Benny breekt gezicht van Badr Hari
Wij hoog opgeven over Badr. En wat denkt u?
Hij Het is terug in de ring. En hebben we het natuurlijk niet over Benny Nogwatdinges, want de knokpartij Badr vs. Dinges draait natuurlijk maar om één man. Badr Hari (109.3 kg, 106 zeges, 92 op ko). De onofficiële koning van Marokko. De man die je niet wil tegenkomen in een donker steegje in de Amsterdam ArenA. Of in een donker steegje in een club. Of in een donker steegje van een andere club. Of in een donker steegje voor de deur van een club. Of gewoon in een donker steegje van de boksring. Want alles leuk en aardig, die Pipo Verhoeven met z'n acteerkwaliteiten en z'n ideale schoonzoneritus, maar de indrukwekkendste, meest legendarische, gruwelijkste, technisch meest fantastische en allerspectaculairste knock-outknokker van de planeet is Badr Hari, of u 'm nou niet mag of helemaal niet mag. In de ring is het een geweldenaar. Oeragressie, geniet er maar gewoon van, want de laatste keer dat u agressief was had als reden de afwezigheid van curry op het frikandelbroodje. LIVE, ergens op internet, Badr tegen Dinges.
UPDATE: Main card begint met Rigters vs. Bhugwandass, eerst nog wat andere potjes, Badr rond 23.00 uur.
UPDATE: We hadden het weer eens grandioos fout. Benny breekt het gezicht van Badr
Krak
Social
Reaguursels
InloggenArme Badr Hari. Het zal wel weer aan iets anders gelegen hebben dan aan hem zelf. Zoals het altijd aan iets anders ligt. Slechte verliezer ook. Slechte winnaar ook trouwens. Onsportief ook trouwens. Onsympathiek ook trouwens. Oh wacht het is een Fin natuurlijk. Nee heel normaal. NEXT!
Wat een gepijp van een lafaard en iemand die meehelpt om zoveel jonge allochtonen te verpesten, en rotte appels te maken. Zijn genoeg andere vechtsporters die wel aandacht waard zijn.
Badr Hari, we dont badr about him.
Al zet je Badr in een gouden ring, het is en blijft een lelijk ding.
als de kat van huis is dansen de apen, zoiets? lol
Mooi hoor, daar gaat het fragiele eergevoel van de Mocro's.
Mooi. Laat hij zich maar buiten de ring weer zien. Daar wint hij nog. Dan hopen dat hij de verkeerde tegenkomt dat we er vanaf zijn
Geestelijke armoe, hier voor opblijven. Kijken hoe mensen elkaar KO proberen te slaan. Maar ik verbaas me nergens meer over: volksstammen die F1 kijken, die op zondagen als vrije tijdsbesteding de stad ingaan... van tieners nog wel te begrijpen, maar mensen ouder dan 25.. och och och, wat n geestelijke armoe. Probeer eens iets te lezen, een boek of goede krant.
@SiegfriedReve | 20-12-20 | 14:46: En wat is volgens jou een goede krant? Vertel, ik wil even kunnen lachen.
@R. Skickr | 20-12-20 | 15:34: De wc rollen van de Aldi.
Dit Roemeen je niet!? Kap er maar mee Badr. Was leuk 5 jaar geleden en 10 jaar. Je shined niet meer in de ring.
Respect meneer Badr, ondanks uw verlies.
Waarom eigenlijk? Steroïdengebruik, diskwalificaties, geweldsmisdrijven, vermoedelijk betaald om neer te gaan tegen Samedov, enz enz enz. Eigenlijk gewoon een totale lul. Ja, heeft wat goede partijen gevochten. Maar respect?
@Hommel | 20-12-20 | 13:37: wat goede partijen? Hij hoorde bij de grote meneren tussen 2005 en 12 . Maar als je paar jaar stopt kom je nooit meer terug !
@geenhakbar | 20-12-20 | 14:01: Grote meneer? 5 voor 12 {zie uw bericht} zeldzaam zo een onsportieve sporter gezien, mag ik u herinneren aan het doorgaan met slaan ens choppen terwijl je tegenstander ligt, niet 1 maar meerdere keren gebeurt, waarom? stijf van de anabole. zulke mensen maken de sport kapot, ook hemzelf. waarom iemand respect geven als hij/zij {anabolen doen rare dingen met je plasser} binnen en buiten de ring een zeer slecht voorbeeld is voor de vechtsport
@geenhakbar | 20-12-20 | 14:01: Vanaf het moment dat hij aan de steroïden ging, deed hij mee. In 2006 was hij nog een dun mannetje, ging hij neer tegen Peter Graham. En later in 2006 ging hij neer tegen Karaev. Twee jaar later was hij 'opeens' gespierd en ging het een stuk beter.
Weer eens mooi met zijn neus op de feiten gedrukt.
Alle mocrotasjes zien badr als het voorbeeld van een goede man waar ze op willen lijken. Qua herseninhoud lopen ze vaak voor zonder de klappen en qua gedrag werken ze dagelijks aan.
Mooi dat badr weer verloren heeft
Wie niet sterk is steekt een mes in je.
En die herseninhoud is door deze klappen aardig op weg om binnenkort een Alzheimer patient te worden,of erger.
Die stoten zijn een ramp voor je brein,in veel landen al verboden (sport).
Genieten om zo een partij te zien. Zelf ben ik ook recreatief vechtkunst en sportbeoefenaar. Badr is een uitstekende vechter, wat hij doet, doe en deed ik hem niet na (ook niet in mijn jonge jaren). Badr zou meer moeten inzetten op conditie, want dat is zijn zwakte. Als hij zijn tegenstander niet in de tweede ronde neerkrijgt, dan is hij kansloos. Daarom zal hij ook tegen Rico verliezen.
Ik hoop dat Badr verstandig is, en zich meer gaat richten op het trainen van de nieuwe generatie. Volgende partijen verliest hij, tenzij hij echt iets doet aan zijn duurconditie. Je ziet dat bijvoorbeeld Rico een echte atleet is, misschien in wezen een mindere vechter dan Badr, maar Rico wint uiteindelijk op conditie. Je ziet dat al aan zijn lichaam.
Badr komt niet meer uit tegen Rico , Rico gaat verliezen van sadik
Als badr verstandig is moet die overwegen te stoppen
Een Marokkaan die voor Marokko uitkomt en de Nederlandse ruif plukt, heeft weinig sympathie bij mij.
juist . Hetzelfde als die voetballertjes . die hebben hier hun opleiding genoten en kiezen als dank voor het land van herkomst
3e gevecht die badr vroegtijdig moet verlaten. Geen doorzettingsvermogen. Rond uit bang en laf. Maar wel lekker cashen.
