Graffiti in 030: 'Jouw halve kont gaat open'
Toch nog een klein beetje de humor er in zien
De graffitisprayer heeft het niet helemaal goed geciteerd, want in het GSTV-filmpje van 8 jaar terug zei Gökmen Tanis "Je halve kont staat open" tegen toenmalig GSTV VoxPop-Playmate Chantal Hanse, en niet "Jouw halve kont gaat open". Vermoedelijk verwijst de artiest hiermee naar wat Gökmen kan verwachten in de gevangenis, de komende jaren. Jammer dat de gemeente meteen zwarte hekken voor de kunstuiting geplaatst heeft (iemand een foto van het hele werkje?), maar dat ze het verfwerk er weer af willen halen is ook wel weer logisch. Foto's opgedoken via DUIC. Na de breek, Utrecht als eenheid tijdens de stille tocht van vrijdagavond (16.000 deelnemers).
UPDATE: Onbedekte foto in de mail - dank daarvoor!
Social
Reaguursels
InloggenAls een halve kont open gaat, dan gaat een hele kont zo ver open dat de graffitispuiter daar met zijn hele kop in past.
In de gevangenis gaat bij het gebrek aan kut je halve kont soms open. Dat klopt heb ik vernomen.
In de gevangenis gaat bij het gebrek aan kut je halve kont soms open. Dat klopt heb ik vernomen.
Volgens de Nederlandse wetten was de interview-mevrouw niet fout gekleed .
Bevallen de Nederlandse wetten je als aangespoelde vreemdeling niet , zoek dan een islamland op waar alle vrouwen op straat een zwarte dooskist met kijkgat dragen .
Is het bekend of Gökmen überhaupt kan lezen?
De gevangenispopulatie bestaat voornamelijk uit Lichtgetintiërs, het opleuken van zijn CV middels het neerschieten van 3 ongelovigen heeft zijn status verhoogd en zijn aanstaande verblijf aanzienlijk leuker gemaakt. Om het openscheuren van zijn achterste hoeft hij zeker niet te vrezen.
Die wordt als held onthaalt en als beloning bieden 72 maagden in het staatshotel hun reet aan.
Ik vrees dat jij het dichtste bij de waarheid zit .
Euh, andersom toch? Hij gaat zijn reet aanbieden aan 72 die hem gaan ontmaagden. Doet dat geen zeer trouwens?
Als ik de vader was geweest van dat doodgeschoten meiske dan had hij, vanaf dat hij weer vrij komt, voor het openscheuren van zijn schedel moeten vrezen.
Gelukkig voor mij, maar ook voor hem, ben ik dat niet.
Overal graffiti, maar dit wordt verwijderd. Fascisme.
Ik heb een zwak voor graffiti, in het bijzonder de vormen die daden van protest zijn, kritisch, grappig, tegen de gevestigde burgerlijke orde. Anarchistische krabbels kan ook wel waarderen hierom, of stencils die je aan het denken zetten.
Ik bedoel niet vandalisme, zoals de vernieling van historische gebouwen en treinen en het kapotmaken van bushaltes en birievenbussen.
Leuk weetje: de oudste bekende afbeelding van de gekruisigde Jezus is graffiti van een man met een ezelskop aan een kruis. en.wikipedia.org/wiki/Crucifixion_in_...
Onzin . Graffiti word overal verwijdert , en ik neem aan dat U geen huis bezit anders had je geen zwak voor die bagger die ongewenst je gevel verpest en je eigendom in waarde doet verminderen !!
@ghetto-is-back | 24-03-19 | 10:01: Jij mag geen graffiti maken, je spelfouten zijn te grof.
@ghetto-is-back | 24-03-19 | 10:01:
Niet waar. Graffiti wordt verwijderd wanneer dit aanstootgevend is of opruiend. De rest laat de overheid zitten. Budgetgedreven politiek.
Van mij mogen ze zijn kont helemaal dicht naaien, zodat hem zijn stront uit zijn strot komt en hij er wellicht in stikt.
Zullen we die naam gewoon nooit meer noemen en het over Cockman Anus hebben ofzo,
Komt bij z´n matties op de afdeling. Grote held, dus gebeurt niks.
Ik was gisteren bij die stille tocht en het was best indrukwekkend, wat ik eerlijk gezegd niet verwacht had. Ook veel moslimjeugd erbij die voor de verandering respectvol waren. Uiteindelijk uiteraard een paar mensen van Marokaanse persuasie die de agenten voor kankerhomo's uitmaakten maar soit. Het viel me mee.
En, ging de lange lat er over..?
@Veluwse-Eikel | 23-03-19 | 20:01: ze kregen terstond een stageplaats aangeboden, toen renden ze hard weg.
Werken voor kafirs is haram.
@Analia von Solmsch | 23-03-19 | 20:36: U heeft duidelijk kennis van de islam. Meer mensen zouden zich er in moeten verdiepen. Dan wordt alles duidelijk.
En over een week of wat volgt er weer een herhaling van het misdrijf met eenzelfde dader.
Hebben de mensen het al gehoord?
Dat hij in zijn eentje handelde. Sterk verhaal.
