Zucht. Totaal zinloze Kamervragen over totaal zinloze ophef over mogelijk lesbische Amalia
Kritische Kamervragen van... de vvd!
Social
Kijk de vvd eens modern zijn mensen! Omdat leugenaar wachtgeldgraaier klaploper nietsnut slappeling wanbestuurder kloteklapper baantjesmolenaar Peter Rehwinkel (dossier) een boekje moest verkopen, ontstond er de afgelopen dagen in de 'show''biz''media' van Nederland een relletje over Onze Kroonprinses Amalia. Als die namelijk met een vrouw gaat trouwen, moet de Tweede Kamer daar haar goedkeuring aan geven, net als als ze met een man gaat trouwen, trouwens. En nu suggereert Rehwinkel op basis van antwoorden op Kamervragen over het homohuwelijk uit 2001 (!) dat de Kamer dan dwars zou kunnen gaan liggen. Het sneue is: daar was destijds ook al enige ophef over, en toen concludeerden juristen ook al dat de troonopvolger zonder problemen met iemand van hetzelfde geslacht kan trouwen. En de kans dat de huidige regering of Kamer dwars gaat liggen bij een huwelijk van Amalia met een meisje, alleen maar omdat het een meisje is, is nul. Dat weet de vvd ook wel, sterker nog, waarschijnlijk weet de vvd ook al wat de minister-president, die van de vvd is, gaat antwoorden op deze Kamervragen, maar ja. De Tweede Kamer is wel weer lekker hard aan het werk voor de Vrijheid Om Jezelf Te Zijn. Spannend zeg.
UPDATE 12 oktober: Verrassend. Van Rutte mag Amalia wel gewoon met een meisje trouwen.
Reaguursels
InloggenLekker onderwerp
Kansloos
Leden van het Koningshuis gebruiken voor partij propaganda. Kan de VVD nog verder zakken?
En een andere gedachte: Nu moet Amalia wel lesbisch worden. Heeft geen keuze meer met wat zij wil trouwen en of ze wel of niet wil trouwen.
Dat dit een issue kan zijn laat alleen maar zien wat een idioot historisch overblijfsel het hele idee van een koningshuis en aristocratie is in een moderne tijd.
Amalia, mocht je dit lezen neem dan dit welgemeende advies van mij aan. Laat dit vervelende, ordinaire, onbeschofte en onbeschaafde volk en land ongezien de tyfus krijgen. Je bent een leuke, knappe en slimme leuke meid en waarom zou je jezelf in dienst stellen van dit ellendige volk. Ga wat leuks doen met je leven. Je komt uit een vermogende familie dus geld zal het probleem niet zijn. Vergooi je leven niet. Ik zou het wel weten.
Het is haar lot. Wel gesteund door schier onbeperkte financiële middelen. Dus ze kan een mooi vakantiehuis en af en toe een speedboot aanschaffen. Ook zal ze meer landen bezoeken dan de gemiddelde Nederlander.
Maar iets te kiezen heeft ze niet. Ze zal deze unieke baan gaan doen. En natuurlijk moet ze het zichzelf zo aangenaam mogelijk maken, maar weglopen... dat mag nou net niet
"vervelende, ordinaire, onbeschofte en onbeschaafde volk". Bedoel je de koninklijke familie?
@hatsikidee | 28-09-21 | 03:31:
Ja ik wilde al zeggen, dat beschrijft die familie oplichters perfect. Kennelijk praat hij over zichzelf en zijn eigen omgeving. Wat een slijmbal.
@Het brein erachter | 28-09-21 | 01:28:
Laten wij haar en ons allemaal een plezier doen en die onzin afschaffen, probleem opgelost.
Een president is duurder…
Met een lesbo koningin kunnen we de Canal Parade dan weer opwaarderen tot défilé Koninginnedag. En als ideetje de gouden koets vervangen voor de gouden sloep.
Heeft Claudia de Breij al een petitie gestart?
Wel humor als ze pot blijkt te zijn. Zijn we direct van het koningshuis af en dat gaat miljoenen schelen. Ik zie er wel voordelen aanhangen.
Volgens mij gaat de troon dan door naar de 2e in lijn.
Dat gaat geen miljoenen schelen hoor! Google maar eens wat de Franse president per jaar kost....
Daarbij vergeleken is het koningshuis Van Oranje een koopje!
@Het brein erachter | 28-09-21 | 01:29: inderdaad, voor minder geld een hele familie als boegbeeld van je land om deuren te openen ipv 1 persoontje.
