NU LIVE - Marcel Gelauff bij WNL over #DiviBokaal
Werken bij de NOS = Etnisch Profileren erop LOS
Hij staat dan wel GIGANTISCH voor paal, toch heeft Marcel Gelauff wel ballen, want hij schuift zometeen straks aan bij WNL op Zaterdag (radio). Oké, is een soort van NPO Thuiswedstrijd, maar hij zit er wel, en gaat schedelmeten en pigment vergelijken met Mark Koster en Zohair El Yassini, het VVD-kamerlid dat komende dinsdag snoeiharde kamervragen gaat stellen over DIVIGATE, het Schandaal van de Eeuw, dat zomaar eens het einde van de NPO kan betekenen. Via onze klokkenluider op Het Mediapark hoorden we vandaag dat "zijn positie wankelt". Het kan ook zomaar zijn dat Marcel de DiviBokaal aan de wilgen hangt en opstapt. Kijk 'm peentjes zweten op NPORADIO1.
Reaguursels
InloggenNOS mensen lijken wel opgeleid te zijn in Noord-Korea.
Maar gaat de Autoriteit Persoonsgegevens hier dan niet iets van vinden??
Wat ik mij elke keer weer afvraag bij lieden als Gerlauf is waarom zij hun baan en positie niet opgeven aan iemand die enkel op basis van diversiteit, b.v. de huidskleur die baan kan innemen. Dat zou nog eens een statement zijn.
Hoezo is dit schokkend nieuwsitem niet op Het Journaal en OP1?
Ik heb een Marokkaanse als buurvrouw gehad. 15 jaar geleden werd ze door de NPO op tv geinterviewd. Wat schetst mijn verbazing een paar maanden geleden: was ze weer op tv bij de NPO. Toeval? Of bestaat die database al minstens 15 jaar?
Ik gelauffde de NOS toch al jaren niet meer. Zonde van de taxpoet
Laatste +/- 10 minuten van gekeken. Die kale stelde wel een paar goede vragen, maar eigenlijk ging de hele diskussie niet waar die om zou moeten gaan:
1) Een database met afkomsten bijhouden mag helemaal niet;
2) Mensen naar voren schuiven op basis van hun afkomst is klinkklare discriminatie naar mensen die wél gespecialiseerd zijn in hun vak maar niet aan het woord mogen komen omdat er wordt gekozen voor mensen met een andere huiskleur.
Ik kan alleen maar zeggen ... chapeau GEENSTIJL onze dukdalf in onzekere en roerige tijden!.
Nice find Geenstijl. Wtf NOS
Ik wou dat Pritt gelijk had , maar vrees dat ie een dagdroom aan de pc heeft toevertrouwd .. Pluchekleven is niet alleen voorbehouden aan het "parlement".
Een intro waarin de wegkijker Gelauff ballen worden toebedacht vind ik bepaald niet zo gelukkig Pritt. Deze linkse activist vermomd als journalist is een symbool van het droevige niveau en mateloos haatdragende eenzijdigheid van wat de MSM en de PO loslaten op 'demense'. Zo'n compliment past daar in het geheel niet bij. Gelauff past overigens de uitgang,het is genoeg geweest met dat eenzijdige geschooier.
Eigenlijk precies als in de reclames op tv. Daar moet en zal een negert of mocro of id in voorkomen. Alles voor de Multiculti samenleving te promoten
Of lBHTQPQRST... niet dat het mij ook maar iets kan schelen waar hij/zij/het/... zijn slurf/bips/vaginale/tentakels in/op/over wil schuiven. Maar hou op met de 3% te verheffen tot schoolvoorbeeld voor de rest van NL
@Rechtsdraaiend | 17-05-20 | 09:41: Precies. Gewoon normaal behandelen en niet als iets speciaals. Dat zou al veel doen voor de emancipatie van iedereen.
