ZoekZoek. Scotoe zoekt ketende bradaz
Winkel leegjatten en wegsprinten, was ineens een sneue hype in Damsko
Fawaka! November vorig jariy skoepte een stel bradaz een JD-stora in Damsko Bims leeg en toen meteen loesoe jwz. Tatta scotoe kansloos je weet toch vriend maat broer snap je? MAAR! Scotoe wil de bradaz in de jilla bonken. Tapi mofo? No mang. Lekker snitchen. Kunnen bradaz elkaar krasi aftjappen in de jilla. Je weet zelf.
Reaguursels
InloggenDen Pirazi, olla kosmo mavro iene trello!
Licht/donkergetinten + sneakers= schuldig... Einde stigmatiserende analyse en gaan over tot de orde van de dag.
War is het tegenovergestelde van een kinderpardon?
guillotine..!
Foei jongens, nooit meer doen he?
Nee, ome Wout, vanaf nu zullen wij heel braaf zijn.
google translate kan er niks van maken.
Met dat taaltje ben je toch kansloos in de Nederlandse maatschappij?
Het garandeert je wel levenslang een oetkering met alle toeters en bellen die daar bij horen.
Graag bij de auteur snel controleren of de mondhoek scheef hangt en een arm lam hangt.
Dit zijn, samen met de geschreven verwarde taal, de kenmerken van een herseninfarct!
Scotoe zoekt ketende bradaz? leveren jullie voortaan ook een woordenboek bij een premium account?? dank u wel!
Is in het begin van dit topic al een keer gepost, hier nogmaals:
straatwoordenboek.nl/letter/a
@Kinkfactor | 09-01-20 | 19:17:
Leuke mevrouw wel, in dat politiekpakje. Grote ogen die op Sesamstraatniveau het vaderlandsche volk toespreekt.
Apart trouwens dat tijdens het tegenhouden de beelden meteen weer vaag worden. Alsof ze niet willen dat wij Freek-Willem, Diederik, Harold-Alexander en Quintijn herkennen.
allemaal usual suspects. Daar zijn er inmiddels zoveel van dat ze opgaan in de usual suspectsmassa.
Wordt een normaal mens geacht dit kansloze gewauwel te snappen?
Als je normale mensen uit Suriname bedoelt, wel.
Hier in Nederland (is mijn bescheiden mening) valt deze woordenbrei onder een spraakgebrek.
Zonder enige vorm van schaamte op klaarlichte dag jatten. Met zeven man sterk de winkel in. Gewoon pakken en weglopen. En je bovendien niet laten tegenhouden. Dan ben je het stadium van jonge onschuld echt al lang voorbij. En dan nog zo naïef zijn om te denken dat ze zich gaan melden als het vriendelijk wordt verzocht. Omdat ze "waarschijnlijk onder andere" zo jong zijn. Dat onder andere wijst er op dat de politie nog wel een reden had om de beelden achter te houden. Laat me eens raden....
Als ze deze beelden zelf nu op Youtube vloggen maken ze een positieve ontwikkeling door en dat wilde rechter niet tegenhouden.
Nou wat zullen deze vlegels bang zijn voor een reprimande van de politie.
Die reprimande zal wel meevallen inderdaad, en het moet al gek lopen willen ze voor een rechter verschijnen. En die rechters, dat weten we inmiddels al wel, die geven me toch zware straffen!
Herkenbaar ? Vage beelden van gekleurde gasten in sportkleding. Waarom doet ik nog moeite om naar dit soort beelden van een paar maanden oud te kijken ?
Ja WTF Mosterd, met zulke teksten wordt het heel onduidelijk wat je precies bedoeld, Praat 's gewoon Nederlands.
Als je niet zo zwart-wit zou denken zou je net als de rest wel snappen wat daar staat. Zo zie je maar; er gaat niets boven analoog.
't Zijn godnondeju nog jonge broekenschijters ook.
