Pssst, Talpa Netwerk kopen?
Campingzender in de aanbiedingsbak
Nu die gewenste fusie met RTL (bekend van grensoverschrijdende talentenjachten) door de ACM van de buis is gehaald, zit John de Mol (bekend van grensoverschrijdende talentenjachten) dus mooi met Talpa in zijn maag. John is tenslotte een slimme mediaman en ziet ook dat lineaire televisie een stervend medium is, dus tijd om te cashen op dat netwerk. Voor zijn zeventigste verjaardag in april 2025 wil hij van het media-imperium af zijn, melden bronnen nu. "De producent wil zijn bedrijf alleen verkopen aan een partij die zich richt op tv- en videocontent." Nou, dat komt goed uit Johnnyboy! Hier bij GeenStijl beschikken we over twintig jaar aan mediaervaring, runnen we een goedlopend Youtube-kanaal en doen we op TikTok nieuwerwetse onlinevideodingen. We weten dat we ons eerder afzijdig hielden om te voorkomen dat plakkerige Voice-vlekken ons smetteloze blazoen zouden besmeuren, maar nu we zien wat voor last zo'n mediabedrijf voor je vormt, nemen we die graag voor honderd euro, een bijna verlopen Bol.com-cadeaukaart van twintig piek, een Boerinnen Kalender van 2022 en een levenslang Premium-lidmaatschap van je over. We geven toe dat we alleen Vandaag Inside echt willen houden en de rest van de knikkerbaankolder, campingreality en wijnende kasteelheren schrappen danwel doorverkopen. Dat lijkt ons tevens beter voor de rest van Nederland. Dus geef ons gerust een belletje, we helpen je graag uit de brand.
Reaguursels
InloggenMaar het is toch wel een probleem natuurlijk, want ik was daar helemaal gesetteld en ik mis de input die ik daar had van de mensen die ik volgde. Naar de reden ervoor kan ik alleen maar raden, want aanvankelijk stond er enkel dat ik de twitterregels geschonden zou hebben en dat ik daarom alleen nog maar zou kunnen lezen met mijn account. Dat duurde echter niet lang, want even daarna was het compleet verdwenen; alsof het nooit bestaan heeft.
Ik hield ook al wel enigszins rekening met die mogelijkheid, want het is me al eerder overkomen daar, en kwam daarbij tot de conclusie dat ik in dat geval maar het beste naar GeenStijl kon gaan. Nu het dan tóch gebeurd is weet ik echter niet goed hoe het nu verder moet met mij, maar ik ben blij dat ik hier toch even m'n verhaal kan doen. De weg naar wereldheerschappij gaat niet over rozen blijkbaar.
Campingzender in de aanbiedingsbak.
De Mol is niet gek, hij ziet ook wel dat campings, traditioneel met tenten, seizoen-en stacaravans, het veld gaan ruimen voor "chaletjes" voor de beter gesitueerden onder ons. Te koop voor minimaal 2 ton en een grondpacht van 6000 uiringen per jaar.
Het zal wel een "Tel uit je winst" zender worden, met zoiets als het engelse "Droomhuis op het Platteland" op de Treurbuis.
Keep on dreamin' voor het volk.
Hoe is het is hemelsnaam mogelijk, dat wij moeten betalen, om commerciële zenders te zien?
Ned 1, Ned 2, en Ned 3 horen gratis te zijn.
En daar is vervolgens weer een heel verdienmodel omheen gebouwd.
Ik ga ook mijn TV opzeggen, zat er van de week nog aan te denken.
Mogeijk dat TV voortaan alleen betaald gaat worden door degenen die dat willen.
Iets van.... uh... referendum?
Ga ik ook doen, zit vast aan ziggo tv/internet helaas en tv opzeggen scheelt maar 11 euro per maand maar 11 euro voor iets wat ik niet kijk is wel duur.
Ned 1, Ned 2, en Ned 3 worden betaald uit de omroepbijdrage, tegenwoordig verstopt via de algemene belastingen. Voor niks gaat de zon op.
@HankHill | 28-06-23 | 20:09: In de UK moet je dat apart betalen, kijk je geen tv betaal je dus niks.
