Tendentieus, ongefundeerd & nodeloos kwetsend

Dit is de tweede hide-out van Femke Halsema

Gefunda! Tweede ambtswoning aan het water, onder de vraagprijs gekocht met geld uit de wapenhandel de besparing op marktconforme binnenstadhuur lucratieve verkoop van het vorige optrekje aan de Transvaalkade.

Gefunda'des Fressen

Keurig niet genoemd door stadsblad Parool. Niet nagezocht door stadsomroep AT5. Maar een lafjes half in beeld gebracht huis bij het Belgenblaadje aan de Basisweg was voor de Ongefundaarde Vastgoeddesk voldoende om via puzzelstukjes over veerpontjes, verwijzingen naar prijs & oppervlak en het feit dat de woning boven de Ring, maar wel binnen de gemeente moest liggen het paradijselijke perceeltje aan het Holysloter Die te vinden. "Met ruimte voor een bootje", dus zoonlief kan naar hartelust piraatje spelen met papa's nepwapens.

Inhoud & details zijn vakkundig weggejorist van Funda maar nog wel te vinden op de site van de makelaar (+ FB). Prachtig optrekje, mevrouw de burgemeester! Gezellige houtkachels (meervoud), maar wel matig geïsoleerd met dat G-label. Mogen we aannemen dat u dat ditmaal wel op gaat lossen? Het is 2020 en als we niets doen, zijn we volgens uw partijgenoten over tien jaar allemaal deaud. Je wilt toch voorkomen dat je toegangsweg geblokkeerd moet worden door doodliggende klimaatquerulanten die met hun rolkoffers over de ouderwetse klinkertjes uw kant op komen.

Overigens vermeldt het Paroolbericht nog steeds/wederom dat La Halsema een "marktconforme huurprijs" betaalt voor haar crime scene ambtswoning aan de Herengracht, maar uit eerder onderzoek van GeenStijl is al gebleken dat dit *niet waar* is. Waarvan koopakte.
Update: Twee huizen in Amsterdam, mag dat van de gemeente Amsterdam? Neen, dat mag niet van de regels zijn regels in Deregelsgeldenalleenvooranderendam.

Biomassacentrale 1

Biomassacentrale 2

Wapenkisten voor manlief!

Reaguursels

Inloggen

Ik snap er niks van. Wie investeert nu bijna 7 ton in een huis dat vlgs de GL klimaatalarmisten over 5 jaar onder water staat. Gelukkig is er een mogelijkheid om een bootje aan te meren, zodat ze dan tenminste niet verzuipt.

BonSens | 11-03-20 | 14:09

Wel heel bescheiden dit. Heeft die vrouw niks gespaard ?

van Oeffelen | 11-03-20 | 10:24

Dat zo'n vrouw zich nou niet schaamt. Dat baart me echt het meeste zorgen. Kent ze nou echt geen fatsoen? Hoe kan zij ooit het GroenLinks gedachtegoed nog uitdragen zonder zichzelf belachelijk ongeloofwaardig te maken? Dit is het grote virus waaraan we kapot gaan, niet Corona.

Giotto | 11-03-20 | 09:21

Ohh een linkse burgemeester mag geen huis buiten de stad kopen. Wiegel mag zich wentelen in zoveel buitenhuizen als hij wil, Halsema dient zich in een karig hutje, eeh harig kudtje, op te houden.. Waar zij met verkrachte eenden, de nokken van het dak mag beuken.

Beste_Landgenoten | 11-03-20 | 05:33 | 3

1) Ze is geloofwaardig als ze zich geloofwaardig gedraagt.
2) Ze zou in de stad moeten wonen die ze bestuurt, zodat ze (een deel van) de gevolgen van haar eigen bestuur ondervindt. Een deel van de narigheid die ze Amsterdam bezorgt overkomt haar dan zelf ook.
3) Ze bevestigt dat er links geluld wordt maar intussen rechts gevuld.
4) Mensen, en zeker bestuurders, moeten i.h.a. het goede voorbeeld geven.

JvanDeventer | 11-03-20 | 07:39

Mowt je per se leven zoals de doelgroep leeft waarvoor je de vertegenwoordiger bent? wat een onzin. Geert hoeft toch ook niet te leven als een kampcommandant achter een slotgracht met hoge hekken?

Beste_Landgenoten | 11-03-20 | 07:46

Dat mag ze wel maar ze predikt linksom en doet zelfs rechtsom.

Achiel | 11-03-20 | 09:23

Wel leuk voor Halsema amper buren hebben maar wel praten over het opnemen van 500 kindertjes, gezien het landschap er achter gaat ze alle 500 kindertjes een onderdak bieden, gezellig zegt kokhalsema.

edjekaddetje | 11-03-20 | 00:20

Kan niemand mijn uitleggen als je jaar in jaar uit roep dat de zee spiegel 2 tot 5 meter stijgt
Dat je een huis bij het water koopt ?

steefbeen | 10-03-20 | 23:47

Dan Jesse Klaver die kocht een een huis met energielabel F .
Die GroenLinksers geven wel het goede voorbeeld.

CoffeePatch | 10-03-20 | 22:11 | 2

Alleen het pleps moet aan de normen voldoen ............... niet de hofhouding

Ervaringsdeskundige | 10-03-20 | 23:22

Regels gelden niet voor GL-ers. Die gelden voor anderen.

Dutch_Viscount | 11-03-20 | 09:38

Amsterdam heeft grote plannen met annexeren van 'Amsterdam Wetlands'. Die grond wordt niet minder waard de komende decennia.

revolte | 10-03-20 | 22:07

Een tochtige hut aan een sloot dat regelmatig naar dode dieren stinkt voor de prijs van een riante woonhuis elders.

kzegje | 10-03-20 | 21:45 | 1

Oh ja.In Holysloot loopt het afvoer van de wc direct de sloot in.

kzegje | 10-03-20 | 21:49
-weggejorist-
dekeerldatisdeboer | 10-03-20 | 21:44
-weggejorist-
Ervaringsdeskundige | 10-03-20 | 21:30

Een datsja, dat is alleen weggelegd voor een goede communist. Zij voldoet aan alle voorwaarden!

meerkat | 10-03-20 | 20:44 | 1

Mis alleen nog dat ze dagelijks met haar geblindeerde limousine besmuikt toekijkt hoe het proletariaat in lange rijen voor de bakker en slager staat terwijl ze wegrijdt naar haar datsja.

Graaf_van_Hogendorp | 10-03-20 | 21:01

Marcel van Dam zou erom lachen zo'n simpele buitenhuisje (of moet ik in het geval van Groen(s)Links datsja zeggen)?

Graaf_van_Hogendorp | 10-03-20 | 20:29 | 2

Stop eens met dat zeiknieuws over 020.... die linkse ratten daar doen zonder schaamte allemaal aan zelfverrijking.

rotator | 10-03-20 | 20:38

Energie is geen probleem. Ze koopt gewoon een warmtepomp. Die op stroom werkt. Uit Duitsland. Van bruinkool. En omdat het dan nog steeds klerekou is een pelletkachel erbij. Je moet wel wat voor het milieu overhebben.

