Tendentieus, ongefundeerd & nodeloos kwetsend

TOTAL EXONERATION. "FBI had in 2016 nooit onderzoek naar Trump en Rusland mogen starten"

Wel wel wel

Samengevat: de door Trump zelf aangestelde Special counsel John Durham heeft gisteren na drie jaar onderzoek een rapport van 316 pagina's gepubliceerd (PDF). Gaan we niet lezen, want we hebben die hele Democraten/NPO/D66-lijn over Russische beïnvloeding van de Amerikaanse verkiezingen in 2016 nooit geloofd voorbij wat verwaarloosbare bot-activiteit op Twitter.

Maar nu concludeert een officieel rapport dus dat FBI staat voor Feral Biden Intercourse en dat Martin Luther King zeer teleurgesteld zou zijn in hun gedrag. Samengevat luiden de conclusies:

- De FBI sprong in juli 2016 veel te gretig en on-protocollair op ""raw, unanalyzed and uncorroborated evidence” in a “departure from how it approached” the Clinton campaign."
- De FBI ging heel anders om met aantijgingen van buitenlandse invloed op Hillary Clintons campagne "and did not pursue evidence in two cases of foreign governments trying to gain influence with Clinton while providing defensive briefings."
- De FBI leunde veel te zwaar op tips die aangedragen werden door Trumps politieke tegenstanders "and did not rigorously analyze the information it received, which extended the investigation and led to the appointment of special counsel Robert Mueller to investigate Trump."
- De FBI zette hun onderzoek 'Crossfire Hurricane' voort "despite a lack of information from the intelligence community that corroborated the hypothesis on which it was predicated and FBI agents ignored information that exonerated key people in the case."

Maar, als de nuance zelve concludeert het rapport ook dat het "found no evidence that the US justice department and the FBI conspired in a deep-state plot". Keurig hoor! Maar wat zijn de bovenstaande bevindingen dan eigenlijk wel als het formeel geen politiek gemotiveerde sabotage was?

Kortom, hoogste tijd voor een Nederlands KAMERDEBAT onder aanvoering van Martin Bosma.

Ja maar echt.

Social

Reactie FBI: niemand is perfect

Social

Beelden van die twee blijven onverminderd fantastisch, overigens

Reaguursels

Inloggen

Benghazi, dat was pas een politieke heksenjacht.

* Il Principe * | 16-05-23 | 19:12

Dat het gouden zeikstraal verhaal over Trump een verzinsel was om zijn gang naar het Witte Huis te stoppen was allang bekend. Wat ik wil weten zijn alle dirty secrets over de Clinton Foundation, Bill Clinton's reisjes naar Jeffrey Epstein's neukeiland en Biden's bemoeienissen met zijn zoon Hunter's schimmige handel en wandel in Oekraïne. Maar dat zijn Democraten dus dat zullen we niet te weten komen.

Toos Bevergeil | 16-05-23 | 18:05 | 9

@* Il Principe * | 16-05-23 | 19:01: Van welk land is Kusner minister geweest? Moet er ingezoomd worden op middle earth?

KillerK | 16-05-23 | 19:47

@P-unit | 16-05-23 | 18:39: Follow the money, the money does not lie. Bankafschriften en stortingen ook niet. Wat voor product bieden de Biden’s aan. Anders dan Joe? Good faith seeding money volgens Hunter. Ha ha. Tuurlijk. Lekker geld gestort krijgen. Uit goed vertrouwen. Ironisch dat Hunter zijn crack en hoeren kon betalen met geld binnen geharkt met het verkopen van pa. Die gast was ontslagen uit het leger. Hij had het zich nooit kunnen veroorloven. Sad.

P-unit | 16-05-23 | 20:23

@KillerK | 16-05-23 | 19:47:
Bedoel je misschien Jared Kushner? Die was Senior Advisor, een rol in de Amerikaanse politiek die zich naar de Nederlandse situatie het best laat vertalen als minister.

* Il Principe * | 16-05-23 | 20:36
▼ 6 antwoorden verborgen

Trump vriend die benoemd is om Trump vrij te spreken kwam tot de conclusie dat Trump onschuldig was. De verrassing is niet dat maar het aantal mensen die het geloven.

Psoglav | 16-05-23 | 17:21 | 3

Wat een onzin dit zeg.. moest je dat zeggen van sigh kraag?

richardsp1 | 16-05-23 | 18:08

Je hebt het onderzoek blijkbaar niet zo goed begrepen. Special counsel John Durham is geen politiek acteur, nog een vriend van Trump. Hij is een algemeen gewaardeerd agent. In de periode van Trump aangesteld om een onderzoek te doen naar de origines van: The Mueller special counsel investigation, een onderzoek naar vermeende Russische invloed op de verkiezingen maar vooral op president Trump. Dit was op basis van een dossier aangekocht door de toenmalige democratische kandidaat Hillary Clinton. Het heeft vier jaar geduurd en meer dan 40 miljoen gekost en de uitkomst was dat er niks bewezen kon worden. Uit het onderzoek nu, door Durham, komt naar voren dat de grond van het onderzoek wettelijk niet in orde is geweest. Dus, er was niet genoeg bewijs om een onderzoek van deze grote te starten. Laat staan jaren vol te houden en personen te verhoren en af te luisteren. Wat men ook probeerde alle informatie uit het aangekochte dossier bleek vals en gelogen. Dit had, of was eigenlijk vrij snel duidelijk. Maar uit politieke overwegingen heeft men het onderzoek doorgezet. Er is onder ede gelogen door FBI onderzoekers bij de FISA en er zijn op valse voorwendselen afluister en onderzoeksmiddelen gekregen. FBI, DOJ, democratisch gezinde ambtenaren hebben samengewerkt om de zittende president, valselijk, te beschuldigen en te onderzoeken. Dit is onderzocht en de conclusies in het rapport zijn ernstig.

