Selfie-Solidariteit in het Stamcafé
Solidairh mhet dhen sondaagsche arhbeiderh!, of hoe ze dat ook zeiden in het industriële tijdperk
Het is niet dat we in een tijd leven waarin je niks meer kan of mag zeggen, maar we zijn wel degelijk in een tijdsgewricht aanbeland waarin mensen, die op sociale media allemaal kleine voetstukjes voor zichzelf hebben geknutseld, veel te snel meningen, vertellingen, uitingen of gebeurtenissen op zichzelf betrekken en dan niet meer in staat zijn om de schouders op te halen, Twitter of de tv uit te zetten en door te lopen. Gekwetst zijn is nog steeds vooral een keuze, maar projecteren is nou eenmaal makkelijker.
Het zou op zich nog vermakelijk kunnen zijn (‘haha, daar zit er weer eentje gekwetst te wezen’), ware het niet dat het sociaal modieus is geworden om in iedereen het slachtoffer te herkennen. Daar mengt schreeuwende particuliere verontwaardiging zich met mensen die zelf wellicht niet gekwetst zijn maar zich, zodra ze een zelfverklaard slachtoffer ontwaren, als reddende engel voor de gedupeerde willen opwerpen door hun slachtofferschap in status te verheffen - en zo zelf ook een graantje van de aandacht mee te snaaien.
Als die selfie-solidariteit (‘Kijk mij eens begaan zijn met dit slachtoffer!’) zich verenigt tot een groepsfoto van gekwetsten en hun publicitaire begeleiders, ontstaat de hele lelijke, zure chemie - eentje dus, zoals rond het kaarsverhaal van Johan Derksen ging borrelen.
uit het vorige topic
Maar zou u hem doen?
Reaguursels
InloggenDat is me toch ook wat. Bennie Jolink noemt Ali B. een kutmarokkaan. Bennie, da kuj tog nie maken?
www.ad.nl/binnenland/bennie-jolinks-b...
Maar volgens die bierton is Geert waardeloos. Die lapzwans moesten ze deurdonderen.
Loopt een kameel nou op water of op zonne-energie? #dtv
pittige vraag.
Ik dacht vroeger, op zand.
Ook best sneu dat Candlegate alle aandacht wegsnoept van de bendes gangrapers die zo hard aan hun imago gewerkt hebben.
Ohja, Suikerfeest! Suikerfeest! Suikerfeest! Suikerfeest! Suikerfeest! Suikerfeest! Suikerfeest! Suikerfeest! Suikerfeest! Suikerfeest! Suikerfeest! Suikerfeest! Suikerfeest! Suikerfeest! Suikerfeest! Suikerfeest! Suikerfeest! Suikerfeest!
(nou het mag van de Leolucassisten)
Ik ben op dieet, maar ik zal er misschien bij stilstaan door een verdwaald paaseitje onder de bank vandaan te halen en dat op te eten. Ook suiker.
Diabetesdipje.
Hongarije zal zijn veto gebruiken als de EU een voorstel in zal dienen om de import van Russische energie onder de sancties te laten vallen. En terecht lijkt mij. Waarom zou een opkomende economie die voor 85% afhankelijk is van die energie zichzelf ten gronde richten door die energielevering te stoppen? Laat dat ieder land voor zich bepalen.
Maar wie bepaalt het voor NL?
Niet jij of ik...
@Nuchternederland | 02-05-22 | 08:29: Daar heb je wel een punt ja, maar wij zullen het wel overleven.
@Sinterbikske | 02-05-22 | 08:32: Dat vraag ik me af. Het interesseert D66 echt niet wanneer je energierekening explodeert van 150 naar 450 per maand, omdat je gas verbruikt.
De omvolking in adam west is voltooid. Einde vd ramadan, heel west stikt momenteel van mannen in rokken en jurken, voetbalvelden met honderden biddende moslims, en overal klinkt het gebed. Mekka in adam. Vraag me af of mensen buiten de randstad deze taferelen kennen.
Op aanraden van mijn vader de randstad al in 1970 ontvlucht, hij zei toen al dat dit ging gebeuren.
As we speak komen hier hordes bearded collies voorbij schuiven in hun beste bloemetjesjurk, op twee meter afstand gevolgd het vrouwtje en haar nestje jongen. Er stonden er net een paar hier onder het raam schreeuwpraten. Het enige verstaanbare woord dat vaak voorbijkwam was "leolucasse" en dan sloegen ze zich iedere keer gierend van het lachen op de dijen.
Dat er nog ruimte is voor diversiteit in de witte en rijke enclave Amsterdam vind ik winst.
Ik zit in de achtertuin om te genieten van de grutto's maar er staat verderop een heistelling los te gaan.
@uisge baugh | 02-05-22 | 08:22:
Ik hoop niet dat je toen al huiseigenaar was, want anders ben je door dat ongetwijfeld
goedbedoelde, vaderlijke advies heel wat geld misgelopen. Zo zie je maar: onze ouders doen ook maar wat.
@kleybeuker | 02-05-22 | 08:24: Mag dat wel van de stikstofwappies?
@EEnzame SchizofrEEN | 02-05-22 | 08:13:-
Een zorgvuldig opgezette samenzwering tegen de xenofobe klasse dus.
Ook in samenwerking met buitenlandse krachten - internationale verdragen.
@de IJsman | 02-05-22 | 08:25: Elk jaar korter in die hel is met geen geld te betalen.
@uisge baugh | 02-05-22 | 08:35:
Dat zou ik ook zeggen om een verkeerd uitgepakte zakelijke beslissing achteraf aan mijzelf goed te praten.
“ Vraag me af of mensen buiten de randstad deze taferelen kennen”…. niet meer… ben 5 jaar geleden gevlucht en ergens anders asiel aangevraagd! en zodra het kan ga ik ook hier weg (zaken vallen nog mee, maar het groeit gestaag!)…
De vraag is alleen…”waar kan ik heen”
@de IJsman | 02-05-22 | 08:37: Valt wel mee hoor, al vijftien jaar financieel onafhankelijk in een groot vrijstaand betaald huis in de zeeuwse polder.
Wij zijn met meer! Oh, wacht...
@uisge baugh | 02-05-22 | 08:40: Er is heel wat om te doen geweest i.v.m. die grutto's en andere beschermde beestjes maar voor al die hindernissen is door de provincie een uitzondering gemaakt.
Goedemorgen, ochtendbrakers en vroege vogels. Speciaal voor u (en de buren) even volume op 10 en even lekker Nederlands met uw hoofd in ritme mee-knikken! We moeten niet willen dat we te los in de heupjes worden.
Daft Punk - Doin'it Right.
youtu.be/LL-gyhZVvx0
Môge Schizo!
Goedemorgen nachtploeg!
Na het woke verhaal van Leo Lucassen had ik mijn buik al vol, geen ruimte meer voor de nachthap.
*Koffie zetten doet..*
Goedemorgen. Anja en ik dachten even dat je je corvee had ontdoken. *mok bijhoudt*
Ben eigenlijk al wel een beetje benieuwd naar welke rol Johan Derksen krijgt in het Kerstverhaal van dit jaar.
Lichtjesfeest zal nooit meer hetzelfde zijn.
In een nieuwe musical van John de Mol krijgt hij zeker de hoofdrol.
Hij mag die hele grote kaars spelen, de Kerstster.
"Gekwetst zijn is nog steeds vooral een keuze,"
Nee. Gekwetst is een middel. Een middel voor 'haters'. Een instrument om iedereen waar je een hekel aan hebt de mond te snoeren.
Nog zo'n instrument: de 'toon', want dan kan je lekker jij-bakken en de ander zwart maken zonder het nog over de inhoud te hoeven hebben of ergens verantwoording voor te hoeven nemen.
Nog eentje: de afwijkende mening. Nou, dan moet je oppassen. Dat geeft mensen het stempel extreem-rechts of anti-overheids extremist.
Iedereen in NL heeft steeds minder vrijheden en rechten. Maar de moralisten die onze democratische grondbeginselen afbreken kijken daar van weg, en hebben het liever over ... een kaars.
Ondertussen mag jij nog ongestuurd leeglopen op een forum, dus zo dramatisch is het niet gesteld met onze vrijheden, huilebalk.
@de IJsman | 02-05-22 | 07:57: Maar inhoudelijk heeft u dus geen weerwoord.
@Nuchternederland | 02-05-22 | 08:31:
Begrijpend lezen is kennelijk voor sommigen erg moeilijk: het feit dat iemand ongestoord zijn kritische mening in het openbaar (bijv. op een publiek toegankelijk internetforum) mag verkondigen is het bewijs dat het i dit land nog prima is gesteld met de vrijheid van meningsuiting.
@de IJsman | 02-05-22 | 07:57:
Ik vind het nogal meevallen met dat leeglopen en huilebalken. Gaffelbaard heeft een goed punt.
Kan iemand dat felle licht buiten even uitdraaien? Ik heb vrij en wil graag nog even door proberen te slapen. Kansloos die zonneschijn.
Al eens gehoord van een zonnebril?
Tasmin Archer - Sleeping Satellite
www.youtube.com/watch?v=lOqVQPq8zm8&a...
Vorig jaar een record aan klachten over ongelijke behandeling. Bijvoorbeeld van mensen die bij de aanvraag van een bijstandsuitkering gevraagd werd naar hun tweede nationaliteit. Ja hallo, dat moeten we gewoon allemaal weten. Nederland geilt op de lijstjes van het CBS.
nos.nl/l/2427242
Gewoon zeggen dat je ook Rus bent en even niet bij je miljarden kunt. Dat snappen ze wel, alle begrip
5.200 waarvan kwart om etniciteit. Schokkend op een bevolking van meer dan 17 miljoen. Hier moet meer geld naar toe!!
En, niet geheel te negeren, ouder van een kind dat hOoGbEgAaFd (!!11!) is.
Die eisen, zo gok ik, dat er voor hun zeven-jarige Einstein of Curie een aparte docent wordt aangesteld die 'op hun niveau, uitdagend ontwikkelingsmateriaal aanbiedt'. Maar niet willen zien dat dat kind nog steeds niet zindelijk is (op lichamelijk dan wel sociaal vlak).
Eerste-wereld problematiek.
@EEnzame SchizofrEEN | 02-05-22 | 07:48: Tegelijkertijd zou je kunnen stellen door "minder begaafde" leerlingen dat extra uitdagend lesmateriaal niet aan te bieden, er ook ongelijk wordt behandeld.
@Leptob | 02-05-22 | 08:00: iedereen even dom!!
Als land kun je kiezen: of we stoppen ontiegelijk veel geld in arme mensen hun leven lang lekker aan dr staatsruif laten lurken, of we begeleiden onze meest slimme mensen beter zodat zij ons uit deze shit kunnen innoveren….
Wat kies jij???
@Als_je_me_nou | 02-05-22 | 08:43: Nou begrijp ik wel wat je zegt en bedoelt maar mijn stelling blijft dus nog wel overeind?
Russische oligarchen vallen met bosjes om. De teller staat inmiddels op zes. Vijf van hen waren verbonden met de energiesector en drie werkten voor Gazprom. Toevallig besloten ze ook allemaal om hun gezin op gruwelijke wijze mee te sleuren in de dood. Hebben ze verplicht een lunch moeten uitzitten met Timmerfrans of waren ze niet genegen om mee te gaan in het grote plan van ene Vladimir P.?
Straks krijgen we nog gedoe bij het Internationaal Gerechtshof dat we door het financieel naar de kloten helpen van die oligarchen verantwoordelijk zijn voor hun dood net zoals Nederland verantwoordelijk is voor alle ellende veroorzaakt door het financieel uitkleden van de toeslagenslachtoffers.
@Leptob | 02-05-22 | 07:18:
Inmiddels kijk ik nergens meer van op.
@Leptob | 02-05-22 | 07:18: Waar zijn we niet schuldig aan/verantwoordelijk voor?
@MickeyGouda | 02-05-22 | 07:33: Je kunt het zo gek nog niet bedenken en het is toch waar.. goedemorgen MG! Heb jij Wijze gezien, richting Oosten zie ik 'm nog niet verschijnen, terwijl ik met groot verlangen op zijn heerlijke koffie wacht... het moet niet gekker worden natuurlijk. Fijne dag en prachtig begin van de week gewenst, iedereen!
@Leptob | 02-05-22 | 07:18: En dat gedoe zal nog wel een decennium doorslepen, waarbij tientallen advocaten, juristen en andere randactivisten hun beurzen goed gaan vullen.
Wie dat uiteindelijk betaalt? Ik vermoed (indirect) de belastingbetalers.
@Blonde Nel | 02-05-22 | 07:48: Uitgaande van het concept erfzonde zou een dergelijk lijstje wel eens heel lang kunnen zijn/worden .. maak je borst maar nat.
Stap ik net terug m'n keukenkastje in, staat ze slingers op te hangen. Jutta, m'n eigenste Ice-Queen, balancerend op gestapelde blikjes tonijn met de ene voet, de andere voet op de sardientjes. Slingers van het voordeelpak rijst naar het deksel van de beschuitbus. "Voor je verjaardag! Gefeliciteerd!" juicht ze er met een big smile achteraan, de schat.
Een ontbijtje voor haar maken? Of zal ik haar m'n liefde schenken? Uit pure dankbaarheid en met de zuiverste bedoelingen. Gulle bui, ik doe het allebei...
@anja | 02-05-22 | 07:48:
Insgelijks Anja! De strafpunten voor Wijze wegens werkverzuim staan genoteerd.
@Yrrab | 02-05-22 | 08:23:
It's your birthday? Have a good one, Mr. Y, and many happy returns! Het is dat die uitsloverige Jutta me voor is met haar attenties, anders had ik met liefde een taart voor u gebakken. *met stalen gezicht*
@MickeyGouda | 02-05-22 | 08:41: Ja, dat stierengedrag komt niet uit de lucht gevallen. Dank je!
Probeer het eens met die taart. Doe maar mokka met veel chocolade dingetjes on top.
Koffie dan maar? Of heeft Wijze
Inmiddels ingeklokt?
@Yrrab | 02-05-22 | 08:50:
*schuift stiekem een HEMA-taart op een gebaksbord* Koffie op 07:47!
Tomahawk - I.O.U.
I owe you a love song
For all that I done wrong
youtu.be/jgSc3GavTc8
David Bowie - Somebody up there likes me
www.youtube.com/watch?v=cQ1Q2lkxLlo
Voor jou BC: wonderlijk genoeg zo'n beetje de laatste BN'er zonder allerhande imagoproblematiek. Ruwe bolster blanke pit.