Persoonlijk hecht ik meer waarde aan de verklaring van enkele getuigen die onafhankelijk van elkaar over meerdere daders/schutters spraken, dan aan de verklaring van het OM.
Ben ik de enige die dat vermoed? Iemand?
Als dat door verder niemand wordt bevestigd, waarom blijf je er dan toch in geloven. Omdat je het graag wil?
Mijn indruk van de dader is dat hij zwaar gestoord is en crimineel en mogelijk in een opwelling heeft geschoten, maar niet bepaald uit een jihadistisch voorbereid motief. Jammer dat hij vrij rondliep, dat sowieso.
@Beste_Landgenoten | 23-03-19 | 20:27:
Waarom heb ik al geschreven. Meerdere getuigen hebben onafhankelijk van elkaar over meerdere daders/schutters gesproken. Die man heeft hulp gehad. Een van die getuigen was 1 of 2 dagen erna bij Jinek te gast. Een jonge knul was het. De andere getuigenverklaringen zijn terug te lezen in de eerste nieuwsberichten over de aanslag. De links daarnaar toe heeft GS hier op zijn website geplaatst. Die kan je vrij eenvoudig zelf terugvinden.
Een wedervraag. Waarom wil jij eigenlijk zo graag het downplayen?
Waarom moet een terrorist met een islamitische achtergrond nou altijd persé een 'verwarde' of 'gestoorde' man en dus-kan-het-geen-terrorisme zijn?
Als we zo denken ... Parijs, Bataclan, Duitsland, Manchester, Londen, Zaventem, Madrid ... dat waren zeker ook allemaal geen terroristen, maar 'gestoorde mannen'?
Iemand die gestoord is, is prima in staat om met zijn volle verstand terrorisme te plegen. En iemand die niet gestoord is ook. Het feit (of niet) dat iemand gestoord is (of wat voor een geloof dan ook aanhangt, for that matter) verandert niks aan het feit dat deze aanslag gepleegd is met een terroristisch motief.
@Beste_Landgenoten | 23-03-19 | 20:27:
P.s. het was niet niet de uitzending van Min En maar van nieuwsuur, maandag 18 maart, vanaf 09:50.
Ik hoop dat zijn sterretje in de bajes in een volle maan veranderd.
Een uitscheurend half maantje vind ik persoonlijk een beter idee.
Ik hoop dat zijn sterretje in de bajes in een volle maan veranderd.
Bezittelijk voornaamwoord wel foutloos gehanteerd, kun je zien dat die lessen van Rutte op dat VMBO er toch wel degelijk toe doen.
Die kont mag gerust helemaal open wil die Gökmans zijn enorme zinksnijder er in willen steken. En dat vingertje.. dat vingertje dat mag ie ook ergens in een heel donker gat steken.
'Onwenselijke' politieke uitingen aan het oog onttrekken is fascisme.
Eens:
"Heden ten dage heeft het de betekenis gekregen van een regeringssysteem dat op dat van Mussolini lijkt, met andere woorden een systeem dat de natie boven het individu stelt, met als uitvloeisel een in zo'n systeem legitiem gebruik van geweld, moderne propagandatechnieken en censuur om politieke tegenstand de kop in te drukken en daarmee het bestaan van het systeem te waarborgen."
En waarom is dit een politieke uiting?
Mooi man een stel mannen die niet kunnen omgaan met vrouwelijke schoonheid en dan maar aan het moorden slaan. Vieze klootzakken.
Wel een omschakeling voor pers en politiek, een niet verwarde man die aanslag pleegt.
Is er bij justitie al nagedacht hoe dit te behandelen.
Om het allemaal een beetje luchtig te houden...
Een vergeten liedje.
Utregs bandje: Pleps “wis nie dat je kwaad werd”.
youtu.be/1dCJ3X0dkHg
"Denk toch 's om je hartjie, man neem lekker een koud badjie man dan knap je lekker op."
@Watching the Wheels | 23-03-19 | 19:18:
Hé, je kan’m. Leuk!
Ik vond het nummer Sleeping on the side walk van Brian May er wel op lijken.
Jouw korte lont baart spoken.
.. hekje erbij, want Utreg heeft al gebogen. Diep. In tegenstelling tot meegevoerd spandoek in de onvermijdelijke stille tocht.
Zoiets kan natuurlijk niet door de beugel in utrecht. Hadden ze nu geschreven " islam is vrede" had de gemeente er nog schijnwerpers bij gezet. Normaal vind ik Graffiti niet zo goed, de meeste is alleen maar geklieder van een paar kleuters maar deze is wel aardig. Al was het alleen maar om de gutmensen op de kast te jagen.
''Gülen-fly-over'' zou ook een mooie tekst zijn
semi-multi-kul
Ach wat schattig, die mongolen geloven nog in het sprookje van Adam en Eva.
Eva wordt niet genoemd
Ho,
Adam en Eva is ons verhaal, uit de serie kerst, pasen,schepping,Jezus
Met een hemel als stip op de horizon voor ons uit ( waar bijvoorbeeld de renaissancevloot heen kan varen als we maar geloven ) en een stip op de horizon achter ons uit ( schepping, 6000 jaar geleden ) staan we dus midden op de tijdlijn van onze beschaving, de grootste in de wereld, wees er fier op en voel u vrij, en nee het is dus niet écht een sprookje maar ook een verpakking voor de achterliggende metafysische waarheid.