Dan gaan ze adopteren en heb je straks prins Juan Jose
@Het brein erachter | 28-09-21 | 01:29: Tjonge, weer datzelfde afgezaagde , en onjuiste, argument. En elkaar maar napraten.
Willem Alexander is de koning die geen prinsen maakte. Welke titel krijgt de zaaddonor als Amalia dan moeder wordt? Of wordt zij de shag rokende tuinbroek dragende vent in de relatie en verdwijnt dan het blauwe bloed volledig uit hun nakomelingen? Vragen, vragen...
Maak je geen zorgen, ook Willem III zorgde voor een valide troonopvolgster. Er is ervaring mee.
Mag Amalia trouwen met een leguaan? Of met een verstandelijk beperkte man? Ik vraag het voor mijn leguaan.
Die leguaan van jou is een gore groene smeerlap. Wil overal op kruipen en met die lange tong een beetje de baas uithangen. . Beetje claudia de breij maar dan met ruggengraat, karakter en mieters geile uitstraling.
Misschien toch eens een kwakje doneren bij een spermabank in Den Haag, miischien loopt er ooit een Sneerpoetsje rond in het paleis.
Voor mij een non-issue. Ik hoop dat Amalia gelukkig mag zijn, net zoals ik dat ieder ander mens op deze aardbol gun. En hoe - dat mag ieder voor zich weten.
Waar onze koning(in) mee slaapt boeit mij niet, Wat mij wél stoort is dat onze paar laatste ministers van defensie lijden aan een hoog gehalte van oestrogeen. Dit heeft ongetwijfeld invloed op het functioneren in deze functie.
Het zijn van pot of ketel is geen factor in het zijn van basta met het schimmenspel.
@gs er staan zulke mooie tegels hier, waarom hebben we geen upvote meer? Ik kan niet op alles reageren.
De gedachte alleen al maken je fout...
Het is een non-issue!
Als het maar geen Duitsche is..........
Waarom niet? Het gaat om cultuur, niet om kleur.
In Engels bekt dat lekkerderder, maar dat mag niet kennelijk niet van een medereageuurder.
Tjeezus, die Claudia de Breij windt er geen doekjes om
Wat nu als ze transgender is ?
Is het dan lang leve het konikogin ?
alles = oké, als ze maar happy zijn (v/m/x/y/Π/Ω/..)
Peter Reetwinkel..... de prinses-papa vd PvdAch laat maar.
.
Het kind wordt al onuitwisbaar besmeurd door de deugbrigade. Ouders staan erbij en kijken er naar..... waanzin, pure waanzin.
Vooral het nageslacht van een oud dictator blijven bevoordelen.
De mannelijke lijn naar Willy o.g. is in de 17e eeuw uitgestorven. We kunnen in principe iedereen uit de Nassau familie kiezen om onze konijn te zijn. Zelfs een Bonaparte als ze nog bestaan, aangezien zij de eerste keuning leverden.
Het geslacht van een eventuele partner van de kroonprinses is net zo onbelangrijk als het koningshuis zelf.
Bovendien kan het per seconde wisselen tegenwoordig,
Het is al mooi meegenomen als die hamster iemand vindt.
Ik vindt haar gezetheid juist wel mooi en passend voor een staatshoofd. Het heeft iets klassieks.
@Colin.Fart | 27-09-21 | 20:11: Bij de standbeelden van Emma hoeven ze alleen de naam en jaartallen aan te passen.
@Colin.Fart | 27-09-21 | 20:11: meestal wordt dat er niet beter op als mensen ouder worden. Volgens mij is ze nog iets te jong voor haar gewicht.
Je bedoeld je kan zien dat ze die dikke kop niet van het werken, warme pap vd baas of de voedselbank heeft gekregen.
@Rocknrolla7372 | 27-09-21 | 22:32: Ze leeft in ieder geval niet op worteltjes en sla.
Ik zie het probleem niet. Als Amalia met Claudia wil trouwen, moet dat kunnen
Maar moeten we Claudia de Breij dan ook Koningin gaan noemen?
@Omtzigtig | 27-09-21 | 20:01:
En wordt “mag ik dan bij jou” ons volkslied?
@Omtzigtig | 27-09-21 | 20:01: Uiteraard ...
De troonopvolging is "erfelijk". Elk wettig kind uit een huwelijk/samenlevingscontract erft een kindsdeel; de eerstgeborene/-ingeschrevene erft dus de Kroon. Ik snap het probleem niet. Een zwart adoptiemeisje uit Ghana als kroonprinses, laat de TK tzt zich daar maar over buigen. Het heeft wel wat.
Zijn we dan klaar na haar met het koningshuis?
Kan dat niet eerder? Misschien afkopen of zoiets?