P-unit | 16-05-23 | 18:12

Mijn favoriete Trump verhaal is dat er een tijdje serieus werd gepraat over het geval dat hij hoeven had gehuurd om over het bed te pissen waar Obama in geslapen had omdat hij zo'n hekel aan hem had. De zogenaamde golden showers memo.
www.quotenet.nl/nieuws/a190204/dit-is...

Barre_de_k | 16-05-23 | 17:06 | 1

zie tegel P-unit | 16-05-23 | 15:26

P-unit | 16-05-23 | 17:10

Wat erg, nooit verwacht! Nu graag onderzoek naar de relatie tussen Hillary en de FBI. En naar de verdoken macht van de CIA ook graag. En misschien naar de lijntjes tussen journalistiek en machthebbers.

drs. Levi Samsonov | 16-05-23 | 16:45 | 2

@drs. Levi Samsonov | 16-05-23 | 16:53: Een VS senaatscommissie die beïnvloeding van verkiezingen door de VS in het buitenland gaat onderzoeken. Dat vreselijke ethische dilemma los je niet op met een simpele Special Council.

Dan gaat het over de ziel van alles waar je denkt waar de Verenigde Staten van Amerika voor staan. Overigens bestaat de Inquisitie nog steeds, maar heet niet meer zo.

Just sayin'.

Hetkanverkeren | 16-05-23 | 17:00

Om het te vieren neemt hij nu vast een golden showen.

Teluitjewinst | 16-05-23 | 16:18 | 1

Showen, is dat een soort biertje?

Kowalski11 | 16-05-23 | 16:38

Vreselijk... nu krijgen na de "wappies" ook nog de "deplorables" gelijk. Waar moet dat heen met de wereld?!

Gladiator Fap | 16-05-23 | 16:11 | 4

Inderdaad, de vrij(-elite-)metselaars verliezen duidelijk hun specie, het "domme" volk oplichten en naar de hand zetten wordt met de dag moeilijker.

hagelkruis | 16-05-23 | 16:45

@hagelkruis | 16-05-23 | 16:45:

Ga toch weg. Trump heeft schijt aan u en kotst u recht in uw bek als hij de kans had. Ga nog meer twitteren of op niburu zitten

Autist | 16-05-23 | 17:34

@hagelkruis | 16-05-23 | 16:45:
Allerminst. Het domme volk loopt meer dan ooit achter de grootste charlatans aan.
Zelfs Willem Engel werd zowat als verlosser gezien.
Nee, echt heel moeilijk hoor. Proest

RandyBiel | 16-05-23 | 18:01
▼ 1 antwoord verborgen

De VS kan kiezen uit geriatrisch gemompel of geriatrisch gemopper.
Wat een armoe.
En de FBI lijkt wel een Oprah organisatie.
"You get an investigation, and YOU get and investigation and YOU! get an investigation"

JanVergoor | 16-05-23 | 16:01 | 1

Ach, Biden heeft gelukkig een goed team om zich heen. Dat was nog het ergste aan het Trump, het zooitje dieven en ander tuig dat hij om zich heen verzamelde.

* Il Principe * | 16-05-23 | 19:05

De townhall op CNN was epic. Nu dit geweldige bericht. Het lijkt wel alsof men er in de VS alles aan doet om Trump aan zijn tweede termijn te helpen.

Stijlicoon | 16-05-23 | 15:46 | 1

Voor de mensen die hem graag helemaal willen zien, of gewoon nog een keer. Hier een link aangezien CNN de hele video zonder knipwerk Gejorist heeft: www.youtube.com/watch?v=5brYeUSFXII

keistad | 16-05-23 | 15:49

"Zoeken op pagina"

Bonkers, slechts één resultaat wat een tegenvaller.
Maar zonder dollen ik krijg het gevoel dat we een kantelpunt naderen.

*Get wrecked lefties*
www.youtube.com/watch?v=W2qLZlvZQgc

keistad | 16-05-23 | 15:38

En nu? Zolang Trump maar geen president wordt vind ik alles prima aan de wandelende winterpeen.

