Maar waarom moet u de politie bellen als u te veel saus op uw curryworst krijgt?
De ultieme quiz
A) 'Saus op je curryworst' is een metafoor uit de Winterswijkse gayscène. Krijgt u te veel saus op uw curryworst (maak er zelf maar een voorstelling van), kunt u dus de politie bellen
B) Er hoort mayonaise op een curryworst!
C) Even kijken naar dit megainteressante lijstje van Raisa Boodschappentas. Allemaal dingen die duurder zijn geworden! HUUUUU HUUUUUUU! En ook saus voor op je curryworst is echt veel duurder geworden, net als 'hondenvoer conserven' bijvoorbeeld, maar saus dus ook. Probleem alleen is dat Raisa ONDER CENSUUR wordt geplaatst en dat je tegenwoordig NIET MEER MAG ZEGGEN DAT SAUS DUURDER IS GEWORDEN, dus moet je altijd de politie bellen indien u te veel saus op de curryworst hebt gekregen, want je mag tegenwoordig NIKS maar dan ook NIKS meer zeggen!!
D) Curryworst mag je niet eten van de ChristenUnie. Op de zwarte lijst gezet door Paul Blokhuis (2017-2022)
E) Er zijn in de grensstreek 'twee grote emmers' currysaus gestolen. Nu is er een currysaustekort. De politie roept consumenten op alert te zijn op een weelderige hoeveelheid saus. "Dat vriendelijke extraatje uit de keuken kan weleens uit diefstal gefinancierd zijn", laat een politiewoordvoerder weten.
F) "Bloed van mensen die doodgeschoten zijn is verwerkt in de saus" (dit is de verknipte optie van onze Paarse Broek)
G) Anders, namelijk...
Antwoord na de klik
Het goede antwoord is antwoord E maar we rekenen A ook goed
Reaguursels
InloggenAlles hat ein ende, nur der Wurst hat zwei ! Volstrekt irrelevant (net als het artikel), maar wel een prachtig Duits gezegde.
die Wurst
Bratwurst und ein großes Bier
Gibt's in Deutschland um halb vier
Kan hier geen currysaus krijgen; iemend nog een echt goed recept voor de thuismaak?
`Curry.
Ingrediënten:
200 gr ketchup
200 ml water
7 el suiker
3 el ketjap manis
2 tl kerry poeder
2 tl paprika poeder
1 tl zwarte peper (ik gebruik grof gemalen, maar poeder is ook goed)
1/8 tl gemalen kruidnagel
1 el maïzena
2 el water
Bereiding.
1. Gooi alles in een pan behalve je maizena.
2. Roer alles door elkaar.
3. Meng je maizena met 2 eetlepels water en gooi je maizena door je curry mengsel.
4. Laat licht koken tot je saus dikker wordt.
5. In een bakkie of flesje doen.
6. Bam! Curry klaar.
Kan op de fiets naar mijn favo curryworst tentje in Emmerich (Elten), saus er op
en een lekker potje bier maakt het compleet, jammie jammie. Dat er nu emmers saus zijn gejat zal mij een "worst" wezen.
G. Ik heb het niet gedaan.
Antwoord A natuurlijk.
Vandaar ook dat een Jos Brinkie een frikandel met satéhsaus is al zal de heaumeusensuele jeugd niet meer weten wie Jos Brink was, maar hij had dus wel geregeld "satéhsaus" aan zijn "frikandel", en dat was niet van Sandra "kroepoekje" Reemer.
Las dit artikel en de reaguursels met toenemende zin in een curryworst. Tot jouw reaguursel. Bedankt hoor, nu blief ik 'm niet meer.
De politie kennende is dit vorig jaar april gebeurd dus het bewijsmateriaal is allang verdwenen.
Is de curryworst inmiddels al weer terug in de kantine van Volkswagen? Weet nog dat het een rel was geworden. Een curryworst is natuurlijk altijd lekker en vast onderdeel van de Volkswagenlunch, totdat er een woke grietje met een idee kwam.
Nog steeds te koop, idem voor de saus. www.supermarkt24h.de/volkswagen-curry...
Wat mankeerde er volgens dat grietje aan de worst? Paste hij er niet in?
Zo, da's al weer even geleden dat wij currysaus bij de tosti hadden! Gelijk even naar de winkel rennen!
Dank voor dit culinaire kattenbelletje.
Als een verkrachte vrouw zich meldt bij de politie, wordt haar afgeraden om aangifte te doen. Maar voor currysaus gaan ze ineens wel hun best doen?
En donuts.
@Sinterbikske | 27-02-23 | 16:55: Vreemde combinatie.
Prio1
Krijg je ongevraagd saus op je natte tosti gespoten bel dan de wouten
zoiets? www.youtube.com/watch?v=u10CnsHylrg
Het doet me plezier dat de politie zich eindelijk met ernstige zaken bezighoudt.