Herinner me die 'manse' berichten nog wel uit een vorig topic hier.
Stelletje masterminds dat ze zijn.
Wat voor leeftijd zal het zijn. 12-14 ergens?
HAHA "HArkenbaar". Man wat laten we ons in dit land in de luren leggen door de pliesie. Wet een strakke brigadier trouwens. De afdeling PZ gaat er wel op vooruit daaro.,
Kan ik dit ook gender neutraal bespreken hier? Zag al een topic vandaag voorbij komen dat nationaliteit er niet toe doet.
Ik moet nu erkennen dat ik Mosterds talenkennis altijd te laag heb ingeschat.
The usual suspects, alweer. Oppakken, vingertjes breken en het licht uit de ogen slaan is het enige dat helpt.
Dit. Land. Is. Stuk...
Ik praat geen hiphop! Wat staat in het artikel? Deed een beetje pijn aan de ogen
Ja iid wat een onderontwikkelde taal.
Uitbannen dit soort spraak,geitentaal voor losers
de nieuwe fris en fruitige jonge politiewoordvoersters zijn toch een verademing ten opzichte van een zure Ellie Lust of Klaas W. vriendje van Dirk S.
is al brigadier dus loopt al een poosje mee
Waarschijnlijk praat ze in het dagelijks leven (best) snel, want ze doet hier wel heel erg haar best om 'op normaal tempo' te praten en articuleren.
En ben ik de enige die ervoor uit durft te komen ook die ellie lust nog best verfrissend te hebben gevonden?
Ja natuurlijk, dat was ver voordat ze de te grote broek aangetrokken had, maar toch...
Oppakken en afzinken in de Noordzee, aan deze "jongeren" heb je niets en zul je nooit iets aan hebben. Ze hebben geen fatsoen en respect voor de normen en waarden die we in Nederland horen te kennen.
mooi is dat hun opa's en oma's vanuit Suriname (ervan uitgaande dat) over het algemeen beter nl spreken dan Hollanders hier, strak zitten in de normen en waarden en allemaal het Wilhelmus kunnen.
Als we dat allemaal zouden gaan afzinken, zoals je voorstelt, dan heb je een Maasvlakte 3.
@michelpen | 09-01-20 | 17:15: om nog maar te zwijgen van de enorme milieuvervuiling die dit met zich meebrengt! Lekker dumpen op een strand in het land van herkomst!
Wie het ook zijn, de volgende keer dat ze op tv verschijnen worden ze er voor betaald van ons belastinggeld.
Ze dragen vaak hetzelfde type kleding.
Hee die ken ik! Die staan op Geenstijl!
Nee we gaan een vuurwerkverbod instellen. Iets met prioriteiten of zo. Waarom geen verbod op dit soort overlast of ben ik dan weer etnisch aan het profileren ??
Volgens mij is diefstal al verboden.
@Red shirt | 09-01-20 | 16:47: Gaat niet over diefstal, maar over de getinte jongeren, die alles verzieken, en niet aangepakt worden, want zielig, geen kansen, discriminatie, etc. Snapt u het nu, dit gepamper word onze ondergang, ook die van u.
@Drake69 | 09-01-20 | 16:54: U wilt iemand verbieden vanwege een huidskleur? Jaja...
Voor de hand liggend zou zijn een verbod op kleren volgens de boven ons gestelden.
Nee hoor, gewoon een beetje te simpel aan het denken. (Een verbod op 'dit soort overlast', heb je daar echt goed over nagedacht?).
Niet met je capuchon op een winkel in, of wegwezen, dat is nog wel te handhaven. Maar dit soort kansloze 'gangsters'? Heb je het over verloren generaties. Gaat niemand wat aan hebben, zijzelf ook niet want als puntje bij paaltje komt naaien ze elkaar er ook nog bij.
Handhaven dat boerkaverbod.
Nou herkenbare beelden hoor. Doe dan niks.
