BREEK. WILDERS-PROCES OP LOSSE SCHROEVEN
TOCH BEMOEIENIS OPSTELTEN. OM WEER IN OPSPRAAK. ZAAK KNALT
Social
Teringjantje. Net op de dag dat de opperpipo van Het OM vraagt of ze eventjes met rust kunnen worden gelaten, wordt op vrijdagavond borreluur de vuile was van Opstelten buitengezet door Grapperhaus, die heeft moeten toegeven dat Ivo Opstelten zich wel degelijk bemoeide met de vervolging van Geert Wilders voor het verkiezingsriedeltje Willen Jullie. Meer. Of Minder. Marokkanen. OM heeft altijd keihard ontkend dat de polletiek er VUISTDIEP inzat, maar gaat nu keihard op de muil, en dit gaat niet meer opgelost worden met Een Glas. Een Plas & En Alles Bleef Zoals Het Was. Nu gaan er KOPPEN ROLLEN. We hebben er zin an!
Social
Reaguursels
Inloggennl.wikipedia.org/wiki/Recht_van_opsta...
"onafhankelijke rechtspraak"
Anarchie
Wat heeft de rechter met dit bericht te maken?
@ArjenZH | 08-06-19 | 19:12: Die gewraakt zijn bedoel je? En is toch één pot nat: om en rechters
Maar goed dat Vrouwe Justitia een blinddoek voor heeft zodat we haar niet zien Wenen!
De rechtelijke onafhankelijkheid, is in Nederland ver te zoeken. We zijn afgegleden naar landen zoal Noor Korea, Iran, Libië en Turkey.
De rechters worden gekozen door de Kroon, dit lijk dat ze onafhankelijk worden gekozen, maar niks is minder waar.
De leden van de Kroon worden gekozen door de leden van de tweede kamer en links waren jaren de grootste leverancier van deze leden.
Die zorgden er voor dat er linkse rechters in NL kwamen, dus niks onafhankelijk rechters, wij hebben in Nederland alleen rechters die wel heel vaak bevooroordeeld zijn en nu bemoeit ook al de ministers zich met de rechtspraak.
Pfffff we hebben dus helemaal geen onafhankelijke rechters in NL!!!!!
Anders zou die viezerik Volkert van zijn lang zal zijn leven, niet meer buiten de binnenplaats kunnen rennen/joggen/marathonlopen.
De selectie van rechters vindt plaats door Landelijke selectiecommissie rechters. Deze commissie bestaat hoofdzakelijk uit juristen, maar kan tot 4 niet-juristen bevatten (op een totaal van 12). De 2e kamer heeft hier helemaal geen inhoudelijke bemoeienis mee. Kortom u volt een kronkelredenering.
En wat is het verband met deze kwestie eigenlijk? Is er een rechter die een dubieuze uitspraak heeft gedaan. U en uw mede PVV aahangers ondergraven de rechtstaat met deze verdachtmakingen.
@ArjenZH | 08-06-19 | 19:19: En wie stelt die commissie samen? Dat ondergraven doet justitie blijkbaar zelf als de beste.
moeten we allemaal eens op de SGP gaan stemmen, die zijn voor Doodstraf omdat wij het evenbeeld van hun God zijn
Een advocaat zegt wat en jij wilt meteen politici gaan vermoorden waar je het niet mee eens bent? Ik dacht nogal dat de kogel altijd van links kwam?
@ArjenZH | 08-06-19 | 17:27: Ik weet dat begrijpend lezen niet voor een ieder is, doe wat beter Uw best.
Kogels komen meestal vanuit een getroebleerde geest.
@Hallalieheliaal | 08-06-19 | 17:40: Ik lees een oproep tot de doodstraf omdat de advocaat van Wilders beweert dat Opstelten misschien gejokt heeft. Als je dat echt vindt ben je een gevaarlijke gek.
@ArjenZH
Corruptie op hoog niveau zou inderdaad bestraft moeten worden met de doodstraf. Dat lijkt me vrij normaal. De hoeveelheid schade die deze mensen kunnen aanrichten is niet te overzien. In Japan weten ze er wel raad mee. En dan noem je Hallalieheliaal een gevaarlijke gek. Alsof dit soort corruptie normaal is en hij maar beter z'n mond kan houden.
@LiniaalRectaal | 08-06-19 | 19:34: Inderdaad, machtsmisbruik om bepaalde groepen burgers en politieke opponenten dwars te zitten of klein te houden is zeer zeer ernstig. Snap wel dat links de huidige willekeur prima vindt.
Het was wel bij Sky Radio in het nieuws. Hadden zij die oekaze van het OM nog niet ontvangen? Wat een doodeng en intolerant land zijn wij geworden. Gatver.
Wanneer je een rondje maakt, NU nl, Parool nl, Volkskrant nl, affijn U begrijpt het wel, die zijn wederom aan het Trumpbashen en over die foute Fvd'er Beukie.
Niets over de schandalige en corrupte VVDmaffia maatjes die Geert Wilders monddood willen maken al meer dan 8 jaar.
www.youtube.com/watch?v=erdtJ2m8H4w
@Hallalieheliaal | 08-06-19 | 17:24: Heb jij het al gehad over die Duitse CDU politicus die door geloofsgenoten van je werd bedreigd en nu is vermoord? Erg stil daarover hier op GS.
@Hallalieheliaal | 08-06-19 | 17:24:
Beeld je je eens in wat een dilemma ze daar hebben:
mogelijkheid om de VVD met recht te kunnen bashen, maar daarmee tegelijkertijd Wilders mogelijk in de kaart spelen......
een duivels dilemma, je zou bijna medelijden krijgen met de redacties.
@ArjenZH | 08-06-19 | 17:29: Hey heb ik U geprikt?
Wat zijn volgens U mijn geloofsgenoten?
@michelpen | 08-06-19 | 17:33: rofl, precies dit.
@ArjenZH
Het is wel vaker stil op GS wat betreft bepaalde onderwerpen. Zuid-Afrika bijvoorbeeld. Ik zou er niks achter zoeken als ik jou was ;-)
@Hallalieheliaal | 08-06-19 | 17:34:
Had geen idee waar 'rofl' voor staat, maar intussen weet ik het, dank voor de les!
@Hallalieheliaal | 08-06-19 | 17:34:
Had geen idee waar 'Rofl' voor staat, intussen uitgevonden, dank voor de les.
@ArjenZH heeft u het nieuws gelezen?
"Did you or did you not order a code red!"
Briefje van Jan: tpo.nl/2019/06/08/briefje-van-jan-aan...
Ja Jan ziet de zaken goed en schiet wel met scherp, wanneer hij zijn denkmomentje krijgt, klasse @Jan weer dat plempsel.
"Wat mij echter aan die hele Wilders-affaire het meest koude rillingen blíjft bezorgen, is de rol van de politie.
Hoe kon het dat de politie, die doorgaans aangiftes van burgers vooral ontmoedigt, opeens de bureaus extra open gooide en voorgedrukte aangifteformulieren klaar had liggen om maar zoveel mogelijk aangiften tegen Wilders te noteren?"
In de roos @ Jan met zijn briefje, plus veel.
Uit de wet blijkt dat de minister zich weliswaar met de vervolging mag bemoeien en zelfs een bijzondere aanwijzing aan het OM (Openbaar Ministerie) mag geven, maar dat dat wel op een zéér terughoudende en transparante wijze moet gebeuren.
De minister beweegt zich daarmee immers op de grens tussen de uitvoerende en de rechterlijke macht (Trias Politica: driemachtenscheiding tussen de wetgevende, uitvoerende en rechterlijke macht) en dat moet altijd democratisch en rechterlijk getoetst kunnen worden, in ieder geval achteraf.
De formele aanwijzing moet (gemotiveerd) op schrift gesteld worden én op zijn minst blijken uit het strafdossier.
Er is een grijs gebied. Er staat namelijk niet dat informeel contact tussen (de amtenaren van) de minister en het OM over het al dan niet vervolgen taboe is, maar ook daar moet de minister "Trias Politica-proof" handelen in de geest van de wet en terughoudend en transparant opereren.
Leesvoer op internet: de artikelen 127 en 128 van de Wet op de Rechterlijke Organisatie (RO) en bijvoorbeel de Memorie van Toelichting, paragraaf 3.4 (Tweede Kamer, vergaderjaar 1996 – 1998, 25 392, nr. 3).
Het vertrouwen in de overheid en de Nederlandse kranten, gesubsidieerd door België met staatssteun volgens FTM ,en de staatsafhankelijke li linkse NPO is al heel lang weg. Het is triest, het is een schande.
En dan blaten ze over vertrouwen herstellen. Vergeet het maar.
Nu gaan er GEEN koppen rollen. Maar dat wisten we toch al?
De plutocratie in aktie.
Een plutocratie is een bestuursvorm waarin de rijksten aan de macht zijn en de wetgeving voor grote groepen binnen een samenleving kunnen bepalen. De naam is een samenstelling van de Griekse woorden πλουτος (rijkdom) en κρατειν (regeren, de macht hebben).
Met dank aan Wikipedia.
Waar is Kuifje en berbaar om dit te downplayen? Joehoe!
Beter lezen sukkel, zie hieronder.
@Kuifje-in-de-EU | 08-06-19 | 14:03: Gelukkig maar, lieverd.
@Kuifje-in-de-EU | 08-06-19 | 14:03: hieronder staat gelukkig maar lieverd
En maar vingertje wijzen naar Rusland.
Iemand met veel vrije tijd zou eens de corruptie en fraude per vierkante meter land berekenen. Denk dat NL bovenaan staat.
In Rusland was een oppositiepoliticus als Wilders al lang opgepakt en in het ergste geval vermoord.
@LiniaalRectaal | 08-06-19 | 14:33: Is die vermoord door de staat? Belachelijke opmerking.
@ArjenZH | 08-06-19 | 14:43: Wie had er groot belang bij?
@ArjenZH
Volkert ziet er ook echt uit als een linkse kraker, met zijn lange ongewassen haren, spijkerjack met leuzen en kistjes. Totaal niet als een kaalgeschoren, emotieloze BVD-infiltrant met 13 in een dozijn gezicht en sneakers.
@Eppo | 08-06-19 | 14:46: Wie stelt moet beeijzen. Er is geen snippertje bewijs voor een Staatsmoord. Paranoia, domheid en laster
@LiniaalRectaal | 08-06-19 | 14:57: Op basis van zijn uiterlijk trek jij conclusies. Wel verdomd vervelen als je als BVD agent 12 jaar de bak in moet met meldplicht erna. Kortom waanzinnige extreem rechtse bubbel fantasie.
@ArjenZH
Zouden meer mensen moeten doen. En iets met een boswachter.
Je moet wel heel erg extreem rechts zijn als je de VVD ook al bij links gaat rekenen.
@ArjenZH | 08-06-19 | 16:07: niet de hele VVD alleen die mol Ettur, die echte VVD'ers uit zijn partij werkte en andere goede VVD'ers wegpromoveerde.
Ettur oftewel Ma Rek Trut is gelijk een koekoeksei in het VVDnest.
Afgezien van het feit dat dit sowieso een politiek proces is in een tijdgeest waarin iedereen met een onwelgevallige, niet-linkse mening voor 'racist' en 'nazi' wordt uitgemaakt, herinner ik me nog de schaamteloze aangifte-kermis die vooraf ging aan dit proces: linkse burgemeesters die massale aangiftes niet alleen stimuleerden maar ook faciliteerden, politiebureaus die voorgedrukte aangifte-formulieren ter beschikking stelden, kneiterlinkse (ex-)politici die campagne voerden om zoveel mogelijk Riffijnen te laten tekenen bij het kruisje, honderden allochtonen die niet eens wisten wát ze eigenlijk tekenden toen ze hun analfabete kruisje bij het kruisje krasten, de NPO die er bij elke geschikte gelegenheid nog een schepje bovenop gooide en de landelijke gedrukte pers die ineens vergat om aan objectieve berichtgeving te doen (iets wat inmiddels al lang usance is als het gaat om politici en/of opiniemakers die rechts van het midden staan).
Het was niets minder dan een massale 'Marocchinate' van Geert Wilders.
Knoop zou een willekeurige Marokkaanse ondertekenaar voor het hekje moeten zetten en hem uit laten leggen wat die aangifte nu inhoudt. Blijkt die daar geen idee van te hebben dan kun je die burgemeesters aanpakken die kennelijk aangezet hebben tot het doen van valse aangifte.
@5611 | 08-06-19 | 15:21: en hoe kwamen die aangifte documenten Nederland/Arabies op de politiebureaus, probeert U eens een poster van Uw kat op een balie te leggen aldaar.
En dan die verklaringen tijdens het proces: Man (57) "Ik liep in het park en drie jongens riepen minder. Thuis voelde ik me verdrietig" ... Ja, en dan? Heeft Wilders ze daar toe opgeroepen, hoe zagen die jongens eruit? Heeft u een foto gemaakt? Welk park? Bedroevend niveai.
Wilders werd al direct veroordeeld door de overheid, die faciliteerde dat overal aangifte kon gedaan worden en dat er al A4-tjes klaar lagen om het ze zo makkelijk mogelijk te maken.
Dit is op jutten van de bevolking, tegen Wilders en is velen malen erger dan wat Wilders verteld over die Marokkanen!!!!
De democratie heeft uitgezaaide kanker.. alles is volledig besmet. Het kartel, de msm, de rechterlijke macht, het is een grote perverse, corrupte, criminele groep. En wie nog enig realiteitsbesef heeft en de daar wat van zegt... die moet kapot!
Het lijkt of bijna alle Westerse Democratieën op het einde van hun levensduur zitten. Het ging zeker mis toen het volk door internet veel beter geïnformeerd raakte. Wellicht was het altijd al zo verrot.
@sprietatoom | 08-06-19 | 13:31:
Dit is idd van alle tijden, maar voor het eerst ooit is het zichtbaar.. dankzij het internet. Waarom denk je dat ze dat internet proberen te muilkorven. Tegelijk moet alles onder de islam terug naar de middeleeuwen. De elite vecht voor haar macht. Ziekmakend
@sprietatoom | 08-06-19 | 13:31: De democratie wordt bedreigd door extreem rechts. Nep parlement, nep rechters, iedereen die geen PVV/fvd stemt demoniuseren, wetenschap verdacht maken, journalisten verdacht maken Flirten met dictators als Putin. etc etc\Jullie zijn geen slachtoffers maar de daders.
@ArjenZH | 08-06-19 | 14:31:
Ben je AFA vergeten? Het bekladden van (kandidaat) volksvertegenwoordigers van PVV en FVD? Laten we het over (voormalige) kamerleden hebben. Optreden als de lange arm van Erdolf. Zeuren over de splinter in de oog van de ander maar de balk in de eigen oog negeren.
@ArjenZH | 08-06-19 | 14:31: Ik mis de sarcasmeknop.
@ArjenZH | 08-06-19 | 14:31:
Op het linkse paralleluniversum is dan ook iedereen jaloers? Het zou in een klap perfect zijn, zonder extreem rechts. Politieke instant soep. Het is maar wat je rationeel vind, googleliter.
@BigKnor | 08-06-19 | 15:23: AfA is ook een bedreiging voor de democratie. De dreiging komt van alle extremisten zowel van Links als rechts. Dus wie heeft hier nu een bord voor zijn kop?
@ArjenZH | 08-06-19 | 16:06:
En Opstelten dan in deze? Geen bedreiging voor de democratie, want geen extremist?
@MistaRazista | 08-06-19 | 17:11: Een advocaat van Wilders heeft iets geroepen. Misschien heeft Opstelten gejokt. Wat heeft dat is godsnaam met extremisme te maken? En heeft Wilders die “minder Marokkanen” uitspraken dan niet gedaan soms?
Als dit soort wanbeleid bij de overheid doorgaat, kan er mogelijk een moment in de verre toekomst komen dat er enkele mensen in Nederland zullen opstaan die zeggen: het lijkt erop dat er wellicht sprake is van enige opzettelijke pogingen tot het niet spreken van volkomen waarheid bij de VVD. Met andere woorden: mogelijk wordt er gelogen!!!....... Dit moeten we niet willen. We willen immers volkomen blijven vertrouwen in de overheden die over ons gesteld zijn. Dus VVD leidslieden: niet stiekem jokken!
Ter aanvulling: dat zou kunnen leiden tot een situatie waarbij burgers bepaalde leiders zelfs “jokkebrokken” gaan noemen. Dat moeten we met z’n allen niet willen.
Pfft, wel een beetje overdreven toch? Een ex-ambtenaar -misschien ontslagen?- beweert dat hij 7 jaar geleden een gesprek heeft afgeluisterd tussen Demmink en Opstelten. De man wil wel anoniem blijven.
Zou een rechter daar in trappen? Ik vind het bewijs niet heel sterk en dit topic daarom een tikkeltje overtrokken.
Het bewijs is zoveel brder dan dit zoveelste bewijs.
Want VVD' ers zijn normaal zo integer, je kunt het je gewoon niet voorstellen.....
Op zich inderdaad niet heel erg sterk.
Maar zoals u ook had kunnen lezen, de advocaat beweert dat deze anonieme getuige eventueel wel bij het Hof wenst te getuigen. En hij dan dus 'anoniem af is'.
Even afwachten dus of hij dat inderdaad gaat doen (advocaten kunnen straffeloos dingen roepen), maar alleen al het gegeven dat Knoops dit zegt, bombardeert het wel tot hot nieuws.
Wat overtrokken is, is dat men al jaren honderdduizenden euro's, inmiddels miljoenen uit het raam flikkert vanwege een paar woordjes enkel en alleen om een stelletje beroepsslachtoffers te paaien en te laten zien wie "de baas" is. In Nederland zijn tekort rechters en "Het Recht" is zwaar overbelast. Serieuze zaken worden afgeraffeld of geeneens aangenomen omdat de werkdruk het stellen van prioriteiten in de vervolging schijnt te vereisen. Blijkbaar is dit geneuzel dus zo'n prioriteit. Tegelijkertijd zie je niets dan besluiteloosheid als het gaat om de vervolging van bijvoorbeeld haatpredikers. Die mogen van alles roepen en onder het mom van godsdienstvrijheid en VvMU komen ze er mee weg. Het grappige is dat ik nog nooit gehoord heb dat Moslims of Marokkanen aangifte doen tegen haatpredikers, geweldsverheerlijkers en oorlogshitsers zoals de As Soennah moskeeën, Fawaz Jneid of de Amaouche familie, dat terwijl toch ieder normaal denkend mens (misschien ook Moslims wel) dat de Moslimgemeenschappen pas deugen als ze zich van dit soort vuil ontdoen. Dus hun verontwaardiging is selectief. Minder minder minder is een schande. Oproepen tot oorlog of bijvoorbeeld haat tegen andersdenkenden is dik in orde voor de beroepslachtoffers en hun sympathisanten.
"Ik vind het bewijs niet heel sterk en dit topic daarom een tikkeltje overtrokken."
Ik vond het bewijs van een misdrijf niet heel sterk, en daarom dit politieke proces en het hysterische aangifte-pandemonium dat eraan vooraf ging, een tikkeltje overtrokken.
@michelpen | 08-06-19 | 13:27: Maar van een kritische website als GS verwachten we toch dat ze door de trucjes van een geslepen advocaat heen prikken?
@Peter Emile | 08-06-19 | 13:32: Dit bewijst dat er aansturen nodig is geweest een zgn "met voorbedachte rade" om het om het zover te kunnen krijgen.
@Kuifje-in-de-EU | 08-06-19 | 14:03:
U suggereert dat dit slechts een trucje van een geslepen advocaat zou zijn. Heeft u daar bewijs van? Zo ja, graag met ons delen, dan kan ook GS hier doorheen prikken.
Zo nee, dan gaan we er vooralsnog van uit dat deze getuige bestaat. En dat deze inderdaad, zoals Knoops stelt, bereid is bij het Hof als getuige te gaan optreden.
(overigens hoeft één getuige natuurlijk niet van doorslaggevend belang te zijn. Maar voorlopig is het wel brisant nieuws. En als Opstelten, Bolhaar cs iets te verbergen hebben, dan zullen ze de komende tijd minder goed slapen)
@michelpen | 08-06-19 | 14:22: Heeft u bewijs dat het allemaal waar is? Vooralsnog zijn het slechts de beweringen van een advocaat. Eerst zien, dan geloven.
@Kuifje-in-de-EU | 08-06-19 | 14:25: Het OM en ministerie verklaarden tegen de rechter dat er geen overleg was geweest over de zaak Wilders.
Nu blijkt dat niet waar te zijn. Echter de verslagen hierover mogen niet worden geopenbaard.
“RTL Nieuws meldde vorig jaar dat Opstelten gesprekken had gevoerd met de top van het Openbaar Ministerie over dat proces-Wilders. Hij zou daarin hebben gezegd dat hij voorstander was van vervolging van Wilders.”
En dan zou ik het OM moeten vertrouwen?
@Kuifje-in-de-EU | 08-06-19 | 14:25:
Eerst spreekt u over een getuige die anoniem wil blijven.
Ik voorzie u van extra informatie, namelijk dat Knoops aangeeft dat deze getuige desnoods wel voor het Hof wenst te getuigen. Informatie die u kennelijk ontgaan was.
Maar daarna gaat u plotseling het hele bestaan van deze getuige ter discussie stellen. Zonder dat u kennelijk ook maar over enig bewijs over beschikt dat deze getuige niet bestaat/ niet wenst te getuigen.
En dan gaat u mij vragen om bewijs of het allemaal waar is! Als ik dat had, dan had ik dat al lang gegeven. Ik verwijs slechts naar wat advocaat Knoops hierover zegt.
Eerst zien, dan geloven. En in de tussentijd geen stellige onzin schrijven over een getuige die anoniem is en wenst te blijven. Want dat laatste lijkt dus niet (meer) te spelen.
Ivo Opstelten was ook de man die het bijbelse gebod 'Gij Zult niet doden' opruiend vond. Hij heeft een wijkagent op een kunstenaar afgestuurd die dat op zijn eigen gevel had geschreven. Opstelten liet die tekst verwijderen. Een journalist is bij die gelegenheid opgepakt en in de cel gezet. De cameravrouw dit het filmde, werd gedwongen om de beelden te wissen. Opstelten is dus niet de man, die in een rechtstaat te vertrouwen is, wil ik er maar mee zeggen.
Het lijkt wel een VVDer. Het is geen man het is geen vrouw het is een ...
@Goedzo | 08-06-19 | 14:10: Van "op de hoek van de straat...."?
@Goedzo | 08-06-19 | 14:10:
-
Iemand die z'n vaderland voor vijf centen verkoopt.
@Goedzo | 08-06-19 | 14:10: kut-marinier! Ah, nostalgie.
Ook als dit niet naar buiten was gekomen, zou iedereen met een beetje verstand gedacht hebben dat dit een politiek proces was. OM en Justitie werken met haalbaarheidsprognoses. Daarom komen zoveel crimineeltjes ook met hun daden weg. Het OM of Justitie vinden de verhouding tussen de inspanning en een onzeker effec ( nl veroordeling of niet) niet goed en zien dan van vervolging af. Maar onderhand zijn ze hier al zes jaar (denk ik) aan het k*tten vanwege een paar woordjes en als het al tot veroordeling zou komen, zou die straf niet onoverkomelijk zijn en zeker geen serieus effect hebben, omdat dan de geruchten over een politiek proces en monddood maken nog sterker zouden worden. Het resultaat zou precies omgekeerd zijn aan het resultaat wat men met dit proces wil bereiken. Overigens laat een groot deel van de klagers het allang afweten, nadat ze erachter kwamen dat er waarschijnlijk geen "schadevergoeding" (lees gratis centjes) aan vast zit. Bovendien werden ze geconfronteerd met rekeningen van advocaten die niet van de wind kunnen leven en dus gewoon geld vragen.
wnl.tv/2017/09/26/wilders-proces-moge... Het valt natuurlijk ook niet mee om er achter te komen dat, terwijl je altijd alles gratiesj krijgt van de "Staat" (lees belastingbetaler) je nu ineens moet betalen of voorschieten, omdat je eigenlijk helemaal geen advocaat nodig hebt.
En alle politieke partijen willen niet meer samenwerken en of in een kabinet/coalitie met de VVD.
Want dat is de meest verschrikkelijke liegen en bedriegen partij.
Als politieke partij maak je je zelf compleet belachelijk als je niet met PVV en FvD wil samenwerken maar wel met de VVD een coalitie aangaat.
Maar ja, een politicus via juridische weg afrekenen op politieke uitspraken dat stonk al te sterk naar een politiek geïnspireerd proces. Je moet je afvragen waarom het bewijs nu op tafel wordt gegooid. Welk "politiek doel" beogen ze (vvd) hiermee ?
Misschien positief: aanvang van een grote schoonmaak, de dirt komt door de nieuwe media sowieso ALTIJD boven drijven en gaan ze het pragmatisch van deze kant aanvliegen.
Het is nu toch wel duidelijk, dat de VVD extreem gevaarlijk voor Nederland is !
Ze doen ook maar wat er door de elite en multinationals opgedragen wordt .
Yep, iemand zegt ‘minder Marokkanen’ en hup, een vervolging volgt terwijl de meeste misdaden worden gepleegd door Marokkanen en Antillianen. Een netwerk, kartelvorming van de partijen uit de vorige eeuw, die dit mogelijk maakte.
Triest.
isereenvvderopgestapt.nl/
@Slurfje | 08-06-19 | 12:13: Deze link zou zo maar in Redactiepraat passen, bijna wekelijks een update.
Altijd heel benieuwd hoe propaganda-site JOOP en 'nieuws'site NU over dergelijk nieuws berichten. Met name benieuwd hoe ze dat weten in te kleden en te framen enzo.
JOOP? Geen artikel over dit onderwerp. Ok, kan gebeuren, want ze moeten tenslotte een selectie maken.....
NU? Dat werkelijk over elke scheet die de PVV en de FvD laten, geframed nieuws weet te verspreiden. NU meldt helemaal niets over dit kennelijk non-nieuws!
Waarschijnlijk zijn de 'journalisten' van NU momenteel heel druk bezig met het schrijven van een artikel. Een artikel zodanig geschreven dat het toch weer in het nadeel van Wilders uitvalt. Ik geloof dat zoiets 'framing' genoemd wordt.
Mocht dat onverhoopt niet lukken, een dergelijk geframed artikel, dan zal er waarschijnlijk helemaal geen aandacht aan besteed worden. Of het bericht wordt zodanig geplaatst én snel van de voorpagina afgehaald, dat het nauwelijks gelezen zal worden.....
(.... en de paar rake comments zullen weggecensureerd worden)
www.telegraaf.nl/nieuws/998040061/bew...
www.ad.nl/politiek/ambtenaar-opstelte...
Zoek de verschillen. Pijnlijk...
Die houdt zich bezig met Baudet :
(..)Recent kwam daar nog zijn bizarre fascistoïde ‘boreale speech’ bij na de Statenverkiezingen.
En, nog véél meer van deze socialistische nazi.
joop.bnnvara.nl/opinies/het-steeds-op...
Misschien proberen ze. terwijl de rechtsstaat wordt ontmanteld, nu als bliksemafleider enorme fophef te creëren over FvD en over Beukering als zogenaamd antisemiet en rechterhand van Poetin.
Het gaat nu echt helemaal nergens meer over.
@Mazzelstof | 08-06-19 | 13:04: Wie zijn “ze”? De Telegraaf?
Ik verheug me nu al op nieuwe verkiezingen. PvdA die volgens Deens voorbeeld opeens met een fatsoenlijk migratiestandpunt gaat komen, alle lemmingen zullen dan opeens achter de PvdA gaan aanlopen. Als de PvdA dan de grootste wordt dan zullen ze tijdens de formatie 'water bij de wijn moeten doen' en het migratiestandpunt overboord zetten zodat we in plaats van vier jaar door de VVD voorgelogen, vier jaar door de PvdA worden voorgelogen. Als we dan toch bezig zijn stel ik voor om Jetta Klijnsma of Sharon Dijksma premier te maken. Het land gaat toch wel naar de kloten laat me er dan tenminste nog om lachen. Zin in.
Kan Halbe Zijlstra minister van ikwaserbij worden en misschien hebben ze nog een huisarts bij de pvda over die iets met jeugdige prostituees kan doen of met *marokkanen?
Alsjeblieft niet.. met een van beide door jouw genoemde kandidaten zou de vertrutting van dit land compleet zijn..
Zou de EU hier ook een strafprocedure voor kunnen starten? GrapperRAUS bitte
Ik had behoefte aan wat extra duiding dus even naar joop.nl. Maar kan het topic daar niet vinden?
De vaste trollen van Rutte zwijgen hier zelfs, of zou het nog te vroeg zijn?
@Slurfje | 08-06-19 | 11:52: lang weekend
@Slurfje | 08-06-19 | 11:52: aan het bijkomen van het suikerfeest.
Zou Mark Rutte ook glimlachen wanneer hij dit leest?
isereenvvderopgestapt.nl/
Best wel onthutsend. En vaak raadsleden weg zonder reden.
Hoi Deep State Globalist!
Bij de vvd zitten meer criminelen dan bij de gemiddelde inmiddels verboden motorbende...
Dat ons OM een politieke agenda heeft wisten we toch eigenlijk al lang. De houding in de zaak tegen Volkert van der Graaf en de procesgang tegen de blokkeerfriezen maakten dat toch al eerder duidelijk.
Wie zouden toch die machtige vrienden zijn van VVDgraaf, die hem dit betaald hebben voor zijn huurmoord op Pim Fortuyn (Rust in Vrede Pim)?
www.youtube.com/watch?v=G_f6b4Uy6V4
stukje geschiedenis
@Theo-Pim-Riv | 08-06-19 | 11:34: De Cosa Postcoda.
@Langshetrandje | 08-06-19 | 11:38: scherp
@Slurfje | 08-06-19 | 11:46: Met Bram is het ook raar verlopen daarna.
@Langshetrandje | 08-06-19 | 11:54: Hans Jansen kreeg ook steeds meer problemen met het publiceren van zijn Hoeiboei -Rip-
Drain the VVD swamp
En begin met die Ettur die de echte VVD'ers zoals Rita en Geert eruit heeft gewerkt.
@Theo-Pim-Riv | 08-06-19 | 11:35: Die Mark Rutte lijkt inderdaad wel een Koekoeksei in het VVD-nest.
@Theo-Pim-Riv | 08-06-19 | 11:35: Ik was en ben best fan van Rita Verdonk.
Geert Wilders als Minister President en familie Knoops als Ministers van Justitie & Binnenlandse Zaken, klaar.
en Thierry als minister van cultuur.......
Theo Hiddema op een ministerspost waar hij maar wil.
Martin Bosma als Minister van Cultuur etc
@Slurfje | 08-06-19 | 11:51: Ja Bosma op cultuur (zeg ik als niet-PVV-er)
Marco Kroon, Gijs Tuinman of Roy de Ruiter op defensie.