De_fluitlokker | 16-05-23 | 15:27 | 5

Iedereen kan worden wat die wil, maar sommige mensen mogen niet worden wat ze willen? Klinkt erg jaren 30 vorige eeuw.

sjef-van-iekel | 16-05-23 | 16:09
▼ 2 antwoorden verborgen

Ha ha ha je krijgt het toch niet verzonnen: PR exec who worked on Hillary Clinton campaigns was behind Trump 'golden showers' lies: Durham report reveals Donald NEVER stayed in Moscow Ritz suite at center of Dirty Dossier - yet FBI wanted to pay source $300K for the fake news. Special Counsel John Durham's investigators spoke to the former GM of the Moscow Ritz to try to uncover the trail of 'salacious' information about Donald Trump's stay there. His team identifies PR exec Charles Dolan as the 'likely' source of the infamous golden showers information included in the Steele Dossier. It says Dolan, who advised Hillary Clinton's presidential campaigns, made his own trip to the Moscow Ritz, and served as a sub-source of information for Russia analyst Igor Danchenko, who was acquitted on charges of lying to the FBI. It also says he had a relationship with Kremlin spokesman Dmitri Peskov and other Russia contacts www.dailymail.co.uk/ushome/index.html...

P-unit | 16-05-23 | 15:26 | 1

Geen Nederlands op school gehad? Ja, Engels, ik, wel.

dathoujetoch | 16-05-23 | 15:41

De negatieve meningen over Trump in mijn omgeving zijn gevormd door de NRC, Volkskrant, RTL4, NPO radio en TV of door mensen die hun mening hebben gevormd door de media hierboven genoemd. Moeite nemen om zelf op zoek te gaan naar tegengeluiden (is ook heel moeilijk om die te vinden) doen ze niet want druk druk en andere zaken zijn belangrijker. Dit geldt voor het gros van de bevolking. Dit geldt ook voor onze Nederlandse politiek. De jongere generaties interesseert het geen biet en die worden wel gekneed op scholen en universiteiten. Daarom kan dit maar blijven voortbestaan. Nu we crisis na crisis hebben wordt men wat kritischer maar dan is het te laat natuurlijk.

Tiscali-2 | 16-05-23 | 15:10 | 12

@BobDobalina | 16-05-23 | 16:11: Een opgeblazen en vervelend mannetje ist iets heel anders dan de reincarnatie van Adolf H. Daar gaat het om. Als de Democraten slim zijn houden ze snel op met die heksenjacht, want dit gaat ze nog de verkiezingen kosten.

Gladiator Fap | 16-05-23 | 16:14

Dus jouw omgeving (lees bubbel) is wel representatief voor het vaststellen van hoe mensen een mening vormen over Trump. Nee dat is lekker overtuigend...

Quantum Suicide | 16-05-23 | 16:25

@P-unit | 16-05-23 | 15:34: Heel knap als je als miljardair de Amerikaanse " Jan met de pet" aan je weet te binden. Applaus voor Trump, hadden wij maar de helft van zo'n leider.

Dwaalgast | 16-05-23 | 18:24
▼ 9 antwoorden verborgen

Ah, een topic over Trump. Altijd een leuk,Welles!Nietes!

Kowalski11 | 16-05-23 | 15:07 | 3

Welles

De_fluitlokker | 16-05-23 | 15:18

Welles. Tenminste als het linkse mensen triggered om te reageren.

Hahahahahahahahahahaha. Geintje. Dat is een vanzelfsprekendheid.

Zomaarwat | 16-05-23 | 15:58

Trump is/was gewoon de echte Amerikaanse droom; het mislukt als je lui bent, slaagt, als je (met je vrouw) de schouders eronder zet daar. Poetin had met Trump een hele andere Oost-Oek-oplossing geregeld, letwel; 3 miljoen "Russische" Oeks zijn daar al sinds 2014 "uitgeschreven" door Zelensky's ambtenaren. Kleine geografische correctie tot de "rivier" (huidige situatie) had 250.000 slachtoffers gescheeld. De wereld is net zo dom aan het worden dan het Nederlandse onderwijs. Succes ermee.

hagelkruis | 16-05-23 | 15:06 | 10

Alsof Putin zich IETS had aangetrokken van Trump. Die had geen enkele interesse in iets dat buiten de grenzen van de VS gebeurde. Die had het hele voormalige Oostblok weer terug aan de Russen gegeven als ze een abonnement op zijn golfclubs hadden genomen.

JanVergoor | 16-05-23 | 16:04

@* Il Principe * | 16-05-23 | 15:29:
Omdat Trump wel maatregelen zou hebben genomen om de vrede te bewaren: zie o.a. Korea. Dat een establishment politicus zoals Biden de Koude Oorlog voortzet met nog een proxy-oorlog vinden de lobby's daar helemaal prima.

tv-kijker | 16-05-23 | 16:25

@ tv-kijker
Wat heeft Trump dan precies bereikt met Noord-Korea? Of Iran, of Syrië, of Rusland? Zijn buitenlandpolitiek was een ramp. Bestond uit weinig meer dan handen schudden met dictators en andere anti democratische machten. Het was niet ondenkbaar dat onder een tweede termijn van Trump NAVO zou zijn gesneuveld. Het enige dat enigszins positief was, was de clash met China, maar ook dat had hij beter samen met Europa kunnen doen. Dan was China al op de knieën geweest.

* Il Principe * | 16-05-23 | 18:16
▼ 7 antwoorden verborgen

Moest vanochtend op De Telegraaf dit bericht echt zóéken, stond onderaan.

Nu echter staat er luid en duidelijk: "Village People wil dat Trump geen imitators meer inzet"

Nu, ik zit er nog een tijdje aan vast, maar het kartelvirus is nu al duidelijk dodelijk voor de objectieve nieuwsbrenging.

