LOL @ kandidatenlijst @FvDemocratie
De wash-ups gooien de dobbelsteen
Thierry op 1, een coronacomplotdenker op 2, de foute penningmeester op 3, de voormalig chauffeur van Fortuyn op 4 en de fractievoorzitster FvD Limburg op 5: de concept kieslijst van FvD is een rokende restvaalt van wat ooit zo'n beloftevolle beweging leek. Niet overtuigd door de armoede? Zuid-Hollands Statenlid Gideon van Meijeren staat op 6, JFvD-gauleiter Freek Jansen staat nog steeds op 7, en na de top 10 barst het van de gemiddeld 20 jaar oude JFvD'ers waaronder Samuel Jong (15), engek Andreas Bakir (17) en Harm van Essen (32) - piepjonge onnozelaars die door Theo Hiddema (plek 50) in De Volkskrant als "vroegoude, in driedelige pakjes rondstruinende types" geduid worden. "Vakkennis, ervaring en het oorspronkelijke FVD-gevoel!", heet dat vandaag bij Forum voor Democratie.
OK. Neem anders de nummer 30, Melina van der Velden, assistente van Europarlementariër Rob Rooken, die zelf geen FvD'er meer is. Nummer 33, dit reservegetal uit Zeeland. Het stemmenkanon uit Drenthe op 38. De broer van Floortje op ergens in de 40. Of op 48: schreeuwende gek vriend Anton van Schijndel, door Annabel Nanninga nog uit de 020-fractie gegooid wegens, nou ja, schreeuwende gek dus (die herhaaldelijk dronken in de raad verscheen). Kortom. De zuilenkruik is leeg. Mediatechnisch en functioneel moet de oplettende lezer vooral op penningmeester Olaf Ephraim (nummer 3) letten, want los van de knettergekke kandidatenlijst is ook de administratie een walhalla van wanbestuur. Enfin. Deze 50 namen zijn dus ook een optie op 17 maart 2021. Dat u het weet.
Kritisch lid is kritisch
Social
"Geen dubbelfuncties"...
Reaguursels
InloggenHaha dat jongetje op nr 15, traditionalist in zn twitter bio. Alsof je oud genoeg bent om te weten wat traditie is. Maak eerst ff je mavo af. Wat een kneuzenbende.
Sorry, maar ik weet nu wel dat sommigen bij Geenstijl (van Rossum) iets tegen de FvD hebben. Dat mag, maar door maar steeds weer erover te beginnen wordt het net zoiets als Erik Mouthaan die wat over Donald Trump roept: je weet bij voorbaat dat het negatief is en je kunt het daarom onmogelijk meer serieus nemen. Ik heb Baudet nog niet op jodenhaat kunnen betrappen en nergens uit de standpunten blijkt ook maar iets van antisemitisme. Alleen wat uit zijn verband gerukte (zo lijkt het, tenminste) roddels en achterklap. Ik zie wel wat ik stem, maar dat JA21 zie ik in ieder geval niet zitten. Als die al een zeteltje halen liggen Annabel en Eerdmans waarschijnlijk een paar weken later al rollend over straat elkaar de tent uit te vechten. Kansloos. zie FvD voorlopig als enige alternatief waar je met goed fatsoen op kunt stemmen als je een wat rechts sociaal economisch beleid wenst en een andere politiek wilt.
Met goed fatsoen op FvD kunt stemmen ( ik parafraseer een deel uit het lekker bondige betoog), bizar dit. Als het tegenwoordig 1 ding niet is , is het fatsoenlijk rechts. Gelukkig leven we in een democratie.
Uit dit stukje begrijp ik dat van Rossem geen FvD stemt?
Net zoals ongeveer 98% van de Nederlandse bevolking.
Vrijwel niemand stemt FvD.
Ik haak af.
Handelingsonbekwame, zelf ingenomen roeptoeters die voor eigen gewin de politiek in willen.
Prima lijstje hoor.
Je hebt het nu over de boodschappenlijst voor de Aldi morgen ?
"coronacomplotdenker"
Moet natuurlijk zijn compleetdenker.
Lijst = laatste nagel in de kist.
Echt geen idee meer waar op te stemmen. In elke partij die bestuurd heeft zitten de toeslagenhuichelaars. Partijdemocratie is deaud. Het individuele mandaat mag wel weer meer aandacht krijgen. Stop met lijsten, maar gewoon de 150 personen met de meeste stemmen de kamer in. Stem op goede Kamerleden die doen waarvoor ze betaald krijgen als Renske Leijten. Niet op aandachtstrekkers en baantjesjagers.
De VVD, PVV en FvD tonen feilloos aan dat het in Nederland nooit wat wordt met fatsoenlijk conservatief rechts. De VVD zijn mij te liberaal en rechts daarvan vindt je de open inrichting van populistisch “rechts”. Het zit er gewoon niet in hier in Nederland. Er zijn geen conservatief-rechtse mensen in dit land. Een beetje tegen de EU, migratie en de NPO schreeuwen maakt je nog niet rechts.
In theorie gaat JA21 dit gat vullen, die met het kapen van zeven 1e kamerleden van FvD al een belangrijke voet aan de grond heeft gezet.
Nu Baudet de oorzaak van de uit de hand gelopen jongeren afdeling Freek Jansen op 7 zet/handhaaft, is er niets meer dat de nette conservatieve rechtse kiezer kan tegenhouden om op JA21 te gaan stemmen.
@KayakFun | 27-12-20 | 15:10: Eens ! Mijn waarschijnlijke keuze ook JA21.... en niet 7 maar 8 senaatszetels. De rest op rechts is marginaal en met PVV wil niemand. Volgens mij willen ze zelf ook niet eens in een coalitie. Lopen ook rare vogels rond (Graus , Fritsma), Ergste is dat PVV Rotterdamse gemeenteraadslid, wat een mafklapper is dat.
Een bloody shame, zoals de Britons zouden zeggen, en zo... zó onnodig.
Complotwappies zijn k.u.t.
Coronawappies, zoals die van FD, zijn gedoemd te mislukken, omdat hun uitgangspunt chaos is; niet iets constructiefs.
prima lijst. Goed gedaan FVD!!!
Alle kritiek op FvD ten spijt: kijk eens even naar het grotere plaatje. Denk eens even strategisch na en kijk naar de toekomst.
Wat willen we NIET? Dat Rutte weer premier wordt, dat de huidige kartelpartijen meer macht krijgen.
Wat willen we WEL? Beleidswijzigingen op een aantal grote thema’s. Immigratie naar 0, illegalen eruit jorissen en criminele asielzoekers eruit. Minder EU, minder buitenlandse bemoeienis etc. Meer geld voor de zorg, meer directe democratie, meer focus op Nederlands belang. Afijn die dingen weet iedereen wel.
Die beleidswijzigingen krijg je niet met het huidige machtsblok wat er zit. Simpel. Gaat never nooit niet gebeuren.
Wat moet er dus gebeuren? Dat machtsblok breken, stukje bij stukje. Dat is een kwestie van lange adem, en PVV en FvD zijn de enige partijen die dat samen zouden kunnen bereiken. Van FvD en PVV weet je iig dat ze het NL belang voorop hebben staan.
Rutte is aan het einde van zijn houdbaarheid. Er is een kans dat hij sneuvelt op het toeslagendossier. Dat betekent kansen voor alternatieven zoals PVV en FvD. Het gedoe bij FvD is klein bier vergeleken met de misdadige gevolgen van 10 jaar Rutte. JA21 moet nog maar zien dat ze een zetel veroveren, FvD zit er al en kan z’n positie verder uitbouwen. Dus hoe terecht de kritiek van JA21 op Baudet misschien ook is, als je een fundamenteel andere koers wilt voor NL, blijven FvD en PVV de enige opties. En het kán he? Niemand had verwacht dat Trump zou winnen, 4 jaar geleden. Dus aub niet zo fatalistisch en blijf gewoon stemmen op de enige 2 partijen die van Nederland, weer Nederland willen maken.
Ja hoor, goed verhaal. Jij bent net een uurtje terug na een interstellaire reis van 10 jaar zonder contact met aarde?
Precies, nog 10 jaar Rutte en Nederland is failliet, onze kinderen kunnen nergens meer wonen en we zijn volledig afhankelijk van de EU voor landbouwproducten, ons immigratiebeleid, hoeveel we mogen vissen en dit is pas het begin. Waar onze kinderen straks wonen interesseert niemand meer wat, zolang ze maar op Rutte kunnen stemmen. Zo akelig kil de boomers en neo-boomers, alleen hart voor Afrika.
Hoezo zit Rutte aan einde van zijn houdbaarheid? Er is bij alle grote partijen geen echte concurrentiedrang. Waarschijnlijk wil alleen de PVV en het zooitje ongeregeld rechts van de VVD hem weg hebben. Dat zijn bij lange na niet genoeg stemmen bij een motie van wantrouwen.
Code oranje
@captainobvious | 27-12-20 | 12:40:
Ok, wat is jouw alternatief en strategie om te zorgen dat er voor ander, pro- Nederlands beleid gekozen wordt? Graag een realistische optie.
Terwijl Van Haga vanmorgen nog hetzelfde twitterde als waar GS gisteren al over zat te schreeuwen, de frikandel-uitspraak van De Jonge: 'Dit geeft geen vertrouwen in de "professionele" aanpak van de coronacasus door dit kabinet. "Even een prikkie halen! Niet zo nuffig doen want het is vergelijkbaar met het eten van een frikandel!" Wat een minachting voor alle weldenkende Nederlanders.'
Misschien is GS het nu toevallig eens met NPO/RTL op dit vlak. En zeg nou eerlijk: een alcomobilist die z’n huisjesmelkerbedrijf ‘Sjopperdepop BV’ noemt kun je toch niet serieus nemen.
Hij won de verkiezingen en vlak daarvoor las ik, geïnteresseerd, een stuk in het FD over Thierry. Zijn frisse ideeën en plannen van aanpak, klonken heel aantrekkelijk.
Toen de uitslag en die toespraak, en dat was het begin van het einde van het FvD voor mij en voor henzelf. Als een baksteen rolde de partij bergafwaarts, onderweg de nodige strubbelingen. En nu is het niet meer serieus te nemen. Goodbye FvD.
Inderdaad. En dat rare twittergedrag erbij + die extremistische scholieren. Nee.
Je weet dat ze er zitten bij de FvD, de door de AIVD betaalde mollen die op het moment suprême van binnenuit een partij deskundig saboteren. Je weet alleen niet wie het zijn. Laatst bij een vrouwelijke boekhoudster van FvD gingen wel mijn wenkvrauwen omhoog. Werkte bij politie en BZK en ging daarna in de krant met modder gooien. De FvD is vakkundig vanuit liberaal democratische hoek aan flarden geschoten. En we staan erbij en kijken ernaar. Zolang de machtselite in Nederland dit soort partijen blijven dwarsbomen zijn de de D van democratie niet waard. Nederland is een schijndemocratie en een vazalstaat van de US
Ik denk dat ze bij FvD prima in staat zijn hun eigen glazen in te gooien, daar hebben ze echt geen hulp van buitenaf bij nodig.
Als er geen beter alternatief voor de VVD komt, fatsoenlijk rechts, en de versplintering stopt zie ik FvD (wordt niet meer serieus genomen door de bruine randjes) en PVV (cordon sanitair) nog steeds niet meeregeren. En dat is toch waar het om gaat.
En die Haagse Kerel met zijn rare advocaten vriend van Code Oranje gaan ook geen hoge ogen gooien.
Ieder alternatief voor wat VVD ooit bedoelde te zijn zal exact hetzelfde behandeld worden.
Alleen er op blijven stemmen en ze groot genoeg maken helpt.
Met vantevoren al afhaken maak je het ze wel heel makkelijk.
@Pieter_Auper | 27-12-20 | 12:39: sterker nog: het stimuleert dat soort boevengedrag alleen maar. Ookde verzuchting dat niemand met de pvv wil samenwerken. Als je dat soort gedrag van politici niet electoraal afstraft, zul je het steeds vaker zien gebeuren.
Het wordt weer stemmen met de ogen dicht.
Ik stem met de ogen dicht en één hand op de rug op Hiddema.
Nee, voor mij wordt dat stemmen op de partij waaraan de kartelpartijen de grootste hekel hebben!
Ondanks dat men zegt dat FvD zo verschrikkelijk antisemitisch is, nemen ze zowel op het gebied van de zorg als op het gebied van de ruimtevaart een voorbeeld aan Israël. Overigens staat in het verkiezingsprogramma de ruimtevaart voor de zorg.
Men zegt zoveel.
Wat de pers framed en wat ze werkelijk zijn zit een wereld van verschil in en ze hebben een goed programma.
Eigenlijk is FvD dus een buitenschoolse opvang geworden, met een politieke tak.
Net als Geenstijl, ben ook ik al langere tijd erg teleurgesteld in FvD. Zelf heb ik mijn lidmaatschap al maanden geleden opgezegd. Blijft dan echt Wilders al enige over als kritisch geluid?
Wilders zal door het cordon sanitair in de oppositiebankjes blijven en een verloren stem zijn. Op dit moment is Ja21 het enige alternatief.
@gozoman | 27-12-20 | 11:43: bedankt, dat had i, even nodig, even goed lachen.
@gozoman | 27-12-20 | 11:43:
Welnee ! Wát een onzin.
@gozoman | 27-12-20 | 11:43: door z’n houding beloon en versterk je dat soort boevengedrag!
Martin Bosma zou bij PVV fractievoorzitter moeten worden, kan Geert zich richten op het begeleiden van (nieuwe) kamerleden.
Bosma is prima verder, maar zijn fractievergaderingen zullen uitmonden in vermakelijke colleges waarbij mensen lachen zonder dat het wat oplevert. Zoals zijn bijdrages in de kamer.
Maar nooit gaan meeregeren door het cordon sanitair. Een verloren stem wat mij betreft.
Oeioeioei, daar zullen ze bij jawohl 21 niet blij mee zijn.
De ironie, dat juist een (betrekkelijk) nieuwe partij het vertrouwen in de gevestigde orde weer terugbrengt.
haha vertrouwen terug in de gevestigde orde??? deze huidige oplichterskliek die alleen maar aan zelf verrijking denkt . Fvd is vakkundig kapot gemaakt door het establiment tjonge tjonge wat erg dat een paar jeugdleden wat schunnige opmerkingen maken.
