Dit gebeurde er vandaag nog meer in de wereld

U zou het haast vergeten maar er is meer dan corona
De bekende tonprater Frank Schrijen uit Boxmeer die dood in zijn woning werd gevonden is vermoedelijk vermoord door een asielzoeker. De 26-jarige verdachte komt uit Trindad & Tobago, werd aangehouden in een woning en Gilze en hij staat ingeschreven bij het azc in Echt. MAAR! Het had net zo goed GEEN asielzoeker kunnen zijn! Korrewegschutter Azim Aynaci (lelijke kop hier) die een willekeurige voorbijganger in een rolstoel schoot krijgt ook in hoger beroep tien jaar cel. Daarnaast is de schadevergoeding die hij moet betalen verhoogd van 370.000 euro naar 865.000 euro maar dat heeft die sloeber toch niet. Langs het Zwarte Meer bij Genemuiden is een dode zeearend gevonden en dat leverde DEZE waanzinnige foto op. Verderop in de regio kruipt die vieze vuile eikenprocessierups bijna uit het ei, dat kan er inderdaad ook nog wel bij. Nabil B. heeft (alweer) geen advocaten meer. Bij de universiteit van Évry (Frankrijk) leek het even alle hens aan dek wat betreft een aanslag, maar momenteel heeft de wereld even geen zin in de dadendrang van Allah dus bleek er niets aan de hand. In showbizzland gaf de stijve lul van Marco Borsato een like aan zijn (haha o nee) Leontine, een like die hij niet veel later weer weghaalde. Ja, wat is het nou, Marco? In stom nieuws: Jaap Stobbe (83) is overleden. U kent hem van Bassie & Adriaan of als Lowietje in Baantjer. RIP. In een groot deel van Nederland was het weer eens code geel, maar dat is eigenlijk geen nieuws meer: het is tegenwoordig altijd kudtweer. Voorts is de Nashville Verklaring niet strafbaar bevonden: we hebben vrijheid van meningsuiting dus als u domme homofobe crack wilt uitspreken of ondertekenen staat het u vrij uitgelachen te worden door het deel van het land dat niet iedere zondag moet bukken voor een imaginair sprookjesfiguur. En, is er bij u in de regio nog iets gebeurd, zoals Mark Rutte die aan kwam kakken bij het verkeerde adres? Coronanieuws streng verboden.
Reaguursels
InloggenLaat ik nou toch heel blij zijn dat de Nashville Verklaring (nog) niet strafbaar is. Hele artikelen hier bij GS over de deugkneuzen die het vrije woord de nek om willen draaien en daar ook in slagen. Dus loop niet zeiken Mosterd. Leve het vrije woord. Ook als het je niet ligt.
Krek, het vrije woord geldt blijkbaar alleen als je deugpraat uitkraamt.
Zo'n hond zal je kind maar in een rolstoel knallen. Zomaar voor de fun. Wedje maken dat als hij vrij is over een jaar of 6 hij weer in de fout gaat?
6 jaar?? Met een wereldvreemde rechter krijgt die 6 maanden
en wat schoffelwerk.
Zelfs de moskeeën sluiten vandaag de deuren voor het vrijdaggebed. Wat een rust voor de omwonenden zonder dat gebral uit de luidsprekers en de parkeeroverlast in de buurt.
Trinidad en Tobago? Is het daar ook al oorlog? Zeker pas als al die oorlogsmisdadigers die hier terechtkomen, teruggestuurd worden. Voor een griepje moet iedereen thuisblijven maar dit soort tijdbommen worden dagelijks binnengehaald omdat ze totaal onterecht vluchtelingen worden genoemd. Zijn hoogstens op de vlucht om hun gerechtelijke straf te ontlopen. Niet vreemd dat er geen land is dat zijn oorlogsmisdadigers terug wil. Tenzij Nederland natuurlijk. Dat komt ervan, al decennia bestuurd worden door geïndoctrineerde schoolverlaters.