@gnidegna | 27-09-21 | 19:53: De eerste aanbetaling is geweigerd: 'Veel te weinig'.
Laten we eerst eens klaar zijn met onze One World Build Back Better politici die ons land terroriseren met hun slap gezwam en dure belastingheffingen op de middenklasse.
2021. En dan gaan we nog steeds hier moeilijk over doen.
Die Rehwinkel is een oplichter van de categorie Eurlings. Had precies 1 dag na zijn wachtgeldtijd ineens een baan in Barcelona. Bleek een zak lucht te zijn. En nog steeds wordt deze lul met vingers te pas en te onpas uit de rolodex gevist om haar (haha, grapje) mening te geven. Conjo.
Hij was eens burgemeester van Naarden. God wat moet die man zich daar verveeld hebben.
Hij draait volop mee in de baantjescarroussel. En vanaf dat hij jong was, koos hij in de draaimolen altijd al het blauwe pluche...
Vervelend mannetje die Peter Gaywinkel. Ik hoop dat Amalia dat boekt niet leest, dan weet ik zeker dat ze net zo goed voorbereid is op haar toekomstig ambt maar dan met minder ergernissen.
Zou wel een unicum zijn, een openlijk lesbische vorst of vorstin. Wij als gidsland uiteraard voorop.
Ik zie het de linkse deugbrigades al zeggen: "Amalia, meid, wij gaan een statement maken, jij trouwt met een vrouw."
"Jamaar, sorry maar ik val niet op vrouwen en ik heb toevallig al een vriendje, Freiherr Fritz von Kneipegenoss bis Heimisch Unbehagen."
"Niks mee te maken, je zoekt maar een vrouw. En zorg ervoor dat ze zwart is. Keti-koti staat voor de deur en we willen die mensen laten zien dat zij er ook helemaal bij horen".
" ... ".
"Amalia, meid, omdat we je nergens toe willen dwingen mag je zelf kiezen of het iemand van kleur wordt of iemand van de islam. Je mag geen blanke Nederlandse man kiezen want dan discrimineer je alle mensen die hier niet geboren zijn. En hun families".
Tis wel dubbelop, zelfs twee topics over Amalia. Is er dan geen nieuws over Hazes en zijn plasticpop of Ms Maasland en haar boytoy?
Tegen die tijd : De koning is dood.
Lang leven de koningin en koningin
Alfabet rules
Leren pakjes en verbouwde mensen zijn cool
Stel, nogmaals, stel dat het zo zou zijn, wat allemaal helemaal prima is; dan hoop ik dat ze zo'n waanzinnige knappe vrouw trouwt dat alle mannen gvd stinkend jaloers zouden zijn.
Gaat Rutte nu ook uit de kast komen?
Dat word tijd
Wordt*
Ja. We hebben onze mond vol over gelijkheid en een heel holebiqwertyabc maar onze premier durft niks over zijn liefdesleven te vertellen omdat t misschirn een paar stemmen kost. Of hij nou homo of asexueel is ofzo, waarom zo geheimzinnig?
Rutte probeert waarschijnlijk al jaren zijn eigen spiegelbeeld te bevruchten
Hoezo is ze lesfiets? Toch maar snel dat boekje kopen voordat het uitverkocht is..
Wat een lulkoek allemaal...niks beters te doen????
De zwarte pieten discussie staat op het punt van uitbreken. Maar tot die tijd......
Het politieke debat begint steeds meer op shownieuws te lijken.
Er zijn vast geen urgente zaken..........
Waar komt dit riool-gerucht vandaan.
Heb ik iets gemist?
Allemaal weer heel toevallig dat de VVD volop persberichten over onbelangrijke dingen naar de onafhankelijke staatsmedia stuurt, net nu Rutte aan de tand gevoeld word over belangrijke dingen.
Ze lijkt op Nikkie de Jager.
Die is twee koppen groter en heeft ca 1meter meer omtrek.
Maar Nikki kan staand plassen zonder dat haar bovenbenen nat worden.
Misschien trouwt ze wel helemaal niet. Net zoals Rutters. Deugpunten scoren, in een tijd waarin de kabinetsformatie platligt. Goed getimed, Rehwinkel. Pandje op de Raamgracht al verkocht?
Net als Elisabeth 1.
Maar Rehwinkel krijgt sinds Haren nog steeds wachtgeld toch...(omdat hij waarnemend is)
Als hij nog recht heeft op wachtgeld wordt zijn huidige salaris daarop in mindering gebracht. Dat had je zelf toch ook even kunnen googlen?