Jij doet het hem niet na. Ach, wat verwacht je van een atheist die moet stelen van de bijbel om zijn punt, nee, zijn naam te maken. Whaha! Sorry man!
@BrokenTipi | 20-12-20 | 12:35: Ik doe het hem wel na, heb een betere conditie dan Hari.
@Niek1582 | 20-12-20 | 16:22: dat geloof ik graag. Jij bent tenslotte al 438 jaar oud, Niek.
@Niek1582 | 20-12-20 | 16:22: nee geintje, Niek. Heb je die klappen niet gezien die hij uitdeelde? Eén zo één en je ligt gestrekt. Ik ook hoor ;) . Ik leg mijn geld sowieso op Rico, maar om nou als een kneus te denken dat je beter kunt vechten.. hahahaha je hoeft het gelukkig niet waar te maken. Makkelijk roepen.
Had het geluid graag willen horen... krràààk
Hari en Wiebes zijn de big boys voor de GS antenne. Vaak het woordje slag. Wie is er nu weer aan slag? Kom op, we zijn Kaag niet.
Badr Hari kan zich volledig op zijn criminele cariere gaan richten.
Badr is een beetje als Justin Bieber, succesvol, maar wel iemand aan wie je altijd een schijthekel zal hebben.
Badr succesvol?
@Portnoy | 20-12-20 | 13:02: Vergeleken met z'n landgenoten jazeker. Badr zit makkelijk in de top 1% van alle Marocs.
Derde keer in een rij dat hij Marokko voor lul zet.
Dat is toch niet moeilijk?
Wat dat betreft is het wel prima dat die rat voor Marokko uitkomt.
Badr de quitter die voor de wedstrijd, die hij uiteindelijk weer opgeeft nog even duidelijk wil maken dat hij geen quitter is !
4xgevochten in Glory. O overwinningen. Badeend Harie mag volgend jaar ergens in het voorprograma verschijnen. Of, als ie buiten de top 10 valt, het b-circuit in. Carriere finito Badeend.
Badr is meer Faded Glory onderhand. Blijft een geweldige vechter, maar hij maakt het niet af in de eerste twee rondes en hij is te oud om in de derde overeind te blijven.
Glory? Hij heeft nooit enig Glory gehad. Een schande voor de kockbox sport met zijn levensgevaarlijke onsportieve acties. Is een complete idioot en typisch Nederlands dat we criminelen vergelijken
@ik--+ | 20-12-20 | 11:41: Vergeet zijn steroïdengebruik niet.
Tokkiesport. Badr Hari is een crimineel:
Het gerechtshof in Amsterdam heeft Badr Hari (30) donderdag in hoger beroep veroordeeld tot 24 maanden cel, waarvan 10 maanden voorwaardelijk. Omdat hij in het verleden al 8 maanden in voorarrest zat, moet hij netto nog 6 maanden zitten. De kickbokser is schuldig bevonden aan een zware mishandeling, twee pogingen daartoe en twee 'minder zware' mishandelingen.
Sinds wanneer besteed GS aandacht aan de sportieve carièrre van criminelen, of is men hier slechts selectief verontwaardigd?
Holleeder schijnt goed te kunnen biljarten
Nou maar weer terug naar het schaakbord nu, want je windt je weer veel te veel op.
De vraag is nu uiteraard: wordt die andere vent nu opgewacht door een roedel (gewapende) 'niffo's' (neven) van Baddertje? Dat is toch gebruikelijk in die cultuur?
Oh, wat eeeeerrrg, voor al die heuptasjes uit de Rif.
Lekker hoor. Wat een klap op 0:47! Daarna was het klaar met Badr.
Wat een loser!
Mooi!!! Vind het nog steeds vreemd dat hij mee mag doen met wedstrijden.
Wanneer was zijn laatste overwinning? Tegen Everding of hoe de gast mag heten die hij de benen kapot heeft getrapt
Ik hoop dat hij binnenkort voor een coronatest moet gaan.
Ben benieuwd hoe ver ze dat stokje nog in zijn neus krijgen.
Hoewel ik ben afgehaakt met voetbal schijnen ze dat wel goed te kunnen met die fragiele beentjes.
Dat GS aandacht aan deze clown geeft nadat hij weer eens is afgegaan is geniessen. Maar waarom ik voorafgaand aan deze partij geïnformeerd moet worden door het ANP nieuws, is mij een raadsel. Deze clown vecht niet voor Nederland, mobiliseert nektas-bendes naar de ring die vervolgens geheel in Rif-traditie een potje apenkooien binnen de touwen en is bovenal tuig van de bovenste plank die koketteert met zijn religie terwijl hij zijn neus niet omdraait voor een lijntje talkpoeder.
Het werk net als in een conference van Wim Sonneveld ooit,hij prees hem.......... regelrecht het graf in.
@De Profundus | 20-12-20 | 17:08: +t.
Als je wint ,heb je vrienden, zolang je wint. Mooie partij Badr. Goed gedaan en zo te zien zonder anabolen. Respect.
Leuk man kijken naar 2half primaten die elkaar verrot trappen....
En we noemen het sport
Het is, bij het zien van dit soort primitief gedrag, overduidelijk dat 's mensens DNA maar een fractie afwijkt van dat van de apen. Maar ja, dat kleine beetje bracht ons wel een Einstein en vele andere grote wetenschappers en kunstenaars.
@zuurtje: haha lekker zure reactie maar ja dat staat ook in je naam. Waarom kijk en reageer je dan? Noem het wat je wil, misschien tikkertje voor volwassenen? mannen die dartpijltjes gooien, biljarten, achter een bal aan rennen, zwemmend, op of achter een paard, op een trampoline, op lange latten, met een degen elkaar prikken.... allemaal sporten. De een vindt het geweldig de ander niets. Dat mag toch? wie ben jij om dit te duiden? Ben benieuwd of jij wat aan sport doet, toetstijgertje? Bowlen vind ik ook prima eigenlijk alle sport wel bewegen is goed voor je
Dit is de derde keer dat bluffer Harrie op moet geven. Welke gek betaalt deze bluffer nog dit soort bedragen voor zo'n wanprestatie??
Gokkantoren die Bhari een dive laten nemen
Tja een marokkaan die in zijn eentje moet vechten......
