alsof ik een kind was
Geloof dat je dacht dat ik helemaal blind was
Zeg rat denk je dat je me aan kan
Zeg rat je bent heel wat van plan dan
Toen ik thuis kwam kwam er geen stroom meer uit de kast en je zei ik kan niets voor je doen
Maar je hebt zelf al onze nutsbedrijven vetpatst
En komt me nu vragen om poen
Je bent zeker vergeten van toen

Te-kapen-varen | 04-09-22 | 00:12

Patrice Rushen - Haven't You Heard (Dave Lee fka Joey Negro Extended Disco Mix) 2014. Origineel natuurlijk uit 1979 maar geinige mix. Overigens met de naam Joey Negro zal hij wel gecanceld worden in de VS en het VK. Maw go Joey Negro. Lol!
www.youtube.com/watch?v=lPUIUhYt23w

Basil Fawlty | 04-09-22 | 00:09

Goedenavond twee deuren.

Mijn jongste heeft aan mijn computer gezeten, en die snapt er nogal meer van dan ik, maar nu heb ik ineens een heel ander beeld, en andere dingen zijn ook anders dan anders. Ofzo.

Maar, op het risico af vervelend te worden door altijd het maar over mij te hebben, dit wil ik even kwijt.

U heeft hier vanavond te maken met zo ongeveer de gelukkigste mens ter wereld.

In detail treden doe ik niet, maar in het belang van een ander heb ik mijn belang aan de kant gezet.

GKJP | 04-09-22 | 00:09 | 4

Ik heb op mijn smartphone als achtergrondje een close-up van mijn oudste puber die een rare bek trekt.

Dat gebeurt dus als je je telefoon niet steeds lockt...

Papa Jones | 04-09-22 | 00:20

@Papa Jones | 04-09-22 | 00:20:

Ik heb weinig, oftewel, geen verstand van computers. De mijne heeft een aan en uit knop. Zolang dat werkt, red ik me. Maar daarna stopt het. Smartphone etc. heb ik heerlijk niet.

Enne, pegaje, dank voor uw wens, maar het zal inderdaad niet veel helpen, ben nogal eigenwijs, en wat ik gedaan heb in het belang van een ander, zou waarschijnlijk niet iemand anders hebben gedaan.

Moraliteit.

GKJP | 04-09-22 | 00:28

@GKJP | 04-09-22 | 00:28:
Iets zegt me dat je het wel met ons wil delen gezien het feit dat je 2x melding van maakt.
Wat let je om het gewoon te vertellen als het je zo'n goed gevoel geeft?

Cheffff | 04-09-22 | 00:43
▼ 1 antwoord verborgen


Brante & Immink : The Marx brothers on smack.

Brante & Immink : Snip en Snap op halve snelheid met een oxazepammetje in de thee.

Brante & Immink : Debiteuren - Crediteuren maar dan niet leuk.

King of the Oneliner | 04-09-22 | 00:04 | 2

Ghe. Zelfde gevoel hier maar ik hoef het niet te bekijken of te beluisteren en doe dat dan ook niet.

Basil Fawlty | 04-09-22 | 00:11

@Basil Fawlty | 04-09-22 | 00:11:
Prima gedachte dat doe ik ook niet veels teveel zoeken.

pegaje | 04-09-22 | 00:22

Zweden het land waar nauwelijks een moord voorkwam.
Nu afrekeningen aan de lopende band .Uiteraard weer nagenoeg uitsluitend moslimimport gerelateerd
Volkskrant laatste tijd goed bezig,roze bril weggegooid blijkbaar
12ft.io/proxy?q=https%3A%2F%2Fwww.vol...

chausson61 | 03-09-22 | 23:58 | 1

De journalist van dienst heeft ook een migratie achtergrond. Die mag dat zeggen.

Cheffff | 04-09-22 | 00:48

Lekker nummertje zou Brabeaulander zeggen!

keestelpro | 04-09-22 | 00:00

Geweldige song. Draai hem nog altijd, minstens wekelijks.

chicago river | 04-09-22 | 00:10

@chicago river | 04-09-22 | 00:10: Steely Dan kan ik altijd horen.

