"Facebook gaat van naam veranderen"
Snappen we
Het is immers geen onbesproken merknaam sinds het permabannen van heilige dyade Alex Jones en Donald Trump. Naar verluidt is dat overigens niet de hoofdreden. Zoals u genoegzaam bekend vallen Instagram, WhatsApp, Oculus en nog 90 (!) andere bedrijven allemaal onder Marks paraplu. En nu staat er altijd "from Facebook" onder Insta en WhatsApp als je de apps opent. Dat heeft altijd op een bescheiden manier dissonant gevoeld, omdat "from" gewoon toch niet helemaal lekker loopt en Facebook bovendien door veel minder mensen gebruikt wordt dan Insta en al helemaal dan WhatsApp.
Kortom, tijd voor een nieuwe naam voor The Facebook. Al vermoeden we dat platform Facebook wel gewoon Facebook blijft heten, maar dat de paraplu een nieuwe naam krijgt. Net als Google > Alphabet. The Verge: "Facebook is planning to change its company name next week to reflect its focus on building the metaverse, according to a source with direct knowledge of the matter. The coming name change, which CEO Mark Zuckerberg plans to talk about at the company’s annual Connect conference on October 28th, but could unveil sooner, is meant to signal the tech giant’s ambition to be known for more than social media and all the ills that entail."
Maar, WAT WORDT DE NIEUWE? Wij hopen The Umbrella Corporation maar dat zal wel weer niet. Suggesties in de comments graag!
Reaguursels
InloggenSHIELD, Simple Home Internet E-merce Logistics Datingsite
Stalkers Inc.
Big Brother
Borg
Ban24Hours
Fuckerberg.com?
NSDAP?
Ik neem aan dat hij lekker megalomaan ‘Metaverse Inc.’ gaat claimen.
Selfiememes
Koekkoek boek .
All your base are belang to us
Hyves
We Screw Evwryone
Failbook.
Suckerburg.
Evildatahandler.
Hefschroefvliegtuig.
ik gebruik geen social media, daar zitten ouwe Hyve wijven en complot idioten.
Leuk voor de familie onderling, kijk mij eens op vakantie/met de hond/op terras/restaurant/met mijn kleinkind.
Ik heb genoeg aan whatsapp en wifi, weg met die troep verder. Allemaal huilebalken die niets te melden hebben, en vooral geen leven hebben.
Het zal mij aan mijn reet roesten wat Mark allemaal verzint.
Grappig hoe je in één plempsel beweert geen social media te gebruiken om vervolgens te bevestigen dat je social media gebruikt. Van Facebook.
Overlord!
Intergalactic Overlord LLC dan toch…
Build back better
Horizon
Facesit Inc.
The empire !
Life invader.
Woke-o-motive.
FreeSpeechSuppressorBook.io
Zuckerwerk
STASI
Lol
Mordor
Evil Tower
Dark Lord
Morgul
Nazgûl
En Tolkien zo nog maar wat door
FITYMI (Fake It Till You Make It)
Dark Mirror
Zuck You!
ID/IQ Swamp
Katinka, als in klein en koket. Met heur wipneusje: www.youtube.com/watch?v=ge9Ou3-YyqU Oepsie! Toch klinkt Mark Zuckerberg niet echt katholiek. Maar dunne meisjes, laat ze zo lang mogelijk jongetjes proberen te lijken..
Afijn: www.youtube.com/watch?v=3rYoRaxgOE0 Ergens begrijp ik die hang naar genderneutraliteit wel. Al die slapeloze nachten anders.
Facebook gaat van naam veranderen, maar Facebook niet. Net als Google nu 'Alphabet' heet.
UMEUS, kort voor you, me, us. Maar "Fb" lijkt me waarschijnlijker. Kost minder letters, spaart weer windmolens.
Obsolete
HeII
The Great Reset
666
NWObook
NSBbook
etc
WefBook
Voldemort Inc.
Raketnet
Rapebook
Hyves2
BitMagic.
Buttbook
Skynet.
Woke inc.
Social Media Planet.
Underverse
The Circle?
Fecesbook
Je bent de a vergeten.
FIW Inc. naar de drie belangrijkste pijlers van de groep.
De Digitale Stad
Shitfacebook
Facelift-book?
IDbook.
Mein war
Skynet
Rare man die Zuckerberg.., maar dat gratis WhatsApp met bellen en video over de hele wereld is toch wel een dingetje hoor. Maak er iedere dag gebruik van naar veel landen wereldwijd. Thank you!
Gewoon gekocht hoor.
Beetje lange naam voor een bedrijf
Deugboek…
GESTAPOSTASI
Facebook? Nooit geïnstalleerd, geen interesse ook. Instagram vind ik wel aardig.
Bij instagram zit je goed.
