Tendentieus, ongefundeerd & nodeloos kwetsend

Sywert reageert. Niet iedereen overtuigd

Nou. Dan doe je toch lekker zelf onderzoek

Afgelopen zaterdag verscheen er een sloopstuk over Sywert van Lienden in de Azijnbode. Overduidelijk ingestoken door VWS, dat al een jaar clusterfuckt met de corona-aanpak en daarover alle luiken gesloten houdt, en  afgeschoven op Sywert die met zijn Hulptroepen eerder, sneller en meer mondkapjes voor de noodlijdende zorg wist te importeren uit China dan het "Landelijk Consortium Hulpmiddelen" (en ondertussen openlijk kritisch was op LCH/VWS). 's Anderendaags verklaarde het MinVWS in een follow-up van 1 woord aan VK dat ze "opheldering" wilden van Sywert over hun eigen deal met Sywert. Maar dat is kennelijk normaal, dat ministeries zich via de media afvragen hoe hun eigen deals tot stand kwamen. 

Met de kennis van nu doen velen (met name mensen die Sywert sowieso al haten, zelf uit de publieke ruif vreten, inktkoelie zijn of een combi van die drie dingen) alsof Sywert zich moedwillig verrijkt heeft over de rug van de gelockdownde belastingbetaler. Maar wij herinneren ons dat het ruim een jaar geleden chaos, onzekerheid, onmacht en onkunde was in de bestuurscultuur van omvallende vvd-ministers, invallende PvdA-ministers en schoendragende CDA-ministers, en dat de overheid zijn eigen aanbestedingen, inkoop en logistiek niet op orde kreeg. En dat Sywert toen met CoolBlue, KLM en iemand van Oranje een eigen luchtbrug naar China opzette om Onze Zorghelden weer te laten ademen: Hulptroepen.

Dat werd onder leiding gedaan van iemand die vandaag in een dode boom door een ironie-imiterende columnist die thuis aan de keukentafel schrijflessen aan huisvrouwtjes geeft een "burgerlul" werd genoemd, en dat werd een succes. Bonuspuntje voor alle burgerlullen, zou je denken. Vorig jaar juni zat deze specifieke burgerlul bij ons in de studio voor wat toen nog het Coronacafé heette en daar vertelde hij dat het in Nederland "klaar" is qua voldoende FFP2-mondkapjes voor de zorg, maar dat er in het buitenland nog voldoende handel is. Daarover suggereert hij dat ie er dan wel zelf wat aan over wil houden. Daar kunnen we de fout niet in vinden want geld verdienen met hard werken is niet vies, maar veel Volkskrantlezers beschouwen dat als een soort van bewijs dat ie dus malversaties heeft gepleegd in de deal met VWS. Nou ja, interpreteer en oordeel zelf, hierboven.

Interpreteer vooral nog meer: vanavond is Sywert na een gesprek bij VWS met een langverwachte eigen verklaring gekomen en omdat iedereen zijn posities al had ingenomen naar aanleiding van de berichtgeving in VK, wordt de respons voornamelijk met scepsis ontvangen. Ook Hulptroepen heeft een verklaring online gezet. Je moet die twee verklaringen wel echt naast elkaar leggen (en enig inzicht in stichtings- en bv-structuren hebben) om te begrijpen wat er uitgelegd wordt, er zal nog wat meer openheid van het ministerie én de mondkapjeshandelaar moeten komen en bovendien blijft 1 breed levende vraag vooralsnog onbeantwoord: waarom heeft Sywert niet hardop er- of ontkend dat ie zelf geld overhield aan de deal met LCH? Maar ook dan hebben we zelf nog steeds een wedervraag open staan: Waarom wordt juist Sywert tussen ministerie en drukpers geplet terwijl er een miljard naar futloze fieldlabs gaat, een onbekend bedrag naar falende apps, en VWS ook voor 38 miljoen ondeugdelijk materiaal bij een andere partij inkocht? Want dat is wat we missen in deze coronasoap: een weging van de belangen van de overige betrokkenen en dan met name de selectief lekkende ambtenaren die voor 100 miljoen bij Sywert inkochten maar die producten nu in pakhuizen laten wegrotten. Zelfs Teletekst is nog niet overtuigd van malversaties. To be continued...