De NOS pakt goed door om dit nieuws aan het volk te brengen. Ooooh wacht geen enkele berichtgeving op hun site! Ook op teletext een mager berichtje.
Dan is er echt wat loos hoor!
Mark Ettur gooit de mediazweep over zijn 700 communicatiemedewerkers !
Die wachten tot hier op dit plempsel 1200 reaguursels zijn, dan doen ze 1 regel teletekst, waar alleen ik nog naar kijk af en toe.
Teletext? Kom snel met een babyboomfilter voor reaguurders nou.
Oh wacht, ik word zelf ook ouder.
EEn opmerking van een advocaat zou verplicht voorpagina nieuws moeten zijn van de PVV aanhang? Maar dat er een Duitse politicus die door extreem rechts bedreigd werd vermoord is, daar zwijgen we in alle toonaarden over. Kom eens uit die bubbel van je. Het is walgelijk hypocriet.
nos.nl/artikel/2288140-advocaat-wilde...
@ArjenZH | 08-06-19 | 14:36: Alsof we hier in een lijn marcheren met jouw (infantiele idee van) extreem-rechts. Jammer joh. Trol on.
@Overnijd | 08-06-19 | 19:07: De reargeerders praatten massaal hun partijleiding na met het valse woordje “Staatsomroep”.
Dit gaat er gebeuren;
Een Glas. Een Plas & En Alles Bleef Zoals Het Was ! en Ma Rek Trut zit weer in zijn Kast !
We kennen onze kartelcharlatans inmiddels. Glashard liegen en als dat niet lukt wordt er geheugenverlies gesimuleerd!
@Harrie7949 | 08-06-19 | 11:30: of de memo is wegzoekgeraaktverstoptopgegetenofzoglimlach
Tja Geert Wilders heeft een kogelwerend vest.
Tja Mark Rutte trekt zich glimlachen terug in zijn kast, waar hij vooralsnog niet openlijk uitkomt. Zou hij advies van Johan Derksen gehad hebben?
Bij ernstige of vieze politieke handelingen, zit er altijd een Modus Operandi achter de handelingen.
Wie had er toen last van de heer Geert Wilders, wie liep de heer Geert Wilders toen "voor de voeten".
Wie offert vrienden/collegae op en gaat dan glimlachend terug in zijn "Kast"?
Ma Rek Trut
en doorrrrrr www.ad.nl/buitenland/documenten-opged...
@Langshetrandje | 08-06-19 | 11:18: precies man en jammer dat wij hier op GS maar met 150 echte reaguurders zitten. (en 700 communicatiemedewerkers van die Ettur)
@Theo-Pim-Riv | 08-06-19 | 11:23: De crux zit m een beetje hierin: "de bevolking" ziet geen echt alternatief voor huidige MP. Als de huidige politieke toplaagjes per partij gaat bestuderen zie ik amper een reële opvolger. Wellicht die kerel van het CDA, die de Jonge. Maar ja, het CDA wordt nooit meer de grootste partij van het land mag ik aannemen. Dus is echt een probleempje, wat als Rutte gewoon directeur wordt bij Unilever morgen, wie gaat het landje dan besturen?
@Langshetrandje | 08-06-19 | 11:31: Kan ook overmorgen, maar gaat zeker gebeuren, want volgens mij is Mark Unilever Rutte en blijft hij dat.
@Langshetrandje | 08-06-19 | 11:31: Ed Nijpels en Jorris Demmink.
Alles met VVD stinkt zoals ook VVDgraaf.
Maar ik noem Mark Rutte al jaren Ettur en kreeg er vroeger een ban voor van @Zentdinges, die is weg en ik krijg er gelukkig geen ban voor, want is gewoon een anagram Mark Rutte = Mark Ettur = Ma Rek Trut gewoon een anagram en "whats in a name" zeg ik dan maar in mijn beste Duits.
Veel meer mogelijk, zoals Team Turrk...
Kamertrut
@jacobh-59 | 08-06-19 | 13:45: Ghe. Kutte maar.
In Nederland vormt het College van procureurs-generaal het bestuur van het Openbaar Ministerie. De procureurs-generaal bepalen het landelijke opsporings- en vervolgingsbeleid van het Openbaar Ministerie. (Bron Wikipedia).
Van dat overleg tussen Demmink en het college van procureurs-generaal zijn toch notulen gemaakt? Ten behoeve van dat overleg is toch een vergaderagenda opgesteld? Daarover is ook tevoren toch per e-mail over gecorrespondeerd ? Daar zijn toch meerdere PG’s, Demmink, Assistente en notulisten bij aanwezig geweest?
Het kabinet weigert die notulen te verstrekken en schendt daarmee het informatierecht van de Tweede Kamer en dus de grondwet. Dit kabinet kan dat enkel, omdat de VVD-fractie met coalitiegenoten deze ondermijning van de rechtstaat en overtreding van de grondwet gedoogd. De Staten Generaal heeft geen rechtsmiddelen zonder steun van de regeringsfracties, dus is de grondwet in Nederland niet langer te handhaven. Nederland kan zich nu meten aan Turkije onder Erdogan en Rusland onder Poetin. Dat stemt droevig.
@tipo | 08-06-19 | 11:16: Exact. Het bekritiseren van Polen, Hongarije en de VS over de staat van hun rechtsstaat is vreselijk hypocriet. Idem voor de NOS over het plaatsen van conservatieven in de High Court bestempelen als een politieke benoeming. Ja, zo gaat dat in de VS, deden al zijn voorgangers ook. Maar bij halfgod Obama was het allemaal fantastisch.
En gewoon allemaal VVD blijven stemmen hoor.
Ja, de VolksVerlakkende Dievenbende!
Stemmen worden vervalst, daarom nog steeds anno 2019 rood potloodje en een vierkante meter papier. Waar een half bos voor gekapt moet worden, want miljoenen stembiljetten, maar alles zolang de vervalsers maar U stem kunnen controleren en U in het geheel geen directe invloed meer op onze democratie kunt uitoefenen.
Wie glimlacht er altijd het hardst?
Als ik Geert Wilders was... dan stap ik per 1 juli UIT de Tweede Kamer en ga lekker van mijn wachtgeld genieten ergens in Luxemburg.
Bij dergelijke oplichters als in Den Haag hou ik het geen maand vol.
Het is daar zo erg dat Wilders niet zonder beveiliging door de Tweede Kamer durft te lopen.
Ja komt door die volgers van die sekte die islam liefheeft, die hem op dodenlijsten plaatsen en dan wordt hij hier door de plucheklevers met hun staatsomroep ook nog eens 24/7 gedemoniseerd, zoals de elite Toen bij Rust in Vrede Pim Fortuyn deed.
Dat kan nooit meer vanwege relidolheid.
Het wordt de hoogste tijd dat de onderste steen bovenkomt in deze achterbakse klucht. Hoort u dat, beste Mark Rutte? De hoogste tijd! Ik spreek u aan omdat dit huichelachtige gedoe zo typisch VVD is.
-
Nou, bij andere partijen, zoals bijvoorbeeld de Partij van de Achterbaksen, gaat het er heus niet anders toe, hoor. Bij de VVD zijn ze er alleen niet zo goed in om alles te verbergen.
Nu we toch bezig zijn, snel ook de deksel van de van der Graaf doofpot lichten.
Als dat inderdaad waar blijkt te zijn, dan mag Opstelten en eventueel andere medeplichtigen wat mij betreft voor jaren de cel in. Ook wordt het eens hoog tijd om die oud politieman Joop van Riessen eens aan een nader justitieel onderzoek te onderwerpen. En uiteraard Rutte direct aftreden.
Ik ben erg bang dat dit allemaal niet gaat gebeuren. Stuk voor stuk palinggladde leugenaars
Gelieve het spreekgestoelte van de 2e kamer en het spreekgestoelte van vak K na de verkiezingen aan te sluiten op een leugendetector voorzien van sirene en de zwaailichten groen en rood ., zodat we bij rood gelijk kunnen zien en horen wie er staat te liegen .Van Pinokkio weten we het nu al .
Daar moet het lichtje en zwaailicht aan als hij een keer niét liegt, anders wordt het zo'n oorverdovende herrie daar.
Een minister die het OM opdracht geeft om een politicus van de oppositie te vervolgen omdat deze de regering "voor de voeten loopt".
Dat is wel echt het niveau van een bananenrepubliek.
Smerige praktijken, net zoals het uitsluiten van FvD in 11 van 12 provincies. Dit soort nieuws zou 2 dagen voor de verkiezingen bekend moeten worden.
huilie, huilie. Complot. Het kenmerk van de PvD en PVV aanhangers. Worden jullie daar nu zelf niet eens moe van?
@ArjenZH | 08-06-19 | 10:58:
Inderdaad die Partij van de Dieren aanhangers met hun ongefundeerde gewauwel over de voedselindustrie, allemaal complotgekkies. Geleid door iemand die een gristelijke sabbat viert op zaterdag, belachelijk!
@Graaf_van_Hogendorp | 08-06-19 | 11:04:
Misschien moet jij eens verder kijken dan je neus lang is met je 'complotgekkies'! De voedselindustrie is net zo'n maffiazooi als de regering met een heleboel dierenleed tot gevolg! Maar ja, dat interesseert jou natuurlijk geen reet!
@ArjenZH | 08-06-19 | 10:58: Inderdaad goed mogelijk. Maar alles is begonnen met de vervolging van een democratisch gekozen parlementariër. De man heeft tijdens een bijeenkomst eigenlijk alleen maar het anti-immigratiestandpunt van zijn partij onder woorden gebracht. Wellicht zijn die woorden “minder, minder, minder” ongelukkig gekozen. Maar is het niet juist de taak van een gekozen politicus om het debat te voeren, zowel binnen als buiten de Tweede Kamer?
@Graaf_van_Hogendorp | 08-06-19 | 11:04:
Iets zegt mij dat die arjen niet partij van de dieren bedoelde maar fvd. Zeg maar in zijn frustratie last van dikke vinger toetsenbord ziekte.
@tweetybird | 08-06-19 | 11:20: Haha, kan best.
@theo-is-dood | 08-06-19 | 11:18: IK heb HEM de Goddelijke Geert dat nog nooit horen zeggen , wel de vraag horen stellen
Dit is werkelijk te gek voor woorden. Dit zijn maffia praktijken. Als is dit waar is moeten er koppen gaan rollen en zou de VVD als criminele organisatie veroordeeld en verboden moeten worden!
Gemakshalbe ga ik er van uit dat de vvd een grote oplichtersbende is
De oren vallen van mijn hoofd, zou Neelie zeggen.
Goede opmerking van Bas Paternotte : " Als dit allemaal waar is hebben we een soort nieuwe Willem Oltmans-kwestie. Keer tien. En dient Geert Wilders meer dan ruimhartig gecompenseerd te worden. Je kan je ook afvragen of het kabinet hier niet conclusies aan moet verbinden."
twitter.com/baspaternotte/status/1137...
Het lijkt wel of het kabinet zelf er hard op zoek is naar de uitgang. TK verkiezingen kunnen nog in 2019 worden verwacht. PVV en FvD aan het wankelen na Europese verkiezingen. Gunstige timing voor ...
@Langshetrandje | 08-06-19 | 10:45:
Neuh die gaan door tot het bittere eind hoor. DDR666 wordt weggevaagd en de overige coalitiegenoten zullen zetels inleveren. Daarnaast heeft zo te zien noch Schrans Timmerfrans noch Marx Rutte een baantje bij de EU: nos.nl/artikel/2288110-geen-doorbraak...
Kortom Rutte III draait dooooorrrrr...
@Langshetrandje | 08-06-19 | 10:45: Ik denk dat ze er alles aan zullen doen om het vol te houden totdat Rutte op een nette manier naar "Brussel" kan en niet nog een crisis op zijn conto hoeft te schrijven, 't is al zo'n brekebeentje.
@Zwizalletju | 08-06-19 | 10:52: Ik denk dat er gewoon een Rutte IV gaat komen.
@Langshetrandje | 08-06-19 | 11:00: Als ie niet ergens anders terecht kan dan kan het zeker, gaat ie o.a. met Klaver verder.
2011?
Zeg ArjenZH, moet jij niet bij het Greta Tonijneberg feestje zijn?
Over doorgestoken kaart gesproken.
Die Greta is de moderne Jeanne d'Arc. Net als Jeanne kan Greta communiceren met het ongeziene. Alleen waar Jeanne met haar banier zwaaide om Franse boerenpummels over te halen om nog maar eens een charge te verrichten op Engelse en Bourgondische linies, zwaait Greta haar banier om onze elite te motiveren om extra belastingen te heffen op het kantklossend klootjesvolk.
@Graaf_van_Hogendorp | 08-06-19 | 10:56:
Greta is niks anders dan een semi-levende buikspreekpop van haar debiele ouders. Maar de kantklossende deugkneuzen zijn in verschillende europese landen goed wakker geworden en krijgen alle vrijheid om hun pratjes in de kranten te verkopen voor meer ouderlijke ondersteuning voor de vrijdagse klimaatgebeden/protesten. Het klootjesvolk denkt dan nog dat wat ze uitkramen waar is ook want het staat in de krant.
1 woord is hier op z'n plaats: "Bananenrepubliek".
Wat ieder weldenkend mens al lang wist! Een uit het verband gerukt citaat uit een oud filmpje, voorgedrukte aangifteformulieren, voorop lopende burgemeesters..... wie dan nòg denkt aan zuivere koffie, is niet goed snik of kwaadaardig!
Wat nu wel héél duidelijk is geworden voor de NL burger is dat wie integer wil zijn, wie niet te koop is, in de NL politiek de trias politica tegenover zich krijgt. Nederland is moreel harstikke failliet. Geert Wilders heeft gister een Pyrrhusoverwinning behaald en de NL burger ook. De ratten hebben NL overgenomen!
Als het waar is wordt hij vrijgesproken. Stop met het verdachtmaken van de rechters svp.
@ArjenZH | 08-06-19 | 10:33: Dat Ivo zijn vrouw in de rechtelijke macht wel wat telefoon nummers heeft en daar ook kan rondbellen. Dat Een politicus met een rechter is getrouwd,,, dat is al een blamage. Nu dit naar buiten komt is ook de rechtelijke macht niet meer te vertrouwen.
@ArjenZH | 08-06-19 | 10:33:
Kijken in de Ziel - Rechters. Nuff said.
@ArjenZH | 08-06-19 | 10:33:
Pfffhahahahaha... volgens mij snapt u het niet helemaal. Het gaat biet meer om verdachtmakingen. Het gaat over een heterdaadje.
@ArjenZH | 08-06-19 | 10:33: Als je als rechts mens in de klauwen valt van justitie ben je eenvoudig de pineut. De rechtsongelijkheid is onrustbarend. Zie o.a. blokkeerfriezen, Pegida en Jan Roos.
@ArjenZH | 08-06-19 | 10:33: Wilders vrijgesproken en weer overgaan tot de orde van de dag, werkelijk?
@Ton8695 | 08-06-19 | 10:39: Zullen we dat even aan de rechter overlaten?
@ArjenZH | 08-06-19 | 10:33: Op meineed staat 9 jaar cel voor Optelten. Dat is wat er nu nodig is. En ook zijn opdrachtgevers en loopjonngens moeten veroordeelt worden voor obstructie van de rechtsgang en ondermijning van de rechtstaat en Trias Politica. Dit gaat niet over Geert Wilders. Dit gaat over overheidsdienaren, die de wet overtreden als iemand 'voor de voeten loopt. Poetin is hier een kleuter bij.
@tipo | 08-06-19 | 10:54: 9 jaar? Waarom niet meteen de guillotine?
@tipo | 08-06-19 | 10:54: Zo is het!
@ArjenZH | 08-06-19 | 10:59: De wet moet hier gewoon worden uitgevoerd meneer, om de rechtstaat in Nederland te herstellen: Artikel 207 lid 2 van het Strafrecht laat daar geen enkel misverstand over bestaan.
@tipo | 08-06-19 | 11:05: Laat het over aan de rechter. Daar zijn PVVers nooit zo goed in.
@ArjenZH | 08-06-19 | 10:59:
Had natuurlijk best gekund. Maar aangezien dat ik zie dat die corrupte vvd kneuzen nog steeds rondlopen en zelfs beloont worden neem ik aan dat de quillotine al een tijdje is afgeschaft.Dus doe maar gewoon 9 jaar. Is het land mee gebaat.
@ArjenZH 11:16: De rechter staat machteloos als overheidsdienaren zoals Opstelten, Rutte en Demmink de rechtstaat ondermijnen en als activistische politici de openbaar aanklager aansturen. Dat is het hele probleem. Uw afkeer tegen Wilders is wellicht te recht, maar die is irrelevant in deze kwestie. Wat hier gebeurt, is alsof de Hells Angeles het OM aansturen en de Staten Generaal zijn geïnfiltreerd. Als dit ongestraft blijft, is Nederland als rechtstaat en democratie niks meer aard en totaal ongeloofwaardig. Dat is het ergste wat een land kan overkomen. Zie dat toch eens in, in plaats van uw persoonlijke ongenoegen tegen Wilders uw blik op de bal te laten vertroebelen.
@tipo | 08-06-19 | 11:27: zijn salaris hangt er van af het niet te zien.
@ArjenZH | 08-06-19 | 10:59: Nederland kent in vredestijd geen doodstraf meer. In oorlogstijd staat de doodstraf op landsverraad.
@pieterS | 08-06-19 | 10:38: allemaal onbewezen verdachtmakingen van het niveau Bilderberg
@Ton8695 | 08-06-19 | 10:39: Het gaat over een bewering van een advocaat. Nog niks bewezen.
Die zogenaamde schroeven zijn gewoon nep. Het is gewoon klassiek chinees verlijmd met blingblingplastic optiek.
Succes!
Pek en veren voor deze man, als pek nog niet verboden is door KOZP.
hoe selectief zo'n geheugen van Ivo kan zijn, Iets belangrijks "vergeet" hij. Maar hij heeft wel alvast gebeld met zijn old boy's netwerk hoe dit op te lossen. Uiteraard gaat deze klokkenluider voor de bijl want dat gesprek van 9 jaar geleden dat heeft hij dan wel onthouden.
Los van alles wat al gezegd is, Opstelten was al dementerende toen-ie nog burgemeester van Utrecht was. 'Vergat'-ie ook van alles en nog wat, als 't 'm en zijn corrupte ploeg goed uitkwam.
Utrecht zeg je???
@HaatbaardKnipper | 08-06-19 | 10:19 Rotterdam, Sodom en Gomorra is er niets bij
@HaatbaardKnipper | 08-06-19 | 10:19: Opstelten is ook burgervader/-opa van Utreg geweest, vóór Rotjeknor.
Als je maar lang genoeg zoekt dan vind je wel wat en zo gaat dat bij de overheid. Dan hebben ze je in hun macht. Moskovich moets ook weg want hij was te goed om Wilders te verdedigen. Schoften zijn het die hun oprechte medemensen kalt stellen. Het is het reactionaire monster van de belanghebbende machthebbers die hun privileges niet willen afstaan en daarom is de dood aan de macht en de levenden zijn een groot gevaar voor de doden, de reactionairen de was plas zoals het was figuren doodse types die nooit in hun leven waarachtig kunnen zijn en altijd met leugens hun materiele welzijn willen bestendigen. Mislukte homo sapiens exemplaren. En daar vduikt ineens die Demmink weer op. Hoeveel levendige waarachtige mensen, onze medemensen hebben deze schurken wel niet op hun geweten? Die ex-ambtenaar is er één uit duizenden misschien tienduizenden die zijn afgeslacht door dit gajus.
Overdrijven is natuurlijk ook een vak.
En 'Moskovich' (ik neem aan dat je ons Bram bedoelt) was 'te goed'? Haha.
Moszkovics moest weg omdat hij zijn klanten massaal bedonderde. En het was niet de overheiud die heb een beroeopverbod heeft opgekegd maar zijn mede advocaten.
Fantasie en werkelijkheid lopen nogal door elkaar bij jou.
@ArjenZH | 08-06-19 | 10:16:
Djiezus, hebben jij en ecologiste op dezelfde school leren spellen?
@ArjenZH | 08-06-19 | 10:16: Geholpen en op aandringen van de overheid.
@Graaf Monte Cristo | 08-06-19 | 10:22: Totale onzin. Hij lichtte zijn klanten op. Verdiep je eens in iets voordat je wat roept.
@ArjenZH | 08-06-19 | 10:27:
Doet de overheid ook.
@Kaas de Vies | 08-06-19 | 10:38: Neen.
@ArjenZH | 08-06-19 | 10:52:
Ik ben net nog opgelicht. Ik betaal al jaren transportkosten. en daar is niets mee gedaan.
Oplichting.
@ArjenZH | 08-06-19 | 10:27: Mosko heeft 2x effectief het Amsterdamse OM publiekelijk voor paal gezet tijdens het Wilders proces. Dat had hij beter niet gedaan. Vervolgens hebben ze zijn beerput (die iedereen heeft) opengetrokken en hem door zijn eigen soortgenoten laten royeren. Kinnesinne van het OM. Enfin u weet inmiddels waartoe het OM in staat is getuige de laatste ontwikkelingen?
@Pierre Lebon | 08-06-19 | 12:10: Allemaal onbewezen verdachtmakingen waar extreem rechts zo goed in is.
Heeft Rutte eigenlijk al gereageerd?
Bedoelde Rutte dit met de opmerking tegen de heer Wilders na het mislukken van de bespreking op het Catshuis?
'Ik zal dat partijtje van jou vernietigen' of woorden van gelijke strekking.
Dat is dan ook meteen de enige belofte die hij heeft waargemaakt.
Verbazingwekkend dat politiek (extreem) links Nederland vooraan staat wat betreft het vieren van ramadan en suikerfeest, maar bij disfunctionele overheid hoor je niets. NIETS.
Je hoort niks meer over Wilders dat is wat anders. Iedereen is hem een beetje zat.
@ArjenZH | 08-06-19 | 10:06: Wilders geeft en gaf de aanzet tot nederlands redding.
@CalamityJane | 08-06-19 | 10:09: Hij heeft nog nooit een deuk in een pakje boter geschopt. In het gaat uitstekend in Nederland. Alleen bij PVV en FvD aanhangers leeft de waanvoorstelling dat dat niet zo is,. Geel hesje aantrekken?
@ArjenZH | 08-06-19 | 10:06: Daarom komen ze nu naar buiten met dit nieuws. Hij kan ze nu niets meer maken omdat hij nu te klein is. Slimme gasten daar bij OM en aanverwante netwerken. Pure strategie.
@ecologiste | 08-06-19 | 10:14: Vind je dat leuk complottheorieen verzinnen? Of heb je gewoon last van paranoia. Zike hierboven die hilarische reactie over Bram M van je.
@ArjenZH 10:06: Dus meineed is alleen strafbaar als het over linkse personen gaat? Dus het schenden van de trias politica is alleen erg als als het linkse personen treft? Duidelijk standpunt van u. Wel eerlijk.
@ArjenZH | 08-06-19 | 10:13:
Mag dat 'ZH' misschien uit je nick? Je verstoort mijn laatste illusie, namelijk dat ik woon in een provincie met een klein beetje realisme.
@ArjenZH | 08-06-19 | 10:13: u hebt m.i. een ongezonde obsessie voor dhr. Wilders en u mist het punt waar het hier om draait, namelijk of de rechtstaat nog goed functioneert in Nederland. Dat heeft helemaal niets te maken met de politieke overtuiging van Wilders. Het feit is even erg wanneer het een links progressieve politicus zou betreffen.
@ecologiste | 08-06-19 | 10:14:
Ik geloof dat niet; als dat het plan is, dan wacht je toch tot de PVV gedecimeerd is?
Als blijkt dat de inmenging waar is, dan kan het juist de PVV weer rugwind geven.
@therealbraindump | 08-06-19 | 10:20: Daar ben ik het volkomen mee eens. En als het waar is moet Wilders worden vrijgesproken. Maar de suggestie over extreem links sloeg gewoon helemaal nergens op. Vandaar mijn reactie
@ArjenZH | 08-06-19 | 10:13: Het gaat uitstekend. Iedereen moet zich een slag in de rondte werken om alle stijgende lasten te betalen. En ook langer doorwerken.
@MickeyGouda | 08-06-19 | 10:19: Dat ZH in de nick van deze volbloedidioot staat voor Zonder Hersenen. Vandaar zijn domme teksten. Laat rotten die gek.
@ArjenZH | 08-06-19 | 10:13: Bedoel je met het gaat uitstekend in Nederlan het volgende? : Brief nog duurder betaald;
AIVD bracht journalist in levensgevaar; ‘Chaos compleet bij nee tegen AOW-deal’; MH17: documenten opgedoken over Buk-transport; Lonen nieuwe Hema-medewerkers omlaag Gewoon wat kopjes van 1 dagje. Ja het gaat uitstekend LOL
Dat jullie nog ingaan op die trol uit ZH.
@HaatbaardKnipper | 08-06-19 | 10:26: Dank voor je inhoudsloze haatbericht. Je doet je Nick weer eer aan.
@Graaf Monte Cristo | 08-06-19 | 10:28: In elk land gaan veel dingen mis. Helaas. 95% van de mensen op de wereld zou dolgraag in Nederland wonen. Maar jij ziet alleen alles wat fout gaat. Veel succes ermee.
En van die MH17 documenten zijn Russische complottheorieen. Fijn dat je je zo inzet voor Putin.
@ArjenZH | 08-06-19 | 10:28: Ik constateer dat je een domme rukker bent. Is feitelijk in zit verder niets haatdragends aan. Heb eerder medelijden met je voor zoveel geestelijke armoe.
@marrretje | 08-06-19 | 10:28:
Lijkt mij een jochie van een jaar of 16 dat graag irritant wil zijn.
@HaatbaardKnipper | 08-06-19 | 10:35: Schelden brengt de waarheid niet dichterbij. Gebrek aan goede manieren?
@Gulliver | 08-06-19 | 10:42: Of zo'n links geïndoctrineerd studentje.
@ArjenZH | 08-06-19 | 10:13:
Zeker leven wij in een van de rijkste en gelukkigste landen van de wereld. Er zijn echter grote groepen mensen die zich oprecht zorgen maken over de toekomst. Over hoe Nederland eruit zal zien als hun kinderen opgroeien.
@dijkbewaker | 08-06-19 | 14:08: We staan in de top 10 van de meest rijke en welvarende landen ter wereld. Ga eens een week naar Manilla in de krottenwijken dan begrijp je de wereld wat beter. Je bent bekrompen, dom en leeft in een extreem rechtse bubbel.
@theo-is-dood | 08-06-19 | 11:35: Dat mag. Maar stop met overdrijven aub. Jullie maken alles kapot met je haat tegen alles (EU, nep rechters, nep parlement, links, elite, moslims, wetenschappers) en iedereen.
Na een nachtje slapen, op deze grijze november dag, blijft het het een land met een door en door corrupte regering. Dat nachtje slapen heeft mijn mening niet veranderd.
November alweer. Man wat vliegt de tijd toch. Moet ik weer na gaan denken over de kerst dit jaar
Altijd november
Altijd regen
Altijd dit lege hart
Altijd
De opdrachtgever en medeplichtige van dit verhaal zit er nog en heet Rutte.... weg met die leugenaar.....
VVD in Rutte 2 leverde de minister en de staatssecretaris voor veiligheid en justitie, het is nu wel duidelijk waarom.
Veiligheid en Justitie
minister: Mr. I.W. Opstelten (vvd) (5 november 2012 - 9 maart 2015)
minister: Drs. S.A. Blok (vvd) (10 maart 2015 - 20 maart 2015)
minister: Mr. G.A. van der Steur (vvd) (20 maart 2015 - 27 januari 2017)
minister: Drs. S.A. Blok (vvd) (27 januari 2017 - 26 oktober 2017)
staatssecretaris: Mr. F. Teeven (vvd) (5 november 2012 - 9 maart 2015)
staatssecretaris: Dr. K.H.D.M. Dijkhoff (vvd) (20 maart 2015 - 4 oktober 2017)
Kijk zo doe je dat mensen. een echte ondernemerspartij.
De naam was fout, het was eigenlijk Vuiligheid en Justitie.
ja wat een stelletje gajes is het....
@surffee11 | 08-06-19 | 09:52: Je projecteert/ Het gajes is de PVV aanhang met hunn gejank.
Welk gejank arjen?
@peterdh | 08-06-19 | 10:13: Weer beginnen over de aanslag op Pimmetje en beweren dat eigenlijk de overheid daar achter zat. Dat Gejank. Zie de tegels hieronder.
Maar als een Duitse politicus die door extreem werd bedreigd wordt vermoord is het ineens oorverdovend stil. Die hypocrisie.
@ArjenZH | 08-06-19 | 09:58: Gajus?
@topsporter | 08-06-19 | 10:21:
Gajus is Latijn
Gajes is Jiddisch
Hier is gajes correct.
@ArjenZH | 08-06-19 | 10:20:
Eens. Echter zijn de feiten in die trieste zaak nog niet helder. En als dit een politieke moord blijkt te zijn, dan zal GS daar naar mijn verwachting ook aandacht voor hebben. Oprechte dank voor uw bijdragen
Klinkt vrij plausibel, maar of het ook een instructie was van Opstelten aan Demmink zal nog moeten blijken. Het kan ook zijn dat ambtenaartje zich belangrijk wil maken.
Opstelten op de roltrap: power power powerrrr
Deze ex-ambtenaar heeft 8 jaar moeten nadenken of ie met deze info naar buiten wilde komen. Ik vind dat wel opmerkelijk.
zegt iets over de snelheid van "werken" in die sector....
Dat is mooi voor u. Ik vind het opmerkelijk dat Opstelten en het OM jarenlang zo glashard hebben staan te liegen. Trias politica kennen we niet meer in dit land. Misschien moet daar eens uw vraagtekens bijzetten.
@amateurrr | 08-06-19 | 10:06: journalistiek glad ijs. Eén bron na 8 jaar pruttelen. Je moet maar durven. Dat er veel niet op orde is in bestuurlijk Nederland is mij overigens al wel enige tijd duidelijk. Laat onverlet dat ik deze verklaring niet zomaar kan omarmen, hoe aantrekkelijk dat ook mocht zijn.
Wellicht heeft het even geduurd voor deze man zijn mond open heeft durven te doen. Dat is niet 'opmerkelijk' maar 'bedenkelijk'. Zegt iets over de dictatuur van het kartel. En dat moet gesloopt worden.
@HaatbaardKnipper | 08-06-19 | 10:31: Ik vind opmerkelijk wat ik opmerkelijk vind. Dat u dat bedenkelijk vindt vind ik dan weer volledig prima.
En het zou mij niks verbazen als jij uit je nekt lult.
