OM: 4 jaar voor cupcakekoningin van het kalifaat
Siobhan W. hat es nicht gewußt
Daar stond er weer eentje voor de rechter vandaag: zo'n kalifaatbewoonster die zich nu hult in een parasol van onschuld. Siobhan W. (met de W van Walther) uit Den Haag die in 2015 naar Syrië vertrok om daar uiteindelijk te trouwen met een man met een vaste baan (sluipschutter). Dat liep niet helemaal zoals gepland, want haar man kreeg een bedrijfsongelukje en qua oorlog stond ze ook niet aan de winnende kant. De vriendin van Laura H. en bekende van andere Syriëgangers met korte achternamen belandde uiteindelijk in een Koerdisch kamp en keerde eind vorig jaar met hulp van Hofstadgroeper Samir Azzouz terug naar polderlandistan. En nu speelt ze in de rechtbank de vermoorde onschuld, want terwijl het kalifaat mensen onthoofdde op het dorpsplein, bakte zij alleen cupcakejes. Nou, dan heb je aan de Nederlandse justitie een goede, want die slikt deze terreurtranen als zoete koek. Over het algemeen staat er vijf jaar cel voor IS-sukkels die tot na de aftiteling in het kalifaat bleven hangen, maar ons OM eist slechts vier jaar, waarvan ook nog een jaar voorwaardelijk. Want verminderd toerekeningsvatbaar. Een kwalificatie die natuurlijk geldt voor iedereen die vrijwillig afreist naar zo'n haatparadijs. De uitspraak volgt over twee weken, dus dan horen we over hoeveel jaar deze gesluierde cupcake weer door deze gehate samenleving mag huppelen.
Reaguursels
InloggenCupcakes bakken is voor ondersteunende troepen. Keukendienst is ook krijgsdienst.
.
Waarom berechten wij buitenlanders/statelozen eigenlijk in ons reguliere systeem, of heb ik iets gemist en heeft Den Haag ook een IS-tribunaal?
het lijkt alsof IS ten onder is gegaan aan het eten van teveel cup cakes of waren die zo hard dat haar man die kon gebruiken als sluip cup-cake schutter
Zeker niet meer dan een jaar straf want dan verliest ze haar status en Miele. Och en laten we dat dan voorwaardelijk maken want ze wil op vakantie naar Syrie
Ik verwacht vrijspraak. Want zielig, zo'n kamp is natuurlijk ook niets.
Nergens info over de cupmaat van die cakes, merkwaardig.
Met de atoombom hebben we leren leven, maar het wereldrede bedreigende en ultiem dodelijke mohammedanisme wordt overal nog van harte gefaciliteerd.....
Misschien als geschenk naar China sturen, die hebben vast wel een baantje voor haar.
Ze schijnen daar ook Oeihoerenkampen te hebben, dus goed idee.
Na 10 jaar buiten nl vervalt recht op pensioen en andere poen (uitschrijving gba)
De enige reden dat ze terugkomen is fiscaal en hier is de kans op onbegrensd uitdragen van IS waarden het grootst.
Alle fascisten en nazi's die na de 2deWO zijn geëxecuteerd moeten nu vanuit de hel waar zij nu in vertoeven en dit bezien denken; 'wij hadden onze tijd niet mee'.
Er hadden er nog veel meer aan de strop gemoeten, maar daar wilde men, ook in Nederland, niet aan. Wat dat betreft heeft die Juliana een schandelijke rol gespeeld.
@Bigi Bana Boy | 06-08-21 | 10:02: Het was haar moeder, Wilhelmina die de boel traineerde. Er is slecht één burgemeester geëxecuteerd en dat die van Velsen. Een schoft van het zuiverste water maar ook iemand die was ingelicht door de regering in ballingschap over Hannie Schaft en haar verzetsrijders. Dat verraad, geïnstigeerd door Wilhelmina heeft vele verzetsstrijders aan het het einde van de oorlog het leven gekost. Wilhelmina had namelijk een grotere hekel aan communisten dan aan fascisten omdat de communisten mogelijk te veel invloed zouden kunnen krijgen in het naoorlogse Nederland. Of te wel, de Velsener affaire. De burgemeester wist te veel.
Ik geloof haar. Kan mij best voorstellen dat je na een paar onthoofdingen en verkrachtingen trek hebt in een kopje thee met een lekkere cupcake. Even gezellig nazitten met de jongens zeg maar. En iemand zal die toch gemaakt moeten hebben.
Gaat er gelatine in cupcakes?
Aanstormend GroenLinks kamerlid
Waar kan ik de bestedle Miele afleveren?
slaafje kopen op de slavenmarkt
Slavin aantrekkelijk maken voor verkrachting door strijder.
Allemaal geen probleem in dit land want een verhaal kent vele kan ten.
Zum kotzen
Lees: Een verhaal dat verteld moet worden van Brenda Stoter, auteur van het boek Het vergeten volk - over de genocide op het Jezidi-volk.
brendastoter.nl/niet-laura-h-maar-het...
Cupcakes? Valt zo'n verklaring niet onder belediging van het hof? Is tenslotte de verbale versie van je middelvinger opsteken.
Ze kunnen terug. Hun land is grotendeels weer veilig. De IS heeft bijna weer de overhand en er zijn nog heel wat tolken van de coalitie die ze kunnen vermoorden. Laten we die tolken met hun familie dan maar naar Nederland halen.
Moet toch mogelijk zijn om met een campagne van horrorverhalen uit het kalifaat wat wordt gemaakt door en uitgezonden op, ik noem maar wat, de publieke omroep de publieke opinie zo richting de realiteit te dwingen dat deze lichtekooi van een niet nader te benoemen interdimensionaal wezen tot aan Sint Juttemis achter de tralies te krijgen. Oh sorry, ik droomde zojuist een weinig.
Dat 'verminderd toerekeningsvatbaar' is toch wel een dingetje. Dat zijn vaak de gevaarlijksten qua volgzaamheid, ook de verkeerde kant op. Ik vraag me nu af door wie ik liever door een kogel geraakt wordt
Dat zou toch geen faktor moeten zijn. Het verminderd toerekeningsvatbaar zit in hun genen.
Het hoofdingredient voor die cupcakes zal wel cyanide zijn, dat hebben die zielen nodig.
Cupcakes bak je toch in een oven?.
"We halen ze allemaal op anders blijven ze onbestraft......"
Wij noemen haar Rooie Sien. Maar ook Rooie Sien heeft straks in haar definitiefe vonnis een achterdeurtje, waardoor een echte volwaardige vervolging ooit nog kan plaatsvinden. Richt een Tribunaal op, en deze genocidepleegster/meisje van plezier, gaat voor 20+ jaar nat. Moeten de opperhoofden van onze wereld het wel willen, en dat zie ik voorlopig niet gebeuren.
