LIVEBLOG - HorrorOnweer des Doods
Nederlandje krijgt er van langs
En dan houden we ermee op, hier in Holland. De hittegolf met de schitterende recordreeks (8) hittegolf-dagen met verzengende temperaturen komt donderbliksems ten einde. Hou rekening met hagel en windstoten, gemene downbursts, enorme verticale watermassa's en ondergelopen campings en blank staande straten in heel het land. Hou de buienradars (buienradar, weerslag) in de gaten, en als u die niet vertrouwt wegens Soros, Bill Gates, Bilderberg is er altijd nog het heerlijke BLITZORTUNG (lekker luid uitspreken) en de dekselse verticale neerslagradar van W33R.nl. Sterkte allemaal, succes met hozen, kijk uit voor ploppers & hou je veilig . LATER MEER
Update: Mensen met zwembadjes in vinextuin HARD gestraft (Omroep Brabant)
Update: Het was een waardeloos D66-onweer van niks. Bah.
Reaguursels
InloggenNou mensen we zijn weer aan de dood ontsnapt!
Weersverwachting doet me altijd denken aan beleggingsprognoses. Waarbij experts het nauwelijks beter doen dan een amateur die maar wat gokt. Meteorologen zijn in staat een ontwikkeling in het weerpatroon aan te zien komen. Meer niet, de rest is show. Vandaar dat ze er zo vaak naast zitten voor wat betreft timing, precieze locatie, intensiteit, etc. Dat weten ze zelf ook, maar zullen ze niet toegeven want ze verdienen nu eenmaal hun geld aan de kermis eromheen.
Fantastische afsluiting van de dag gehad! Was op weg naar mijn moestuin aan de rand van het bos om aan de beheerder te vragen of hij mijn waterton tijdens het sproeien van zijn voedselbanktuin (dit jaar al 1200 kroppen sla en meer spul naar toe gebracht. Maar dat bleek gelukkig niet nodig toen ik die helse pilaren van vocht hoog in de lucht langzaam op ons af zag komen.
Toen maar gauw naar huis gegaan en de vrouw meegeholpen de hoezen over ons tuinmeubilair te hangen. En dat was net op tijd. Wat kwam er een zondvloed naar beneden zeg! Vrouw Wally vond het ook nodig alle ramen en deuren open te zetten terwijl de tsunami naar binnen rolde. Dus toen ik kwaad naar buiten liep om haar een standje te geven terwijl ze met kakelende kreetjes van extase in de tuin aan het dansen was, sprongen de verzopen katten van de stress binnen ook nog eens op onze stoffen bank! Potdriedikkeme!
Maargoed, het helse kabaal hield goed lang vol en straten stonden mooi blank! De muren van ons huis en het dak van de auto stonden te stomen als een malle door al het smakelijke vocht wat naar beneden kwam.
Wat een geluk was het toen het ons vanochtend opnieuw weer trof! Het geweld was wel wat minder maar wederom was het weer een gestage stroom h2o. De druk is weer van de ketel en we gaan eindelijk weer een frisser weekend in!
Tabee *plop*,
Wally
Qua omgang met vrouw klink je leuk en ondeugend. Maar 1200 kroppen sla klink je toch echt als een vegan Chriet Titulaer met lange regenjas en vieze oude tandjes.
Paradoxaal
Tegen een uur of vijf vanochtend dacht ik toch even dat de Dag des Oordeels was gekomen. Godnondeju wat een kabaal.
Hier ook, omg. Zwolle.
Oppassen voor ploppers, echt? En ik maar denken dat het gevaar uit de nafferhoek kwam!
Ik zei het al een post eerder, Lijkt wel of die weerberichten tegenwoordig door een coke-verslaafde worden geschreven. Alles is in de overtreffende trap extreem. Maar het kan ook de invloed en behoefte van de mileu lobby zijn om het weer telkens als ramp te voorspellen. Maakt niet uit of ze er dan achteraf naast zitten, de toon is dan gezet en de beeldvorming versterkt. Bij te warm komt het door de opwarming van de Aarde, bij te koud ook door de mens.
Precies, dat gevoel heb ik ook .
Een paar druppels regen meer niet.
Heb ik mij daar de tyfus voor gefietst.
Buienradar neem ik in het vervolg
met de nodige korrels zout...
Om 21:30 alle ramen en deuren gesloten.
En dat voor drie druppels...
Buienradar is commerciele meuk en eigendom van RTL. Die hebben de afgelopen week geen clicks gehad op hun site/app dus geen omzet. Maw snel wat nonsens verzinnen en dan wordt er weer geclickt.
Hier in Roermond wat druppels. Het blijft kurkdroog.
middernacht en heb nog geen flitsje gezien
Uit de dieprode wolk met donkerblauwe randjes die hier overheen trok is alles bij elkaar "helemaal niets" maar dan ook echt helemaal niets gevallen. Nog geen spetter. Staat die buienradar ook al onder toezicht van het RIVM?
