Ene Bastiaan babbelt met onze Tom Staal
De mens achter de roze plopkap
"Wanneer gaan jullie weer podcasten?" is serieus de meest gehoorde vraag. We hebben een vette Rodecaster overgehouden aan GeenPeil Stemmentellen in mei, maar we zijn er simpelweg nog niet aan toe gekomen. Het was nogal een druk jaar. Maar het komt, het komt, ooit komt het als het komt. En zolang wij het niet doen, dan moet een jongen met een Giel Beelen-bril (en een identiteke Rodecaster) het maar doen. Sowieso zouden wij ons eigen GSTV-icoon Tom Staal nooit zelf interviewen, maar het is wél geinig om zijn verhaal eens te horen. Onze favoriete quasimof mag immers al sinds 2011 met de roze plopkap op zijn bek gaan. Bonusmateriaal na de breek: de video waarin wij hem ontdekten, en zijn eerste GSTV-optreden ooit is vast ook nog wel ergens te vinden ook al doet de link in dit topic het niet meer.
2011. Tom Staal ging breekijzeren bij een pandjesmelkende, vrouwen vernederende haathuisbaas in "zijn" studentenbolwerk 030. Deze W.G. Vloet ging mede dankzij Toms tegenlicht uiteindelijk de bak in. En hij eindigde met een roze plopkap in de pootjes.
Ah daar is ie: Tom Staal GSTV debuut, 8 juli 2011
Iets met Marokkanen die de sfeer verzieken. Goh.
Reaguursels
InloggenScherpe tong, groot hart! Altijd +1 voor Tommie!
Tom Staal verstaat zijn vak!
Van Powned is inmiddels niet veel meer over dan wat onderbroekenlol-items. Nog (hopelijk) vele jaren bij geenstijl Tom!
De zakken zijn gevuld, de eer gaat er nooit komen. Laten we het over interessantere groepen hebben.
Helemaal uitgeluisterd, leuk interview.
En ja Tom, je moet zo ook eerst neuken, slapjanus.
Tom Staal is een prima gozer maar voor 45 minuten geleuter helaas geen tijd meer. Podcasten laat ik aan de mensen die niks te doen hebben.
Tom Staal is een prima interviewer. Recht voor zijn raap en voor de duvel niet bang. Een knap staaltje werk.
Hoe is het met Jan Roos?
"iedereen is alleen maar bezig met deugen"
Hoe origineel.
Maar niet onwaar.
Wat is daar mis mee? Is elkaar voor rotte vis uitschelden beter?
@Red shirt | 24-01-20 | 07:27:
Wat daar mis mee is is dat het getuigt van een smerig soort ijdelheid. En ook heel makkelijk, want het kost niks. Als het een offer zou kosten is het ineens oorverdovend stil (zie bijv BN-ers die eerst wel en daarna toch niet een asielzoeker in huis nemen)
Een Rodecaster Pro kost 535 euri bij de Bax Shop. Kon het er vanaf?
Die repo over die huisjesmelkert blijft beklijven.
Is hij al gecontracteerd door ongehoord Nederland? Staal en Karskens, Neerlands hoop.
Wel leuk is als Tom een scherpe of gerichte vraag stelt en je ziet al die NOS, RTL enz microfoons helemaal meedraaien. Maar zelf de vraag stellen kwam niet in ze op blijkbaar.
Het schijnt dat ze de camera's ook gewoon laten draaien als iemand anders een vraag stelt. Heel apart.
@Harry058 | 24-01-20 | 06:41:
Maar zelf stellen ze nauwelijks kritische vragen ook heel apart als je jezelf journalist noemt.
Leuk!
Gatverpielekes Tom, Van Harte gefeliciteerd ouwe lobbes!
En nog vele jaren nodeloos kwetsend.
Heerlijke interviews en geweldige onderwerpen, Ga zo door!
Mooi interview!
Maar ook een overdenking/opmerking voor Tom;
Luister dit interview zelf ook nog eens terug en leer hoe Bas je rustig laat uitspreken. Hier kun je in mijn opinie nog veel van leren. Laat mensen (politici) eens uitspreken zonder zelf continue je plopkap vol te tetteren.