Haha
@Bjorn19851111 | 20-10-21 | 17:54:
Nee, ook niet meer, maar ja, je wil wel eens wát?
Zelfonderzoekboek
Bookie McBookface
Satisfaction
DARPA-book. (Dat schijnt de originele naam te zijn geweest)
Goh dat herken ik uit het onderwijs.
Jarenlang een negatieve naam opbouwen en dan snel veranderen.
Begint slecht onderwijs met een frisse start.
U bedoelt Ibn Ghaldoun en InHolland?
Face-itBook.
ZuckerPunch.
De Beerput
1984
Mining.
Fakebook, voor al uw complottheorieën en ander nutteloos gezeik.
Facepalmbook?
NoStyle
Facey mcFaceFace
Faecesbook
Octopus
The telescreen
Everything
FAKEBOOK
2084.
Merryweather
Rotten2,com
Weyland Yutani corp. Past goed in de tijdlijn van de films.
All your data are belong to us
Ik vond het zelf verzonnen Faecesbook altijd wel aardig. Misschien kunnen ze daar iets mee, al is het wel een kleine niche die je daarmee aanspreekt.
Mark of the Beast inc.
Wanneer je langer naar die kop kijkt zie je dat er iets niet klopt, zelfde bij Elon Musk. Ze doen me aan niemand denken. Kudt, ben een wappie nu.
Nee hoor.
BookBackBetter,Com
Lol.
Blackstone!
Hoe dan ook heeft deze suikerberg in 17 jaar tijd een bedrijf opge... bouwd? met een beurswaarde van $950 miljard en een jaarlijkse winst van $29.1 miljard.
'Vergeetboek'
FaceBoot.
'imagine a boot stamping on a human face—for ever.'
JdM.
Suckerbook
Dumboost
Inclusief eigen crypto, FacestagramBank
Skynet.
Www.grabthembythepussy.com
Idiocracy.com
mooie documentaire was dat
Damage Inc.
/
Oh wacht, is een puike Metallica song.
Hell yeah!
D.I.L.L.I.G.A.F. :)
Fabeltjesland.
Wappiebook
Er was laatst nog een nepklokkenluider bij Facebook. Over dat Facebook hate speech niet onderdrukt, want geld. Doorzichtige poging om Facebook verder onder controle te krijgen. Censuur.
FYP
Fuck Your Privacy
Banana
World Wide Bend
Mark my words
Suckermountain.org
Virtucon Industries
Zuckerberg zweet alleen maar uit zijn borstbeen. Zoek maar op. Gender: alien.
Desinfo.corp
The Lizard Company
The Matrix.
Zuckbook.
Hopelijk veranderen ze van naam en raakt Facebook in de vergetelheid. Teveel mensen die denken dat internet == Facebook/Instagram/YouTube/Twitter en daar buiten bestaat bijna niks.
Nostyle.
42 monkeys
WappieBook? Anti-vaxxerBook? HuisvrouwenmetkortpittigkapselBook?
HuisvrouwenmetkortpittigkapselBook en een roze pony.
Zal mij mijn ballen jeuken die onzin. Beetje heel de dag bezig zijn je hebben, houden, bezigheden en informeren van je zogenaamde honderden vrienden op internet te flikkeren. Next.
Met kans om later om je oren geslagen te worden met iets wat je ooit in totaal andere omstandigheden hebt getwittert maar waar je nu heel anders tegenaan kijkt.
Ach er komt alleen maar ellende op voorbij dus who cares? Zelfs LinkedIn is ook een soort Facebook geworden. Allemaal 1 pot nat. Gebruik alleen nog Whatsapp omdat nou eenmaal iedereen dat heeft en sinds kort www.greattomeet.com voor zakelijke contacten. That's all.
Shithole
Poobook.com. Voor al uw shit.
Oh, die bestaat al.
@Dr. Blechtrummel | 20-10-21 | 16:48: En Peebook,com ?
Money for Nothing.
Abyss Inc
Borg
WorldDominatrix
Self Destruction.
Valt toch onder Microsoft?
Nope, Linkedin wel.
The Woke and BLM Company.
Want hun beleid is er in ieder geval al naar.
Die door joden aangestuurde tent doet maar wat ze niet kunnen laten.
Connect
Omni Consumer Products,
Weyland-Yutani,
Cyberdyne Systems, genoeg keuze.
"The Umbrella Corporation"
Geweldig. Maar wie had eigenlijk ooit gedacht dat Facebook meer zou zijn dan Farmville spelen en met vage kennissen enzo in contact te komen?
Ik hoorde laatst iemand opperen dat een wanstaltige man zoals Trump nooit en te nimmer de verkiezingen had kunnen winnen zonder Facebook en Twitter. Gewoon omdat je een miljoentje hier en daar kan pompen en zodoende net genoeg mensen over de streep kan trekken. Dan vind ik onze saaie politiek eigenlijk we fijn maar vraag me af of we straks niet ongewenst met een Baudet als premier zitten.