Klote chinezen met hun kut hygiene. Goed dat Trump alle macht terug qua productieketens terugdraait naar de U.S.
Het is iedere keer wat in dat stinkland van ze.
Een prachtig land met een infrastructuur en mentaliteit waar Nederland zich de vingers bij kan aflikken. Zalig zijn echter de onwetenden.
@SlimmeBelg | 13-03-20 | 04:49: zegt een Belg....
Een moord? Dan plaats je hem toch in een ander asielcentrum en dan is het opgelost.
www.gelderlander.nl/boxmeer/asielzoek...
Frank hield er wel een bijzondere hobby op na...
@pantaarnlal | 13-03-20 | 00:38: jonge mannen uitnidigen. dus ?
@grapo | 13-03-20 | 01:27:
Live by the sword die by the sword.
Ondertussen in het MO,
US-led coalition airstrikes are underway against multiple Iranian-backed militia sites in Iraq, according to a US official.
The strikes come one day after the US assessed an Iranian-backed group was responsible for a rocket attack on a base where coalition forces are located, killing two American service members and one British service member
edition.cnn.com/2020/03/12/politics/c...
Was gisteravond al, gaat mogelijk ook echt escaleren teneinde de olieprijs weer op te krikken. Om de Saoedische olie-dump te compenseren en daarmee de Amerikaanse schalie-olie te redden moet er een grote exporteur wegvallen, Iran bijvoorbeeld.
@Abject | 13-03-20 | 01:59: www.cnbc.com/2020/03/08/oil-plummets-... (tot wel 20 dollar/vat)
En het enige antigif: www.cnbc.com/2019/09/30/oil-will-hit-...
Al dat gezeik met asielzoekers. Wespennest haal je toch ook weg na tien keer gestoken te zijn.
Als je maar een heel klein beetje slimmer bent weet je dat wespen steken. Omdat het dus wespen zijn. Ik wil maar zeggen het is niet alleen mogelijk maar goed advies om daar pro-actiever mee om te gaan.
Ik ken Jaap Stobbe vooral van het standbeeld op het Drielandenpunt.
Van papier maché hoop ik?
De Nashville verklaring is niet strafbaar. Ik heb het nog even nagelezen maar er wordt inderdaad niet gevraagd 'wilt U meer of minder homo's en transgenders'. Dat verklaart de positie van het OM dat vindt dat 'In een democratische rechtsstaat het van wezenlijk belang is dat er veel ruimte is om uitlatingen te doen, ook als deze kunnen kwetsen of verontrusten."
Er was ook nog iets over vertrek premie @ Lesbos, 5000 Eypo voor elke dobberaar En nog iets dat je van het OM van alles en nog wat mag zeggen over homoseksualiteit als het volgens je religie is.
Kun je nagaan wat die gasten hebben betaald om zich op Lesbos te vestigen als ze zelfs met zulke bedragen niet vertrekken. Ze hebben hier de mond vol over mensensmokkelaars maar hebben er nog nooit 1 opgepakt. Ga eens bij ieder willekeurig Afrikaans reisbureau posten, dan heb je ze zo te pakken.
En now for something completely different in Belgie:
"Khaldoon A.B. (39), verdacht van de gruwelijke moord op zijn buurvrouw Emmy Geboers (67) in residentie Portofino in de Voorhavenlaan, is na vijf uur verhoor aangehouden door de onderzoeksrechter. Eerder bekende hij al dat hij haar lichaam in stukken sneed en dumpte in de Spuikom, waarop donderdagvoormiddag menselijke resten zijn bovengehaald uit het bassin. “Khaldoon was nochtans een goeie jongen. Maar de laatste maanden was hij nog een schim van zichzelf. Het ging enorm steil bergaf. Je zag het aan zijn gezicht. Zijn blik was compleet veranderd”, zegt Josiane, onderbuur van de gelijkvloerse verdieping." (HLN.be)
Wderom een onschuldige geofferd op het altaar van de multi culti.