De immorele boreaal wil een einde aan de lockdown.
Ze moeten hem dwingen elk uur van de dag vijf minuten lang naar deze foto’s van de patiënten op de IC’s te kijken.
www.nrc.nl/nieuws/2020/12/23/achter-d...
Reken maar dat hij de Corona-boot hier al lang had besteld als minister-president.
@RichardBandler | 27-12-20 | 10:17: precies!
Er liggen meer mensen in het ziekenhuis door alcohol en roken dan croma. Is in de lockdown gewoon verkrijgbaar.
Zie ook column van Zwagerman.
Bij verschillende foto staat dat ze geen afstand hebben gehouden... Dus ja dan vraag je er ook om.
Moeimakerij deze tegels. IC's zijn nooit leuk, mensen liggen er letterlijk in kritieke toestand. Ten tweede helpt een lockdown niet tegen verspreiding van een virus, hooguit tegen de snelheid van de verspreiding.
@SchichtigeSpicht | 27-12-20 | 11:21: En dat is dan ook het nut ervan.
@SchichtigeSpicht | 27-12-20 | 11:21: in maart werkte het prima en kon je zelfs op vakantie.
Kijk eens naar de feiten, trouwens gewoon te vinden op de site van het RIVM. Na de lockdown stegen de opnames juist alleen maar. In de zomer had je eens in Zeeland moeten zijn. Iedereen hutjemutje op elkaar en bijna geen besmettingen en ziekenhuis opnames. Hoe zou dat toch komen? Iets met het natuurlijke verloop en seizoensgebondenheid van virussen..
Abo opzeggen van nrc beste optie
Terry ging tekeer tegen atonale muziek en postmoderne romans (Entartete Kunst). Lederhosen-Freek las ons de les over porno en consumentisme.
Niet mijn soort conservatisme. Misschien kunnen ze zich Nederlands Blok noemen. Jammer dat Hiddema er nog iets in ziet.
Hiddema kan de aandacht niet missen.
Der Untergang eines Jahrhunderttalents.
Bruinhemden, virus gekkies, heulen met Minervische uilen, paranoide gedrag, domheid, hautain gedrag; het was mooi en nu optyfen, Thiery!
Dat bloksnorretje wijst vooral naar jou Jan Lange, ongenuanceerd framen.
Hoe durf je je nog met goed fatsoen op die kandidatenlijst te gaan staan en zeggen het Nederlandse volk te willen vertegenwoordigen wanneer den Führer:
-stelt dat alle Nederlanders onnozel zijn ('trein-tweet')
-stelt dat het verlies van 3.000.000 Nederlanders colleteral damage is om de 'vrijheid' te bewaren
-als bestuurder rapportje naar Geen Stijl lekt om "een goede vriend" kalt te stellen.
Deze totaalidioot wil je toch niet 'achter de knoppen' hebben willen zitten? Waarom vallen mensen toch weer keer op keer in dezelfde fouten (Hitler jaren '30 20e eeuw- Baudet jaren '20 21e eeuw)?
Als het volk ontevreden is trekken ze snel naar extreem rechts. Zo gaat het nou eenmaal door de geschiedenis heen. Doe je niks aan.
@Tishetnetnie | 27-12-20 | 10:07: je zou er dus voor proberen te kunnen zorgen dat "het volk" niet ontevreden is.
waar veel naïeve kiezers weer sneller naar links trekken..
Erg sterke Godwin!
Oh nee, toch niet.
Prima gedaan Thierry, blij met van Haga op de tweede plaats. Alleen al dat gezicht van Rutte wanneer hij naar het spreekgestoelte toe loopt. Verrukkelijk! Verder Hiddema met voorkeurstemmen, ook prima!
Denkt u nu werkelijk dat het FvD ooit nog zal meeregeren? Daar ga ik mijn stem niet aan verspillen.
Ik stem nog liever op Vrouwtje Kuthaar dan op die idioot van een Van Haga.
@zwaaropdehand | 27-12-20 | 11:56: ja die schijnt bijzondere kwaliteiten te hebben, zegt men.
J w Holleder op plek 3 als justitie deskundige en ik denk er over na om op FvD te stemmen.
Ik mis lange Frans en Willem Engel in de top 10
En Janet Ossebaard. Ideale staatssecretaris voor het ministerie van volksgezondheid en graancirkels.
@RichardBandler | 27-12-20 | 10:27:
Dat zegt veel over u !
Ik twijfel nog tussen Ja21 of Rugop '81 !
Gefeliciteerd Baudet, knap gedaan hoor. In slechts een paar maanden tijd een potentiële brede volkspartij om zeep geholpen. Ik ben er nog steeds kwaad over.
Wordt u ook boos als de kipfillet bij de Aldi uit de aanbieding gaat?
Inderdaad, zo zonde! Mijn stem is hij kwijt, ondanks de Hiddemeister.
@tectonicos | 27-12-20 | 09:47: Goeie!
Enige partij op rechts die potentieel wat in de melk te brokkelen heeft is JA21 met: geen cordon sanitaire (PVV), geen Haagse Harry lijsttrekker die wellicht wordt vervolgd (Code Oranje), geen verwarde lijsttrekker en extremistische elementen ( FvD). Ook de 8 senaatszetels van JA21 zijn belangrijk bij een eventuele coalitievorming of onderhandeling. Dus ik ga vooralsnog voor JA21.
Had op iets serieus gehoopt van Nanninga en Eerdmans, nee komen ze met JA21... man man man
@MoltisantiBeer | 27-12-20 | 08:19: qua naamgeving ? Vind Code Oranje ook niet de beste naam. Vergis je trouwens niet hoeveel politieke partij namen al geregistreerd zijn waardoor keuze beperkt is , “conservatief liberalen” is ondertitel van JA21. Gaat mij om de inhoud.
JA21 geen cordon sanitair? Is een kwestie van tijd, Holmes.
Nu was iedereen nog bezig met zo snel mogelijk de ICT en vaccinatie op orde te krijg... ik bedoel Kerst en het bijhorende reces. Als de tijd daar is komt dat CS er echt wel.
Leer mij de Policor Linkshund en hun wat minder linkse helpertjes kennen...
En de macht van de VVD moet ook worden verbrokkeld. Nog steeds onbegrijpelijk. Het is duidelijk geen partij voor mkb'ers, zzp'ers en modale huizenbezitters.
Ik ga JA21 pas overwegen als ze op minimaal tien zetels staan in de peiling van Hond. Tot die tijd sowieso Wilders.
@Realism Is All | 27-12-20 | 09:19: Eerdmans is politiek handiger dan Wilders en Baudet. Die gaat geen rare uitspraken doen over kopvodden of homeopathische verdunning.
Je moet ze geen munitie geven.
@zwaaropdehand | 27-12-20 | 12:00: pvv gaat weer 4 jaar roepen uit de oppositie bankjes en heeft veel minder zetels in Senaat
-verkeerde topic-
En gewoon een programma, een kandidatenlijst en aan ALV organiseren, statuten volgen etc ........... de coup is mislukt Bart. Hiddema op de achtergrond er weer bij.
Het zal menig reaguurder verrassen denk ik wat ze 17 maart aan zetels halen.
Yasser, Markie, Wopke, Kaag, tis allemaal dezelfde ellende, hopelijk nu wat meer andere ellende.
Ooh ja, en Nexit! Graag!!
Sure, 2 a 3 zetels is nog best veel. De 20+ zetels waren ze echter al kwijt voor de leegloop. Dit gaat nooit meer een grote beweging worden. Daar heb je een veel breder publiek voor nodig en die heeft Baudet met zijn narcistsche onzin verraden. Baudet is blijkbaar belangrijker dan het programma.
Nexit is te extreem voor de gemiddelde kiezer. Stiekem wil zelfs de conservatieve Nederlander niet uit de EU. Daarmee is het typisch een standpunt van een splinterpartij, dat had Henk Otten (mooie lul) goed gezien.
@Lafayette | 27-12-20 | 05:38: Dat geleuter over kunst en architectuur stoorde me ook enorm. Dat zijn privémeninkjes waar je als volkspartij niks mee moet doen. Baudet wil een zeteltje om zichzelf te etaleren, meer is het niet. Eigenlijk is hij best ambitieloos, hij wil vooral veel lol hebben.
@zwaaropdehand | 27-12-20 | 12:22: Baudet gedraagt zich inderdaad alsof hij nog in een Leids debatingclubje zit. Beetje brallen en stangen, en that's it. Wat zou ik me lullig voelen als ik bij de FvD hard achter de schermen zou werken, terwijl meneer lekker in de spotlights staat en de boel om zeep helpt.
En toch is er op dit moment niet veel beters.
Behalve dan stemlp.nl/, maar de kans dat die het gaan halen en jammerlijk nagenoeg nul.
@heldheino | 27-12-20 | 02:13: veel te soft op immigratie en Eu
www.oprecht.nu/
Dit kwam ik laatst ook nog ergens tegen.
Maat als je nu nog geen website hebt en nog vrijwel niemand heeft van je gehoord, dan geef ik het niet veel kans in maart.
Anti-EU, pro-Corona wappies en tegen de NPO. Ik kan het FvD niet meer serieus nemen. Wat mij betreft op naar de nul zetels.
Of niemand kan jou nog serieus nemen?!
Na de Boreale Minerva uilen en Wim Engel was het gedaan. De laatste 2 maanden zijn nog louter ter bevestiging want joker die Baudet is.
U eet uit de staatsruif?
Die drie redenen zijn voor mij nu net wel redenen om op fvd te stemmen. Anti EU en NPO is hoe fvd ontstaan is, dus jij hebt er nooit iets in gezien, prima maar doe nu niet als of
@MoltisantiBeer | 27-12-20 | 08:22: Ik had gehoopt op een EU-kritische standpunt, maar nee ... we moeten we weer uit. Waanzin in mijn ogen.
@MoltisantiBeer | 27-12-20 | 08:22: Voor mij dan juist weer niet... ben anti D66, maar absoluut pro EU. Wel weer tegen massa imigratie en vind de NPO ook teveel links. Maar heb wel weer een bloedhekel aan die corona wappies. Word nog moeilijk kiezen in maart...
@Hunebedbouwer | 27-12-20 | 09:43: Herkenbaar. Zeker als mijn stem naar de oppositie zal gaan. Is me jarenlang te vaak gebeurd.
Goed bezig, Van Rossem. Tot het gaatje. Wat een incesteuze club blijkt dat FvD.
@Lafayette | 27-12-20 | 05:30: waarom precies vindt u ze incestueus? Staan er familieleden op de lijst die het met elkaar doen? Of is het gewoon niet uw politieke voorkeur?
Baudet: 3 miljoen doden zijn voor mij acceptabel om niets te doen aan een pandemie:
www.shownieuws.nl/entertainment/thier...
Het is dan wel goed voor de krapte op de woningmarkt en huizen zullen betaalbaarder worden, dat dan weer wel.
3 miljoen doden in Nederland, zou wel lekker opruimen. Zijn er heel wat problemen opgelost, vooral als we in ogenschouw nemen wat voor bevolkingsgroepen onze ziekenhuisbedden bezetten...
@Overrijp | 27-12-20 | 02:15:
Ga jij maar als eerste deaud.
Groot gelijk
Een link naar de roddelpagina van de campingzender van John de Mol. U wilt het vast graag geloven
Ala het al waar is: volgens mij is vrijheid onbetaalbaar. Er zijn in oorlogen wel meer mensenlevens voor opgeofferd.
3 miljoen op 7 miljard, en niet zoals een reaguurder dacht op 17,5 miljoen.
Een oliedomme en verwerpelijke uitspraak.
Ik heb respect voor Geert Wilders, maar ik zie hem meer als straatvechter dan als bestuurder. Martin Bosma is naar mijn mening meer geschikt als premier.
Maar de PVV had vorige verkiezingen een partijprogramma van maar 1 A4'tje. Een beginnende partij kan nog wegkomen met dergelijke afraffelarij, maar dat een grote partij als de PVV met iets dergelijks aan kwam kakken was een afgang. Daarom heb ik bij de vorige verkiezingen Thierry Baudet gestemd in de hoop dat hij boven de kiesdrempel uit zou komen, en dat is gelukt.
De PVV is geen ledenpartij. Het is een groepje kamerleden, en het is maar de vraag in hoeverre de PVV buiten dat wel bestaat. Er zijn geen locale partij-afdelingen. Als er verkiezingen zijn dan moeten ze een advertentie in de krant zetten voor kandidaten. Ik ben bang dat als de PVV gaat regeren, dat die regering ten onder gaat aan amateurisme.
FvD heeft wel een ledenpartij, is nog steeds in opbouw, en mits de FvD overleeft, zal op termijn professioneler worden dan de PVV. Kandidaatleden kunnen een tijdje meedraaien voordat ze op een lijst komen te staan, in plaats van van straat geplukt te worden. Daarom stem ik liever FvD dan PVV ook al heb ik voor beiden respect, en ook al is Thierry meer een dromer en filosoof dan een politicus.
Prima verwoord.
Wilders heeft keuzes gemaakt voor zijn partij die weliswaar geresulteerd hebben in een stabiele beweging met een grote aanhang, maar die tegelijkertijd inhoudelijke groei en regeringsdeelname belemmeren.
Hij heeft zoals alle populisten gekozen voor kwantiteit (veel stemmen, veel zetels) in plaats van kwaliteit (een goed programma, constructief beleid, interne ledendemocratie). Het snelle gewin in plaats van de langetermijnvisie.
Het gevolg? Hij is veroordeeld tot eeuwige oppositie, en dient als niet meer dan een bliksemafleider voor de onvrede van de kiezers.
Nog zo'n stelletje kortetermijndenkers: Nanninga en Eerdmans. Vooral die laatste: altijd snel op zoek naar electoraal succes, van de ene naar de andere mislukte splinterpartij migrerend. Ongeduld en eerzucht, een slechte combinatie. Hun nieuwe partijtje zal het lot beschoren zijn van al die andere neo-Fortuynistische experimenten, lokaal of landelijk: de totale vergetelheid.
Baudet zie ik verder komen. Hij is bereid te werken aan de toekomst en is ook in staat om tegenslagen te verwerken. Juist omdat hij zichzelf niet alleen korte termijn doelen stelt.
