Zomaar wat aanmeldingen voor Elon Musks advocaten-fonds tegen lastige werkgevers
Juristen en CFO's (van Twitter) HATEN HEM (Elon)
Dokken Elon!
Litigeren kun je leren met Laurens! Ongetwijfeld zonder enig overleg met zijn juristen, CFO of kennis van Twitters personele bandbreedte bood Elon Musk gisteren aan: "If you were unfairly treated by your employer due to posting or liking something on this platform, we will fund your legal bill. No limit. Please let us know." Een plan hoeft niet perse goed te zijn om een goed plan te zijn, zeg maar. En uiteraard weet ook niemand wat de procedure is als het een post betrof die Twitters eigen voorwaarden schendt.
ENFIN, dag later (vandaag) staat de rij natuurlijk al tot om de hoek. Bovenstaand houdt bijvoorbeeld Laurens Buijs alvast de hand op. Even als geheugensteuntje: Laurens is niet ontslagen omdat hij 'woke bekritiseerde'. Laurens is ontslagen omdat het een ongekalibreerde idioot is die even coherent uit zijn ogen kijkt als Wassila Hachchi. Of zoals de rechtbank dat noemde: "diens grensoverschrijdende communicatie en weigering zich te houden aan instructies van de UvA."
Maar verhalen van gewone mensen, na de breek!
Meer Hollands glorie!
Geeft te denken deze
Twitters hoofdjurist (Elon): "Go one..."
Social
Reaguursels
InloggenWellicht kan Kuifje nu zijn ontslag ook aanvechten.
Als je Musk nodig hebt om je recht te halen dan is er toch iets mis met de rechtsstaat.
Of in Nederland een rechtsbijstandverzekering die als je pech hebt geen moer voor je doet en met slicke smoesjes je afpoeiert.
Rechtsbijstand.. die maken een paar uurtjes voor me vrij, en je merkt ellendig lang wachten op reactie. Dat is mijn ervaring. Een goede advocaat kost je mbt arbeidsrecht 250-300 per uur .aar is het dik waard. Met 10k moet je toch wel rekenen maar verdiend zich dik terug!
Vind dat dhr. Musk interessante dingen zegt en doet middels platform ‘X’.
wat dhr. Buijs betreft: hij is geëxcommuniceerd door z’n eigen sekte.
Iedereen laten betalen, een limiet op het aantal berichten en saaie berichten aan niemand laten zien lijkt wel te werken tegen twitter bots. Alle vertrouwen in dat deze nieuwe actie ook het gewenste effect heeft. Als Elon snel iets roept en meteen vergaande besluiten neemt dan heeft hij we meestal al wel jaren over lopen peinzen. Als als niet-beusgenoteerd bedrijf heeft hij alle tijd. GS prijst zichzelf omdat een (nette) andere meningen niet meteen gecensureerd worden. Dergelijke plekken worden zeldzaam op internet, dus ik denk dat X een goede zet doet als ze zo'n plek willen blijven/worden.
Je ziet slechts een deel. Over een maand of drie tot zes word er een gigantisch 𝕏 platform de lucht ingeknald. Maar dit moet Musk zo goed doen en voor elkaar krijgen dat Meta/Facebook weg smelt waar je bij staat. Extreem moeilijke opgave. Exact wat die autist nodig heeft.
@Zalwelweer | 07-08-23 | 22:37: lol vanwaar je vertrouwen in Elon? Hij zegt wel meer dingen en zijn timelines zijn over het algemeen uit de lucht gegrepen.
Gewoon een rekensom.
Musk, start/koopt een advocatenkantoor in elk land.
Kost hem misschien 10 miljoen, waarschijnlijk minder, per jaar per land.
Problem solveld
Tesla "Dojo" AI supercomputer trainen op alle openbare rechtszaal verslagen. Zeker als alle zaken in principe over hetzelfde onderwerp gaan dan is dit best te automatiseren.
Doe de rekensom dan ook maar even. 2 miljard dus wereldwijd. En hoeveel advocaten heb je voor 10 miljoen?
@W_F | 07-08-23 | 22:32: Ja maar, verschillende landen, verschillende wetten. Hoe dat te automatiseren, tenzij je miljoenen zaken invoert.
Laurens heeft gestemd op Sylvana.
De cognitieve dissonantie.
Musk is een ongeleid projectiel met het hart op de juiste plek en oog voor onrecht. Het zou een reaguurder kunnen zijn.
Ik weet van niks! Zit nog steeds met body armor aan want ID Channel kijkende vriendin.
Thanks Mickey!
You can get yourself a free 𝕏 Account.