P.S. voor de zuighoeren van Persgroep, Mediahuis of publieke sector: We hebben Sywert niet gebeld, geappt of betaald voor dit topic.

Reaguursels

Inloggen

Kan me een pvda-er? herinneren die onze mondkapjes doneerde aan China...

boerk | 18-05-21 | 13:38

Onbegrijpelijk dat GS zelf geen onderzoek ernaar doet Camille Pierre François van Gestel, Bernd Theodoor Damme en ook Sywert Hiryus van Lienden zijn grossiers in stichtingen, bv's, holdings.
Ze stappen van het ene naar andere faillissement, en noemen zich nu filantroop "Gezien het aantal juristen dat erbij betrokken was lijkt mij een strafbaar feit onmogelijk ;)"
twitter.com/Sywert/status/13940300151...
Valt mij tegen van GS.

2_amazing | 18-05-21 | 13:08

Sywert toont VOC mentaliteit, en verdient dan geld er mee. Dat kan natuurlijk niet. Zijn moet op het hakblok en zijn kop zal rollen.
In de USA zou zijn can do mentality gevierd worden.

Harvey2Face | 18-05-21 | 10:48

Dit soort schandalen zijn er ook in Zwitserland. Komen rechtszaken van.

van Oeffelen | 18-05-21 | 10:15

Na de antisemitische tekening van Maurice de Hond gaat de Volkskrant onverdroten verder met het zwart maken van mensen met een, voor hen, onwelgevallige mening. Het lijkt Volk en Vaderland wel.

evert49 | 18-05-21 | 09:32

Na Pearl Harbour, toen Amerika haar oorlogsproductie op gang ging helpen was het een expliciete eis van Roosevelt dat de bedrijven winst zouden maken. Dan doen ze beter hun best en zijn meer genegen tot innovatie. Dat je de reden van je succes inzet zeg maar.

Alquest | 18-05-21 | 09:19 | 2

Probleem is dat de mondkapjes van Sywert losse flodders waren, die wel zijn betaald, maar nooit zijn gebruikt. Maar goed, de poet is binnen, Sywert c.s. hoeven voorlopig niet meer te werken.

Festen | 18-05-21 | 10:05

Kan iemand ff kort de aantijgingen jegens sywert opsommen en hoeveel sywert nu vroeg per maskertje?

Schwanzeleber | 18-05-21 | 09:06 | 1

15% meer dan de kostprijs om ze hier te krijgen. You do the math (hint: 40.000.000 stukjes papier met n touwtje voor 100.800.000 euro)

geenjagergeenneeger | 18-05-21 | 12:38

Handelaren die geld verdienen, het moet niet gekker worden.

dihydrogenmonoxide | 18-05-21 | 08:31 | 3

Wel als die handelaren directe connectie tot de ministeries hebben. Als dit in Afrika gebeurt roepen we meteen corruptie, en hier moeten we niet moeilijk doen.

dyslexieman | 18-05-21 | 09:13

Wel als ze vol continu roepen er ... Geen geld aan te verdienen, en het door mij mede opgebracht belastinggeld is.

geenjagergeenneeger | 18-05-21 | 12:39

@geenjagergeenneeger | 18-05-21 | 12:39: het enige dat hij heeft gedaan is de Chinezen afhelpen van een moeilijk te verkopen partij, vanwege de specs. Die staat nu zinloos op een pakket, terwijl de prijs voor mondkapjes binnen spec nu voor 10% van dat bedrag gekocht kunnen worden

geenjagergeenneeger | 18-05-21 | 12:42

En nog steeds blijft het hangen in een klacht naar de 'linkse' media terwijl de VK gewoon doet wat je van het journaille mag verwachten: onderbouwde vraagtekens zetten bij de handelswijze van iemand die zich als weldoener heeft geprofileerd maar zich verrijkt lijkt te hebben met publieke middelen.
Dat van Lienden nu wederom niet over de brug komt met een concreet getal qua inkomsten uit zijn deal geeft te denken, normaal gesproken is hij immers niet te beroerd om uitgebreid in talkshows etc zijn verhaal uit de doeken te doen.
Het is sneu voor de GS redactie dat een held van zijn voetstuk valt maar als we alleen maar scherp durven te zijn naar de overheid, maar schijnfilantropen toch moeten worden ontzien als er gerede twijfel is, dan blijft dat selectief verontwaardigd. En nou graag geen block als ik te veel mijn mening geef zoals in het vorige draadje over dit onderwerp.