Achteraf gezien heeft het succes bij de provinciale verkiezingen meer kwaad dan goed gedaan. Forum kreeg veel stemmen van kiezers die er onterecht een protestpartij zoals de PVV in zagen. En doordat de partij te snel groeide, waren fouten en groeistuipen onvermijdelijk. En uiteraard is de kandidatenlijst die nu gepresenteerd is, niet perfect. Maar het is een begin tot herstel. Rome is niet in één dag gebouwd.
De huidige (door de media opgeblazen) affaire zal in de historie van de partij niet meer dan een lichte tegenslag blijken.
petersteenkamp-
De PVV had net zo goed geen partij programma hoeven te schrijven want iedereen die de politiek een heel klein beetje volgt weet exact wat de PVV wil , Als u dat nu nog niet weet na al die jaren en jaren heeft u niets gevolgd en daarom is alles wat u schrijft en beweert nergens op gebaseerd. Wat heet amateurisme. Daarnaast zijn er legio publicaties (ook van gerenommeerde wetenschappelijke instituten) geweest en boeken geschreven over de onderwerpen die er toe doen. En verder is enig realisme u blijkbaar vreemd want wat de PVV wil en ieder afgeleide groep zoals FvD of de nieuwe splinters door het kartel geboycot worden. De Rutte doctrine gemist? Alle partijen uit het kartel doen er aan mee om zich zelf te beschermen. Democratie is al jaren geleden uit Nederland verdwenen en het zijn enkelen die zich daar tegen verweren. De islam wordt geen strobreed in de weg gezeten en immigranten komen nog steeds met busladingen dit land binnen om voorrang te krijgen bij huisvesting.
Man, waar heb je gezeten al die jaren?
@Leipniz | 27-12-20 | 01:21:
Helaas Baudet als politicus is helaas niet geslaagd zelfs met goede ervaren secondanten als Hiddema en Cliteur ging hij als een jonge hond te keer achter de bal aan in de porseleinkast. Hij wil alles , en te snel, en te veel. Zo goed hij kan analyseren is niet genoeg om zich als alleskunner te profileren. Al doende loopt hij in zeven sloten tegelijk.
Heel erg jammer want ik kende hem al veel langer als iemand met veel talent. Als hij maar eens kon luisteren naar een goed gemeend advies om ff wat te dimmen. Lukt niet!
@Leipniz | 27-12-20 | 01:21: Eerdmans zat weliswaar bij verschillende politieke partijen maar altijd heel consequent vanuit dezelfde politieke visie.
@NPOlitiekgekleurd | 27-12-20 | 08:24:
Hij is een echte politieke ruif-aaseter op rechts. Komt heel goed en integer over op tv en in de zaaltjes.
Hoeveel respect en sympathie ik ook heb voor Martin Bosma, het lijkt me toch zonneklaar dat hij niet het karakter heeft om premier te worden en dat weet hij zelf ook. Het verbaast me telkens weer hoeveel mensen hem als ministerpresident zien functioneren. Dat past niet bij hem en zou een ramp zijn, vooral voor hem zelf. Overigens denk ik dat Fortuyn dat helaas ook uiteindelijk niet had gered. Ze zien de misstanden en weten die goed voor het voetlicht te brengen maar zijn geen leiders. Het zijn mensen die het liefst in hun eentje werken zonder gezeur van betweters om hen heen.
Weer dat A4-tje. Nou ik heb liever een A5-je met richtlijnen hoe het beter wordt met Nederland dan een gedetailleërde kaart hoe ze Nederland naar de kloten helpen, bewust of onbewust. Daarnaast is er bij regerende partijen direct na de verkiezingen niets meer over van welke belofte dan ook. We weten waar PVV voor staat, bij de VVD waait het met alle winden mee, echter met een cordon sanitaire op gezond verstand.
@dijkbewaker | 27-12-20 | 01:49: Iedereen weet dat de PVV tegen islamisering is, maar hoe je dat plan juridisch rond kunt krijgen zonder dat het bij de eerste de beste rechtszaak door de rechter in de vuilnisbak gegooid wordt, is nog een complex verhaal. De PVV zou daar eens mee kunnen beginnen. Als je als one-issue partij niet eens weet hoe je je ene issue kunt oplossen dan verdenk ik die partij van amateurisme, sorry.
@petersteenkamp | 27-12-20 | 12:47:
Als de PVV eens stopt met moslimhaat en dat vervangt door salafistenhaat, dan gaan zelfs de gematigde moslims nog op PVV stemmen, want die worden door gedoogterroristen als Kauthar bij GL gedwongen om hun clitoris af te laten snijden en in een niqab rond te lopen.
Delen
Programma gelezen? NL gaat z'n eigen ruimtevaartprogramma ontwikkelen, volgens FVD (speciaal verzoek Freek). Daarnaast moet er een tovermiddel komen tegen haaruitval (Thierry) en gratis jenever (Haga). "Mijn stem hebben ze", roepen de slaafjes.
Maar ja....... volgens Baudet zijn het allemaal topkandidaten !
Kijk, daar zijn groupies gék op !
Joris op de lijst?
Nederland gaat naar de typhus, we zijn te klein, slaan nog geen deuk in een pak boter, we zijn laf en meegaand. Kijk maar naar Rutte en je kijkt in de spiegel. Laf, wegkijken, verantwoording afschuiven en altijd beter weten.
Wat stel je voor? Dat we belgie binnen vallen?
@ReyNemaattori | 27-12-20 | 11:37: Dat we ons aansluiten bij Duitsland. In elk geval Groningen, Drenthe, Overijssel en Gelderland. Dan zijn de Saksen gered en dat is het belangrijkste.
Baudet: stompzinnige onnozelheid ten top.
Schandalige en volstrekt foute voorstelling van zaken op zijn YouTube video over Corona.
Hij vergelijkt het aantal griepdoden met coronadoden en trekt conclusies waar hij, als zelfbenoemd wetenschapper zich diep voor moet schamen.
Tegen griep wordt ingeënt, tegen Corona (nog) niet. Daarom is het aantal griepslachtoffers door de jaren heen relatief beperkt.
Deze rem is er nog niet voor Corona, en om dat in de klauw te houden is een lockdown nodig, want zonder maatregelen is het aantal stikkende mensen gigantisch.
En denk niet dat het beperkt is tot ouderen. Een vrij virus muteert naar gelang het aantal besmettingen.
@Superkwatta | 27-12-20 | 00:47:
Wappie.
Deze materie is te complex voor een alfa.
@gozoman | 27-12-20 | 11:59: Baudet of Bolhoed? Wie is hier de alfa?
@RichardBandler | 27-12-20 | 10:15:
Onzin: zodra ergens een lockdown wordt ingevoerd dalen de cijfers significant. Het beste voorbeeld zijn Aziatische landen, waar het IQ wat hoger ligt.
Landen die het niet zo nauw namen (bv. Latijns Amerika) doen het erg slecht. Zweden heeft de initiële fout gecorrigeerd en heeft nu een met ons overeenkomstig beleid.
Over het effect van de griepprik is veel bekend en absoluut niet omstreden. De hoge muatiegraad staat een 100% dekking in de weg. Maar zelfs dan, is het positive effect zeer groot.
Dat zijn gewoon feiten, maar helaas zijn er veel mensen die te lui zijn om zich hierin te verdiepen.
@zwaaropdehand | 27-12-20 | 12:54: Baudet
De lijst van voor de chaos stond ook vol met mensen zonder ervaring.
Haha Andreas Bakir. Een snotjoch dat zichzelf veel te serieus neemt met zijn achterover gekamde kuif en zijn driedelig pak. Vreselijke types. Vroegoude jongens met heel oude opvattingen zonder enige levenservaring. Wat moet dat worden met FvD? Of is dit de ware harde kern, van deze toch zeer democratische club?
Stelt inderdaad niet zoveel voor, maar het is ook niet dat bij de andere partijen de nummers 3 t/m xx veel voorstellen.
In plaats van 2e kerstdag lijkt dit een lijst voor 1 april. Wat een armoede.
Zucht. Hoeveel decennia zie ik niet dezelfde theorieën. De harde realiteit is dat PVV een beetje populistisch is zoals de SP maar dan met een xenofobisch sausje. Nederland wil dat niet en denk maar niet dat de VVD met de nationalistische SP gaat regeren. Daar is de VVD veel te rechts voor. Dat wordt dus in het beste geval VVD-CDA-D66 in het ergste geval VVD-CDA-D66-PvdA.
Ik snap niet hoe verblind je moet zijn om in te zien dat er in Nederland onder zo'n 80% van de stemgerechtigden een aversie is tegen de PVV en zeker fascisten clubje FvD.
Nederland wil ze niet. We hebben nog liever 4 jaar het huidige kabinet.
Is overigens niemand opgevallen dat sinds Wilders van VVD full-blown socialist ging de VVD aan de macht is?
Het woord "fascist" is tegenwoordig een generiek politiek scheldwoord dat niets meer met de oorspronkelijke definitie van fascisme te maken heeft.
Mussolini legde ooit uit wat fascisme is: "Alles in de Staat, niets buiten de Staat, niets tegen de Staat". Fascisme minacht democratie.
Baudet pleit regelmatig voor het versterken van democratische structuren, en is dus GEEN fascist.
@petersteenkamp | 27-12-20 | 00:27: Fascist meneer Mussolini en nazi meneer Hitler zijn via democratische verkiezingen aan de macht gekomen, om vervolgens de democratie af te schaffen. Denk je dat zij voor een dictatuur pleitten toen ze meededen aan democratische verkiezingspel?
@petersteenkamp | 27-12-20 | 00:27: Fascisme wordt tegenwoordig breder gedefinieerd dan het oorspronkelijke Italiaanse fascisme en omvat verschillende vormen van autoritair populisme.
Ten tweede, is er meestal een groot verschil tussen wat fascisten zeggen, en wat ze doen, en is een van de problemen dat hun volgelingen daar altijd moeilijk doorheen lijken kunnen te prikken.
Zie Trump, die de afgelopen 4 jaar overduidelijk het populistisch/fascistische handboek volgde. minacht democratische structuren en de principes van de rechtsstaat als het om uitkomt maar zijn volgelingen denken nog steeds dat hij een 'law en order' kandidaat is. Pleegt verkiezingsfraude, claimt dat de anderen dat doen, en zijn volgelingen slikken het voor zoete koek.
Daarin schuilt het gevaar van fascisme: de moreel zwakke volgzame stemmers die niet door de leugens heen kunnen prikken en graag achter 'leiders' aanlopen, die deze figuren vaak democratisch aan de macht brengen.
@Japannert | 27-12-20 | 09:12: Wat een l*l verhaal. Wappie!
Zucht. 80% van de stemgerechtigden ziet de VVD niet zitten.
@Japannert | 27-12-20 | 09:12: Daarin schuilt het gevaar van de kartelpartijen: de moreel zwakke volgzame stemmers die niet door de leugens heen kunnen prikken en graag achter 'leiders' aanlopen, die deze figuren vaak democratisch aan de macht brengen.
Ik stem op de RMS! Ambon moet vrij!
Juist voor de VVD moet een beter alternatief komen. Mkb'ers, zzp'ers en tot twee keer modale huizenbezitters hebben er niets te zoeken.
Het ergste geval is VVD-D66-PvdA-GL. Een kabinet zonder C is nodig om de agrarische sector te saneren.
@Japannert | 27-12-20 | 09:12: lol er is een hele stapel bewijs van verkiezingsfraude bij de Amerikaanse verkiezingen maar allemaal ten gunste van Biden. Verder is de Amerikaanse media stuitend oneerlijk en geeft bergen tijd aan elke vage ongeloofwaardige beschuldiging tegen Trump. Maar alle beschuldigingen tegen Biden of negatieve verhalen over Biden, zelfs met veel bewijs, worden in de doofpot gestopt.
Van Haga heeft gelijk, zal over paar jaar na parlementaire enquête wel blijken. Mijn stem hebben ze.
Same
Tot nu toe de enige die bv. kritische vragen stelt bij de opgevoerde pcr waar we ons land nu voor ten gronde richten.
@RichardBandler | 27-12-20 | 10:24: Stel, die test is onbetrouwbaar. Zou het virus dan geen economische schade veroorzaken met een betere test?
Het lijkt mij dat dat niks uitmaakt. Een nieuw besmettelijk virus is een nieuw besmettelijk virus toch?
Daarom vind ik dat gezeur over die test een onzindiscussie.
Wat een bizarre lijst van FvD. Geerten Waling lijkt gelijk te krijgen; Baudet wil helemaal geen grote partij in de TK, hij wil een nieuwe 'beweging' starten.
Eerdmans is naar mijn idee Baudet 0.6. Ook iemand die lekker zijn eigen zin doet. G. van As en M. Herben zijn vernietigend over hem.
De hoogste tijd dat er een écht goede partij komt Op Rechts, precies tussen VVD/CDA en PVV/FVD in. Die de rechterflank van VVD en van CDA afhaalt. Dan moeten die 2 partijen wel naar rechts kijken.
Die partij komt er aan...
Waar exact tussenin?
Geenstijl is het ook al niet gelukt om de politiek in te gaan... jammer zat wat in maar toch ook weer niet.
@Dutch-Super-Evil | 27-12-20 | 00:00: Maar GS is daar niet het vehikel voor. Net effe te amateuristisch - wat hun grote successen alleen maar nog groter maakt, het was niet bedoeld als sneer.
Je zag dat aan Powned. Fantastische prank dat het ze lukte maar ze konden het niet invullen.
Fatsoenlijk rechts, tegen massale immigratie omdat we nu al een woningtekort hebben met veel woningzoekenden en we niet een stad per jaar kunnen bouwen, kritisch op een federaal EU maar pro-handel, anti-islam gezien de ellende hiervan in de hele wereld, meer pro1 tot 2x modaal, etc.
hmmmm, Joris is druk vanavond. Truste dan maar.
En voor diegenen die alleen zijn, geluk aan u, en lees "Beekman & Beekman:.
Een staakt het vuren op tweede kerstdag zou leuk zijn geweest.
Een zeteltje of vier/vijf zit er wel in met deze lijst. Laten we het hopen in ieder geval.
BozePaarseMan | 26-12-20 | 23:49
Welnee.
En in de oppositie. Daar ga ik mijn stem niet aan verspillen
Nr 46: Hans Hugenholz. Oprichter van de Ferrari Club Nederland. Voor 2020 voorzitter van de Auditcommissie. Met dhr Guus Bierman.
Van Rossem: "de voormalig chauffeur van Fortuyn op 4".