Elke keer hetzelfde liedje, of beter gezegd, hetzelfde narratief. Deze heeft alleen maar cup cakes gebakken, een ander bakte alleen maar Franse koekjes, een ander maakte schoon in het ziekenhuis, weer een ander was lasser, nog een ander ging erheen om voor weeskinderen te zorgen, het was daar één grote, altruïstische gemeenschap overlopend van liefde en solidariteit.
En alle onthoofdingen, verbrandingen, verkrachtingen, slavenhandel in Jezidi's, hersenspoelen van hun 'kleintjes' die bij executies aanwezig moesten zijn, en soms zelfs zelf moesten uitvoeren?
Nee hoor, daar wisten ze niets van en hebben er natuurlijk al helemaal niet aan deelgenomen.
Althans, dat was tot een tijdje geleden het narratief, maar omdat eea zo totaal, maar dan ook volstrekt, ongeloofwaardig is, hebben ze hun narratief nu allemaal aangepast. Ook deze:
"In het boek dat over het leven van Laura H. is geschreven, staat dat de twee vrouwen samen hebben geprobeerd te ontsnappen uit het kalifaat. Ze kwamen er, naar eigen zeggen, al snel achter dat het leven daar niet was wat ze ervan verwacht hadden. De ontsnapping mislukte. Laura H. waagde later een nieuwe poging en ontkwam, Siobhan zou nog lang in IS-gebied blijven."
Je zag het in die Spaanse docu van een paar weken geleden: allemaal hebben ze zich als naïeve, 'domme gansjes' laten foppen door de gelikte propaganda van IS. Die onthoofdingsfilmpjes hebben ze echt niet gezien, hoor; stonden die dan ook op internet? En eenmaal in het kalifaat gearriveerd, zagen ze meteen dat het daar helemaal mis was, en wilden ze per ommegaande weer terug. De ene na de andere ontsnappingspoging ondernamen ze, het lukte alleen steeds maar niet (terwijl ze hier toch met speels gemak de AIVD en de politie omzeilden bij hun 'uitreis').
En hier valt niks te bewijzen, want daar onderzoek doen is ondoenlijk, en de getuigen zijn toch allemaal allang vermoord.
Daarom is die voortdurend herhaalde bewering van de overheid en het OM ook zo'n potsierlijke: we moeten ze hierheen halen, anders lopen we het risico dat ze ongestraft blijven. Terwijl al die ratten niets liever willen dan hier 'gestraft' worden, want ze weten dat er slechts Mickey Mouse strafjes worden opgelegd, en soms zelfs dat niet.
De enige echte - en m.i. dik verdiende - straf die Nederland kan opleggen, is collectieve intrekking van het Nederlanderschap en ervoor zorgen dat die ratten hier nooit meer in het Luilekkerland van de ongelovige honden, varkens, en apen sociale huurwoningen, uitkeringen, en toeslagen kunnen scoren (en in - wie weet hoeveel - een aantal gevallen nog steeds geradicaliseerde wrok- en haatgevoelens zullen blijven koesteren, met wellicht desastreuze gevolgen voor onschuldige Nederlanders.
Heb geduld. De bewijzen zijn er wel, maar niemand durft er nu echt zijn/haar handen aan te branden. De bewijzen moeten alleen nog hard worden gemaakt, en dat lukt niet als je de burgerrechtspraak loslaat op dit soort zaken. Daar is het systeem niet op ingericht. Maar er wordt gegraven en straks letterlijk gespit. Dan kan jaren duren, maar ook dit soort onschuldige dames zitten gewoon in gevonden isisarchieven. Isis documenteerde vrijwel alles. Die archieven en andere zaken zijn veiliggesteld. Het overgrote deel ligt in Amerika. Een ander deel is in het bezit van oorlogsjournalisten. Maar die troefkaarten kan je niet nu effe uitspelen, want dan komen de daders er allemaal met een fopstraf vanaf, want het telt niet mee in de huidige gang van zaken in de rechtzaken. Dan krijg je een soort fotorolletjesmoment, en daarom staat alles onhold.
@LV-225 | 05-08-21 | 21:40:
Nou, ik heb er een hard hoofd in.
@LV-225 | 05-08-21 | 21:40:
-
En wat weet u dat wij niet weten? Niemand kan twee keer voor eenzelfde feit veroordeeld worden - en die meiden krijgen hun drie / vier jaartjes en lopen alláng weer vrij rond voordat er ooit bewijsmateriaal tegen hen opduikt.
@LV-225 | 05-08-21 | 21:40: Je kan toch niet 2 keer voor hetzelfde vergrijp/dezelfde aanklacht veroordeeld worden? Dacht ik.
Ik hoop dat u gelijk hebt, mijn gevoel zegt van niet.
Kunnen we dit niet met een beetje linkse humor weglachen?
En bidden mag ze.
En halalvlees eten mag ze.
En veel kinderen nemen mag ze.
En praten met bondgenoten mag ze.
Maar als ik als kinderloze non-doelgroeper met mijn veganistische broodje in een willekeurig groepje zeg: "Wordt de arabische invloed hier niet een beetje groot?", dan is het "Hééé!!! Dát doen we hier niet, hè!!!" En iedereen zwijgt.
Maar zij en haar geestverwanten bidden, eten halalvlees, nemen grote gezinnen, communiceren met elkaar.
En na de straf: huisje, uitkering (komt natuurlijk) nooit meer aan het werk, huurtoeslag enz en de rest van haar leven psychische zorg om te verwerken dat ze daar alleen maar cupcakes heeft gebakken.
Sociale huuwoning voor mevrouw ..... <urgentie verklaring>
Welkom in Alliesh Gratishhh land
Het land van alleen maar rechten en geen plichten <voor import volk zonder diploma's>
Cupcakes.... ik moest lachen.
Nou, dat wordt het maximale. Reken gerust op een 240 uur schoffelen, dat zal de parasol leren.
Hoe kan een advocaat met Levi als achternaam dit soort vullis verdedigen? Ontbreekt ergens een moreel kompas?
Als we nou eens met zijn allen minder-minder-minder . . . Oh ja. Sorry, my bad.
Hoezo verminderd toerekeningsvatbaar, iemand anders had haar tickets gekocht, haar gedrogeerd en op het vliegtuig gezet en toen werd ze ineens wakker midden in het kalifaat?
Maar 4 jaar voor het bakken van cupcakes? Wie weet hoeveel onschuldige personen in die cupcakes zijn gestikt of aan voedselvergiftiging zijn overleden. En dan hebben we het nog niet eens over het gooien met die cupcakes op het marktplein.
Dacht dat het argument van Vleespet was dat de IS broedkippen naar Nederland gehaald moesten worden om gestraft te worden. Dat argument gaat ook niet meer op. Kan Nederland niet gewoon het geld aan de Koerden overmaken met het verzoek de berechting lokaal te laten plaatsvinden op korte termijn ? Een stuk touw kan ook nog wel meegeleverd worden eventueel.