Rest In Privacy | 10-03-20 | 20:28

Mooi die telefoon op de WC.
Is die van de vorige bewoner, of is het een speciale lijn naar 'r bewakers?

De verwarde man | 10-03-20 | 20:03

Ik zou niet met haar willen ruilen. Wat heeft dit huis haar gekost?

GeenHeil | 10-03-20 | 20:00 | 1

Haar integriteit? Nee wacht, die was ze allang kwijt.

******** | 10-03-20 | 20:31

Nou linkse rakkers, kraken die handel! Weliswaar niet in het centrum van Amsterdam, maar toch een mooie onbewoonde woning.

BrokenTipi | 10-03-20 | 19:47

Hebben jullie haar Tinder profiel al?

Harry Turtle | 10-03-20 | 19:41

Ik vind dat alle GL/d66/sp enfin, alle linkse politici verplicht binnen een straal van 500m van een AZC moeten gaan wonen . Dat ze zelf even de hel mogen ondervinden van wat ze doen.

Kim-Jung-Un | 10-03-20 | 19:40 | 2

Natuurlijk niet,ze willen wel de deugmens uithangen,maar de ellende hiervan duwen ze het klootjesvolk door de strot.

Nico_the_Sparrow | 10-03-20 | 19:54

Of gewoon in een AZC. Ze gedragen zich net zo onfatsoenlijk als asielzoekers, dus ze passen er makkelijk tussen.

GeenHeil | 10-03-20 | 19:56
-weggejorist-
Troumoetblijcken | 10-03-20 | 19:27

Wel solidair van Femke.
Midden in de multiculturele samenleving.

de honden blaffen... | 10-03-20 | 19:18


Wie het breed heeft kan het breed laten hangen .......

..... en ondertussen de hele dag druk in weer zijn met armen mensjes en klimaat problematiek

Ervaringsdeskundige | 10-03-20 | 19:11

Is nog niks. Remkes heeft een eilandresort in Thailand. Om nog maar niet te spreken over de bijhuisjes van Wim-Lex & Max. En die laatsten terwijl zij in een te grote, zwaar overgesubsidiëerde woning wonen.

Guido | 10-03-20 | 19:00 | 2

Alleen is Remkes een VVD'er en die hebben niet veel met sociaal en zo..

Porta | 10-03-20 | 19:46

De bekende quote uit Animal Farm: we zijn allemaal gelijk, maar sommigen zijn gelijker dan anderen.

Ik krijg zo’n zin om met een bus een kudde We are Here tuig uit de stad te halen en dit leegstaande huisje aan te bieden. Eens zien hoe de burgermeester van Amsterdam dan de eigenaresse van dit pandje tegemoet gaat komen.

Nuuk | 10-03-20 | 18:58 | 1

Misschien kan Thierry wat rechtse studenten leveren om dat pandje te kraken?

******** | 10-03-20 | 20:35
-weggejorist-
Ignatius J Reilly | 10-03-20 | 18:58

Wat een vreselijk kudtwijf is het toch ook. Hoezo elite? Gewoon als burgemeester schijt aan de regels hebben die voor alle Amsterdammers gelden. Vaffanculo voor dit superstomme politieke onbenul. Was kan ik me hier kwaad over maken.

ristretto | 10-03-20 | 18:58

The world according to Femke Halsema: Do as I say, don't do as I do....

Jafco | 10-03-20 | 18:57 | 1

Een criminoloog als Femke wil natuurlijk niet te dicht bij criminelen zitten

******** | 10-03-20 | 20:39

Ik denk dat madam een duwhokje heeft gekocht voor haar en 'r nieuwe 'vrind'. Uiteraard ook heel groen en niet links die 'vrind'.
Nep pistolen Oey mag dan in het centrum blijven op kosten van NL / ASD.

AMX pri | 10-03-20 | 18:55

Groen Links, is dus Grote Luxe.., want ze zorgt goed voor zichzelf. Hoewel, een huis met label G aan het water ( wat nou zeespiegel ?) Ik zie een parallel met Al Gore, ook zo’n hypocriet wiens voorspellingen nooit zijn uitgekomen, maar hij kocht wèl een giga villa, baas boven baas direct aan de waterlijn. Links en hypocriet beginnen gelijkenissen te vertonen, vindt u niet ?

silicon eagle | 10-03-20 | 18:49

Misschien bedoeld voor Oey?

dagpauwoog | 10-03-20 | 18:27

@dagpauwoog | 10-03-20 | 18:27: Wellicht. En werkelijk geen idee. Halsema en Oey zullen toch wel in Adam zijn ingeschreven en dan lijkt een 2 de huis geen optie.

oudetas | 10-03-20 | 19:15

Ze maakt het bestrijden van de zeespiegelstijging wel lekker persoonlijk met zo'n locatie.

CynicalBastard | 10-03-20 | 18:10

Hier geen wapenarsenaal op zolder, maar in de keuken zo te zien op foto 17

wijsvinger | 10-03-20 | 18:01

Lach me de ballen uit de broek! Ga je aan het water wonen kan je niet eens vandaar uit het IJ of IJ/Markermeer op varen zonder een boot eerst over land te sjouwen. En daar dus 7 ton voor betalen, helemaal van den zotte. Aan u allen mocht je de knaken hebben om aan het water te wonen zorg dan altijd voor en vaarverbinding met de rest van waternederland.... Losers!

Zuma | 10-03-20 | 17:58 | 1

7 ton?! Ze is echt knettergek. Voor 7 ton kan je dat huis twee keer in een mooiere en betere variant laten nabouwen.

GeenHeil | 10-03-20 | 20:14

Op foto drie liggen de raketwerpers voor zoonlief al klaar. Wel nep waarschijnlijk...

Rest In Privacy | 10-03-20 | 17:57 | 1

Twee allesbranders....

ritter vn hüpfburg | 10-03-20 | 18:14

Wat moeten we in huize nice doen dit voor elkaar te boksen? En dan natuurlijk die voegenverwoestende klimop gelijk bij de prijs in te laten verwijderen?

NiCeY | 10-03-20 | 17:56

Vind dit wel een vorm van doxing, dus niet okay

naxapinu | 10-03-20 | 17:55 | 2

Eensch, als iemand een huis te koop zet, allah, even kijken hoe de kunst boven de bank hangt is altijd lachen, maar een nieuw adres bekend maken van een persoon die vast wel wat gekkies achter zich aan heeft... not done.

hettie | 10-03-20 | 20:27

Daar heb je wel een punt.
Aan de andere kant zit veel van de hypocrisie van dat volk in het privé compleet aan de laars lappen van de regels die ze publiek staan te verdedigen.

******** | 10-03-20 | 20:42

Saloncommuniste. Dat denk ik wel ja.

AdPatat1960 | 10-03-20 | 17:53

Do as I say, not as I do.
Hypocrisie ten top.