@OnbesNederlander | 08-06-19 | 09:54: En Breivik handelde rechtstreeks in opdracht van Wilders. Yeahhhh
Ja zou mij ook niks verbazen alleen dat hij homo was en mp zou worden was toen nog een raar idee plus een hoop andere dingen waar hij over sprak.
Dat mat herben een vrij metselaar bleek te zijn vond ik ook apart.
Dit was toch al vanaf het begin bekent dat het een politiek proces is, Die Opstelten had toen der tijd en waarschijnlijk nu ook een gruwelijke hekel aan Geert.
Nu dit allemaal naar buiten sijpelt is het niets nieuws onder de zon, alleen maar een bevestiging dat Geert het slachtoffer is van een oneerlijk politiek proces.
Hetzelfde wat ze ook in Amerika ook met Trump proberen te doen.
Stelletje linkse raddraaiers.
Onze vrienden bij JOOP hullen zich nog in stilzwijgen.
Net als hier op GS toen vorige week een Duitse politicus werd vermoord die bedreigd werd door extreem rechts.
@ArjenZH | 08-06-19 | 09:49: vertel
Dit zitten tenenkrommend geschokt dit nieuws te lezen. Zij zien Geert het liefst in de cel.
@Mart6037 | 08-06-19 | 09:52: www.telegraaf.nl/nieuws/111170697/ext...
@ArjenZH | 08-06-19 | 09:49: Heb jij daar dan enig bewijs van ? Denk het niet, want je papagaait alleen maar wat je in een krant hebt gelezen.
@ArjenZH | 08-06-19 | 09:58:
leuk dat je daar mee komt, maar dat is nog helemaal niet duidelijk. Zelfs in Dld spreken ze zich vooralsnog voorzichtig uit en daar kunen ze er toch ook wat van. Die extreem linkse figuur moet en zal natuurlijk door de nazies om zeep geholpen zijn.
@Graaf Monte Cristo | 08-06-19 | 10:33: De Duitse justitie is de bron.
Micha Kat had al die tijd gelijk over demmink en opstelten.
En nog veel andere invalshoeken, jammer dat Micha te ongeduldig was. Demmink en zijn sociogram weten dat het volk behoorlijk dom is maar hebben zich wel verkeken op de nieuwe media, ALLES komt boven water, gelukkig.
Overigens, waarom komt dit juist nu naar buiten? Wel optimaal voor een vertrek naar Brussel.
Oeps, VVD verworden tot een maffia-achtige organisatie waarbij de tegenstanders met alle middelen opgeruimd dienen te worden.. Nederland anno 2019.
En ambtenaren willen er nog meer geld bij, omdat ze zo lang op de nullijn gestaan zouden hebben (lopen bijna geen risico en een ander kreeg ontslag!)? Pak eerst de corruptie maar eens aan.
Alle ellende van de laatste jaren overziend kan ik maar één conclusie trekken: De VVD is een criminele organisatie, die verboden moet worden.
En Joris maar elke keer mijn comments wegjorissen als ik hier iets plaats over “The Deep State” in Nederland.... Toch schrijf ik het hier nogmaals: het op deze wijze monddood proberen te maken van een politieke tegenstander heeft niets te maken met een eerlijk proces of met een rechtsstaat. The Deep State zet haar corrupte pedofiele vriendjes op topposities in om dit soort klusjes op te knappen. Om mensen die “voor de voeten lopen” hoe dan ook uit te schakelen. In zo’n land leven wij dus helaas.
Genoeg is genoeg. Nu heel snel het kabinet laten vallen.
Vraag; Is de VVD, de Cosa nostra van de Nederlandse politiek?
In het kader van het onderwerp. Kan weggejorist tijdelijk vervangen worden door weggedemminkt?
Wat ik al eerder heb getegelt;
Het hele departement van justitie is vanaf de top tot in de uiterste krochten verrot.
De enkeling die zijn nek uitsteekt zal zijn leven lang om moeten kijken.
Het is wellicht niet te geloven maar er wordt echt desnoods over lijken gegaan.
En let u ook even op de grote nieuwsmedia, de meesten zitten ook in de zak van .....
@Eppo | 08-06-19 | 09:16: "Leuk" stuk bij FTM over hoe met Belgische staatssteun de Persgroep en het Mediahuis bijna alle Nederlandse media in handen kregen.
@Eppo | 08-06-19 | 09:16: Er is gewoon geen enkele interesse meer in Wilders en dat hele proces.
Opvallend dat de NOS in het nieuws van 9 uur op NPO R1 niets meldt over het proces van Wilders. Op nos.nl staat trouwens welgeteld één berichtje (Justitie geeft gespreksnota's over vervolging Wilders niet vrij). Iets zegt mij dat de keuzes van de redactie misschien ook lichtjes gestuurd zijn, maarja, zie dat maar eens te bewijzen....
Die lijnen naar de NPO komen ook spoedig aan het daglicht want alles is veel erger dan de deugende kerk het zich voor kan stellen en dan heb je gelukkig altijd direct slappe was die de vuile was buiten hangt.
Minder NPO, dolgraag!
De NPO wortdt niet aangestuurd door de regering. Strop nou toch een met dat gejank en napraten van je partijgenoten.
weet je wat zelfkastijding is?
@grindbak | 08-06-19 | 09:14:
Die lijnen schijnen ook geheel in het beheer te zijn van de staatsomroep.
Zoek nog eens terug op Tarik Z die het NOS journaal kaapte en wat hij als verklaring heeft gegeven hierover.
Wie niet in wil zien dat er zoveel niet zuiver is en vraagtekens oproept over wat er gebeurt. Is ziende blind en naief.
@ArjenZH | 08-06-19 | 09:51: Huh 900 miljoen per jaar subsidie voor de NPO en de regering stuurt niet. Dat is echt een schande. Wie betaalt, bepaalt. Wie de media controleert, bepaalt de politieke agenda. Je bent als trol voor Brussel weer door de mand gevallen.
@ArjenZH | 08-06-19 | 09:51:
Wat moet u een miserabel leven lijden!! U bent vast het resultaat van de enige wip waar uw ouders spijt van hebben .
@Graaier | 08-06-19 | 10:40: De NPO brengt ook heel regelmatig berichten naar buiten die de regering oneelgevallig zijn. De redactie opereert volledig zelfstandig van de regering. Uw verdachtmakingen zijn niet op feiten gebaseerd.
@onfray | 08-06-19 | 10:41: Dom gescheld, inhoudsloos en een gebrek aan goede manieren.
Sooow wat heeft die man veel schade berokkend aan zijn partij en ministerie!
En jij denkt dat dit geheel op eigen initiatief was?
Ik zou het liever hebben over de grote gevolgen die dit zou moeten hebben voor Opstelten, het ministerie, en het OM.
En de VVD blijft buiten schot?
Voor het onwaarschijnlijke geval dat dit persoonlijke consequenties gaat krijgen: nl.wikipedia.org/wiki/Meineed (bonus: www.justitia.nl/meineed )
Staat 6 jaar op. Leuk voor ze tussen jongens die niet zo dol zijn op jongenshopsers en namaak motorclubs.
@Breinbrouwsels | 08-06-19 | 09:23:
Is dit hier niet van toepassing?
Indien de valse verklaring is afgelegd in een strafzaak ten nadele van de verdachte, bedraagt de maximale gevangenisstraf negen jaar en is de maximale geldboete een boete in de vijfde categorie.
@EdwinNL | 08-06-19 | 09:39:
Maximaal, je kan er op rekenen dat hier alleen een geldboete zal worden gegeven als het al tot een zaak komt.
Want dan opeens heeft justitie het te druk, en hoeft er geen voorbeeld te worden gegeven (friezen).
En nu erop en erover. Dit is meineed. En gelijk nog een paar uitspraken en ontkenningen van en over Joris Demmink onderzoeken.
Als dit waar is, is het veel meer dan meineed.
@J.Luns | 08-06-19 | 09:00: Exact. Trias politica, de scheiding der machten. Het principe van de democratische staatsorganisatie. Is geschonden. `ik denk dat Rutte 3 de stekker eruit moet trekken.
@Mr. Greenbottles | 08-06-19 | 09:15: Beide instituties zijn onderdeel van de uitvoerende macht. Dat wil nog niet zeggen dat Opstelten niet vanuit een politieke invalshoek gehandeld heeft overigens.
Ach kijk nu toch, het was inderdaad een politiek proces. En het erge is dat erg geen enkel gevolg aan zit.
En zelfs de politie deed actief mee met voorgedrukte aangifteformulieren. Was dat trouwens tijdens de iftar ? Zou zo maar kunnen.
Willen wij meer of minder VVD-ers?
Minder... minder.. minder... helaas kunnen we dat niet regelen. Overigens zou ik ook een hoop minder CDAers, PvdAers, D66ers, GLers en CUers willen. Maar helaas wordt dat ook niet geregeld.
Ik wil vooral minder links. Mocht PvdA, D’66 of GL hier de officiële macht grijpen zijn wij helemaal fucked.
@Graaf_van_Hogendorp | 08-06-19 | 08:54: Je dacht aan de guillotine?
@ArjenZH | 08-06-19 | 10:01:
Meer aan dat witte Medelanders minder stemmen op team kartel zodat deze figuren uitgedund worden in de plenaire zalen en openbaar bestuur.
Dat gaat helaas niet geregeld worden maar @cor stelde een vraag.
Pim liep het bestuur ook in de weg, Janmaat liep het bestuur ook in de weg. Je zou bijna geloven in een complot. Ik vergeet er nog één, Thierry.
Geloof er maar in, waarbij de pseudo Gladio-actie richting Pim het ergste is wat dit land in de moderne tijd heeft laten plaatsvinden.
Rijke traditie heur, zie van Oldenbarneveldt en gebr. de Witt.
Die taartgooier van Pim mag als dank voor bewezen diensten nu onbelemmerd smokkelwaar uit zee oppikken.
@Graaf_van_Hogendorp | 08-06-19 | 08:53: Goeie.
Hou eens op met dat gejank en die complot fantasieen.
Wilders wordt al 20 jaar door de Staat beveiligd. En dan ga jij beweren dat ze hem eigenlijk willen vermoorden? Yeahhh!
@ArjenZH | 08-06-19 | 10:09: Ja tuurlijk, hij zou maar eens vermoord worden door het door links gepropageerde volk, slimpie.
Wat mij opvalt in de reacties is dat vrijwel niemand het heeft over degene om wie het WERKELIJK gaat. Het gaat namelijk niet over Opstelten. Die man is uitgerangeerd en staat allang buitenspel. Ook gaat het niet over Wilders, dat "proces" is verworden tot een tenenkrommende vertoning waar niemand meer op zit te wachten. Nee, het gaat maar over één man, en dat is Mark Rutte. Hij MOET hier vanaf hebben geweten. Het was een "high profile" onderwerp waar hij als eindverantwoordelijk MP kennis van moet hebben genomen. Het is simpelweg onbestaanbaar dat hij hier niet van op de hoogte is geweest. Dat is pas echt onacceptabel en dat ook de grote issue hier. Als Rutte hier mee weg komt, dan kan de politiek in Nederland worden beschouwd als volkomen rot en corrupt, niveau bananenrepubliek.
wordt wakker: ons land is allang een bananenrepubliek
Zo beschouw ik de politiek hier toch al, daar voegt deze zaak weinig aan toe.
Het gaat over justitie. Die had zich niet moeten laten beïnvloeden door een minister. Scheiding der machten.
Rutte is weggekomen met de extra klimaatbelastingen, sleepwet, organenstofzuigerwet, afschaffing referendum, inlegvelletjes links en rechts, DB bailout inzake Griekenland, €1000 voor iedereen haha toch niet, iedereen gaat erop vooruit komend jaar (oh nee toch niet want klimaat en migranten), illegalen die niet worden uitgezet maar gepamperd worden, criminele immigranten die verblijfsvergunningen krijgen, zorg uitgekleed, onderwijs naar een bedenkelijk niveau (leren vooral dat Geertje slecht is en het klimaat het allergoeiste) en doordrenkt met marxisme, soevereiniteit ligt nu voor 80+% bij zeer vreemde mogendheden, een half dozijn afgetreden ministers (met name op JeV), grootschalige ICT faals... kan waarschijnlijk nog wel een half uur doorgaan.
Dan kan dit er ook nog wel even bij. En het gros van het witte kantklossend klootjesvolk vindt het prachtig, zie stemgedrag laatste verkiezingen.
@BrokenTipi | 08-06-19 | 08:45: Bijna goed: de uitvoerende macht (Justitie/Opstelten) had zich niet op deze manier met de wetgevende macht (Tweede Kamer/ Geert Wilders) mogen bemoeien. Los van het ethische aspect, het vertrouwen in "onze" rechtsstaat, het staatsrechtelijke aspect (trias politica), vooral ook de bewandelde procedurele weg klopt van geen kanten. Ik ben heel benieuwd wat professor Geert Jan Knoops hier mee gaat doen. De data zijn 10 juni en ik meen 25 juni a.s. Niet te geloven dit.
@Graaf_van_Hogendorp | 08-06-19 | 08:45 |
" En het gros van het witte kantklossend klootjesvolk vindt het prachtig, zie stemgedrag laatste verkiezingen."
En dat, mijn beste, is nog het meest tenenkrommend aan dit alles. Net als u vind ik dit ontzettend tegen de borst stuiten. Hoe is het in hemelsnaam toch mogelijk dat mensen het zich allemaal maar laten aanleunen? Rutte had al moeten opstappen na het debacle van de achtergehouden klimaatcijfers, maar dit is helemaal onverteerbaar. Kabinetten zijn om heel wat minder gevallen.
Volledig eens!
Twee keer uitvoerende macht. Trias politica geschonden? Dat is maar de vraag.
Wim Kok is er ook mee weggekomen
Ondanks de verhelderende reportage van BNN over Pim
@Graaf_van_Hogendorp | 08-06-19 | 08:45: Klopt, ons land is moreel failliet.
Heftig dit.
@Sjefke7807 | 08-06-19 | 09:02:
En dat mijn beste wordt mogelijk gemaakt doordat de media ook vuistdiep zit.
Troost je NL is al een corrupte bananenrepubliek met PVDA, VVD, CDA en D66
Dat geloof ik ook zeker zo'n controle freak als Rutte heeft er zeker van geweten en misschien wel dit in het oor gefluistert van Opstelten
complottheorie:
Opstelten laat Demmink opdracht geven aan het OM om Wilders te vervolgen;
Demmink wordt ervan beschuldigd kleine jongetjes te hebben bepoteld en wordt, als gebaar van grote dank niet vervolgd.
Kan dat? Oh, is het ook echt zo gegaan?
Nee, in 0031, dat kan echt niet, wie zou daar belang bij hebben?
I love it when a plot thickens...
Ze, van de politiek en ambtenaren, zijn tot alles in staat.
De kamer, gehoord de beraadslagingen..., gaat over tot de orde van de dag...
I'd er ook overleg geweest met rechters? De meest Wilders hatende werden in beginsel op de zaak gezet.
Je fantasie slaat weer eens op hol.
De rechtspraak tegen Wilders hoeft niet meer door te gaan.
Geert is inmiddels 55 en heeft onlangs besloten... dit jaar te stoppen.
De sympathieke Martin Bosma wordt zijn opvolger.
Vraag mij af hoe hij dat gaat dpen met beveiliging.
@Debombdiggity | 08-06-19 | 08:35: Hij vertrekt naar Hongarije.
@Jeroen65 | 08-06-19 | 09:07: Oost-Europa is de hemel voor rechtsreaguurders.
Dit heeft Opstelten niet in zijn eentje bekokstoofd. Ik ben zeer benieuwd naar de eerste kamerdebatten hierover (doe je best Dilan) en de verdere onderzoeken die moeten komen. Dit is bijna revolte waardig, wat een ongekend dieptepunt. Nederland en Den Haag staan mooi op de kaart als hoeder van het recht.
Trias politicas... zou Baudet zeggen.
Dilan? Dilan? Grapje toch zeker?
(doe je best Dilan)
devil13 | 08-06-19 | 08:29 | 2 | reageer | favorietblock
Het enige wat die Dilan haar best voor gaat doen is omhoog likken en omlaag schoppen en zijwaarts met de ellebogen werken.
@Choco Chanel | 08-06-19 | 08:32: Uiteraard.
@Graaf_van_Hogendorp | 08-06-19 | 08:49: Precies en due hypocriete houding willen we allemaal graag zien zodat het onomstotelijk vast staat hoe de VVD reilt en zeilt.
VVD heeft zich laten inpakken door het linkse kartel. De multiculti inclusieve maatschappij incl Islam moet er gewoon komen. Daar hangen wat deals aan vast natuurlijk en dan kan het niet zo zijn dat een Wilders dit gaat dwarsbomen.
VVD is het "linkse" kartel.
@Hollende_Kleurling | 08-06-19 | 08:31: VVD is onbetrouwbaar vies volk
@langzullenweleven | 08-06-19 | 08:37:
Ik vind eigenlijk al die partijen onbetrouwbaar volk. Af en toe zit er een individu tussen die oprecht overkomt, maar ook die zijn volledig ingekapseld.
@Hollende_Kleurling | 08-06-19 | 08:55: Het is geen idealisme of overtuiging meer maar het zijn banen geworden, wie wil zijn baan nou kwijt raken...
@hetgingperongeluk | 08-06-19 | 08:59:
Idealisme veroorzaakt dan weer kokervisie. Kijk hoeveel moeite SP heeft om hun verhaal aan te passen. Zitten muurvast in socialistisch denkraam. Dit zie je vooral bij christelijke en linkse partijen. Vandaar dat er continu moet worden gezocht naar nieuwe "onderdrukten" terwijl sommige zaken gewoonweg niet of nauwelijks benoemd mogen worden.
@Hollende_Kleurling | 08-06-19 | 09:15: Je projecteert. Je zit zelf met een enorme kokervisie in een extreem rechtse bubbel.
@ArjenZH | 08-06-19 | 10:03:
Hoe goedgelovig kan je zijn, ben je soms prominent onderdeel van het probleem?
Alle zuigertjes, Godwins en Jij-bakken gooi ik vanaf vandaag achter de block.
Aju en tot ziens.
@Hollende_Kleurling | 08-06-19 | 10:36: Nee, doe het niet, dan kan je er ook niet smalend om lachen!
@Cobalt bomb | 08-06-19 | 10:39:
Nog nooit geblockt tot nu toe uit principe, maar ben het nu wel zat.
@Hollende_Kleurling | 08-06-19 | 10:50: Kan, maar op zich is het wel fascinerend hoe een linkse extremist een probleem ‘oplost’; diegene die het probleem beschrijft stigmatiseren en wegkijken.
@BozePaarseMan | 08-06-19 | 12:02: Volkert heeft 16 jaar gevangenisstraf gekregen, dus waarvan wordt er nu precies weggekeken?
Ach, dhr. Opstelten zal zich n.a.w. met vrucht kunnen beroepen op zijn slechte geheugen.
Dat zal zijn advocaat dan moeten doen want ik denk dat hij daar zelf niet meer toe in staat is.
@gerrie de perrie | 08-06-19 | 08:49: Hij kent veel mensen in 010 die graag voor hem bukken...
Geert Wilders, naar wie refereert u, edelachtbare?
Ik zeg: dwangopname op gesloten afdeling verpleeghuis! Voor zijn eigen bestwil en die van zijn wijde omgeving.
Alweer VVD. En nog steeds een hoop idioten die daar op stemmen. Soort zoekt soort.
Kunnen we OPSTELTEN gelijk nu aanpakken ,omdat hij de mafia in Curaçao in het zadel heeft gehesen . En die nu al jaren de gelegenheid krijgen om Zwart geld WIT te wassen in nederland. PLUKSE wet toepassen Graag!!
4 semonstranten uit Heesch deze week ook veroordeeld tot taakstraffen hoorde ik. Ging over een anti azc demo uit 2015. Hèbben ze weten te achterhalen met camerabeelden. Zouden ze ook zo hard zoeken naar bijvoorbeeld die Turken toen die Turkse minister hier feitelijk het land binnendrong? Of AFA. Wat ik maar wil zeggen, rechtsvervolging is naar mijn mening een puur politiek en onderdrukkend instrument geworden.
Daar hoeven we nu niet langer over speculeren, we hebben in Nederland geen scheiding der machten. Dit is nu officieel een bananenkoninkrijk.
Wil degene voor wie dit als een verrassing is gekomen zich bekend maken?
Voor mij is het een verrassing dat Rutte zich zo verlaagt. Natuurlijk wist Rutte hiervan, het aanklagen van iemand uit de politiek wordt besproken.
Geen verrassing, ik wist dat dat er een hoop anti-deugers waren maar dat wederom aangetoond lijkt, dat Demmink zo een Lul de Behanger is, waar zelfs de tong van Opstelten aan vastplakt.... Rutte hier van weet.... zo smerig had ik het niet verwacht
@i-Wonder | 08-06-19 | 08:19:
Zeker en uiteraard niet alleen met Rutte besproken. Het maakt het nog erger.
@i-Wonder | 08-06-19 | 08:19: Rutte lult zich eruit net als met memo over de dividendbelasting. Geloofde toen ook m'n niemand.
Geert Wilders wordt weer goed voor de 1000 reaguursels.
www.youtube.com/watch?v=erdtJ2m8H4w
Wat men verder ook moge denken of zeggen van zijn aanpak, deze man houdt wel oprecht van ons land. Die liefde is gebaseerd op de kernwaarden en verwoordenheden van de Nederlandse maatschappij die velen hier ook hoog in het vaandel hebben. Wilders houdt van het échte Nederland, niet het Nederland dat ons wordt opgedrongen door wensdenkers, aandachttrekkers en opportunisten. Meer Nederland zoals geportretteerd in dit filmpje, versus dat geschmier uit die Eneco-reclame.
@MickeyGouda | 08-06-19 | 08:27:
Verworvenheden, uiteraard. Mijn spellingscorrectie heeft weer een eigen willetje.
@MickeyGouda | 08-06-19 | 08:27:
Eens! Wat mij trouwens opviel toen ik deze week door een Surinaamse krant bladerde: de artikelen, in alle secties, hadden uitsluitend betrekking op zwarte mensen en niemand daar schijnt dat kwalijk te vinden gezien de bevolkingssamenstelling van dat land waarbij creools nu eenmaal de dominante kleur en cultuur is, Wat ik zeggen wil: waarom doet 'iedereen' in NL dan zo spastisch over de 'witte' dominantie in bestuur, cultuur, literatuur en geschiedenis en moet alles ineens geforceerd divers ????
't liegt en bedriegt maar is geen vvd-er..?
stiekempjes toch een vvd-er
Het liegt en bedriegt niet? Kan geen VVD er zijn.
De VVD heeft maar een doel , het leveren van een minister of staatsecretaris om de status van legale criminele organisatie te kunnen houden. Net als onze enige legale zwartwerker Willie van …
@drs.Nee | 08-06-19 | 07:04:
het is niet alleen Asscher die terughoudend en laf is... Rutte en de andere Kamerleden zijn exact hetzelfde.
Van PvdA, D66 en GroenLinks weten we dat ze voor migranten zijn.
Echter VVD, CDA, ChristenUnie durven hun mond niet open te doen.
Wat bereikt men hiermee?
Dat we over 5 jaar hier 20 miljoen inwoners hebben met nog meer woningnood en een onbetaalbaar kostenplaatje.
Een hoge lastendruk... toenemende spanningen, onvrede en armoede. Waar rijke mensen en Nederlanders met kinderen dit land zullen ontvluchten.
Je hoeft geen helderziende te zijn om dit te kunnen voorspellen.
In Den Haag en bij de NPO maakt men zich zorgen voor onze kinderen om het klimaat (een stukje lucht) - dit probleem is veel urgenter.
Mark Rutte had het voortouw moeten nemen, hij is de zwakste premier die we ooit gehad hebben.
Ze gebruiken het klimaat nu als rookgordijn, zoals vroeger de Zure Regen en weet ik niet wat al meer, de linksche elite incluis Rutte die Ettur (linksche mol), maar als U even niet oplet liggen onze pensioenen straks ook in de EUssr en moet Uw zoon in het EUssr leger in de toekomst en zegt U "had ik maar op Wilders gestemd".
@Theo-Pim-Riv | 08-06-19 | 08:03: En wat denk wat die buitenlanders aan huizen, uitkeringen, onderwijs, zorg etc kosten? Nog langer doorwerken voor de rest.
In Duitsland koop je in de Eifel een huisje voor tussen de 50 en 100K. Een nieuwe auto is 30% goedkoper. Al vele Nederlanders gingen u voor
@Theo-Pim-Riv | 08-06-19 | 08:03: & Mart6037
Pensioenen korten, pensioengerechtigde leeftijd steeds verder omhoog, allerlei stiekeme roofmaatregelen om ouderen te raken worden soms zelfs geruisloos doorgevoerd zonder met de ogen te knipperen en zonder dat de achterban zich roert, want die is solidair en plichtbewust.
Maar bezuinigen op massa-immigratie en/of een stop op verdere immigratie, dat een impact van 4 generaties of langer heeft in plaats van de mandaatsperiode van 4 jaar komt kennelijk bij geen enkele politicus uit vrije wil op. Is toch merkwaardig. De prioriteiten liggen echt verkeerd maar de kiezer verbindt de puntjes nog steeds niet: de politiek opereert structureel buiten het mandaat om met als rechtvaardiging het "regeerakkoord", gevuld met punten die in geen enkel programma stonden. Zo wordt er stiekem EU beleid uitgevoerd, waar niemand ooit over heeft kunnen stemmen en dat uitgevoerd móet worden vanwege de werking van het verdrag van Lissabon.
Nederland: word wakker, NU! zou ik haast zeggen.
Dit is dus wat je noemt een schandaal van de hoogste orde. Mensen die nu nog een veroordeling willen zijn per definitie onrechtvaardig en zo wordt het kaft van het koren gescheiden. Bezem door justitie. Grote bezem. Daar ligt de eindverantwoordelijkheid nu. Dit probleem kan niet politiek opgelost worden. Dit probleem ligt bij justitie.
En oh ja: hulde aan Grapperhaus. Nu Ollongren er nog uit en Nederland vaart een andere koers. Zou tijd worden.
En Rutten kruipt glimlachend in zijn "kast" in zijn Torentje, samen met Gordon misschien.
En na die grote bezem door justitie? Wie gaan daar dan de scepter zwaaien? Wie bepaalt dat en hoe en door wie zijn die "nieuwkomers" opgeleid en geïnstrueerd? Een bezem door justitie zal niet genoeg zijn. Maar waar te beginnen met bezemen?
@BrokenTipi | 08-06-19 | 07:55: Bilderberg is wat groter hoor
@Mart6037 | 08-06-19 | 08:24: weet ik. Satan is immers heerser van de wereld. Genoeg mensen die hun eigen God willen zijn in het universum van de echte God.
@Choco Chanel | 08-06-19 | 08:21: nee, dat zo laten zal helpen, of niet? Een beetje meer vertrouwen in zelfregulering.
@Theo-Pim-Riv | 08-06-19 | 07:56: jij snapt het niet en denkt het te snappen. Daar kan ik niks mee.
'kaft' is wel een schitterende verschrijving! De titel van het boek 'rechtsstaat' wordt gescheiden van de inhoud, 'maffia'. Zou willen dat ik het bedacht had.
Geschiedenis herhaalt zich en de opéénstapeling van corrupte VVD'ers houdt niet op, de VVD zit volgens mij vol met communistische mollen met die Ettur als topmol;
www.youtube.com/watch?v=FL3zjzSaWqw
Met "OnraadsHeer Schalken" en Bolhaar op de achtergrond, wat een zooitje die corrupte VVD'ers en alleen wij met zijn honderdvijftigen hier op GS onderkennen het. (de vvdtrollen zijn even stil zelfs de vvdtrollen kunnen dit niet rechtlullen)
Vergeet ook niet het hoge D66 lidmaatschap bij dat OM, we roepen het al jaren.
GS, ik hoop werkelijk dat dit nieuws niet waar is. Dat dit berust op de fantasie van een rancuneuze ambtenaar. Als dit wel waar is, dan heeft de samenleving straks geen enkel vertrouwen meer in welke overheidsinstantie dan ook. Het ministerie van Justitie dient nu juist een onkreukbare pijler van de rechtsstaat te zijn. Waarop de burger 200% kan vertrouwen. Daarom hoop ik dat dit een gerucht is. Als de realiteit is dat een minister en een secretaris-generaal samenspannen om een gekozen parlementslid te beschadigen...... . Onbestaanbaar! De onderste steen moet boven.
Helaas, het systeem valt als een kaartenhuis in elkaar.
Uw nachtmerrie is de realiteit vrees ik.
Hoeveel affaires heb jij nodig om te twijfelen aan die onkreukbaarheid? Alleen mijn vertrouwen in de NL pers groeit, ondanks soms wat gekleurd of te correct.
@Hollende_Kleurling | 08-06-19 | 07:59: Goed punt. Ze deden hier waarvoor ze bestaan. Dàt is in een land dat geen rechtsstaat is inderdaad een opmerkelijk ding.
David Buckingham zegt over het verspreiden van nepnieuws: “Het democratische politieke proces is volledig gebaseerd op het verspreiden van betrouwbare informatie. Als dat wegvalt, kunnen burgers bijna onmogelijk politieke beslissingen nemen". Opstelten en zijn makkers staken op het hoogste niveau richting ons allen hun middelvingers op.
@bolletje kaas... PvdA gaat met de eer strijken, van mij mag het.
Als Geert of Baudet zeggen - wij moeten het systeem van Denemarken doen...
dan luistert er niemand in de Kamer en ook niet bij de NPO.
Het ene oor in... het andere oor uit.
Maar zodra Lodewijk Asscher dadelijk met dit voorstel komt... dan zul je zien hoe snel Rutte en de NPO worden.
Iedereen knikt dan ja - voor iets wat we 20 jaar geleden hadden moeten doen.
Pim Fortuyn heeft het gesmeekt... maar Balkenende en Rutte gingen gewoon verder met ons maf migratiesysteem waarbij mensen uit Afrika en moslimlanden onder de noemer van vluchteling hier in de watten worden gelegd en als kasplantjes worden behandeld.
Met als resultaat grote woningnood en een onbetaalbaar kostenplaatje voor opvang, huisvesting, zorg en uitkeringen.
Waarbij het IND, de COA / AZC en de gemeenten het niet meer aan kunnen.
Eigenlijk had Rutte als premier het voortouw moeten nemen.
Iemand moet het doen... Wilders en Baudet mogen het niet en Rutte is een slapjanus.
Nu Denemarken en Zweden strenger worden komen dadelijk NOG meer migranten naar Nederland.
Geert Wilders was eenzijdig bezig met moslims en Marokkanen... hierdoor kwam er een taboe en spreekangst op dit onderwerp.