Geen idee wat dit betekent. Swahili is gemakkelijker.
Mambo, habariyako? Mzuri Pwenzi?
In het teken van re-herintegratie van mensen is het leuk dat ook Darrin Kenneth O'Brien stukjes plempt alhier.
November plaatsgevonden?
Alweer obstructie van de rechtsgang dus.
Volgens mij hebben Jan-Karel, Pieter, Eric en Paul, weer veel te lang onder de zonnebank gezeten.
Ik weet niet wie deze jongens zijn maar OMG wat heeft zij mooie jongens :-)
Ik dacht ze te herkennen, weet alleen niet meer van welke site.
Alsnog de politie bellen?
Het artikel is geschreven in de taal van een vijandige stam.
Ja, dat mag ik zeggen als 020-Mohikaan.
Het is anders prima te lezen. Waar ik woon is dat de voertaal hoor. Groeten uit 013
Ikke boze blanke tata en ikke nie berijpie die taaltje nie. De foto geeft echter voldoende informatie. Zo niet, dan vindt de tata de ontbrekende informatie vast wel op Opsporing Verzocht. Ikke voorstander popo bonken hard die parels in die gevangenis.
Wat een klote taaltje van die gasten. Geef mij dan maar het mooie Maleis, dat was okay. Dit is raar gehuil van de straat. Gewoon de roede op deze laag van tinter tokkies. Dan huilen ze wel anders en doen ze het nooit meer. Enig besef om op te voeden is er niet! Dus ouders ook de roede! Pas dan gaat men luisteren!
TinterTokkies,precies.
Leuk, die beelden op GS.
Maar hoe groor acht u de kans dat GS-lezers deze 'jongeren' herkennen? Behalve dan misschien van een eerdere beroving.
Het zou een stuk effectiever en kansrijker zijn om dit soort filmpjes op sites als 'marocetc' te zetten. Of op 'rapetc.', of 'kansparel'.
Of komen ze daar in de rubriek 'helden'? De eergalerij? In de rubriek 'respect'?
Vertaling iemand, ik kan geen damskos lezen blijkbaar.
Ik ken toevallig een neger uit Amsterdam..
De daders sidderen van angst.
Hun identiteit ligt op straat dmv de nieuwste camera obscura techniek.
Klopt. Dit zijn beelden van de nieuwste camera obscura cam (made in China) met ingebouwde encryptie. Dus niemand kan goed meekijken, sta je er wel zo veilig in als ondernemer die zijn klanten bespiedt in verband met de avg.
Herkenbaar?
Inwisselbaar zullen ze bedoelen.
gewoon voor de voet afzagen dat gajes.
Ik herken niet de personen, maar wel de bevolkingsgroep die dit soort shit uithaalt. Is dat racisme of ervaring?
Die vraag zouden meer mensen zich moeten stellen.
Realisme!
Is Femke geshockeerd ?
Ben je gek, ze heeft mooie nieuwe pattas van zoonlief gekregen.
Isjh sjo niet Amsjterdam
allemaal boze witte mannen.
GS , zouden jullie de taal onder het artikel even kunnen vertalen?
Spreek aardig mijn talen maar deze taal heb ik op school vroeger niet gehad. Kan ook zijn dat dit een nieuwe taal is, is natuurlijk al weer heel lang geleden dat ik op school zat, dat was in de tijd dat je nog gewoon HBS had.
straatwoordenboek.nl/letter/a
Alstu. Kan je zelf aan de slag.
Ik heb dit gebrabbel vroegah op de HBS ook niet gehad. Zal wel zijn omdat ik B deed.
@Kinkfactor | 09-01-20 | 16:06: U was meer van de cijfertjes:-)
Die parels hebben juist niet op school gezeten of zijn er vanaf getrapt,waarschijnlijk zijn het broers van elkaar,all in the fammili
Eh, Joris? Doe deze brol eens heel vlug wegjorissen dan, dit kan echt niet. We doen hier ons uiterste best om fatsoenlijk Nederlands te plempen en het hier gebodene is ver voorbij alle goede zeden en normen. Totaal onleesbaar stuk tekst, Van den Vondel draait zich om in zijn tombe.