Anouk - Lost
youtu.be/dn_CjkNtl6s
Zoals je weet... ;)
deuger als alle andere
@klimaatsloper | 02-05-22 | 06:11:
Ongetwijfeld weet ze aan welke kant het brood voor haar kinderschare wordt belegd.
The Cinematic Orchestra - Arrival of The Birds & Transformation
youtu.be/n88MReEC27k
Voor @TheOne48
Wow, dank Lafayette.
Indrukwekkend mooi en triest.
Voeg ‘m toe aan mijn lijstje ( die ik niet wil )
youtu.be/AZqcyj01ps8
Ladytron - Burning up
War flag - AaRON
youtu.be/xzJ7kmUUZus
Nummer voor op mijn lijstje in geval dat.
Fareed Haque-Ain’t no sunshine (When she’s gone)
youtu.be/363GgmfzyB8
@Lafayette | 02-05-22 | 04:23:
Thx man, mooie versie.
Dead Can Dance - Sanvean ( I Am Your Shadow )
youtu.be/xfgl57vINmw
Lisa Gerrard, een van de allergrootsten.
Gaat die ons opeten?
Helemaal mee eens, die dame heeft een aantal juweeltjes afgeleverd.
Ga zitten voor de volgende acht nummers, totdat je niet meer kan blijven zitten, en de voetjes van de vloer gaan: Aretha Franklin - Sparkle, geschreven en geproduceerd door die ene, waaraan ze allemaal schatplichtig zijn, Curtis Mayfield www.youtube.com/watch?v=YhuEY79gMzg&a...
Nee, dat gaan we niet doen. Chagrijnig word ik van dat hysterische wijven gedram. Sorry voor dit reaguursel, maar mijn excuus is dat ik net naar Kaag heb moeten kijken.
Ik denk dat het pornootje straks ook niks uithaalt. Bah.
Ik heb ZEER slecht nieuws voor jullie.
www.youtube.com/watch?v=D1X7y3mKvkM
Sinds wanneer luister jij naar KAAG?
Bijna 35 minuten Kaag, dat houd ik nog géén 35 seconden vol. Heb je geen samenvatting?
Grappig, dat stemmetje van D66-fan Kees Boonman met z'n seksisme-reactie.
www.nieuwnieuws.nl/5155999/nare-jonge...
Gutenacht Freunde..
Tja, met zulke vrienden he.
Kaag heeft geen charisma. En dat heeft niemand in dat hele EU gedoe. Dan lopen ze maar achter elkaar aan te knikken, en beseffen niet dat ze ons tot een staat van totale financiële chaos hebben gebracht. Op voet van oorlog nota bene met een kernmacht godverdomme. En dat mens denkt ook even de klimaatopwarming een halt toe te roepen. Te beginnen bij je zelf. Ja juf, ik zal vanaf nu heel goed opletten met de verspilling.
O, we hadden met z'n allen schathemeltje rijk kunnen zijn.
Maar nee.
O, en laten we nog een paar hooggeschoolden uit Marokko en Egypte halen.
Mamma, ik wil niet meer. Eerder minder, of kan dat niet?
@K1100 | 02-05-22 | 03:12:
40 seconden volgehouden met doorscrollen. We zijn verloren.
@drs.Nee | 02-05-22 | 03:16:
Bij Volt wordt Breda en Tilburg --> Breeburg genoemd.
Waar staat dat voor?
Jan: 'Zo wil D66 de afdelingen Rotterdam, Capelle aan de IJssel en de Bollenstreek ook samenvoegen, wist je dat? Rollenbollen!
De voorzitter komt uit het oud-afdelingsbestuur van de afdeling Kaag en Braassem. Frans van Drimmelen was daar voorzitter van.'
@drs.Nee | 02-05-22 | 04:03:
Grappig. Je plaatsnamen triggerde me.
Heb 14 jaar in Rotterdam, 44 jaar in Capelle a/d IJssel gewoond en nu 6 jaar Breda.
Verder zijn ze helemaal gek geworden.
@TheOne48 | 02-05-22 | 04:13:
Geinig spooky zeg, dat werd verteld in de podcast Nare Jongens, waarin de campagneleider van D66 verbaal ervan langs krijgt en Elon Musk een veer in z'n reedt vanwege z'n twitterkoop om de vvm te waarborgen.
@drs.Nee | 02-05-22 | 04:03: Breeburg is de naam van een wooncorporatie. Maar het is ook zo dat die twee steden vinden dat ze over dat hele gebied mogen beslissen.
Die fascistische afa neemt nu zijn toevlucht tot het stalken en intimideren van universiteitsmeisjes omdat ze conservatief zijn.
Ouders, leer je kinderen weerbaar maken tegen dat agressieve regenboog-stinkrebellen-rapaille.
twitter.com/kelly_neidert/status/1520...
@drs.Nee | 02-05-22 | 04:35: afa is tuig van de richel
Ik bedenk mij ineens dat het vandaag op de kop af precies zes maanden! geleden is dat wij twee bekeuringen kregen omdat we NL in wilden zonder geldige PCR test. Mochten ze nog komen dan kan de roverheid mooi mijn rug op.
Marion Koopmans vindt vast wel wat gemodificeerde virussen op je behaarde rug.
Ik zou maar gauw een test doen, want straks krijgen we weer een pandemie.
@Oprisp | 02-05-22 | 02:57:
Marion kan ook mijn rug op, figuurlijk gesproken natuurlijk.
En de politie, marechaussee whatever doet het gewoon.
Ben zo blij dat ik geen politieagent meer ben, schaam me kapot.
De boete mag niet hoog genoeg zijn wat mij betreft. Met een dikke naheffing, ook prima.
Met andere woorden: je bent een aso.
youtu.be/u-pP_dCenJA. Elvis Presley. If I can dream. Vind dit zo'n mooi nummer. Hij zingt dit vanuit zijn tenen. Prachtig! En meteen welterusten. Het is alweer laat. Tot later.
De oorlog tussen het westen en Rusland om Oekraïne zal later het best worden beschreven als een domme oorlog.
Het had op Twitter kunnen en moeten worden uitgevochten. Ome Don was daar best wel goed in.
Maar nee. Wokie propaganda over en weer, bakken met geld over de balk en talloze doden. Uitkomst uiteraard ongewis.
Dat hebben we vaker gezien, dacht ik zo als boerenlul. En dat moet Rutte als historicus zeker wel een keer ergens hebben gelezen. De Geerten Mak of de van Rossems. Weten alles van oorlogen en dat je het nooit mag vergeten. Nooit meer oorlog was het adagium.
Maar over een paar dagen staan ze er gewoon weer op dodenherdenking. Met de weggezakte mondhoeken.
jverhelst.wordpress.com/2019/06/01/de...
m.youtube.com/watch?v=k_1rqDKM_0E
Dirty Boots
sweet georgia brown Jimmy Rosenberg
www.youtube.com/watch?v=tAD63neLS5s
Jimmy Rosenberg Bossa Dorado
www.youtube.com/watch?v=Bwo6NzL-R5U
Kon geen noot lezen, zit je dan met een conservatoriumopleiding van 4 jaar..
Nederlander he, treed al op vanaf z’n elfde. Ongelooflijk talent.
@TheOne48 | 02-05-22 | 02:09:
Dat was/is hij zeker ondanks de heroïne. Was hij niet jonger ?
The Gipsy Kids with Jimmy Rosenberg 11 years old!
www.youtube.com/watch?v=JfhKWPC57f0
@Wattman | 02-05-22 | 02:14:
Kende deze ook, vandaar dat ik op 11 jaar uitkwam.
Drugs hoopt hij van af te kicken.
@TheOne48 | 02-05-22 | 02:21:
Hier eentje van 47 die amper een gitaar vast kan houden haha, Claudia de Breij - Hier Ben Ik
www.npostart.nl/claudia-de-breij-hier...
spoel door naar de eerste minuut...
@Wattman | 02-05-22 | 03:02:
Okay die Claudia beledigt de gitaar met haar 3 akkoorden die ze met moeite kan spelen, nu eentje die dat wel kan met 3 vingers en mooi aansluit bij de volgende actie:
I'll See You In My Dreams By Django Reinhardt
www.youtube.com/watch?v=hNRHHRjep3E
Django Reinhardt - Minor Swing - HD *1080p
www.youtube.com/watch?v=gcE1avXFJb4
@Wattman | 02-05-22 | 03:11:
Kun je zien, ongetalenteerd maar wel een vol Carré. Als je maar deugt red je het wel in Nederland, niet een Jimmy Rosenberg maar Claudia de Breij staat daar met moeite een paar akkoorden aan te slaan en wat slappe tekstjes op te zeggen..
@Wattman | 02-05-22 | 03:24:
Snap je punt, terecht. Maar ik ga dus geen seconde naar de brei kijken.
@TheOne48 | 02-05-22 | 03:29:
Haha, kan dat wel begrijpen. Het is zo tenenkrommend eenvoudig wat ze doet, in de orde van grootte van iemand die zijn tweede gitaarles net heeft gehad. Dat ze überhaupt het lef heeft om een gitaar vast te pakken nota bene in Carré.
Goeie analyse weer, Van Rossem.
En China gaat van Lockdown naar Lockdown.
Helpt het: nee, maar de grote leider XI heeft besloten dat het zo moet en de grote leider Xi mag je niet tegenspreken ook al faalt de grote leider.
De grote leider is een grote drol, als zelfs Rutte het beter doet met Covid dan weet je het wel.
@Wattman | 02-05-22 | 01:54: als je grote leider over de zeik wil hebben, en je bent levensmoe, dan moet je hem Winnie the Poe noemen
Keestel bedankt, sta weer eens in de mix. Wel direct na Kaag dus ik hoop niet dat er mensen meteen afgehaakt zijn. Dan hebben ze dat mooie nummer gemist ;-)
Richard Harris - MacArthur Park uit 1968
www.youtube.com/watch?v=-GhK4X-hMKA
Best nummer.
@Wattman | 02-05-22 | 02:22:
Een eindeloos durende gouwe ouwe!
Donna Summer zong dit ook. Alhoewel zij een top zangeres was prefereer ik voor dit nr. toch - eveneens wijlen - de zanger Richard Harris.
Lemmy Kilmister met Motórhead zijn ook al weer bijna 7 jaar van het toneel. Hij was nog roadie bij Hendrix en begon ooit bij Hawkwind, die nog steeds spelen.
www.youtube.com/watch?v=MlzTET_8SQg
Youp. Totale eindbaas. Altijd gevonden.
www.youtube.com/watch?v=7IM7ydLicUk
Nu zie ik opeens een gilletje dat eigenlijk niet dichtgeknoopt kan worden.
Ben ik dan echt zo'n nare man als Youp geworden?
Hij was de Messias van de cancel cultuur.
Heeft in navolging van Pim Fortuyn en Exota karaktermoordenaar Marcel van Dam het (woke-in-zijn-tijd-vooruit-zijnde) Bucker om zeep geholpen.
Louis Neefs - We Zullen Wel Zien
youtu.be/oBnacYAGoVk
Truste Allen
Gekwetst? Zoals ze in de US of A zeggen: My rights don't end where your feelings begin.
https://youtu.be/EnJEeHND_lQ
convoy 1978
Ik ga lekker naar boven en slapen morgen weer vroeg op mensen.
En ben lief voor elkaar.
www.youtube.com/watch?v=zrK5u5W8afc&a...
Slaap lekker pegaje, ik ga met je mee.... nee ik bedoel ik ga ook slapen. Veel plezier nog nachtbrakers! X
@lezeres | 02-05-22 | 01:20:
Stouterd! XD
Ik ben een foute man.
@RickyLaRue | 02-05-22 | 01:31:
Schaam je niet.
Foute man is een gazeusenaam.
Guido Belcanto - Op De Pechstrook Van Het Leven
www.youtube.com/watch?v=tSZuHs7eW5s
George Clinton
Atomic Dog
youtu.be/s24OWgJJDls
Change
The glow of Love
youtu.be/UMOJvKD_26I
Lekker.
Shout out to Tommy L!!
For the past year, Mr. Abbott has transformed an unceasing flow of migrants over the border into a potent political message, seizing the role of defending the country from unauthorized migration as he runs for a third term in November. His aggressive posture has done little to stem the tide and also exposed him to fierce criticism that he is using his authority to meddle in a policy area that belongs to the federal government. Still, his efforts to tighten border security and harden Texas’ 1,254-mile frontier have helped Mr. Abbott, a Republican, hold off challenges from his right and made the lawyerly governor into a regular on Fox News.
Now Mr. Abbott is weighing whether to invoke actual war powers to seize much broader state authority on the border. He could do so, advocates inside and outside his administration argue, by officially declaring an “invasion” to comply with a clause in the U.S. Constitution that says states cannot engage in war except when “actually invaded.”
Abbott Threatens to Declare an ‘Invasion’ as Migrant Numbers Climb www.nytimes.com/2022/04/30/us/texas-b...
Er staan bijna nooit Nederlands gesproken hits in de top tien van Kees dan maar deze Belg ,topper hoor.
www.youtube.com/watch?v=O23RXJp_ofQ&a...
Ik hou van de moer. Rare tekst.
Geef mijn maar André van Duin.
▶ www.youtube.com/watch?v=dq9cdr1kIvg
@keestelpro | 02-05-22 | 00:54:
Geloof het of niet ik ben Andre van Duin fan, niet van zijn liedjes maar van zijn humor in de jaren tachtig.
@pegaje | 02-05-22 | 00:58: Is toch een prachtvent, of niet dan? Ja toch ..
Hier heb je nog een toppertje.
www.youtube.com/watch?v=sMrRobr1rDE
@Usumani | 02-05-22 | 01:02:
Ja zeker maar dit ook.
www.youtube.com/watch?v=hbW64qtIF54&a...
@Oprisp | 02-05-22 | 01:02:
Miss Montreal - Bed Of Roses | Live bij Evers Staat Op, Nee vind ik niet veel hahahah,staat bij je link.
@pegaje | 02-05-22 | 01:08: Het mens heeft een geweldige hals, het optreden was goed tov de schrijver (hoe heet ie ook weer) van het nummer. Ze zong over haar stotteren. Praten gaat niet echt, maar zingen des te meer.
En de rest is allemaal bijzaak.
De Nachthap.
Spaghetti afkoken en een bakje bolo uit de vriezer tronnen. Dan ben je jezelf dankbaar voor de culi prefab
Ik wil plaatjes kijken.
Okay genoteerd smakelijk.
Heb je die bolo dan wel eerst zelf gemaakt ooit?