Op zeker rijd hij af en toe met een zeer deugende bakfiets rond
Gelauff is een deuger zonder zelfreflectie. Die gaat echt niet uit z'n eigen opstappen maar moet worden weggestuurd.
En zelfs dan blijft hij vrijwillig terugkomen om te volgen of er nog genoeg deugerts rondlopen. Zo iemand die zijn kop zover in zijn aars heeft zitten dat hij door zijn mond weer naar buiten kan kijken, en als hij wil masturberen in een spiegel moet kijken omdat er niemand geweldiger en beter is dan hij. Zonder hem stopt de wereld volgens hem.
Het mooie is dat hij zelf is waar hij tegen fulmineert: een oudere, blanke man.
@5611 | 16-05-20 | 19:51: Maar hij voelt zich belangrijk en verheven.
Wanner stapt Marcel Gelauf op en wordt de NPO opgeheven? Ik kijk eerst James Bond en daarna GeenStijl.
Ook wel weer geestig, de herintroductie door de NOS van de excuus-Marokkaan, -neger, -vrouw etc.
Elke keer als je zo iemand bij de NOS (en veel andere omroepen) ziet denk je dattie om z'n afkomst, sexe of kleur in beeld wordt gebracht. Beetje als bij het Jeugdjournaal - daar bestaan bijvoorbeeld de meeste scholen uit multiculturele instellingen en wordt de niet-autochtonen onevenredig vaak iets gevraagd.
Allemaal even doorzichtig als sneu. Heb je dat, meneertje Gelauff? Goed zo! Je krijgt een bokaal man!
De onderwerpen in het jeugdjournaal worden ook nog eens op school besproken. Verder is er ook nog nieuwsbegrip. Alles voor de multicultidivizooi.
Dat meisje dat interviewde werkt bij WC-eend?
Inderdaad ... de slager die zijn eigen vlees keurt ... het kan allemaal ... ach.. het meisje moet ook verder.
Die leugenaar en linkse hond van een Gelauff moet toch per direct worden ontslagen vanwege totale incompetentie, Jezus, wat een perfide racist!
Martijn van Dam is sinds 2017 lid van de Raad van Bestuur van de NPO. Daar komt het vandaan!
@Ikbeneenzelfbouwer | 16-05-20 | 19:04: Die gozer heeft nog nooit gewerkt in zijn leven. Maar Rubber III beloont zijn circuitlopers.
Het gaat om diversiteit van denken. Hoe moeilijk is het nou? Als je al twee mannen hebt met mening A en je zet er een vrouw bij met mening A dan wordt het niet diverser.
Nope. Denken kun je niet zien. Huidskleur des te meer.
Zohair stelt goede vragen maar is daarna niet geïnteresseerd in het antwoord. Waarom stelt hij ze eigenlijk?
Citaat van Pete Hoekstra:
Je bent pas een echte vent, als je door Bolle Robbie bent verwend.
Marcel Gelauff als de burgemeester van Nieuw Amsterdam. En dan met XTC het Amerikaanse mediakartel slopen. Barack Obama zou ervoor op zijn hurken gaan.
Maar alleen als zijn man het goed vindt.
The pvda did not endorse this message,
-edit- blieft u nog peultjes?
Ayahuasca op?
@Whisper | 16-05-20 | 18:01: Nope. Geen drugs voor mij. Gisteren trouwens wel Eindbazen over de KD KCT gestreamd. En eentje die wat persoonlijker is. Ik heb dus geen behoefte aan hallucinaties.
Ik ben al gek genoeg. Nu de wereld om mij heen nog. Geduld is een schone zaak. Al zou ik zelf het verschil dan weer niet zien. Een gemiste kans, derhalve.
Als Geert het deed om te meten hoe divers zijn partij was zou de wereld te klein zijn.
Lol. Lijkt mij een leuk taartdiagram, zo zonder punten
Hahah, een deugbokaal voor alle leden van de PVV. Die gaat elke week naar Geertje.