LOL
Hij is super!!!
Met een bloedneus zou ik ook op de grond gaan zitten.
Badr Hari kan zich nu gaan toeleggen op neerslaan van vrouwen en mannen van anderhalve meter.
Het liefst in groepsverband van meerdere mocro collega's tegen 1 persoon.
Of een incasso bureau starten.
De anderhalvemeter maatschappij
@Uw Verzekeringsadvis | 20-12-20 | 09:43: LOL!
Benny=blokkeerfries?
Ik dacht dat die badr nog in de petoet zat...?!
Haha, wat een zaadsport is het ook. Anyway, boontje is om zijn loontje gekomen. Al 3 nederlagen op rij. Einde carriere.
En nou maar hopen dat we die arrogante rotkop nooit meer hoeven te zien! Maar waarschijnlijk zal hij nog wel een paar keer in het nieuws komen met het in elkaar slaan van vredige burgers. Die kan hij nog wel aan!
www.bladna.nl/badr-hari-verliest-benj...
"De comeback van Badr Hari verliep vanavond niet zoals verwacht."
LOL!
Hij moet nu toch bijna beseffen dat hij het niet meer is en ook niet meer gaat worden?
En nooit is geweest. Een schandvlek voor de sport. Een zeer laaghartig persoon.
Ik kan mij vinden in uw aanvulling.
Tijd voor een laatste Hari uitzwaaitopic. Doei, tot nooit weer ziens we zien u wel op de taxi of in de rij bij het uwv.
Meneer is gewoon een geweldadige veroordeelde crimineel. Onschuldige mensen buiten de ring in elkaar rammen. Levens van mensen verwoesten. Het is een faux pas dat die meneer überhaupt nog aandacht heeft gekregen.
Wat een mazzelpik. Maar ja, hij heeft natuurlijk het geluk dat Badr zijn hersenen al dusdanig in de war liggen dat een pinkie op de juiste plek al fataal kan zijn. Badr is bij deze afgeschreven. Veel plezier de rest van je leven in Maroc.
Na 3 keer snapt iedereen het trucje wel denk ik: Badr is de bad guy die het nieuws haalt, en dus promo-materiaal. Vervolgens geeft hij bij de eerste de beste tegenslag op, want het geld is toch al binnen. Gewoon een smiecht, niks meer, niks minder.
De regenstander gaf aan dat de klappen van Hari na ronde 2 minder hard werden. Daar zit het euvel. Hari is vooral sterk geworden door anabolen en andere rommel. Incasseringsvermogen en uithoudingsvermogen zijn niet proportioneel meegegroeud. Hij moet met zijn kracht snel winnen, want hij raakt snel vermoeid. En bij klappen verliest hij snel.
Badr is best goed, maar ook kampioen in het onderschatten van zijn tegenstanders.
Wat een goed nieuws!! Mijn dag kan nu er meer stuk.
Niet meer stuk......
Je moet je bril schoonmaken
@Leduc | 20-12-20 | 09:29: hahaha vind ik leuk!
Die Badr moet meer melk drinken. Dan zit je wat steviger in elkaar. Wanneer is het volgende toneelstukje?
Vitamine K2.
Heb het niet live gezien, had er geen 12,99 voor over maar dit is toch wel heerlijk wakker worden hoor!
Bami Hadr weer op de knietjes. Was in 2009 al een wapper molen en is er niet beter op geworden.
‘de geboren Amsterdammer’ deugt De Telegraaf. Dat is ook het enige aan deze crimineel wat Amsterdams is. Voor de rest gewoon een mocro met het overige van zijn leven in mocroland. Een echte conyo.
Coño
Eens.
Hij komt altijd voor Marokko uit.
Integratie mislukt.
@MoltisantiBeer | 20-12-20 | 08:24: conyo is Portugese spelling ...
Waarisdielikeknoptochgebleven.
Don 't Badr getting up
Badr praat alsof hij nog 25 is, met een lichaam in opperste condotie maar je lichaam wordt ouder. Misschien heeft hij dat nodig om gemotiveerd te blijven maar realistich is het niet.
Peter Aerts beukte op die leeftijd nog iedereen de moeder
Nu kan hij altijd nog influencer, woordkunstenaar, tafelgast of woordkunstenaar worden.
Of influencer
Waarom is deze barbarij eigenlijk nog niet verboden?
Als dit al niet mag, dan kun je vier-op-een-rij ook wel verbieden.
Ja, walgelijke sport
Rustig maar...
@Die nare vent | 20-12-20 | 06:48: lol
Ok, opgefokte maroc Badr verliest van opgefokte Roemeen/reserveturk "Benny".... who gives a flying f$ck....
jij blijkbaar, ander reageer je niet
Afgezien het feit dat Badr, maatschappelijk gezien in zijn prive-leven,niet de mooiste herinneringen oproept... deze vechter heeft de sport en liefhebbers veel gegeven. Deze kerel heeft veel gepresteerd, eerst onder NL vlag maar door dis-respect van NL-fans besloten later te vechten onder Marokkaanse vlag, ik vond zijn beslissing daarvoor destijds zeer begrijpelijk. Net als veel andere top sporters heeft hij veel moeten laten in het leven om het niveau te bereiken waar hij ooit kwam. dat hiervoor weinig respect bestaat in de panelen vind ik jammer, hoe je ook over hem denkt. De grote mond, het neerhalen in de eerste ronde..... het hoort bij het theater, het hoort gewoon bij de sport. wie dat niet begrijpt snapt het spelletje ook niet. Badr, voor mij ben je een sport held en reaguurders: wie zonder zonde is mag zijn handen wassen hieronder in de reacties:-)
Wat een onzin. Waarom blijven mensen roepen dat hij zoveel brengt. Hij brengt alleen maar een grote bek. Per saldo heeft hij niet veel gepresteerd. Ook nu niet. 4 wedstrijden in Glory en helemaal niets gewonnen. En dat met doping gebruik. Enige manier dat Badr zijn naam hoog kan houden is door voor tijd op te geven dmv blessure. Dat hadden zijn fans weer geroepen dat hij dik had gewonnen. Allemaal bullshit. Badr was niets en zal dat ook nooit worden.
Hij werd lange tijd als koning gezien door de mocrootjes, maar ze zullen nu echt een andere halfgod moeten zoeken, want dit gaat niet meer.
Hij trapte als topsporter toch een dik ventje half invalide? Wat nou over respect halfzachte l dat je er bent?
"Veel gegeven". "Gepresteerd".
