Ook al racisme: Han ten Broeke

Het zit eeuwig talent Han niet mee de laatste tijd. Grepen zijn grijpgrage vvd handjes eerder al naast het ministerschap, nu wordt hij ook nog en plein public als racist ontmaskerd. Dat viel u misschien eerder niet op, Han wordt in het openbaar immers ook vaak gespot zonder witte puntmuts, maar Han blijkt wel degelijk een geniepige strijd tegen den lichtgetinte menschen te voeren.
Han zei namelijk 9 juni iets op twitter en toen zei universitair docent en SJW darling Nadia Bouras iets niet zo heel intelligents en gerelateerds terug en toen ging Han zo van: pff sjee, wat een laag niveautje voor een universitair docent. En dat kan natuurlijk niet want Han is een witmang en dan is elke geuite kritiek natuurlijk onversneden RACISME. “Ik schrok me te pletter. En ik dacht: kom maar op, motherfucker. Hij suggereerde dat ik daar niet thuishoorde en hij wel. Als ik Annemarie heette, had hij nooit zo gereageerd. Racisme komt niet altijd met een witte puntmuts op, het gebeurt ook subtieler en dat is wat hij deed.” Geen speld tussen te krijgen deze redenatie. Jammer hoor Han.
UPDATE - Witte Man Ten Broeke krijgt (uiteraard) podium in Volkskrant
Social
Reaguursels
InloggenWat een kinderachtige lul die Han ten Broeke. Het is natuurlijk een terechte vraag van deze dame en als Ten Broeke met de bek vol tanden zit wordt ie blijkbaar vals. Het is overigens ook niet zo slim om het direct racisme te noemen. Het kan ook narcisme of seksisme zijn. Die kans is groter.
Omdat het een redelijk domme vraag is. Iedereen die internationaal in het zakenleven/de politiek zit weet dat omzet, business en diplomatie boven culturele (achterlijke) verschillen staan. Dus daarom.... Daarnaast is "achterlijke" nog steeds een bijvoeglijk naamwoord wat iets zegt over het woord "gewoonten", in tegenstelling tot de "goede gewoonten" moeten we die hier inderdaad niet hebben. Dat Bourasje dat interpreteert als "hij noemt ALLE gewoonten achterlijk" is haar eigen falen en mentale kronkel. Dus zijn reactie is gewoon gegrond.
Ik vind witte Nederlander een denigrerende term - het is echte Nederlander, autochtone Nederlander of gewoon Nederlander (vs. migrant)
Ze maakte wel een beetje een domme opmerking ook. Met een land zaken doen is iets anders dan de achterlijke gewoontes uit zo'n land hierheen halen.
Vond het wel een aardig VK-interview en Bouras steekt overigens de hand in eigen boezem en meent dat veel slachtofferisme van jonge Marokkaanse mannen berust op een verkeerd beeld: Dat hun vaders zouden zijn uitgebuit terwijl de meeste mannen zelf wilden komen.
Ook zegt ze dat de ellende pas begon na de gezinshereniging, waarbij de vrijere mores van de Marokkaanse emigranten weer ferug in de fles moesten en velen ook nog werkeloos werden in diezelfde periode.
Behoorlijk genuanceerd verhaal dus en overigens ook nog een terechte opmerking waarom wij dan zoveel banden onderhouden met echt achterlijke regimes, zoals in Saoedi-Arabie.
Maar goed, alles is natuurlijk oke als iemand van buitenlandse komaf op haar plaats gezet moet worden.
Dit artikel draait niet om wat Bouras zegt over de massa immigratie, of over Saudi Arabië: het gaat om haar schaamteloze, volstrekt ongefundeerde, karaktermoordende beschuldiging tegen iemand die haar bekritiseert. Ook als ze gelijk zou hebben rond de inhoudelijke discussie, getuigt haar reactie van een groot gebrek aan integriteit. Wij proberen niet mensen van buitenlandse komaf op hun plaats zetten; mensen als jij zoeken ernaar om mensen van buitenlandse komaf altijd te excuseren. De drogreden van je comment illustreert dat.
stampertje85 | 25-07-18 | 03:10 |
"het gaat om haar schaamteloze, volstrekt ongefundeerde, karaktermoordende beschuldiging tegen iemand die haar bekritiseert"
Maar kijk even naar de manier waarop hij dat doet. Met een dedain en neerbuigendheid die je gerust kan lezen als schofferen. Haar aanname dat dit vast komt door haar afkomst is natuurlijk niet te verifieren. Maar ik denk dat ze gelijk heeft, als ze gewoon Truus de Vries had geheten was dit vast niet gebeurd. Maar inderdaad, ook dat is speculatie. En nee, ik verexcuseer niemand wegens afkomst alleen.
Op haar plaats gezet????
En dat vind jij erg? Ik niet.
Als iemand van buitenlandse komaf zich schuldig maakt aan (anti-wit) racisme, aanvalt en veroordeeld op basis van de huidskleur van die ander, dan moet dat niet alleen gezegd kunnen worden. Het is heel ok als dat gezegd kan worden. Iedere andere mening komt neer op: "Van racisme mag je altijd iets zeggen, behalve als het tegen een blanke gericht is".
gaffelbaard | 25-07-18 | 09:32
Je mag er altijd wat van zeggen.
maar ze wordt hier eventjes weggezet als de zoveelste excuustruus, wat ze overduidelijk niet is. Haar onderzoeken zijn juist erg zelfkritisch maar omdat ze het heeft gewaagd om meneer Ten Broeke van repliek te dienen, waar vast een kern van waarheid inzit, gezien zijn onbeschofte reactie op Twitter, moet ze worden afgefakkeld. Uiteraard alleen omdat ze Marokkaanse roots heeft.
Zeker deze reactie:
"Hallo @HanTenBroeke, als je die landen in het Midden-Oosten zo achterlijk vindt, waarom doet de regering onder leiding van de VVD er gretig zaken mee?"
Is zeer op zijn plaats.
Beste_Landgenoten | 25-07-18 | 09:42
"Uiteraard ... Marokkaanse roots ..." = speculatie.
En over je laatste alinea kan men als voorbeeld ook zeggen: als Polen zoveel overlast geven, waarom laat NL ze dan toe als arbeidsmigranten? Dit is eenzelfde appels-peren vergelijking tussen woonoverlast en beleid ten aanzien van arbeidsmigratie.
P.s.
Ik lees in je reactie in elk geval geen ontkenning van anti-wit racisme. Het is een onderwerp waarvan een grote groep allochtonen zich niet eens beseffen dat of wanneer ze zich er schuldig aan maken. Dat komt denk ik door de misvatting dat niet-blanken mensen niet racistisch zouden kunnen zijn. Het zijn van een minderheid, of behoren tot een groep met een lagere sociaal-economische status worden daarbij als 'bewijs, ondanks dat de definities van racisme in wetten en verdragen dat onderscheid helemaal niet maken. Bijvoorbeeld artikel 1 grondwet, of artikel 1 IVUR. Artikel 14 EVRM noemt wel het woord minderheid, echter niet in de context van 'minderheden kunnen geen racist zijn', getuige ook de woorden 'of een andere status' wat impliceert dat de mogelijkheid dat een meerderheid word gediscrimineerd op om het even welke grond niet is uitgesloten.
