TK-lid @D66 Lisa van Ginneken die van Twitter vluchtte jankt onhebbelijk dom over TRANSFOBIE in veilige LinkedIn-bubbel
Hoe kan het toch dat dé partij van de hogere middenstand zich van retoriek van zulke lage kwaliteit bedient
De ideologische huisvredebreuk door een feministe van kleur waar ze zo overstuur van is zag u onderstaand. Een paar sleutelfrasen uit haar bericht alhier:
"Een geluid vol stemmingmakerij en onwaarheden. Een geluid dat onvrijheid en haat aanwakkert. (...) Gevoed door feitenvrije angstbeelden en verzonnen theorieën, worden mensen tegenover elkaar gezet. (...) Daarom blijf ik mij inzetten voor vrijheid en veiligheid. En ik hoop natuurlijk dat jij meedoet. Vandaag, op Internationale Dag tegen Homofobie en Transfobie, en alle andere dagen van het jaar."
Stel hè, je bent écht zo ingekapseld dat je denkt dit thema zo goedkoop te reduceren valt tot goed en kwaad. Als je dat echt denkt, zoals bij Lisa het geval lijkt, dan heb je dus onderaan de streep absoluut niet het beste voor met jonge mensen die zich begeven in het ideologisch/psychologische/fysieke mijnenveld van genderdysforie. Dan ben je gewoon een lege avatar van zoiets vulgairs als ideologie, een vleesgeworden tribaal algoritme, een inwisselbare pion op een veld dat je niet overziet, een vierdehands denker.
Een transvrouw IS van het mannelijke geslacht, ongeacht genderbeleving
Social
De inwisselbare leegte van een binair wereldbeeld
Social
TL;DR je bent gewoon retorisch gemankeerd omdat je nog altijd denkt dat...
gendertransitie, ongeacht hoe vergaand de operaties en hormonale interventies, gelijkstaat aan geslachtstransitie. Dat is conceptueel onhoudbaar, dat weet je in je hart ook wel maar durft het niet te erkennen, en daarom vluchtte je naar LinkedIn.
Met je "feitenvrije angstbeelden en verzonnen theorieën."
Social
Reaguursels
InloggenVan Ginneken vindt dat er geen plek voor haar is. Dat is onjuist. Iemand met een vagina heeft een plek en dat is de dameskleedkamer. Iemand met een penis heeft een andere plek, de herenkleedkamer. Het enige probleem is dat personen met penis de vrouwenkleedkamer in mogen komen met die wet van D66. Leg de grens tussen man en vrouw nou op het punt van je transitie, niet op hoe de viespeuk zegt dat hij (!) zich identificeert. Als er een worst aan zit moet hij (!) uit de dameskleedkamer blijven.
En dan kan het wel zo zijn dat een echte trans op een bepaald moment van transitie zich niet veilig voelt in de kleedkamer. Vervelend, maar anders voelen heel wat meer mensen zich onveilig. Egoisme ten top om dan alleen het belang van de trans te dienen.
Dat veel mensen een hekel hebben aan transmensen komt alleen maar omdat er zulke idioten op afkomen met een ongelofelijk grote bek en onredelijke eisen.
Gender is net zoiets als seksuele geaardheid. Het bestaat niet. Het is een recente sociale uitvinding met een negatief effect op de samenleving. Hoe harder we schreewen dat gender fluide is, des te meer mensen worden transgender.
Ik blijf erbij dat gender niet bestaat. Je hebt geslacht en de rest is gedrag. En dat gelul van, ik voel me een vrouw is ook idioterie. Het is onmogelijk te weten hoe iets voelt dat je niet bent, nooit geweest bent en ook nooit zult worden. Dat kan gewoon niet. Geniet van je fantasieën en hallucinaties, maar zeur niet zo.
Lisa of Erik van Ginneken is afgekeurd als man. Toen zijn zoon een stoma kreeg op jonge leeftijd, lag hij te jankbakkessen over zijn transitie. Met Crowdfunding.. Zoon kon stikken. Maar je bent wel vader. Maar omdat ie afgekeurd is als man, is ie nog niet automatisch een vrouw. En nu met dure woorden zijn bubbel verdedingen.. Het is echt een looser eerste klas. En dat moet het volk vertegenwoordigen. Ronduit een Schande.
Het voelt alsof Dutroux een pleidooi houdt voor betere bescherming van kinderen tegen kindermisbruik.
Even een dubbel-post daar ik wel open sta voor feedback en dit hersenspinsel nog wat aandacht nodig heeft, m'n brein raakt oververhit van dit onderwerp:
@drs.Nee | 17-05-23 | 20:53: Het lezen van die boeken helpt slechts een mening te vormen over die boeken, niet over die personen of de kwestie. Er is geen autoriteit. Trap er niet in.
Net als in islam zeggen ze je het boek te lezen eer je een oordeel mag vellen. Maar het lezen is het erkennen, je hoeft niet te "leren te geloven", er is niets dat er te leren valt anders dan een aangepaste mening. Het lezen van de koran doet Allah niet bestaan, het boezemt angst in. Daar is de woke beweging ook mee bezig. Hun religie is dan ook het antwoord op de vraag "hoe gaan jullie om met islam"... "We zijn onze EIGEN FUCKING ISLAM". Zo erg, dat woke mijn symphatie voor islam opwekt, daar zij zo'n vastgeroest geloof aangrijpen om er zelf sterker van te worden. Hoe?
Door het gevaar dat die religie voor hen vormt te ontkennen en onder een valse dekmantel der liefde een soort uit de kluiten gewassen extreme tegenreactie het "westerse ideaal" te claimen, in de vorm van kindergeest verziekende woke propaganda.
Lang verhaal maar u heeft een punt. Wat ik dus niet helemaal begrijp is waarom velen er in meegaan. Dat woke ding lijkt op massa psychose zowat. Is het wellicht ook.
Maar het word zo stevig in je strot gedouwt, dat je kots neigingen krijgt.
Zoals iemand zei, niet normaal maken wat niet normaal is.
Het lijkt allemaal op de nadagen van het Romeinse rijk, waar de geimporteerden voor de kinderen zorgden en de elite het heel druk had met zichzelf. D666 groot geworden door populisme is er nu kritisch over populisme door anderen.
Rookt Lisa zware van Nelle of is er wat anders aan de hand?
Aangevuld met whiskey
Gewone vrouwen mogen nog wel man genoemd worden of wordt iedere vorm van kwetsen straks strafbaar? En dat staat gelijk aan mishandeling (van wie dan ook)?! Het dringt echt niet tot ze door hoe eng ze bezig zijn, of ze weten het heel goed en zijn op iets anders uit...
Correctie: biologische (echte, ongetransformeerde) vrouwen*
Klinkt meer als een hetze tegen vrouwen, schuldig moeten voelen omdat je er een bent. Al die ombouw mode mag weleens aan banden gelegd worden. Betaal zelf je Transformer zijn, en pas na je 25e.
Inkoppertje, waarom is IDIOT verkeerd geschreven?
Wat ben ik blij dat ik een leven leid waarin er niks van dit gendergedoe voorkomt. Lekker overzichtelijk.
Iedereen, tot je de de tv aan zet.
"Omdat wij ruimte willen geven aan elkaar".
Volgens mij gaat het hier eerder om het opeisen door een minieme groep van een extra ruimte ten koste van de privacy en veiligheid(sgevoel ) van een veel grotere groep. In casu het toilet.
Los daarvan maakt een hormoonbehandeling en geslachtsoperatie je geen vrouw. Hooguit in je eigen wensdenkbubbel. Je hebt mannen, je hebt vrouwen en mensen die zich anders voelen. Niks mis mee maar kappen met dat geneuzel.
Oneens? Pak een leerboek biologie erbij en dan met name over de ontwikkeling van een kind vanuit het embrionale stadium tot aan de puberteit. Ik zeg, succes met je opplaktieten, mij fop je d'r niet mee.
"I'd rather be evil than a fucking liar!" KJ Keen aka Posie Parker.
edit: then of than? Ik ga nou twijfelen en beide varianten look stupid.
Maar hoeveel transgenders willen nu echt stiekem in de vrouwenkleedkamer om naar vrouwenkudtjes te koekeloeren? Dat is toch wereldwijd op de vingers van een hand te tellen!? Het is een non-probleem dat wordt verheven tot een identiteits-oorlog.
Het gaat niet om de transgenders, het gaat om de ervaring van vrouwen op hun toilet. Een niet-vrouw dringt hun territorium binnen. Tenminste, ik neem aan dat dat zo ervaren wordt. Het schijnt dat er ook kerels met iets wat op een vagina moet lijken bestaan. Waar moeten die dan pissen? Urinoir gaat hem niet worden - tenzij met zo'n kartonnen plasdingetje -, mannen zal het verder boeien want ja, je ziet het niet op de zitwc maar als zo iemand dan bij de dames naar binnen gaat...
Het is in deze gewoon bewust een probleem creeren door een genderconfuse minderheid. Nergens voor nodig, gewoon niet doen.
@Graaisnaaiert | 17-05-23 | 20:31:
Maar: Hoe vaak? Het gebeurt echt nergens. En op de WC kan ook de deur op slot toch? Die paniek om niks..