Zeker, Hans Smolders reed inderdaad Fortuyn rond in mei 2002. Maar waarom zou ik overtuigd moeten zijn door de armoedigheid van zijn kandidatuur ("Niet overtuigd door de armoede?")? Deze man heeft ervaring als Tweede Kamerlid, heeft jarenlang fel oppositie gevoerd in Tilburg en deed dat blijkbaar zo goed, dat zijn partij - die zijn naam draagt - daar de grootste werd in de laatste gemeenteraadsverkiezingen. Hij wist Nederland voor grote instabiliteit te behoeden door op moedige wijze bij te dragen aan de arrestatie van Volkert van der Graaf, de moordenaar van oppositieleider Fortuyn.
Van Rossem, wat is er armoedig aan zijn kandidatuur?
Uit de kandidatuur van Smolders blijkt inderdaad geen armoede. Deze man kan je altijd erbij gebruiken lijkt mij! De rest van de lijst daarentegen....
Ik heb ook waardering voor Smolders. Alleen jammer dat hij voor de huidige FvD heeft gekozen.
Fvd is klaar.... afgelopen.....
Laten we de PVV de grootste partij van Nederland gaan maken.
Er is een enorm politiek verschil tussen FvD en PVV. Grappig dat het anti-moslim programma zoveel zand in de ogen gooit.
@Nascardude | 26-12-20 | 23:35:
Precies. Wie een solide conservatief programma wil heeft geen andere keuze dan FvD. De PVV is niet meer of minder dan de SP met een populistisch vernislaagje.
@Leipniz | 26-12-20 | 23:46: Cynisch liberaal is nog geen conservatief. Voor conservatisme is er SGP of CDA.
@de_gevlekte | 27-12-20 | 00:44:
Het CDA is geen conservatieve partij. Wat het dan wel is mag Joost weten, op rotsvaste principes zijn ze nooit te betrappen. Een club opportunisten, die door decennialange machtspolitiek alle identiteit verloren hebben. Kleur- en zielloze bestuurders.
De SGP - tja, het is conservatisme, maar van het soort dat juist de verkeerde dingen uit het verleden wil handhaven. Stijf protestantisme, het koningshuis, de goddelijke status van de gevestigde macht. En een katholiek als ondergetekende wordt door die mannenbroeders net zo geminacht als een ongelovige door een orthodoxe moslim.
Dus toch maar Baudet.
Met een cordon sanitair helaas een verloren stem. Er móet een acceptabel alternatief op rechts komen, ook voor VVD-stemmers.
Eva Vlaardingenbroek inruilen voor Joyce Vastenhouw.
Dan is er echt iets mis met je bril en weegschaal.
Ik ken Joyce niet, maar is het veel om Vastenhouwen?
Jouw bril daar heeft Eva kundig opgerocheld en qua loyaliteit is de weegschaal van Eva stuk. Wat moet je bij FvD nu nog met die vrouw ? Los wat je van het hele verhaal rondo FvD vindt ?
@netniet 23:50: "De mentaliteit van een verliezer". Eva is right.
Als je iets op wilt bouwen, is loyaliteit van de deelnemers wel een wenselijke eigenschap.
@BobDobalina | 26-12-20 | 23:32:
Ja want je wilt natuurlijk grote denkers op de werkvloer. En die mondmaskers waren zelfs verboden in het begin. De aansturing is kudt.
Hoeveelste staat Lange Frans op de lijst?
Lezen en tellen. Lukt dat tot 50?
Zijn woordvoerder staat op twee.
FvD is een geweldige partij en JA21 zal niet veel slechter zijn.
Maar voor iemand die verandering wil zien in het huidige beleid moet je je idealen soms even terzijde zetten en even tactisch denken.
"runner up" is PVV ( 2e plaats) en VVD de partij om van het pluche te werken.
De kans om als grootste partij uit de bus te komen door op de PVV te stemmen is daarom ook veel groter dan door op de FvD of JA21 te stemmen .
Het mooie van op de PVV te stemmen is dat er hoogst waarschijnlijk ook een coalitie met FvD en JA21 wordt aangegaan waardoor je alsnog jouw partij in het lands bestuur kan krijgen.
Strategisch stemmen... dat werkte ook zo goed de afgelopen paar keer. Kan me nog het advies herinneren om vooral toch VVD te stemmen als je de PvdA niet in de regering wilde. En andersom. Met als gevolg dat je ze allebei kreeg, plus een schaterlachende Rutte en Samson daags na de verkiezingen op een Haags terras.
En dan, stemmen op de PVV ook als je het niet met Wilders eens bent, alleen om 'm de grootste te maken? En wat dan nog? Al haalt de PVV 50 zetels, dan nog is er nul komma nul kans op regeringsdeelname. Reken in dat geval maar op een coalitie van VVD met 7 or 8 splinters erbij, gepresenteerd als een "breed gedragen meerderheid".
Daar is de term "gecontroleerde oppositie" voor uitgevonden. Partijen die alle onvrede verzamelen, en zo als bliksemafleider van het kartel fungeren - maar nooit iets met die vergaarde protestzetels kunnen doen. Niet alleen omdat regeringsdeelname uitgeloten is, maar ook omdat een partij als de PVV los van de top 3 of 4 louter brandhout in de kamer heeft zitten. Dat is een keuze van Wilders zelf geweest: door de partijdemocratie uit te schakelen en geen ledeninbreng toe te staan, verzamel je louter kritiekloze leeghoofden om je heen, die zich prettig voelen bij zo'n Noord-Koreaanse partijstructuur.
Lang verhaal kort: stem op "jouw" partij, niet op de partij die "jouw" partij misschien wel eens als bezemwagen zou kunnen gebruiken.
@Leipniz | 26-12-20 | 23:43:
Ik zeg het nog maar een keer.
Als je verandering WIL moet je zorgen dat PVV de grootste wordt.
@Leipniz | 26-12-20 | 23:43: zo zie je maar hoe kapot het systeem is.
Mijn stem krijgen ze.
Van Rossem: Van Haga is "een coronacomplotdenker". Waaruit blijkt eigenlijk dat Van Haga een coronacomplotdenker is? Omdat hij spreekt met mensen die misschien een andere mening hebben? En als hij daadwerkelijk een complotdenker is, wat voor complot 'denkt hij dan' en wat zijn de argumenten dat dit complot niet bestaat? Graag een link zoals bij een aantal andere kandidaten. Ik ben oprecht geïnteresseerd.
Er is een verschil tussen meningen en feiten. En van Haga weer het verschil niet meer. Als dat nog niet duidelijk is voor jezelf dan ben je verloren.
Ik ben ook benieuwd.
Ik vermoed en vrees dat we daar lang op kunnen wachten. En na het kerstdiner van vanavond duurt het nóg langer tot ik een ons weeg...
"Complotdenker" is een term uitgevonden door de zittende macht om mensen die de machinaties van politiek en media doorzien verdacht te maken.
Simpelere zielen gebruiken de term "wappie".
Is ook een complotdenker. Als je ziet wie hij quote, waar hij zijn argumenten vandaan haalt en bij wie hij aanschuift en wat er uit zijn mond komt dan is van haga gewoon niets anders dan een complotgekkie. Overigens voldoet terry tegenwoordig ook aan die term.
Een andere mening hebben op basis van slecht onderbouwde youtubefilmpjes of soortgelijke inhoud die de wetenschappelijke consensus negeert is niets anders dan wappie taal.
Als de meute met degelijke argumenten tegen het huidige overheidscoronabeleid wordt geconfronteerd, heeft ze van de overheid het advies gekregen om dat te negeren onder het uitslaken van de kreten “wappie” en “complotdenker”.
@de honden blaffen... | 26-12-20 | 23:53:
Ik had nog niet alle reacties gelezen, maar jij had het al gezegd zie ik. Eens dus.
@de honden blaffen... | 26-12-20 | 23:53: dat laatste klopt niet helemaal. De wappies zijn de simpelere zielen.
Even helder houden, anders vervuil je het debat.
@Tostiapparaat | 27-12-20 | 00:05: de 'wetenschappelijke consensus' moet altijd met een korreltje zout genomen worden. Die term wordt gebruikt als de meeste wetenschappers dezelfde hypothese ondersteunen, het echte werk moet dan nog beginnen. Niet alles wat uit de mond van een wetenschapper komt is op magische wijze de waarheid. Er moet onomstotelijk bewijs worden verzameld op basis van de wetenschappelijke methode.
@de honden blaffen... | 26-12-20 | 23:53: Wappie.
Tweede Kerstdag, iemand? Mijn beste sinds jaren...
Eindelijk eens parkeerruimte bij de meubelboulevard
JvanDeventer met een zwitsal en direct weer op de banlijst? Dat overkomt hem toch weinig dacht ik.
Niet eens de kans gekregen om met een goed voornemen te komen
Bozepaarseman ook. Daar gaan al mijn favorietjes.
Alles beter dan het kartel
Heeft Carlo Conti Al Gereageerd?
Van Rossem: "Mediatechnisch en functioneel moet de oplettende lezer vooral op penningmeester Olaf Ephraim (nummer 3) letten, want los van de knettergekke kandidatenlijst is ook de administratie een walhalla van wanbestuur."
Klopt het wel wat je schrijft, Van Rossem? Volgens mij dateert de financiële puinhoop van voor zijn aantreden en gaat het artikel waar je aan refereert over 2019, waarvoor Henk Otten deels verantwoordelijk was. "Op 25 april 2019 trok [Otten] zich terug uit het partijbestuur, na een conflict over een bedrag van 25.000 euro (exclusief btw) dat Otten zonder overleg, voor volgens hem gedane werkzaamheden, uit de partijkas naar zijn eigen adviesbedrijf had overgemaakt." Bron: nl.wikipedia.org/wiki/Henk_Otten
Als je t leest en doorklikt dan lijkt gedoeld te worden op eerdere bezigheden van Olaf Efraïm.
Dat Otten er redelijk een zooi van maakte en uit rancune niet overdroeg is ook wel redelijk bekend.
Raar dat de FvD altijd als nazies worden geframed.
Kennelijk zijn ze een potentieel gevaar voor de heersende kliek.
Bij de antifa's van Groenlinks vind je veel meer volk dat op nazies lijkt. Antifa is een exacte kopie van de Sturmtruppen, behalve het teken in de vlag en dat de Sturmtruppen aandacht voor hun hygiëne hadden.
Nazies waren links, niet conservatief.
Gelul.
Baudet is alleen een gevaar voor zich zelf en zijn omgeving.
@Gulliver | 26-12-20 | 23:11: Beste Gulliver, ter info: vanaf nu zal ik boven jouw naam slechts een licht roze balk zien, die niet gevuld is met de tekst die je digitaal uitbraakt. Die tekst is nogal vaak en veel van hetzelfde en doorgaans nogal ...
Groetjes,
@Gulliver | 26-12-20 | 23:11: een gevaar vind ik hem zeker niet maar wel staat hij enige vorm van succes van FvD in de weg. Een narcistische quasi intellectuele flapdrol. Je veelgebezigd koosnaampje is voor hem wel van toepassing.
Niet altijd hoor, vroeger liepen er ook wel een aantal vrij normale rechtse figuren rond. Slechts bepaalde iemanden in deze partij worden met nazi's geassocieerd. En gezien de harde bewijzen die boven zijn komen drijven in deze gierput is dat niet eens een een frame te noemen, maar gewoon waar.
'D66 is stom en VVD een boevenbende', GS is geweldig!
'FvD zijn wappies.' Boehoe, ze doen lelijk over mijn partijtje.
Echt...
Misschien moet je eens beginnen met stukken wel helemaal te lezen. En niet alleen GS.
GS is MSM?
Hou toch op.
@Kralle | 26-12-20 | 23:04:
Ze komen allemaal onder röntgenapparaat. Omdat het moet en omdat het kan.
@Nascardude | 26-12-20 | 23:15: uhm, gescheiden.
@Kralle | 26-12-20 | 23:15: Ja dat klopt, geen woord over GL, Kaag, Ollongren, VVD, Hugo, Hoekstra, LoLo, Denk enz, enz, enz.
GS is niet veranderd. Reaguurders zijn veranderd.
@Kralle | 26-12-20 | 23:18: GS neemt FvD al weken op de korrel, en terecht.
Wat andere media berichten boeit me niet.
@Kralle | 26-12-20 | 23:37: Mijn punt is dat reaguurders tegenwoordig minder kunnen incasseren en ook steeds vaker met een verbeten fanatisme reageren over onderwerpen die ons niet eens echt direct raken (Trump bv). Zal wel gevolg zijn van toenemende polarisatie en informatiebubbels.
Ik vind het wèl democratisch: ditmaal kwam iedereen die wou op de lijst
Nou reuze benieuwd naar de inbreng van deze club de komende vier jaar.
Op 9 januari mogen de leden stemmen over de kandidatenlijst , heeft FvD nog steeds de 47.000 leden waarmee ze ooit schermden? Kan me niet voorstellen.
Ik schat hooguit 5000.
Ieder lid met een beetje fatsoen in zijn donder heeft opgezegd.
@Gulliver | 26-12-20 | 22:58: er zijn een hoop mensen die hard schreeuwen, maar nog meer die eerst eens even de kat uit de boom kijken, het stof laten neerdalen en dan pas conclusies trekken, i.p.v. met elk zuchtje tegenwind mee te draaien.
@Kralle | 26-12-20 | 22:59:
Wappie.
@Timide_Aso | 26-12-20 | 23:01:
Wie nu nog lid is van het FvD is een echte bruinhemd.
@Timide_Aso | 26-12-20 | 23:01: Iedere partij die vraagtekens zet bij immigratie en EU moet kapot. Dat is een wetmatigheid die dus ook voor FvD geldt. Wat helpt is vaak vies, bruinhemden, gekkies etc roepen. De kracht zit hem immers in de herhaling, niet in de inhoud.
@Gulliver | 26-12-20 | 23:12: mijn hemd is anders erg roze
FvD is de enige partij die voor een vorm van Nexit is. En alleen daarom zou iedereen en zeker de 61,6 % Nederlanders die in het referendum 2005 tegen de Eu Grondwet stemden, nu FvD moeten stemmen. Dankzij de Britten, kunnen we probleemloos de Brusselse dictatuur verlaten.
Zijn nog wel andere mogelijkheden om invloed Brussel in te dammen ipv een verwoestende NEXIT.