Westland drie druppels, jammer man.
Ik had weer een te hoge verwachting. Van veraf leek ze stormachtig, heet en vochtig. Maar toen ze weer weg was, waren er maar een paar druppeltjes gevallen... In een tissue.
Heel klein beetje regen terwijl hier dieprood hagel met orkaankracht verwacht wordt. Niets van dat alles. Heel klein beetje gerommel in de verte. Dag regen dag onweer, waar blijf je?
En dan wel het klimaat kunnen voorspellen. Ik dacht het niet.
Figuren als Hiemstra stonden vroeger op de kermis met hun glazen bol. En dan was je gewoon je geld kwijt, verder niks.
Is nog steeds zo.
Ja, waar dan? Hiero niet! Wat een hitte zeg. Niet te harden.
Op 20 januari 2021 gaat het heel hard onweren. Ja echt! Dan echt!
Op buienradar grote aanstormende rode vlekken, die zouden rond 21.00 uur wel even huis gaan houden, welnu, ik heb ze geteld, denk 30 druppels! Wat Buienradar net als de Nederlandse regering een paniekzaaierige instantie is! Er klopt dus geen reedt van!
Voor de beste weer voorspelling kijk je gewoon naar buiten ,en niet op een schermpje .dan weet je precies wat er komt .nee het is niet exact nauwkeurig,maar zo beetje 1a2 uur vooruit kijken is te doen,als je maar op de omgeving let.
Gelukkig, ik leef nog.
Nou Hiemstra. Weer fout he? Net als elke avond. Geen regen en geen onweer hier. App op telefoon plopt regenkans elk uur weg. Gaat nu straks regenen en onweren. Straks plopt dat weer weg en gaat het daarna weer regenen en onweren. En dan hey weer niks.
Sommige flinke onweersbuien verdwenen gewoon van de regenradar. Net alsof ze oplosten, heel vreemd. Hier in het Oosten 1 bliksemflits en een buitje van 10 minuten. De radar geeft voor morgen rond 18u wel flinke buien aan maar wie weet lossen die ook weer voortijdig op, we gaan het zien.
Hier precies zo, 10 druppels en dat was het.
Ja belachelijk. En dat terwijl het weer gewoon een mathematische functie is, als ze algoritmes al niet eens meer kunnen voorspellen. De exacte wetenschap is dood.
Ik zat met spanning te wachten.... niks, helemaal niks, het leek wel Ajax voetbal
De groeten uit Rotterdam.
Hier al dagen lang het zelfde. Als je op je telefoon kijkt. ( appel ding ) dan zie je het weer een 48 uur vooruit. En de hele tijd roept dat ding dat het straks gaat regenen. Al twee dagen. Op een paar druppels na nog geen bui van betekenis voorbij gekomen. Zweet me kapot. Kom nou es door met die hoosbui. benauwd drukkend weer. dreigen met regen. Dus elke keer als je van huis gaat toch maar alles vast sjorren en dicht gooien. Elke keer niks. Nou nog 26 graden in de woonkamer. getver. moet je nagaan hier op zolder!!! Ik blijf als een kameel naar het watergat lopen (koelkast)
@Blubberbazooka | 13-08-20 | 22:22: Hier in de woonkamer is het 25.5o, vanmiddag 34.1. Hopelijk wordt het morgen wat koeler want ik hou dit niet veel langer meer vol.
En toch worden ze vaak kampioen ,wel knap dan .
hehehe
kan ik mijn schuilkelder weer uit?hier achterhoek ontvangt u mij ben ik nog bereikbaar .
We ontvangen u luid en duidelijk.
In 020 helemaal niks!
Hier bij mij in de provincie nog geen drupje en volgens buienradar blijft dat ook zo. Heb ik de bbq toch voor niets uit laten gaan toen de bewolking op kwam zetten.
Volgens mijn buienradar tussen 20:00 en 21:00 Sodom en Gomorra. Nog geen drup gezien helaas.
eis een schadeclaim bij het KNMI, verdoeme geen vlees op de bbq.
Wat wel opvalt is dat weersvoorspellingen steeds onbetrouwbaarder worden, vaak "extreme" voorspellingen die niet uitkomen. 1 a 2 dagen wil nog wel, maar zelfs de KNMI kleine luchtvaart zijn klote tegenwoordig. Klopt niets van vaak. Cloud ceilings die nergens op slaan, enz.
Hoe kan dat?
Router resetten.....
Ik geloof dat ongeveer 70 % van de data van "actueel" weer, voortkomt uit data van vliegtuigen.
Die vliegen nu mondjesmaad en eerst helemaal niet. Deze informatie is met 1000en vliegbewegingen per dag door, alleen al, ons luchtruim betrouwbaarder dan de statistische weersverwachtingen van het KNMI.
Het KNMI."voorspelt" (heksen voorspellen) het weer aan de hand van actuele metingen versus statistische meetingen uit t verleden.
