Koningsdag afgelast wegens coronavirus
Ook dat nog
Koning Willem-Alexander heeft nog wat extra tijd om aan zijn ontzettend inspirerende Facebook tegeltjes te gaan schaven, want op 27 april hoeft hij in ieder geval niet naar Maastricht. De provincie Limburg en de gemeente Maastricht hebben aangekondigd dat Koningsdag is afgelast vanwege het coronavirus. Nu moet iedereen op 27 april in thuisquarantaine met anderhalve meter afstand van elkaar koekhappen, klompen maken en/of hiphopdansjes doen. Of alle virus verspreidende vrijmarkten wel doorgaan, is nog niet bekendgemaakt. Weet u trouwens wat het Latijnse woord voor 'kroon' is?
KROON JEZELF. Met de Stijlloze App
We hebben iets nieuws en het heet pushnotificaties. Gebruiken we niet zo irritant vaak als die clickbaiters van AD, Tele en RTL. Maar is wel nuttig bij levensbedreigende Des Doods Situaties als het coronavirus. Dus installeer de GeenStijl App voor iOS via de App Store en voor Android via de Play Store, en blijf als eerste op de hoogte van de stijlloze #sickbait.
Reaguursels
InloggenJammer hoor. Kunnen we het geld voor het brood en spelen om het volk tevreden te houden niet rechtstreeks overmaken aan de Oranjes?
Elk nadeel heb zijn voordeel
Geeft niks, de koffieshop is open dus komt alles goed.
En ook .. Laat Wilhelm en de rest van de nieuwe generatie(s) uit de buurt blijven, van Oma Bea !
Foutje.
Corry Koningsdag van Geen stijl vorig jaar is naar mijn mening nog steeds briliant !
Zolang we die dag maar vrij hebben vind ik het allemaal wel ok.
Een jaartje zonder koningsdag kan de eerste zijn van een lange reeks. Vluchten kan Willy!
'Schitteren door afwezigheid' - kent u die uitdrukking?
Onze regerende soeverein laat vanuit zijn Coronavrije bunker op Antarctica weten dat "uw regering over u waakt" en "er voorshands niets is, om u ongerust over te maken". De grappen die hij maakte over 'laagvoorhoofdige paniekburgers' vallen onder de Chatham House Rules.
Historische fout geweest van de Republiek.
Een mal hoedje maakt einmal geen souvereine natie.
Je draagt NIETS kerel,
NIETS.
De scholen gaan dicht tot 7 april na veel wikken en wegen en druk van de specialisten. Koningsdag drie weken later kunnen ze opeens nu al afzeggen. Ze zijn met de familie dus weg vanaf nu tot eind april op zijn minst.
Zullen wel in Argentinië zitten, of Zuid-Afrika. Lekker op de compound met zwembad.
@Vrouwtje_haram | 16-03-20 | 18:21: Yep de ratten verlaten als eerste het zinkende schip.
@Vrouwtje_haram | 16-03-20 | 18:21:
Rutte zal wel zeggen dat ze in thuis quarantaine zitten (waar dat ook mag zijn)
Ben verbaasd dat ze nog niet gevlucht zijn.
Zijn ze ook. We horen alleen wat later.
Houdt vol Nederlandersch tegen den oprukkenden Vijant! (Tangomuziekje op de achtergrond.)
"2020 season now expected to start at end of May, say Formula 1 and FIA"
www.formula1.com/en/latest/article.20...
Het is wel interessant om te weten waar dat van Amsberg gepeupel zit inderdaad. Die gaan een heel lange door ons betaalde vakantie vieren ergens ver weg op een veilige plaats.
Aldus iemand die zijn nick gebaseerd heeft op een mislukte Mexicaanse anarchist met socialistische ideeën.
@Kuifje-naar-Brussel | 16-03-20 | 18:02: Kijk kijk het zolderkamer figurantje gaat op de man spelen. Zapata is schoen in het Spaans. Sukkel.
@Kuifje-naar-Brussel | 16-03-20 | 18:02: Hey Kuifje 'het is maar een griepje' is uit zijn bunker herrezen! Kunt u nog wat meer licht doen schijnen op de aanstaande ontberingen & de belangrijke staatsmannelijke stappen die Onze Grote Leider gaat zetten? Ik heb het gemist.
@FustViking | 16-03-20 | 18:11: Bunker? Zit samen met Berbaar is een verslonste studentenflat waar ze wanhopig in proberen te blijven wonen omdat ze niets beters kunnen betalen. Maar helaas, dat duurt niet eeuwig als je gejeesd bent.
@Zapata10 | 16-03-20 | 18:16: Mentale bunker is ook een bunker: er komt niets in maar het afval komt er wel uit.
@Zapata10 | 16-03-20 | 18:08: Voor een schoenlapper heb je een boel praatjes.
@Kuifje-naar-Brussel | 16-03-20 | 18:41:
Ja, dat zou jij graag afstraffen met de Guy Verhofstadteinsatzgruppe!
Net thuis, moest wat kantoren af om er voor te zorgen dat mensen met genoeg materiaal thuis kunnen werken.
Capaciteit opschalen enz.
Ook nu weer nog debielen tegengekomen.
Goh ik had niet zo een leuk weekeinde want mijn vrouw is nogal grieperig... hoesten en pijn op de borst.
Waarom gvd kom je dan naar kantoor lul. Naast hem stond een hoogzwangere vrouw die een voorbereide laptop nodig had...
Tjonge jonge.
Hoogzwanger? En dat werkt nog? Verder eens met je verhaal, debielen zijn het!
Werkte ze op de 12de verdieping dat ze hoogzwanger was?
@MoonBeebe | 16-03-20 | 17:59: Ja ik snap het ook niet maar echt enorm zwanger. Ze trok een beetje wit weg toen ik vertelde welke consequenties het krijgen van dat virus kan hebben. Ik heb haar snel naar huis geholpen.
Volgens mij volgen een heleboel mensen het nieuws nog niet of is het iets wat niet te begrijpen is voor ze. Surrealistisch.
Fallout zie je ook niet tenslotte.
@Gulliver | 16-03-20 | 18:03: Ja ja heel leuk. Ze had een heel dikke buik, liep heel moeilijk en haar naam was niet Erica Terpstra.
Sympathiek gebaar. Nu hoeven de Oranjes eens een keertje niet de hele dag voor lul te staan met suffe spelletjes zoals aardappelhappen, tjiftjafdansen en tikkertje met dolenthousiaste onderdanen.
Wir schaffen das ab!
Euhm, wat weten ze al dat dit dan pas al niet zal doorgaan?
Limburg gaan ze slachtofferen in de strijd tegen corona.