Vroeger konden de omwonenden van de studentenflat na middernacht het "nachtnet" ontvangen met "natuurfilms voor de liefhebber" en eerder op de avond recente actiefilms in DVD of VHS kwaliteit tot dat Buma Stemra daar een stokje voor stak.
Dat trok meer kijkers dan dat hele Talpa.
Dat komt mooi uit dat jullie zo veel media-ervaring hebben en zulke goede voorzieningen, want mijn twitteraccount is zojuist geschorst en het ziet er naar uit dat ik dat voorlopig ook niet meer terug ga krijgen, want het is compleet verdwenen. Dus nu zal ik mijn tijd dan maar hier door moeten gaan brengen waarschijnlijk, want ik had de smaak van het twitteren goed te pakken en heb nu dus ineens veel tijd over.
Haha, Musk denkt zeker hij is cooler as ekke www.youtube.com/watch?v=lRzFqW4Xh2k&a...
Alsof je een reeks videotheken probeert te slijten. Commerciële lineaire televisie is kansloos.
Word lid! Nu met gratis Britt Dekker!
Als paard?
Kan ik haar berijden?
Mooi. Gewoon opzeggen die handel! Ik heb alle videobanden van Bassie en Adriaan dus ik hoef ook niet meer naar het NOS Journaal te kijken overigens
Alle videobanden? Ik ben nog op zoek naar deel 9 van de huilende professor.
@UndertheDevil daar staat Marktplaats toch vol van?
Heb je ambitie? Kun je verder niks? Wij zorgen voor de prothesen. Ik heb op zich de bioscoop afgezworen, maar ik twijfel. Een voorstelling zonder ondertiteling, ik krijg er een pijn in mijn hoofd van www.youtube.com/watch?v=pBk4NYhWNMM Echt.
Die Matrix.
Als ik eens eens opper tegen de pubers alhier "laten we eens de televee aanzetten en een film kijken" kijken ze mij laf en meewarrig in de ogen... waarna ze weer verder gaan op hun pad of tel... en ik maar achter de laptop.
Je kunt ook maar beter wat je wil kijken opnemen en het daarna "on demand" afspelen. Met zoveel reclameblokken van 7 minuten per stuk is een film niet meer te volgen, met doorspoelen werkt het prima.
Inderdaad, de programma's zijn een nare onderbreking van de reclames geworden ; )
@Shadow112 | 28-06-23 | 19:56:
Niet te doen. Ik weiger het ook. De laatste keer dat ik een film heb bekeken op een commerciële zender met reclame moet minstens 15 jaar geleden zijn.
Die kalender is wel ongeschonden? Geen vlekken?
Twee zielen....
De jonge garde heeft geen idee van waar wij het over hebben :)
geen vlekken, Wel maar 3 maanden alleen nog maar zichtbaar. Rest zit vast.
@nobodiesunmighty | 28-06-23 | 20:07:
3e 6e 9e ?
John, heb je terug van een stuiver?
Een panini-plaatje van Hans Linders (1993) van MVV.
Vraagje van John de Mol over de staat van die boerinnenkalender van 2022 nog even: zitten de maanden niet aan elkaar geplakt?
Marktwerking in de media. You're going to need a bigger boat. Nee, be careful what you fish for. Het zijn walvissen met kieuwen. Moby Dick.
Ietsje ouder, wel zo relevant.
Ik vul het aanbod van GS aan met een Thais sletje die naar believen is te gebruiken.
“Thaise sletjes” bestaan niet. Wel smerige kerels die misbruik maken van arme meisjes. Minderwaardige zakken.
@Normpje | 28-06-23 | 19:27: De meeste Thai meisjes/vrouwen die naar de grote stad trekken zodat ze geld naar hun familie op het platteland kunnen sturen weten wat hun te wachten staat.
Zonder die "smerige kerels" hebben die meisjes/vrouwen geen inkomen en kunnen niets sturen naar hun dorp. Het is een verwrongen situatie dat niet de schoonheidsprijs verdient.