Denken je dat je een topper krijgt voor een schamele ton of 3?
Rick doet het niet voor dat bedrag.
Hij heeft niets te verliezen, ze vreten daar allemaal uit dezelfde ruif.
Zit een tijdje te luisteren, maar een complete farizeeër is die Adolf Gelauff... Gewoon downplayen,, ontkennen, ontwijken, etc. etc.
Totaal gelul van Gerlauff. Het zijn weldegelijk items bedacht en gemaakt voor de bingokaart. Je pakt 1 of ander lul-item ergens van de Wereld wat dan net voldoet aan dat criterium.
Oh, Gerlauff wil old boys network slopen. het is dus een actievoerder. Jeeetje wat een verrassing, de NOS is activistische bezig.
Wat verwacht je anders van een ex eindredacteur RTL Nieuws?
Racisme is prima volgens Gelauff, als het maar gaat over het onderwerp.
Wanneer komt het straattuig op tv, de voetbalhooligans en de moslims die de westerse wereld haten? Jammer dat dat niet valt onder de NOS norm betreft diversiteit. Ze willen helemaal niet alles laten zien wat er gebeurt in Nederland. Aan cherry picking doen ze.
Misschien is dat wel iets voor John de Mol inderdaad , die komt met de meest vreemde tokkie formats !
Patje stelt gewoon voor om de realiteit te verslaan bij het journaal. In feite de kerntaak. Best een reëele wens als belastingbetaler. Daar is weinig tokkie aan. Jammer dat wanneer je niet mee doet met het linkse wensdenken je meteen de miskwalificatie 'Tokkie' krijgt toebedeeld.
Nee. Heb al eens TV gekeken en ken de totale boodschap van de Riefenstahl-programmering. Mouthanen en gelaufen hebben niks meer te melden dan wat George Orwell al schreef in de jaren '40. Hooguit wat aanpassingen aan de toegenomen techniek en de toepassing daarvan.
Laat ze elkaar maar zo'n gouden dildo geven, de belastingbetaler betaalt dat wel.
Links gaat groots terugkomen met een jaarlijkse uitreiking van de Marcel Gelauff deug award, vaste showhost Arnon Grunberg en muzikale omlijsting door Claudia van der Breij.
Met z'n allen om de hete Breij heen dansen.
Het is de normaalste zaak van de wereld dat een hoofdredacteur het redactiebeleid uitlegt. Als dat al teveel is, wordt het hier echt Noord Korea.
Ook al is het een door en door verrot en ziek redactiebeleid, waarop leugen op leugen wordt gestapeld.
Wat je maar de normaalste zaak van de wereld vindt, lamuhnielachuh man.
Moet spruitjes zweten ipv peentjes.
Een duivels dillemma voor de NPO. Als WNL nu een blanke presentator inschakelt zijn ze niet divers genoeg en onderdeel van het probleem. Als WNL een getinte presentator inschakelt om het eerste probleem te voorkomen, doen ze mee voor de diveriteitsbokaal en zijn ze ongeschikt en ondeel van het andere probleem. Een echte Kobayashi Maru. De diversiteitsbokaal veroorzaakt meer problemen dan het oplost.
Mss wel aardig om te bedenken dat witte mannen die diversiteitsbokaal hebben bedacht, witte mannen van linkse signatuur.
Het is al een fout begin dat die Gelauff niet eens zelf kon verzinnen dattie met z'n hele redactie wit was, kom je niet eens toe aan een dilemma.
Dat dilemma is er ook helemaal niet. De taak van de NOS is nieuws doorgeven en ook daarop profileren ze etnisch - om die reden zie je nou nooit eens de oververtegenwoordiging van 'bepaalde etniciteiten' in Opsporing Verzocht. Daar is men dan weer te laf voor, terwijl dat juist het probleem met die diversiteit illustreert.