Rutte, de Kamerleden en de NPO zitten met de handen over elkaar... als ze het zelf maar goed hebben met een dik pensioen.
Als Lodewijk Asscher met voorstellen komt ben ik daar zeer blij om.
F. Grapperhaus CDA krijgt de eer, CDA hakte wel meer met dat Bijltje.
@Theo-Pim-Riv | 08-06-19 | 07:59: Het CDA sorteert alvast voor op spoedige verkiezingen. Ongeacht of hij wel of niet naar Brussel gaat, Rutte maakt het jaar niet vol.
Kasplantjes... true that! En ondanks de huidige woningkrapte is het blijkbaar nog steeds mogelijk dat uitkerings'gerechtigde' migranten met een eigen huis in het land van herkomst vaak jarenlang heen en weer pendelen en hun sociale huurhuizen hier voor soms jaren achtereen onbewoond laten.
G*dT, hoor net op de staatsradio dat alles onder de pet blijft!
Er schijnen mensen te zijn die meer criminele Marokkanen( pleonasme) willen;-)
*CcMed*
Het OM laat zich sturen door de politiek. Dan kan Wilders dus de corrupte VVD-top laten vervolgen.
En wie vervolgt trouwens het OM? Is er een staatsrechtgeleerde in de zaal?
En die Schalke dan, die een bonnetje had, vergeten zogenaamd en toch toverde die het uit zijn zak...…….. ik zie het nog voor mij..
Die ruim 6000 voorgedrukte aangifte is toch al het bewijs dat dit proces gepusht is door de politieke tegenstanders van Wilders.
Yep...
Absoluut.
Ja, dat maakt de zaak een complete farce, en iedereen die erin betrokken is tot een volstrekt belachelijke en nooit meer serieus te nemen pipo, maar ondermijnt sec op zichzelf de rechtsstaat nog niet.
Maar als die politieke tegenstanders daarnaast ook nog het OM in hun broekzak hebben en ze kunnen opdragen om te vervolgen naar willekeur, dan is het over en uit met de rechtsstaat. Finito, done. En dat is niet meer terug te draaien. Het hele fundament is ontwricht.
Dat was best een mega giveaway ja.
Dood- en doodzonde dat de ex-ambtenaar hier pas na de verkiezingen mee komt.
Die heeft ook een gezin en kinderen.
Is dat zo?
Wellicht kwam hij (m/v) er eerder mee, maar komt het nu pas naar buiten. Gestuurde informatie dus. Dient waarschijnlijk een hoger doel.
Toen hij vroeg wie er meer Marokkanen wilde hadden ze het bij een blaastest moeten laten.
Hoezo? Een volksvertegenwoordiger die vraagt wat zijn aanhang wil heet democratie, een soort mini referendum.
Alleen jammer dat ze in het verleden altijd dikke poep hebben aan de uitslag.
Feit is en blijft dat de Westerse samenleving (USA, W-Europa) desintegreert, en afdrijft naar een burgeroorlog. Het centrum is verdwenen, de wederzijdse verkettering van de politieke kampen is niet meer te beteugelen. En dan heb ik het nog niet eens over de schuldenijsberg die ergens wacht in het donker.
Een verstandig mens bereide zich voor op hele andere tijden...
USA weet ik niet. NW Europa is te veel versplinterd. Zie nergens echt grote blokken, slechts meerderheden op onderdelen. EU laat duizend richtingen bloeien.
Men vermijde de aanvoegende wijs.
@NPOlitiekgekleurd | 08-06-19 | 07:25: Wie oren heeft die hore!
In dat verband, Google eens met “pension tsunami”
@NPOlitiekgekleurd | 08-06-19 | 07:25: Ha! => "A preposition is a word you should never end a sentence with." (W. Churchill)
Wilders niets gepresteerd?
Kom nou! Hij is de enige politicus, met afstand, die continu probeert of hij een brandhaard bij zijn sympathisanten kan veroorzaken. Hij weet als geen ander dat dat zijn enige mogelijkheid is om de publieke opinie voor zijn standpunt te winnen.
Zorg ervoor Geert, dat de PVDA niet met de eer gaat strijken, naar Deens model.
Kom op! De laatste lootjes! Voor mij verdien je al een stambeeld.
Had Ivo zich niet ook al tegen het ‘onafhnakelijke’ onderzoek aan bemoeid voor de haalbaarheid voor kegalisering voor soft drugs? Dit zijn weer min punten voor het vertrouwen in de regeringspartij VVD. Daar verdwijnt weer vertrouwen.... Jammer, ik vraag me steeds vaker af of ik bij die partij pas. Erg liberaal was Ivo niet.
Ik denk dat de jongetjes en meisjes iets te serieus zijn over een onderwerp dat nergens over gaat.
@harry: nergens over gaat? Een minister en een SG die opzettelijk via het OM een gekozen parlementslid aanpakken. Het is nogal wat in een rechtsstaat. Daarom hoop ik werkelijk dat het niet waar is. Zouden er nog notulen zijn van die bijeenkomst van de procureurs-generaal? Is er nog een agenda ? Dit soort informatie staat nog ergens op een harde schijf.
Het blijft bizar hoe relatief eenvoudig het voor het Min. van J&V blijft om de beerputten (Demmink, OM, IND, politieke processen) binnen het ministerie gesloten te houden. MSM stelt zich te terughoudend op.
Juist hier zit het probleem. De MSM is de spreekbuis van de zittende kliek geworden. Ik denk dat meeste journalisten bij de NPO en de houte bomen niet eens meer weten wat maatschappijkritisch analyserend denken is. Sterker nog ze zijn vaak de wegberijders/masseurs/framers van de gewenste denkrichting. Het zijn de trollen van de macht geworden. Vroeger was politiek en economisch journalist een baan met aanzien, nu ben je niets anders dan de gewillige trekpop van de PRafdeling van NV Unilever en een aantal dictators uit Brussel.
@SugarCandyMountain | 08-06-19 | 08:13:
Helaas op een enkele uitzondering na helemaal waar, En de jongetjes en meisjes 'journalisten' weten ook niet beter want allemaal door links gedachtengoed gevormd tijdens hun opleiding,
@allesofniks | 08-06-19 | 04:58:
indien Lodewijk Asscher nu met het beleid van Denemarken op tafel komt... krijgt de PvdA veel steun en bijval van het Nederlandse volk.
De fout zit in ons maf migratiesysteem - onder de noemer van vluchteling worden mensen afkomstig uit Afrika en moslimlanden hier in de watten gelegd en als kasplantjes behandeld.
Vanaf binnenkomst in een AZC wordt alles voor hun geregeld en betaald.
Eten, slapen, zorg, zakgeld... hiervoor is onbeperkt geld.
Daarna krijgt men via de gemeente een ingerichte woning plus recht op een levenslange bijstandsuitkering.
Onze ouderen krijgen een stuk minder aandacht en zorg dan deze dikwijls jonge migranten. Veel ouderen krijgen niet iedere dag warm eten... voor mensen in een AZC wordt iedere dag warm eten gemaakt... er is daar continu toezicht en zorg aanwezig.
Wij zijn hierin te ver doorgeslagen resulterend in een oneindige toestroom met grote woningnood... onvrede en boosheid bij de Nederlandse bevolking.
Als wij een bijstandsuitkering of woning aanvragen doet de gemeente moeilijk en voor deze mensen wordt alles tot in de puntjes geregeld.
Opvang, een ingerichte woning, uitkering, onderwijs, zorg... iedereen loopt te hollen en te draven.
Denemarken en Zweden hebben daar nu een punt achter gezet --> met grote gevolgen voor Nederland - nog meer migranten zullen nu naar NL komen.
Rutte is de zwakste premier die ik ook gezien heb... als de PVV en FvD hier iets over zeggen dan staat hij erbij te lachen en ook de NPO gaat er niet verder op in.
Echter zodra Lodewijk Asscher van de PvdA dadelijk met Deense plannen komt... dan worden Rutte en de NPO snel.
Het Deense verhaal was voor PvdA-fractievoorzitter Asscher reden om afgelopen jaar in juni de PvdA in Denemarken te bezoeken.
Hij kwam daar aan met z'n werktas en verliet na het gesprek het gebouw zonder tas (?!) (zie de beelden).
Wat deed PvdA-leider Asscher in Denemarken?
nos.nl/nieuwsuur/artikel/2237309-wat-...
Na thuiskomst werd Asscher door Nieuwsuur-journaliste Tweebeeke geïnterviewd. Tenenkrommend.
Asscher negeerde de kern van het probleem.
Na het gesprek bij z'n zusterpartij durfde hij na terugkomst in Nederland geen één van de voorgenomen Deense PvdA-maatregelen te benoemen. Hij kwam niet verder dan wat emotioneel gesputter.
Dat bamzaaien gaf al aan dat om de PvdA verder te brengen, zij verstandig dient te zijn en op zoek moet gaan naar een vervangende kandidaat die wel klare taal durft te spreken en daadkrachtig kan handelen.
Niets in de politiek gebeurt om niets. Vraag je dus af waarom dit zo pseudo spontaan naar buiten komt en waarom op dit moment. Een afgeschreven ambtenaartje uit het verre 2011 verleden zou iets hebben gehoord. Als men dit niet naar buiten had willen laten komen dan was de man zijn verklaring als onzin van een rancuneuze medewerker weggezet of met wat zwijggeld onder het tapijt verdwenen (Haagse specialiteit). Nee niets van dat, dit moet en zal NU uit de mottenballen getrokken inclusief full blown MSM verontwaardiging. If it smells fishy etc
Juist. Om Baudet te ondermijnen omdat ze hem als grootste bedreiging zien nu. Concurrentie op immigratie problematiek veroorzaken. Tegen elkaar uitzetten. Wilders en Baudet zouden moeten samenwerken.
Tien jaar geleden - 29 juni 2009
Eerste Kamer-lid Hans Hillen (CDA) verklaarde in de Volkskrant te verwachten dat ‘Wilders in de loop van het najaar op Verdonk-achtige wijze leegloopt als een ballon’....
Hillen over het integratieprobleem: ‘Al die problemen met minderheden, je kunt toch niet van de overheid verwachten dat die dat oplost?’
www.volkskrant.nl/nieuws-achtergrond/...
2010 - In de Tweede Kamer is kritiek op de uitspraken van oud-VVD-leider Bolkestein, die stelt dat er voor bewuste joden geen toekomst is in Nederland vanwege het antisemitisme onder Marokkaanse jongeren.
Volgens PVV-leider Wilders zit Bolkestein er stevig naast. "Niet de 'bewuste joden' moeten emigreren, maar die Marokkanen die zich schuldig maken aan antisemitisme".
Capituleren
Het VVD-Kamerlid Van Nieuwenhuizen zegt wel begrip te hebben voor de "emotionele oproep" van haar partijgenoot. "Maar capituleren voor antisemitisme: dat nooit! Juist nu kiezen voor daadkrachtig aanpakken",
GroenLinks-leider Halsema vraagt zich af of Bolkestein "kierewiet" is. "Bedreigde mensen behoren beschermd te worden in eigen land."
Geen toekomst
Bolkestein bevestigde in Dagblad De Pers zijn eerdere uitspraken in het boek 'Het Verval' van Manfred Gerstenfeld over het jodendom in Nederland. "Met bewuste joden doel ik op joden die als zodanig herkenbaar zijn, zoals orthodoxe joden", aldus Bolkestein in de pers. "Voor hen zie ik geen toekomst hier vanwege het antisemitisme onder vooral Marokkaanse Nederlanders, die in aantal blijven toenemen."
Volgens Bolkestein kunnen ze beter emigreren naar de VS of Israël.
Het CDA wil nu dat er een 'top' komt over de bestrijding antisemitisme. De joodse en Marokkaanse gemeenschap moeten dan met minister Donner van Integratie om te tafel zitten om te praten over het probleem van antisemitisme. Het CDA-Kamerlid Sterk gaat hier dinsdag in het wekelijkse vragenuurtje voor pleiten.
Bron: nos.nl/artikel/203302-kritiek-uitlati...
2010 - Duitse Bondskanselier Merkel: 'Multiculti ist gescheitert - absolut gescheitert.' Dit werd beaamd door de Britse premier David Cameron waarna minister Maxime Verhagen (CDA) zich pas veilig waande om zich hierover uit te spreken.
In 2010 pleitte het CDA voor een 'top' over antisemitismebestrijding.
Het CDA had tijdens Rutte I en III ruimschoots de kans om zo'n top te verwezenlijken, maar verzaakte. Het waren praatjes voor de bühne.
Ten tijde van Kabinet Rutte I toen het CDA meeregeerde viel het kabinet vroegtijdig; na 2 jaar.
De keren dat premier Rutte publiekelijk zei dat Wilders voor zijn verantwoordelijkheid wegliep, zijn niet te tellen.
Is dit waar?
Kabinet Rutte I viel na verzet van het CDA.
(Saillant detail. Nadat duidelijk werd waaróm dat Kabinet
exact 7 jaar geleden op zaterdag voor Pinksteren in 2012
in duigen viel, berichtte de Volkskrant na onderzoek,
hierover twee jaar na dato. Zoals voorspeld bleef de NPO hierover stil.
De kijker werd hierover niet geïnformeerd.
Uiteraard besteedde diezelfde NPO tig keer inclusief beeldmateriaal aandacht aan het tv-fragment 'minder, minder'.
De NPO behoort ongekleurd onafhankelijk journalistiek te bedrijven.
'Het fatale misverstand ontstaat als CDA-leider Verhagen staatssecretaris van Buitenlandse Zaken Ben Knapen begin 2012 laat uitrekenen hoeveel hij nog kan missen uit zijn budget voor Ontwikkelingssamenwerking. 'Als we echt willen, kan er nog twee miljard vanaf', zegt Knapen op gezag van zijn ambtenaren tegen Verhagen. Rutte en Verhagen stellen daarop Wilders gerust dat hij in ruil voor zijn steun aan nieuwe miljardenbezuinigingen naar buiten toe goede sier kan gaan maken. Wilders zelf heeft ingezet op een ingreep van 3 miljard.'
Na onderzoek van journalisten Jan Hoedeman en Remco Meijer
www.volkskrant.nl/nieuws-achtergrond/...
2017 - Interview met oud-minister van Defensie Hans Hillen (CDA):
Kabinet Rutte I is jammer genoeg fout gegaan, maar niet door de PVV maar vanwege een budgettair probleem,
www.youtube.com/watch?v=JleKlOn-cMA
Na bovenstaande onthulling hoorden we minister-president Rutte niet meer gehoord over het weglopen van Wilders.
@drs.Nee | 08-06-19 | 07:52: Mooie reconstructie!
Dan is Wilders nog een publiek figuur. God mag weten wie er zoal is verdwenen omdat ze de grote Middenpartij voor de voeten hebben gelopen.
@VP732 | 08-06-19 | 04:06: zeg niet dat Wilders fout is geweest, integendeel - hij heeft een moeilijk leven met al die beveiliging.
Wat ik zeg dat Geert de afgelopen 15 jaar niet veel heeft bereikt omdat hij het accent verkeerd heeft gelegd.
Hij wijst naar moslims en Marokkanen... dit is maar een klein onderdeel van het probleem in Nederland.
Waar zit de fout?
Bij de Nederlandse overheid --> nu bij Rutte (Rutte III).
Men weigert ons maf en onbetaalbaar migratiesysteem te wijzigen - waarbij wij het normaal vinden dat mensen uit Afrika en moslimlanden onder de noemer van vluchteling allemaal opvang en verblijf krijgen in een AZC.
Met iedere dag gratis eten, drinken, slapen, zorg en zakgeld soms wel drie jaar lang.
Dit verhaal is onbeheersbaar en onbetaalbaar geworden - niemand die terug wil... begrijpelijk, wij zouden ook in Nederland blijven in de wetenschap dat je gratis een ingerichte woning krijgt plus een levenslange uitkering.
Wie wil dat niet in deze wereld?
Denemarken wordt nu nota bene via de PvdA een stuk strenger... slapjanus Rutte blijft gewoon doorgaan.
Wat ik Geert wel verwijt - dat hij door zijn felle kritiek op moslims een spreekangst en taboe heeft geschapen... waarbij in de Kamer en in de media dit onderwerp moeilijk bespreekbaar is geworden.
Niemand durft hier in Nederland openlijk over te praten in angst voor een tweede Wilders te worden uitgemaakt... terwijl in Zweden en Denemarken dit wel mogelijk is.
Je mag in de media en bij de NPO wel over het klimaat praten (een stukje lucht)
en dat we van het gas en de benzine af moeten, maar over migratie en migranten praten vinden we not done.
Terwijl het migratiegebeuren veel problematischer en urgenter is dan het klimaat.
Eens, ik denk dat er een groot gat is wat de PVDA in Denemarken in dat land aan het opvullen is. Stop met de langspeelplaat over Moslims, daar kan je je op de achtergrond je nog zwaar tegen verzetten. De PVV moet proberen een zeer links populistisch arbeiders beleid te voeren (PVDA Jaren 70), en zich sterk verzetten tegen import. Een beetje voor Europa maar ook kritisch tegen Europa. De stemmers in Nederland willen geen duidelijke en scherpe standpunten en de VVD is daar master in.
Nou ja niet meer terug willen, niet meer terug kunnen. Er is een goed deel immigranten die niemand wil hebben die kunnen nergens meer naartoe. Verder heb je volkomen gelijk, het is onbeheersbaar geworden en vooral onbetaalbaar. We hadden al huizenkrapte in Nederland, dat probleem los je niet op door nóg meer mensen binnen te halen met een bed, bad en brood regeling. Om nog maar te zwijgen over het beschamend hoge aantal migranten in de bijstand. Ons welvaartssysteem is gebouwd op het idee dat zoveel mogelijk mensen werken en bijdragen zodat anderen die niet kunnen werken of gepensioneerd zijn ook van een inkomen verzekerd zijn.
Met een groep parasieten die ons letterlijk in het gezicht spuugt is dat systeem onhoudbaar en zou op termijn weleens een bom onder de samenleving blijken. Maar het voelde wel goed, zo naief en ruimhartig alle zielige kindjes uit Afrika en het MO tegen inze borst te drukken.
@ratelaar | 08-06-19 | 06:42: Al enige jaren is de totale opbrengst van de AOW-premie (ongeveer 18%) te weinig om alle AOW-uitkeringen te betalen. Daarvoor moet uit de algemene opbrengsten worden bijgepast. Over enkele jaren stopt de gaswinning in Groningen. Daar verdiende de staat ook miljarden aan. Kortom, het systeem wordt onbetaalbaar. We kunnen de financiële last van de massa-immigratie straks niet meer opbrengen
Meermaals heeft hij naar de overheid gewezen !! Of ben je de bijna ontelbare motie s van wantrouwen vergeten ?!!
@sociaal_eikel
Hij wijst iedere dag naar de overheid, lapzwans.
Kap toch eens met die verdraaide waarheid van je, we weten onderhand wel dat je een rat bent.
Martin is niet sympathiek.
Met kinderen bedoel je katten, toch?
@Shareholder II | 08-06-19 | 03:47:
I i g beter dan een landverrader .
Wacht!wacht! U gaat Wilders de schuld geven van het falen van de overheid? Wilders die als zo'n beetje de enige als politicus tegen de bierkaai vecht? En u geeft hem de schuld? U bent helemaal koekwaus! Hoop dat de heer Wilders nog jaren en jaren blijft vechten voor Nederland. Jeetje, wat bent u in de war en fout op dit moment! Slaap het uit.
@ghetto-is-back: Oké jij je zin..
Martin is niet sympathiek maar beter dan een landverrader.
Volgens mij zet sociaal_econoom vraagtekens bij de strategie van Wilders, waardoor deze zich tot outcast zou hebben gemaakt, maar legt hij de schuld voor de heersende problematiek verder volledig bij de afgelopen 3 of 4 regeringen.
@Shareholder II | 08-06-19 | 04:14:
Inderdaad is hij beter als jou , je hebt het goed gezien .
Ik heb begrepen dat Grapperhaus de betreffende, geheime dossiers niét openbaar zal maken. Mede omdat er geen aanleiding is dat de gedane uitlatingen zouden zijn gedaan.
bron: NPO nieuws Radio 1.
Downplayen is al begonnen.
Geheugen Opstelten op smelten.
Daar waar de trias politica in het geding is kan geen sprake zijn van "geheime dossiers".
En zo is verklaard.
NB: geheime dossiers= vertrouwelijke dossiers !
Nu valt ook te begrijpen wat die amechtig hijgende Opstelten ooit bedoelde met dat pathetische 'power, power, power'...
-
Hij had het natuurlijk over de scheiding der machten, waarbij de uitvoerende macht geen bemoeienis kan hebben met de rechterlijke macht...
Pathetisch. Heerlijk woord. Ik apprecieer mooie taal.
Heel scherp. Zie hem nog staan.
Bolhaar en Opstelten vervolgen.
-
Ambtelijke corruptie, plichtsverzuim, machtsmisbruik, onbehoorlijk bestuur en nog zo'n riedeltje. Met enig nadenken kan er waarschijnlijk nog wel iets ongrondwetteliijks van worden gebakken.
-
En onder druk zetten van eigen ambtenaren. Vergeet dat niet.
Er zullen nog een hoop mensen van rechts tot midden tot links zeggen: het is goed dat de politiek Wilders probeert te stoppen want het is een Nazie!
Niet nadenkende dat wij dan in een staat leven alla N Korea en Turkije. Er moeten hier koppen gaan rollen om nog enig geloof in de Trias Politica te houden.
Als taalnazi, wil ik graag even wijzen op de spelling van nazie. Ik vermoed dat u nazi bedoelt.
@schijtzat: Yup. Maar natie kan hier ook nog..
@Shareholder II | 08-06-19 | 04:19:
Het oosters gerecht nasi is ook een mogelijkheid...
Zou het dan toch... Ook hier het moeras leegtreken Go Geert op zijn Trumperiaans
Tja áls dit waar is.. trek dan de hele beerput maar open.
Blijft een waarde(n)loze actie met dat minder-minder, vond ik. Maar we stuiten inmiddels tegen nog veel grotere shit. Een waarlijk corrupte staat? Wat die verklaring nogal gewichtig maakt. Blijf roeren.
@Shareholder II | 08-06-19 | 03:08: En waarom was de VRAAG :wilt U meer of minder , een waarde(n)loze actie dan ? En dan in het licht uiteraard dat Wilders letterlijk gezegd heeft( vooraf al meermaals ) dat alleen het tuig met een 2e paspoort hoefde op te rotten ?!!
@ghetto-is-back: Ik zei wat ik vond. En u geeft zelf uw antwoord al.
Zou niet weten wat toe te voegen..
@Shareholder II | 08-06-19 | 04:04: Nope dat heb ik niet gedaan , aangezien ik slechts de woorden van Geert herhaal . Blijft mijn vraag dus staan !! Waarom is het een waarde(n)loze actie volgens jou ?!!
@ghetto-is-back: Ik deel gewoon de mening van velen. Die actie leek op iets wat die gore NSB-ers deden. Eén groep eruit pikken. De zaal opruien. Enfin. Daar ging ie volgens velen te ver. Waaronder ik. Daar gaat die rechtszaak dus ook ongeveer over..
U is blijkbaar een andere mening toegedaan. Da's prima.
En al seponeren ze die zaak vanwege opa Opstelten. Dat verandert niks aan wat Geert daar toen deed, noch mijn mening erover.
Maakt het hooguit nog meer fucked up.
@Shareholder II | 08-06-19 | 04:48:
De NSB er ben jij . De bezetter en tuig de hand boven de kop houden ! En die velen zijn louter de slinkse groep waar jij toe behoort , en die dat tuig hier in de watten legt ! Verder is een mening subjectief , dus je kan je mening ergens stoppen waar de zon niet schijnt punt
maar de vrijmibo was fijn.
lang leve de democratie, toch????????
Fuck de vrijmibo....... de democratie is ook al dood, volgens mij.
De vrijmibo is ook maar "brood en spelen".
@A.I. van Dee | 08-06-19 | 03:08:
Juistem.
Demmink is een pedofiel.
Dat ziet een blinde.
Dat voelt een leproos nog. Een dove zou het horen.
Na verkiezingen bij coalitieonderhandelingen is het ministerie van justitie dan ook niet voor niets een voor alles gaande eis van VVD. Ons kent ons, VVDoofpot is van levensbelang. Volgende schijt-de-burger-in-de-bek zet van de VVD het wederom vooruitschuiven van Retteketedje Nijpels? Die heeft per slot van rekening heule goeie dingen gedaan voor het klimaat. En schijnt daarbij ook niet vies te zijn van ... en dan is het kringetje weer mooi rond.
En Brussel en de laag bóven Brussel kijkt tevreden toe.
Het waait, het waait wel over.
Zo, net terug van een ommetje… watskeburt?
Dat hogere ambtenaren zich blijkbaar bemoeien met (schijn)processen van politieke tegenstanders om zodoende het ‘volksvervangingsproject’ niet in gevaar te brengen. Belangrijk is natuurlijk dat het ‘draagvlak onder de bevolking’ niet aangetast wordt.
Ik heb een voorstel: we laten de IND enkel nog selecteren op blond haar en blauwe ogen, dit pakken we zo breed mogelijk aan, al kost het de samenleving miljarden, we doen het gewoon. Ook krijgen reclamebureaus te maken met forse represailles als ze niet meewerken aan de juiste beeldvorming in elke campagne welke zij lanceren. Nieuwsitems mogen enkel nog de positieve aspecten benadrukken van onze boreale nieuwkomers. Tevens krijgen deze mensen een gratis huis en zakgeld. Gezinshereniging wordt gestimuleerd en men tracht zoveel mogelijk autochtone vrouwen het positieve in te laten zien van een relatie (wink, wink) met deze boreale nieuwkomers. We noemen ze daarom eerst ‘zielig maar belangrijk’ zodat iedereen zich achter dit plan schaart. Mochten deze ‘volksversterkers’ per ongeluk crimineel zijn of een nare overtreding begaan, geen enkel punt, seponeren die hap of anders matigen. Dit staat allemaal in het pakt wat wij internationaal gaan afspreken.
Wie tegen is procederen we helemaal het gevang in, maakt niet uit hoe. Partijen welke dit niet zien zitten isoleren wij langdurig, en d.m.v. stemmingmakerij, intimidatie of knokploegen schakelen we tegenstanders uit, gewoon omdat het kan! Het uiteindelijke plan is om eerst alle achterbuurten te voorzien van deze boreale nieuwkomers, daarna hele steden en daarna het hele land, en daarna het hele continent. Brussel is voor en vaardigt stringent beleid uit zodat alle aangesloten landen zich hier aan gaan houden. Niets of niemand mag dit plan stoppen, immers daar is het te belangrijk voor.
Naschrift: dit is natuurlijk niet wat ik voorsta, maar zo gaat het dus wel. Andere namen en vormen, zelfde plan. Kan dit? Ja, dit kan, mag dit? Nee, het heet DISCRIMINATIE en volksvervanging. Staat als Geneefs Mens-, en Volkerenrecht omschreven en is hierdoor strafbaar.
Dhr. Opstelten en het OM dienen vervolgd te worden, staat in de wet.
Treffend omschreven.
Kop-Spijker....... Raak
Goed geschreven en zelfs zonder VPN kunnen ze je op deze tegel niet pakken.
Vroeger werdt men ge-executeerd voor dit soort volksverraad.
Nu wil ik niet terug naar het verleden maar op zijn minst een gevangenisstraf en vervolgens persona non grata te worden.........
Dat zou toch het minste moeten zijn.
@A.I. van Dee | 08-06-19 | 03:05: Zelf ook niet op VPN aangezien dat geen zin meer heeft in mijn geval.
@A.I. van Dee | 08-06-19 | 03:06:
Zit je nou tegen jezelf te kleppen? Vergeten van account te wisselen, of zo?
@Kop Kaaz | 08-06-19 | 03:42: Was een aanvulling misschien had ik dat er bij moeten zetten.
De realiteit als plot voor een dystopische thriller.
Meesterlijk gepland weer... vrijdag voor pinksteren, met heul veul spelen voor het volk. Pinkpop, voetjebal ... en volgende week hebben we het er niet meer over.
Pinkpop. pbs.twimg.com/media/D7e6NPqWwAAP9un.j... Die Jan Smeets is zo'n irritante oude NPO schapenzak. In de categorie Frits Spits. Maw stop ermee.
Het is een Muppet show. En wij zijn Statler en Waldorf.
Nou, kweenie. Denk niet dat deze zo gauw overwaait en/of Glas, Plas, Was doet. Openingsschermutselingen in de Telebelg van vandaag:
www.telegraaf.nl/nieuws/998040061/bew...
@Vageling | 08-06-19 | 02:18: Hahaha
Was Demmink niet die van die minderjarige jongetjes. ?
Bijna goed; 'IS'...!
Kom, kom, minderjarig... Die jongens zijn inmiddels 19 hoor.
En nog heel veel meer dingen,
Nieuwe verkiezingen zijn onafwendbaar geworden. Of Trump en de internationale gemeenschap moeten de burgers hier op Venezuelaanse manier komen bevrijden, door de VVD internationaal niet langer als regerende macht in NL te erkennen.
Vroeger zei je voor de grap dat Nederland een bananenrepubliek aan het worden is, vroeger...
vroeger: toen sex nog vies was en de lucht gezond. Die vroeger ja.
G.v.d. ik heb het altijd al gezegd er is maar één manier om deze dictatuur te stoppen en dat is via geweld. De gevestigde macht liegt en bedriegt.
U gebruikt hopelijk VPN?!
mo het varken is zonder vpn de beer
Het is geen dictatuur. Dus Mo maakt een grapje en dan mag het.
Ik ga nu maffen, wel benieuwd wie morgen de pin eruit trekt en de hefboom loslaat.... zal wel weer weg-gespindoctored worden... krat WC-eend erover heen, drie dagen wachten en niemand weet het nog, of boeit het voor geen één meter...."There we go again, the same shit again..."
Waarom denk je dat dit net voor het pinksterweekend bekend wordt?
hoop dat op maandag mijn vlucht naar Nederland vertraagd is. Wil graag weg maar door omstandigheden kan ik Nederland nog niet voorgoed verlaten
@5611 | 08-06-19 | 03:01: ah ja en daarom ben ik hier zo graag: de dialoog op het scherpst van de snede.
En dan dat volk in Den Haag en Brussel ook nog een grote muil hebben naar Hongarije en Polen. Stel viezeriken.
Ik heb het al vaker geopperd, een revolutie hoe eerder des te beter.
Je oppert het inderdaad vrij vaak.
Eigenlijk is de revolutie stiekem al begonnen. *wink*
Goed gedaan geenstijl. voor alles pessimisten: hier zijn ook lullo's, waarschijnlijk heb je net zelf weer de belastingdienst opgelicht of je maat een streek geflikt. Flikker dus op met je je moralistische gezeik op Geenstijl forum over anderen.