Hij kan hard schoppen en slaan. Hij biedt geen rolmodel. Niks. Crimineel tuig is het.
Sport (..)
Nick slaat duidelijk op herseninhoud.. Een held...
Toffe peer die Benny Nogwatdinges.
Als hij Badr stopt heeft hij wel meer tijd om even rustig de Albert Cuypmarkt te pakken.
www.bndestem.nl/overig/geen-excuses-b...
En dan zijn er nog simpelen die de vent nog geweldig vinden. Onbegrijpelijk wegkijktuig.
@Normpje | 20-12-20 | 07:30: Het is ook een zeer simpele sport, de liefhebbers zijn ook heel simpel.
Heb dit ook weleens begrepen van kerel uit Marakech. Jullie hebben de aso's binnengekregen, iets van die strekking.
@ikeethetbeter | 20-12-20 | 06:58: Jaren geleden een vriend uit Turkije te logeren gehad. Liet hem NL zien. Die keek met stomme verbazing naar de hoeveelheid hoofddoeken bij jonge Turkse meiden en hun wangedrag (stonden een prullenbak bij een bushokje om te trappen). Later in Amsterdam zei hij: “Het lijkt wel of ze de deuren van onze gevangenissen open hebben gezet en alles bij jullie binnen hebben gegooid.”
Ik moet ook zeggen dat ik zulk groepsgedragen wangedrag daar nooit heb aanschouwd, en ze hebben me toch vooral de niet-toeristische plekjes van Istanbul, Ankara en Izmir laten zien. Zulks kan kennelijk alleen in NL. Zou me helegaar niks verbazen als dat vanuit Marokko net zo is.
Nou nou GS. Weggejorist wegens waarheid??
Badr kan hard slaan, toch geeft hij wel heel erg snel op als zijn tegenstander gewoon hard terug slaat. Elke keer als ik hem zie vechten doet zijn armpje pijn of is er wel iets waar het zeer doet. Nu weer pijn aan zijn neus en gelijk opgeven.
Na nog geen 3 rondjes!
Valt me een beetje tegen als dit het beste is wat Marokko in huis heeft.
Tegen een nietsvermoedende burger in een bar kan hij het wel voor elkaar krijgen maar dan doet zijn bedje in de penitentiaire instelling waarschijnlijk pijn aan zijn rug en moet hij huilen.
Toen hij een stomp op zijn neus kreeg zag ik angst in zijn ogen. Kan hij wel tegen bloed?
Zo,n grote man en dan een mietje als het er echt op aankomt.
Is Badr de moeder geslagen ja? Mooi... kwal...
Nobelprijswinnaars in de dop, dat zie je zo.
Hoog overgeven. Glory is namelijk héééél voornaam!
Een arrogante Marokkaan, nee toch?
Prachtig hoe Hari als een poedeltje naar z'n hoek toe kroop. En lafjes op z'n hurkjes bleef zitten om maar niet verder te moeten. Buiten de ring een willekeurig iemand kapot schoppen is toch makkelijker.
Buiten de ring is hij nog altijd ongeslagen, dacht ik..
Als ik z’n rug zo zie dan is hij al aardig aan het ontbinden.
whahaha, geweldige opmerking! Er zit al haar op!
Gelukkig vecht die loser onder de Marokkaanse vlag.
Badr Hari? Eerder Natte Marie.
Is Badr Hari familie van Arjen Robben? Altijd maar breken.
Badr, geen familie van Mata.
Mooi man. Had ie niet nog meer kunnen breken?
Hou nog wel wat over voor Rico.
www.youtube.com/watch?v=uPujsZkBywQ
Tja, Je wordt een dagie ouder.
Alles wat langer als 1 ronde duurt gaat dan in je nadeel werken.
Wat een rare vlek is dat op die Harry zijn rug,is tie bij de geboorte gehaald met een ontstopper.
Was een A B Ctje
Opgeven kan hij goed. Hij is gewoon te breekbaar voor dit niveau. Geef mij maar Rico - naast atleet ook een vechter die niet afbreekt bij de eerste de beste serieuze klap of trap.
Viel me nog mee hoe die ouwe los ging eerste 2 ronden.
Maar ja bij zwaargewichten is 1 klap genoeg om het tij te keren.
Badr heeft gewoon niet genoeg wedstrijden gedaan laatste jaren.
Net niet wedstrijdscherp genoeg.
Maar 3x op rij met technisch knock out de ring verlaten moet het nu wel effe genoeg zijn met Badr bij Glory.
De eeuwige verliezer.
en geen toeterende Marokaantjes door de stad gelukkig.
Nou, Dinges heeft dus gewonnen. Kunnen we nu alsjeblieft die crimineel van een Hari gewoon negeren? Enige verschil tussen die gek en een doorsnee Marokkaan is dat er bij hem camera's met een hogere resolutie staan.
Precies, het is net de samenleving. Een Marokkaan en een Nigeriaan kopschoppen elkaar in Rotterdam.
Perfect verwoordt!
Ik heb er naar uitgekeken, love voor de sport maar ook love voor beide vechters. Ergens had ik ook wel verwacht dat wat badr riep in de persconferentie, het knockout slaan in de eerste ronde het al niet waar kon maken. In de tweede ronde werd al duidelijk dat die man z'n snelheid en kracht niet meer heeft. Was uiteindelijke een flinke jetser tegen z'n hoofd en dat was het.
Badr is niet meer die guy van 10 jaar terug. Alleen maar in voor het geld, het disrespect naar andere professionele vechters toe, en die roemeen die netjes en eerlijk z'n titel vanavond heeft verdiend. Well done!
Rico zal geen uitdaging meer zien om te vechten tegen Badr. Badr kan beter met pensioen gaan.
Ja inderdaad
In Marokko.
@Portnoy | 20-12-20 | 00:52:
Graag.
Als Rico verliest volgende maand, is een gevecht weer wel logisch. Daarnaast zal Rico willen laten zien dat hij Badr kan verslaan.
Waarom laat Badr dat vieze rughaar niet op zijn kale kop zetten?
Haha.
Lol 10.0....
Badr rugHari
Da's een moedervlek
YouTube; Badr VS Benny. Kun je de samenvatting zien. Bloedneus. Staat niet meer op. Met z'n grote bek. Wat een lul. Zo'n talent voor deze sport en dan alles verkloten met een te groot ego, criminele contacten en misdaden buiten de ring. Dom dom dom. Dag Badr!