@Ciara | 23-03-19 | 18:37: toch nog een berichtstukje, ''boreaal'' ligt me al een paar dagen zwaar op de maag, als het over ras gaat als verbindend element in de samenleving, dan heb ik liever westerse cultuur als verbindend element in de samenleving, er zijn zat niet-autochtonen die zich ook met hart en ziel aan ons verbonden hebben, zelfs met lijf en leden zoals de Ambonezen, we zullen nog flink wat werk moeten verzetten overigens, willen we ooit weer trots op onze beschaving kunnen zijn, en de herbouw van onze muren zullen we met troffel en schild moeten doen. Ik hoop dat ''boreaal'' als grappig stopwoord of vervangingswoord voor alles dat op -aal eindigt nog lang meegaat om die memorabele speech van dhr. Baudet tot in de eeuwigeid te gedenken, maar mocht de beste man er echt op staan het 1 op 1 op het Arische ras te plakken, dan hoop ik nog harder dan eerst dat het Forum voor Democratie meerdere vleugels krijgt zoals vroeger de VVD die had, zodat iedereen die zich tot het Westen voelt te behoren zich erbij thuis voelt.
Onsamenhangend verhaal, Ciara...
Wat u feitelijk zegt is FvD = nazi, correct?
@Veluwse-Eikel | 24-03-19 | 00:38: nee, en nazi is sowieso een wat versleten term die tegenwoordig overal op wordt geplakt
ik ben gewoon niet zo van de white supremacy, maar daar hoop ik dat er meerdere fvders zijn die dat ook denken
Wat mij trouwens opvalt is dat de foto’s van de stille tocht op de site van de NOS vooral veel mensen van allochtone afkomst laat zien. Als je bij DUIC de foto’s bekijkt is het toch heel wat moeilijker om ze te vinden. Het verbaasd mij niet, maar er wordt gedaan alsof de tocht vooral ook een multiculti verbroedering bla bla bla is... waarom geloof ik het niet, en waarom verbaasd het mij niet dat de NOS de werkelijkheid wederom lijkt te verdraaien.
Het zou geen wedloop moeten zijn. Het interesseert mij weinig bij welke bevolkingsgroep iemand hoort bij dit soort herdenkingen.
Islamitische repsect-demonstraties op plaatsen van islamitische aanslagen ontstaan dan ook meestal dankzij de media:
www.youtube.com/watch?v=2As_H5nRH5c
Het levert de NPO elk jaar 800 miljoen euries op. De broodheren in Den Haag hebben deze beelden decennia lang fors beloond. In Het Gooi stikt het van de miljonairs dankzij de miljarden uit Den Haag. Millionairs paid by Billionaires (Reichsbegroting Kartel).
Grappig ik zag op tv vooral blankes.
Fascinerend om te zien dat het Journaal, zijn toon en onderwerpen heeft aangepast aan de Multi Culti met lange tenen.
Terwijl dit volk voor 99% achter de Schotel zit,en enkel buitenlandse zenders kijkt.
Je wordt dus al jaren als Nederlander opgedrongen met een geforceerde nieuwsverslaggeving, die zwaar beneden elk niveau is, miljoenen aan subsidie kost, en die een averechts effect heeft .
@Graaier | 23-03-19 | 18:29: Ja NPO/NOS op zwart,
en dat is nog een heel redelijke eis, veel redelijker dan : Wij willen meer zwarthemden op de NPO/NOS ,met programma's als '' ter land ter zee en in de lucht "( over boreale burgermilities)
of ''fiets 'm erin ( over het maken van meer boreale baby's )
of LINGO ( N....)
of Nederland zingt ( waar neêrlands bloed.....)
dat gaat ook een beetje ver, dan liever op zwart
Dat is een steunbetuiging aan Gokman T. Ik kan het niet anders zien.
Alle geluidsschermen, metrotunnels,enz. in de Randstad zijn ondergespoten. Het maakt een gestresste indruk. Mooi is het niet. Eerder lelijk. En dat blijft jaren zo staan. Al vanaf de jaren 70, toen alle bushokjes het ook moesten ontgelden. Nu worden deze kapotgeknald met Nieuwjaar. En het wordt steeds erger. Ook in het buitenland nemen ze het over.Niemand die er wat aan doet.
Moslims vrede met de mensheid. Nietszeggende tekst en onduidelijk. Als er nou stond, moslims tegen moslimextremisme, dan had het nog inhoud op wat er gebeurd is en een stellingname tegen moslimextremisten. Dat had dus best wel in felle en hardere bewoordingen mogen staan. Als je dan zonodig met een spandoek wil lopen in een stille tocht, doe het dan goed. Maarja, hopelijk bedoelen ze het goed, en is de tekst niet zorgvuldig gekozen.
"Vrede" en "mensheid" zijn nogal subjectieve kwalificaties onder veel moslims.