Ondanks de Rotterdamse metro-moorden of de verkrachtingen in Keulen -slechts 2 voorbeelden, er zijn er nog veel meer - heeft men overal ter wereld moeite met het erkennen dat anti-wit racisme bestaat en echt is.
Een mooi voorbeeld daarvan weer vind ik de veroordeling van Julius Malema van het ANC. Hij zong 'schiet de boer' en werd niet veroordeeld voor anti wit racisme, maar van haatspraak. Toch is in ZA een ontwikkeling op dat gebied te vinden. Malema werd dit jaar nog, voor andere anti-wit racistische uitspraken, een 'racist genoemd!
Een zwarte man, die openlijk in de media racist genoemd ... !!!!!
Of iemand nu zwart is, spleetogen heeft, of "Marokkaanse roots" (Jouw woorden) heeft, dat is NL vooralsnog ondenkbaar. Op dat punt zijn ze in ZA dus verder ontwikkeld dan wij hier in NL.
www.iol.co.za/news/politics/south-afr...
gaffelbaard | 25-07-18 | 11:16 |
Ik ben het helemaal met je eens dat racisme van alle kanten kan komen en ook onder minderheden sterk aanwezig is. Het zijn ook net mensen he, die minderheden.
Dat is mooi dat we het daarin eens zijn, maar In daarin zijn we -realiseer ook jij je dat - nog een minderheid. De groep mensen die dit inzien moet eerst nog groter worden voor er wat verandert. Feit is dat blank en niet-blank ongelijk worden behandeld, maar ingeval van ongelijke behandeling jegens blanken word dat door niet-blanken te vaak ontkend. En wie ze daarop wijst word door ze uitgemaakt voor racist, en krijgt allerlei media-drek, petities of aangiften over zich heen gegoten. Of die ze nu Nadia, Sylvana of Tunahunheten ... onterecht.
Blanken worden wel degelijk ongelijk behandeld. Kijk maar.
- de molotovcocktailgooiers naar een moskee werden veroordeeld voor terrorisme en kregen vele jaren cel. De ruitengooier van het joodse restaurant werd aanvankelijk niet vervolgd voor terrorisme, dat kwam pas na veel mediaophef daarover, meneer de verdachte mag zijn zaak in vrijheid afwachten.
- de moord op keren duinmeijer is de geschiedenis ingegaan als een racistische moord terwijl deze dat niet was, getuige het oordeel van de rechter en uitspraken van Bodemeijer die tot zijn dood toe altijd heeft gezegd dat het een uit de hand gelopen ruzie was. Het tegenovergestelde gebeurde bij de Rotterdamse metro-moorden. De dader verklaarde zoveel mogelijk blanke vrouwen te willen vermoorden. Toch zijn die moorden in de media beschouwd noch door de rechter bestraft als racistische moorden.
- even iets anders. Arbeidsmarktdiscriminatie. Mag niet en vele onderzoeken zijn eraan gewijd. Naar arbeidsmarktdiscriminatie door blanke autochtonen. Nooit door allochtonen. Maar loop een keer een wat grotere Chinese of islamitische supermarkt of -slagerij in, een shoarmatent, kapper, Turkse bakker, garage of kledingatelier en je zal zien waarom het toch wijs is om dat eens te onderzoeken.
En dan heb ik het nog niet eens gehad over het misbruik door bedrijven van wetten en maatregelen betreffende positieve discriminatie, wat zelfs in strijd is met het IVUR (art 1.4) en de facto neerkomt op een ten onrechte benadeling van de 'blanke eigen bevolking' omdat maatregelen van positieve discriminatie behoren te worden opgegeven als het doel is bereikt en nadien niet mogen blijven bestaan louter om door het bedrijfsleven te worden gebruikt als constructie ter vermindering van loonkosten en daarmee verband houdende heffingen aan de overheid.
Even opgezocht, dit schreef Nadia Bouras: Hallo @HanTenBroeke, als je die landen in het Midden-Oosten zo achterlijk vindt, waarom doet de regering onder leiding van de VVD er gretig zaken mee?
Han ten Broeke twitterde terug: "Geen flauw idee wat dat in hemelsnaam te maken heeft met intimidatie en bedreigingen in ons eigen land. Het is me al vaker opgevallen .... bent u werkelijk een universitair docent? Aan mijn oude Alma Mater? Pfieuw".
Reden voor Bouras om ten Broeke in de VK voor racist en moederneuker uit te maken. Je kunt die Marokkanen wel uit Marokko halen maar [vul het zelf verder even in want de internetstasi]. En ze vallen zo hoog met hun laag geïnformeerdheid, op posities waarbij wij traditioneel een ander beeld van omgangsvormen hebben.
+100 voor de duiding, een beetje journalist had die tweet even opgenomen in het artikel natuurlijk, Maarja, de Volkskrant is geen journalistiek. Het gaat bij die haatkrant niet om waarheid maar om beeldvorming.
O ja, ook hier weer: Voor vol aangezien willen worden maar altijd weer met dat migrantenverhaal en pa en moe en de studerende kinderen aan komen zetten. Die zelfpijperij is zo langzamerhand een handtekening van een VK interview. En dan schelden, want blijkbaar is dat hun idee van VvMU. Die tweet had ik zelf wel even willen beoordelen.
Ze heeft natuurlijk helemaal gelijk: er is bij de VVD maar één Annemarie - en dat is Jorritsma. En als VVD-ert kijk je wel twee keer uit, voordat je die afvalt.
-
Kijk: en dáár doelde Nadia natuurlijk op...
Als je zoekt naar racisme en je defenitie van racisme is groter dan de Dikke VanDale dan vind je racisme.
Weet je wie ook altijd op zoek is naar racisme? ene S.S.
Geen nood, Han ten Broeke gaat hoe dan ook uitvoerig zijn excuses aanbieden. Dat is tegenwoordig kenmerkend voor de VVD. Ze zwichten bij voorbaat voor het alles verslindende cultuur-marxisme.
Nadia Bouras zit vast bij de vakgroep fopstudies dacht ik en ja hoor ze doet iets met geschiedenis aan de VU.
Er zijn vele fopstudies - allerlei leerstoelen over "genderstudies" en "burgerschapskunde'' etc, waar de Gloria Wekkers en de Evelien Tonkens's van deze wereld van zich doen spreken, maar geschiedenis hoort daar echt niet bij, hoor. Dat is een prachtige studierichting, waar door onderzoek, gecombineerd met inzichten uit de archeologie, steeds meer over ons verleden "ontsloten" wordt. Ik lees nu het pas verschenen boek van Tom Buijtendorp over Julius Caesar in de Lage Landen. Er is pas een reconstructie van het gezicht/hoofd van Julius Caesar gemaakt, ongeveer zoals ze het meisje van Nulde een paar jaar geleden hebben gereconstrueerd. Fascinerend.
Ze is bijna hoogleraar in de belevenissen van pa en ma. Heel belangrijk uiteraard.
Wat heeft de kunde van een gezichtsreconstructie met geschiedenis te maken? Dat gebeurt al zo lang met de slachtoffers van ongelukken als ze opgebaard worden, en met tekeningen van gezochte misdadigers.
Geschiedenis kan wel leuk zijn om te weten, maar zij is niets anders dan een alfavak dat weinig intelligentie maar alleen een goed geheugen voor feiten vereist. En dan, er zijn tegenwoordig genoeg mensen (heb ik iets gezegd over intentionele intellectuele achteruitgang?) die de geschiedenis willen herschrijven.