Wat 'n pussy is het toch ... altijd opgeven als ie 'n paar goeie klappen krijgt..
Geen karakter... einde carriere, doei !
Dat doet dat mocroras altijd
Emoticons sind verboten! De enige die wel eens een uitzondering had was de Musikmeister in het cafe. In alle andere gevallen kun je je het reaguursel besparen. Joris is onverbiddelijk.
@Frau Merkel | 20-12-20 | 00:03: nsb’r
@beter-laat-dan-nooit | 20-12-20 | 00:05: DDR
Ook eens een keer goed nieuws op GS!
Die Marokkaan had me een grote bek, gaat die ko. In Nederland zeggen we hoogmoed komt voor de val.
sportiviteit straalde er weer vanaf bij BRO.
12,99 betalen om badr af te zien druipen, was het geld waard.
blijft een groot vechter, geen respect voor zijn tegenstanders.
zien we vaker in onze samenleving
Jammer, had ik maar ingezet. 3.25 keer je inzet
Gelukkig via een gratis internet stream uit Morocco gezien. Want echte Hollander betaald uiteraard niet...
gratis uit Morocco, domme Nederlander bestaat , heet Nodeloos Kwetsend
@alsjeallesweet | 19-12-20 | 23:29:
Als je er niet voor betaald en geen account aan hoeft te maken is het Graties
@Nodeloos Kwetsend | 19-12-20 | 23:41: Top. jij betaald geen belasting.
en dus ook niet mee, aan de uitkeringen naar Marocco.
@alsjeallesweet | 19-12-20 | 23:48:
Ik betaal ook belasting voor uitkeringen in Nederland...
Ik betaal voor de gehele wereld...
Ik als echte Hollander wil het geen eens zien, lees het de andere dag wel op teletekst, Telegraaf en GS over deze sport, hum, hum voor mafketels.
Hij vocht wel goed. Jammer voor hem.
Niet goed genoeg.
Ahhhhhhhhh
Doegie Badr Huilie.
Ha ha ha Die lul verliest! ha ha ha
Geeft weer op zoals ie al zo vaak heeft opgegeven, nu na twee knockdowns .
Zijn carrière is over .
Vecht jij door met een gebroken neus? (Wat ik denk dat hij heeft)
@beldewouten | 19-12-20 | 23:15: Dan ben je dus gewoon K.O.
@beldewouten | 19-12-20 | 23:15: Kijk eens naar mma. Daar gaan ze door met gebroken neuzen, armen, voeten.
Zat die dat wel doen. Meer dan genoeg echte vechters.
@VolleBak | 19-12-20 | 23:17: TKO
@beldewouten | 19-12-20 | 23:15: Gebroken neus en die laatste levertrap was ook wel erg vernietigend!
@Rubberfetisj | 19-12-20 | 23:17: Zelfs de dames willen door vechten als hun oor eraf hangt.
@beldewouten | 19-12-20 | 23:15: De meeste mma of kickbox vechters gaan door na een gebroken neus ja, tenzij hij heel erg bloed maar dat deed ie niet . De mijne is twee keer gebroken en kan ik zo langs mijn wang leggen , maar hem ook weer recht zetten, hoort er bij . Badr geeft haast altijd op als hij goed word geraakt , had altijd al een glazen kin maar ook een perfecte techniek .
@beldewouten | 19-12-20 | 23:15: niet om het een of ander. Een gebroken neus is niet fijn, maar je ziet gewoon dat z’n wil er niet is. Bovendien zit er angst in z’n hoofd en dat zie je. Kwalijk kan je het ‘m ook niet nemen. Hij heeft een gezin en kinderen, wat heeft het voor zin om tot pulp geslagen te worden als je over je top heen bent.
Ken je Kurt Angle? Die won een gouden medaille met een gebroken nek met worstelen... dat is karakter. Hari is exit. Dat is wel duidelijk.
Ik verwacht niet dat Hari nog veel kansen krijgt Idd. En mindere tegenstanders dan dit zijn voor hem ook niet interessant, moneywise.
@beldewouten | 19-12-20 | 23:15: door de adreline voel je hele stukken minder pijn
@oblix | 19-12-20 | 23:34: Dat zeg ik ook altijd over stieren in de arena maar dan vindt iedereen dat ik uit mijn nek klets..
Ok, stieren hebben er niet om gevraagd maar hebben wel een prachtig scharrelleven gehad.
@NakedJehuty | 19-12-20 | 23:23: Daar dacht hij bij die burger anders over die had ook vrouw en kinderen maar ja die sloeg niet terug.
einde
Daaaaaag Badr!
Doei!
Lets go. Straks in de kroeg all drinks on me.
Hup Roemenië!
Mensen die door zijn strapatsen buiten de ring niet meer zien wat voor een geweldige kickbokser Badr kán zijn. Sneeuwklokjes.
Mee eens. Ik bleef toen ik nog studeerde op voor de K1 partijen op Eurosport. Hari als puppy zien binnenkomen, wat een idioot goed talent. Samen met Andy Sauer, Kraus en later Holsken (andere gewichtsklassen). Voorloper van een nieuwe generatie die langzaam maar zeker de oude Schilt, LeBonnet, Aerts alle hoeken van de ring lieten zien. Ook al is het een klootzak, hij was (is) spectaculair en een uniek talent die als hij had gewild 15 jaar aan de top had kunnen staan.
@The-loopy-cowboy | 19-12-20 | 22:45: je kent de docu met de jonge Hari vast wel? Badr’s stijl is ongeëvenaard, hij verloor het op mentaliteit. Helaas, hij had veel meer kunnen bereiken.
Wouten: wat is je voorspelling?
Hari lijkt wat minder gespierd tegenwoordig. Anabolen op?
@The-loopy-cowboy | 19-12-20 | 22:57: ik hoop dat Badr’s lijf niet breekt. En hij hem pakt. Enjoy!
Ik ook. Zin in een ontketende Hari. Liever daar dan op straat
@beldewouten | 19-12-20 | 23:00: ik ga er van uit van wel.
Oeh.... dit was niet heel best... knappe acties van Benny..
Pfff wat een rechterarm heeft die gast ook zeg.
Breekt hij nou z’n neus?
@beldewouten: Zeker heeft hij een mooie techniek. Maar wat heeft hij de laatste jaren in de ring gewonnen dan. dat is toch wat telt
Leek t wel op. Herhaling n paar keer gekeken en, nou ja, mijn neus kan niet zo buigen zeg maar. Knappe overwinning. Had wat mij betreft ook de eerste ronde gekregen.