sweet_spot | 18-05-21 | 08:06 | 1
-weggejorist-
De Pilsvogel | 18-05-21 | 08:21

Sywert=CDA=Hugeau=corruptie

dathoujetoch | 18-05-21 | 08:04 | 1

Kamp Omtzigt, verwacht ik. Sywert, Omtzigt en nog een paar lieden die deugen samen zouden een gezond CDA kunnen vormen.

Watching the Wheels | 18-05-21 | 10:22

Mooi voor sywert: negatieve of positieve aandacht maakt niet uit in de hedendaagse samenleving. Als je maar aandacht krijgt. Nu wordt hij pas echt rijk.

De Pilsvogel | 18-05-21 | 07:39 | 1

Haha, zo is het wel inderdaad.

Watching the Wheels | 18-05-21 | 10:23
-weggejorist-
kattekopje | 18-05-21 | 07:05 | 1

Welkom in de communistische heilstaat Nederland. Waar geld verdienen vies is, iedereen gelijke kansen moet hebben, de joden het eigenlijk toch aan zichzelf te danken hebben en het partijkartel regeert.

nietoftochwel | 18-05-21 | 06:35 | 2

Volgens mij mis je het punt een beetje.

Rest In Privacy | 18-05-21 | 07:17

Eh, er wordt hier geld verdiend met een onduidelijk overheid/private onderneming. Dit lijkt me een heel goed voorbeeld van communisme...

dyslexieman | 18-05-21 | 09:11

Het is een vrije economie. VWS had geen enkele verplichting om zaken met hem te doen. Bovendien was Nederland goed voorbereid op een pandemie volgens een nier nadergwnoemde overheidsinstelling.

Pummetje | 18-05-21 | 06:17 | 1

Die pandemie zou er niet komen want geen directe vluchten naar Wuhan.

bijna_raak | 18-05-21 | 08:54

Huichelaars van de VK.
Sywert zegt in het interview dat hij in Nederland mondkapjes heeft verzorgd om "niet" en aan het buitenland wel geld wil gaan verdienen. Geeft dus aan dat hij helemaal niet vies is van een extra zakcentje voor bewezen diensten. Maar goed, hij heeft kritiek gehad op VWS en nu kunnen ze lekker hun gram halen. Hoernalist kan meteen lekker in bed kruipen bij de ambtenarij. En alles wordt gelukkig weer zoals het was zonder lastige kritiek.

Barre_de_k | 18-05-21 | 06:03
-weggejorist-
Alinelia17 | 18-05-21 | 02:29

Het grote probleem was idd het episch falen van VWS bij de inkoop van mondkapjes. Na drie weken zaten ze nog uit hun neus te bikken zonder 1 mondkapje gekocht te hebben. Vrijwel alle vrije jongens die ik ken, haalden in die tijd mondkapjes uit China en verdienden daar leuk aan. Zo ook Sywert, naar schatting 15% van 100 mln dus dat is best lekker binnenlopen op taxpoet. Two wrongs don't make one right. Sywert is een hypocriete zakkenvuller, maar van alles wat ie is, zijn die klikspaantjes van VWS het 2x zo erg.

borderlijntje | 18-05-21 | 01:02
-weggejorist-
King of the Oneliner | 18-05-21 | 00:50

Wat overtreft dit grenzeloze (geen grap) zeikland zichzelf toch dagelijks. Staat er iemand met handelsgeest op in bibbertijd wanneer de overheid completer verstrikt raakt in z'n eigen regeldrang, is het tijd om na afloop het spel eens onder de loep te nemen. De miljarden worden de deur uit geschept en waar vinden de zichzelf verklaarde jodenhaters zichzelf goed voor? Ondernemingszin platwalsen. Maak eens een hoop stampij over dat tuig wat nog geen 100 jaar na WO2 hier de straten vervuilt en keihard oproept tot een Shoah. Maar de meerderheid blijft stil, net als in 1940..... De echte Hollanders zijn verdwenen eind 1700 en wat resteert zijn klagers en zelfpijpende heulers met de vijand. Dapperder is Nederland niet meer.

