De Grote GeenStijl20 Muziekkeuze op de Quinta

Een lekker moppie Bob Dylan tijdens het sjoelen
U weet het inmiddels wel, maar de redactie zat vorige week dus een paar dagen in Arturitoland medronho weg te spoelen met Super Bock en dan gaat het (ook) veel over muziek. De heetste (en juridisch bindend de debielste) take: The Kinks zijn beter dan The Beatles en The Kinks zijn ook beter dan de Rolling Stones. We zullen geen namen noemen, Arthur en Arie. Ondergetekende zocht nog een compromis met The Doors, maar nee hoor, onvermurwbaar: "The Kinks." Een ander discussiepunt: "Willie Nelson > Waylon Jennings." Voorts gehoord op de quinta: "Jij altijd met je linkse country! Rechtse country is veel beter dan linkse country." En: "Jouw tranen van Gerard van Maasakkers is de verbeterde versie van Voir un ami pleurer." En: "Sjakie van de Hoek is misschien wel het beste nummer ooit. Hij gaat dood. Heb jij soms een hart van steen?" En: "Ik vind Counting Crows dus echt heel leuk."
Welnu, iedereen kon vrijelijk muziek aanvragen of in een playlist smijten, en die afspeellijst is bewaard gebleven. Omgekeerd chronologisch!
Zaterdagnacht/avond van laat naar vroeg
Vrijdagnacht/avond van laat naar vroeg
Vrijdagmiddag/ochtend
Donderdagnacht
Reaguursels
InloggenKen jij iemand die in de buurt woont van de Vomar en een liefde kent voor chemisch carbonara spul...???
Sla je slag...1 Euro voor die handel ...
Wij dachten dat het toen onmogelijk was........
WarGames.
www.youtube.com/watch?v=KXzNo0vR_dU
Onder de indruk van "The Danish National Symphony Orchestra" die ik hieronder al wat anders zag spelen. Hier The Pink Panther;
youtu.be/3roQbeRyme4
Ouwe draak kan op kosten van de belastingbetaler weer varen,
www.telegraaf.nl/nieuws/1935952896/pr...
En ook hierbij werden/worden we weer opgelicht:
www.absolutefacts.nl/royalty/actueel/...
Robert Palmer - Can We Still Be Friends.
Dit blijft in mijn ogen/oren mooi.
www.youtube.com/watch?v=faBq36pNEYM
Toch nog even via een aparte tegel, mocht hij nog niet eerder zijn voorbijgekomen:
Zo mooi!
Simon & Garfunkel - Sound of Silence
youtu.be/NAEppFUWLfc
Grrr, copy-paste werkt niet goed. Nu met werkende en vooral klikbare link:
youtu.be/NAEppFUWLfc
- edit -
www.msn.com/nl-nl/entertainment/nieuw...
In het Kinderen voor Kinderen lied voor 4 mei wordt het zo algemeen gehouden, dat niet te herleiden is dat het over oorlog gaat. Dit is nivelleren.
Zij wilden het 'laagdrempelig' houden.
Het valt mij overigens erg mee dat de WO organisaties en journalisten hierover vallen.
Dat is een positieve ontwikkeling tov het niet meer mogen bespreken van de oorlog op school.
Fleddy Melculy - Geen vlees wel vis
www.youtube.com/watch?v=zDy5EhvBfrc
Lol, topnummer!
Als je voetbalclub op verliezen staat gooi je een beker bier naar een grensrechter, klaar.
Vergist u zich niet in de dorst van deze vlaggenist na al dat heen en weer geren.
Ha...!!!
Daar moeten ze nog even aan sleutelen inderdaad.....
Zijn er dan nog mensen die zonder RPG naar een wedstrijd gaan?
Typische halfbakken NL maatregel. Bij voorwerpen op het veld gooien uit het thuisvak staken en overwinning voor tegenpartij. Uit het uitvak andersom. Dan is het zo afgelopen met die mongolen.
@CornholioNL | 23-04-23 | 09:21:
De simpelste oplossingen zijn de beste. Keep it simple keep it safe.
" Een romantische ziel is een genot voor het leven ".
Was getekend, Mickey.
Ik vind dit best wel een nadenker.
Mickey, voor jou.
Cheap Trick - If You Want My Love.
www.youtube.com/watch?v=Zzew738f5TA
Goedemorgen allen!
Gisteravond laat weer zo'n raar iets.
Zitten we op de bank ons ding te doen, staat er plots een kind bij de achterdeur... 12 meter door onze tuin heen (inclusief dichte deur). Om een bal te pakken.
Hoezo, niet opgevoed?
Dit was dus een kind dat niet begrijpt dat een dichte deur bij de buren van waar je op visite bent, niet zomaar toegankelijk is voor je, als je bal er in de tuin ligt.
Nu zijn onze hondjes redelijk opgevoed en loop je meer gevaar afgelikt, dan opgevroten te worden, maar de herdershonden van een maatje van me hadden dat kind serieus volledig aan stukken getrokken!
Hoe kan dit nou?! Opvoeding? Komen ze uit een gebied (turkse mensen) waar een deur eigenlijk een heel los concept is dat verder niets substantieels inhoudt?
De buren hebben er ook al een handje van om een brandgang achter de tuinen in te zetten als opslag van tinnef, maar moeten wij nu die zeikerts zijn die vragen of ze hun kinderen alstublieft dankuwel een klein beetje respect voor een dichte deur willen aanleren?
Gelukkig schijnt de zon, vanmiddag lekker sporten, ouders helpen...
Hier vaak vliegtuigjes, drones en ballen ea in de tuin omdat de tuin grenst aan een veld. Via de buren (lagere omheining) zou je de tuin in kunnen klimmen. Er wordt áltijd netjes aangebeld en één keer hing er briefje aan de poort met de vraag de bal aan de overkant in tuin X te gooien. Natuurlijk gedaan.
Allemaal netjes opgevoede kinderen. Bij jou is het wel heel brutaal.
@letopuwzaak | 23-04-23 | 09:04: Zo kan het dus ook. Zo heeft mijn vriendin gisteren keurig het bovenstukje van de buurvrouw door haar brievenbus gepropt.
@letopuwzaak | 23-04-23 | 09:04: Toen we hier kwamen wonen, zaten we in een soort blok vol Hindoestaanse mensen. Doodstil, respectvol, kinderen speelden enkel stilletjes in hun eigen tuin.
Nu?
Veel turkse en marokaanse families, waarvan de kindertjes toch 'anders' opgevoed worden; jongentjes lijken wel prinsjes (inclusief dikke pens, korte aandachtsspanne dus elke tien minuten iets anders doen, gillen tegen meisjes én ouderen, de meisjes stil en teruggetrokken).
Ons voorland, ook voor die mensen die buiten de randstad wonen en denken dat het allemaal wel meevalt.
@goedverstaander | 23-04-23 | 09:14: Wel gelijk even gewassen?
@EEnzame SchizofrEEN | 23-04-23 | 09:16: Niet nodig. Ik had haar eerder die middag met de tuinslang nog uitgebreid afgespoten.
@EEnzame SchizofrEEN | 23-04-23 | 09:15: Yep, ons voorland.
@EEnzame SchizofrEEN | 23-04-23 | 09:15:
Ja, ik ben opgegroeid tussen die patserige prinsjes. Een heel andere cultuur in de wijk. Wat mij betreft onwenselijk. Ongezellig ook. (Maar wat hebben ze toch een prachtige familiecultuur, wordt ons verteld).
Krijgen we ook nog te zien wie al die liedjes van Clouseau erin gezet heeft?
Kijk, dat Mosterd Marco Borsato in de lijst zette, omdat ie niet naast Spartacus mocht zitten in het vliegtuig, dat begrijp ik nog.
Maar wie is die Clouseau fan?
Ik vind dat we het recht hebben om dat te weten.
Die krijgt géén kerstpakket dit jaar.
M-maar die leadzanger was vroeger wel heel adorabel, DenkerT.
@MickeyGouda | 23-04-23 | 08:54: Ditmaal zal ik deze seksistische opmerking maar door de vingers zien.
@MickeyGouda | 23-04-23 | 08:54: Heel adorabel. Zou er bwv spreken hosmo van krijgen.
youtu.be/pm_bVAgBGVI
@MickeyGouda | 23-04-23 | 08:54: Als meneer heb ik daar geen oordeel over, hoogstens kan ik er begrip voor opbrengen.
@goedverstaander | 23-04-23 | 08:57:
Je tolerantie siert je!
@Ichneumonidae | 23-04-23 | 08:59:
Deze kwalificatie is met zorg gekozen, want ik vond hem niet sexy. Ik wilde hooguit door zijn haren woelen. Een beetje zoals bij een Gremlin (een Mogwai dan).
@MickeyGouda | 23-04-23 | 09:04: Grappig dat je dat haar noemt. Heb toevallig precies hetzelfde.
Naar mijn gevoel had die jongen wat troost nodig (en dan is woelen door het haar een van de mooiste dingen die je kunt doen).
Dion & Mia gaan het songfestival winnen... watch my words!
Ik hoop eigenlijk de Nederlandse inzending nog voor de try-outs in Liverpool wordt gediskwalificeerd.
Staat genoteerd. Ik hoop het ook. Ik vind het best een aardig nummer.
@goedverstaander | 23-04-23 | 08:49: Als ze vals zingen wel, om een verdere afgang te voorkomen.
Het moment dat 'tout Europe' denkt dat dat valse gedoe een gimmick is (na alle kleding, vrouw met baard, zombies, kippen-imitaties en andere rare zaken).
'Oh wow, this is sóóóó terrible, this MUST be intentional!'
@EEnzame SchizofrEEN | 23-04-23 | 09:03: Je omschrijft in één zin de inzending van Kroatië voor dit jaar. youtu.be/isZ_4AnCTnA
@EEnzame SchizofrEEN | 23-04-23 | 09:03: Nieuwe trend wordt ingezet..."vals" zingen wordt "gender neutraal klanken voortbrengen"
@Sinterbikske | 23-04-23 | 09:11: Ik heb het net geen 2 minuten volgehouden. Wat heb ik zitten kijken?!
* Bleek voor ogen zoeken moet.
@Sinterbikske | 23-04-23 | 09:11: Die Kroaten weten wel hoe je ook nu nog fout na de oorlog kunt zijn...
Krijg nou wat...
Het is de Son...!!!
Always!
youtu.be/gZkJUrjq5XM
@Ruimedenker | 23-04-23 | 08:51:
Haha, goeie
Alternatief: youtu.be/DF5emO1X0HA
Tuig,
"Jongeren steken verblijven van dieren in brand bij Hertenpark in Hillegom"
m.haarlemsdagblad.nl/cnt/dmf20230423_...
Het kinderspel royaal voorbij. Bij dit soort jongeren veronderstel ik een bepaalde mate van psychopathie, net als bij degene die het blijkbaar nodig vond om een kat te spietsen.
Je moet al wel aardig in de olie zijn als je Drukwerk op zet. Heb overigens altijd erg moeten lachen om die band en inderdaad vooral dat nummer 'Je loog tegen mij alsof ik een kind was'.
Dan denk je toch, iemand moet dat met z'n dronken harses op een verloren, regenachtige zaterdagmiddag in elkaar geflanst hebben.
De mimiek van de zangerT is onbetaalbaar.
youtu.be/wVgYEheeEYs
In den vreemde wordt de eigen cultuur plots belangrijker. Zie het onevenredig grote deel in de moerstaal op de lijst. Dat gevoel kan al toeslaan na twee uurtjes over de grens in combinatie met een paar alcoholische versnaperingen.
Prachtig :')
@goedverstaander | 23-04-23 | 08:47: Is het niet gewoon meligheid? 'Wij' organiseerden in vroeger dagen ook wel eens van die avonden (in NL) waarop je vrijwel alleen Nederlandse tearjerkers hoorde.
Bewaar ik goeie herinneringen aan. Nou ja, de sfeer dan, want natuurlijk zo dronken als een tor - weet niet eens meer waar we dat deden en nog minder hoe ik ooit thuiskwam.
@Ichneumonidae | 23-04-23 | 08:54: Het is ook een goede manier om van saaiserieuze gasten af te komen, van dat volk dat zichzelf rekent tot muziekkenner. Zet bij een feestje twee nummers van Hazes (de dooie) op en ze hebben de jas al in de hand.
Die mimiek... Gaandeweg kreeg ik het gevoel dat'ie zanger zelf de Irma Sluis-versie er bij doet (voor de dove en slechthorende mensen).
@goedverstaander | 23-04-23 | 09:03: Altijd blij als die geheelonthouders opgedonderd zijn ja.
Dat kun je dus vrij eenvoudig regelen.
Mee brallen is een even socialiserend als onderschat fenomeen.
Moet je wel een stuk in je kraag hebben, maar wie had dat in z'n jeugd niet alle weekenden?
MickeyGouda | 23-04-23 | 08:03,
De gemene deler....( mompel iets van de wortel uit, ik mis Steekmug in deze ;).
Simon & Garfunkel - The Sound of Silence - Madison Square Garden, NYC - 2009/10/29&30 ( zeg maar inmiddels 14 jaar geleden ).
www.youtube.com/watch?v=L-JQ1q-13Ek
14? Twee keer 7 dus?! Spooky! Deze stemmen laten mij geloven in lotsbestemming, want ze zijn gemaakt om te harmoniseren. Hoewel die hier beneden nog ergens een sneer krijgen, geldt wat mij betreft hetzelfde voor Acda & De Munnik. Soms klopt het gewoon.
De vuurpijl van Musk heeft een krater geslagen onder het lanceerplatform, zelfs een deel van de betonnen constructie was weg. Deuken en een gat door het rondvliegende beton in de opslagtanks. En mogelijk is de hydraulische besturing van de raketmotoren geraakt en zijn 3 motoren direct uitgevallen bij de lancering. Ik ben benieuwd hoe ze dat gaan tackelen. Musk pakt het in ieder geval wel spectaculair aan met zijn "trail and error" methode.
Afgelopen week een verslagje zitten lezen.
Waar Musk met ik dacht 8 raketten uiteindelijk een werkend systeem optuigt, kan/moet Nasa het er in dezelfde tijd met één raket doen.
Uiteraard kost zo'n exploderende raket die ook je lanceerplatform meeneemt een paar centen, onderaan de streep zou Musk, zodra hij een werkend systeem heeft, dat geld rap terug kunnen gaan verdienen.