Juist daarom was het voor Kaag een gouden moment om dit aan te kaarten. Helaas, ze heeft gefaald.
Recensie Boeken. De loopgraven van het genderdebat
Transgenders In hun boeken behandelen twee auteurs, beiden feminist, hun tegengestelde opvattingen over de transgender-problematiek.
Jeroen van der Kris - 21 oktober 2021
'Zodra het in een maatschappelijk debat gaat over het gebruik van woorden weet je dat de gevoeligheid een hoogtepunt heeft bereikt. En dat een rustig gesprek over de inhoud moeilijk wordt. Moet je ‘slaven’ zeggen of ‘tot slaafgemaakten’? Is er sprake van ‘vaccinatiedrang’ of van ‘vaccinatiedwang’? In de Verenigde Staten en in het Verenigd Koninkrijk gaat het debat over transgenders nu vaak over woorden.
Twee voorbeelden.
‘Alleen vrouwen hebben een cervix’ (een baarmoederhals), tweette de Britse Labour-parlementariër Rosie Duffield onlangs. Het werd een rel in de partij.
‘De anatomie en de fysiologie van lichamen met vagina’s zijn historisch gezien verwaarloosd’, stond er vorige maand op de cover van medisch tijdschrift The Lancet. Hoezo lichamen met vagina’s? Woedende reacties volgden, onder anderen van Helen Joyce, auteur van het onlangs verschenen Trans. When Ideology Meets Reality.
Net als andere debatten die raken aan identiteit, dreigt ook dat over transgenders te ontsporen. Nancy Kelley, de CEO van Stonewall, vergeleek ‘gender kritische’ opvattingen in een interview met de BBC zelfs met antisemitisme. Stonewall is de Britse belangenorganisatie voor LGBTQ+’ers.
Wat is er aan de hand? Om het bovenstaande te begrijpen is waarschijnlijk wat uitleg nodig.
Maar eerst: waarom is dit debat belangrijk?
Ten eerste kun je erop wachten dat deze, tot nu vooral Angelsaksische culture war ook Nederland bereikt. Het viel niet zo op, maar tijdens de Algemene Beschouwingen in de Tweede Kamer spraken politici aan de rechterkant van het politieke spectrum veelvuldig over genderneutrale wc’s en voorlichting over gender-identiteit op scholen.
Ten tweede neemt het aantal mensen dat zich identificeert als ‘trans’ toe, ook in Nederland. Dat roept vragen op. En dat heeft maatschappelijke gevolgen./1
Bij het woord transgender zullen veel mensen denken aan iemand die zich van jongs af aan niet prettig voelt in zijn lichaam, meestal een man. Iemand die zich laat opereren en verder door het leven gaat als vrouw.
Maar in de VS, het VK, en in toenemende mate ook in Nederland, is ‘trans’ een veel ruimer begrip. Ook mensen die geboren zijn als man maar zich identificeren als vrouw vallen eronder. Volgens die definitie kan een trans vrouw een baard hebben. Transgenders die zich niet laten opereren zijn tegenwoordig in de meerderheid. En er zijn steeds meer mensen die geboren zijn als vrouw en zich identificeren als man.
Transgenderklinieken in de hele wereld zagen de afgelopen jaren de wachtlijsten groeien en dat komt vooral doordat zich meer meisjes melden die het gevoel hebben een jongen te zijn. Als een zorginstelling of een medisch tijdschrift het heeft over ‘mensen met een cervix’ of ‘lichamen met een vagina’, in plaats van ‘vrouwen’, dan is dat om te voorkomen dat ze trans mannen, die zich niet hebben laten opereren, uitsluiten. Ook trans mannen kunnen immers een cervix of vagina hebben.
Er is veel aan de hand en dus verschijnen er boeken over het onderwerp, veelal Engelstalig. Twee daarvan vallen op: het eerder genoemde Trans van Helen Joyce, redacteur van The Economist, en The Transgender Issue. An Argument for Justice van Shon Faye, een Britse trans vrouw. Beiden noemen zich feminist, maar hun standpunten zijn totaal verschillend.
... Helen Joyce geeft veel informatie. Ze neemt bijvoorbeeld de ruimte om het verhaal te vertellen van Einar (Lili) Wegener, een Deen die zich in 1930 meldde bij het Instituut voor Seksuele Wetenschappen van Magnus Hirschfeld in Berlijn. Hirschfeld was een pionier. Hij opereerde Wegener en behandelde haar met hormonen. Haar levensgeschiedenis vormde de basis van de succesvolle speelfilm The Danish Girl.
Fascinerend is ook het verhaal dat Joyce vertelt over een andere succesfilm, The Matrix, waarin de hoofdpersoon in een parallelle wereld leeft. In kringen van transgenders geldt The Matrix als een allegorie. Hoofdpersoon Neo zou eigenlijk trans zijn, en de echte wereld die hij ontdekt staat voor een maatschappij waarin hij zijn ware genderidentiteit kan uiten.
Helen Joyce vertelt deze dingen niet zomaar, alle informatie die ze geeft dient een doel. Ze wil het ontstaan beschrijven van wat ze noemt een ‘trans ideologie’, die wordt aangehangen door ‘trans activisten’. Tot laat in de twintigste eeuw vormden transgenders een kleine groep die vooral op zoek was naar medische hulp. Nu is er een flinke gemeenschap die rechten opeist. Bijvoorbeeld dat er geen operatie of zelfs geen medische verklaring meer nodig is om voor de wet van geslacht te veranderen. Wie zegt dat zij een vrouw is, is een vrouw. Overheidsinstanties, onderwijsinstellingen en bedrijven in veel landen gaan daar in mee.
Helen Joyce maakt zich kwaad over die meegaandheid, omdat zwaar bevochten rechten van vrouwen hierdoor worden geschonden, vindt ze. Ze heeft het dan over de rechten van vrouwen die als vrouw geboren zijn. It’s the biology, stupid, zo zou je haar betoog kunnen samenvatten. Er zijn nu eenmaal verschillen tussen de mannelijke en vrouwelijke sekse, stelt Joyce. Zo zijn vrouwen gemiddeld minder sterk en dus kwetsbaarder dan mannen. Verkrachters zijn meestal mannen. Daarom zijn er gescheiden toiletten, kleedkamers, gevangenissen, en ook sportwedstrijden waaraan alleen vrouwen mee mogen doen. Als iedereen die zich identificeert als vrouw welkom is op een damestoilet, dan voelen andere bezoekers zich niet langer veilig, aldus Joyce.
Wie zonder al te veel voorkennis alleen het boek van Joyce leest, is waarschijnlijk bereid een heel eind met haar mee te gaan.
Maar er is ook een andere kant aan het verhaal, en hoe die eruit ziet kun je lezen in het boek van Shon Faye, The Transgender Issue. Faye is wat Helen Joyce een trans activist zou noemen. Op haar beurt ergert Faye zich kapot aan het feit dat feministen als Joyce het steeds willen hebben over kleedkamers, gevangenissen en sportwedstrijden. Want dat is volgens haar helemaal niet waar het gros van de transgenders mee bezig is. Zelf komt ze uit een begripvolle middenklasse-familie die haar transitie met liefde accepteerde. Maar niet iedereen heeft dat geluk. Transgenders blijken oververtegenwoordigd in statistieken over armoede, (huiselijk) geweld en zelfmoord. Veel transgenders zijn veroordeeld tot een bestaan als sekswerker, om in hun levensonderhoud te kunnen voorzien. Daarom bekijkt Faye het anders dan Joyce: stel je eens voor dat je als trans vrouw slachtoffer bent van geweld en opvang zoekt. Misschien zie je er nog niet erg vrouwelijk uit omdat je ‘in transitie’ bent. In een opvanghuis voor vrouwen zit niemand op je te wachten. Maar in een opvanghuis voor mannen ben je ook al snel een mikpunt van spot. Heb mededogen, zo zou je haar betoog kunnen samenvatten.
Wie zonder al te veel voorkennis alleen het boek van Faye leest, is waarschijnlijk bereid óók met haar een heel eind mee te gaan.
Zoals in andere identiteitsdebatten blijft ook bij Joyce en Faye de rol van de media niet onbesproken. Ze leven dan wel in verschillende werelden, allebei maken ze verwijten aan ‘de media’. Volgens Joyce zijn die óók in de greep van de ‘gender ideologie’. In de ogen van Shon Faye besteden de media juist te veel aandacht aan de onderwerpen die feministen als Joyce aandragen, onderwerpen die voor de gemiddelde transgender weinig relevantie hebben. Feministen als Joyce beginnen bijvoorbeeld steeds weer over de zaak van Karen White, en de media smullen van zo’n sensatieverhaal.