Pretzel Logic | 04-09-22 | 00:17

@Pretzel Logic | 04-09-22 | 00:17: Ja k weet waar je je nick vandaan haalde .

chicago river | 04-09-22 | 00:31

Robje J. denkt laat ik ook eens wat van me laten horen op Twitter en hangt weer een hol d66 open deurenverhaaltje op.
Gevolgd door 100 % negatieve reacties

twitter.com/MinisterKenE/status/15659...

chausson61 | 03-09-22 | 23:52 | 1

Die gast is totaal ongeschikt. En z’n collega’s ook.

Pretzel Logic | 04-09-22 | 00:20

Twitter stond gister vol met #pedohitler
Gewoon humor.

Reden | 03-09-22 | 23:47

Dat verbieden van vleesreclame in Haarlem. Zou men dit kennen?
Europa doet volgens dit recente fragment van De Avondshow veelvuldig het tegenovergestelde, subsidie voor vlees promotie!

www.youtube.com/watch?v=gfwA8Pb2zQk&a...

bitterpete | 03-09-22 | 23:44

Van de week met kennis, nav de vele sterfgevallen om ons heen de laatste tijd, over gehad dat hij niet echt gelovig is maar niet gelooft dat er niets is na de dood. Volgens hem kan het niet zo zijn dat leven eigenlijk volkomen nutteloos is. Heb hem in het kort uitgelegd hoe het leven bij toeval is ontstaan op aarde en die aarde zonder leven exact hetzelfde zou ronddraaien. Enige doel in je leven is voortplanting en na overlijden rot je lichaam uit elkaar en is het over en uit. Dus ik zeg tegen hem je kan je net zo goed te pletter zuipen en volspuiten met heroine oid want maakt toch geen zak uit. Hij ging vervolgens beetje depri bij me weg.
*nog een halve liter opentrekt en shotje zet*

Cornelis12 | 03-09-22 | 23:43 | 5

www.youtube.com/watch?v=G3smFUY1QEI&a...

Mooi he maar dood is dood. Het gaat om goede genen.

Van ieder gen erf je een versie van je vader en van je moeder. Welke versie je ouders doorgeven, ligt er ook weer aan welke versie zij van hun vader en moeder hebben doorgekregen. Enzovoorts. En welke eigenschappen jij krijgt, ligt er ook aan welke versie van het gen overheerst.

pegaje | 04-09-22 | 00:11

42
Dat is ook de ASCII code van *. De asterisk wordt gebruikt als de joker, in de zin van dat het elke kaart of elke waarde kan zijn die je op dat moment wilt.
De zin van het leven is wat je er zelf van maakt.

Arnold Layne | 04-09-22 | 00:22
▼ 2 antwoorden verborgen

Ik snap bij God niet waarom Nederland zo nodig ̶d̶i̶t̶ ̶t̶u̶i̶g̶ deze mensen maar ongebreideld binnen wil halen.
Zweden heeft er ook ervaring mee, en ook daar is men langzaam gaan beseffen dat ongebreidelde immigratie van niet-westerse mensen je hele samenleving ontwricht op allerlei manieren.

King of the Oneliner | 03-09-22 | 23:43 | 2

De politiek wil het. Maar die zijn al een poosje geen Nederland meer.

VP732 | 03-09-22 | 23:44

Ze komen er wel achter maar altijd te laat.

J.Cash | 04-09-22 | 01:03

Nu even Brante en Immink chromecasten naar TV.
Filmpje Floriade was heel grappig btw.

TheOne48 | 03-09-22 | 23:40

Ha pegaje... De podcast in het algemeen is niet aan mij besteed. Ik heb er het geduld niet voor en lees liever.

Proost!

Roos | 03-09-22 | 23:44

@Roos | 03-09-22 | 23:44

Mooi gelukkig ben ik niet de enige Roos die er geen geduld voor heeft als ik radio wil luisteren zoek ik wel iets op de radio.