@theJ71 | 23-03-19 | 18:15: “vrede” ontstaat vanzelf na de “onderwerping” en een leven in “dhimmitude”.
Verzet je niet tegen de overheersers en je hebt niets te vrezen. Leven in vrede is een keuze...
@Glasgow Argus | 23-03-19 | 18:23: Dat zeg ik.. 'vrede' met een voorwaarde...
Moslims spreken zich nooit duidelijk uit tegen aanslagen, altijd wordt er voorwaarde bij genoemd.
@Glasgow Argus | 23-03-19 | 18:23: Zo is het: bij de islam is er alleen vrede als iedereen onderworpen is aan de islam. Maar velen trappen in deze misleiding - misleiding is ook onderdeel van de isalm, teneinde de islam wereldwijd te kunnen verbreiden. Mensen, verdiep je in deze verderfelijke ideologie!
Zegt die dat nou als moslim of als mens?
Geen van beide.
De feestwinkel heeft nog meer maskers!
Gökman likes it in the butt!!
Daarom heeft hij zo snel bekend zodat hij een buttboy kan zijn in het gevang.
Samen met Michael P. in 1 cel.
Wat aandoenlijk en tranen trekkend ook dat mooie professionele spontane spandoek,met die aandoenlijk verhaspelde tekst in de Nederlandse taal,alsof ze allemaal nog maar pas als gastarbeider binnen zijn gehaald... zo liev en verbindend samen willen zijn.. Stelletje hypocriete erdo aanhangers... denken ze echt dat we allemaal debiel zijn ofzo?
Het is ook nooit goed hè?
Is die vraag retorisch of wilt u echt een antwoord? Hoe zou u een bevolking van een land betitelen die u als buitenlander huizen, uitkeringen, etc (ten koste van de eigen bevolking) gaf en iemand van de eigen bevolking die het daar niet mee eens is vervolgd?
Bedoel je dat ze met opzet spelfauten hebben gemaakd?
Waarom zijn de meeste Turken en Marokkanen zo geobsedeerd met het in de kont neuken van elkaar?
Het is een vrij land. Moet je toch lekker zelf weten wat je in je kont stopt.
Alleen de ontvanger is homeaux, iets met submission of zo..
Bèhhhhhhh
@OekbertDrazington | 23-03-19 | 17:54:
Dus anale sexspeeltjes, dat verkoopt voor geen meter in Turkije.
Terwijl iedereen weet dat homoseksualiteit in Turkije niet voorkomt. Althans, dat vertelde mijn Turkse collega mij. Ik weet niet of ik hem geloof.
@VanBukkem | 23-03-19 | 18:00: Zo'n Turk zal dat toch wel weten??
@VanBukkem | 23-03-19 | 18:00:
Gewoon minstens 3%. Maar wel in en de kast.
@kloopindeslootjijook | 23-03-19 | 18:08:
Volgens mij is het minstens 10%. Want hoe verklaar je anders die obsessie voor rondlopen in een jurk.
Het wordt als uiterst vernederend gezien. Iemand die hem van achter krijgt neemt in die interactie de meest onderdanige positie aan die mogelijk is en wordt daarmee dus ontmant... psychisch gecastreerd.
Op de Joop veel artikelen over Baudet, die -vinden diverse reaguurders aldaar- eigenlijk ook schuldig is aan de aanslagen in Utrecht. Door de harde opstelling van extreem-rechts, worden zielige moslims in Nederland gemarginaliseerd.
Ach, die lieden zouden moeder Theresa nog schuldig achten als ze er nog meer mee kunnen deugen.
Ik zou zeggen blijf lekker op de Joop en val ons er niet mee lastig.
Mooi Kuifje..... als ik dat wil weten dan ga ik daar wel heen, zit niet te wachten op die fascisten van JOOP
Zat Gökmen op Joop mee te lezen dan?
En jij leest die shit ?
Typisch...
Die vele stukken op Joop over Baudet en de felle reacties daarop geven wel een indicatie van de haat tegen Baudet. Het is nog grimmiger en haatdragender dan tijdens de opkomst van Wilders. Wat dat betreft moet je Joop zien als een thermometer van het fanatisme van (sommige) linkse mensen.
@Kuifje-in-de-EU | 23-03-19 | 17:59:
Bubbels. Lees de comments hier over Klaver, Pechtold/Jetten, PvdA, (s)links. Fulmineren tegen hét kwaad. Betrap me er zelf ook op hoor.
@Kuifje-in-de-EU | 23-03-19 | 17:59: Joop koopt het pistool, doet de kogel erin en gooit hem in een groepje met linkse fascisten.
Dat is wat er speelt momenteel. Baudet zal beveiligd moeten worden, dat mogen duidelijk zijn.
En dat is volgens die mensen op Joop een legitimatie om (willekeurige) mensen neer te schieten?
@kloopindeslootjijook | 23-03-19 | 18:10: Er wordt op Joop wel in termen gesproken van : 'we moeten Baudet stoppen'. Hoe dat stoppen er in de praktijk uit moet zien, wordt vaak niet vermeld.