Professor Superhirn | 10-03-20 | 17:53

Gek hypocriet wijf.

ILF2 | 10-03-20 | 17:50

Zo te zien heel veel ruimte op die plek voor een groot asielzoekerscentrum naast haar woning. Demense kunnen zelfs in rubberbootjes dat watertje oversteken onderweg naar 020.

Cepalislam500mg | 10-03-20 | 17:47

Langs het tuinpad van ons Femke - zag ik de hoge bomen staan - ik was groenlinkser en wist niet beter - dat kaviaarsocialsime nooit voorbij zou gaan.

Slough | 10-03-20 | 17:43 | 1

Mooi....

Wijze uit het Oosten | 10-03-20 | 18:14

Eerst haalde ze haar tweeling van een gekleurde lagere school "want mijn kinderen zijn geen sociaal experiment" en nu een van haar zonen dreigt af te glijden door foute vrienden gaat ze ergens wonen waar alleen maar blanke tatta's wonen.

Osdorpertje | 10-03-20 | 17:35 | 6

@GeenHeil | 10-03-20 | 20:12:
Ik had er nog enig respect voor gehad als ze had gezegd 'sorry iedereen, nu ik zelf kinderen heb besef ik hoe ontzettend fout het was om andere ouders te dwingen tot linkse raciale onderwijs-experimenten'.
Maar die mentaliteit van 'mijn kind is geen experiment, maar gelukkig zit Amsterdam vol met andermans kinderen' daar wordt ik echt heel boos van.

******** | 10-03-20 | 20:49

Zou ik ook doen.

Rest In Privacy | 10-03-20 | 21:20

@******** | 10-03-20 | 20:49:

Elk fatsoenlijk mens wordt daar heel boos van. Maar, zo rolt GroenLinks. GroenLinks bestaat uit een groep aristocratische communisten en die communisten hebben veel schapen, veel natuurlijke, slaafse volgers, maar ze hebben ook hun eigen milities. Dat Volkert van der Graaf uit de gelederen van GroenLinks komt, dat is geen toeval. Het gaat erom dat ze het klootjesvolk in toom willen houden en willen beheren en beheersen. Zij weten wat beter voor ons is, denken ze, en als ze nu nog niet weten wat echt goed voor ons is, ach, dan is er genoeg volk om mee te experimenteren. Het is heel eng allemaal, waar we in zitten met zijn allen.

GeenHeil | 11-03-20 | 00:14
▼ 3 antwoorden verborgen

Links lullen rechts vullen.

Vlasbaard | 10-03-20 | 17:34

U ziet het. De groene Jeanne d'Arc van het arbeidersproletariaat zet de tering naar de nering.

Nehemia | 10-03-20 | 17:32

Verbaasd iemand zich hierover? Deze mensen zorgen ERG GOED voor ZICHZELF en wapperen direct met een belerend vingertje naar anderen.

Graaf Monte Cristo | 10-03-20 | 17:29

Aan het water is toch LEVENSGEVAARLIJK met het oog op de stijgende zeespiegel en dus ook de binnenwateren ?

God Zelf | 10-03-20 | 17:25 | 1

Het enige wat klotst bij deze lieden is het geld tegen de plinten.

Nehemia | 10-03-20 | 17:34

Wat is socialisme toch mooi.
Gaat ze hier nog asielzoekers onderdak bieden?
Dat zal toch wel!

Gerf | 10-03-20 | 17:24 | 3

Dat van asielzoekers vestigen, denkt u werkelijk dat u de eerste bent die dit oppert? Herhalio.

Gajus | 10-03-20 | 17:49

Toch mooi een bushalte op 30 meter afstand. De auto zullen ze ongetwijfeld verkopen.

wijsvinger | 10-03-20 | 17:18 | 2

Die komt alleen op bestelling.

Ruud Hazes56616330 | 10-03-20 | 17:25

Die bus is foetsie.

Piet Karbiet | 10-03-20 | 17:52

Er moet nog wel wat aan verspijkerd worden, maar geen nood. De parkeertarieven in Mokum kunnen nog wel wat hoger.

Nehemia | 10-03-20 | 17:18

Volgens mij is het huisje nog geblurd ook, op google maps. Zo van: pleurisklootjesvolk, blijf uit de buurt.

Gajus | 10-03-20 | 17:15 | 2

Staat er haarscherp op, tegenover de speeltuin.

wijsvinger | 10-03-20 | 17:20

De nomenklatura heeft naar goed Sovjet gebruik een dacha.

jan99 | 10-03-20 | 17:06

Las laatst in de krant over de debiele plannen om het hele Waterland banaf de ring vol te bouwen met huizen en windturbines. Nu Femke er een optrekje heeft gekocht kunnen wij er gevoeglijk vanuit gaan dat dat niet doorgaat. Gott sei Dank.

Ruud Hazes56616330 | 10-03-20 | 17:03 | 1

Kan ook zijn dat het gekocht is als investering. Zou zo maar mogelijk zijn dat de waarde plots stijgt. Zal niet de eerste keer zijn dat een politici(of familie) geheel onverwacht blij verrast worden

swapper | 10-03-20 | 23:17

Respect voor mensen met idealen. MITS zij er zelf ook naar leven. En dat doet onze Femke dus niet. Geld zat van de belastingbetaler krijgt ze. Maar vervolgens wel alles en iedereen de maat nemen en juist diegene die het allemaal niet kunnen betalen financieel uitpersen als het laatste beetje tandpasta in de tube. Net als die Jette. De benzine rijders zwaarder belasten zodat de electrische autos kunnen worden betaald.

DrachiR | 10-03-20 | 17:02

Communisten zorgen altijd erg goed voor zichzelf. Verder wacht ik nog even met mijn mening totdat ik weet hoeveel illegalen ze in dit prachtige optrekje neemt.

BozePaarseMan | 10-03-20 | 17:00

Oh, In dat buurtje komt de AZC en het wndmolen park met biomassa centrale.

Datgingniegoed | 10-03-20 | 16:59 | 2

En ik heb ook een leuk plekkie gevonden om mijn luidruchtige water scooter langdurig te testen.

Datgingniegoed | 10-03-20 | 17:04
-weggejorist-
revolte | 10-03-20 | 20:49

Gelukkig is de idealistische Groene Khmer stemmende gut ausgebildet jugend deze kapitalistische uitspatting Femke allang weer vergeten in 2021. lol

william7055 | 10-03-20 | 16:55

Stap 1 van haar aanstaande aftreden?

Rico den Hollander | 10-03-20 | 16:53

Wat een ouwe pleuriszooi en dat voor zoveel geld.