Zeker omdat vorig jaar erg warm was in mei en juni, werd er dit jaar in mei en juni vaak veel heet weer voorspeld (verwacht).
Dit kwam veelal niet uit.
Mei-juni was nat. Winderig en fris. Maar daar hoor je niks van.
Nu ontstaan er dus "uit het niets" onweeesbuien.
Dat is totaal niet waar en is prima waar te nemen door luchtstromen, drukgebieden en temperatuur vast te leggen. Die informatie ontbreekt dus veelal door het uitblijven van actuele data van dus de luchtvaart.
KNMI kan niks.
Ze hebben een paar brakke meetstations, een lelijke paal in De Bilt en een heleboel statistieken. De radarbeelden zijn passief. Weergeven alleen wat waargenomen is. Heb je niks aan.
Sorry voor de rant.
Het hardste onweer ooit in de heetste week ooit. Oh, wacht, even het zinnetje “sinds het recente begin van metingen” vergeten. Framing? Welnee joh, is een narratief van de MSM
Wielrenners gestenigd door de hagel in Frankrijk:
www.telegraaf.nl/sport/1604760720/hag...
Daar hebben we hier niet zo veel aan.
Maak me wakker wanneer het politici zijn.
@Dezenaamhier | 13-08-20 | 20:42: we hebben hier best wel veel wielrenners. Hoe komt u daar bij.
Ach, het zijn maar wielrenners.
Een voetballer valt al dood neer van een aansteker.
Ostgewitter, Verdamt! Aber welkom!
Niet verwacht, toch gekomen: een spetterbui van mijn dromen.
Het is me wat, de hele tuin is nat.
Over een uurtje nog meer!
Mooi! Kan straks de verwarming weer aan. Eindelijk.
Het begint wat te rommelen.. mmm
Zojuist even de site 'BLITZORDNU... BLITZORTNUNG' bezocht. Leuke site. Alleen jammer dat er geen geluid bij zit. Misschien is daar een site 'DONNERWETTER' voor te bedenken?
Die vieze groene vliegen die zich met tientallen tegelijk storten op het bakje poezevoer van mijn poesjes, gatver. Ik weet niet wat ik er aan kan doen.
Poezen de deur uit doen?
@oldandwise | 13-08-20 | 19:48: Ik heb ze juist van de straat binnen gehaald.
Simpel. Horren of slingergordijn. Vuilnisbak regelmatig legen. En sprayen met pyrethrine. Heerlijk om te zien hoe dat ongedierte crepeert.
Gewoon... Flink sprayen tegen poezen.
@Peter Emile | 13-08-20 | 19:54:
Heb je wel eens een vagina met tanden gezien? Eng hè?
@LiniaalRectaal | 13-08-20 | 19:52: Pyrethrine mmm, eens kijken waar je dat kan krijgen.
Amoniak in de groene bak doen helpt ook. Daar zitten ze nu het meest
Dat zijn er wel veel. Bah. Idee waarom er zoveel binnenkomen? Hier koeien buiten maar geen vliegen zoals u zegt.
De katten even buiten voeren ?
Oldandwise. Als u bij mij woonde en dit serieus zou voorstellen dan mocht u kiezen van mij.
@CalamityJane | 13-08-20 | 20:06: Jij eruit dus? *duikt achter bank*
Ik weet waar de bank woont. Berg je maar ;-).
De poezen minder eten geven.
@deoudererijperevrouw | 13-08-20 | 20:00:
Zit in die spuitbussen die je bij de super kan halen. Creperen zullen ze.
Poezen de deur uit. Vliegen als huisdier.
Restant bruikbaar overgebleven eten weghalen en in de koelkast zetten. Wachten tot de poes gaat mekkeren en dan weer terugzetten. Klaar!
@Droogloopmat | 13-08-20 | 22:16: Onze poes is nuchter nu. Morgen een knipje er in. Door de dierenarts. Honden ook even op rantsoen, anders gaat die kleine miauw op de hondenbrokken staan kauwen.
@LiniaalRectaal | 13-08-20 | 19:52: Ik heb overal horren, zelf in de voor- en tuindeur zodat ik die tegen elkaar kan openzetten. Heb 3 honden en 1 kat edoch nooit vliegen of ander vliegend of kruipende beestjes in huis. Wat trouwens ook diertjes zijn hoor, die kunnen er niets aan doen dat ze zo geboren zijn.
@Droogloopmat | 13-08-20 | 22:16: Zo doe ik het ook. Droogvoer is geen probleem (dat staat op het aanrecht anders eten de honden het op) maar het restant blikvoer gaat zodra hij klaar is met eten linea recta de koelkast in.
@Lupuslupus | 13-08-20 | 22:33: Parasites DIE!
Geen vliegen meer kopen.
