LIVE: Marechaussee mept GreenPeace uit Schiphol
Wegwezen hippies!
Social
Het is begonnen. De marechaussee gaat een einde maken aan de 24-uurs actie van Greenpeace en kumbaya kwelende consorten op onze nationale luchthaven. Afspraak was demonstreren prima, maar niet binnen in Schiphol Plaza, maar buiten waar het klimaat hard waait en heel koud regent. En dus worden demonstranten nu 1 voor 1 verwijderd. In dit tempo gaat dat ook ongeveer 24 uur duren. Arrestanten kunnen mogelijk alsook hopelijk zware taakstraffen krijgen, al was het alleen al om het belachelijke "Protestival". Later meer.
Update: NOODVERORDENING. Demonstranten worden met bussen naar Goelag vervoerd op last van BM Haarlemmermeer.
STRAFBLAD!
Social
WAT IS DEZE?
Rooie Vrouwen waren er ook
Toch eventjes gevlogen, op Schiphol
Reaguursels
InloggenWat ik helegaar niet begrijp is dat dit soort acties niet gewoon direct in de kiem gesmoord kunnen worden. De AIVD kan er toch weet van hebben dat er zo'n actie aankomt!? KMAR paraat en er komt geen actie voerder de hal in. Ik vind het amateuristisch. Ik mag hopen dat andere serieuze onruststoker (lees terroristen) beter in de gaten worden gehouden.
1) Hier spreekt de Kmar. U bent hier illegaal. U overtreedt de wet. Wij hebben opdracht om u zo nodig met geweld te ontruimen. Over precies vijf minuten vanaf nu wordt een effectieve hoeveelheid traangasgranaten ontstoken op deze plaats. Traangas veroorzaakt een sterk brandend gevoel in de ogen, neus, mond en longen." Afteldisplay aan met felrode ledjes.
2) Bij nog één minuut doet de KMar hun gasmaskers op en zetten de lanceert opstellen klaar. Bij nul de traangasgranaten in de lucht schieten. De eerste tien seconden worden een paar teruggegooid. Daarna rent iedereen vanzelf weg. Opgelost.
3) De hardleersen gaan daarna eigendommen vernielen. Opwachten, filmen, inclusief de arrestatie waarbij de vermomming wordt verwijderd. Is nodig voor de vervolging.
Totale duur van de operatie: een half uur tot één uur, oa afhankelijk van de kwetsbaarheid van de omgeving.
Ik kan nog wel wat meer klusjes bedenken voor die gasten van de Marechaussee. Of de KMar natuurlijk. Maar ja, ze komen alleen als Cor en Don het vragen. Of als Jetten of Klaver of Willy hun vliegtuig dreigen te missen.
Zwaar gesubsidieerde activistengroep wordt verwijderd van zwaar gesubsidieerde luchthaven door zwaar getrainde ordehandhavers. Het complete circus van uw belastingcenten.
We worden langzamerhand dood en dood ziek van deze milieu idioten, voor hun gaat het nooit genoeg. Liefst moet er helemaal niet meer gevlogen worden.
Deze milieu idioterie heeft inmiddels al voor diverse faillissementen en honderden ontslagen gezorgd.
Bijna kwart meer bouwbedrijven failliet zie de link
www.rtlz.nl/beurs/bedrijven/artikel/4....
Heel goed dat al deze Greenpeace idioten zijn opgepakt. Het ergste is dat ik jaren lid ben geweest van Greenpeace.
Ik land gaat naar de kloten door deze Milieu waanzin.
De bekende professionele demonstranten. Noem maar een onderwerp en je vind die gasten in den landen. Protesteren prima maar hou je aan de regels. En neem je kinderen niet mee, beschamend. Overigens de luchtvaart geeft 1 % vervuiling. Ik zou gaan protesteren bij de bruinkool centrales bij de oosterburen die 32 % stikstof onze kan opblazen. En dan zo'n sukkel op TV die zelf ook vliegt. Wat doe je daar? Greenpeace en andere milieu gekkies slaan door in Nederland. We lopen al vooraan met alle regeltjes en wetten. 90% van de Nederlanders doen al gloeiend hun best voor het milieu. Hou die te vriend Greepeace.
Postcode loterij mag nu wel opgezegd worden mensen. Mocht u dat nog niet hebben gedaan ... > www.postcodeloterij.nl/goede-doelen/o...
Bij die lui die rond die paal staan met de handen in die pijpen gewoon daar snel drogend beton erin en dan zeggen, je mag net zo lang blijven als je wilt maar je mag niet gevoerd worden.
Uitgerekend een dag uitkiezen waarbij ze niet zelf met het vliegtuig weg moeten voor een klimaatconferentie of een welverdiende tweede of derde
vakantie. Ik zou zeggen deze activisten in het systeem zetten en nooit meer toegang in een vliegtuig.
die lui rijden elke zomer met hun oude vervuilende camperbusjes door Frankrijk. Het is een levenstijl... dus..
Mooie reclame voor de veiligheid van onze Nederlandse luchthaven. Deze geweldsvrije mensen bezetten jou ruimte. Denk aan Boxtel. Snappen ze het niet?. Gaan we met een groep hun woonruimte binnen met vrede. Kijken op hoe ze reageren. Waarschuwing voor marrechsee eerder in actie komen . Dit is echt voor schut. Klimmen in palen. Je staat erbij en je kijkt erna daar wordt je niet voor betaald.
Dom volk. Kijk, als je Schiphol gaat bezetten krijg je met de KMAR te maken. En dat zijn niet de standaard watjes van de platte pet politie.
De volgende keer gewoon schermen er omheen zetten, er moet er echt een keer pissen dan komt die wel van zijn plek af.
Greenpeace...
en.wikipedia.org/wiki/MV_Esperanza
"De Esperanza is een van de schepen van milieuorganisatie Greenpeace."
Voortstuwing en vermogen: 2 × 2,938 bhp (2,191 kW) Sulzer V12 motoren
Voor uw referentie, een sleepboot met 5500 PK motor die wordt opgestart:
www.youtube.com/watch?v=aHgukQtV4rM
Geen diesel en uitstoot, geheel groen mensen, echt waar, vraag maar aan Greta.
En ongetwijfeld allemaal met de auto naar Schiphol gekomen......
nee.. trein
de trein vervuilt ook.. zie je alleen niet. Allemaal buhlshit. Gewóón doen, daar gaat het om. Gewoon werken eten en slapen en je niet te dik maken. In de zomer naar Rosas met het vliegtuig en in de winter met de bus of auto naar Oostenrijk. Doe je niemand kwaad mee en geniet je zelf ook van het leven. Oh ja, en af en toe naar de kapper. Bij die Grienpis zitten er een paar tussen die denken dat ze nog in de jaren 70 rondstruinen.
Misschien toch aardig om een volgende keer gewoon eens te komen kijken. Je bent er zó, met de trein. Patatje erbij, lekker filmen... en dan een leuke compilatie op dumpert zetten...
De spuit er op!!!
Ach so! Dat was dus dat gepiel vandaag. Engelse vriend van mij kwam aan op Schiphol en moest effe om dat ongewassen volk heenlopen. Ik had toen ik het hoorde een beetje plaatsvervangende schaamte, maar hij nam mij niks kwalijk en keek er niet eens meer van op omdat dat inmiddels bijna maandelijks gebeurt in Londen ivm uitbreiding Heathrow of zoals eergisteren, dat Labour en de LibDems verliezen en dat niet kunnen verkroppen en gaan rellen. "Always the same wankers," was zijn commentaar en daarna: "Pint of lager mate?" Prioriteiten! ;-))
wow vet cool!! Engels sprekende vriend.
Laat je haren maar wapperen in de wind!
Ik heb liever met deze geëngageerde jeugd te maken dan met de apathische jeugd van een paar jaar geleden.
Beter laconiek, dan doemdenken.
Geëngageerde jeugd...?! Kijk nog eens even goed naar de foto's... Dit is geen 'jeugd', dit zijn eind-twintigers en dertigers. Bovendien heb je aan dit volk geen kudt... Er lag daar voor tienduizenden euro's per maand aan uitkeringsgeld op de grond... U weet wel; onze belastingcenten... Geëngageerde jeugd, laat me niet lachen...!
Geëngageerd? Tja zo kun je nutteloze weggooiers die werkelijk niets aan de maatschappij bijdragen ook noemen.
Ah.... het gevoel dat je krijgt wanneer je belastinggeld doelmatig wordt besteed. Heer-lijk.
Mooi hoor onze jongens deze hippies afvoeren
Eens dat ze bij Schiphol protesteren. Want iedereen moet bloeden voor het klimaat. Boeren die hun brood willen verdienen, bejaarden die hun huis willen verwarmen, mannen die op tijd thuis willen zijn voor het eten.
Maar het vliegverkeer blijft nagenoeg geheel buiten schot. Want onze elite vliegt zelf toch o-zo graag drie keer per jaar naar een ander continent. Daar wordt nagenoeg geen belasting voor betaald. Terwijl dat vliegen in de meeste gevallen niets dan luxe is.
Afvoeren en steriliseren , goed voor het milieu en de maatschappij.
Alle vooroordelen van links/klimaat gekkies kwamen weer ontelbare keren voorbij.
"Wegwezen hippies!"
Maar helaas stemt 85% wel voor deze hippies. Zo simpel is het.
Zo was op éénvandaag een sterk staaltje klimafaatpropaganda te zien waar Hitler spontaan uit zijn graf zou opstaan want in het basisonderwijs moeten kindertjes minimaal 1 uur per week worden geïndoctrineerd met klimafaatonderwijs.
Een juffrouw vertelde dat sinaasappels vanuit Spanje hier naartoe vervoeren niet goed is dat het beter is om sinaasappels hier te verbouwen.
Nu vraag ik mij af: sinds wanneer kunnen hier in dit regenachtige koude klimaat sinaasappels groeien?
En hiermee moeten wij de oorlog winnen. Man, man, man.
Hippies?
Ik zie een hoop studenten die een goede kans hebben om ergens in Nederland over een jaar of 5-10 een adviseursfunctie te hebben bij een overheidsorg.... inmiddels is 'links' dan al ingeruild voor een fikse hypotheek en een dure electrische (lease) auto, blanke school voor de kindertjes en jaarlijks een vakantietripje met vliegtuig, liefst naar een plek war ze nog geen nagel hebben om aan hun bips te krabben.
Nou, aannemende dat de opwarming vrolijk doorgaat is dat van die sinaasappels niet zo'n gek idee. Wij hebben hier ook meer vocht in de grond dan die Spanjolen.
Graag een onderbouwing van de cijfers. Ik zeg lariekoek. Het blijft een coalitiepartijen gedoe. Daar heeft de stemmer niks over te melden. Zo XR dat. De 2% gaat de dienst uitmaken voor 98%? Stond er nou? Wat wilde dieren. En dan komen met 85%? De harde kern is weggerukt en de niet durvers riepen boe aan de zijlijn. Zodoende dat gejuich. Zelf durven ze niet. Gaat nergens over jouw betoog.
Tja die juvrouw is zo gek nog niet, we bouwen hele groten kassen die we verwarmen met gas en daar planten we sinaasappelbomen. Geen vrachtwagen vervoer meer. Bananen gaat misschien ook.
@Vageling | 14-12-19 | 21:25:
Het is heel simpel. De Tweede Kamer der Staten Generaal tel 150 zetels. Elk partij gelooft in het klimafaat. Ene wil iets extremer dan de andere maar de eindconclusie is hetzelfde: nul % CO(g) uitstoot.
Er zijn slechts 2 partijen die er niet in geloven. Dat zijn de PVV en FvD. Bij de laatste verkiezingen 2de kamer hebben zij slechts tezamen 22 zetels behaald. 22 / 150 = 0,146. Is 14,6. Dus 85,4% is voor het klimafaat.
Laten wij eens kijken naar de 1ste kamer.
PVV+FvD tezamen 17 zetels. Dit delen door 75 is 22,6%. Dus 77,4% is voor het klimafaat. Oké er is een lichte verbetering te zien. Maar Groep Otten stemt ineens voor het achterlijke niet bestaande stikstofprobleem waarbij het aannemelijk is dat hij ook voor de klimaathysterie stemt en je komt weer boven de 80% uit. (17-3)/75 81,3%.
Europese verkiezingen:
Alleen FvD 3 zetels van de 26. PVV heeft er 0. Dit maakt dat 88,4% voor het klimafaat is. Vandaar dat Frans Timmermans met een gerust hart het klimafaat gestalte kan doen geven.
Hoe dan ook meer dan 2/3 van het volk wil het klimafaat.
Dat is democratie.
@ProAsfalt | 15-12-19 | 00:03: Alles klopt tot de laatste zin.
Deze politieke partijen zeggen dat en vinden dat maar niet de burgers.
We hebben het gezien in de usa en in de VK dat de burgers iets anders denken dan de politieke elite. Leg het voor. Vraag het de burgers. Dan weet je het. Dat is democratie.
De enige echte rainbow warriors die er nog zijn, wonen in vergeten stukjes van de Amazone, Noord-Siberië en Staphorst.
En greenpeace mede oprichter Patrick Moore is fervent tegenstander van de klimaat gekkies.
Opbokken met due waardeloze figuren. Allemaal een stevige boete aub, zal ze leren.