De vraag is eerder of we aan twee koninginnen wel genoeg hebben om Rutte in het gareel te houden, als hij er over dertig jaar nog zit.
Rutte wordt langer MP van Nederland dan Queen Elisabeth koningin is.
Jammer dat Groenlinks of D66 niet eerder was met dit geweldig oninteressante nieuws. Wie geeft er wat om wat Amalia neukt. Lief meisje lijkt me! En laat dit opportunistische politieke geneuzel erbuiten.
Op zich een goed voorstel van die wachtgeld PvdA'er. Amalia wordt lesbies en trouwt met een vrouw en blijft zodoende kinderloos. En als zij terug treedt schaffen wij de monarchie af.
Kinderloos is wel op te lossen, er zitten wel vreemdere dingen in de Oranje stamboom.
@W_F | 27-09-21 | 19:22: is De Ranitz weer aangetreden ?
Wat een tijd- en geldverspilling dit oeverloos geouwehoer.
En die rehwinkel heeft altijd de boel al genaaid, met z’n achterbakse tronie
Zou het aan de naam liggen? We hebben namelijk ook nog Muiswinkel. Beiden verkopers van naaigerei in ieder geval.
Vroeger zei mijn vader wel eens jij komt nog eens thuis met een negerin. Dat was bijna goed want ik nam haar niet mee naar huis. Nu is het WA die het zegt.
Ach zit in de familie zeggen ze toch altijd. Het slaat een generatie over, klopt dus aardig.
Wat is zij een eindbaas, duidelijke mediatraining om iets ter sprake te brengen op een lekkere subtiele manier.
Stel dat Amalia in het voetspoor van Claudia treedt (of liever druipspoor) dan zou zelfs de meest doorgewinterde linkse anarchist opeens pro koningshuis zijn.
Hebben ze daar in Den Haag nou niks beters te doen dan dit marginale gezever?
Jawel hoor, maar dit doen ze er gewoon even bij. Er wordt hard gewerkt daar.
Maar dit leidt zo lekker af van de werkelijke problemen
@Boeloeboe | 27-09-21 | 18:52: Precies. Rapporten blijven jaren in een la liggen, dit is niet toevallig vandaag boven tafel gekomen. Net als de stapel wetten waar de 2e kamer zonder aankondiging of debat meteen over ging stemmen nadat er een vliegtuig vol met Nederlanders in Oekraïne naar beneden kwam. Dingen blijven gewoon in een la liggen tot de pers even druk met wat anders is. En het werkt, geen pers die schrijft dat dit niet zo'n democratische manier van werken is.
Wat vindt Twitter geweten, multitalent, maar vooral prinsessenliefhebber Sander Schimmelpenninck hiervan?
Die is toch graaf of zo? Kabouter Sander heeft vast een oogje op haar en zo adelijke carrière maken; van graaf tot koning. Had hij nu over haar of een zusje die ranzige opmerkingen gemaakt?
Als Nederlands meisje kun je je tegenwoordig niet meer fatsoenlijk op straat vertonen met een witte jongen, als ik twitter mag geloven. Dus de keuze voor Amalia is feitelijk tussen een wit meisje, gekleurd meisje of gekleurde jongen. Claudia en Sylvana zagen dat het goed was.
Of wellicht wordt het een trans gender persoon. Het nieuwe normaal zeg maar.
Twitter is een riool.
Nu meen ik me te herinneren dat sylvana ooit zei dat een vrouw die op gekleurde mannen valt een groot probleem heeft.
En een rolstoel mag ook niet ontbreken, of een kunstbeen
Ooit had ik, Frau Antje, een Indo-vriendje. Niemand in mijn omgeving die er ook maar iets over heeft opgemerkt, zelfs mijn super burgerlijke familie niet. Pas toen we in de metro naar Rotterdam-Zuid zaten werd ik me ergens van bewust, puur door de starende blikken van onze gekleurde medelanders. 'Racisme' heeft veel gezichten.
"als ik twitter mag geloven."
Fout nr 1
@parlinone | 27-09-21 | 18:53: Zon Lesbische trans sexueel? Schijnen er ook te zijn. T girls.
Op ieder potje past een dekseltje…
Who cares... Weer eens wat anders....
Nou nou kerel...
Doei
Ach, bij opa Claus waren er ook genoeg verhaaltjes over mannenliefde.
Klopt, volgens de geruchten was hij linksgestrickt.
Als t maar geen Duitser is.