China gebruikt 500 megapixel camera's die een insect kunnen spotten met een mank achterpootje. Misschien een ideetje?
Dat is logisch want ze lijken allemaal op elkaar.
Het gaat daar om de details.
Zoals een moedervlek of een glazenoog.
@HoerieHarry | 09-01-20 | 16:03: Die in het oog springende kenmerken zijn zeker belangrijk. Biometrie let echter op meer dingen, zoals verhoudingen tussen grootte en afstand van de ogen, mond, neus en oren. Je hebt ook nog zoiets als een temperatuurprofiel dat door de bloedsdoorloop voor iedereen verschillend is.
In China worden deze camera's, die er bij miljoenen hangen, gebruikt voor sociale controle. Geloof me, u en ik willen dat niet.
@Red shirt | 09-01-20 | 16:52: Nog niet.
@DenBeert | 09-01-20 | 17:01: Nooit niet, tenzij je ervoor buigt.
Mooi voorgelezen hoor politiemeisje.
Tjonge jonge jonge jongens...
Stouterikken zijn het!
Allemaal broeders van dezelfde moeders/tantes/zusters/nichten van verschillende vaders/ooms/broers/neven.
Oftewel gedegenereerd genetisch loslopend afval.
Vergeet de hoogstaande religieuze cultuur niet.
Oftewel: hersenloos genetisch schroot.
Ofwel de toekomst van Nederland.
Ik vraag mij wel eens af of dit DNA onderzoek nou makkelijk maakt of juist niet.
Al weer zo’n haarscherpe opname met de fotografietechniek uit 1840.
Dat was veel betere kwaliteit, mists je lang genoeg stilstond, maar in dit geval maakt het niet uit, meestal is dit model aardbewoner wat traag, maar als er wat gratis te 'halen' valt stappen ze toch vrij stevig door.
Zie ze eens voortschrijden vanwege dat inzicht!
@Yumi | 09-01-20 | 15:58: 'mits je lang genoeg stilstond'... lol!
De kans is zeer waarschijnlijk dat ze allemaal de wedstrijd Rico versus Badr hebben gezien.
Ja, en? Ik heb niet eens wat met vechtsport kijken maar wat heeft dat er precies mee te maken dan?
Zie ik nou de onherkenbare filmpje?
Worden de herkenbare beelden nog bekend gemaakt?
Het lijkt een beetje op de fictieve taal die Tarzan sprak met zijn Mangani.
LOL!!
Volgens mij heet deze taal hottentots.
En je besluit te gaan jatten en dan kies je voor een trainingspak??
Aan een Audi heb je meer lol.
ja omdat je er daar al 89 van hebt, op naar de 100.
Campingsmoking.
@Lt-Kol Kilgore | 09-01-20 | 15:57:
Handig, maar camperen overleven zij geen dag.
Vergis je niet in de prijzen van dat spul.
Doet me terugdenken aan de gabbertijd. Iedereen altijd meesmuilend over die trainingspakken doen, maar voor een mooie betaalde je rustig 500 gulden.
Nu ben ik niet meer zo op de hoogte van wat dat volk graag draagt (liever gewoon helemaal niet) maar ik zag ze zelfs met Northface achterop de schouder rondlopen. Da's echt wel een serieus outdoor-merk, maar waarschijnlijk heeft 1 van de hoofddapen er eens in gelopen en dan moeten de meelopertjes ook natuurlijk. Zo gaat dat met uniformen.
Ontzettend domme doedels zijn het gewoon.
Uitstekende kwaliteit bewakingsbeelden weet jongens. Zelfs mijn iPhone 4 heeft beter beeld.