Onze koning heeft ook geschiednis gestudeerd in Leiden. Was ook een fopstudie. Zeurt niemand om.
Overigens: ze is docente, geen hoogleraar. Een hoogleraar is een professor, de baas van de faculteit en dus ook van haar..
Uit dat stuk in de Volkskrant:
" Mijn zusje is getrouwd met een witte Nederlander, mijn broertje ook. " Zozo, haar brooertje is dus een homo, want anders was hij met een NederlandSE getrouwd. Of is het gewoon onderdemaatse taalbeheersing?
"Mijn ouders vroegen dan: begrijpen zij onze cultuur wel?" Begrijpen die gekleurde ouders dan de cultuur wel van het land waar zij blijkbaar preferen te leven, boven dat van hun herkomst?
"Zozo, haar brooertje is dus een homo, want anders was hij met een NederlandSE getrouwd. Of is het gewoon onderdemaatse taalbeheersing?"
Ontzettend flauw, issieookweer. Bovendien, "brooertje" en "onderdemaatse" zijn nou ook bepaald geen pareltjes van taalbeheersing, is het wel?
Flauw? Ik verbaas me erover hoe de Nederlandse taal, zoals veel andere zaken, aan de verdomming van de meute wordt aangepast i.p.v. dat geprobeerd wordt het intellektuele niveau een beetje te handhaven.
Onderdemaatse of ondermaatse, dat is een kwestie van uit welk deel van NL je opgegroeid bent. Een typefout is onder de maat voor de moeite van het reageren.
*in welk deel...
intelleCtuele, loser.
@ issieookweer | 24-07-18 | 22:51 :
"Ik verbaas me "
Ga je VMBO eens afmaken domme pauper.
Als ik Annemarie heette, had hij nooit zo gereageerd. Racisme komt niet altijd met een witte puntmuts op, het gebeurt ook subtieler en dat is wat hij deed.”
______
En dit is niet suggereren??
.
Als ze Annemarie heette, had ze gewoon de seksisme-kaart gespeeld.
Normaal omgaan met kritiek, dat zit er niet in bij dit soort.....
"Kom maar op motherfucker..." Han wint.
Wauw. Deze mag de lesboeken in als voorbeeld van je eigen rascistische blik niet zien.
Han. Wie weet is er redding. Rutte is toch binnenkort finito. Net als Penthouse Peggold. Belangrijk worden ? Lid worden bij Tjerrie en collecteren voor de acties voor de Eerste Kamer. Je weet maar nooit.
Ik heb ernstige twijfels bij de wetenschappelijke competenties van deze Marokkaanse. Wat zijn haar verdiensten? Is zij wel gepromoveerd? Dat is toch wel het minste wat je kunt verwachten bij een studie geschiedenis. Haar opmerking over Ten Broeke getuigt niet bepaald van snuggerheid.Moet ik nu twijfelen aan het niveau van de RU Leiden?
Ja twijfel daar maar aan. Het niveau dat jij de RU toedicht heeft het toch nooit gehad.
"Ik heb ernstige twijfels bij de wetenschappelijke competenties van deze Marokkaanse."
Nou, ik eigenlijk niet. Die hele "fittie" van Nadia Bouras met Han ten Broeke is een beetje aan me voorbijgegaan, moet ik zeggen, maar ik heb vandaag wel dat artikel over haar in de Volkskrant gelezen, en daar vielen mij een aantal uitspraken in positieve zin op:
"Mijn scriptie ging over de migratie van Marokkaanse vrouwen naar Nederland. Ik begon bij mijn moeder. Het beeld is: door hun mannen zijn ze naar Nederland gehaald, als schapen die in de achterbak werden gegooid. Zo ging het niet."
"Dus die zeiden tegen hun man: of jij komt terug naar Marokko, of ik kom met de kinderen naar Nederland."
"‘De tragiek is dat die gezinshereniging samenviel met de massale werkloosheid in de jaren tachtig. Tot die tijd waren Marokkaanse mannen winnaars. Nu moesten ze de vaderrol aannemen en waren ze ook nog eens werkeloos. Een andere mythe waarin veel jonge Nederlandse Marokkanen geloven: eerst zijn onze vaders uitgebuit en toen afgedankt. Zo is het niet gegaan."
"Een klein deel is als gastarbeider gehaald, de meesten kwamen vrijwillig."
Deze feiten kon je lang geleden al lezen in het boek "Binnen zonder Kloppen" (1999) van Pieter Lakeman. Dat Bouras deze feiten niet verdoezelt of verfraait, pleit er m.i. voor dat ze inderdaad een "objectieve" historica is, en dus op haar plaats aan niet alleen de alma mater van Han ten Broeke, maar ook mijn alma mater.
Dr_Johnson | 24-07-18 | 21:23 |
Nou precies. Ik geloof dat Bouras eigenlijk behoorlijk zelfkritisch is. Ze heeft een genuanceerde kijk op de immigratie van haar ouders en trekt daarover juist niet de slachtofferkaart. Integendeel.
"Mijn vader is verre familie van mijn moeder".
Dat is pas snugger hoor! En, goh!...
Mijn vader is behoorlijk naaste familie van mijn moeder: Ze zijn zelfs getrouwd!
Vandaar dat er hier vaak 'inteelt' wordt geroepen, nu begrijp ik het. In de tijd dat ik voornemens was te trouwen werd in het betreffende dorp altijd goed uitgezocht of er een familieband tussen huwelijkspartners bestond, om het risico van medische afwijkingen van toekomstige kinderen te beperken, zo heb ik begrepen. In zo'n dorpsgemeenschap is iemand al gauw familie van een mogelijke huwelijkspartner. Maar je moet ook niet willen dat je kinderen een grotere kans op medische afwijkingen zouden kunnen krijgen. Dus werd er vaak besloten niet te trouwen. Blijkbaar in andere culturen geen probleem. Ook wel egoisme genoemd.
Nou nou, schokkend weer.
Waarom is dit nieuws? Alle blanke mensen zijn toch racisten?
Dat zeggen Sunny en Gloria Mekker zelf.
Maak maar een berichtje als je een blanke hebt gevonden die geen racist is, of kan dansen.
Nou als niemand het dan doet dan maak ik de woordspeling maar.
Hand in Broeke.
De Seth Gaaikema bokaal is voor jou vandaag.
Mooi hoor dat cultuurmarxisme. Een pad naar de ondergang geplaveid met goede daden.
Het deugen leidt naar de ondergang. En allemaal in de naam van het goede.
Ze maakt in het interview een paar foutjes, ze is en was geen "woestijnvolk". Je kunt je afvragen hoe ze in NJ terecht kwam, dat is ook niet voor iedereen weggelegd, lijkt me. Ze heeft wel gelijk dat ten Broeke (eeuwig talent ha,ha zegt alles)) een blunder van jewelste begaat, door dat te schrijven. Echter had ze "annemarie" niet moeten zeggen. Maar het "ik ben zielig" zit er nu eenmaal in bij
Noord Afrikanen. Dat dan weer wel.
Er mag geen dag voorbij gaan zonder dat er een blanke gekielhaald wordt.
Anders is dat gewoon een racistische dag.