Ja, werkelijk geweldig, sneeuwvlokje.
ja, Hitler had ook sommige goeie dingen en zo kan ik nog wel ff doorgaan.....
@oblix | 19-12-20 | 23:36:
Mee eens. vvd aanhangers beginnen hier verontrustende gedragspatronen te tonen.
Ook binnen de ring is hij een paar keer in de fout gegaan met diskwalificaties tot gevolg vanwege onsportief gedrag (tegenstander slaan en schoppen terwijl deze reeds down is). Is echt zonde want een hele goede fighter.
Vanaf 4.10 www.youtube.com/watch?v=CRTQkIogiSo&a...
Vanaf 4.40 www.youtube.com/watch?v=AyaP2Nq8poI&a...
T moest verboden worden.
Hesgoal punt com. Luie donder
Dankjewel voor de link. Ik was net op tijd .
Wordt het nog ergens uitgezonden?
Geef Rigters weinig kans op basis van zijn partij
Maakte het ondertussen effe af met trap in de lever
Hij had idd niet veel kanzen nodig.
Zeg ook niet dat ik veel verstand ervan heb :-)
Prima tik hoor
Klaar....
Betalen om Badr te zien vechten, is als kaartjes kopen voor een voorstelling van Bill Cosby over hoe je omgaat met vrouwen. Walgelijk.
Je kan het dus ook niet doen..
Snap..??
Hij slaat niet alleen vrouwen, hij slaat eigenlijk iedereen.
@BozePaarseMan | 19-12-20 | 22:21: ik dacht dat hij mensen verdooft met drugs en dan neukt. Je hoort van die rare verhalen.
Is Badr Hari nog steeds het sletje van die voetballer?
"Nooit" geweest. "Uche uche".
Schitterend einde...!!
Heerlijk...
Venijn zat in de laatste klap!!
Zijn zus heet Overbe.
Zijn broer heet Pen
Veel bla bla... cv met 92 k.o's... en na 5 jaar geen gevecht te hebben gehad.. Rico 2 x 8 tellen... onderbuik doet verblinden blijkbaar haha
Die 'partij' tegen Koen Everink was z'n hoogtepunt
Blijven ademen. Blijven ademen!
@D.Onderop | 19-12-20 | 21:51: ssst man en drink is 17 keer gestoken door een nederlandse tennis coach... weet zeker kent zijn naam niet eens... hypocriet
@Silver100 | 19-12-20 | 22:43: Snap niet zo goed wat de toevoeging nederlandse van doen heeft
Sem schilt is gewoon k.o gegaan in 1 minuut.. lees sommige hier haha
www.youtube.com/watch?v=g06VetrgZr0 3x in 2minuten.
@grapo | 19-12-20 | 22:02: Ook lekker,
Alistair Overeem vs Badr Hari
https://www.youtube.com/watch?v=gqZpi5yqOoY
@D.Onderop | 19-12-20 | 22:14: Lekker dat knietje. Dat lekker geluid er ook bij. Heerlijk.
@grapo | 19-12-20 | 22:24: 1 minuut k.o haha Was ook lkr geluidje... Sem schilt was toen ook nergens... je wilt bijten maar hebt de randen niet... Sem k.o. Aerts.. k.o... .. ssst man ga tennis kijken
@Silver100 | 19-12-20 | 22:45: Na vanavond kan Hari beter gaan tennissen.
Badr breekt vast een been tijdens het knielen.
Raaskalt vd week in een promofilmpje 'jullie weten m'n wedstrijden zijn kort' Yep, klopt.
@D.Onderop | 19-12-20 | 21:46:
Badr Hari kan alleen weerloze mensen in elkaar trappen.
@Gulliver | 19-12-20 | 21:48: En kreeg vervolgens een opvallend lage straf.
Die dikke is snel...
Uit de oude doos, Semmy Schilt sloopt Badr Hari
https://www.youtube.com/watch?v=g06VetrgZr0
en ook
Rico Verhoeven
https://www.youtube.com/watch?v=eQyP9oCUay8
Ja... episch van Semmy.
Ik imponeer mijn hond ook dagelijks
Op welke tijd gaat dat elkaar in elkaar meppen eigenlijk beginnen?
Het is in Rotterdam, weet ik niet precies. Maar in Amsterdam hebben ze geloof ik 24/7 vechtende mocro's.
Oh. Gelukkig alleen in Amsterdam?
@grapo | 19-12-20 | 21:13: Heb ik ook via Canal- Digital.
Weet niet of het daar op komt.
@gato | 19-12-20 | 22:05: Canal pride digital? Ja daar heb je die betonschaar gevechten ook toch?
Als ie wint, hoef ik het niet te zien, als ie verliest vind ik morgen vroeg genoeg om het even na te zien nog. Echt geen idee waarom je hiervoor zou betalen.
Even zonder gekkegeit..
Badr is een Mocroneze lul, maar wel onze lul.
En als onze lul knokt tegen een Roemeens Rukkertje ben ik toch voor onze onsportieve, Mocroneze matterT.
Yallah yallah, klootviool!
Maar als het er echt op aankomt Vlad The Impaler weer het bloederige klusje laten klaren zeker? Neen, hup Roemenië. m.youtube.com/watch?v=zTwgwEHiWm0
En proost Ruimedenker. Op je gezondheid!
Dan voel ik me vandaag toch meer Europeaan dan Afrikaan. Hup Europa.
Niet mijn klootviool. Hup Roemeen.
Hup Roemeens Rukkertje.
Meh, Ik Ben eerder voor iemand die niet loopt te shoppen tussen vlaggen zoals het em uitkomt. Ken persoonlijk een Glory kickboxer, die ligt nu met lul kleine in Dubai aan het zwembad, en vind het ook jammer dat die voor Marokko uitkomt als het em uitkomt. Toffe jongen verder, maar voelt een beetje als verraad. Ik ben vanavond team dinges dus.
Hup Roemeen!
Hup "nieuwe" Roemeen.
Dol op Roemenen! (vandaag)
@The_Master_Bear | 20-12-20 | 01:43:TOP idee. Mooi dat die Badr weer eens verloren heeft. Heerlijk! Ik gun het hem.....
Het enige wat ik over die Badr wil lezen, is zijn necrologie...
Kopie van zijn strafblad aanvragen. Klaar.
Iemand gratis stream
Sowieso
Pfff... crackstreams.com/mmastreams/watch-glor...