Ja maar nu zijn ze 'herkenbaar' , voor zichzelf dan, verder voor niemand.
Pardon? Heb je een beroerte Mosterd?
De beelden worden nu herkenbaar gemaakt ??
Multi-culti werkt!
Want ik zie verschillende culturen vertegenwoordigd, van Afrika tot Noord-Afrika, wat mooi!
"Donker getint....". ik zie 1 neger en drie licht getint...... Mag licht getint nu ook al niet meer gezegd worden van 'De Hele Maan'?
Of heet dat marok-programma voortaan verdondereMaand
Ik zie alleen maar donker getinte. Surinamers en Antillianen zijn de meest criminele groepen van Nederland. Althans het CBS. Nou snap ik dat dat niet leuk is omdat juist Surinamers en Antillianen bekend staan als PVV stemmers.
Is dit nou de groep kans arm mode slachtoffer?
Achtergesteld omdat ze thuis nooit Gucci-tasjes kregen van hun moeder (vader is al lang uit beeld). En dan begin je natuurlijk met een forse achterstand.
@Kuifje-naar-Brussel | 09-01-20 | 15:42: Kansarm qua pakkans.
@Kuifje-naar-Brussel | 09-01-20 | 15:42:
Ik denk persoonlijk dat een Gucci tasje mij beeldig zal staan.
Ik heb alleen niks om er in te doen.
@HoerieHarry | 09-01-20 | 15:45: Hun wel. Een ander Gucci tasje.
@Premier Trutte | 09-01-20 | 15:44: Ja, en dan kun je nooit in een Armani op sollicitatiegesprek.
@HoerieHarry | 09-01-20 | 15:45: ik denk dat zelfs jij niet met zo een Gucci tasje wegkomt. Zelf de grootste mode goeroe blijft daar ver van weg. Het is nogal stigmatiserend.
Wat is deze
Allemaal taalniveau A1. En maar zeuren over discriminatie op de arbeidsmarkt.
Tja doorlopen mensen, is alleen maar een incident.
Kijk goed naar deze beelden, misschien herkent u iemand moaaaaa
Klote beelden.
Hun kledingsmaak is ruk.
Zo versier je nooit een meid.
In een garagebox is het vaak erg donker.
Wat is tegenwoordig de straattaal voor Sociale Dienst?
Gratis doekoe service.
Aarsbananen, volgens het straatwoordenboek.
Terzijde: extra geil als een dame zo scheel kijkt, vooral tijdens het pijpen.
Hoeveel barki was de buit?
Geen doekoe, ze lopen er in rond.
Je geeft ze twee maanden lang de kans zichzelf vrijwillig te melden en ondertussen weet je niet eens wie ze zijn ?! Wat is dit nou weer voor onzin dan, plisie ?
Tja dat komt omdat de meeste mensen niet meer weten wat ze vandaag hebben gedaan maar een fotografisch geheugen hebben van elke minuut van 2 maanden terug.
Misschien dachten ze dat er een zelfs scan bij de uitgang stond, en het vanzelf van hun rekening wordt afgeschreven?
Er zijn toch speciale potjes zoals bijzondere bijstand om die jongens te laten sporten? Ze maken het die gastjes ook veel te moeilijk op deze manier, vind je het gek dat ze dan crimineel gedrag gaan vertonen.
Mag van de Profeet, die deed dit ook.
Zoals gebruikelijk zijn deze finnen gefilmd met een aardappel en dus onherkenbaar. Ze lijken al heel veel op elkaar (en met snor heel erg op hun moeder) met die homo-kapsels maar als je het op deze manier publiceert, kun je het net zo goed laten.
Dit heeft in november plaatsgevonden en de politie publiceert de beelden pas 2 maanden later. Waarom niet direct? Ik denk dat het tijd wordt om de wet hiervoor aan te passen zodat het mogelijk wordt ze direct aan de schandpaal te nagelen. Misschien gaat daar een preventieve werking van uit.