@Dreeke | 26-12-20 | 22:57:
Noemt u eens paar van die mogelijkheden.
Momenteel komt 75 à 80 % van onze wetgeving uit de Eu.
Ons eigen parlement zit er steeds meer voor spek en bonen, en wij leven in een schijn-democratie.
@CiTy3 | 26-12-20 | 23:06:
Niemand.??
@Dreeke: vooral belangrijk om uit de euro te gaan. Koste wat het kost uit de EU is niet per se zinnig. Ben benieuwd welke mogelijkheden u ziet, om de invloed van Brussel te beteugelen, al voortmodderend...
Altijd gezellig. Kerstmis op GS.
Voor Keestelpro, en voor wie het leuk vindt:
www.youtube.com/watch?v=YpeVe1RhIxM&a...
De deur is intussen geopend, gelieve wel uw jas op te hangen aan de kapstok en niet over de barkruk heen te leggen.
Gelukkig is er een serieuze kans dat de verkiezingen niet doorgaan of een grote puinzooi worden, wanneer ze wel doorgaan. Het is net een filmscript dat we doorlopen. Veel succes allemaal.
Mag er al gedanst worden?
David Bowie - Let's Dance
https://youtu.be/VbD_kBJc_gI
Kan de microfoon aan? Kan de microfoon aan ... ?
Waarom laten rusten? Leuk als anderen worden aangepakt, maar o wee wanneer het jouw cluppie is?
@Papa Jones | 26-12-20 | 22:43:
FvD bruinhemden hebben geen incasseringsvermogen.
@Gulliver | 26-12-20 | 22:45:
O,zijn het nou ineens bruinhemden.
Leg eens uit.
@Papa Jones | 26-12-20 | 22:43:
Zegt de VDD,er die alles bagatelliseert als het gaat over de VVD
@komtdatschot | 26-12-20 | 22:47:
Kom je net uit een ei gekropen?
Lees je even in.
@Gulliver | 26-12-20 | 22:45: dit soort opmerkingen zijn nou ook niet echt een groots voorbeeld van pure intelligentie, of ben je er zelf wel content mee?
@Gulliver | 26-12-20 | 22:48:
En nog steeds geen uitleg waarom Gulliver vind dat FVD uit bruinhemden bestaan.
@komtdatschot | 26-12-20 | 22:51:
Ga je even inlezen GS heeft er genoeg over geschreven.
Kijk je uit dat je je rechterarm niet overstrekt?
@komtdatschot | 26-12-20 | 22:48: Ik ben niet aan het huilen als een baby wanneer de VVD wordt aangepakt.
@Gulliver | 26-12-20 | 22:54:
Ik vroeg waarom jij vind dat FVD bruinhemden zijn.
En wat heeft dat trouwens te doen met mn rechterarm.
Je huilt er dan ook niet bij maar je zit het wel te bagatelliseren tot je er bij neervalt.
Zie het toch elke keer bij je.
@komtdatschot | 26-12-20 | 22:56:
Ga nou maar lezen domkop.
@komtdatschot | 26-12-20 | 22:57: ... bagatelliseren?
Ja natúúrlijk, zó doe je dat!
In plaats van dreigen met opzeggen van je abbo of weet ik veel wat voor kinderachtigs.
@Gulliver | 26-12-20 | 22:59:
Wist wel dat je een triest figuur bent die een ander maar na zwetst.
Je kan het nog geeneens uitleggen maar enkel maar andere na papa gaaien.
Maar goed,ga nu naar het café voor wat vrolijkheid.
@Papa Jones | 26-12-20 | 23:00:
We stoppen er even mee Papa Jones want het café is open.
Hebben het er een andere keer wel over.
Goed?
@komtdatschot | 26-12-20 | 23:05: Ja goed idee... dorst !!!!
@komtdatschot | 26-12-20 | 23:05:
Wegloper.
@Papa Jones | 26-12-20 | 22:43: onzin, maar het is vreemd dat fvd 99 topics krijgt, terwijl de schandalen van vvd bij elkaar nog niet eens over de helft van de aantal topics zit.
@fapkoning40 | 26-12-20 | 23:45:
Maar dat is geen vergelijk. De VVD heeft zó veel posten, op elk bestuurlijk niveau. Dus maken ze ook meer uitglijers.
De FvD heeft bijna nergens een zetel.
De uitglijers komen op dit moment puur uit de partij zelf.
Objectief gezien bevindt de polletiek zich in een neerwaartse spiraal, waar op de pvv na geen enkele partij aan lijkt te ontkomen. Blijven We stemmen op leeggevreten ideologische slakkenhuizen die volledig inwisselbaar zijn, of is er nog kans op politieke vernieuwing. Het is een zorgelijke ontwikkeling waar We best eens bij stil mogen staan, want wat is het alternatief voor het huidige bestel ?
Het huidig bestel werkt prima.
Iedere groep krijgt de kans om wat te zeggen maar uiteindelijk volgt toch de gulden middenweg.
@Gulliver | 26-12-20 | 22:40:
Iedere groep krijgt de kans om wat te zeggen maar uiteindelijk volgt toch de gulden middenweg.
Wellicht een idee om daar één partij van te maken, dat scheelt nogal wat tijd in het stemhok.
@De Briemusketier | 26-12-20 | 22:45:
Waarom?
De invloed van Wilders oo het beleid is groter dan die van het CDA of Groenlinks.
@Gulliver | 26-12-20 | 22:46: serieus? Wanneer er 1 partij veel invloed heeft gehad op het beleid van Rutte 3 is het Groen Links wel. Denk alleen maar eens aan het klimaatakkoord, de voortgaande immigratie en de voortgaande overdracht van bevoegdheden en Nederlands belastinggeld aan de EU. Ik ben benieuwd welke voorbeelden u kunt aandragen.
@Gulliver | 26-12-20 | 22:46:
Waarom niet, ze zitten toch al permanent bij elkaar op schoot de laatste vijftig jaar, kies je vvd dan krijg je er cda, d66, pvda en de andere vaste klanten bij. De huidige situatie is een vorm van kiezersbedrog, die de democratie en de kwaliteit van het bestuur erodeert.
@therealbraindump | 26-12-20 | 22:50:
Groen Links is dan ook salonfahig aan het worden en gaat voor een permanent lidmaatschap van het partijkartel.
@therealbraindump | 26-12-20 | 22:50:
GL heeft geen enkele invloed gehad op het klimaatakkoord.
Dat is Nederland door Brussel door de strot geduwd.
@Gulliver | 26-12-20 | 22:56: dan kan ik maar 1 conclusie trekken, u weet niet hoe het klimaatakkoord tot stand is gekomen. En wist u dat het strenge EU klimaatbeleid vooral geïnitieerd is door Nederland?
@therealbraindump | 26-12-20 | 23:01:
Tuurlijk joh....
Nederland bepaalt alles binnen de EU.
@Gulliver | 26-12-20 | 23:14: waar zeg ik dat Nederland alles binnen de EU bepaalt? Inhoudelijk reageren is niet uw sterkste kant.
Komt er ook nog een Feijnman of gaat het café zo open?
Zou dit echt zijn?
https://twitter.com/SimoneSays123/status/1342884559906598918?s=20
Nee, het is een onlangs vrijgegeven discussiestuk. Heel goed dat de overheid over alle scenario’s nadenkt. www.parool.nl/nederland/scenario-voll...
In veel EU landen gelden die regels al, dus hoogstwaarschijnlijk wel ja, sta er sowieso van te kijken dat NL niet, zoals gewoonlijk, het beste jongetje van de klas wil zijn.
Sperrzeit!
Dat lijkt me niet. De link doet alsof hij naar Rijksoverheid gaat, maar gaat naar een .to site waar iedereen wat kan wegzetten. Het screenshot geeft wel rijksoverheid maar je kan het hele url niet lezen wat de controleerbaarheid verminderd maar wel authenthiciteit faket.
Tot dusver geef ik ze gewoon het voordeel van de twijfel hoor. Behalve dat ze de kandidatenlijst hebben gepresenteerd, die hier op zeer ludieke wijze wordt geanalyseerd, hebben ze ook het concept partijprogramma gepubliceerd.
Wat vindt men daar dan van? Daar hoor ik vrij weinig over namelijk. Het is alleen maar vies op de man spelen, i.p.v. reageren op de inhoud en het beleid dat ze voorstaan.
Huiswerkopdracht: maak nou eens een lijst van alle wetsvoorstellen waar FvD de afgelopen vier jaar voor en tegen heeft gestemd. Wat is het beeld wat je dan krijgt? Is dat een racistische nazi partij, of gewoon een groeiende beweging die het beste voor heeft met Nederland?
Een partij naar de kloten helpen en er nog altijd vertrouwen in hebben? Je moet wel erg verliefd zijn.
@deja_view | 26-12-20 | 22:36: wat zijn de alternatieven? Ik overweeg ook JA21.
Nou mannetje Jansen staat weer op plek 7. Zoveelste wending in de FvD soap want een maand geleden moest hij er NIKS van weten om weer op de kieslijst te komen met alles wat er gebeurd is. En wie staat er nu weer op de kieslijst, tadaaaa..
Moet ik ze (na alles wat er is gebeurd) dan echt nog serieus gaan nemen van jou? Het voordeel van hoeveel twijfel ga jij ze in godsnaam wel niet geven?
@Stairway to hell | 26-12-20 | 22:45: ik ben zelf fanatiek neo-nazi, dus ze hebben nog zat krediet! (Dit is een grapje)
Maar nu even serieus. Ik kijk naar het beleid wat de partij voorstaat. Dat staat me nog steeds aan. Rare kwiebussen zitten in elke partij wel. Niks nieuws onder de zon.
@Timide_Aso | 26-12-20 | 22:40: PVV!!!
@deja_view | 26-12-20 | 23:02: PVV is behalve het immigratie- en islamstandpunt vrij links te noemen. Een soort PvdA, maar dan wel met verstandige inzichten in bovenstaand genoemde twee punten.
Allemaal leuk en aardig. Als kiezer verlang ik dat je alles doet om invloed uit te oefenen. Géén F'jes in de basis en gezwets over het land redden
@Timide_Aso | 26-12-20 | 23:04: Een soort PvdA? Ik ben bang dat je het niet helemaal begrijpt, komt tijd komt.. de rest.
@deja_view | 26-12-20 | 23:34: de PvdA van vroegah, ja. De partij die opkomt voor de normale werkende man.
Is dit de kroeg voor vanavond?
De uitsmijter heeft het druk!
@Papa Jones | 26-12-20 | 22:36:
Geen zout erbij dus, verhoogd de bloeddruk, naar het schijnt.
Zou kunnen. Gisteren was er ook geen officieel aangekondigde kroeg.
Maar toen hadden we wel de miss reaguurder van het jaar verkiezing en dat is ook altijd een soort van horeca evenement.
@keestelpro | 26-12-20 | 22:39:
Ik trap em niet meer open Kees..
Wil het einde van het jaar nog halen.....
@Papa Jones | 26-12-20 | 22:36:
GU be like:
media.tenor.com/images/d61ef098764631...
@keestelpro | 26-12-20 | 22:43: Lol!
@keestelpro | 26-12-20 | 22:39:
In dat geval, geniet.
www.youtube.com/watch?v=2wgGfqrcJxw&a...
@neonreclame | 26-12-20 | 22:42:
Ah, toe...
Laten we met zn allen voor code oranje gaan
FVD is vrijwel volledig geïmplodeerd, Baudet mag blij zijn als hij nog 2 zetels haalt
Ik vind dit spijkers op laag water zoeken van GS. FvD heeft geen macht. De partijen die wel aan de macht zijn, zijn zo rot als een mispel - en de PvdA en GL zijn ook niet te pruimen - om even in fruittermen te blijven. Dat GS keer op keer FvD aanvalt kan ik begrijpen - maar val dan zeker de machtspartijen minstens even hard aan! Daar is ook van alles aan de hand. De FvD is een partij in opbouw en daar gaat veel mis. Vervolgens zijn de media er als de kippen bij terwijl dit soort zaken bij de machtspartijen vrijwel onbesproken blijven. Om dan vervolgens Ephraim af te branden wegens dividendstrippen, iets waar alle banken aan meewerkten, het is immers legale belastingontduiking (is hij veroordeeld dan?). Om mensen af te branden omdat ze te jong zouden zijn? Kom op GS - je laat je veel teveel kennen om iets wat in het verleden heeft plaatsgevonden. Ga eens echte boeven vangen.
Huh..??
Ze gaan helemaal los op nr 9..!!
Lees nou een keer...!!
Ik ben het eens met jou.
Het zou ze sieren ook eens een mooie lijst te maken van alle schandalen van de VVD de afgelopen 10 jaar. Hoeveel VVD'ers hebben er moeten wieberen? Wat is er gezegd in de partijprogramma's van de regerende partijen en komt dat overeen met het daadwerkelijke stemgedrag. Dat zou mooie onderzoeksjournalistiek zijn.
Kom eens uit je holletje.
Je hebt nogal wat gemist de laatste tijd.
Bruinhemden zijn ook boeven.
@Ruimedenker | 26-12-20 | 22:40: Ik denk eerlijk gezegd niet dat ik iets gemist heb. Ik stem dit keer ook geen FvD omdat ik het niet kies vind dat die Freek Jansen op 7 staat. Verder is het programma heel goed. Kun je iets inhoudelijker worden of blijft het bij jou dat een vrouw uit haar holletje moet komen?
@Gulliver | 26-12-20 | 22:47: Los van je geweldige inhoudelijke reactie - ik ken ook enige VVDers in Nazi-uniform. Mijn reden om geen FvD te stemmen is inderdaad Freek Jansen. Maar verder. Wie zonder zonden is werpe de eerste steen.
@nancystjago | 26-12-20 | 22:51:
De afgelopen maanden zijn hier partijen, mensen, van allerlei pluimage, uit de politiek door de mangel gehaald.
Niet alleen FvD.
En dat je vrouw bent is verder niet relevant.
@nancystjago | 26-12-20 | 23:10:
Dat zou kunnen, dat zou je aan Bart moeten vragen.
Misschien komt het over als een obsessie, maar GS is niet alleen Bart.
En ik blijf erbij dat alle partijen een beurt krijgen.
Nu is Forum aan de beurt en je kunt niet ontkennen dat het er flink rommelt.
Morgen weer GL, D66 en het CDA.