@SterF... | 02-05-22 | 00:57:
twitter.com/beschaafdrechts/status/15...
@wilderst | 02-05-22 | 01:05:
Ik twijfelde er ook niet aan. Vroeg mij meer af hoe dan?
@wilderst | 02-05-22 | 01:05:
Als ik het in een restaurant in het buitenland bestel zitten al die soepgroente waarmee mijn moeder het deed er helemaal niet in, haha.
Publiek zie je niet maar gaat helemáál loos.
m.youtube.com/watch?v=iL42fwM5muE
Metallica - "Orion*, live, Turijn, Italiė.
Lekker hoor. chicago river | 02-05-22 | 00:47
Wat een dorst, had het allemaal precies uitgekiend qua drank. Gelukkig woont ondergetekende niet meer in Antwerpen waar je 24/7 kroegen open hebt. Hoe zou het hier zijn in het pittoreske dorp, we gaan het zo zien vrees ik.
Bots - Zeven dagen lang
www.youtube.com/watch?v=le6uFnLwqYU
Roy Orbison - I Drove All Night (Official Video)
m.youtube.com/watch?v=m5N9IHqqGcA
Nu met die oorlog maakt dit een kansje,
www.youtube.com/watch?v=qLCu4IXKvvU&a...
Michael Jackson -Bruce Springsteen -Lionel Richie -Diana Ross Pieuw
Deze komt ook niet in de top twintig van Kees zal er vast wel een keer hebben in gestaan denk ik.
www.youtube.com/watch?v=R88lUBvbjPo&a...
Na 105 mixen hebben veel mainstream artiesten er inderdaad al in gestaan.
Dat nummer al 2 keer zelfs.
Corona Café Mega Mix 4
GeenStijl Café Mega Mix 85
Steve Vai - Teeth Of The Hydra
youtu.be/46qjDJ0lLdE
The Hydra features one body, two headstocks and three necks that encompasses both 7- and 12-string guitars, a 4-string 3/4 scale length bass, 13 sympathetic harp strings, half-fretless necks, a single coil, humbucking piezo, MIDI and sustainer pickups, floating and hardtail tremolo bridges, phase splitters and much more. Given that attention to detail, it should come as no surprise that this unique instrument was five years in the making.
Read More: Steve Vai Reveals Two-Headstocked, Three-Necked 'Hydra' Guitar | loudwire.com/steve-vai-hydra-guitar-n...
When the Music's Over
www.youtube.com/watch?v=nOJSmXSFCWk
RickyLaRue | 02-05-22 | 00:29 |
Eindelijk,topper.
Pantera - Walk
m.youtube.com/watch?v=AkFqg5wAuFk
How to offend a left-wing snowflake
www.youtube.com/watch?v=9CEya0IY5Jw
Pastel Ghost
youtu.be/JJfAN-njm3M
Dark Beach
Pastel Ghost
youtu.be/JJfAN-njm3M
Dark Beach
Ruimedenker
Wat denk je er zelf van, zullen veel mensen dit in een mix willen horen daar is toch niks mee te doen. Maar met Kees weet je het nooit. Nu komt hij er in.... geintje.
Jimi Hendrix The Wind Cries Mary
www.youtube.com/watch?v=K2B2nT6pfSE
Nou, hebben deze week alles weer gehad: verontwaarigde klagers vanwege m het feit dat een man zijn goedbetaalde baan verliest doordat hij live op tv een achterlijk verkrachtingsverhaal ophangt. Gezeik op de Europese Unie. Gedweep met Trump. Gejank over marktwerking (en dat op een rechtse site). En natuurlijk gemekker over massa-immigratie. Paniek over de war on cash. Volgens mij hebben we bijna alles wel gehad zo. Stelletje huilebalken.
Dit was de reaguurders week, terug naar de studio in Hilversum.
Vergeet Twitter niet!
Vergeet de IJsman niet... als je alles gehad denkt te hebben...
Wat maakt GS rechts?
@vladimirows | 02-05-22 | 00:21: Ze werken allemaal?
@Ruimedenker | 02-05-22 | 00:18:
Save us, Elon! Een kinderlijk geloof in een autistische hyperkapitalist. Met zulke helden heb je geen schurken nodig.
@vladimirows | 02-05-22 | 00:21:
Dat vraag ik me heden ten dage ook af. Het begint hier steeds meer op een partijbijeenkomst van de SP te lijken.
@de IJsman | 02-05-22 | 00:23:
Save us, Elon!
Dat gaaat 100% tegenvallen geloof mij maar.
@de IJsman | 02-05-22 | 00:24: Nooit geweest. Hoe gaat het daar dan?
Bewolking op koningsdag terwijl er zonnebrand des doods aangekondigd was. Dat was wel de vuigste.
@de IJsman | 02-05-22 | 00:24:
Bijeenkomst van de SP, de ander is een hyperkapitalist, iedereen is aan het zeiken. Kom op ijsmanneke, voeg eens iets toe dan?
@vladimirows | 02-05-22 | 00:31:
Ik vermoed net zoals de SP zich in de Kamer gedraagt: verongelijkt janken op 'het systeem', populistische slogans voor de buhne brullen omdat je toch geen greintje verantwoordelijkheid draagt en wil dragen en vooral geen greintje zelfreflectie tonen.
@SterF... | 02-05-22 | 00:32:
Oh, ik heb zat inhoudelijke contributies, hoor. O.a. onder het verhaal van die eindtijdprofeet-econoom.
@de IJsman | 02-05-22 | 00:35: Oef. Gelukkig. Het gaat dus niet over mij.
@de IJsman | 02-05-22 | 00:37:
Hou het daarbij dan. De tegel hierboven is zwakzinnig. Dan begrijp je niet goed op welk blog je actief bent.
@SterF... | 02-05-22 | 00:41:
Dat maak ik lekker zelf uit, loser.
@de IJsman | 02-05-22 | 00:46:
Okidoki liefje
IJsmam staat elke zondag met een Zwarte Piet is racisme tshirt op de Dam te roepen dat Israël een bezetter is. Beter dat zulke types belanden op GS dan verward op straat gaan hangen.
@klimaatsloper | 02-05-22 | 02:08:
Zwarte Piet was ooit een onschuldig figuur met racistische karikaturale kenmerken, maar domme 'cultureel conservatieven' zijn er dermate mee aan de haal gegaan dat het personage zijn inschuld heeft verloren en ieder weldenkend mens voor afschaffing dan wel aanpassing is. Echt een gevalletje waarbij 'cultureel conservatieven' op fantastische wijze haar eigen graf heeft gegraven en nu zwelgt in slachtofferschap.
De claim van het volk Israël op het land Canaän zal ik nooit betwisten. Semitische volken moeten met elkaar samen leren leven, maar helaas staat het verlichte Israël onder constante druk door haat en jaloezie van omringende landen.
Maar ik ga nergens voor protesteren, hoor. Ik heb wel wat beters te doen.
Uncharted gekeken vanmiddag. Leuke film en helemaal het gevoel van het spel. Ook Ambulance nog gezien, als je van achtervolgingen houdt moet je deze gaan kijken. Daarna nog stukje The Batman maar moest stoppen want nieuwe CSI - Miami. Zit nog steeds te kijken maar kga zo maar eens pitten.
Crockett's Theme - Jan Hammer
youtu.be/_UmOY6ek_Y4
youtu.be/_UmOY6ek_Y4
R. Skickr | 02-05-22 | 00:15 |
Ja die moet er zeker eens een keer in,topper .
Deze is fraai: Tubbs & Valerie
youtu.be/tIm2dAdx5-0
Heftige College-Tour deze keer.
De Oekraïense songfestivalwinnares Jamala is te gast.
Toen iemand vroeg wat ze tegen Poetin zou zeggen was ze lang stil.
AdvocatusDiaboli | 02-05-22 | 00:14
En toen moest ze echt heeeeeeel lang nadenken wat ze zou zeggen en zei ze. Het is een monster ik ging helemaal stuk.
@pegaje | 02-05-22 | 00:20:
Bij Buitenhof was daar weer een andere reactie op : een psychopaat.
Misschien heeft ze familie in Rusland. Dan moet je wat voorzichtiger zijn.
Okay ik plaats deze even. Ik heb zo'n idee dat hij de volgende mix gaat halen, lol ;-))
Durf er zelfs geld op in te zetten. Wie biedt?
The Cure - A Forest
www.youtube.com/watch?v=hnVldyHRcjU
Hoho kees doet niet aan verzoekjes. En al helemaal niet aan nepotisme. Deze staat er NIET in volgende week.
Doe anders deze eens een keer, in de tijd van gendergeneuzel: https://www.youtube.com/watch?v=PDVzELTbHPg
lezeres | 02-05-22 | 00:11 | 1 |
De humor zit er in bij jouw ha ha
@SterF... | 02-05-22 | 00:14:
Hij staat er al 3 eeuwen in.
@Wattman | 02-05-22 | 00:18:
Jajohgoedjoh, ouwepikouwepijp
Ja die staat er elke week wéér in. En weer, en weer, en weer, en weer, en weer, en weer, en weer, en weeeeeeeeeeeerrrrrrr.
*einde liedje, einde tegel*
@SterF... | 02-05-22 | 00:20:
Okay dan, blijf leven he ?
@SterF... | 02-05-22 | 00:14: Haha SterF. Is geen verzoekje. Deze staat er elke week in zoals Wattman ook al zegt. Het is een grapje!
@pegaje | 02-05-22 | 00:17: Altijd blijven lachen toch ;-))
@lezeres | 02-05-22 | 00:21:
Dat maakte ik ook. Net of ik altijd serieus ben, haha.
-x-
@lezeres | 02-05-22 | 00:21:
SterF maakte daar een grapje overheen, op zijn eigen dooie manier ;)
@SterF... | 02-05-22 | 00:25: Had ik moeten bedenken, gna gna ;-)) x
@Wattman | 02-05-22 | 00:25:
Yeah \m/
Jij bent zeker het liefje!:-)
@Wattman | 02-05-22 | 00:25: Wattman, er is een nieuwe docu over een bekende seriemoordenaar op netflix. Die clown, John Wayne Gacy. De intelligente zijn eigenlijk altijd de meest interessante. Hij was zeer intelligent, moet hem nog kijken. Heb natuurlijk al wel over hem gelezen jaren geleden.
@letopuwzaak | 02-05-22 | 00:41: Haha Louz, ik kom gewoon niet weg. Jij ook niet hé? Had me zo voorgenomen....
@lezeres | 02-05-22 | 00:44:
Lezeres, goed dat je het zegt. Ga ik toevoegen, ken hem niet althans niet meteen bij naam. Dankjewel lieverd !
De intelligente zijn inderdaad het meest fascinerend zoals Ted Bundy die alles had kunnen bereiken..
@Wattman | 02-05-22 | 00:47:
Las laatst de Wikipedia pagina van Ed Gein. Die was ook goed getikt:
nl.wikipedia.org/wiki/Ed_Gein
@SterF... | 02-05-22 | 00:54:
Ed Geen Gein hadden ze hem beter kunnen noemen.
Maar het idee dat je niet in de ogen kunt zien wie je voor je hebt, 90% van de gevallen zit ik goed met mijn ooganalyse, maar ja die 10% die ik er naast zit is potentieel dodelijk.
@Wattman | 02-05-22 | 00:47: Ben te moe om het nu allemaal neer te pennen, maar alvast even dit. Deze Gacy wordt wel vergeleken met Bundy, (niet wat betreft uiterlijk trouwens.) Enorm succesvol, hij was een democratisch districtleider. We gaan kijken.
Heb jou laatst trouwens zeer slim genoemd en een liedje voor je geplaatst. Ga er natuurlijk verder niet over uitweiden, maar ik dacht op dat moment, iemand ziet "het". Wat een opluchting. Kon je wel zoenen ;-)) (Ga ik nu ook doen... smak X).
@lezeres | 02-05-22 | 01:00:
Nou dat laatste, dikke kus terug mysterieuze en potentieel gevaarlijke lezeres..;)
Welk liedje was dat lezeres ?
@Wattman | 02-05-22 | 01:02: Deze natuurlijk, lol
The Doors - Alabama Song (Whiskey Bar)
www.youtube.com/watch?v=PAK5blgfKWM
Ga een oude thriller met nieuwe belangstelling bekijken. Single white female. Heel spannend!
Er bestaat zelfs een syndroom dat zo heet. Razend interessant! ;-))
Het was een mooie dag vandaag. Morgen weer een nieuwe. Ik ga slapen.
Slaap lekker... uh... Haaibaai.
That's the spirit!
Wie kent deze van Francis Ford Coppola nog? Zware film met muziek van Philip Glass.
www.youtube.com/watch?v=i4MXPIpj5sA&a...
Delen 3, 4 en 8 zijn er niet bij, maar daarvoor wat trivia: m.imdb.com/title/tt0085809/trivia/?re...
Muziek van Philip Glass is Ge-wel-dig!
Maar Oprisp, ik zie staan Life out of Balance, is a 1982 film directed by Godfrey Reggio. Vergissing? Maar het belangrijkste is, het is super. Bedankt voor de tip!
@lezeres | 02-05-22 | 00:19: De regie is van Godfrey Reggio. Francis Ford Coppola was de producer. Jammer dat die andere delen er niet bij zijn.
Heb je die andere ook gezien, Powaqqatsi en Naqoyqatsi? Ook goede muziek bij hoor, al die kwatsies.
@Oprisp | 02-05-22 | 00:38: Aha. Muziek wel eerder gehoord. Ook andere stukken natuurlijk, maar deze film nog nooit. Altijd geweldige kijk en leestips op GS. Er moeten gewoon meer uren in een dag zitten!
Two Minutes To Midnight - Iron Maiden
youtu.be/21gYohM-Cz8
Wat een timing ha.
Eric Clapton and Steve Winwood - After Midnight (Live from Madison Square Garden 2008)
www.youtube.com/watch?v=hFNEmEm0xmg
@Wattman | 02-05-22 | 00:01:
Kan geen toeval zijn. De Kikker is gehaaid.
@Wattman | 02-05-22 | 00:01:
If I Don't Be There By Morning ' E.C. youtu.be/Lw7zUmzE9Y8
@keestelpro | 02-05-22 | 00:03:
Heb jij The Rime of the Ancient Mariner al ooit in je playlist gehad :)
@SterF... | 02-05-22 | 00:07: 100%
@SterF... | 02-05-22 | 00:07:
Volgens mij hebben wij die samen ooit een in de Kees-mix weten te krijgen. Maar goed; tijd dat die er weer in komt. Een kort stukje muziek waar vast wel plek voor in je mix is Kees!