@Kuifje-in-de-EU | 23-03-19 | 18:17: het kon in het stemhokje. Dat is niet gelukt dus dan kan 'stoppen' maar één ding beteken. Op cursus bij van der G....
@Kuifje-in-de-EU | 23-03-19 | 18:17: Deja Vu... Fortuin is alweer vergeten. Wanneer zal dhr van Dam weer uit de kast getrokken worden? En Volkert loopt vrij rond...
@oh nee he | 23-03-19 | 18:23: Laten we hopen dat het niet weer gebeurt, want de stemming is er wel naar. Tot inkeer zullen de policorgriezels nooit komen!
Die kontneukobsessie, wat is dat toch? Ik hoop alleen maar dat ze hem heel lang binnen houden. Levenslang.
Wat denk je zelf?
Verder hebben ze iets met een bepaalde ziekte en geslachtsverkeer met je moeder.
Daarmee is hun hele wereldbeeld mee ingevuld.
@de uitbater | 23-03-19 | 17:43:
Ik denk geen levenslang maar iets met TBS want ziek en zielig.
Levenslang is vanwege oplegde regels geen echt levenslang weer. Na 27 jaar (das ook best lang) wordt er gekeken of men braaf is geweest en volgt wellicht gratie. Geen hond die zich deze daad dan nog goed kan herinneren waarschijnlijk. Volgen er meer die nog een tikje erger worden, ben in bang. IS gaat lekker op vakantie.
Wat dat betreft kunnen ze hem beter 30 jaar en tbs opleggen. Dan is de kans dat hij ooit nog vrij komt minimaal. Zeker omdat het eerst zitten is een jaar of 15-20 en dan nog een tbs er achteraan.
@Hollende_Kleurling
Ja zoiets gaat het worden denk ik ook, anders gezegd die loopt weer eerder vrij rond in onze maatschappij dan de meeste weldenkende mensen willen.
@theJ71 | 23-03-19 | 17:56:
Oh is dat al ingevoerd? Bij TBS proberen ze steeds vaker binnen 7 jaar te resocialiseren. Kost duur, je weet zelf.
www.geenstijl.nl/5146872/graffiti-in-... Moest het zelf ook even nazoeken. Vanaf 2016 aangepast. Niet met grote trom (uteraard).
Ook met 'slechts' 7 jaar TBS is hij ruim boven de 60 als hij buiten komt.
www.rechtspraak.nl/Uitspraken-en-nieu...
@theJ71 | 23-03-19 | 18:02:
Thanks! Dit had ik niet meegekregen.
"Dient het een legitiem doel om hem nog langer vast te houden?" Legitiem...
@Hollende_Kleurling | 23-03-19 | 18:09: lekker arbitrair of niet? Daarom is 30 jaar + tbs ook beter.
@theJ71 | 23-03-19 | 18:13:
Vraag me af of ze TBS als voorwaarde kunnen stellen voor gratie
@Hollende_Kleurling | 23-03-19 | 18:17: Naar ik begreep, leggen veel rechters tegenwoordig eerder 30 jaar + tbs op dan levenslang. Mede omdat TBS in regie staat van de artsen van de onderzoekcentra en niet bij de rechter. Daarnaast heeft TBS geen einddatum. Pas als deze niet op te leggen is, wordt er gekozen voor levenslang. Zoals bv bij de eis voor Holleeder. Al zou het mij verbazen als hij die kreeg.
Mens erger je niet. Blijvertje jongens, kwestie van wennen. Verfrolletje kan altijd, scheelt weer.
Oh, dat was voor @Is dit nog nieuws? @KollenbergSittard e.d. hhhhhhhhhhh
Super actie, ik ben normaal tegen deze kunstvorm maar een uitzondering is hier zeker op zijn plaats. De tekst lijkt mij opzettelijk zo gekozen, veel sterker dan het origineel door een verwijzing naar zijn toekomst.
Er stond eerst in oude gothische letters:
"Maar ik hoop ook bij de afgelopen verkiezingen".
Getuigen hebben een hoog bejaarde grijsaard met een dikke bril zien weg strompelen.
Dinsdag jl. een minuut stilte in de Tweede Kamer voor de slachtoffers in Utrecht en Nieuw-Zeeland. Makkelijk en selectief, rechts tegen links wegstrepen. Waarom niet de christelijke slachtoffers van geweld in Nigeria benoemen en herdenken? Geweld tegen christenen in Nigeria heeft dit jaar zeker tweeduizend katholieke Nigerianen het leven kost. Zeker 1300 slachtoffers meldt Open Doors, een organisatie die zich wereldwijd inzet voor vervolgde christenen
Waarom voor de slachtoffers in Nieuw-Zeeland? Was de tweede Kamer ook stel bij bijvoorbeeld de aanslag in Las Vegas op dat festival?
Who gives a fuck about katholieken , joden, atheïsten, agnosten? De moslims, die moeten toch in het middelpunt van de belangstelling staan?
@frank4444 | 23-03-19 | 17:32: Wat is er mis met Nigeria?
Erdogan zal alle filmpjes uit Utrecht toch ook wel gebruikt hebben voor zijn propagandamachine? Bij Christchurch was hij er ook als de kippen bij en hem kennende belicht hij issues altijd van beide zijden, zodat zijn volgelingen een weloverwogen besluit kunnen nemen.