Hoeft niet. Ook de traditie van foute huwelijkspartners die de Oranjes lijken te hebben kan met zijn tijd mee gaan. Na twee Duitsers en een Argentijnse is het nu misschien wel tijd voor een Bosnische Serviër wiens vader nog tegen Dutchbat heeft gevochten of een Talibanstrijder uit Uruzgan. De Oranjes weten op dat punt altijd weer te verrassen…
Als het maar geen voetballer wordt
Peter Rehwinkel was toch naar Spanje vertrokken met een zak vol wachtgeld voor een baantje dat niet bestond?
Is er een concrete aanleiding voor dit vraagstuk, of gaat het puur om het statistische feit dat 2,6 procent van de vrouwen lesbisch is? In dat geval mogen we dit toch wel als een non-issue bestempelen.
De intimiteit met Claudia dacht ik.
De meest riante uitkering van Nederland ontvangen en door iedereen geweldig gevonden worden. Amalia kan dat.
Voor mij is het gewoon 1 van de 3 biggetjes.
Alles maar dan ook alles om de aandacht af te leiden van zaken die er wel toe doen. Pek en veren!
Hoe gaan ze dat in de woke toekomst noemen: gekroonde geboren met een vagina?
Staat er een m of v in het paspoort? Laten we eerst maar eens het lijstje afgaan.
Als Irene dat geweten had dan was ze met een boom of desnoods een bos getrouwd in plaats van die enge Carlos.
Met een heel bos? Dat zou polygamie zijn, hoewel de meeste koningshuizen niet vies zijn van wat extra lovers.
Gaan we weer, politiek moet zich fucking niet met rtl boulevard issues bezig houden, onzin gezeik.
Precies daar zitten onze Volksvertegenwoordigers niet voor in het Parlement. Ze mogen pas stemmen en hun toestemming verlenen of onthouden bij een voorgenomen huwelijk van een persoon die eventueel troonopvolger kan zijn.
Quotem beftekkels neemt wel gigantische vormen aan in de kamer en koningshuis, komt er zo nog wel iets van landje besturen terecht?
www.youtube.com/watch?v=YaG5SAw1n0c&a...
... Klinkt als... een spindoctor van D66... deze kretologie. Moeten ze maar mee gaan fuseren. Samengaan als inhoudsloze middenpartij.
Mag ze wel de troon bestijgen als vrijgezel?
Ze mag alles bestijgen behalve de troon. Voor dat laatste is politieke goedkeuring nodig.
@goedverstaander | 27-09-21 | 18:35: haar paard, maar verder ?
Zojuist op Journaal 27.000 asielzoekers in de noodopvang waar een woning voor gevonden moet worden ......... hahahahaha, gaaf dat linkse gedachtengoed
Huizen in Nederland zijn inmiddels net zo schaars als kamelen op de Noordpool.
In de regio van herkomst staan vast nog wel wat hutjes leeg…
@goedverstaander | 27-09-21 | 18:33: Kamelen zouden eventueel tegen de Noordpoolkou bestand kunnen zijn. Minus 40 graden houden ze nog uit. Maar ik weet waar u heen wilt en ik ben het met u eens dus maak ik van kamelen voor het gemak luiaards.
In de paleizen is nog plaats.
Rutte vind het allemaal nog best beheersbaar.
Nu weet ik het zeker, de Nederlandse politiek is knettergestoord en totaal gek.
Ik ben ook lesbisch. Hou alleen van vrouwen.
Als ze nou het transgender-traject in gaat, wordt hij dan ook Koning?
Kabinet kun je nog omheen met een initiatiefwet.
Tering, wat een ellende in deze wereld. Ga gewoon eens aan het werk en hou je snater.
Hoe zou het met Frédérique zijn?
Wies da?
@MickeyGouda | 27-09-21 | 18:35:
Het meiske met gebroken neus en omstreden vader, uit Amstelveen.
“Zijn wie je wilt zijn”.
@Ruimedenker | 27-09-21 | 18:48:
Oh ja, dank!
@Ruimedenker | 27-09-21 | 18:48: gewoon zijn gangetje, de aanmaningen blijven binnenkomen.
En dan zeker Rutte teezettee als spermadonor?
Rutte zijn cum komt alleen in mannen anjers.
Rutte heeft geen ballen maar eierstokken.
Allemaal afleiding, terwijl iedereen weer krokodillentranen huilt over dit vermeend onrecht worden allerlei grondrechten.
Die dochters van WimLex zijn inmiddels wel op een leeftijd gekomen dat je als liefhebbende vader geen oog meer dicht doet.
Voor je het weet is het Prins Loverboy
"Pappa, ik moet je wat vertellen."
Alexia.
@Oef
Ik denk dat WimLex zijn beste beveiligers op Alexia in Londen heeft gezet. Althans, dat zou ik wel doen als ik onze koning was.