Zo jammer.

Rust zacht, Telegraaf.

Zomaarwat | 16-05-23 | 15:05

Natuurlijk was er Russische bemoeienis. Elke natie die iets voorstelt probeert onrust in de gelederen aan gene zijde te stimuleren. Dat wil nog niet zeggen dat het team van de dictator-aanbidder eraan meewerkte. Ach, als wisselgeld kregen ze het email-bommetje van de FBI en toen kon MAGA toch nog aan de slag - wat een daverend succes werd natuurlijk.

Het Oude Rijden | 16-05-23 | 15:05

Oh ja, de onafhankelijke media die vanaf dag 1 al helemaal wak gingen op de overwinning van Trump. Iedere dag 24/7 haten op Trump en zijn familie (inclusief zijn minderjarige zoon). Nu zit er een demente president die overduidelijk zelf niks te zeggen heeft, met een corrupte/junk als zoon. Hoor je de media daarover? Erik M. kom er maar in (nee, niet in mijn anus).

First Contact | 16-05-23 | 15:00

De uitkomst is dus vergelijkbaar met het onderzoek naar Hillary Clinton vlak voor de verkiezingen van 2016.

* Il Principe * | 16-05-23 | 14:59

Er zijn reaguurders die erover vielen dat ik vanochtend in de post na het nachtcafé Trump ter sprake bracht, maar zijn ze ook zo kritisch nu GS de man noemt?
En ik heb dat filmpje van Trump en Poetin niet bekeken, maar het valt me altijd op hoe goed Trump en Poetin het met elkaar en met nieuw rechts (=iedereen die de VVD links vindt) in Nederland kunnen vinden.

cugel | 16-05-23 | 14:55 | 11

@Zomaarwat | 16-05-23 | 15:50:
"Onder Trump hield men de adem in want daar had men respect voor."

Hahahahahahahahaha.

Beste_Landgenoten | 16-05-23 | 15:56

@cugel | 16-05-23 | 15:20: Het rechts van vroeger waar u aan refereert was vele malen rechtser en extremer dan wat het nu is, dus dat valt op dit moment behoorlijk mee.

Jansen63 | 16-05-23 | 16:17

@Jansen63 | 16-05-23 | 16:17:
Rechts is goed in enterprise, zoals Frank Zappa zegt in dit filmpje:
www.tiktok.com/t/ZGJHWFvND/?t=1
We moeten naar de economie en de ecologie kijken. En zoals Louise Fresco zegt: die hoeven elkaar niet te bijten. Maar die focus van modern rechts op identity politics, dat lijkt mij niet goed. En dat is tegenwoordig veel extremer dan vroeger.
@Zomaarwat | 16-05-23 | 15:50:
Ik denk toch wat minder positief over Trump. Oké, hij wist misschien iets van dealmaking en hij verwikkelde de VS niet gauw in oorlogen. Maar dat hij echt wat wist van hoe internationale politiek werkt? Hij had veel te veel liking voor dictators als Poetin en Kim, hoewel hij wel China identificeerde als de grootste bedreiging voor de USA. Maar economisch bevoordeelde hij de andere rijken, terwijl hij de armen aan zijn kant probeerde te krijgen door ze op te zetten tegen migranten (hetgeen natuurlijk ook wel een beetje een probleem is voor alle rijke landen) en door ze bezig te houden met identity politics: tegen BLM en antifa en gender dingen etc. Verder wat
@Beste_Landgenoten | 16-05-23 | 15:56 zegt.
@Red shirt | 16-05-23 | 15:43:
Ja, door jouw positie heb je een unieke kijk op Rusland! Altijd een plezier jouw tegels te lezen. Net als die van B_L trouwens en BobDobalina.

cugel | 16-05-23 | 17:03
▼ 8 antwoorden verborgen

Niets strafbaars gevonden. De rest is bullshit om goed te praten dat er $6,5 miljoen over de balk is gesmeten.

* Il Principe * | 16-05-23 | 14:55

Het is gewoon vreselijk hoe de Amerikaanse MSM letterlijk alles voorleest wat de MSP (mainstream politics) hen opdraagt.
www.youtube.com/watch?v=aGIYU2Xznb4
En als dat nou relevante en betrouwbare informatie was...
Alles wat niet in het narratief past wordt bestempeld als fake news.
Maar ook hier is het weer precies andersom.

keestelpro | 16-05-23 | 14:55

Als de zittende elite, ofwel de deep state, en de media met insinuaties en leugens wegkomen, zal het wel door blijven gaan.
Bij 2016 verkiezing was Trump een Russian asset, onderzoek door de FBI en vijf jaar later blijkt er niets van waar te zijn en dat er geen reden was om het onderzoek uberhaupt te Nou ja behalve dan dat het onderzoek werd aangevraagd door de advocaat van het Democratisch Nationaal Congress die de kanditatuur van Hillary Clinton steunden.
Bij 2020 verkiezing duikt een labtop van Hunter Biden op waar hij crack rookt, hoeren bij hem thuis filmt en schimmige betalingen opstaan. 50 man van de Deep State suggereren dat het Russische disinformatie is, de media ook en sociale media weigeren andere meningen. Ook nu is duidelijk dat de labtop en wat erop stond afkomstig van Hunter Biden waren. De FBI heeft het ding al jaren in bezit en doet er niets mee.
Het is wel duidelijk wie de verkiezingen in de USA steeds beinvloeden en het zijn niet de Russen. Wel de zittende elite, de Deep State, de (sociale) media, Department van Justitie, FBI en nog wat afkortingen. Verdere beinvloeding door gekleurde politieke processen, eindeloze rij tegen Trump en voorlopig nog niks tegen de leden van de familie Biden.