Hij zat niet lekker in zijn vel, dat staat er toch?
Die zeearend raakt me toch het meest
Ook beesten maken blijkbaar fouten.
Tekst is de Nashvilleverklaring is tekstueel dus niet strafbaar blijkt na maandenlang onderzoek. Mooi.
"vrijheid van waanideeën"
De Russen komen eraan! Op het Songfestival zal 'Little Big' uit Sint Petersburg optreden met de song 'Uno'. Prikkelende foto............... calendar.fontanka.ru/articles/9335/
Is de Nederlandse Belastingdienst door het O.M. al aangemerkt als criminele organisatie?
De Dow Jones sloot zojuist met -9.99% temidden een voortdurende prijsoorlog op de oliemarkt.
Google eens op, getal 999 betekenis.
Kansen moet je pakken, binnenkort.
@steekmug | 12-03-20 | 21:38: Duivels dilemma.
Jaap Stobbe!!!
En waar blijft dat enorme papier maché standbeeld dan????
Dat blijft de hele tijd inzakken door de aanhoudende regen.
Ik vond vandaag een overreden kletsnatte staatsloterij lot op de weg die heb ik mooi verzilverd na drogen op de radiator.
Ha! Lucky sevens.
pics!
Netjes, 50 euro droog in het handje?
@Piet Karbiet | 12-03-20 | 21:21: een heel lot incl XL.
10 euro. Oftewel 40 rollen van 200 vel toiletpapier bij de lidl.
Een hele staatsloterij?
Het is me wat lol
Hoeveel zat er op? Ik ben meestal blij als ik de aankoopprijs van het lot terugwin.
@Berbaar | 12-03-20 | 21:28: ik veeg mijn kont met prijzengeld af :).
Altijd prijs bij mij met geluk.
Staatsloterij is oplichterij, 90% van het geld gaat rechtstreeks naar de EU.
Ander nieuws: Mijn zus dacht dat een peniskoker een beroep was.
In Papua Nieuw Guinea bestaat een dergelijk beroep inderdaad.
Penisbesnijders bestaan echt. Die vindt je overal waar Moslims, Joden en Amerikanen zijn. En ze verminken kleine jongetjes genitaal!
@SNAFU
Herman B gelezen???
Die religieuze bash op het einde is toch wel wat cringe. Krijg toch de indruk dat religie Mosterd net iets te persoonlijk ligt. Net als Quid destijds, zeg maar.
Eensch! Mosterd heeft zeer waarschijnlijk een (deels) christelijke opvoeding 'genoten'. Hij MOEST natuurlijk altijd mee naar de kerk/mis en dat zullen wij nu weten.
Maar het is gewoon een droge feitelijke constatering. Mensen die in 2020 nog steeds in bovennatuurlijk nonsens geloven daar kun je je enerzijds met gepaste minachting vrolijk over maken en anderzijds het verderf, de oppressie, de dwingelandij en het grote kwaad verfoeien dat er uit voortkomt: het spectrum van kaboutergelovigen, handopleggers en dodenfluisteraars tot de vroomste der moslims in IS gelederen.
Jeetje, het is allemaal vreselijk om maar eens mee te huilen met de jankeballers in het bos.
Veel plezier of ergernis allen hier, wij gaan lekker de stad in.
Toedels!
Slaap lekker...!!!
Nooit het lot tarten Berbaar...
Denneweg?
Tuurlijk kerel, lekker doorgaan in je zwaan kleef aan manifistatie.
Gewoon het probleem bij kop en kont aanpakken en hatjikidee variee in de polonaise door gaan. Toe maar! Nou ,toe dan!
@Kuifje-naar-Brussel | 12-03-20 | 21:15:
Achterom.
@Kuifje-naar-Brussel | 12-03-20 | 21:15:
Hoefkade of de De LaRey.
