ALWEER GOUD VOOR IRENE SCHOUTEN
Gouden Plak nummero DRIE
Het zit erop.
Gouden Schouten. Vliegende Van der Poel. Wereldse Wüst. De wraak van Nuis. Gouden Schouten (II). De finish van Itzhak. De tranen van Suzanne. De schandalige 500 meter. De HARDER KOM OP RIJDEN RIJDEN-kreten van Coopmans. De fabelachtige relay. De pleurisslechte ploegenachtervolging. De vloek van Jutta. De wissel van Kai. De start van Hein. De paradox van Krol.
Maar nu eerst: de allerlaatste dag. De massastart. Natuurlijk niet met een topper als Nederlands kampioen Massastart Bart Hoolwerf - de paarse broeken van de KNSB doen namelijk ook maar wat - maar door die rare matrix zitten we opgescheept met de volslagen kansloze Sven Kramer van 62 jaar oud. De laatste keer dat Kramer een massastart won, was: NOOIT. Als we die medailles als Nederland helemaal niet willen, dan kunnen we ze net zo goed meteen aan die Belg geven. Wel kansrijk: Jorrit Bergsma, maar dat leek in de halve finale ook nergens op. En bij de vrouwen kansrijk: Irene Schouten en Marijke Groenewoud. Hup!
Update Mannen: Goud voor Belg Swings, Bergsma 9de, Kramer 16de
Update Vrouwen: Goud voor Schouten, Groenewoud weer gevallen
Reaguursels
InloggenIk heb respect voor deze vrouwen met goud, maar ook zilver en brons en de overigen. Ik weet dat vrouwen het kunnen, alleen zien we dat niet zoveel. De rest doet alleen maar alsof. Het zou een grote eer voor mij zijn als ik die vrouwen zou mogen ontmoeten!
Het blijft toch een beetje een Sonja Bakker op ijzers.
Waarom punten voor die tussensprints en had groenewold zich niet een rondje laten inhalen en Schouten op sleeptouw nemen?
Een Belg die het schaatsgoud pakt. Wat een mislukking deze Spelen.
Het woord “goud” zit fonetisch als verstopt in haar naam.
Dat gaat dus nooit vervelen hè: goud op de Olympische Spelen voor Nederland.
Vind het allemaal wel erg blank hoor die mensen..
Nou, dan kunnen die schreeuwers van de radio weer 24 uur vooruit, en NPO 1 kan weer een avond vol ouwehoeren over deze B-sport beoefend door professionals....
Die Chinezen kopiëren ook alles he. XI! Heb je nog een leuk idee voor die medailles? We moeten een mooi patroontje hebben! Nee doe niet zo moeilijk Jing, pak gewoon een blik sperziebonen. Die bovenkant van zo'n blik ziet er best cool uit. Malletje van maken en klaar. Opgelost!
En op plek 4 qua medailles. Wat slikken die Noren?
Levertraan
@bisbisbis | 19-02-22 | 13:49: Van hun opa
Leuk voor die Belgen, hebben zij ook 1 gouden medialle.
Kramer is wel klaar.
Kramer was 4 jaar geleden al klaar, nachtkaars dit..
Goed idee, iemand een afscheid geven met een 4e, 9e en 16e plaats. So long.
Hattrick, fantastische sportvrouw.
Mazzeltov
Waar koop je nou zo'n gouden medaille? En is die helemaal echt van goud?
Mediawaarde koop je ervan. En voor eeuwig een stoeltje aan tafel bij toekomstige toernooien.
Prachtwijf die Schouten !
Goed gedaan!
Topprestatie.
Geweldig, zo'n lekkere nuchtere meid uit West-Friesland van het kaliber niet lullen maar poetsen . Heerlijk volkje !!
Bollen rapen. Mijn eerste baantje als 13-jarige. 6 uur op. Snikheet. In de pauze kon ik zo anderhalf pak melk op. Liegen over je leeftijd. Kreeg je een gulden meer per uur. Als je op de akker tijdens het rapen op je elleboog steunde kreeg je van de boer een knietje in je zij. Doodmoe naar bed. Op vrijdag kreeg je je loon niet. Moest je vader langskomen bij de boer. Stampij. Er stond wel een kratje bier koud. Kudtvolk.