Moralistisch gezeik en pessimisme? Dit gaat gewoon over een aantoonbaar totaal corrupte overheid die het rechtssyteem gekaapt heeft. Jij kijkt dus liever naar de positieve kant van de kanker die dit land verziekt? Wegkijkers zijn de reden dat onze overheid bij elkaar hangt van criminelen met een wit boordje.
Moralistisch gezeik??? Ben je enigszins beneveld dan wel onder invloed van een ander middeltje? Anders kan je dat toch niet uit je bek krijgen lijkt me. Het een beetje opnemen voor de zóveelste volgevreten VVD-er die denken "het plebs" totaal te kunnen negeren. Tieft op gek!
Meneer heeft mogelijk het 'wegmetons virus' ergens opgelopen... Zonder adequate behandeling heeft dat op korte termijn mogelijk fatale gevolgen...!
@-=PyP=-
Gevalletje projectie?
Zoals de waard is..........
Een goede beurt nodig?
Ook dit wordt door Rutte keurig weggepoetst en schoongewassen. The art of management..... NEXT....
Niet door Rutte, maar door zijn media handpoppen. Rutte hoeft daarna alleen nog glimlachend wat vage kreten te strooien.
Die gladjanus komt er wederom mee weg, je hebt gelijk. Sterker: in de volgende peiling waarschijnlijk weer een zeteltje erbij.
Het OM en de rechterlijke macht bedrijven politiek. Er zijn al zooooveel voorbeelden van. Het is een corrupt en incapabel clubje. Scheiding der machten is een wassen neus in Nederland.
Vrouwe justitia is het riekende overblijfsel na een foute bukkakefilm. Er zijn er een paar overheen gegaan met liefde en goede intenties.
Dat was helaas een kleine minderheid.
Ofzo2 | 07-06-19 | 23:15 | 12 Jullie krijgen allemaal een onvoldoende... behalve jij.. of toch niet..
Grapjas "excellentie" Grapperhaus geeft de notities niet vrij en houdt ze geheim. Wordt het misschien tijd voor een volksopstand of zo? Via WOB door RTL weten we al dát het fout zit, maar het OM speelt blindemannetje met een doek om hun kop? Tijd voor lekken dan? Of zijn ze daar allemaal zo laf?
Als ze gaan lekken loopt den Haag onder.
Ik hoorde het vanavond op een verjaardag feestje, schokkend.
Alarmerend hoe het Nederlandse bestuur functioneert. Per direct aftreden noodzakelijk. Mogelijk is de beste oplossing dat Trump, Putin en de navo het Nederlands bestuur overnemen en orde op zaken komen stellen.
Die hebben de boel al overgenomen. Behalve de Rotterdamse haven. Die hebben de Denen en de Chinezen onder elkaar verdeeld...
Denen?! Heeft u wellicht Southpark zitten kijken...?! youtu.be/LVgiZGz1Mz8
En maar blaten door iedere microfoon, dat ze er alles aan doen om het vertrouwen van de burgers in de politiek terug te willen winnen... Gajes is het!
‚Vertrouwen‘ is een ander woord voor je bek houden.
Buiten de rest van de info, het ministerie heeft Demmink in zijn zak?
Daar lijkt het sterk op ja...
@Pierre Lebon | 08-06-19 | 01:19: Yep
Terwijl bestuurlijk Nederland niet bij machte is om criminele Marokkaanse asielzoekers het land uit te jorissen wil men tot elke prijs iemand vervolgen die "minder Marokkanen" wil en daarmee iets verwoordt waar intussen meer dan de helft van de inwoners van dit land het van harte eens zal zijn.
De huidige situatie in een notedop.
Wel bij machte, ze willen het simpelweg niet
OvJ Wouter Bos staat mooi in zijn hemd. Het OM is onbetrouwbaar. Het ministerie van Grapperhaus, partijgenoot van zijn achterbakse voorgangers Hirsch Ballin en Donner, deugt nog steeds niet. Opstelten zette het werk van het hypocriete CDA voort. De rechters staan mooi in hun hemd. De hele VVD staat voor aap. De MSM die er liegend en bedriegend achteraan holden, alle BNN-ers die zo graag wilden deugen, de columnisten die om toerbeurt elkaar overtroefden, het bedrijfsleven dat werknemers sanctioneerde, de semi-overheid dat mensen niet aannam of hun carrière brak, de collega’s van GW in de TK, de bevolking die de repressie en gedachten politie mee vorm gaf, deze jaren voortslepende massapsychose komt dus voort uit politieke nijd die de rechtsstaat, waar zo vreselijk mee wordt gedweept op links, en onze zgn onafhankelijke rechtspraak, totaal onderuit trok. Wat gaat die liegende, jij-bakkende en vulgaire PM van NL aan genoegdoening regelen?
Een welverdiende dikke proficiat voor het echtpaar Knoops en Geert Wilders.
De boel bij elkaar houden. Laffe consensuspolitiek, na mij de zondvloed. We willen geen gezeik, dus gaan we voor de zwakkere, en niet het langetermijngevaar. Lafbekken, hypocriet, onbetrouwbaar en gevaarlijk.
Hoe lang pikken we dit nog?
Een groot aantal rechters zijn geen haar beter.
Nu zit er Gerrit vd Burgt op het OM. Die deed destijds in den Bosch mee om op ‘onorthodoxe wijze’ boeven te vangen. Met andere woorden; boven de wet.
@Trumme: Dat is toch die man die kwam zeggen dat we zijn OM maar eens een poosje met rust moesten laten? Want zijn drie prio's waren immers OM, OM en OM ? Wat een totale lul. De proleet.
Het is om misselijk van te worden. Wat een kutland, wat een regenten. Vreselijk.
Goed zo, GS! Blijf roeren waar het stinkt.
Fuck het OM en binnenkort dat hele kutland. Afstammelingen van NSB-ers, al dat tuig in de politiek. Het schoothondje van de EU, de schaamte voorbij, zeg maar.
Even rats have more dignity
Even rats begrijp ik geloof ik nog wel, aber dann...?
@F. von Zeikhoven | 08-06-19 | 01:25:
Verklaar u nader......
@Kop Kaaz | 08-06-19 | 01:33:
U bespreekt ons eerst in eigentaal, om puntloos af te ronden in den vreemde...?
@F. von Zeikhoven | 08-06-19 | 01:43:
Tja, ik spreek zeer weinig nederlands in mijn dagelijkse omgeving. Alleen als ik op familiebezoek ben of hier reaguur, et cetera.
Misschien is het niet gebruikelijk hier maar ik vind engels vaak compacter en makkelijker.
En luchtiger. Mijn excuus als u daar problemen mee heeft maar dat belet me niet om het toch soms te doen.
Uwen vriend, Kaaz.
Alle betrokkenen vervolgen. Enne.. als ze toch bezig zijn.. onderzoek ook maar eens de gang van zaken met die blokkeerfriezen...
Die zijn toch al vervolgd...?
Ik zeg: alle de relevante verkiezingen moeten om.
Voor de nachtploeg nog een klassiekertje van Kopspijkers met I. Opstelten vanaf 3:58
Linkje: youtu.be/2o2kMC4Cyr8
Welja, haal die NSB,er van een Spijkerman er nog even bij ...
Bijna wat Kotelet zegt. Jack S. is te laag voor woorden. Je schoffeert er de NSB nog mee door hem erin te plaatsen. Een echte nummer 10.
Weetje wie ook vond dat Wilders teveel voor de voeten liep?
www.youtube.com/watch?v=IcptRQ24AIM
Ziek ziek ziek.. links is de tumor die ze in rechts denkt te zien.
Ik schaam mij diep, dat ik niet meer wist, dat dit soort poepzakken destijds, op televee, hun braaksel op de tafel mochten leggen, uit hoofde van hun rol bij en voor de overheid....
De nieuwe samenleving. Die we met elkaar aan het maken zijn.
Joop van Riessen: een buitengewoon enge man besmet met het moslim-virus.
Oh ja die politiecommisaris Joop van Riessen die tot moord op een politicus opriep. Op de Nationale omroep. Zonder tegenspraak....
Liggen de voorgedrukte aangifte... oh laat maar. Wat moet je nog vertrouwen aan de overheid?
Veel mensen hier lopen zich weer verbaasd af te vragen wat ministers en ambtenaren in dit toneelstuk voor rol hebben. Ik heb geen idee, maar heb wel een non politiek voorbeeld van nog geen week geleden. Kennen jullie Ewold de vogelaar in de Philipijnen nog. Doodgeschoten tijdens een vluchtpoging/Geëxecuteerd door de isismisdadigers tijdens een wilde ingreep van Duterte zijn roedel wolven. Kies maar. Nederland roept bij monde van die man met de aardappel in zijn strot, dat het er alles aan heeft gedaan om hem heelhuids terug te krijgen. Nee, zeggen alle gijzelaars die wel vrij zijn gekomen in de afgelopen 7 jaar. Nederland was totaal afwezig in het onderhandelingsproces. Dan kan die minister voor de bühne wel heel boos zijn, maar als je dan gaat vragen waarom dat geroepen wordt, dan is het weer staatsgeheim. Net als in mijn tijd en er is dus geen ruk veranderd. Het lult allemaal een eind raak daar in Den Haag en omstreken. Dat kost mensen hun leven. Ik weet het, het lijkt offtopic, maar dat is het niet hoor.
Wat was hij denkende dan, als je een lijfwacht meeneemt om naar Tweetie te gaan zoeken in een leeuwenkooi. Die mafkees koop je vrij, ok. Maar binnen een dag doettie het geweaun opnieuw. Daar kan je als NLse staat dus helemaal niks mee...
Leuk dit, net na alle relevante verkiezingen. De volgenden: duurt nog een paar jaar. Van Justitie verbaast mij dit niks. Poch, Demmink, Tonino, Bonnetje en nu dit. Waarom wordt Justitie nooit parlementair onderzocht?
Daar heeft Rutte en zijn Eurofiele VVD club geen zin in. De 'law and order partij' Weet je nog?
Omdat dit ministerie teveel weet over teveel mensen.
Ivo. De hockeyclubboer uit Rotterdam. Oude jongens krentenbrood. Tuurlijk heeft hij de boel gestuurd. 't is een VVD-er dus dan verneuk je de boel. Standaard. Rutte zal het ongetwijfeld weglachen echter die partij krijgt nog gewoon 20+ zetels omdat men in de provincie niet beter weet. Geloof me. Ik heb jaren in Roermond gewoond en wie was daar zeer populair bij de middenstand en MKB? Rat van Rey (toen VVD). Onder het motto: "Ja maar hij heeft heel veel betekend voor de stad en we hebben niks te maken met die rare lui boven de rivieren." (lees dit met Limburgs accent). Tsja. En dat is niet alleen in Roermond, die gedachten zijn er in heel veel provinciesteden. Begrijpelijk (niet dat ik het er mee eens ben) maar men moet er dus niet raar van opkijken als die partij nog steeds goed scoort. C'est la vie. Men wil rust in de barak in de provincie en als de VVD daar voor zorgt? Dan stemt men op die partij.
Drie smaken in Limbabwe. Rood, katholiek, liberaal.
@knutsel_ | 08-06-19 | 00:38:
Ghehehe. Mooie opmerking! En klopt.
Misschien een beetje jaren vijftig. :)
@knutsel_ | 08-06-19 | 00:45:
Ik zal je vertellen. Ik vind het heerlijk om een weekend naar Limburg te gaan om familie te bezoeken (ik ben er geboren, ben er trots op en het is feest daar) maar zij hebben nog steeds inderdaad die jaren '50/60 gedachten. Niks mis mee (en dat meen ik oprecht dus ik kijk er niet op neer). Maar.... ja. Ik begrijp wat je bedoelt. Dus ik begrijp ook waarom ze vooral op de VVD, CDA, Heerlen/Kerkrade op de PVDA en Noord Limburg op de PVV stemmen.
Basil Fawlty | 08-06-19 | 00:35
Klopt een als een bus.
In eigen kennisenkring uit Meezenbroek werd er uit "familiariteit" op Frenske Timmermans, de Hollende Heerlenaar", gestemd, want ja, das toch "eigen".
En dat rare Limburgse accent moeten de mensen er inderdaad maar bij denken, alhoewel ik het nooit ga afvallen.
Integendeel. Kan het enorm waarderen.
Ook de verschillen ook, Mestreechs, Kirchröadsj, Heerlens plat en het Zittesj.
@chicago river | 08-06-19 | 00:57:
Inderdaad. Mooi dat je nuances kent qua dialect! Natuurlijk heb je ook Remujns en Venloas! Ghehehe.
En Nuths. :)
Niet ouwehoeren, Alleen in Limburg mag FVD meeregeren, daar kan de rest nog veel van leren. Tevens zijn de PVV en/of FvD (sinds de opkomst van Wilders) in Limburg bij veel verkiezingen groter geweest dan de VVD. En dat de middenstand op VVD stemt heeft niets met de provincie te maken, dat is al decennia lang landelijk een feit, ook in het westen.
@knutsel_ | 08-06-19 | 01:09:
Lol! "Ich kom oet Nuth jong!" Had ooit een klasgenoot die uit Nuth kwam. Schitterend.
Nog beter. "Iech kom oet Gullepen (Gulpen)."
"Mooi, dat dorp met die brouwerij?"
"joazeker jong. Veur zoepen os te pletter aan de pils." Hahaha.
@keurslager | 08-06-19 | 01:16:
Amigo. VVD en CDA zijn naast PVV gewoon groot in die provincie. Niks mis mee. Maar bij de Euro verkiezingen op wie heeft men gestemd? Frenske, want Limburger. Not in a f*cking million years stem ik op die proleet maar in Limburg denkt men daar anders over. "t is toch unne Limburger." Vermoeiend.
@Basil Fawlty | 08-06-19 | 01:05:
Naja, de helft van de tijd versta ik er, ook na al die tijd, absoluut geen flikker van als ze onderling los gaan, dus ze houden wel rekening met me. Gheh!
Roermond nooit geweest, en "Venloas" (Rowwen Heze?) lijkt me zo'n beetje bijna de meest verstaanbare tak van Limburgs?
Maar tis mooi volk. En dat is het.
.
Een van m'n eerste jonge pubervriendinnetjes, ze kwam uit de buurt van Geleen, hell, ben het dorp allang kwijt, vond mijn Rotterdams maar helemaal niks.
Want dat klonk "wel toch zo iewat hard en ook wel een beutje asociaalj". Ha!
Proost. Op Limburg en vooral brave Geleense regio-meiden dit keer *KLOK!*
Dat mechanisme deed zich ook voor bij demense toen de Fiod een eind maakte aan boevenpraktijken bij Van der Valk. Vond iedereen maar belachelijk, want de ouwe Gerriut was toch altijd zo' n vent, daar moeten ze vanaf blijven. Koot en Bie hebben er ook nog wat mee gedaan...
@chicago river | 08-06-19 | 01:38:
Rowwen Hèze is Horst. Dat is Noordelijker dan Venlo. Hebben hun eigen dialect. Ik versta het maar spreek het niet. Maar Venloas is qua dialect 't beste te verstaan inderdaad. Zangerig, kort en inderdaad makkelijk. Bijvoorbeeld, mijn Mrs. komt uit Istanbul (zoals je misschien weet) maar ze verstaat Venloas. Ze spreekt 't niet maar ze kan het wel volgen. En ze kent natuurlijk wel de Venloase scheldwoorden. Ghehehe.
Bloedhekel aan complotten, maar met de informatie die mij nu ter beschikking staat, Wilders moe en weg, Bosma wordt al weken gepolijst, de boel Opstelten zetten, Grapperhaus voor de Bus, VVD gaat superkut, die trut met vingers Duthil, Jorritsma die ingrijpt, Veiligheid en Justitie wéér de Sjaak, Rutte is HR manager van zijn Reedtkevers, het is bijna Pinksteren, Brandende Tongen, net 75 jaar D-Day herdenking achter de rug, blijkt die bejaarde Joris Demmink toch weer met zijn kleine jongetjes likkende tongetje overal van geweten te hebben….complotten nee, maar volgens mij is een Clusterbom die zijn weerga niet kent, onderweg naar Politiek Nederland waar een aantal Grappenmakers van wisten dat ie zou komen…misschien moet ik gewoon naar bed...
Briljante tegel! Dank!
Ik denk dat het tijd wordt dat het leger per direct het OM uit hun functie ontheven en de boel tijdelijk waarnemen zodat heel dat ministerie van nul af aan opnieuw opgebouwd kan worden... Het wordt tijd dat die OM appetjoeken achter tralies gezet worden! Iedereen die door Opstelten 'ons' wordt genoemd mag van mij creperen in de cellen waar zij anderen zo graag naar toe sturen. Flikker toch op met die lui! Veel rotter als dit wordt het niet! Wanneer hebben wij burgers er gezamelijk genoeg van dat degene die ons aan de regels houden nog crimineler zijn dan de gemiddelde boef die ze oppakken...
@Expertus_Dico | 08-06-19 | 00:49: Het leger. Proest. Danst ook naar de pijpen van het kartel. Daar wordt immers het budget vastgesteld. Opzitten en pootjes geven dus voor de gezagssnorren.
En zo is het. En het staat niet in de krant maar wel hier.
@Haardbaardknipper: Wellicht, maar wie blijft er verder over... Je moet de kop van de draak afhakken om te kunnen winnen... Dat OM moet volledig op de schop maar er moet in de tussentijd wel een werkende rechtsstaat blijven bestaan... Bovendien geloof ik er geen kudt van dat de legertop het allemaal wel prima vindt zo... Generaals die al 20 tot 30 jaar dit land dienen zien al decennia dat zowat iedere regering hun departement volledig uitkleden om zo al die linkse hobby's te kunnen bekostigen. En die dat dan met corruptie in stand proberen te blijven houden... Wat denk je zelf wat het leger van de EU vindt?! Of van immigratie, inclusiviteit, diversiteit of resocialisatie van zwaar gevaarlijke mafkezen?! Daar vegen ze bij het leger hun reet mee af... Je houdt je aan de regels anders verdwijn je voor jaren in een kerker, of voorgoed! Fuck TBS... Je krijgt levenslang of de doodstraf als je een zieke hond bent die zich niet kan inhouden... Die mannen laten politiek niet doordringen tot de rechtsspraak... Duidelijke regels en geen bullshit, dat is wat dit land op dit moment nodig heeft! Zeg over het leger wat je wil maar ze houden van orde en gezag... Daarnaast dienen ze niet de regering maar het land... 'Ons aller' Nederland dat op deze manier volledig naar de klote gaat...!
Hopelijk zal dit de boel ten goede laten keren voor Geert, kan hij wel gebruiken na die dolksteek van vanmorgen. Zal zijn populariteit ook wel weer ten goede komen.
Echt waar Ivo. Had lekker burgo gebleven in onze kakkerlak city. Je deed het helemaal niet verkeerd hiero. En van alle randpartijtes en - groeperingen moet ik zeggen dat Achmed het ook niet slecht doet hier. Maar waarom ben je dat idiotennest in Den haag in gegaan man!
Hij heet Ahmed, niet Achmed.
DE grootste politieke socialistsalafist die d'r rondloop in de Nederland, maar erger: in ons klein-metropolitane dorp.
Gast zat net nog bij Pauw te wauwelen over dichters, had zelfs een boekje samengesteld, want tja, hij was 9, of 10, en toen kreeg hij al die teksten van Uhm Khartoum voorgeschoteld, en Ahmedje was verkocht.
Dus dan ga je boekjes samenstellen, van ANDERMANS gedichten, en daar goede sier mee lopen maken.
Sure.
.
Vraag nog eens aan ex-Schiedammer en journalist Frenk van der Linden (ja die met die blousjes ja) en z'n journalistieke docu-maat hoe tof en integer - streep- chagrijnig en vals-ontkennend Aboutaleb is. Bijvoorbeeld over de conservatief-islamitische insteek in zijn familie, mbt. de dood van zijn zus.
.
Kijken of je die welbespraakte dubbelpaspoortende naffer, die na zijn pensioen gewoon weer in z'n oude vertrouwde zandbaklandschap rond Nador gaat bivakkeren in een takke-dure villa van Nederlandse centen, of je die nog zo tof vindt.
Oh ja. Nog iets niet zo tofs.
Het is een PVDA'erT. Hallo!
Hallo? Hallo? Ha-llo? Hellloooo! Ogen en oren open yo.
Demmink... Nog zo'n 'integere' oude bekende...! Wat een vuil kutvolk zijn die ambtenaren van het OM toch...
vvd / dd 66 bolwerk. Corrupt en incapabel.
Dit is wel degelijk D-Day grade material , zowel de Telegraaf als het AD quoten in koor : www.telegraaf.nl/nieuws/998040061/bew... www.ad.nl/politiek/ambtenaar-opstelte...
Mijn hemel. Ik lees beide artikelen. Wat voor slap, laf, mager artikeltje schrijft het AD dan???? Duidelijk downplayen. Pijnlijk allemaal dit. Journalistiek is kapot, politiek is stuk, gerechtelijke macht is verrot.. kom het maar over nemen Jean Claude.. we liggen als een schildpad op zn rug. Bedankt Mark en het kartel.
Anoniem willen blijven uit angst voor represailles van de tegenstanders van Wilders gedachtengoed. Het is te gek voor woorden.
@Muuke | 08-06-19 | 00:36:
1939
De top van het OM is dus keihard corrupt. Eens kijken of daar nog koppen gaan rollen.
Wat denk je zelf. Wordt gedownplayed en onder het tapijt gemoffeld. Komt goed uit dat het pinksteren is.
Nee. Als Wilders die Opstelten laat verhoren, dan liggen ze dubbel bij de VVD. Die gaan er met cola en chips voor zitten. En zal Ivo met plezier zijn laatste acte komen opvoeren. Daarin speelt ie de demente gek. Ivo kan dat. Dat oefende hij al toen ie ineens afvloeide. Het is geregisseerd wat we mogelijk gepresenteerd gaan krijgen. En in 2021 stemt men de vvd weer tot grootste. Tja dat is kut. Maar dat is wat er gaat gebeuren.
Mark en zijn kartel vol rovers.
Is het raar dat ik me afvraag of dit een afleidingsmanoeuvre is om iets anders onder de radar te houden?
16 criminelen hebben eenvisum van Grapperhaus gekregen:
www.telegraaf.nl/nieuws/245629503/blu...
Tipje van de ijsberg uiteraard. Doorgedraaide gekken en criminelen worden bewust op de NL bevolking losgelaten door de staat.
Daar begint het wel op te lijken.
Blijkbaar wel. We moeten in verzet tegen deze schijndemocratie.
Het systeem waar de politie mee checkt of iemand een visum mag krijgen, is al maanden stuk en geeft groen licht voor de grootste criminelen. Gelukkig is men op V&J (of is het J&V?) wel bezig met actie tegen sexting. Man man man, waar liggen je prioriteiten?
[insert dansende hyvesbanen.gif] - republiek
Als je zo alles eens leest zijn er dus wellicht twee momenten waarop Opstelten iets heeft gedaan. Volgens de meeluisterende ambtenaar in 2011 in de eerste Wilders zaak en omdat het toe niet lukte nog eens in 2014 in de tweede zaak. Of heeft het OM, gedachtig de mening en wens van de minister in 2011, zelfstandig besloten deze eigenlijk onmogelijke zaak toch maar op te pakken. Als er daadwerkelijk ook in 2014 contact is geweest wordt het zondermeer einde verhaal voor Ferdie.
Volgens het NPO nieuws heeft Grapperhaus gezegd dat er helemaal niets aan de hand is. Wel worden geheime documenten niet ter beschikking aan het proces gesteld.
Maar die bij de notaris liggende verklaring van de onbekende ambtenaar zal Knoops zeker gebruiken.
@ChatBot: Lijkt mij dus ook. Ik begreep dat persoon het zonodig nog eens wil verklaren.. voor officiële pipo's? Mooi.
Ik kijk hier niet van op, en u ook niet.
Het houdt niet op, niet vanzelf.
En deze ook: www.youtube.com/watch?v=NYyYJOwVlKk
Ze gaan er net zo lang mee door tot de mensen het zat zijn.. Er komt geen finale uitspraak op deze manier.
Lucratief is het wel als je advocaat bent.
Wat bedoelde Optelten met "ons teveel voor de voeten loopt". Wie is ons? Bilderberg? Bij welke plannen liep Wilders in de weg? Massa-immigrate? Deze mensen plegen hoogverraad. Of eigenlijk zijn het geen mensen...
Eng wel eigenlijk.
Wat zeg je namens wie over wie? Is Wilders geen mens of Optelten?
En of we voor untermenschen een leuke patch hebben of zo.
Ik neem aan dat hij het kabinet bedoelde met “ons”. Rutte was eindbaas en moet hier wel van geweten hebben. Maar wie gaat de MP en het OM vervolgen?? Het volgende kabinaet Baudet hoop ik.
Natuurlijk wisten wij dit allang. Maar nu is het echt officieel: wij zijn een bananenrepubliek met politieke processen waarin de regering probeert politieke tegenstanders in de gevangenis te zetten.
Het kartel bepaalt.
Oh wat vies!
Achterkamertjes Den Haag heel even in het zonnetje gezet.
Dit ziet eruit als D-Day materiaal voor de kartel politici. Want door deze rechtszaken zijn de verkiezingen op ongeoorloofde wijze beïnvloed ten nadele van Wilders en de PVV. Begin maar een rechtszaak, zodat we Wilders als crimineel en verdachte kunnen wegzetten. Dezelfde tactiek die men in de VS tegen Trump probeert te gebruiken (Impeachment) voor nu al meer dan 2,5 jaar. En als het maar een zo langdurig als mogelijk en slepende juridische campagne word, dan hebben we de PVV op z'n minst voor 8 jaar te pakken voor de komende verkiezingen.
Dit komt naar buiten op het moment dat Wilders geen bedeiging meer vormt. Wel een beetje toevallig he.
Verdeel en heers.
@knutsel_ | 08-06-19 | 00:00:
En we zitten er met zn allen op onze handen naar te kijken. Het is maar goed dat de gele hesjes door de msm keihard worden gecensureerd.
Omdat de gele hesjes nog triester zijn dan Pegida.
@knutsel_ | 08-06-19 | 00:13: dank u
@Ton8695 | 08-06-19 | 00:10: gecensureerd en dat niet alleen
@Ton8695 | 08-06-19 | 00:10: door een anonieme tip van misdaad anoniem vallen ze bij je binnen of houden je aan, raad is van wie die tip komt. wkr!!?
@knutsel_ | 08-06-19 | 00:13:
Kijk.. zo hard wordt er dus gecensureerd.. jij denkt je dat ik het heb over die paar verdwaalde hesjes in NL.
Ach flikker toch op man met die gele hesjes. Het is programma noch hooivork.
Wat iedereen eigenlijk al wist .de linkse
Propgada en leugens gaan nu toch echt veel en veel te ver .Maar nu weet ik het zeker Folkert is in dienst van linkse maffia geloof het maar gerust
En wat moet je dan met die linkse gebroken-geweertje pacifisten aan dan? Dienstweigeraars en zo.
Goed zo. Ondersten stenen altijd boven en al is de leugen nog zo snel...
En toch stemmen mensen straks die nu weten dat er gewoon blijkbaar gesprekken zijn gevoerd door Opstelten om Wilders vervolgd te krijgen totaal gewetenloos zonder enige scrupules op 1 van die kartelpartijen?
Onvoorstelbaar, hoe kijken dan straks die mensen nog naar hun spiegelbeeld?
Walgelijk, ronduit walgelijk. Zij allemaal.
Eens. Ik heb jaren PVV gestemd met hoop voor de toekomst. Sommigen van de PVV zijn overgestapt naar de FvD en alle anderen blijven maar op de usual suspects stemmen. Ik geef het op. Ik ga niet meer stemnen. Dit volk is echt te dom en naief voor woorden. Ik geloof in democratie en berust me daarin. Het volk zal krijgen wat het blijkbaar wil. Maar niet meer klagen dan of later zeggen dat je het niet wist of niet zo gewild had.
@Ofzo2 | 08-06-19 | 00:06: altijd stemmen, altijd. zie NL afgelopen keer pvda en nu belgie vlaams belang.
@Ofzo2 | 08-06-19 | 00:06:
U bent ook volk. En wij hier ook. Blijf aub stemmen.
@Ofzo2 | 08-06-19 | 00:06:
Dan stem je op iets anders. the next best. Dan zorg je ervoor dat Denk de kiesdrempel niet kan halen of zo.
@Ofzo2 | 08-06-19 | 00:06:
Gewoon blijven stemmen. Dit kartelvolk heeft een tegenstem nidig!
Zijn er dan geen ambtenaren die opnames van dat soort gesprekken maken om het voor de bus duwen te voorkomen?
Oeps: nu in de Telegraaf
Grapperhaus heeft nog wat uit te leggen.
Den Haag - Door een storing in een informatiesysteem heeft Nederland aan zestien mensen onterecht een visum verleend. Negen personen zijn nog niet getraceerd, ze stonden gesignaleerd vanwege veelvoorkomende criminaliteit.
Yep, dat kan er ook nog makkelijk bij. Het wordt levensgevaarlijk door het steeds maar blunderende OM. Het is bij de wilde knorhanen af. Alles op alles zetten om Geert Wilders uit te schakelen en ondertussen staat Nederland mede dankzij het OM in brand. De grachtengordeldieren en de allochtonen staan te dansen op de tafel.
SABOTAGE
m.youtube.com/watch?v=z5rRZdiu1UE
Diegene die zichzelf vol op de borst slaan en hardop roepen dat we in een rechtstaat leven en er trots op moeten zijn, moet je zeker niet vertrouwen.
Gewoon niemand vertrouwen, zit je altijd goed.
En met de blokkeerfriezen? Teleffoontje van Rutte?
Halbe?
@piloot47 | 07-06-19 | 23:46: die was erbij hahaha
Nu snap ik de harde aanpak vd blokkeerfriezen, demonstratieverbod van Pegida en de softheid tegen Volkert weer wat beter. Rechts loopt gewoon in de weg.
@Ofzo2 | 07-06-19 | 23:47:
Namens een geloof of geloofsuiting mag je ook dingen zeggen en doen die je als atheïst niet kan zeggen en doen. Ze komen er ook niet altijd uit qua wetgeving en eigenlijk is dat een olifant in de kamer. FvD lijkt een partij te zijn die daar wel mee aan de slag kan, trouwens.
@Ofzo2 | 07-06-19 | 23:47:
Blokkeerfriezen, dat zijn pas gevaarlijke terroristen.
Een ieder die riep dat het hier een politiekproces betrof , die had dus gelijk. Dus toch. In ons mooie Nederland . Menig dictator zou trots zijn op zoveel schijnheiligheid en hypocrisie door de zittende macht. Het kan verkeren.