Interessante video over de wortels van Extinction Rebellion:
youtu.be/slQC1V4x8wU
Waar halen ze al deze comedianten toch vandaan, en waar waren Jesse Feras en Femke Halsema als groot-sponsors en promotors van deze toneelclub? Vliegen is vervuilend, correct, echter maak de berekening van (lucht)voertuigen eens anders: vervuiling gedeeld door massa en snelheid. Koppel daar eventueel het aantal te vervoeren personen aan, dan ziet het plaatje er totaal anders uit.
Mogelijk is een brommer of scooter verhoudingsgewijs zwaarder vervuilend dan een groot vliegtuig. Ik begrijp, logica is erg lastig voor lieden welke op waan en emotie hun leven inrichten.
Volkomen gelijk. Dacht dat ik alleen zo'n kronkel had om het objectief te berekenen. Okay met de fiets naar Barcelona is gunstiger.
Oh Jongens, wat zijn de activisten toch weer goed bezig! Ik voel me schuldig dat ik niet ook aanwezig kon zijn bij de sit-in. Zouden ze trouwens allemaal betaald werk hebben? Sommigen van ons zijn in het weekeinde wat moe van een week arbeid.
GroenLinks-raadslid Imane Nadif 'bestuurlijk verplaatst' bij klimaatprotest Schiphol
www.at5.nl/artikelen/198887/groenlink...
Mooi. Ook voor raadsleden geldt: Overtreding = oppakken en afvoeren.
Staat mooi op je cv trouwens, afgevoerd worden door de politie.
Waarom ik zo heftig reageer, ik heb het hier al ooit eerder verteld, in 88 kwam ik op voor mijn dienstplicht in Utrecht.
Het was toen verplicht na de 1e weken, in tenue 6/DT ( nette uniform) naar huis te gaan, ik en mijn maten gingen naar het station..... wij werden ondergespugt, uitgescholden….. door datzelfde luie tuig zoals hierboven, met onze rode hoofden gingen wij de trein in.
Door zulks….ik noem het ook zulks, terwijl wij slechts onze plicht uitvoerden, deze dienstweigeraars, want dat waren zij….meestal studentjes ( dat mag, vind ik, eigen keuze ), maar ga gewoon niet de mensen lastig vallen die hun plicht of werk willen doen, hierdoor kots ik op zulks.
Sorry.... maar dit soort mensen geven mij behoorlijke irritatie.
Stelletje luchtfietsers, dat zijn het.
Hun gedachtengang ( zij zijn nog erger dan menige sekte )is gestoeld….op niks, geen enige vorm van feitelijke kennis... eenmaal aan de macht zijn deze mensen levensgevaarlijk, zij maken er een rotzooi van, middels doorgegeven door hun waanzinnige gedachtengang.
En " Jan Kaas " kan wederom alles uit de hete kolen schrapen.
Zoals altijd.
Die figuren denken zeker dat iedereen zelfstandig kan zweven door endogene productie van hete lucht, zoals zij?
De deugmeur wasemt er weer van af. Plus de totale krankzinnige kortzichtigheid en weigering om ook maar een seconde door te denken. Waarom moet vliegen, auto's of vleeseten zo specifiek worden verkettert door dat soort rooie heksen en verdwaasde moeders, met hun hipsterhippies in het kielzog? Kinderen krijgen is nog altijd vele malen schadelijker, en daar doen we in het Westen al bijzonder weinig aan. Alle andere menselijke activiteiten blijven die figuren wel doen. Zoals onnodig naar Schiphol reizen om te protesteren en een hele batterij marechaussée energie laten verspillen met ze af te voeren.
Ze denken kennelijk dat die treinen op magie rijden of zo, i.p.v. stroom die ook weer moet worden opgewekt met een energiebron. En de treinstellen zelf van recyclebaar papier uit FSC bossen gemaakt zijn door elfjes i.p.v. hoogovenmeuk door noeste mannelijke (gast)arbeiders. Die gek genoeg niet diverser gemaakt moeten worden en verrijkt met vrouwen. Letterlijk alles wat je doet kost energie en daarmee uitstoot als je het niet groen doet of niet compenseert met afvang of opslag ervan in nieuwe bomen, algen, planten, of een voedsel- en\of houtskool- of plantaardige (algen)olievoorraad.
Dus waarom dat achterlijke mierenneuken? Is dat zogenaamd milieu- en diervriendelijk? Greenpeace is vooral mensonvriendelijk. Werkelijk elke ontginning van land vindt men een probleem. Doch een mens moet als elk dier nu eenmaal een territorium en grondstoffen hebben om van te leven. Bij andere diertjes geen punt, bij de meer sapientere mensapen weer wel. Het is toch volkomen zot om compleet willekeurig een afstand te bepalen waarbinnen je dan uren langer dan nodig opgepropt moet zitten in een overvolle trein i.p.v. een snelle trip met een vliegtuig? Als het om vee ging vond dezelfde club dat mensonterend...
Wil je echt iets doen tegen uitstoot, nog afgezien dat je toch wel naïef moet wezen om niet in te zien hoe overduidelijk dit gewoon uiteindelijk om geldklopperij en machtsmisbruik is gaan draaien, zo niet al van oorsprong zo bedoeld was? Zonder dat je daarbij je medemens het leven zuur wilt maken of als een Ayatollah dicteren waar men wel of geen energie aan mag besteden volgens jouw gebrek aan inzicht? Hef de huidige belastingen op, en hef hetzelfde (of minder) op fossiele brandstof, ja, inclusief kerosine, we hoeven niemand kunstmatig te bevoordelen. Met teruggave voor het afvangen of compenseren ervan. Iedereen die uitstoot betaalt er aan mee, de grootverbruikers meer dan de kleintjes. En niemand hoeft geld toegeschoven te krijgen door politieke vriendjes. De autistische planeconomen en hun megalomane misantrope vijfjarenplannen mogen ook terug de koelkast (of liever de permafrost) in tot ze weer een volgende proefballen vol hete lucht hebben gevonden met bijbehorend "probleem".
Ga lekker Simcity of The Sims, Railroad Tycoon, Civilization of zo spelen, als je jezelf even God wilt wanen en de infrastructuur, hele landen en volkeren of economieën wilt dirigeren of als lemmingen een collectieve afgrond in wilt laten duvelen. Maar niet met echte mensen als pionnen op een bord lopen schuiven.
Sorry hoor.... Het mag niet van de burgemeester, ze weer dat ze toch gaan komen, maar ze kunnen in alle rust een podium opbouwen, hun foto/pers momentjes pakken, links-evangelische liedjes zingen, toespraken houden en dan nog de foto/pers momentjes pakken tijdens het afvoeren.
Moeten die lui niet al bij de poort van Schiphol al neergeknuppeld worden?
Doorgestoken kaart, deze toneelclub oefendag. Ze schijten pas echt in de broek voor de op handen zijnde boerenprotesten versus belangrijke infra knooppunten. Een dikke waarschuwing, aldus.
Lachen dit; lekker voor die stinkhippies! Maar dit zal ze helaas niet niet tegenhouden. Maatschappij-ontwrichtende optredens van vieze linkse beroepsdemonstranten met anarchistische sympathieën gaan (nog) gro(o)t(er) worden in 2020.
In (2)020...
Waarom zou je ze afvoeren? Een hek eromheen zetten en gewoon een paar dagen laten staan. Dan gaan ze vanzelf wel weg, en komen ze ook niet meer terug.
Het valt me op dat er weinig inclusiviteit is bij die greenpeacies, het lukt ze kennelijk niet mensen van allochtone afkomst te mobiliseren. Geen interesse, geen affiniteit met het doel?
Die weten niet waar ze hun witte Mercedessen en zwarte Golfjes moeten parkeren,
"Voor paal staan", kent u die uitdrukking?
ja
Kurt Cobain leeft!!
Gumush | 14-12-19 | 18:07,
Zo ie zo heb ik dat nooit begrepen, dat mensen lyrisch zijn/waren op zijn muziek ?!
Ieder zijn keus, zo is dat, maar van die Kurt zijn muziek werd ik gewoon depri….muziek is om van te genieten, maar volgens mij werd Kurt ook heel erg derpri door zijn eigen k.tmuziek, gezien de geschiedenis.
En ik houd niet van hokjes denken, maar idd, dit soort lieden ( met zulks uiterlijk en gedrag )kan je in mijn ogen, wel in een bepaald hokje plaatsen.
En het zijn ook nog van die decadente gasten, haarlijn ver over/boven hun grens, sommigen hebben dat dan weer door, dan maar een hoed op...…dikke banksaldo, hoe hypocriet?!
En natuurlijk al die zwetende niks, niks... niksnutten met hun stinkende haarvlechtjes.
Doe wat met je leven, ipv de samenleving nog meer enige vorm van ergernis te brengen.
Die gasten gaan ook gewoon niet weg, die bestonden al dat ik jong was, lapzwansen….. afgeven op alles wat maar met de overheid heeft te maken, maar er wel van blowen en vreten/zuipen.
Zonder daar tegenover enige prestatie voor te brengen of in te zetten.
Mensen bij de marechaussee zijn toch militairen met heimwee?
Vula | 14-12-19 | 17:34,
Naar de 2e WO ?!
Dat bedoelt u toch?
Ook de KMAR gaat gewoon op uitzending, dus nee.
Beter 10 klimaatactivisten onder de grond dan 1 boven de grond.
Jaaaahh, ik kan het ook, ben eigenlijk heel poëtisch .
Degene die zich vastbinden nog eens voorzien van extra ketting en reizigers die hun vlucht gemist hebben kunnen dan 1 steen afhalen bij de balie. Maar laat ze vastzitten en zichzelf onderschijten totdat de eerste van de keten medische hulp nodig heeft.
Kom op beste KMAR, mep deze nutteloze wezens de tent uit.
Sorry, ik kon het even niet laten.
Het is toch triest dat ze geen toestemming krijgen om ze er gewoon uit te ranselen onze roverheid wil dat ze zolang mogelijk in het nieuws blijven
@likdoorn | 14-12-19 | 18:12,
Chemische castratie lijkt mij voor deze lieden….(ik bedoel voor ons eigenlijk ) de juiste oplossing.
Maar dat mag en kan niet ( dat snap ik natuurlijk ook wel, het is bij wijze van spreken ), dus idd, dan maar de monopolie op geweld hanteren, gewoon de lat erover.
ik denk dat met twee kmarhonden de hal in 5 minuten leeg was geweest. of waren die juist op een trainingsweekend?
Is de revolutie begonnen? Nee, dan leg ik nog een tournedotje op de bbq en trek ik een lekker wijntje open. Proost.
BBQ weer?
Eet smakelijk!
lekkere muziek wel.. nu allemaal in de maat leren spelen
imgur.com/gallery/qtIwvuH
Zojuist wat van die foto's & filmpjes bekeken; alsof de tijd 40 jaar heeft stil gestaan bij die klimaatklappers. Stereotypen die rechtstreeks lijken te zijn weggelopen uit de jaren '70. Alleen de beschilderde Volkswagenbusjes ontbreken.
Afgezien daarvan zie je een oververtegenwoordiging van duujjjzaamheidsvrouwtjes en zogenaamde mannen met knotjes & baarden. Met in de periferie hier & daar wat fossiele hippies op leeftijd met nostalgische gevoelens naar de tijd die ooit was.
Verder vraag ik me af wat al die linkse "aksies", demo's en relschopperijen de samenleving afgelopen 40 jaar hebben gekost aan materiële schade en inzet van politie, ME en marechaussee. Het begon met de 'happenings' van de Provo-beweging in de jaren '60, gevolgd door de studenten-oproeren en bezettingen van universiteitsgebouwen, met daaropvolgend de terreur van de kraakbeweging waardoor complete tramstellen in de hens gingen en hele buurten veranderden in geblakerde oorlogsgebieden, en nu zitten we opgescheept met klimaat-idioten, milieu-freaks en 'racisme!'-roepers met raar haar die zich menen te moeten specialiseren in het lamleggen van een complete samenleving, en het vernielen van cultureel erfgoed.
Algemeen kenmerk is hun intolerantie ten aanzien van afwijkende meningen en hun aanmatigende moralisme, dat als vanzelfsprekend niet zelden gepaard gaat met pure hypocrisie.
Rot op, zoek een baan, ga werken en haal je ongewassen voet tussen mijn voordeur vandaan.
Ik heb vooral heimwee naar de 'jantjes' die de brutale hippies ff van de Dam veegden. Ja, je hebt ook progressieve mensen in een samenleving nodig, anders blijft de boel eeuwig stil staan. Maar van dit soort figuren komt over t algemeen weinig positieve verandering.
Dit was een prachtige gelegenheid om heel veel agenten te bekwamen in de omgang met de nieuwe tasers. Mooi veel demonstranten bij elkaar, waar vind je dat nog tegenwoordig. Uitgebreid instructie geven en dan, waar hun vriendjes en vriendinnetjes bij staan, de eerste demonstrant taseren. Ff laten trillen, dan zichzelf laten onderpissen, dan afvoeren. Heel goed, leerling agent Marieke. En dan nu de volgende. Op de romp mikken. Trekker overhalen. Goed gedaan. Goed. Wie gaat er nu? Aspirant agent Hendrik? Zet hem op jongen...
youtu.be/P_fM86HUYnU
Greenpeace.
Zouden deze demonstranten niet beter naar een deel van de wereld kunnen vliegen waar het slecht gesteld is qua milieu?