@EEnzame SchizofrEEN | 23-04-23 | Ik vind het zo leuk dat een nerd als Musk met raketten loopt te klieren, het is in ieder geval niet saai.
youtu.be/1KLMDZzbvl8
De vuurpijl van begin tot einde
Goedemorgen. Uit de diverse reauguursels vannacht en hedenmorgen blijkt dat het Verenigd Koninkrijk de bakermat van de hedendaagse muziek is. Dat is fijn, want dan blijft je ellende zo als Jerry Lewis met Great Balls of Fire bespaard: www.youtube.com/watch?v=gjZgUVv95no
Overigens is Status Quo natuurlijk de beste Britse band aller tijden. Zelfs zonder Jimi Hendrix.
Dit was het filmpje over Annie Lennox, hoe een en ander is gekomen:
www.youtube.com/watch?v=aOWZJkQDoLw
@EEnzame SchizofrEEN | 23-04-23 | 08:50: Mooie documentaire Schizo. Het solowerk van Annie Lennox, geweldige zangeres, vind ik nog beter dan The Eurythmics.
In de wetenschap dat het hier gaat om een (fout) filmpersonnage wil ik toch Martin Moreiro's 'Gisteren was ik nog jong' tegenover 'Hier encore' van Aznavour zetten. Gewoon, omdat ik het een mooie poging vind.
youtu.be/DWNg4BLyo3s
Mijn favoriet van Aznavour, She:
youtu.be/ajjdY070VU4
@goedverstaander | 23-04-23 | 08:21:
Matthijs van Nieuwkerk kan het ongetwijfeld beter verwoorden dan ik, maar met zijn timbre zou Aznavour mij zelfs mijn boodschappenlijstje mogen voorzingen. Wat onverlet laat dat 'She' op zichzelf al een prachtig nummer is.
Aan de tijden te zien zijn er een hoop nummers voortijdig afgebroken. Dat haat ik.
Naast leuke songs echt veel bagger op deze lijst. Ervaar bijvoorbeeld zo'n Dylan en Adca & M als suicide music.
Frappant dat u dan deze tegel nog kunt plaatsen :)
Voor straf dan maar de lyrics van Hurricane uit je kop leren. Prachtnummer trouwens.
youtu.be/bpZvg_FjL3Q
Leuk dat jullie naar originele muzak luisteren , Kan niet wachten om die lijst door te nemen, de 1e is natuurlijk iets wat ik jaren eerder had willen kennen! het is ..... take that, Christus.
Dan een moeilijk raadsel uit de nrc, deze kan op u overkomen als een onmogelijk hersenkrakstuk paradigma:
Is onderstaande klaag van een Nederlander of Marrokaan?
-als hij in de krant las over Marokkaanse jongens, ging er altijd een bepaalde dreiging vanuit. „Dat was niet hoe mijn realiteit eruitzag.”
Ligt er maar net aan in welk gedeelte van het land je woonachtig bent. Mijn realiteit in (010) is "opgeschoren/schijt aan alle regels/wetten/je kk moeder/respect eisende/intimiderende/stelende/in groepen opererende/6e generatie inteelt/dealende Marokkaanse jongens. Voor een stukje context: Afgelopen week reed ik met de trein langs station Maarheeze. Dat is echt een station van niks, 2 perrons waar alleen 2x p/u een Sprinter stopt. In Maarheeze ligt een asielzoekerscentrum voor veiligelandiërs. Er staat op dat station dus permanent 8 man bewaking, een portocabin voor natje/droogje, een mobiele cel en in de avond uren permanent een bewaker extra met hond. Ik wist niet wat ik zag en hoorde. Dat allemaal in een klein kut dorp in Limburg.
Khalid Amakran heeft een gezichtsvermogen van slecht twaalf procent. Als je Opsporing Verzocht niet kunt zien is het geen verrassing dat je niet het complete plaatje hebt.
@CornholioNL | 23-04-23 | 07:55:
Nederland, een land van open grenzen en grenzeloos in het accommoderen van onwelwillenden.
@goedverstaander | 23-04-23 | 07:58:
*proest*
@CornholioNL | 23-04-23 | 07:55: we zijn er ook heel erg blij mee. Budel is tikkeltje erger. Wel goed voor fietsenmakers want die worden gejat bij het leven. En dat moeten de menschen dan vervangen. Wanneer zeggen mensen eens: nu is het genoeg.
@Headshrinker | 23-04-23 | 08:46: te vroeg:: de fietsen worden gejat. De meeste fietsenmakers natuurlijk niet
Nu een andere Griek.
Demis Roussos.
www.youtube.com/watch?v=JdNkTZitRmU
Pssst Anja.
;D
Chris Isaak - Wicked Games. De onofficiële tweelingbroer van onze Danny Vera.
youtu.be/ozv8ugNm0P0
In de officiele videoclip ook een verschrikkelijk lekker wijf: Helena Christensen.
Dit blijft voor eeuwig prachtig.
Maria Callas O Mio Babbino Caro Giacomo Puccini
www.youtube.com/watch?v=uFLVKaFVGag
Die Merol is het perfecte voorbeeld van het failliet van Nederland. Die arme Palestijn van Kaag is als de dood dat zij dit nummer ooit te horen krijgt.
Alison Balsom - Concert in C mineur (A.Marcello)
www.youtube.com/watch?v=KQ9Cqpow5os
Prachtig, Nooit van de dame gehoord, en dat geeft te denken; de toewijding van kinds af aan, de lessen, de uren oefenen en oefenen.
En dan komt er zo'n schattig zangeresje die er beter uit ziet dan dat ze zingt, (maar dat fixen we wel met wat techniek), die vervolgens miljoenen binnenharkt met een liedje van 14 in een dozijn....
MickeyGouda | 23-04-23 | 07:10,
Vocal sowieso, maar ik ben een man, dus ik vind een mooie dame daarin best wel een aangename welkom ;))
Mickey, ik was toen 17 en jij 19.
Fleetwood Mac - Little Lies.
www.youtube.com/watch?v=uCGD9dT12C0
Qua beleving liep je waarschijnlijk een aantal jaren op me voor. ;-) Dank. Mooi nummer.
Deze past er wel bij. ;-)
Alan Parsons Project - Old and Wise
youtu.be/1x0ewDz95HE
@MickeyGouda | 23-04-23 | 07:39:,
Prachtige nummer.
Op een 1 of andere manier doet mij dit ook aan deze nummer denken.
Bright Eyes - Art Garfunkel.
www.youtube.com/watch?v=a502RejLz8s
@Bad - Casey | 23-04-23 | 07:51:
De gemene deler zit hem wat mij betreft in de eenvoud: mooie vocals en een sterke tekst, meer heeft goede muziek soms eigenlijk niet nodig. Less is more.
@Bad - Casey | 23-04-23 | 07:51:
Ik moest huilen als jongetje in de bioscoop.
@Bad - Casey | 23-04-23 | 07:51: in dit rijtje mag deze dan ook niet ontbreken:
Simon & Garfunkel - Sound of Silence
youtu.be/NAEppFUWLfc
1 van de meest mooie Dames van weleer.
Met 1 van de mooiste muziek van weleer.
Zo ook 1 van de mooiste de films van weleer.
Once Upon a Time in the West - Claudia Cardinale.
www.youtube.com/watch?v=AHe07HT5NQA
Dit komt nooit meer terug.
Pee Loon - Once Upon a Time in Mumbai
Emraan Hasmi, Prachi | Pritam | Mohit Chauhan
youtu.be/D8XFTglfSMg
Het oosten heeft ook zijn blockbusters
Op alle punten eens. Niets minder dan weergaloos.
Zo dat is nog eens wakker worden. Ennio Morricone classiekertjes komen er natuurlijk achteraan. Tijdloos dit. Goedemorgen Bad-Casey
Aanvulling:
www.youtube.com/watch?v=hgQknoPF-10
Ik heb die film destijds wel zes keer gezien. Elke keer hoopte ik, tegen beter weten in uiteraard, dat zij en Charles Bronson aan het einde een stelletje zouden worden.
@goedverstaander | 23-04-23 | 07:38:
Gna. Een romantische ziel is een genot voor het leven. Môge! Ook een welgemeend goedemorgen voor Flightless, uiteraard.
@MickeyGouda | 23-04-23 | 07:48: Goedemorgen vrouw Gouda!
Grote mond maar klein hartje :)
Ze zingt dit niet zelf hoor... (mocht dat niet duidelijk zijn)
Chris Rea - The Last Open Road
youtu.be/yqufva-343A
Bij diverse media lees ik dat Anouar T. (weer) is gearresteerd, een neef van Ridouan Taghi. Nu was ik zo razend benieuwd waar die T voor stond, maar ja, gevalletje privacy. Mysterie opgelost!
www.crimesite.nl/anouar-taghi-opnieuw...
Verbazend dat hij op vrije voeten was, hij was namelijk een verdachte.
Als een hele genenpoel is gencontamineerd...
Milton, mooi.
Dit nummer, noem mij maar een sexist ( kan inmiddels niet voorstellen waarom ?! )
Mooi nummer, en deze zangeres heeft een hele mooie bips en zekers een hele mooie bos haar.
Juice Newton.
www.youtube.com/watch?v=akPPGMenqqA
Queen - Fat Bottomed Girls
youtu.be/VMnjF1O4eH0
Opdat niemand zich buitengesloten voelt.
Maar het gaat jou natuurlijk alleen maar om haar vocale kwaliteiten, toch?! ;-) Môge!
Nazareth - Hair of the Dog
(Auftritt im ORF, 1975)
youtu.be/Ef2SLZdhNrY
Sommige bossen zijn een aansporing voor flossen en mondspoelen, anders dan een kater dronken te drinken.
Clint Eastwood,
Wordt op 31 mei 93.
The Good, The Bad and The Ugly-Ennio Morricone.
www.youtube.com/watch?v=tWGEveSseDg
Blijft een klassieker. Zowel de film als het nummer. Ennio Morricone is een van de beste componisten ooit.
Wat staat er in de tekst van het koor? Wat zitten ze allemaal te bladeren? Aaaaaaaa, aaaaaaaaaa, aaaaaaaaaaaaaa meer niet. En niemand zie je vragen; op welke bladzijde zijn we?
Veel complotten over Jim Morrison. Zijn dood in een Parijse badkuip leverde hem de naam op "fat body in a tub", en is omgeven door complottheorieën. Jimmy ligt begraven op de Parijse begraafplaats Père-Lachaise. Nog steeds wordt zijn graf bezocht door fans die wijn drinken en blowen bij zijn graf.
Het werkelijke complot gaat over zijn vader. George Stephen Morrison. Die was admiraal in de marine en bevond zich in de golf van Tonkin op het moment dat de Vietnam oorlog escaleerde. Veel complotten daarover. Jim Morrison is lid van de club van 27. Ouder werd ie niet omdat ie dus besloot in Parijs te gaan badderen.
The Doors - Light My Fire
youtu.be/tEXlWgMOtqc
Bij mijn eerste bezoek aan Parijs, was Parijs Jim Morrison, Overal spullen met Jim M. erop. aanstekers, bekers, t-Shirts, noem maar op, Parijs is er rijk mee geworden. Het was ook een mooie jongen. Toch gek, heb nooit een nummer van the Doors gehoord, van Nirvana wel, Kapot was ik er toen van, Kurt was dood, Zijn liedjes malen door mijn hoofd. ken er geeeneen van Jim M. We wilden nog naar Pere L. gaan, zelfs dat ging niet door, Zoveel te zien in Parijs.
@gato | 23-04-23 | 07:42: Ik heb hier nog een klein badkuipje met Jim Morrison op de kast staan.
Naar Jim hoef je niet lang te zoeken op dat kerkhof. Op tig zerken in de buurt zijn pijltjes getekend met daaronder geschreven 'Jim'.
Handig!
@Ichneumonidae | 23-04-23 | 08:22: en respectvol naar anderen toe.
@DankeSchon | 23-04-23 | 08:24: Die 'anderen' zijn dood. Ws dat ze daarom op dat kerkhof liggen. Merken er dus niet zo gek veel van.
@Ichneumonidae | 23-04-23 | 08:34: Klopt. Maar dan nog. Zou jij het leuk vinden wanneer jouw moeder daar ligt en iemand anders een pijl met “ome Harry, die kant op” heeft gespoten?
@DankeSchon | 23-04-23 | 08:48: Wel als ome Harry nog zou leven. Da's echt grof.
@DankeSchon | 23-04-23 | 08:48: Zerken bekladden is niet mijn ding.
Moest er desondanks wel om lachen - nou ja, ik heb een raar soort gevoel voor humor, zoiets zal het wel zijn.
Qua muziek en film is dit toch prachtig ?!
For A Few Dollars More.
www.youtube.com/watch?v=DT1NJwEi6nw
Dan moet ik meteen weer denken aan vette Franz, die in deze tijden van armoe een modaal maandsalaris aan het zijne toevoegt als verhoging ter compensatie van inflatie. Zijne opgeblazenheid kan wel enige inflatie lijden. Mocht dat proces ooit plaatsvinden, is 't omstanders aan te raden, de vlucht naar voren te nemen. De CO2-uitstoot van hen, valt in het niet bij deze grootverbruiker.
@Milton_Styx | 23-04-23 | 06:43:
Met ook nog eens het gevaar dat de Chinezen denken dat we een spionageballon hebben ingezet als hij overvliegt.
Mr. Mojo Risin!
The Doors - L.A. Woman
youtu.be/TMiAQPABgHA
The Doors - Riders On The Storm
youtu.be/iv8GW1GaoIc
Gewoon dit.
Wiener Philharmoniker - Maurice Ravel - Bolero.
www.youtube.com/watch?v=E9PiL5icwic
Goeiemorgen Casey,
Mooie dagopening in klassiek.
Een stapje progressie naar moderner tijden. "Close to the Edge" van Yes heeft enige overeenkomsten met de Bolero.
Het is ook een lang nummer, heeft verschillende thema's en motieven die worden herhaald en opgebouwd, vergelijkbaar met de progressie van de Bolero.
Bovendien heeft het nummer ook een repetitief percussief ritme dat vergelijkbaar is met de Bolero.
YesSongs #5 Yes - Close to the Edge
youtu.be/BcDU-vilgic
Enjoy!
Nou, nog maar eentje van de Lizard King. Ach, de meesten liggen toch nog te rotten tussen de klamme lappen. Wat maakt het uit.
The Doors - People Are Strange
youtu.be/sezc05A4s2g
Laat ik nou wakker zijn. Peacefrog vind ik een mooi nummer. Mooie rif. Fijne dag! The Doors dus,... eensch.
Muziek is prachtig, waarom?!
Het is gevoel.
Camille Saint-Saëns ♯ The Carnival of the Animals.
www.youtube.com/watch?v=k2RPKMJmSp0
;)
Oef. Dat is lang geleden...