Waakvlam | 10-03-20 | 16:52

Oh, nog even aan Jezus Klaver vragen hoe je met omroepgelden je huis laat opknappen, of nee, laat het zogenaamd doen in het kader van de broodnodige beveiliging (vraag maar even aan je vriendinnetje Gretta Duitenberg, die deed dat ook), of vraag anders met voorrang subsidie aan bij de monumentendienst, of schrijf het op je ziektekostendeclaratie omdat je mannielief en zoontjelief zo beschadigd door alle media-aandacht. Je verzint vast wel wat. En hoe ga naar je huisje? Fiets, dienstauto of toch maar weer de bezemsteel?

dathoujetoch | 10-03-20 | 16:49

Links lullen maar vooral voor bijna 700.000,-- zakken vullen!

ofarim | 10-03-20 | 16:48 | 1

In de USSR heeft ook iedere rechtgeaarde socialist een datscha; dus dat teringwijf kan toch echt niet achterblijven!

Rest In Privacy | 10-03-20 | 17:05

Ze hebben het geld, de familie Oei-Halsema en ze kopen een huis. Nou en?

Rest In Privacy | 10-03-20 | 16:48 | 7

Van mij mag iedereen van alles. Alleen verbiedt deze mevrouw en haar partijgenoten alles en nog meer aan anderen. Dat maakt het superhypocriet. Capisci?

ristretto | 10-03-20 | 19:21

@ZegMaar | 10-03-20 | 17:35: Denk eens aan deze woorden als je je belastingformulier invult en er een postje bij fantaseert, zoals 99% van de eerlijke rechtschapen burgers.

Rest In Privacy | 11-03-20 | 09:19

@ristretto | 10-03-20 | 19:21: Ik meen dat Halsema sinds 2011 geen lid meer is van een partij. En zeker geen functie meer heeft hierin.

Rest In Privacy | 11-03-20 | 09:20
▼ 4 antwoorden verborgen

Heerlijk om GroenLinks bobo te zijn: zelf mag je alles en de gewone leden en de niet-leden mogen niks. 1984.

Rest In Privacy | 10-03-20 | 16:46

Als ik het goed heb begrepen blijft ze in de ambtswoning wonen en is dit voor "de toekomst". Dus een leegstaand pand in particulier eigendom, dat maakt het volgens mij een legitiem object voor de krakersbeweging (volgens de ongeschreven maar bovenwettelijke Amsterdamse regels).

Bugblatter | 10-03-20 | 16:41 | 3

Tip anders even we are here...

bleached | 10-03-20 | 16:42

Vraagje: is er eigenlijk een cabaretier die de stem van Halsema na kan doen?

bleached | 10-03-20 | 16:39 | 2

Wim de Bie komt in de buurt als Frank van Putten ("Daar ben ik voor behandeld.")

gestoptmetroken | 10-03-20 | 16:49

Ja, Sanne Wallis De Vries

Stijlicoon | 10-03-20 | 16:50

Gooi maar vol met windmolens dat gebied.

harry21 | 10-03-20 | 16:38 | 2

En zonneweides.

Rest In Privacy | 10-03-20 | 16:40

Feauteau 1 lijkt meer op een overleden gaskachel, maar wellicht is het m'n bril. Beetje armoedig zooitje. Wordt het nu opgeknapt op kosten van Amsterdam?

Harry.Langezwaal | 10-03-20 | 16:38 | 1

Amsterdam zelf heeft geen geld. Maar dat is geen probleem, want Fem knijpt gewoon de laatste Nederlandse burger nog verder uit.

Nivelleermarionet | 10-03-20 | 16:43

Op naar de 10 miljoen voor een huisje in Madurodam. Moet je wel bukken als je naar binnen wilt, maar bukken is Femke wel gewend. Penose, kansenparels, Miele-eisers, overal bukt ze voor.

Nivelleermarionet | 10-03-20 | 16:36

We are here...

Gumush | 10-03-20 | 16:35 | 2

Die schuur lijkt geschikt, maar dat is nu het verblijf van haar slaven en bedienden.

gestoptmetroken | 10-03-20 | 16:40

Dus haar motto: I am there...

gemeentereiniging | 10-03-20 | 16:41

Van mij mag het maar een woning op eigen grond kopen terwijl erfpacht de linkse norm is in Amsterdam, is toch zeer opvallend voor een burgemeester van een partij die, op papier, weinig op heeft met 'bezit'.

Amsterdamsko | 10-03-20 | 16:34 | 3

Scherp.

Piet Karbiet | 10-03-20 | 17:55

PvdA er Joop den Uyl had eveneens een huis op eigen grond in A’dam Buitenveldert. De rest, behalve het rijtje buren, woonde er op erfpacht.

dagpauwoog | 10-03-20 | 18:19

@dagpauwoog | 10-03-20 | 18:19:
Maarten van Poelgeest, ex wethouder van GroenLinks en fervent verdediger van het erfpachtstelsel, had ook al een huis op eigen grond. Volgens de linkse ideologie behoort de waardestijging van de grond ten goede te komen aan 'de gemeenschap'. Vandaar het erfpachtstelsel.
Wanneer deze lui echter aan de beurt zijn, kiezen ze steevast voor eigen grond. Niks waardestijging delen met de gemeenschap!
Gezien de miniscule hoeveelheid 020-woningen op eigen grond, kan het niet anders dan dat Halsema specifiek op zoek is gegaan naar een woning op eigen grond. Vreemd: een GroenLinkse burgemeester die niet kiest voor door links Amsterdam zo geadoreerde erfpacht.

Amsterdamsko | 10-03-20 | 21:48

Het is goed vreten uit de staatsruif, stelletje salonsocialisten.

Punksmurf | 10-03-20 | 16:31

Jaja, een 'burgemeester' brengt aardig wat op. Vandaar dat ze nooit een kleine stad wou dienen. U weet wel... Btw, nu kan ze lekker met de Mercedes 200 - over 26 jaar, gaan rijden. Geweldig.

Thoth | 10-03-20 | 16:27

Hmmmmmm, tuin aan het water. Van de zomer effe langs met m'n bootje, verrekijker en camera. Misschien ligt ze wel topless te zonnen of zelfs naakt.

Hadiho | 10-03-20 | 16:26 | 1

U solliciteert naar een hoornvlietransplantatie?

Kapitein Sjaak Mus | 10-03-20 | 16:31

Godskolere, €695.000! Daar koop je op het provinciale platte land 2 van die keten voor met het 5 dubbele aan perceeloppervlak.
Maar ja, schijten en bellen met een bakelieten telefoon via koperdraad mag wat kosten tegenwoordig.

gemeentereiniging | 10-03-20 | 16:24 | 1

3

Uw Verzekeringsadvis | 10-03-20 | 16:36
-weggejorist-
MAD1950 | 10-03-20 | 16:23 | 1

Waanzin

Het leven is zwaar | 10-03-20 | 16:39

Dit is op de rand van de Diamantbuurt. Veel erger dus.

oldandwise | 10-03-20 | 17:19

Jeeemineee! Dat ziet er uit alsof er nóg een keer drie ton aan verspijkerd moet worden om het een beetje te isoleren en naar Linkse Gekkies milieu-bewustheid te tillen! Fem, doen! Voordat je het weet hangt er nóg een spandoek in de stad dat je nu opeens een "milieu-fascist" bent!
Je weet toch?! "De revolutie eet haar kinderen!"