Dwaas. Het is juist hulde dat het FvD zichzelf heeft vermoord. Nie Wieder hoort in het DNA te zitten, en dat is bij de ondergang van FvD keihard uitgevoerd. Uithuilen en opnieuw beginnen, maar dan beter en zonder nazi's in je gelederen. Heel simpel.
Eens
En toch vind ik de Baudetstyle wel vermakelijk. Net zoals die van Wilders. De Pechtoldstyle mis ik af en toe wel eens. Ik heb zelfs waardering voor de Ruttestyle. En Lilian heeft soms een heel kort rokje aan, ook leuk.
Die Lillian is bloedgeil, dat straalt er vanaf.
Kuif, waar ben je?
Anders morgen 120 extra.
Het nieuwe jaar begint pas op 1 januari.
Kuifje heeft vakantie.
Reageert pas als ie een en ander op Wikipedia kan checken.
Zolang Freek Jansen er op staat heeft Thierry het niet begrepen.
Hij gokt op 1-2 zeteltjes om niet zonder werk en status te komen zitten. Maar wat ooit was, gaat nooit meer terugkomen.
Politiek is een grote soap en dit dus ook weer. Kwaadaardige lieden (afspiegeling mensheid) maken elkaar figuurlijk af vanwege macht, geld, baantjes.
Slopen NPO kan ik wel achter staan. Dat zijn kwaadaardige lieden die ik zelf betaal en die me ook nog eens vertellen wat ik moet denken zodat ze zelf hun zakken kunnen vullen.
Voor de rest is het te belachelijk voor woorden waar FvD nog mee bezig is.
Als inhoudelijke reacties met een licht kritische toon gezuiverd worden uit de panelen, telt zo'n reactie dan nog wel mee voor de necrosis bokaal? Zo schiet het niet op met mijn productie anders.
pas na 1 januari denk ik zowiezo? en alleen 'first posts' tellen denk ik niet mee, inhoudelijk en kritisch is juist wat de discussie op gang zou houden.
Topics als deze zijn altijd een slachtveld. Trouwens zolang Kuifje in de panelen rondwaart maakt niemand ook maar een schijntje kans om de necrosis bokaal binnen te slepen.
@keestelpro | 26-12-20 | 22:33:
Misschien kunnen we hem een ban aansmeren?
Die lui van JA21 worden her en der voor zetelrovers uitgemaakt maar dat zie ik toch ietsje anders. Zij waren graag FvD'ers gebleven, maar niet met de lavendelkapitein aan het roer. Deze mogelijkheid werd hen ontnomen. Er zijn bovendien meer gekozen FvD'ers vertrokken dan gebleven. Er zit meer FvD bij JA21 dan bij de FvD zelf. What's in a name?
New York minute..
Dat de leden het voor het zeggen hadden. De rovers respecteren de democratische keuze van de leden dus gewoon niet en zijn daarom vertrokken. Fout volk dus die met de uitslag van een referendum dat niet bevalt, net als Rutte de bips zouden afvegen.
Betwijfel ik ten zeerste. Inhoudelijk waren er ook sterke tegenstellingen.
Kijk eens naar alle Fortuynistische experimenten de afgelopen 18 jaar. Het partijprogramma van Forum is er niet opbgericht om daar een verlenstuk van te zijn, maar om zich daartegen af te zetten en een solide conservatief alternatief te bieden.
Eerdmans is degene die in het verleden is blijven hangen, niet Baudet.
@Kopieerapparaat | 26-12-20 | 22:26: Ten tijde van die ja/nee verkiezing was alleen Baudet nog over. Toch? Zelfs Hiddema was al weggelopen.
Nanninga en Eerdmans hadden na dat etentje gewoon meteen zelf op moeten stappen en niet eerst Thierry uit zijn eigen partij moeten proberen te trappen.
Het was net of de begeleidingsband van Frans Bauer hun leadzanger op straat zet.
@Leipniz | 26-12-20 | 22:27: Oh, u hoort mij niet zeggen dat partijhopper Eerdmans de gedroomde lijsttrekker voor JA21 is.
@keestelpro | 26-12-20 | 22:31: Dat is dan weer een mooie vergelijking.
Ik vind het ook moeilijk, waar zit hiddemeester nu? En nanninga was juist heel erg door Geenstijl bezongen. Ik houd me wel aan de laatste Geenstijl stemwijzer (poll), dan zit ik altijd goed. Anders is het PvdD maar daar is het lekkerste diertje juist uit vertrokken...
@keestelpro | 26-12-20 | 22:31: Nanninga heeft duidelijk gemaakt warom ze deed wat ze deed. Ze wilde eerst immers ook stoppen. Ik kan wel respect opbrengen voor de redenen die ze aangaf om toch door te gaan.
Niet iedere zetelrover doet t voor zijn salarisje. Af en toe komt het door hoog opgelopen inhoudelike geschillen. Soms zijn die afsplitsers ook nog goed in staat zelf een duidelijke electorale basis op te bouwen
Wilders stapte ui de VVD. Vooral op t punt van eventuele EUtoetreding van Turkije
Fortuyn, al voor de verkiezingen uit Leefbaar NL. Over mogen benoeme problemen met islamitische jeugd en de cultuur.
Kuzu en Ozman uit de PvdA, die hun te achterbangericht vond en Denk begonnen.
Dat zijn toch drie gevallen die een partij met duidelijke signatuur en achterban opleverden.
Ik denk dat Ja21 dat ook kan. Nanninga is niet niemand en eerdmans evenmin. Voor Baudet de studeerkamer uit was waren hier, zowel i reaguursels als artikelen vaak haar visies te lezen.
Enniewee. Het zijn interessante tijden. What a time to be alive!
@goedverstaander | 26-12-20 | 22:29: Doet toch niet ter zake? De vraag was of Baudet partijleider moest blijven. De vraag was niet om te kiezen tussen Baudet en Baudet. Merendeel heeft ervoor gekozen dat Thierry partijleider moest blijven. Was het andersom geweest, was er een nieuwe leider gekomen. De meerderheid wilde dat dus niet en toen staken de rovers een middelvinger op naar de leden die hen altijd steunden
Waarom stonden ze in november dan nog op de kandidaten lijst als kamerlid zijnde terwijl ze toen al niks meer van Baudet moesten hebben
Dat is wat me nog het meeste steekt in deze hele affaire.
Zie de presentatie van de eerste 10 nog voor me.
@Kopieerapparaat | 26-12-20 | 22:44: Dat begrijp ik, de leden zijn de baas. Maar de leden bleven zitten met nog maar 1 gekozen volksvertegenwoordiger. De nee-stemmers zullen lid af worden en vermoedelijk naar JA21 overlopen. De ja-stemmers zijn nog niet eens goed voor 1 zetel in maart. We zullen het zien.
@goedverstaander | 26-12-20 | 22:51: Blijft een ingewikkelde kwestie. We gaan het inderdaad meemaken. Tenslotte kennen we waarschijnlijk ook niet alle beweegredenen van Eerdmans/Nanninga voor hun keuzes, niet alles zal gezegd zijn. In maart weten we meer.
Thierry Baudet is de witte Sylvana Simons.
Wappie.
Alvast aan het oefenen voor de bokaal van 2021, dus negeer als je wil. Maar ik ben het niet eens met je stelling. Thierry is het product van de totaal genegeerde stemmen van vele Nederlanders, Sylvana is het product van zichzelf. Dat zie je al aan het aantal stemmen wat beide partijen kregen.
Je kan gruwlijk veel van Sylvana Simons zeggen, maar ze is wel vlot bij Denk vertrokken toen ze de echte meningen van de mensen daar eens oppikte.
Baudet maalt ogenschijnlijk niet om een riekend gedachtengoedje her of der
@Sessine | 26-12-20 | 22:38:
Sylvana is ook een product van genegerde stemnen.
@Sessine | 26-12-20 | 22:38: Als je de bokaal binnen wil halen, moet je op de Kuif toer. Dat betekent dus maximaal 10 woorden per tegel, anders haal je die 130 per dag niet.
@Kopieerapparaat | 26-12-20 | 22:59: het is ook maar een nieuwjaars belofte waar normaal weinig van terecht zal komen. Ik denk dat ik al meer posts in dit topic heb dan wat ik normaal in 1 jaar doe dus zoveel tijd als de competitie heb blijkbaar echt niet.
Weer de kroeg niet gehaald, hier de Man met de Hamer: www.youtube.com/watch?v=92fOzqX-PWI Nog alle soorten van genoegen vannacht, schavuiten!
Lavendel in een zakje!
@Watching the Wheels | 26-12-20 | 22:27: En anders wel in mijn broekje: www.youtube.com/watch?v=ufQUxoidxkM :-)
Vandaag spruitjes en rundvlees gegeten, met fruit na. Ook heel interessant.
Wappies worden steeds agressiever:
www.telegraaf.nl/nieuws/2003472527/ve...
Dirk van de Broek is óók een FvD-er blijkbaar.
@Papa Jones | 26-12-20 | 22:28:
Wappies kom je vooral tegen in de onderkant van onze samenleving.
Laag geschoold met weinig sociale vaardigheden en een drankverslaving.
Jij bent verslaafd aan het woord wappie. Weet je het zelf ook?
@Torwart | 26-12-20 | 22:35: Die manager bij Dirk is toch écht een wappie.
En een agressieve óók.
Mooier kan ik het niet maken.
@Papa Jones | 26-12-20 | 22:38: tuurlijk kun je iemand eens een wappie vinden. Maar iedereen lukraak een wappie noemen die jou niet bevalt is een beetje kinderachtig niet?
Jeetje, nou benieuwd hoe Dirk reageert hierop. Ook wel een beetje benieuwd waar dit was. Oh, amsterdam :-) say no more. Ik heb al een idee in welke cultuur het gewoon is om zo te reageren... Nou Dirk, safe your bacon haha waarschijnlijk is bacon ook bij de kassa zo'n product waar ze speciaal handschoentjes voor zouden dragen.
@Torwart | 26-12-20 | 22:40:
Wappies zijn wappies.
Of ze het nou zelf leuk vinden of niet.
De komende 100 jaar zullen ze hier nog mee worden achtervolgd net als de NSB'ers eerder.
@Gulliver | 26-12-20 | 22:52: Een nuttige idioot is wat jij bent.
Als je nu op die FVD lijst gaat staan dan ben je a/ al gepensioneerd en maakt het allemaal niet zo veel meer uit of b/ ben je een volslagen debiel die geen zin meer in enig carrière perspectief heeft.
FvD is dus definitief voor een NEXIT , zullen veel ondernemers het niet mee eens zijn. Ik ook niet trouwens.
EXIT bedoel je.
Na een referendum, ja.
@Timide_Aso | 26-12-20 | 22:25: vergeet het maar. Nederlanders zijn bang om 1 cent te verliezen, hebben angst, geen ruggengraat , geen idee en al helemaalgeen trots. Dat referendum wordt een farce.
@Watching the Wheels | 26-12-20 | 22:24: Dat ook inderdaad , gezien de schrale lijst. Dat die pandjesbaas op 2 staat, ook bijzonder. Hoe kwam hij ook al weer aan zijn kamerzetel ? Daar hoor ik de hard core FvD ers wat minder vaak over.
Mag ik voorzichtig concluderen dat je Merkel , Sargentini , Juncker , Timmermans en Von der Leyen intelligenter vind overkomen dan Baudet ?
@Torwart | 26-12-20 | 22:33: oh, was dat gebrek aan ruggengraat en trots de reden waarom in 2005 61,5% tegen de Europese grondwet stemde?
Heeft Asscher al zijn lidmaatschap van de pvda opgezegd?
Toch wel actueel.
Continu het enige alternatief blijven bashen. Goed bezig geenstijl.
Het was misschien een alternatief, dat is het allang niet meer.
PVV draait rond Xi Ping Wilders,
FvD draait rond Kim Jung Baudet.
Zijn beide tirannen en one-man-shows dus rechtsch is eig gewoon fucked.
Alsof Baudet ook niet enorm gegroeid is door alle roze aandacht en strijd bij het referendum.
Als je geen kritiek mag hebben zal de vrijheid als eerste sterven. Zegt men niet " het lijken wel getrouwden" tegen kibbelaars? Juist wat je aan je hart gaat volg je nauwgezet.
Echt niet iets alleen van conservatief nationaal rechts, ook PvdA en CDA en VVD hebben felle publieke interne kwesties gehad rondom personen.
Kritiek op van Rosmalen. Weggejorist in 3,2,1...
Wie is van Rosmalen?
Van Rossem is het enige grappige aan De Slimste Mens.
@Papa Jones | 26-12-20 | 22:14: fkng newspeak jonge
Wie?
@Gulliver | 26-12-20 | 22:21: jij moet al helemaal je wappie houden!
@Hevvlan Demuru | 26-12-20 | 22:23:
Een zwitsal heeft hier helemaal niets te vertellen. Je moet luisteren en leren tot je oud genoeg bent om te reaguren.
@Hevvlan Demuru | 26-12-20 | 22:23: beter had je die drie tientjes in een cursus Nederlands gestoken.
Is het jullie niet opgevallen dat jullie allebei gelijk hebben?
@Gulliver | 26-12-20 | 22:30: paar keer ban gehad vandaar, dus fu ouwe
@Sinterbikske | 26-12-20 | 22:31: mss heb ik wel veel meer betaald, meer nog dan dat roestblik van jou waard is!
Freek Jansen staat nog steeds op 7. Dat gaat veel stemmen kosten, denk ik.
De Hiddemeister is wel weer een pluspunt!
-
Bruinhemd Freek staat voor straf op een onverkiesbare plaats.
Een chauffeur op plek 4 is dan weer logisch. Zo wordt ie betaald als kamerlid en kan de andere 3 fractieleden rondrijden. Het leasecontract van de verlengde Jaguar loopt nog wel even.
Drie andere fractieleden? Er worden hooguit twee mensen verkozen.
Wat laat u zich kennen:
neerkijken op een chauffeur.
Smolders heeft overigens inmiddels 20 jaar politieke ervaring in Tilburg e.o.,en dat allemaal op eigen kracht bereikt.
@CiTy3 | 26-12-20 | 22:43: dat dus. En hij heeft echt zijn mannetje wel gestaan tegen de onsnkent onscultuur van de elite. Google eens op het Adjetheater.