Dr.Rotten | 17-05-21 | 23:51

Raar dat men boos is als er winst gemaakt is. Bij die mislukte deal hadden de bemiddelaars ook een flink bedrag met medeweten van ambtenaren bedwongen.
Dus het gaat niet om het geld maar om het succes. Of beter het gebrek daarvan aan hun eigen kant.

Deflatiemonster | 17-05-21 | 23:47

Dat miljard voor fieldlabs. Daar gaan er paar lijken uit de kast vallen. Nu moeten we een wet door de eerste en tweede kamer halen dat zwartlakken van WOB-onderzoeken strafbaar wordt gemaakt.

TRUMP | 17-05-21 | 23:43

Print is toch dood? Waarom zou het je een zier schelen wat een paar 'ruifvretende inktkoelies' in een dode boom kerven? Verdien gewoon lekker geld, hou je marge 'normaal', en verkoop geen shit. Asn het einde van de rit ben je beter af dan de meesten vsn ons. Proost!

TmC | 17-05-21 | 23:33

Hij doet zichzelf voor als iemand die belangeloos werkt

Icewallowkum | 17-05-21 | 23:28 | 1

Probleem is hoelang houdt een mens dat vol of werken de VK journos ook voor nop?

bijna_raak | 18-05-21 | 08:57

Late afrekening van Yugo de Jonge. Duidelijk.

JohnLocke | 17-05-21 | 23:28 | 3

DG en chef inkoop mondkapjes Mark Frequin is het lek. Vorige week kreeg ie een paginagroot interview in de Azijnbode cadeau, afgelopen weekend kregen ze daar een instant karaktermoordje op hypocriete coronamiljonair Sywert voor terug. Daar is ook Frequin zelf nog 3x op klaargekomen. Vorig jaar stond hij met zijn "coordinatiecentrum" nog drie pagina's voor aap in de Volkskrant, dat die club helemaal niks gepresteerd heeft behalve oponthoud.

borderlijntje | 18-05-21 | 01:09

@borderlijntje | 18-05-21 | 01:09: bovendien was de kritiek op vws behoorlijk destijds.
Blijkbaar gaat dat dus zo in Nederland, als je de reputatie van hoge ambtenaren schaadt dan loop je het risico op een karaktermoord. En de laven van de media lopen er slaafs achteraan in plaats van kritisch verslag te doen.

Barre_de_k | 18-05-21 | 05:51

Onder de streep is het toch een enorme eikél.

buler | 17-05-21 | 23:22

Als Sywert van L. gaat, dan gaan er ook een paar ambtenaren mee in zijn val maar Hij staat weer op want kan dure advocaat betalen van zijn geld. Een soort 'Suits' maar dan op klompen. Zielig gewoon want een jaar geleden liep half NL met de eigen stinksokken met elastiekjes voor de neus vanwege diezelfde faalhazen bij VWS.

tectonicos | 17-05-21 | 23:16

Hij kan beter bedrag noemen. Is ie er 1k, 10k of 100k wijzer van geworden? Dan kunnen we dat afzetten tegen de andere miljoenen die zijn weggepist en gegraaid door jan en alleman in deze crisis. De een z'n dood...

Ir_HardGelag | 17-05-21 | 23:05 | 1

Als Chocoprince een slecht jaar heeft lijden ze enige miljoenen verlies. Dan is een miljoentje hier of daar in de mondkapjes toch klein bier?