Niet alleen trots, waarschijnlijk ook stinkend jaloers.
Ze hebben het nog met een paardekop in het bed van Wilders geprobeerd maar hij wilde niet luisteren.
Een kopstelten is hier beter op z'n plaats
Iemand zal het vast gezegd hebben maar in een rechtstaat laat je de politie niet voorgeschreven aangiftes maken die alleen ondertekend hoeven te worden. Zelfs voor mensen die geen woord Nederlands kunnen lezen. Alleen daarom al hoort dit strafproces niet plaats te vinden. Maar het verbaast me niets dat een politicus er op aan heeft gedrongen. Blijf vooral op dezelfde personen stemmen zoals voorheen als je het prettig vindt.
Ja ja ja mooi advies. FvD als winnaar, maar partijen willen er niet samen mee gaan en halen wederom een cordon sanitaire tevoorschijn.
Die voorgedrukte aangiftes blijft wel bizar natuurlijk. Toen al liet de overheid alle neutraliteit varen..
@duh! | 07-06-19 | 23:38: En verruimde openingstijden. En dan te bedenken dat iemand snel even het lidmaatschap van het marrokanrnplatform van zijn openbare CV haalde
Wat mij wel weer opvalt. Die vvd trollen kijken geen voetbal. Zijn er weer in vol ornaat om hun geliefde VVD weer te verdedigen na de zoveel corruptie van hun geliefde partij met pinnokio ruttegraat aan het hoofd. Je weet wel die clown die zich van de week nog moest verdedigen in die tweede kamer.
Foebal. Leuk man.
Kan de VVD niet worden verboden, als criminele organisatie? Komt er nooit een einde aan het gemanipuleer, bedrog en liegen?
Goed plan. Zou eigenlijk moeten kunnen.
Bananenrepubliek
Bananenkoninkrijk*
Wat een vieze honden. inderdaad een bananenrepubliek.
In een bananenrepubliek worden nog wel eens staatsgrepen gepleegd. Ik laat me in deze graag verassen.
@jacobh-59 | 07-06-19 | 23:37:
Je laat je graag cremeren? Dan ben je wel meteen van alle problemen af!
Opstelten, Demmink en Bolhaar moeten vervolgd worden en hangen. Wat zij hebben gedaan is zéér ernstig. Dit mag niet zonder gevolgen blijven voor geen van drieën.
Die gaat niks overkomen, want vriendjes......
Nee, als je blokkerrfries bent of Wagensveld, dan heeft onze Roverheid pas interesse in je.
Controle mensen, Totale controle........ dat is is wat ze willen!
Ik zeg het maar weer eens: Nederland is geen rechtsstaat.
Waar wel dan?
@kloopindeslootjijook | 07-06-19 | 23:19: Ijsland hoor ik goede berichten over. Groenland ook geloof ik.
Merendeel van de landen is het maar schijn. Je hebt iets meer of iets minder vrijheid om te zeiken maar uiteindelijk moet je gewoon je bek houden.
@BootleggersSmurf | 07-06-19 | 23:22: Zo is het. De hele EU is een verlichte (linkse) dictatuur. In een aantal EU-lidstaten is de vvmu al behoorlijk gesmoord. Maar de mensen blijven dom en blijven stemmen op partijen die de democratie verder uithollen.
@BootleggersSmurf | 07-06-19 | 23:22:
Weinig mensen, eiland. iedereen kent elkaar. Dat is het geheim.
@Rheia | 07-06-19 | 23:44: zo werkt het op een eiland ! Directe demicratie zsm invoeren
@1977 | 07-06-19 | 23:54: Waarom denk je dat EU politici en het politieke elitaire tuig in Nederland zoveel intellectueel uitgedaagd tuig importeert dat zich een slag in de rondte fokt en verkracht?
Je weet iets beters?
Oké, we hebben partijen die het OM en NOS misbruiken om andere partijen de mond te snoeren. Als we daar nou eens een gele en rode kaart gaan uitdelen. Eén keer geel en twee keer rood. Dan mag een partij de volgende verkiezingen niet meer meedoen in de zin van regeren én wordt haar mandaat gehalveerd.
Daarnaast zou het voor kiezers mogelijk moeten zijn om op 2 partijen te stemmen a.d.v. verkiezingspunten. Bijv. zorg intereseerd me geen reet, ik geef 7 punten aan Baudet geen regeltjes MKB en 3 punten aan Wilders migranten kwestie. Of ik vind Brussel helemaal top en geloof ook nog een keer in de klimaatreligie.. dan geef ik Rutte 2 punten Brussel en Klaver 8 punten klimaat.
Volgens mij ligt de macht dan sneller bij de burger dan bij de overheid.
Wat we nu hebben is, de burger wil dit en krijgt totaal iets anders.
Nee. Leuk geprobeerd, maar dat is niet hoe de grote mensenwereld werkt. Wat we zien is een grote Houdini-act. Meer niet, maar het wordt gevreten door het volk. Dat is dus populisme. Daarmee zeg ik niet dat u een populist bent, maar wees waakzaam om het niet toch stiekem te worden.
@LV-224 | 07-06-19 | 23:33:
Het is idd een houdini act! En wat klowiepowie zegt is bijna wat ze willen. Laat je niet voor het karretje spannen, maar blijf bij het feit dat onze dienaren ons niet dienen en reken ze daar op af. Filter de corruptie en als er iets moet veranderen dan is het dat alles simpeler moet. Met vaagheid, ruis en onduidelijkheid misleidt de goochelaar zijn publiek.
@LV-224 | 07-06-19 | 23:33: Hoezo Houdini-act en populisme? Je kunt gewoon een aantal punten geven bij een partij. Laten we het op 10 houden. Wanneer andere partijen buitengesloten worden, dan krijg je een ban (gele of rode kaart, tirannie van de meerderheid, de Alexis de Tocqueville kaart).
Overheid toch grootste criminele organisatie ?
Geheugenverlies. Als ze daar mee wegkomen in plaats van meineed, zie ik veel ernstigere zaken geseponeerd worden wegens "nee ik zweer jou rechter, ik weet niet meer hoe die ging". Liegen voor, tijdens, in en na de rechtbank. Het mag dus.
Maar ja. VVD.
Tja, dat een rechter bereid is te accepteren dat men tactisch geheugenverlies leidt, is ook veelzeggend. Het is slechts voor de buehne.
Ik hoop dat ons Franske Nederland gunstig gezind is, mijn medelandgenoten er alles aan gedaan bij de laatste verkiezingen.
-
Hij heeft van de EU namelijk nogal wat commentaar op het OM van Polen en Hongarije, waar de politiek het systeem tracht te hervormen. Dat kan mooi gebruikt worden tegen zijn politieke vijanden, het NPO stemvee kijkt toch niet verder en oordeelt al helemaal niet zelf. Maar nu blijkt dat het in Nederland ook gebeurt.
Demmink is chantabel
"Joh".......
Ik denk dat hij dingen weet van mensen. Veel dingen van veel mensen. Anders had hij al lang aan de spreekwoordelijke boom gehangen.
Yup.
@knutsel_ | 07-06-19 | 23:19: Demmink zit op een diepe stinkende beerput en voor hem zit al jaren een onschuldige vast in de gevangenis.
Exact en waarschijnlijk hebben heel veel mensen elkaar in de tang. Als pedo ben je natuurlijk per definitie hardstikke chantabel. Mijn vermoeden is dat vooral pedos elkaar chanteren met het pedo zijn.
Dat zijn heel veel kleine witte onderbroekjes.
Waar staat dan dat Gabberhouse de inmenging toegeeft? Als ik het document lees met antwoorden op kamervragen, vind ik het niet terug.
Anyone?
Ja kom, zal ie natuurlijk nooit doen. Punt is dat er gesproken is en dat daarmee de schijn kan zijn gewekt. Dat zou nog uitgelegd kunnen worden, maar erover liegen is een doodzonde. Dan.Ben.Je.Af
@Buerman | 07-06-19 | 23:24:
Maar draagt GS dan het document aan als bewijs dat hij de inmenging toegeeft?
Ik heb zelf altijd wel het vermoeden gehad dat er druk om het OM is uitgeoefend,
Maar vind hoe GS dit presenteert niet heel sterk.
Fortuyn liep ook een beetje in de weg. Wait and see.
Baudet loopt in de weg. Ik houd m'n hart vast.
Baudet loopt vooral zichzelf in de weg.
De overheid is een onbetrouwbare partner
Moscovitz is hier ook een slachtoffervan geworden. zeker weten.
Nu weet ik het zeker. Nederland is een apenland geworden.
- cartoonisten worden opgepakt
- organen worden geroofd
- politieke processen
Maar gelukkig genoeg bananen.
Wow, Pauw bespreekt dit breaking nieuws met een paar Belangrijke Vrouwen. Geen idee wat ze zeggen, want het geluid staat uit. Maar aan de gezichten te zien nemen ze het serieus op. Heel goed, die diversiteit! En dan ook nog een moslim erbij.
Hahaha
Geluid uitzetten en raden waar het over gaat.
Je hoeft er geen bioloog voor te zijn.
Nee dat gaat over het WK denk ik.
Gezellig aan het werk als bijstandsgerechtigde bij de Rechtbank Den Haag in Zoetermeer. Ondanks de activistische inslag van Doorbraak, worden er hier veel zaken zoals verregaande overtredingen van de Wet en regelgeving op het gebied van arbeidsomstandigheden niet genoemd, en blijft het op grove wijze groepsgewijs schofferen, beledigen en discrimineren van bijstandsgerechtigde verplicht te werkgestelden onbesproken.
www.doorbraak.eu/druk-op-zoetermeerse...
Het trieste is dat ik niet eens verbaasd ben..... Ik wilde schrijven "dit land is ziek" maar dat klopt niet: De overheid van dit land is ziek.
Omdat één anonieme ambtenaar iets roept trekken ze op GS alle registers los.
Nou, dan is de zaak goed stuk. Trek ze nou alleen maar open, dat klinkt al mooi genoeg.
Hoi VVD-bot,
Lees een en ander nog eens goed door:
"Oud-minister van Justitie Ivo Opstelten (VVD) heeft zich wel degelijk bemoeid met het proces tegen PVV-leider Geert Wilders, vanwege zijn 'minder-Marokkanen'- uitspraak. Na jaren van officiële ontkenningen tegenover parlement en rechters, geeft de opvolger van Opstelten, minister Ferd Grapperhaus, dit nu officieel toe."
Maar het blijkt toch steeds weer om die VVD te gaan. Die steeds weer een wedstrijd doen. Wie kan er corrupter zijn. Onderling.Vorihge week nog moest die pinnokio ruttegraat zich in de kamer verdedigen. En hop nu dit weer. Mooi man.
GS heeft zelfs RTL nieuws in het complot betrokken!!1!
Terecht, dit is niet niks,
@kotelet | 07-06-19 | 23:10:
Lezen is niet uw sterkste punt
Uit onderzoek in de mij ter beschikking staande documenten en bij navraag van de toenmalige betrokkenen is niet gebleken van een (formele) aanwijzing van de toenmalig minister van Veiligheid en Justitie noch anderszins van een verzoek tot vervolging van de heer Wilders”, reageerde Grapperhaus vrijdag.
Bron De Telegraaf.
@tweetybird | 07-06-19 | 23:12:
Nu is het mooi, maar als er verkiezingen zijn blijken veel Nederlanders weer a-politieke en ruggengraatloze wezens die bij het stemmen kiezen met hun portemonnee..
@botbot | 07-06-19 | 23:17:
U citeert uit het huisblaadje van de VVD?
“Oud-minister van Justitie Ivo Opstelten (VVD) heeft zich wel degelijk bemoeid met het proces tegen PVV-leider Geert Wilders, vanwege zijn 'minder-Marokkanen'- uitspraak. Na jaren van officiële ontkenningen tegenover parlement en rechters, geeft de opvolger van Opstelten, minister Ferd Grapperhaus, dit nu officieel toe. Tot nu toe ontkende het Openbaar Ministerie en het Ministerie van Justitie en Veiligheid glashard dat er ooit overleg was gevoerd over het aanpakken van Wilders. Tegenover de rechters, ook in het hoger beroep, dat eind deze maand wordt vervolgd, is altijd gezegd dat er geen enkel overleg is geweest.“ Bron: RTL Nieuws.
Er is hier dus glashard over gelogen, en het is ook nogal wat, een politiek proces in bananenkoninkrijk Nederland..!
@duh! | 07-06-19 | 23:21:
Lezen wat hij zegt en niet bij voorbaat conclusies trekken is dat nu zo moeilijk?
@botbot | 07-06-19 | 23:17:
Aha, liegen en meelopen tot aan het ravijn?
Grapperhaus geeft het toe. En daarmee is de positie van de liegende Rutte meteen ook op het spel komen te staan. Wat wist Rutte precies?
@botbot | 07-06-19 | 23:30:
Dat was kennelijk inderdaad behoorlijk moeilijk voor Opstelten als minister die zich afzijdig dient te houden van elk - maar zeker van elk politiek - proces!
@kotelet | 07-06-19 | 23:32:
*Geeft het toe* hoe verzin je het, was u bij deze uitspraak of heeft u een bron.
Omdat het het zoveelste geval is dat het onderbuikgevoel waarheid blijkt te zijn.
Als je in een bananenrepubliek in de weg loopt ruimen ze je ook op.
En Nederland blijkt niet anders te zijn.
@botbot | 07-06-19 | 23:35:
Neem nou een pilletje en ga slapen joh. Morgen weer een dag vol trollolol.
Naar mijn mening had er nooit een proces tegen Wilders mogen komen, maar ik lees in de beantwoording neregens iets over betrokkenheid van Opstelten. Blijft over een verklaring van een ambtenaar die iets heeft horen zeggen. Die verklaring heeft alleen waarde als het ondersteund gaat worden door ander bewijs.
Nou nee, er is een ambtelijk notitie opgedoken waaruit betrokkenheid zou kunnen blijken. Dat is dus een begin. Nu nog de inhoud en dan kijken of er een match kan zijn met de strekking van de verklaring. If so, dan is die verklaring ondersteunend.
Je moet toch het schaamrood op de kaken hebben staan als je op een feestje wordt gevraagd waar je werkt. "Bij het Departement van Just......."
Je kan beter vuilnisman zijn of iets dergelijks. Hoe je je niet voor te schamen.
Omdat NL zo corrupt is als de pest, daar is de maffia nog jaloers op!!!!!
Wacht maar tot de BBQ-meting van maandag achter de rug is. Hoor je er niks meer van.
Als dit waar is - en er is weinig reden om daaraan te twijfelen - betekent het dat Nederland geen rechtsstaat meer is. Een minister die zich uitspreekt over en naar alle waarschijnlijkheid voor vervolging op dubieuze gronden van een politieke rivaal! Tegenover een orgaan dat formeel onafhankelijk is (het OM) maar dat in de praktijk zeker niet is. En dan is het deksel nog niet van de beerput want drie keer raden wat er in de nota’s en gespreksverslagen staat. Waar rook is is vuur. Als dat er niet was: waarom zou bemoeienis van Opstelten dan jaren ontkend zijn?
Duh...
Je vergeet de rechters te noemen, die werken hier namelijk ook aan mee en vallen niet onder het OM, staan los van de minister.
Tropico all over again.
Gaan we weer "waarschijnlijk"
Oh, alles blijkt te zijn gebaseerd op een mondelinge verklaring van een onbekende ambtenaar. Dit gaat uit als een nachtkaars.
Hè, gelukkig. Ik dacht al, wat een onrust allemaal.
Die ambtenaar, leeft die nog?
Welke ambtenaar?
Nog wel?
Hij heeft alleen last van geheugenverlies.
@Sliptong | 07-06-19 | 23:00:
Ik lees hierboven: "Dat zegt een tot nu toe onbekende ambtenaar..."
Een mestput stinkt
maar deze is tot diep in Duitsland te ruiken
de NOS heeft ook zojuist een stukje maar geeft het alleen over 2 geheime memo's en verder geen woord.
Heel ander verhaal en andere interpretatie dan RTL: het propagandakanaal van de regering draait op volle toeren..
@duh! | 07-06-19 | 23:00: En op het NOS FB account staat hun Wilders artikel uberhaupt niet. Stel je voor dat er mensen a-politiek correct gaan reageren.
@duh! | 07-06-19 | 23:00:
Een aantal voorspellingen:
-Het proces Wilders gaat gewoon door omdat er "geen nieuwe feiten boven zijn gekomen die tot andere inzichten leiden".
-De van tevoren vaststaande veroordeling komt er ook in hoger beroep.
-Er gaan geen koppen rollen bij de ministeries.
-Behalve dan de kop van het "lek", dat wordt wel gevonden en zijn/haar kop gaat wel rollen.
-Politici en hoge ambtenaren hebben plots last van toegepaste dementie, oftewel "ik kan mij dit niet -meer- herinneren".
-De term "hier herkennen wij ons niet in" gaat U in de nabije toekomst nog veel horen.
-De papierversnipperaars op de ministeries staan nu overuren te draaien.
Al is de leugen nog zo snel bij Opstelten,de waarheid achterhaald het wel.
VVDer, dus de zoveelste corrupte actie.
Joris Demmink .... ach ja .... dat de Nederlandse regering schuldig is aan het coveren van de grootste en meest vieze pedofiel is allang bewezen. Maar kenneljk durft niemand in Nederland de man te veroordelen. Ik schaamde mij al om de VOC maar Joris slaat echt alles, hij verdient d3e doodstraf ern datc is wat Nederland nodig heeft de doodstraf. Wie niet wil luisteren moet het maar voelen, tuteren mag maar dan blijf je rijden 3000 km naar je eigen land !!!
Integriteit en onafhankelijk handelen zijn essentiële bouwstenen voor het vertrouwen dat het publiek heeft in het OM. Als dit waar is dan is het OM een augiasstal waar de bezem doorheen gehaald moet worden.
Steeds maar weer denk ik dat het nu toch echt niet gekker meer kan in de Bananenrepubliek 0031. Maar jawel hoor.
Onze rechtsstaat is stuk, erger kan niet!
Had je iets anders verwacht dan ? Maar nu rookt en stinkt het en gaat weer snel deksel op.
A-ha!
Wieberen! Jij vieze, vuile, smerige, lachende gek. Oprutten!
Het was, is en blijft een politiek proces.
Trias Politica, mijn kont.
Die heb ik na het Urgenda proces al in de kelder gezet.
Eerst probeerden ze bij het OM Geert Wilders te naaien om zijn uitspraken m.b.t. moslims. Nu is sinds kort gebleken dat er ook dames en heren zijn bij het OM, die er geen probleem mee hebben om ook elkaar ook te naaien.
Ik deel uw boosheid
Zo is Pim vermoord, maar ja, ze konden er niet omheen om Wilders te beveiligen, dan maar zo.
Oh en iets met Demmink mompelen doet.
Demmik was chantsbel dus fie kon je alled laten doen war je maar wilde.
Iets met iemand doen mompelen doet.
Iets over kinderen mompelen doet.
@watazooi | 07-06-19 | 22:42: neem er nog eentje !
De hele NL-Pers heeft het over "Opstelten bemoeide zich met proces" (wat ik trouwnes NIET lees in de schriftelijke beantwoording door Gabberhouse?), maar de NOS heeft het over een ander detail: "Justitie geeft gespreksnota's over vervolging Wilders niet vrij".
nos.nl/artikel/2288090-justitie-geeft...
Ik citeer:"Volgens de PVV-leider heeft de voorganger van Grapperhaus, oud-minister Opstelten, zich persoonlijk bemoeid met de beslissing van het Openbaar Ministerie om hem te vervolgen. Het OM heeft dat altijd ontkend.
Ook Grapperhaus houdt nu vol dat er "geen (formele) aanwijzingen" voor bemoeienis zijn. "
Na falen is goed kunnen liegen een 2de vereiste om een baantje bij justitie te krijgen.
@Jacktheflipper | 07-06-19 | 22:39: Zeg, redactie... is het niet eens tijd om een statitiekje te maken van het aantal opgestapte Justitie-bewindspersonen etc. in vergelijk met andere ministeries en de politieke kleur van de betrokken opstappers sinds WO2?
Die oud-medewerker van Justitie heeft die aanwijzingen zéker wel en wil voor de rechtbank een verklaring afleggen. Mr. Knoops zal zich zeker niet laten afschepen. Hier gaan echt koppen rollen.
@Jacktheflipper | 07-06-19 | 22:39: hetzelfde geldt voor een baantje bij de staatsomroep..
@Cen Bramer | 07-06-19 | 22:41: Done: isereenvvderopgestapt.nl/
Ivo, ouwe reus. Jij hier?
Er is ook iemand van zijn yogamatje afgerold hoor.
Als hier geen gevangenisstraffen uit rollen.....
denk je dat Geert W. veroordeeld gaat worden?
Neen. Want Opstelten heeft geen idee meer dat ie ooit minister is geweest. En de rest hield ie buiten schot. Het kartel rolt iets walgelijker dan wij wensen. Maar ik mag hopen dat uw vermoedens waarheid worden hoor.
Is dit nu het kartel dat helemaal niet bestaat?
Jazeker en de verborgen agenda.
Dit is wel heel ernstig!
Zou u denken? Ik weet het zo niet. Daarentegen kijk ik hier al niet van op. Tjah opa Dino is al weg. Is opgestapt. Horen we niks meer van. Demmink? Die berenput durven ze al helemaal niet aan. Ook al opgetieft trouwens. Niet lang hierna trouwens. Toeval?
Ja, ik zie hier een hoop lollige reacties. Dat gaat helemaal voorbij aan hoe ernstig dit inderdaad is.
Hier moet een heleboel gebeuren.
- Het OM moet de bezem door. Die zijn hun geloofwaardigheid voor dit soort processen helemaal kwijt. Wie was in die tijd politiek verantwoordelijk?
- Ook moet er opnieuw gekeken naar andere onfrisse politiek zaakjes.
- De affaire appartement Pechtold. Dat werd op een vreemde manier weggemoffeld. Zelfde truc maar dan omgekeerd?
- De merkwaardige zaak van de blokkeerfriezen, ook politiek aangestuurd?
- Ook tijd dat de de EU zich hiermee bemoeit. Als de EU meent Polen en Hongarije te moeten aanspreken, dan hoort dit helemaal een reactie te geven. Laten we ns zien wat die lui waart zijn.
Bah wat 'n bananenrepubliek!
@Munchhausen | 08-06-19 | 02:55: Ik heb gehoord dat Brusselmans volgende week afreist naar Den Haag om Mark een stevige uitbrander te geven. Dit omdat de rechtsstaat in gevaar is doordat Minjus haar rotzooi maar niet binnen kan houden.
OM die aan politiek doet? Ik ben geschokt. Heeft echt niemand hier aan zien komen.
We kunnen ze beter even met rust laten, geloof ik..
Staat het gehele land nu Op stelten ?
Nee hoor, alleen GS.
@piloot47 | 07-06-19 | 22:27: AD heeft het en Telegraaf. De rest nog niet.
Hierin de ware redenen waarom ALLES gaat zoals het gaat. Bekijk dit; over de NWO en agenda 2030 en de schellen vallen van ogen, en ook dit topic wordt hierin verklaard. Weekendtip;
archive.org/details/EUROPATheLastBatt...
Hier valt weinig anders over te zeggen dan " het politieke bommetje ontploft dan toch" Beter laat dan nooit.
Sein het O.M in om een politieke tegenstander onschadelijk te maken...
Dit zijn toch hoge school politieke maffia praktijken. Downplayen gaat niet helpen.... Heel veel consequenties voor lange tijd als deze beerput klopt en publiekelijk open getrokken wordt...
Een Bom die nog lang zal na zal klinken......
Hiermee denken lachend weg te wuiven gaat Rutte niet lukken deze keer....
Op een gegeven moment valt zelfs voor de slimste muis het valletje dicht...
Want wie wisten dit allemaal???
Mr. Knoops gaat het in ieder geval de komende tijd bere-druk krijgen.
NL als 13e rangs schijt republiek.... leve de keuning.
Dat Rutte het bedrijfsleven boven de burger stelt is al van de zotte. Maar leidde hij het land maar als een bedrijf waar de Commisaris het boetekleed aantrekt als er zoveel fouten worden gemaakt.
Maar ja, illusies en dromen. Ik ga me nu douchen voor mijn date met Scarlett Johansen
Noem je je rechterhand Scarlett Johansen of ben je links ?
@BonTonnerT | 07-06-19 | 22:32: links alleen wanner hij vreemd gaat.
Opstelten heeft geen tijd om te reageren omdat hij z’n werkstukje nog niet afheeft bij het knutselclubje van de dagbesteding in huize boszicht...
Vrees voor Rutte dat hij op het verkeerde paard heeft gewed. Niet Wilders blijk het grootste gevaar maar Baudet. We kunnen er gif op innemen dat justitie binnenkort gebruikt gaat worden om hem de mond te snoeren.
Al is de leugen nog zo snel, Rutte bagatelliseert de waarheid wel
Ingrediënten voor revolutie zou je zeggen. Maar ja, Nederland hè.
Ding dong, er staan 4 regenjassen aan uw deur, mitkommen !!!!
U gebruikte het r-woord. Het sleepnet trekt momenteel door uw area.
Nooit gesnapt hoe men 14 pagina's kan vullen met 49 antwoorden à 10 zinnen per antwoord, terwijl 49 keer ja of nee logischer was geweest. Als het al logisch is dat er 100 man-uren zitten in vergaderingen en documenten over een rechtszaak van een politicus die op een eigen conferentie 'minder, minder, minder' durfde te roepen. Want wee, de hel, de eeuwige vloek in de deugkerk.
Democratie is een religie. Met veel geschriften. En veel liegende priesters.
Ik wil Wilders nog net geen jezus noemen, maar enfin, het punt is gemaakt.
Dit politieke stelsel heeft zijn beste tijd echt gehad. Verrot tot het bot.
Wilders heeft géén minder minder minder geroepen maar zijn publiek.
@Goofje | 07-06-19 | 22:22: alsof het uitmaakt, gelovigen zijn gelovigen. De prediker en zijn volgers. Wilders wordt als satan behandeld.
Mooi gezegd. Maar ik zou het niet te zeer 'christelijk' framen, die religie, maar voor-christelijk net zoals in het oude Griekenland en Rome. Daar waren de godentempels tegelijk hoerententen. Het decorum van vrome smoelwerken kan op slag veranderen in een orgie van gewetenloosheid. Let maar op, hoe nu weer geroepen gaat worden: 'geen herinnering' bij de verantwoordelijken.
Ik heb het vanaf dag een al een stalinistisch showproces genoemd. De enige reden dat ik op Geert heb gestemd; de poging vanuit de politiek om hem via justitie monddood te maken.
Denk niet dat hier veel mensen ooit echt aan getwijfeld hebben. Net zo goed als we diep van binnen weten dat de moordenaar van Pim Fortuyn in opdracht handelde. Bij de altijd objectieve NPO hebben ze het er geeneens over. #walgelijk
En die opdrachtgever zou nu best eens eerste kamerlid kunnen zijn.
@watazooi | 07-06-19 | 22:31:
Nee hoor, AIVD. Die lopen ook in lange bruine jassen rond. Ongelukje is zo gebeurd.
Vraagteken ????????
Minder. minder, minder! scandeerden zijn aanhangers.
Wilders: "Dat gaan we dan regelen."
Een politieke uitspraak over migratie beperking die al jaren op de PVV website stond.
Niets nieuws uit de mond van Wilders maar eindeloos gespind en het volume op racisme gedraaid
is dit verkocht als de nieuwe vervolging van NL-Marokkanen. Schandalig, helemaal uit zijn verband gerukt, verdraait en met azijn opnieuw op geserveerd.
Bang gemaakte Marokkaanse kindertjes in beeld en het sprookjesverhaal van de boze grote Wolf Geert was compleet.
Voorgedrukte aangifte formulieren, overuren draaiende politieagenten
het hele openbare orde apparaat is misbruikt voor een schertsvertoning.
Het was een breed opgezette miljoenen verslindende politiek schijnproces met maar een doel, Wilders uit de politiek verbannen. Zijn stem smoren, zijn achterban minachten en monddood maken.
Niet de eerste faal van justitie maar waarschijnlijk wel de grootste uitglijder aller tijden, zeker als dit is aangestuurd door de meest leugenachtige president die dit land ooit heeft gemanaged, de lachebek Mark Rutte.
Heel justitie is links tuig, onbetrouwbare eng-nekken, niet integere ambtenaren die middels rechtstaat ondermijnende achterkamertjes gekonkel, het politieke toneel wilden bepalen.
De top van justitie allemaal ontslaan en opnieuw beginnen. Het woord disfunctioneel dekt de lading niet meer, dit is de kwaadaardige arrogantie van de macht geheel in lijn met het goed/fout denken van links.
Alles wat fout is mag met alle middelen bestreden worden, wat is NL toch afgedreven tot het niveau van een bananen-republiek, inclusief de operette drama-acteurs en en gecontroleerde staatsmedia. Walgelijk!!!!!!
U haalt de woorden uit mijn mond.
Hear hear.
Zie mijn commentaar 22.26
Ook mijn dank voor het verwoorden wat ik voel
Ga me toch serieus afvragen of de al jarenlange verdachtmakingen rondom Demmink niet op waarheid berusten. Klakkeloos de opdracht van een politicus doet me het ergste vrezen. Tijd dat beerput , ook rond Fortuyn eens goed opengaat.
En ondertussen wordt in Belgie wederom de inmiddels tweede partij van het land, het Vlaams Belang, met een ondemocratisch cordon sanitaire uit de onderhandelingen geweerd.
Opstelten is ondertussen vergeten dat hij ooit minister is geweest.
Zijn broer was toch minister?
Lol, die dino mag van mij aftreden. Ow wacht....
@Kuifje-in-de-EU | 07-06-19 | 22:13:
Als je het niet weet dan kun je Google oid gebruiken.
@Jan-Joris-Jaap-Joop | 07-06-19 | 22:14: Lees net dat zijn broer ooit burgemeester van Rotterdam was. Nog voor Marcouch.
@Jan-Joris-Jaap-Joop
Kuif maakt een grap en dat is geinig.
@LiniaalRectaal | 07-06-19 | 22:20:
We houden 'm in 't vizier! Want lachen is altijd leuk.
Momentum Geert, maak er gebruik van
Nu een ledenpartij maken van de pvv, je hebt niets te verliezen!
Gha!
Hij kijkt wel uit. Geert wil daar niks van weten. Moet hij zelf weten. Op naar de nul zetels.
@Omebert | 07-06-19 | 22:12:
Jij hebt als gewaarmerkt links extremist belang bij de multiculturele samenleving, dan heb ik nog liever een nationaal socialist als Greet, helaas knetterlinks maar wel voor zijn eigen land.