Goedemorgen. Nooit verkeerd om wakker te worden met de zoetgevooisde stem van Jim Morrison. Tenminste als ie drugs gebruikte klonk ie zoetgevooisd. Als Jimmy alcohol gebruikte klonk z'n stem ruw en rauw. Dat kunnen we nu niet hebben. Ik ben net wakker.
The Doors - Queen of the Highway (Jazz Version)
youtu.be/wfkEgEqbwTw
youtu.be/ZcAlE8ciNTU
Met ons aller Anneke.
Wat een boel leuke muziekjes vanavond!
Excusez. Devin Townsend Project - Kingdom (live)
Dat zijn de beste vocalisten die ik ooit binnen dit genre heb gehoord. Geweldig!!
@MickeyGouda | 23-04-23 | 07:16: Gezien in de Jaarbeurshallen in Utrecht, zo een jaar of 48 geleden. Overal bands in de koude hal, niemand stond bij de Kinks, alleen mijn vriendin en ik. Het was de eerste keer dat er een soort overdekte Lowlands was, op radio en tv de vreemdste verhalen. Thuis gekomen , zaten daar 4 ouders, kwaad te zijn, dat we ook nog hadden gespijbeld hebben we maar niet verteld, want toen moest je zaterdagmorgen nog naar school. Natuurlijk kregen we straf, maar nooit spijt gehad dat we erheen zijn gegaan.
Geweldig!
THE KINKS
Minus Richels | 23-04-23 | 05:46,
Voor u.
The Kinks - Sunny Afternoon.
www.youtube.com/watch?v=g-cLaPUOtzU
Hmmm...
Nog drie..
neonreclame | 23-04-23 | 05:39,
Ok.
The Knack - My Sharona.
www.youtube.com/watch?v=bbr60I0u2Ng
Pilot - It's Magic .
www.youtube.com/watch?v=ASGgn8bNQuA
Als 3e.
Airport - The Motors.
www.youtube.com/watch?v=nAN-LvFOGus
;D
@Bad - Casey | 23-04-23 | 05:50:
www.youtube.com/watch?v=ovWDgOaxVP4&a...
Must run..!!
Maak er iets moois van..!!
@neonreclame | 23-04-23 | 05:55:,
The Mamas & The Papas - California Dreamin'.
www.youtube.com/watch?v=N-aK6JnyFmk
Of bedoel jij dit nummer ?!
2Pac ft. Dr. Dre - California Love.
www.youtube.com/watch?v=omfz62qu_Bc
Kat kwijt:
Op de voorgrond de kat in kwestie die in looppas de lens voorbij loopt zonder er in te kijken, waardoor het natuurlijk moeilijker wordT om het beest goed te kunnen herkennen.
Op de achtergrond zo'n witte ikea boekenkast wat eigenlijk geen boekenkast is. Je weet wel.... Smal met een dik frame waar je doorheen kan kijken.
En een Bosatlas uit 2000...
Had je je kat maar moeten leren om in de lens te kijken.
Als je trouwens zo graag in de mix wil komen zal je toch echt iets moeten plempen.
@keestelpro | 23-04-23 | 05:17:
www.youtube.com/watch?v=WlxcI-Ejkbs&a...
Jij en ik - Alice cooper
@neonreclame | 23-04-23 | 05:30:
Toch frappant dat Alice Cooper dat toen al wist van jij en ik. Haha!
Oké #marked4mix
Neon!!!
Plaats rust!.
Kate Bush - Running Up That Hill.
www.youtube.com/watch?v=wp43OdtAAkM
@Bad - Casey | 23-04-23 | 05:34:
Goedemorgen Kees...
Ken alleen de bekende nummers van Kate maar die zijn bijzonder genoeg en zal ik niet snel afzetten....!!
@neonreclame | 23-04-23 | 05:38,
Niet alleen Kate hoor.
Blondie - Call me.
www.youtube.com/watch?v=StKVS0eI85I
Genesis - The knife
www.youtube.com/watch?v=v719eZmXRdE
Goedemorgen allen,
Kastelein, een rondje en zo ook deze nummer is van mij.
REO Speedwagon - Take It On the Run.
www.youtube.com/watch?v=t7Csc6l4QLs
Proost!
Morguh Casey,
Ik ga net slapen, dus truste!
Truste allen btw!
@TheOne48 | 23-04-23 | 05:06,
Maatje.
Zelfde Band, maar deze is voor jou.
Keep on Loving You ( neem niet dit al te persoonlijk ;))
www.youtube.com/watch?v=XKc7z-enzmA
Slaap fijn ;)
Kaiser Chiefs - Rudy Rudy Rudy Rudy (2010)
▶ www.youtube.com/watch?v=qObzgUfCl28
Sommige reaguurders met een andere mening nemen mij kwalijk dat ik achter het gedachtengoed van FvD aanloop.
Het zit echter anders. Ik heb een bepaalde visie op de politiek en het leven en als ik dan naar politieke partijen kijk dan passen de partijstandpunten van het Forum Voor Democratie gewoon nog steeds het beste bij mij eigen levensvisie.
Al voor de corona situatie had ik in de gaten dat de regering hoog in zette op allerlei 'transities'. Als je ergens -transitie- voor kan zetten dan doen ze het.
Waarom? Ze willen blijkbaar alles veranderen. Alles. Waanzin!
En tijd geleden grapte ik onder dit topic:
www.geenstijl.nl/5170056/transitiefal...
'Transitie is de nieuwe hitlergroet.'
En:
'Alles moet in transitie!
Energietransitie
Voedseltransitie
Eiwittransitie
Circulaire transitie
Mobiliteitstransitie
Digitale transitie
Gebouwde omgevingstransitie
Waterstoftransitie
Klimaattransitie
Natuurtransitie
Gezondheidstransitie
Maatschappelijke transitie
Economische transitie
Industriële transitie
Transporttransitie
E-commerce transitie
Culturele transitie
Arbeidstransitie
Etc, etc, et∞.....
De Deugbox® staat vandaag in het GeenStijl Café met de vraag:
Bent u al in transitie?'
Nu heeft heliumhamster Gideon gisteren een toespraak gehouden in de 2e kamer over de zieke transitie woede. Het zou best kunnen dat leden van FvD mee lezen op GeenStijl en zodoende inspiratie op doen.
www.youtube.com/watch?v=ZZx66pV1cMY&a...
Het is dus zeker niet dat ik het FvD na praat. Mijn inzichten hebben meermaals voorgelopen op het voortschrijdend inzicht van Forum. Zie ook mijn mening over het coronabeleid. Het is een wonder dat ik toen niet gebanned ben.
Links is niet meer progressief. Ze willen alles in transitie.
Da's de radicalisering van progressiviteit: niet accepteren dat het oude intact blijft of dat andere levensvisies bestaansrecht hebben.
Het wachten is nog op de transitie van dhr. Rutte en consorten richting het gevang omdat elke Nederlander nog € 1.000,- van hem krijgt.
@Unsinkable-Sam | 23-04-23 | 04:47:
Van Houwelingen had beter in het woke jargon kunnen tieren en het heilige woord 'transitie' kunnen gebruiken dan het ongemakkelijke 'tribunalen'.
Je kan als oppositie zo veel meer bereiken door een paar zetten vooruit te denken. Het adopteren van het lexicon van de tegenstander is altijd een gouden zet.
Prima verhaal van je, jammer dat je quasi grappige term heliumhamster gebruikt.
Gideon heeft hier een sterk verhaal.
@TheOne48 | 23-04-23 | 05:01:
Gideon heeft niet zomaar een sterk verhaal. Gideon heeft hier zowat een waterdichte ontmaskering van de hele klimaat/corona/stikstof samenzwering. Wat mij betreft een schaakmat jegens vak K.
Toedeledokie!
En ja we zijn hier toch geenstijl? Dus dan nog vind ik Baudet een dromerige kakker en Gideon een heliumhamster. Ik dacht dat we hier in Nederland allemaal wel tegen een stootje en een beledigingetje konden...
S' ochtends altijd, koffie, peukie, en taddaah !, Transitie
youtu.be/3Nlav68R83c
@keestelpro | 23-04-23 | 05:07:
Waarvan akte!
Ihkv diversiteit van standpunten, zouden objectieve media (meer dan ooit wordt nu aangetoond dat een functionerende democratie, slechts bij de gratie van het bestaan daarvan, aldus gedefinieerd kan worden) de voordracht van GvM integraal moeten afdrukken/uitzenden, om scherpe kaders te geven tussen welke belangen kiezers hun voorkeuren dienen te bepalen.
In alle gevallen wordt de rekening neergelegd bij de mensen die niet op die transities zitten te wachten en er zelfs niets over mochten zeggen. In feite zijn de "energietransitie" en "voedseltransitie" ordinaire extreme prijsverhogingen die onder het mom van een exkuus zijn doorgevoerd maar nooit meer zullen worden afgeschaft. Ook niet als de oorlog in Oekraiene mocht zijn afgelopen. Het levert gewoon teveel geld op. Onze politici vertellen ons als dat we "we veel te lang veel te weinig voor onze energie en ons voedsel hebben betaald". Dat is gewoon niet waar. Pure leugens. Het energieplafond is een goudmijntje voor zowel de overheid als de energieboeren. Overheid en (Semi-overheids) bedrijfsleven werken samen om de burger uit te knijpen. Ook dit is globalisme, en we zullen dit nog vaker zien. Fuck the elite !
Tot groot verdriet van sommigen in mijn omgeving ga ik redelijk transitieloos door het leven. Doorgaans zijn dingen namelijk goed zoals ze zijn en daarnaast heb ik de laatste veertig jaar maar weinig veranderingen gedetecteerd die ook daadwerkelijk kwalificeren als een verbetering.
@keestelpro | 23-04-23 | 05:07: Goed en duidelijk.
Waarom heliumhamster? Omdat hij een hoge stem heeft? Ik ben alleen even nieuwsgierig.
Alanis Morissette - Ironic
youtu.be/Jne9t8sHpUc
Zo prachtig
The Kinks - Days
youtu.be/h2svmUcsKeg
Niets kan in de buurt komen van de magie van The Kinks.
Bedankt voor de dagen
Die eindeloze dagen, die gezegende dagen die je me gaf
Ik denk aan de dagen
Ik zal geen enkele dag vergeten, geloof me
Ik zegen het licht
Ik zegen het licht dat jou verlicht, geloof me
En hoewel je weg bent
ben je elke dag bij me, geloof me
Dagen die ik me mijn hele leven zal herinneren
@keestelpro | 23-04-23 | 04:09:
Vlak 10cc niet uit, ok iets latere periode maar toch.
Muziek voor tijdens het stappen.
Kees Tel Pro feat René Schuurmans - Da's Lekker Man (2023)
▶ www.youtube.com/watch?v=1JCQu6YUl0c
Muziek voor onder het gamen.
Kees Tel Pro - Red Rock Planet (2022)
▶ www.youtube.com/watch?v=ZNqMXgEMWi4
Favoriet van mij. Gruwelijk gaaf!
@TheOne48 | 23-04-23 | 04:12:
Ik ben voornemens alle planeten van een tune te voorzien.
Dus zodra alle 9 planeten van ons zonnestelsel een lied hebben ga over naar andere zonnestelsels. En hoop werk voor de boeg dus! XD
Muziek voor onder het gamen.
Kees Tel Pro - The Blacksmith's Hammer (2022)
▶ www.youtube.com/watch?v=d_TCH3XD9sQ&a...
* patience weer opstart*
Flauw grapje. Klinkt prima Kees. Maar gamemuziek was toch Jeroen z’n dingetje?
@TheOne48 | 23-04-23 | 03:53:
Ik maakte net zoveel gamemuziek als mijn broer maar ik zat in een andere handel. Maar computergames zijn nog altijd een grote passie van mij.
Chant of the Templars - Da Pacem Domine
youtu.be/M0d4qM7gCH8
@Keestelpro
RTCW ook
youtu.be/1JGzYCWlYto
Ja met Quake & Wolfenstein begon het allemaal!
'Songfestivalduo Dion en Mia te kakken gezet in Even Tot Hier'
www.telegraaf.nl/entertainment/192880...
I just wanna be loved - Culture Club
youtu.be/yTYw1JjptMQ
Annie Lennox - No more I love you's
www.youtube.com/watch?v=H-4zhsVDRLE
Just Mustard - 'Curtains' Live Session
youtu.be/swG2NdJ5hUQ
Black Sabbath - When I Came Down (Slowed)
youtu.be/FDcorczM6ts
Geen linkje :P
John Miles - Music.
Goeie smaak!
youtu.be/S-oqZz7Z-pU
Muziek voor onder het gamen.
Kees Tel Pro - Fake News From Saturn (2023)
▶ www.youtube.com/watch?v=pJzZN_sOc7Y
Kan alleen gamen met wsap toetsen op de pc,ps 5 en xbox zijn te moeilijk qua controls.
@Theodorik1 | 23-04-23 | 03:12:
Ligt eraan welke game je speelt. Counterstrike is heerlijk met het PC keyboard maar FIFA23 is perfect voor de Xbox controller.
@keestelpro | 23-04-23 | 03:13: Heerlijk, Half Life games.
@Theodorik1 | 23-04-23 | 03:16:
Halflife 1 was echt the sh*t. Nog steeds heel leuk om online the spelen.
Crossfire 4 life!
@keestelpro | 23-04-23 | 03:17: Zeker! Zul je o.a. Deus Ex 1,System Shock2, Red Faction 1 vast mooi vinden. Bagger graphics,maar een onovertroffen verhaallijn.
Ik zet die muziek altijd op als ik Patience speel op m’n iPad.
@Theodorik1 | 23-04-23 | 03:20:
Red Faction ken ik. Super! Die andere ken ik nog niet. Dank voor de tip.
Oudere spellen hebben vaak perfecte verhaallijnen.
@keestelpro | 23-04-23 | 03:17: red faction
youtu.be/tNff8_i_Twk
@keestelpro | 23-04-23 | 03:22: system shock 2 is zo frekkin moeilijk en zo mooi om te spelen. Ik heb de cd rom jaaaren geleden nog van iemand uit England gekocht.
@keestelpro | 23-04-23 | 03:22: deus ex 1 haha,supergame
youtu.be/4zQUBGkphJQ
@Keestelpro
Game die in het begin voor gamers veel problemen gaf ivm gameplay bugs en vooral hardware problemen, voor mij gelukkig niet qua hardware (eerste klas mothership hier) is cyberpunk 2077. Heb hem met de gebruikelijke game bugs in 1 keer uitgespeeld. Dystopische sfeer is zeer goed weergegeven en zal tzt een cult klassieker worden, vooral het einde waar je kunt kiezen. Zeer beklemmende game qua verhaal.