Racist zijn is tegenwoordig best wel hip.
Nou idd. Ben altijd een trensetter geweest
Staat hem goed, die hoed. Maar ineens weet je het. Han doet vooral denken aan die vervelende betweterende witte clown / pierrot die uiteindelijk de echte domme clown is.
Goh. Wat een mooi voorbeeld van anti-wit racisme weer.
"Nadia Bouras .. Als ik Annemarie heette, had hij nooit zo gereageerd. "
Zeg eens Nadia. Heb je hem dat gevraagd? Nee. Dan kan je ook niet weten wat hij denkt. Al die VVDers denken heel wat te zijn en branden iedereen af die kritiek op ze heeft. OOK als ze Annemarie heten.
Maar ... feit dat jij, Nadia, enkel op basis van iemands huidskleur meent te weten wat hij wel/niet tegen jou zou zeggen, op basis van jouw afkomst, dat is de superlatieve van vooroordelen, DAT is racisme. En dat maakt jou tot een racist.
Exact. Splinter en balk. Niet Kuifje in Afrika, maar Kroesje in Europa. Met een zwarte kat die tegen haar aan rijdt, niet een wit hondje uiteraard.
SJW darling Nadia Bouras, hoogleraar pffff dat geloofd toch helemaal niemand. Wat een muts!
geloofT
Zo en nu allemaal even netjes een klacht email sturen mbt mevrouw haar social media handelingen.
Inderdaad een niveau van likmevesje
Maarja het staat in de VK die denken dat ze hoog niveau nieuws leveren
PS geschiedenis is een leuke hobby geen echt beroep
Toch blij dat ik in de 60er jaren reeds geschiedenislessen heb gehad. Volgens mij is de geschiedenis sindsdien enigszins aangepast aan wat overheden wenselijk vinden.
@Fawlty Neukdemoeder is bij Berbers een favoriete uitdrukking. Engels is de voertaal aan de universiteit- vandaar. Is zij een rolmodel voor het diversiteitsbeleid van de uni met zijn diversity-officers. Ten Broeke kan dit niet winnen. net als Blok gewoon excuses.
Genau!
Overigens kleine correctie: Steenkolenengels is de voertaal ;-)))
"kom maar op, motherfucker". Charmant en van hoog niveau dat taalgebruik door een universitair docent. Heeft die ten Hoeve dan toch een punt?
Vraag me af of ze blij is met hoe de volkskrant net dat eruit pikt, stukje is meer gewoon een uiteenzetting van haar leven
Misschien keert het tij nog wel. Onlangs nog ging een kortpittige gameontwikkelaarster nog vol op het sexisme-orgel nadat een man het gewaagd had kritiek te geven op haar uiteenzetting over verhaalontwikkeling in spellen. Een kritiek die mild was en werd ingeluid met “Ik ben het bijna helemaal met je eens maar moet het helaas op 1 dingetje oneens zijn” waarop zij hem afbrandde met termen als mansplaining en hem beschuldigde van sexisme. Het gevolg: ArenaNet heeft de dame in kwestie er uit geflikkerd: zo gaan we namelijk niet met elkaar om. Waarvoor hulde. Deze Nadia doet het wat netter (lees: subtieler) maar de beschuldiging is er niet minder om. Geen reden om haar te ontslaan, maar om haar nu een platform in een column te geven?
Die Marokkaanse meisjes schijnen het allemaal zo goed te doen op de universiteit met hun scripties over hun familie. Wat een verrijking.
Had zij deze opmerkingen ook gemaakt tegen een niet-zo-blanke? Nee? Racist!
Ach, ik bekijk het positief. Nadia haar reactie op Han is volstrekt belachelijk. Juist omdat hij haar serieus neemt, neemt hij geen blad voor de mond. Dat had hij in het geval van Annemarie vast ook gedaan.
Het is wel prijzenswaardig dat Nadia het jankverhaal van veel Mocro's als zouden hun (voor)ouders als het ware gedwongen naar NL verhuisd zijn, ontkracht. Daarmee scoort ze heel veel punten bij mij. Nu nog loskomen van de racismereflex, Nadia.
Ik zie het ook positief. Vrouwen als Nadia eisen hun plaats op in dit land. Waren alle dochters van immigranten maar zoals zij.
BF: de meeste immigratendochters zijn zo: drammen, eisen, profiteren, zielig doen, racismekaart trekken bij gebrek aan argumenten en hangen aan een achterlijke cultuur.
Bakje Friet | 24-07-18 | 18:22
In haar "eigen" land (want op Nederland mag je kotsen) zijn de zielige macho mannetjes bezig met #BeAMan terwijl ze zelf met nichterige schoudertasjes handje handje lopen. En dan moeten we dit wijf met haar racisme en blankenhaat serieus gaan nemen.
Han vindt haar dom. Ik vind haar ook dom. Ik vind Han trouwens ook dom. Zo goed?
Zoveel waarheid in zo weinig woorden.
Het is een sneue racisme kaart. Wat jammer is, de rest van wat de dame in kwestie zegt is in mijn ogen lang niet achterlijk. Kennelijk zit hier een gevoelig puntje.
Het is een soort verdedigingsreflex tegen kritiek. Krijgen ze met de paplepel ingegeven. Omgekeerd systeemracisme.
Motherfuckers horen inderdaad niet thuis op de Uni.
Moederpenetratie en familiale sex doe je maar achter de voordeur of in de moskee, tussen die omhoogstaande konten daar.
Achter de voordeur of in de moskee in Casablanca wel te verstaan. Idioten komen hier profiteren en studeren op onze kosten en nog een grote moslimsmoel op de koop toe.
Of naar DarEsSalam, is ze meteen helemaal thuis.
Is dat fabeltje ook meteen ontkracht dat neef/nichthuwelijken alleen voor de schijn waren/zijn om de familie ook naar Europa te halen. Het zit er gewoon in.
"Racisme komt niet altijd met een witte puntmuts op, het gebeurt ook subtieler en dat is wat hij deed."
Ja, racisme komt zelfs nog subtieler dan je zelf veronderstelt, meid. Als je zegt dat racisme niet altijd met een witte puntputs komt, dan leg je impliciet een verband tussen Han en de Ku Klux Klan (hee, dat rijmt!), en daarmee –o hoe subtiel gedraagt zich dat monster dat racisme heet– een verband tussen zijn huidskleur en het gedrag van de Klan. Anders gezegd, omdat Han een bleekscheet is heb je meteen de neiging om racisme te identificeren met racisme zoals dat door de Ku Klux Klan werd gebezigd. En daarmee –o hoe ultiem subtiel gedraagt zich dat monster dat racisme heet– zeg je impliciet, om met meneer Samsom te spreken, dat blanken een etnisch monopolie op racisme hebben. Tegelijkertijd gaat van je positie de suggestie uit –o hoe nagenoeg onwaarneembaar subtiel gedraagt zich dat monster dat racisme heet– dat mensen met een kleurtje nooit racisten kunnen zijn, waarmee je meta-impliciet –o hoe hyperbolisch subtiel gedraagt zich dat monster dat racisme heet– zegt dat je eigen racisme, hoe bot en vierkant ook, er gewoon niet is.
Het gebeurt subtieler dan je denkt, meid, en dat is wat je deed.
Zo warm en het dan zo helder zien! Jij zit zeker in ijsblokjes!