Geef ze aan de Jezidi's.
Ik verwachtte eigenlijk al vrijspraak wegens "is al genoeg gestraft". Maja, zo'n lage strafmaat was uiteraard wel te voorzien in dit idiote landje waar "strenger straffen helpt niet" tot mantra is verheven, en het langdurig opsluiten van gevaarlijke criminelen als "te duur" wordt beschouwd. 500 euro per gedetineerde per dag zou het kosten. Hey, psst overheid : doe eens mij gevangenisdirecteur maken, en ik beloof zorg dat die gasten niet 500 euro per dag kosten, maar 500 per per maand, if that). Sowiso is het misschien tijd om het gevanginiswezen ook maar eens te privatiseren, zoals in sommige staten van de USA. Aan het werk en de knoet erover.
Playstation, eten en drinken, de was, GWL zal per dag niet zo veel zijn. Ik denk dat die €500 meer opgaat aan huisvesting en personeels- en administratiekosten. Ik denk niet dat u die met factor 25 kunt verminderen.
De vermoorde onschuld. Was ze maar …
De meeste niet toerekeningsvatbare wijven krijgen de meeste kinderen. Dat is nu eenmaal een gegeven. Bijna nooit zie ik mohammedaanse gesluierden zonder een baby in een kinderwagen of een paar peuters of/ en kleuters aan moeders lange rokken. Een kwestie van tijd dat de rechterlijke macht overgenomen wordt door de mohammedanen in Europa. We graven ons eigen graf. En maar wekelijks honderden onrendabelen importeren die op den duur hun geliefden uit zandbakkistan hierheen halen. Onze (klein-) kinderen zullen ons haten.
lijkt een beetje op idiocracy. Zie je ook bij de minder begaafden en dieper: krikken veel kindjes bij elkaar, meer dan de, hoe zullen we hem noemen, homo economicus merocraticus copingcus makkelicus?
En dan lees je de reaguursels. En dan heb je daar niks aan toe te voegen. En dan? Dit is onze rechtsstaat, waar we geen invloed op hebben. Die we moeten 'respecteren'. En dan. Op 4 mei weer een ernstig gezichtje op zetten? Geschokt zijn door de beelden van Auschwitz? Maar dit zíjn de beulen van de concentratiekampen! Nu, hier, anno 2021! Dit wijf, deze Syriëgangers, jihadbruidjes, geef er maar een eufemisme aan, dit zijn dus de monsters die anderen de gaskamers in duwen. Die geschoktheid van 4 mei, is die eigenlijk ooit oprecht geweest? Of is het een aangeleerde, geacteerde, gerepeteerde pose?
Want dit zijn de beulen. Dit zijn de Eichmannen, de Mengeles, de Globocniks. Ze dragen geen petten, maar hoofddoeken. Dit zijn de monsters die mensen laten verkrachten, martelen, levend verbranden. En onze rechtsstaat, die nooit in twijfel mag worden getrokken en waar we zo'n oeverloos respect voor moeten hebben, biedt deze monsters een gerieflijk onderkomen om na een paar jaar begripvolle begeleiding vroegtijdig terug te keren in ons midden. Dit alles op onze kosten, natuurlijk. Ik sta niet meer stil op 4 mei alleen. Ik sta elke keer stil als ik lees over de naïviteit, wereldvreemdheid en het aperte cynisme van onze rechtsstaat.
U relateert helaas teveel aan WO-2.
Voor de rest +1 ( niet meer) tav het 1e en laatste deel van uw reaguursel.
Topcomment
Helemaal juist.
Als je dit soort dingen zegt tegen die "Maar dit nooit weer" figuren, dan krijg je niet begrijpende lege blikken.
We hebben WEER een ideologie van de haat, mensen onder ons neus laten uitroeien.
En wat we nu doen is de kampbeulen als lieve "bruidjes" naar binnen halen, en met fluwelen handschoentjes behandelen, terwijl hun slachtoffers nogmaals mogen doodvallen.
De mensen, die we op 4 mei staan te herdenken, zouden zich in hun graf omdraaien als ze wisten, hoe dit laffe zooitje de vrijheid verkwanselt waar zij voor gestorven zijn.
En Nee, er zijn nooit marokkanen bij de bevrijding van Nederland gesneuveld.
Dat is door de overheid verzonnen, om het voetballen met kransen door "jongeren" op te laten houden.
De verwijzingen naar WO2 zijn wat mij betreft helemaal juist. Het is sowieso een geliefde linkse reflex om WO2 als ijkpunt te nemen, dus waarom niet?
Ik zat er net aan te denken. De figuren die je noemt kan je zeker ook verminderd toerekeningsvatbaar noemen en dat doen we ook niet. En al is ze het wel, dan moet je nog kijken naar wat zij gedaan heeft en waar zij ongetwijfeld weer toe in staat is. Dit soort uitschot, man en vrouw, vertrekken onmiddellijk weer uit Nederland als er ergens anders een weerzinwekkend kalifaat wordt opgetuigd. Als hen gevraagd wordt hier “ongelovigen” te vermoorden, dan doen ze dat.
Te gevaarlijk om los te laten lopen en dus niet doen.
Blind geloof in de maakbaarheid van de mens, teveel mensen met softe studies en sociale oogkleppen op bij de ministeries.
@Roadblock | 05-08-21 | 20:15: Dat laatste is absoluut waar. Ik herinner me een voorval van ca 25 jaar geleden, waarbij een (bescheiden) WO2 monument in het "nogal" multiculturele Amsterdam-West werd "verplaatst". Of liever gezegd, verwijderd, en wel omdat de "buurtbewoners zich aan het monument stoorden". Maar waar het heel specifiek over ging, was de Davidsster op dat monument. Het moet ondraaglijk geweest zijn voor alle gediscrimineerde, kwetsbare, enz. kansenparels die zich "sterk met de Palestijnse zaak verreenzelvigden" om langs dat monument te lopen. Dus werd het weggehaald.
Ja. Dit is zooo vreselijk verkeerd. Het terug halen van die misbaksels.
Beter zou zijn, je wilt terug? Goed, maar eerst 20 jaar het gevang in.
En daarna gaan we je berechten.
@Asteroid-B612 | 05-08-21 | 20:36:
Ik ken dat verhaal.
Als buurtbewoners zich storen aan het overal in frequentie en geluidsterkte toenemen van Azaan (Oproep tot het gebed), kunnen ze doodvallen, of worden ze door de gemeente met een kluitje in het riet gestuurd.
Ik hou de overheid aansprakelijk dat er hier een groeiend aantal lieden rondlopen, die niet alleen het Westen en zijn vrijheid tot het bot haten, maar ook nog in daad hebben bewezen daarvoor te willen onthoofden, martelen, slaven te houden, en mensen te verbranden.