Zal verder geen spoilers weggeven.
@Basil Fawlty | 23-04-23 | 03:57:
Die ga ik ZEKER nog eens helemaal uitspelen Basil!
.
Nazareth-Bad boy
youtu.be/kBKrJl8PaVs
Fantastisch al deze linkjes voor muziekjes van ca. 4 minuten.
200 linkjes á 4 minuten is 800 minuten is 13 uur muziek.
Succes met het luisteren naar al deze linkjes.
Rob de Nijs - Jan Klaassen De Trompetter - AVRO Disc - 12-5-1973 • TopPop
www.youtube.com/watch?v=p6a5Z8RKW0w
deja vu:
1975 ROB DE NIJS Malle Babbe
www.youtube.com/watch?v=6mReazpuYcc
Schooiers en soldaten... Jan
@Wattman | 23-04-23 | 02:51: youtu.be/Fc3wMcwT22Y
@Jan Dribbel | 23-04-23 | 03:04:
Je vindt het niet zo gezellig hier heb ik het idee.
@Jan Dribbel | 23-04-23 | 03:04: youtu.be/QxM42rG0a08
@Jan Dribbel | 23-04-23 | 02:49:
Net zoals lezen is muziek luisteren
een zaak van oordeelkundig overslaan.
Send Me Some Lovin' Otis Redding
youtu.be/uI8cvJDeL8w
Otis, altijd goed.
youtu.be/Es3Vsfzdr14
@Theodorik1 | 23-04-23 | 02:47: Zek0r Wet0n. Don Covay ook te gek.
Zag de Rus graag als een lijdend volk dat fijnbesnaard was door het lijden. De rauwe werkelijkheid is dat 80/90% van de Russen ruwe tokkies zijn zonder enige fijnbesnaarde gevoelens.
Tchaikovsky - Swan Lake (Swan Theme)
www.youtube.com/watch?v=9cNQFB0TDfY
Een beetje zoals Nederlanders dus.
Escape from Tunnel
youtu.be/-yVFLk1Ctn8
En dat zonder SAS survival guide.
Heb 2 boeken die meegaan in nood, de bijbel en de SAS survival guide..
@Wattman | 23-04-23 | 02:47: lol
Wattman, SAS zakboek formaat, ligt hier ook binnen handbereik. Echter, je dient voor te bereiden, klein noodsetje maken in blikken doosje, aldus de auteur.
Video leidt teveel af,daarom de naam van de uitvoerende artiesten vergeten,afijn:
youtu.be/VIa3s0Bjqbk
Ahorita una musica Peruana
youtu.be/3vhVh1WH-0E
The Wanderer - Aren't you meant to fly
youtu.be/4R0GKWCcAOQ
music.youtube.com/watch?v=UMVjToYOjbM...
Traveling Wilburys
End of the line
Welterusten iedereen. Ik ga slapen.
Slaap lekker Cugel.
Muddy Waters - Mannish Boy (Live)
youtu.be/2QoBR-F3tp4
Eddie Vedder - Society (HD)
www.youtube.com/watch?v=lm8oxC24QZc
In de ziel van het kapitalisme, je wint het niet van bedrijven die tientallen miljarden omzet draaien.
Zolang liefde het wint van de haat zul je niets doen
True Detective Get away
youtu.be/JUM-C0rhDlI
Nog maar een keer,Gisela y las nativas:
youtu.be/UgO1sL1UiZ0
Nou nog een biertje van de zaak, en nog wat muziek voor jullie.
Lekker rustag nummertje.
youtu.be/DECp8LKurKs?t=129
En welterusten alvast.
Diamond and the psychotic neurotics - Freestyle
www.youtube.com/watch?v=TxL231R4zPI
The Clash - Guns Of Brixton - Official Video
youtu.be/SD2aATE_h58
@Keestelpro
Jawel! Ze neemt nog steeds op mijn lieve achterbuurvrouw. Splinternieuw: Blanco met Mina ( 14 april 2023 en meteen 3+ miljoen clicks)
BLANCO, MINA - Un Briciolo Di Allegria
www.youtube.com/watch?v=0UITfDm-8Bk
Typisch schitterend Mina nummer. Zelf niet meer in de clip te zien want je weet hoe mediaschuw ze is en vooral op 83 jarige leeftijd maar fantastisch dat ze weer iets heeft opgenomen met jonge zanger deze keer en meteen hit.
Ik ga overigens langzaam richting bed met dit klein beetje plezier nummer in mijn gedachte. ;-))
Slaap ze and stay safe friends, stay safe!
Truste Basil
Slaap lekker lieve Basil.
Vet nummer zeg! Zij moet nog echt heel populair zijn in Italië. Dank voor het delen!
@keestelpro | 23-04-23 | 02:18:
Deze is ook populair in Italië...
La traviata - Brindisi aka The Drinking Song (The Royal Opera)
www.youtube.com/watch?v=SK-NUuTCras
Verdi
@keestelpro | 23-04-23 | 02:18:
Nog niet helemaal naar bed hier.
Zelfs hier in Lugano natuurlijk want ze zijn zo trots op haar.
Ticino online:
Tra Blanco e Mina c'è "Un briciolo di allegria"
www.tio.ch/people/streaming/1660081/m...
Blanco zeer populair in Italië en een duet met Mina!
Effe snel (kromme, slecht grammaticale) Google Engelse vertaling uit artikel zodat iedereen kan lezen hoe belangrijk zij is voor Italiaanse muziek:
Mina is a goddess, I've always listened to her music, that of Celentano, of Modugno. When I went to Lugano, in her recording studio, I met her son and nephew. The nephew himself told me that Mina had shot him a video of "Notti in bianco" in acoustic mode, she really liked the enthusiasm I put into singing. For me music has no time and this song with Mina proves it.
Ook mooi dat Celentano nog effe wordt genoemd. Schitterend!
Gerucht gaat dat hij daar dus, volgens Italiaanse tabloids, niet ontmoet heeft maar wel het nummer heeft opgenomen in haar studio. Mkay, verkoopt goed zo'n gerucht. Lol!
Overigens kat in clip moet, denk ik, Mina zijn.
Ik snap niet dat er hier nog mensen komen zeiken over de elite en de dictatuur.
Je hoeft maar heel simpel naar het nabije verleden te kijken:
We zijn naar de stembus gegaan en hebben de Europese grondwet verworpen.
We zijn naar de stembus gegaan en hebben het verdrag met Oek verworpen.
Ze hebben het aan hun laars gelapt. Reden genoeg om de overheid omver te werpen. Democratie totaal kapot.
Wie kan hier nog iets tegenin brengen?
Dat je niet zou willen dat Helmond door grote broer Eindhoven helemaal kapot wordt geschoten door raketten en bommen.
@Wattman | 23-04-23 | 01:57: Eigen schuld van Helmond. Ze hoorden bij Brabant, maar Limburg kwam met een grote zak gratis geld
Goedenavond mensen ik kom net pas binnen lopen,ik had het erg druk ik moest nog een klusje afmaken en dat is gelukt ik was om elf uur thuis maar ja,
Ik las net alles over dat UFO gedoe, nou ik heb het echte filmpje over UFO.
youtu.be/iXLd-Ugu16Q?t=68
Michael Schenker (Sarstedt, 10 januari 1955) is een Duits gitarist, bekend van zijn on/off werk bij UFO.
De enige echte, inderdaad. Heel fijn weer!
@Graaisnaaiert | 23-04-23 | 01:41:
Dank je kerel jij bent een metal kenner.
youtu.be/N-Uh07-cOwI
En hier een hele oude opname van de pas 17 jarige Michael Schenker youtu.be/-16KJkJA5Bo
Bob Dylan - Tangled Up In Blue (Official HD Video)
youtu.be/YwSZvHqf9qM
The lyrics.
Jaa mooi grimmig liefdesliedje; 'She was married when we first met... soon to be divorced'.
Dus, dan denk je, goh, laat ik nog maar even naar de FC gaan want wie weet hoe lang het duurt voordat we weer uit die KKD weg zijn. En dan na ruim een kwartier, pilsje tegen de grens, alles en iedereen van het veld, wachten, half uurtje later, jammer jongens, definitief gestaakt. Kut.
Ik vind het goed zo. Ze moeten maar leren niet met shit te smijten!
Wat mij betreft: iets uit het thuisvak gooien is wedstrijd verloren
@wilderst | 23-04-23 | 01:42:
Dan kan ik je nu al vertellen dat niet zoveel wedstrijden meer gaan worden uitgespeeld. Dit is namelijk niet tegen te houden, 1 idioot op 20.000 man ( of bij bijvoorbeeld Ajax, Feyenoord of PSV. Hoe wil je 50.000 man na een kwartier rustig het stadion uit loodsen? Hint, dat kan je niet, dat gaat mis ) en de rest van het stadion wordt collectief gestraft. Plus de tegenstander, want die moet nog een keer komen opdraven. Plus de supporters van beide partijen.
Is niet realistisch dit. Zeker zoals vanavond, een plastic bekertje tegen een bil aan. Dader is gepakt, heeft klappen gekregen op de tribune, tribune roept en masse "Schaam je kapot", krijgt een stadionverbod en vermoedelijk ook een hoge boete en dan, omdat Davy Klaassen een aansteker door zijn hoofd gekregen heeft worden de regels aangescherpt zijn wij opeens het bokje? Kom nou toch. Totaal niet te vergelijken. Los van het feit dat het een idiote actie was.
@wilderst | 23-04-23 | 01:42:
( trouwens, er zitten ook uitsupporters op de thuisvakken, altijd en overal. Hou je niet tegen ).
@Graaisnaaiert | 23-04-23 | 01:53: Ja goed, maar waarom krijgt die supporter klappen?
Omdat de wedstrijd gestaakt wordt natuurlijk.
Van mij mag de KNVB dit stug volhouden. Is inderdaad niet leuk voor de toeschouwers, maar ik denk wel dégelijk dat die minderheid aan dombo's zich nu achter de oren gaat krabben.
Lana Del Rey - Guns And Roses
youtu.be/fRHf1bAIbhs
Dat van dat sjoelen viel me al eerder op. Doen wij ook nog op Aruba, met de antieke sjoelbak uit Nederland. Als mijn kinderen en moedertje met de kerst en zomervakantie komen dan is de bak elke avond op tafel en maar fanatiek sjoelen. Op een andere tafel ligt altijd een puzzel van een paar duizend stukjes. En dan onze eigen playlist erbij aan.
www.youtube.com/watch?v=rmVkOlZFF3Y
Deze muziek bijvoorbeeld. Style Council.
Ik vind dat helemaal te gek leuk! Beter dan telkens al die mobieltjes checken...
Ol' Dirty Bastard - Shimmy Shimmy Ya
www.youtube.com/watch?v=h2zgB93KANE
Natuurlijk zijn de Kinks veel beter dan de Beatles of de Stones. Dat hoort iedereen met oren aan de kop. Geldt trouwens ook voor the Who, ook veel beter dan die 2 overgewaardeerde prutbands. Waarom? Simpel, de Beatles en de Stones spelen liedjes, die andere 2 maken muziek. Punt.
Wat weet jij d'r nou van, man ?
Bruce Springsteen - Darknes on the Edge of Town (Acounstic, 1990)
youtu.be/6hEVa2aA7h0
The Lyrics.
Ik vind The Rolling Stones en The Beatles allebei kudt. De mensen die leuke jeugherinneringen aan die muziek hebben, zullen er wel anders over denken, maar dat is hetzelfde als de vrouw van eind dertig/begin veertig die nostalgisch met de Backstreet Boys meeblèrt.
Livin' Blues-Hitch Hikin'
youtu.be/ab4Jzk06fQo
'I Love the Smell of Napalm in the Morning' | Apocalypse Now
youtu.be/1RHo_ZG-YGo
Nu de oorlog zo actueel is 2 landen hier vandaan en 2 strijden als beesten heeft alles wat oorlog is zijn "charme" verloren. Niet dat oorlog ooit mooi en romantisch was. Geweldige scene uit één van de beste oorlogsfilms ooit..
Oorlog is rauw, smerig en haalt het slechtste in de mensen boven. Waarschijnlijk worden de soldaten met speed gevoerd zodat ze maar doorgaan maar tegelijkertijd al hun menselijkheid verliezen.
Waar is die god die deze oorlog stopt ?
Just Mustard - I Am You (Official Visualiser)
youtu.be/ZRoSdm_nJCQ
Beastie Boys - Hey Ladies
youtu.be/Naf5uJYGoiU
Snoop dog & B-Real - Vato (dirty)
The Coverups (Green Day) - Where Eagles Dare (Misfits cover) – Live in San Francisco
youtu.be/qshpgPyVgsY
jaja
Elvis Presley - Always On My Mind
www.youtube.com/watch?v=wTRSlZEq_l0
The Doors - The Crystal Ship
www.youtube.com/watch?v=imcHmSUVEvk
Cocaine Blues (Live at Folsom State Prison, Folsom, CA - January 1968)
www.youtube.com/watch?v=0VZuA7iJY4Y
John Denver - Fly Away (Official Audio)
www.youtube.com/watch?v=Kl55KD1IAF4
Terry Callier - 900 Miles
www.youtube.com/watch?v=qVTVoMlg5D4
Hallo algoritme
I’m A Drifter
www.youtube.com/watch?v=lK9e9ZCi72I
Sonic Youth - I Wanna Be Your Dog (1989)
youtu.be/EWdz8_uQhHE
Yeah
Stevie Ray Vaughan- Scuttle buttin
youtu.be/iO7jPV_VsQY
Ff scrollen naar 0:55
SNEAKER PIMPS - "Spin Spin Sugar" (Armand's Dark Garage Mix)
www.youtube.com/watch?v=BqfIvPQ8Dgo
Ramses Shaffy - Laat me (1978)
www.youtube.com/watch?v=fyTvY_7ws30
Beastie Boys - Gratitude
youtu.be/aRb1sLhBR58
Paradiso, 1992, check!
Beter dan the Stones.. Dat is vrij simpel en makkelijk. Zeker muzikaal. (Ik duik nog even in The Kinks) maar als je hier voorbij gaat, naast alle parels van Lennon en McCartney… lul niet over the Stones aub…
youtu.be/VZt-bj-TV4o
Dat klimaatbeleid weerstand oproept, is logisch. Mensen willen zeker in tijden van onzekerheid niet te veel verandering. Maar nog belangrijker is dat machtige groepen heel wat te verliezen hebben. Zeker olie- en gasbedrijven doen er al decennia alles aan om klimaatbeleid te ondermijnen en klimaatwetenschappers in diskrediet te brengen. Maar ook andere maatschappelijke actoren halen retorisch alles uit de kast om de wetenschappelijke consensus weg te praten.
www.nrc.nl/nieuws/2023/04/22/vraag-je...