Verkrachter
Karen White, een Britse, werd geboren als Stephen Wood. Ze werd veroordeeld voor verkrachting. Terwijl ze nog in transitie was, werd ze geplaatst in een gevangenis voor vrouwen. Daar vergreep ze zich aan twee medegevangenen. Volgens feministen als Joyce laat deze zaak zien dat mannelijke delinquenten de ‘gender ideologie’ gebruiken om hun straf uit te mogen zitten in een vrouwengevangenis, waar het regime milder is. De andere kant van het verhaal lees je bij Shon Faye: trans vrouwen worden vaak door medegevangenen niet geaccepteerd in een mannengevangenis en hebben het daar extra zwaar. Toch geven ze in het Verenigd Koninkrijk meestal de voorkeur aan detentie tussen mannen. Er zijn weinig gevangenissen voor vrouwen, dus als je daar voor kiest dan zit je vaak ver weg van familie. Het verhaal van Karen White is totaal niet representatief, stelt Faye, er zitten nauwelijks trans vrouwen in Britse vrouwengevangenissen.
Hoe beoordeel je twee boeken waarin auteurs zo’n radicaal andere kijk hebben op hetzelfde onderwerp?/2
"Hé.. ik heb een lul, en sta ik hier een beetje tussen de mannen in de kleedkamer en op het toilet, en ik wil helemaal geen lul, ik wil een kut en op het vrouwentoilet en tussen de vrouwen want anders kijken mannen me zo raar aan en nu kijken vrouwen mij raar aan en ik hun... echt niet! Want ik ben gewoon zoals zij! En ik wil niet naar het mannentoilet omdat ik daar naar mannen kijk want ben zó vrouw!"
't Slaat als kut op Dirk.
... Eerst een kritische opmerking over Helen Joyce: haar onderbouwing is nogal anekdotisch. Ouders zouden hun kinderen stimuleren in hun overtuiging dat ze trans zijn, omdat ze graag willen overkomen als progressief en ruimdenkend, schrijft ze. Om dat punt te maken citeert ze een anonieme moeder, die in een besloten Facebookgroep zegt blij te zijn dat geen van haar acht kinderen een ‘saai cis kind’ is (cis is het tegenovergestelde van trans; de toevoeging wordt vooral in kringen van transgenders gebruikt om aan te geven dat iemand zich identificeert met het geslacht dat hem of haar bij geboorte is ‘toegekend’).
Er zijn ook ouders, denkt Joyce, die liever hebben dat hun kind trans is dan gay. Ze citeert een conservatief-christelijke moeder uit Texas die in 2017 een interview gaf aan Good Housekeeping. Haar zoontje gedroeg zich erg meisjesachtig, zozeer dat familie begon te vragen of hij soms gay was. ‘Het maakte me zenuwachtig’, vertelt de moeder, ‘ik maakte me voortdurend zorgen wat mensen van me zouden denken.’ Uiteindelijk stemde ze ermee in dat het kind in transitie ging. Ze is opgelucht: ‘Nu heb ik een gelukkig, gezond, spontaan, lief, mooi, zoet meisje dat houdt van Jezus en van haar broers.’
Ook op Faye kun je kritiek hebben. Zij noemt veel cijfers maar die zijn dan weer niet altijd even betrouwbaar. Vijfenveertig procent van de jonge transgenders zou wel eens een zelfmoordpoging hebben ondernomen. Het blijkt te gaan om een vrij kleine, niet-representatieve online poll.
Zowel Joyce als Faye schiet af en toe door. Helen Joyce lijkt een samenzwering te zien van farmabedrijven die hormoonpillen willen verkopen, artsen die graag willen opereren en ‘mainstream media’ die niet zien wat er op het spel staat. Maar haar boek is besproken door alle grote kranten in de VS en het VK. En wie even googlet ziet dat Angelsaksische media voortdurend over het onderwerp schrijven. Joyce, redacteur bij een respectabel blad, plaatst zichzelf daarmee wel erg gemakkelijk in de positie van underdog. Het is ook niet zo dat artsen zieltjes moeten winnen, in ieder geval niet in het VK. De wachtlijst bij genderkliniek Tavistock in Londen is (net als bij VUmc in Nederland) zo lang dat mensen jaren moeten wachten op een intake.
Maar ook Shon Faye verliest af en toe de realiteit uit het oog. Als ‘socialist en anti-imperialist’ (haar woorden) heeft ze een wel erg radicale oplossing voor het probleem van de trans vrouw die naar een vrouwengevangenis wil: schaf alle gevangenissen af. En ze worstelt met haar standpunt over transgenders in het leger, want eigenlijk is ze tegen het leger.
Niettemin zijn het goed geschreven boeken, beide auteurs weten hoe je een betoog opbouwt. Maar het zijn wel boeken die zijn geschreven vanuit een loopgraaf. Net als bij slavernij of corona gaat het uiteindelijk over de vraag hoe je in het leven staat. En als een deel van de maatschappij die vraag voor zichzelf anders wil gaan beantwoorden, dan heeft dat gevolgen voor de rest van die maatschappij, die liever geen verandering wil.
Deze boeken (en andere over dit onderwerp) dragen bij aan een verdere polarisering van een debat, dat toch al behoorlijk giftige trekken heeft, en dat is jammer.
Maar Joyce en Faye bieden wel veel stof tot nadenken. De vragen die ze aan de orde stellen zijn interessant en urgent. Wat betekent het als een groeiende groep mensen een andere genderidentiteit kiest? Wat betekent dat voor die mensen én voor de maatschappij waarin ze leven? Hapklare oplossingen bieden ze niet. Voor wie zichzelf een oordeel wil vormen, zit er helaas maar één ding op: afdalen in de loopgraven en beide boeken lezen.'
Bron: www.nrc.nl/nieuws/2021/10/21/de-loopg...
Bij pestgedrag gaat het niet om de verzender maar het gaat om de ontvanger en hoe het bij deze binnenkomt, hoe de zender het heeft bedoeld is niet van belang.
Met "Maar hoeveel transgenders willen nu echt stiekem in de vrouwenkleedkamer om naar vrouwenkudtjes te koekeloeren?" reageer jij als een zendende pester die schijt heeft aan hoe het bij de ontvanger binnenkomt.
Het maakt hierin dus ook geen ene reet uit wat jij jezelf afvraagt, die vrouwen die last hebben van het moeten delen van de kleedkamer voelen zich niet veilig bij bepaalde transgenders, waarom maakt niet uit, ze voelen dit zo.
De vrouwen die in een vrouwen kleedkamer zich veilig voelen moeten zich niet hoeven aan te passen vanwege een transgender die zich daar zelf opdringt, het past of het past niet en afdwingen werkt averechts.
Maar hey, dat regelen die vrouwen en "vrouwen" onderling wel, daar zijn echte vrouwen net wat doortrapter in dan wij mannen, het afdwingen zal vast wel weer gaan lukken, maar binnen een paar keer is "ze" afgebrand en uitgekotst, door het dwingen zal de transgender nooit geaccepteerd worden.
Andersom vermoed ik dat de meesten mannen er geen enkel probleem mee hebben wanneer een "man" in zijn blote "tokus" onder de douche stapt na de 3e helft van het voetballen op de zaterdag of zondag, daar doen ze niet zo moeilijk over.
@drs.Nee | 17-05-23 | 20:53: Het lezen van die boeken helpt slechts een mening te vormen over die boeken, niet over die personen of de kwestie. Er is geen autoriteit. Trap er niet in.
Net als in islam zeggen ze je het boek te lezen eer je een oordeel mag vellen. Maar het lezen is het erkennen, je hoeft niet te "leren te geloven", er is niets dat er te leren valt anders dan een aangepaste mening. Het lezen van de koran doet Allah niet bestaan, het boezemt angst in. Daar is de woke beweging ook mee bezig. Hun religie is dan ook het antwoord op de vraag "hoe gaan jullie om met islam"... "We zijn onze EIGEN FUCKING ISLAM". Zo erg, dat woke mijn symphatie voor islam opwekt, daar zij zo'n vastgeroest geloof aangrijpen om er zelf sterker van te worden. Hoe?
Door het gevaar dat die religie voor hen vormt te ontkennen en onder een valse dekmantel der liefde een soort uit de kluiten gewassen extreme tegenreactie het "westerse ideaal" te claimen, in de vorm van kindergeest verziekende woke propaganda.
Die vrouw die interrumpeert mag toch ook zeggen wat ze vindt?
Het is nog steeds een mening om een trans-vrouw een vrouw te noemen. Deze dame wil het een trans-vrouw noemen. Dat mag ook. Ze scheldt de persoon niet uit en ridiculeert haar ook niet.
Het is toch een lezing op een partij-congers? Geen openbare inspraakavond. En dan nog, geen half uur eerder waren er workshops met exact dat onderwerp, geen activiste te bekennen.. Dus wat nou "mag toch ook zeggen wat ze vindt".
@Beste_Landgenoten | 17-05-23 | 20:25: Klopt helemaal! Maar vergeet niet dat we het hier aan te danken hebben dat we nu weer een heerlijk Kaag momentje hadden, Lieverd.
@Grachus | 17-05-23 | 20:45:
Het zij jullie gegund.
Maar wel 70.000 mensen per jaar binnen laten waarbij de emancipatie nog 50 jaar achterloopt. Do the science stupid.
Je bent een nulletje vergeten.