@van Oeffelen | 27-09-21 | 18:56: Amper 16, maar u kreette dit ook al toen ze nog 15 was. Ik ga maar eens aangifte doen. Vandaag nog wat mensen ontslagen? Oh ja, Mona.,
Wat zal Rob Jetten balen dat een VVD-barebackbencher hem voor was.
LOL
Deze prinses heeft iets met paarden. Het zal wel de prins op het witte paard zijn, met wie zij gaat trouwen.
Het wordt almaar vunziger. Ik weet niet of dit topic wel zo'n goed idee is.
Doet me aan tsarina Catharina denken.
Een open deur intrappen. Kijk ons een liberaal zijn. ... blablabla. Ga formeren, of ga weg. Of sluit de grenzen. Jezus....
Maar wanneer Amalia zou willen gaan hokken, zonder burgerlijk huwelijk, dan zijn de rapen gaar. Wat is de VVD een burgerlijk burger lijk.
Koningen hebben nooit homo,zie de geschiedenis.
Wie weet doet ze een comming-out in de show van Ellen de Degenerate.
Inderdaad het grootste probleem dat NL nu heeft! Goddank voor de VVD.
Wie interesseert het nou wat de rijkste uitkeringstrekkers van Nederland uitspoken in de relationele sfeer.
Wat een non-nieuws.
Aarding is alleen interessant voor een meterkast of wie daar uit komt
Politieke retoriek om de focus van echte problemen af te halen.
Beste VVD, hoe zit het met de huidige immigratieproblematiek?
Waarom denk ik bij Peter Rehwinkel altijd aan Sander Schimmelpenninck, maar nooit andersom? En ik denk al zo veel aan Peter Rehwinkel...
Werkelijk? Ik denk altijd aan Femke Merel van Kooten in een bad bessola.
@goedverstaander | 27-09-21 | 18:22: dat moest ik even opzoeken.. allebei. Hoe zou Peter Rehwinkel eruit zien in een bad bessola? En dan met wat meer krullend haar.
@parlinone | 27-09-21 | 18:26: Ik weet niet hoe uw Peter er uit ziet en ik ga het ook niet opzoeken. Ik ben intens tevreden met mijn huidige fantasie.
Waar is dit rookgordijn voor bedoeld?
Om de aandacht op haar falende vader een beetje af te leiden.
De echte problemen zijn kennelijk allemaal opgelost....
Wat een stelletje lutsers.
Slachtoffers van rijksbeleid terugbetalen kunnen ze niet.
Formeren kunnen ze niet.
Bouwen kunnen ze niet.
Maar een proefballonnetje over de rug van een puber die zich niet MAG verdedigen als aanloopje voor de verkiezingen is geen enkel probleem.
De huidige politieke slagkracht in een notendop.
Raak Feynman..
Fucking raak.
Iedereen is lesbisch, behalve homo’s.
alle vrouwen vallen op vrouwen? En alle heteromannen identificeren zich met het vrouwelijk geslacht? Ergens zit er misschien een grapje, maar het lijkt niet erg doordacht.
Het interesseert mij geen flikker hoe Amalia is geaard. Ze heeft een goede opvoeding gehad dus het zal wel goed komen. Mocht er een regenboogvlag gaan wapperen op ons Koningshuis, dan klim ik met een fles spiritus en een doosje lucifers, naakt op het dak.
Het zou leuk zijn als ze een chocoprins trouwt.
godskelere laat een mens zo als die is, maak om andere dingen druk dat belangrijker is
Moet kunnen, Bea was toch ook drag queen.
Helemaal raak. Dat oude liberale van "veel plezier, moet je helemaal zelf weten maar val er andere niet mee lastig". Het is dood.
These rich fucks! This whole thing.
Voor degene die roept die hard roept dat er vanalles mis is in Nederland: nee hoor, niks aan het handje aangezien de bovenonsgestelden de tijd hebben voor dit soort geneuzel.
Mooi. Zullen we nu dan maar weer verder gaan met formeren of zo?
Kijken of we dat record van 521 dagen van de Belg nog kunnen pakken.
Afleiding van het enige echte urgente probleem.
Net zoals met drugs kunnen we het probleem van de mocros ook gewoon legaliseren.
Tegenwoordig zijn we zo doorgeslagen dat je eerder de vraag verwacht of ze wel koningin kan blijven als ze met een man trouwt.
Eens.
Oh vast wel. Als beiden zich dagelijks opportunistisch genderfluïde presenteren, komen ze vast een heel eind.
Degene die zich dat (en door die persoon) laat overkomen, verdient niet beter. Sterker nog, die heeft er gewoon recht op.