Ja je moet er net aan denken dat niet-linkse mensen zomaar hun mening op internet mogen uiten. Democratie is fijn maar natuurlijk niet als dat soort mensen ook wat mogen zeggen.
Grote honden valse (ik zal fezelfde foute volgorde aanhouden) stemmen dus niet op Trump. Waar dan wel op? Op Rutte, Kaag of Ploumen? Iets van de TV-kijkende, veelal aan oogstaar lijdende generatie dus voor wie de afstandsbediening van een TV -laat staan een smart tievie- al een ondoorgrondelijk apparaat betreft.
Goh, nog even Trump er bij slepen. Zielig kereltje. Ga een gat graven. Vijf meter diep of zo.
Hyves
Efil
Buttbook
The Lurkers Web
Black Peet's Channel
Farcebook.
Je moet toch wel licht gestoord zijn wil je nog steeds bij die bende blijven.
Of misschien heb je het gevoel dat je iets mist als je daar een paar uur niet geweest bent.
Je mist niks en je kunt makkelijk buiten die sm.
Serieus ,probeer maar.
Faecesbook.
1984
WeSaySo
(Naar de geniale serie Dinosaurs: muppet.fandom.com/wiki/Episode_224:_W...)
Free of Deplorables
Soylent Green
Rioolbijbel met sancties
Abscez.
I.R. Baboon
Headbook
Human Farm.
Databook
Qrooked Rats.
Questionable Retards.
Staat het nu tenminste bij elkaar en correct geschreven.
Spectre
Lucifer
Liever niet.
@Lucifer | 20-10-21 | 16:43: Sorry.
@Bakkeleures | 20-10-21 | 17:19: No worries
Onenineeightfour
Hal 900.2.
Questionable uiteraard!
LexCorp, om Jeff the naaien.
Quustionable Retards.
Sweet Mountain Range.
Quality of life Restriction company.
God.
Ikneukjullieallemaaldemoederboek.
Winnaar!
‘Bringing the world closer together’.
Zou deze Mark in de (her)opvoed-/werk-/vernietigingskampen bussiness gaan?
Rutte ging Zuck voor met rebranding.
Cringe Consortium
Q
Succes met claimen van die domeinnaam.
Bohemian Grove!
Devils Den? Paupers paradise? Waste of time?
Stront is en blijft stront en als je het anders noemt ruikt t nog steeds als stront!
Dagobert
Weyland-Yutani Company uit de Alien filmreeks. Ook wel ‘The Company’ genoemd.
Motto vergelijkbaar maar dan niet beperkt tot slechts één planeet:
Building better worlds.
xinjinping
Stimpy and the Brain
Zwetsika
Autist
Data Analysis (by) Likeable Early Knuckleheads.
Algorithm Hell
@Tobi | 20-10-21 | 16:55: Dat zou het leuke spelletje wiskunde de schuld geven. Bullshit Talks. Overigens las ik dat een astrologiestudent een 10 kreeg van zijn professor omdat hij de (sic) relativiteitstheorie wist te coderen. Met modellen van het KNMI!. Black hole son! In Leiden weliswaar, maar toch.
Dat biedt perspectieven. Roll over Beethoven, give Tsjaikovski the News: www.youtube.com/watch?v=KohGHXEQrSE
Shitface.
Panopticon.
Z. (uitspreken als Zccc.)
Ze Evil Empire
Horizon
Beetje stijlloos om zomaar het juiste antwoord te geven. Zum kötzen.
The SocialCreditScorebook
Lets go Brandon
UAC (van de Doom games).
Facepalm
ycavia
Formation
'the never ending story'.
iSpy
Bent Over inc.
Lizard
HOYP (Hand Over Your Privacy)
privacyfuckbook
D66 Book
Abstergo
IngSoc. Of, omdat het een Amerikaans bedrijf betreft: AmSoc
"Now I'm God"
Faecesbook
Fediverse?
Microsoft teams
'Fuck the world' dekt wel aardig de lading, dunkt me.
CU2
Bestaat icq eigenlijk nog?
@culture_vulture | 20-10-21 | 16:29: Yep
Sombra corporation. Voor de liefhebber.
The Boring Company? Onee, die heeft Elon Musk al.
faceplant
Zucksbigtime
Zeesluis IJmuiden
Hoefde gelukkig niet ver te scrollen voor mijn eerste gedachte, dank!
Rehoboam
Dataleech
Fratsenbook
skynetx
Cosmos?
666
Fakebook.
BigBrotherWachingYou
Fakebook lijkt me prima passen.
'Allah' lijkt me wel wat, die schijnt ook alles van iedereen te weten.
From Hell?
Hyves
Skynet
Ik denk Topia.
Zuckerverse
REAGEER OOK