Mvgrt

pegaje | 04-09-22 | 00:09

Drie dagen geleden werd het linker knie gewricht van vrouw smoelensmid met een MAKO robot rondom afgeschaafd voor een chroom cobalt knie gewricht, vanavond tijgerde ze na een paar nachten beneden te hebben geslapen zelfstandig de trap op omdat ze morgenochtend eindelijk voorzichtig mag douchen.. Het mogen douchen en pure wilskracht krijgen zeker een hoop voor mekaar ;) Ik ben naar boven, truste allemaal ! www.youtube.com/watch?v=zDKZhMNRSnE

Smoelensmid | 03-09-22 | 23:33 | 2

Wat ze allemaal niet kunnen tegenwoordig...

Muxje | 03-09-22 | 23:36

Truste, goed voorbeeld doet volgen.

Wattman | 03-09-22 | 23:44


Ik denk dat de evolutie een verkeerde aftakking heeft genomen.
En dat uiteindelijk de mensheid uiteindelijk uitsterft daardoor.

Het kan niet anders: de mensheid is inherent door zijn DNA niet geschikt om deze manier van omgaan met de wereld en elkaar nog veel langer vol te houden. Ook al waren deze eigenschappen misschien net dat beetje extra, wat de mensheid door de prehistorie heeft doen overleven.
'What makes you live, will kill you in the end.'

Namelijk hebzucht (10% van de wereldbevolking heeft 80% van alles in zijn bezit, de rest mag het maar uitzoeken met 1 dollar of minder per dag in sommige landen)

En agressie: agressie tussen personen, volken, landen, werelddelen, maar ook tussen man en vrouw (hoeveel huwelijken lopen op een vechtscheiding uit?) en mens en dier (het fabrieksmatige produceren van vlees in de kippen/varkens/runder bio-industrie, waar alleen maar met drastische maatregelen ziektes en ziekteverwekkers kunnen worden onderdrukt)

En geloof: een giftige indoctrinatie van kleins af aan, en enorme groepsdruk, waardoor miljoenen mensen leven volgens een overgeleverd geschrift uit de vroege middeleeuwen.

King of the Oneliner | 03-09-22 | 23:29

In Wijk bij Duurstede pakken ze blijkbaar wel doorrrr.
Van de 100 asielzoekers die ze een paar dagen geleden hadden overgenomen van Ter Apel ,zijn er nu al nog maar 84 over wegens misdragingen/inbraak etc.
www.ad.nl/utrecht/agent-bespuugd-op-d...

chausson61 | 03-09-22 | 23:24 | 5

We hebben er toch nog wel een paar ergens om weer tot dat mooie ronde getal van honderd te komen?

Lorejas | 03-09-22 | 23:37


Ik snap bij God niet waarom Nederland zo nodig ̶d̶i̶t̶ ̶t̶u̶i̶g̶ deze mensen maar ongebreideld binnen wil halen.
Zweden heeft er ook ervaring mee, en ook daar is men langzaam gaan beseffen dat ongebreidelde immigratie van niet-westerse mensen je hele samenleving ontwricht op allerlei manieren.

King of the Oneliner | 03-09-22 | 23:42
▼ 2 antwoorden verborgen

The Godfathers - Birth, School, Work, Death
www.youtube.com/watch?v=QO5dcW0P75M

Op het gelijknamige album hebben ze de volgende slogan staan: Contemp for wealth is a trick of the rich to get the poor away from it.

Een keurige samenvatting van het huidige vvd66 denken.

Nuuk | 03-09-22 | 23:23

Prachtige quote van Ayn Rand:
When you see that in order to produce, you need to obtain permission from men who produce nothing - When you see that money is flowing to those who deal, not in goods, but in favors - When you see that men get richer by graft and by pull than by work, and your laws don’t protect you against them, but protect them against you - When you see corruption being rewarded and honesty becoming a self-sacrifice - You may know that your society is doomed.
Ayn Rand, Atlas Shrugged

Tjatiswat | 03-09-22 | 23:21 | 4

@Nuuk | 03-09-22 | 23:25: Daar had ze ook wel wat over te zeggen: "Er is weinig verschil tussen communisme en socialisme, behalve in de middelen om hetzelfde uiteindelijke resultaat te bereiken: communisme wil mensen tot slaaf maken via geweld, socialisme via het stemhokje. Het is slechts het verschil tussen moord en zelfmoord."