De Islam en het Westen zijn niet compatibel en zullen het nooit worden.
En lieden die dat zeggen (Timmerfranzl) zijn cultuurverraders.
Is het een optie om verplicht steriliseren/ onvruchtbaar maken ook de consequentie is van het spelen van de verminderd toerekeningsvatbaar kaart? Naast het feit dat het strafvermindering oplevert, want dat is natuurlijk gewoon een on/gelukkig bijverschijnsel. Hoe gingen ze hiermee om na de 2e wereldoorlog? Ik kan me echt niet voorstellen dat je niet weet wat daar in het kalifaat werkelijk gebeurde en dat je daar vrijwillig heen gaat, dan ben je ook gewoon medeplichtig in mijn optiek. Maar goed ik ben geen rechter.
U bent recentelijk historisch niet zo heel origineel. Maar ja, ingewikkelde shit.
Verminderd toerekeningsvatbare cupcakekoningin, oftewel achterlijk gebakje.
houd die smileys maar voor FaceBook.
Binnenkort bij M
Voor de kinderen was het een paradijs.
Die mochten de hele dag in de zandbak spelen..
lol
Met cupcake vormpjes.
Ik heb maar één vraag: waarom?
Mag ik de boerka brioche bij de reclassering bestellen of toch bij de PI aan de Schie. Vragen vragen vragen.....
Draagt de EU bij aan de kosten van huis, bed, bad, brood, miele, auto, fitnessabonnement, en boerkabijdrage van deze dame?
Jawel. Wij betalen de EU om erop toe te zien dat wij dat allemaal betalen. En ook nog om erop toe te zien dat wij bijdragen aan het sluitend krijgen van de begrotingen van landen die dat zelf niet willen doen. De EU draagt al deze kosten, en wel van ons geld. Van uw geld.
Kaag en Grapperhaus vinden de internationale rechtsorde belangrijker dan de interne veiligheid in Nederland. Natuurlijk kan het OM vanuit Nederland niet de gruwelijkheden onderbouwen die zijn begaan in het gedroomde kalifaat. En natuurlijk krijgt deze kalifaatkip niet haar verdiende straf en kan zij op kosten van de Nederlandse belastingbetaler riant verder leven. Zowel Kaag als Grapperhaus hebben een grote verantwoordelijkheid op de schouders genomen wanneer deze fascistische theocraten gruwelijkheden begaan in Nederland.
Heel IS Bakt.
hakt.
Zijn we de enige die ze terughalen of doen buurtlanden dat ook?
Daar hoor ik namelijk weinig over.
België ook.
Landverraad, collaboratie, medeplichtig aan oorlogsmisdaden, dat zijn steekwoorden die in me opkomen vanwege het daar zijn. En dat je dan ook nog cupcakes gaat bakken terwijl om de hoek mensen gemarteld, opgehangen en onthoofd worden vanwege hun afkomst of geloof is net zo erg als die terreur zelf.
Vandaar verminderd toerekeningsvatbaar.
Tering , zit ik na een dag werken, de 4x400 te kijken met die frisse meiden en dan nu die gesluierde woestijnwijven op mijn netvlies … precies het verschil
Kijk een keer vrouwen 1500, 5000 m, dan weet je weer precies waar hypocrisie kan beginnen.
Vraag om het recept.
Dus dit is een van de dames die Sigrid Kaag zo graag naar Nederland wilde halen?
Als ik hier op inhoud op reageer dan kan ik weer een paar weken mijn onderbuik niet laten leegstromen en komt dat leuke kinderhoofdje daarna weer terug.
Mijn vraag is wel; Hoe komen we hier in vredesnaam vanaf?!
Niet. Het hele rechtsysteem en politiek zit onderdompelt in christelijke waarden van boete doen en vergeving.
Eigenlijk moet dat leven in het kalifaat een waar paradijs zijn geweest ; je brak er je nek over de heren die "slechts" kok waren en vrouwen die "slechts" banketbakkers waren. Obesitas moet daar toch een toenemend probleem zijn geweest.
En wij maar denken dat er in Afrika altijd te weinig eten is…
Kan deze kalifaatkip na afloop van haar hechtenis niet voor straf cupcakes gaan bakken bij Kaag, als hulp in de huishouding ihkv re-integratie?
Heel inclusief en divers, waar Kaag eindelijk kan tonen dat "woorden gevolgen hebben" om zo haar overtuigingen uit te dragen door daden te laten spreken ipv om het deugen terroristen te sponsoren in het MO.
Heeft ze al een manager die de pr doet en de boekingen regelt voor de talkshows? En er zitten natuurlijk genoeg uitgevers te wachten op het boek dat ze gaat schrijven. Lafheid vermomd als - überhaupt - misplaatste empathie, gecombineerd met zelfgenoegzaamheid. Dat is waar deze maatschappij aan ten gronde gaat. Dit komt niet meer goed.
Leuk boek zal dat worden. Met recepten voor knallende cupcakes?
@GWBA | 05-08-21 | 19:18: Lol
Gelukkig mag de rechter meer straf uitdelen dan de eis van het OM. Die kans is niet groot, maar je weet maar nooit.
Ha! Nou ik weet het antwoord al. Zal zelfs minder worden.
Ik denk dat wel 80% van de Nederlandse bevolking het belachelijk vindt dat die rotwijven worden teruggehaald en hier berecht worden.
Ben wel benieuwd welke invloed die 20% heeft zodat het gewoon wel gebeurt.
Hier zo je een referendum over moeten houden.
Ik denk dat het eerder 95 om 5 is.
Vraag maar aan de VVD.
@zoalsikhetzeg | 05-08-21 | 19:11:
Zou ook best kunnen.
Afschaffen van de laatste vorm van referendum kwam ook precies op tijd.
@zoalsikhetzeg | 05-08-21 | 19:11: Is dat de verhouding moslims tot niet moslims? Oorspronkelijke Nederlanders denk ik 99% tot 1 % waar de ene procent gerekend kan worden tot wat zij claimt te zijn: "verminderd toerekeningsvatbaar"
@funda | 05-08-21 | 19:22:
Geinig..
Zie je morgen in het volgende Corona Topic..!!
Willens en wetens naar het kalifaat getrokken.
Overlopend van haat naar het verdorven westen.
Accepteer de consequenties van je daden, laat de Yezidi de berechting doen.
Komen rechters ook weleens voor de rechter?
Nee.
@de uitbater | 05-08-21 | 19:09:
En controleren WC-Eenden elkaar weleens?
@Mr_Natural | 05-08-21 | 19:10:
Lol.
Waarom halen we niet het hele kalifaat hierheen? Je doet het voor een ander toch?.
“het hele kalifaat” was dah?