Knap! En ze kan ook goed schaatsen
Aan de reaguursels te zien wordt het proletariaat niet in slaap gesust met brood en spelen, maar eist het ook brood en spelen. 'Respect', 'kippenvel', 'fantastisch', 'tranen van geluk' en meer van dergelijke sentimentele meuk. Ooit waren we een nuchter rationeel volk, maar de sportverdwazing heeft hysterische zuid-amerikaanse proporties aangenomen. Midas Dekkers had het al lang geleden door.
Ze sloot de 5 km af met een rondje 31:18. www.ad.nl/olympische-spelen/irene-sch... Alsof je een kortere afstand aan het rijden bent. Ze gaat de komende jaren zeer interessant worden.
Kassastart is Massastart .
Wat grappig om de beelden van Schenk terug te zien. Wat ziet dat lomp uit. Hoe techniek alleen al vooruit is gegaan.
Zag een vid van de gouden kur van Sjoukje Dijkstra. Het verschil met nu is niet te geloven eigenlijk.
Toch nog iets goeds vandaag in de morgen.
Staar je niet blind op de tegels hè. Komt goed. Dan maar met een omweg.
Respect voor de schaatsers (m/v/x). Op het vlakke stuk snelheid maken kost kracht. We kunnen dramatisch doen over skiërs, maar dat zijn natuurlijk de meest luie atleten op de Spelen. Zeker bij de afdaling maken ze gewoon gebruik van de zwaartekracht. Mijn moeder van 86 zou zich daar nog in de strijd om de medailles mengen.
Geweldig. Fantastisch. Superlatieven schieten te kort. Wauw. Ongelooflijk.
Tranen van geluk hiero!
Wauw, wat een eindsprint van Schouten, fantastisch.
Prachtig
Goed gedaan! Op het puntje van de stoel hier.
Zo! Kippenvel!
Stiekem is het ook een strijd tussen Schouten en Schulting.
Das Fernduell.
@van Oeffelen | 19-02-22 | 10:04: leuk, Duitse woordjes . Traditie binnen de familie?
Stel dat je een tv zou willen aanschaffen, wanneer zijn die dingen in de aanbieding? Voor, tijdens of na dit soort evenementen? Binnenkort nog voetballen en dan is het alweer bijna kerst en black friday... Die dingen zijn altijd in de aanbieding. Waarom zou je adverteren?
Op het internet vind je altijd wel een deal. Maar vergist u zich niet in de mensen die alleen in fysieke winkels kopen. Als je de volle prijs betaalt voor een tv moet je ernstig overwegen of je ze allemaal wel op een rijtje hebt.
Moehaa. Zie hier net een advertentie voor werken bij de Belastingdienst. Lol.
Sven 16e…
Ze hadden hem nooit mee moeten nemen naar Peking. Een fout van de KNSB.
Aan alles zit een einde.
En aan een worst wel twee.
@van Oeffelen | 19-02-22 | 09:57: Kramer heeft zich gewoon geplaatst via de OKT. Wijst u naar anderen die toen verstek lieten gaan.
@van Oeffelen | 19-02-22 | 09:57: Ik lees altijd Koninklijke , waar stonden die laatste 3 letters ook alweer voor. Oh, ja. Iets met beweging?
@goedverstaander | 19-02-22 | 10:01: nou gewoon was dat niet helemaal
@van Oeffelen | 19-02-22 | 10:03: Regels zijn regels.
@SterF... | 19-02-22 | 09:58: Wat práchtig poëtisch... snif...
In het verleden hebben ze ook ooit Hein Vergeer meegenomen naar aanleiding van zijn verdiensten uit het verleden. Hij schopte geen deuk in een pakje boter op de spelen. Nu weer het ontzag voor Kramer die duidelijk geen toegevoegde waarde meer had.
@goedverstaander | 19-02-22 | 10:11: u klinkt als een Zwitser.
Heeft zij haar wenkbrauwen en wimpers wel of niet gedaan?
En zo ja wanneer, want corona maatregelen en contactberoepen....
Jorrit Bergsma begon tegen het eind wat te haperen en te hakkelen. Het commentaar van Erben Wennemars is blijkbaar besmettelijk.
Dat is Fries.
Heb je alles gewonnen in je schaatscarrière en dan sluit je die af met een zestiende plaats.
Te lang doorgegaan. Dit was een farce.
@van Oeffelen | 19-02-22 | 09:46: Hij is juist te vroeg gestopt. Anders had hij zojuist immers wel het podium gehaald.