@CalamityJane | 13-08-20 | 20:04: Nou, sinds het afvalbeleid gewijzigd is door de gemeente moet je nu zelf je vuilniszak met restafval wegbrengen. De vuilniszak zetten we buiten bij de achterdeur omdat er geen kliko meer voor is en daar komen de vliegen op af. Ik breng hem weg als ie vol is.
droogvoer kopen, dat vinden die vliegen niet interessant....
Terecht, mensen met zwembadjes in vinextuin kunnen niet hard genoeg worden gestraft
Zandzakken vullen, anders boete van Bruls .
Zit in Oudenbosch klein buitje voorlopig
Piece of cake 2 uur een buitje
Wij wonen nogal boreaal, hier niets te zien.
Alle woorden zijn in het Duits met veel meer passie uit te spreken.
Dat noemen we schreeuwen, ook bekend als de 'gebiedende wijs'.
Schmetterling! Hubschrauber! Schweinhund!
Je kan wel eens gelijk hebben
wir mussen die juden ausrotten!
@Shadowzz | 13-08-20 | 20:27: Juden is met een hoofdletter in het Duits.
P.S. ik geef het nog 10 minuten ;-)
@LiniaalRectaal | 13-08-20 | 20:31: Haha, oeps. Ben benieuwd of Joris fan van South park is of niet.
@LiniaalRectaal | 13-08-20 | 20:31: Ik vond 'm ook heel gewaagd. Het jammerlijke is dat ik even niet die herrliche Deutsche passionele uitspraak erin zie.
@Leptob | 13-08-20 | 20:34: southpark.cc.com/full-episodes/s08e04...
@Shadowzz | 13-08-20 | 20:34: Aah nu snap ik 'm.
Had er al iemand geroepen dat we in de toekomst rekening moeten houden met meer van dit soort weer want klimaatverandering of heb ik vandaag de Hiemstra award gewonnen?
De brabo's moeten gewoon meer bidden en niet alleen zuipen. Kijk maar wat er gebeurt. Alle regen komt van boven.
Toepasselijk muziekje ... > www.youtube.com/watch?v=268C3N2dDYk
Ongezien de tiefus. Wat een teringherrie.
Net een halve kies afgebroken tijdens het eten.
En natuurlijk is m'n tandarts op vakantie.
Ik had het al warm maar nu helemaal...
Kruidnagel mijn vriend, kruidnagel.
@kwark001 | 13-08-20 | 19:30:
Ik dacht meer aan wodka.
Is it safe?
@HoerieHarry | 13-08-20 | 19:31: Ga dan maar stro rum halen.
Bel de noodtandarts, nu, voordat het te laat is!
Lieverd, Zen. Rustig neuriën en aan leuke dingen denken. Rosse buurt of zo.
@deoudererijperevrouw | 13-08-20 | 19:34:
Zit er wel aan te denken maar wacht tot morgen.
@HoerieHarry | 13-08-20 | 19:35:
De laatste keer dat ik dat deed kwam ik met een kwikbek thuis :-)
P.S. andere tandartsen spraken er schande van maar ik was blij
@LiniaalRectaal | 13-08-20 | 19:38:
Dat is dan erg lang geleden, of niet?
Klikgebitje?
@born2killn00bs | 13-08-20 | 19:40:
Dat nooit, ik ben 51.
@HoerieHarry | 13-08-20 | 19:40: Een jaar of 15.
@LiniaalRectaal | 13-08-20 | 19:43:
Dan laat ik er wel implantaten in schroeven.
@HoerieHarry | 13-08-20 | 19:45:
Hé! Over 3 weken krijg ik een “nieuwe” kies.
Oude was gebroken, verwijderd en dan komt er een nieuwe, van porselein ofzo.
Duur grappie Har. € 2000,-
@HoerieHarry | 13-08-20 | 19:45: Kunnen ze wel bijwerken ,et witte vulling, hoop ik voor je.
@Ruimedenker | 13-08-20 | 20:44:
Weet ik.
Ik mis er wel een paar meer.
Maar dan moeten er maar wat pegels tegenaan.
Laat ik alles tegelijk doen.
@HHarry 21.09
Net als dat Roelvink jochie zeker.
Stop er nootmuskaat in en daarna een paar cognacjes eroverheen
@zuurtjeregen | 13-08-20 | 21:46: of een paar naproxen en paracetamol.
@Alco-de-Holist | 13-08-20 | 21:15:
Lekker vijlen!
@kwark001 | 13-08-20 | 19:30: Juist, kruidnagelolie, kun jij bij de apotheek halen....
Ooit, op een fietstochtje van Rotterdam naar Eindhoven, barstte ergens ten noorden van Waalwijk een hevig onweer boven ons los. Uiteraard op een stuk met nul schuilplekken. Bewijzen kan ik het niet, maar ik weet zeker dat ik Lance Armstrong eruit zou hebben gefietst. Voor natuurgeweld moet men in de wieg gelegd zijn.
Ik wil je kuiten wel eens zien.