@Ruimedenker | 19-12-20 | 20:59: leuk welke
Hesgoal.com
@Bennie Verbaasd | 19-12-20 | 21:13: Benny wat doe je hier nog ? Ga je eens gauw omkleden! Hup er moet een mocro klappen krijgen.
@Bennie Verbaasd | 19-12-20 | 21:13: dank!
@Bennie Verbaasd | 19-12-20 | 21:13:
Dank////
@Bennie Verbaasd | 19-12-20 | 21:13: Topperrr
Als Badr wint, staat ie tegenover van Gerwen.
Badmuts tegen Badeend.
Weet je.... ik vind van Gerwen een kudt, maar ik hoop dat Harige Badr verliest.
Je weet toch..
Was Dadr Hari niet ontzettend obees geworden sinds ie naar Marokko was gevlucht en met steroïden was gestopt?
Ongezien #TeamDinges.
Niemand een linkje dus
Anders blijf je de hele avond er over zeuren. Gruble
www.hesgoal.com/news/70265/Kickboxing_...
Jawel. Brutus heeft er net al 1 gepost. Of die nog werkt weet ik niet.
Deze geloof ik. youtu.be/dQw4w9WgXcQ met grote dank aan Brutus. Proost Brutus!
Hiero: crackstreams.com/mmastreams/watch-glor...
@grapo | 19-12-20 | 20:57: verbazingwekkend dat die nog werkt.
@BrutusBosch | 19-12-20 | 21:01: Ja ik verbaas me ook meestal is jijbuis snel met blocken. Iig achter mijn VPN op Roemenië ingesteld loopt ie lekker door hoor.
Interesseert mij geen reet. Wil zo min mogelijk horen van die mispunt.
wat je ook mag denken.
Ben een Nederlander 100% , geen fan van Badr.
Maar het is en blijft een van de grootste vechters.
Heb dus die 12,99 betaald en ga zo lekker kijken.
Maandag staat de krant weer vol van grootse kickboxers en op Dinsdag krijgen ze ook al zendtijd. Kostenloos.
Waar is het te zien dan?Betaald is ok
@roberto9715 | 19-12-20 | 20:54: Topic lezon!
Een 100% Nederlander bestaat niet. Vraag maar aan Maxima.
@alsjeallesweet | 19-12-20 | 23:24: vraag niks aan maxima, das import sukkel
@alsjeallesweet | 19-12-20 | 23:25: Heb Maxima 1 keer gezien toen zwaaide ze naar mij,????
Normaal zwaaien ze alleen naar mij als ik op de wallen loop
Sparta! En dan al die bijgoochempjes hier die de verloedering van Nederland wel eens met hun toetsenbord te lijf zullen gaan! En dan zijn al die arme kroegjes ook al dicht. Huiliehuilie!
Lallend ten Onder. De sportscholen, de OG gymnasia, zijn dicht. En de boekhandels. En dat je ook nergens meer een Oudejaarslot kunt kopen. Of IRL kunt Darten. En het dan gek vinden dat ons Avondland Atlantis achterna gaat!
Tja, het kan verkeren zoals u weet.
@Super Vaagstra | 19-12-20 | 20:51: Nah, deze nick was derde keus. Mijn eerste twee pogingen origineel te zijn gingen grandioos de mist in. De rest is trieste historie :-)
Ik hoop oprecht dat Hari invalide geschopt wordt voor de rest van zijn leven.
De klootzak.
Kort lontje, verantwoordelijk voor een gehandicapte Everink omdat deze dwaas zich niet kon inhouden.
En dat nog wel van een ruigridder.
De tyfus voor hem.
Opdat wij niet vergeten.
@Maya de Blij
Eens en hij heeft nog veel meer op zijn kerfstok zoals brandstichting en zware mishandelingen van mensen in uitgaansgelegenheden en een aantal ex-vriendinnen moesten het ook ontgelden. Het is een gore smeerlap en iedereen die nog partij kiest voor deze draak is wat mij betreft voor altijd af.
@Gokmaar | 19-12-20 | 20:48: Het Arena bewakingsfilmpje waarop Everink naar buiten wordt gehengst en letterlijk door z’n voet gaat.
En een ongekend kickbokstalent. Hari kan prachtig vechten, echte wereldtop. Volgens mij gaat het daar om in de ring.
NPO, Telegraaf, AD zijn het "kleine" verleden van Badr al geheel vergeten. Jubelverhalen. Perfecte Vader. Rolmodel.
Hoop dat ze allebei verliezen!
m.youtube.com/watch?v=g06VetrgZr0
Klets op 4:50
youtu.be/g06VetrgZr0?t=288
Ik zit nou even te kijken...
Die Badr heeft lef pik..!!
@neonreclame | 19-12-20 | 20:42:
Topvechter. Beter dan Rico.
@RickyLaRue | 19-12-20 | 20:48:
Denk ik ook...
Mooier sowieso...
Badr die klapjes krijgt van Sem. Heerlijk, die grimas.
Ik kan niet wachten tot het voorbij is, kan ik ein-de-lijk weer pissen...
"(109.3 kg, 106 zeges, 92 op ko)"
Cijfers kloppen niet. Niet geloven. 106 gevallen positief, 92 dood. Maar van de hoeveel besmettingen? En klopt de R waarde wel?
Ik geloof er niks meer van! Al die cijfertjes.
Iemand nog een gratis linkje?
Nu die nog geldig is
youtu.be/dQw4w9WgXcQ
@BrutusBosch | 19-12-20 | 20:32:
Lolzz
@BrutusBosch | 19-12-20 | 20:32:
lul...
@BrutusBosch | 19-12-20 | 20:32: Proest.
@neonreclame | 19-12-20 | 20:37: Is een toplink!
Lekker agressief, bam bam, klets klets!
@BrutusBosch | 19-12-20 | 20:32: Bingo! Je bent ervoor gevallen Brutus. Jeje :-)
Ik ben voor Benny
Op de tele met die Neger..!!, mooi interview met Badr..
Komt wel volwassen over..
Aan het eind echter komt zijn ware aard naar boven..
Een sloper is het..
Al staat een aap in een gouden ring het is en blijft een lelijk ding.
Zei iemand Rico?
Ik hoop zo dat Dinges wint. Dat zou 2020 toch nog mooi afsluiten.
Typisch Nederland dat ze een crimineel als Badr nog enig aandacht geven.
Meest onsportief levensgevaarlijke acties tijdens de K1 tijd. Bijna iemand vermoord etc... Zo'n persoon moet je dood negeren
Juistem..., lekkere voorbeeldfunctie toch?