Living dangerously lol
Maar waarom neemt NL geen voorbeeld aan Singapore?
.
www.wired.com/story/singapore-was-rea...
www.thelancet.com/journals/lancet/art...
@Mosterd , Kabatz!
Bullseye!
Ik vond Jaap Stobbe supereng als de plaaggeest in Bassie en Adriaan.
Nachtmerries van gehad.
RIP.
Precies idem. RIP Jaap
Valt onderstaand onder goed of slecht nieuws?
Honderden moskeeën in Nederland hebben de vrijdaggebeden afgelast. De moskeeën blijven vrijdag gesloten. Dat zegt een woordvoerder van het Samenwerkingsverband Islamitische Organisaties Regio Haaglanden.
Dat is vreemd..
Bang voor het onbekende..??
Gewoon gezond verstand van de moskeeën. Niemand wil dat het verder verspreid raakt.
Linkje graag..
Raar, allah, god of jaweh beschermt gelovigen toch? Of nu even niet, en wie zijn schuld is dat dan, of moet er gestraft worden wegens niet gelovig genoeg? Altijd een verklaring voor simpletons.
@neonreclame | 12-03-20 | 21:03: www.telegraaf.nl/nieuws/767832963/hon...
@Hadiho | 12-03-20 | 21:07:
Het blijft een raar gebeuren...
@TheseDays00 | 12-03-20 | 21:05: Goedkoop scoren is een kunst.
@Crossing_The_Rubicon | 12-03-20 | 21:59: Doe eens beter je best: inhoud.
Kop van die Azim. Man. Even met je chromosoom te veel iemand in een rolstoel schieten. Kan Azim weg? Ksssjjjt!
10 jaar EN tbs... Simpele ziel, hoop dat tbs zijn werk doet in zon geval.
Goh. Het is alweer 12 maart.
Morgen vrijdag de dertiende.
Ja voor een Lentebries was het behoorlijk blazen op de fiets net.
Ging er flink van hoeste... oh nee niks.
De Telegraaf doet verslag van die steekmigrant. Waarom de NOS niet? In plaats daarvan meldt die laatste wel dat de AfD geschaduwd wordt door de Duitse geheime dienst?
De Duitse geheime dienst, altijd lastig.
De Telegraaf rules.
Hoog tijd trouwens om KLM te nationaliseren. Mag wat kosten, maar dan heb je ook wat. Een mooie blauwe zwaan.
Mag niet. EU (verstoring v/d markt).
U bedoelde een mooie blauwe ‘zwans ‘..??
Als de koers nog verder inzakt, tik ik het contant af.
Words of wishdon, En dat uit jouw koker?!
Klem gaat gierend failliet. Slechts een Kwestie van tijd. Alle liquiditeit is er door die Kut-Frambozen wel uitgestaakt
Niet doen. Bodemloze put. Helemaal vernacheld door die frambozen.
@pibasso | 12-03-20 | 21:16:
Gaat niet gebeuren gezien de belangen in Nederland en Frankrijk.
Allemaal wel leuk en aardig, maar hoe gaat het ondertussen met Andre?
Grieperig.
Weer terug achter de wollen onderbroek. Wat een trieste ellende die showbiz.
Die Rutte is toch werkelijk een premier van het volk.
Maar dan wel van het volk wat mee knikt.
Wat een onbeschofte, onfatsoenlijk schorremorrie is hij toch.
Goh...
Don't shoot the messenger
Geweldig die Rutte - wat een clown. Niet te filmen, de ene dommigheid na de andere blunder.
Je zou er een mooie comedy capers serie van kunnen maken.
Wel jammer dat de paljas in het echte leven serieus en heus onze premier is.
Wat is er mis in Trinidad & Tobago dat we hier asielzoekers uit dat relatief rijke oliestaatje binnen laten ?
Omdat men er nogal homofoob is.