Is Radio Oranje al weer in de lucht?
“Nederlanders, blijft standvastig. Vertrouw op de toekomst”. En zo is het maar net.
Radio Continu is het tegenwoordig.
TukkerFM
De klok heit 6 en alles wel. De hang naar de nering zetten voorshands. Ik herhaal: de hang naar de nering zetten.
Elk nadeel heb zijn voordeel
Dat was ook de eerste gedachte die bij me opkwam.
Al die deugende BN ers die vrolijk de effecten van het Corona virus af deden als griepje en overdreven.... evenals politici die simpelweg niet Wilders gelijk wilde geven.... allemaal stuk voor stuk wens je hen het e.e.a. We zijn er nog lang niet, pas aanbeet begin van de gekte. Lockdown gaat binnen 2 dagen gebeuren. Ik geloof echt dat de economie enorme schade op loopt dat direct merkbaar is alle burgers en met name zzpers , mensen in loondienst en bedrijven die omvallen. Geen mooi vooruitzicht maar de bubbel is geknapt door een virus uit China.
Wilders heeft helemaal niet gelijk, approval rate voor Rutte was nog nooit zo hoog.
Ik zie het als een gezonde reset voor de linksmens. En de opgeklopte economie.
Als over 2 maanden alles weer op gang komt, is het kaf van het koren gescheiden, en heeft de linkse mens misschien een beetje meer respect voor de eigen bevolking. Boeren/tuinders/slagers/veebedeijven en natuurlijk wc papier producenten
Inderdaad, vooral de ZZP-ers. Neem alleen maar de taxibusjes die voor de scholen rijden. Het is echt hardverscheurend. Alles door een regering die met alles te laat is geweest. Geen vliegverkeer, grenzen dicht en thuiswerken als je kunt had al heel veel verschil gemaakt. Om maar een paar zaken te noemen. Zó verschrikkelijk triest. En dan nog allen die de strijd tegen dit virus hebben verloren en dat nog zullen doen. Wat een ontzettend verdriet staat Nederland nog te wachten. Te slap, Te weinig, Te laat, veel te laat.
Met Katja in een bubbelbad, mag dat nog wel? Ik vraag dit voor een aantal vrienden.
@Lupuslupus | 16-03-20 | 17:42: ZZP-ers met taxibusjes die thuis moeten werken?
@Sinterbikske | 16-03-20 | 17:48: Alleen als het water warmer is dan 40 graden.
@Sinterbikske | 16-03-20 | 17:48:
Als je een armlengte afstand houdt wel.
@Kuifje-naar-Brussel | 16-03-20 | 17:48:
Hé Kuifje pas je een beetje op voor Ebola? Dat is net zoiets als een griepje.
@Kuifje-naar-Brussel | 16-03-20 | 17:48: lezen , kuif, lezen
@Gulliver | 16-03-20 | 17:55: Niet bang voor, Ebola krijg je vooral van onbeschermde seks.
@Kuifje-naar-Brussel | 16-03-20 | 17:48: Veel plezier in Afrika!
@Lupuslupus | 16-03-20 | 17:42:
Sterkte!
Koningsdag afgelast vanwege ontbreken van Willie c.s. Dat zal de ware reden wel zijn.
Of bij gebrek aan bevolking. Met de huidige insteek van het kabinet en de aanpak van het RIVM gaat dat eerder gebeuren.
Zal wel in Zuid-Amerika zitten op zijn ranch,afgesloten van de buitenwereld.
Zo kennen we ze weer.
-weggejorist-
Ergernis! | 16-03-20 | 17:13 | 2
Waarom?
Nooit naar vragen. Loopt slechter af dan het virus.
Nooit, nooit, nooit naar vragen. Je kunt alle gelijk van de wereld hebben, je krijgt het niet.
@Wim Venijn | 16-03-20 | 17:36: Ok. Toch jammer, was een goeddoorwrochte tegel
Die blijft tot het coronavirus over is op een niet te bepalen plaats (Canada, Argentinie?) heeft ie van zijn grootmoeder geleerd.
Laat Koning Willy anders voortaan voor ZZP'er meespelen.
Hij en het Huis kunnen toch zo goed contractjes sluiten met Jan en Alleman.
Gaat hij dat toch doen.
Lukt 't hem en het Huis opeens niet, wacht hem altijd nog 'Bijstand'.
Zal Sinterklaas ook wel niet doorgaan, want die komt uit Spanje.
Nederlandse ongefundeerde arrogantie verkocht als nuchterheid.
Waarom is dat nou weer arrogant?
#Is wel zo. Nederland staat altijd meteen met het wijsvingertje klaar naar andere landen 'want Nederland weet en doet alles beter'. En gaat nu keihard op z'n arrogante smoelwerk. Jazeker zijn er landen die het in deze crisis veel slechter doen, maar ook zijn er die veel beter reageren en daarmee hun bevolking beschermen. Dat te zien is in de cijfers van die landen. Verschil: die landen hebben een eenstemmige bevolking en regering die samen de schouders er onder hebben gezet. Al aan het allereerste begin van deze vreselijke nachtmerrie. En wat deed Nederland: 'we bekijken het per dag". Neeeeen, regeren is vooruitzien en leren van de geschiedenis. Zelfs de geschiedenis van 2 weken geleden of voor mijn part die van een maand geleden.
Kunnen we het koningshuis niet gewoon afschaffen wegens corona?
NAV zijn uitlatingen in Indonesië zeg ik JA.
Applicaties die altijd op de achtergrond meedraaien en continu met de meest vreemde servers data delen altijd -1.
Ben je al bekeerd en besneden?
@Is dit nog nieuws? | 16-03-20 | 17:44: Nee, kudt ook nog niet en alle moskees zijn dicht, kak gaat niet meer lukken. Dan maar alleen het suikergoed, tandarts is toch dicht.
Joh! Weet je wel hoeveel virus er in zo'n baard kan kruipen?
Koningsdag kan toch best doorgaan? Ten eerste komt corona niet naar nederland en het is maar een griepje.
En koningsdag wordt in een kleine kring gevierd.
Lol
Het zou grappig zijn als het niet zo triest was. En de WHO is al weken glashelder.
En nu allemaal snel naar de supermarkten,.. koninginnenhapjes hamsteren.
Martha en Myra Hamster zijn al op weg.
Ter info voor de onwetenden :
Myra en Martha Hamster zijn twee oude vrijsters die erg sociaalvoelend zijn. Het verzorgende type vrouw, Martha heeft in de jaren '80 haar levensdoel in het assisteren van Meindert het Paard die ze aanbidt, dit terwijl ze in de jaren '70 zeer gecharmeerd was van Willem Bever. Helaas voor haar was dit echter niet wederzijds en maakte Willem doorlopend zeer botte opmerkingen om haar dit duidelijk te maken.