Plus veel! Mooi verwoord.
Wow, goed doorzien!
Racisme. Alles is racisme geworden, dus racisme is niets meer waard. Dit soort kromdenkende schreeuwlelijkerts zorgen er zelf voor dat het begrip racisme in eem ongekend tempo mainstream is geworden. Han krijgt ook gelijk van haar, ze is werkelijk dom. En dat ziet ze zelf niet. Wat nogmaals bewijst dat ze dom is. Zucht maar eens diep mensen.
De agressie waarmee hij Louis Bontes benaderde ben ik niet vergeten.
Nee Han ten Broeke verweet haar slechts gebrek aan capaciteit. En Han heeft gelijk. Dat blijkt wel vanwege het feit dat mevrouw in kwestie stelt dat hij dit niet gedaan had, indien zij Annemarie had geheten. Er is geen enkel bewijs voor deze stelling en zelf draagt zij het in ieder geval niet aan.
Vervolgens kamt zij Han af en met een semantische draai verwijt zij hem een racist te zijn. Zij doet dit louter omdat Han blank is. En dat is dus racisme. Kunnen we dit soort varkens niet het Nederlands paspoort ontnemen en de landsgrens overtrappen ? Die hele beweging die niets anders doet dan dit land ontwrichten en afbreken wat er ooit is opgebouwd. Het was hier tot niet zo lang geleden veel beter en fatsoenlijker.
Man met visie die netniet.
Die mensen die te pas en te onpas met racisme schermen moeten ze eens naar een land sturen waar nog echt racisme is. Huilend komen ze terug kruipen.
Rascisme is een privillege van de meer gepigmenteerde mensch.
De racisme kaart is niks meer waard. Want bewijs dat Annemarie het wel mocht is er niet. En was Annemarie ook dommdan was het wel sexisme.
Oplossing, niet op vrouwen reageren, nooit meer
Behalve op mij? Please? Ik reageer wel normaal ;-)
@Braboblanke | 24-07-18 | 21:52
Alle brabos het land uit!
Als ik het stukje zo lees heeft ze gewon gelijk. De dommerik in dit spel is werkelijk de VuVUDujer.. Zijn denigrerende opmerking had hij beter voor zich kunnen houden.
De vraag is relevant, wel achterlijke steunen in land van herkomst en in ruil voor handel ze en masse laten komen?
Meisje Nadia doet wel veel aannames. Zou lachen zijn als Han haar aanklaagd wegens laster.
Als je niet inhoudelijk kan reageren trekje de racisme kaart. ( soort hulplijn)
Van alle minderheden in Nederland is de inheemse groep, dacht ik zo, wel het minst behept met het het raciale virus.
Kritiek op je levensstijl/ideologie/presidentsvoorkeur = rascisme.
Dan worden wij hier in het westen ook stelselmatig gediscrimineerd op onze grond nog wel, door een stel vreemdelingen die hier alleen geld komt halen en de rest afkeurt.
Arme wij.
Tja, ik hield me er al een poosje mee bezig maar het is dus ook door anderen gezien. Pff. Zullen we eens rascisme gaan onderzoeken bij andere groeperingen? Op zeker dat die zelfde micrometer uit elkaar knalt dan. Misschien is het maar beter om racist te zijn. Veel makkelijker leven en dan kan het alleen maar meevallen.
Mijn buurman is als donkerste man van de familie in Suriname gediscrimineerd door zijn ouders/broers/neven.
De was werd als kind niet voor hem gedaan en werd vaak overgeslagen met eten en uitgescholden voor zwarte.
(Dit is natuurlijk het 'zelfhaat'complex verkregen door de slavernij he! -Gek dat mijn opa het dan toch uit zijn strot wist te krijgen dat wij de nieuwe generaties Duitsers niet mochten haten, al was dat voor hem te laat, dat zei hij er wel bij-)
Marokkanen laten marokkaans uitziende meisjes niet ongemoeid met zwarte jongens lopen. Of dit nou je collega is of een kennis of wat dan ook..
De meeste moslims leven alleen binnen hun eigen groep en kijken neer op Nederlanders. En zeggen dit ook onderling tegen elkaar.
Vermenging met andere groepen is verboten.
Allemaal weinig subtiel, maar gewoon kneiterharde discriminatie.
Laten we het daar eens over hebben voordat we het gaan hebben over 'subtiele' of 'verborgen' discriminatie.
First things first.
"Tja, ik hield me er al een poosje mee bezig maar het is dus ook door anderen gezien."
Mijn bestaansrecht als reaguurder is erop gebaseerd, En niet zomaar, dit anti-wit dingetje gaat de komende jaren escaleren.
Och, Nadia Bouras.. Haar Twtter is een bron van achterlijkheid.
twitter.com/NadiaBouras/status/101163...
twitter.com/NadiaBouras/status/102150...
Hoe de fuck kan dit bij een universiteit werken. Hoe?
Volgens die muts worden moslims dus gediscrimineerd omdat ze niet blank zijn. Misschien kan ze ons dan uitleggen waarom er geen sprake is van hindoefobie, boeddhafobie, spaghettimonsterfobie. Het lijkt eerder omgekeerd. Anders getinte mensen worden steeds meer slachtoffer van discriminatie, omdat zoveel van hun die religie van de haat aanhangen en zich agressief opstellen. Autochtoon racisme is tegenwoordig een gevolg van de aversie die veel moslims door hun gedrag oproepen.
Janas | 24-07-18 | 18:30
Laat het maar aam de Nadia's van deze wereld over om alles om te draaien zodat ze hun trieste racisme plantje kunnen kweken. Genoeg meelopers die daarin mee willen gaan.
Jaja, "witte mannen hebben kennelijk een hekel aan intelligente vrouwen". DaFuque? Hoe krijgt dat kopvod het uit haar toetsenbord.
Nadia is achterlijk. UVA lieveling diploma kadeau.
Weg ermee hub achter het gasfornuis luisteren naar je man en praat als je het eerst vraagt
"Nadia Bouras
@NadiaBouras
·
Jun 28
Je leest het verkeerd. Mijn punt is dat discriminatie tegen moslims wel degelijk een vorm van racisme is omdat moslims geracialiseerd worden. Maar er zijn altijd lui die beweren dat moslims geen ras zijn (wat ze ook niet zijn) en dat daarom geen sprake kan zijn v racisme."
Kan iemand die trut anders ff met een woordenboek een paar klappen geven de plaat blijft hangen..
Discriminatie tegen moslims is discriminatie tegen moslims waarom ze er constant de kwalificatie racisme aan wil koppelen??
Een gekleurde heeft altijd gelijk, want anders racisme.
Gaat ooit nog eens een geuzennaam worden ‘racist’.
rascist 1990 >-<
rascist 2018 :-J
Zit tweemaal betreffende alinea's in het artikel, maar waar precies haalt ze racisme uit? Ik zie geen verband met wat hij twitterde? Geen idee.
Han ten Broeke, de gladde VVD gluiperd, de man die met z'n toenmalige PvdA maatje Servaes, de heer Bontes even de maat wilde nemen.
Zie ik de kop van ten Broekhoest; dan zie ik een viespeuk.
Goed geheugen; zie de foto met wapperende vingertjes weer voor me.
U heeft helemaal gelijk, de mens vergeet snel.