Klimaatrapporten geven duidelijk aan dat we dit decennium onze uitstoot drastisch moeten reduceren. Zelfs al geloof je in kerncentrales, die staan er nooit binnen de tien jaar. En het causaal verband tussen energie en welvaart is onzin. Uiteraard heb je een minimum aan energie nodig voor een goed leven. Maar de levensverwachting in de Europese Unie ligt bijvoorbeeld hoger dan die in de Verenigde Staten, terwijl een doorsnee Amerikaan dubbel zo veel energie verbruikt. Welvaart heeft vooral te maken met publieke voorzieningen zoals gezondheidszorg en onderwijs, niet met mateloze energieconsumptie.
Volgens mij moeten ze in Amerika een pokke-eind rijden voordat ze eens bij een supermarkt zijn.
Ja. En waarom staan die kerncentrales er nog niet, denk je? Hint: Klimaclowns...
"Zelfs al geloof je in kerncentrales, die staan er nooit binnen de tien jaar." Wat ben jij een totale lulhannes.
Geprul zonder bewijs, zonder feedback, zonder degelijke onderbouwing. Puur gelul dus..
De eerste Franse Kerncentrales werden getekend & gebouwd, geaccepteerd en stonden hun elektriciteit te produceren in een tijdsbestek van acht (8) jaar.
Geloof je me niet, Check y'or Wiki.
@Graaisnaaiert | 23-04-23 | 01:32:
Die hint dus, Graai, het is om te huilen, toch ?
Mateloze energieconsumptie is natuurlijk iets negatiefs Cugel. Dat we met z'n allen wat bewuster omgaan met energie is nodig, maar..... Het moet wel betaalbaar blijven voor iedereen. Lijkt me bijzonder oneerlijk als straks alleen de rijke mensen er warmpjes bij kunnen zitten en de arme mensen in de kou. Er had al veel eerder geanticipeerd moeten worden op dit probleem. In mijn ogen de zoveelste blunder van onze regering maar goed....
Er staan 4 tegeltjes beneden voor jou bij Wattman. Bedoelt om je een hart onder de riem te steken. Hoop dat je het allemaal een beetje kan bolwerken Cugel.
@LD69 | 23-04-23 | 01:34:
Yep. Ik kan ze nog zien zitten zo, in zwartwit op de tv, jaren 80, op het spoor of vastgeketend aan de hekken, transporten blokkeren want oeioeioei we gaan allemaal dood. En wie schreeuwen er nu het hardst om die centrales? Precies... Verknipte tofuknagende paarshaartjes.
@LD69 | 23-04-23 | 01:34: Inderdaad om te huilen LD. En er mag momenteel niet gebouwd worden! (Of is hier inmiddels al iets in veranderd?) Zijn we dus mooi de .... met z'n allen. :-((
@Graaisnaaiert | 23-04-23 | 01:39: Toch lol om die laatste zin. Vooral dat tofuknagende, hihi :-))
@lezeres | 23-04-23 | 01:38:
Ja, net gelezen en op gereageerd. Ik ben iedereen erg dankbaar en als ik deze tegel weg kon poetsen zou ik het doen. Maar ik kwam het artikel in NRC tegen en kon me niet weerhouden er een paar stukjes uit te citeren.
Als de anderen het mij niet kwalijk nemen ga ik maar even niet iedereen hier apart antwoorden. Er zal vast over geargumenteerd kunnen worden, maar dit is gewoon de opinie van Dirk Holemans, die het artikel geschreven heeft. Uiteraard sta ik erachter, maar ik ga het nu maar even niet verdedigen.
@cugel | 23-04-23 | 01:56: Het mag wel Cugel, maar het hoeft niet. Misschien vanavond vooral alle positiviteit van verschillende reaguurders met je meenemen. Morgen kan je er weer tegenaan. Is vroeg genoeg ;-))
Korn - Got the Live
youtu.be/VAWjsVoDpm0
Ik heb m'n visum gehaald,
ga en vertrek,
op naar Dromenland.
De vraag is alleen hoe lang het nog duurt, totdat daar aan de kusten lekke bootjes aanspoelen en wie er dan het fort nog bewaakt (na een onredelijk magistraal opgeblazen belastingheffing)
Dream Theater - Chaos in Motion Medley
youtu.be/I6pPzvKx4Xk
Truste allen.
Heb je net gemist Milton. Slaap lekker, met zoete dromen. Tot morgen! :-))
Renee Fleming Song to the Moon Rusalka Met Opera
youtu.be/vhDgYsJ8sAo
Beastie Boys - So what you want
youtu.be/ru3gH27Fn6E
Cypress Hill - ain’t going out like that
youtu.be/q7p-ihYOG5s
Red Hot Chili Peppers Carpool Karaoke
youtu.be/cfudXO_vzWk
Beastie Boys - Sure Shot
youtu.be/JhqyZeUlE8U
Mirella Freni "Tu che di gel sei cinta" Turandot
youtu.be/Ab4L9N_QzVs
Red Hot Chilipepers - Give it away
youtu.be/Mr_uHJPUlO8
Annalisa - Vento sulla luna (feat. Rkomi) (Official Video) 2019
www.youtube.com/watch?v=oulNJEJS9nw
Nu is dat nummer niet meer dan een aangenaam zaterdagavond/zondagochtend niemanddalletje maar wat mij intrigeerde in de zoals altijd gelikte Italiaanse clip was vooral de achtergrond. Ik dacht meteen Milaan want daar worden zoveel clips opgenomen en stad met zoveel interessante modernere mediterrane bouwwerken.
Google is je vriend en snel gevonden.
Monte Amiata, Milano.
it.wikipedia.org/wiki/Monte_Amiata_(c...)
Engelse versie:
en.wikipedia.org/wiki/Monte_Amiata_Ho...
meer foto's:
www.google.com/search?q=monte+amiata+...
Typisch jaren '60 modernistisch. Gebouwd in 1964 en nog steeds gewaardeerd in een 2019 clip. Nu ben ik geen echte grote fan van die bouwstijl (Zou zo in Nederland kunnen staan met die veelal depressieve bruinachtige kleur, weet je ook meteen waar menig Nederlands architect zijn inspiratie vandaan heeft. Lol!) maar wel mooi dat het complex de tand des tijds heeft doorstaan en toch zeer intrigerend.
Mooi gebouwtje hoor, Basil.
Wees blij dat het niet in beton is gegoten waar je de afdruk vd bekisting nog kunt zien zitten. Zoals dat gebouw in Kootwijk. Dat had beter gekund.
@Oprisp | 23-04-23 | 00:55:
Is wel zo'n gebouw (Monte Amiata) dat door die vele kleuren, vooral aan de binnenkant, ongelooflijk goed moet worden onderhouden (en daar dachten ze toen niet echt over na, stijl boven praktisch onderhoud) anders krijg je een zeer aftandse depressieve bende met vale kleuren. Je begrijpt wel wat ik bedoel.
Gebouw in Kootwijk ken ik niet.
Leuk die clip Basil! Ik moet bekennen dat ik vooral, vol jalousie, naar de (hoeren) laarzen van de zangeres keek ;-)) Ik noem zulke laarzen altijd hoerenlaarzen, maar bedoel dit beslist niet negatief. Vertelde laatst nog aan Mickey dat ik Michelle Mercier in een film met dergelijke laarzen zag. Vind ze enorm mooi, met de juiste outfit.
@lezeres | 23-04-23 | 01:05:
Hahaha! Past bij de clip. Zijn overigens weer in de mode (2023) zag ik deze week hier bij luxe zaken in de stad en ik tegen Sybil dus: Serieus?
Zij: Serieus.
Ik: Niet alweer en zuchtte.
Gaat er dus ook om wie ze draagt.
Ach en Lol!!
@lezeres | 23-04-23 | 01:05:
Nou heb je me benieuwd gemaakt...
@lezeres | 23-04-23 | 01:05:
New shoes...
youtu.be/8kq9JoL0MNM
@Wattman | 23-04-23 | 01:19: Gauw kijken Spriet! Ze zijn enorm.... sexy!
@bitterpete | 23-04-23 | 01:38: Lol, Bitterpete deze link duurt zo'n 1 seconde. Hoe heb je dat nou weer gevonden?
@lezeres | 23-04-23 | 01:52: Bij shoes denk ik aan Leo uit Twin Peaks. Als je de scene niet kent is het niet leuk/nog minder leuk.
Angelo Badalamenti - The Pink Room
www.youtube.com/watch?v=LHbH5-PRNaI&a...
Cugel, gecondoleerd en sterkte met het verlies van je moeder.
Las dat je moeder in de koeling in de huiskamer staat. Heb dat hier ook gedaan, mijn tante dus haar zus vond dat raar of luguber. Ik niet, het was haar vertrouwde omgeving en ze lag er zo vredig bij de eerste paar dagen.
Mooi afscheid gewenst
Ja, hier nog iemand van team moeder-thuis-opgebaard.
Het was háár huis. Zo kon er ook steeds iemand bij haar zijn, tot ze werd opgehaald voor de begrafenis.
Sterkte cugel.
Lieve Cugel, ik wil me graag aansluiten bij deze mooie tegel van Wattman. Heel veel sterkte gewenst de komende tijd voor jou en je familie. Liefs van mij X
Ja Cugel, gecondoleerd en heel veel sterkte.
Brrr. Ieder zijn ding, maar mij niet gezien. Sowieso vind ik dat hele
opbaren een beetje een macabere bedoening.
@de IJsman | 23-04-23 | 01:33:
Dat gezegd hebbende, sterkte met het verlies @cugel.
@lezeres | 23-04-23 | 00:51:
@Dandruff & @Papa Jones:
Kijk, ik mag dan wat te links zijn voor hier, maar hierdoor krijg ik tranen in mijn ogen. Natuurlijk ook door alle muziek en de herinneringen aan mijn moeder. Ja, wij zijn bij haar. En mensen die haar gekend hebben lopen binnen en raken haar handen aan.
Zoals Papa Jones zegt:
"Het was háár huis. Zo kon er ook steeds iemand bij haar zijn, tot ze werd opgehaald voor de begrafenis."
In feite gaat ze niet opgehaald worden voor de begrafenis: woensdag rijden we, met een hippie achtig type busje dat we nog moeten huren naar een natuurbegraafplaats in Limburg, 2 en een 1/2 uur rijden. Ze had dat zelf uitgezocht. Ze is gekleed in een jurk die ik in '74 voor haar uit Isfahan heb meegenomen en die ze al die jaren bewaard heeft.
Mijn broer doet de meeste organisatie. Ik doe de catering. Ze is zacht uit het leven weggegleden. Hoewel ze wel was gevallen. Vorige week vrijdag. Jammer dat ik niet meer met haar kon communiceren toen ik terug kwam uit Ierland. Maar ik heb jarenlang boodschappen voor haar gedaan toen ze dat zelf niet meer kon. En gekookt. Als ik in Nederland was. Dus daar moet ik maar tevreden mee zijn.
Edit: @IJsman | 23-04-23 | 01:34:
Jij ook bedankt. Ik had het oorspronkelijk misschien ook gedacht, maar ik ben er wat aan gewend geraakt bij de wake, de bijeenkomst van alle vrienden en kennissen om mijn dode schoonmoeder in Ierland, jaren geleden.
@cugel | 23-04-23 | 01:40: Er lijkt altijd weer te weinig tijd te zijn voor het afscheid. Je wil nog dingen zeggen en doen voor je moeder, en dit kan nu niet meer. Maar je daden zullen haar meer gezegd hebben dan 1000 woorden Cugel. Uit je tegels spreekt altijd een grote betrokkenheid bij het wel en wee van je moeder. Dit heeft ze zeker meegekregen. Daar ben ik van overtuigd. Draag dat bij je. Dat geeft veel troost. X
@de IJsman | 23-04-23 | 01:33: Ja, het is heel raar. Zo kijk ik al 30 jaar niet meer in een kist bij een afscheid, omdat een persoon er dood heel anders uitziet dan je hem/haar gekend hebt, zo wil ik een geliefde vriend of familie niet herinneren.
Maar bij mijn moeder was het anders. Die wilde ik niet een paar dagen lang in een vreemd gebouw laten liggen.
Bij de condoleance thuis was er ook één vriend die niet naar de kist wilde en liever in de voorkamer bij de visite bleef zitten, dat kon ik alleen maar enorm waarderen.
Bij dezen ook sterkte gewenst cugel, we zijn het niet altijd eens, maar dat hindert in perioden van rouw niet.
Mooi dat het leven een begin-, en jammer dat het leven een eind kent... het eind is tevens weer ‘n nieuw begin. Sterkte de aankomende perioden.
@Unsinkable-Sam | 23-04-23 | 04:41:
Ja, het leven is best mysterieus.
Overigens valt het mij op hoe ik verslaafd raak aan het nachtcafé en dat is niet altijd goed voor mijn slaap: ik moet maar eens serieus denken over minderen.
@lezeres | 23-04-23 | 02:06:
Ja, ze heeft best vaak laten merken dat ze blij was dat ik er was. Toch is het jammer, maar waarschijnlijk was het onvermijdelijk, dat ik net in Ierland was toen het fout ging. Ik moest nu eenmaal af en toe naar Ierland, en in dat soort perioden was de kans van overlijden groter.
Lekker opzwepend, Catalaans; Ai vist lo Lop. www.youtube.com/watch?v=Ywj0K-oRc5A
De fabel, vrij vertaald; koning, adel en geestelijkheid vieren het hele jaar feest, en de werkmens houdt weinig over.
Beck - Loser
youtu.be/YgSPaXgAdzE
Basement Jaxx - Where’s your head at
youtu.be/5rAOyh7YmEc
Max Graef - Kaese Schinken Floete
www.youtube.com/watch?v=XBEx4lsgFwY
Is het nu zaterdagnacht youtu.be/dqOpko2vTts
of zondagmorgen?
youtu.be/v_2Xy84EPP0
Earth Wind & Fire.
The Highwaymen - Highwayman
www.youtube.com/watch?v=aFkcAH-m9W0
Je vraagt je per nummer wie zou het gepost hebben ? Mosterd ?
The Milkshake Rap (35th anniversary) (Radio Edit)
youtu.be/2yc9YTaLjUY
Apex Twin - Come to Daddy
youtu.be/TZ827lkktYs
I Will Find You - Clannad
www.youtube.com/watch?v=_CI7Fo4p0v8
Squarepusher- dark steering
youtu.be/sjybzwxORz0
The Advent - High Horse
www.youtube.com/watch?v=rEDCE_0QlRo
Squarepusher - come on my selector
youtu.be/MWCSw_cNxKc
De Nachthap.