Du-u-u-h | 10-03-20 | 16:18

Geen slecht optrekje om je een maandje vrijwillig en doorbetaald in te isoleren!

Beefbus | 10-03-20 | 16:17

Ach, voor de burgemeester van Amsterdam redelijk bescheiden.

ploppy | 10-03-20 | 16:15 | 1

Ik denk dat ze het heeft gekocht voor wanneer ze geen burgemeester meer is en met pensioen kan.

Beefbus | 10-03-20 | 16:21

Ten tijden van de GroenLinks gifschip, de Pobo Koala bleek die hele GroenLinks clique er allemaal een wijnboerderij in Frankrijk op na te houden waar ze de helft van de tijd zaten.

Osdorpertje | 10-03-20 | 16:15

Wel wispelturig vrouwtje: waarom dan eerst haar flat verkocht? Van politicus mag men verwachten dat men ook aan de toekomst denkt. Of gaat gezinnetje zich splitsen? C.q. moet zoontje naar een andere school wegens diens gedrag en/of foute vrindjes?

CiTy3 | 10-03-20 | 16:12

Toch wel weer leuk dat we hebben kunnen zien waar Femke straks weer iedere avond met de benen wijd gaat terwijl ze onder schot gehouden word door die 'documentairemaker' van d'r... als 'ie tenminste thuis is dan...

HAL 9000 | 10-03-20 | 16:09

Binnenkort te huur via airbnb? Ze draagt niet echt bij aan het oplossen van de woningnood zo met haar 2e huisje. Of zou ze er alvast rekening mee houden dat ze binnenkort geen burgemeester meer is en toch ergens moet wonen?

Sinterbikske | 10-03-20 | 16:08

Als ik daar zou wonen, zou ik blij zijn met FH als buurvrouw.
Niet om sociaal te gaan doen, ik heb eigenijk al jaren een hekel aan d'r, maar dan weet ik wel 100% zeker dat daar nooit geen huizen, windmolens, of zonneparken gebouwd gaan worden.

tsjajaja | 10-03-20 | 16:07 | 3

Dit is zo waar.

Beefbus | 10-03-20 | 16:18

Ze zorgen inderdaad goed voor zichzelf.

Voor de burgerT daarentegen...

Wijze uit het Oosten | 10-03-20 | 18:10

Dit wordt een nieuwe groen milionairs buurt nadat de oorspronkelijke bewoners verjaagd zijn.

revolte | 10-03-20 | 21:01

Leuk huisje, hoop gedoe en geld gaat het kosten om te verduurzamen. Dus dan maar van de hand doen en iets duurzaam kopen.

Gaat het niet dan? | 10-03-20 | 16:06

De leiders van het politbureau zorgen goed voor zichzelf,hun stemvee kan gemiddeld nauwelijks rondkomen... wanneer heeft dat stemvee dat eens eindelijk in de smiezen..

Nico_the_Sparrow | 10-03-20 | 16:05 | 3

Haar stemvee gunt haar dit wel, dit vinden ze wel goed.
Was het maar anders!

vluchtelingallergie | 10-03-20 | 16:23

Nico, GL stemvee heeft een Prius/Tesla, een hypotheekvrij huis in de ring gekocht in de jaren tachtig, een prima baan en of pensioen en wel wat pegels over voor groen en sociaal. Dat doet het ook goed in hun kringen. Wat, waar en hoe moeten ze iets in de smiezen hebben?

GregorVanPallandt | 10-03-20 | 16:28

Lekker achteraf. Geen last van Amsterdam.

Is dit nog nieuws? | 10-03-20 | 16:04 | 1

Hoeveel asielzoekers zou ze in huis nemen denk je?

Tronald_dump | 10-03-20 | 16:33

Geen winkels. Dus kan ze naar het Waterlandplein voor de boodschappen. Met de auto. Ziet ze ook nog eens de mensen die van haar partij wel allemaal aan kneiterdure milieuwetten en labels moeten voldoen.

Piet Karbiet | 10-03-20 | 16:04 | 2

Noord is hardcore PVV/FVD-gebied. Laat haar lekker bij de Landmarkt kopen, kan zij met bijna buurvrouw Katja de problemen van de grote stad doornemen.

Ruud Hazes56616330 | 10-03-20 | 16:57

@Ruud Hazes56616330 | 10-03-20 | 16:57:
U is goed geinformeerd. Uitdam.

Piet Karbiet | 10-03-20 | 17:58

Zolang die kutpartij van haar ons met allerlei groene nonsens lastig valt en zelfs tuintje wil opmeten in het kader van teveel tegels......... aan het kruis nagelen deze GL Heks!

Fatwabuster | 10-03-20 | 16:03

Wel lekker veel kroos in de sloot. Wijst wel op achterstallig onderhoud of teveel fosfaten in het water. Kan La Halsema dan mooi wat aan doen.

Alco-de-Holist | 10-03-20 | 16:03

Zie ik nou munitiekisten? Dat zal hubby handig vinden.

uisge baugh | 10-03-20 | 16:02 | 3

Staat erboven, lul.

uisge baugh | 10-03-20 | 16:04

LOL

RickyLaRue | 10-03-20 | 16:07

@uisge baugh | 10-03-20 | 16:04: dat zag hijzelf ook wel paardenl*l

aardv@rk | 10-03-20 | 16:51

Wat een hok. Ik zou er voor mn verdriet niet willen wonen.
Stoer van Femmie om het aan te durven.
Met al dat vreselijke groen.

Kapitein Sjaak Mus | 10-03-20 | 16:02

Ik zie het probleem niet zo... ook niet bepaald nieuwswaardig als u het mij vraagt.

Schepvogel | 10-03-20 | 16:01 | 2

Inderdaad. Zoals een goed communist betaamt. Het volk verarmen en de top in weelde. Dus ik vind het ook geen nieuwswaarde hebben.

Zeiss | 10-03-20 | 16:17

@Zeiss | 10-03-20 | 16:17: De partij-top had altijd al leuke Datsja's op het platteland, dus idd geen nieuws.

trottle | 10-03-20 | 17:17

Gewoon een mooi klassieke hut, niets mis mee. Gefeliciteerd miss!

Crossing_The_Rubicon | 10-03-20 | 16:00 | 1

Energielabel G, je buren kijken letterlijk bij je naar binnen en het kost bijna 7 ton. Maar nee hoor, niks mis mee.

Goldfinger | 10-03-20 | 16:02

Ze zal ooit een keer niet meer burgemeester van Amsterdam zijn en heeft dan een woonhuis nodig.
Niets mis mee dus dat ze er nu eentje koopt.
Beetje overdreven om dan direct adres etc te publiceren.

Maya de Blij | 10-03-20 | 15:59 | 2

Voorlopig is zij burgemoeder van mijn stad (helaas) en heb ik alle recht te weten waar haar huis woont.

Ruud Hazes56616330 | 10-03-20 | 17:22

@Ruud Hazes56616330 | 10-03-20 | 17:22: Waarom meen jij alle recht daarop te hebben?