Portemonnee van de A | 16-05-23 | 14:55
-weggejorist-
glebber | 16-05-23 | 14:53

Het is politieke sabotage. Er was geen enkele aanleiding om ook maar zoiets te veronderstellen. Gewoon verzonnen.

ChalinaRosa | 16-05-23 | 14:46

De ene zijde ging dus totaal TDS-loos @ Trump, de andere zijde beweerd dat hij "holier than thou" is. En dat deed men zo enorm luid dat de rest niet eens meer werd gehoord.

Trump is overduidelijk een hele hoop niet, nog nooit is over een US prez zoveel gelogen. Maar dat hij zeer problematisch was is wel duidelijk (toegegeven, Clinton had nog erger geweest...).

In hemelsnaam, weg met Biden, DeSantis is verre van ideaal, maar nog een keer Trump doet niemand goed...

Klompz | 16-05-23 | 14:46

Er is heus vuile was over Donald Trump & Co te vinden. Maar de z'n tegenstanders zijn zo woke of rabiaat om nog helder speurwerk te verrichten.

GeheidEenGeit | 16-05-23 | 14:44

Wat is er nou precies zo onverminderd fantastisch aan beelden van Trump en Putin samen?

Quantum Suicide | 16-05-23 | 14:43

Ja maar hij tweet hele onaardige dingen hoor!!

Vrek | 16-05-23 | 14:41

We horen hier steeds maar weer dat Trump zijn nederlaag niet wilde accepteren in 2020, maar dat was toch ook het geval met Hillary en de democraten in 2016.
Alleen volgde er, een nog steeds durende demoniseer campagne, waar zelfs overheidsdiensten en grote mediabedrijven massaal aan meededen.

pejoar | 16-05-23 | 14:40 | 6

@wapster | 16-05-23 | 14:43: ze waren verrast, en, dan had Obama en Biden dat voor haar moeten doen. Hillary was op dat moment helemaal niks. Overigens is wat er gebeurd is door Trump binnen de wetgeving. Hij mag om onderzoek vragen de vice kan de boel afkeuren of onderzoeken. Dit is letterlijk zijn constitutionele functie. Dat men dat vaak laat omwille van fatsoen is wat anders. En dat is los van de rellen bij het Capitool. In het verleden is het vaak gebeurd dat men het aanvecht denk aan Al Gore. En reken maar dat ze bij Hillary om 1 over 12 na haar speech zijn gaan zoeken naar manieren om het ongedaan te maken. Die waren er gewoon niet. Net als het voor Trump onmogelijk bleek.

P-unit | 16-05-23 | 14:49

@Red shirt | 16-05-23 | 14:45: Niet van belang en gelul achteraf, ongeacht of de uiteindelijke winnaar een Republikein is of een Democraat. Anders moet je het systeem wijzigen.

At_Dawn_They_Sleep | 16-05-23 | 14:50

@Red shirt | 16-05-23 | 14:45: Tja, in Nederland zijn er al jarenlang op gemeentelijk, provinciaal en landelijk niveau partijen die in absolute zin meer stemmen halen en toch niet aan de macht mogen ruiken.

Kowalski11 | 16-05-23 | 14:52
▼ 3 antwoorden verborgen

Veiligheidsdiensten die niet uit landsbelang, maar partijbelangen handelen.
Hoe zit dat eigenlijk in ons eigen kikkerlandje?

Abject | 16-05-23 | 14:38 | 1

Ach, net nu in de Kamer stumpert Yusselgus zich door vragen heen over ongewenste inlichtingen diensten van de politie. Burgemeesters sturen die aan, en die zijn veelal partijbenoemd.

dathoujetoch | 16-05-23 | 14:42

Linkse Democraten schuwen niets om hun tegenstander in een kwaad daglicht te stellen, in Amerika gebruikte zij de FBI hier in Nederland het OM tegen Richard de Mos.

kapt.Jerkoff | 16-05-23 | 14:38 | 1

En ze zijn nog lang niet klaar.

Ze nemen ook steeds meer wetten aan en tekenen verdragen waardoor de toekomst geen vrijheid mee bevat om effectief tegen hun ideologie in te gaan.

Alles moet. Weinig tot niets mag. En ze controleren alles, en niet eens slechts achteraf.

Zomaarwat | 16-05-23 | 15:45

"Keurig hoor! Maar wat zijn de bovenstaande bevindingen dan eigenlijk wel als het formeel geen politiek gemotiveerde sabotage was?"