@Kuifje-naar-Brussel | 12-03-20 | 20:54:
*iets met homos ofzo*
Breek me de bek open zeg: Het is een tyfuszooi in Trinidad & Tobago net zoals in Den Haag!
@Jan-Joris-Jaap-Joop | 12-03-20 | 20:57: Zo erg, 4J?
Martinair is al effe gestopt met het afleveren van blanke,dikke,oude vrouwtjes.
Sinds die tijd zijn ze daar homo geworden en komen nu als asielzoeker deze kant op.
Mevrouw van Es moet gewoon een beetje huilen.
Is er al iets bekend over de eerste schaatsmarathon op natuurijs?
Ja is uitgesteldt tot volgend jaar january
Had Carolien de navigatie fout staan?
Saillant detail over de tonprater: zijn ballen en oren waren eraf gesneden.
Dat meen je niet...
Dat zijn geen grappen. Serieus?
Was geen leuke gast las ik. Triest einde hoor!
Een neergestorte Zeearend?
Moet je niet op je kop krijgen want dan heb je
hoofdpijn.
En zo'n beest moet ook niet op je auto schijten!
@VanBukkem | 12-03-20 | 20:41:
Zeker niet. Ik ben als tiener een keer op de fiets ondergescheten door een reiger in vlucht. Ik droom er nog van.
@Baron-barry | 12-03-20 | 23:57: goed dat je niet in een cabrio reed. Blije mensen, totdat ze zo'n kwak op hun hersens krijgen.
Vaker doen zo'n wrap up.
Die aanslag in Irak, waarbij Britten en een Amerikaan omkwamen, gaat nog wel gevolgen hebben, denk ik. Ome Donald gaat een paar Hezbollah-leiders liquideren.
Doet hij zelf. Met een drone. Zo is Donald.
@RickTheDick | 12-03-20 | 20:41: Wel knap hoor.
@Kuifje
*gniffel*
Jij bent ook heus wel knap hoor!
@Jan-Joris-Jaap-Joop | 12-03-20 | 20:53: Dank je. En dan heb je mijn verloofde nog niet eens gezien.
@Kuifje-naar-Brussel | 12-03-20 | 20:58:
Jouw verloofde interesseert ons geen reet. Maar het is wel jammer dat het zo schijnt dat jij denkt anders te zijn.
@Jan-Joris-Jaap-Joop | 12-03-20 | 21:12: Ons? Zijn jullie echt met zijn vieren?
@Kuifje-naar-Brussel | 12-03-20 | 21:16:
Hoe dan ook; Ik wens jou nog heel veel veels te krappe stropdassen toe!
worldpeace en , whut ?
Corona komt voor dit veelal ongemakkelijk nieuws voor een bepaalde politieke stroming erg goed uit.
Migranteninvasie?
Welke migranteninvasie?
Ajax kan hergroeperen.
@Miezerig
"... ongemakkelijk nieuws ... bepaalde politieke stroming ..."
Ja maar voor wie, wat of hoe dan volgens jou? Je roept iets maar verklaart niks. En daar scoort men alhier niet mee. Geef ons dan eens jouw duidelijk inzicht dan als jij dat denkt te kunnen! En bedenk dan ook eens dat dom geleuter hier niet voldoet.
@Jan-Joris-Jaap-Joop | 12-03-20 | 20:45: Dit is een geweldige quote! Het maakt niet uit wat je invult als eerste woord. Het klopt altijd.
Frank Schrijen moet wel een verschrikkelijke racist zijn geweest. Heeft Willem-Alexander al onze excuses daarvoor aangeboden?
Mosterd minder zuipen voordat je een topic post. Spelvouten zijn onvergeeflijk.
De narcissen staan in bloei.
Avez vous vu le signe jaune?
Het wappert weer stevig vanuit de occident.
Mensen kijk alstublieft na of uw brommert niet is omgekukeld.