Maya de Blij | 10-03-20 | 18:59

Nu nog even voor een tonnetje moderniseren en tochtvrij maken. Maar dan heb je ook een dikke 100m2 woonoppervlak voor heul veel geld.

Goldfinger | 10-03-20 | 15:59 | 1

Tochtvrij maken hoeft niet. Met die twee biomassacentrales stookt ze het zo heet dat ze binnen in haar bikini kan lopen.

Nivelleermarionet | 10-03-20 | 16:30

Afgelegen huizen zijn vaker doelwit van inbrekers.

kwark001 | 10-03-20 | 15:56 | 2

Lekker belangrijk nieuws

Jonkheer-Carolus | 10-03-20 | 15:59

Geen probleem. Manlief heeft nog wel ergens een blaffer liggen.

RickyLaRue | 10-03-20 | 15:59

Een leuk huis. Heel bescheiden qua formaat en perceel. Ik vind dit helemaal niet overdreven voor een burgermeester van de grootste stad van Nederland.
Ook een goede keuze trouwens. Leuk huisje, mooie plek.
Ik zie er geen probleem in.

zeeman73 | 10-03-20 | 15:56 | 1

Mee eens. Het pand in het kader van de geloofwaardigheid wel even enerzjie-lebel-technies up-to-date brengen. Maar verder prima pandje, lijkt me.

Lubbberrtt | 10-03-20 | 16:01

Tsja, het blijft Amsterdam. Dat huis past bij mij in de garage.

yiyin | 10-03-20 | 15:56

Die kritische vragen over hypocriete partijbonzen zullen nog wel even uit blijven, de jaarlijkse vega-bbq gaat niet door, want bang voor corona. joop.bnnvara.nl/nieuws/groenlinks-ste...

Abject | 10-03-20 | 15:55

Lekker ver weg van de puin van diversiteit en multi-cultuur die zij o.a. veroorzaakt heeft. Zo kan ze door-deugen in het door haar zelf gecreëerde schijn die losgeschakeld is van de realiteit waar de meeste van ons in moeten leven.

unshift | 10-03-20 | 15:55 | 2

+veel

grindbak | 10-03-20 | 15:56

Als het werk gedaan is vlucht Femke dus naar het landelijke Holysloot met nog geen 300 inwoners, waar de geneugten van het knettergekke beleid van GroenLinks/PvdA nog op afstand kan worden gehouden. Kan hier alleen met diepe minachting naar kijken. Deze burgemeester en haar kinderen zouden tot in lengte van dagen met de gevolgen van haar eigen beleid geconfronteerd moeten worden.

Rest In Privacy | 10-03-20 | 16:09

Holysloot. Mooi dorpje. Kwam er veel in mijn jeugd. De weg loopt er wel dood. Symbolisch.

Piet Karbiet | 10-03-20 | 15:55 | 5

@Piet Karbiet | 10-03-20 | 16:07: De Scheepskameel was in Uitdam. Nee, dat gezellige terrasje voor de kruidenierswinkel is niet meer.

Zonder erg | 10-03-20 | 16:30

@Piet Karbiet | 10-03-20 | 16:07:
Water doet de palen rotten, wie het drinkt dat zijn de zotten.

Ruud Hazes56616330 | 10-03-20 | 16:51
▼ 2 antwoorden verborgen

Nog even voor alle duidelijkheid: “GroenLinks staat voor goede zorg, schone energie, meer werk en eerlijk delen”. Zeggen ze zelf tenminste.

Schriever | 10-03-20 | 15:53

There goes the neighborhood!
Fucking hoop geld trouwens.

hoejeheette | 10-03-20 | 15:53 | 3

Zit daar vol met links lullen rechts vullen types die de gracht voor buiten hebben geruild maar niet naar het gooi of Bloemendaal wilden maar nog ‘lekker’ dicht bij de stad willen blijven. Beschermde vogel polders en natuur er om heen. Paar jachthavens in de buurt en met 15 minuten in de stad met de auto. Makkelijk op de fiets naar noord, met het pontje, of via de brug naar oost. Boodschappen bij de landmarks. Alleen maar nette mensen en een handvol lokalo’s. Al die dorpen daar. Wel mooi moet ik zeggen.

P-unit | 10-03-20 | 15:59

Beetje klein tuintje wel.
Garden
Garden quality: Normal
Total surface: 1 m2

GraafSteno | 10-03-20 | 15:52

Platgooien en iets fatsoenlijks bouwen. Ik kan de jaren '30 muffe schimmellucht al van de foto's ruiken.

GraafSteno | 10-03-20 | 15:51

Maar daar gingen toch windmolens komen om al die electrische autootjes in Amsterdam van stroom te voorzien?

Barbarous_Relic | 10-03-20 | 15:50

Maar hoe is de visstand in het belendende water en staat het ook in de Vispas?

Klinisch dood | 10-03-20 | 15:50

In gelul kan je dus prima wonen.

pielemuisje | 10-03-20 | 15:50

Lekker veel grond eromheen om oldtimers te stallen. Zuinig parkeren van je ouwe dieselbak.

Euriool | 10-03-20 | 15:49

Daar is nog genoeg ruimte voor enkele mega-AZC's. En in dat tuinhuisje kun je ook wel een stuks of 25 handophouders opstapelen.

Tikkie Terug | 10-03-20 | 15:49 | 2

Dat zijn dan 50 handophouders.

Klinisch dood | 10-03-20 | 15:50

@Klinisch dood | 10-03-20 | 15:50: Als je de zaak vacuum trekt kunnen er nog 5 meer bij.

Lt-Kol Kilgore | 10-03-20 | 16:02

Daar is nog genoeg ruimte voor enkele mega-AZC's. En in dat tuinhuisje kun je ook wel een stuks of 25 handophouders opstapelen.

Tikkie Terug | 10-03-20 | 15:48

Aan het water gelegen. Kunnen de dobbernegers van de Seawatch 4 direct hier aan wal.

LucaBrasi | 10-03-20 | 15:48

Er passen met gemak 7 à 8 "vluchtelingen" in.

Motleycrew | 10-03-20 | 15:48

Dat heeft ze goed bij elkaar "geslist".
Bewijs, je hoeft niets te kunnen en een klein gebrek kan positief uitwerken.

Bolhoed | 10-03-20 | 15:48

Je denk die is lekker sociaal,huurwoning ergens achteraf buurt met een 15 jaar oude alto voor de deur,maar nee..... net niet,ff een iets anders.

Roger-Rabbit | 10-03-20 | 15:48

Coronavrije omgeving, weet ze meer dan wij?

Mr_Natural | 10-03-20 | 15:47 | 1

Weet waar die steen van Rutte is verstopt

Roger-Rabbit | 10-03-20 | 15:54

Oftewel ze gaan scheiden / apart wonen.

Hadiho | 10-03-20 | 15:45 | 1

Hmm, scherp.

kaasfondue | 10-03-20 | 16:07

Hier gaan voor de a.s verhuizing echt nog wel wat Polen fors doorheen...