Dit inderdaad, ook daar is meten met twee maten een mode geworden net als hier.

keistad | 16-05-23 | 14:37

Als je de Rusia Rusia, het steel dossier, de alpha bank hoax, ook een leugen de de democraten in het leven gebracht. Het onderdrukken van het lap top verhaal. De 51 geheime dienst functionarissen en hun brief aangestuurd door de Biden campagne. De greep op social media door de FBI zoals uit de twitter files omhoog komt en de eenzijdige verzoeken en eisen voor censuur. De manier hoe de mainstream media, zogenaamde journalisten, mee gaan en deze narratieve ondersteunen zonder enig kritisch onderzoek. Ze hebben elkaar Pulitzer prijzen toegekend op basis van verhalen geheel gebaseerd op bullshit. Als je dat allemaal bij elkaar optelt komt er een naar beeld van onconstitutionele inmeng naar voren. Man wat is men laag gezonken. Zeer zorgelijk de situatie bij onze vrienden in de USA.

P-unit | 16-05-23 | 14:37 | 2

Mee eens. Echter volgt West-Europa altijd de VS. En het lijkt hier ook ingang gezet te zijn.

ChalinaRosa | 16-05-23 | 14:50

@ChalinaRosa | 16-05-23 | 14:50: het is van alle tijden maar hier is het niet zo gepolariseerd en op de oppervlakte. Trump was een buitenstaander en speelde de spelletjes niet mee. Dat mag nooit meer gebeuren zoveel is duidelijk.

P-unit | 16-05-23 | 15:08

Is Comey al berecht?

Zomaarwat | 16-05-23 | 14:35

Komen er nou ook tribunalen?

Teluitjewinst | 16-05-23 | 14:35

Dus de NPO was ook verspreider van fake news. Gaan zij zichzelf nu opheffen, via de Staatssecretaris?

Tonyvanwychen | 16-05-23 | 14:33

Op de kartelmedia is het oorverdovend stil. Geen talkshow die het hier vanavond over heeft. Hoe anders was dat toen ze hem gingen oppakken.

R.F.Pickering | 16-05-23 | 14:30

Niks "total exoneration".

Durhams onderzoek, waarvan Trump-fans zeker wisten dat het een samenzwering zou gaan bewijzen, heeft maar een heel mager resultaat opgeleverd: Alleen de constatering dat er (te) weinig aanwijzingen waren voor het starten(!) van een onderzoek naar "collusion". Het Steel Dossier werd niet bewezen door de FBI, bijvoorbeeld (Trump en plassex in Moskou) maar erop volgde het Mueller-onderzoek, dat juist heel veel opleverde. En zeker geen "exoneration" van Trump.

Quote:

"While Durham’s report undercut much of the predicate for initiating the investigation into Trump, the broader probe of the former president’s conduct with regard to Russia was fruitful. Durham notes Crossfire Hurricane “contributed to the subsequent need for Special Counsel Mueller’s investigation.” Special Counsel Robert Mueller’s probe resulted in charges against 34 individuals, including seven U.S. nationals and 26 Russian nationals.

Mueller’s final report, released in March 2019, concluded that Russia interfered in the 2016 U.S. presidential election, but did not charge any members of the Trump campaign for coordinating or conspiring with Russia. Mueller also did not explicitly say Trump committed obstruction of justice, but did not exonerate him either, instead laying out 10 instances of possible obstruction by the then-president."

UIt thehill.com/regulation/court-battles/...

En dan nog: Durham was een door Trump speciaal aangestelde official, dus toch een beetje een WC-eend onderzoek.

Beste_Landgenoten | 16-05-23 | 14:30 | 12

Veni, vidi, vici!

Zomaarwat | 16-05-23 | 15:43

@Beste_Landgenoten | 16-05-23 | 14:52: ja joh, doe maar braaf uw best op de vertaling van 'total exoneration'. Is, er geen Engels woordenboek op de Lange Houtstraat?

dathoujetoch | 16-05-23 | 15:45
▼ 9 antwoorden verborgen

Misschien nog maar eens in het woordenboek nakijken wat exoneration betekent?

Wilhelm Tell | 16-05-23 | 14:28

Is Erik Mouthaan al van The Empire State Building gesprongen? Die moet inmiddels wel kortsluiting in zijn hoofd hebben gehad met zijn Trump obsessie.

Miss_Pinky | 16-05-23 | 14:27 | 10

@Miss_Pinky | 16-05-23 | 15:00: Nou, bij die tweede opmerking is de leestip: denk aan Dirty H. En read again :). Maar goed, als het om het juiste onderscheid gaat, tast onze Erik. M. waarschijnlijk toch regelmatig in het donker. Het is meer een gevoel dat hem beroerd zeg maar.

Zomaarwat | 16-05-23 | 15:36

@Zomaarwat | 16-05-23 | 15:36: Sorry, moet weer lachen, Dirty H. Heb zojuist even gekeken en bijna elke tweet sinds gisteravond, Trump. En u heeft absoluut gelijk, het gevoel dat hem beroerd. Als hij toevallig vanavond bij RTL nieuws komt…let maar op.