Delhi India bijvoorbeeld?
Zag laatst een BBC-documentaire over Varanasi in India. Je wilt niet weten wat voor een apocalyptische smerigheid die stad herbergt - en via de 'heilige' rivier de Ganges verspreidt.
@Peter Emile | 14-12-19 | 16:58:
Dat is geloof, dan mag dat. Moeten we begrip en respect voor hebben.
Nou, dan vraag ik me af hoe het hiernamaals eruit ziet.
@Is dit nog nieuws? | 14-12-19 | 17:07:
Als een smerige bende waarschijnlijk. Ik bedank voor de eer.
-"Naast mij roept een man lul tegen de Kmar en steekt zijn middelvinger op".
-"Meneer bent u het eens met de actievoerders?"
"Jawel, en wat ik riep heb ik spijt van, maar ik vind dat dan ook weer geen scheldwoord. Als ik wou schelden had ik vuile lul geroepen"
-"Meneer als u het eens bent, waarom staat u er dan niet bij?"
"Daar ben ik een beetje te oud voor"
-"Maar meneer, ik zie mensen die veel ouder zijn dan u bij de demonstranten"
"Nee, toch maar niet, en buiten dat mag ik niet van mijn vrouw"
..............
NH tv. goud
Wat een merkwaardige tokkie reacties op mijn geliefde GS.......
Schiphol bezorgt overlast voor honderdduizenden mensen die in deze omgeving wonen. De luchtvaart wordt al jaren de hand boven het hoofd gehouden.
Het wordt hoog tijd om in actie komen tegen het leugenachtige luchtvaartbeleid.
Hoewel Greenpeace veelal uit linksgekkies bestaat ben ik blij met deze actie.
Ik heb mij op Schiphol vandaag verbaasd over de overmacht en agressie van de Marechaussee. De ingehouden woede hierover bij de demonstranten heeft niet geleid tot het volkomen uit de hand lopen van deze manifestatie. Hulde hiervoor!
Bij het woord 'tokkie 'reakties gaat het al mis...
aggressive KMar? Dit was geheel een lage inschaling.
Typische kinnesinne-reactie van iemand met vliegangst of geen cent te makke.
Tokkie reactie.
Leugenachtig luchtvaartbeleid.
Agressie Kmar.
Ingehouden woede van de demonstranten.
Uit de hand lopen.
Hulde hiervoor!......
Hm.
Wat deed u eigenlijk op Schiphol?
Was u 1 van die "sympatisanten"?
U bent zo iemand, die, als iemand het niet met uw standpunt eens is, hij automatisch tokkie genoemd mag worden?
Weet u hoe ik zo iemand noem? Een linkse fascist.
Ingehouden woede. Right.
Heeft u enig idee, hoe blij dat die demonstranten mogen zijn dat het in dit geval de Kmar was die beheerst optrad?
Die leggen meestal niet hun oor op je zieltje te luisteren.
Die waarschuwen 1 maal, en daarna ram.
Het wordt hoog tijd het hoofd te bieden aan door onszelf betaalde klimaat- en milieu-huurlingen, die denken, dat zij de rest van Nederland wel even de dienst kunnen voorschrijven.
@Roadblock | 14-12-19 | 16:47: weer eens wat anders om als "linkse fascist" benoemd te worden. Meestal wordt ik rechtse racist genoemd.
@Baardvansinterklaas | 14-12-19 | 16:52:
Ik wil het nog wel een keer zeggen:
Iemand die het niet met u eens is, is niet automatisch een tokkie.
Er zitten hier al teveel labeltjes plakkers.
En als ik het ook doe, bent u beledigd.
Ik neem dat linkse fascist overigens terug, daar ken ik u onvoldoende voor.
@Baardvansinterklaas | 14-12-19 | 16:52:
Dat het nu pas benoemd wordt betekent niet dat je het voorheen niet was.
Waar ik mij mateloos aan stoor, is dat mensen gewoon maar gaan demonstreren op plekken waar dat uitdrukkelijk niet mag. In dit geval dus in de hal. En expres blijven zitten. Dan verdwijnt bij mij elke sympathie.
Hetzelfde heb ik bij idioten die de Blauwbrug bezetten.
En dwazen die de distributiecentra willen blokkeren.
Sodemieter op met je tokkie-akties.
U was op Schiphol vandaag.
Doe als ik: ik kom er bijna nooit.
Sowieso nooit om te gaan vliegen en bíjna nooit om iemand op te halen, gemiddeld één keer in de twee jaar of zo.
Heb een pest-hekel aan vliegen. Een veredelde vorm van vee-vervoer.
En als ik ergens niet te voet, per fiets of met de auto kan komen, ga ik er gewoon niet heen. Dat geeft gemoedsrust en maakt het leven minder gecompliceerd.
En die 'honderdduizenden mensen' van u die overlast zouden ondervinden van Schiphol, hadden daar niet moeten gaan wonen. Want die luchthaven bestaat niet bepaald sinds gisteren, dus ze hadden het kunnen weten.
honderdduizenden? die paar duizend mensen klagen over de overlast? een van de grootste werkgevers en motoren van de economie? als men (Gods eigen wapen) 2x vraagt, kun je daar best naar luisteren en wordt er geen enkele inbreuk gemaakt aan uw lichamelijke integriteit. buiten mocht men nml doorgaan met "boe roepen".
@Peter Emile | 14-12-19 | 17:11: zalig zijn de armen van geest......
@Schepvogel | 14-12-19 | 17:16:
Gods eigen wapen (lol)
@Peter Emile | 14-12-19 | 17:11: Het Schiphol van 30 jaar geleden is een heel ander Schiphol dan nu . Of leeft u misschien onder een steen.
je Kletst uit je nek. Met je naïeve kop protesteren in een omgeving die qua beveiliging enorme risico’s met zich meebrengt is al bijzonder dom.
Er mocht geprotesteerd worden. Buiten.
Nee hoor, toch doen. En dan lopen zeiken. Hulde voor de KMAr dat ze met zoveel engelengeduld dit hebben gedaan. Ingehouden woede me hoela.
Gewoon het hele zooitje registreren en op een zwarte lijst plaatsen bij de luchtvaartmaatschappijen: u komt het vliegtuig nooit meer in.
Op de een of andere manier heb ik zo het idee dat het dan snel over is met het actievoeren.
Goed idee!
Ik hoop dat de marechausee hard gemept heeft.
Fantastisch hoe het publiek reageerde helemaal klaar met de klimaatleipen.
Zogenaamd een actie van Greenpeace, maar dan wel volledig gesponsord door de Groene Khmer en de holocaust bagataliseerders van Extiction Rebellion.
Iedereen die kwam opdagen kreeg zijn/haar treinkaartje vergoed, een sticker van Extinction Rebellion om zichtbaar op de kleding te dragen en een gratis lot voor de Postcode Loterij.
Ondertussen in de bus: "We gaan naar Zandvoort......."
Zandvoort is dus de nederlandse goelag.
Een paar marechaussees mee laten rijden in de Zandvoort boemel, laat het nou niet ontsporen voor de ns conducteurs.
Je weet niet wat je met je leven aan moet. En dan op een ochtend, weet je het. Ik ga de maatschappij de les lezen. Het is een vorm van zingeving.
Ja klopt. Ik ken een groepje dat daar ook staat. Zweverige types in dienst van de gemeente, en werklozen.
@Papa Jones | 14-12-19 | 16:11: En niet zomaar werklozen... werkweigeraars.
Lekker protesteren en volgende week met een zonnebril op (om niet herkend te worden) naar Bali voor een sabbatical van de Wayong. Deze week nog even flink met het vingertje wijzen op het kleautjesvolk.
Ehm? Sabbatical van de Wajong? Die 700 euro per jaar vakantiegeld daar kan je niet bepaald wereldreizen mee maken hoor. Weet niet in welke bubbel u leeft. Maar een Wajong is maximaal 75% minimumloon. Ofwel 115% Bijstand.
@ArmeSteuntrekker | 14-12-19 | 16:09: ... en een hele sloot, het maximum, aan toeslagen daar nog bovenop. Vreemd dat uitkeringstrekkers dat altijd weer vergeten te vermelden.
@EefjeWentelteefje | 14-12-19 | 16:28: Toeslag krijg je alleen voor iets dat je ook moet betalen. Als ik goedkoop huur, krijg ik minder huurtoeslag. En dat krijgen alle mensen met een minimuminkomen. Ook als je dus door een parttime baan maar 15K per jaar verdient, dan krijg je ook zo 5K toeslagen erbij. Toeslagen zijn verkapte emigratie beperkingen. Want dat is het deel van je inkomen dat je niet kan exporteren.
@ArmeSteuntrekker | 14-12-19 | 16:09: voor 700 euro vlieg je heel de wereld rond en er zijn veel landen waar de kosten om te leven nog niet de helft bedragen van de Nederlandse.
@SlimmeBelg | 14-12-19 | 16:44: Oh ja, maar dan vergeet je even dat ik die 700 euro moet sparen elk jaar omdat ik maar een minimuminkomen heb en anders geen geld heb als mijn wasmachine stuk gaat of zoiets onverhoopts als een kroon in mijn gebit nodig heb. Nee, echt iedereen die het maar geweldig vind: Uitkering + Toeslagen : I dare you, I double dare you motherfucker: Ga er maar eens van leven dan. Komt neer op 70 euro voor boodschappen elke week hè. Geen verenigingen. Geen sport activiteiten. Niet naar theater. Etc.
@ArmeSteuntrekker | 14-12-19 | 16:41:
Dat klopt, alleen zijn er ook nog velen die nèt iets meer verdienen, en als gevolg daarvan alles lekker zelf mogen betalen, zonder toeslagen, en als zodanig dus netto minder overhouden dan die mensen met een 'minimuminkomen'.
Dat wordt nogal eens vergeten, juist ook door aanhangers van het in stand houden van de zieligheidsindustrie. Linksen, dus.
@ArmeSteuntrekker | 14-12-19 | 16:53:
Als jij daadwerkelijk een minimuminkomen hebt, dan krijg je voor de kapotte wasmachine gewoon bijzondere bijstand. En kom je voor een gemeentepakket in aanmerking m.b.t. je ziektekosten, waar ook de tandarts door vergoed wordt.
Wel het héle verhaal vertellen, hè?
@ArmeSteuntrekker | 14-12-19 | 16:53: klagen met vreten in de bek mijn broer heeft 30 euries per week altijd keurig een hoop belasting betaald asielzoekers krijgen meer per week en reizen heel Nederland door terwijl mijn broer uit moet kijken dat hij niet teveel brandstof in z'n scooter verstookt om bij zijn vrijwilligerswerk te komen
Onbegrijpelijk dat dat publiek er zo dicht op kan blijven staan, dit zijn oa de lui die zo staan te schreeuwen. Veel groter gebied afzetten, tuig uit het zicht en als de sodemieter afvoeren die hap. Duurt allemaal veel te lang, morgen staan ze er weer.
Al die lui die daar nu zitten te demonstreren op een zwarte lijst plaatsen. Deze lijst moet internationaal in een systeem komen te staan waardoor ze de komende 10 jaar niet meer kunnen vliegen. Dit geldt trouwens voor iedereen die ook maar iets tegen vliegen heeft, dus ook voor mensen van de roverheid, en overlast bezorgende en dronken mensen.
Precies, en die vieze koppen fotograferen (hoge resolutie) en op het web zetten. Marechaussee blurren svp.
hup kmar. rammen op die linkse sjw gekkies.
Wat betreft die cult van XR... (christenen zullen het het herkennen: Chi Rho, CHRistos, of soms: Christi Rex; het is niet toevallig gekozen, die letters. Just another doomsday cult. Het einde is nabij, bekeert uzelve!). Over de pure slechtheid, indoctrinatie en kwaadaardige verspreiding van leugens door XR aan kinderen:
youtu.be/2NSkQyQLvW4
Maar voor wie wordt er nu geapplaudisseerd ?
Meneer Kaktus weet het.
www.youtube.com/watch?v=kvkQSJmsiiI
@Stormageddon | 14-12-19 | 16:04:
Hahaaaaaaaaaaaaa.
Duidelijk.
Komt er nog een afterparty voor de marechaussee?
Je bedoelt het 10 minuten knuppelen van linkse kudt hippies en ander links tuigh?
@funkyd | 14-12-19 | 15:58:
Dat lijkt me niet helemaal netjes. Misschien kunnen de hippies één exemplaar afvaardigen, een beetje type Jezus, waarop die jongens van de marechaussee zich allemaal even mogen afreageren.
Verder dacht ik aan een gezellige borrel met kaasblokjes en zo.
Altijd leuk om te zien, nu ook even hetzelfde doen in Brussel.
Want daar zitten er een paar ( ik ben beleefd ) aanjagers.
De Amsterdamse gemeenteraad heeft Groen-Links raadslid Imane Nadif gestuurd om ongehoorzaamheid jegens de burgemeester van Haarlemmermeer kracht bij te zetten.
Oncollegiaal hoor.
what do we want? climate justice! when do we want it? now!
Ga lekker in china protesteren
@Papa Jones | 14-12-19 | 15:56: hi ha hondenlul hi-ha-hondenlul
@tata1981 | 14-12-19 | 15:57: Dat gaat niet helpen hoor in China. Honden zijn daar een delicatesse.
What do we want?