@R. Skickr | 02-05-22 | 00:05:
Een wat onbekendere maar daarom des te leuker, kende hem nog niet.
@Nuuk | 02-05-22 | 00:09:
Jazeker!
@Wattman | 02-05-22 | 00:10: Dan moet je het hele album even luisteren youtube.com/playlist?list=PLz6cAheObZ...
Het is verreweg mijn favoriete Clapton album en draai het nog heel vaak. Echf heel vaak.
Double Trouble is mijn favo nummer van die elpee, maar alle nummer zijn bijna evengoed.
@R. Skickr | 02-05-22 | 00:17:
Bookmark gemaakt, ooit beluisteren in de nabije toekomst.
@SterF... | 02-05-22 | 00:07:
GeenStijl Café Mega Mix 70
'4. Iron Maiden - The Rime Of The Ancient Mariner (1984) - @SterF...(pass @R. Skickr assist @Nuuk)'
@keestelpro | 02-05-22 | 01:07:
Heb jij dat allemaal in een excel staan ofzo?
Kwisvraag: in welke mix stond ooit een nummer van Gaerea?
Bee Gees Stayin Alive (Extended Remaster)
www.youtube.com/watch?v=YxvBPH4sArQ
Wattman | 01-05-22 | 23:57
Bee Gees Stayin Alive (Extended Remaster)
www.youtube.com/watch?v=YxvBPH4sArQ
Heeel orgineel, zo kom je nooit in de top tien. Tja dat krijg je met vreemd doen.
@pegaje | 02-05-22 | 00:14:
Haha, dadelijk volgt Elvis/Sinatra/The Doors nog.
Maakt dat een kans ?
@pegaje | 02-05-22 | 00:14: Pas maar op. Kees is ook Bee-Gees fan, heb ik vanavond geleerd.
Zat te denken aan de radio, vroeger had je "echte Jannen" tussen 00:00 en 02:00 op zondag naar maandag maar tegenwoordig heb je die zak hooi die Prem heet. Gevoelsmatig is er tegenwoordig amper leuke radio meer behalve nachtzuster.
Hij neemt het op dit moment op de radio op voor Derksen.
www.nporadio1.nl/live
@drs.Nee | 02-05-22 | 00:06: Heb het net opgezet. Ik kende eerst alleen ambulance wens wat een fantastisch initiatief is. Mooi dat er ook stichting vaarwens is.
@Brabeaulander | 02-05-22 | 00:14:
Ja, dat was daarna. Dat vaarwens kende ik ook niet, hoor dat er ongeveer 6 tot 8 familieleden mee kunnen varen. Gaaf hoor van dat koppel, hoor net dat ze uit Groningen komen en nu Monnikendammers zijn.
@drs.Nee | 02-05-22 | 00:20: Nooit doneer ik aan goededoelen maar dit zou zomaar een uitzondering kunnen worden naast de lokale carnavals vereniging. Mensen mogen mij een lul noemen maar ik doneer niet aan Afrika, Oekraïne, Haïti of zielige zeehonden.
@Brabeaulander | 02-05-22 | 00:32:
Idd. Dit lijkt me écht een goed doel dat ook betrouwbaar is. De initiatiefnemers zijn zeer betrokken, doen alles om patiënten aan het eind van hun leven de dag van hun leven te laten beleven. Het ziekteproces van haar inmiddels overleden vriendin, waarna het verlies van vader is de aanleiding waarom de vrouw dit wilde starten. Haar man ging erin mee, da's ook mooi. Inmiddels zijn ze al 15 jaar actief met dit dankbare werk. Petje af.
@Brabeaulander | 02-05-22 | 00:32:
Vanuit heel Nederland komen mensen inschepen in Amsterdam.
www.stichtingvaarwens.nl/reviews-en-q...
Dat is lekker hé?
Heb jij ook een zilveruitje in je plasbuis?
Dat is lekker hé?
Brabeaulander | 01-05-22 | 23:48
Nog ff en ik haal hem uit mijn broek. Ha ha.
@SterF... | 01-05-22 | 23:50:
Heb jij ook een zilveruitje in je plasbuis?
Hoeft niet hoor Sterf ,die brabanders zijn altijd zo gezellig zeggen ze ZELF brrrr.
Hier heb je een pepermuntje, dat blijft tussen ons.
-Pastoor Bastiaans
@pegaje | 01-05-22 | 23:57:
Ik vind dat Brabanders het woord gezelligheid best mogen inruilen voor benauwend. Maar goed, ze doen een hoop goed die lui, het zijn geen jankerts... maar inderdaad die gezelligheid van ze brrrrr
@SterF... | 02-05-22 | 00:04: Nog zo een doodslaand argument: Het stadionnetje van goahead, zo midden in de wijk, wat een sfeertje! Steeds. Maar. Weer. En. Weer. Wordt er gevoetbald daar dan?
Zie het net, weer in de top tien. Hoe een simpele man als ik zo trots kan zijn op zo iets simpels.
Txxx Kees.
Haha!
En degene die the Cure erin heeft gezet staat elke week op de eerste plek.
En hop weer een plek in de volgende top 20...
@Wattman | 01-05-22 | 23:54:
Ja 1 nummertje in de week neer plempen daar red je het ook niet mee mijn beste Wattman. Ze zoeken nog in het hele land vrijwilligers dat is vast helemaal niks voor u. Neem een voorbeeld aan mensen zoals Kees en nog veel meer,maar doe wat dan alleen maar afblaffen achter je bordje of je telefoon,
Credits to Kees! Elke week een mooie samenstelling maken van wat mensen plempen. @kees: Je hebt een hoop mensen door de coronatijd heen geloodst, dank daarvoor!
De Tijdbrekers
youtu.be/7v7GYp3OR0s
De rok van Netje
Zuid Drenthe kom je weg?
Die kaars zou ik niet doen, ken wel iemand die iets met batterijen deed... vanaf 5:30 minuut
m.youtube.com/watch?v=z8NmO15Kw8o
Toen je nog neger mocht zeggen zonder meteen een racist te zijn.
De vieze man. In het licht van tegenwoordig is dat gewoon een keurig beschaafde heer als je het mij vraagt. Hij ruikt alleen aan portefeuilles. Geen woord over kotsen en kaarsen. XD
Hoe woke moet je zijn? Zag net een reclame voor katja- drop: Katja goes vegan, met als smaak: regenbooggeluk. Die zooi vreet ik dus niet meer.
Tijd om woke te cancelen inderdaad.
Ik zag een oude wilde vriendin op fb reageren gisteren, op een theatervoorstelling ergens... met de vraag of er bij de bij de voorstelling geserveerde hapjes ook veganhapjes zaten.... ik dacht jezus wat is er gebeurd met haar ?!
Katja goes SM, Latex gag-gomballen.
@Papa Jones | 01-05-22 | 23:48: Misschien gaat ze wild op de komkommer?
@vladimirows | 02-05-22 | 00:09: Alleen onbespoten denk ik.
En gehaald bij de groenteman.
Pardon, groentemens.
Ik heb zo’n zak regenbooggeluk in huis. Was niet mijn keus. Niet kopen, is niet lekker. En bovendien zijn bijna alle regenboogunicorns in het zakje gebroken.
Karma zou je zeggen.
Tegenwoordig heet chips zelfs vegan. Of jus d'oranges etc. Marketing draait er prima op.
Als verstokte vegetariër baal ik wel, wordt steeds vaker de veganistische kant in gedwongen. Blijkbaar makkelijker voor bedrijven om eten.meteen veganistisch te maken.
Kenny Rogers - The Gambler
www.youtube.com/watch?v=7hx4gdlfamo
Woke zo simpel kan het zijn tsjonge.
nl.wikipedia.org/wiki/Woke
www.youtube.com/watch?v=4i8xq9vy9dQ&a...
Graag gedaan.
Christopher Cross - Sailing
https://youtu.be/NLOJNOR_jFk
Ik ga richting bed, was weer mooi amigo's en effe een jaren '70 filmklassieker.
Bill Conti, Rocky
Going the distance (1976)
www.youtube.com/watch?v=knOrIBEqxYc
Arriverdeci, wat vroeg. Verwacht je morgen vuurwerk op de Europese beurzen ?
@Wattman | 01-05-22 | 23:38:
Salute! Volgende week qua beurs? kan gebeuren (ik zit overigens goed. Heel weinig beleggingen en bekijk het rustig), maar de komende dagen familiebezoeken nu ik in Nederland ben, heul gezellig, dus effe netjes zijn.
@Basil Fawlty | 01-05-22 | 23:43:
De beste investering is in de mensen om wie je echt geeft.
Veel plezier om en samen met de familie Basil. Zonnige dagen erbij, zo niet, droom ervan.
Truste.
Slaap lekker Basil, tot gauw weer :-))
Rocky I is een weergaloze film. Alleen al zoals Stallone 'Adrian!' roept. *smelt* Welterusten!
Tchussi!
Geloof dat hij nog niet gedropt is dus bij deze:
Elton John - candle in the wind
youtu.be/1o9rLDCfO6o
Ik vind Elton John heel tof, maar dit is toch wel een draak hoor...
De boot gepakt naar Folegandros, een eiland met nauw 800 inwoners. Er is geen kudt te doen hier. Heerlijk. En toch is er een mini-barretje open en die draaide dan gewoon Nirvava met Rape Me...
youtu.be/gdSWaIvyQ3o
Zou gewoon niet meer gemaakt mogen worden.
Dat klinkt jaloersmakend goed, heb een fijne tijd!
Dol op Nirvana! Tot mijn grote verbazing heb ik dit nummer echt nog nooit gehoord.
Ben natuurlijk super jaloers op jouw lekkere vakantie.
Geniet.... maar met mate! Okay dat klinkt echt jaloers, hihi ;-))
@lezeres | 01-05-22 | 23:52:
Er is een nummer dat 10 jaar op de plank is blijven liggen na zijn dood, die is best goed ook:
youtu.be/6Iho1V--8G4
@SterF... | 01-05-22 | 23:59: Hoe is het mogelijk dat deze al die tijd is blijven liggen. Vind hem super! Tekst ook!
Selfies? Nee joh: Radio Stars met Dirty Pictures. https://www.youtube.com/watch?v=Hke8VYSpW9c
Heb ik ook nog wat LP's van...
♪ ... There ain't no Turkeys in Turkey.... ♪
Johnny Cash - I Won't Back Down
www.youtube.com/watch?v=N8i5NLyXZdc
Johnny Cash - God's Gonna Cut You Down (Official Music Video)
www.youtube.com/watch?v=eJlN9jdQFSc
Bridge Over Troubled Water
www.youtube.com/watch?v=EPT_RjpVuv8
alhoewel het origineel iets beter is
Simon & Garfunkel - Bridge Over Troubled Water (Audio)
www.youtube.com/watch?v=4G-YQA_bsOU
Een soort woke Johnny Cash.
A Boy Named Sue
www.youtube.com/watch?v=WOHPuY88Ry4
Geen muziek van mij, wel een Hitleriaanse toespraak van Olaf Scholz in Düsseldorf. Het werd niet erg in dank afgenomen door het pacifistische publiek. youtube.com/watch?v=LXq2P7iDczg&t...
Ach ja diezelfde pacifisten die dachten dat het wel vrede in Europa zou blijven als we maar liev zouden zijn tegen Putin.
Wereldvreemde makkers, gedreven door een niet bestaand idealisme.
Merkel fluisteraar putin heeft Duitsland goed voorbereid voor zijn plannen, SPD was altijd al pro Rusland. Blijft apart dat de Groenen zo voor wapens sturen zijn.
Een oorlog voor vrede speech.
Oh ja, ik zou een plaat opzetten vanavond. Mijn pickup doet het weer.
Vandaag vond ik een plaat van de BeeGees, genaamd 'Spirits Having Flown'. Ooit achterovergedrukt bij de lokale radio-omroep.
Ben benieuwd.
youtu.be/WH_j90fCIk4
Ik dacht eerst dat die meeuw begon te zingen.
Je hoort bijna geen verschil.
Grapje. Bee-Gee's zijn magisch.
Stoer hoor, vinyl jatten.
@zwenkwieltje | 01-05-22 | 23:29:
Jij downloadt gewoon zeker je favoriete muziek ?
Die plaat is opgenomen in Florida, in dezelfde studio waar mijn latere bandmaat toevallig op datzelfde moment een LP opnam... Hij zei me dat de Bee Gees hartstikke aardige gasten waren, waar je veel mee kon lachen (en snuiven). Die hele disco hype interesseerde ze geen reet. Ze wilden gewoon popliedjes maken.
@Asteroid-B612 | 01-05-22 | 23:40: Hee... leuk weetje!
@zwenkwieltje | 01-05-22 | 23:29: Ik denk dat we deze dubbel hadden. Zonde om weg te gooien, zullen we maar zeggen.
@Asteroid-B612 | 01-05-22 | 23:40:
Als het écht aardige gasten waren geweest hadden ze die discobagger niet gemaakt. Kom op, jatoch?
@keestelpro | 01-05-22 | 23:29: Ja, ze blijven magisch. Mijn puberzoon heeft ze ook in z'n playlist. Zijn dus echt tijdloos goed.
@Wattman | 01-05-22 | 23:32:
Nee. Is gewoon te koop. Soms even zoeken, dat wel.
@Papa Jones | 01-05-22 | 23:42:
In dat geval. BeeGees in de prullenbak bonjouren is echt misdadig.
Ik heb een kaars voor mijn raam gezet. Zo nog even de afwas doen. Het eten was goed gelukt, kip-curry, zelf gemaakt!
Samen met Chicken Tonight.
Als zelfgemaakte curry lekker lukt, ben ik altijd echt trots. Maar ik vernaggel het ook wel eens qua kruiden.
@zwenkwieltje | 01-05-22 | 23:27:
Bestaat dat nog? Als student vond ik die paprikaroomsaus wel oké.
Leven op mediterrane tijden in 049?
@MickeyGouda | 01-05-22 | 23:37:
Zodra ik vrij heb gaat het dag-nacht ritme om. Voor 9 uur 's ochtends belt niemand mij en om 2 uur 's nachts gaat er nog een lading mail de deur uit. Morgen wordt het weer vroeg, dus vanavond niet al te laat!
@SterF... | 01-05-22 | 23:33:
Geen idee. Als, dan zeker ern nieuw etiketje. Ik goot die meuk weg en gebruikte de potjes om wietplanten in te kiemen voor het hele studentenhuis. We hadden ook paddo's. Die groeiden gewoon tussen de keukentegels.