Miss_Pinky | 16-05-23 | 15:54
▼ 7 antwoorden verborgen

Swain the Dramp!
-
J. Biden. 2023.

elfenstein | 16-05-23 | 14:27 | 9

@BobDobalina | 16-05-23 | 14:51:
Zitten wij wel naar de zelfde film te kijken? Ik zie slechts een sokpop die probeert voor te lezen wat z'n baasjes 'm vertellen, en zelfs dat gaat regelmatig de mist in. Komop effe, ik vind het nogal ver gaan om van een heel land te verwachten dat ze klakkeloos aannemen wat zo'n beschadigde seniele gek zegt. Er zijn genoeg voorbeelden van Biden te vinden dat ie hele speeches verkloot, ineens over de auto van z'n tante begint ofzo, ik kan dat met de beste wil van de wereld niet meer serieus nemen, en met mij velen daarginder. Trump mag dan een rare vogel zijn, hij heeft ze tenminste nog wel allemaal op een rijtje en kan coherent meer dan twee woorden achter elkaar zeggen zonder dat er een souffleur aan te pas moet komen. Dan nog zou ik ook liever een ander model aan zien treden, zo'n groot land en dan moet het gaan tussen een brallende monopolyspeler en een kwijlende ondode? Iemand zit zich helemaal kapot te lachen in de regiekamer, kan bijna niet anders.

elfenstein | 16-05-23 | 15:22
▼ 6 antwoorden verborgen

Dus deze totale ondermijning van een President heeft geen consequenties?

En ze lachen zich niet eens dood bij de Democraten.

Dit zijn mensen die zemelen over een rechtsstaat en dergelijke en over een staatsgreep.

Het siert de VS dat er dan wel nog iets van zo een rapport komt. Dat betekent dat er hoop is.

Zomaarwat | 16-05-23 | 14:26 | 2

Wat is het verschil met hoe Clinton werd getackeld door een republikeinse aanklager vlak voor de verkiezingen van 2016?

* Il Principe * | 16-05-23 | 15:00

@* Il Principe * | 16-05-23 | 15:00: A. Toen was Clinton gaan President en B. Zowel qua timing van 'er is een vaccin' als het met alle geweld onder het desinformatietapijt schoffelen van belastende informatie over Biden, dat zou beter vergelijkbaar zijn. Alleen is er een verschil: Clinton was foute boel, bij Biden is het foute boel en bij de gehate Trump is alles pico bello in orde ;)

Zomaarwat | 16-05-23 | 15:33

Volgens mij kunnen ze beter eens kijken naar alle onbetaalde rekeningen van Trump. Maar ja, dat is kennelijk is te min voor de FBI.

Deflatiemonster | 16-05-23 | 14:25 | 1

Doet de politie in Nederland ook niet als een lul mijn facturen niet voldoet.

H. Caulfield | 16-05-23 | 15:15

Gaat dit over Donald T, de aanrander? Nooit geweten dat die T voor Trump stond.

BobDobalina | 16-05-23 | 14:24 | 4

Donald T. Die mede verantwoordelijk was voor de Sabijnse maagdenroof. Dit volgens een betrouwbare getuige.

Mijn GS nick magnie | 16-05-23 | 14:31

Zou Trump ook apartementen krijgen?

dathoujetoch | 16-05-23 | 14:32

@Zomaarwat | 16-05-23 | 14:31: wat doe je precies als je een misdaad op strafrechterlijke consequenties onderzoekt?

BobDobalina | 16-05-23 | 14:42
▼ 1 antwoord verborgen

*ophef* yay

Wat missen we nu weer?

SailingDuck | 16-05-23 | 14:22

Goh, wat een verrassing

Stijl_Loos | 16-05-23 | 14:20

I was born in a crossfire hurricane
Rick Jagger

RickTheDick | 16-05-23 | 14:18

Het niveau van de discussie rond Trump is aanbeland op "Orange Man Good, versus Orange Man Bad" En dan zijn er mensen die denken dat als de Russen "Orange Man Good" roepen de Amerikaanse kiezers massaal om gaan. De spiegel liegt hoor.

Blauwpetje | 16-05-23 | 14:15

Er is genoeg wat Trump fout heeft gedaan en waarom het niet goed is dat hij opgaat voor een tweede termijn.

thanseeuwen | 16-05-23 | 14:13

Wel jammer dat dat onderzoek tegen de zoon van Joe Biden, Hunter Biden nooit door ging. Dat een complete junk voor $50.000,-- per maand werd ingehuurd omdat ie zo veel verstand had van de energie sector in Oekraïne i.gifer.com/RW8g.gif

Osdorpertje | 16-05-23 | 14:12 | 8

@BobDobalina | 16-05-23 | 14:26:
Dat drugsgebruik van Hunter Biden is niet een beetje en al lang niet meer recreatief. Geboren met een gouden lepeltje in zijn mond en vervolgens verknalt hij alles met zijn chronische drugsgebruik. En ondanks dat drugsgebruik. Ondanks alle auto's die hij dronken in de prak heeft gereden. Ondanks het geweld in mishandeling van zijn inmiddels ex-vrouw. Ondanks alle hoeren. Ondanks alles heeft Hunter Biden verbazingwekkend genoeg geen strafblad.

Osdorpertje | 16-05-23 | 14:45

@dathoujetoch | 16-05-23 | 14:34: Ik begreep dat Taghi als bijna monopolist zich buitengewoon anti-competitief heeft opgesteld. Hij schijnt de concurrentie figuurlijk en soms letterlijk om zeep te hebben geholpen. Dat vind ik niet zo netjes. De consument is uiteindelijk toch de dupe.