Ik kijk liever 10 min. extra GSTV met uitgesproken reacties dan een snel sneller snelst filmpje waar eigenlijk alleen jouw vraag duidelijk is.
mwah, als Tom op straat staat of in de kamer dan hoort dat bij zijn inteviewstijl. Als hij daar zo'n podcast interview doet dan kun je net zo goed naar de NOS kijken. Geef Tom ook zo'n tafel en een gast, dan krijg je ook een mooi gesprek.
mand
Tom is stiekem gewoon lievvv.
Jij stiekem volgens mij ook Mickey. x
@keestelpro | 24-01-20 | 00:43:
Mijn dag kan niet meer stuk. Iets met "Wat je zegt ben je zelf!", Kees.
mbt filmpje 2011: Kijk, Tim Hofman, je kunt dus ook een huisbaas confronteren zonder een gebroken kaak op te lopen.
60.000 euro is die hofman daarvoor geboden. Dat dan weer wel.
@grapo | 24-01-20 | 00:32: Heb je die baggergedichten van Tim Hofman gelezen? 60.000 van verkocht. Dat dan weer ook wel.
Maar ja, Tim heeft een vriendin wiens sex stuk is. Lees: hij mag d'r niet op.
Bij Tom weet ik niet hoe dat zit.
Als ik een vriendin had en ik kon d'r niet op zou ik een prostitue bellen waar ze bij zat. Oh, nee, schat, je hebt geen zin ...?
De mens is slecht de deugers zijn homo!
Ik denk dat ik het liefste zou zien dat Tom zichzelf zou interviewen, al was hij daar vandaag al redelijk mee bezig op zich.
Een beetje a la Jort Kelder, mag ik dat stellen als vraagje?
Ja dat mag ik.
@Kleine_Deugniet | 24-01-20 | 01:49:
Dat was meer Mart Smeets...
www.televizier.nl/sterren/mart-smeets...
Had alleen het laatste filmpje bekeken, ik kwam erachter dat de 1e 3 geïnterviewde personen, eendezelfde persoon is ;).
Kuifje-naar-Brussel | 23-01-20 | 23:13,
Hahahaha, voor u weet ik dit inmiddels zeker.
Tom is een prima man en wat persoonlijke informatie is best leuk, maar dit interview is gewoon te lang.
Er zijn ook menschen die van poezie houden in Das Spiel
Mensen die "deugen" spelen een Spel
"Maar we zijn rechts, Blah blah" je kent dat wel
Bij de Cornflakes gevonden badge
Rijkspassen rollen uit de 3d printer
Een topambtenaar links een topambtenaar rechts
Zolang ze maar in Hem geloven, zei Stalin nooit
"Vroeger was alles beter" denkt men dan
Daarom in sneltrein terug naar vroeger
Je hoort ze denken:
"Tom die moeten we in de gaten houden"
Die heeft een plofkop en invloed o wat voelen wij ons bedreigd
Tom leest dit stiekem toch :). De filmpjes zijn altijd genieten, gewoon lekker los gaan. Ik vind het prachtig hoe de dames en heren politici de juiste vragen gesteld krijgen. Het doorbijten is steeds beter geworden.
Over bijten gesproken, wanneer komt de nieuwe plopkap? De oude is verkleurd en afgekauwd.
Tom is een baas
@Tiscali-2 | 23-01-20 | 23:12: Tom is eigen baas.
@Tiscali-2 | 23-01-20 | 23:12: Neerlands hoop in bange dagen. Een eindbaas.
Tom is goed bezig
Ja, dat mag ook gezegd.
Is staal eigenlijk psv supporter?
Ben-je-gek!
@Kuifje-naar-Brussel | 23-01-20 | 23:15:
Ik wel. Ook na vanavond. Bij voor en tegen.
@keestelpro | 24-01-20 | 00:41: weer zitten wedden?
@keestelpro | 24-01-20 | 00:41: dat zijn de echte supporters, de gunfactor is natuurlijk groot ten opzichte van de Bredase 'buren', voormalige kweekvijver van PSV, Quaars, Lokhoff, Smits, Deijkers etc. NAC volgend jaar Europa in ha ha.
Ja, principes zijn als lastige vlooien, je wil van ze af, maar als je niets te krabben hebt wat irriteert, wat dan? Nee, lekker krabben en bij elkaar schrapen dan dan maar soms tegen de stroom in. Anders wordt het saai.