@Normpje | 13-08-20 | 19:24:
Geen aanleg voor spiergroei. Zelfs geen hardloopkuiten. Ik kan dus alleen mijn woord geven. ;-)
Estrogen is one helluva drug ;-)
Onweder des deauds ?
* Lounge kussens buiten leggen doet... *
Lijkt wel of die weerberichten tegenwoordig door een coke-verslaafde worden geschreven. Alles is in de overtreffende trap extreem.
Supergoed en geniaalbriljant.
Vind ik ook. Maar het wordt wel hyper-knetter vanavond
@Ridde Rogter | 13-08-20 | 19:26: Altijd weer dat weer weer. Zit al klaar in mijn zwembroek op het balkon, maar nog geen druppie. En ja, weer douchen met die slimme meter... staat straks de waterpolitie voor de deur.
Hier in Utrecht weer eens helemaal niets. Wel natuurlijk bewolkt en heel benauwd want het zou wel eens kunnen gaan onweren maar daar blijft het zoals gewoonlijk weer bij. :-( Geen afkoeling.
Regen in Midden Nederland dreigt idd weer een nat klappertje te worden
Zwembad de Krommerijn is ook vergane glorie.
Jammer is dat.
Heeft iemand Guido Waaijers al gezien?
Ja, we hebben onze blikken gekruist.
Geen idee, ik zie alles dubbel.
@Normpje | 13-08-20 | 19:16: lijkt net of hij je aankijkt, of nou ja wat scheelt het.
Paar jaar geleden in een zatte bui fietsend op terugweg van Popelucht festival Etten Leur bij het aanbreken van zwaar weer met een maat staan zuipen bovenin de uitkijkpost de Bliksemschicht (A-16). Overal om ons heen voortdurend blauwe flitsen en luide donder. En hoe we de goden dan ook verzochten met ons stom gedrag, ons overkwam niks.
Wist ik meteen dat ik ook dat jaar onsterfelijk wezen zou.
nl.wikipedia.org/wiki/Bliksemschicht_...)
Je ging een level up, welkom nog.
Thor is met u.
Overloon. Goeie hemelpoeier.
Venray, van hetzelfde laken een pak...
@Zo Ontzettend Moe | 13-08-20 | 19:11: Laat dat Venray maar afzinken, gekkendorp.
@joppo0 | 13-08-20 | 19:50:
Hier zitten ze tenminste binnen.
Dusss...
In Zwolle hebben we inmiddels de ramen en gordijnen wijd open. De woei is verkoelend, het is voorbij! Ik had bijna geen adem meer. De eerste rommels in de lucht kun je horen.
Het onweer passeert ten oosten van Zwolle, helaas ...
En, hoe vind je het noodweer? Zit i stadshagen al weer in de tuin.
@mono-culti | 13-08-20 | 19:15: Tuin in Stadshagen?
Veldmaarschalk Rommel hield daarentegen wel van Droogte, zand en zinderend heet in Noord Afrika. Bijnaam de woestijnvos
@Normpje | 13-08-20 | 19:17: Nooit in die uiterst saaie eenheidsworstwijk geweest zeker? Bijna iedereen heeft daar een voor en achter tuin.
@Shadowzz | 13-08-20 | 20:30: Jawel. Fiets er wel eens door. Het is ook niet mijn plek. Maar volgens mij zijn de meeste bewoners er best content. Ik heb zelf niet eens meer een tuin, dus ik mag niets zeggen eigenlijk. Maar ik zou er verdwalen en met een auto is het daar helemaal hell.
Eindelijk, even m'n DeLorean opsnorren en dan ben ik weer terug naarr 1985. De mazzel!
Kom in 2022 weer terug. 2020 was een tegenvaller.
Kan de Tweede Kamer niet wegspoelen? Charlatans.
We gaan het zien en beleven
Is het verplicht binnenblijven? En zo ja, wat is de boete bij overtreding?
In deze barre Corona tijden waar veel mensen psychisch of financieel door lijden/de dupe van zijn krijgen wij van de overheid steeds meer boetes
De boete is inkomensafhankelijk. Ik betaal meestal twee flippo's.
Jammer, had gehoopt op een fris onweersbuitje maar alles dat hier als 'des doods' aangekondigd wordt .....
Snel chips, nootjes en bier inslaan.
Dit worden weer van die weken... Veel te warm om thuis te blijven, en veel te riskant om een dik half uur fietsen van huis/droge plek te verblijven. Meh.
Het regent hier best hard. Maar ik sta nog steeds droog.
Zit je dan...
Aan de oever van de Moezel, een lekker glaasje weissburgunder.
Smachtend naar een plens water op je kop.
Tot zover een heerlijke dag, totdat die vuile vieze teringWespen de boel komen verzieken.
Wepsen, wespen whatever.
Welke God heeft die irritante sterkbeesten op de wereld gezet?
Wepsen en muggen.
Terwijl ik tik, heb ik al 27x zo’n gestreepte hufter weggemept.
Laat mij gvd met rust! Ga Duitser pesten.