Die mensen lopen geen 50 jaar achter, eerder eeuwen. Dat gaat niet veranderen zolang afvalligen bestraft worden en men ongestraft hun gang kan gaan omdat er weggekeken wordt. Tel daar bij op dat het aantal van dat soort volk snel stijgt en je weet waar je staat.
Lesbisch, homo, bi. Da's van wie je houdt en wat je in bed uitvreet. Moet je fijn zelf weten.
Trans, queer en de rest van de letterbak is psychische schade. Ombouw voegt daar een fysieke schade aan toe. Van Ginneken is een beschadigde kerel, ongeacht hoe hij er zelf over denkt.
Een transvrouw die "man" wordt genoemd. Wat een verschrikkelijk drama.
En dan dat eeuwige NIETSZEGGENDE cliché "vrij om te zijn wie je wil zijn !"
Dat gezegd door Kaag die ook zei: ‘Er is een speciale plek in de hel voor vrouwen die vrouwen niet helpen’. Vervolgens liet ze een Gedrimmelde vrouw als een baksteen vallen.
D66, ooit het redelijke alternatief, afgegleden tot zwart-wit-denkers die net als Trump en Bush het "if you're not with us, you're against us" hanteren. Treurig.
Lisa gaat vol op het emo orgel. Dat heeft dit onderwerp nou net niet nodig. Blijf in gesprek met je criticasters en denk mee met het oplossen van de problemen qua sport en vrouwenruimtes. Door anderen serieus te nemen zul je het terugkrijgen.
Het gaat ze ook niet om een oplossing. De strijd, daar gaat het om. De doelpalen worden dus continue verlegd en dan moeten er steeds verdergaande offers gebracht worden. Van andere groepen dus. In dit geval vrouwen. En aangemoedigd door klapvee die er niks van snapt maar wel snel is om elke vrouw die er iets van vindt uit te schelden voor TERF.
Kaag heeft, toen ze onderbroken werd door die feministe, de kans om beide groepen gerust te stellen compleet verknald. Het is duidelijk dat er steeds wordt ingezet op het verlies van de ander. Een win situatie voor iedereen willen ze niet. Of het komt door arrogantie of door domheid.
@Deflatiemonster | 17-05-23 | 19:38:
Bij d666 krijg ik eerder het idee dat het ze gaat om exposure, om zichzelf te bewijzen hoezeer zij deugen.
Ze doen ogen en oren dicht en roepen keihard 'LALALAAAAA!!' als iemand hen wijst op tegenstrijdigheden in hun 'visie' en 'beleid'.
Hierbij is d666 te zeer van zichzelf overtuigd om haar domheid arrogantie te zien
Haar jankverhaal is slechts het opzetje om dadelijk volop censuur op social media platforms erdoor te drukken. Alleen gelijkgestemden = D66 welkom...
Ik heb op zich niks tegen de transen, maar mij god dat D66 gezever strijkt me echt tegen de haren in.
Ik heb ook helemaal niets tegen die mensen. Maar als je me eerst met idiote beladen termen als "heteronormatieve cis witte man" tot ultieme vijand verklaart die direkt verantwoordelijk zou zijn voor alle leed en onrecht op deze wereld, dan moet je nu niet verwachten dat me ga "uitspreken" because I don't give a fuck. Dat gender identiteits gedoe van jullie interesseert me geen hol. Je doet maar. Laat mij met rust, en ik laat jou ook met rust. Suxes verder.
Als iemand het oneens is met een standpunt van D66 schijnt dat altijd iets met haat te maken te hebben.
Haatinflatie.
Graaihaatflatie
D66 is niets anders dan een verzameling van ras-opportunisten, die - zodra ze hun doel bereikt hebben- zich vanuit de krochten met hun manipulaties bezig houden
Van Ginneken heeft het over "haar partijleider" met al dan niet gestrekt arm en 1984 in zicht terwijl ze voltooid leven je door de strot duwt totdat je stikt......
Een gemeenteraadslid van D66 in Eindhoven heeft in een jaar tijd voor ruim 10.000 euro gedeclareerd voor een huurhuis, omdat ze ook woonachtig is in nijmegen, en daar ook wil blijven wonen.
www.ed.nl/eindhoven/d66-wethouder-dec...
Dan heb je dus een huizencrisis waar de politek alles aan probeert te doen, en die muts bezet dus twee huizen omdat ze gemeenteraadslid in eindhoven is (en dus in eindhoven moet wonen), maar haar huis in nijmegen niet op wil geven.
Typisch geval D66 do as i say, don't do as i do
@brie-de-penis | 17-05-23 | 19:11:
Maar ze deugt wel!
@brie-de-penis | 17-05-23 | 19:11:
Als die Monique Esselbrugge i.p.v. D66-wethouder Richard de Mos had geheten en wethouder was van Hart voor Den Haag, dan was zij allang van d'r bed gelicht, was er huiszoeking gedaan, had het OM jaren nodig voor onderzoek naar haar, zou de Haagse D66 als klap op de vuurpijl van de daken schreeuwen dat zij geen samenwerking in een coalitie wil met die persoon zolang het onderzoek loopt, en... dan zou de landelijke pers evenals de NPO niet stil zijn maar de mond vol hebben over corruptie, crimineel, ambtsmisdrijf, etc.
Mijn grootvader zei de wijze woorden al: When you are born with a dick, you 'll never become a chick.
Hormonen en de schaar maken iedere transitie klaae
Jouw veilige plekje opeisen en die ten koste laten gaan andere vrouwen. Dan doe je iets verkeerd.
Kaag bestaat helemaal niet.
Dat is een pre-AI uitvinding van een D66 marketing bureau ......
Feiten en emoties gescheiden proberen te houden lukt niet echt bij Lisa. Net een vrouw.
Gender en sexe houdt ze al niet uit elkaar.
Mijn partijleider. Wat een verheerlijking. Klef zooitje.
Ja, dat viel me ook direct op.
1984
Een echo uit een hele enge tijd, maar ja, niet onverwachts, enge partij doet eng.
Jawohl Frau Fuhrer.
Moet dat niet part-eileider zijn?
@Zeurders | 17-05-23 | 19:16: Volgens mij is het "Führerin"
Kereltje toch......
Linkse partijen willen problemen altijd graag oplossen als ze reeds ontstaan zijn. Het probleem aanpakken bij de wortel zijn ze niet zo van. Iedereen weet dat voorkomen beter is dan genezen. Iedereen, behalve politici. Geert is de enige.
Het zijn zachte heelmeesters …
Billy Lisa.
Zucht…
Zeg Kaag, met de bont gekleurde vlag zwaaien en zeggen dat mensen lief moeten zijn werkt niet. Uitzetten wel, en stop eens met paspoorten bij D66 foldertjes uit te delen.
Ik vond het incident destijds met jongensachtig meisje / meisjesachtige jongen "Frederique" tekenend voor het kultuurverschil wat maar niet tot mensen door schijnt te dringen.
Kansenpareltje : "ben jij een jongen of ben jij een meisje ?"
Frederique : "Ik ben wie ik ben, en jij mag zijn wie jij wil zijn."
Door dit antwoord in razernij ontstoken met Kansenpareltje Frederique als een dolle, genadeloos in elkaar.
Het antwoord van Frederique was heel redelijk, en ook heel typisch Westers. Conflictvermijdend, dat zit ingebakken in het Westerse DNA.
Maar Kansenpareltje komt niet uit een Westerse kultuur. In de klan-kultuur waar hij vandaan komt, mag een man NOOIT gezichtsverlies lijden. Hij zal er alles aan doen om dat te vermijden. Als hij toch gezichtsverlies lijdt, is het toepassen van geweld de enige remedie. Omdat het antwoord van Frederique geen direkte antwoord op de vraag "ben jij een jongen of een meisje ?" voelt Kansenpareltje zich hierdoor in zijn hemd gezet, en lijdt hij gezichtsverlies voor zijn vriendjes. Hij heeft nu geen andere keus dan geweld te gebruiken.
De mate van aggressie waarmee dit soort - vaak hele jonge - mannetjes kunnen reageren is voor Westerlingen een totale schok, die klappen helemaal dicht en hebben er geen antwoord op. Maar dit is dus kultureel bepaald.
Ook wel mooi aan die tweet van Kaag, volgens haar is een trans persoon 'misgenderen' dus net zo erg als een homo koppel op straat in elkaar rossen.
Weten we dat ook weer.
Je zou bijna nog gaan terug verlangen naar het '66 onder Pechtold. Bijna dan he!
inderdaad, wat er nu is is een totaal losgeslagen bende idioten die een gevaar vormen voor ons land én de wereld,.
Paar jaar geleden zou ik een dergelijke opmerking hoofdschuddend hebben gelezen. Nu kan ik deze alleen maar onderstrepen.
Ik vind dat toch kiezen tussen een kapotte fles door mijn mond of door mijn reet naar binnen.
@At_Dawn_They_Sleep | 17-05-23 | 18:02: Ik ook.
Geen greenwashing, maar rainbowwashing.
Het ruikt anders behoorlijk ongewassen.
D66 is het politieke equivalent van een Zwart Gat: hebben ze je eenmaal ingekapseld dan kom je er nooit meer uit. Wat rest is leegte.