Muxje | 03-09-22 | 23:40
▼ 1 antwoord verborgen

Misschien dat sommige mensen dit herkennen:
Ongeveer tien dagen geleden hoorde ik 's avonds in mijn werkplaats een vreemd geluid.
Omdat ik alleen werk, is het erg stil als ik even achter de PC zit.
Het geluid leek op een soort getwitter, alsof er ergens een nestje jonge vogels zat.
Ik kon precies horen waar het vandaan kwam. Ongeveer zes meter rechts van mij in een hoek.
De volgende dag hoorde ik het weer, en ging luisteren op de plek waar het vandaan kwam. Niets gevonden.
De dag daarna maar eens een Snafu junior erbij gehaald. Die horen beter dan ik.
“Ga eens hier staan. Hoor je iets? “
“Volgens mij hoor ik wel wat, maar ik weet het niet zeker.”
Ondertussen maar eens gezocht op wat het kon wezen. Vogels, insecten, vleermuizen, knaagdieren?
De dag daarna maar eens op zoek gegaan met een stethoscoop. Ik heb elke mogelijke ruimte in die hoek afgeluisterd. Niets gevonden.
Totdat ik deze week ergens om zeven uur in de ochtend buiten stond te wachten, twintig kilometer hier vandaan. Daar was het ook stil.
Daar was het geluid ook! Zo kwam ik erachter dat het in mijn hoofd moet zitten. Raar. Het heeft ook een naam: Oorsuizen of “Tinnitus.”
Nu hoor ik het de ene keer wel, en dan weer niet, maar alleen als het erg stil is.
Ik hoop dat het langzaam minder wordt.

Heeft iemand hier ervaring mee?

SNAFU | 03-09-22 | 23:19 | 12

Ik had de hele tijd zo’n geluid in mijn oor alsof je in de verte krekels hoort. Woonde midden in het centrum in de randstad in een appartement wat zo goed geïsoleerd was dat de luchtvochtigheid nauwelijks boven de 20-25% te krijgen was.
Inmiddels verhuisd naar een huis aan de rand van een bos en klachten zijn weg. Ik hoor nog wel krekels maar alleen echte krekels.

BrulSpin | 03-09-22 | 23:54

Ja.

zwenkwieltje | 04-09-22 | 00:24

@Kapitein Sjaak Mus | 03-09-22 | 23:34:
Dat is niet waar. Menière is juist de combinatie van duizeligheid, oorsuizen en navolgend toenemende doofheid per episode.

SNAFU | 03-09-22 | 23:19
Klinkt tinnitus-achtig inderdaad. Tegelijkertijd is het vreemd dat het eenzijdig komt, en niet geluxeerd lijkt na recent hard geluid. Mijns inziens reden om de dokter eens te consulteren als het aanwezig blijft> 1 wk.

Barend1814 | 04-09-22 | 09:31
▼ 9 antwoorden verborgen

Ik vind even geen aanknopingspunten. Toch een gezellige nacht gewenst, proost!

Mark van Leeuwen | 03-09-22 | 23:18

Morgen naar mijn kleinkinderen toe.
De tijd vliegt. Op het ene moment heb je je first time. En dan hopla ben je ineens een opa.
Ik denk regelmatig terug aan vroeger.
Mijn eerste tongtong ontmoeting met een beeldschone meid uit Barendrecht. Mijn eerste wippie kwam later maar ik weet het nog. Betty Wright heeft ook haar herinneringen. Tonight is the night.
youtu.be/QXDLK13Ea38

hero_of_heaven | 03-09-22 | 23:17

Ze eisen een asielzoekert aanmeldcentrum in Amsterdam. Want "De gebroken nacht hier laat mij inzien dat ik wél privileges heb, maar de mensen in Ter Apel niet.” Vreemd genoeg komen de mensen die liever geen aanmeldcentrum in de straat hebben nooit aan het woord.
www.parool.nl/amsterdam/slaapzakprote...