Idem vwb die nette Imanuelle.
Sowieso een vrij wazig gebeuren, twee half naakte mannen die elkaar op de bek slaan onder luid applaus van "echte hetero" mannen met een stiffy in hun broekjes bij het zien van dit "sportief samentreffen"
@D-Fens_1963 | 19-12-20 | 20:26: Ja! Die had ik dus ook in gedachten, fijn dat je haar even noemt. Nog zo’n misbaksel die doodgeknuffeld wordt door de deug media.
Waarom hebben die vechters toch van die lelijke koppen?
Kan er nou niet eens een vechter opstaan die er sympathiek uitziet en om een sympathieke wijze de ander voor rot slaat?
Zo eentje die conditioner in z'n haar doet.
Wie had je in gedachten? Nicky tutorials?
Teveel testosteron zorgt voor vervormingen. Kennelijk.
Een hoop klappen tegen je hoofd helpt ook niet...
Arnold Vanderlyde rond 1990 een optie?
@Herfsttijloos | 19-12-20 | 20:19:
Nee, een man die opzichtig een hair conditioner gebruikt en/of zich door een kapper een coup laat aanmeten is sowieso af.
@Quattro Stagioni | 19-12-20 | 20:40:
Ja, die ziet er wel sympathiek uit. Lijkt me een geschikte kerel zonder diepliggende problematiek. Hij oogt ook sportief.
Bonjasky?
@Dual | 19-12-20 | 22:52: naast ook nog wel enkele anderen.... maar de sport maakt je niet standaard dat je er beter gaat uitzien, dat klopt
@Quattro Stagioni | 19-12-20 | 20:40:
Inderdaad;
en hij is/was ook nog eens een sympathiek persoon.
In een donker steegje van clickbait
Ik zal de wedstrijd van Badr Hari tegen Koen Everink nooit vergeten.
Ik ook niet. En daarom is hij nooit kampioen geworden. Badr is slecht in hart en nieren.
Tennisser Mark de Jong was dodelijker.
Haha..
Volle Arena,,, Wat wil je meer..
Alleen daarom al vind ik het jammer dat GS aandacht geeft aan deze enorme klootzak.
@Maya de Blij | 19-12-20 | 20:43:
Boehoe..
Ik wil alleen dat iedereen doet wat ik wil..!!
Er is niks van jou bij...
@neonreclame | 19-12-20 | 20:48: Je mist mijn punt.
Dit soort tuig verdient gewoon 0 aandacht.
@Maya de Blij | 19-12-20 | 21:01: helemaal mee eens....
Zijn partij tegen de Red Scorpion, inderdaad tijdens de eerste It's Showtime in die Femke Halsema Arena. Wat een topper, toen al. Het goede nieuws? Dat hij niet in een olievat vol met beton in 't IJ is beland. Er staan meer mooie beukpartijen op de kaart.
Jammer dat het grondgevecht in Nederland niet dezelfde populariteit geniet. Want daar gebeurt het meestal. Kwestie van lange ledematen.
Is dit een poging om Badr geaccepteerd te krijgen ?
Oh nee, sportief he.
Nou hup joden,.uh Max, uh van Gerwen. Dinges!
Tegenkomen in een donker steegje? Prima. Geen probleem. Donkere steegjes betreed ik uitsluitend tot de tanden gewapend. Kop maar terug die .45's.
Badeend Harrie is een mietje.
En nu recht in zijn gezicht....
@overVecht | 19-12-20 | 20:29: ja, als iemand je beledigt ram ik er ook altijd vol op.... direct, zit in de familie (en het is een mietje omdat hij zoveel niet-professionals maar gewone burgers in elkaar heeft geslagen... onvergefelijk....)
Helpen mondkapjes ook tegen een rechtse directe?
Lol. Wappie. Proost!
€13 betalen om een Marokkaan te zien vechten?
Er zijn voordeliger opties.
Waar?... ow wacht...
Lol @ overVecht
Hang er vanaf hoeveel je bij je hebt op zo'n moment.
Wens Badr een hele harde KO toe in de eerste ronde waardoor hij alleen nog maar Rico in zijn hallucinaties voorbij ziet komen in een stare down...
"Die wil je niet in een donkere steeg van de Amsterdam ArenA tegenkomen"
Ook niet bij een broodjeszaak toch?
"Die wil je niet in een donkere steeg van de Amsterdam ArenA tegenkomen" Ik wil sowieso niet in de Amsterdam Arena komen.
56 Vind-ik-leuks bij die tweet van Glory, best wel veel.
Zet em op Badr,sla dinges tot moes. Je bent in top conditie. Draai zijn kop eraf.
Badr is nu alleen, normaliter gaat zijn soort mensen alleen met minimaal vijf man op één tegenstander af. Dan is dit dus even wennen...
@eerstneukendanpraten | 19-12-20 | 20:15: je jammer teveel.. op straat kijk je naar de grond... hier heel volk wegzetten... haha
Ongezien team dinges!
"ergens op internet"...
Dit wordt een bleeder voor Glory.
Hopelijk wordt die mafketel weer eens goed de kreukels in geschopt
Precies...
@overVecht | 19-12-20 | 20:12: Laat hem maar eens overkomen wat Koen Everink overkwam.
@Wijze uit het Oosten | 19-12-20 | 20:22:
Nwa... daarom vind ik de sport nog altijd mooi. In de ring het uitvechten en daar nokkie gaan. Ben niet zo van het moorden maar iedereen zijn eigen smaak... hebben we een rechtssysteem voor.
En ja. Ik heb een hele sterke mening over Badr maar het gaat hier om te wedstrijd. Andere zaken vecht hij in de rechtszaal maar uit.
@Wijze uit het Oosten | 19-12-20 | 20:22: Dat overkomt hem ook steeds
Waar is Spartacus toch?
I am Spartacus!
@RickyLaRue | 19-12-20 | 20:06: NO, I am spartacus.
@miko | 19-12-20 | 20:09: No, i blew up the dam
@miko | 19-12-20 | 20:09: No, I am the real Spartacus.
@grapo | 19-12-20 | 20:11:
I am the camera man
www.youtube.com/watch?v=uzxqF4wDNqg&a...
We all are Spartacus
Blessure 2e rond.
Yep, nu we elkaar toch spreken. Welk eindcijfer moet ik kiezen voor de loterij?
@VolleBak | 19-12-20 | 23:46: dan tel ik er 1 bij op
REAGEER OOK