"VVD-Kamerlid Han ten Broeke. In een tweet had hij geschreven dat achterlijke gewoonten uit het Midden-Oosten hier geen wortel moesten schieten."
Nadia: waarom doe je d'r dan zaken mee?
Nou Nadia. Zucht. Omdat als ze DAAR achterlijke gewoonten hebben, dat hun interne aangelegenheden zijn, en zolang ze dat ook DAAR houden en niemand DAAR een probleem er mee heeft, dat geen enkel bezwaar is om handel te drijven.
Eerwraak is een leuk voorbeeldje. Ga jij maar eens uitleggen waarom dat onderdeel van de Nederlandse cultuur (= "wortelschieten") mag worden.
In een eerdere draad noemde ik al het uithollen van termen als racisme en xenofoob. En dit is weer een mooi voorbeeld daarvan. En natuurlijk weer door een sjw dramkut die graag zieltjes wilt voor haar krankzinnige hersenscheten.
Haar vader en moeder waren familie van elkaar. Dat kan een hoop verklaren.
Kabam | 24-07-18 | 17:49
Wordt hoog tijd dat alle inteeltfiguren opgespoord worden en achter een hoog hek belanden. Ter bescherming van de meerderheid die nog wel bestaat. Duurt ook niet lang meer. Dat dan weer wel..
Die conclusie had ik een minuut eerder ook. Hypocrisie speelt ook mee, alsook het feit dat ze zichzelf de nieuwe joden vinden. Dat doet gekke dingen met een brein maar goddank is ze universitair geschoold en plukken we daar nu de vruchten van. Dit is wel een heel groot praktijkvoorbeeld van marrocinate. Met haar Motherfucker. Echt nergens respect voor, dat marokkanen afval. Ja, voor zichzelf en hun superieure slachtofferschap.
Die Han is een megasukkel, dus linkse drammers geef ik een keer support.
Beetje een dom kind. Maar het staat er echt in het artikel:
‘Mijn vader was een van de spontane migranten. Via Parijs kwam hij naar Nederland. Met zijn vader had hij geen goede relatie. Hij had gezworen: ik ga nooit terug naar Marokko. Tot hij ging voor de begrafenis van zijn vader. Hij is verre familie van mijn moeder.
Aaah. Een stel inteelt mongolen dus. Wat een aanwinst weer! Tel je multiculturele zegeningen! En nu snap je ook waar haar verknipte geest vandaan komt.
De discussie platslaan met racisme, zo goedkoop.
Ik had 'r al gelezen. En dacht, leuk topic voor GS. Duurde eigenlijk nog effe.
Wat een verschrikkelijk interview. Lees al een tijdje geen Volkskrant meer, maar wat een pot aandachttrekkerij en zieligdoenerij. "Kijk mij eens slachtoffer zijn hier". "Ik ben zo'n zielige buitenlander maar heb wel gestudeerd hoor". Overal racisme in zien en dan lekker op een manier gebruiken om jezelf uit te lichten. Volgende keer dat je op verkansie naar JE EIGEN LAND gaat, blijf er dan toch, met je zielige gelul.
Zolang het bij twitteren blijft is het niet zo ernstig, tweets verwaaien in de wind, veel kwalijker is dat momenteel een klimaat geschapen wordt waarin agressie en geweld tegen blanken genormaliseerd wordt ('ze zijn allemaal schuldig'). We weten immers waar het demoniseren van een bevolkingsgroep uiteindelijk toe kan leiden...
Echt wel, het zet aan tot haat en normaliseert deze zieke gedachtengang.
En dat klimaat komt dan weer door vereaaide tweets en de onzin die dat soort gasten elkaar aanpraten en ermee gek zitten te maken. Dus die tweets zijn wel.degelijk onderdeel vam het probleem omdat al die sjw zombies die letterkots voor waar aannemen.
Zodra ik op twitter de woorden 'white male' , 'white people', etc. zie, ben ik al klaar met het tweetje en lees de rest niet eens.
EnNouJijWeer | 24-07-18 | 17:51
Dat soort figuren mogen enorm blij zijn dat die 'white males' bestaan want zonder ons zaten ze nu hooguit in een leemhutje ergens in de middle of nowhere te stinken.
Wat heeft de volksverlakkerijkrant tegen de VVD? Ze zijn gewoon politiek aan het bedrijven. Actievoerders in zwarte letters.
Goh, dat die hoogleraar destijds zei dat ze qua scriptie iets moest doen met haar afkomst was geen racisme? Selectief, hoor...
"Maar het was vooral: kijk ons eens studerende Marokkanen zijn." Lekker segregatie. En dan klagen dat anderen rassenonderscheid maken.
"Mijn scriptie ging over de migratie van Marokkaanse vrouwen naar Nederland. Ik begon bij mijn moeder." Lekker objectief. En dan klagen dat anderen je niveau bevragen.
Wtf is dit voor hoernalistiek en wtf is dit voor universitair doosend?
Dankzij o.a debiele dozen als dit is jouw universiteitspapiertjeineenlijstje geen klap meer waard. Hooeerrraaa Nederland! Op naar de klif. Gelukkig duiken we met z'n twee hand in hand te pletter. Keiharde joepie.
In de betakant, waar ik rondspring, heb je dit soort dozen goddank niet.
He ja gezellig samen duiken! Heb ik hele andere voorstellingen bij. Joepie.
Domme Muts, deze Nadia dus, wie dat ook moge zijn.
Serieus: kan iemand MIJ dan uitleggen wat er zo idioot is aan de uitspraken in het interview met mevrouw en hetgeen zij via twitter deelde?
Behalve dan het gebruik van de term racisme, dat is in dit geval (er bestaat niet iets als Marokkaans ras) niet juist.
2tribes | 24-07-18 | 17:48
En dat is dus precies de kern. De hele godganse dag je racisme trigger aanzetten in de hoop dat je los kan gaan als je ook maar denkt dat iets racisme is. Maar altijd eenzijdig, dit eijf zal je niet horen hoe de Marokkanen als beesten slaven hielden tijdens hun geliefde kalifaat. Om dat allemaal te verhullen en het er maar niet over te moeten hebben, is het trappen, schoppen, spugen en kotsen op het land waardoor ze juist "universitair" (lees: omlaag gestelde eisen om dit kutvolk nog meer kansjes te geven omdat ze het anders niet halen) kan lopen doen. Anders gezegd, schijten in de hand die je voedt vanuit hypocrisie.
Die Nadia Bouras is vast een "allochtoon omdat het moet" en zal ongetwijfeld iets doms gezegd hebben. Dat krijg je als je mensen zonder de noodzakelijke talenten door de rangen heen omhoog duwt om zo diversiteit af te dwingen.
.
Kuzu is ook zo iemand die, wantomdat allochtoon, het tot kamerlid heeft geschopt. Zonder de afterburners van de PvdA was hij gewoon nog schoonmaker geweest, als ik tenminste zijn schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid zo bezie in deze tegel op dit onvolprezen blog: www.geenstijl.nl/5143055/vakantieman-...
Kuzu heeft netjes gymnasium gedaan en is helaas dus niet helemaal dom...
Thanks. Lees net dat pietje me een treksok noemde... Ik stik van 't lachen. Lol.
mrXL | 24-07-18 | 17:31
Dingen uit een boekie leren maakt nog niet slim. Menig SJW mongool is universitair verneukt (ja geschoold zijn die lui niet meer eerder links geïndoctrineerd)maar dat zegt dus niks..