Anyway, het zijn weer geen roomblanke Nederlandse knullen dus het vooroordeel wordt weer bevestigd. Alweer.
'Dit heeft in november plaatsgevonden en de politie publiceert de beelden pas 2 maanden later.'
De Politie had pas vorige week tijd om de aangifte van de winkelier op te nemen.
Het lijkt die gastjes niet eens te interesseren of ze herkend worden. Doen ook geen enkele moeite om te verhullen waar ze mee bezig zijn. Dat krijg je met lage straffen en pakkans. Ze worden steeds brutaler.
Waarom zijn de camerabeelden vaak zo slecht? Dat is pas kwetsend.
De camera's zijn over het algemeen prima echter is de opslag apparatuur vaak een sluitpost omdat (snelle) opslag capaciteit kostbaar is.
Waar blijven toch die stageplaatsen?
Haags klink dan toch betâh: ik zâh die mevrâh van de wâhte wel wille snùitûh. Of gaat-ie hieâh erreges andâhs auvâh?
Nou werkt het altijd het best hierbij om het 'hagtop' uit te spreken.
Maar alsnog kan ik niet opmaken wat je met die mevrouw van de wauten wilt?
Snuiten? Snulten?
Als je dan toch een kledingzaak gaat beroven ga dan naar Tip de Bruin en steel een pak van Hugo Boss. Dat kan je tenminste dragen naar een sollicitatie.
solicitatie dat houd in werken, jij wil toch niet dat die jongens zich moe maken ?
Wist u dat HB ook heel mooie nazi-uniformen ontwierp?
Clarke's third law:
"Any sufficiently advanced slang is indistinguishable from a stroke."
God als ik politiemensen zie tegenwoordig word ik een beetje moedeloos. Zit er weer zon blond poppetje haar verhaaltje te vertellen, in de hoop dat die jongens zich melden. Alsof die gasten verder vooruit denken dan 1 dag.
Tja en aan die grote ogen te zien ligt er onder de tafel een die rare dingen met haar onderlijf doet.
Die gaan zonder doekoe naar die stora. Dom!
2 van de 7 gaan een glanzende carrière tegemoet als huurmoordenaar, totdat ze op hun 21ste zelf worden afgeknald.
@Kuifje-naar-Brussel | 09-01-20 | 15:23:
Vroeger 4 van de 6! Dus in welke tijd leef je liever? Nou dan!
Zo die heb ik even te pakken, zeg.
@RickTheDick | 09-01-20 | 15:35:
Oh, laatste zin is privé.
@RickTheDick | 09-01-20 | 15:36: Die positieve grondhouding van jou waardeer ik wel.
Het beeld is net zo scherp als duitsland 3 tijdens slecht weer begin jaren zeventig.
Der rudi
WDR oder NDR?
WDR
Rockpalast rules!1!1!1
Hoezo herkenbaar? 95% van de niet-Nederlandse jongeren in Amsterdam loopt er zo bij. Succes ermee!
zeg maar gewoon 95% van de jongeren... Autochtone jeugd van tegenwoordig kopieert dat achterlijke taaltje, kledij, gedragingen, alles.
@normanius, inderdaad, dat is nog het meest schrijnende; autochtone kinderen die brabbelen alsof ze een herseninfarct hebben gehad.
@normanius | 09-01-20 | 15:25:
Ja, zelfs Kamerleden spreken tegenwoordig over een 'fittie' ipv twist of gevecht.
Iets met culturele verrijking. Het zal wel.
Nou. Dan die 95% maar allemaal oppakken en het land uit trappen?
Zou die 5% 'goeden' zich dan weten te gedragen, denk je?
Top of Flop?? Nederlandse Rap... Nr. 2 exportproduct na Maxima!
youtu.be/kOCX9g5dN-E
"Rap" ja, allemaal door de auto-tune.