Is het eindelijk afgelopen? Kan ik me weer verheugen op WNL Goedemorgen Nederland met Welmoed Sijtsema die een biljoen keer knapper is dan dat persoon met een baarmoeder hierboven?
Over baarmoeders gesproken...
https://www.story.nl/artikel/showbizz/welmoed-sijtsma-wil-kind-van-jeugdliefde
Het waren een paar fabeltastische dagen. Voor de NOS dan.
@Lorejas | 19-02-22 | 09:47: en dat voor zo'n boreaal feest..
Welmoed Sijtsma heeft best een leuk koppie als ze bij haar visagist(e) vandaan komt maar je blijft je afvragen of wat er onder die dikke laag plamuur zit er ook zo appetijtelijk uit ziet.
Speciaal voor u deze fotoshoot van Irene in WFM. Ik vermoed dat u voorlopig even sprakeloos bent,althans dat was ik.Bedoel dit overigens positief hoor!
Veel kijkplezier gewenst!
fhm.nl/fhm-shoots-schaatsbabe-irene-s...
1 Neem foto van de betreffende schaatser in schaats pose.
2 Plaats die linksonder in beeld, op zeg maar het punt linksonder op de #
3 Zorg ervoor dat de rest van het beeld een vloeiende beweging is van links naar rechts en kies die bewegende achtergrond van publiek.
4 Plaats er een stopwatch bij.
5 Qua geluid een schreeuwend persoon die juicht om alles.
5 Achtergrond geluid van applaus met gejuich.
https://www.animaatjes.nl/sport-plaatjes/schaatsen/sven-kramer/animaatjes-sven-kramer-81146.gif
En elke wedstrijd is hetzelfde.
Mooie vrouw hoor, die Irene Schouten. (Mag ik dat nog zeggen?) Tien keer leuker dan die Jutta Leerdam.
Maar voor een nacht ga ik toch voor Jutta. Het is alleen jammer van die belachelijke naam.
VanBukkem | 19-02-22 | 09:40 |
https://img.nieuwsblad.be/iSsSWPC_xBW-KBTGOAjtdbZv96M=/960x640/smart/https%3A%2F%2Fstatic.nieuwsblad.be%2FAssets%2FImages_Upload%2F2021%2F10%2F31%2F1c376405-02a2-4572-ba6e-e197a1fbd418.jpg
*Opklikken melden ongepaste reactie doet* ;-)
Menig zolder fapper vindt Juta een lekker wijf, ik zie het ook niet. Eendenbekkie en een stem om van te gruwelen, geef mij maar Yvonne van Gennep.
@Is dit nog nieuws? | 19-02-22 | 09:42: Gut gut, Irene met een blauwe k…, euuuh …,schaatspak.
@D-Fens_1963 | 19-02-22 | 09:43:
https://www.geenstijl.nl/5163357/live-3-kilometer-schaatsen-met-irene-schouten/
2e Tegel. Sommige commentaren blijven hangen in het geheugen...
@Is dit nog nieuws? | 19-02-22 | 09:42: Handjevol. Maar wel mooi:
www.instagram.com/p/Bt-gKFult9S/?utm_...
Ria Visser, dat is pas een mooie vrouw!
Ze is echt en gefocust op de wedstrijd.
Jutta is gefocust op de camera's
@Ilyrm | 19-02-22 | 10:40:
Dat was zeker een mooie vrouw!
Bart Swings! Toch nog een Nederlandssprekende winnaar :)
Zijn ze de B vergeten te drukken op het lint waar de medaille aan hangt? Zeker besteld bij Ali.
Kramer gaat los!
Irene Schouten bewijst dat de perfecte vrouw bestaat!
Duursportdames zijn over het algemeen nou niet bepaald van die feestnummers.
Reaguurders echter……..
Goedemorgen.
img.nieuwsblad.be/iSsSWPC_xBW-KBTGOAj...
@D-Fens_1963 | 19-02-22 | 09:38:
Je gebruikt ze toch niet om te feesten?
@Patje | 19-02-22 | 09:41:
Kijk… dat bedoel ik.
@overVecht | 19-02-22 | 09:42: Heb jij vrienden dan?
@D-Fens_1963 | 19-02-22 | 09:48:
Nee. Hoezo?
C'mon Oranje!! Neem ze te grazen!!
Zoals de Oranje revolutie in de Oekraïne?
Gaap schaatsen.
REAGEER OOK