Of denk ik dit omdat ik al een lekker weekendpilsbiertje op heb?
Polp proost.
Ik zag Halsema ook nog niet naar Pernis (of andere fabriek) gaan uit solidariteit met de Chinese slachtoffers van de ontploffing van die chemische fabriek daarzo. Of is dat omdat dat een ongeluk was?
Het aantal vrouwen is een beetje ondervertegenwoordigd ...
Zijn die niet solidair?
Die stonden achteraan, want ze moesten door een andere ingang.
Bij elke demonstratie van een groep mosselmannen is de meest passende oplossing die van de homo's in Australie. Die scandeerden continue " Where are the women !!!???" Elke keer maar weer totdat de mosselmannen afdropen. Ook bij deze groep oudere mannen met aandachtopeisend spandoek was die vraag weer de beste geweest. Vroeger deden feministen met ballen dat nog. Nu durven de feministen niet meer de kant van de moskee op te kijken.
Foto staat gewoon op Dumpert!
media.dumpert.nl/foto/e13bc02f_IMG_60...
Ik snap dat spandoek niet helemaal. Is het een oproep aan moslims? Of juist door moslims? Kunnen ze niet even iemand er naar laten kijken voor ze dit spandoek maken?
moslims vrede met de mensheid u en wij nakomelingen van adam
En Eva dan? Waarom die niet noemen?
Ik snap het niet.
moet je bijbel eens lezen . rib uit z'n lijf
@newray | 23-03-19 | 17:29:
Waarom maakt God Eva dan van de rib uit het lijf van Adam? Waarom niet van hetzelfde materiaal als waar Adam van geschapen was? Was dat op ofzo? Winkel voor Adam grondstoffen gesloten?
@Is dit nog nieuws? | 23-03-19 | 17:33:
Het lijkt me een gebiedende wijs.
@newray | 23-03-19 | 17:29: Dat zijn vrouwen nog steeds.
*wat Gökmen kan verwachten in de gevangenis, de komende jaren. *
@ van Rossem laten we dat hopen ja, al vermoed dat het weer anders zal verlopen.
Toch raar dat, zoals in het bovenste filmpje, er eerst iets vreselijks moet gebeuren voordat je dat soort dingen beseft. Terwijl het toch eigenlijk de normaalste zaak van de wereld zou moeten zijn. Dit doet in elk geval ondergetekende meer deugd dan al die deugende politici en quasi-BN'ers.
Als je met spandoeken in een stille tocht gaat meelopen, sla je de plank volledig mis.
Sommige zaken doen een stille tocht tekort inderdaad. Hoog kijk-mij-eens gehalte krijg je dan. Whats next? Bij de volgende shooting spandoeken met "Rechtshandigen voor vrede" "Broodje Mario tegen shootings" "Miljonairs tegen terreur"?
@frank4444 | 23-03-19 | 18:01 de "ik mis je/RiV" spandoeken dat is alleen maar liefde.
Deze vind ik erg sterk! +1
Het zal toch wel met milieuvriendelijke verf aangebracht zijn?
Geen Chroom-6 mag je hopen.
@kloopindeslootjijook | 23-03-19 | 17:27: Wist-je-Dat.. Bielzen een Chroom 6-badje gehad hebben.
@OekbertDrazington | 23-03-19 | 17:40:
Kijk eens aan . En regent dat nog een beetje het grondwater in ook?
@kloopindeslootjijook | 23-03-19 | 17:56: Het sijpelt gewoon rechtstreeks naar het Hoogheemraadschap, maar die is groot geschapen. Op de Volkstuin druk ik mijn porum hè.
Daily Wire gisteren: "Turkish Islamist Strongman Erdogan Has Been Aggrandizing Horrific New Zealand Shooting Video For Political Gain". www.dailywire.com/news/45009/turkish-...
De vraag is hoopte Erdogan mensen als Tanis op te zetten tegen onze samenleving?
'Utrecht buigt nooit.' Ja, 's zondags, voor de tegenstander. Maar verder nooit.
ROFLOL
Behalve voor Ajax.
@NeedIsaymore? | 23-03-19 | 17:19: Is dat niet dat clubje dat al meer dan 1000 dagen niet bovenaan heeft gestaan?
De Galgenwaard van FC Utrecht heeft een capaciteit voor 23750 toeschouwers.
Rare naam... Galgenwaard, wie heeft dit bedacht?
Het is het voormalige galgenveld waar executies werden uitgevoerd.
(wiki) "Tot ongeveer 1600 was Galghenwert, zoals het in de Middeleeuwen werd genoemd, een galgenveld waar de lijken van geëxecuteerden werden opgehangen Het perceel is eeuwenlang gebruikt voor de land- en tuinbouw. "
Er wordt niet voor niets gezongen”Welkom in de hel”.
Maakt geen halve kont uit wat er staat,
dat geklieder doe je maar op je eigen muur thuis.
Het zijn ook altijd van die drol-letters.