Hoofdletters aan het begin van een zin.
En acuut vliegverbod voor linksmensen.
Mooi momentje om wapenstok en pepperspray te testen!
Foxcave | 14-12-19 | 15:51,
Zij schijnen ook iets te hebben wat als een klok.…..….klinkt.
Wat zien die lui er altijd maf uit. In Engeland staan dat soort figuren al jaren bekend als 'New Age Travellers', het zou me ook niets verbazen als het Engelsen waren.
In dit soort gevallen denk ik graag terug aan het nummer 'Mien' van Robert Long.
Kosten verhalen op greenpeace heeft geen zin. Deze organisatie krijgt van de overheid en de postkodeloterij 36 milieu subsidie
36 milieu???
Waarom heeft de marechaussee geen huildekentjes enn hulphonden meegenomen voor die sneeuwvlokjes, schande kamervragen.
Die afvoerbus halverwege een dijk laten stoppen en dat geteisem er met lange latten uitslaan.
Nu nog alle kosten verhalen op Greenpeace en kornuiten.
Postcodeloterij.
@Mart6037 | 14-12-19 | 15:36:
Ja mooi he. Vele hier die zeggen lange lat erover betalen zelf mee aan dat green peace. Allemaal drie loten van de postcode loterij. Het ene deel gaat naar extreme clubs en het grootste deel naar de zak van de hoge heren van die postcode lotterij en het kleinste deeltje gaat naar prijzen. Mooi man.
@tweetybird | 14-12-19 | 15:40: Nog nooit meegedaan aan die kneuzenkermis. Wist niet eens dat Greenpeace geld kreeg via die bende, maar dat is nog een argument om het nooit te doen.
Ja sneu he, Henk en Ingrid doen mee aan de PostCodeLoterij en steunen zo clubjes die hun huis van het gas afhaalt.
@Nederland80 | 14-12-19 | 15:50:
Ik ook niet. Alleen al de waanzinnige reclame en dan propageren voor het goede doel te staan. Dan moet er toch al een kaarsje op je hoofd gaan branden.Je komt ook nooit meer van die gasten af. Zijn de meest agresieve straatverkopers die er maar bestaan. Zo'n directeur wil ook een tweede zwembad bij zijn zevende villa.De extreme clubs die die loterij zijn exakt hetzelfde. Willen ook uit die ruif meevreten.
@Papa Jones | 14-12-19 | 15:54:
Uhh u heeft nooit goed opgelet. Die hebben geen geld voor een lot. Kijk maar als ze prijzen gaan uitreiken. Tijd terug konden ze de voordeur niet vinden. Alleen het pad langs de villa was al 300 meter.En de winnaar zei. O dat is leuk zakgeld voor erbij. Hij deed al jaren met 7 loten mee. Tenminste dat dacht hij.Yep elite.
Postcode villa wijk.
@tweetybird | 14-12-19 | 15:59: Jawel, jawel, voo één zielig lootje hebben Henk en Ingrid wel geld. Want stel je voor dat de prijs tóch in hun straat valt.
@tweetybird | 14-12-19 | 15:40:
Meedoen aan loterijen is gewoon belastingheffing op domheid.
Eenieder die ook maar een beetje heeft leren rekenen doet daarom niet aan dit soort besodemieterij mee. Zeker niet als de opbrengst mede verdeeld wordt aan laaienlichtersclubs als Greenpeace, Artsen zonder grenzen, Oxfam Novib, Rode Kruis en aanverwanten.
Heeft iemand van Greenpeace nu al een klap gehad?
Ja, van de molen.
Binnen 12 uur zitten alle demonstranten ergens in een kraakpand een rouwcirkel te vormen.
Niet op het voetbalveld?
Die directeur van kamp Vught moet in de Telegraaf niet zeuren. De genocide zelf is natuurlijk onvergelijkbaar. De tactiek is precies hetzelfde: een groep stelselmatig zwartmaken, uitsluiten, propaganda en leugen, en dan proberen bedrijven kapot te maken.
Hadden die gasten echt wat voor het klimaat willen betekenen hadden ze wel naar dat amazone woud gegaan en zich aan iedere boom daar vastgeketend.Had meer opgeleverd als je aan een vliegtuig vastketenen.Nope de club voor soepsidie. Puur voor eigen ik.Groen staat voor poen.
Je aan een vliegtuig vastketenen maakt toch meer indruk.
Vooral als hij opstijgt.
Je zal vandaag maar gepland hebben om je 72 maagden op Schiphol af te komen halen. Ben je ook mooi teleurgesteld...
Zo, nog even met de dweil over de vloer en het is weer schoon.
Wel effe een paar bussen chloor erdoor graag.
@oranjerood | 14-12-19 | 15:25: Oja, en jij denkt dat je het daarmee redt?
Dit is dus waarom we onze eigen Guantanamo Bay op de ABC eilanden moeten maken.
Dat wegdragen na die lui is toch onzin; doe een haak met kabel vast aan hun broekriem en trek ze weg naar de uitgang met behulp van een lier - gaat veel vlotter.
Ze hadden mijn boten trailer met lier wel mogen lenen.
Zo typisch, altijd van die mensen die hun haren niet wassen...
Eigen lucht eerst.
@Papa Jones | 14-12-19 | 15:21:
Kent u Tygo? Tygo heeft een eigen programma over de psychiatrie op de NPO. Tygo ziet er uit als een psychiatrisch patiënt, waardoor hij meteen het vertrouwen wint van zijn doelgroep. Zijn haardos is echter het opvallendste deel van zijn imago: een vettige warboel die ongecontroleerd rond een gegroefd gezicht en smalle schoudertjes meandert, vaak voor zijn ogen hangt, en duidelijk in geen tijden gewassen is. Douchen, mocht het plaatsvinden, zal een delicate gebeurtenis zijn, gezien de beschermde status van het zeldzame wildgroeipatroon dat hem zo kenmerkt.. ;-)
Toch een heel aardig programma verder.
@Wiebenick | 14-12-19 | 16:07: Prutsprogramma, je ziet alleen maar slachtoffers van de Psychiatrie... En dat de DSM als classificatie bijbel niet veel voorstelt dat weten we nu wel. Ik vind het nogal extreem de voorbeelden in dat programma. Meestal ligt het genuanceerder.
@Wiebenick | 14-12-19 | 16:07:
Nee, ik ken Tygo niet. Klinkt reuze interessant!
Ooooh nóg een ideetje. Spuit een bus pepperspray midden in die groep leeg!
Misschien is er n boer met zn gierkar in de buurt ?
En dan hun telefoons en portemonnees jatten. Goed idee.
Gelukkig voldoen die demonstranten aan het bekende standaard Linkse signalement, zodat ze eenvoudig naar buiten te kieperen zijn.
Gatverdamme en het is er al zo druk. Beetje provocerend liedjes zitten zingen. Goed dat ze afgevoerd worden. Beetje een ander zijn reis zitten verzieken.
Ja, ze kunnen ook best naast de startbaan demonstreren. En alleen oversteken als er niet nog een vliegtuig aan komt.
Met 4 man iemand wegsjouwen. Met 2 gaat prima, laat die benen er maar achteraan slepen. Men is te lief!
Waarom niet andersom, das makkelijker
Voor je uit slaan met de wapenstok, dan is het gewoon 1 op 1 bij de eerste tien, de rest gaat dan vanzelf.
Ondertussen... in Madrid, waar de hele wereld naar toe is gevlogen...
youtu.be/wr6b7G48PQY
En een hele leuke Eco-vriendelijke expo voor de participanten...
youtu.be/y6j3YltxPnI
Eindelijk! Afvoeren die gekkies. Als ratten in de val. Helemaal omsingeld. Voor het oprapen nu.
Stelletje nuttige idioten. En ze komen er gewoon mee weg. Met de bus de gemeente Haarlemermeer uitgegooid. Zal wel Amsterdam worden dus ze krijgen nog vervoer ook. Niet te geloven.
Je hebt een lange lat...... Waarom gebruik je die niet.
Hartverwarmend dat applaus voor de KMAR wanneer er weer iemand wordt afgevoerd.
Yes!!!
Zo volgende week een vriendelijkere demonstratie op Schiphol dan mag men op de selfie met de boeren
En dankzij het geweld monopolie dat de boeren hebben in Nederland zal hun familie en broers die op Schiphol werken hen geen strobreed in de weg leggen Samen op weg naar hun politieke bevoordelen leidinggevende voor een foei gesprek en een terechtzetting
Wind je niet op. Over 10 jaar is de helft van de boeren verdwenen. Hun protest als die van het protesteren tegen slecht weer. Op termijn bereiken ze helemaal niets.
'We are people, what are you?'
hahahahaha
Creatief weer! Pff
What am I?
Nou gewoon, Nederlands.
Millenial. Ja en existentiële crisis. Bedankt daarvoor.
Vieze kuthippies. Ga eens werken. Vort!
Wat kun je daar kopen, in dat aarsgat winkelcentrum? Geen schroeven, geen boortjes, geen winterpeen, geen heel gesneden bruin, geen 400 g klapstuk, geen broodje halfom, geen postzegels, geen onderbroeken, geen Mark Twain of Toergenjev, geen touw, geen wasbenzine, geen kratje Hertog Jan, geen verlengsnoeren. Alleen maar zinloze, onbruikbare brol die je waarschijnlijk niet eens met contant geld mag betalen.
Is er eigenlijk een beetje een hoerenbuurt op Schiphol?
Gelukkig wel HEMA rookworsten.
opruiming is begonneb
De klimaatcrisis is echt heel erg.
Behalve dat de zeespiegel niet stijgt, de ijsberen niet uitsterven, er ieder jaar minder slachtoffers zijn door extreem weer en de lucht steeds schoner wordt.
Crisis klinkt dus wel heel erg hysterisch. Oprotten Greenpeace, je maakt onschuldige kindjes bang met je gelul.
Teveel mensen op de aardkloot is het echte probleem (nee, geen endlosung). Geboortebeperking de oplossing en elke andere suggestie is kansloze windowdressing.
@TheseDays00 | 14-12-19 | 15:28:
Dit.
Fakenews. De eerste foto is van Jezus die door de Romeinen wordt afgevoerd.
Sorry, de derde foto
@Nonik Neem | 14-12-19 | 15:02:
Maar naar zijn gezichtsuitdrukking te oordelen, denkt hij dat hij nog aan het kruis hangt.
Inderdaad wel handschoenen aandoen wanneer je ze aanraakt. Jak.
Vormt die marechaussee eindelijk een cordon waar activisten als ze weg lopen voor het een of ander niet meer terug kunnen zie je zo'n tuthola die zich dan kwaad maakt en dan toch maar weer terug mag. Het Nederlandse gezag in een notendop.
Dus het kan toch. Maar tegen de boeren in Den Haag hebben ze schijt in hun broek.
Als je iemand op basis van een leugen de helft van zijn bezit af wilt pakken kan je gerust uitkijken. Die zijn dan pis en pislink. Geen fuerenactivist waagt zich de laatste tijd in een stal. Kon dan best eens verkeerd aflopen.
@Mart6037 | 14-12-19 | 15:04: dierenactivist bedoel ik.
Zet ze buiten aan een paal vast en laat ze daar maar een paar uur zitten.
Diezelfde lieden staan over een paar maanden aan de balie met hun backpacks voor een sabbatical year in Thailand of Australië. Hypocriete hippies.
Mevrouw Greenpeace heeft wel een punt, wat je ook van haar volgelingen vindt. Als je als overheid alle burgers van het gas af wilt dwingen vanwege de CO2, is het wel heel vreemd om tegelijk de luchtvaart te stimuleren met groei en zelfs een nieuw vliegveld. En dan daar niks over CO2 of andere uitstoot te willen weten.
Of zou het toch enkel gaan om mooie kansen voor de milieu-handel?
Dat hele klimaat gedoe is om de simpele burger geld uit de zak te halen.Buiten Schiphol zijn er nog veel meer multinationals,bedrijven die geen strobreed in de weg gelegd worden.... alles voor de schatkist/zuid europa... alles om de EU in stand te houden
Mensen stoten co2 uit.
@Wilookevenietszeggen | 14-12-19 | 15:12: Tata Steel o.a.
Kijk, dat kan natuurlijk ook. Een boerenleider die zijn eigen situatie vergelijkt met die van de joden in WO2.
www.telegraaf.nl/nieuws/1679215293/ka...
Yep. Niet echt slim. Kun je wel stellen.
Ja die boeren hebben echt geen idee, zijn zo de 2e wereld-oorlog doorgerold. Hebben er nog leuk aan verdiend ook.
Die directeur van kamp Vught moet niet zeuren. De genocide zelf is natuurlijk onvergelijkbaar. De tactiek is precies hetzelfde: een groep stelselmatig zwartmaken, uitsluiten, propaganda en leugen, en dan proberen bedrijven kapot te maken. Genocide van toen niet te vergelijken, strategie bijna hetzelfde.
@Papa Jones | 14-12-19 | 15:20: werden bestolen bij het leven.
Ik ben het deze keer eens met de activisten omdat in alle nieuwe klimaatregels nergens het woord Schiphol voorkomt.
Schiphol wordt overal buiten gehouden. Schiphol mag zelfs binnenkort 40.000 xtra vluchten uitvoeren. Voor zakenreizen en dus niet voor u en ik.