@Ongeblustekalk | 07-06-19 | 22:24: lul niet zo dom man. Ik vrees voor nul zetels voor Geert als hij zo doorgaat.
@Omebert | 07-06-19 | 22:26:
Ik dom? Kijk eerst eens naar jezelf en leer eens begrijpelijk schrijven.
@Ongeblustekalk | 07-06-19 | 22:42: als de argumenten op zijn gaan ze zeiken over de vorm. Nou de balle.
Tja dat het bij het OM niet fris is wisten de blokkeer Friezen al veel langer.
Zulke berichten maken de moord op Pim door een eenling die eigenlijk beperkt gestraft is ook weer actueel.
Verdienmodel van de VVD carrousel:
1) Installeer een bewindspersoon, ministers of staatssecretaris.
2) Vul kast onopvallend met lijken voor opvolger.
3) Laat lijk van voorganger uit kast vallen
4) Treed af en vang wachtgeld
5) Installeer een vervanger en het begint weer van voor af aan.
En aangezien het niet jouw schuld is, maar enkele ministeriële verantwoordelijk neemt ben je nooit zo beschadigd dat een ander ere baantje als burgemeester, speciaal gezant of (Euro)parlementslid er na jaartje wachtgeld nog altijd inzit.
Gaap, wat een verwrongen wereldbeeld heb jij toch.
Haha dat wordt een hele stevige nota van Knoops richting het OM
Het topreaguursel gaat naar;
Die blinddoek van vrouwe Justitia schuift al aardig de richting van een hoofddoek op.
ja,diedus! | 07-06-19 | 21:33 |
Mooi gezegd
Daarom dus: het Ministerie van Veil.
De Gouden Tegel inderdaad.
dan zal Janine Hennis wel hoge ogen gooien om de nieuwe minister te worden. Die heeft ervaring met hoofddoeken.
@tipo | 07-06-19 | 22:05: yep en wie de straat regeerd met hulp van tuig die regeert ! Zie Eindhoven sharia rules .
Elke keer weer de leugen regeert , sloop het kartel opRUTten !!
Op de afbeelding die de NOS in hun journaals laat zien, draag vrouw Justitia al niet eens meer een blinddoek. Ze heeft wel haar ogen gesloten, dat dan weer wel.
@kweethetooknietbeter | 07-06-19 | 22:12: ogen gesloten? Lijkt alleen maar zo
Ik denk dat Wilders nu ook aangifte kan doen tegen Opstelten voor obstructie van de rechtsgang. Daarnaast is het nu dus wel gebleken een politiek gemotiveerd proces te zijn, waarbij ik hoop dat er A: een klacht ingediend wordt bij het Presidium, en B: er een onderzoek komt naar de rol van Rutte en andere (toenmalige) fractieleiders in dit geheel. Lijkt me niet dat dit 'zomaar' een ideetje van Grapperhaus was
“ obstructie van de rechtsgang“ ? In welk artikel van het wetboek van strafrecht is dit strafbaar gesteld?
@theo-is-dood | 07-06-19 | 22:07:
Ik krijg er in elk geval een obstructie van de stoelgang van.
@theo-is-dood | 07-06-19 | 22:07: Zo'n rare term is dat niet en bovendien bij herhaling gebezigd door de rechtbank zelf (inbreuk op de procesorde).
@RenHoek | 07-06-19 | 22:17:
Dank voor uitleg.
Strafrechtelijke vervolging Opstelten lijkt mij nu onvermijdelijk.
De hardste koppen slaan stuk op de rechtbank.
Ivo is al een tijdje aan het doen alsof hij dement is. In zijn geval, de beste verdediging tegen veroordeling en celstraf.
Daar gaat alleen de Tweede Kamer over, wellicht met advies van Raad van State, maar daar zitten de vrienden van Opstelten zelf in. Dit kabinet mag de grondwet dus gewoon schenden, zolang de partijdiscipline in stand blijft. Dit is geen rechtstaat, maar een monarchie waar een bananenrepubliek zich nog voor zou schamen.
@tipo | 07-06-19 | 22:09: Dit is geen ambtsdelict maar een misdrijf. Bovendien is Opstelten geen Kamerlid meer.
@tipo | 07-06-19 | 22:09: de regering zou ook het initiatief kunnen nemen: www.nederlandrechtsstaat.nl/module/nl...
je verwacht het niet he
Ik ben geschokt.
Wat ik echt relevant vind is dat Geert iets ging “regelen” nadat zijn publiek voltallig “minder, minder” had geroepen. Misschien volg ik het nieuws niet goed genoeg, maar tot nog toe is mij niet opgevallen wat er zoal geregeld is waardoor het minder werd.
Aan wie ligt dat denk je?
Er lagen wat Kartelbonzen dwars vermoed ik!
Hoezo, Geert zou toch iets regelen. Heeft iemand hem dit belet dan?
@Prinsemarij | 07-06-19 | 22:16: Ik denk niet dat iemand serieus dacht dat hij die belofte waar zou kunnen maken, hijzelf ook niet.
En alle dissidente partijleden weer terug in de mand. Mooi.
Door en door corrupt zijn ze bij 't OM.
En bij de VVD.
En bij de rechtbank.
Hoort in 't cachot thuis.
En denk je dan dat jou stem in het stembureel vol elitemensen wel bij de heer Wilders terechtkomt?
@Theo-Pim-Riv | 07-06-19 | 22:01: Niks elite, arme studenten die bijverdienen. Anders dan jij luie zak was ik er wel bij, ging eerlijk...
Nog tien minuutjes, en dan begint het Journaal van de Eeuw. Let op het openings-item. Toch, meneer Gelauff?
Hoe bestaat het. Ongelofelijk. Niks
@Normpje | 07-06-19 | 22:01:
Nou ja, ik begrijp dat Ivo nu geen huisarts kan vinden.
@piloot47 | 07-06-19 | 22:05: maar wel een lekker/mooi pakje heeft die blonde aan.
@Normpje | 07-06-19 | 22:01:
De onweersbuien zijn het land uit. Die wel.
@Normpje | 07-06-19 | 22:09:
Inclusief de door schoenfetischist Gelauff voorgeschreven hoge hakken.
Weer een barst in het vaasje.
Het zijn wél doeners bij de VVD. Dat kunnen we niet ontkennen. Grootdoeners eigenlijk!
Ziet een ieder nu eindellllllijk wat een Camera Obscura de VVD is onder leiding van Ma rek trut die Ettur.
Code Oranje
Camera Obscura? In die tijdslijn zag ik GS altijd; De middeleeuwse Nar, Tijl Uilenspiegel, Propria Cures, Nescio, maar het zijn achteraf gewoon provinciale rukkers.
oh dit bedoelden ze dus met de voorspelde storm.
Dikke prima dat socialisten als Greet worden aangepakt maar het moet wel eerlijk.
Rutte moet zijn verantwoordelijkheid nemen, opstappen en verkiezingen uitschrijven.
Kan ook makkelijk, want dat gaat de VVD toch weer gewoon winnen.
Alvast de uitslag van die verkiezingen (=mijn voorspelling):
Op plek 1 VVD
Op plek 2 GroenLinks.
Op plek 3 CDA.
Op plek 4 PvdA,
Op plek 5 FVD
Op plek 6 D66
Op plek 7 gedeelde plaats voor: Denk, PVV, 50Plus, PvdD, SP, CU en SGP
@kweethetooknietbeter | 07-06-19 | 22:02:
Ik denk dat je ernaast zit.
@kweethetooknietbeter | 07-06-19 | 22:02:
Ja, want deze uitslag ligt al in de kluis van het ministerie van Waarheid.
@kweethetooknietbeter | 07-06-19 | 22:02:
Nu ook die voorspelde uitslag met zetelverdeling:
Op plek 1 VVD (37)
Op plek 2 GroenLinks (35)
Op plek 3 CDA (19)
Op plek 4 PvdA (16)
Op plek 5 FVD (12)
Op plek 6 D66 (10)
Op plek 7 Denk (3), PVV (3), 50Plus (3), PvdD (3), SP (3), CU (3), SGP (3)
Zit mij wel dwars dat de rechters tot het uiterste zijn gegaan om tot een veroordeling te komen. Men kan nu misschien het proces stopzetten maar er ligt een veroordeling, na opdracht van de hoogste baas. Leg het maar uit met die onafhankelijkheid der machten.
Heb de reaguursels nog niet gelezen maar is het woord bananenrepubliek al gevallen? Herstel, bananenkoninkrijk natuurlijk waar de RvD ook graag dingen ontkent die op schrift verstuurt zijn naar diegene waarbij het nu ontkent word, beter bekend als in je gezicht staan te liegen en uit te lachen.
Ach, misschien mag Wilders langskomen voor gesprek om uitleg te horen en "welgemeende excuses"...
Wilders heeft aanvankelijk ook nog de rechter gewraakt en dit werd afgewezen. Een aardig beerputje lijkt me!
@Harrie7949 | 07-06-19 | 22:04: Hij heeft wel een behoorlijke slaagkans met wrakingen is gebleken. Kun je denken dat het systeem toch werkt maar het feit dat het hem zo vaak lukt is ook een teken aan de wand...
Alsof ze in Friesland aan het gieren zijn en je het in Amsterdam nog kunt ruiken inderdaad. Of was dat andersom?
En, staat Rutte al pal achter Gabberhouse?
Rutte kruipt weer in zijn kast en glimlacht alles weg, wanneer hij weer een vriend opoffert.
Natuurlijk. Dat is beste positie om iemand voor de bus te gooien.
Willen jullie meer of minder VVD'ers op J&V ?
Minderminderminderminder. Dan gaan we dat regelen.
Racist! Dat is discriminazi!
@BootleggersSmurf | 07-06-19 | 21:52: Hoezo, zijn VVD-ers een ras?
@Goofje | 07-06-19 | 22:29: Marokkanen toch ook? Predeker zet een hele groep weg en ik had geen inhoudelijke argumenten om tegen hem in te gaan. Dacht pas mij aan maar blijkbaar roept ook dat vragen op.
*kijkt onschuldig*
Het moet toch voor iedereen duidelijk zijn dat het OM een politiek proces voert tegen Geert Wilders om hem op deze manier politiek uit te schakelen.
Oh ja joh?
Je kunt het ÖM wel opdracht geven maar de rechter ging erin mee. Vind ik nog veul kwalijker!
Hoe uitschakelen? Volgens mij is dat hele proces gratis reclame op prime-time.
@theo-is-dood | 07-06-19 | 22:10: Het is net als je diploma halen, de cijfers gaat toch niemand zien. Een veroordeling is een stok om mee te slaan, zowel in binnen als buitenland.
Was het ook in het journaal?
De werkelijk schuldige ontloopt weer alle commotie. Het is nu toch echt tijd om de boel een keer uiteen te laten vallen.
Elke handeling is ter meerdere eer en glorie voor ene m rutte.
Dit gaat het kabinet laten knallen.
@pickalilly | 07-06-19 | 21:48:
Zoals gewoonlijk, sorry glas, plas.
Pinokio schrijft onder geen voorwaarde verkiezingen uit.
@pickalilly | 07-06-19 | 21:48: ach nee joh. Er is foeballe op tv. En morgen lekker barbecue.
Dit is schandalig.
Dit gaat aan alles voorbij waar een democratie en rechtstaat voor staat.
Klopt, en ze hebben gewoon schijt aan je.
Het zijn net kinderen, steeds weer die grenzen opzoeken. Als het gepeupel er niks van zegt, tja..
Huib waar ben je? We hebben je nodig.
speld.nl/2019/05/26/respect-dit-is-de...
Dinsdag om 09.00 uur weer bij het koffieapparaat. Nu eerst even Pinksteren vieren.
@piloot47 | 07-06-19 | 21:50:
Huib, jij ook hier op GS. Moet niet gekker worden.
Opstelten is in dezen, gewoon de zoveelste fall guy voor het logische brein achter deze operatie: Mark Rutte...
Of zegt de top van de CU dat mark rutte de reïncarnatie van de duivel is en ze het niet op tijd doorhadden.
Yep.
Hoeveel kanonvoer gaat Rutte er nog tegenaan gooien om maar te kunnen blijven regeren?
Gelukkig kunnen wij het referendum gebruiken om onze onvrede kenbaar te maken...
"In de achtergrond Rutte en Olrongen lachen hoort..."
Mooie partij blijft dat toch die VVD. Leugen na leugen, volksverachting, geen greintje integriteit en we blijven ze belonen met stemmen en het pluche. De islam is niet het grote probleem in Nederland, kiezersblindheid en stockholm syndroom maken dit land kapot.
Tijdens de talrijke analyses op GeenStijl van ‘alledaagse gebeurtenissen’ die als topics worden aangereikt, hebben we de neiging om de context te vergeten. Met andere woorden: we zien door de bomen het bos niet meer en vergeten het grote geheel in ogenschouw te nemen. Er ontsnapt (weer) een krankzinnige uit Den Dolder. Een Marokkaan heeft een plofkraak gepleegd. Een VVD-politicus heeft gestolen en bedrogen. Er zijn te weinig leerkrachten/docenten.
Verschillende onderwerpen die toch voortkomen uit één er achter liggende oorzaak.
Laten we die oorzaak “Het grote falen” noemen.
Baudet spreekt over de ‘kartelpartijen’. Dat is heel terecht maar ook de kartelpartijen handelen zoals ze doen vanuit “Het grote falen”, en er zit dus wel meer achter dan dat alleen.
Elk vijf tot tien jaar verdubbelt de hoeveelheid informatie die we ontvangen. In vergelijking met 1970 (toen mijn ouders nog heel klein waren) zullen mijn grootouders ongeveer een veertigste deel van de informatie hebben verwerkt van wat wij tegenwoordig moeten verwerken. Alles was ‘status quo’. Er gebeurde van alles maar er was controle. De overheid bestuurde maar kon ook achterover leunen. Veranderingen verliepen traag en er was vertrouwen over en weer. Wel was er een kleine culturele revolutie geweest die destijds voor opzien zorgde maar die zou tegenwoordig als een van de vele ribbelingen worden opgevat die er per jaar nu eenmaal gebeuren.
Tegenwoordig is de overheid het overzicht kwijt. Er gebeurt per dag meer dan vroeger in een maand. Een minister heeft nauwelijks nog weet van wat er allemaal op zijn departement gebeurt en vaak komt de informatie van een journalist die zich ergens in heeft vastgebeten. Er wordt vervolgens verantwoording afgelegd en meestal is de zaak dan afgedaan. Behalve bij justitie waar de beerput regelmatig wordt geleegd, maar dat departement ligt ook onder een vergrootglas. Zoals vandaag dus weer.
Nu blijkt dat Opstelten (en we dachten het al maar het bewijs ontbrak) wel degelijk Wilders veroordeeld wilde hebben. Trias Politica en Geheugenverlies… Overigens: heeft Grapperhaus daar ook last van? Waarom komt hij er NU pas mee? Enne, nu het OM tijd overhoudt als Wilders NIET vervolgd wordt, kunnen ze dan Opstelten vervolgen? Of zichzelf? De chaos die voortkomt uit “Het grote falen” is nergens duidelijker zichtbaar in Nederland dan bij het ministerie van Justitie.
Politici kunnen tegenwoordig een korte carrière verwachten. Zeker bij justitie en Veiligheid. Het vertrouwen ‘over en weer’ is verdwenen. Politici kunnen het ook niet meer aan. Zeer capabele mensen vertrekken of kiezen nooit voor een politiek bestaan. Dan blijf je vanzelf zitten met deze ‘bagger’. De kiezers zijn ook wispelturig. Vroeger verloor een partij een-twee, soms drie zetels en dan was er fors verloren. Tegenwoordig kan een partij 20 of meer zetels verliezen. Zo ontstaan ‘wachtgeldpolitici’ van een zwak kaliber. Ze zijn ook daarom al niet in staat om problemen op te lossen. Verder moet de politiek een afspiegeling zijn van de samenleving. Ook dat is niet bevorderlijk voor de kwaliteit. Het gevolg: de politiek faalt, de overheid faalt en de bevolking blijft verweesd achter.
Om uit de impasse te komen, worden er nieuwe dingen geprobeerd en beloftes gedaan.
Het referendum bijvoorbeeld. Maar toen bleek dat GeenStijl een zeer machtige spreekbuis van het volk was, werd het referendum weer snel afgeschaft. De beloftes worden niet meer geloofd. Nieuwe partijen komen en gaan. Chaos dus en geen oplossingen.
Gele hesjes, demonstraties, allemaal nevenverschijnselen van: ‘Er broeit wat!’
De socialisten in Denemarken nemen ineens het beleid van rechts over en winnen de verkiezingen met slogans die ze het vorig jaar nog veroordeelden als racistisch.
Andere linkse politici uit Scandinavië (Noorwegen en Zweden) blijven moslims pamperen omdat ze hopen dat de ‘goodwill’ die daardoor ontstaat, ertoe zal leiden dat als de moslims eenmaal in de meerderheid zijn, ze de minderheid van christenen en ongelovigen zullen sparen. (Lemmingen wonen niet voor niets juist in die streken!)
Beide reacties laten de onmacht zien hoe om te gaan met massa-immigratie en islamisering van de samenleving. Beiden komen elkaar weer tegen in Brussel in de socialistische fractie die rechtse partijen van racisme beschuldigt maar in Denemarken juist dat beleid gaat uitvoeren. Chaos en geen oplossingen want de toestroom naar Europa zal niet afnemen, hooguit soms verzwakken.
De Afrikaanse bevolking groeit en zal straks in miljarden worden gerekend.
We herinneren ons nog goed dat Merkel zei: “Wir schaffen das!” Het betrof Syriërs die ze binnen liet omdat ze niet wilde dat Duitse soldaten aan de grens en voor de camera, met geweld of anderszins, een miljoen vluchtelingen zou tegenhouden. (Wiedergutmachung dus maar vooral schaamte voor ’40-’45 en het beeld van een Duitse helm boven een schreeuwende bek)
Er is dus geen enkele reden om aan te nemen dat we niet regelmatig overlopen worden door ‘vluchtelingen’ en vooral ‘gelukszoekers’. Je KUNT ze namelijk niet stoppen als je niet bereid bent tegelijkertijd forse maatregelen te treffen zoals Hongarije bijvoorbeeld met hekken. En als het niet meer om een miljoen gaat maar om twintig miljoen, helpen hekken ook niet meer.
Trek ik nog conclusies? Nee. Ik constateer slechts. Justitie, onderwijs, zorg, sociaal stelsel, verkeer, huisvesting, vervuiling, klimaat, land- en tuinbouw, visserij, financiële markt/munt: alles is met elkaar verweven en elk van deze majeure pilaren die ons land vormgeven, staat zwaar onder druk en dreigt te bezwijken. Het zal niet van vandaag op morgen gaan maar zonder visie en efficiëntie zullen ze zoals de beton- en staalconstructies van het voormalige World Trade Centre elkaar meenemen in hun val.
Ik kom wel tot een slotsom. De politici die ons besturen zijn onbekwaam om verschillende redenen en de problemen te complex geworden om ze nog op te kunnen lossen met de huidige constellatie. Ik begon met Den Dolder en een plofkraak-Marokkaan maar hoe moeten medewerkers van klinieken, politie, zorgmedewerkers of docenten, die worstelen met regels die ver van de realiteit afstaan, waardoor het systeem niet meer functioneert, met goed fatsoen ENIGE prestatie leveren? In het onderwijs zijn de hoge kosten bij studenten neergelegd, die tientallen jaren met schuldenlasten zullen worstelen. De reden: onderwijsverbetering, is helemaal niet waargemaakt. Integendeel zelfs: klassen met leerlingen worden naar huis gestuurd. De samenleving verandert tegenwoordig, zoals hierboven al aangegeven, 40x zo snel als in 1970 en de samenhang is te gecompliceerd geworden om het overzicht nog te kunnen behouden en om effectief daarop in te spelen of te reageren.
We moeten naar een geheel nieuw systeem toe maar welk?
Baudet signaleert net als Wilders veel van deze problemen. Nu nog oplossingen vinden… Eerst zal ALLES op de schop moeten! Te beginnen met Brussel want daar besturen ze zoals dat misschien wel nog kon in 1970 maar niet meer in 2019. Als je in een gemeente, provincie of in één land het overzicht al kwijt bent, moet je ZEKER NOOIT proberen ‘om dan maar het hele continent te besturen’ met onbekwame politici, die vanwege het snelle verloop, ook nog eens vooral hun EIGEN zakken willen vullen en wel zo snel mogelijk.
Enne Geert, you returned to innocence. www.youtube.com/watch?v=Rk_sAHh9s08 Welcome back!
Pff. Wat een verhaal. Ga toch seksen.
@tragic1911 | 07-06-19 | 21:43:
Cursus snellezen iets voor u?
Dit, en het feit dat de echte beleidsbepalers, de adviseurs en topambtenaren achter de schermen, al jaren zijn blijven zitten. Ondanks de wisseling van de wacht.
Insanity is doing the same thing over and iver and expecting a different result, gecombineerd met: you won't solve problems by thinking in the same way that caused them
Zo dan. Daar ben ik wel even stil van.
Gegeven dat je ouders in 1970 nog klein waren, ben jij zelf veel jonger dan ik tot nu toe dacht. Oude ziel much? :-)
@tragic1911
Je mist een hoop als je de aandachtsspanne van een vlieg met ADHD hebt.
U wacht de details niet af?
U heeft nu uw oordeel al klaar?
Goed stuk, prima analyse!
Dank voor deze woorden, hier is geen spelt tussen te krijgen.
@AdPatat1960 | 07-06-19 | 21:55:
Nou daar is botbot botbot@21:52 het schijnbaar niet mee eens. En dat is verder ook niet belangrijk want iedereen heeft recht op een mening.
Olieboycot in 1971 en 1972. Vanwege een fokking Nederlandse ambassade in Jerusalem. Pure afpersing en intimiderende bedreigingen van Arabieren. Islam Maffia. Dat was het kantelpunt wat mij betreft. Oil for Immigration, Verdrag van Straatsburg, 1975. Onbestaanbaar. IS kent de geschiedenis beter.
@tragic1911 | 07-06-19 | 21:43: Doesnormaal joh. Lees eerst, leer anders diagonaal lezen.
@botbot | 07-06-19 | 21:52: Benieuwd naar uw analyse !
Mooi epistel, maar gezien de problemen die vrouwen de samenleving berokkend hebben, heeft jouw mening geen waarde.
Kijk sceptisch naar 'verdubbeling van informatie'. Eerder ontbreekt er het raamwerk om 'informatie' te duiden. Men weet in vergelijking met vroegah tegenwoordig niet meer te onderscheiden tussen belangrijk en onbelangrijk, ook al omdat de journalistiek een schone slaapster is geworden die nergens meer wakker van wordt. Wie weet kan Geert nu de 'kiss of death' geven aan deze coalitie en MSM...
@Ongeblustekalk | 07-06-19 | 22:20: Bedoelt u daarmee te zeggen dat uw moeder u gebaard heeft?
@Ongeblustekalk
Ik snap dat het vanuit jou zo lijkt, maar vrouwen hebben niet overal schuld aan.
@Is dit nog nieuws? | 07-06-19 | 21:46: heb ik gedaan, maar dan nog is de eindconclusie alleen maar dat alles op de schop moet. Zolang er geen aangepast stemgedrag komt kan je daar lang op wachten.
@botbot | 07-06-19 | 21:52: details van het verzwijgen in de rechtbank of het spontaan ingetreden geheugenverlies?
@Ongeblustekalk | 07-06-19 | 22:20:
De vrouw die jou een blauwtje heeft laten lopen heeft heel wat bij je teweeg gebracht.
@LiniaalRectaal | 07-06-19 | 22:23:
dat zeg ik niet, maar hun reacties in dit draadje spreken boekdelen.
Ze weten zelf ook wel dat ze de samenleving structureel naar de kloten hebben geholpen. Vandaar de jij bakken ;)
Sad.
@Ongeblustekalk
Die Angélica lijkt me nou juist wel een leuke en intelligente vrouw.
@LiniaalRectaal | 07-06-19 | 23:06:
Ik zou als ik jou was wat aan je beoordelingsvermogen doen anders ben je over een poosje alimentatie aan het betalen.
Die twee zijn ook niet bij hun eerste kerel, de feeksen.
@Ongeblustekalk | 07-06-19 | 23:15:
Je zou eens kunnen proberen om mensen op hun merites te beoordelen in plaats van op hun sexe, te beginnen met Angélica. Die levert met haar tegel een zinnige bijdrage aan de discussie af, dat erken je zelf nota bene ook. Vervolgens diskwaliceer je haar omdat ze een vrouw is. Jij maakt het dus persoonlijk. Een jij-bak ligt dan in de lijn der verwachting.
@MickeyGouda | 07-06-19 | 23:37: Well said
@MickeyGouda | 07-06-19 | 23:37: Yeah Mickey, Chapeau Angelica.
@Ongeblustekalk | 07-06-19 | 23:15: ook een vrouw, en nog steeds bij mn eerste vent en ben het helemaal met ze eens.
Pecies!
@LiniaalRectaal | 07-06-19 | 22:23: de heksenvervolging van Asten was een zet van Philips II heh. nl.wikipedia.org/wiki/Heksenprocessen...
Echt zo een feitje dat je het beste voor een lang Pinksterweekend kunt droppen, zodat de kans zo groot mogelijk is dat het dinsdag een beetje is overgewaaid. Over deze timing is duidelijk vergaderd door het kabinet. De Trias Politica is dood in Nederland. Fijne Pinksteren verder.
Mooie analyse.
Exact. Trap er niet in.
Vanaf heden officieel bananenrepubliek. Dat vraagt ook om bananenrepubliekmaatregelen. De legertop heeft 3 dagen voor overleg over een ingreep.
Altijd mooi, om die Pyrrusoverwinningen te zien. Het laat precies zien hoe onwetend wij Westerlingen zijn. Men laat een zaak vallen, omdat het rookgordijn moet worden opgetrokken. In dit geval het goedpraten van razzia's op zogenaamde rechtse elementen. Nu nog in Duitsland, morgen bij u in de straat. That's it. Zo rolt de wereld en dat weet iedereen eigenlijk wel, maar heeft last van een nare struisvogelstuip.
Volgens de Telegraaf heeft een oud-ambtenaar verklaard dat hij een gesprek tussen Opstelten en Demmink heeft gehoord waarin gezegd werd dat Wilders moest worden aangepakt. Mmh, is dit heel sterk bewijs?
Het schandknaapje van Rutte is ook gearriveerd.
In een dacha?
@Kapitein Stijlvol | 07-06-19 | 21:40: Wees niet blij met een dode mus.
Nu weet ik het zeker: Kuifje=Demmink.
@Kuifje-in-de-EU | 07-06-19 | 21:52:
Mussen zijn slechts klein. <Beter eet je een kip als je geen honger wilt krijgen.
@piloot47 | 07-06-19 | 21:58: En piloot is Dion Graus.
@Kuifje-in-de-EU | 07-06-19 | 22:08:
*Piloot Dion*
Ja dat is wel grappig. Begrijpelijk ook!
@Jan-Joris-Jaap-Joop | 07-06-19 | 22:11: Maar ook wel een beetje een brokkenpiloot.
Doet Demmink nog steeds mee?
@CalamityJane | 07-06-19 | 22:17: Die wordt in de Telegraaf wel genoemd.
@CalamityJane | 07-06-19 | 22:17: Die ging 1.11.2012 met pensioen.
De briefing van het kartelpolitbureau is geland. Minitrue in Den Haag draait overuren.
Ik geef Rutte overal de schuld van. Ook hiervan, gewoon omdat ik die vrijheid heb. Als premier wist hij hier toch ook vanaf lijkt mij. Het was destijds niet iets waar je omheen kon zegmaar. Kon die lekker Geert proberen te decimeren voor het laten klappen van de formatie in 2010.
Maar Rutte die Ettur offert graag een partijgenootvriend op die erbij was.
Hij is de minister van Algemene Zaken, en in principe overal van op de hoogte.
@LiniaalRectaal | 07-06-19 | 21:41: En overal verantwoordelijk voor.
FvD en PVV coalitie samen 75+
FvD is de grootste sloper van de PVV en daar is de elite maar wat blij mee.
@Theo-Pim-Riv | 07-06-19 | 21:38:
De PVV is eerder de grootste sloper van zichzelf.
Zolang ze maar niet met de VVD gaan samenwerken, want dan zouden ze zich totaal ongeloofwaardig maken.
Een mooie gelegenheid om me die flauwekul te stoppen. Het is dus gewoon een poging tot wraak op een oud-partijgenoot die zetelroof heeft gepleegd.
Blijf GVD eindelijk met je gore, smerige OM-poten van Geert Wilders af. Hij is de enige die zijn uiterste best doet om alles wat Nederlands is te behoeden voor de allesvernietigende sluipmoordenaar die islam heet. Die schurken van Rutte importeren een burgeroorlog en gaan kennelijk allemaal vrijuit. De vraag is of een oorlog nog te voorkomen is. Vermoedelijk niet.
Ze hebben Pim laten vermoorden en proberen het anders met Geert Wilders.
@Theo-Pim-Riv | 07-06-19 | 21:37:
En op voorhand al met Thierry.
Overigens, wel mooi getimed zo vlak na de eu verkiezingen.
en na het stemmenvervalsen
En voor een lang Pinksterweekend.
Binnenkort te koop op GS: mooie tshirts in de maten xs tot 5 xl. Goede kwaliteit, voorzien van de tekst Minder, minder, minder.
Misschien is het toch niet zo gek, te denken, dat "ze" het FvD opgericht hebben teneinde tesamen met het stemmenvervalstellen, Geert Wilders te slopen?
(en VVDgraaf werkt al weer aan zijn conditie)
Eng gewoon eng in Nederigland van Rutte.
welnee
Dan wordt het nu tijd om volledig af te rekenen met alles en iedereen die hieraan meegewerkt heeft.
Die blinddoek van vrouwe Justitia schuift al aardig de richting van een hoofddoek op.
Geert jonge, slaap lekker vannacht. Geen boze dromen meer maar een natte. De VVD gaat bloeden en jij zult gezonder worden.
Doe dit maar met die kop stel dat er eentje gaat rollen:
youtu.be/Jw2FctwFzjo
Vanaf 3:55
Opstelten en Bolhaar zullen de Clinton-formule gebruikt hebben: "daar kan ik mij op dit moment niets van herinneren". Een minuut voor de vraag en een minuut na het antwoord waarschijnlijk wel, maar op het moment zelf, nee.
Ze gaan gewoon vrijuit.
En die Ettur kijkt glimlachend toe vanuit zijn Kast.
Wat een mazzel. Marokkanen zijn toch geen ras. Maar Berbers die door de Arabieren zijn geknecht en ge-islamiseerd, in de 7e eeuw. Fact.