Asteroid-B612 | 03-09-22 | 23:16 | 3

Educated guess: Antifa?

Pretzel Logic | 03-09-22 | 23:30

@Pretzel Logic | 03-09-22 | 23:30: "‘Potver-de-potver, waar blijven de andere gemeenten bij de opvang van asielzoekers’". Overlast zou beperkt blijven tot "voordringen in de supermarkt".
www.nrc.nl/nieuws/2022/09/01/potver-d...

Asteroid-B612 | 04-09-22 | 00:05

Doe maar vlak naast de ambtswoning waar femke in huist

intrigant | 04-09-22 | 01:13

Douchen met Biden. Ante en Bimmink

Nee laat maar. Ik hoef geen mopx.

grapo | 03-09-22 | 23:16

"It was the third of september..."

George Michael - Papa was a rolling stone
youtu.be/dHsiFuv2MSM

Roos | 03-09-22 | 23:10 | 3

Mooi! En die man had een goede stem. Helaas te vroeg overleden.

Basil Fawlty | 03-09-22 | 23:13

@Basil Fawlty | 03-09-22 | 23:13: absoluut. En hij heeft een behoorlijk tragisch leven geleid.
Als knappe jongeling vond hij zichzelf te dik -wat hij niet was- en het cynische is dat hij op het laatst onherkenbaar dik was.

Roos | 03-09-22 | 23:19

Nieuwe film. My son Hunter.

https://m.youtube.com/watch?v=GCvb6TfBXFk

zaaddodende pasta | 03-09-22 | 23:09

Wie zijn die jongemannen dan ?

Burgemeester Bernd Roks van gemeente Halderberge spreekt zich een dag na het verschrikkelijke ongeval in Oud Gastel uit over de onveilige verkeerssituatie in zijn gemeente. Hij zegt 'zeer verontwaardigd' te zijn over 'jonge mannen met gehuurde auto's die keihard door de gemeente rijden'.

De man die wordt verdacht van het veroorzaken van de dodelijke aanrijding in Oud Gastel vrijdagavond zit voorlopig vast vanwege gevaarlijk rijgedrag en het veroorzaken van een dodelijk ongeluk. De 27-jarige Roosendaler reed in een gehuurde Duitse Mercedes uit het duurdere segment.
bron: omroep brabant

Cornelis12 | 03-09-22 | 23:06 | 3

27.
"Jonge man"

... lazer toch op, burrie!

Kapitein Sjaak Mus | 03-09-22 | 23:14

Hij zegt 'zeer verontwaardigd' te zijn over 'jonge mannen met gehuurde auto's die keihard door de gemeente rijden'.

Ja en waarom worden ze niet aangehouden door de politie burgemeester ? Is de politie te bang voor deze criminelen of zo.

Wattman | 03-09-22 | 23:21

Dus.. Biden douchte ooit met zijn dochter, toen zij klein was. Een tamelijk normale zaak zou ik zeggen maar in het hysterische land Amerika is dat natuurlijk extreem verdacht.

Beste_Landgenoten | 03-09-22 | 22:56 | 7

Ik weet niet waar samen douchen met je dochter normaal is. Ik vind het vreemd.

J.Cash | 04-09-22 | 01:06
-weggejorist-
intrigant | 04-09-22 | 01:09

@J.Cash | 04-09-22 | 01:06: Wel eens met de hele familie naar de sauna geweest? Oké, je kijkt een beetje de andere kant op, maar ik meen dat ik vroeger wel met mijn huidige vrouw, toen mijn vriendin, mijn zus en mijn vader en moeder naar de sauna ben geweest. Maar het is lang geleden. Ik weet het niet goed meer. Wel ook in Montalivet naar de naturisten camping. Maar hier is rechts zo beïnvloed door de islam dat ze het liefst ook douchen met een grote boxershort aan. Ze zouden nu wat van de hippies kunnen leren.