Ze zijn maar weer druk met de beeldvorming, elke halve afleiding wordt maar weer uit de kast getrokken. Best letterlijk deze keer.
En ze kan zich laten bezaaiden door een binnengelaten raketgeleerden of apotheker, das pas progressief!! Een lesbische koninging met een zwarte troonopvolging..
Je zou toch bijna denken dat er toch verkiezingen zitten aan te komen als er weer op de onderbuik van het stemvee gespeeld wordt. Dan moeten ze weer allemaal zwijmelen bij die niet verkozen patsers en zo denken dat we allemaal verbonden zijn.
Ze kan zich simpelweg identificeren als 6 mannen. Kan ze met elk meisje trouwen en ook nog eens volkomen legaal gang-bangs bedrijven.
Maar wat als ze in het geheim met een Hamas-Palestijn trouwt, net als Kaag. Ook reden voor ontslag?
Ojee.
Wat, nog geen eten? En het is al zes uur! Zuster!!!!
De kamer kan altijd dwarsliggen.
Man, man. Wat een gebrek aan fatsoen om zo iets aan te kaarten over een meisje van net achttien.
Ik heb er geen woorden voor en kan mij voor stellen dat WA pisnijdig is.
Ik heb een dochter van net iets ouder en zou witheet zijn.
Hopelijk is hij zo piswoest dat hij Rutte voor eens en altijd ontslaat. Na afgelopen weekend moet hij de smaak te pakken hebben.
Ik heb hem er zaterdagavond in de parenclub niet over gehoord. Wij zaten aan een biertje terwijl de dames een gezellig onderonsje hadden.
@smdyasc | 27-09-21 | 18:10:
Ik ben niet onderlegd in grondwettelijke aangelegenheden maar WA had toch wel al lang alles moeten doen wat hij kan doen in het belang van het land.
Of ze nou meisjeshosmo het boeit niet, als ze maar lid wordt.
Bravo!
Amalia moet helemaal geen koningin worden. En haar zusjes ook niet.
We weten niet eens zeker of Rutte niet van de herenliefde is. Geen issue.
Fophef, maar het leid zo lekker af van de werkelijke problemen in dit land
Allemaal bliksemafleiders om vooral maar geen Kamervragen over de maffia manier van het ontslag van Mona te krijgen onder het mom " Kijk ons is druk met regeren te zijn". rutte rotop!
Enne Amalia, trouw of niet met wie je wilt.
Uw Noorse Oppergod onthoudt zich van ieder commentaar anders dan: heeft de 2e kamer dan echt niets urgenters en belangrijkers te doen?
Ik wachtte al met spanning op uw reactie.
Voor zover ik weet is de baas van ons land de Koning. Man of vrouw maakt niet uit. Ook al noemden we Beatrix de Koningin, ze was de Koning. Als Amalia gaat scharen, wordt zij gewoon de Koning en haar liefje de koningin. Maar dan noemen we Amalia toch het liefst weer gewoon Koningin. Want ik wil graag gewoon weer een koninginnedag. Koningsdag bekt gewoon niet zo lekker. Jammer trouwens dat ze in december jarig is.
Ja daar had prins pils ze zaad even een paar maanden moeten ophouden, dan was het weer een feest met zonnenschijn geworden.
Trix is ook in de winter jarig dus die gebruikte gewoon de verjaardag van haar moeder. Op 17 mei (verjaardag max) hebben we overigen meer kans op goed weer dus waarom hebben we niet vastgehouden aan koninginnedag?
Uitspraken doen over iets wat toch niet gaat gebeuren. Dan kun je lekker woke zijn.
Van het zelfde kaliber als "Amalia moet de troon behouden als zij met een Marokkaanse schoonmaker trouwt" Dat gaat ook niet gebeuren.
Haar huwelijk is allang geregeld.
Zo werkt dat in die kringen.
Zwartboek van Oranje lezen en je weet hoe het werkt.
Bea kwam met een Duitser aanzetten, dus waarom zou Amalia niet met een Marokkaan of Marokkaanse aan kunnen komen? Met een schoonmaker, daar heb je een punt.
Heeft de VVD voorkennis dat dit aan de orde zou kunnen zijn? Dat is pas echt schokkend.
Het Is m.i. wel duidelijk dat het een pijnlijke zaak zal zijn als Amalia op een vrouw valt.
Whahaha!
Hangt helemaal af van de hoogte.
Ik heb een lol niet kunnen onderdrukken heer Koekkoek.
En een premier die een man/vrouw wil trouwen? Laat iedereen doen waar hij/zij zin in heeft zonder anderen te dicteren wat mag/moet.