Lijkt me wel heel fijn voor twitteraars dat Lisa ermee stopt.
Dag Lisa.
Alleen dat zinnetje: "en ja, regulering van social media platforms is keihard nodig"
Ze gaan weer verder met meer censuur invoeren.
@Wattman | 17-05-23 | 17:55: wat je niet kunt en wilt begrijpen moet je laten verdwijnen.
@Wattman | 17-05-23 | 17:55: Yup, de kompanen van Lisa willen niets anders dan niet-D66 denkbeelden verbieden.
@Grachus | 17-05-23 | 20:03:
Het lijkt er heel sterk op.
We kwamen onafhankelijk tot diezelfde conclusie dus moet het wel kloppen.
Helaas is het wél een kwestie van goed en fout, zwart en wit. Het is zo overduidelijk welke kant de foute aan het verworden is in het dit hele ''gender is maakbaar debat'' dat je op je klompen kan aanvoelen dat de mensheid zich hierover kapot gaat schamen in de toekomst zoals wij ons nu kapot schamen voor zaken uit het verleden.
Welke zaken uit het verleden schaam jij je voor?
@Borrom | 17-05-23 | 17:57: lobotomie, dingen die zijn gedaan uit naam van geloof, onnodige oorlogen etc etc
@moonshiner3519 | 17-05-23 | 18:02:
Dat van die lobotomieën is een wel een interessante vergelijking die ik nog niet eerder gezien had. Met de kennis van nu kunnen we inderdaad vaststellen dat we in het recente verleden op barbaarse wijze in hersenen gesneden hebben om bepaalde geestesziekten proberen te genezen.
Nu wordt er om dezelfde redenen vrij gretig in andere lichaamsdelen gesneden. Ik denk ook niet dat we hier over 50 jaar nog trots op terugkijken.
@moonshiner3519 | 17-05-23 | 18:02: Ook weer zo'n bizar rijtje als homomishandeling en een ander voornaamwoord gebruiken. De inval in de Oekraïne vergelijken met het werk van moeder Theresa.
Of bedoelde u met "dingen die zijn gedaan uit naam van geloof" de Spaanse inquisitie? Dat had ik niet verwacht.
@ParadiseLost | 17-05-23 | 18:25: U heeft een klap van de molen gehad? Wie heeft het over de Oekraine?
De halve wereld staat in brand, dit land barst uit z'n voegen, een giga Staatsschuld, Zorg onderbemand, Onderwijs onvoldoende, radeloze "Toeslagenouders" en mensen wiens huis op instorten staat, onbeheersbare instroom en criminaliteit etc.
Maar hier maakt men zich druk over kleurtjes, wat er al of niet in broekjes zit, een onzichtbaar " dekentje dat op het land blijft liggen" en vooral dat hoe je je voelt ertoe doet.
(Trouwens een raad voor hen die zich de ene dag man voelen, de andere dag vrouw dan weer iets anders; plak een sticker op je voorhoofd met " vandaag aanspreken als ....", want de meeste mensen zijn niet helderziend.)
Beu, kots en kotsbeu ben ik het!
Als er woke ideologische barricades te beklimmen zijn dan kan je niet verwachten dat een Groot Leider als Sigrid Kaag zich met saaie zaken als een staatsschuld gaat bezighouden. Daar hebben we een minister van Financiën voor.
Oh, wacht...
Er zijn er inderdaad die zich de ene dag man voelen en de andere dag vrouw.
STERKER nog, daar zit some ook de factor leeftijdsverschil bij. De ene dag man van middelbare leeftijd, de andere dag jonge vrouw.
Kaag liegt dat ze barst, D66 is de partij bij uitstek die ertegen is dat iedereen mag zijn wie die is, bij D66 mag je alleen maar zijn wie D66 vindt die je mag zijn.
Die is raak. Zegt het voort.
Het onderste filmpje nóg een keer gekeken om mijzelf te overtuigen van wat ik eerder al dacht.
Het lijkt alsof Kaag respectvol luistert naar de dame, maar in werkelijkheid wil ze zsm weer van de dame af, om asap haar eigen plaatje af te draaien.
Gejoel uit de zaal.
Lacherig en weinig respectvol van Kaag.
Lisa is Trots! op haar partijleider, door kalm en respectvol om te gaan met de interruptie van de dame in kwestie.
Heb ik dan een ander fragment gezien?
Ik vind het alles behalve respectvol.
Meer iets van : “goed verhaal, maar we doen daar ff niets mee en nu opzouten!”
Ik wacht even op de uitleg van de hardcore Kaaglovers in de panelen.
Het neerbuigende "lieverd" zegt wat mij betreft alles.
Die Qaq lovers wachten nog hoe te reageren op de rampzalige voorjaarsnota van hun geliefde akela. Van de Lange Houtstraat immers helaas nog niets vernomen hoe te handelen, denk ik zomaar.
Vroeger (nu nog steeds overigens) kon je een body kit kopen om op het frame van een Volkswagen Kever een Porsche te bouwen met polyester panelen.
aircooled.nl/product/porsche-356-spee...
Stel je hebt een Volkswagen Kever en je koopt zo'n body kit en je bouwt je Volkswagen Kever om.
Rij je vanaf dat moment in een Porsche?
Mag je dan bij het RDW een nieuw kentekenbewijs aanvragen waar in staat dat jouw Volkswagen vanaf dat moment een Porsche is?
Wat zou de redenering kunnen zijn om dat niet toe te staan?
#dit heeft niks met transgenders te maken
De meeste Buggy's waren toch ook Kevers vroeger?
Is dat net zoiets als make up opdoen? Je beter voordoen dan je bent?
Is dat net zoiets als make up opdoen? Je beter voordoen dan je bent?
@Mr_Natural | 17-05-23 | 17:17:
Ja, dat waren gewoon Volkswagens met de hele buitenkant er af gehaald dat je alleen het frame (en de motor uiteraard) over hield en dan met een rolkooi er op ter bescherming van de bestuurder.
De Volkswagen Kever had een zelfdragend frame zodat je alles er af kon halen. En zelfs een nieuwe buitenkant kon toevoegen.
Een Buggy is nog steeds en Volkswagen, maar door zijn verbouwing mag ie niet meer op de openbare weg rijden.
Je kan niet naar de RDW gaan een zeggen dat jouw auto zich nu als Buggy identificeert en dat je dat daarom op je autopapieren wilt hebben staan.
Ook wel bekend als de je-weet-wel-kever.
@Osdorpertje | 17-05-23 | 17:33:
Jammer, ik werd er altijd vrolijk van.
@dathoujetoch | 17-05-23 | 17:32:
Een buldog met lippenstift is nog steeds een buldog.
Dat inspelen op je emoties met 'ik mag er niet zijn' of 'voor jou is hier geen plek'. Ik kan het niet meer aanhoren, die vreselijke egoistische emo-drek.
Ik vraag mij altijd af waar ze die ideeën vandaan halen. Blijkbaar is het in hun eigen omgeving allemaal niet zo geaccepteerd en ondervinden ze er veel last van. Dan zeg ik, hypothetisch gesproken natuurlijk, kom lekker bij mij in het dorp wonen, kun je gewoon jezelf zijn. Maar blijkbaar blijven ze liever vernederd en gemarginaliseerd in een GL/D66 omgeving vertoeven.
"die dag is hard nodig"
We hebben als we geluk hebben maar een beperkt aantal dagen per jaar.
Wellicht is 99% inkomstenbelasting niet nodig en kunnen wij het bij 98% houden.
Ze hebben volgende maand 30 dagen voor zichzelf...
Misschien kan ze voor Netflix gaan werken. ZZZU
Er wordt al een serie over Kaag gemaakt, met Sylvana in de hoofdrol.
Daar wordt tegenwoordig in elke serie een vrouwenrol gespeeld door een werkelijk spuuglelijke kerel met een slechtzittende pruik op.
Inclusief acne littekens en als je goed kijkt stoppels.
Ik ben daardoor zo afgeleid dat de plot me ontgaat.
Daar zit die andere heks van 66 al. Van dat Europese censuur clubje.
Klagen over acceptatie, maar vervolgens wel dik de religie van de “vrede” importeren met 800 per week. LoL hypocriet 66 kan je ze beter noemen!
Inderdaad niet verenigbaar, maar ze krijgen het niet over hun lippen om te stellen dat een godsdienst intrinsiek niet-inclusief is.
@Zeurders | 17-05-23 | 17:35:
Ho ho!! Ja maaarrrrrr gggggggristenen hé?! Díe zijn pas erg want die stemmen geen d666, geloven niet in de eussr en nog wat dingen. Daarbij zijn ze over het algemeen blank ( 'wit' in deugtermen) dus schuldig zonder dat ze daar hun aflaten ( is financiering d666 hobby's) voor willen betalen.
Dus. Of u niet appels met appels wil vergel... eh..... of u hem wil peren.
"Transvrouw". Nee hoor. Gewoon een omgebouwde gast. Freakshow noemen we dat.