Kunnen we niet een regering krijgen waarbij alle politieke partijen zijn uitgesloten van deelneming?
Een technocratie aka een zakenkabinet? Yes please!
Als FvD groot genoeg wordt kan het.
Ze beticht hem van incest. Dat is een stuk erger dan van een aanmerking op het nivo.
Nadia Bouras, als je een opmerking over de kwaliteit van je commentaar gaat en je noemt dat racisme, dan ben jij de raciste. Het is niet anders.
Wat zeik je nou weer daar heeft ze geen problemen mee want haar vader en moeder deden zelf aan incest.
Zij is racistisch naar Han en evt discrimineert hij haar.
Tijd voor een postbus 51 reclame die de woorden discriminatie en racisme ff duidelijk maakt.
Als we het niet op argumenten kunnen winnen, trekken we toch gewoon de "race card" ?
Met zo'n reactie bevestigd ze zelf dus de conclusie van Han, maar dat schept mogelijkheden. Volledig volgens de deugregeltjes opmerkingen maken, en de reacties die dan loskomen bevestigen meningen, en wekken ook meningen op van nu nog neutraal volk. Goed gedaan Han, we gaan het allemaal doen !!
Mevrouw maakt een typische reaguurdersfout. Argumentatie op basis van aanname.
Af.
wat voor pillen heb jij nu ineens gekregen?
Jawohl!
DrumPiet | 24-07-18 | 17:22 | reageer
Meneer maakt een typische DrumPiet fout: iets posten op geenstijl. Paf ehhh af. P bleef hangen. Je weet.
VeelTeSteil | 24-07-18 | 17:24
Goeie man. Echt.
Pfff.
DrumPiet | 24-07-18 | 17:28
Ja Jezus man... Post ik iets op jouw niveau is 't verdomme weer niet goed. Pfff.
DrumPiet | 24-07-18 | 17:28
Nog altijd beter dan jouw blinde reaguurdershaat en zwakzinnig rebels gereutel waar werkelijk niemand op zit te wachten. Je moet haast wel allochtoon zijn, lekker stoken om het stoken omdat je je de hele dag loopt te vervelen in je stinknest.
DrumPiet | 24-07-18 | 17:22 |
Vergeet niet dat u zelf ook een reaguurder bent beste DrumPiet.
Sja, wie deelneemt aan het publieke debat kan een draai om zijn/haar oren verwachten. Geldt voor Ten Broeke, geldt ook voor vegetarische succesverhalen uit de Rif. Moet je niet gaan jankeballen achteraf maar flink zijn, incasseren en doorgaan.
Onuitsprekelijk vermoeiend. Sterkte Han.
"Als ik Annemarie heette, had hij nooit zo gereageerd."
Hoe weet zij dat? en maakt die opmerking juist niet haar een racist?
Ja maar zo ziet ze dat niet. Net als de racistische walgelijkheden in haar eigen land. Waar negers aan de ketting moesten en de joden gevlucht zijn naar israel. Waarvan er nu nog zo'n 5000 daar wonen, maar we steeds voorgelogen krijgen dat er heel veel joden wonen en er heel veel tolerantie bestaat voor hen. Wat gewoon statistisch onzin is, ze zijn er weggetreiterd en geziekt vanuit racisme en gelukkig mogen we het ook daar al niet meer over hebben. Is allemaal niet waar en we verzinnen dat allemaal in het Westen.
Ach , het woord racisme heeft allang zijn waarde verloren, 30 jaar geleden zeiden we "lul" of "klootzak" in de situaties waar nu "racist" wordt geroepen, het is dus gedevalueerd tot een scheldwoord.
Mooi, want 30 jaar geleden was het ook niet nodig om racist te brullen.
75 jaar geleden dan weer wel....
.. Over welk ras heeft u het dan?
30 jaar geleden wonnen we het EK voetbal met Ruud Gullit (z) en Marco van Basten (w).
Ze had last van faalangst. Da's duidelijk nog niet over, en met goede reden. Alleen is haar eigen falen nooit haar eigen schuld, want dat is niet makkelijk.
Typische marrokanen reactie tis altijd de ander
En de geretardeerde medemens met een kopvod op of een wigwam aan moet je repsect voor hebben want koeltoer enzo. Logisch allemaal.
Hij is idd een motherfucker met zijn hautain gedrag.
Echt typisch VVD, denken dat je beter bent dan een ander.
Is Han ook. Ongezien de hik voor je.
Maar dat maakt je toch niet tot een racist?
Patje2011 | 24-07-18 | 17:18
In die wappie kringen wel. Mevrouw heeft op haar positie dus niks te zoeken. Eruit schoppen vanwege aangetoonde incompetentie. De groeten
mocroGS | 24-07-18 | 17:16
Hey, jij valt toch alleen op turreke?
Het is erg gemakkelijk en ongeloofwaardig alle onwelkome kritiek af te doen als racisme, goed begrepen bij de Joop lezer gaat er dat nog in als Allahs woord in een ouderling, maar op de GeenStijllezer maakt het geen indruk, het woord racisme is onderhevig aan hyperinflatie.
VeelTeSteil
Echt domme mensen zijn het. Onzeker zijn en ondertussen daardoor denken dat mensen slecht over je persoontje, afkomst of geloof praten of denken. Ze denken dat hun aannames waarheden zijn. Maar je weet toch mocro komt voor micro. En zij heeft een mocrobrein.
Patje2011 | 24-07-18 | 17:22
IQ van een aardappel, allemaal.
Patje2011 | 24-07-18 | 17:18
Nee, waar zeg ik dat.
Gelukkig nergens, zij zei dat en ik vroeg of jij dat ook vond met je "Hij is idd een motherfucker met zijn hautain gedrag." terwijl dit topic erover gaat of hij een racist is of niet.
Patje2011 | 24-07-18 | 17:50
Er is ook niks racistisch aan zijn opmerkingen.
MocroGS. Mooi, we zijn het daarover eens.
Kan je dat je roedelgenote ook even vertellen? En anders het erin meppen volgens de heersende cultuur onder jullie hyena's? Maroccinates gonna marrocinate zeg maar.
Als je docent op een universiteit bent heb je gewoon alleen al het woord motherfucker niet te gebruiken en ben je direct af. Go Han.
Dat is haar normale taalgebruik, van huis uit mee gekregen. Slecht af te leren in die kringen.
Leiden kan ook denken: we hebben een reputatie en goed verzorgd onderwijs in tact te houden, tot ziens en het beste.
Lekker wijf die Nadia.
Ik vind dat hysterische gezeur wel geil eigenlijk.
De seksisme kaart wordt altijd heel snel getrokken, maar bij u.......
Kruisruikert!
Gelezen, Han heeft gelijk en waarom zij de racismekaart kan trekken is volstrekt onduidelijk (haar verhaal staat juist vol met racisme en sexisme).
U serial??
Cobalt: gaat het?
Draait dit hele verhaal om dat achtelijke gewoonten hier geen wortel moeten schieten? Daar is iedereen het wel mee eens lijkt mij.
Ja kijk, wanneer je zaken doet met landen waar achterlijke gewoonten de norm zijn is dat een argument tegen het niet willen importeren van achterlijke gewoonten. Op de een of andere gestudeerde manier.