Vooruit koken voor morgen, want dan is de klapper PSV-Ajax.
Met prachtig vlees, voor mij is dit kunst! Ierse riblap van AH voor 9,99 per kilo. En zooo mals, dat voel je! Vroeger bakte ik zo'n perfect stuk gewoon medium als de ribeye, z'n buurman, gaat prima.
Nu is ie in de gulyásleves beland. Ook daar zal ie slurpzacht worden. Staat al een uurtje op, dus vanaf 02.00 kan ik wat zachte stukjes gaan stelen!
twitter.com/beschaafdrechts/status/16...
Ik snap die laurierblaadjes nooit zo. Er moet blijkbaar altijd laurier in.
En als je nog een tip wil, probeer eens bief van Limousin.
@Oprisp | 23-04-23 | 00:33: 2 dingen:
1. Er zit geen laurier in. Dit is geen stoof, maar een rijkgevulde maaltijdsoep. Morgen gaan er nog vastkokers in. En de Hongaren gebruiken amper laurier. Wat je ziet is ws lavas of bleekselderij.
2. Er ligt een Limburgse Limousin buitenleef tournedos van Crisp van 300 gram in m'n vriezer. Die ga ik binnenkort zeker proberen!
@Oprisp | 23-04-23 | 00:33: Laurier staat ook bekend dat het pijnen wegneemt. Een blaadje onder je kussen is al voldoende, s nachts weghalen, of onder de stoom van de douche. Thee drinken met laurierblaadje , las het van de week in een Spaanse krant.
Mag ik nog één ding kwijt?
Vriendin en ik hebben vanaf het begin gezegd, eerst financieel zeker, dan kinderen. Dat is gelukt. En hoe!
Maar, ik heb bijna twintig jaar gewacht tot ik weer een hond kon hebben, en nu is het zover.
En ik tik dit bijna met tranen in mijn ogen, maar mensen, wat een geluk. Ik heb mijn hond terug.
Sorrie, welterusten.
Is het nog gelukt met de boot vandaag?
Misschien kun je je hond laten sturen?
Felies GKJP en trusti.)
Vind dit zo'n opvallend leuke tegel. Heel gek misschien, maar ik word hier helemaal blij van. Benieuwd wat voor hond je hebt uitgekozen of nog gaat kiezen.
Wat fijn, mijn man wilde ook zo graag een maatje, had hij zijn hele leven naar verlangdt, dus op naar asiel, lag er eentje midden in het gras, die huile al drie weken zei mevrouw van asiel. Haal hem maar eruit, halsband om en betalen en rechtstreeks naar huis, met de katten kennis laten maken en nu een maatje voor ons beiden.
Verdi: Il Trovatore / Act 3 - "Di quella pira"
youtu.be/Yppr2sF5B14
Flying Lotus - until the quite comes
youtu.be/-pVHC1DXQ7U
music.youtube.com/watch?v=m8ffZVfyAE8...
Robert Long
Beschaafde Tango
Ik ben altijd 100 procent gefocust op de muziek. De tekst intereseert me nooit.
Ik kan ook nooit nummers meeblèren, ik ken de teksten gewoon niet.
Behalve de Beschaafde Tango.
Die ken ik helemaal uit mijn hoofd.
@Papa Jones | 23-04-23 | 00:35:
Ja, prachtig gedaan. Mensen als Robert Long zouden iedereen overtuigen dat homo's vaak hele talentvolle mensen zijn. Zo is dat verzet tegen die gender dingen van nu ook iets waar we later waarschijnlijk op terug zullen kijken als iets ouderwets.
@cugel | 23-04-23 | 01:18: Ik word zo moe van dat verzet tegen genderdingen.
Maar ook van mijn gemeente, die vorige week zaterdag haar bewoners opriep de regenboogvlag uit te hangen. Dan denk ik: één dag per jaar maar?
Ik zat er nog eens over na te denken. Die verschrikkelijke haat naar de "elite" hier. De afgunst. De demonisering. Nu begrijp ik wel dat er een omwenteling zou kunnen komen als we praten over een vreselijk slecht land met een dictatuur maar daar is geen enkele animo voor in Nederland.
Waar ben je dan mee bezig?
En weet je echt niet dat zelfs al begin je een bloederige burgeroorlog en je wint dat je er een nieuwe "elite" voor in de plaats krijgt? Kijk maar naar Rusland. Die kregen Lenin en extragratis Stalin erbij. Nou, wat een goed plan was dat. Had dan de "Witten" laten winnen.
Het groeiende gevoel van onvrede doet me steeds meer denken aan verveelde kleuters maar dan op leeftijd. Ze krijgen hun zin niet en gaan krijsen en tieren.
Je zou bijvoorbeeld ook eens zelfstandig kunnen worden. Niet meer naar de staat kijken maar er het beste van maken. Je leeft in 1 van de allerbeste landen ter wereld. Om Greta te quoten: "How dare you..."
En ze heeft gelijk. Wij zijn een verwend zeikerig kutvolkje geworden en onze ouders of grootouders draaien zich om in hun graf uit schaamte.
Ga rukken
Bladiebladiebla.
Kun je concreet aangeven wie wat zegt, en waarom dat volgens jou niet helemaal klopt?
Het dedain, alsof mensen al niet het beste ervan maken, maar alsnog zijn aangewezen op een staat, die met belastingen en import van goedkope arbeid, het bestaansrecht van minima al niet decennia heeft ondergraven, ten faveure van subsidieverstrekking (ha, leve de voortrekkersrol) aan de hogere middenklasse en daarboven, mbt hypotheekrente aftrek, EV's, panelen, isolatie etc, en big global players, waardoor de originele middenstand min of meer al voor de helft tussen de planken ligt. Kijk naar de centra in middelgrote steden tot kleinere dorpen, terwijl de waarde die geleverd wordt voor die roofbouw verschrikkelijk, ja verschrikkelijk ondermaats is. (zie de Top40 van overheidsschandalen.)
Onze grootouders wekken stroom op bij zo een geestelijke pauperinhoud in de bovenkamer als u tentoon spreidt.
Een zelfstandige boer bijvoorbeeld? Oh wacht
Schilder zonder electrische auto? Nope
Visser dan? Oops
Team Milton_Styx!
En verder... wat RickTheDick zegt.
Ah, calvinistje doet zijn zegje. Dat mag. Prima. Ik heb je argumenten even overwogen, maar je hebt me helaas niet kunnen overtuigen. Sorry.
Fuck the elite, en fuck Greta Tuindwerg. In the ass. With a glazed ham.
Volgens Ted Kaczynski was dit de enige waarheid, ben je er ook zo'n 1?
youtu.be/hZUlwB4DRwQ
Ga toch fietsen Wielrenner! Dat is goed tegen de frustraties. Kom je daarna gezellig een biertje halen in het café. ;-))
@lezeres | 23-04-23 | 00:55: X
@Robert Haynes | 23-04-23 | 01:03: Is lang geleden Robert. Knuffel terug :-)) X
Gucci Mane - Gas and Mud
youtu.be/mYHdCD5xIQc
Dames en Heren, oftewel beide deuren, ik kroep d'r in.
Ik zeg, puut, en geluk aan u allen.
Truste GKJP
The Replacements - Can't Hardly Wait (Outtake - Acoustic)
youtu.be/WnyiEwo0I-k
Check de 12" EP "STINK" van de Replacements. GOED !!!
@Asteroid-B612 | 23-04-23 | 00:33: Thanks!
@Robert Haynes | 23-04-23 | 00:49: Rockt alle kanten op, helemaal te dol die schijf. Ik heb nog een originele met een stempel op de hoes !
Hattrick:
youtu.be/ZDycnxd1Mko?t=40
Led Zeppelin - Whole Lotta Love (Live at Madison Square Garden 1973)
Desolation Row vond ik altijd wel een aardig nummer. En nog steeds.
Maar ga niet naar concerten van die Dylan, want je ergert je kapot.
Gucci Mane - servin
youtu.be/1YlgLWCwoIs
Even een heel oud liedje, Engeland 13e eeuw, uit Polen.
Vocantus, Miri it is while Sumer ilast. www.youtube.com/watch?v=7UvesKl8_W8
Van mijzelf moet ik minderen, maar de lokroep van het roze café is te sterk.
Cock Robin - When Your Heart Is Weak
youtu.be/dRnNpLOhn1Q
Ha leuk Mickey, welkom.
Heb je nog een motivatie toegevoegd als duiding, na de ontvangen "douze points", bij 't eerdere topic. ;)
@Milton_Styx | 23-04-23 | 00:08:
Het is gezien en op zijn merites beoordeeld!
@MickeyGouda | 23-04-23 | 00:14:
Ik verwees naar mijn tweede reactie,
(ter voorkoming van begrijpelijke en bij mij nu actuele verwarring, geheel geloofwaardig weer eens de bomen in bovenstaand bos gemist te hebben)
Boardwalk Jazz:
Stompin at the Savoy
Live at the Langosta Lounge
featuring Bucky Pizzarella
youtu.be/ig4J1BkyjHg
Bevalt je dat TheOne48?
Dit is dus een muziek-café. Het algoritme van @KeesTel gaat getest worden, dat is een ding wat zeker is.
Zal het niet nog moeilijker maken voor hem en op een enigszins teleurstellende zaterdagavond kort houden met 2 nummers.
Melancholie gaat de lijst niet halen, maar dat geeft niet. Het gaat om de individuele beleving en die staat vanavond wat in mineur.
Morgen weer een dag, dat weet iedereen hier.
Pink Floyd, Wish You Were Here,
youtu.be/ZVcU9m488e4
Zelfde gevoel, maar iets meer up-tempo,
War on drugs, Oceans of Darkness.
youtu.be/NiLdBp3hSTk
Just leave me, we spreken elkaar weer.
En doorrrr:
youtu.be/PD-MdiUm1_Y
Led Zeppelin - Kashmir (Live from Celebration Day)
Gucci Mane - my kitchen
youtu.be/KCil-kLGkvc
Tegen de slappe sjoelhap, play it loud.
youtu.be/RlNhD0oS5pk
Led Zeppelin - Immigrant Song (Live 1972)
Doet u mij maar iets van Cannibal Corpse...
youtu.be/dFTUkFyO4ro
@SterF... | 23-04-23 | 00:16: Dank! Onlangs live mogen aanschouwen, waanzinnig!
BEATLES "paperback writer". GEWELDIGE gitaarsounds, alles klinkt heel open en wijds, en ze gebruikten hier een bas speaker als mikrofoon om de bas mee op te nemen (een speaker en een microfoon zijn min of meer hetzelfde, het zijn beiden membramen). Dus die boys waren al flink aan het freaken en experimenteren, en gaan hier al een beetje de psychedelische kant op. Nummer is gewoon "KEI" goed, I don't care what you say. The beatles kick ass. Met je black metal kindermuziek.
www.youtube.com/watch?v=yYvkICbTZIQ
Son of Day Tripper
Paperback writer is fantastisch. Vooral McCartney nummer.
George Benson - Affirmation
(live at North Sea Jazz 2008)
youtu.be/JIkHn3FKBYY
Just Mustard - Blue Chalk (Official Video)
youtu.be/OG0wUkconpk
Mijn vrouw is boos op me. Ze praat al een halve dag niet met me.
Ik heb iets gedáán, nou ja... ik ben er zelf blij mee. Maar zij vindt het... wacht ff, ik pak ff de app erbij...
Zij vindt het 'Echt Heel Naar'
Ah, the silent treatment. Het is mij altijd een raadsel hoe mensen het kunnen volhouden. Ik red het nog geen minuut. Over 'naar' gesproken. Zeg gewoon wat je dwars zit, lijkt mij.
Laat me raden, je was tot gisteravond 'kammen' maar nu 'kaal' ?
@MickeyGouda | 23-04-23 | 00:09: Ja, ik zei dus wat mij dwars zat, maar ook dát vond ze heel naar.
@LD69 | 23-04-23 | 00:10: Nee, dat vindt ze juist leuk, als ik geschoren ben.
@MickeyGouda | 23-04-23 | 00:09:
Not the silent treatment from MG ! Van jou had ik niet anders verwacht;)
M'n ex had er een handje van en m'n dochter ging van lieverlee mee, althans ze neigde ernaar. Ook al haat ik het, ik laat me niet kennen en hoewel in allerlei zaken niet competitief: op dat vlak zal je nooit van me winnen, kluizenaar die ik kan zijn.
Het kon weken duren. (En dat was best wel slecht eigenlijk want behoorlijk onvolwassen gedrag).
Enfin, het liet me natuurlijk niet koud en dus besproken met een goede vriendin. Zij heeft zelf twee dochters die van alles met hun moeder uitprobeerden, zoals dat, en ook 'Talk to The Hand' en van alles wat ze in die bratty tv-series opstaken.
Nou die dochters hebben het geweten ! En afgeleerd. En die top-vriendin raadde me aan om het nooit te accepteren want ze zei: ze doen alsof ze prinsesjes zijn maar het is gewoon asociale-wijven-gedrag.
Sindsdien leef ik weer meer in harmonie met m'n omgeving en zelfs met m'n ex ben ik weer on-speaking-terms. Tot genoegen van m'n dochter ook.
@Papa Jones | 23-04-23 | 00:14:
Da's wel het magische aan haar (niet je vrouw bedoel ik): zowel lang als kort en alles er tussenin kan haar zeer bekoorlijk zijn.
@LD69 | 23-04-23 | 00:26: Haha, precies... zolang het er maar verzorgd uitziet.
@Papa Jones | 23-04-23 | 00:29:
Dat laatste is zeker waar, onverzorgd haar is a no-go.
Ondertussen zoek ik verder naar waar je vrouw zo onthutst over is. Je schrijft letterlijk: 'Ik heb iets gedáán, nou ja...' Dat is wat mannen doen: ze 'doen' iets. Maar ik krijg de indruk dat je iets gezegd hebt. Wat fout gevallen is. Of heb je toch iets gedáán ?
@LD69 | 23-04-23 | 00:38: Ja, ik heb echt iets gedáán. Nou ben ik ben benieuwd of hier in het café óók iedereen over mij heen valt...
Of misschien alleen de dames...
Nou goed, komt-ie:
... ik heb de leesbevestiging in WhatsApp uitgeschakeld.
@Papa Jones | 23-04-23 | 00:54:
Dat KAN NIET !!
Ja technisch is het mogelijk maar geloof me, alleen vrouwen mogen dat doen want ze willen niet gecontroleerd worden (volgens m'n dochter).