Yip. De gevolgen van de jarenlange bezuinigingen op de GGZ beginnen zich pijnlijk af te tekenen. Helaas is het geld er niet meer om de situatie te verbeteren, dus past men -net als ook in het onderwijs gebeurt- gewoon de norm steeds aan. Debiel wordt dus langzaamaan normaal…
@Lefty-Messup | 17-05-23 | 17:14: Debiel was altijd al de norm.
Praat maar eens met mensen met een IQ van 100(= precies de norm), zelfs zonder ideologieën, religie of andere rotsvaste overtuigingen is hun wereld best klein. Als de NPO 't "nieuws" niet als hapklare zwart/wit brokken naar binnen lepelt, zouden ze niks van de wereld snappen.
"Mijn Partijleider". Waarom krijg ik hier jeuk van?
Zei ik ook al om 16.42.
U mag ze ook Big Sister noemen.
Omdat 't akelig dicht tegen de persoonscultus van 'Mein führer' aanschuurt?
Komt door al die overmaat aan leiderschapscursussen en competenties die iedereen nodig blijkt te hebben. Ben je als peuter eindelijk leider, wordt het je afgeleerd, en dan moet je weer leiderschapscursussen doen leren. Wat een ingewikkelde wereld.
Krijg je een "gecertificeerde leiderschapschapscertificaat B1 niveau".
Misschien omdat je automatisch een Duitse vertaling in je hoofd hoort?
@nowomowa | 17-05-23 | 18:23: Of de "Grote Leider" (수령)
@nobodiesunmighty | 17-05-23 | 17:46: Als een echte leider iets niet kan gebruiken is het een 'leiderschapscursus'. Mensen die een dergelijke cursus volgen moeten geen leidinggevende positie mogen hebben.
Maar wat is nou die vrijheid,
wat is nou die heilstaat,
als er muren omheen staan?
Als je bang en voorzichtig met je mening moet omgaan?
Ach, wat is nou die heilstaat, zeg mij wat is ie waard,
Wanneer iemand die afwijkt voor gek wordt verklaard?
Nummer uit 1984.
Toeval?
Angst
Je hebt de triangle from hell:
* Slachtoffer
* Dader
* Redder
1) Zoek een slachtoffer. A ha! Transgenders!
2) Maak de problemen die een transgender heeft, 10 keer zo groot, en zet de media daarvoor volop in.
3) Presenteer jezelf als redder, met een moreel geweten.
Hoppaa! Er kan weer goed verdiend worden.
Jan-Pieter
P.S. transgenders hebben vaak ook problemen. Dat ontken ik niet. Maar D666 vergroot deze problemen uit, voor eigen gewin.
Vooral omdat er in heel nederland 100k transgenders zijn(ergens tussen de 0.5 en 0.7%), en hun problematiek wordt besproken alsof half het land onder dit probleem gebukt gaat.
Terwijl de problemen waar half het land onder gebukt gaat, zoals inflatie, stijgende kosten levensonderhoud, woningtekort, migrantenoverschot, energietransitie die in de knel komt etc. worden afgedaan met een in het Regeerakkoord afgesproken oplossing, ongeacht of het iets oplost.
Het zijn geeneens de echte transgenders die zo schreeuwbekken, maar vooral de psychiatrische gevallen, narcisten en relnichten.
Je kan en mag niet van GS-redacteuren verwachten dat ze consequent zijn.
U ziet het hypocriete niet denk ik. Er zijn mensen die beide (islam en letterbak) verdedigen, want divers, deugen en dat moet. Diezelfde mensen ontgaat het schijnbaar dat letterbakken en islam elkaar bijten. Hoe gaan ze nu om met hun diversiteits-religie?
Ga het niet opnemen voor GS, dat kunnen ze zelf uitstekend, maar de hypocriete spagaat lijkt me vrij duidelijk. En tevens wordt er nu zoveel in de letterbak verzameld dat het heel lastig wordt om nog nuance te zoeken.
Nuanceverschil.
Kaag vindt dat een omgebouwde kerel man noemen, even erg is als homo's in elkaar beuken.
Daarmee schoffeert ze en de hele gayscene en alle vrouwen in 1 stupide opmerking.
Toch knap.
@BenDeLier | 17-05-23 | 17:34: Je trekt ze onterecht gelijk. Kritiek hebben op de overgevoeligheid en onredelijke verwachtingen van enkele transgenders is wat anders dan de cultureel/religieus gedreven haat vanuit allochtonen naar diezelfde groep.
Is er een reden dat Kaag een profielfoto blijft gebruiken van 15 jaar geleden?
Ze gaat niet graag "Vooruit!" in haar leeftijd, gok ik.
Leeftijdsdysforie.
Het lijkt erop dat Sigrid bij het handen schudden een trekkende beweging maakt.
Kijk, zo subtiel is passieve agressie.
Pas op mensen, D66 en de coalitie zijn een politie staat aan het oprichten.
Ja, begint er wel op te lijken.
Ons uitspreken tegen onverdraagzaamheid. Want ons land kan hard zijn voor iedereen die anders is.
Klopt als een zwerende vinger. Probeer maar eens tegen je D666 collega's of buren te zeggen dat jij niet op D666 stemt. Maar op JA21. BBB. FvD. Of, god verhoede, PVV. En ervaar dan hoe onverdraagzaam en hard ons land, je D666 collega's en D666 buren zijn. Uitsluiten. Demoniseren. Negeren. Belachelijk maken. Beschuldigen van rascisme, fascisme, noem het maar op.
In goed jiddisch noemen we dit een gotspe. D666, de partij die als geen ander uitsluit klaagt over uitsluiting. Je zou er om kunnen lachen als het niet zo intriest was.
Gek he, dat er steeds meer jongeren zich willen laten ombouwen.
Zou het door de microplastics komen? Of D666?
Hoe het ook komt, het blijft gek!
Ik denk eerder aan microdoses LSD door de havermelk.
Hopelijk mengt Sander zich snel in deze discussie om alle andersdenkenden voor 'domme lul' uit te maken.
En te blokkeren!
Is sowieso niet zo genderinclusief om alleen de mannelijke genitaliën te benoemen. Hoewel hij naar buiten toe probeert te deugen, komt in zijn gescheld zijn echte ik naar boven, en dat is echt een ordinaire witte man; racistisch, vrouwonvriendelijk en niet inclusief [Freud mode off].
Met Kaag hebben we nu de slechtste minister van financiën sinds tijden. Met opgebouwde enorme staatschuld is zij een risicofactor. Mist elke ervaring. Ze houdt zich liever onledig met volledig ondergeschikte, modieuze discussies uit de VS over man- vrouw zaken.
Wobke Hoekstra hield om 13:15 een praatje over de ministerraad. Ik vond het een verademing. Die man weet waar hij het over heeft, dat ben ik bij Kaag nog niet tegengekomen en vermoed ook niet dat ze haar best doet om meer kennis te vergaren, er zit gewoon geen vooruitgang in.
Die staatsschuld is helemaal niet zo hoog, ligt nog onder de 50 procent van het BBP. Er zijn niet heel veel landen in Europa die dat beter doen dan Nederland.
@Après toi | 17-05-23 | 17:04: recent: de Raad van State heeft dezer dagen zware kritiek op Kaag wat een minister van financien doorgaans niet overkomt.
@J.Hendrikse | 17-05-23 | 17:13: Tsja als een vrouw de financien beheert...
@Après toi | 17-05-23 | 17:04: oh, dus als anderen het slechter doen, is dat niet erg?
@J.Hendrikse | 17-05-23 | 17:13: Nederland loopt risico's als de economische groei tegenvalt. Maar tot nu toe blijft de staatsschuld binnen de perken.
@Vandeanderekant | 17-05-23 | 17:17: 50 procent staatsschuld is gewoon prima. De Eurozone-norm is 60 procent en daar blijft Nederland mooi onder.
@Vandeanderekant | 17-05-23 | 17:17Kijk ook eens naar landen als de VS, het VK, Japan, België, Frankrijk.....
@Après toi | 17-05-23 | 17:19: Nu ineens is 50 procent staatsschuld wel oke'? Dat Nederland pas op de twaalfe plaats staat binnen de EU is ook wel oké?
@Après toi | 17-05-23 | 17:04: En als we de overheidsbestedingen uit het BBP elimineren?
Dat onbeholpen cliché-taaltje van D66 is van een uitzonderlijk laag allooi. Wie zijn toch de tokkies die daarop stemmen?
Vraag ik me ook af. Transgenders enzo. Dat zijn er toch niet heel veel, hoop ik.
Vraag ik me al zolang af.
Kaag schrijft 'transvrouw' als één woord. Wat een TERF
Stem ze weg.
Bemoei mij er verder niet mee.
www.facebook.com/reel/164929923000922...
Die lui hebben allemaal zo ongeloofelijk veel woorden nodig om hun gelijk te halen.
En het erge is dat ze geen gelijk hebben.
Het zou fijn zijn als van Ginneken en Kaag gebruik maken van een sportschool waar ze deze trans experimenten toelaten. Deze 2 mogen wat mij betreft gaan douchen met mannen die zich identificeren als vrouw. De Palestijnse echtgenoot van Kaag zal het vast ook helemaal geweldig vinden dat zijn vrouw heeft staan douchen al genietend van de blote piemels om haar heen.Uiteindelijk sluiten ze niemand uit, nietwaar?!