TmC | 17-05-21 | 23:36

Als je actief doet voorkomen dat je het allemaal zonder winstoogmerk doet, daardoor partners vindt die je voor gratis helpen en er dan miljoenen aan over houdt, lijkt me dat niet helemaal zuiver.

jawor36 | 17-05-21 | 23:00 | 2

En wat is de aanslag daar van..??

neonreclame | 17-05-21 | 23:01

Hij zou politicus moeten worden.

zwenkwieltje | 17-05-21 | 23:03

Eerlijke journalistiek. Iets uitzoeken. Hoor en wederhoor. Niet afgunstig.
GeenStijl.
Love it.

Normpje | 17-05-21 | 22:56 | 1

Ja. Fijn inderdaad

schijtzat | 18-05-21 | 01:02

Café dicht? Droge bek van dat mondkapje.

P-unit | 17-05-21 | 22:54

Ik stond me daar vandaag toch even weer te hoesten en proesten in de slijterij. Maar wel met een mondkapje voor.

Leptob | 17-05-21 | 22:53 | 1

Hebben ze je Pleegzuster Bloedwijn aanbevolen?

J.P.Drapeau | 17-05-21 | 23:10

Uiteindelijk houden ze zichzelf voor de gek..

Zowel de idioten uit mijn buurt, als de grachtendoosjes, die aan de kant van het water met hun wijntje zitten...

neonreclame | 17-05-21 | 22:53

Als we het over geld gaan verdienen aan zieke mensen dan weten we nog wel een paar.
Fabrikanten van medische implantaten (heupen etc) dwingen ziekenhuizen om hun inkoopafspraken geheim te houden op straffe van schadeclaims,
farmaceuten die prijzen absurd verhogen op basis van niet-bewezen effecten,
chirurgen die er een eigen bedrijfje bij hebben voor chirurgische toepassingen.
En daar betalen we ook met z'n allen aan mee.

kloopindeslootjijook | 17-05-21 | 22:50 | 1

Deels/was waar maar wordt gedempt door het (verschrikkelijke) DBC systeem in NL: vaste kostenplaatje voor behandelingen inclusief kosten medical devices.

Dude heb je eten | 18-05-21 | 00:05

Typisch linkse karaktermoord. En als hij wat winst heeft gemaakt, so what?

Doet me erg denken aan de MH-17 hetze van NRC tegen Omtzigt.

Panos88 | 17-05-21 | 22:48 | 2

Zoals Maxima over de speedboot van 2 miljoen voor onze keuning: ' ik gun het m wel'!

Krijgtheenenweer | 17-05-21 | 22:50

Jan is soms grappig maar wel een onderbuik.

bijna_raak | 18-05-21 | 09:01

Die farmaboeren maken de grootste megawinst uit de geschiedenis van hun bestaan en dat vinden we allemaal heel normaal, helemaal niemand die daar vraagtekens bij zet, en Siewert verdient een paar grijpstuyvers aan de coronacrisis en de zedenpredikers buitelen over mekaar heen om het te veroordelen. Het zijn rare tijden.

VanBukkem | 17-05-21 | 22:46 | 1

Maar die farmaceuten pretenderen niet een stichting zonder winstoogmerk te zijn.

J.P.Drapeau | 17-05-21 | 23:11


Ik doe al een jaar met dezelfde twee mondkapjes, dus Sywert had er voor mij niet zoveel hoeven te bestellen...

King of the Oneliner | 17-05-21 | 22:45 | 4

Na een maand of drie, vier beginnen ze wel een beetje te pluizen, die mondkapjes. Je kunt hem nog een keer binnenstebuiten dragen, maar na een half jaar is ie toch echt wel op hoor, vind ik.

VanBukkem | 17-05-21 | 22:52

Doet u dat ook met uw twee onderbroeken?

Peter Emile | 17-05-21 | 23:06
▼ 1 antwoord verborgen

Als men nou net zo kritisch was op Den Haag zoals men nu is op Van Lienden...
Maar ja, we hebben het hier over de MSM en haar volgers.