cugel | 04-09-22 | 04:51
▼ 4 antwoorden verborgen

RTV Rijnmond: Slachtoffer van trouwstoetmepper is afgekeurd en krijgt eervol ontslag bij politie: 'Ik wil me er niet bij neerleggen dat het over is'

Hij was landelijk nieuws drie jaar geleden. De beelden dat Gert Jan de Jonge als agent werd neergeslagen toen hij een trouwstoet op de Rotterdamse Westzeedijk aan de kant zette, gingen viraal op het internet. Drie jaar later is het klaar met zijn loopbaan: De Jonge krijgt eervol ontslag.
We spreken elkaar op 30 augustus, de dag waarop het precies drie jaar geleden is. Als agent werd hij gepasseerd door een toeterende trouwstoet. Toen hij de bestuurders toesprak, werd De Jonge bijna van zijn sokken gereden. Op de Westzeedijk zette hij de rij auto’s aan de kant. Op het moment dat hij wilde optreden, sloeg Sahid B. hem van achteren neer.

Aan de klap heeft hij voor heel zijn leven hersenletsel overgehouden. Gert Jan de Jonge heeft bijna altijd hoofdpijn. Prikkels komen altijd binnen en soms heel hard. “Ik heb vaak weinig energie, moet mijn pauzetjes nemen. Ik kan nooit snelle tv-beelden zien. Die hoofdpijn is standaard. Ook nu, tijdens dit gesprek. Ik wil niet overdrijven, het is geen migraine, maar toch”, zegt de man die dagelijks paracetamol en andere pijnstilling slikt.

Cornelis12 | 03-09-22 | 22:56 | 5

@Peter-Rissing | 03-09-22 | 23:03: De inmiddels 42-jarige agent heeft aan de mishandeling door de bruiloftsgast blijvend hersenletsel overgehouden. Daardoor is hij afgekeurd voor werk bij de politie.

"Zeg nou zelf: 42 is te jong om thuis te zitten", zegt de agent daarover. "Ik wil me er niet bij neerleggen dat het over is."

De man die de agent mishandelde kreeg in 2020 anderhalf jaar cel opgelegd, waarvan zes maanden voorwaardelijk. Daarnaast oordeelde de rechtbank in Rotterdam dat hij zich na zijn celstraf moet laten opnemen in een kliniek voor mensen met gedragsstoornissen of een licht verstandelijke handicap.

cugel | 03-09-22 | 23:19

@Peter-Rissing | 03-09-22 | 23:03: Je kan toch zelf zoeken? In de reactie hieronder weer. We zijn hier niet om alles voor je uit te kauwen.

HankHill | 04-09-22 | 00:14

@HankHill | 04-09-22 | 00:14: Ach, waarom niet? Nu is die info van Cugel ook voor anderen te lezen. En ikzelf geef hier ook vaak aanvullende informatie aan de lezers. Én wij hebben dit gezellige onder-onsje. Da's toch ook wat waard, niet dan?

Peter-Rissing | 04-09-22 | 08:50
▼ 2 antwoorden verborgen

Ik zou wel willen douche-poolen met Shula Rijxman...

Mr. C. Delicti | 03-09-22 | 22:55

Was weer eens zo'n dag. Zat vanmiddag F1 via SKY te kijken dus reclames en inderdaad, een of krediet maatschappij waar je kunt lenen om schuld op schuld te zetten a 19% per maand rente maar het nummer op de achtergrond. Typische Engelse ska eind jaren '70 begin '80. Maar al snel schoot mij te binnen dat moeten de specials zijn dus ik Spotify aanzwengelen, type The Specials in en als eerste dat nummer dus:
The Specials - A Message To You Rudy (1979)
www.youtube.com/watch?v=D6ONesFHXWE
En was best wel kwaad op mezelf dat ik het niet meteen wist want ik had verdomme de single.

Basil Fawlty | 03-09-22 | 22:55 | 9

@Spring Bruissteen | 03-09-22 | 23:38:
Schitterend. Heb ik vorig jaar ook een keer geplempt in de kroeg maar blijft leuk.
www.youtube.com/watch?v=wtESlTKBa4s
Tigidum tigidum tigidum tigidum.