Dat doet het nieuws soms, mensen waarschuwen als er een paar zijn omgevallen.
Narcissen zijn aandachtszieke bloemen die altijd als eerste willen bloeien.
Onderteken de Nashville verklaring en u zult in ieder geval goed scoren bij de medelanders die elke vrijdag buklaven voor hun pedofiele sprookjesfiguur. Of niet, Yassar?
Oh man, klikte ik op die link van Marco, zit ik, voordat ik er erg in heb, bijna kwijlend naar een soort shownieuws te kijken.
Gelukkig kwam mijn verpleegster me redden; ze gaf me een klap op mijn achterhoofd (een bakka heet dat, wis u dat?) en daardoor kwam ik weer bij.
Bratta. Lusu!
Indien mogelijk vanuit huis werken en bij kuchjes een verbod op het pand betreden. Prima besluit van de directie,
"Jaap Stobbe (83) is overleden. U kent hem van Bassie & Adriaan of als Lowietje in Baantjer. RIP"
Wat? U kent hem van het standbeeld op het drielandenpunt!
Ja! Papier-maché pappen!
Dat standbeeld moet er komen! Zeker nu!
www.youtube.com/watch?v=Yzm28rmCB3w
Ligt natuurlijk heel gevoelig...
Er staat iets te gebeuren. Er broeit iets...
In ieder geval in het slipje van mevrouw Manstein.
Heeft ze in haar slipje een pluk hooi, dan?
@EEnzame SchizofrEEN | 12-03-20 | 20:23:
Gekkie! Wie heeft dat nou, een pluk hooi in haar slipje.
@Manstein | 12-03-20 | 20:31: Weet ik veel, ik lees broei, denk gelijk aan hooibroei!
Moet je erg voor uitkijken!
@EEnzame SchizofrEEN | 12-03-20 | 20:36:
Heb nu even geen tijd om hier verder op in te gaan.
Zijn 20 minuten verder!! Is het al geblust of moeten wij nog wat langer wachten ?
Mijn tabak leverancier heeft verstek laten gaan met het versturen van mijn sigaren. Misschien is de beste dood door het Corona. Je weet het niet he!
Morgen maar eens bellen.
Op cuba hebben ze geen last van corona, ze leven er van.
Is er nog een betere reden om veiligelanders terug te sturen naar land van herkomst? Als het 26 jarige stuk afval uit Trinidad & Tobago hier geen asiel aan had kunnen vragen, had Frank Schrijen wellicht nog geleefd. Zo iemand hoort hier niet te zijn en kunnen we missen als kiespijn.
Misschien had hij wat beter na moeten denken over wat hij in huis haalde.
Of wij wat beter denken wat we allemaal in huis halen...
Ik heb nog een tuinman nodig, voor het katoen,
Heel fijn topic!
Het was vandaag wel erg warm voor de tijd van het jaar.
Ik maak me grote GROTE zorgen over de klimaatverandering.
Focus toch eens op de echte grote vraagstukken van deze tijd!
Komt door de Polar Vortex.
Heeft geen reedt met opwarming te maken.
@Gulliver | 12-03-20 | 20:16:
klimaatontkenner!1!!
Inderdaad, zo maak ik me ernstige zorgen over de neerslag van stikstof.
@keestelpro | 12-03-20 | 20:16:
Je kan niet ontkennen wat er niet is.
En er is geen klimaat.
Die zeearend zal wel vergiftigd zijn. Gebeurt vaker met roofvogels. Meestal door jagers.
Frank Schrijen uit Boxmeer zat vastgebonden op een stoel in zijn boxer en is met een machete vermoord.
Bah, vreselijk. Barre tijden.
Uit de hand gelopen SM-spel?
Afschuwelijk. De dader zal er wel met een fopstraf vanaf komen door tijdens de rechtszaak te liegen en verdraaien.
@Gulliver | 12-03-20 | 20:13:
Frank hield van jonge jongens en zwaaide graag met grote sommen geld. Ik vermoed dat deze asielzoeker niet goed met deze info om kon gaan.