Wepsen bedoelt U toch?
Ze houden van je. Een beetje ruimer denken.
5G
Neem een Grauer Burgunder van de Kaiserstuhl. Daar houden ze niet zoveel van als van de Weissburgunder.
Doe dan ook niet zoveel suikerklontjes in je bier!
@kwark001 | 13-08-20 | 18:59: Precies, nooit last van die beesten. Ooit wel eens een haai tegengekomen. Een echte. Zwom met een boog om me heen. Moest ook niets van me hebben. Geeft toch te denken.
Zit je daar nog steeds, nog niet uitgekeken?
Wees blij dat u daar niet lastiggevallen wordt door bendes rifapen. Die mocros zijn de wespachtigen onder de mensen.
Heb hier een nest hoornaars, geen wesp te zien.
@Normpje | 13-08-20 | 19:05:
Zaterdag naar huis.
Alle zwembaden gezien, wildpark gedaan.
Tis mooi gewees.
@Tietmier...
Die zie je hier idd niet.
Onbezorgd zwemmen, met je tas spullen onbeheerd achterlatend.
Speciaal voor jou: youtu.be/RlIozdXmxQg
Zit je soms op een wespennest?
Pfff, van mij mag het hier een keer flink tekeer gaan. Maar op de een of andere manier gaat het onweer hier altijd voorbij. Met die hagelstorm des deads was ik er wel blij mee maar regen valt hier ook bijna niet.
Hier precies hetzelfde verhaal. Immuun voor onweer
eerste lijntje alweer uitgestorven voor ie de rivieren over is
nu hopen op de tweede fase dinsdag lukte die het ook niet misschien nu wel
Ach. Als Gerrit Hiemstra regen voorspelt kun je er van uit gaan dat we maanden en maanden lang een droogte tegemoet gaan. Wat een charlatan is dat.
Lijkt me een fantastisch beroep. Gewoon wat roepen maakt niet uit of je het goed of fout hebt, zolang je maar doet alsof je het weet.
Gingers zijn bezeten door de duivel
Gaan we ook allemaal deaud, of valt dat wel weer mee?
Vermoedelijk valt het mee, maar als ze aandacht willen moeten ze roepen dat het erg is.
Ik voelde zojuist wat druppels des doods, ik denk dat we er allemaal aan gaan. Het is te warm nog om te gaan hamsteren maar anders deed ik dat.
Weeronline is al getroffen.lols.. Site down.
iedereen zit te nucasten
Bliksems, die omcirkelde bui in Duitsland lijkt hier recht op ons af te komen. Het is donker geworden aan de zuidelijke hemel en ik hoor het al zacht rommelen, zou er plotseling een slurfje uit kunnen komen?
Ben je nog?
@Phantomas | 13-08-20 | 18:55: Vuurspuger! Vuurspuger!! Vuurspuger!!! Ben je er nog ??????
Pirate code. Wij gaan dus wel verder
Ja hoor, hoezo? Bijna voor Pampus gegaan door die hitte, maar nu eindelijk onweer op komst.
Laat alle shit (letterlijk, kennelijk) van de afgelopen kleredagen maar wegspoelen. Wat een kutland is dit aan het worden.
Als ik Vitens was zou ik de overvloedige regen opvangen maar veel liever foeteren ze hun klanten uit.
Boetes uitdelen levert meer op.
Niks aan het handje. 34,1 op het terras, 29,9 binnen. Voetjes in een teiltje water. Biertje voor m’n neus. Geen wolkje aan de lucht. Dadelijk even de plantjes sproeien.
Mijn buurman zet 's avonds de beregen installatie aan, zo afgesteld dat mijn tuin meedoet. Prachtig.
@kwark001 | 13-08-20 | 18:53: een goede buur is beter dan een verre bui.
Het is een prima zomer. Ik ben content.
Alweer een des doods? Ik heb ze nkunzo vaak overleefd dat ik begin te denken dat ik Jezus ben.
Eerder een reïnkanarie.
Tis hier nog blafheet.Kop Noord-Holland.Lekker biertje doen met mevr flesje.En zo eten afwassen en neukon.
Kan ook andersom.
Eeuhm, ineens zin in DoABo.
@Ruimedenker | 13-08-20 | 18:49: Wasda?
@kwark001 | 13-08-20 | 18:53:
DonderdagAvondBorrel+ afwas+ neuqieneuqie.
Maar hé! Eerst die borrel, de rest is optioneel.
@kwark001 | 13-08-20 | 18:53: Donderdag Avond Bonken?
Ik doe mijn eten nooit afwassen en neukon. Ik koop altijd voorgewassen en breng het oraal in.
Doe haar de groeten.
Vroeger ging ik nog wel eens op paling vissen met dit weer. Palingen worden namelijk actief bij broeierig weer.
Mijn paling niet.
Gheh.. Broeierige paling.
Vroeger misschien, nu niet meer, ze kijken wel uit!