Maar Tom is dus even naar Amsterdam verhuisd, maar daarna ook weer snel teruggekomen naar Utrecht? Mooi.
Nou Bart nog.
Leuk. Mooi om te horen hoe Tom in het leven staat. Kan ik erg waarderen. Als leeftijds- en stadsgenoot van Tom hoop ik m nog eens te treffen voor een biertje.
Toch denk ik dat hij ergens ver familie van Maarten van Rossem is. Die mag ik ook wel. Ik denk dat Tom ook een latente linkse lul is, wat ook prettig is in deze vuig rechtse storm die woedt.
Ik denk dat Tom links en rechts is, maar niet doormidden.
Elke politieke voorkeur heeft zijn voor en nadelen, de kunst is om de voordelen als jouw mening te verheffen.
Volgens mij is je elastiekje uit je haar.
@Ongeblustekalk | 23-01-20 | 22:33: zo fijn dat jij dat soort dingen opmerkt. Wat vind je van m’n nieuwe schoenen?
@beldewouten | 23-01-20 | 22:37: beeldig, dat hakje.
@Analia von Solmsch | 24-01-20 | 00:10: Mooi he? Zo komt mijn achterwerk beter uit.
Een man met (sobere) principes, zoals Tom, is veelal in het bezit van gezond boeren verstand.
Tom is een goeie vent, eerlijk en vers van het mes; dat waardeer ik.
Zijn filmpjes variëren van heel goed tot volstrekte tijdverspilling en meer van hetzelfde, bijvoorbeeld die (zuip)feesten in den lande. Kennelijk wordt Tom in Den Haag positief ontvangen en te woord gestaan door de meesten, behalve Rutte, Pechtold, Grapperhaus, Buma en het meest arrogante volk van met name D66 huize, want dat zijn die ragfijngemalen deugers. Ook die gristen gekkies zijn argwanend tegen een man met het hart op de tong, want voor je het weet heeft Tom het woord kilo-utrecht-tango uitgesproken waar je als Segers bijstaat en dat wil de goegemeente niet, dat is geen evangelie taal.
D66 staat voortdurend voor zijn camera. De jezusmafia ook.
@beldewouten | 23-01-20 | 22:21:
Dat hele rijtje wel. Alleen Rutte sporadisch.
@Je_zeulende_zusje | 23-01-20 | 22:23: De premier is ook wat drukker denk ik, je ziet hem elders ook minder vaak. Maar feit blijft dat iedereen wel met Tom lult, terwijl hij wel scherp is. Best knap.
@beldewouten | 23-01-20 | 22:25:
Heb bij een aantal het gevoel dat ze hem regelmatig opzoeken.
Ja of ze halen wel héél erg vaak patat. Dat kan ook.
@Je_zeulende_zusje | 23-01-20 | 22:32: ik denk dat je gelijk hebt. Jasper van Dijk wil vrienden met hem worden.
@beldewouten | 23-01-20 | 22:21: Ja maar wordt hij positief ontvangen? Jetten en Wees geen Kees geven hem nog wel enigszins normaal repliek, maar de rest heeft het van Penthouse geleerd, oftewel kleinerend/neerbuigend aankijken en de vragen met onbenul beantwoorden. Segers is wel erg voorzichtig met Tom, je weet maar nooit...............
@Broadsquire | 23-01-20 | 22:59: Ik vind het wel meevallen, eerlijk gezegd.
Er zouden meer tom’s moeten zijn!
Ik vind blauw een mooie kleur.
Mijn buurman heet Tom maar is geen Tom.
Tot minuut zeventien uitgehouden, nog lang! En helemaal klaar. Tom doe gewoon je werk en laat het oeverloos slap gelul aan anderen over.
Tom zei ook dat GS hem had afgeraden om de comments te lezen.
Daar hebben ze wel een punt mee.
@snapal | 23-01-20 | 22:03: Vanaf 2011 is iedereen al bezig met -verplicht- deugen. De grote vraag: Wat is er veranderd sinds 2011? Iedereen achter het toetsenbord, en o wee wanneer je schrijft dat geweldloos demonstreren geen enkel nut heeft(namelijk alleen weggelegd voor over en antifa), zie bijvoorbeeld boerendemonstraties. Was het niet Tomstaal die de corruptie bij de EU heeft bloot gelegd? 9 jaar later, niets veranderd............