@ Osdorpertje
nl.wikipedia.org/wiki/Hans_Smolders
@CiTy3 | 26-12-20 | 22:43: Smolders heeft alleen maar iets politiek bereikt, omdat Fortuin geëxecuteerd is. Anders hadden we nooit iets van die man gehoord. Dat hij iets van goede bedoelingen heeft, geloof ik best. Maar dat is niet genoeg om mensen te overtuigen.
Four more years voor Hiddema. Gewoon, omdat het zo'n ontzettend mooie vent is.
Lijstduwert. Wat wil die man nou?
Hou op.
Graaierd uit een familie met bruine rafelrandjes.
Als het echt zo'n mooie vent was dan was hij niet opgestapt als kamerlid. Wat een shit show.
@UpdateAvailable | 26-12-20 | 22:23: installeer die update nou eens, heeft Hiddema ook gedaan.
@RickyLaRue | 26-12-20 | 22:15:
Die man wil veel voorkeurstemmen en weer in zijn stoeltje.
Beetje mummelen, wauwelen en sigaretjes roken in de rookruimte.
Oh ja......... en een paar losse centen beuren.
Ik snap de hele ophef niet, omdat ik dat gemist heb.
Iets in de trend van racisme? ohh , laat maar zitten dan. Flauwekul.
Ook ik ga binnenkort een politieke partij oprichten. De naam wordt Partij IK. Ik zoek nog naar een mooie afkorting als partijnaam. Suggesties meer dan welkom want ik heb nog geen lijstduwer.
Wat dacht u van 'Integere Klootzak'?
Israel Kamakawiwo'ole
PIK
Zorgelijk, het psychische en morele verval van Baudet.
Hij is volledig doorgedraaid.
Op Twitter weet Bart het anders aardig te onderbouwen.
Misschien dat binnen 2 jaar PVV FVD JA21 samen een flink rechts blok kunnen vormen.
En dan maakt die onberekenbare gek weer alles kapot maakt. Gewoon, als hij weer eens niet genoeg aandacht krijgt.
Even slim/tactisch stemmen (PVV).
Dan krijgt u de twee andere partijen er gratis bij.
Ach, in maart haalt Forum gewoon 7 of 8 zetels, en backstabbers Eerdmans en Nanninga verdwijnen roemloos door de achterdeur. Alle geforceerd negatieve stukjes op GS ten spijt.
Inzetten? Ik gok op maximaal twee.
Droom rustig verder.
Ik vind het eerder vrólijke stukjes.
Op je laatste zin na, denk ik dat je best eens gelijk kan hebben.
Ik gok dat op Tjer alleen al 7 zetels binnenkomen. Als JA21 er ook 7 kan binnenhengelen zou dat mooi zijn.
Nee joh, 28 zetels moet makkelijk haalbaar zijn, je ziet toch wat een kwaliteit Baudet in korte tijd weer om zich heen heeft weten te verzamelen?
Denk dat hij 4 zetels haalt en dan heel blij de microfoon grijpt en begint te dansen.
Die stukken op GS hakten er m.i. zo hard in omdat de fanboys hier rondhangen/hingen. In de MSM daarentegen is er alléén maar negativiteit t.o.v. het forum en Baudet. Dus als de fanboys hier al afhaken blijft er niet meer veel over. 7 of 8 zetels gaat echt niet gebeuren.
@zwellevertje | 26-12-20 | 22:08:
Kijk voor de aardigheid eens wie allemaal bij Wilders op de lijst staat. En het verschil met Forum is dat die PVV-kandidaten gezien de gunstige peilingen ook daadwerkelijk in de kamer gaan komen. De schrik slaat je om het hart.
@Leipniz | 26-12-20 | 22:14: die zitten al in de kamer maar het enige dat ze doen is hun maandelijkse loonzakje opstrijken.
@Leipniz | 26-12-20 | 22:14: Dan had de schrik u al lang om het hart moeten geslagen gelet op het belabberde niveau van de huidige kamerleden.
@Leipniz | 26-12-20 | 22:14: Beetje zelfde verhaal idd, zo jammer dat het blijkbaar praktisch onmogelijk is een goede rechtse partij met goede mensen en zonder problemen op te richten.
Onbegrijpelijk dat je van afgelopen tijd niets heb geleerd en een fout type als van Haga niet alleen op nummer 2 zet maar überhaupt bij je partij wilt hebben. Dom dom dom
Opperwappie, zuipschuit, malafide huisjesmelker.
Mijn stem gaat naar Geert.
@zwaaropdehand | 26-12-20 | 22:05: De mijne , zoals altijd, wederom ook.
Meer dan 0 zetels zit er niet in voor wappie Baudet en zijn nazi vriendjes.
Gelukkig maar.
Helaas zijn de alternatieven ook niet optimaal.
Het is te hopen dat het FvD de absolute meerderheid behaalt. Voor een veel beter Nederland.
@Stratum | 26-12-20 | 22:07:
Ha ha wappie.
Lekker. Miste hem maar daar is de "wappie". Knalhard er in ;-)
@Gulliver | 26-12-20 | 22:09: lekker de hele dag wappie roepen. Wanneer gaat de slagboom weer dicht voor je?
@Torwart | 26-12-20 | 22:20:
Wie de wappie past trekken hem aan.
@Gulliver | 26-12-20 | 22:22: dwangbuis beter denk
@Torwart | 26-12-20 | 22:23:
Je komt nogal wappie over.
Kijk je een beetje uit voor de chemtrails?
Jij betaalt helemaal niet, rare snijboon.
Een pauper met een grote bek.
Je moet toch toegeven dat dit nou niet echt het soort volk is waar je een stabiele betrouwbare partij mee aan de gang wil houden en het is voor de andere partijen nu wel erg makkelijk raak schieten op het kluitje ongeregeld dat op de lijst staat.
Niettemin als mensen dit prima vinden moeten ze er vooral op stemmen.
@Gulliver | 26-12-20 | 21:59:
Ik ben ook niet direct een fan van Bart, maar om 'm nou zo te noemen...
De JFVD ers op de lijst, wat weten die nou van goeie politiek??
Hun zus is de hele wereld over gevlogen voor GL/Vara, dus dat zit wel goed.
Als de afgelopen 25 jaar goeie politiek was, geef mij dan maar even 4 jaar JfVD wappies. Dan praten we daarna verder.
Dat maakt die jfvd-ers niet uit. 4 jaartjes kamer, 20 jaar wachtgeld. Geef ze eens ongelijk. He
Een prima lijst!
Wat tegengewicht op de politieke idiotenschaal aan de rechterkant.
Want als we dit jaar iets geleerd hebben dan is het wel dat ons politiek systeem/keuze compleet stuk is. Wat een armoe!!!!!!!!
De idioten lijken zich vooral tussen de restanten van FvD te bevinden.
Bedoel je omdat mensen hun huis moesten verkopen, omdat ze onterecht als toeslagenfraudeur werden bestempeld of doel je op de onderste steen, waar zorgvuldig een paar kuub grond overheen geflikkerd is of doel je op de beloften van de premier (HRA staat als een huis, iedere werkende 1000 euro erbij, geen cent meer naar de Grieken) of doel je op de Rutte doctrine met die zwart gelakte regels i.p.v. openaarheid van bestuur of doel je op de extra miljoenen richting het EU-project en de speedboot van Willy of diens vakanties in coronatijd nadat hij netjes op een pan heeft geslagen of doel je op die fooi voor de zorgmedewerkers, terwijl wij allen krom liggen voor de belastingen en de stijgende zorgpremies die bij het kader en het vastgoed terecht komen of doel je op die kleine 100 miljard die ze er dit jaar even doorheen gejaagd hebben? Kortom waar doe je precies op?
Denk alleen niet dat FvD daar ook maar iets aan zal veranderen.
Toch weer wel een beetje https://www.youtube.com/watch?v=qQ6wSei-NJU
De analyse van Baudet t.a.v. de maatschappelijke issues in Nederland is m.i. messcherp, de doorvertaling daarvan in concreet beleid al wat minder en de dagelijkse politieke uitvoering is wat mij betreft bagger. Al die gastjes met geradicaliseerde ideeën donder je toch subiet de partij uit. Zo bekeken is het Forum niets beter dan Groen Links, daar worden discutabele figuren ook de hand boven het hoofd gehouden.
Die zogenaamde analyses heeft Baudet van Wilders en Fortuyn gejat.
@Gulliver | 26-12-20 | 22:04:
De partijprogramma's van FvD en PVV verschillen hemelsbreed. Lees je eens in, dan kom je tot de ontdekking dat onder het populistische vernislaagje de PVV in feite een linkse partij is, niet ver verwijderd van de SP.
@Leipniz | 26-12-20 | 22:09:
Gelul van een dronken aardbei.
@Gulliver | 26-12-20 | 22:04: onzin, Baudet heeft sommige onderwerpen diepgaand geanalyseerd, oikofobie, eurobeleid enzovoort. U doet Baudet te kort door te stellen dat dit 'gejat' is van Wilders en Fortuyn.
@Gulliver | 26-12-20 | 22:10:
Solide argumentatie. U stemt PVV, neem ik aan?
Zal wel lachen zijn om Hiddema weer terug de kamer in te stemmen puur on hem te pesten
Het programma van de FvD was verassend futuristisch en visionair, jammer dat de vertegenwoordigers nogal in het verleden bleven hangen.
Weinig meer dan een beetje copy & paste van Wilders en Fortuyn.
Baudet heeft zelf geen enkel benul van wat er zich in de wereld afspeelt.
@Gulliver | 26-12-20 | 22:06:
Jawel hoor, piano's.
@Gulliver | 26-12-20 | 22:06:
Wie weet is het een idee dat Baudet het verkiezingsprogramma alsnog een keer doorleest, weet ie voortaan welke kant het uit moet.
Het ongeschreven programma was daarentegen een beetje gedateerd.
@Gulliver | 26-12-20 | 22:06:
De trieste waarheid is dat je het partijprogramma van Forum en de PVV helemaal niet kunt vergelijken. In dat half A4-tje van Wilders staan alleen een paar populistische kreten.
@BobDobalina | 26-12-20 | 22:18: Sterk, die houden we erin!
@Leipniz | 26-12-20 | 22:23:
Spreken is zilver, zwijgen is goud.
@De Briemusketier | 26-12-20 | 22:29:
Nou, als ik op iemand op stem, wil ik wel graag weten hoe hij of zij over bepaalde zaken denkt. "Komt wel goed, vertrouw me maar," vind ik geen goed uitgangspunt.
Je koopt ook geen tweedehands auto zonder eerst onder de motorkap gekeken te hebben.
@Leipniz | 26-12-20 | 22:23: Dat halve a-4tje zegt wel genoeg. Je weet waar je aan toe bent. Het program van de PvdA is een hoop geblaat, en weinig wol. De rest zijn een soort gelegitimeerde dieven. Drie keer met je ogen knipperen, en je bent ineens net zo arm als een Pool of Griek. Geef mij voorlopig maar dat A-4tje van de PVV. Kijken we later wel of het zinnig was.
Wat een treurig stelletje gelukzoekers. Daar kun je met goed fatsoen het landsbestuur toch niet aan overlaten?
Red shirt | 26-12-20 | 21:46
Gebeurt ook niet. Met een beetje mazzel één zeteltje.
En als het helemaal meezit is dat stoeltje voor Hiddema omdat hij de meeste voorkeurstemmen krijgt. Dát zou pas lachen zijn!
Zoals het er nu uitziet ga ik stemmen op Sylvana Simons. Humor voor te lachen. Een serieuze optie is er toch niet.
Ja wat moet je anders blanco is nog de enige andere mogelijkheid
Het zou geweldig zijn als Sylvana in de kamer komt, natuurlijk moet dit wel tem kosten gaan van 1 zetel van denk. Ik heb er zin an.
@Petroselinum crispum | 26-12-20 | 21:50: Blanco ipv Silvana stemmen is dan weer de ultieme rassies actie.
Oproep: Kies vooral je favo persoon, niet ‘iemand’ op een lijst.
@Brabeaulander | 26-12-20 | 21:53: Tante Sil redt met gemak een zetel, ze heeft best wat aanhang.
Baudet is de witte Sylvana.
@Gulliver | 26-12-20 | 22:07:
Daar kan je zo maar gelijk in hebben...
Hiddema als pater familias van de jonge bruinhemden. Zijn vader (RIP) kan trots op hem zijn.
Die zat met z'n broer bij de NSB toch? Kun je Theo niet op aankijken.
Hebben ze ook een gezellige Jugendabteilung?
Met wat steun van de Nederlandse Alex Jones en Lange Frans moet een zeteltje of 5/6 wel haalbaar zijn, toch? Beetje lullen over deepstate en graancirkels, en je komt er. Het electoraat is er, kijk maar in de panelen...
Ik begrijp nog steeds niet waar mensen bang voor zijn...
Laat ze lekker lullen,, Heb je toch geen last van....
En dat wordt het net zo'n experimenteel clubje amateurs als Nederhaters Groen Links of de democratie-opheffende radicalinski's van X66. Nee, bedankt.
Ik hoop nog heel veel van v. Haga te horen de komende tijd, met zo'n vrienden heb je geen vijand meer nodig.
@zwellevertje | 26-12-20 | 21:50:
Van Haga is cabaret. Het wachten is op een anekdote dat ie neutronenkorrels tegen bladschurft in de aanbieding heeft.
Robin de Keijzer, is dat niet jullie voormalige promomeisje? En, belangrijker, is dat ook een ex van Baudet? Zo ja, den Terrie leer ook nooit.
Robin is daar veel te slim voor.
@MickeyGouda | 26-12-20 | 21:47:
Ik weet het niet, heb nog niet verder gekeken op hun site. probleem is dat Robin een genderfluide naam is dus een blind date is linke soep.
Enfin, we merken het vanzelf wel.
@Graaisnaaiert | 26-12-20 | 21:50:
Deze Robin is vrouwelijk en een mooie blonde verschijning. Je kunt het er dus op wagen, met die blind date. ;-)
@MickeyGouda | 26-12-20 | 22:03: Ik ga googelen!
@MickeyGouda | 26-12-20 | 22:03:
Hm, dat wordt door de huidge Mrs Graai niet gewaardeerd, ben ik bang :)
Zo. Terry heeft zijn zin. FvD blijft een klein partijtje.
En dan de enige vrouw die qua arbeidsethos echt binnen het FvD past: Famke Halsema. Niet te verwarren met die andere harde werkster Femke Merel: www.youtube.com/watch?v=tuUEpbGVV2Y Maar dan wel zonder slavernijbutton. Wel zo wit. Toch een beetje de meneer Omtzigt onder de vrijzinnigen.