Daar zit het probleem ook een beetje. Vroeger was je "trans" als je genderdysforie had... niet als je vond dat je het had. En als je de transitie had doorgemaakt of daar aan begonnen was. Vraag ook maar eens aan echte transgenders hoe ze destijds over zichzelf praatten, wie nog met de transitie bezig was zei: "Ik leef als man/vrouw", pas wie de operatie achter de rug had zei: "Ik *ben* man/vrouw"
Tegenwoordig draait het echter niet meer om feiten, maar om gevoelens. En dan krijg je dus dit.
@Muxje | 17-05-23 | 16:58: Het eerste gedeelte ben ik met u eens. Wat betreft de gevoelens, het gaat nu veel verder dan dat. Die transgenders eisen dat zij aangesproken en behandeld worden zoals zij dat willen. Dat is hun recht, vinden zij. Er zijn nu mannen die zich verkleden als vrouw en vinden dat zij toegelaten moeten worden tot damespraatclubjes waar er gesproken wordt over, vrouwendingen zal ik maar zeggen. Waarom? Het is gewoon een obsessie voor die figuren.
@Muxje | 17-05-23 | 16:58: Zie je overal terug, vooral op het journaal en in kletsprogramma´s. Altijd is het : wat voelde je, hoe voelde je je, wat voor gevoel had je erbij ez. enz.
@Miss_Pinky | 17-05-23 | 17:10: Dat zijn ook geen transgenders, maar relnichten, psychisch gestoorden en sexuele predatoren. Zoals je in deel 1 al schetst is voor echte transgenders de transitieperiode inderdaad een proces, waarbij aan het eind van het (leer)proces de knop helemaal wordt omgedraaid. En pas dan zijn ze blij dat ze naar dat andere toilet vrij en onverveerd kunnen gaan. Die weten dat in de beginfase een te grootschalig in een vrouwenomgeving zijn contraprodctief werkt. De door jou als voorbeeld genoemde harde eisen zijn echt afkomstig van de lui uit mijn eerste zin. En GL/D66 Deugers natuurlijk. laten we die vooral niet vergeten.
@Grachus | 17-05-23 | 20:25: Beetje laat, maar helemaal met je eens. Vooral die laatste zin.
Je hebt de vrijheid te zijn wie je wil zijn. Zo sta je dan in een vrouwen omklede ruimte met een glurende man met baard die zegt zich vrouw te voelen. Of je zit in een vrouwen gevangenis en daar wordt een man geplaatst die wegens verkrachting veroordeeld is maar zich nu vrouw voelt en eerst nadat hij twee gevangene van een baby heeft voorzien weer verwijdert. Van mij mogen vrouwen hierover klagen.
U was mij net voor..sorry
Kaag heeft dus gekozen om vrouwen in de steek te laten. Het is namelijk helemaal hip om achter een paar extreme randfiguren te rennen omdat het nu hip is. Opkomen voor rechten van minderheden hoeft helemaal niet ten koste te gaan van de rechten van anderen maar bij D66 heeft men dat niet door. Zij zien het als een zero sum game.
D66, de hoeders van het fatsoen. Jammer dat ze zelf door en door verrot zijn in die partij die eigenlijk meer een modeverschijnsel dan een partij is.
Heel slechte mode. Geen vlees geen vis, zelfs geen vega.
Een lobbypartij, een verdienmodel.
"Spreek je uit. Wees niet stil."
Ga godverdomme de Nederlandse financiën eens fatsoenlijk beheren, muts!
Zoiets?
Man, man, man...
Dus vandaag is mijn moeder eigenlijk mijn vader.
En je oom eigenlijk je achternicht.
Lisa is lid van de Transtaliban
Hahaha, of Trans-Qaida.
Er zijn drie zaken welke in dit onderwerp van belang zijn: inclusie, diversiteit en hypocrisie.
Inclusie:
Wanneer bv voetbalbonden besluiten tot het dragen van een uiting welke mensen steunt van welke gender zij zich ook voelen. De KNVB met een regenboog aanvoerdersband, de Franse bond met een speciaal shirt.
Diversiteit:
Wanneer vervolgens bepaalde spelers, van laten we zeggen, een bepaald geloof (welke we niet noemen want islamofobie) daar schijt aan hebben want vinden die genders maar stom, vies en duivels. Zij weigeren die aanvoerdersband te dragen, zij weigeren te spelen.
Hypocrisie:
Wanneer de deug brigade daar de ogen voor sluit maar wel vol op het orgel gaat wanneer een Christen ook maar iets in die richting zou zeggen.
Ook: het verbieden een regenboogband te dragen in een land waar een bepaalde religie heerst (ik noem het even niet uit fijngevoeligheid want wil islamofobie voorkomen) en waar men slavernij nog normaal vindt.
Maar wat doen die banden überhaupt in het voetbal? Die horen daar helemaal niet, voetbal zou daar niet over moeten gaan. Rotopmerkingen van supporters kun je op een andere manier aanpakken.
@Vandeanderekant | 17-05-23 | 17:22: Ik snap er ook niks van. Je hebt 3 soorten banden: rood (soft), geel (medium) en wit (hard). En als het regent de groene en de blauwe band. Maar een regenboogband ken ik niet.
oh, het ging over voetbal. sorry.
Ik ken heel veel mensen, en 2 daarvan zijn transgender. Mannen die na allerlei ingrepen en operaties vrouw zijn geworden. Ik heb niet de indruk dat ze daar heel erg onder lijden. Of dat ze -in Nederland- tegen allerlei problemen aanlopen. Dus al die aandacht voor transgenders lijkt me een tikkeltje overdreven.
Over verzonnen theorieën gesproken..
"En ja, regulering van social media platforms is keihard nodig, daar zet ik me als Kamerlid flink voor in." Ze zet zich dus in voor censuur. Niet anders dan het verbieden van het verspreiden van niet welgevallige filmpjes. Blijkbaar zijn Noord-Korea en China de voorbeelden voor onze politici.
Het is niet voor niets dat men het hier vaak over DDR66 heeft.
Enge vrouw/man of whatever is het.
Zeker voor d66.
Zo maar een vraag: bestaan er uberhaubt lekkere transgenders? Ik vraag dit voor een vriend...
Zoek ff Buck Angel op, dan weet je het.
Antwoord: Nee, ik ben er noch nooit één tegengekomen tenminste. Zit er ook niet echt op te wachten daarentegen.
Lola, Hollie, volgens de liedjes dan hè.
Oh ja, er zitten echte mooie vrouwen tussen. joop-bnnvara.cdn.prepr.io/w_1250,h_70...
@Crankhead | 17-05-23 | 16:52: Die is wel aardig gelukt ja... maar bedoelde eigenlijk andersom.
@jan huppeldepup | 17-05-23 | 17:00: Die 2e van rechts heeft toch ooit het Songfestival gewonnen?
@CornholioNL | 17-05-23 | 17:03: nou, die heeft zijn snikkel laten verwijderen en een kut laten inbouwen, verdient nu de kost in de porno waarin hij/zij zich laat nemen. Het identificeert zich als vrouw. Je moet er maar van houden denk ik.
@Crankhead | 17-05-23 | 17:13: Huh? Op zijn/haar Wiki staat dat ie geboren is al vrouw?
Hoe rustig is het als je al deze discussies gewoon over slaat, gewoon niets van weten, je kennis ophoudt bij de oprichting van het COC in de jaren 70.
Soms maak ik me zorgen over thema's waarvan ik tenminste denk dat ze serieuze problemen opleveren. Dat Nederland écht de verkeerde kans op gaat.
En dan lees ik dit. Als je zó goed leeft dat transmensen beschermen je primaire doel wordt...dan heb je het wel goed hoor. Als land dan. Dan zijn er echt heel weinig problemen.
Vraag me af hoe veel mensen in Oekraïne, Jemen en Mali zich inzette voor de acceptatie van transgenders en bij welke sport of welk toilet ze zich melden.
De vrouw die kaag onderbrak had groot gelijk. Itt wat van ginniken claimt ontmantelde kaag helemaal niets. Ze ging gewoon door waar ze mee bezig was 9dat wat d66 dus altijd doet, niet luisteren).
Transpersonen die een vrouwentoilet binnenlopen alsof het hun goed recht is hebben nooit iets gevraagd aan de vrouwen in dat zelfde toilet. Bent u wel welkom? Voelen vrouwen zich daar veilig met een biologische man die zich vrouw voelt?
In schotland is de eerste transvrouw (een man..) die opgenomen wordt in de vrouwengevangenis. Wat gaat er gebeuren met vrouwensport? Worden alle records nu door transvrouwen gebroken? Vinden vrouwen het dan nog eerlijk en sportief? Zeggen ze voor de buhne ‘ja’ om niet gecanceld te worden en als transfoob te worden gezien?
Nieuw leiderschap D66.. wat gaat die partij komende verkiezingen afgestraft worden.
Feminisme is opkomen voor vrouwenrechten. Maar wat is een vrouw precies?