Myra en Martha zijn aardig en zorgzaam, maar sommigen vinden hen bemoeiziek. Ze slissen en zeveren want ze hebben hangwangen. Ze gebruiken altijd veel woorden met de letter ‘s’ en lispelen daardoor.
Bron : De Fabeltjeskrant :o
@T.Pels | 16-03-20 | 17:24: Dat was toen, ondertussen zijn ze weer twee oude vrijsters met hangborsten i.p.v. wangen, die zijn nu ingevallen.
Dit jaar geen koningsdag, in plaats daar van oranje toiletpapier in de schappen?
De Chinezen zijn niet van de ellende af. Ze doen weer of alles OK is zodat de productie weer op gang moet komen omdat anders de interne markt ging klappen. Qua cijfers zijn het fantasten. Een land van 2 miljard burgers met heel wat viespeuken en nu al de virusuitbraak onder controle? Dat is naïef.
@Deflatiemonster | 16-03-20 | 17:18: Ja inderdaad, daar zit wat in. Liegen en bedriegen, daar is de CCP geweldig goed in. En zó weinig doden en besmettingen op zo’n populatie... Klopt niet. Dank U voor het aanstippen. Verder blijf ik bij mijn conspiratie theorie.
Aluhoedje op. Ik dacht zelf ook al zoiets..
Notlage in der Schweiz bis 19. April. Leger ingezet. Iedereen in totale paniek. Italie is er niks bij. Man man man.
Argentina's borders to be closed to all non-residents effective immediately.
Benieuwd waar ze zitten.
Max heeft nog steeds de Argentijnse nationaliteit. Dus die mag met Willie en kids gewoon binnen en oma mag ook overkomen. Daar gaat geen Argentijnse kolonel voor liggen.
@Stormageddon | 16-03-20 | 17:14: Met het oude Duitse paspoort van opa komen ze daar overal binnen. Maxima kwam uit de Duitse enclave Bariloche. Het stikte daar van de nazi's. Je waant je daar in Bayern.
@Frau Merkel | 16-03-20 | 17:46:
met die Nick zal je dat wel weten.
@Frau Merkel | 16-03-20 | 17:46:
Over Nazi's in Argentinië gesproken www.bbc.com/news/world-europe-5175127...
@Frau Merkel | 16-03-20 | 17:46:
Wat op zich ironisch is, want juist in Bayern waren er relatief heel weinig nazi’s in vergelijking met de rest van Duitsland.
@Frau Merkel | 16-03-20 | 17:46:
-
Dass war Mal. Bariloche (eigenlijk: San Carlos de Bariloche) is tegenwoordig een ultra-toeristisch, internationaal georiënteerd oord waar niets meer herinnert aan de 'roots'. Het landhuisje van de Oranjes is trouwens nog een behoorlijk eindje rijden buiten de stad.
-
www.hethuisvanoranje.nl/18%20Vorsteli...
Nog maar twee afleveringen van Star Trek: Picard. Wat moet ik verder kijken in al die weken afzondering? Help!
Ach ik las vanmorgen 'hoe moet ik thuiswerken met een huilende baby'..... Het is echt te bespottelijk voor woorden.
Westworld S3 is net begonnen. Als je nog niet begonnen bent met de serie, is dat zeker een aanrader
Je zou Goede Tijden Slechte Tijden kunnen proberen, daar zijn heel wat seizoenen van.
Videoland Mr Mercedes
Ik maak me zorgen. Die tienduizenden Afrikaanse arbeiders van D66, die komen toch nog wel?
Even een stukje geschiedenis. Willem van Oranje, Graaf van Nassau, Vader des Vaderlands, draait zich vele malen om in zijn graf in Delft. Hij heeft zelfs het tafelzilver van zijn ouderlijk huis De Dillenburgh verkocht om de huursoldaten die tegen de Spaanse bezetter vochten, te betalen. Zijn broers zijn gesneuveld in de strijd tegen de bezetter. Alleen zijn broer Jan bleef over. En tenslotte werd hij zelf doodgeschoten in Delft. Nu weet ik wel dat de tijden zijn veranderd maar vergelijk dat eens met de huidige koning van Nederland. Die als zijn volk héél diep in de ellende zit, niet eens thuis is. Letterlijk niet.thuis. Wàt een schande. Er zal door de geschiedenis hard geoordeeld worden over deze koning.
Vroeger ging je bij echte griep na een paar dagen naar de huisarts. Tegenwoordig regelt de overheid dat allemaal. De corona crisis is zelfveroorzaakt, de getallen zijn mickey mouse getallen, dat bevestigt iedere specialist. Het gaat blijkbaar om het niet kunnen of willen oplossen van een logistiek probleempje bij de ziekenhuizen. En nu wordt de piek uitgesmeerd en gaat alles veel langer duren. Hoe dom kun je zijn.
Scheelt een boel doden dat uitspreiden. Het is maar net waar u het meeste waarde aan hecht, uw geld of uw medemens.
U heeft er nog geen halve gesproken.
Welke specialist bevestigd dat dokter Van Oeffelen?
@Langshetrandje | 16-03-20 | 17:10: was dat maar waar.
@Maraka | 16-03-20 | 17:12: diverse, aktieve. Zeer ervaren.
@Maraka | 16-03-20 | 17:12: Hoeveel doden zijn er gevallen aan corona?
1. Er worden maatregelen genomen om het dodental te beperken.
2. De maatregelen belachelijk maken omdat het dodental meevalt.
@Is dit nog nieuws? | 16-03-20 | 17:14: geef het even de tijd. Het is er pas 3 maanden.
@van Oeffelen | 16-03-20 | 17:14: goede onderbouwing
@Maraka | 16-03-20 | 17:18: t schiet nog niet echt op.
Nog 3 maanden en we zitten op wat? 13k? 15? Laten we extreem doen. 30k.
En dan hebben we het over 6 maanden.
Hoeveel mensen gaan er tussentijds dood aan andere besmettelijke ziekten?
@Is dit nog nieuws? | 16-03-20 | 17:42: De winter was erg tam. De natuur haalt nu gewoon even in.
Dat krijg je ervan als je ziekenhuizen dicht gooit en massaal zorgpersoneel ontslaat.
En erbovenop, gefaseerd - alles komt, du moment & terstond, tot ons, in fases, in plakjes, behapbare brokken, in delen, in parten, klazen en katrienen - en erbovenop dus, wordt ons, patjepeeers, medegedeeld dat 4 en 5 mei OOK geen doorgang vinden.
.