Paling ja lekker. Heb laatst online besteld en werd gekoeld geleverd door PostNl. Lekker lekker.
Heerlijk! Kom maar op.
Trouwens Blitzortung? Voor onweer kijk ik altijd op Flitsmeister.
Tholen krijgt er van langs, net als gisteren. Misschien hebben ze het verdiend.
Als de lucht geelgroen gaat worden: zonnescherm omhoog, ramen en deuren dicht, binnen gaan zitten en kijken hoe het onweer net niet bij jou terecht komt.
Laatste keer dat het het gifgroen was kwam ik thuis met 50 km/h zonder te hoeven trappen.
Ik gebruik zelf vaak www.lightningmaps.org/?lang=en#m=oss;... maar Blitzortung ziet er beter uit. Zelfde netwerk van stations die het opvangen dacht ik. Ook bij Blitzortung kun je ze in het menu aanzetten en zien dat de bliksemstraal duizenden km's verderop wordt gedetecteerd, (door amateurs)
Detector links aanvinken, zie je wat ik bedoel.
Alles waar onweer voor staat is negatief geladen. En daar heb je het gedonder al.
Lijk me onweerschijnlijk.
Ik zweet ondertussen zo erg dat Ron Brandsteder denkt dat ik zijn buitenechtelijke zoon ben.
Hand op de billen?
@VP732 | 13-08-20 | 18:38:
That's me!
De suikerbieten staan er vrij deplorabel bij...
Hier komt weer niks. Ik mijn auto en tuin Vitensen.
Hier komt ook weer niks. Misschien(!) rond 7 uur een regenbuiTJE. Echt vreselijk.
Iedereen eten bestellen bij thuisbezorgd.nl 20 minuten voordat het los gaat. Gewoon omdat het kan.
Ik zie die gekke smalle picknick autootjes een voor een omvallen bij een downburst.
Zie een aardig onweerscomplex in het zuiden van het land op buienradar.
Even kijken hoe dat zich beweegt.. tergend langzaam beweegt het zich naar het noorden.
Wanneer komt Leiden aan de beurt?
Wat een ellende, het duurt nog uren voor die bui er is, een beetje lichte regen wordt het. Zoals zo vaak is het onweer alweer uitgedoofd voor het hier is, druppels is wat rest.
Hoosbuien moeten het worden, weg met die hitte, word er schijtziek van.
Houd vol en moed, Over een maand lachen we erom
Zelf durf ik het niet maar zou dit dan nu mij nekslag worden?
Vliegertje oplaten doet, oh wacht dat durf ik ook niet.
Ik zou maar een schuilkelder opzoeken als ik jou was, elke onweersbui wordt jou fataal, laat daar geen misverstand over bestaan.
Voorzichtig ademen, niet te diep, want je weet het> zuchten trekt bliksem aan.
Heb toch wel het idee dat de hitte vreemde dingen heeft gedaan met je hersenpannetje.
Of was je voor die tijd al niet helemaal goed in je bovenkamer?
Mooi zo'n vrijdagavond buitje.
En dat op donderdag. ....
Het staat u vrij zelf een weblog met voor u interessante onderwerpen te starten.
M'n auto is wat stoffig.
Graag een flinke stortbui zonder megahagelstenen.
Dank u.
Trekhaak wel stofvrij?
BLITZORTUNG! Harry, ich brauche dich! Sofort Blitz orten mit dem Blitzortungsgerät!
"Jimmy, sattele die Huhner, wir fahren nach Texas."
Zijn de rayonhoofden al bijeengekomen?
Lekker verfrissend buitje hoor, zelfs de hond ligt bij de deur te genieten.
De bliksem heeft net mijn BBQ aangemaakt.
Met wat regen erbij kun je een lekkere bapao stomen.
Vooralsnog poedelen wij blijzaam met de dikke behaarde varkensbenen in het verkoelend stromende water van de Drentsche Aa. Ons kan niks gebeuren, want het onweert hier zelden als Zuid op z'n meteorologische falie krijgt. Sterkte ermee.
Drenthe, Twente, Grún, Achterhoek. Wie int oostn bint aordig veteegnwoordigd bie GS.
Klink Jaloersmakend idyllisch,op de varkenspoten na dan.
Zijn die van uw zelf, uw vrouw, uw vriend of van uw varken?
@Normpje | 13-08-20 | 18:41:
Ze bint g'woon beetr.
@zuurtjeregen | 13-08-20 | 18:44:
Vooruit dan een plaatje uit de oude doos vakantiekiekjes van ondergetekende. Omdat u het bent. www.geenstijl.nl/5154848/geniet-van-d...
@Normpje | 13-08-20 | 18:41: Lik d'r wa bes op of nich?
Lokale onweersbui in mijn broekje.
Natte wind
Je bakt ze weer bruin.
@Mastermattie | 13-08-20 | 18:28:
een scheet
Is beter dan je weet
Het maakt je hart gezond
En blaast het stof uit je kont.