@HankHill | 28-06-23 | 19:50:
Ga niet beweren dat het om compassie gaat, dan kun je ook gewoon geld geven zonder tegenprestatie.
Ik zal nooit vergeten hoe ergens in de jaren '90 een verre nicht van mij haar nieuwe vriend kwam voorstellen. In Blankenberge was dat. Onze familie was niet erg onder de indruk van die onbekende Hollander, maar ons nichtje had het blijkbaar naar zijn zin met hem, en dus was het OK.
Hoe lang de affaire precies geduurd heeft weet ik niet, maar ja, dat was dus John De Mol.
Zijn er daar niet meer van? Ik ken iemand die heet John Kennedy. Hij woont in een dorp verderop, en is/was niet de president van de USA.
@SNAFU | 28-06-23 | 19:29: Geloof me, het was echt wel dé John De Mol, geboren in 1955. En als hij dit leest weet hij ook over welk vriendinnetje het gaat.
Wie?
@Nonkel Frituur | 28-06-23 | 19:47: Inmiddels is Johnny zo’n 3000 vriendinnetjes verder, dus de échte John jr. zal waarschijnlijk niet weten om welke dame het gaat.
Yvonne. Jij ook hier?
He, GS. Crowdfunding starten zodat jullie Talpa kunnen kopen en GS TV kunnen gaan starten?
Het lijkt mij wel wat, dat we met een leger aan Reaguurders Talpa gaan kopen en dat we het vaste publiek worden bij De Snor en zijn vrienden. Hebben we ook een echt café.
Ik leg de kermisjuwelen van mijn vriendin in.
@Sans Comique | 28-06-23 | 19:18: Wat kost voelen zonder kijken?
@Nuuk | 28-06-23 | 19:16:
al twintig jaar ginnuh téévee meer, maar Nuuk ik doe mee
Ik stap in met het kunstgebit (zgan) en een vers setje gebreid ondergoed van mijn overleden grootmoeder van vaders kant. Doe ik niet lullig over.
Ik doneer mijn statiegeld. Wel zelf nog inleveren.
Moet gewoon weer naar wat extremere tv concepten toegaan dan blijven mensen wel kijken
Yes! Ik ben beschikbaar als programmamanager!
@indernaad_datisjuist | 28-06-23 | 19:14: Welkom bij weer een aflevering van "In de bilnaad".
"So you think you can get asylum" lijkt me wel wat.
@BoerKoekoek | 28-06-23 | 19:52: "So you think you can get aylum in my bilnaad". Kijk es aan. een Topkiller van een concept. Teamwork.
Link onder "nu" is incorrect.
Niet incorrect, maar linkt naar niets.
@HankHill | 28-06-23 | 19:14: dus incorrect %20voor%20zijn%20zeventigste%20verjaar...
Als je dat doet, TALPA kopen, dan doe je dat om geld te verdienen met de reclameblokken tussen de uitzendingen. De uitzendingen zelf zijn bijzaak. Maar zonder uitzendingen geen reclameblokken.
De reclamezenders in de aanbieding...
Gewoon een eerste aanzet: confirmed bachelor Mark Rutte ontmaagden. One way or the other.
I'm gonna find you, I'm gonna ketchup ketchup ketchup
Afgelopen week ziggo definitief stopgezet.
Weer duurder geworden en we keken nooit.
Nu dus écht geen tv meer in huize Ruime.
Alleen internet en wat streamers.
Prima.
Beter laat dan nooit
@indernaad_datisjuist | 28-06-23 | 19:13:
Puur gemakzucht en omdat ik ZiggoGo wilde houden voor op de tablet en in het buitenland.
Beter laat dan nooit inderdaad..
Dat wil ik ook, maar ik wil wel ESPN kunnen kijken en dat kan dus niet zonder kabelexploitant.... ESPN zou eens naar de NFL moeten kijken, daar kan je gewoon een app voor downloaden om alle wedstrijden te kunnen zien.
Zit ik ook aan te denken, keek nooit tv alleen F1 maar die nu via F1pro, we hebben hier alleen maar kabel dus ziggo, geen tv scheelt 11 euro per maand. Dsl is geen oplossing.
REAGEER OOK