Recht zo die gaat stuur, tot de einder, en de einder ligt in de Lente van 2021.
500.000 Britse doden verder lazen wij immers net.
Reken zelf maar even uit hoeveel Neederlanders dat wel niet zijn.
Ge hebt momenteel toch geen fuqk te doen.
Jaha.
Wat beurt dat beurt.
De koning is dood. Leve de Fenix van Vroeger Tijden!
Het nieuws wat je gisteren al wist. Mja.
Ik vind dat GS juist ontieglijk vaag 'breek's heeft. Hou eens op!
Probeer het nog eens
@bon | 16-03-20 | 17:05: GeenStijl is nog de enig overgebleven nieuwssite die serieus te nemen is.
@bon | 16-03-20 | 17:05: Ik vind dat GS juist ontieglijk vaag 'breek's heeft. Hou eens op!
Beter?
@WahedPissebed | 16-03-20 | 17:10: Nee
Sinds Koninginnedag Koningsdag is, heb ik niets meer met het feest. Narcistische gek, die koning van ons.
Toffe kerel, en voor een Koning heel benaderbaar.
@Kuifje-naar-Brussel | 16-03-20 | 17:11: u spreekt hem met grotere regelmaat dan zijn moeder?
Heb ik verdomme voor niets vijftig pallets wc-papier ingeslagen.
Heel veel olijfolie eten, ouwe schurk.
@Kuifje-naar-Brussel | 16-03-20 | 17:11:
Daarom sterven er zo weinig Italianen!
Kan die roze balk weg? Dit is wel het minst belangrijke nieuws op het moment.
Er staat een X !
Doe maar weer 30 april dan,
want dan ben ik jarig!!!
(Als ik het haal...)
Ik op 29 april. Altijd mijn verjaardag op de dag kunnen vieren, en de volgende dag was iedereeen vrij. Toen kwam Willem: Koningsdag moet op MIJN verjaardag !
Is het u trouwens opgevallen dat het heerlijk weer is, vandaag?
Mijn buurmeisje zag ik zelfs al in een coronaveltruitje lopen.
Op veler verzoek maar even een feauteautje van haar gemaakt. Jullie kunnen me later bedanken.
img.ltwebstatic.com/images/pi/201706/...
@MaximumAwesomenimity | 16-03-20 | 17:07:
Hier de rest van je buurmeisje:
popviva.com/products/button-front-cro...
@MaximumAwesomenimity | 16-03-20 | 17:07: Welke navel. Ik zie alleen maar tetten.
@Is dit nog nieuws? | 16-03-20 | 17:15:
Oh: Lelijke tatoeage trouwens.
Shit, de Dutch Network Borrel in Brussel ook al uitgesteld. Nu zijn we echt doomed....
*nuchter antwoord*
Ging je toch niet naartoe.
Heb je serieus ook maar 1x je excuses aangeboden voor je gedrag?
Heeee onze Kuif, still alive and kicking
@Is dit nog nieuws? | 16-03-20 | 17:01: Nee, maar het idee dat het niet doorgaat.... Ik kan wel huilen.
@Kaas de Vies | 16-03-20 | 17:03: Waarom zou ik, ouwe voddenboer?
@Kaas de Vies | 16-03-20 | 17:03: och och och
Typisch, een Nederlandse Netwerk Borrel die dan een Engelse naam krijgt. Er is vast ook een workshop Old Dutch Wooden Shoe Throwing, afgesloten met een bord old-fashioned farmers coal?
@Reaguurdeskundige | 16-03-20 | 18:00: Nee, die is er niet.
Is Sinterklaas ook al afgelast..?!?
Ja. Is razzies. Je weet tog.
Vuurwerk wel in veel steden hoorde ik, terwijl dat nauwelijks doden kost... hysterie om niets!
Het is juist traditie dat het koningshuis hem in tijden van crisis peert, om dan - na de crisis - weer, minzaam naar het gepeupel zwaaiend, terug te keren.
Nou nou nou... alles op basis van adviezen he.
Op t randje hoor.
Aaahhh, Wat jammer nou. Heb ik net m’n hele ijsberen act ingestudeerd.
Hierbij ga ik demonstratief in een ijsberenpak op een groot stuk piepschuim (ijsschots) op de Rivier de Maas zitten. Dit om gratis “ sluik reclame. “ te maken voor Frans zijn Green Deal, via de NPO.
www.kadeloo.nl/wp-content/uploads/201...
He verdomme! Is Lousewies al afgeschaft kan ik ook op 27 april het Wilhelmus niet meer zingen. Barre tijden.
U kunt thuis toch ook het Wilhelmus zingen? Er staan mooi video's op YT.
Frappant in China wordt je in je huis gelast als je het lef had om buiten te komen en hier maakt men zich druk om dat de kleedjesmarkt niet door mag gaan in utreg.
litebyte | 16-03-20 | 16:55 |
Geef de paniek wat tijd.
Niet nuchter blijven maar heel veel roepen dat het erg is. En vooral elkaar napraten, dan krijgen we hier ook zulke situaties.
Kijk naar de overgewaaide pleepapier hysterie en het zingen op de balkons in China, Libanon, Italië...
Lekker meedoen.
@Is dit nog nieuws? | 16-03-20 | 17:00: Vooral dat zingen vind ik erg.
Waarom meteen verbieden? Gewoon door laten gaan. Je hoeft er niet naar toe te gaan. En het zijn toch alleen maar provincialen die er op af komen om in het oranje gekleed hutje mutje dronken door de binnenstad te schuifelen. Ja, als de koning een keer weg blijft is dat toch niet zo erg? Alsof Koningsdag om hem draait.
Verbieden is de trend van 2020.
@Is dit nog nieuws? | 16-03-20 | 16:56:
Alsof mensen niet meer verantwoordelijk zijn voor hun eigen daden.
Was je de laatste deelnemer in een gangbang en heb je een SOA opgelopen? Eigen schuld.
Moest jij zonodig Koningsdag vieren in Amsterdam en heb je Corona opgelopen? Eigen schuld.
Wat jammer, altijd hoogtepunt van het jaar.
Ben jij er ook weer, mispunt?
Mwoa.. dat geldt natuurlijk niet voor iedereen, maar ik begrijp dat voor kinderen met een kuifje een spannende dag is met oranje ranja en zo.
Je bent allang af met je geneuzel charlatan.
Ja, inderdaad. Wat vreemd dat ze deze prachtige dag niet laten doorgaan vanwege een gewoon griepje. Toch?
Dat kroontje boven je naam betekent dit dat je Corona hebt?
Er ist wieder da.
Hey Kuif,
Tijd niets gehoord van je, Was je een beetje grieperig?
Heh gat, je bent er weer...