Na een periode van extreme warmte krijg je dit soort tegenreacties. Mooi hoe de natuur zichzelf reguleert. En dat zonder energiezuinige ventilatiesystemen.
'K zit hier ook te wachten op een verkwikkend buitje, maar vooralsnog niets te zien of te horen. Kan nog wel even duren volgens Buienradar, en misschien ook wel helemaal niet vandaag.
Soros, Bill Gates, Bilderberg? Nee. De vorige koning van Thailand, koning Bamibal.
Heerlijk!
Laat maar komen.
Ben dol op regen. 4 dagen zon, 25 graden afgelost door 3 dagen regen.
Maar goed, das mijn ideale week.
Een ander denkt daar waarschijnlijk anders over.
Is 23 graden ook goed? Verder idem.
BLITZORTUNG?? Het lijkt wel alsof de moffen weer voor de deur staan.
Was een lekker buitje, om 21:00 nog eentje. Mede namens de moestuin hartelijk dank !
Van die vlekken in Duitsland klopt helemaal niets. Het heeft en beetje gerommeld en wat gedruppeld. Maar misschien gaan we vanavond alsnog dood. Elke dag is een mooie dag om te sterven, dus waarom niet vandaag?
Maandagmorgen in de file naar de loonslavenafwerkplek, dat lijkt me nu geen mooi moment/dag om te sterven.
Was dat niet Point Break? "It's a nice day to die..."
Ik heb nog minimaal 40 jaar te gaan.
Anders spring je toch van een brug
@Turbulentie? | 13-08-20 | 18:20: Van een brug is zo cliche. Het moet nog wel een beetje stijl hebben, een gracieus heenglijden.
@Frau Merkel | 13-08-20 | 18:29: u bent een romanticus
Ik denk er
over na hoe te verdwijnen om mijn naasten je er gedoe rondom begrafenis if wat te besparen. Het leidend voorwerp zijn op zo'n dag trekt mij niet aan ook.
@CalamityJane | 13-08-20 | 20:15: Daar merk je niets meer van. Meestal vindt men het toch wel prettig om nog even gedag te zeggen. De koffie en cake zijn ook niet te versmaden!
lightningmaps.org , ook altijd handig
Hoax, al 3 dagen noodweer (sorry Gerrit) beloofd, maar geen druppel regen of zuchtje wind.
Hier ook precies hetzelfde. Donkere wolken donder en bliksem en 3 druppels. Zucht
@Trumme | 13-08-20 | 18:20: Hier een eindje onder utrecht precies hetzelfde, beloven beloven, en bam, alles buigt net 20km voor het hier is af naar het westen of het oosten.
Lijkt wel alsof er een koepel om de stad zit.
Hola: www.youtube.com/watch?v=lS-af9Q-zvQ
Al vaker nodige onweer voorspeld, ging gewoon voorbij. Maar even afwachten eerst?
Dat dus.
Weer discriminatie, of weerdiscriminatie, alleen mensen met een zangerige zachte 'G' kregen een verkoelende onweersbui.
@kapotte_stofzuiger | 13-08-20 | 18:18: limbo privilege noemen ze dat in besloten kringen
Dat wordt dus niet op het balkon slapen vannacht.
Kasteelpro reporting in from Helliemond. Deze pittoreske Limburgse vechtstad heeft de eerste aanval overleefd. Bracing for the next attack...
Wat er net viel was niets vergeleken met vanmorgen.
Nog even snel wiet halen.
Moet lukken voor het losbarst.
Niet alles in één keer oproken hè?
Wappie
En wat is het geworden?
Orange bud? Northernlight? Jack Herrer? Lemon haze?
Gelukt!
@LiniaalRectaal | 13-08-20 | 19:21:
Bubble Gum, Dollar Sign en Lemon Haze. Ik kan weer een paar dagen vooruit.
@Gulliver | 13-08-20 | 19:46: Dat is maar goed ook, want je deed er anderhalf uur over. Van België naar Terneuzen?
@LiniaalRectaal | 13-08-20 | 19:50:
Van het boerland naar de stad. Buiten bij de shop even een voorgedraaide gerookt om op adem te komen.
@Gulliver | 13-08-20 | 20:05:
Ik reageer nooit eigenlijk op -weggejorist- maar dit is bizar.
-edit slip of the vinger. Teruggezet-
@LiniaalRectaal | 13-08-20 | 20:26:
Ik zie ook niet in wat er mis mee was.
Kijk nou eens! ;-)
Regen!
Kom en neem mij mee
Verlos mij van deze teringhitte
In het zuiden, hier in de randstad valt het nog wel mee.
Daar gebeurt alles altijd later...
@Nuchternederland | 13-08-20 | 18:19:
Het lijkt erop dat wij aan het heftige onweer ontkomen maar hier hebben we weer allerlei andere problemen, zoals totaal ontspoorde burgemeesters etc.
daar is het altijd donker weer...
REAGEER OOK