Typisch weer dat ze zelf een link leggen met het geloof, hiermee implicerend dat het dus wel degelijk een islamitische aanslag is. Anderzijds kermen als een speenvarken bij DWDD, Jinek, Pauw, Nieuwsuur, etc. dat het "weer de moslims" zijn die de schuld krijgen.
Dit is een krampachtige slachtofferrol met die spandoek "Moslims vrede met de mensheid, U en wij nakomelingen van adam".... man, man, man, wat lachwekkend. Doe eens gewoon normaal meedoen, in plaats maar altijd de nadruk op moslim of het geloof te leggen. Bevalt het je niet? Rot dan op naar een islamitisch land?
Scheiding van moraal en religie is dan ook een heftige stap.
Zie hoorcolleges van Paul Cliteur.
@frank4444 | 23-03-19 | 17:13:
vast niet een stukje belegen kaas en een halfje bruin. Maar dan van rechts naar links.
Kan niet. Ze wachten tot het signaal gegeven wordt om wereldwijd ineens toe te slaan (zie Joegoslavië)
Hij heeft r een neus voor.
Dan kan je de zedenpolitie uithangen en de norm bepalen.
D.w.z. als hij daadwerkelijk wordt veroordeeld. Ik kijk anno 2019 nergens meer van op, zou me niet verbazen als hij wordt vrijgesproken 'wegens gebrek aan bewijs', een vormfout of 'al veroordeeld in de media'. Waarna meneertje een riante schadeclaim gaat indienen.
Spijker.... kop..... raak
Spandoek: Moslims vrede met de mensheid.......
Afgezien dat het een hele rare zin is, leert de dagelijkse praktijk ons geheel iets anders. Ik wil best geloven dat het van een aantal een welgemeende tekst is....... maar daar blijft het voor mij bij.
Inderdaad, rare zin. Weet dat het gevaarlijk is om feiten te benoemen, maar elk realistisch, nuchter persoon moet constateren dat de islam verre van vredig is met de mensheid.
De islam is ronduit achterlijk, barbaars, antisemitisch, intolerant, gewelddadig en moorddadig naar niet- of andersgelovigen, joden, homosexuelen en vrouwen.
Iets anders verkondingen is op zijn minst gelogen of een manier om de aandacht af te leiden van de ware intenties van die "vredige" ideologie.
De jongens weten wat de deugmensch in Utrecht graag wil zien en horen. Daar hoefden ze in de moskee niet lang over na te denken. Wat zullen ze gniffelen om de eenvoud waarmee een paar woorden op een doek van een paar honderd euro landelijke dekking heeft via de NPO etc.
en niemand heeft een foto. raar.
Meerdere foto's hierboven in de commentaren.
De da’wah moet volgens imam AlHaddad geweldloos verlopen en via het politieke systeem lopen:
youtu.be/aYUYIik0pHY
En dat maakt het beter?
Absoluut niet, maar als deze lieden zich keurig aan de nederlandse wet houden kun je weinig beginnen. Ik vraag mij af wanneer we een hard-line pro-sharia partij zien. Wellicht als er voldoende zieltjes gewonnen zijn?
Zo dachten velen er begin jaren 40 vorige eeuw ook over. Te koud om in verzet te komen, zaten liever bij de kachel.
www.dumpert.nl/mediabase/7650393/e13b...
lal, liever geen Dumpert logo?
Moslims mogen dan nakomelingen van Adam zijn, maar ik niet!
Dan deed de inteelt al vroeg zijn intrede (zie deze indrukwekkende stamboom nl.wikipedia.org/wiki/Adam_en_Eva). Wel gek dat het op niet-mozzies geen invloed blijkt te hebben.. Zou het misschien.. Nee toch?
@NiCeY | 23-03-19 | 17:13: Ja, idd, vind je het gek? Als je alleen met je zus mag paren (en als je allebei van Adam afstamt is dat moeilijk te vermijden), dan ligt inteelt gewoon voor de hand...
Ik stam gewoon van de apen af. Die zijn beslist wat minder moorddadig.
Heeft niemand zich ooit afgevraagd waarom Adam en Eva altijd afgebeeld worden met een navel?
@D.Bader | 23-03-19 | 17:25:
Je gaat toch niet echt proberen, logica toe te passen op de Bijbel?
www.geenstijl.nl/5146872/graffiti-in-... Vroeg ik me ook al af lang geleden... Ben er de klas voor uitgestuurd...
@D.Bader | 23-03-19 | 17:25: kwestie van niet nadenken door de schilder. En een afbeelding van mensen zonder navel ziet er toch niet uit?
@D.Bader | 23-03-19 | 17:25:
Dat is waar god de coquille vol gegoten heeft.
"Iedereen haalt wel eens wat in de Kanaalstraat'' - Ook daar werkt alloch- en autochtoon prima samen, je weet toch..
De Kanaalstraat.. ik kan niet wachten totdat de huur niet meer op te brengen is voor de meeste winkels en we er gewoon leuke eettentjes en winkeltjes krijgen.
@oh nee he | 23-03-19 | 18:07:
vertel even voor de mensen die geen idee hebben wat de kanaalstraat is?
www.geenstijl.nl/5146872/graffiti-in-...