@Datgingniegoed | 16-03-20 | 16:59: Klopt, maar uitgeziekt aan de rand van het zwembad. De ultieme Corona-therapie. Morgen weer naar de sportschool.
@Dutch_Holland | 16-03-20 | 16:57: Hebt = had.
@Kuifje-naar-Brussel | 16-03-20 | 17:01:
LOL! Dat doe je goed.
Ik houd het bij de sauna.
@Datgingniegoed | 16-03-20 | 17:04: Zou best wel eens kunnen helpen, zo'n sauna.
Nu maar hopen dat Mark niet live harikiri pleegt om 19u. Hebben we dat weer.
Ik moest lachen.
Mark is mentaal ontzettend sterk, dat doet hij niet
@Binnenbaan | 16-03-20 | 16:52: Wil hem wel even helpen.
Gaat ons vast vertellen dat we niet moeten plunderen.
2 Minuten later staat het land in brand.
Of gewoon in kleutertaal uitleggen dat alles onder controle is, geen paniek, geloof ons en stem op de VVD.
Jip en Janneke toespraak.
@Binnenbaan | 16-03-20 | 16:52:
Dat zeg ik! (al dagen).
GAMMAAR!
DAT wil je zo een mes toch niet aandoen?? Die moet dan door de darmen van die gast ( want dat is het ) heen wroeten..
10jr studie geschiedenis, onderknuppel op de personeelsafdeling, verkiezing verloren van Verdonk!..... list en bedrog...... met pek en veren de noordzee in en die kuifrat erbij
@mameloe | 16-03-20 | 17:02: Mameloe en feitjes... Hij was directeur personeelszaken bij Unilever. En hij deed lang over zijn studie omdat hij allerlei bezigheden buiten zijn studie had. Maar ja, weet jij veel....
@Kuifje-naar-Brussel | 16-03-20 | 16:53: Grote vergissing.
Juist het plegen van sepukku vereist veel moed en mentaal vermogen.
Bedoeld om schande en eerverlies te voorkomen.
Wél heel toepasselijk in het geval van Rutte.
*chips en bier op de bank en afwachten doet*
@ristretto | 16-03-20 | 17:17: Niet zo theatraal, ouwe Italiaan.
Hiero in Zwitserland begint de persconferentie over 10 minuten. Ik verwacht een shutdown behalve levenmiddelen, apotheken, etc. Maar we zullen zien...
En? Al wat nieuws?
@Canis.bonus.es | 16-03-20 | 17:14: ja, drama
Hoop dat de afschaffing voor eeuwig geldt! En ik wil graag bewijs waar die familie Von Amsberg op dit ogenblik is. Regeringsvliegtuig kan niet meer getracked worden, dankzij krachtdadig optreden indertijd van Schultz van Haegen.
Is idd van de radar verdwenen.. Onderweg naar canada ?
@Gokmaar | 16-03-20 | 16:53: Net geland in Cordoba, Argentinië.
Sst!!! Hoorde net iemand koranvirus zeggen. Niet doorvertellen GS. Vast wel weer een BN-er die er zich aan stoort.
Een inkoppertje, Dies Corona!
Heb elk nadeel.toch een voordeel. Afschaffen die Oranjes! Gedenk Johan de Witt en Johan van Oldenbarnevelt
Op de een of andere manier voelt dit als goed nieuws, die burgemeester van Maastricht heeft zo'n feest echt niet verdiend vinden veel Limburgers, die tante heeft als procureur generaal Jos van Rey van zijn bed laten lichten, volledig overdreven en vals. Als dank krijgt ze dan zo'n burgemeesterschap van de d-state, lachen.
Jos van Rey aanpakken levert een boel bonuspunten op.
@Kuifje-naar-Brussel | 16-03-20 | 16:54: Vooral als je inderdaad tot de inner circle van Donner/Hirsch/Opstelten/Demmink behoort
@grindbak | 16-03-20 | 16:58: Van Rey is het type oplichter dat de VVD een slechte naam bezorgt.
@Kuifje-naar-Brussel | 16-03-20 | 17:03: het veroordeelde type.
Ho wacht, gaat het landelijk niet door, of alleen in maastricht niet?
Dit is even een Maastricht beslissing.
Maar landelijk gaat natuurlijk ook niet door : alles, maar dan ook alles wordt afgelast.
OMG. GTST wordt stilgelegd.
Dat had ik dan weer niet voorzien.
@ikbenerweer! | 16-03-20 | 16:48:
Hoelang kunnen de Tokkies nog vooruit met de nog niet uitgezonden afleveringen?
@Is dit nog nieuws? | 16-03-20 | 16:53: Volgens mij kan je dat oneindig herhalen, niemand heeft het door.
Ik had niet gedacht dat de nieuwsgaring nog schokkender kon, maar met het bericht over het afgelasten van Koningsdag zakt Nederland geheid door zijn alom geprezen robuuste mentale veerkracht heen. We zijn verloren.
Nederland is opgehouden te bestaan.
@Kuifje-naar-Brussel | 16-03-20 | 16:55: de EU ook.
@Kuifje-naar-Brussel | 16-03-20 | 16:55: Volgens Maxima bestaan we sowieso niet.
@Langshetrandje | 16-03-20 | 17:06: Dat trekken we deze zomer wel weer recht.
Ik ga hem niet missen, doei Willy!
Vrijmarkt moet doorgaan. Laten we het anders op bevrijdingsdag doen, dat is dus wel echt een reden voor een feestje.
Zeker omdat al die dansmeisjes maanden moeten oefenen met z'n vijfentwintigen. Nou moet ik een container voor laten komen om mijn shit naar de afvalreiniging te brengen. Danku Willem. En proost op je 53ste.
Waarom komt Pinokkio pas om 19 uur met zijn persco? Het hele land zit zo ongeveer thuis. Nu ben ik nog nuchter.
Coroningsdag
Hijis leuk..
Het had misschien wel een soort van Purple Wedding kunnen worden.
De Coronahysterie kent bijna geen grenzen meer. Van Oef landde vanochtend met 6 man op Kloten, met hetzelfde gezelschap de lunch genoten op de Zuriberg, daarna de Benz in, dochter van Oef opgehaald in Einsiedeln van de Stiftsschule en zojuist aangekomen in Engadin.