@Traag | 12-03-20 | 20:19:
Vieze oude mannetjes die op jonge jongens geilen lopen vroeg of laat tegen de verkeerde aan.
@Gulliver | 12-03-20 | 20:24: Het komt voor, maar dan loopt het wel heel slecht af. Wat vaker gebeurt: oudere homo pikt jongetje met migratie-achtergrond op. Het spel is op de wagen en de oude snoeper ligt al ontkleed op zijn bed. Jong jongetje moet nog even naar het toilet, maar dat duurt nogal lang. Totdat de ouwe bok een huisdeur hoort dichtslaan. En na een korte inventarisatie ontdekt dat zijn sleutels, portemonnee met bankpasjes, en ID verdwenen zijn.
@Gulliver | 12-03-20 | 20:24:
Blijkbaar. Ik ben opgegroeid in een land waar je van een man van 26 mocht verwachten dat hij nee kon zeggen en zijn emoties enigszins kon beheersen. Tijden veranderen.
Wijlen Pim was begrijp ik zeer te spreken van zijn ontmoetingen met mocro schandknaapjes
hij was nauwelijks tot bedaren te brengen
@Kuifje-naar-Brussel | 12-03-20 | 20:32: u spreekt uit ervaring?
@Tobi | 12-03-20 | 20:51:
Ach ja zo waren ze nog van enig nut,
@Kukooo1 | 12-03-20 | 22:02: Ik val op vrouwen.
@Kukooo1 | 12-03-20 | 22:02:
Te makkelijk inkoppertje die ik zelfs liet lopen.
Op de reiskosten vergoedings afdeling gaan ontslagen vallen.Wegens minder stroomverbruik daalt de stroom aan de pomp. Ook zijn er minder bomen nodig voor de verbrandingsoven in het oosten.
Eindelijk een topic zonder corona. Want overal is het maar corona, corona, corona. Maar hier geen corona en dat is best wel fijn.
Snel naar de appie en een kratje inslaan dan.
Wat u niet hoorde vandaag in het nieuws:
- De Belgen zijn bij Roosteren het land binnengetrokken.
- De commissaris van de Koning in Groningen is gegijzeld.
- De dijken bij Cadzand Bad zijn door de zware voorjaarsstorm doorgebroken.
Ah vandaar dat Sergio Herman in zijn Pure C op vega overstapt. Hij krijgt z’n vlees niet meer geleverd. Je krijgt voortaan alleen nog maar zeewier te eten.
m.limburger.nl/cnt/dmf20200312_001515...
AZC in Echt sluiten aub, danku!
Hoestie verder met Dreetje Hazes eingelijk?
Beetje armer. Concerten afgezegd.
Fijn om even bijgepraat te zijn. Dank.
Wat is de mening van de Partij voor de dieren ivm de eikenprocessierups?
RIP plaaggeest
Die houden een nationale eikenprocessierups aai dag.
En de NS pakt weer direct de gelegenheid aan om minder treinen in te zetten.
Je moet juist meer treinen inzetten, dan kunnen de mensen op afstand van elkaar blijven.
Precies!! Dat was het eerste wat ik dacht...
Staan er trouwens “al” automaten met ontsmettingsmiddel op de perrons? Even de handjes de lucht in? Schoon welteverstaan
Ah eindelijk de kleine berichten en de speurders.
Over speurders geschreven; weten we inmiddels al wie nu die erudiete meneer (of was het een mevrouw?) is, die via een bedrijf een partner zocht?
@EEnzame SchizofrEEN | 12-03-20 | 20:29:
Wat maakt het uit, die overleeft de Corona toch niet.
@Gulliver | 12-03-20 | 20:31: Wishfull thinking! I like it!
Foei ik.. Toch corona, ik ben af
Ik zeg: doen!
REAGEER OOK