@D-Fens_1963 | 05-08-21 | 19:10:
Vragen zijn als zandkorrels in de woestijn.
Ik zou zeggen, binnenkort aan tafel bij een van de vele talkshows, eigen musical natuurlijk, en volledig ondergedompeld in pampered slachtoffer hulpverlenend door de overheid (wij allemaal dus) gesubsidieerde hulpverlening instanties. Want zielig.
Cupcakekoningin of miss baksel.
Zakken toch in bij eerste beste bom inslag?
Als je vrijwillig afreist naar Syrië omdat jouw droom het kalifaat is, dan moet je toch sowieso tbs krijgen? Immers je bent zooo dom en je lichaamsbeeld zo abject en infaam dat de kans op recidive richting de 100 procent gaat.
Nee, hier in Nederland krijg je het predicaat ZIELUGG.
ISIS, Turken en Marokkanen hebben hetzelfde gedachtegoed. Alleen volgen die ISIS-mensen dat gedachtegoed letterlijk.
Ik mis ergens een nul, in de eis van het OM.
Hallo binnenkort nieuwe buurvrouw.
Ze moet een koekje van eigen deeg krijgen!
(Ter nagedachtenis aan Seth Gaaikema)
#kudtland
Kan die islamheks niet gewoon gedumpt worden boven het kalifaat,? mag ook een bezem mee nemen. Over 2 jaar loopt dit gedrocht weer draken uit te kakken.
Ze wilde zich gewoon in alle rust en zonder pottekijkers voorbereiden op de CupCakeCup
Verstandelijk beperkt. Pfff.
Soort zoekt soort.
Iedereen is verstandelijk beperkt.
ZE LACHEN ons uit. Keihard.
'They smile in your face'
Als willens en wetens voor haar sniper man en anderen heeft gekookt,
is ze medeplichtig aan terrorisme.
Ho,ho, eerst is zij haar lieve innig geliefde man verloren en nu zult u haar nog even natrappen ook.
Laten we een poll houden over hoeveel weken straf we gaan spreken.
We houden het simpel: meer dan 20 weken Ja/Nee en hoeveel dan wel.
Wie het dichtst bij zit wint een voetreis naar Spin Boldak.
Vader en moeder kunnen trots zijn op hun dochter.... over falende opvoeders gesproken. Daar kan de vader van Sanil nog wat van leren.
Ja, maar we straffen zwaar in Nederland, echt waar.
"Want verminderd toerekeningsvatbaar."
Dat geld voor iedere gelovige, het is recht evenredig met de graad van geloof.
Deze wandelende brievenbus zorgt alleen maar voor last- en kostenpost.
Vind het altijd leuk om hier te mogen lezen hoe veel medereaguurders een strafmaat willen hanteren gelijk aan een strafrechtelijk systeem waarvan ze anderzijds menen dat het 1001 jaar achterloopt.
U vindt vier jaar voor landverraad te billijken?
Wacht maar tot iemand je kind doodrijdt, eens kijken hoe je dan over het strafsysteem in NL gaat denken.
Dat strafrechtelijk systeem heeft deze parasol samen met haar vriendjes ook in Syrie gehanteerd. Dus prima als zij volgens "hun" systeem veroordeeld worden.
@TheBigKirth | 05-08-21 | 18:49: #teamcasper
Met de invasie van de nieuwe bezetters zijn we 1001 jaar achteruit gegaan in tolerantie en humaniteit dus zal de strafmaat ook aangepast moeten worden.
Die strafmaat wordt steeds aantrekkelijker, omdat wij hier onder de voet worden gelopen door een zwerm achterlijken, die in hun denken en doen inderdaad 1001 jaar achter lopen.
@Trasnochador | 05-08-21 | 18:46: Pfff, kutlandverraad? Really? Lijkt mij 4 jaar wel te billijken ja.
D-Fens begrijpt niet dat wij nog altijd leven in een land van melk en honing. Zolang je niet aanzet tot geweld, mag je hier alles zeggen. En ja, er gaat van alles mis, maar ik wil nog steeds niet ruilen met Belarus.
4 jaar is ok maar dan wel mèt tbs.
@D-Fens_1963 | 05-08-21 | 18:57: die lage straffen voor dit soort uitschot is onderdeel van het probleem waardoor dit langzaam maar zeker inderdaad een #kutland wordt. In Excel noemen ze dat een kringverwijzing.
@De Maagd Maria | 05-08-21 | 19:03: Nee, Fens begrijpt er inmiddels niks meer van.
* in GS webshop aangeschaft t-shirt met verwarde man opdruk aantrekken doet *
Het leuke is dat D-Fens_1963 werkelijk denkt dat dit uitschot 4jaar krijgt.
Goed idee, Fens, dat T-shirt. En dan ga je met dat shirt aan naar Loekasjenko en dan zeg je dat je hem een kul vindt. Kijken wat er dan gebeurt.
Lul dus.
@de uitbater | 05-08-21 | 19:08: Eeey, 4 jaar voor landverraad verzon ik niet hè.
@De Maagd Maria | 05-08-21 | 19:12: Vanwaar jouw frustraties tav de gang van zaken in Belarus?
Laat mij daarbuiten aub.
Opdracht voor vanavond bij het slapen gaan: Probeer je in te leven in een persoon die in een gat in de woestijn staat dat dichtgegooid wordt om hem/haar levend te begraven. En kom morgen terug met je leuke bevindingen.
D-Fens noemt dit land een kutland en als je dat kutland verraadt, is een straf van vier jaar wel redelijk. Ik wijs hem erop dat het hier zo slecht nog niet is en dat landverraad elders toch echt wel wat steviger aangepakt wordt. Maar dat kwartje wil niet vallen. Overigens, als het hier zo kut is, waarom dan niet uw heil elders zoeken?
Altijd wel leuk om te lezen dat er mensen zijn, die het opnemen voor lieden die het doodschieten niet waard zijn.
Geef ze aan hun slachtoffers: De Jezidi's.
@De Maagd Maria | 05-08-21 | 19:23: 1 kut trekt harder dan, ach laat ook maar ;-)
Niemand hier die het heeft over levend verbranden, met een keukenmes onthoofden, langzaam verzuipen, lichaamsdelen afhakken, oogjes uitsteken of andersoortige middeleeuwse barbarij waar dit "is vrede"-geloof zich nogal eens van bedient. We pleiten hier voor een forse lang verblijf achter de tralies, compleet met TV op de cel, plenty activiteiten, 3x daags een maaltijd en 5x daags met het hoofd naar het Oosten en de reedtnaar het Westen. Een heel riedeltje -gogen ter beschikking als voorbereiding op de terugkeer naar die verdorven NL samenleving met uitkering, toegewezen huurhut en Miele. In geen enkel opzicht is de detentie dus te vergelijken met een soortgelijke maatregel, opgelegd in het strafrechtsysteem van het beloofde kalifaa(l)t. Fijn dat je het leuk vind om te lezen, opgaan doet je vergelijking geenszins.