Als straks de stofwolken van dit debakel zijn opgelost zijn we 10 jaar opgebouwde welvaart kwijt en is het wantrouwen binnen en tussen de diverse maatschappijen enorm gegroeid. Wiens agenda wordt hier uitgevoerd ? Van Oef heeft de afgelopen dagen verschillende specialisten gesproken en het klonk unisono that the world has gone mad. Het was een zeer milde winter en er is in veel landen een laagterecord aan griep en longziektedoden! Door al dit geschreeuw en gedoe wordt de piek uitgesmeerd, de economie grote schade toegebracht en dreigt zelfs een depressie. Van Oef zal het allemaal worst wezen, maar dit is een bizarre situatie, politici die hun oor te luisteren leggen bij vakbondstypes, virologen, ziekenhuisbestuurders en de lerarenmaffia. De pensioenen kunnen nu met 10-20% worden gekort en die loonsverhogingen van de afgelopen jaren waren gebaseerd op lucht, terug ermee dus.
Over een kwartiertje de volgende Panikkonferenz van de Bundesrat, hun knikkende knieen voorspellen niet veel goeds. Vanavond Joop den Uyl die om 19:00 het volk komt vragen vol te houden. Glenfiddichtime hier nu.
Zit al een aantal uren aan de Bittburg, de koeienbellen klinken door het dal.
"Het was een zeer milde winter en er is in veel landen een laagterecord aan griep en longziektedoden!"
Hear hear.
Ik gooi hem even door Google Translate, goed?
Die opgebouwde welvaart is fictief. Het kaartenhuis stort alleen sneller in.
Mee eens Van Oef. Maar leg dat Jan Modaal maar eens uit. Die is bang, bang en bang.
De beurs heeft altijd gelijk. Toch?
@Kuifje-naar-Brussel | 16-03-20 | 16:57: juist, daar zit m de crux. De angst regeert.
@Langshetrandje | 16-03-20 | 16:58: volatiliteit heeft ook z'n voordelen
@van Oeffelen | 16-03-20 | 17:00: echt waar?
Jee, eindelijk meer mensen die doorkrijgen dat dit flutvirusje geen reet voorstelt. Nog geen 7000 doden wereldwijd in 3 maanden. Gaat echt totaal nergens over. Sterftecijfer wereldwijd was vandaag alleen al 115.000 en tellende.
@Langshetrandje | 16-03-20 | 17:02: We snappen heus wel dat jij als 70-plusser in een risicogroep valt. En dan woon je nog in het onhygiënische en achtergebleven Frankrijk.... Valt allemaal niet mee. Maar een beetje nuchterheid valt zeker te prijzen en daar ben je helaas niet op te betrappen.
@Deflatiemonster | 16-03-20 | 16:57:
Opgebouwde welvaart is helemaal niet fictief. Die is gebaseerd op productie (dat is immers wat het BBP is, productie). Als je die productie vervolgens wekenlang stil legt ben je bezig met welvaartsvernietiging op ongekende schaal.
@Kuifje-naar-Brussel | 16-03-20 | 17:05: u zit schots en scheef bij deze analyse. U lijkt wel dat mannetje van de RIVM
@Antiquerulant | 16-03-20 | 17:05: niet alle productie ligt stil of zal stil blijven liggen.
@Antiquerulant | 16-03-20 | 17:05: correct
@Langshetrandje | 16-03-20 | 17:02: structured products met 30% coupons
Die zit natuurlijk - naar goed familiegebruik - al lang in Engeland...
En hij heeft helemaal geen zin om voor al dat plebs terug te komen naar het onveilige Nederland om een pleepot te komen werpen.
Die zal effe blij zijn dat hij verlost wordt van die @#$% spelletjes en toespraken.
Dat zei ik.
Die zal effe blij zijn dat hij verlost wordt van die @#$% spelletjes en toespraken.
En volgend jaar ook niet. Voor de zekerheid of omdat The Guardian de duur van de crisis goed inschat. En daarna hoeft het niet meer. Zijn we allemaal vergeten waarom we eigenlijk zo'n koningshuis moesten. Het komt neer op skiën en sorryseggen tot nu toe dit jaar. Laat maar verder. Zoek een baan, Willy.
Hij kan altijd nog lijnvluchtpiloot worden.
@ikbenerweer! | 16-03-20 | 16:52: als de airlines tzt nog bestaan
Het past iig goed bij een van de tradities van Oranjes!
Zit de koning niet in een of andere bunker ondertussen ???
De gehele familie zit al lang ergens waar ze geen risico lopen, Maxima liep nog te piepen over kinderen die thuis zaten ( geloof je het zelf ).
@Ab_de_Slam | 16-03-20 | 16:46:
Moet de troonopvolgster niet apart ondergebracht worden?
Defilé zoals bij Juliana is mogelijk: meer dan 1,5 meter afstand van het paleis.
Heb ik voor niks mijn baard laten staan.
Prins Bril net opgenomen, hoor ik.
Oh? Source?
@Is dit nog nieuws? | 16-03-20 | 16:49:
De engelen die tot mij spreken.
Prima! Dan kunnen Willy en Max op bezoek gaan bij personeel in ziekenhuizen om hen een hart onder de riem te steken in deze zware tijden.
zonder mondkapje
Die zoeken geen werk hoor!
Ik heb de oranje slingers aan het balkon, nu is het wachten op die prinses van W66. *keel schraapt*
Boeien.
en koningsnacht? die ook?? Is voor de sociale cohesie vaak een leuk evenement.
Het Bericht van wat je dacht dat zou komen.
Waar hebben we het over?
Oh oh, GTST gaat ofline, wat nu?
Mooie gelegenheid om die flauwe kul definitief af te schaffen. Laat ze gewoon gaan werken. In de zorg bijvoorbeeld. Ervaren ze ook hoe je keihard moet werken voor een hongerloontje. Dit zootje doet niks voor ongewoon veel. Afschaffen! Leve de republiek!
Leve de Democratische Volksrepubliek Nederland!
Als de vrijmarkt dan maar mag blijven, dat vind ik geen flauwekul namelijk.
Koningshuis is leuk voor status maar te duur in huidige vorm.
@pielemuisje | 16-03-20 | 16:39: moeten we eerst deze regering afzetten
De dag dat Nederland en de rest van de wereld Corona-vrij wordt verklaard kan nog wel jaren duren. Wordt vast een nationale feestdag.
Never ever eerder in mijn leven zat ik er zo naast als met deze Corona shit, dit is GEEN Sars.
*paniek*
Kan ik nog mee naar Mars met hem? ai nu verraad ik het
Eerst schrappen ze Koninginnedag vanwege een kroning.
Nu schrappen ze Koningsdag vanwege corona.
Ik heb net m'n laatste hamster opgerookt, wat nu?
Kat van de buren...
Xhamster?
Gemalen tapijt of autoband?
Verkopen ze op straat in A'dam ook toch?
Geen duiven op het dak?
Wat heb je aan een Koningsdag als er geen Koning meer is?
Misschien zitten ze tegen die tijd wel met z'n allen in de (coro)NOR.