Nooooooo! Duurdere honden conserven!!!1!
Als je in Vlaanderen een curryworst bestelt krijg je een frikadel. Zelfs zonder saus heet het nog steeds een curryworst.
En wat krijg je wanneer je een frikadel bestelt?
Dat komt omdat een frikandel een Hollandse uitvinding is. Er zijn zelfs frietkoten waar u een Hollander kan bestellen, en daarmee wordt dan een frikandel bedoeld, of een curryworst, want dat is voor ons hetzelfde.
Ook oppassen als u een frikandel speciaal bestelt, want gewoonlijk krijgt u dan een opengesneden frikandel met daarin ketchup, al of niet aangevuld met verse ajuin. Als u currysaus op de frikandel wel zal u dat meestal expliciet moeten vragen.
Wij hebben geen Indonesische achtergrond, daarom is curry hier niet zo populair (tenzij in curryketchup), en vraag hier vooral niet naar pindasaus, want dan sturen we u meteen terug over de grens.
@Nonkel Frituur | 27-02-23 | 17:05: In Nederland moet je dan weer geen koude lookworst bestellen
Hoe meer peut op mijn curryworst hoe liever.
Een curryworst zonder currysaus is ook een curryworst.
Dat glijd toch voor geen meter?
Als ik een curry worst in plakjes geserveerd zou krijgen is dat zelfs zonder saus al reden genoeg om de politie te bellen.
De originele Currywurst wordt in plakjes met saus en currypoeder geserveerd.
@Emigrant78 | 27-02-23 | 16:49: Oh oké, ken het alleen op een broodje eigenlijk, net als braadworst.
@Emigrant78 | 27-02-23 | 16:49:
Da's dus net het verschil. Tussen wurst en worst bedoel ik.
@Sinterbikske | 27-02-23 | 16:54: Indien u nog eens in Duitsland of Oostenrijk komt, kunt u het daar eten, wanneer u een traditionele Würstelstand vinden kunt tussen alle kebapzaken.
Wanneer ik een eetlepel curry masala met een mespuntje chili door mijn tomatenketchup roer, heb ik ook currysaus. Geen Hela of Gouda's Glorie voor nodig. En hoeven jullie ook de wouten niet te bellen.
Ho ho, dit gaat om Duitse currysaus, niet vergelijken met slappe aftreksels.
Tip: koop eens rode curry kruiden.
@Sinterbikske | 27-02-23 | 16:35: Specerijen bedoel je?
@Mr_Natural | 27-02-23 | 16:34: Duitsers zijn anders dol op Hela currysaus hoor.
@small_town_dude | 27-02-23 | 16:39: ja, het mengsel want dat zijn curry kruiden en kerrie. Kun je echt lekkere sauzen mee maken, beetje knoflook, gembersiroop en room erbij, prei en wortel heel erg fijn gesneden, en dan met Gamba’s bijvoorbeeld. Hmmmmm
@Octavio | 27-02-23 | 16:47:
Hela is Duits.
@Mr_Natural | 27-02-23 | 16:51: Nee. www.hela.nl/
@Octavio | 27-02-23 | 16:56:
Jawel, oorspronkelijk. www.hela.nl/consumenten/over-hela/ges...
@Sinterbikske | 27-02-23 | 16:35: Als je tandoori masala bedoelt, dan heb ik die ook. En madras. Van de oude toko nog (die er voor de huidige toko was; deze toko is niet zo goed).
@Mr_Natural | 27-02-23 | 16:58: Je hebt gelijk, excuses.
Dat bepalen wij wel.
"Maar waarom moet u de politie bellen als u te veel saus op uw curryworst krijgt?"
Laat goed zien dat GeenStijl inzet op wat oudere mensen en eigenlijk de hoop heeft opgegeven. Het wil een krulspellen oude toko zijn voor oude vrouwtjes in de overgang en mannen die vinden dat hun leven niet eerlijk was.
Maar daar zit niet het geld lieve redacteuren. Die zijn straks allemaal dood.
Pc nummer drie ook maar aangezwengeld vandaag? Waarom doe je dat toch Theo?
Andere mensen hebben het eeuwige leven schijnbaar. Of is dit een verkapt dreigementen aan de "gemiddelde reaguurder"?
Wat zijn 'krulspellen'?
@Sinterbikske | 27-02-23 | 16:38:
Goed opletten, er is er nog eentje bij gekomen hoor.
@letopuwzaak | 27-02-23 | 16:47: Het zijn er inmiddels vier inderdaad, lol.
@Sinterbikske | 27-02-23 | 16:38:
Lol
Iedereen is straks allemaal dood. Ondertussen zit het geld bij de vijftigplussers.