Ik ben géén fan van het köningshuis. Van mij mogen ze per direct opgedoekt worden. Maar laat dat meisje met rust. Wat een gezeur weer.
Wat wil je dan? Iedere 4 jaar een nieuwe elitaire bal uit de familie Donner/Tjeenk Willink tot staatshoofd stemmen en een rijkelijk volgestort pensioen kado doen?
@dugo | 27-09-21 | 18:12: Ach nee toch weer dat oubollige argument? gewoon een piepeltje in een rijtjeshuis tot president bombarderen linten doorknippen en twee x modaal.
@Zapata10 | 27-09-21 | 18:40: Ik weet niet hoe je kan voorkomen dat het toch weer vervalt tot nog een wagentje in het baantjescarrousel van het partijkartel.
@Zapata10 | 27-09-21 | 18:40: ik ben geen fan van het koningshuis, maar dugo heeft een punt. Wordt het beter na afschaffen? Is het antwoord nee, lekker koesteren als folklore, en de ballen uit de broek lachen als Wim lex 2x keer per jaar moet omgaan met totaaldebielen in het oranje.
Zullen we, hierop vooruitlopend, het ook alvast even over de erfopvolging hebben?
Dan wordt het gewoon een van de neefjes of nichtjes, en als die er niet zijn een van de achterneefjes of achternichtjes. En als die er ook niet zijn vinden ze wel een verdwaalde afstamming van Willem van Oranje in Engeland.
@Osdorpertje 18:08
En bij kunstmatige inseminatie of bij adoptie? Voorziet de Grondwet daarin?
@HeerVanStand | 27-09-21 | 18:12: Sure, het is vrij robuust. Kinderen geboren staande huwelijk vallen gewoon in lijn bijvoorbeeld.
@Osdorpertje | 27-09-21 | 18:08: Niet helemaal. Zo kunnen prins bril en zijn broers momenteel WA niet opvolgen, hun moeder echter wel, mocht dit zich voordoen komen zij weer terug in de erfopvolging. Momenteel is opvolging voorbehouden aan de 3 prinsesjes, Constantijn, kinderen van Constantijn en Margriet.
@HeerVanStand | 27-09-21 | 18:12: da's een leuke casus. Amalia trouwt met een vrouw, waarna die vrouw een kind krijgt met behulp van een donor wat binnen dat huwelijk wordt geboren. Als juridische dochter van de troonopvolger direct achter mama 2 in de rij.
Teiltje bijzetten doet...
Weer een afleidingsmanoeuvre?
Precies, alles wat rondom Mark "beeldvorming" Rutte naar buiten komt wat niet een direct doel lijkt te dienen ga je automatisch denken, welk lijk wordt hier weggemoffeld terwijl we de andere kant op kijken, Hans klok is er niets bij
Welke totaal idioot heeft ook maar een seconde interesse in dat koningshuis en wie daar lid van zijn. Get a life.
Zou Claudia haar hebben besmet??? Of is lesbianisme niet overdraagbaar? Of is het geeneens een ziekte? Vragen vragen. Daar zou ik het OMT wel eens over willen horen
De grondwet is al een tijdje zeer flexibel, dus ik voorzie geen problemen.
Wat goedkoop om over Amalia's seksuele geaardheid te speculeren. Dat is toch helemaal niet aan de orde? Dat meisje moet voor zichzelf uitzoeken met wie zij later een relatie wil. Zij zit hier toch helemaal niet op te wachten?
Nee, en ik zit niet te wachten op gezemel over de seksualiteit van de een of de andere Amsberg. Wat maakt mij het uit wat die lui tussen de lakens uitspoken.
Dat vind ik ook, maar zullen we haar eerst niet ff een jaartje aanpraten dat gewoon hetero nooit zo leuk is als al de ander lgthiywz+ vormen. Lijkt me vooral leuk voor de niet hetero's een binaire lesbische transgender koning(in)s
Is ook een poging om over je graf heen te regeren inderdaad. De huidige staten generaal gaat daar vast niet over (of ze moet wel heel snel gaan trouwen). Wat Rutte/kabinet er mee te maken heeft snap ik ook niet trouwens.
Zo komen er 1200 per week binnen, als de politiek zich met dit soort apekool bezighoudt.
Kost niet duur, slechts 1,2 miljard. Net weer een noodkreet op het journaal dat veel gemeenten niet thuis geven bij de opvang. Tsja ergens houdt het op
Nare politieke spelletje over de rug van een 18-jarige.
Over de rug nog wel. Vrij ranzig om er ook nog anale seks bij te halen.
REAGEER OOK