Kunnen we het niet als voorbeeld nemen en deze trend doorzetten?
GELUKKIG
Koningsspelen gaan wel gewoon door toch?
Alleen voor Maxima.
Dat wordt omgedoopt tot de Coronaspelen.
Koningsschieten is ook afgelast.
@impy | 16-03-20 | 16:33: die van "er bestaan geen Nederlanders"?
Koning Pils weet meer dan ons.
Wedden om een fles Chablis dat hij op Koningsdag al in Argentinie is?
If they tell you not to panic,
then you run.
@litebyte | 16-03-20 | 16:35: Die staat. De notabelen en de superrijken hebben altijd de mogelijkheid om met hun privéjet de wijk te nemen en zich te verschansen in een superluxe bunker als de rest grauw van de ellende ziet. Ze hebben er zelfs een patent op.
dat scheelt weer denkt Koning Willen: geen dwergwerpen meer , koekhappen, zaklopen en lachen om de grapjes van de plaatselijke notabelen en scouting in shithole dorp provincie ergens
Mijn wereld stort in.
Kut, dat wordt dus thuis wc-papier happen.
Die meid is een beetje chubby maar dat is eigenlijk best wel sexy. Alleen jammer dat ze later waarschijnlijk enige obesitas gaat ontwikkelen maar daar zijn ook weer liefhebbers voor...
Obesitas en Corona gaan niet zo goed samen.
Afvallen nu het nog kan Amalia!
Nieuwe categorie Youporn: chubby kings daughters!
Gewoon op een loopband zetten.
Dlt is de druppel. Nu vind ik corona niet meer leuk.
De rand van je eikel heet ook corona. Dus als de koning een corona draagt....?
die van mij heet Mark
Ik dacht een Spaanse kraag.
Hoe moeten mensen nu van hun toiletpapier afkomen als er geen vrijmarkt is.
Complot!
Hologram!
Gevlucht!
Paniek!
Zij wel, wij niet!
*gaap* Oubolligheid, mooi excuus om niet te gaan, of niet Max?
Ghahaha!
Dus geen mongolen met oranje tieten voor die carnavaleske liedjes lallen ter ere van een familie struikrovers dit jaar. Wat een gemis...
Ik begin nu al Coronamoe te worden.
Is dat zorgelijk?
Dat zijn de eerste symptomen…
@Blote Bertus 2000 | 16-03-20 | 16:31: *GGD bellen doet*
Dat is dan meteen het eerste goede nieuws!
Houden we het Songfestival nog over.... nog
Het Songfestival gaat via de nationale omroepen (liedjes worden in het land zelf voorgedragen) al dan niet met een overeenkomstig virtueel decortje dat Nederland mag ontwerpen.
Met Nederlandse coördinatie en presentatie...
@Aristotalloss | 16-03-20 | 16:36:
Prima, scheelt een hele hoop belastinggeld.
Jacob Slavenburg (Expert op gebied van gnostiek) deed mij eens vertellen dat hij leden van het koningshuis lange tijd privé lessen heeft gegeven.
Van de esoterische praktijken die achter de muren van het koningshuis afspelen hebben wij geen enkel weet. Maar wat wel overduidelijk is is dat zij er een heel ander geloof op nahouden dan het gepeupel. Bloedlijnen e.d doen er daar nog toe. Wij simpel volk zijn ook slechts middelen tot een doel in hun ogen.
Dat ze ineens van de aardboden zijn verdwenen verontrust mij wel enigszins maar het verbaast me niet.
Zij zijn duidelijk ook zoekende...
Misschien naar hun rol in de 21e eeuw?
Corana is niet gevoelig voor waanbeelden. Corona spaart niemand. Leer mij Corona kennen.
Op moment van spreken verleent de koninklijke familie anoniem hulp en bijstand aan de frontlinie, de ziekenhuizen. Alexander verschoont geïntubeerde bejaarden en Amalia helpt met een handje mee in de ziekenhuiskeuken. Radio Oranje schalt door intercom. Hoezee hoezee hoezee.
die zitten allang in een steriel gemaakt kasteel, Hoezee en ongezien de ................. vul maar wat in.
Volgens de burgemeeter van Eindhoven mogen we nog best naar het cafe...
Alle grenzen dicht. Controles. Maar dat kon toch niet vanwege in beton gegoten Inturnationale Vurrrdragun!!? Tenminste, dat hoorde ik altijd van de D66 Jugend.
Ik hoor helemaal niets meer van D66'ers op den twitters.... of zulen zij meer weten dan ons... is het dan toch een politiek complot en is rob jetten dus werkelijk een robot?
Dat verhaal van die vleermuis gaat ook geen stand houden
In Japan, Singapore en HK wel... snap je het nu een beetje snotneus?
Mr. Wayne komt ons wel redden. Heus…
Songfestival en Grand Prix?
Nou. Doe eens een gok.
Brood en spelen.
Volksvermaek. Plebs ende gepeupel.
Waarom vieren we eigenlijk dat 200 jaar geleden iemand met geweld heeft afgedwongen dat iedereen inkomen moet afstaan. Kopen ze nu paleizen mee in zuid-Afrika, racebanen en huisjesmelken in Amsterdam. Oh en het geld snel Nederland uit halen, anders moeten ze bijdragen aan de economie via de belastingen. Pflflflflflf....
Fuk, ik had gedacht op de vrijmarkt nog ergens een pak pleepapier te kunnen kopen. :(
Gebruikt kun je het overal nog krijgen.
Een tweede -hands pak?
Niet echt een dag in het jaar waarop ik opeens vanuit vreemde startblokken opveer. Ik zou de datum niet eens uit het hoofd kunnen noemen.
Dat is toch pas over een maand? WTF is er gaande op dit moment? Je kan dit toch ook pas later annuleren? Het is nu echt een race to the bottom. Kappen met annuleren wat nog meer dan een maand weg is.
Dan kan U niet zo goed vooruit zien. Succesvol in leven, of midden inkomen?
heeft vooral te maken met de voorbereidingen die nu moeilijk kunnen plaatsvinden. Bovendien, als je tot pasen plat ligt, dan is het een beetje ironisch om dan een weekje of 2 later een feestje te vieren. Er gaan 100+ dood aan dit geintje.
@feiten_en _cijfers | 16-03-20 | 16:25: Rare opmerking. Wat heeft mijn persoonlijke situatie hiermee te maken.
@omwenteling | 16-03-20 | 16:32:
Als u zich afvraagt waarom Konings dag wordt geschrapt, geeft dat blijk van een een onvermogen om voor uit te zien. Dat is meestal eem cognitief iets wat u ook zal hinderen bij uw financiele en loopbaan beslissingen…. Dus, wat is het inkomen?