@Frau Merkel | 02-05-22 | 00:33:
Dat moet je fysiek wel kunnen. Niet veel mensen doen het je na, vermoed ik. Zelf ben ik een leven lang wars geweest van een ritme in voeding en slaap, maar in alle eerlijkheid kom ik er nu niet meer schadevrij mee weg. Maar ja, de stilte van de nacht is zo fijn.
Niet één, niet twee, maar Sixteen Candles - The Crests
/yoOuTSBAWWA
https://youtu.be/yoOuTSBAWWA
Zou het vandaag zijn? Een paar dagen zei ze.
Ja ;-) en we nuttigen chippies en wijn. Echt even anders dan anders, heerlijk!
@letopuwzaak | 01-05-22 | 23:27:
Van harte en nog vele jaren! :)
Het is zover. Mijn nieuwe boek is uit; "een mislukt leven is ook een leven". Zoals de titel al doet vermoeden is ook deze poging er iets van te maken zonder succes. De bladzijden zijn leeg.. na twee jaar ploeteren. En ik had het me allemaal nog wel zo mooi voorgesteld. Mijn debut "doodgeboren" beloofde al niet veel goeds. Wat nu?
Een volgend boek natuurlijk. Wat dacht je van "De zwarte bladzijde" ? Een boek met een enkele bladzijde om om te slaan. Gat in de markt.
Doorgaan met "Leeg" en het vervolg daarop genaamd "Door met niks".
Cursusje Nederlands Foutloos Schrijven?
Verzameling van mijn beste reaguursels. In biografische context op alphabet.
Een leeg boek. Vaak het resultaat van een writers block.
Graag had ik de hilarische sketch van Jiskefet geplaatst over een schrijver met een writers block maar Jiskefet laat alles van youtube verwijderen.
Willen waarschijnlijk in de vergetelheid geraken teneinde nu nog wat rotcenten aan DVD's te verdienen.
Dan maar De Mannen Van De Radio. Hans Teeuwen en zijn maten.
Mannen van de Radio - Writers Block & Verliefd op de Koningin
▶ youtu.be/sR0M-5WPa5c?t=8
Ik vind een leeg boek wel wat hebben. Dan kan ik zelf de pagina's vullen.
@SterF... | 01-05-22 | 23:35:
Mooie filosofische uitspraak.
@keestelpro | 01-05-22 | 23:34:
Wanneer je de link opent en je ziet dat je al eerder een duimpje omhoog hep gegeven.
@Frau Merkel | 01-05-22 | 23:18:
Ghost writer voor Rutte?
"Mijn WOB-boek"
@Brabeaulander | 01-05-22 | 23:40:
Ja dan mag het niet meer. Een duimpjes block. XD
@SterF... | 01-05-22 | 23:35: tja, die vraagt gewoon om Unwritten - Natasha Beddingfield (en dan die clip met dat schattige boekje dat daar over die bibliotheekboeken klautert).
Wat dacht je van “Mijn leven; het beklimmen van een ladder die langzaam in de modder weg zakt”?
Is Lorem ipsum een idee voor een boek? Overigens vind ik de optie van een boek welke onder speciale voorwaarden pas leesbaar is ook erg interessant.
When The Music’s Over - The Doors At The Bowl ‘68
https://youtu.be/CKw9JA66H-A
Als RTL nu slim is kopen ze Derksen en consorten. Puur om SBS/Talpa te naaien, Althans dat zou ik doen. Je weet dat je genoeg kijkcijfers krijgt. Effe een maand of 5 wachten en dan in het najaar, als alle kijkers weer terug zijn van all in Spanje en Turkije, die show gewoon weer lanceren.
Ja, verdraaid.
Bolsius wil vast sponsoren.
@Papa Jones | 01-05-22 | 23:14:
Moses is Moses, business is business.
Is tv niet wat passé?
@Oprisp | 01-05-22 | 23:20:
Lineair tuurlijk. Weten jij en ik maar nog niet veel andere mensen.
Waarom niet, Derksen is nog steeds een kijkcijfermagneet. Alleen is RTL ook te braaf om zo iets te doen.
Nu de wet en de regeltjes nog zo zijn als nu, Derksen zou net als zijn vriend Akwasi een omroep moeten beginnen bij de NPO, 50.000 leden heeft ie binnen 2 dagen.
Ze willen het wel gaan veranderen nu ON ook 2 keer per week op tv is..
@Oprisp | 01-05-22 | 23:20:
Online met iets niet van deze tijd maar zoals dit 40 jaar geleden
zie v.a. min. 6:25 -> www.youtube.com/watch?v=EnpgO67YPEk
@Wattman | 01-05-22 | 23:23:
Dat RTL te braaf is ben ik het mee eens en daarom zullen ze dat hoogstwaarschijnlijk niet durven maar dit is zo'n intikker. Betaal die 3 jokers goed en bingo! Zet je je concurrentie meteen een hak.
Maar goed ik ben dan ook gelukkig niet woke en heb weinig scrupules voor sterke anecdotes (ik vertel niet anders hier Lol!).
@Basil Fawlty | 01-05-22 | 23:28:
Haha, van Oeffelen 2.0, alhoewel je iets geloofwaardiger overkomt als je zegt in Zwitserland te wonen ;)
@drs.Nee | 01-05-22 | 23:23: De strotvlieger.
www.youtube.com/watch?v=zzuenaKYPFI
@Wattman | 01-05-22 | 23:35:
Hoho vergelijk mij aub niet met die CDA-er aan de andere kant van de alpen. Hij mag Fawlty 2.0 zijn.
Er zijn grenzen en ik ben geen braller en ken mijn beperkingen. Lol!
@Oprisp | 01-05-22 | 23:37:
De homoseksuele strotvlieger uit Zuid-Afrika. Heerlijke onderbroekenlol.
@drs.Nee | 01-05-22 | 23:46: Lol. Takkaa!
Fever Ray - The Wolf
www.youtube.com/watch?v=Q1UAjpQVeFc
Zanger Rinus.
m.youtube.com/watch?v=-dn7FtPVvoA
UB40 - Red Red Wine
https://youtu.be/2DTrMa-r56Y
@OudZweet | 01-05-22 | 23:06: makes me forget
Katapult
https://m.youtube.com/watch?v=rx53MVtcYDw&pp=QAFIAQ%3D%3D
Die lach van de sprinkhaan.
Matthew Wilder - Break My Stride
https://youtu.be/UhLDA4Wr2GU
Fout kapsel.
Foute snor.
Toen al.
Slachtoffers hebben alleen maar zogezegd “sociaal modieus” kunnen worden in een maatschappij die maar al te zeer uit gaat van de grootste gemene deler, en te weinig oog heeft voor wie aan de rafelrand zitten - en dat blijken er allengs alleen maar meer en meer te zijn. Op één front te worden uitgesloten ... soit, dan haalt men de schouders wel op, maar helaas zijn velen te vaak gepasseerd in ‘gelijke kansen’ die voor de ander toch nét iets meer gelijk bleken te zijn.
“De maatschappij? Dat ben jij!” klonk het ooit.
m.youtube.com/watch?v=pQ1Ooe3_pIY
Candle
De enige juiste soundtrack bij dit artikel. Met referenties aan Gerhard Richter tot aan Philip K. Dick.
Podcast NRC: Naima Jillal, het grote raadsel in de onderwereld.
Op een telefoon, gevonden in het appartement van Ridouan Taghi, zijn foto's aangetroffen van een gemartelde vrouw.
Lijkt me een beetje gore podcast. Maar misschien toch een item voor een onderwerp op GS? Wel even zeggen dan dat NRC dus wel aardig wat beter is dan een meubelfolder: volgens mij behoort het tot de beste nieuwsbronnen in Nederland.
Parool verslaggevers zijn zeer goed aangaande deze zaak (inc podcasts) en hij loopt al lang en zal nog lang lopen. Dus ik denk dat GS pas bij de veroordelingen een topic maakt. Lijkt mij logisch.
Oh je en Cugel niet steeds als een klein kind verongelijkt doen. Werkt niet en NRC is niet meer de NRC van een jaar of 25 geleden en is inmiddels dus voor jou helaas wel een verkapte meubelfolder geworden. Kwaliteit is inmiddels abominabel maar waarschijnlijk wel jouw niveau.
@Basil Fawlty | 01-05-22 | 23:06: Altijd prettig om een compliment te krijgen! ;)
Maar gaat Johan Derksen nu Candlelight presenteren?
Nee.
Met Monica Lowinsky als stagiaire?
Godzijdank!
Mijn vrouw heeft me verlaten en alle kaarsen meegenomen.
Niet de broer van Karl maar wel met een suikerbrood op zijn hoofd...
Richard Marx - Right Here Waiting
https://youtu.be/S_E2EHVxNAE
Geef die man een lintje of penning
Majoor Marco Kroon, drager van de Militaire Willemsorde, heeft zaterdag het leven van zijn buurjongen gered die dreigde te stikken in een pannenkoek. ,,Ik moest best wat geweld gebruiken.’’
,,Nadat de buren in paniek alarm sloegen en schreeuwden om hulp, bedacht jij je geen moment’’, schrijft zijn trotse vrouw Mirjam op LinkedIn. ,,Je sprintte naar de buren en hebt minutenlang gevochten voor het leven van onze buurjongen van wie ik persoonlijk al dacht dat hij er niet meer was. Dat beeld zal waarschijnlijk nog lang in mijn hoofd blijven spoken. Maar jij gaf niet op en redde een jong leven van de verstikkingsdood.’’
Hij doet het toch maar wel
Beter een goede buur dan een verre vriend.
@Mark van Leeuwen | 01-05-22 | 22:47: Zelf een keer bijna gestikt in stuk vlees. Was bijna gaan hemelen. Gered door, inmiddels m'n ex, vrouw die de Heimlich greep toepaste. Moet zeggen was zeer enge situatie waarvan je weet dat het foute boel is maar waar je zelf niets aan kan veranderen.
Ja mooi nieuws. Intrigerende kerel.
@Papa Jones | 01-05-22 | 22:48:
Lijkt me ook wel een type waar je zorgeloos een avondje/nachtje mee kunt gaan stappen zonder dat "jongeren" je lastig vallen.
@Cornelis12 | 01-05-22 | 22:55: Oei. Ik heb het foute-boel-gevoel éénmaal ervaren. Toen ik ondersteboven in een wildwaterkajak hing, en het lusje om het spatzeil los te trekken naar binnen zat.
@Cornelis12 | 01-05-22 | 22:55:
Kun je de Heimlich greep ook niet solo met bijvoorbeeld een laken doen in geval van nood ? Als je dat laken kruisend ergens aan vast bindt en om je zelf en dan keihard naar voren lopen bijvoorbeeld ?
@Wattman | 01-05-22 | 22:57: Ja, het is wel een baas he.
@Papa Jones | 01-05-22 | 23:01:
Geruststellend dat zulke lui, hoe fout ze soms ook zijn, willen vechten voor ons.
Hoe doe je dat: Dreigen met stikken in een pannekoek?
@vladimirows | 01-05-22 | 23:08: Oprollen en als een haring half naar binnen laten glijden?
@vladimirows | 01-05-22 | 23:08:
Dat kan inderdaad niet. Je mag niet praten met volle mond.
@Frau Merkel | 01-05-22 | 23:13: Hahahaha.
@Papa Jones | 01-05-22 | 23:13: Mmm.. Zou idd kunnen.
Fever Ray 'Keep The Streets Empty For Me'
www.youtube.com/watch?v=jWFb5z3kUSQ
Kortom, je kan wel econoom zijn met cijfertjes en voorspellingen en zo maar niets is duurder of waardevoller dan aandacht. Dat wordt meestal niet meeberekend in sanario's waardoor dingen altijd weer onverwacht zijn
Sanario's?
@Papa Jones | 01-05-22 | 22:49:
Ja je weet tog, die dingen met hete lucht en blote lijven enzo
@Papa Jones | 01-05-22 | 22:49: Gek, maar ik voel me nu eens niet geroepen om mijn autocorrect te corrigeren. Maak er wat van en mocht het zijn dat het echt niet lukt dan kom ik er deze week ergens graag op terug. Morgen weer flinke uitdaging, even mijn mind daar op zetten
@Mark van Leeuwen | 01-05-22 | 23:27: Heeft jouw autocorrect dit op zijn geweten? Vreemd... héél vreemd...
Apple zeker?
(zeg ik altijd tegen mijn vrouw wanneer er bij haar iets in de soep loopt)
Drumduel tussen Harry Belafonte en Animal
https://m.youtube.com/watch?v=WBOohuZlAiM
Die met Rita Moreno is ook leuk.
https://youtu.be/FDjXeWksP4w
@Zwezerik | 01-05-22 | 22:41:
LOL!
Mike Oldfield ft. Maggie Reilly - Moonlight Shadow
m.youtube.com/watch?v=e80qhyovOnA
Maggie Reilly bij kaarslicht. Doet het altijd goed.
Duran Duran - Ordinary World
https://youtu.be/vm5iK_tNWAg
Mooi.
Ondertussen in de Oekraïne,
Yesterday's Ukraine attack on the Rus. HQ in Izium was designed to liquidate the high-value target - chief of Gen. Staff of RAF Gen. Valeriy Gerasimov. The Kremlin sent him to get a victory for the May 9 parade. Gerasimov was close to the blast but wounded.
At the moment of the attack more than 40 high-ranked Russian military officers gathered in the HQs in Izium. Reportedly, up to 20 of them are confirmed killed incl. Gen. Andrey Simonov, a commander of electronic warfare forces of the West district.
bron: Victor Kovalenko twitter
Doen 'onze' sancties nog wat? Heeft het wel zin als de rest van de wereld gewoon door gaat met de handel?
Nog dichter bij een kernoorlog. Lever nog meer houwitsers en andere shit sta dan niet raar te kijken dat het ruhrgebiet niet meer bestaat . Verliezen is geen optie als tb oet dan europa maar plat ze kopen toch geen olie en gas meer dus economisch zijn ze ook niet nodig. Meestal of eigenlijk altijd is communiceren beter.
Dat was een knalfuif.
@Schilder58 | 01-05-22 | 23:13: eerdere Rotterdam, Vlissingen, le havre, Hamburg etc. De havensteden gaan eerst om de Amerikanen het lastiger te maken hun troepen hier te krijgen.
Werd ik ook maar eens gekwetst. Dan zou ik er ook bij horen.
Het gaat er niet om of u gekwetst bent maar of u zich gekwetst voelt.
Ik doe een poging:……”jij….jij…….jij rare snuiter!”