Deflatiemonster | 17-05-21 | 22:45

Ben op zich fan van Sywert, maar mensen zijn niet boos dat hij geld heeft verdiend, maar omdat hij al een jaar schreeuwt dat het allemaal vrijwilligerswerk is en dat hij er niks voor krijgt.

swaggerton | 17-05-21 | 22:44 | 2

Niet alleen dat, hij heeft ook hulp van anderen ingeroepen en gekregen, waaronder wat gratis arbeidskrachten van een uitzendbureau. Niet zo netjes allemaal. Maar ik ben nog steeds meer geïnteresseerd rond het proces van de gunning van deze orde, en wie van het rijk daarbij betrokken waren.

Muxje | 17-05-21 | 22:52

Met" een jaar schreeuwt" over vrijwilligerswerk bedoel je die ene keer bij het corona café?

Barre_de_k | 18-05-21 | 06:15

Moet je nagaan wat er open had kunnen blijven als de FFp2 maskers (volledige BPM, beschermde middelen voor contactberoepen) wel verspreid waren. Tandartsen, fysio's, kappers...

adhd-je | 17-05-21 | 22:44 | 2

Het was helegaar niet de bedoeling dat mensen zich afdoende zouden kunnen beschermen.

Krijgtheenenweer | 17-05-21 | 22:48

@Krijgtheenenweer | 17-05-21 | 22:48: Dat is mijn idee ook. Maatregelen promoten die bewezen niet helpen zoals handen wassen en aerosolen negeren. Alles voor de groepsimmuniteit. Goede bescherming werkt dit tegen waardoor alles nog langer zou duren.

zeefert | 18-05-21 | 07:00

“Waarom wordt juist Sywert tussen ministerie en drukpers geplet terwijl er een miljard naar futloze fieldlabs gaat, een onbekend bedrag naar falende apps…?”
De vraag stellen is hem beantwoorden.

Muxje | 17-05-21 | 22:43 | 4

Ik zou deze vraag in het kader van de (subsidie)miljarden van het Klimaatakkoord/Klimaattafels ook graag beantwoord zien. Daar gaan volgens mij nog grotere bedragen rond, en nagenoeg zonder slag of stoot.

Phantomas | 18-05-21 | 00:27

@bijna_raak | 18-05-21 | 09:05: ja maar ook richting allerlei "consultancybureaus", etc. En samenloop van bestuurders met dit soort bureautjes. Het 1 groot elkaartoespeelcircus. Jaar in, Jaar uit.

Phantomas | 18-05-21 | 11:25
▼ 1 antwoord verborgen

Hugoshenko is gewoon bang dat iemand anders als weldoener in de picture komt te staan. Daar kan deze aandachtsgeile schoolmeester niet tegen.

De Pilsvogel | 17-05-21 | 22:41 | 3

Goed, daar gaan we..

Hoe kan het, in tijden van crisis, er niet naar crisis maatstaven wordt gehandeld, maar naar het heen en weer schuiven van geld..!!!

Hoe kan dat..!!

Waar heb je, niet jij, het over, als schijnbaar de helft van de populatie het niet overleefd en je gaat kissebissen wie er geld maakt op welke manier..!!

Regel het..!!

neonreclame | 17-05-21 | 22:46

Hugo geeft zijn bek elke keer weer maar een dauw. Man kraamt alleen maar onzin uit en liegt als een Rutte.

Krijgtheenenweer | 17-05-21 | 22:46

Zou Hugo het zich überhaupt herinneren dat iemand een jaar eerder bij geenstijl blij was dat hij niet direct persoonlijk winst maakte op een deal? Het waren de leemlaag van (wederom) onnodig gebleken middenmanagement van VWS die belang hebben bij dit soort verhalen.

Barre_de_k | 18-05-21 | 06:13

Waarom zou hij niet een paar knaken mogen verdienen eigenlijk als pharma dat wel mag?

SterF... | 17-05-21 | 22:41

Deze man heeft gewoon geld verdient omdat hij slimmer en handiger was dan de overheid. Wil je dit niet, moet je bij de Jonge zijn die met van alles en nog wat bezig was maar niet deed wat hij eigenlijk moest doen. Nederland had dit ook zelf kunnen doen, de diplomaten gebruiken voor de contacten etc, zou best snel kunnen maar je moet wel willen en beslissingen durven te nemen. Maar ja, wij hebben De Jonge en die kan niks.