Thx again 𝕏 𝕏 𝕏
@Ruimedenker | 07-08-23 | 21:52: Hehe.
Mooi hoe bepaalde mensen helemaal flippen
@Zalwelweer | 07-08-23 | 21:50:
Gna. Leuk je gekend te hebben.
Zal ik het maar vertellen?
@Ichneumonidae | 07-08-23 | 21:54: Nee ik ken alle afleveringen al en woon vrijwillig in het park nu met een zonnepaneel voor de telefoon.
Lijkt me een prima omschrijving. En voor een reaguurder geen slechte eigenschap. Voor een CEO wat minder, maar goed, zijn firma. Hij doet maar.
@MickeyGouda | 07-08-23 | 21:53: Nee komt goed. Ik stuur haar binnenkort als ID Channel kijkert naar het front in Oekraïne. Last woman standing. Die Russen pissen spontaan in hun broek en rennen naar huis.
@Ichneumonidae | 07-08-23 | 21:54:
Je Nederlands is in dat geval verbluffend goed.
@Zalwelweer | 07-08-23 | 21:57:
Breng haar vooral ook mee naar de reaguurdersborrel!
@MickeyGouda | 07-08-23 | 22:00: Zijn daar Russen? Hehe.
@MickeyGouda | 07-08-23 | 21:53: Even de gekkigheid daar gelaten, ze ziet de meest doemdenkende bui al hangen. Dat haar kinderen worden opgeroepen voor 'dienstplicht'. Nou dan doe ikzelf wel een rondje mee, daar niet van, maar zei zou op hoge poten als rasechte Rotterdamse persoonlijk naar het Kremlin lopen om het totaal af te breken. Tis me er eentje. Tjsa kom niet aan haar kinderen.
@Zalwelweer | 07-08-23 | 22:13:
Dat begrijp ik volkomen. Toen mijn dochter achttien werd was ik om deze reden nog een soort blij met haar astma. Als Rotterdamse heeft je vriendin bij mij op voorhand al een streepje voor. No nonsense-volk met humor.
@MickeyGouda | 07-08-23 | 22:22: De marathon kan ze niet lopen. Dienstplicht want Russen, ze gaat ze eigenhandig slopen.
Ja ik hou van de Rotterdamse insteek. Mijn Oma was er een. Nogal een bekende. Ik woon er zelf ook, nu zowat 15 jaar.
Geef de Rotterdammers (zonder de tokkies) een kans en ze walsen Rusland plat.
@Zalwelweer | 07-08-23 | 22:32:
Ja toch, niet dan?!
@MickeyGouda | 07-08-23 | 22:43: 5 Euro?... vul maar in.
Ze gaan ver soms, maar het hart zit op de goede plek en ze spreken ABN. Algemeen Belabbert Nederlands.
@MickeyGouda | 07-08-23 | 22:43: Inderdaad, inderdaad.
Even een test. Ik word hier helemaal 𝕏 van.
Moet je zorgen dat je 𝕐 wordt.
Kun je nagaan als je van nature twee keer 𝕏 hebt. Bonsoir.
@Ruimedenker | 07-08-23 | 21:49: Nou laat de onderdelen mooi op hun plek zitten. Ben niet gebouwd door Nvidea!
Oh GS moet weer even van de toren blazen.
Jongens het is wél waar wat Buijs zegt. Puntje bij paaltje is gewoon dat hij ontslagen is vanwege kritiek.
Alsof hij de enige is.
Oké jij je zin Laurens.
Het zegt ook niet zoveel, die uitspraak. Misschien vindt de rechtbank wel dat kritiek op woke onderwerpen waar sneeuwvolkjes bij zijn "grensoverschrijdend" is.
Hij is een sukkel: kritiek moet je pas hebben als je een vast contract hebt.
Het doel is vrijheid van meningsuiting
Willem Engel doet ook mee.
Maar wat heeft concurrent WeChat erop te zeggen?
Ongeveer dit.
來點埃隆·馬斯克吧
Vergeet Mastodon niet, waar half woke Nederland naar uit is geweken. Een doorslaand succes. Not.
Als je het vertaalt, Chinees traditioneel.
@Zalwelweer | 07-08-23 | 21:25: Hahahaha
@De_fluitlokker | 07-08-23 | 21:42: Ja nou het is toch zo? Die lachen de ballen uit hun broek.
Die Laurens mag dan niet helemaal sporen, maar is een NPC vergeleken met de UvA.
Kansloos.
Alsof Musk wat om Nederland geeft.