Maar JIJ kan en MAG dat nooit doen, want geloof me, communicatie is een vrouwending en zij willen juist controleren.
;)
Overigens is dit te beschouwen als een zeer hedendaagse heldendaad.
Ik ga dat verder niet motiveren. Neem het van me aan, bitches . !
@LD69 | 23-04-23 | 00:59: Hahaha! Ja, mooi he...
Ik heb het nu al een paar keer gehad. Dan krijg ik te horen: je reageert niet op mijn app!! En je hebt het wel gelézen!!
Nou, newsflash: dat is dus niet altijd zo. En mijn vrouw gelooft dat dan niet.
En toen ik gisteren ook mijn zoon over me heen kreeg omdat ik niet had gedaan wat in een berichtje stond, was ik het gewoon helemaal zat.
Als het belangrijk is, dan bel je maar, ja toch niet dan ??
@Papa Jones | 23-04-23 | 01:04:
"Als het belangrijk is, dan bel je maar, ja toch niet dan ??"
Ben het volledig met je eens. Bel, call because of "the human'voice'.
Bellen is trouwens sowieso supplement. Laat je stem horen. En als je daar te schijterig voor bent, jammer dan. Een appje is geen alternatief, het is surrogaat.
Laat je stem horen, laat de ander weten dat je haar/hem graag ziet, of desnoods hoort.
Maar tegelijkertijd ervaar ik mijn 'standing ground' steeds vaker als een ijsschots. Glibberig want minder solide. Het appen is hand-over-hand een zichtbaar excuus geworden om elkaar op afstand te 'benaderen'.
Jij en ik staan net als veteranen in een traditie van meegegeven kennis en zelfontwikkelde overtuigingen. maar onze kinderen zijn alweer een stap verder. Eigenwijzigheid erkent geen grond.
@LD69 | 23-04-23 | 01:20: Mijn zoon is 18 en wil ook dat ik altijd maar bereikbaar ben. Ik heb hem verteld hoe het er aan toe ging toen ik zelf 18 was. Als je 's morgens de deur uit ging was je gewoon niet bereikbaar, kláár. Pas na schooltijd weer, als je thuiskwam. Of als je terugkwam van werk.
En op werk was dan wel een vaste telefoon, maar je belde niet naar werk voor wissewasjes. Dat bewaarde je gewoon voor 's avonds. Bij het eten.
@Papa Jones | 23-04-23 | 01:40:
Ha Papa Jones, ‘wissewasjes’, in dat woord zit zoveel waarheid. Ik hoop dat je zoon bij zinnen komt en de essentie gaat vatten.
(Sorry voor m’n late reactie want moest even een dutje doen).
@LD69 | 23-04-23 | 00:24:
Wekenlange stilte, wat een situatie, LD. Fijn dat jullie inmiddels een modus hebben gevonden om het civiel te houden, maar evenzo fijn voor jou dat je er verder los van bent. Sommige mensen lijken erop uit om alles in het leven nodeloos complex te maken, vooral voor al die anderen. Ik weet uit ervaring hoe gekmakend dat kan zijn. Een theeproost op je ontsnapping! ;-)
@LD69 | 23-04-23 | 05:06: Ja, mijn zoon is weer bij zinnen. Hij kan uit zijn dak gaan maar komt later vaak met een compromis, zo ook in dit geval. Ging erom dat in zijn berichtje stond dat er een pakketje voor hem zou worden geleverd, terwijl alleen ik thuis was. Hij zag twee blauwe vinkjes en dacht dat ik het daadwerkelijk had gelezen. En ik ging een half uurtje de deur uit, kwam terug en had een verontwaardigde zoon aan de telefoon, omdat hij zag via track en trace dat er niemand thuis was en het pakketje zaterdag opgehaald moest worden. Toen hij mijn verhaal niet geloofde, eiste hij dat ík het op zou halen. Ik bleef bij mijn standpunt, en na een uurtje kwam hij met een prachtig compromis: we maken een lekkere wandeling en halen samen het pakketje op.
Alles van Caro Emerald!
Of anders Sweet dreams van the Eurithmics. Vanmiddag nog docu van Lennox zitten kijken over hoe MTV ervoor heeft gezorgd dat zij met dat nummer uit de ellende konden komen.
Sweet Dreams is van zeer bijzondere klasse.
Check ook de versie uit Sucker Punch:
www.youtube.com/watch?v=jlw2e3dh89Y
FLAMIN' GROOVIES "Slow Death" (1972)
www.youtube.com/watch?v=tKtewa7iBN0
Iets met immigrants and faggots.
One In A Million
www.youtube.com/watch?v=kgIRClKD4RI
They come to our country
And think they do as they please
Russian Village Boys & Jimmy Pop - Daddy WTF?
"Age is just a number girl so how bout a 69?"
Deze band heeft nagenoeg zijn hele repertoire gebaseerd op de KINKS.
THEE HEADCOATS - "troubled mind"
www.youtube.com/watch?v=tKtewa7iBN0
Neil Young - Cortez The Killer (2016 remaster)
youtu.be/uX9k9aoX6gk
Dave Matthews Band
feat Warren Haynes
Cortez The Killer
youtu.be/6QjIHnb5Ivs
The Brothers Johnson, Stomp. www.youtube.com/watch?v=tPBDMihPRJA
Blijft voor mij toch een heel lekker nummer. Lekker positief. Heb ik in het stamcafé al veel te vaak opgezet, aan de andere kant zit ik hier ook niet zo vaak.
Charlatans UK - My beautiful friend
Alles van the Talking Heads en CCR.
Best wel simpel.
Ach, doe ook maar Artic Monkeys en Mieke Telkamp erbij.
Hop!!
Om de LHBTI score wat op te vijzelen.
Anastacia - Sick and Tired
www.youtube.com/watch?v=CshDagHHzmI
2 live crew - me so horney
youtu.be/yy6K3mNi4i4
Grinnik... Jeugdsentiment...
Genialiteit, dat is dit. Maar dit mag tegenwoordig denk ik niet meer, dat maakt het des te leuker. Helemaal kijken, en dan praten we weer.
www.youtube.com/watch?v=VWoCaRdQX30
Viagra Boys - Girls & Boys (From Shrimp Sessions 2)
youtu.be/sHSLWOh3lJg
Sextile - "Hazing" (Official Video)
youtu.be/MfqupIIP_DM
Countryknakker met een jihadi naam.
Sufjan Stevens - For the Widows in Paradise, for the Fatherless in Ypsilanti
www.youtube.com/watch?v=vWb_sK18pgw
Why tell me Why van Anita Meyer staat er twee keer in. Hoe kan dat?
Omdat ze het twee keer uitgelegd wilde hebben. Of misschien nog wel vaker.
Stone Roses - Love spreads
www.youtube.com/watch?v=ct-qa6SjRZo
The Stone Roses Love Spreads live in studio 1995
youtu.be/zJ9r3lxGWRc
En deze om de AI bot te trainen.
The Clash - The Magnificent Seven:
www.youtube.com/watch?v=WD5N0rTsulQ
CHRIS SPEDDING "hurt by love"
www.youtube.com/watch?v=pBJG1hOV1iQ
Voor alle lieflijke dames alhier,
of anderzijds nog daar,
om met zoet zwoel zacht stemgeluid,
soepeltjes en fijnbesnaard elegant,
al de (denk - "beeldige" ) rimpeltjes,
glad te strijken.
Michael Franks - Mr Smooth
youtu.be/Z6szzIJyVKs
Heeee!
Michael Franks!
Wat leuk!
Tiger in the Rain
music.youtube.com/watch?v=4a9WwntkrWU...
@Kapitein Sjaak Mus | 22-04-23 | 23:32:
Ondergewaardeerde heerlijk jazzy relaxing muziek Kapiteln, met een ondertoon van blij, onderkoeld, toch positief en warm samenzijn.
When It's Over
youtu.be/R7RpOaFsmhA
Prachtig nummer, draait spontaan voor op de stream as we speak.
Ik voel mij opeens rimpelvrij en zorgeloos. Beiden waren al even geleden. ;-)
@MickeyGouda | 23-04-23 | 00:11:
Ha, vergund en van harte. :)
Eric B & Rakim - Paid in Full
youtu.be/E7t8eoA_1jQ
Voor Dandruff:
Flairck !!
youtu.be/ONnHw_O4adE
Nice! Wil je geloven dat ik daar "Sultans of Swing" even voor uitgezet heb?
@Dandruff | 22-04-23 | 23:30: Ik geloof het direct!
Bestaat de Orde van de Transformanten eigenlijk nog? Al is de leugen nog zo snel de waarheid achterhaalt hem wel. Lekker zitten Inez.
Waren die onlangs ook niet in opspraak geraakt ergens in Duitsland?
@thanseeuwen | 22-04-23 | 23:22: Ja in diesen platz genannt Schadenfreude.
Mooi hoe hier over de grens (en ook hier trouwens) muziekiconen worden geëerd. Afgelopen week op RAI-2: Una notte con Baglioni. 3 of 4 uur geouwehoer met die zanger en natuurlijk zijn muziek en optredens. Vroeger vond ik het een ongelooflijke "gladbak" waarvoor iedere Italiaanse bakvis van de stoel gleed vooral jaren '70, '80 en '90 met zijn zoete liedjes, hij is inmiddels al 71 en ziet er nog steeds gelikt uit maar door de jaren heen heb ik toch steeds meer waardering voor hem gekregen. Uitstekende muzikant op piano en gitaar, schreef en schrijft bijna alles zelf en live zeer goed, hoeft dus weinig aan gesleuteld te worden qua techniek en ja veel nummers vind ik nog steeds te glad maar ik respecteer zijn vakmanschap.
Een van de eerste nummers die ik many moons van hem hoorde en ook deze week weer en dat nummer beviel mij toen al:
Via - Claudio Baglioni (1981)
www.youtube.com/watch?v=SW74vHivXDA
Meer over Baglioni, muziekicoon dus in Italië en schitterend hoe die gewaardeerd worden:
it.wikipedia.org/wiki/Claudio_Baglion...
Zo’n tien jaar geleden zag ik in België op een festival een optreden van Salvatore Adamo, een Belgisch - Italiaanse zanger met een enorme status. Een Belgische vriendin vertelde dat Jacques Brel een hoge status heeft, de kunst met een grote K.
Adamo is meer volks, van de straat, maar een levende legende, een Grote (met hoofdletter G) staat.
Het was bijzonder te zien hoe duizenden mensen, heel veel jongeren ook, zijn liedjes mee kunnen zingen.
Les Filles du Bord de Mer
www.youtube.com/watch?v=-AQITwJPuXc
Ook gecoverde door Arno, nog een Belgische grootheid.
@Nuuk | 22-04-23 | 23:35:
Jazeker, Adamo! Siciliaan die als hummel met zijn ouders naar België kwam omdat pa in de mijnen ging werken. Populair dat hij was in de jaren '60. Grootste hit:
Vous permettez monsieur - Adamo (1964)
www.youtube.com/watch?v=O70E5PYved4
@Basil Fawlty | 23-04-23 | 00:06: Hij is ook in Frankrijk een superstar geworden.
@Patraque | 23-04-23 | 00:21:
Klopt!
De la soul / me myself and eye
youtu.be/zR9AlcgL6_0
Geen Chili Peppers in de lijst?
Dani California:
www.youtube.com/watch?v=Sb5aq5HcS1A
Een rondje voor de hele zaak! Proost!
Proost! Dank je!
Zwijmel country, maar wel lekker, goeie band, goeie stem met net dat nodige tremeltje, heerlijk
Ja ik heb de gelijknamige LP nog..
Tanya Tucker - Girls Like Me '86
youtu.be/D5UbgDNgAQs
Doris D. And The Pins - Shine Up (1980)
www.youtube.com/watch?v=_TR61nw4iew
Thou shalt always kill - Dan la Sac
youtu.be/CWrMGXwhFLk
Royksopp, Poor Leno. www.youtube.com/watch?v=B4px0qQrG5E
Lipps Inc - Funkytown
www.youtube.com/watch?v=aOT2VxBQoE8
Met de 10 uur versie van Trololo kom je toch al een heel eind.
Ik weet niet of dit linkse of rechtse country is, maar het is wel heel basic, heel mooi, en ook wel deprimerend.
Hank Williams.
I’m So Lonely I Could Cry. Could….. een prachtige klemtoon.
www.youtube.com/watch?v=4WXYjm74WFI
Alone and Forsaken, een van de beste nummers over verbroken relaties.
www.youtube.com/watch?v=yZdfXkqe8lo
Falco - Amadeus
youtu.be/cVikZ8Oe_XA
Hank Williams III - Cunt of a bitch
youtu.be/5AVe_Pkj25M
Willie Nelson en Merle Haggard, dat mag?
www.youtube.com/watch?v=5feWCmPYFeM
Jazeker, lekkere muziek best wel.
Journey - Don't stop believin - Live 1981
www.youtube.com/watch?v=VcjzHMhBtf0
Mijn voorkeur gaat toch uit naar de versie van Van Halen www.youtube.com/watch?v=9X6e7uctAww
IST IST, You're Mine. www.youtube.com/watch?v=KHCGKB7Zj1s
Hank Williams III "The Rebel Within
youtu.be/c9JacjNE_Ks
... terwijl dit toch echt het beste nummer met Moanin' als naam is:
www.youtube.com/watch?v=__OSyznVDOY
Mingus - Moanin'
Monaco, What Do You Want From Me. www.youtube.com/watch?v=AxdOesmSGDY
Lekker Joy Division basloopje.
4 non Blondes, waarom draaiden jullie die niet? Barbaren.
music.youtube.com/watch?v=IJsrqyfFOSk...
Pastorale
Liesbeth List
Dat draaide ik als vierjarig jochie op mijn oranje/witte Lenco kinderpickupje.
Ik kreeg er nachtmerries van!
@Papa Jones | 22-04-23 | 22:55:
Dat zijn mijn goede jeugdherinneringen
Die neem je mee zolang je verder leeft
@cugel | 22-04-23 | 23:00:
Ehm ehm ehm... Boudewijn de Groot?
@Papa Jones | 22-04-23 | 23:01:
Inderdaad ;)
Na tweeëntwintig jaren in dit leven
Maak ik het testament op van mijn jeugd
@cugel | 22-04-23 | 23:11:
Voor slimme jongen heb ik nooit gedeugd.
@Kapitein Sjaak Mus | 22-04-23 | 23:34:
Ja, gouden combinatie: Lennaert Nijgh en Boudewijn de Groot.
music.youtube.com/watch?v=U3X85dLO-5U...
Verdronken vlinder
Ik ga mijn goede smaak hier niet tussen zetten voorlopig.