Zoveel van die gasten die vooral heel dankbaar moeten zijn voor de techniek van tegenwoordig, want wat zouden die door de mand vallen als ze eens ECHT live op moeten treden.
Zou het eigenlijk wel eens mee willen maken, groot feest organiseren, al die kansloze 'rappers' uitnodigen en dan ter plaatse vertellen dat ze hun eigen apparatuur niet mogen gebruiken. In plaats daarvan gewoon 'orkestbandje' (doen ze nu ook al) en een microfoon. Succes ermee jongens!
Hoe bedoel je je publiek bedonderen....
Vergeten af te rekenen, kan iedereen overkomen.
Kan de beste overkomen. Zie hier.
De criminaliteit kan niet hoog genoeg zijn... ben benieuwd hoe lang het duurt voordat de eerste livestream is van onschuldige burgers in een oranje overall die ..... D66 /pvda en Gl dien niks anders dan de fundering van extremisme en criminaliteit versterken... deugen, het zijn echte helden.
Ik hoop net andersom, de kansenparels in oranje overalls op de knietjes......
In plaats van vuurwerk zou de capuchon verboden moeten worden.
Waarom sportkleding? Waarom de körperkultur uit een voormalig Duitse zeitgeist aangehangen?
Waarom geen nette kleren waarmee je kunt solliciteren?
Of computers waar ze cv's op kunnen typen.
Trinna is hot jonge, je weetog.
Natuurlijk weten we wie het zijn met dit soort beelden! Die komen allemaal uit dat gave Nederland natuurlijk.
Totaal niet zichtbaar, of bedoelen ze de huidskleur die nu zichtbaar is. En dan komen de beelden op mij stigmatiserend over.
Het kunnen natuurlijk ook nog altijd geschminkte nederlandse witte racisten zijn.
Herkenbaar ?? Ik herken alleen die chick in het begin.
Het begrip 'Herkenbaar' wordt ook steeds ruimer geïnterpreteerd. Er hangt voor honderdduizenden in die winkel. Investeer dan ook in camera's waar je ook wat aan hebt en op de juiste posities.
Alleen Nederlands of Engels volgens de huisregels.
Wijze worden van Mosterd
Het kan maar gezegd zijn
Mis ik nu en r of een o? Voor beiden krijgt Mosterd een veer in z'n achterste..
@Ommezwaai | 09-01-20 | 15:14: Ik mis sowieso 2 punten, maar Mosterd krijgt er 10.
*woorden
@langzullenweleven | 09-01-20 | 15:47: Wijzer.
Het is en blijft toch een verrijking die multiculturele samenleving van ons. Je haalt ze binnen, verzorgt en betaald alles voor ze en vervolgens stelen en roven ze je compleet de moeder. Hoe dankbaar!
"Dankbaarheid" is in bepaalde culturen heel anders geïmplementeerd dan in onze (voormalige) Leitkultur.
Denk nou eindelijk eens multicultureel en inclusief!
Damsko ligt in de Ural, in een bocht van de rivier de Dnepr. Ben er wel eens geweest. Geen bal te beleven.
Mijn Russisch is redelijk, maar die gasten daar zijn niet te verstaan. Vriendelijk volk, dat wel, maar zo arm als de neten.
Snap je? Nee, ik snap er niets van
En dat terwijl ze alles zo kunnen krijgen: bed, bad, lood.
Of liever gezegd: deken,douche,drank.
Mo, Mo, Mo en Dylano.......... wat heb ik gewonnen?
Inderdaad, ze zijn nu een stuk beter te herkennen.
En ik maar denken dat het jongeren waren.
Het waren eens te meer weer eens 'jongeren'.
De MSM kan feiten verdraaien maar uiteindelijk komt de harde waarheid toch maar buiten.
Dat het meisjes waren die allemaal hetzelfde trainingspakje wilden?
Amsterdams is nooit te verstaan geweest, weinig verschil.