@feiten_en _cijfers | 16-03-20 | 16:38: LOL Zwitsal.
Hou er maar rekening mee dat het nog een jaar duurt. Dit jaar, 2020, is gewoon naar de klote. Alles wat je gepland hebt dit jaar staat op losse schroeven.
Lights out. The party is over.
Het houdt niet meer op.
Bedankt China.
Met deze aanslag in slowmotion.
Sukkels.
En honden zijn ook niet om te eten.
Vleermuizen, katten en gordeldieren ook niet. Hebt u weleens de foto's van die arme dieren daar gezien? Heb er nachten niet van kunnen slapen.
En wat koningsdag betreft: die hoeft voor mij nooit meer gehouden te worden. Een koning die tijdens een crisis zoals we nog nooit hebben meegemaakt zich afzijdig houdt van zijn volk, zich zelfs in andere landen bevindt, is geen koning. De enige opmerking die zijn vrouw maakte was dat ze het vervelend vond in deze situatie (en toen was het nog niet zo erg hier) zo ver bij haar kinderen vandaan te zijn! Geen woord over het Volk van Nederland!
@Lupuslupus | 16-03-20 | 16:30: truthbitsblog.files.wordpress.com/202...
@Lupuslupus | 16-03-20 | 16:30: De Nederlander bestaat niet volgens Maxima.
@Lupuslupus | 16-03-20 | 16:30:
Ken je de term Bushmeat?
Afrika.
Ze zijn de boot al aan het inpakken.
Naar Canada?
Willem Alexander gaat echt niet met de boot, die zit zelf in de cockpit.
www.ad.nl/binnenland/koning-willem-al...
Op de compound in Patagonië wordt het in kleine kring gevierd. Met een barbecue.
Als ze MKZ de boel al cancellen dan om corona zeker. Dit was een 123tje
Prima, weg met die poppenkast.
Net als over groot Moeder Wilhelmina, snel gevlucht. Jaar van te voren al gepland. Ze overtrad Wilhelmina artikel 21 van NLse grondwet (wat had moeten betekenen begin republiek). en maakte weg vrij voor Duits burger bestuur. Die errug verrast waren dat ze gevlucht was. Waren Deense en Belgische koningshuis toch wat moediger….
Wat een onzin; 'De zorg van de overheid is gericht op de bewoonbaarheid van het land en de bescherming en verbetering van het leefmilieu.'
@MacMiep.nl | 16-03-20 | 16:25: Je zou je misschien beter eens kunnen inlezen met de grondwet uit 1940, en niet die van nu
Koning Christiaan van Denemarken reed met Jodenster op zijn jas, gewoon op zijn witte paard door Kopenhagen. Midden tussen de Duitse bezetter. En koning Leopold bleef gewoon thuis in België. Kijk, dàt waren èchte koningen.
@Kiwi45 | 16-03-20 | 16:30: Precies… Artikel 21 van 1940 is geschrapt in 1983....
die Wilhelmina gaf onderdak aan een van de lui die het begin van de eerste wereld oorlog mogelijk had gemaakt. Met alle egards en koffers werd die misdadiger door de Oranjes binnen gehaald. Tja, zogenaamd neutraal.
@MacMiep.nl | 16-03-20 | 16:25:
Google
Met de smadelijke vlucht naar Londen op 13 mei 1940 schonden koningin Wilhelmina en haar regering de Grondwet.
@Lupuslupus | 16-03-20 | 16:34: En Critiaan vroeg tijdens wekelijkse meeting met bezetter hoe het met bevolking was gesteld.
Nauwelijks Joden afgevoerd daar.
Vergelijk dat even met Nederland.
@Lupuslupus | 16-03-20 | 16:34: Helaas 'n mooi verhaal maar niet waar, google maar. Is 'n mythe.
Ik kan me die Dodenherdenking van 2010 nog heugen waar een bange Bea Bilderberg en WImlex en al dat andere blauwe bloed met angst de benen namen vanwege die Damschreeuwert.
Hebben we geen koning meer?
Ik wil wel weer een koninging!
heerlijk, geen mongolen die m'n portiek onder zeiken
*Oranje meuk weer in kast pleuren doet*
Volgens mij is Willie zelf afgeschaft. Waar is hij?
Zolang we de vrije dag maar houden, is er niks aan het handje.
Ah, toch nog goed nieuws in barre tijden.
Zijn ze al naar Engeland gevlucht...?
Haha het is nu officieel? De parasieten familie zit al in Argentinië?
Koningsdag wordt verplaatst naar Canada?
In Duitsland gaat het wel door.
Het is toch al de vraag of we die datum zullen halen.
Per persoon is dat zeker de vraag. Ik weet nog dat ik jaren geleden tegen mijn huisarts zei dat ik twijfelde om de bloembollen in de tuin te planten want ach misschien zie ik ze niet eens opkomen.... Zijn antwoord: "hup in de grond met die bollen, het komt allemaal goed".... Je moet positief en optimistisch zijn want bij de pakken neerzitten heeft geen zin, maar ja, we hebben allemaal toch maar één leven? Daar mag je toch over in zitten?
Oranje boven, behalve als de shit aan is. Dan zijn we er even niet.
He, jammer... Dan waren we eind mei in een keer van alle Corona afgeweest.
Prima initiatief!
Corona heeft dus ook voordelen.
En ik had nog zo veel ontbijtkoek en wc-potten gehamstert.
Dat nieuws kan Alex wel brengen... Verder houdt ie wijselijk z'n waffel.
Ja, nu het Koningshuis nog. Dan maar Jetten als President. Dat duurt maar 4 jaar.
Ze zijn allang gevlucht naar een onbewoond eiland die ze al lang geleden stilletjes hebben aangekocht.
Mozambique
Dat is toch ergens eind april?
Dat weten ook wij wat ons te wachten staat.
Hij had nooit excuses moeten maken. Dit is zijn straf, effe niet met toiletpotten gooien.
Scherp..
Het was wel een getinte toiletpot.
Die excuses kwamen van Rutte.
Als ze gevlucht zijn, dan kunnen ze er ook niet bij zijn
Ik wacht op Koningshuis afgeschaft wegens.. archaïsch idioot concept.
Sta je niet vooraan te zwaaien met een vlaggetje ?
tja, als de koning al gevlucht is dan is er weinig te vieren.
Een zoek de verschillen?
Die bolle die zwaait is een lekkere babe!
@Blote Bertus 2000 | 16-03-20 | 16:23:
LOL
Nou en?
Willie is The Last Ship aan het spelen, in de rol van McSteamy.
REAGEER OOK