Saillant detail over die Schotse 'transvrouw'. Die is veroordeeld voor verkrachting en die zit dus nu in een vrouwengevangenis. We zijn heel erg de weg kwijt in dit deel van de wereld.
www.bbc.com/news/uk-scotland-63823420...
"Feminisme is opkomen voor vrouwenrechten. Maar wat is een vrouw precies?"
Dat is exact de interne inconsistentie binnen de letterbak-ideologie. Het feminisme komt op voor vrouwen, maar als iedereen een vrouw is die zich vrouw voelt (of, preciezer geformuleerd: die beweert zich vrouw te voelen) is niet meer duidelijk voor welke groep dat feminisme nou strijdt, en welke strijd er gestreden wordt. Dergelijke tegenstrijdigheden duiken binnen de letterbakkers overal op. Zo is het bijvoorbeeld een hot topic of een non-binair wel een "authentic lesbian experience" kan hebben. Sommige potten hebben het niet zo op non-binaries met een piemel die zich, als ze het met een vrouw doen, lesbo voelen (of dat in elk geval beweren) en op basis van die ontboezeming ook vinden dat ze als lesbo geaccepteerd moeten worden door de lesbian community.
www.youtube.com/watch?v=gTmHL_2TV90
Een vrouw is iedereen met XX-chromosomen. Een man ben je als XY-chromosomen hebt. Slechts een zeer klein percentage valt, als speling van de natuur, daarbuiten. Personen die om wat voor reden dan ook zichzelf willen voordoen als het andere geslacht, al dan niet met allerlei ingrepen, zijn en blijven transmannen of transvrouwen. En worden dus niet van het andere geslacht. In een bubbel waarin gender slechts als een "sociaal construct" wordt gezien zou dat eigenlijk geen punt moeten zijn. Maar juist de letterbakmensjes doen er erg moeilijk over als een biologische man geen "echte vrouw" genoemd wordt, alleen omdat hij zich zo "identificeert". Wappies zijn het.
@Schoorsteenveger | 17-05-23 | 17:21: Juist dat ja: letterbakken. Gezwets zonder een gedegen fundament. En maar zoeken naar fundamenten die er niet zijn, opportunistisch pseudo-fundamenten bijelkaar lullen en dan nog verder van de werkelijkheid letters en woorden bakken. Zweef maar gauw weg dan in de collectieve illusie.
De slogan "Sta op, spreek je uit" is precies wat die mevrouw tijdens de lezing van Kaag deed, en Kaag gaf haar rustig alle spreektijd. Het is allemaal van tevoren afgesproken werk en de D66-dametjes hebben van Sigrid de opdracht de publiciteit ermee op te zoeken en de Redaktie een topic op GS te laten schrijven. De vrouwen van D66 spelen met ons mannen.
Ik sla dit onderwerp een keertje over als dat niet erg is. To much gender en D66 is niet goed voor mijn gezondheid.
Ik identificeer me als vliegtuig en bij D66 hebben ze vliegschaamte. Uiterst kwetsend.
Die heb ik vaker gehoord: "Ik ben niet gek, ik ben een vliegtuig"
@Gebakschep | 17-05-23 | 16:49: En als je me niet gelooft, dan stap je maar uit.
@Gebakschep | 17-05-23 | 16:49: Ça plane pour moi!
"De toespraak van Mijn Partijleider" mag ik een teiltje? vooral in het Duits.
Okee: "Die Rede meiner Parteiführerin, bitte gib mir eine Wanne?"
"D66 staat voor een samenleving waarin iedereen de vrijheid heeft zichzelf te zijn."
Behalve dan natuurlijk wanneer je er andere ideeën op nahoudt....
Als je al dat gendergeneuzel maar flauwekul vindt, als je tegen de massa immigratie bent, als je het geen goed idee vindt om 25 miljard uit te geven om een niet bestaand probleem op te lossen.
In dat geval mag je van D666 niet jezelf zijn maar wordt je weggezet als racist, fascist en wappie.....
"D66 staat voor een samenleving waarin iedereen de vrijheid heeft zichzelf te zijn."
Echter mensen met Asperger, daar doen ze niets voor.
Dat wordt nog steeds behandeld als een mentaal syndroom.
Net zoals homosexualiteit en transgender 50 jaar geleden.
Voor haar engelstalige toehoorders had Lisa nog een speciale boodschap: "Anyone who says I'm not a lady, can suck my dick!"
Hey D66 heeft de pedo vlag. Of om helemaal de waarheid te spreken de vlag waarin ook pedofilie zit. Tsja niet dat ik hierom nu echt verbaasd ben. zie ook jongedemocraten.nl/motie/pedofilie/
Oh ja, als ze deze pagina weer eens tijdelijk off line hebben gehaald web.archive.org/web/20210613134736/ht...
Toen ie nog gewoon Erik van Ginneken heette en een collega van me was, was ie best te pruimen. Die switch is geen verbetering geweest.
Ach ja, nu je 't zegt. Die muts was eerst een kerel. Nou, fijn voor d'r. Ik had 't niet door en het maakt ook geen fuk uit maar meestal verzuimt ze niet om het meermaals te benoemen.
@Bakkeleures | 17-05-23 | 17:21: Ik kan er anders niets vrouwelijks in vinden. Je zal er 's morgens naast wakker worden zeg. Moet er niet aan denken brrrrrrrrrrrr.
Ik ben een zwarte, lesbische, Antilliaanse transvrouw én afstammeling van een slaven. Ik ben echter gevangen in een blank mannenlichaam én in West Europa.
Waar kan ik subsidie krijgen om mijn villa in mijn thuisregio aan te schaffen?
En niet zeiken, ik ben zielug en dat moet betaald worden.
Gaat u alvast terug naar uw thuisland, dan regelen we zaak daar verder wel. Tzt.
"ik ben zielug"
Inderdaad.
Bel uw partijleider. Die heeft de oplossing.
Lisa heeft het dus niet begrepen. Ze roept maar wat.
En gaat weer “verder waar ze gebleven was”.
Transideologie versus feminisme. Als klein ventje had ik konijntjes. Als moeder konijnen een gebrek aan iets hebben, dan vreten ze soms hun pasgeboren jongen op. Bij de linksdraaienden lijkt het andersom, daar vreten de jongen de ouders op.
Sta op
Spreek je uit
Wees niet stil
Maar niet feitenvrij
Parijs is een stad (feit) dus d66 moet worden opgeheven want niet van deze tijd
Parijs? Je bedoelt Brussel!
@Après toi | 17-05-23 | 17:37: Toen nog wel een vrolijke stad. www.youtube.com/watch?v=mI582lvXIPA
D66 is kwaadaardig. Dat is mijn conclusie na al deze shit een paar jaar gevolgd te hebben. Zo eenvoudig is het. De magere mannetjes die het vuile werk in de tweede kamer doen met groot plezier, als een groepje hyena's. Hun standpunten omtrent embryo's. Hun houding naar de gewone werkende man en vrouw. Kaag haar acties en houding omtrent al die aangerande vrouwen door die van Drimmelen. Die fucking pedofiel die nog steeds een grote bek heeft. En het hele 'gender' verhaal. Ze zijn de duivel.
Deal with it. (en daar bedoel ik mee kom in opstand tegen deze idioten)
Die mening heb ik ook. Kwaadaardig. En soort zoekt soort telt daar ook.
Bitchfight tussen feministen en trannies.
*John de Mol bellen doet*
Daar is het Romeinse Rijk aan ten onder gegaan.
Ik had het vanmorgen al in de gaten:
Het is Woensdag geslachtsdag.
Heh heh heh
Een halve kilo geslacht, fijngesneden uitjes en knoflook, oud brood, een beetje ketjap, basterdsuiker, en veel peper. Geen zout. Als bal braden, of als brood in de oven.
@Frau_Ferkel | 17-05-23 | 16:44: En een ei erbij, natuurlijk.
@Frau_Ferkel | 17-05-23 | 16:44: IPV peper doe ik er sambal in. Ik hou wel van een beetje heet geslacht...
Ik ken wel geslachtsverkeerdag, en dat is volgens mijn vrouw maar eén keer per jaar.
Hebben we nu echt geen andere belangrijkere onderwerpen dan een transgender wet
Lisa schrijft: dat raakt mij. Wat mij raakt, ten negatieve, dat dan weer wel, is d666.
Hou die interne kussengevechtjes en handtasjesmepperijen binnenboord. Dank.
Volgens mij sloot de interruperende dame niemand uit maar wenste ze niet belaagd te worden door mannen in een vrouwendomein en volgens mij zat er geen haat bij en ging Kaag er niet op in.
Dat gezever van dat mens in die tweet is surrealistisch.
Die interruperende dame had gewoon gelijk. Kerels hebben niets te zoeken in specifieke damesdomeinen en al helemaal niets in vrouwensporten. Vooral dat laatste is gewoon een oneerlijke concurrentiestrijd met de echte vrouwen.
@Sjakie | 17-05-23 | 17:04: Eensch.
Dat.
Gelijk heeff ze. Er zijn mannen en vrouwen en anderen. Dat groepje anderen moet het maar met elkaar uitvechten maar laat de mannen en vrouwen er buiten.
REAGEER OOK