@nope | 23-01-20 | 22:13:
Weet je toch, het eu gedrocht trekt zich nergens wat van aan.
Btw, weet zeker dat ik ergens onderaan zou eindigen mocht er een enquette komen op GS over deugen.
Teveel anti-opwarm mongooltjes,
@snapal | 23-01-20 | 22:23: Dat je gelooft in de opwarming van de aarde valt te prijzen. Vind ik.
Vind Tom t altijd heel goed doen als politiek lachebekje bij Jinek
1ste tegel in een paar jaar, speciaal ingelogd om te zeggen dat Tom Staal een topper is!
Tom is een topper.
Eens
Tom was al stijlloos voor GeenStijl dus een echte.
tering wat kan die man lullen.
Ik leef dus ik deug.
Deugers zijn niks meer dan geluidsversterkers van het establishment. Ze geloven met heel hun hart in alle linkse propaganda en zullen mede door cognitieve dissonantie elk tegengeluid verwerpen.
Hoe kan het dat die link niet meer werkt?
Linkrot
Hoe gaat het vandaag de dag met Mhr. Huig?
Ik vind dat Tom iemand is die deugt. Hulde, want dat is tegenwoordig niet gemakkelijk.
Wat een belediging voor Tom!
How dare you!
Jij doet ook goed je best in de multiculturele stad, jij deugt ook heel erg. Goed van jou!
Tom zegt zelf dat hij deugt, de reaguurders boven mij hebben hebben blijkbaar niet gekeken en ageren enkel op het woordje 'deugt'?
Jij vindt dat hij deugt, maar dat betekent niet dat iedereen daar zo over denkt.
Weet je waarom ik Tom vind deugen?
Hij zegt dat succes een heel ander verhaal is als kwaliteit. Toen moest ik gelijk aan jou denken,
@snapal | 23-01-20 | 21:54:
Liever 1 goede comment dan je wezenloos te typen om succes te hebben op 31 december.
@Peter_la_Selie | 23-01-20 | 21:24:
Vraag het eens aan Kuifje, die weet het antwoord wel, te druk met typen, voor kijken is geen tijd, je haalt de krent uit de pap en daar scoor je mee> Succes verzekerd op oudejaarsdag.
@snapal | 23-01-20 | 21:58: of gewoon met jezelf praten. Dat kan ook altijd nog.
@beldewouten | 23-01-20 | 22:10:
Pure noodzaak, alle opties moeten getypt worden, anders is er weer een wijsneus die fijntjes opmerkt dat ik het toch niet helemaal begrijp.
@snapal | 23-01-20 | 22:12: Is dat erg? Ik begrijp het merendeel hier niet. Toch ben ik geweldig.
@beldewouten | 23-01-20 | 22:24:
Begrijp het ook vaak niet, kan er met mijn pet niet bij, dat en nu nog hele legers op GS zijn die de opwarming van de aarde ontkennen.
Zijn zeker gedumpt door nu nl (?)
@snapal | 23-01-20 | 22:40: Dat is inderdaad wonderlijk. Tenzij je het bekijkt vanuit de wens om bij een groep te horen. Dan omarm je alles wat die groep zegt, dus ook het debiele deel. En met je confirmation bias google je vervolgens je wereldbeeld bij elkaar.
@Ongeblustekalk | 23-01-20 | 21:04: Maar ik drink geen latte en heb geen vrienden met een knotje. Dus ik sta in principe op achterstand.
@snapal | 23-01-20 | 21:54: Daar heb je een punt. Geluk speelt een erg grote rol in het leven en dat heeft vaak weinig met kwaliteit te maken.
De interviewer geinterviewd. Nooit gedacht dat Tom Staal naast GeenStijl nog een heel eigen leven leidde.
Dat zal toch wel. Dat geldt toch voor iedereen...
@Kuifje-naar-Brussel | 23-01-20 | 23:13:
Ik kijk uit naar de docu over het dubbelleven van Kuifje. ;-)
@keestelpro | 24-01-20 | 01:44: dat is allemaal al opgetekend.
REAGEER OOK