Is zo’n beetje t hart van Turks Utrecht.
Daar omheen: Damstraat, Vleutenseweg en natuurlijk de Amsterdamse straatweg.
Ondertussen zijn de Turken verder verspreid door de hele stad, maar met name Overvecht en Kanaleneiland.
Ofschoon Kanaleneiland meer Marokkaans is.
Tot zover een culturele toer door Utrecht.
“Vergeet u de gids niet, bij t verlaten van de bus”?
@Ruimedenker | 23-03-19 | 18:30:
Aanvulling: de wijk rondom de Kanaalstraat is Lombok, dat zal de meeste mensen wat bekender klinken.
@kloopindeslootjijook | 23-03-19 | 18:14: als je een keer het vakantiegevoel dicht bij huis wilt hebben, kom dan naar de Kanaalstraat. Winkeltjes die als leuk en multiculti door moeten gaan. zeer veel variatie.. bakker(S), groentewinkel(S), en wat eettentjes, een verdwaalde slijter en sigarenzaak of wellicht is dit wat nog is overgebleven, dubbelgeparkeerde Mercedessen, autootjes met daarin 3/4 jongeren die rondjes rijden. De spiegels had je net zo goed van de auto af kunnen halen want erin kijken doen ze nooit.
En dat is dan ‘zo leuk om daar je boodschappen te doen’ - ach ja, GL was niets voor niets de grootste in Utrecht (ik vraag me weleens af of die mensen weleens bij de opticien zijn geweest, maar dat terzijde)
Wees nooit een Gükman!
Wees geen Gükman, doe maar eens bukken dan!
Mogen linkjes naar Dumpert niet meer?
www.dumpert.nl/mediabase/7650393/e13b...
Ha, mooi gevonden!
Joehoe redactie! Doe foto overnemen van Dumpert graag!
Een stille tocht..... zucht
Als nou een keukentrapje had gekocht bij de Blokker, dan had je die letters zo hoog kunnen spuiten dat ze aan de andere kant van het hek te lezen zijn. Of vanuit de trein.
Is dat hek er niet neergezet vanwege de tekst?
Ze maken nooit eens wat leuks of origineels in plaats van die graffiti-clichés. Iets decoratiefs desnoods.
Misschien wel de mooiste zin ooit
Als Utrechtenaar zou ik “Achtewerruk” gekozen hebben. De verf was op.
@Ruimedenker | 23-03-19 | 17:26:
en 'haalve' is ook met 2 aa's.
Je haalve kont stot open.
Of zoiets woar.
@kloopindeslootjijook | 23-03-19 | 17:31:
Juis joggie, zoiets.
Maor dan helemaol.
“Je halleve achtewerruk staot ope”.
Alleenig was die kloateverruf op.
Manmanman wat een laand.
@Ruimedenker | 23-03-19 | 17:26:
Utrechter?
@2tribes | 23-03-19 | 17:41:
Volbloed.
Huzaren stukje
Utreg buk nooit nie.
Oh nee? Waarom dan de angst?
@Is dit nog nieuws? | 23-03-19 | 17:02: Oh, nee ? Waarom dan een Gukman jarenlang overal mee weg laten komen tot hij niet extremer kon worden?
@Is dit nog nieuws? | 23-03-19 | 17:02:
Ja, precies. Desnoods een hele kont.
Ik dacht dat ze daarom bekend stonden? Bukken,..Utrechtenaren
Ehm, zegt de wijk kanalen eiland je misschien iets?! Utrechts bukt ook gewoon.
Graffiti is voor paupers.
Kliederen op andermans eigendom. Niks street art. Eroverheen met de verfroller.
Zo is het. Aanpakken dat rapalje met hun haren tot over den ooren!
Het is ook zelden origineel of mooi. Een soort handigheidje.
Ga je eigen huiskamer maar volkliederen (wat iets anders is dan volk-liederen).
Graffiti verloederd de hele omgeving.
Weg met die kutzooi.
@KollenbergSittard | 23-03-19 | 17:32:
Kutzooi? Kultur!
@2tribes | 23-03-19 | 17:43:
Cultuur? Leg uit?
Burgerlijke ongehoorzaamheid ter verfraaiing van het straatbeeld. Niks mis mee, zolang het een beetje esthetisch verantwoord is.
@VanBukkem | 23-03-19 | 17:54:
farm3.static.flickr.com/2849/34228422...
Nou, prachtig hoor.
Of dit dan:
www.google.com/maps/place/N7,+9728+CA...
@Is dit nog nieuws? | 23-03-19 | 18:00:
DKS?? Doet die aan tagging?
@Is dit nog nieuws? | 23-03-19 | 18:00:
Hee, die tweede foto is in Groningen.
"DKS", kennen we die niet?
Maar inderdaad, wat je op die foto's ziet is geklieder. Ga eerst eens thuis een beetje oefenen zou ik zeggen.
Toch maakt Bansky erg gave kunst, al denk ik niet dat ik het met zijn visie eens ben. Ik kan wel waarderen dat hij probeert mensen aan het denken te zetten met zijn kunst
REAGEER OOK