Limburgs is een dialect, Amsterdams een spraakgebrek.
@kwark001 | 09-01-20 | 15:11: Limburgs is opgenomen in Europees Handvest regionale- en minderheidstalen.
@kwark001 | 09-01-20 | 15:11:
Een dialect kan in andermans oren ook gewoon een spraakgebrek zijn.
@kwark001 | 09-01-20 | 15:11: Ik schaar ze allebei onder de categorie collectieve verstandelijke beperkingen.
@kwark001 | 09-01-20 | 15:11: limburgers.... Slecht Duits sprekende Belgen toch
Tijd om de capuchon te verbieden.
GeenStijl doe eens een roze capuchonreferendum om te kijken hoeveel mensen voor een verbod zijn?
Algeheel capuchonverbod en alleen nog centrale capuchonmodeshows per gemeente?
Ja, dat wil ik
Nee, dat wil ik niet
'Bradaz' dragen geen 'capuchon' maar een 'hoodie' of 'hoody'. Het wordt dan een 'hoody-ban'.
@isitsoornot | 09-01-20 | 15:27:
Wollah, Ik vind helemaal mooi vriend.
Nou ja, een totaalverbod is ook wel wat gortig. Wat moeten bijv. al die hese studentenwijven dan met hun dispuuts-hoodies?
Prima om wel duidelijk te zijn dat je niet met die muts op je kop een winkel/het ov in hoeft denken te komen. Want DAT is niet normaal, dan heb je wat te verbergen. Of dat nou een rotkop is of 'snode plannen' zijn; laat je gezicht maar gewoon zien.
Dat je er niet minstens 1 of 2 kunt tegenhouden.
Dan poppen ze je neer mang.
@schoon-schip-maken | 09-01-20 | 15:05: Deze jochies?
@Kuifje-naar-Brussel | 09-01-20 | 15:21: Die "jochies"lopen bijna allemaal met een mes op zak. Dus ik zou zeggen, Ga Je Gang.
Zet even bij de titel "Dit artikel is alleen te begrijpen met een IQ lager dan 80".
Goh, politie maakt beelden nu herkenbaar in beeld.
Mag dat zomaar in het kader van de algemene verordening bescherming persoonsgegevens?
Beetje eigen rechtertje spelen?
Zal ze wel weer een aardige schadevergoeding kosten.
Moeten verdachten natuurlijk wel een klacht indienen.
Ja natuurlijk. En Sylvana gaat het voor ze opnemen.
Want 'al veroordeeld door/via de media' en racistisch, want hun gezichten zijn niet (blank) geblurred.
En verder: ze hebben het zo moeilijk daar, geen 'doekoe' voor dure kleren, maar ze moeten toch wel mee kunnen doen?
/s
Kunnen we die kleuters die deze taal bezigen niet stante pe deporteren naar Sealand?
Vervelend, alweer van die Helmonders.
Nou ben ik talenmens, maar wil GS hier dan wel even een vertaling bijzetten? Ik snap geen biet van dit koeterwaals.
November vorig jaar beroofde een groep allochtonen een JD-Store in Amsterdam en daarna ontsnapte ze. De politie was kansloos, begrijp je vriend maat broer? maar de politie wil de allochtonen in de gevangenis gooien. Als ze elkaar verraden kunnen ze elkaar daarna aftrekken in de gevangenis. je weet zelf.
zoiets denk ik
Ok boomer
@oldandwise | 09-01-20 | 15:16: Wat je zegt ben je zelf? Zoiets?
Kap eens even met leuk doen in die straattaal svp...
Ik kan dat accent niet meer horen/lezen...
wolla
Binnenkort is dat algemeen beschaafd, brada.
snap er geen hol van
Oh in Damsko? Niet interessant, want er wordt niet tegen opgetreden.
Optreden is zo niet Amsterdam!
Claudia de Breij maar hier toch wel optreden?
REAGEER OOK