Verzin een scenario en je komt in het warme bad van de gekwetsten. Er moet toch echt wel iemand zijn te verzinnen die je in je vroege jeugd verkeerd begrepen heeft en lelijk deed waardoor je nu nog gekwetst door bent? Succes!
Alphaville - Forever Young
https://youtu.be/9OUurVdRGsc
Bruce Hornsby & The Range - The Way It Is
https://youtu.be/GlRQjzltaMQ
Prachtig nummer, verveelt nooit.
Mijn ab-so-lu-te All time favourite...
Kippenvel.
Klassieker!
m.youtube.com/watch?v=ND6EW35OUlc
Mooie docu.
Johan Derksen had van mij mogen/moeten blijven. Maar het foute was dat hij het deed voor de Mollen/geld. En verzonnen of waar, het kwam er op neer dat bewusteloze vrouwen van hem nog wel een beste kaars in hun geslachtsdeel gepropt konden krijgen, als weggooi artikel.
Het was fout. Het was niet een oprisping, hij had het bedacht om te zeggen en had tijd om anders te beslissen, deed het toch. Fout. Moet hij op de brandstapel; nee. Maar het was zeer fout.
En dan afzwakken. Zwak.
Nu laat Talpa/de Mol hem vallen. Derksen voelt zich nu verkracht. Karma.
Derksen schenkt de helft van zijn salaris al jaren aan goede doelen.
@drs.Nee | 01-05-22 | 22:20: Hou op dweper. Pas sinds zijn vorige flater.
@drs.Nee | 01-05-22 | 22:20: En de andere helft houdt hij.
@drs.Nee | 01-05-22 | 22:20:
De man heeft een groot hart.
Ook een grote waffel.
@RickyLaRue | 01-05-22 | 22:23:
Idd. Dat komt meer in de buurt.
@TonAlias | 01-05-22 | 22:23:
Of z'n vrouw, waar hij dan zakgeld van krijgt ;).
Talpa en al die Molletjes moeten kapot. Hypocriete deugneuzen.
Volgend jaar weer op de buis ?
@Wattman | 01-05-22 | 22:35:
Op radio arrowbluesrock arrowbluesrock.nl/event/muziek-voor-v...
@drs.Nee | 01-05-22 | 22:50:
Goed van ze, de massapsychose van het cancelen voorbij, en ook met eigen belang natuurlijk maar toch moet je het durven.
Geïnspireerd door een nick die ik vandaag langs zag komen.
https://m.youtube.com/watch?v=a3yM-i3lw60
Harry Belafonte & Nat King Cole - Mama look a boo boo
Leuk!
bedankt dat je me gelezen hebt.
Vandaag mijn jochie na het weekend weer teruggebracht naar de zorginstelling waar hij nu twee maanden woont. Het gaat zo ontzettend boven verwachting goed. Tuurlijk zijn er dingetjes maar jemig wat een topinstelling en wat doen ze het goed en leuk en vooral lief. Toch altijd een knoop in mijn maag als ik terugga. Toen speelde het volgende liedje op de radio in de auto. Zal vast een hit zijn geweest maar ik hoorde het voor het eerst en paste perfect in het moment.
Voor de mix van volgende week ;) Regard-Ride it
Kan nog steeds niet linken helaas.
Ook nog lekker asperges daar gekocht, Brabant de beste!
youtu.be/ucVUEmjKsko
Wat is er mis met uw jochie
Kan je er op ieder moment binnenlopen, of moet je je aanmelden/afspraak maken? Testen. Maar goed is goed. Alle geluk voor hem en jou!
@RickyLaRue | 01-05-22 | 22:15: Je zou kunnen zeggen een hele hoop, ik heb hier weleens wat gepost rond zijn hartoperatie anderhalf jaar geleden. Hij is ook verstandelijk beperkt, slechtziend en slechthorend.
Maar nee, er is niets mis met hem, hij is fantastisch. Slim op zijn manier en mooi in alles.
Fijn om het te lezen dat het meevalt Jodf. Ik volg u op de voet... fiets.
@RickyLaRue | 01-05-22 | 22:15: Misschien beter vragen welke zorg hij nodig heeft?
Goed om te horen!
Fijn dat het zo goed gaat.
Hé! nog even over die Asperges….
Wij zitten in Thorn, bij Roermond.
Ik kocht gister op de markt asperges.
De prijs geloof je niet.
2 kilo dubbel AA voor €4,-
2 euro per kilo!
Dus hebben we nu 4 kilo in een natte theedoek gerold.
Leuke markt hoor.
En een kilo verse gember voor 3,- voor in de slow juicer.
Groeten Juf!
Heel erg fijn om te horen Juffrouw op de fiets!
@Ruimedenker | 01-05-22 | 22:26: Meen je niet, ik 11 de kilo voor AA. Eet ze daar en geniet ervan Ruime!
Hoe oud is uw zoon?
Lijkt me een hele stap, maar beter voor beiden. Fijn dat het goed gaat.
@Papa Jones | 01-05-22 | 22:31: 19 maar nooit ouder dan 9 verstandelijk. Voor altijd mijn lieve jochie dus.
Wat goed dat jullie een fijne plek voor jullie zoon hebben. Ergens wonen waar je je goed voelt is voor iedereen belangrijk. We staan er niet zo bij stil maar dat gaat op voor ieder van ons wanneer je naar je eigen huis/woonomgeving kijkt.
Heb je een instelling nodig om te wonen, dan is er niet iets mis (mooi dat je dat zo ziet), maar het is de woonomgeving waar je zoon behoefte aan heeft en niets mooiers dan dat gewoon goed voelt.
Mooie tegel en ik sluit me aan bij Nuuk, en blij dat het zo goed gaat.
Ricky stelde gewoon een lieve vraag, zo woke zijn we niet toch? En juffrouw geeft haar antwoord, op hoe zij haar lieve en prachtige zoon ziet.
@Juffrouw op de fiets | 01-05-22 | 22:38:
alles erop en eraan inclusief de gebruikelijke nukken. ;-) Ik heb ook zo'n neef. Inmiddels al in de dertig (verstandelijk ook niet meer dan 9) en respekt voor mijn tante (oom dood) die hem zeer goed heeft opgevoed met liefde maar is wel volle bak, niet alleen voor haar en in dit geval jou maar ook voor de mensen die hem dag in dag uit meemaken en ook zijn zus. Nogmaals respekt.
Iedere ouder begrijpt hoe die knoop moet voelen. Doen wat het beste is voor je kind ook al geeft het jou hartzeer, dat is onvervalste ouderliefde. Prachtige tegel. Blij om te lezen dat het je kind goed gaat!
Het enige voordeel van de Woke beweging is dat we misschien dan eindelijk eens van dat middeleeuwse koningshuis afkomen. Die hebben ook nogal wat centjes met uitbuiting van anderen verdient.
Eerst zien, dan geloven. Woke heeft geen moeite met inconsistenties in eigen gedachtengoed. Bijv. BLM is goed, ALM (all lives matter) is slecht.
Los van woke, speelt snel veranderende samenstelling van de bevolking natuurlijk ook grote rol in afnemende legitimiteit koningshuis. Wat hebben Syriers, Afghanen, Somalië, Marokkanen voor binding met het Nederlandse koningshuis? Populariteit koningshuis is hoogst onder ouderen. En tja, die gaan steeds vaker richting begraafplaats.
Verandering samenstelling bevolking in combinatie met afkeer (woke) tegen alles wat traditioneel Nederlands is, zal wel eens doodsteek voor koningshuis kunnen zijn. Dan is WA wellicht de laatste?
Mijn naam is Loes.
Hoi Loes
Hoi. Hoe is jou naam? Naam.
Kenji Minogue - Naam familienaam
youtu.be/1YgwzPhxbsk
Uw bestelling bij Easytoys voor een string met open kruis en jarretel catsuit met body design kwam vandaag per ongeluk in mijn mailbox.
U bent een meisje Loes ?
Mannen Van De Radio - 06-Lijn
www.youtube.com/watch?v=pm3zWlWuCng
Loes Haasdijk? Oh nee dat was Lous Haasdijk.
Kei hard met de hamer erop slaan. Is ie al blauw?
Slaaf van het Zuiden - Lustobject
youtu.be/qHsllgz6Z24
Eigenlijk moet je helemaal vanaf het begin beginnen. Poelmo, prachtige show.
Wie is Loesje?
m.youtube.com/watch?v=0PWkRBmKKU8
The Stooges - "I'm Loose" ----> watch?v=glWllMffnBg
@Brabeaulander | 01-05-22 | 22:37:
Geweldig de mannen van de radio.
Wil je een kaars?
Heerlijk, lente doet mij echt altijd zoveel goed. Stond net nog eventjes buiten te kijken het was nog een beetje licht aan de horizon.
En nu is het 24 over 22.
@zeikwijf | 01-05-22 | 22:20:
Hallo geen lamp?
Bij de volgende toon...
Heel mooi: youtu.be/XjfH9mtasgQ
Zeker mooi...
Kudtnummer
@RickyLaRue | 01-05-22 | 22:11: Zeikwijf!
Pislul!
Fawlty Towers - wrongly made chips,"
m.youtube.com/watch?v=GI5m7DlcwNs
Oh. En ja.
Ik had er toen effe genoeg van. Spoiled brat!
Heb vandaag mijn lidmaatschap van Omroep Max opgezegd. Ik kijk toch geen tv meer, nu Derksen van de buis is. Ze zoeken het maar uit daar in omroepland.
Nu pas?
Flikker je TV van de balustrade. Er is gewoon niets meer op te zien.
@TonAlias | 01-05-22 | 22:26: Ik stream nog Netflix en Amazon naar de tv. En Youtube.
Oh ja en gamen natuurlijk.
Van Rossum heeft het beeld ook wel eens gevuld met z'n harses. Op vrijdagavond, vanuit de GS-bar. Jammer dat dat gestopt is.
@TonAlias | 01-05-22 | 22:26: ... en als dit dan zo'n oude glasbak is, geeft het ook nog een enorme knal. Dubbel plezier!
@Papa Jones | 01-05-22 | 22:33: Excuus, Van RossEM.
Die drie bejaarden (de Van Rossums) kijk ik ook nog trouwens.
Oded Galor's book, The Journey of Humanity, stretches from the emergence of Homo sapiens to the present day, and has a lot to say about the future, too. In just over 240 pages it covers our migration out of Africa, the development of agriculture, the Industrial Revolution and the phenomenal growth of the past two centuries. It takes in population change, the climate crisis and global inequality.
He has policy prescriptions too. In the case of the climate crisis, they come a bit out of left field. Climate policy should not stop at cutting carbon: it should involve pushing hard for gender equality, access to education and the availability of contraceptives, to help drive forward the decline in fertility.
Culturally fluid societies are also more likely to be able to adapt to changing conditions.
Galor believes, not uncontroversially, that there might be a sweet spot between homogeneity and fragmentation, where diversity and cross-pollination thrive without undermining social cohesiveness. Countries may sit outside of that spot in either direction: they can be stultifyingly monocultural, or fractious and prone to civil strife.
www.theguardian.com/books/2022/apr/30...
Lime - Babe, We're Gonna Love Tonight
https://youtu.be/PggKxIAL1bg
FUN FUN - Happy Station
https://youtu.be/MFcwTyNGUss
Dát zijn me een paar onnozele in die clip.
Freeez - I.O.U.
https://youtu.be/4C5BZjTX9-I
De opmerking 'Zou u haar doen'. En ook over Katja Schuurman.
Ik werd er enkele weken voor geroyeerd.
Dat is wel een koninklijke joris waard als je een bekentenis doet dat je over Katja Schuurman bent heengegaan.
Katja krijg je van mij gratis cadeau. Onaangenaam hard gezicht. Daar is werkelijk niks spontaan aan. Dertien in een dozijn Amsterdamse uitgaanmopsen.
@Basil Fawlty | 01-05-22 | 21:56: Echt waar Basil? Ben helemaal verbaasd. Vind haar juist zo mooi en haar zusje ook. Zie haar meestal lachen. Maar natuurlijk, smaken verschillen :-))
@Basil Fawlty | 01-05-22 | 21:56: Weet het niet. Heb haar een keer meegemaakt bij een concert, stond gewoon tussen de concertgangers, was openlijk weg van de artiest, misdroeg zich niet en eiste geen spotlights op zichzelf of voorrang voor het beste plaatsje, wat ze wel kon doen op basis van haar BN'r-schap. Laat ik het zo zeggen, er zijn mindere showbiz-vrouwen in NL die stúkken arroganter zijn. Is echt een aardige spontane vrouw.
Het mens is knettergek. Zo labiel en geil als een Bonobo. Maar er zijn er die nog gekker zijn, en er een kind mee maken. Als ik goed ben geïnformeerd.
@lezeres | 01-05-22 | 22:05:
Ik heb er niks mee Lezeres. Te hard gezicht en geen spontaniteit, zelfde met haar zus. Intuitie van mij. D'r is iets wat mij niet aanstaat bij die dames.
@Joyce | 01-05-22 | 22:15:
Ik ken haar uit het Amsterdamse uitgaansleven. Struikelde er wel eens over, ken haar verder niet persoonlijk, maar nee. Ik ken te veel van dat soort types. No go area for me en zij zal mij sowieso te lelijk vinden dus dat probleem (mocht het er al zijn) lost zich snel op. Lol!
Ik zag haar voor het eerst op een poster voor Laser computers, toen ik studeerde in Amsterdam. Zal 1991 geweest zijn. Vond haar gelijk al iets afstotelijks hebben. Weinig sympathiek.
@Basil Fawlty | 01-05-22 | 22:20: Niet geschikt voor een kaars?
@TonAlias | 01-05-22 | 22:27:
Dat moet je aan Derksen vragen die schijnt er expert in te zijn.
@Basil Fawlty | 01-05-22 | 22:20: Ik weet het ook niet hoor, doet er ook niet zo toe eigenlijk. Toen kwam ze oprecht aardig en spontaan over. Maar misschien ben ik gewoon te goedertrouw en ga ik teveel uit van goede in mensen. Ze is ook wel één van die heksen geweest die om het cancellen van GS vroeg, nou ja in elk geval opriep tot adverteerders bellen in dat 'zou je haar doen'-ding, dus ze heeft zelf ook op het cancel-zeepkistje gestaan.
Weet je wie er al heel lang op (betaalbare) woonruimte wachten............o.a. mijn kinderen.
Het asielzoekerscentrum in het Groningse Ter Apel is weer vol. Er zijn dringend nieuwe opvangplekken nodig. Voor zondagnacht heeft iedereen een slaapplek, maar de situatie kan maandag wel voor problemen gaan zorgen.