Basil Fawlty | 03-09-22 | 23:39

@Basil Fawlty | 03-09-22 | 23:38:
Ook geen fan van rocksteady zeker? Ik kan zowel ska als rocksteady als reggae wel waarderen.

Spring Bruissteen | 03-09-22 | 23:44

@Spring Bruissteen | 03-09-22 | 23:44:
Nope. De broer van een van mijn beste vrienden heeft denk ik de grootste reggae lp collecties die er is. Hij woonde vroeger in het studentehuis waar ik zat naast mij. Ik werkte toen al en als ik doodmoe thuiskwam om een uur of acht 's avonds stond die beat op, dag na dag na dag en die muurtjes waren dun. Dus ik hem dan vragen geef me aub 2 uurtjes rust. Deed hij met plezier maar na die 2 uur.......
Andere buurman, nogal een nerd in de rukbunker, had maar 1 lp die hij dag in dag uit draaide. Die van Billy Idol en die jongen had een hekel aan ons.
Oh Joy! Hahaha! Maar hoort bij die tijd.

Basil Fawlty | 04-09-22 | 00:00
▼ 6 antwoorden verborgen

De dochter van Biden schreef niet over het douchen met haar vader in de tijd dat dat gebeurde, maar later, als jonge vrouw. Herinneringen aan de kindertijd dus.
"I remember (...) showers w/ my dad (probably not appropriate)"

J.P.Drapeau | 03-09-22 | 22:53 | 3

Link graag.

Peter-Rissing | 03-09-22 | 22:56

@Peter-Rissing | 03-09-22 | 22:56:
Ik heb het dagboek al op 8 november gedownload, het origineel en een doorzoekbare transcriptie. Beide pdf. Google is your friend, ik ga het niet opnieuw opzoeken.

J.P.Drapeau | 03-09-22 | 22:59

@J.P.Drapeau | 03-09-22 | 22:59: OK, ik heb wat rondgesnuffeld. Die teksten kunnen met gemak gefalsificeerd zijn dus zal ik het laten rusten.

Peter-Rissing | 04-09-22 | 09:11

Dat wordt minimaal 40 uur schoffelen.

hero_of_heaven | 03-09-22 | 23:21

@Basil Fawlty | 03-09-22 | 23:16: Het is heel indrukwekkend, die Rocky Mountains. Prachtig. Ik ging veel naar de Bluebird theatre (bandjes kijken) en "the Lion's Lair", een lekker ranzige rocknroll loser bar. Flink uit mijn knots lopen kwijlen ook met de chickies daar. Mooie tijden !

Asteroid-B612 | 03-09-22 | 23:21

@Asteroid-B612 | 03-09-22 | 23:21:
Kan ik me voorstellen. Ik heb het altijd een zeer interessant gebied gevonden daar, weet niet waarom maar ik vond het altijd bloedmooi als ik het bij natuurdocumentaires zag en ook Denver als stad om effe rond te hangen en ik weet nog steeds niet waarom (soms heb je dat). Nu ik in rustiger vaarwater zit qua leven zeker een plek om nog eens langs te gaan en te feesten.

Basil Fawlty | 03-09-22 | 23:32
▼ 5 antwoorden verborgen

Ah, de Ashley Biden-experience

JohnLocke | 03-09-22 | 22:49

Ja maar jongens noch aan toe. Kan dat nou niet wat sneller. De 'informatie per tijds-eenheid' ligt wel erg laag. Die jongens hebben wel wat te melden, OK, maar om bij te blijven moet ik ook een hoop lezen. Deze jongens zijn niet grappig genoeg om, achterovergeleund, hier nu eens lekker nou eens lekker een uur naar te gaan liggen luisteren. Al die 'podcasts' duren mij te lang. Een geschreven stuk, daar kan ik snel doorheen scrollen en klaar! Een hoge IpT (Informatie per Tijdseenheid) spreekt mij aan. "Weg met de podcasts" ! Ik moet verder, leren door lezen !