Wij moeten xtra belasting betalen maar ik hoorde zelfs dat vluchten gesubsidieerd worden. Leuk voor de aandeelhouders. Wie zijn dan eigenlijk? O.a. de Nederlandse Staat misschien? Ja. NL heeft geinvesteerd in KLM!! Plus Koninklijk huis zit in KLM!! Zo is het balletje weer rond.
Door-in-the-face technique, kent u die uitdrukking? En ja vast, luchtvaart moet rond komen van subsidie... Doe anders ook nog ff de groeten aan de kerstman.
Tuurlijk wordt er door dit klimaatgek kabinet met twee maten gemeten. Dus in weze hebben ze in dat best gelijk. Alleen het zijn extreme klimaatgekies. Net als dat kabinet en die EU trouwens. Die er ook mee beginnen.Dus heb het zoiezo niet zo op met die klimaatgekkies. De maatregelen helpen niks en kosten de burger enkel geld. Het zet dus geen zoden aan de dijk. Greenpeace is dan zelf zo'n club die zelf het ook vaak niet zo nauw nemen met het millieu. Als het hun niet uitkomt. Zitten er puur voor veel soepsidie. Net zo'n club als het wnf en zieligheidsclubs en loterijen. Puur voor eigen ik en poen.
Tuurlijk. Want de elite die de beslissingen neemt wil graag vliegen. Het gepeupel blijft rustig als het mag vliegen. Brood en spelen is inmiddels Plofkip en vliegvakantie.
Eens. Bizar dat oude mensen hun huizen niet meer kunnen verwarmen omdat de energiebelastingen voor hen de pan uitrijzen, maar het vliegverkeer gewoon nog geheel belastingvrij mag groeien en groeien en groeien. Nog los van alle geluidsoverlast en fijnstof die ze verspreiden.
Het heeft enkel een economische component, want het is nergens voor nodig dat vrouwen een middagje gaan 'shoppen' in Barcelona. Pure decadentie. Laat ze liever goed voor hun man zorgen.
Goed bezig ME. Kut demonstranten. Laten we hopen dat ze binnenkort ook een paar knieschijven kapot slaan van die blokkeerboeren. Die komen vast ook naar Schiphol en beginnen ook strontvervelend te worden.
Met een beetje mazzel rijden ze je tuin en huis aan gort.
BE / KMar niet ME
@schoon-schip-maken | 14-12-19 | 14:50: moesten ze eens proberen, stelletje egoïstische graaiers
@schoon-schip-maken | 14-12-19 | 14:50:
In zijn geval laat ook maar over zijn huis rijden.
@SinisterNL | 14-12-19 | 14:51: slordig, ik bedoelde natuurlijk de KMar
@Ardbeg | 14-12-19 | 14:51:
Graaiers zitten enkel bij jou partij. Je weet toch!!
Deze demonstranten met fluwelen handschoenen wegdragen en boeren de knieschijven stukslaan U bent af
Ik begrijp dat de ene demonstratie de andere niet is, erg verwarrend. Gewoon allemaal met de knuppel bewerken dat volk. Klimaatgekkies of kut boeren.
@likdoorn | 14-12-19 | 14:53:
Boeren zijn ook netjes weggegaan nadat ze een rondje er omheen mochten rijden.
Niet helemaal goed. De KMAR kan als Me ingezet worden. www.defensie.nl/organisatie/marechaus...
@likdoorn | 14-12-19 | 14:53: die worden straks weer na een nachtje cel met een dikke boete naar huis gestuurd. Die dram boeren krijgen telkens hun zin, meer geld binnenharken ten koste van ons land, onze gezondheid en dierenwelzijn. Ons land is beter af met de helft van de boeren. En drammende klimaatgekkies en boeren met de knuppel bewerken aub. Op de knieschijf, zoals Geert en ik het graag zien.
@Ardbeg | 14-12-19 | 14:57: je hebt werkelijk geen idee waar je het over hebt hè :’)
Ach ardberg is zeker van GroenLinks of andere gekken. Maar heeft geen idee wat die stikstof onzin inhoudt en wat die linkse idioten proberen. Ruim alle klimaatgekkies maar op of wacht..... Hou een referendum. Whahaha
@Ardbeg | 14-12-19 | 14:53: leve de dictatuur van Jesse!
De boeren hebben gelijk die kut hippies niet De boer is de hardwerkende Nederlander die het allemaal ophoesten moet
Zij zijn de werkelijke macht in Nederland
@Mart6037 | 14-12-19 | 15:09: ik ben van geen enkele politieke partij dan ook, ik ben niet zo’n fan van politici
@zoefff3 | 14-12-19 | 15:17: ze vinden allemaal dat ze gelijk hebben, dat is niet echt een voorwaarde bij demonstraties. Boeren werken hard maar dat doen ze toch echt voor hun eigen portemonnee, ten koste van ons land, onze gezondheid en de gezondheid van dieren. Met de helft van de boeren hebben we nog steeds allemaal te eten, ga maar lekker in Frankrijk of Italië je hobby uitoefenen of zoek een andere baan. Waarom moet dat toch allemaal in ons kleine landje. Vol = vol
Vol = vol.
@Ardbeg | 14-12-19 | 15:26:
Wanneer ga je weg?
@Ardbeg | 14-12-19 | 15:26: wat een totale onzin weer. Boeren moeten het van hun land en dieren hebben,: hoe beter je ervoor zorgt hoe beter het groeit of produceert. Maar vol = vol zegt u? Fijn stop de immigratie. En zonder ambtenaren draait fit land ook. Zonder Schiphol kunnen er ook. Rotterdam dicht en via Antwerpen. Tata steel produceert ook voor export. Koekoek.
welvaart = goed voor de aarde
armoede = keiveel vervuiling en nobody gives a shit
kies maar, superman
IDD, ga eens kijken bij de armoedeflats.
Ik moest er beroepsmatige eens heen en hoewel wij en daar ook gewoon goede vuilophaal diensen hebben tieft en flikkert iedereen tot koelkast an toe over de reling.
@Good Meuning | 14-12-19 | 15:12: In de laatste alinea raakte ik het spoor helaas bijster.
Opzouten, kgeef een tets weg alsof ik een knuppel ben. Ruimen deze podium-eisende-naïeve&domme-ellende.
Er is op twitter een foto met een Volkert van der Graaf bij het Schiphol protest.
twitter.com/andrevanmanen/status/1205...
Lijkt er wel op. Levensgevaarlijk dus daar op Schiphol. Gelukkig is de marchaussee goed bewapend.
Kan allemaal in dit land.
Zet hem boven de Noordzee maar uit t vliegtuig.
Tja misschien mocht hij meedoen als hij zijn pistool niet mee zou nemen.
@Kuifje-in-de-EU | 14-12-19 | 14:49:
Lijkt er op. Maar is hem niet.
@schoon-schip-maken | 14-12-19 | 14:51: ff Maxima bellen.
@tweetybird | 14-12-19 | 15:04: Weet je het zeker?
Wil hij nèt emigreren, wordt z'n vlucht gecanceld! Wat een pechvogel. Ik hoop dat hij financieel gecompenseerd wordt voor dit onrecht. Door de Nederlandse belastingbetaler uiteraard, want die laat zich door Jan-en-Alleman anaal uitwonen en bied daarna nog excuses aan voor het beperkte aanbod aan hartige versnaperingen, waaruit de ongeduldige rij, nog wachtende deelnemers van de gang-rape, hun keuze moeten maken.
Hij heeft zomaar bruine ogen. Knap.
Ik zie al tijden helemaal niets gebeuren. Alleen een cordonnetje KMAR om dat tuig heen alsof dat degenen zijn die beschermd dienen te worden...
Pas als dat rode op de laatste foto bloed is word het pas een beetje serieus
nee zodat niemand naar binnen kan. Naar buiten maag wel, naar binnen niet.
Maar vergeet niet mense, "Wij zijn aan het winnen..."
Hoe dan, ik zie dat ze geen strobreed in de weg worden gelegd.
De 'SjanDarmes' uit Frankrijk hadden dat zooitje binnen 5 minuten weg gemept met traangas, rubberen kogels en de lange lat.
Hier mag ook helemaal niets, wat nou één Europa.
Tja traangas en rubber kogels in Schiphol Plaza?? Ze hadden beter de marechaussee al gisteren voor de deur kunnen laten controleren, je mag alleen naar binnen met een vliegticket bijvoorbeeld. Ook had ik nu als eerste al de vlaggen, schilden enz. weggehaald en als eerste de kopstukken gepakt. Wat ze nu doen begrijp ik niet helemaal, er zitten toch geen marokkanen tussen.
Dus die kutboeren mogen als milieu slopers wél op een vliegveld, maar voor een beter milieu mag niet?
Ze waren niet op een vliegveld maar op de openbare wegen.
Het enige groen wat we op deze postzegel hebben is zo'n beetje gewas.
Dank de boer.
Die boeren hebben in elk geval een “verstandige“ leider. Lees en huiver.
www.telegraaf.nl/nieuws/1679215293/ka...
@Johan_Voorhaar | 14-12-19 | 14:43: Uh... Het COMPLEET niet begrepen hebben. Zo zie je maar. Schiphol, net zoals Eindhoven is privaat terrein opengesteld voor het publiek. Hebben zich ook aan de wet te houden, alleen hebben een slag achter de arm. Het is private terrein. Opengesteld voor. En dan hebben wij het over mensen met een valide reden. Je hebt een fucking ticket of je komt iemand uitzwaaien of ophalen. Verder heb je er geen ruk te zoeken.
Veel "jij bent welkom in mijn land"-types tussen die klimaatclitorissen.
Gebruik de dames als rustbank. Zonder bijbedoelingen natuurlijk.
Ik vond dat lesbisch stel dan weer grappig. Koos ervoor niet gedragen te worden maar hand in hand afgevoerd te worden. Schijnbaar iets met klimaat.
Benieuwd hoeveel mensen olie/gas vrije kleding aan hebben.
Ziet er allemaal Polyester Acryl etc achtig uit.
Als je weet dat dit gaat gebeuren , waarom laat je ze dan binnen ?? :) had 24 uur werk gescheeld
Oefenen.
Heerlijk toch die onheilsprofeten er uit meppen..
En waarom zijn het enkel blanken die demonstreren ? Blanke demo-slaven ??
Misschien zijn er lekkere wijven bij?!
@poeplijster | 14-12-19 | 14:33:-
De (hevig) getinte 'politieke vluchtelingen' zijn druk met reizen naar hun vaderland.
@HogeNood | 14-12-19 | 14:40: Die willen met de cristmas thuis zijn, vluchten is leuk maar een beetje vakantie moet ook kunnen.
Hoe moeilijk kan het zijn om een paar tiental geblindeerde bouwhekken te regelen en die eromheen te plaatsen uit het zicht van omstanders en dus ook pers.
Zodat er binnen het herkwerk gedaan kan worden wat gedaan moet worden.
Dat is wel een zinnig idee. :-)
En hoe voeren we ongezien de lijken af dan?
@schoon-schip-maken | 14-12-19 | 14:46:
Kleinigheidje hou je altijd natuurlijk.
Maar gewoon afschermen van de rest.
Ze willen er 24 uur zitten. Prima maken er gelijk 48 uur van of 72 uur wat u maar wenst, kijken wie er het meeste geduld heeft.
@schoon-schip-maken | 14-12-19 | 14:46:
Stiekem.
Het was toch de Greenpeace directeur die wekelijks op-en-neer-vloog naar Luxemburg oid?
Die neemt nu wraak.
Heel veel water uitdelen, moeten ze vanzelf pissen.
Met de brandslang.
Greenpeace / extictionrebellion / antifa : 1 pot nat.
Nederland, Engeland, Amerika, enz.
George SOROS zal weer gebeld en betaald hebben.
Linkse terreur, tegen democratie.
Mijnheer Pete, u praat vandaag wel erg staccato. U heeft haast?
'Extinction Rebellion' = 'Rode Kmer'
@Red shirt | 14-12-19 | 14:29:
Gast, moeilukkenie woorden. Wat is haast?
@Red shirt | 14-12-19 | 14:29: Ach, 'k ben 'n beetje wakker. Meestal.
@Cool Pete | 14-12-19 | 14:38: Dan is het goed.
Gadverdamme wat een volk. Ook weer die achterlijke liedjes die ze van hun linkse profs op de universiteit leren. Wat leveren deze mensen nou op behalve veel schade door als stoorzender te fungeren? Zijn dit de uitvinders van schone energiebronnen? Nee want het zijn nutteloze alfa-studie kneusjes.
Als je die foto's ziet dan ruik je ze al....
@Wilookevenietszeggen | 14-12-19 | 14:26:
Toast? Dat is niet goed.
Zij verwarren ecologische en econimische voetafdruk.
@padbuffel | 14-12-19 | 14:31:
Wat, en schoenmaat. Drie dingen zijn dat al, moet ik allemaal onthouden.
Oud spreekwoord. Liever één Greta in de hand, dan tien Greenpeacers in het land.
Beter 1 Duister in de kuil, dan Gretha Thunberg.
Al die sympathisanten eromheen zijn bloed-irritant.
Ze doen het erom inderdaad. Viel mij ook al op. Één groot zelfpijperij clubje. Die hun 'helden' wel even gaan aanmoedigen. Ik snap ook niet waarom ze de opperhoofden niet als eerste eruit plukken en oppakken. Hak de kop eraf, bein niet bij de staart.