Weet je wie er ook met ovens werkte?
Pizza gisteren....
Bocca Lupo?
Mario!
Ja m’n buurman, die is gepensioneerd vuilverbrander.
Ludwig von B?
2015 is ze gegaan, IS begon al in 2014 met het verspreiden van die onthoofdingsfilmpjes. Die lui van bijvoorbeeld de Farc proberen hun wandaden nog te verhullen als ze recruteren, IS maakte er reclame mee.
4 jaar cel is precies de reden waarom we dit soort tuig juist NIET moeten ophalen en lekker daar in hun eigen sop moeten laten gaarkoken. 4 jaar cel, mijn god zeg. En dan met 2+ jaar vrijkomen en de rest van je leven uitkering trekken op kosten van de Nederlandse belastingbetaler. Dat wijf heeft gewoon de hoofdprijs gewonnen alleen al door naar Nederland terug te komen. Walgelijk weer.
Beter van de toren op schiphol afflikkeren.
Precies juist dit, wij tot ons 67jaar werken en belastingbetalend zulke sujetten kunnen onderhouden van uitkering en huurhuis.
Exact. En het is op voorhand ook al gezegd dat het een schertsvertoning zou worden. Dat on rechtssysteem daar helemaal niet geschikt voor is. Hoop is ook dat de Koerden en Yezidi hier notie van nemen en dat subhumaan schuim niet wéér overdragen aan Grappie & co. Maak ze alsjeblieft zoek.
@Mazzelstof | 05-08-21 | 18:46:
Hunt them down brave Yezidi women!
@2tribes | 05-08-21 | 19:12:
Ja, want de laffe honden hier kan je niet op rekenen.
Ik stuur haar elke week (208 stuks) een kaartje dat het hier zo geweldig is in het kalifaat en hoop dat ze weer weer terug komt.
Uitleveren aan Jezidivrouwen zou een gepastere straf zijn.
Uitzetten naar een land waar eigen rechter spelen wel mag.
Overdragen aan een land waar ze een rechtssysteem hebben die toereikend is om met dit soort misdaden te kunnen dealen was al voldoende geweest.
Het Nederlands rechtssysteem kan hier niet mee omgaan, dat was precies de reden waarom ze per se hier naar toe moesten.
D66 Modus aan <Die plofkip is er ook gewoon ingeluisd. Iets meer begrip voor haar situatie beste reaguurders.> D66 Modus uit
Word steeds gezelliger hier in dit kudtland
Dit sujet gaat helemaal geen 4jaar zitten hahaha alleen de gedachte al, binnenkort uw nieuwe buurvrouw.
Is ook maar de eis. De dieptreurige, beledigende en eigenlijk ronduit smadelijke eis. Dat is dus hooguit 1 jaar voorwaardelijk op zijn best. Maar ik denk niet dat rechters zich nog gehinderd voelen om gewoon vrijspraak te vonnissen.
Gelukkig weinig sociale huur in mijn provinciedorp en op gepaste afstand.
@Repliek_in_stijl | 05-08-21 | 18:42:
Die krijgt echt wel voorrang op uw kinderen die al 12+ jaar op de wachtlijst staan.
@republiek: maar ze lopen er wel al he?
Een burger die ernstige strafbare feiten pleegt vanwege godsdienstwaanzin komt eerder vrij en moet altijd uitzicht houden op re-integratie. TBS is 1 van de duurste instellingen die Nederland kent.
Een burger die geestelijk net iets meer mankeert, een diagnose krijgt, maar geen delict pleegt, komt op een wachtlijst, krijgt voor de rest van zijn leven een indicatie voor de Wet Langdurige Zorg en komt daar nooit meer uit.
Welkom in Nederland, waar terroristen meer rechten hebben dan psychiatrische patiënten.
TBS-ers zijn ook drie vier vijf keer zo duur per jaar als bejaarden met Alzheimer. Vaak mensen die vroeger nog zes dagen per week moesten werken. Die zich in hun eigen tijd en mbv avondschool hebben opgewerkt. Die hun kinderen fatsoenlijk hebben opgevoed en nooit een dubbeltje te weinig belasting hebben betaald.
@theo-is-dood | 05-08-21 | 18:43: Raak.
Hard, maar zó waar.
@theo-is-dood | 05-08-21 | 18:43:
Zo waar dit.
Waarom zijn die mensen hier?
Wat denk je zelf?
Vage profiel tekening. Die rechter zit met zijn pink in zijn neus te peuteren. Cupcake bakster heeft een rare bobbel in de nek en de advocate zit op een of andere vage manier in haar lichaam piano te spelen.
Maar, maar, wat zegt Art. 97 dan onder Misdrijven tegen de veiligheid van de staat?
Titel I. Misdrijven tegen de veiligheid van de staat
Artikel 97
1.Hij die met een buitenlandse mogendheid in verbinding treedt, met het oogmerk om haar tot het plegen van vijandelijkheden of het voeren van oorlog tegen de staat te bewegen, haar in het daartoe opgevatte voornemen te versterken, haar daarbij hulp toe te zeggen of bij de voorbereiding hulp te verlenen, wordt gestraft met levenslange gevangenisstraf of tijdelijke van ten hoogste dertig jaren of geldboete van de vijfde categorie.
Precies dit.
We waren toch in oorlog met IS?
Begrijp ik ook niet, waarom kan men hier niks mee?
@letopuwzaak | 05-08-21 | 18:44:
Om de simpele reden dat men niet wil.
200 zweepslagen, om mee te beginnen. Daarna aan de schandpaal op t marktplein
Dus…als ik het allemaal goed begrijp, is deze samenleving toleranter voor terroristen dan voor ongevaccineerden.
D66 maakt hier de dienst uit, niet Mark Rutte…
Want ongevaccineerden worden ook 3 jaar opgesloten..
Is nieuw leiderschap
@* Il Principe * | 05-08-21 | 18:32:
Jij denkt echt dat dit schorem 3jaar moet zitten?
Hoeveel jaar kregen die mislukte moskee 'aanslag' plegers ook alweer?
@* Il Principe * | 05-08-21 | 18:32: nee, permanent uitgesloten.
Hoe kun je als OM nu bewijzen wat die mormels daar in die zandbak allemaal geflikt hebben?
Lijkt me vrijwel onmogelijk.
En zonder bewijs geen- of een lage straf.
De loverboy van Ans boersma werd er ook herkend door slachtoffers.
Het feit dat ze er heen gingen, is al meer straf waard. Isis stond bekend om hun online marketing, hun hippe filmpjes met puik montagewerk. Ze WIST hoe het daar aan toe ging en wat het grotere plan was. Ze ging er heen omdat ze dat idee steunde. Daarbij heeft ze Nederland verraden, en daarmee komt ze conform Art. 97 van Misdrijven tegen de veiligheid van de staat in aanmerking voor een levenslange gevangenisstraf.