Ik dacht dat de Boomers al het geld en grond hadden en de jeugd berooid was.
Teveel saus op de curryworst, is dat zoiets als teveel d666propaganda op de NPO? Ja? Oh ja, dan begrijp ik het wel. Ik ga er over nadenken. Over die worst dan. En die saus? Wat voor saus trouwens?
G: Het stuk worst mag aan de hand van de ingrediënten eigenlijk geen worst meer heten wegens gebrek aan vlees. Om dat te camoufleren gebruiken ze extra curry saus. Dan proef je de rest sowieso al niet meer.
Currywurst mit pommes... het enige fatsoenlijke dat uit Duitsland komt.
Schnitzel dan toch.
En porno. Met van die heerlijke net te enorme oudere vrouwen.
Al het Duitse eten is beter dan het voer hier.
Romy Schneider in de zeventiger jaren was ook niet mis, de meest zorgvuldig in elkaar gezette vrouw ooit.
En Leberkäs
En Weißwurst mit süßem Senf
En Kaiserschmarrn
En Schweinsbraten mit Knödeln
En Käsespätzle
Jo mei, san alle gut!
@Louter Leuter | 27-02-23 | 18:30: des is ons aus Österreich! Is niet piefkinesisches dabei!
@Emigrant78 | 27-02-23 | 18:53: *alles
@Emigrant78 | 27-02-23 | 18:53: *nix (scheisautocorrect)
In Bonn op de markt altijd een Curryworst mit Pommes, vaste prik.
Ondertussen wel van 4.50 naar 6.50 gestegen in een paar jaar tijd, dat dan wel weer.
Ja, dat was bij uw bezoeken in de jaren dertig beter geregeld.
Valt nogmee, een kale Febokroket is hier al bijna 5 euro binnenkort.
Is dat een gevalletje 112 of 0800 nogwat?
Ben ik een keer ingetrapt: Doe nu mee aan naambellen, bel 0900-TUIG en meld u aan. Met zo’n oude telefoon met letters op de knopjes kwam je dus op 0900-8844 terecht, telefoonnummer van de politie.
Fijn dat de popo meewerkt om webredacties te voorzien van clickbait materiaal.
Gewoon afwachten tot de saus op is, dan valt de dief toch vanzelf door de mand met zijn twee emmertjes water halen, twee emmertjes pompen;)
Currysaus dat is tomatensaus die op mosterd wil lijken.
Het lijkt mij meer een deductie van hoeveel insults heb je al gehad, weet je nog waar je gisteren was, en waar leef je nog voor?
Currywurst eet je in Duitsland bij een kraam, vanwege de juiste beleving. Om dezelfde reden dat je zoute haring in Nederland eet, aan een kraam waar het ter plekke wordt schoongemaakt en de haringman een praatje met je maakt met een plat Amsterdams accent.
Haags mag ook, bij de Haringkoning op de Pletterijkade. Oh wacht, die is er niet meer..
Als de uitbater Amsterdams spreekt mag hij de haring steken op een plek waar de zon niet schijnt.
@Colin.Fart | 27-02-23 | 16:20: Is de Haringkoning weg ? Pfff, alweer een stukkie Den Haag naar de klote. De ellende begon al toen Motor Mercuur vertrok.
@Vesta | 27-02-23 | 16:48: De Haringkoning van het Rooie Plein?
@Colin.Fart | 27-02-23 | 16:20:
Ik las de Pleiterij-kade...
Zou alle bagage in de treinen bij Bad Bentheim gaan controleren voor er verder wordt gereisd? Haha!
Wanneer zelfs currysaus al niet meer veilig is om te worden gestolen, wat dan nog wel? Triest tegenwoordig!
Wat anders dan een stelletje Marokkanen en een plofkraak in Pruisen.
Die heb je alleen in London, de curry marrekaan;)
@Smoelensmid | 27-02-23 | 16:19:
Maar wel Currywurst in de buurt!
De Munich Cricket Club in Canary Wharf (op West India Quay). Jarenlang in de buurt van München gewoond maar nooit iets van gemerkt. Ik zie net dat er een club(je) is sinds 1982 in een hoekje van de Englischer Garten - wel zo toepasselijk - oh en ook in Attaching (spreek je op z'n Beiers uit... Atag-ing, met zachte g) .
Currysaus.
Smeer maar in je haar, krijg je krullen van zou mijn vader zeggen.
Lekker op komkommers.
Ik vind antwoord A de beste.
De foto even aan m'n zuidafrikaanse boere kroeg baas laten zien.
Ik vond laatst een afgesneden curryworst in m’n bed.
Hela, blijf van mijn currysaus af!
Hela hola!
Currysaus op Currywurst
REAGEER OOK