Verder is het gewoon een hobby voor ze. Als ze echt zo begaan waren stonden ze nu wel in de regen buiten te tetteren. Watjes. En nog voedsel eisen ook. Dat druipt straks wel af want honger.
Druk bezocht, de livestream ' how to enforce hippies'
Tsja, terecht.
Hoi Kluifje, wat hij zegt!
Ze zingen liedjes die ik ken uit mijn kleuterschooltijd.
Deze mensen zijn nooit volwassen geworden.
Ja, en? De één is onvolwassen, de ander heaumeau.
@HogeNood | 14-12-19 | 14:21:
Ze hebben allemaal humor. Hoop ik.
Dit zal de zeehonden overlast op Schiphol terugdringen?
Protesteren voor je baan: +veel
Protesteren als je baan: -veel
Protesteren op de rijbaan (A2): +meer
Wanneer komt er nou eens actie... Hup, schoonvegen. Weg met dat tuig! Allemaal in de boeien slaan! Traangas desnoods! Knuppels in de nek! Waarvoor heb ik anders Dorito's en dipsaus hier! *plop*
Schiphol is echt niet alleen kommer en kwel. Vorige maand was ik er om mijn schoonfamilie uit te zwaaien. Dat gaf me toch een tevreden en gelukkig gevoel.
Nivelleermarionet | 14-12-19 | 14:10
Wat geeft je een tevreden en gelukkig gevoel?
Dat ze weg zijn?
Of dat ze weg blijven?
@VW, alles ist vorbei | 14-12-19 | 14:21:
Aftrekken, maar dat moment is zo vluchtig.
Over luchthavens gesproken. In 1989 zag ik die halve finale tegen Brazilie op de luchthaven van Cancun. We moesten in de rust boarden en de helft van de Nederlanders vertrok naar de gate. Zeg maar, de brave VVD-stemmers. Wij niet. Verlengen. Nog een paar halve liters. Last call. Wij niet. Plots bleek onze vlucht een half uur vertraging wegens een ''technical defect''. Na de laatste strafschop bleek dit defect te zijn opgelost. Wat moeten die piloten een lol gehad hebben in de cockpit. Op die terugvlucht trouwens lid geworden van de Mile-high club. Ik dacht, ik meld het even.
Melt* het even.
Waaw, U bent een man van de wereld!!
@Aap Noot Miesje | 14-12-19 | 14:13: Dank, Het was in 1998, parbleu. WK France.
Was het wellicht een mile high delirium, Piet?
@HogeNood | 14-12-19 | 14:16:
Ik kom daar ook nooit! Fascinerend. Zeker.
@Piet Karbiet | 14-12-19 | 14:17:
Geen dank, euros godverdomme. Ahum.
@HogeNood | 14-12-19 | 14:16: So true. Sad.
PRACHTIG verhaal al was het een leugen TOP vroegah komt nooit meer terug maar de verhalen VERHALEN : )
@horsteknots | 14-12-19 | 14:19: non, weet alleen haar naam niet meer. Dekens van de stewardess, Cuba libres en gewoon paffen. Man
Wanneer de boeren met met hun zware materiaal op het malieveld gaan staan protesteren wat aanvankelijk ook niet mocht, maar dat dat toch deden. Niets dan lof vanuit GS.
Wanneer Greenpeace een protesteert op een plek in Schiphol waar dat ook niet is toegestaan, is het een belachelijke 'protestactie' en zijn het kumbaya kwelende consorten.
Óf je staat pal achter de vrijheid van demonstratie voor iedereen, waarbij je enige burgerlijke ongehoorzaamheid tolereert, of je doet dat helemaal niet.
Anders propageer je een selectieve rechtsstaat.
Ik bespeur inderdaad ook iets meer sympathie voor hardwerkende boeren vechtend voor hun bestaan, dan voor ongewassen beroepsdemonstranten met kutliedjes.
@aardappelninja | 14-12-19 | 14:15:
Kijk, iemand met ratio.
Dan zullen wij nu overgaan tot het vergelijken van aannemelijke reactiesnelheden van overheidsdiensten: als dit een actie van de Wagensveldwappies was geweest, dan hadden ze daar ongeveer vijf minuten gestaan voordat zou zijn ingegrepen. Nu zij het milieuwappies, die ook nog eens heel veel meer maatschappelijke schade toebrengen dan Wagenveldwappies überhaupt kunnen verzinnen- en nu gaan wij eerst even vijf uur navelstaren voordat er ingegrepen wordt.
@TeeJee | 14-12-19 | 14:16:
Sympathie voelen voor heeft niets met ratio te maken.
Wellicht verwar je gevoelens met ratio in deze. Dat doen wel meer mensen met vooringenomen meningen.
@bisbisbis | 14-12-19 | 14:27: snappie
@bisbisbis | 14-12-19 | 14:27:
Het gaat mij niet om wat een overheidsdienst doet. Die maken wel vaker fouten als het gaat om het strikte naleven van trias politica.
Er is een gerechtelijke macht om dit te corrigeren wanneer nodig.
Het gaat erom welke invulling een weblog als GS geeft in deze.
U doet dat ook. Dat het in uw ogen milieu wappies zijn, dat mag u gerust vinden. Alleen dat zij wel de lange lat verdienen en de boeren niet is selectief.
@eetvis | 14-12-19 | 14:32:
Ach manneke toch. Je selectieve verontwaardiging is vooral lachwekkend, en geeft blijk van een compleet gebrek aan achtergrondkennis.
Zwam rustig verder. Lachen wij je wel uit.
@TeeJee | 14-12-19 | 15:29:
Ik pleit juist voor niet selectief zijn als je begrijpend kan lezen.
Dat je vervolgens aan omkeer psychologie doet en verkleinwoorden gebruikt om je gebrek aan zelfreflectie te verdoezelen is bijna meelijwekkend.
@eetvis | 14-12-19 | 16:16:
Er is ook geen sprake van selectiviteit, slechts jouw aanzienlijke gebrek aan kennis en inzicht. Je bent niks meer dan een schreeuwertje die niet verder dan komt dan een what-aboutism; "maar de boeren mochten wel!"
Zet vooral jezelf voor schut knul. Het is hilarisch.
In dit geval +1 voor Greenpeace, de milieufascisten verwachten enkel van de overheid dat deze haar destructieve klimaatbeleid evenredig over alle economische activiteiten uitsmeert. Waarom zou het vliegverkeer de dans mogen ontspringen? Lang leve de klimaatterreur, lang leven Greenpeace, dood aan de boeren, de vooruitgang en onze levenslust.
Eens, alleen onderstaande niet.
'Lang leve de klimaatterreur, lang leven Greenpeace, dood aan de boeren, de vooruitgang en onze levenslust.'
Ik zal dat even uitleggen. De NPO wordt in stand gehouden om het volk dociel te houden. Als dat niet meer lukt, gebruiken ze Schiphol om snel weg te komen.
@HogeNood | 14-12-19 | 14:12: dat was uiteraard sarcasme.
Doe het dan op de A27. Bij voorkeur in het donker.
Sneu voor die kansenpareltjes.
Die shiners om die paal gewoon voorbij lopen lijkt me het beste? of pepperspray erop, kijken hoe snel ze Houdini voorbij streven.
Ik neem aan dat de ballonetjes lachgas bevatten?
De meeste zijn niet eens Nederlands maar van die vieze onverzorgde stinkende kut hippies uit Frankrijk, Spanje etc. Ga daar lekker demonstreren!
Vanmorgen met de Easyjet van 11 uur ingevlogen?
Die tweede en derde foto onder het topic zijn perfect voor een fotoshop.
Bijvoorbeeld Rutte die het land uitgeknikkerd wordt, of een dobbernegert...
Kan zelfs een meme creator van gemaakt worden.
Zou het aantal vlieguren van de stakers graag in beeld zien.
En dan nu graag hardhandig verwijderen.
Dat spandoek met protestival is vrij erg glow in the dark kleur. Is die wel klimaat neutraal gemaakt?? Ziet er vrij chemisch uit
Tot nu toe wordt niemand eruit gemept, wat een belachelijke stelling zeg. Zouden ze hier op geenstijl wel willen he..
Trots op iedereen die zich daar durft in te spannen voor jullie aarde. Ja ook die van jullie en jullie kinderen. Dit zijn de helden.
proest
Plant je niet voort, Berend.
Vort! Ga u op Joop belachelijk maken!
Krekt!!
Onnozel doe is ook een vak, nutteloze uitvreter.
Het terrein van Schiphol is particulier terrein. Het is weliswaar openbaar toegankelijk, maar het is geen openbaar terrein, net zoals de grond om een benzinestation of een NS station.
Demonstreren is op die plaatsen geen recht. Men kan middels een door een beambte 3 gesproken vorderingen of 1 standaard A4 uitgereikt door een medewerker een persoon of groep de toegang ontzeggen. Daarna mag er gepast geweld worden gebruikt om ze eruit te zetten. Zelfs mag men particuliere beveiligers erop los laten. Juridisch geheel correct. En de overtreders mag men staandehouden en vervolgens aanhouden. Het is zelfs mogelijk, indien het huisreglement hierin voorziet, de overtreders schadeplichtig te stellen voor gedorven omzet, schade, en de kosten van de inzet om deze personen te verwijderen.
Begin je eigen website: JankStijl
@Zeiss | 14-12-19 | 14:10:
Mag dat?
@Zeiss | 14-12-19 | 14:10:
Zeisst.
Mag dat?
Yolo, nvm.
Beste Berend-Max, elke klap die deze helden krijgen draagt bij aan het open gaan van hun ogen (behalve natuurlijk als de klap precies op de ogen is). Beschouw het als evenzovele corrigerende tikken. Later zullen ze de marechaussee nog dankbaar zijn.
Beste Berend-Max,
Laat je niet gek maken. Er is weinig aan de hand.
Waar is de ramp dan die zich aan het afspelen is ?
Het is een groot politiek circus waarbij de wetenschap op zij wordt geschoven en wordt misbruikt ten faveure van extreme doemsdag visies om andere zaken te bereiken.
Ga maar bij Vattenfall werken of het WNF, kunnen ze nog wel mensen gebruiken om hun idiote nonsens te propageren.
speciaal voor deze plemp een account aan gemaakt? wij zijn trots op u!
Geen rijbewijs of kutkoters, doe ik voor de mensen dit. Voornamelijk voor mezelf, en de rest voor jullie. Zo ben ik.
Wat is ie trots op zichzelf!
www.instagram.com/p/B6DWi1AqQWZ/?igsh...
Stinkende kudthippie met z'n lachende muil over een fietsenrek schuiven.
Ja, en? Blank ook nog eens pijltje oei tot de mach 3.
Skivakantie, brb. Een pieeep.
Waar blijft de ME?
Marchauchee prima en beschaafd bezig. + kuddo
Thuis. knakker, want de BE is al aanwezig.
DNA afnemen, en jaren procederen, net als bij onze blokkeer Friezen. Ben dat klimaat gedram helemaal zat. Ik ben slim genoeg om na te denken wat wel en wat niet goed is voor deze aardkloot.
Dit is vreedzaam protest, had dat liever gedaan met die Duindorpterroristen...
@* Il Principe * | 14-12-19 | 14:01: regels zijn regels. Buiten is niet binnen! Ik heb mijn vlucht gemist.
@* Il Principe * | 14-12-19 | 14:01:
Ik (lol*) heb een origineel inheemse diersoort gesproken die was boos (verdwaald en ook nog eens in de shop verdwaald) omdat dit een traditie is die stamt uit 1890 (of 1870, 1822 kweeniemeernatuurlijk).
Tsja. Ik heb helemaal niks met hippie klimaatgekkies, en als Flying Blue Platinum stap ik een keer of 30 per jaar geheel schaamtevrij in het vliegtuig. Toch vind ik zo’n hoopje liedjeszingers in de hal een stuk minder erg dan de acties van dat hardwerkende trekkertuig gisteren. Demonstreren is prima, maar daar moeten anderen niet de dupe van worden(zoals door het missen van vluchten). Dus laat dezd drammertjes maar lekker zitten, en de reserveer de lange lat voor blokkeerboeren.
"Hardwerkende", het ene woord waarvan je weet dat dat alle verschil maakt in kweken van begrip voor je actie...
Hippies die helemaal niks hebben te verliezen tegen mensen die alles hebben te verliezen.
E u heb er last van. . . . . . . . . . . . .triest figuur
@Tilburgse bluf | 14-12-19 | 14:02:
Werktijd, en hipstersmensen of ongewassenlangharigen. /zaalnazi
Je vliegt zeker 30 keer per jaar van Eindhoven naar Brussel? Haha
Als je maar hard genoeg werk mag je dus begrip verwachten wanneer je andere (hard)werkende mensen hindert, of wanneer andere mensen na (hard) gewerkt te hebben willen genieten van een zuur verdiende vakantie. Nou, niet van mij. Ga demonstreren, zing liedjes, rijdt rondjes op je trekker, maar laat mij met rust. Kudtboeren.
Zolang ze geen gele hesjes dragen komen ze volop in het nieuws. Slim.
Reclame voor reizen verbieden a,u,b..
Je gebruikt maar een reisplanner.
Is het OM al bezig met het maken van een educatief filmpje, net zoals ze dat deden na de actie van de Blokkeerfriezen?