Bouwfraudeur | 10-03-20 | 15:45

Crowdfunda voor een mooie warmtepomp van ons voor haar?

RickTheDick | 10-03-20 | 15:44 | 1

Fijn plan. Zal ik je via Western Union even wat geld sturen?

Rest In Privacy | 10-03-20 | 15:55

Leuk klusje voor de plantsoenendienst. Vijf auto's en tien man op de klus en binnen een dag is het netjes. Misschien krijgen ze wel koffie van de baas!

Polarisator | 10-03-20 | 15:44

Onbereikbaar met het Onrendabelen Vervoer. Ongelofeloos.

derkccs | 10-03-20 | 15:44 | 2

Ja dat heeft het GVB mooi weggesaneerd. Busje 31. Want de Noord Zuidlijn is geopend. Moet je wel eerste een uur lopen vanaf Holysloot.

Piet Karbiet | 10-03-20 | 15:53

@Piet Karbiet | 10-03-20 | 15:53:
Er is een belbus. Zie je Femke al zitten in de belbus?

Ruud Hazes56616330 | 10-03-20 | 16:49

Gas koken, gloeilampen, enkel glas, asbest, steens muur. Je zou ze toch.

Normpje | 10-03-20 | 15:44 | 1

Het nieuwe hoofdkwartier van GL, net zo duurzaam als dat tochtige pand in Utrecht ...

Ruben Koene | 10-03-20 | 15:46

Tis toch al jaren bekend dat de socialisten in de politiek vooral goed voor zichzelf zorgen. Het klootjesvolk dat links stempt gelooft de holle retoriek. Zie Reuzelluller, Kok en die D66 clowns

pigadaki | 10-03-20 | 15:44

Ideaal voor een grote groep ongedocumenteerden.

Heeft Khalid Abdou Jone al gereageerd?

BubbelWater | 10-03-20 | 15:43 | 1

Veel te ver fietsen, altijd wint tegen. Gaan ze niet accepteren.

P-unit | 10-03-20 | 16:05

Wat een VVD huis, enkel glas hier en daar, diverse houtkachels en aan het water.
Is dit niet het vakantie huisje van Hans Wiegel?

knehmoo | 10-03-20 | 15:43


Niks gepresteerd zelf en dan zo'n leuk optrekje.
Alleen een beetje vingerwijzen en oordelen over andere mensen die wel hard werken en belasting betalen.

luto333 | 10-03-20 | 15:43 | 1

Zucht.

ger1306 | 10-03-20 | 19:58

Hmmm, op de top van de markt gekocht, wellicht niet zo slim..(tenzij ze weet dat ze binnenkort uit de ambtswoning weggaat)

Canis.bonus.es | 10-03-20 | 15:42

Ze zorgt uiterst goed voor zichzelf met financiën afgetroggeld van jan modaal. Veel linkser word het geloof ik niet.

Macroglossum | 10-03-20 | 15:41

Laat me raden?
Reactie college 020
Dit is een privézaak van de burgemeester en daar geven we verder geen reactie op.

RickRD | 10-03-20 | 15:41 | 1

En zo is het exact.

Maya de Blij | 10-03-20 | 15:56

Je kan er ook makkelijker voormalig Ra-ra leden ontvangen. Wellicht ook goed voor vuurwerk in bed.

Deflatiemonster | 10-03-20 | 15:40 | 1

Volgens Duyvendak deed ze toch echt alleen de administratie van alle Makro's en tankstations

grindbak | 10-03-20 | 15:51

Geen zonnepanelen op het dak, geen windmolen in de tuin, energielabel G, daar heeft ze vast lang naar moeten zoeken.

Mr_Natural | 10-03-20 | 15:40

Wat vindt Marcel van Dam hiervan?

laurentius | 10-03-20 | 15:39 | 4

Zijn tuinhuisje is al twee keer groter dan dit dus hij zal het wel een plaggenhut voor die smerige arbeiders vinden.

Macroglossum | 10-03-20 | 15:45

@Klinisch dood | 10-03-20 | 15:44: Tegelijk dezelfde gedachte.

Macroglossum | 10-03-20 | 15:45

Marcel vindt dit een buitengewoon minderwaardig huis.

Mogwai | 10-03-20 | 15:55
▼ 1 antwoord verborgen

Sjeesus, dat zijn een boel stofzuighoekjes. Nee, ik zou hem niet nemen.

Jos Tiebent | 10-03-20 | 15:39

Een gezellig, oer-Hollands huis, maar eh, kleven aan deze gedetailleerde informatie geen veiligheidgheidsrisico's voor de Halsemaatjes? Ik ben geen fan, maar dit gaat over haar privéleven.

MickeyGouda | 10-03-20 | 15:39 | 8

@MickeyGouda | 10-03-20 | 15:51:
Ik ook niet. Sowieso ontgaat me de toegevoegde waarde van dit artikel.
En ja, ik weet, er ontgaat me wel meer.. Hoeft men die niet meer te maken.

DrumPiet | 10-03-20 | 16:06

Alarmpistooltje!

Baron-barry | 10-03-20 | 16:37

@MickeyGouda | 10-03-20 | 15:51: hoho, er is hier natuurlijk wel even een verschilletje. Halsema deugt en Roos niet, dan mag zoiets bij de NOS. Begrijpt u wel?

Kukooo1 | 10-03-20 | 18:01
▼ 5 antwoorden verborgen

we are here sla je slag! met dit maagdelijk nimby optrekje, leef je uit met minimaal 50 uitgeprocedeerden

HetOorAakel | 10-03-20 | 15:38

Typische GroenLinks tuin.

Bouwfraudeur | 10-03-20 | 15:38

Zoiets kost in de gemeente Pekela rond een ton maar dan heb je er nog een halve bunder grond bij om zelf aardappelen en dergelijke te verbouwen.

Klinisch dood | 10-03-20 | 15:38 | 1

En normale mensen om je heen.

Baron-barry | 10-03-20 | 16:36

Leuk buitenhuisje voor als Femke of Robert een spannende date heeft. Kennelijk was de ambtswoning iets te gehorig.

Deflatiemonster | 10-03-20 | 15:38

Genoeg plek op de oprit voor drie auto's.

VanBukkem | 10-03-20 | 15:38

Bij Buuron&Kuipers breekt de pleuris uit. Lache!

horsteknots | 10-03-20 | 15:37

Het is wel groen!

laurentius | 10-03-20 | 15:37 | 1

Begon Femke eindeloos te irriteren al dat gifgroen.

suscrofa | 10-03-20 | 15:40

Er ligt een varkenskop op die groene kast.

Mr_Natural | 10-03-20 | 15:37 | 1

Beestachtig..

suscrofa | 10-03-20 | 15:39

Arme buren.

spanarchist | 10-03-20 | 15:37

Ambtswoning is zo tijdelijk, snap het wel.

bleekkijker | 10-03-20 | 15:37

Een datsja noemen die linksen zoiets toch.