Toch ook mooi dat nadia nog even met verdere bewijsvoering komt dat ze toch echt niet op de positie zit vanwege haar academische kwaliteiten. Point proven!
kwootje"Aan de VU had ik een Joodse vriendin. De hoogleraar zei tegen ons: jullie moeten iets met je afkomst doen, anders doet niemand het. "
De VU het zal ook wel weer eens niet, *diepe zucht*
-
Nuance aardigheidje Speciaal voor team DKS en consorten: "Een andere mythe waarin veel jonge Nederlandse Marokkanen geloven: eerst zijn onze vaders uitgebuit en toen afgedankt. Zo is het niet gegaan. Een klein deel is als gastarbeider gehaald, de meesten kwamen vrijwillig. "
Feiten zijn racistisch, schijnt.
En ze moesten volgens de verdragen ook weer gewoon terug, maar dat hoor je zo vertellen als ze #bornhere krijsen. Dat komt dan niet zo goed uit in de overname plannen waar ze elke nacht spuitend van klaarkomen.
Dus omdat hij kritiek had op haar, is hij meteen racist? Degene die kritiek zien op zichzelf en dan alleen de eigen huidskleur als reden aanvoeren (onderwijl te dom om te poepen te zijn), dat zijn pas racisten. Denken voortdurend in termen van ras dit ras dat ras zus ras zo. Heel vermoeiend.
Kennnelijk werkt dat zo tegenwoordig, vroeger was je dan gewoon uitgeluld.
Een hoop geruchten, maar waarom is Han ten Broeke niet gewoon minister geworden? VVD-er met kennis van buitenlandse zaken meer dan Blok.
Was een tijdje ziek volgens mij.
Er zit een vlekje aan.
De uitspraken van Blok lieten juist een zeer goede kennis van zaken te zien.
Dat de waarheid in deze niet gewenst is is wat anders.
Hij kwam niet helemaal door de ballotage heen zeg maar. Toevallig enkele keren ontmoet. Een enorm zelfingenomen man die vindt dat hij en hij alleen de volledige wijsheid in pacht heeft. Erg onsympathiek.
El_Embajador
Inderdaad dat straalt hij al van kilometers ver af.
Zomaar een gedachtenkronkel; bestaat er eigenlijk witte chocolademelk?
Ik kan u mededelen dat witte chocolademelk zeer zeker bestaat.
Nope, witte chocolade is ook alleen maar het vetgedeelte van cacao.
nl.wikipedia.org/wiki/Witte_chocolade...
melky.nl/producten
Wijze uit het Oosten | 24-07-18 | 17:10 |
Wuuuuut?
gek gnoeg :ja en niet gek genoeg : de tandarts is er gek op dat je het drinkt. Geeft een enorme bak klandizie.
We hebben Blanke Vla, dat dát nog niet is omgevormd door het SJW tuig tot Witte Vla, geen idee.
Glasgow Argus
Thanks, ik heb iets geleerd vandaag!
Dikke pret. Het bestaat! Dank voor de link Argus.
een marrokaanse staat zich voor op haar "ras" en gaat op het orgel omdat een "witte" man zich de vraag stelt over haar intellectuele capaciteiten na een "niet heel intelligente reactie op twitter".
sinds het "minder, minder, minder" arrest weten we dat "marokkanen" en "islamieten" een ras zijn. ipso facto is het "witte" of "blanke" ras dat ook. Iemand van "racisme" beschuldigen vanwege zijn raciale kenmerken is net zo goed racistisch.
gelijke monniken, gelijke witte kapmutsen. en brandende kruizen.
FTO (mag zelf verzinnen waarvan dit de afkorting is).
Het wordt rascisme is verworden tot 't meest uitgeholde oninttelligente woord van de laatste decennia. Het zegt helemaal niets meer. Maar... laten wij er een geuzenwoord van maken: Ik ben een rascist en discrimineer. En feitelijk is dat ook zo. Ik maak namelijk onderscheid (zowel ten positieve als negatieve) tussen mezelf en iedereen anders z'n moeder. So WTF.
Foreign Terrorist Organization?
Fuck them over?
*geen flauw idee hebben doet*
Dus mevrouw hoort iets wat haar niet bevalt en dan is het meteen racisme? Ik wou dat ik dat ook kon, racisme roepen, maar ja... ik ben blank ( sorry wit ), een man, en ook nog eens Westers. Bij wie moet ik gaan klagen als ik me beledigt voel of er zelf een puinhoop van gemaakt heb?
Omdat je blank bent (niet wit dus), heb je alleen het recht om voor alle anderen te betalen, jonguh!
Motherfucker heeft natuurlijk geen ranzige suggestie in zich heh, Naadje?
Wehweh, altijd iets te mekkeren...
Overigens kunnen we de psychische aandoening van dat volk samenvatten onder de noemer "Slachtofferkramp".
Nou nou nou, ik begrijp best dat na zo’n ongelooflijke racistische aanval je voorlopig wel even onder de stresspukkels zit en dringend in intensieve therapie moet zeg. Ongelooflijk en dat in dit land en deze tijden.
Goh, wat deug ik.
Voel me een beetje viezig.....
Nadia is een domme trut die haar positie heeft gekregen door deuglullen te pijpen. Kom maar op Nadia noem me maar racist. Ongezien de builenpest voor je.
En de ongeziene tyfus!
Berbarossa | 24-07-18 | 17:07
En de nachtelijke beenkramp en nierstenen! Ongezien, allahmaal.
VeelTeSteil | 24-07-18 | 17:11
Also, also, also ... Doe je wel lief tegen Einstina?
Cobalt bomb | 24-07-18 | 17:17
Soms te lief. Sguld van de marrekane, iemand moet toch compenseren, allahverdomme
Bah weer zo'n column over hoe zwaar iemand zijn leven is, vol met zelfmedelijden en zaken die ze zelf in haar hoofd heeft gehaald. Slachtoffertje spelen en je constant afvragen of andere mensen wel respect voor jou, je cultuur, kleurtje en geloof hebben.
Bouras heeft gelijk: VVD is niets meer of minder dan de politieke tak van de PVV.
Blijf maar lekker lang in de zon zitten. Je hersenen zijn al bijna gefrituurd getuige de onzin die je neerkwam.
Dat heeft Greet afgesproken toen hij bij de VVD vertrok.
Laat me even voelen hoe het voelt om dat te roepen: Racisme!
073Cab | 24-07-18 | 17:29
Hoho wel in de juiste tongval: rassjiieeeesme
Dit soort aandachtsprutsers hebben nooit gelijk. Wat de blanke man ook zegt, de racismekaart ligt altijd bovenop...
Tjongestjongetjonge. Doorspoelen graag.
Het woord “racist” wordt dan ook steeds meer een geuzennaam...
Je bent me net voor. Ik voorzie een grote vlucht in de verkoop van T-shirts, mokken, Delfts-blauwe tegeltjes en placemats met de tekst "Racist, en trots!". Ook de glossy "Le Racist" ligt binnenkort in de schappen.
Ik draag hem met trots als ik weer eens door een verongelijkte importzeurder tijdens een discussie zo word genoemd. Want het betekent dat hun argumenten op zijn en ze hiermee gewoon toegeven ongelijk te hebben.
REAGEER OOK