Een vlag op een strontschuit, zou mijn oma zeggen.
Sunrise - Norah Jones
youtu.be/cCiYv1zE3fE
music.youtube.com/watch?v=4-43lLKaqBQ...
Animals
House of the Rising Sun
Die is wel mooi.
@gato | 23-04-23 | 00:55:
Ja, klassiek.
Zonder sok; Red Hot Chili Peppers, Otherside. www.youtube.com/watch?v=rn_YodiJO6k
Prachtige video!
@cugel | 22-04-23 | 22:58:
Je klikte toch hopelijk niet omdat er "zonder sok" stond?
@Dandruff | 22-04-23 | 23:03:
Waarom niet? Ik loop zo vaak zonder sokken, daar is niets raars aan hoor :)
@Dandruff | 22-04-23 | 23:03:
Nee, omdat ik nieuwsgierig was naar je muzieksmaak.
@Nuuk | 22-04-23 | 23:08:
LOL!
Ik word een beetje depressief van deze lijst!
Heather - The Carpenters (maar Karen zingt niet, vandaar dat het depressief klinkt wellicht)
youtu.be/gUr2KoWPhOk
music.youtube.com/watch?v=Plhtk_XJqhM...
Wings
Mull of Kintyre
Zoo weinig sympho/progressive rock, alsof het niet bestaat, dit genre...
Gooi iets in de groep dan!
Ted Hawkins, jawel!
Wat een ellende die playlist. Behalve Chuck Berry natuurlijk !
Nou, gooi maar een muntje in de jukebox dan.
@Dandruff | 22-04-23 | 22:47: Vooruit dan maar.
www.youtube.com/watch?v=UwNDbzPIb14
@Asteroid-B612 | 22-04-23 | 23:12:
Ik had mijn pogo-schoenjes al aangetrokken, maar dat viel mee.
Sjoelmuziek is so overrated.
Digital Underground - The Humpty Dance
youtu.be/msrq0HjwJUM
Dionne Warwick, Heartbreaker. www.youtube.com/watch?v=9xHQsMYosao
Corry Konings?
Nee joh...
Ja joh. Iemand van GS woont in een caravan.
@Duwbak_Linda | 22-04-23 | 22:39:
Een voordeel van een caravan is dat je snel bij je platen bent.
Adios Amor
www.youtube.com/watch?v=8uD7CaFvpnI
music.youtube.com/watch?v=Z6VrKro8djw...
Paul Simon
Me and Julio down by the schoolyard
Digital Underground - Same Song
youtu.be/CmFDyZ3ytg8
Roger Sanchez, Another Chance. www.youtube.com/watch?v=rdlvPe959Ck
music.youtube.com/watch?v=WGU_4-5RaxU...
Blondie
Heart of Glass
Altijd weer fijn om Blondie te horen.
@Nuuk | 22-04-23 | 22:57:
We zijn op Parkpop nog een keer volledig de grond in geregend terwijl Blondie speelde. Het begon echt te gieten toen ze het podium op kwam.
Volgens een collega "volkomen terecht".
@Nuuk | 22-04-23 | 22:57:
Mijn huidige vrouw vond mijn enthousiasme over Blondie toen niet echt leuk omdat ze er (toen nog) te goed uitzag.
@cugel | 22-04-23 | 23:06: Mijn vrouw zegt altijd: je mag wel kíj́ken, je mag er alleen niet áánzitten.
@Papa Jones | 22-04-23 | 23:08: Je mag er wel aanzitten maar hem er niet inhangen was toch altijd de afspraak;)
@Papa Jones | 22-04-23 | 23:08:
Dat is waar: ik herinner me dat ik mooie meisjes zag op de boot bij Griekenland, destijds. Maar ik kon daarna met mijn vriendin (nu mijn vrouw) in bed duiken. Wat wil je meer? Als je realistisch bent. Oké, in je fantasie kan het natuurlijk altijd nog mooier.
@Smoelensmid | 22-04-23 | 23:23: Ja nou, af en toe een oogje dichtknijpen moet kunnen toch.
@cugel | 23-04-23 | 00:00: Ja, ik werd altijd heel eh... stemmig als ik Daphne Bunskoek zag op tv. Mijn vrouw zei zelfs: kijk, je vriendinnetje !!
Maar ja Daphne is inmiddels ook al ehm... ietwat verkreukeld zeg maar.
@Papa Jones | 23-04-23 | 00:11:
Je vrouw had in ieder geval gevoel voor humor! Ik kende haar niet, maar heb wat afbeeldingen van haar gegoogeld en ik zie je punt: echt mooi. Maar ik las: "TUKKER... Daphne Bunskoek (46) woont met haar vriend Wessel van Diepen in hartje Amsterdam. Vanuit Almelo brak ze door op de nationale tv" dus het is te laat.
Almelo ligt trouwens net een kilometer of 8 ten Noorden van waar ik opgroeide en nu weer een tijd ben.
@cugel | 23-04-23 | 01:12: Almelo... Ik kom uit Zaandam, andere kant van het land. Ik ben anderhalf jaar geleden wel in Héngelo geweest. Naar het theater, 10cc. Concert in Amsterdam was plots gelimiteerd naar 1500 stoelen vanwege coronamaatregelen.
Ik zou daar héêl goed kunnen wonen, in de omgeving van Almelo/Hengelo. Heerlijk rustig!
10cc - The Wallstreet Shuffle
youtu.be/foT1ITubs1A
@Papa Jones | 23-04-23 | 02:20:
Ik heb nog een klein tijdje de mediatheek gedaan op het Zaanlands Lyceum. Maar ik heb nu een appartement in Amsterdam. Maar mijn moeder, in Delden, vroeg vaak waar ik liever woonde. En hoe ouder ik word, hoe meer her kleine Delden, ten zuiden van Almelo en ten westen van Hengelo, me aanspreekt.
@cugel | 23-04-23 | 01:12: Zewas ook een tijdje met Jeroen Pauw. Was dat niet Wessel v. D die altijd met microfoon in Utrecht liep, jarenlang zag je die snuiter, kwam hij weer aan. Maar kan ook een ander zijn geweest. Was wel een bekende.
@cugel | 23-04-23 | 08:26: Ik heb op het Zaanlands mijn VWO gehaald, grappig! Maar toen was er nog geen mediatheek volgens mij. Gewoon een bibliotheek, en ik herinner me nog een lokaal vol met commodore 64's. Dat was geen lang leven beschoren om één of andere reden.
@gato | 23-04-23 | 09:23:
Ik zou het werkelijk niet weten. Jeroen Pauw ken ik, Daphne en Wessel moest ik googelen:
www.story.nl/showbizz/daphne-bunskoek...
Even opletten dat ze je geen pushberichten kunnen sturen. Misschien dat zijn gezicht jou iets zegt?
@Papa Jones | 23-04-23 | 09:40:
Rond 2000, toen ik er was, was de het aan de school overgedaan en moesten wij het bestand opschonen naar wat nuttig was voor de leraren. En er waren gewone computers.
3RD BASS - POP GOES THE WEASEL
youtu.be/H8z_nR0cOOU
The Sprawl | Sonic Youth | From The Basement
https://m.youtube.com/watch?v=COM30dMHBVI&pp=ygUWc29uaWMgeW91dGggdGhlIHNwcmF3bA%3D%3D
'T is wat zeg: staat die Bever die helemaal niet van bevers houdt er niet bij. Toch een gemis. Toch??
Een van de laatste edities, sinds 1981.. www.youtube.com/watch?v=o1YpKC57WaA
Oeps, maart 1979 bedoel ik natuurlijk..
@sokkenpluisje | 22-04-23 | 22:33:
Blijft een grappige band, maar live toch wat rommelig.
Wild Ones - Wild Thing
youtu.be/2ILsQjcZ3VQ
Toen bestond ik nog niet, maar mooie plaat. *luistert.
Geinig en eclectisch!
Overigens, "Ik leef niet meer voor jou" gezongen door Borsato. Origineel:
Cervo a primavera - Riccardo Cocciante (1980)
www.youtube.com/watch?v=IbvlSC6VA3k
Hee, grappig!
wacht even, dus... die Borsato jat liedjes uit Italie?
@skoftig | 22-04-23 | 23:13:
Dat had ik nou ook nooit gedacht.
Lol!
music.youtube.com/watch?v=Fpu5a0Bl8eY...
Nena
99 luftballons
Goede herinneringen aan als zesde klassertje.
@Dandruff | 22-04-23 | 22:38:
Was ik wat ouder ;)
@cugel | 22-04-23 | 22:50:
Ja zo gaan die dingen, de tijd vliegt.
Als je klein ben praat je alleen maar over "later". En ineens praat je alleen nog maar over "vroeger"...
@Dandruff | 22-04-23 | 22:55:
Klopt, maar voor jezelf blijf je "forever young".
@cugel | 22-04-23 | 23:03:
Eens, kwestie van de spiegels een beetje proberen te vermijden. Ik begin ineens te snappen hoe die verhalen rond Dracula zijn ontstaan...
@Dandruff | 22-04-23 | 23:19:
Eigenlijk ben ik bijna nog meer tevreden over mijn uiterlijk dan vroeger. Maar ja, ik was vroeger erg shy. En ik probeer nu ook niet met jongere vrouwen aan te pappen. Dat beschermt je ook tegen teleurstellingen. Een meisje uit Duitsland waar ik vroeger nog eens een one night stand mee had gehad informeerde een tijd geleden bij een gemeenschappelijke vriend naar mij. Dat maakte dat ik mij goed voelde, ook al kon ik, door gezondheidsproblemen van mijn moeder en vrouw, haar niet opzoeken in Zuid Duitsland.
Ik mis Guns N' Roses, Chili Peppers, Jane's Addiction, Bon Jovi, Metallica en en
Faith no More, Bush, Rammstein, Alice in Chains
Alles wat een beetje opzwepend is. Ik krijg nu visioenen van bezopen, huilende mannen die smartlappen zingen.
@SterF... | 22-04-23 | 22:24: Precies
@wilderst | 22-04-23 | 22:37: Juist.
Aerosmith, George M, Slayer, Megadeth. Vul het even verder aan, want die mist ik ook.
music.youtube.com/watch?v=lXgkuM2NhYI...
Bowie
Heroes
Stranglers - No more heroes
music.youtube.com/watch?v=2B4bsqYxwo0...
@Kapitein Sjaak Mus | 22-04-23 | 23:40:
Mooie video! Kende ik niet.
www.bing.com/videos/search?q=youtube+...
Eline Bakker
Was het concert een beetje oké?
Het was een mooi concert waarbij ook veel gepraat werd, ik kwam meer voor de liedjes dan de verhalen erom heen. Een goed bestede middag. De treinreis met de NS duurde natuurlijk langer dan strikt noodzakelijk
Deze band is van de zoon van een van die kinks-leden:
youtu.be/5l_WWGO0gMI
Year Long Disaster - It Aint Luck
music.youtube.com/watch?v=-fWw7FE9tTo...
Iggy Pop
The Passenger
Ah, als Tony Montana met dit nummer op de radio slingerend door Miami rijden terwijl je verrot gescholden wordt door de voetgangers die je bijna aanrijdt ... mooie tijden.
@funda | 22-04-23 | 22:33:
Music is magical ;)
@cugel | 22-04-23 | 22:49:
www.youtube.com/watch?v=ni_7UwjZMIU
Flashback en zin in Miami.)
@funda | 22-04-23 | 23:04:
Een goede video erbij is essentieel: het maakt een song af.
Tsjuder heeft ook een nieuwe hoor:
youtu.be/zkcM1VQCmu0
De Kinks zijn inderdaad soms wat dieper dan de Beatles en Stones, maar toch zijn de laatsten niet onverdiend beroemder geworden.
De Kinks zijn niet alleen ouder en authentieker maar ze zijn daadwerkelijk de grondlegger van de complete popmuziek.
Deze twee nummers...
The Kinks - You Really Got Me (1964)
▶ www.youtube.com/watch?v=My5YMXGbq_o
The Kinks - All Day And All Of The Night (1964)
▶ www.youtube.com/watch?v=fOGMRnKl5co
... zijn de eerste rocknummers ooit. Die distorted 7's gitaarakkoorden zijn de basis van alle rock- en popmuziek.
@keestelpro | 22-04-23 | 23:01: "I'm not like everybody else" is een te gek nummer, maar ik vind EN de KINKS, EN de BEATLES, EN de STONES te gek. Alledrie. Als muzikant kan je daar gewoon niet omheen. No way.
@keestelpro | 22-04-23 | 23:01:
Jij weet er meer van dan ik. Ik vond gewoon hun nummers erg goed en de zanger heel sympathiek. Ook leuk dat het twee broers waren, Ray en Dave. En de Village Green Preservation Society. Waterloo Sunset en Apeman. En recentelijk ontdekte ik pas Come Dancing.
Hier nog een paar mooie videos van jouw songs:
music.youtube.com/watch?v=-2GmzyeeXnQ...
music.youtube.com/watch?v=Hd7pEWMx8Ow...
En bonus:
music.youtube.com/watch?v=g-cLaPUOtzU...
Sunny afternoon
My girlfriend's run off with my car
And gone back to her ma and pa
Tellin' tales of drunkenness and cruelty
Now I'm sittin' here
Sippin' at my ice cold beer
Lazin' on a sunny afternoon
@Asteroid-B612 | 22-04-23 | 23:19:
Absoluut mee eens! Het is niet of, of maar en, en!
@keestelpro | 22-04-23 | 23:31:
Mee eens. Maar als je de duo's Lennon/McCartney, Jagger/Richards vergelijkt met Ray Davies (beslist geen duo met zijn broertje...), dan plaats ik
Davies op 1 als het op intelligentie en maatschappelijke betrokkenheid neerkomt;
Lennon/McCartney op 1 als het op lyrics & compositie neerkomt en
Jagger/Richards op 1 als het op 'appeal' neerkomt.
Ergo: je kunt niet om ze heen; geen van drieën. Maar als ik moest/mocht kiezen: KINKS!
@keestelpro | 22-04-23 | 23:31:
Ik ben zo tyfus moe én ietwat aangeschoten dus ga er later verder op in al stampvoetend. De basis is dat het en, en én en over gewaardeerde tering ‘bands’ en/of muzikanten zijn…
Een zeer diverse lijst.
Dit vind ik de mooiste:
Wellerman - Sea Shanty -220 KID x Billen Ted Remix (2021)
▶ www.youtube.com/watch?v=M26V1IWAP-E
De beste AI implementatie tot nog toe: CATGPT. www.cat-gpt.com/
Overtreft alle andere artificial intelligences.
▶️ Finnish Whistler - George Whittaker.
REAGEER OOK