Asielzoekers in Ter Apel kunnen niet doorstromen naar een van de 111 azc’s. Die zitten vol, mede doordat zo’n 13.000 statushouders, vluchtelingen met een verblijfsvergunning, wachten op een woning.
Bron: parool
111 AZC's? Holey f*ck. Dat zijn er veel. En dan babbelt men alleen maar over ter Apel.
En, kan jou dat ene moer schelen, dat zojuist gearriveerde asielzoekers geen plek hebben om te slapen?
Mij niet.
Ik vind het slechts van de pot gerukt dat die lui hoeplakee na een paar maanden een sociale huurwoning krijgen, plus uitkering, plus subsidie, plus centjes om de boel in te richten, terwijl onze kinderen (of partners na een relatiebreuk) een huurwoning op hun buik kunnen schrijven, die zijn na 18 jaar wachten eens aan de beurt.
Het doet me denken aan de Hillsboroughramp. Door een organisatiefout werden supporters gedirigeerd naar een vak waar al teveel supporters stonden. Maar de stroom bleef maar komen. Voorin het vak brak de paniek uit, en in de massa werden mensen uiteindelijk doodgedrukt.
Niet dat dat laatste nu zal gebeuren, maar als mensen moeten blijven doorstromen naar plaatsen die al overvol zijn, is het een kwestie van tijd tot de pleuris uitbreekt.
Overigens zijn voor het Hillsboroughdrama de verantwoordelijken opgepakt en veroordeeld tot gevangenisstraffen. Dat mogen ze van mij ook met deze verantwoordelijken doen.
Het probleem kan heel eenvoudig worden opgelost. Stop de uitkeringen en het probleem is weg. Zie Denemarken. Men wil niet.
@Frau Merkel | 01-05-22 | 22:18:
Denemarken heeft een opt-out.
@Frau Merkel | 01-05-22 | 22:18: Zet ze aan het werk; willen ze ook niet!
In Engeland zijn na de aankondiging asielzoekers in Rwanda op te gaan vangen, geen illegale boten meer het kanaal overgestoken. Gewoon nul.
Dat helpt dus.
Voor de Britten.
Gevolg voor Nederland is dat hier de toeloop toeneemt. En omdat Nederland Oekraïeners opvangt, zal Nederland ook anderen ruimhartig op moeten vangen. Toch?
@drs.Nee | 01-05-22 | 22:30: Nou en? Dat kan Nederland ook hebben. Iedereen wil naar Duitsland en Nederland met als enige reden: geld. Dat deed Denemarken eerder ook. Toen dat wegviel was het over. Men wil niet.
Snapal? Ben je er al?
Märklin en wie dat niet onderschrijft is het spoor bijster.
youtu.be/TKznwPpLRyY
Dat baslijntje lijkt verdacht op die van Dan Hartman - Vertigo
youtu.be/AoiSjVBvpso
Ik vind dat het kaarsverhaal van Derksen ook op de tijdlijn van de Nederlandse geschiedenis moet komen te staan. Dan weet iedereen tot hoever hij kan gaan.
Dat is voor iedereen weer anders.
Ik heb begrepen dat zo'n 1000-urenkaars überhaupt niet past trouwens.
Mooie line up van de mix! Mijn bijdrage die keestelpro inspireerde heb ik geplaatst vanwege dat ik de driedelige documentaire serie op Disney heb gekeken genaamd ‘Get Back’ over de creatie van het Beatles album Let It be. Inclusief het beruchte rooftop concert. Er is toen dagen documentaire materiaal opgenomen en heeft sinds in de kluis gelegen tot nu. Voor alle muziek liefhebbers is het een must see. De ruzies de inspiratie het plezier, het genie. Die gasten waren net dertig. Het ging hun laatste album zijn en ze hebben nooit meer in het openbaar samengespeeld. Trailer: youtu.be/Auta2lagtw4
Dat is toch die film van Peter Jackson ? Of heb je het nu over iets anders ?
Waar is Jan Rot when you need him ? Die had misschien een mooie vertaling van "Get Back" kunnen maken : " ♪ Rot op ! Rot op ! Rot op naar jullie eigen land... ♪ "
@Asteroid-B612 | 01-05-22 | 22:15: ja Peter Jackson en zijn bedrijf. Heb er met plezier naar gekeken maar dan in ongeveer zes etappes. Alles bij elkaar bijna zeven uur die drie afleveringen. Wel fascinerend.
Overigens vond ik de docu serie over Andy Warhol op Netflix ook erg tof. De docu op Apple over de Velvet Underground ook. Misschien wat eenzijdig beeld. Wel goed gemaakt.
@Asteroid-B612 | 01-05-22 | 22:15:
Jan Rot zou nooit gezongen hebben 'rot op naar je eigen land'.
Hij was echt een goeie lieve gast maar heel naïef links.
Hier zingt hij in principe precies het tegenovergestelde:
Jan Rot - Dit Land Is Jouw Land (2010)
▶ www.youtube.com/watch?v=rkzDGnBrGtg
Boris gaat veel pleziezier beleven:
www.telegraaf.nl/entertainment/150159...
Op 00,45: youtu.be/uJ2cEc_TCH8, Wandsworth, en in het geel het lekkere blonde wijf is Michelle Collins.
Eerst maar eens hoger beroep. En dan nog. Boris gebeurt in een gevangenis echt niks. Tennisheld, pokeraar, genieter van het leven, fraudeur en heeft een mooie, rijke vrouw. Zijn toekomstige collega's gaan hem op handen dragen.
Ik vond hem als tennisser vreselijk irritant maar als BBC tennis reporter zeer aardig, eloquent en Londen liefhebber alleen moet hij nu naar alle waarschijnlijkheid op de blaren zitten.
Hittegolf in India Hitte is niet nieuw in India – maar dit jaar begint die wel erg vroeg. In hoofdstad New Delhi was het in april gemiddeld 40 graden.
Indiase media stellen onderzoekers dat er een verband is tussen deze extreme weersomstandigheden en klimaatverandering, al zou het te vroeg zijn om de precieze invloed vast te stellen.
Wij, als rijk deel van de wereld, hebben een verantwoordelijkheid hier wat aan te doen, lijkt mij. Dus, sorry, maar enige vorm van de Green Deal van Timmerfrans zal noodzakelijk worden. Tenzij iemand een veel beter idee heeft? Je kunt niet de rest van de wereld laten stikken. Ook al krijgt het Westen veel op zijn brood, je verdient er ook kudo's mee en voorop lopen met groene technologie kan economisch ook voordelig zijn.
*onder de tafel duikt tot het ergste over is*
Zo zet ik mijn ventilator 's zomers niet meer aan vanwege al die tornado's in de VS.
@Duwbak_Linda | 01-05-22 | 21:42: Ik vang altijd de vlinders in mijn tuin met een netje, voor het geval dat.
En die koude golf in Canada dit jaar?
Er is in India heel wat aan de Ganges.
@Basil Fawlty | 01-05-22 | 21:50:
In Canada een exportbedrijf opstarten met koelboxen gevuld met koude lucht om aan India te leveren. Die kunnen dan gevuld weer retour afzender.
China, India, Pakistan.
3 miljard inwoners… dat is een groot probleem.
China bouwt volop kolencentrales.
Voor hun is hun economie belangrijker dan hun en ons klimaat.
Dus beste cugel… met de 1000 mld van ome Frans gaan wij de wereld niet redden.
Zelfs niet als je er 2000 tegenaan gooit.
Landen als India en China doen niet echt mee, dan is het onbegonnen werk.
@Milton_Styx | 01-05-22 | 21:58:
En dan krijg je dit ervoor terug. Lol!
www.youtube.com/watch?v=k_4O4P4_SkI
Als die 1,4 mrd Indiërs eerst eens stoppen met nöken en koken op hout- en briketvuur…
@Basil Fawlty | 01-05-22 | 22:00:
Ha! Daar zit handel in.
Als zo een tulband zo goed werkt als heat-shield, dan helpt dit nog beter.
Hoppa, in de box.
images.app.goo.gl/UZb4jH2i56aqFv3M6
Het is niet onze verantwoordelijkheid. Ze hebben daar alle middelen die wij ook hebben en meer. Stop de bevolkingsgroei eerst maar eens. In 2100 heeft Nigeria meer inwoners dan China. Laten we daar eens beginnen.
@W_Drees | 01-05-22 | 22:04:
En ademhalen?
*voorzichtig onder de tafel uitkruipt, want er zijn vooral luchthartige reacties*
Behalve @Ruimedenker | 01-05-22 | 21:59.
Mag ik in dit geval ook met een luchthartige riposte komen? Lighten up:
m.youtube.com/watch?v=NtYfHW5wu8Q
Een serieuzer antwoord: ik denk wel dat China en India gaan mee doen. Figuren als Bolsonaro, de Trump van de tropen, die gaan niet meedoen, maar de hele wereld gaat ze dat verwijten. Denk ik.
Koop biologisch. Laat Afrika zijn eigen rijkdom exploiteren. Neem geen kinderen. Ga niet vliegend op vakantie, tenzij je een Kaag- bezem hebt. En negeer die volgevreten gek Timmerdinges.
Nee. Wij hebben geen enkele verantwoordelijkheid voor de rest van de wereld.
Nee. Je krijgt er geen kudos mee. Die landen lachen je uit omdat je stom bent om ze geld te sturen dat onherroepelijk grotendeels in de zakken van corrupte lieden zal verdwijnen. Die Green Deal is een farce, een zwart gat waar alleen maar meer geld in moet. Ook al stop je er al het geld op de wereld in, er moet nog steeds meer bij. Het is nooit genoeg. Trouwens die hele klimaat"crisis" interesseert me geen reet.
Maak je niet druk over CO2-'probleem', energie-'probleem' en dergelijke. Is feitelijk al opgelost. Ik zoek alleen nog iemand die een octrooi wil financieren*. (...)
En voor het overige wat hierboven al wordt gezegd: stop de bevolkingsgroei!
(*Misschien moet ik maar eens contact opnemen met het Ministerie van Economische zaken > Minister van Klimaat en Energie: Rob Jetten.)
@Asteroid-B612 | 01-05-22 | 23:05: En dat voor een liefhebber van de kleine prins :(
Ondertussen kopen zij wel alle Russische gas en olie op.
Ik loop net toevallig langs en zie dat de kroeg al open is? Gezellig. Barman, mag ik een rode wijn, en doe de rest ook wat?
(Daar had ik vroeger als barkeeper zo de schurft aan: "doe de rest ook wat". Vraag het verdomme eerst zelf en geef daarna de bestelling door, lul.)
/Wacht tot van Rossem mij aanspreekt voor de bestelling.\
Het gaat velen in het 'westen' al heel lang goed, risico's veelal afgedekt met verzekeringen, in de perceptie vrijwel verdwenen. Het neemt het zicht weg op wat echt belangrijk is. Dolende, weinig geschoolde/belaste hersenen zoeken iets om mee bezig te zijn; woke bracht een doel in het vederlichte bestaan.
Woke is ontstaan in de USA. Het deel van de bevolking wat helemaal op het orgel gaat met de woke doctrine kan waarschijnlijk geen verzekering betalen.
Mag ik het sociale armoede noemen, ja dat mag ik.
Everything woke turns to shit
Muziek!
www.youtube.com/watch?v=T7VGUAi3C_8
Do you think General Patton was woke?
Zit dus uit verveling 1 tegen 50 te kijken. Tijdens het programma worden de prijzen aan de winnaars van de postcodeloterij uitgereikt. Wat mij dus het meest irriteert zijn de winnaars die op de vraag 'waarom doet u mee?' altijd het antwoord is 'voor de goede doelen'. Flikker toch op denk ik dan stelletje deugers.
Vroeger heette dat toch 1 tegen 100?
Misschien hebben ze 50 deelnemers gecanceld die het eerlijke antwoord gaven.
Goedenavond.
Tom MacDonald - Fake Woke
https://youtu.be/2l6JUNFAJ9o
Tom MacDonald: de enige rapper van deze tijd met echt zinnige teksten.
@keestelpro | 01-05-22 | 21:54: Zekers, zijn Corona nummer steengoed én verrekte vlug bij de tijd.
Kan Tom Staal dan misschien nog even aanbellen met de camera bij Derksen in Grolloo? Het gaat alleen maar óver Derksen.
Het woord 'woke' is een gemene vorm van newspeak net als 'antifa' en 'Black Lives Matter'. Iemand die echt wakker is ziet juist dat deze marxisten juist precies vertegenwoordigen waar zijn tegen claimen te zijn.
Het is het grote niets dat de wereld overneemt. Misschien wel minder dan niets.
Het grote kwaad.
Sorry. Naar mijn mening vind ik persoonlijk zelf Queen heel erg!
Nu is, potverdomme, ook al de rechterlijke macht links! Terwijl de Volkskrant juist GS steunt.
#MeToo-publicatie De rechter oordeelde dat de Volkskrant een stuk over D66’er Van Drimmelen niet mocht publiceren. De krant paste het aan – en publiceerde het artikel alsnog.
Geen idee waarom ik niet naar NRC kan linken, ik heb een abbo.
www.nrc.nl/nieuws/2022/05/01/de-volks...
D'r is een groot verschil tussen rechts en realisme. ;-)
@Duwbak_Linda | 01-05-22 | 21:30: Dank.
@Basil Fawlty | 01-05-22 | 21:38: Wow! ;-)
De kunst van het linken is de link handmatig overtypen. Werkt altijd.
@cugel | 01-05-22 | 21:41:
En nu maar hopen dat je die opmerking begrijpt. ;-)
@Duwbak_Linda | 01-05-22 | 21:43: Ik weet het al: die delen knop bij NRC werkt maar heel zelden, maar bij de Guardian zit er helemaal geen en heb ik geleerd dat je, ook op de smatphone, de adresbalk kunt kopiëren. Dus dat bij NRC ook gewoon maar doen.
@Basil Fawlty | 01-05-22 | 21:49: Ja, misschien dat ik er teveel in lees wat ik er in wil lezen. Dat is wat veel om op te hopen op dit weblog. Maar jij gaat het niet uitleggen en ik ga niet vertellen hoe ik het interpreteer. Houden we het spannend. ;-)
@cugel | 01-05-22 | 22:12:
Lol!
"De rechter oordeelde..." Huh? Gaat de Volkskrant eerst bij een rechter langs om te vragen of ze een stuk mogen publiceren? Je plaatst gewoon en rectificeert toch eventueel achteraf? Of waren er vooraf afspraken gemaakt o.i.d.?