Zo! Next!
M.i. zou hier dan ook de bewijslast bij haar moeten liggen. Laat haar maar aantonen dat ze inderdaad zo braaf is geweest. Zij heeft immers het besluit genomen daar heen te gaan, wetende wat zich daar afspeelt.
Normaliter, als een verdachte claimt dat er verzachtende omstandigheden waren, is het toch ook aan die verdachte om dat hard te maken?
Het Om moet helemaal niets, dit hoort in een militaire rechtbank thuis.
@W_F | 05-08-21 | 18:42:
Daar heb je een goed punt.
@Timide_Aso | 05-08-21 | 18:31: zoek maar eens op hoe de Nederlandse Spanjestrijders zijn behandeld. Die tijdens de Spaanse burgeroorlog (1936-1939) naar Spanje trokken om de wettig gekozen regering te steunen
Alleen al je aanwezigheid in bv Auschwitz kan je medeplichtigheid holocaust opleveren. Dit zou mijn inziens ook van toepassing mogen zijn op hen die zich bewust in IS gebied ophielden: medeplichtigheid aan genocide. Hoe klein je aandeel ook was.
@Lorejas | 05-08-21 | 19:00:
Fair enough.
Wat ik nou niet begrijp is dat ze uit het kalifaat paradijs naar de gristelijke hel in Nederland terug willen.
Het beste van 2 werelden, dat dan weer wel.
Geld..... geld wint altijd.
Heeft de rechtbank al doorgevraagd over hoe ze nu over het kalifaat denkt?
Ik zie het scenario al: even vastzitten, dan de bijstand in plus een woning, een relatie met een andere salafist en zo snel mogelijk zoveel mogelijk kinderen die worden voorbereid op de jihad. Mooie verhalen over vroeger toen mama nog in het kalifaat was.
Tel uit je winst. En we laten het gewoon gebeuren.
Voordat je gelooft wat ze te melden heeft over ze nu over het kalifaat denkt moet je volgens mij ook geloven dat ze cupcakejes bakte. Wat zij uit die put in haar tronie walmt is van nul waarde.
Ik dacht dat ze vooral heerlijke zandgebakjes maakte.
Ze bakt ze alleen wel heel bruin.
Krijg hoop bij het zien van de tekening; ze draagt slechts een hoofddoek .
De nieuwe presentatrice van Heel holland Bakt is bekend.
Gaat u nu de NPO op ideeën brengen?
Ik moest lachen. Tot de aftiteling. Liever tot de aftakeling in de cel met die Kalifaathoer.
Als je wil weten hoe extreem dom het vrijlaten van deze jihadbruidjes is, kan ik je dit videofragment aanraden: www.youtube.com/watch?v=eD7hDRTWKjY&a... 4 jaar staatshotel is compleet verwaarloosbaar in een cultuur die al vijftien eeuwen in oorlog verzeild. en.wikipedia.org/wiki/Timeline_of_ear...
'Bruidjes' roept een volstrekt niet bij deze heksen passend beeld op wat mij betreft. Die rechtbanktekening gezien?
Guilty by association zou in deze gevallen al voldoende bewijs moeten zijn.
Waren we niet in oorlog met IS volgens Rutte? Moet deze vrouw dan niet als landverrader worden gezien? En kreeg je daar niet de doodstraf voor in oorlogstijd? Vragen, vragen...
Rutte vond ook in eerste instantie dat ZP moest blijven enz.enz.
Precies wat we al dachten, fopstraf van 4 jaar en geen 20 jaar of zo. En na die 4 jaar gaat ze opdringen hoe "goede moslims" allemaal zouden moeten gaan leven? Of worden er misschien zelfs mensen gerecruteerd voor aanslagen? En wie voedt die kinderen op na die 4 jaar? Wordt ze wel uit het ouderlijke gezag ontzet? Zo nee, waarom niet?
Verminderd toerekeningsvatbaar , ja als we het daar op gooien .
Een normaal mens maakt niet iemand koud , alles wat de wet overtreed is ontoerekeningsvatbaar .
Want doet iets wat niet mag en gooi het dan op ontoerekeningsvatbaar .
Nee dus ook als je iemand koud maakt ben je volkomen bij zinnen maar wel door en door verrot.
Dus laat de term ontoerekeningsvatbaar niet meewegen in een vonnis .
Je veranderd toch langzaam van een boze blanke man in een woeste blanke man onderhand. Insha allah komen er herverkiezingen.
Hoeveel haatbaardbaby's heeft deze cupcakekech geworpen ?
Dat we dat even weten.
"ons OM eist slechts vier jaar, waarvan ook nog een jaar voorwaardelijk. Want verminderd toerekeningsvatbaar."
Zucht......... het is om moedeloos van te worden. Hoe lang zat ze in voorarrest? Dat wordt er namelijk nog afgetrokken. Van wat er dan overblijft, gaat standaard een derde af wegens 'goed gedrag'.
En bovendien is dit slechts de 'eis' van het OM. De rechter kan daar nog makkelijk van afwijken (natuurlijk in voor de IS rat gunstige zin).
Het is echt ongelooflijk dat je deze gestoorde idioten weer toelaat tot dit land.
Afpakken dat Nederlandse paspoort en voor altijd opflikkeren..
Typisch gevalletje voor Annette om op te lossen.
haha cupcakejes bakken en dan 4 jaar de cel in ? gewoon vrijspraak ze maakte tenslotte iedereen blij met een cupcakeje,
gewoon aan de galg midden op de plein net als vroeger gewoon weg ermee.
Waarom zou het OM Nederland zo haten? Zijn juristen zo gepest vroeger?
Ze willen laten zien dat je elk redelijk standpunt kunt omkeren in een woordenbrei waar de gemiddelde Nederlander de onzin niet meer van inziet.
Je komt er bij justitie, OM en de rest van de overheid alleen in als je aantoonbaar linksdragend bent.
En Nederlandhaat is onlosmakelijk verbonden met onze linkse ideologie.
Zal die Jezidy mevrouw ook een dossier over deze dame hebben?
Ojawelzeker precies 7.62 mm dik.
Van een oud vrouwtje geweest, nooit in gerookt en er zit een nieuwe accu op. Starten en wegrijden. Dankzij ons Linkse OM. De domme smeerlappen.
De dagelijkse praktijk en gestoorde gerechtelijk uitspraken bewijzen dat de meeste rechters niet eens geloven in het straffen van daders, het is ze geleerd begrip te hebben voor daders en hun daden en weg te kijken bij het leed van de slachtoffers.
Geen uitspraak, maar eis van OM. Lees jij de stukjes wel voordat je je populistische gebral eruit braakt?