Neen
@Piet Karbiet | 14-12-19 | 14:12: En nu?
@JackStick | 14-12-19 | 14:27: zelluf doen
Hal ontruimen van normale mensen. Dan vol met traangas spuiten. En dan iedereen die er nog uit komt op de grond werken en in de boeien slaan.
En dan natuurlijk een rekening sturen voor al die kosten en vertragingen. Gewoon korten op de uitkering.
Uitkeringen. Dit zijn grotendeels verwende grachtengordelkids die zich groene waandenkbeelden kunnen veroorloven. Papa en mama hebben een leuk onderkomen gekocht ( leuke investering en de kids wonen goedkoop of onderverhuren weer). Ieder weekeindje een lekker snuifpartijtje en 4 a 5 keer per jaar op het vliegtuig naar Nepal om daar op een berg een leuk instagrammetje te plempen.
Schoonvegen. Ben die klimaatwappies helemaal zat!
het draagvlak onder deugend nederland zal zo sneller verminderen hoop ik.
Greenpeace en andere door niemand gekozen extreem linkse clubs als Urgenda en Milieudefensie hebben alleen zoveel macht omdat hen die vanuit het bestuur gegeven wordt. Urgenda krijgt via de Raad van State en andere rechters voor elkaar dat het halve land stil ligt en wordt geconfronteerd met torenhoge lasten die nergens toe dienen. Als diezelfde Raad van State en rechtbanken hen een dikke middelvinger geven en alle subsidies aan deze onzinclubs worden gestopt, is het heel snel over met deze waanzin. Er zijn hele volksstammen "werkzaam" in deze clubs dankzij de subsidiepot. Allemaal mensen die nog nooit echt gewerkt hebben. Als de subsidie stopt kunnen de sociale diensten deze niksnutten eens een een pittig werktraject zetten, zodat we ook eens weten hoe het er in de echte wereld aan toe gaat.
Dat de Raad van State met hen meewerkt is niet vreemd. Die zit vol met D66-ers en andere cultureel marxisten en eco-marxisten. De Mars door de Instituties die vanuit het cultureel marxisme vanaf 1968 werd ingezet heeft zijn vruchten reeds lang geleden afgeworpen. De cultureel marxisten en eco-marxisten zitten in allerlei staatsorganen, besturen, rechtbanken etc.etc.
Dus hebben we een purge nodig, een kolonel.
Dat is grappig, in grote lijnen voel ik het zelfde t.a.v. boeren, het CDA en subsidies.
@vmk | 14-12-19 | 13:49:
Even denken, kolonel Mosterd. Die ken ik. Uuuuhhhh. Ik ken er zoveel. Poe.
Subsidies&Roverheid=maffiapraktijken, stikstof co2 zwartepagina's etc Rutte&co
@Ignatius J Reilly | 14-12-19 | 13:51: je hebt nog nooit een boer(derij) van dichtbij gezien. Gevoel.....
Ik heb een enorme hekel aan Schiphol. De vreselijke toeristengeur die eruit opstijgt maakt me onpasselijk. Alles wat zich "Plaza" noemt is trouwens al fout. Maar Greenpeace is natuurlijk ook iets afschuwelijks. Voor mij is het dus alsof de communisten de fascisten te lijf gaan.
Ik hoop dat dat Schiphol Plaza volledig afbrandt en dat de demonstranten daarbij flink afgeranseld worden door anonieme armen der wet. Dan is mijn weekend weer goed.
"Alles wat zich "Plaza" noemt is trouwens al fout."
- 'Also Sprach JvanDeventer, 14-12-19
(helemaal eensch en +1 enzo)
@Je_zeulende_zusje | 14-12-19 | 13:48:-
"Plaza" = als het 'englies' van de redactie.
Kom jij dus niet graag in Spaanstalige landen?
*ochtend biertje besteld op plaza ST Domingo*
En wat als er nu een vliegtuig op Schiphol Plaza stort en de tent staat volledig in de hens?
Dan hebben we een links crematorium.
Dan is er in één klap een hoop ellende opgelost.
@born2killn00bs | 14-12-19 | 13:47:
Ben de rotste niet. Dan hebben we een nieuwe biomassa (natuurextremisten)crematorium.Iets waarvan we nu weten. Dat hoeft niet perse beter te zijn voor het klimaat.
Goed idee voor een nieuwe uitvaarttechniek. Op afstand bestuurd, af te danken vliegtuig, vol voltooid levenders neer laten storten op Razende Bol.
Demi Slot, campagnewoordvoerder van de actie. Vrouw en blond. Mogen wij haar nu ook linkse dienstmaagd en Arisch prinsesje noemen of is dat een links privilege?
Rechts roept dan altijd heel toepasselijk "daar moet een piemel in". Misschien is dat meer uw stijl?
@Ignatius J Reilly | 14-12-19 | 13:54:
Neuken?
@Ignatius J Reilly | 14-12-19 | 13:54: Rechtse journalisten?
@spanarchist | 14-12-19 | 14: Dat is een contradictio in terminis (Latijn voor "tegenspraak in termen") Zoiets als een ronde vierkant. Of een beschaafde boer.
@Ignatius J Reilly | 14-12-19 | 14:10: Je maakt onbedoeld duidelijk wat er mis is met de hedendaagse journalistiek. En te dom om dat te begrijpen.
@spanarchist | 14-12-19 | 14:14: is dat "Ben te dom om dat te begrijpen" of "En u bent te dom om dat te begrijpen? Het eerste geval zou heel goed kunnen. U zegt het. Maar dat weet ik niet zeker. Want ik ken u niet. In het tweede geval is eigenlijk het zelfde aan de hand. U kent mij niet. En ik u niet.
@Ignatius J Reilly | 14-12-19 | 14:19: Ik ken u niet. Maar uw comments geven wel een aardig beeld, dat dan weer wel.
Uitvretende kudthippies.
Crusties! (Vanwege de korsten op die ongewassen stinklijven)
De demonstraten worden wel HEEL erg langzaam verwijderd. Ik ben benieuwd hoe dat gaat als Pegida er gaat staan.
Dat zijn er vijf, als je Jan Roos meetelt. Die zijn zo weg.
@Ignatius J Reilly | 14-12-19 | 13:38:
Afgerond 4 en dan telt meneer Roos nog dubbel.
@Ignatius J Reilly | 14-12-19 | 13:38: Haha goed punt. Maar het was de enige activistische 'organisatie' op rechts die ik kan bedenken. Links is daar toch wel beter in, dat demonstreren. Hebben er natuurlijk ook meer tijd voor.
@despecialist | 14-12-19 | 13:40: Het is zaterdag. Er zijn wel meer mensen vrij vandaag.
@Ignatius J Reilly | 14-12-19 | 13:43: Linksmensen zijn altijd vrij, dus dan is t minder erg om je vrije zaterdag op te geven. Maar uiteindelijk is het natuurlijk gewoon een kwestie van willen. En rechts heeft gewoon geen zin om te demonstreren, die accepteren alles maar. Wel jammer maar zo werkt het.
@despecialist | 14-12-19 | 13:45:
Op zondag ook niet. Voor de record.
Doet een geel hesje aan!
Grienpies, Milieudefensie, Natuur & Milieu, Urgenda, en milieuclubjes als die van Johan Vollenbroek, die niets beters te doen hebben dan eindeloos procederen, mierenneuken, een complete natie plat leggen en honderden hard werkende ondernemers het faillissement injagen.
Wat begin ik ontiegelijk genoeg te krijgen van dat gedram.
En van die GrienPiesers die ik al 40 jaar lang zo'n beetje wekelijks met een alpinistenuitrusting ergens in zie klimmen om een zoveelste spandoek op te hangen.
Laat ze dat eens gaan doen in China, India, Indonesië of in de vuilnisbelt die Afrika heet.
Voor de zoveelste keer: de volkomen uit zijn voegen geschoten macht van de milieubeweging en de klimaat-waanzinnigen moet gebroken worden. En al helemaal in een land als Nederland, dat tot de schoonste, meest milieubewuste en aangeharkte landen ter wereld behoort. Maar voor milieu- en klimaatgekken en vega-duujjjzaamheidsvrouwtjes is het kennelijk nooit genoeg.
Klaar ermee.
U heeft greenpeace verkeerd geschreven, meerdere malen. Maar misschien heeft dat een dubbele bodem. We moeten ook in de toptienvannadeoorlog blijven (sorry maar indien troll zou ik het zo aanpakken).
We hebben andere wetgeving nodig. Niet zeggen dat we milieu heel belangrijk vinden en er vervolgens niets aan doen. Klimaatnormen stellen en die vervolgens min of meer negeren. Gewoon eerlijk zijn over waar onze prioriteiten liggen, over wat harde normen zijn en wat zachte doelen, en bovenal ons niet meer aansluiten bij dingen als Natura2000. Dan kunnen die demonstranten procederen tot ze een ons wegen, zonder dat wij daar last van hebben.
Stel je voor dat je op Schiphol werkt en dit soort debielen komt ineens voor je staan of in je buurt.
Hele week geen reet uitgevoerd en per slot van rekening op zaterdag dit soort fratsen uithalen.
Ja en? Dan werk je gewoon door en schenkt er geen aandacht aan.
@postzegeltje | 14-12-19 | 13:40:
Nou oh sorry hoor
@Nacho_Vidal | 14-12-19 | 13:42: Geeft niks hoor, ook een fijn weekend.
@postzegeltje | 14-12-19 | 13:45:
Jij ook
nou ik zal je vertellen. Heb ik eindelijk weekend..... gebeurt dit! kon t niet een weekendje later of eerder. Dit zijn leuke casussen
Och, vanavond zitten ze voor de buis met een hapje en drankje dat gekocht is met het geld dat ze kregen voor het demonstreren .
En diegene die niet betaald kregen ontmoeten elkaar op de sm en liegen erop los.
Toch wel sympathie voor deze actiefiguren. Dat houd de KMar aan het werk, overuren enzo, moemaken. Dat werkt dan weer in het voordeel van die andere demonstreerders, de boeren bouwers en buitenlui. Het is jammer dat die Duindorpers zo gauw hebben opgegeven.
Haha de KMar werkt in ploegendiensten. er komt gewoon een aflos.
Hup! Op het vliegtuig met die lui. Ga maar in India demonstreren
www.youtube.com/watch?v=XeDY3I841q0
Jesus. Verzuipen die lui.
Zojuist close ups van een boe roep en schreeuwmoment. Hilarische taferelen van een aantal sekteleden die zich tot achter in de huig laten filmen. Beelden zijn hopelijk later nog eens na te streamen voor meme creation sake. Protesteert men daar eigenlijk ook tegen de vele EU/VN resettlement vluchten vol co2 producerende omvolkiers?
Zag ik daar nou ook een grijze postduif met een rooie broek lopen?
Wat een droefheid.
30 man om een schavot.
Blauwharige snowflakes en een paar Boomers die de 60's gemist hebben.
AT5 doet net alsof er een happening plaatsvindt maar de 'verslaggever' komt niet verder dan "eeh, eehh. Wat is het doel van deze actie. Eehh. Eehh.."
Het is een trieste voorstelling.
Kunnen dat soort "activisten" niet gewoon gerecycled worden? Zij blij, wij blij.
Ik gun iedereen zijn hobby. Ik wil je alleen niet ruiken in het dagelijks maatschappelijk verkeer.
Onder leiding van UvA, Greenpeace en Groenlinks-miepje Faiza Oulahsen.
Al eerder in het nieuws wegens Arctic Sunrise in Russische wateren.
Die gaan we in de Tweede Kamer aantreffen binnenkort.
En het staat zonder twijfel dat deze actie nimmer had kunnen plaats vinden zonder de goedkeuring van Jesse Klaver.
dj100.nl/faiza-oulahsen/
Die zit toch juist nog in de cel?
@Mister13 | 14-12-19 | 14:07: Ahh blijkbaar niet meer.
"Er hangt Faiza een jarenlange celstraf boven het hoofd."....... Niks tweede kamer lolz
Yassar Feras he. Jesse Klaver is de artiesten naam die verzonnen is door het reclamebureau van Groen Links. Blijkbaar kan je met een artiesten naam optredens verzorgen in de 2e Kamer.
Net zoals Rob Jetten, daarvoor heeft het politbureau van D66 een modellen bureau ingehuurd.
Zie ik nu alleen maar blanke vrouwen ?
Waarom zijn dit altijd vieze ongewassen hysterische mensen? Knippen, scheren, wassen, niet hysterisch doen en je bereikt veel meer volgens mij.
Die enge linkse mensen mogen echt alles in dit land..
Ben het echt enorm beu
Ja en dat terwijl wij nooit niks mogen!
En dat is niet eerlijk.
Jankerd
Nouwske | 14-12-19 | 13:30 |
Dat krijg je ervan wanneer je ze te vaak hun zin geeft, dan is er geen weg terug meer...
Er staan 3 vrachtwagens van Greenpeace op plaza,1 thv Cafe Rembrandt en 2 thv Sheraton,deze 3 vrachtwagens uit de jaren 70 zijn vervuilender dan de nieuwste 787.
Vieze groene drammers... BAH
Stop het verkrachten van de aarde, bonk mijn vagina kapot.
U is een dame?
@Piet Karbiet | 14-12-19 | 13:31:
U bent toch de nicht van Mike of begrijp ik het nu niet meer?