Gandalph | 17-05-21 | 22:38

De overheid duldt geen concurrentie. Bij de belasting niet. Bij VWS dus ook niet.

Deflatiemonster | 17-05-21 | 22:38

Ambtenaren van VWS slingeren hun modder de media in. Werkt die geheimhouding maar 1 kant op? Meer openlijkheid gewenst, onderzoeken met het ministerie wat de mogelijkheden zijn? Moet je dat dan nog vragen?

Rest In Privacy | 17-05-21 | 22:38

Angst verkoopt uitstekend. Stop met je bang te laten maken en we hoeven niet meer te discussiëren of iemand wel of niet geld verdient met de verkoop van mondkapjes.

Quib | 17-05-21 | 22:36 | 1

Het leuke van dit tijdstip is juist dat je je daar even geen zorgen om hoeft te maken..

Ik heb die dingen toch al door het hele huis heen dwarrelen...

neonreclame | 17-05-21 | 22:40

Nogmaals: het hele circus rondom de aanschaf van mondkapjes in het begin van de eerste golf moet onderwerp worden van een parlementaire enquête. Er klopt geen hout van.

bisbisbis | 17-05-21 | 22:36 | 1

De WOB geldt niet voor dit onderwerp.

Quib | 17-05-21 | 22:37
-weggejorist-
neonreclame | 17-05-21 | 22:32

Het was toen inderdaad chaos, veel onduidelijkheid en gezeik met Chinezen die totaal onbetrouwbaar bleken maar ik kan jullie verzekeren dat Mediq dit zelf had kunnen regelen........ maar wellicht moet ik de Bill of Lading danwel AWB er even bij zoeken en gelijk de inkoop facturen voor de inklaring op RTM. Er valt hier iemand hard door de mand......

Knip | 17-05-21 | 22:32 | 2

Doe eens, aub..

ik.zou.haar.doen | 18-05-21 | 02:12

Mediq regelde dit dus blijkbaar niet zelf als het allemaal zo makkelijk was. Zakelijk risico lopen dat goed gaat, moet zakelijk beloond worden. Bovendien weten we nog niet waar die risico-opslag heenging, Sywert zelf, de BV of een geldverstrekker die de boel financierde.

Barre_de_k | 18-05-21 | 06:07

Hij heeft een ‘risico-opslag’ gekregen. Ofwel winst gemaakt. Hoeveel risico loopt een nieuw opgerichte bv en lopen haar bestuurders? Hoeveel procent was de risico opslag? 10 of 20. Dat is dus 10 of 20 miljoen. Ging dit geld naar een geldverstrekker die 80 miljoen inkoop voorschoot of gaf VWS een voorschotje? Vragen, vragen....

cop-forrester | 17-05-21 | 22:24

Je bent een lul als je jezelf schaamteloos als non profit weldoener profileert terwijl je er gewoon dik aan verdient. Maar, als zakenman heeft hij het gewoon slim gespeeld, dat moet ik hem nageven. Of VWS er nu van wist of niet, die hebben het gewoon laten gebeuren. Dus zakelijk gezien kan ik er niet veel van vinden. Zijn huichelarij daarentegen...

deHomofobeLesbo | 17-05-21 | 22:23 | 1

het stukje is alleen geschreven om de boel te jennen. men probeert ondernmer sympathiek te tonen want wij als stukjesschrijvers zijn ook ondernemers. Alleen krijgen wij Euro 40 voor een stukje en Siewert 40 miljoen (omzet)

MaarFeitelijk | 17-05-21 | 23:19
-weggejorist-
Yrrab | 17-05-21 | 22:19

REAGEER OOK

Uitgelezen op GeenStijl? Abonneer je op de Nijman-Nieuwsbrief.
linktips: Kansino. Hét online casino van Nederland.
Bookmakers | Online casino overzicht | Bookmakers Nederland
Online Casino | Online casino Nederland | LOESOE - nieuws en entertainment
Online Casino Top 5 | Casino bonussen | CoinMart
online bookmakers in Nederland