Als ze werkelijk zouden beseffen wat hen is aangedaan zouden ze hier niet hun tijd verdoen met oude omaatjes beroven.
Ik ben geen fan van Geert, maar zo'n politiek geladen proces zie ik ook niet zitten. En zijn uitspraken over Marokkanen raken het migratiebeleid, en daar moet een politicus vrijelijk over kunnen spreken.
Is er nou alweer een Wilders-proces? Het begint vervelend te worden! Want aanklagen is makkelijk, maar waarom dan al die anderen niet?
Zullen we eens een proces tegen jou beginnen?!
@Kuifje-in-de-EU | 07-06-19 | 21:32:
Hoezo? Waarom dan? Ben ik besmettelijk of zoiets?
Omdat die anderen geen gevaar vormen.
@Jan-Joris-Jaap-Joop | 07-06-19 | 21:33: Je hebt nogal wat infame uitspraken op deze site gedaan. Kennissen van mij bij het OM hebben er een paar gelezen, en ze vinden dat jij je schuldig hebt gemaakt aan opruiing en aan laster. Een strafzaak tegen JJJJ is daarom een optie.
@Kuifje-in-de-EU | 07-06-19 | 21:38:
*Kennissen van Kuifje bij de EU beginnen mogelijk een strafzaak*
@Kuifje-in-de-EU
Laat me raden. Jij hebt dat die kennissen onder ogen gebracht?
@LiniaalRectaal | 07-06-19 | 21:45:
Kuif maakt een grap en dat is geinig.
@Kuifje-in-de-EU | 07-06-19 | 21:38:
Achterbaks ventje ben jij Kuif.
@Jan-Joris-Jaap-Joop | 07-06-19 | 21:40: OM is geen EU.
@Kuifje-in-de-EU | 07-06-19 | 21:50:
Tjoh!?
@Jan-Joris-Jaap-Joop | 07-06-19 | 21:54: Ik leg je het nog wel een keer uit. Na je proces.
In opdracht van de EU en de Raad van Europa is liegen, bedriegen, verdonkeremanen (of geen herinnering meer hebben aan) de kernactiviteit van kabinet, ministeries en MSM om de burger in te prenten dat we geen problemen hebben met massa-immigratie en islamisering. Als u daar een andere opvatting over heeft bent u vrij om Nederland te verlaten.
Vergeet niet :"zich niet herkennen in...
Een beetje rust voor het veelgeplaagde OM zou zeker helpen, maar dat zal bij lange na niet genoeg zijn om van Nederland weer een rechtsstaat te maken. Verschrikkelijk, wat een bananenrepubliek zijn we geworden. Niet alleen Opstelten, maar ook Bolhaar hebben "geheugenverlies". Een verziekte personele sfeer, magistraten delen de lakens. Overijverig in de kwestie Poch, passief in de zaak Den Dolder. Te dom om weerwoord te bieden aan Volkert van der G. En ga zo maar door.
Minister Gabberhouse heeft heel wat uit te leggen.
Dit is toch gewoon om te huilen. Wie kun je nou godverdomme nog vertrouwen? En maar belastingen verhogen iedere keer en sorry zeggen. Een schavot met rotte tomaten en 10 jaar cel verdienen ze, stelletje oplichters.
Betekent dit dat er weer een VVD-er moet aftreden? Maar welke dan?
Gaat onze X-66-er Kaska de wet op de WoB nu aanpassen?
Gaan we in het geval van de islamisering het nu een keer over de inhoud hebben in plaats van enkel met geweld de scheve dingen recht praten?
@kloopindeslootjijook | 07-06-19 | 21:11:
Ik hoor je. Ik ben alleen reëel. Als het NLse OM etc. op basis van mijn tegel er nu van uit gaat, dat ik een van de nieuwe grote leiders ben, die de massa wil aansporen tot geweld, dan liggen ze er naast. Ik ben realist en ga puur uit van de historie. Ze zijn altijd welkom voor een goed gesprek. Ik ga graag met hen of hun GR collega's in discussie ;-) Ik ben zeker dat het OM het stiekem met mij eens is. Ze mogen het alleen niet uitdragen ...
Niet doen, ze selecteren datgene wat ze nodig hebben om een dagvaarding op te bouwen en verzinnen zelf de benodigde context erbij. Ga je nooit winnen.
Maar wat motiveerde Opstelten dan precies om dit te doen? Is het omdat Wilders ooit uit de VVD is gestapt? Het is niet dat zijn ideeën die van de toenmalige VVD'ers, zoals een Bolkestein, heel veel ontlopen.
Of heeft Ma Rek Trut hem iets ingefluisterd met een glimlach?
@Hallalieheliaal | 07-06-19 | 21:29: Zo zal het hoogstwaarschijnlijk gegaan zijn!
Wat dacht je ervan dat VVD niet te ver naar links kon opschuiven en zo niet lekker met Merkel mee kon doen op het gebied van bijv. de EU en asielbeleid, want daar stond altijd nog Geert als enige poortwachter. De PVV was de enige in die barre tijden dat de VVD nog een beetje in bedwang kon houden via de oppositie. Sloeg de VVD te ver door, dan stapten te veel mensen over naar de PVV.
Dus Wilders op deze manier zwart maken kwam ze heel, maar dan ook heel goed uit. Dit zijn praktijken die zie je alleen in 3de rangs landen.
@Diddykong92 | 07-06-19 | 21:50: Wilders maakt ook heel veel mensen zwart, dus wat dat betreft....
De enige grote vrees van de VVD en de andere kartelpartijen is dat "vreemden" de macht gaan krijgen, en dat dan de deksels van alle beerputten opengaan, en dat alle onderste stenen boven komen. Het is niet voor niets dat op Justitie altijd een Minervaan moest zitten, en dat de PVV geen deel uit mocht maken van de regering, alleen mocht gedogen.
@Kuifje-in-de-EU | 07-06-19 | 21:56: Wat impliceer je?
@Kuifje-in-de-EU | 07-06-19 | 21:56: Je kunt beter Kuifje !
@Diddykong92 | 07-06-19 | 22:18: Wilders moet wel tegen een stootje kunnen. Alhoewel ik het, als blijkt dat Opstelten echt heeft gelogen, wel een erg kwalijke zaak vind.
@Kuifje-in-de-EU | 07-06-19 | 22:26: Oooh, ja dat is heel kwalijk, Opstelten heeft misschien wel gelogen. De politieke inmenging in een dergelijke proces is verder niet zo heel erg natuurlijk.
Ook in een democratie komen politieke processen voor.
Sorry, zei ik democratie? Dat was een vergissing hoor.
Natuurlijk is het een politiek proces en weer een VVD-er die buiten zijn boekje gaat.
Kan het OM zich nu richten op de blokkkeerfriezen. En dan over 5 jaar blijkt ook hierin beïnvloeden....
En dit is naar mijn gevoel maar het topje van de ijsberg om politieke tegenstanders te dwarsbomen.
Wat voor rookgordijn zal Ma Rek Trut nu weer ophangen?
Ollogren in jarretels aan de Chandelier, turkse mevrouwen met hoofddoek wegsturen of Ons weer E 1000 beloofliegen?
Die jarretels heb ik gemist, die 1000 euro ook trouwens...
Mar rah Kech, de hoer van Brussel.
nu Poch nog en de rest, reuze benieuwd tegen die tijd zit Rutte in Brussel.
Bij Poch gaat het koninklijk huis/mevrouw Zorreguieta voor de bijl. En dus Rutte, als politiek verantwoordelijke.
We leven , in 1 banana Koninkrijk!!!
Vooral op onze eilanden, maar daar is het klimaat er dan ook meer geschikt voor.
Dit land is definitief stuk. Iedereen die werkt voor Justitie zou zich de ogen uit de kop moeten schamen om betaald te worden door een dergelijke criminele organisatie. Ze zijn of corrupt, of crimineel, of volslagen onbekwaam. Dit komt nooit meer goed. Er zijn geen competente, betrouwbare en eerlijke wetshandhavers meer. Ze neuken met elkaar, zijn volslagen incompetent, pedofiel of crimineel.
Er zit maar 1 ding op. Iedereen stapt op, we gaan mensen veroordelen en opsluiten die hebben gelogen en we nemen nieuw personeel aan dat niet corrupt of onbekwaam is.
Het wordt steeds moeilijker om de leugens te bewaren.
U heeft volledig gelijk.
Intussen op tpo: “ Kamervraag van de week – Geert Wilders: Sinds wanneer bepalen gewelddadige moslims wie er mag protesteren in Nederland?“
Moslims bepalen zowat alles al in Nederigland.
@Hallalieheliaal | 07-06-19 | 21:27: waar blijft de Nederlandse Robbespierre?
Waar blijft de Nederlandse William Barr?
Justitie onafhankelijk, scheiding der machten? Niks anders dan groot gelul. Alle rechters zijn politiek benoemingen. Men beslist alles in achterhoekkamertjes en de dossiers van criminele politici en hun vriendjes vallen van tafel. Corruptie in 't kwadraat.
Niet aardig tegenover de Achterhoek.
Welke koppen dan?
Die Opstelten en die buschauffeur zijn al weg.
Verder schaamt dat overige spul zich nergens voor, dus spugen ze ons gewoon in de bek, zoals altijd.
Ettur wist er niet alleen van, maar kan ook zomaar de opdrachtgever geweest zijn, met zijn geile glimlach.
Teeven is niet voor niks op de bus gaan zitten. Hij is uitgerangeerd, waarschijnlijk omdat hij niet wilde meespelen. Anders hadden ze hem al lang baas van de publieke omroep of het UWV gemaakt.
Bij benieuwen hoe hypocriet links hier op gaat reageren. Eerst massaal schande spreken en voorgedrukte aangifteformulieren indienen en nu zeker het vertrek van VVD politici eisen want geen eerlijk proces etc. Laat ook maar eens boven water komen welke spelletjes er achter de schermen gespeeld zijn bij de beslissing om Rob Oudkerk, Diederik Samson, Hans Spekman en Alexander Pechtold *niet* te vervolgen.
De ene hand wast de andere hand/Voor wat hoort wat/ etc. Business as usual. Ze komen mekaar altijd weer ergens tegen, en weten dus heel goed dat het loont om het spelletje mee te spelen. De kliek laat zich haar macht niet ontnemen.
Die Gert Jan Knoops en zijn vrouw lopen vanaf nu constant met een breedbeksmile in het rond...
Tjezus, probeer je gewoon rustig met een boreaal Hema wijntje Frankrijk - Zuid-Korea te kijken komt dit binnen.
1-0 overigens, voor de fans.
voor dat damesvoetbal heb ik wel iets sterkers nodig dan een wijntje...
@Glasgow Argus | 07-06-19 | 21:23: Hiero, een Kanon. Prst!
@Mammeloe | 07-06-19 | 21:27: geniet ervan, Pinksteren!
De steeds vaker schuldige boeven bij OM, Justitie en de rechtelijke macht misbruiken deze staatsmacht wel meer voor hun eigen zaakjes.
Een zorgwekkende ontwikkeling.
Klopt!
Ik uhhh heb uuuh daar uuuh geen uuuh ac uuuh tieve her uuh inner uhhhh ring aan en ik uuuh heruuuken mij uhhh niet in uuuh het door uug u uhhh geschetstuuuh beeld.
Mijn naam is Opstelten en ik doe nu Pinokkio na. Oh, ik vergat uuuuh....
... Power!
Godverredomme wat een vuile vieze smerige teringlijers . wat een waanzin is dit . Minister die OM aanstuurt godverredomme # hangen ! gevangenis straf en iedereen die erover gelogen heeft oneervol ontslag en ongezien optyfen.
to go ? de Demmink files !
Zou mij niks verbazen idd, ik geloof niet meer in deze zogenaamde democratie. Is het volk echt blind of zijn ze verdoofd door al die afleiding die ze hebben met social media?
@pickalilly | 07-06-19 | 22:41: Misschien toch gerommel met stemmen tellen?
Mooi truukje van de MSM om Wilders weer wat positiever in het nieuws te brengen de komende tijd. Tegelijkertijd Baudet afkraken en wegzetten als vrouwenhater/ultraconservatief en de stemmers verdelen zich weer netjes over de PVV en FvD.
Truukje? Leg uit...
Vanavond op journaal: CDA-statenlid Limburg is tegen komst van FvD in de Prov Staten, want Baudet is 'rabiate racist'. Het kan gewoon allemaal gezegd worden. Racist is niet meer genoeg, dat moet nu ook rabiaat zijn. Net als rechts alleen maar extreem kan zijn. Baudet: aangifte doen dan maar?
@piloot47 | 07-06-19 | 21:29:
rabiaat;
op een boze manier ergens helemaal van bezeten zijn.
Past wel in het taalgebruik van het CDA. Case closed.
@piloot47 | 07-06-19 | 21:29: Aangifte! Vrouwe Justitie is ook zal tegen hem. Waarschijnlijk te veel MSM opgesnoven.
@Is dit nog nieuws? | 07-06-19 | 21:33:
Rabiës heerst binnen het CDA. De dolle honden bijten en de karavaan gaat door.
Misschien moeten we de naam van het ministerie van justitie en veiligheid weer veranderen. Dan zal het vast beter gaan.
Iemand suggesties?
Ministerie van Veiligheid en Justitie?
"ministerie van Veiligheid en Justitie" klinkt een stuk beter.
@Is dit nog nieuws? | 07-06-19 | 21:23:
Ministerie van Vuiligheid en Incompetentie?
@W_F | 07-06-19 | 21:25: minsterie van vuiligheid dekt de lading beter.
Leugens en Corruptie? Pedofielie en Onbekwaamheid?
Veilige Minister van Juistheid?
Ministerie van Corruptie en nog meer Corruptie.
@The2Amendment | 07-06-19 | 21:27: Of kortweg PLOC?
Ministerie van Veil
Omkatten is niet duur. Flesje dekwit volstaat.
Ministerie van Corruptie en Geiligheid
MiniSafeJus.
De Linkse Kerk, met volle ondersteuning van het VVD-tuig tegen Wilders en de PVV. Het is een politiek en oneerlijk proces; al vanaf het begin; met hun voorbedrukte aangiftes, hun kwetsgejank en legertjes van hulp aan de islamisten.
Als donderslag bij heldere hemel komt dit. Dit is een politieke move.
Ja, Rutte haastje-repje naar Brussel.
Fuck yeah!
Rutte = Ettur = Ma Rek Trut (met dank aan annagramprg)
Kan de top van het OM ook veroordeeld worden voor meineed of gelden er voor bij de rechter liegende ambtenaren weer andere regeltjes?
Helaas, bij de meeste bedrijven vlieg je eruit bij een grote fout...
Wow, wat een afgegleden bananenland zijn wij aan het worden zeg. Door- en door verrot, dat OM/ministerie van Justitie. Zal heel lang kosten voordat de burger ze weer zal vertrouwen, if ever.
Yep. En dan andere landen de maat durven te nemen.
Overigens is de Nederlandse burger zelf ook in toenemende mate een hypocriete aanmatigende hufter.
Ik mag lijden dat het OM alle kosten moet betalen plus een vette onkostenvergoeding. De bananenrepubliek van Nederland.
de belastingbetaler mag er voor opdraaien? Tijd om de jurisprudentie van het Pikmeer-arrest te herzien en de ambtenaren en politici persoonlijk verantwoordelijk te laten zijn!
In Nederland kan je iemand helemaal financieel kapotprocederen. Hooguit de proceskosten krijg je vergoed, maar dat is wisselgeld vergeleken bij advocatenkosten.
Zou Fred Grapperhaus nu ook een handgeschreven excuusbrief aan Wilders gaan sturen?
Nee. Misschien zijn broer Ferd.
Kan Grapperhaus schrijven dan?
@The2Amendment | 07-06-19 | 21:27: als advocaat schreef hij met een vork.
Die Balhaar mogen ze weleens op de pijnbank leggen. Hoe meer ik hierover nadenk hoe waarschijnlijker ik het acht dat Rutte hier alles mee te maken heeft.
LOL. U twijfelt nog steeds, nee toch ?
Dan zijn Marokkanen ook geen ras meer. Niet meer nodig !
Scherp!
Ik lag naast mijn stoel, zie wat geachte Peermuil voor oplossing had;
www.dumpert.nl/mediabase/7694397/f6de...
CalamityJane | 07-06-19 | 21:15
Marrekane niet nee. VVD'ers begin ik, heel gek, anders wel degelijk als een ras te zien.
En om met ene Marcel van Dam te spreken: een buitengewoon minderwaardig ras.
Na alle schandalen, mislukkingen, inlegvelletjes, vergeten memo's, windvaan waaiende politieke keuzes, en, alle kipkluifjes die Ton Elias helemaal in z'n eentje opat bij alle, ALLE gelegenheden.
Wat kwaad bloed heeft gezet bij met name Hans Brusselmans, van de Portemonnee van de Ander.
Naja, het zal, het zal. Het ZAL WEL.
Incompetentie hand in hand met hypocrosie ten top.
Nederland, oh Nederland. Waar ben je in godesnaam mee bezig?
Weer een vormfout.
Waar ging het proces ook al weer over?
Over vooraf ingevulde aangifteformulieren.
Nog veel harder lachen, is de oplossing volgens Rutte!
Dit is niet zo'n 1-2-3 weg te lachen, de Ivosaurus is namelijk ook aangestuurd. Het konijnenhol gaat waarschijnlijk diep.
@LiniaalRectaal | 07-06-19 | 21:18: Eerst eens kijken of het inderdaad hard te maken is. Zo ja, dan is het kabinet verantwoordelijk voor de meest flagrante schending van de rechtsstaat sinds 1848. Met pek en veren, hangende pootjes en schaamrood op de kaken afzetten en strafrechtelijk vervolgen. Rutte kan zijn baantje in Brussel ook vergeten.
Het onderzoek dient zich uit te strekken tot eventuele meer bemoeienis met de strafrechttoepassing. Denk aan het niet vervolgen van Antifa, dierenterroristen, KOZP terrorturken en dergelijke versus het keihard aanpakken van de blokkeerfriezen, anti-kozp enz. Het hele beleid van het OM én de rechterlijke macht riekt naar politieke beïnvloeding.
Tenslotte moet de politieke macht van rechters aangepakt worden. Ten principale is het Urgendaprocds ook een aantasting van de scheiding der machten.
Dus toch nog verkiezing dit jaar. Zin in.
PvdA op winst?
@Is dit nog nieuws? | 07-06-19 | 21:21: Alleen als timmerfrans lijstduwer wordt
Opstelten verklaart doodleuk last van geheugenverlies gehad te hebben. Hij kan zich niets van de gesprekken met het OM herinneren. LOL!
Daar kom je zelfs met 10 miljoen dollar in Oeganda niet mee weg. Hier zal het verder geen probleem zijn. De 'rechtsstaat' alhier doet precies waar ze voor ontworpen is: houders van staatsmacht beschermen.
Dat noemen ze Korsakoff.
Ach meneer Opstelten. Het kan uiteraard dat u zich dit niet herinnert. Bij gebrek aan herinnering van u over deze zaak in welke vorm dan ook kunnen we dan voor de bewijsvorming uitsluitend uitgaan van de memo’s. Wij gaan er daarbij dus van uit dat de memo’s de waarheid representeren en dat er dus wel degelijk overleg heeft plaatsgevonden. Vervolgens concluderen wij dat dit door het OM meermalen is ontkent bij vragen vanuit de TK. Wij kunnen derhalve niet anders dan concluderen dat het OM meermalen gelogen heeft tegen zowel de TK als de rechtbank. Ons rest geen andere keuze dan het OM niet ontvankelijk te verklaren in deze zaak. De heer Wilders is onschuldig bevonden en vrij om te gaan.
The2Amendment: Aha een kenner van het spel. Het geding in eerste instantie zal worden vernietigd en dan is er geen zaak meer. Schuld of onschuld is dan ook niet meer aan de orde.
@The2Amendment | 07-06-19 | 21:20: GEERT WILDERS van de PVV: Van harte gefeliciteerd met uw overwinning op die duivelse boevenbende! Ik ben blij dat Opstelten z'n naam nog een keer eer aandoet en de hele corrupte graaiersbende flink Opstelten zet!
Het recht zál zegevieren.
Chefsache.
Werden ze allemaal maar buschauffeur
daar moet je dingen voor kunnen.
En dan op de lijn die speciaal voor overlastgevers is opgezet. Worden ze ook eens een keer in hun mond gerocheld
@Glasgow Argus | 07-06-19 | 21:12: het zijn allemaal machinisten. Ze brengen Nederland in sneltreinvaart richting afgrond. Wellicht omscholen door het UWV
@Glasgow Argus | 07-06-19 | 21:12: besturen, om te beginnen...
Gladderhaus wist dit al veel langer en probeert nu zijn reedt te redden.
Lelijke politiek zeg.
liefst minder. maar als dat niet kan, in ieder geval niet meer.
Het meest opmerkelijke vind ik toch wel dat RTL zo maar de vuile was buiten hangt. Daarnaast acht ik de kans erg klein dat hier ook maar een klein kopje van zal rollen.
Dat doet RTL niet, dat doet Grapperhaus in antwoord op vragen van Wilders.
Ok... en nu?
Geen proces...
Maar die oneerlijkheid.... die blijft!
Tijd om de grote regisseur Rutte te "impeachen". Misschien kan Pelosi's schoonzoon of van Nieuwekerk daar iets over vertellen. Vertellen ze eens een keer iets nuttigs.
Hahaha. We wonen niet in Amerika, hier hebben we verkiezingen. "Nuttig".
@Is dit nog nieuws? | 07-06-19 | 21:11: Rutte: "Ik wist hier niet van, helemaal niets. Echt."
Echt? Had t nooit gedacht.
Rutte wist toch ook niets van het bonnetje van 25 miljoen. Er was toch geen invloed uitgeoefend op een onafhankelijk bureau om bepaalde uitkomsten te downsizen? De criminaliteitscijfers en specifiek die van allochtonen klopten toch. Het asielbeleid ging ook op de schop?
Wat een nep parlement. Nederland in de uitverkoop
Wie zijn die onafhankelijke bureaus ? Bestaand die wel?
Waarom Rutte daar zit is mij een raadsel, hij weet nergens iets vanaf.
https://images2.persgroep.net/rcs/P-raQgYAD1RcvZuSTt82mzXwqME/diocontent/149955993/_fitwidth/763?appId=e9b4e2a1869038ffcaf318a6d1463b0b&quality=0.8
Een beetje hetzelfde als die meneer Comey van de FBI die het staatsapparaat inzet om de heer Trump onderuit te halen. Schandalig. Democratie onwaardig.
Is er in de memo's onder het kopje"overig" wat over terug te vinden? Of is er niks vreemds gebeurd?
Willen jullie meer of minder 666-rechters ?
Rutte per direct aftreden en er moet een parlementaire enquête komen! Wat een schoften daar bij de VVD!!!
Verbaasd? What's new! Enne, het treintje zal verder zo rollen, omdat de hersenloze massa op de gevestigde orde zal blijven stemmen. Ik zei het al eerder; bloed aan de paal of er veranderd helemaal niets!
@De Griek | 07-06-19 | 21:07:
Pas nou op, je aanzetten-tot-geweld-score is weer een omhoog gegaan. Ergens.
@kloopindeslootjijook | 07-06-19 | 21:11:
Ik hoor je. Ik ben alleen reëel. Als het NLse OM etc. op basis van mijn tegel er nu van uit gaat, dat ik een van de nieuwe grote leiders ben, die de massa wil aansporen tot geweld, dan liggen ze er naast. Ik ben realist en ga puur uit van de historie. Ze zijn altijd welkom voor een goed gesprek. Ik ga graag met hen of hun GR collega's in discussie ;-) Ik ben zeker dat het OM het stiekem met mij eens is. Ze mogen het alleen niet uitdragen ...
@De Griek | 07-06-19 | 21:26: Niet doen, ze selecteren datgene wat ze nodig hebben om een dagvaarding op te bouwen en verzinnen zelf de benodigde context erbij. Ga je nooit winnen.
Eenoog Opstelten
En toch blijven de idioten stemmen op de VVD. Mijn buurvrouw denkt namelijk dat rutte van de pvv is.
Interessant zo’n buurvrouw.
@nattegleufhoed | 07-06-19 | 21:06:
Dyslexie, kan best onhandig zijn in het stemhokje.
@kloopindeslootjijook | 07-06-19 | 21:12: Stemmen vervalsentellen ook.
Pas als die kop daadwerkelijk gaat rollen, kijk ik er van op. Eerder niet.
Tot zover de rechtsstaat Nederland.
Politieke bemoeienis met de vervolging van een politieke ambtsdrager. Daar is een procedure voor, waarvan men wist dat die nooit succesvol zou kunnen zijn.
In plaats daarvan is er gekozen voor een "normale" rechtsgang, waarvoor enkele miljoenen euri's zijn uitgegeven. En waarom? Gewoon, om een politieke tegenstander aan de handen te binden.
Het faillissement van justitie en vuiligheid is nu een feit. OM, rechtspraak, "justitie". Faal op faal.
Een ministerie dat onder curatele gesteld moet worden.
Dit is wel het einde van de trias politica.
@zwartzondersuiker | 07-06-19 | 21:19: als dat al bestond: mensen en belangen en zeau.
G d staat de hele zaak weer op stelten.
Het beste drankorgel verdient een nekschot. Of op zn minst toch 10 jaar dwangarbeid op de bus naar ter apel..
Ooh wacht!(geld)
Heel veel koppen zouden er moet rollen maar vrees dat er maar weinige zullen rollen. Als het er een paar worden dan zijn het onderknuppel koppen die rollen.
Inderdaad ongelooflijk. Dat betekent dus dat onze minister glashard heeft gelogen, en dat ze daar op het pluche elkaar de hand boven het hoofd houden.
In het normale bedrijfsleven waren ze met een flinke schadeclaim en ingesmeerd met pek en veren door juffrouw Jannie eruit getrapt !
Dat drukken ze wel weg in de bodemloze strontput onder het binnenhof.
DIT had VOOR de EU verkiezing moeten uitkomen..
Man man ..
Toevallig dat het nu pas uitlekt? Net als het beïnvloeden van dat rapport met klimaatcijfers?
Rutte heeft het maar druk met zaken over verkiezingen enz te tillen
Ik dat het niets had uitgemaakt. Veel mensen stemmen op de auto piloot.
dat=denk
Nou ja zeg een liegende VVDer je verwacht het nooit
Berbaar en Kuif zijn ook verbaasd
Een ministerie waar keer op keer blijkt dat men lak aan de tweede kamer, de minister, en vooral aan de burgers heeft.
Een ministerie waar keer op keer beterschap beloofd wordt.
Een ministerie wat aantoonbaar niet te vertrouwen is.
En waar stonden zij ook al weer voor?
Arm Nederland.
Hahahaha, epic. Daar is het laatste woord dus nog niet over gezegd.
Welke kop kan er dan nog rollen? Opstelten zit allang in het oudemannenhuis.
Zittende minister neemt dan de honneurs waar en stapt op. Toedeledoki Grapperhaus
Opstelten kan zich op zijn Alzheimer beroepen. Of zijn artsen. Maar Bolhaar, die moet vanwege zijn ambtsmisdrijven nu voor het hek verschijnen. Wanneer ze dat durven, vanwege diens kennis met Wabeke. En die andere oud-topman van het ministerie, kom, hoe heet-ie ook al weer?
@Buerman | 07-06-19 | 21:04: OK. Done.. En nou? Is Nederland er beter van geworden??
@Glasgow Argus | 07-06-19 | 21:05: Ik kreeg al de indruk dat hij stevig last had van Alzheimer toen hij nog in de 2e slaapkamer stond te zwammen.
Willen jullie meer of minder...?
welke kop gaat rollen
Geen.
Na twee dagen geenstijl ben ik wel toe aan weekend. Wat een bananenland zijn wij geworden zeg.
Natuurlijk is het proces een politiek afrekening en Rutte wist er ook van.
Als aan getoond wordt dat Rutte hier van af wist is het einde Rutte in NL, in Europa kunnen ze dit wel gebruiken.
Wellicht dat als de druk op Opstelten en Bolhaar wordt opgevoerd, de link naar Rutte wordt gelegd. Rutte 's betrokkenheid zou nogal evident zijn, want Opstelten is niet iemand die zelf zoiets zou initieren. De man heeft weinig initiatief en verstand.
@ChatBot | 07-06-19 | 21:11:
Dat is precies mijn punt. Rutte schijnt een grote tiran te zijn, het koudstellen van een politieke tegenstander wordt natuurlijk besproken.
De enige kop die gaat rollen is van Wilders.Laat dat maar aan de maffia te den haag over.
Dit opkikkertje kan Wilders wel gebruiken.
Als dit geen vrijspraak wordt weet ik het ook niet meer. Oh wacht...
@LiniaalRectaal | 07-06-19 | 21:19:
Bananenrepubliek hollandia, de corruptie
doe niet onder voor het eerst beste shithole in Afrika.
@Halul gebakken | 07-06-19 | 22:55:
Bananenkoninkrijk noemen we het dan mijn beste.
Bah. Gaat nergens over.
Trap die Volkert eens terug achter de tralies.
Hij houdt zich niet aan de regels.
Tja, dan ga je toch weer twijfelen of die idioot alleen handelde...
Italiaanse taferelen in de polder.
Opknopen! Schandelijk.
Italiana bakken tenminste nog prima pizza's
het OM bakt er doorgaans helemaal nix van
Heeft Demmink er zich ook mee bemoeid? En wat is de rol van de Bilderbergconferentie?
Goeie vragen? Check ook artikel fake dingens over Srebrenica op fenixx.
Betekent dat dan ook automagisch dat er minder marokkanen komen?
Natuurlijk treedt plan B dan in werking. Het reduceren van het aantal Marokkanen.
Het verplicht inleveren van alle Marokkaanse paspoorten zou statistisch het aantal Marokkanen naar 0,00 % brengen. Wie zich daarna nog Marokkaan durft te noemen is een racist.
@keestelpro | 07-06-19 | 21:07:
Bent u knettergek geworden?
@RickyLaRue | 07-06-19 | 21:21:
Wellicht. Ik wacht nog op een goed/slecht nieuws gesprek van mijn behandeldend arts.
@keestelpro | 07-06-19 | 21:07: Weetje dit zou niet eens slecht zijn. Mensen moeten fundamenteel gaan kiezen welk paspoort je wil. Kan je Marokkaans paspoort niet opgeven? Jammer dan geen nederlands paspoort. Ik weet 100% zeker dat veel boys dan dat marokkaans paspoort gaan inleveren,
@fifi23 | 07-06-19 | 21:38: tuurlijk niet, niemand die daar überhaupt op controleert.
Daar zorgt de mocromafia inmiddels zelf voor.
Koppen rollen?... Zou het?
U gelooft nog in sprookjes :,D