Zelfde met die coronahype, altijd maar weer die sukkels die een economie willen opblazen, paniekzaaiers en verder anekdotische verhalen (die je elk jaar kunt vinden) over oversterfte - over ondersterfte najaar hoor je ze natuurlijk niet.
Enfin, niet speciaal gericht tegen jou, Feynman, ik moest er even aan denken.
Linkse oplossingen veroorzaken wel vaker, zo niet altijd meer problemen en spagaat standpunten. Chronisch gebrek aan visie en realiteitszin.
De informant is wel een eindbaas. Als het divibase kaartenhuis straks instort hebben we straks misschien een enigszins neutrale omroep.
Alleen maar neutraal op divi basis. Met verslaggeving zit het nog niet zo snor.
@zeertegendradig Dan verzinnen ze wel weer iets anders om het "witte uitschot" te discrimineren, daar hebben ze immers tijd en geld genoeg voor.
Heeft ‘ie al bescherming gekregen..?
Linkse bastions houden niet van zonlicht is mij bekend.
Het fijne is wel dat je nu bij elke publicatie van iemand van allochtoons origine je kunt afvragen of hij/zij een deskundige is of alleen maar allochtoon. Heeft de NOS toch mooi bereikt.
mooie Boomerang.
Tegenwoordig zie je ook al mannelijke correspondenten met oorbellen, vrouwen met neusknopjes en zichtbare tattoo’s. Moet allemaal kunnen. Waar ligt de grens? Oh nee, grenzen zijn bah. Waarom dan geen nieuwslezer met een totaal getatoeëerd gezicht?
@Reaganmania | 16-05-20 | 17:56: zou er niet toe moeten doen. Wanneer de persoon het werk maar doet zoals het hoort. Liever dat dan een een keurig geklede racist / sexist / activist.
@Kukooo1 | 16-05-20 | 18:15:
Erhmm, nee. Een nieuwslezer met een volledig getattoeerd gezicht...?!
Nee! We zitten hier niet in Papoea Nieuw-Guinea.
Noch hebben we het hier over Vice.
Voor lul staan is voor deze persoon is geen probleem. Zoals Luther zei:Ik kan niet anders.
Terwijl ook Luther natuurlijk anders kon... geouwehoer is van alle tijden. Net als slachtofferschap.
Ik vind het niet te gelauffen.
Maar er is toch al jaren een convenant om etnische minderheden op TV te promoten?
Tis ook niet verbazingwekkend en schokkend, in de basis. Maar die bokaal, de competitie, de tastbaarheid..
Daarmee zijn ze het min of meer geaccepteerde toch echt zwaar voorbij geschoten.
De volidioten....
Sociale Academie...
Nou dan weet je het wel!
Da's de opleiding: hoe wordt ik een communist...
... word ik... leren ze dat op de Sociale Academie?
Ja, doek die shit dan maar op.
@Ichneumonidae | 16-05-20 | 18:14: 'word ik'... Klopt!
Wikipedia > Sociale Academie: "... Onder invloed van de theorieën van Herman Milikowski (Lof der onaangepastheid), Saul Alinsky (Dat hoef je niet te nemen!) en Paulo Freire (Pedagogie van de onderdrukten) kregen methodieken als sociale actie, emancipatie gericht werken en activerend vormingswerk ruim aandacht op de sociale academies. ..."
Wikipedia > Dat hoef je niet te nemen! (Saul Alinsky): "... Het doel van het boek was om hulp te bieden aan toekomstige communautaire organisatoren bij het verenigen van gemeenschappen met lage inkomens om voor hen meer sociale, politieke, juridische en economische macht te verkrijgen. Alinsky verwerkt hierin de lessen en ervaringen die hij heeft opgedaan tijdens zijn werk als communautair organisator tussen 1939 en 1971 en richtte deze lessen op de huidige en nieuwe generaties van links-radicalen. ..."
REAGEER OOK