BobDobalina | 16-05-23 | 14:45
▼ 5 antwoorden verborgen

Dus dit mag niet, twee mensen die vrienschappelijk met elkaar omgaan.
Weet je wat gaan doen, oorlog voeren, olie, graan , vele doden.

gato | 16-05-23 | 14:09 | 1

Juist.
De oorlogsmachine moet wel blijven draaien.

Godmaghetweten | 16-05-23 | 14:21

*in spanning afwacht op een uitgebreide analyse van dit nieuws door Antizanics, gokkend op het eerste woordje -> Onzin!*

At_Dawn_They_Sleep | 16-05-23 | 14:09 | 3

Bonkers!

Illuminati1989 | 16-05-23 | 14:15

Sorry ik moest het gras maaien. Wellicht had de FBI wat minder voortvarend moeten zijn (hoewel drie jaar onderzoek niet als voortvarend klinkt). Duidelijk dat er wel genoeg gevonden is en iedereen die in het Mueller onderzoek gepakt is werd ook veroordeeld, heel vreemd. Terwijl Durham alleen maar vrijspraken verkreeg. Bonkers zat gewoon hartstikke fout en zit gewoon de zak van Putin.

AntiZanicz | 16-05-23 | 17:27

Fake news, gewoon doorlopen menschen.

dickwvf | 16-05-23 | 14:09

Dat er onterecht onderzoek tegen Donald Trump werd gedaan betekent nog niet dat ie onschuldig is. Net zoals de er geen onderzoek naar Hillary Clinton werd gedaan niet betekent dat zij wel onschuldig zou zijn.

Osdorpertje | 16-05-23 | 14:07 | 6

Hij is enuuuuurm onderzoch.

sjef-van-iekel | 16-05-23 | 16:25

er is wel onderzoek naar Hillary geweest en het was niet handig maar er is geen schade. Volgens het Mueller rapport is Bonkers gewoon schuldig, Mueller als marinier kreeg toch slappe knieen en durfde niet op een vervolging in te zetten.
Te verwachten is dat Bonkers toch wel in jail komt voor hoerenlopen, belasting fraude, bankfraude en top-secret documenten met dozen vol onttrekken aan de overheid. Vanwege zijn ego

AntiZanicz | 16-05-23 | 17:23

@P-unit | 16-05-23 | 14:39: kletspraat, de server is gewoon onderzocht en er was geen lek en er niets vermist. De governement mail stond gewoon op de governement servers. Geheugen IC miet je wel erg plat slaan en schuiven zijn helemaal niet kapot gemaakt.

AntiZanicz | 16-05-23 | 17:25
▼ 3 antwoorden verborgen

De dag dat meneer Trump - politiek gezien - vredig in zijn slaap omringd door zijn meest dierbaren, niet meer wakker wordt zal een zegen zijn voor de wereld.

Weg vrij voor een charismatische versie van DeSantis.

Linkse Zakkenvuller | 16-05-23 | 14:07 | 6

DeSantis is een pedant Big Pharma-mannetje. Dan zie ik liever die oranje bommenwerper z'n gal spuwen!

Stijl_Loos | 16-05-23 | 14:24

@Linkse Zakkenvuller | 16-05-23 | 14:16:
GOP is al jaren gegijzeld dor rare relidioten en andeere gekkiees en de Dems door woke gekkies en nep progressieve.

miko | 16-05-23 | 14:48

@DeWeerman | 16-05-23 | 14:21: Omdat hij woke diversiteits programma´s aan universiteiten verbiedt, betaald door de staat Florida? Dan betalen wokies dat toch gewoon zelf of de universiteiten die dat zo graag willen. So what. Universiteiten zijn er om te studeren, te leren. Woke diversiteitsprogramma´s zoek je maar ergens anders op.

ChalinaRosa | 16-05-23 | 15:18
▼ 3 antwoorden verborgen

De FBI had ook geen reden om daags voor de verkiezingen een onderzoek te openen naar Hillary Clinton over een fucking email server.

wapster | 16-05-23 | 14:02 | 6

dat was inderdaad van flink grotere impact. ongeveer net zo erg als het op het schild hijsen van Bush terwijl Al Gore eigenlijk gewonnen had. Dankzij de chads en de inspanningen Thomas bij Supreme Court. Een paar 1000 miljard $ schade, 20 jaar oorlog en duizenden US doden en 100.000-den Afhangen enz.
Vier jaar onterecht Bonkers in het Witte Huis heeft USA totaal verruineerd.
Vier

AntiZanicz | 16-05-23 | 17:19

@P-unit | 16-05-23 | 14:27: De email server van Hillary is nooit gekraakt geweest, Want UNIX. Uiteindelijk stonden er alleen berichten op met nodeloze CC

AntiZanicz | 16-05-23 | 17:20
▼ 3 antwoorden verborgen

REAGEER OOK

Uitgelezen op GeenStijl? Abonneer je op de Nijman-Nieuwsbrief.
linktips: Energie vergelijken | Autoverzekering vergelijken
Kansino. Hét online casino van Nederland.
Online casino met licentie | Bookmakers | Online casino overzicht | Bookmakers Nederland
Online Casino | Online Gokken | Brokerfolio.com brokers vergelijken | online bookmakers in Nederland
Online Casino Top 5 | Casino bonussen | Crypto-casino.nl