Als blanke Zuid Afrikaan mogelijk wat banden met de Hollandse polder
@jeweettochniet | 07-08-23 | 21:33: Je verstaat hem wel als Nederlander.
Dit soort mensen blinken er juist in uit om goed geïnformeerd te zijn. Het zal mij niets verbazen als dhr. Musk teksten converteert en leest. Misschien kan hij wel Nederlands, wie weet.
@Unsinkable-Sam | 07-08-23 | 22:31: Hij heeft al toegegeven dat hij eigenlijk alleen op het toilet tijd heeft voor twitter (even voor het beeld bij zijn reacties) Hij moet Nederland een beetje kennen, Hier stond de eerste Europese Tesla "fabriek"/eindmontage. Alle Tesla modellen zijn door de Nederlandse RWD gekeurd voor de Europese markt, en het Europese hoofdkantoor van Starlink zat in Nederland. (betalingen lopen nu via Dublin, waarschijnklik belasting technisch handiger) Import voor de Europese markt ging voor een flink deel via Belgische havens.
@Unsinkable-Sam | 07-08-23 | 22:31: hij kan geeneens programma-code lezen en hij denkt dat je in figma op alles kunt klikken.
Als hij op de basisschool ooit 4 regels Nederlands had geleerd dan was ie daar nu nog steeds over aan het opscheppen.
wat als 4 over 4jaar Vier kommaa'r negenenzestig is..
Visionair kijkt
Het is overbodig om te tegelen, maar dit geldt alleen voor de US.
Precies.
*zoekt op: ligiteren*
www.google.com/search?q=ligiteren+bet...
www.betekenis-definitie.nl/ligatie
Interessant. Ehm...
En verder viel toch wel te verwachten dat de wereld van gekkigheid zich zou wenden tot Musk?
0% marketing, 100% aandacht. Doet hij toch iets goed.
@Zalwelweer | 07-08-23 | 21:08: Wie, Musk of Spartacus?
@Kudtkip | 07-08-23 | 21:09: Beiden. Duh.
@Zalwelweer | 07-08-23 | 21:10: Owkay. Nah.
@Kudtkip | 07-08-23 | 21:12: Ook Spartacus verkoopt zichzelf wel. Het zijn voor mij meestal de topics die mij het meest aanspreken. Uit oorlogs situaties blijf ik wijzenlijk afwezig door gebrek aan inzicht. In commercieel opzicht dan @ Spartacus. Met je bijl.
@Zalwelweer | 07-08-23 | 21:15: Ok de zins opbouw had iets beter gekund.
@Zalwelweer | 07-08-23 | 21:23: Het is 'zinsopbouw' en niet 'zins opbouw'.
Ben toch wel een schat, vind je niet?
@Ichneumonidae | 07-08-23 | 21:33: Verdorie. Je hebt gelijk. Ach ik maak net zoveel taalfouten als menig scribent. Dat krijg je van Koreaanse telefoons met standaard gekke autocorrecties. Moet dat ding toch eens Nederlands gaan leren. Maar nogmaals je hebt gelijk.
Leuke casestudy. Wie is er toleranter met meningen: links, centrists of rechts? En in welke sectoren is dat dan? Vertrouw op Mister X om die resultaten te openbaren.
Elon is zelf ook niet zo tolerant.
@Après toi | 07-08-23 | 21:02: Klopt en alleen in het weekend.
@Après toi | 07-08-23 | 21:02: tegen intolerantie misschien.
@Reaaalist | 07-08-23 | 21:05: Tegen mensen die kritiek op hem of op zijn bedrijven hebben.
Je moet hard zijn voor de hartelozen en mild voor de zachtaardigen.
@Unsinkable-Sam | 07-08-23 | 22:40: je moet een goed product tegen een goede prijs leveren. Het enige wat Elon lukt is zwaar gesubsidieerde troep maken.
Ik ontsla mezelf omdat ik op Twitter/X zit. Geef geld.
x'Aff
Ik kan het niet zien, maar heeft Elon al gereageerd op deze mensen?
Geen beginnen aan, lijkt me.
@Spartacus: wat is litigeren? Ah, oké, ik heb hem al.
Gouden tijden voor letselschade advocaten.
Wel weer een mooie publiciteitsstunt van Mister X.
Ja, pak die Woke Uva maar flink aan. Vele Alumni schamen zich rot voor dit bestuur.
Zij kiezen er toch zelf voor om zich bij de UvA aan te melden?
De X wordt meerdere XXX.
Hahaha, die gekke Buijs. Dat wordt dokken, Elon.
Ik ben zwaar benieuwd of het wat wordt, hahahaha
REAGEER OOK