@* Il Principe * | 05-08-21 | 18:15:
Wat een onzinnige reactie, comments lezen is niet aan jou besteed.
@* Il Principe * | 05-08-21 | 18:15: hij zegt toch niet dat hij over dit specifieke geval praat?
Het had nooit zover mogen komen dat dat wijf hier berecht zou worden.
Levenslang Persona non grata.
Waffen SS'ers kregen vergelijkbare straffen na 1945. Maar ja die liepen niet rond met gedachten om onschuldige burgers plat te rijden, kapot te steken en om bommen op vliegvelden te laten ontploffen.
Nee dat waren inderdaad gewoon geüniformeerde soldaten, geen terroristen. Daarnaast haten ze geen joden, Slavische mensen of homoseksuelen.
Effectief 3 weesgegroetjes, niet mer doen en 2 weken het kruidentuintje van het nonnenklooster bijhouden dus. Ach ja, Islam moet en zal er doorheen gedrukt worden in dit land en dan krijg je automatisch figuren erbij waar het nieuws dagelijks vol mee staat. En zelfs al zou ze oprecht tot inkeer zijn gekomen, voor haar staan 20 andere Kalifatima's klaar om het de volgende keer gewoon weer te proberen, zeker ook omdat ze zien dat Nederland een uitstekend vangnet biedt voor als het misgaat daar.
Vergelijk het met het casino, je zet alles op zwart en als het toch rood wordt geeft de bank je gewoon je inzet + rente terug.
Werkelijk gewoon onvoorstelbaar. Het OM schijt gewoon zonder pardon recht in het gezicht van Yezidi en andere slachtoffers van deze zieke moordcult.
en daarna doet ze plof.
En hup weer een paar larven eruit gepoept?
Zeg ik het nog maar een keer:
Verminderd toerekeningsvatbaar moet leiden tot hogere straf. Want anders snappen ze het niet.
verminderd... je moet eens tegen getinte kopschoppers zeggen etc.... krijg je het hele alfabet van dit verkwanselde land over je nek. Jullie land gaat ten onder zei mijn neef Joris laatst (Australië....)
@hagelkruis | 05-08-21 | 18:12:
Die heeft zichzelf dus al op tijd weggejorist...
Lukt niet, ze zal het helemaal niet snappen, want ze was ontvoerd door de mooie prins Kamar Alzaman uit 1000 en één nacht met felle grijze ogen en een paard dat over de hemel reed en haar ontvoerde (giechel) naar een rijk vol van juwelen, mobieltjes en knappe dienaren en dienaressen in gewaden die alles voor haar deden in het met goud beklede paleis, waar ze zou gaan waden in ezelinnenmelk en het zou er iedere dag feest zijn met Gijs Pardoel en Snollebolleke.
Dat hadden de dienaren van de prins haar verteld.
Dus is wel wat teleurgesteld.
Deze vrouw zal het nooit snappen omdat ze altijd haar geloof zal blijven aanhangen. Er is dus niets mee te beginnen en er is geen enkele hoop om haar op andere gedachten te brengen.
4 jaar
Laat het ff inwerken.
Ze heeft meegewerkt om mensen te onderdrukken. Haar ideologie heeft ze daadwerkelijk aan meegewerkt.
Wellicht ook mensen eigenhandig mishandeld of gedood.
Daarbij wij hebben een verantwoording naar de bevolkingsgroepen waar genocide op geprobeerd te plegen is.
Die straf is te laag veel te laag.
Eigenlijk 3 jaar, want dat ene jaar voorwaardelijk is a) idioot (verwacht je werkelijk herhaling?) en b) window-dressing, zodat de eis nog een beetje zwaar lijkt.
Het is totaal bizar. Maar we kunnen niet zeggen dat we niet aan zagen komen dat Nederland hier zou falen. Hoop dat ze daar in Syrie notie nemen dat als ze deze vrouwen aan Nederland uitleveren ze straffeloos gaan en vervolgens gratis geld, gratis woning krijgen en waarschijnlijk minimaal een column in een landelijk dagblad, danwel een boek en een verfilming daarvan, danwel bij gebrek aan belangstelling een documentaireserie bij de VPRO.
Eng is het, doodeng hoe snel mensen weer rond lopen. Helemaal omdat de huidige criminaliteit niet meer te vergelijken is met de criminaliteit van 10 jaar geleden.
Ik lees nooit iets over het NL-paspoort innemen na het uitzitten van de straf. Straf uitzitten en uitzetten of worden dit soort types gewoon weer de maatschappij in geflikkerd?
Ik kan er met mijn kop ook niet bij. We hebben gewoon een wet die inbeslagname paspoort mogelijk maakt. Wordt nooit gebruikt.
Met d'r cupcakes, flikker op zeg.
Ik heb één van die cup cakejes mogen proeven. Nou, het was een kut cakeje !
Uiteindelijk winnen deze sujetten erbij.
Ik snap echt totaal niet waarom het in Nederlands belang is om deze mensen terug te halen. Wat hebben wij hier aan? Waarom doet de regering dit? Dit kost geld, we halen een potentieel gevaarlijk iemand hierheen die na 3 jaar cel weer gewoon op straat kan rondlopen. Ik vind dat er nogal slecht wordt omgegaan met onze belangen in Den Haag.
.. daar zegt je wat! Wat hebben wij daaraan, lees, wat is ons belang?! Die vraag wordt doorgaans niet gesteld door regerende partijen.
Deugen. Het nederlandse belang is deugen. En het staat leuk in een rapport want dan kunnen ze ook internationaal zien dat ze deugen.
Het vanderlandsch rechtersgilde & ministerie van Justitie houden duidelijk van wat spanning en sensatie
spanning vooral voor de bevolking die mag mijden onder de geimporteerde en gepamperde criminaliteit
De redenering die Gabberhaus heeft uitgesproken is dat ze beter hierheen gehaald kunnen worden om te worden berecht, waarbij ze niet in verstek woorden veroordeeld, dan dat ze anniehoetjes hier naartoe komen en er geen zicht meer op is.
Dit gaat dus over een lekke grens, en mensen waartegen 'ze' het volk niet kunnen verdedigen.
Het lijkt me ook vrij bekend dat deze lui zichzelf niet gaan heroverwegen tijdens een eventuele straf, maar er meer vastberaden uit zullen komen. De logica van muzzels is vrij idioot.. Iets van "gaat naar een sport school en voorwaar ziet welke kracht alla u zult schenken"..
Die tekening is niet helemaal goed gegaan. Transparantie is een groot goed, maar overdrijven IS bepaald geen sinecure.
Onvoorstelbaar dat men die verhalen slikt.
Blij dat jullie het niet over IS-bruidjes hebben. Terrorist is de enige goede aanduiding.
REAGEER OOK