@Sneerpoets | 01-05-22 | 22:29: Zie het linkje van D_L @21:30. De eerste reactie. Als je tenminste geen betaalmuur krijgt, anders moet ik de betreffende stukken even plakken.
Paywall op de NRC en Volkskrant is op mijn tablet te foppen door eerst de pagina te laden. Dan refresh drukken en dan direct erna op het kruisje dat verschijnt drukken. Vergt wat oefening maar werkt wel. Zal op een PC of laptop ook wel werken. Succes.
@cugel | 01-05-22 | 22:40: Ik kan het hele artikel lezen, maar zie geen reacties. Hoe wist Frans dat de Volkskrant een artikel over hem zou publiceren?
@Sneerpoets | 02-05-22 | 07:02: Het staat er inderdaad niet met zoveel woorden in, maar het is standaard gebruik dat als een krant een artikel publiceert ze op z'n minst de belangrijkste personen uit het stuk om commentaar vragen.
Voor de journalist lekker, want je laat je opname apparatuur lopen en het artikel schrijft zichzelf met wat sappige quotes: spaart een hoop eigen werk.
Veel mensen die alleen maar afbreuk verwachten van een stuk in de krant reageren dan ook niet op een verzoek om informatie. Dat wordt dan altijd wel vermeld in het stuk (om wraak te nemen?).
GeenStijl Café Mega Mix 105 Playlist:
1. The Cure - A Forest (1980)
2. Jeff Wayne - The Eve Of The War (1978)
3. Hall & Oates - Adult education (1984) - @CLoVis
4. Doe Maar - Sinds Een Dag Of Twee (1980) - @SoepKip
5. Kavinsky - Nightcall (2010) - @Theodorus.Goldbach
6. Dolcenera - Ci Vediamo A Casa (2011) - @Basil Fawlty
7. Inner City - Big Fun (1988) - @Ruimedenker
8. Lynyrd Skynyrd - Simple Man (1973) - @pegaje
9. Won Ton Ton - Can I Come Near to You (1988) - @K1100
10. Natasha Thomas - Why Does Your Love Hurt So Much (2003) - @lezeres
11. The Judds - Why Not Me (1985) - @Lady Midnight
12. Queen - I Want to Break Free (1984) - @reservebelgië
13. David McWilliams - Can I Get There By Candlelight (1967) - @Reebensteeltje
14. The Beatles - Don't Let Me Down (1969) - @P-unit
15. Dj Fresh - Gold Dust (2010) - @PaardenliefhebberVet
16. Rammstein - Angst (2022) -@Mosterd
17. Alice In Chains - Would (1992) - @chicago river
18. Whitesnake - Still Of The Night (1987) - @R. Skickr
19. Electric Light Orchestra - 21st Century Man (1981) - @Bad – Casey
20. Guns N' Roses - Used To Love Her (1988) - @Zwezerik
Bonustrack: Kees Tel - Die Sterren Dat Zijn Jullie (2007) – voor @neonreclame
2e bonus: zet een kaars voor je raam - roby de Nijs
Hij is weer mooi Kees. Moest lachen om sinds een dag of twee van Doe Maar. Hoe Tilburgs accent wil je het hebben. Lol!
Het heeft wel wat grappigs ergens, als @lezeres een nummer van me soort van vermoedt voor deze lijst, en dat het dan niet zo is, en zij wel met een stukkie op 10 staat. Het zal mij eigenlijk biet wezen of het in deze supermix staat wat ik ergens eens in het hedendaagse stamcafé plemp, maar gek genoeg was ik er vanavond wel benieuwd naar.
Sowieso, leuk hoor dat keestelpromusicmixfucker als een soort Ben Liebrand avant la lintje deze dienst vervult, maar ga als kwasie liefje ván geen vleierij met mij aan - oké?
Mijn lekkere kudtsong was van Muse - Compliance.
www.youtube.com/watch?v=QP3zRBtgvJo
De beste tekst is wel:
"Our toy soldier, you’ll do the dirty work"
@Kudtkip | 01-05-22 | 21:44:
Ik ook van jou kippie! <3
Lekker nummertje.
Nou.... ik sta niet in de mix en voel me enorm GEKWETST!!! Maar wacht.... wait... wait for it.... JIPPIE!!! Ik sta op nummer 10. Jawel :-)) Gooi alle gekwetstheid meteen overboord.
Maar zonder grappen, hij is weer zo fijn. Super nummers! Geweldig gedaan Kees. Bier voor jou en proost! x
@keestelpro | 01-05-22 | 21:52: Ach ja.
Met je kippie.
Het zal wel.
@lezeres | 01-05-22 | 21:59:
Hey lezeres proost! Wat fijn dat je weer heel regelmatig in 'ons' café vertoeft! Gezellig! x
@lezeres | 01-05-22 | 21:59: Ohw, kijk nou. Da's best big time overshow.
Nou ja, ook goed hoor.
Genier er lekker van met mekaar.
Zal mij het bommen joh.
Wat ik aan muziek geniet hoeft echt niet openbaar gedeeld.
De keer dat ik het doe is het louter dat: online en verder niks.
Hier dus, op zondag is het in ene een dingetje geworden.
En als je dan niet in de voorkeursmix bent gevallen met je plemp hoor je er focking niet bij. Alsof je een fuckin' Rus bent, doe toch al nooit naar het front wilde!
Nou, ongeveer dat dus.
Haha, nou met kusjes hè?
Oja, dit geldt ook voor alles en iedereen die iets met eten, wapens en woorden doet. Ja?
Have you seen my chicken.
youtu.be/8W9zk2WvVv0
@BrutusBosch | 01-05-22 | 22:09: Wanna dance?
@Kudtkip | 01-05-22 | 21:44: Wauw... zuur dit! Nou Kudtkip, dan neem je het toch lekker een paar weken van Kees over. Kan die ook eens lekker een paar weken op vakantie. Gewoon even afstemmen met Kees en de redactie. Is toch niet teveel moeite voor je hoop ik? Wacht in spanning af, ben heel benieuwd!
Eerst een tweede tablad openen.
@Kudtkip | 01-05-22 | 21:44:
Ik snap geen kroot van je verhaal.
@lezeres | 01-05-22 | 22:15: Huh?
Pardon me, maar jij was het toch echt die afgelopen week postte onder m'n link van Muse dat die wel eens in "de mix" kon komen.
Dus hoezo moet ik hier die boel eens over gaan nemen?
Het lijkt me handiger dat jij zulke ideeén of kansen beter niet oppert?
Voor mij hoefde het ook niet dus hè?
Maar als je gaat wijzen in die richting...
Joh, nog eens: het zal allemaal wel. Zoek het uit en wees gelukkig met elkaar.
Ik geniet toch wel van muziek die me bijzonder opvalt.
Net als anderen, die er eigenlijk geen gezeik over willen hebben.
@Kudtkip | 01-05-22 | 22:08: Zeg Kudtkip! Wat is er in vredesnaam met jou aan de hand? Deze reactie is wel zo zwaar over de top. Ben je zwaar beschonken of zo? Sinds wanneer hoor jij er niet bij? Die indruk heb ik nooit gehad. En ik reageer alleen nog op je Kudt reacties omdat ik denk dat er echt iets mis moet zijn. Ga even afkoelen, en kom gewoon terug als je weer rustig bent. Je maakt nu een wel hele vreemde indruk. En dit om een nummer in de mix. Kom op man!
@Kudtkip | 01-05-22 | 22:24: Zeker was ik dat! Ik ben dol op Muse en vind het een geweldig nummer. Had het graag in de mix gezien. Maar ik maak de mix niet! Ik ben er niet bij als Kees hem maakt. Hij moet nummers op elkaar afstemmen. Ik stond vorige keer, of de keer daarvoor, ook niet in de mix!
Wel is het zo dat hoe meer nummers je plaatst, hoe groter de kans dat je er wel in staat.
Maar waar hebben we het in Godsnaam over zeg!
Ga eens bij jezelf na waar je nou echt zo van over de rooie bent! Als het werkelijk over een nummer in de mix is nou..... dan wil ik graag met je ruilen wat betreft problemen in het leven. Hemel!!!
@lezeres | 01-05-22 | 22:29:
Het is geen voorkeursmix, want bbp of hoe dat heet bepaalt het... hee, lezeres, neem een lekker zoete wijn van mij en wees je vrolijke zelf ajb! Proost, en zet even een lekker plaatje op!
@lezeres | 01-05-22 | 22:36: Ehm, nou, allebei dan maar over tot bedaren komen of zo?
Voor jou: www.youtube.com/watch?v=bZjbzQz19Uo
@letopuwzaak | 01-05-22 | 22:47: Hee lieverd :-))
Als je me vrolijk wilt hebben moet je me geen zoete wijn inschenken hè ;-)) hihi.
Nee joh, was gewoon even verbijsterd. Zet het ook gelijk weer van me af. Hoe gaat het met jou? Zit je lekker in je velletje na alle verwennerij? Ben je binnenkort jarig of ben je al jarig geweest? Dat weet ik dan weer niet. Proost lieverd op een leuke avond! :-)) X
Mooie mix Kees! Ga morgen tijdens het sporten beluisteren. Thanks.
@Kudtkip | 01-05-22 | 22:51: Nou... ik ga het maar gewoon positief opvatten dit gebaar. Het is een grappig nummer. Geen flauw idee of het de mix gaat halen, lol ;-))
@lezeres | 01-05-22 | 22:55:
Ik maak hem extra zoet, en met veel vruchtjes haha. Sangria;-) Ik word nog jarig deze week maar een proost her en der is voldoende. Ik hou niet zo van met veel mensen samen zitten die elkaar niet goed kennen. Drukte... Proost meis!
@letopuwzaak | 01-05-22 | 23:04: Oh maar Sangria gaat er altijd wel in. Dat is hartstikke lekker! En zo gezond hè met al die vruchtjes, lol. Natuurlijk ga ik op je proosten deze week. Wordt dan wel een gokje. Ga je iets leuks doen? Uit eten of zo? De kroegen onveilig maken? Je volproppen met taart?
@lezeres | 01-05-22 | 23:01: Tuurlijk wel ;))
Fijn dat jullie weer vriendelijk tegen elkaar geworden zijn dames. XD
@Kudtkip dat nummer Compliance is niet zomaar goed he-le-maal SUPER. Vorige week overheen gekeken en hoewel ik niet op persoonlijke voorkeur selecteer staan er alleen maar uitzonderlijke nummers in mijn download lijst voor de mix. Deze tag ik als een must. En ergens ook aandoenlijk dat je teleurgesteld bent als je er niet in staat en andere wel omdat ik die liever of leuker zou vinden. Da's niet zo.
@lezeres | 01-05-22 | 23:11:
Allemaal al veelvuldig gedaan;-) we proosten gewoon vanavond. Proooost! Ja, erg gezond;-) en die kaneelstokjes!
Hou jij van verjaardag drukte?
@letopuwzaak | 01-05-22 | 23:19: Proost dan lieve meid, op je gezondheid en nog vele mooie jaren. Hiep hiep... Hoera!!! Verjaardag drukte ligt er een beetje aan. Veel mensen bij je thuis op visite betekent vaak je te pletter werken om iedereen van hapjes en drankjes te voorzien, nauwelijks tijd om gezellig te kletsen of een dansje te doen. Uitgaan met een hele groep is dan wel weer heel leuk! En natuurlijk alle cadeautjes, lol :-))
@keestelpro | 01-05-22 | 23:18: "omdat ik die liever of leuker zou vinden. Da's niet zo." .... PARDON!??? Dat is niet zo??? Wel heb ik ooit!
@lezeres | 01-05-22 | 23:27:
Ik vind eten op tafel zetten erg leuk, maar ik doe dat liever in wat kleinere gezelschappen die elkaar ook goed kennen. Verder ben ik gewoon ietwat vreemd denk ik:-) nou, dansen op tafel! Zet maar wat vrolijks op. Ik hoop overigens dat jij snel weer echt kunt dansen, lezeres.
@keestelpro | 01-05-22 | 23:18: Is kudtkip een dame? Een vrouw bedoel ik daarmee.
@letopuwzaak | 01-05-22 | 23:34: Weet niet wat je bedoelt met vreemd. Heb je nooit vreemd gevonden. Ik zet een echt heel vrolijk nummer voor je op.
Counting Crows - Mr. Jones (Official Music Video)
www.youtube.com/watch?v=-oqAU5VxFWs
Ben gek op dit nummer en wil dan altijd dansen.
Okay, hup we gaan de tafels op ;-))
Right.
Dus lezeres en kees (leuke post) steggelen over mij of ik een dame ben of (louter?) vrouw.
Wie trouwens verder nog steggelt - go ahead.
See you around.
@lezeres | 01-05-22 | 23:45:
Gelukkig:-) ik ben, in de wetenschap dat ik lieve mensen heb, ook wel graag op mezelf en niet met teveel tegelijk. Jaa, dansen! Lekker nummer, proost! En slaap lekker straks.
@Kudtkip | 01-05-22 | 23:50: Nee kudtkip. Ik stelde mijn vraag op die manier omdat het anders verkeerd opgevat kon worden. Zo van, is kudtkip een dame, met de nadruk op dame. Die indruk wilde ik niet geven. Pff. loop hier wel op mijn tenen hoor.
Even genoeg voor vanavond.
@letopuwzaak | 01-05-22 | 23:51: Ik vind het ook heerlijk, en heb het ook echt nodig, om genoeg tijd alleen door te brengen. Ga ik nu ook even doen. Voel me best wel moe. Even lekker voor de buis hangen. Misschien later nog even café, maar ik denk dat het er niet meer van komt. Jij ook lekker slapen zo of straks. Alvast welterusten meis en graag tot gauw :-))
@lezeres | 01-05-22 | 23:39:
Ik had ook iedereen in deze chat een kip kunnen noemen.
Die dingen liggen gevoelig. Zeker in deze tijden. XD
Hoewel als ik de kippen ga voeren en ik zeg 'hallo dames' zijn de vooral de hanen er als de kippen bij.
@keestelpro | 02-05-22 | 00:10: Hi hi jij bent ook lekker melig vandaag. Je bent er als de kippen bij als er ergens een melige grap moet worden gemaakt. Maar een haantje ben je ook wel zo nu en dan;-))
Ga zo aftaaien maar vond het heerlijk je weer te lezen, xxx
@lezeres | 02-05-22 | 00:38:
Insgelijks want ik lees jou ook zelfs met mijn ogen dicht. <3
REAGEER OOK