De nummer twee van de VVD lijst heeft een pas echt rechtschapen SGP' er van zijn vleselijke lusten afgeholpen. Maar goed, als het Femke Merel al niet bij Den Pieter lukt, wie zijn wij dan?
Baudet met een bibberende hand op zijn rug loopt tussen de puinhopen langs zijn jeugd en knijpt er af en toe eentje in de wang. We geloven er allemaal nog wel in hè?
Haha..!!
Zal toch niet..??
Geniaal. En tegelijkertijd diep triest. Wat ooit de Rijksdag leek te worden is nu nog slechts een bunkertje ergens onder de grond met een paar laatste getrouwen.
En Hiddema, sorry meester, maar u lijkt ze niet meer helemaal op een rijtje te hebben.
Deze analogie zit wel snor.
@gemeentereiniging | 26-12-20 | 22:05:
Dat was toch een soort Cola?
Zie je wel www.youtube.com/watch?v=AB2-KHsjWig
Heeft Baudet ook al Parkinson ?
Freek Jansen kost Terry eigenhandig een zetel of 15. De liefde voor de bruinhemd heeft een erg hoge prijs.
Hij moet bijna wel hele foute dingen over Thierry weten.
@Supermatthijs | 26-12-20 | 21:40: billenmaatjes. Kan niet anders.
@Supermatthijs | 26-12-20 | 21:40:
Neuh, ik denk dat het oprechte liefde is. Die knuffel gezien tussen die 2 toen de zaak explodeerde?
@Graaisnaaiert | 26-12-20 | 21:42: Nee, gemist. Jansen zie ik toch een beetje als de Graus van de FvD. Zo fout dat je door niemand meer serieus genomen zal worden.
@Supermatthijs | 26-12-20 | 21:46:
Graus zal zijn waarde wel hebben. Of hij weet ook dingen. Of hij houdt de PvdD klein.
@BobDobalina | 26-12-20 | 21:42: Denk ik ook.
"Het oorspronkelijke FvD-gevoel". Dat is er al een paar jaar af... en dat ligt vooral aan de achterblijvers, niet aan hen die vertrokken zijn.
Het gevoel als je na een geslaagde boekverbranding nog een paar rondjes gaat marcheren in het oude centrum van Rotterdam.
Nou, als FvD gewoon het partijtje van de extreemrechtse geradicaliseerde antisemieten, neonazis, racisten en wappies kan worden, dan zeg ik: mooi zo, opgeruimd staat netjes en kunnen wij, het dom stom rechts volk, gewoon verder met het echte leven en echte politiek bedrijven.
1 x deze onzin plempen is wel voldoende.
@Kopieerapparaat | 26-12-20 | 22:10: Ik denk het niet eigenlijk. Maar wel leuk dat ik een volger heb.
Mooi alternatief voor het huidige kartelkabinet. GL en PvdA hebben verder ook niets beter dan hou je alleen PVV en Femke Merel nog over.
Dat JA21 komt vooralsnog een beetje over als een passieloze editie van het Bal der Geweigerden. Heel veel tractie of enthousiasme komt er nog niet van die kant af. Terwijl ze nu moeten vlammen! Binnenkort interview met Joost hier?
Nee, dan wegloper/terugkomer Hiddema met z'n "Baudet was een stout jongetje" haha.
Die partij is net opgericht, zonder enige voorbereiding. Ze moesten wel, vanwege de deadline voor TK21. Helaas geen beste start van de campagne, maar hopelijk weten ze de komende maanden de boel toch nog enige smoel te geven.
De twee boegbeelden hebben gecombineerd het charisma van lobotomie-patiënt. Misschien pakken ze een zeteltje.
@beldewouten | 26-12-20 | 21:48: Maar dat maakt niet uit. Her en der in EP en provinciale staten zitten fracties die zich aansluiten dus ze kunnen een *ervaren* basis opbouwen.
Dus als ze een zeteltje pakken is dat heel mooi.
Heeft #ja21 eigenlijk al de kieslijst bekend gemaakt?
@beldewouten | 26-12-20 | 21:48:
Optimist !
Rechtse partijen moeten elkaar niet onderling de tent uit vechten maar eensgezind en solidair met elkaar zijn.
Dat gaat em natuurlijk niet worden..
rechts kan rechtster..
Alles voor de ego///
@ keestelpro | 26-12-20 | 21:33 Eensch, laat ons allen imaginair de lavendel ruiken en draai nog eens pianomuziek! Dankuwel.
Extreem geradicaliseerd rechtse antisemieten, racisten, en compleet wappies moeten weldegelijk in een eigen hoekje gedreven worden. Wel zo overzichtelijk, terwijl wij volwassenen echt serieus politiek bedrijven.
@SaintNick | 26-12-20 | 21:39:
Wij volwassenen....
@Hevvlan Demuru | 26-12-20 | 21:37: of zoals Dtjerry zou zeggen:
"Ik voel de urgentie alcoholische versnaperingen tot mij te nemen. Kastelein, heeft u mijn boodschap soms niet auditief verwerkt? Voorziet u mij alstublieft gaarne van gerstenat, ieder kwartuur."
Lol
Links kan dat toch ook niet.
@SaintNick | 26-12-20 | 21:39: Helemaal mee eens. Ik vind net als jij dat we Denk harder moeten aanpakken, maar Denk is niet rechts hoor.
En Freek Jansen om wie alle ellende begonnen is nog steeds in de lijst? Schiet mij maar lek
Nou ja de ellende begon vooral om Thierry Baudet zelf.
Ik had verwacht dat hij plek 18 zou krijgen. Als beloning én straf.
@keestelpro | 26-12-20 | 21:34: en niet bepaald alleen over de laatste maanden
@keestelpro | 26-12-20 | 21:34: De ellende begon vooral in de media. Als middel om te kunnen koppensnellen. Hoe erg waren die berichten nou eigenlijk? Er zijn wel plekken waar het meer tekeer gaat hoor.
2x Hiddema maar in maart wordt het toch Annabel
Lijkt me sterk, maar goed..
Wonderen enzo....
@neonreclame | 26-12-20 | 21:33: Zo sterk lijkt dat me niet.
@SaintNick | 26-12-20 | 21:41:
Ik mag Annabel , als je het zo zegt..
Waar stem je op..!! Er moet echt wel iets gebeuren..
( Vriend Pepijn besloot, op het moment dat de ober de bestelling kwam opnemen, wat hij ging kiezen... Pepijn is een fijne gozer... Ik wacht tot de ober komt..)
Annabel zal vervallen in een soort centrumpartij die straks met iedereen kan dealen. Te bang voor een echte confrontatie mocht dat nodig zijn. Lokaal gaat het overigens wel prima, maar op het grote toneel denk ik dat ze zich laat overlopen.
@Kopieerapparaat | 26-12-20 | 21:57:
Kans is inderdaad groot...
Vraag is,wat is haar achterban.. Bedoel het verre van lullig.. Ze heeft nu die kleine,, Geloof me, daar wordT ze zometeen op afgerekend...!!!
@Kopieerapparaat | 26-12-20 | 21:57: het eerste wapenfeit in de Eerste Kamer moet nog opgetekend worden.... maar wat wil je ook drie-dubbele functie die je als je een beetje goed je werk wilt doen al ongeveer 7 dagen per week kost en dan nog een kleine koter over de vloer.
Doe mij maar PVV, FvD, SGP en CU.... haalt dat dan 76?!
Wat denkt u zelf ?
nou, dat wordt leuk in de tweefe kamer.
Onderste uit de kan..
Is het die ene van GL is het die ene met die piano...
Het is zo jammer dat Baudet en consorten niet inzien hoe erg ze hun eigen normen en waarden onderuithalen. Je kan niet als 'gezond en vernieuwend rechts' naar voren treden en ondertussen legitimiteit voor de nummer 1 framing van je tegenstanders creeëren. FVD heeft zichzelf helaas onmogelijk gemaakt. Iedere weldenkende FVD'er zou toch moeten beseffen dat je stemt op een nieuw serieus geluid en niet op een persoon, dat was vrijwel het hele principe van deze partij.
Hebben we net Jos Verveen gehad en nu dit.
SGP is de enige betrouwbare club.
Maar ja......
Toch maar PVV dan.
Exact mijn gedachte. Jammer wel, had er meer van verwacht.
Ik snap dat eindeloos natrappen niet zo goed. Tis bijna kopschoppen. Hij krijgt niet eens de kans om op te staan.
Exact. Het zal door gaan totdat hij niet meer op kan staan. Alleen dan zijn sommigen tevreden.
Nazi’s verdienen ook geen tweede kans. Dan ben je gewoon af in dit land. En terecht!
@UpdateAvailable | 26-12-20 | 22:17: Laat de Oranjes het maar niet horen!
@UpdateAvailable | 26-12-20 | 22:17:
Nazi's moet je inderdaad geen tweede kans gunnen. Maar wat doen we dan met politici die willens en wetens jarenlang tienduizenden gezinnen zo tot wanhoop dreven dat sommigen slechts nog de dood als uitweg zagen en anderen voor het leven beschadigden? Weet u wat, laten we die gewoon wéér op het pluche zetten!
Hans Smolders, de winnaar van de gemeenteraadsverkiezing die buiten de deur is gehouden. Erg schappelijke kerel en zeker een goede politicus op lokaal niveau.
an sich geen verkeerde keuze, jammer dat hij op de lijst bij FvD staat.
Eigenlijk de enige waarvan je je afvraagt wat hij nog daar op die lijst doet idd.
Was die niet ook al eens opgestapt?
En hij kan mooi de partij Jaguar besturen !
Hoe meer keuze op rechts, hoe beter.
Mwa, met versplintering krijg je allemaal stuurloze, die amper door hebben wat in het land gebeurd. Dan ben je makkelijk controleerbaar.
Stemt Haarlems voormalig burgemeester Schneiders (PvdA) wederom op z'n (zaken) vrindje Haga ?
https://www.quotenet.nl/zakelijk/a208441/typisch-de-innige-band-van-de-in-opspraak-geraakte-vvd-er-van-haga-met-bernt-schneiders-pvda-208441/
Op de een of andere manier ruik je de Tweede Wereldoorlog dwars door de kandidatenlijst heen.
Inderdaad, het is een verzetspartij, tegen de overheersers.
@Nuchternederland | 26-12-20 | 21:31: Vandaar die gouwleider op 7.
De gevestigde orde blijft.
Stemmen is zinloos.
Daar denkt de aanhang van "gevestigde orde" écht heel anders over hoor.
Die laten zien dat stemmen juist zinvol is.
Interessante lijst. Hopelijk meer dan 6 zetels, voor wat vuurwerk in de Kamer
Ach de reservebank van de VVD bleek ook leeg toen er weer een minister moest aftreden. isereenvvderopgestapt.nl/
Het is toch gedomme een grote bonk arremoede!
Zelden iets wat kansrijk was in zo'n korte tijd door een paar koekwouzen, de nummer 1 en 2 van de kieslijst, naar de kloten zien gaan.
Ik ga zelf wel, geluk ermee
Volgens mij is iemand butthurt dat de Hiddemeister terug is. Dat Freak Janssen nog steed op de lijst staat is teleurstellend. Maar voor de rest ach ja. Vergeleken met een gemiddelde 50+ personen VVD lijst niet minder kansloos.
Hoeveel kandidaten heeft JA21 eigenlijk en hoe hard gaat hiervoor gesimped worden?
Ja, lach ze maar uit, vooralsnog staan ze er nog niet zo slecht voor, dat JA21
twitter.com/PieterOmtzigt/status/1342...
@zwellevertje | 26-12-20 | 21:32:
En waarom denkt u dat Pieter "partijkartel" Omtzigt daar zo enthousiast en complimenteus over is gezien de peilingen? Pffff
@Graaf_van_Hogendorp | 26-12-20 | 21:56: Ik zie Omtzigt vooral feiten constateren zonder daar verder een waarde oordeel aan toe te kennen.
Ik stem teo
Ok
Gaan jullie daarna samen gezellig naar Lodz rijden?
Met Vicky op de radio?
Jij bent oud!
Ein faules murmelthier.
Goh!
Stel je voor dat FvD en JA4045 eens genoeg stemmen halen.
Zal dat ooit tot een samenwerking kunnen komen?
JA21 gaat zonder enige twijfel het partijprogramma van het FvD exact kopiëren. Want zelf hebben ze ten enenmale de visie niet om zelf een inspirerend partijprogramma neer te zetten. Dus wat dat betreft is er geen probleem; het is een 100% match.
Het probleem is: wat is de relevantie van zo'n partij die slechts een kopie.., een slap aftreksel is van het FvD?!
www.telegraaf.nl/nieuws/399989922/fv-...
In ieder geval beter als wat op de lijst van GL staat.
Daarom, JA21!
Daarom Nee21
Laat dat FVD toch los, gaat nooit meer wat worden. Nanninga kreeg niet de mogelijkheid om die partij te redden. Alles waar die partij voor stond wordt nu overboord gegooid door en voor een paar totale gekkies.
Nu al een betere keuze dan het ooit hoopvolle FvD van een paar jaar terug.
Wybren van Haga (2) over de definitie 'wappie':
www.youtube.com/watch?t=1609&v=xq...
(lees je mee Gulliver?)
Ja maar dan besmet je de kabouters in het bos niet!
Het trappen in de media is inmiddels wel weer begonnen. Het zal ook niet eindigen voordat figuurlijk alle leven uit de partij is getrapt.
Zo jammer he...
Onbegrijpelijk. Snap je nou echt niet dat FVD zich onmogelijk heeft gemaakt door legitimiteit te creeëren voor de nummer 1 framing van links?
Mevrouw Kortlever? God, die naam vraagt om woordgrapjes.
Er zit in die familie een man die Cock Kortlever heet. Dan ben je zelf de grap, en zorg je ervoor dat niemand anders daar meer overheen kan.
En zo rond je 5e levensjaar immuun voor klotegeintjes ;-)
Boeie.
Martin Bosma for president.
Dit!
Als Geert Wilders slim is zet hij Bosma inderdaad bovenaan de lijst.
Die heeft toch een minder radicale reputatie bij de andere partijen waardoor een coalitie wellicht in zicht kan komen.
Hiddemeister zuruck, super geil!
REAGEER OOK