Peter-Rissing | 03-09-22 | 22:48 | 1

Helemaal mee eens! Lezen kan "diagonaal" en dat kan niet bij een te beluistern tekst daarom is geschreven superieur aan gesproken. IpT zou een standaard term moeten worden.

cugel | 03-09-22 | 23:11

Omdat...
Eeeh...
Vandaag....
Zo'n dame....
Maar mijn lieve Kapieinse...
Met een handspaakje...
Dusseeh...
Daarom....

Fuck Me Pumps - Amy Whinehouse
m.youtube.com/watch?v=iVaqQe3V498

(Wat is het toch eeuwig zonde... )

Kapitein Sjaak Mus | 03-09-22 | 22:45 | 4

Amy Winehouse, de artieste waar je je van afvraagt wat die nog allemaal aan geweldige muziek voort had gebracht als ze nog onder ons was. Een van de Groten in de gehele popmuziek, dat staat vast.

Nuuk | 03-09-22 | 22:51

Eeuwig zonde, zo voelt het wel, nog steeds. En verder wat Nuuk zegt.

LD69 | 04-09-22 | 01:09
▼ 1 antwoord verborgen

En de te veel betaalde spaartax steken ze in hun zak. Iets met dat we meer hadden moeten klagen om daarna meer te eisen om de koopkracht te herstellen.. waar houdt dit onzalige kabinet op te bestaan. Er is geen fundament meer voor.

Reaaalist | 03-09-22 | 22:39 | 4

Pure diefstal.

Lorejas | 03-09-22 | 23:02
▼ 1 antwoord verborgen

Heb nog een paar Post Its aan mijn beeldscherm hangen. Daar staan zaken op waar ik nog nooit opheldering over heb gekregen. Pak er even eentje bij: Weet iemand iets te melden over waar de in begin 2019, door de Rotterdamse douane in beslag genomen 90 duizend flessen wodka, bestemd voor Kim Jung Un zijn gebleven? Ik heb best begrip voor dat douanemedewerkers een aantal dozen in de kofferbak van hun auto hebben gezet want een mazzeltje van het werk is altijd leuk en dat gun ik ook iedereen. Maar de rest van de lading dan? Wat is daar uiteindelijk mee gebeurd? Ik heb niks gekregen. Het gaat wel om drank natuurlijk.

Leptob | 03-09-22 | 22:35 | 1

Misschien een donatie aan de voedselbank?

Nuuk | 03-09-22 | 22:48

Over douchen gesproken, ik sprak onlangs nog iemand die een huis aan het bouwen is met 2 douches van het zogenaamde rainshower principe.. vol trots vertelde hij wel 40 liter water per minuut zelfs de afvoer moest er op aangepast worden.. Ik denk nu alleen nog zijn portemonnaie aanpassen op de warmwater producerende gasketel ;)

Smoelensmid | 03-09-22 | 22:27 | 3

Ook wel weer herkenbaar. Als je een huis aan het bouwen bent heb je weinig tijd om het nieuws te volgen.

BrulSpin | 03-09-22 | 22:50

@BrulSpin | 03-09-22 | 22:50: Is wel zo ja , ik deed een grote verbouwing tijdens mijn masterstudie STS en wist van voren niet dat ik van achteren leefde.. heel herkenbaar dus ;)

Smoelensmid | 03-09-22 | 23:25

Discriminatie!
Houden we wél rekening met de billenmannen, ja?

Kapitein Sjaak Mus | 03-09-22 | 23:20

Fietsplaatje op de billen nieten?

zwenkwieltje | 04-09-22 | 00:12
▼ 7 antwoorden verborgen

REAGEER OOK

Uitgelezen op GeenStijl? Abonneer je op de Nijman-Nieuwsbrief.
linktips: Energie vergelijken | Autoverzekering vergelijken
Kansino. Hét online casino van Nederland.
Online casino met licentie | Bookmakers | Online casino overzicht | Bookmakers Nederland
Online Casino | Online Gokken | Brokerfolio.com brokers vergelijken | online bookmakers in Nederland
Online Casino Top 5 | Casino bonussen | Crypto-casino.nl