VanBukkem | 10-03-20 | 15:36 | 1

Halbe is er ook vast al eens geweest. Hij weet het nog goed.

Kukooo1 | 10-03-20 | 17:57

En nog op hertjes schieten ook gezien de trofeeën aan de wand.

suscrofa | 10-03-20 | 15:36

Daar passen toch wel dertig of veertig van die Syrische geldzoekieërs in, lijkt me zo.

L. Vis | 10-03-20 | 15:36

GroenLinks is een vergaarbak voor politieke delinquenten. Had ik al gezegd dat GroenLinks het verplicht dragen van een vuilniszak door vrouwen het beste cadeau vindt dat de feministische beweging ooit heeft gekregen? Je suis vuilniszak...

Klinisch dood | 10-03-20 | 15:36

Lekker hoor, daar ben je met de dienst Audi in een kwartiertje van uit de Stopera. Lekker voor de weekenden en school vakanties nu het voorjaar in zicht is. Salon socialisme ten voeten uit.

P-unit | 10-03-20 | 15:36 | 3

die loodzware audi zakt er weg in de blubber zie je nooit weer terug

vranac | 10-03-20 | 15:58

Op het kronkelweggetje dat van Randsdorp naar dit huis in Holysloot voert moet de gemeente-Audi stapvoets rijden en bij tegenliggers de zachte berm in. Ze kan daar beter gaan fietsen.

Zonder erg | 10-03-20 | 16:00

@Paramaribo | 10-03-20 | 16:00: de lokalo’s geven daar anders flink gas. Denk dat ze meteen door steekt naar de dijk.@vranac is trilveen daar tractoren hebben allemaal van de dubbele achter wielen. Die rossen flink door weet ik uit ervaring.

P-unit | 10-03-20 | 16:11

Volgens mij liggen er op het schuurtje (links) asbesthoudende golfplaten.

Rest In Privacy | 10-03-20 | 15:36

En om die tuin te laten doen verzoekt Halsema wat blanke jongens die een appel hebben gestolen een werkstraf te geven.

Leptob | 10-03-20 | 15:35 | 1

Of ze doet aan positieve discriminatie en geeft afrikaantjes (niet de bloempjes) de voorkeur. Zonder zelf door te hebben hoe dat nou over komt.

sjef-van-iekel | 10-03-20 | 15:40

Mensen met een tweede huis. Dan ben je een baas hoor vind ik. Heel socialistisch van Halsema ook in deze tijd van woningnood in heur stadje. Misschien kan GS tippen wanneer deze (of de ambtswoning) op airbnb staat?

sjef-van-iekel | 10-03-20 | 15:35

Goedgevuld messenblok op foto 17. Daar kan de kleine Halsema lekker mee integreren in de hoofdstad.

Generaal P. | 10-03-20 | 15:35 | 2

Scherp.

threeheadedmonkey | 10-03-20 | 15:40

mooi honk voor we are here

Snap je!? | 10-03-20 | 15:35

Wat een sneu artikel.

DrumPiet | 10-03-20 | 15:35 | 3

Wat een sneue reactie.

Zwizalletju | 10-03-20 | 15:36

Je bent zelluf sneu!

FrankVeer | 10-03-20 | 15:37

Nee dit is juist leuk. Iemand die hypersocialistisch wil voorkomen even 'aanpakken' vind ik prima. Als Tjer dit had gedaan was het niet de moeite waard. Tjer in een tesla, filosoferend over een beter milieu, met een foto van Greta in zijn portemonee daar zou GS ook wel wat moois van kunnen maken.

sjef-van-iekel | 10-03-20 | 15:39

Er kan in ieder geval ff een bezoekje van ‘We are here’ vanaf. Plek genoeg.

Trumme | 10-03-20 | 15:34 | 1

Scherp

Vespucci | 10-03-20 | 15:36

All animals are equal, but some are more equal than others

BASinnic | 10-03-20 | 15:34

Daar liggen vast nog wel wat bootjes met brandblussers.

Deflatiemonster | 10-03-20 | 15:34

Ik gok een gevalletje energielabel G!

born2killn00bs | 10-03-20 | 15:33

Niet doen dit. Gun die mensen ook een leven. Wat je er verder ook van vindt.

Lex Trumbauer | 10-03-20 | 15:33 | 8
-weggejorist-
MaarFeitelijk | 10-03-20 | 17:56
-weggejorist-
DenBeert | 11-03-20 | 14:15
▼ 5 antwoorden verborgen

Net als in 2010, toen ze haar kinderen ( net als heel veel anderen ) van een bepaalde school afhaalde, doet ze nu wederom wat heel veel Amsterdamse gezinnen doen. Al jaren. Ze trekken de stad uit.

Shortganger | 10-03-20 | 15:33

Ik heb het nooit gehad, maar ik krijg opeens zo'n zin om een huisje te kraken.

Mr_Natural | 10-03-20 | 15:32

Aardig optrekje voor een ex kraker. Of is dat kraakster?

postmodernismisdead | 10-03-20 | 15:32 | 1

Krakerster.

knutsel_ | 10-03-20 | 15:35

Fem, meid, eindelijk ruimte om al die vluchtelingenkinderen op te nemen en zelf ook eens iets te doen. Ik zeg 'doen!!

dathoujetoch | 10-03-20 | 15:32 | 1

Hahaha

funkyd | 10-03-20 | 17:59

En wat is de meerwaarde hiervan? Prima om te bashen wanneer nodig, dit slaat nergens op.

gristen | 10-03-20 | 15:32 | 6

@Zatkniss | 10-03-20 | 15:34: Juist, en tegenwoordig moet je ze helaas nog harder aanpakken (lees: terugpakken) aangezien ze te veel mensen niet alleen de mond snoeren, maar gelijk iemands hele leven naar de klote helpen, want ja een mening...

lovekila | 10-03-20 | 16:04
▼ 3 antwoorden verborgen

Mooi mens. Gewoon radicaal geld verdienen met nonsens.

ConservatiefJurist | 10-03-20 | 15:32

Gaan ze een LAT relatie beginnen?

namensmijnhond | 10-03-20 | 15:31

Energielabel al bekend?

sokkenpluisje | 10-03-20 | 15:31 | 1

Staat het artikel, gewoon even lezen.

Zatkniss | 10-03-20 | 15:32

Links Lullen......

genoegisgenoeg | 10-03-20 | 15:31 | 2

Ja, wat kost dat nou?

lovekila | 10-03-20 | 15:54

REAGEER OOK

Uitgelezen op GeenStijl? Abonneer je op de Nijman-Nieuwsbrief.
linktips: Energie vergelijken | Autoverzekering vergelijken
Kansino. Hét online casino van Nederland.
Online casino met licentie | Bookmakers | Online casino overzicht | Bookmakers Nederland
Online Casino | Online Gokken | Brokerfolio.com brokers vergelijken | online bookmakers in Nederland
Online Casino Top 5 | Casino bonussen | Crypto-casino.nl