Dat krijgen we nou met die grappen, chaos en verwarring.
@Piet Karbiet | 14-12-19 | 13:31: Ellie Lust ?
@Patje2011 | 14-12-19 | 13:36: Zijn heeroom.
Er gebeurt echt helemaal niks,marechaussee staat wat te draaien en "demonstranten" blijven gewoon zitten.
A.u.b. de lange lat erover.
Waarom gaan ze niet naar Zandvoort? Oh ja, lokaal GroenLinks heeft ingestemd met de Formule 1 daar.
Eerst klagen de mensen over hoge brandstofprijzen, nu doen ze er alles aan om vliegen alleen nog maar beschikbaar te maken voor de rijken.
Reporter van TVNH zegt zojuist dat ze nu in bussen worden afgevoerd en gedumpt in Zandvoort...
Misschien is uw laatste alinea het doel van deze operatie.
Jesse en Rob en Femke willen toch niet met het grauw reizen.
Je bent elite of je bent het niet.
Wat ik die ongewassen linkse koppen moet nageven is dat ze wel opkomen voor hun mening, zij demonstreren tenminste.
Ik hen nu ff pauze op m”n werk.
Ze hebben de tijd ook.
Ja, en krijgen ook nog betaald.
Greenpeace: Postkode loterij + de pot ontwikkelingsgelden van BUZA.
Ze worden betaald. De grootste donateur is tevens grootaandeelhouder van de grootste luchthavens (Heathrow) in het VK. Bedenk maar eens wat het plan is als je Schiphol de duimschroeven weet aan te draaien door de gang van zaken daar te verstoren..... Tip: dat heeft niets met het mileu te maken.
Meisjes bij de marechaussee
ik ben vast erg ouderwetsch, maar ik vind het maar vreemd
Ik wordt er opgewonden van.
30% quotum
Ben benieuwd hoe dit bij de stratenmakers eruit gaat zien
@janleuk | 14-12-19 | 13:26:
Ieder z'n meug, maar als ze zo'n hobbezak dragen is het erotisch gehalte tot ver onder nul gedaald
@Tobi | 14-12-19 | 13:33:
Ze hebben waarschijnlijk nog een wapenstok extra ook.
Stickers, ballonnen en fleece...
Kleertjes zijn ook in elkaar geflanst door kinderhandjes in India en Bangladesh, terwijl ze hoogstwaarschijnlijk de nieuwste smart pokkies in hun klauwtjes hebben.
Niks hypocrieter dan een klimaat sektelid.
@Graaf_van_Hogendorp | 14-12-19 | 13:27:
Meestal ook nog van groenlinks origine
lekker corrupt/crimineel/staatsondermijnend en staatstiet parasiterend,
anderen keihard de kli-maat nemen!
Mijn neef werkt daar bij de KMAR. Hoop dattie zo los mag. Hoi Mike!
Hoi.
Mike Karbiet ? Kan hij zeker goed knallen.
Knuppel oefening voor Mike! Let's go.
Mike is een homo!
Hihi.
@Aap Noot Miesje | 14-12-19 | 13:26: Neef, geen nicht. LeZ0n!
@Kapitein Stijlvol | 14-12-19 | 13:28:
Tweede keer, berisping. Oei. Oeioei.
@Aap Noot Miesje | 14-12-19 | 13:26: Dat is niet waar!
@Piet Karbiet | 14-12-19 | 13:30:
Nepnieuws, goedzo!
Kmar-Praat minder, en slaat harder.
Heb er wel eens met een aantal collega's demonstranten voor geleverd.
Pats, jongen zijn sleutelbeen gebroken door klap met wapenstok.
Ze heten allemaal Mike,behalve Karel die heet Ronald.
Woon zelf al 35 jaar boven een aanvliegroute van Schiphol (omgeving Castricum) en moet zeggen dat de geluidsoverlast mij ook behoorlijk gaat irriteren . Opzouten met die kudt vliegtuigen !!
Begin maar eens die tokkie vliegvakanties goed te belasten . Tegenwoordig vlieg je ongeveer voor 30 euro naar Barcelona en ander steden , met als gevolg een gigantische stijging van de vliegbewegingen .
de overheid belast liever de bouw. als chantage middel.
Ok. Als jij er last van hebt gooien we Schiphol wel dicht.
Heel goed maak vliegen alleen beschikbaar voor onze beteren en hun slippendragers (Floortje Dessing, Robje EasyJetten). Aangezien de Sovjet Unie bijna door Brussel is geïncarneerd kunnen we maar beter wennen aan hun maatschappij. Apparatchiks die minzaam vanuit hun geblindeerde limosine glimlachen, kijkend naar lange rijen proletariaat voor de bakker en slager, terwijl ze zelf op weg zijn naar hun dasha's om te hoeren en snoeren.
Hoe is het uitzicht daarboven?
Gewoon even wat minder roken en drinken dan kun je verhuizen uit je tokkiewijk naar een meer rustige locatie in NL.
Tip: Verhuis.
Ok boomer.
Verhuis dan, eikel.
@Remus McMillan | 14-12-19 | 13:27:
Hij had het tegen jou denk ik.
Rot dan lekker op naar een vliegveld vrij land, knuppel dat je bent!
Ergens onder de aanvliegroute blijven wonen terwijl je er last van hebt
lijkt me niet zo een helder idee, dus de kritiek hierboven is grotendeels wel terecht
Wat niet wegneemt dat het hele gevlieg voor afbraakprijzen eens afgelopen moet zijn
in tijden waar we het misschien eens wat rustige aan moeten doen,
en we ons als autobezitters weer eens genaaid voelen door onze rOverheid
Terwijl de grote vaart en luchtvaart er qua uitstoot ook wat van kunnen
maar tot nog toe telkens de dans ontsprongen
Sla die bekken kaal dan kunnen ze deze nacht tenminste een keer zelf geld verdienen met pijpen achter een CS.
Goed plan, ik kan die zonder tanden altijd moeilijk vinden.
Die vast gekekende lui kietelen en natte handdoek in hun nek leggen zodat ze het in hun broek doen. Dan is de lol er snel af.
Toch enige irritatie dat bij een Sint intocht met overal kinderen een demonstratie niet verboden kan worden en op zo'n vliegveld de boel direct opgeruimd wordt.
Wmb verbieden we kinderen, en lossen we in ene keer zes problemen op. Nog 93.
Het criterium is: heb je toestemming om te demonstreren op die plek?
@Muxje | 14-12-19 | 13:22:
Uhh nee hebben ze niet.
ze mogen absoluut demonstreren. alleen niet binnen
@tweetybird | 14-12-19 | 13:23:
Moesten geloof ik om 12 uur de pleiterik maken.Dus ze hebben nog extra lang mogen zitten.
Ik denk dat het met geld te maken heeft, dit levert te veel op voor graaiende bestuurders en de bonus mag absoluut niet in gevaar komen.
@tsjajaja | 14-12-19 | 13:26: Je hebt het over de bestuurders van Greenpeace, neem ik aan. Voor Schiphol kost dit gewoon geld, dus minder bonus.
Keihard erop los, met de blanke sabel! Zo ging dat vroeger ook.
Waar zijn de Jantjes als ze nodig hebt.
@janleuk | 14-12-19 | 13:21: Vroeg ik mij gisteren ook af bij die boeren in Eindhoven
1, 2, 3 keer gessomeerd. Waar wachten ze nog op?
Gisteren werden de boeren vliegveld Eindhoven uitgemept, dus.....
De jaren gaan wel een beetje gelden bij de gemiddelde demonstrant.
Greenpeace is toch een beetje in jaren 80 blijven hangen.
Geachte demonstrant,
Wordt het niet eens tijd voor een bezoek aan de D66 zuster.
Die heeft vast wel een oplossing. Misschien een klein spuitje.
Doet u echt iets voor uw omgeving en het klimaat.
Fijne heenreis.
En daarom heb ik een vergunning voor een helicopterplatform voor in mijn tuin aangevraagd.
Met warmtepomp.
Wat vergunning. 10k plasticblokken en gaan toch, als ik de haven af heb hier hoort u het.
De traumaheli landt altijd achter in de tuin bij ons. Heb in het gras een grote H laten maaien.
Treffend dat er een GL-raadslid tussen zit. Aan de ene kant maakt GroenLinks opnieuw duidelijk dat ze vinden dat wetten niet voor hun gelden, aan de andere kant ook wel weer leuk dat dit raadslid nog even afscheid kan nemen van collega-GroenLinksers als ze het vliegtuig pakken naar verre, vreemde oorden voor hun kerstvakantie.
Misschien ff de Jantjes door de hal laten marcheren, net als destijds op de Dam tegen de Damslapers. Heel effectief.
Doe maar niet want dan meld daar de helft zich met PTSS. Zijn net zulke grote watjes als de demonstranten.
Pas een discussie met zo'n groene dwaas. Zag eruit alsof ie 10 jaar in riool heeft gewoond. Ja ik douch nu wat minder, want slecht voor klimaat enzo. Mijn antwoord: Dat zie en ruik ik inderdaad. Boos dat die was jonguh, niet normaal. Hij noemde mij een klimaat-moordenaar.
Onder de grijns ligt een haat die gemakkelijk ontploft. Dat denk ik.
Logo Extinction Rebellion.
Bij die goddamn hippies zie je elke keer alle logo' s voorbijkomen. En anders staat er bij een klimaatdingetje wel wat palestijns oid op een button onder de regenboogshawl.
Ken je jobhopping? Deze lui doen protesthopping. Uit verveling en daaruit ontstane onvrede je maar tegen iets afzetten om nog een goed gevoel na het niksnutten over te houden.
Goh. Normaliter staat alleen RT daar. Afijn, was leuk gister bij de Boeren op de Dam. Gratis burgers en kaas. Over liters gesproken.
Ghb?
Het is vooral een blanke aangelegenheid, dit 'ludieke protest'. Verder valt vooral de enorme sneuheid op van dit protest. Zoals die grijze baard die een raar huppeldansje doet. Waar gaat dat over? Denk niet dat Greenpeace hier een extra donateur mee gaat werven.
Linkse, door emotie en hysterie bevangen, moordenaars in de dop. Zit zo een Volkertje of 5-10 tussen.
Ben tegen Greenpeace, tegen elke beweging die zich in de politiek mengt. Maar deze mevrouw zegt hele goede dingen. Links en rechts kan het met haar eens zijn. Nederland is vol. Tjokkevol. Ziekmakend vol.
Je zoudt er eens overheen moeten vliegen, dan zie je dat er nog heel veel open ruimte is. Alles is relatief, 7,5 miljard mensen passen op een vierde van Nederland als je ze allemaal 1,5m2 geeft, bekijk het dan eens uit de ruimte.
En daarom grenzen dicht, potdicht! (die laatste was mede voor Elly Lust)
Een of andere Zweedse minister zei zoiets toen hij over de Zweedse bossen vloog. Vergetende dat dat Zwedens rijkdom is wat ze in staat stelt de vluchtelingen die er al zijn (NAUWELIJKS) kan onderhouden. Een paar generaties terug vluchtten een miljoen Zweden naar Amerika voor de hongersnood. Leren denken meneer!!
Goed zo!
Beenwarmers. Brrrrr
Je hebt het dan niet koud.
@Aap Noot Miesje | 14-12-19 | 13:15: Dat is ook weer zo
@Je_zeulende_zusje | 14-12-19 | 13:17:
Jij krijgt de linker, ik ben zo hoffelijk momenteel. Die wil ik wel terug overigens, maar straks vat je kou.
@Aap Noot Miesje | 14-12-19 | 13:22: Ik ben niet links!1!1
@Je_zeulende_zusje | 14-12-19 | 13:24:
Je mag die ook op het andere been doen!
*Edit
Van mij mag dat en het is mijn beenham.
Met je trekker een vliegveld blokkeren is wel okay?
Veul trekkers, of een hoop tractoren. Ja, en Friet.
Als protestanten met een tractor aankomen dan is de kans groot dat ze werkzaam zijn en een productieve bijdrage leveren aan de maatschappij. Deze protestanten zien er soy-filled en cuckholded uit, hoogstwaarschijnlijk netto ontvangers zonder noemenswaardige baan.
Protesteren zou net als stemmen alleen voorbehouden moeten zijn aan lieden die een productieve bijdrage aan de maatschappij leveren of hebben geleverd.
Nope want die mochten dat ook niet. En zijn naar huis gegaan.Deze zitten helaas aan de grond vastgeplakt.Iets met niet douchen voor het klimaat.
Een gele en een oranjebloesem voorzien van teksten.
De greenpeace gekkies gewoon der uit schoppen en aan werk sturen met 240 uur taak strafjes ,maar zal wel niet door gaan want onze linkse rechters vinden taakstrafjes voor die gekkies een te zware straf.
Lief meppen, met een rubbertegel.
Waterkanon met shampoo en conditioner inzetten. Het nuttige met het aangename verenigen.
Ik krijg jeuk van deze figuren.
Hier klopt de gebruikersnaam, echt een leuke site dit eigenlijk.
Trek die MP5 es!
Pang?!
H&K ftw
Waarom gaan deze links tokkies nou nooit eens demonstreren in india of china die verantwoordelijk zijn voor de meeste uitstoot in de wereld. Oh nee, dat durven ze niet...
Ze meppen helemaal (nog) niet. "actievoerders worden met zachte hand naar buiten geleid". Nepnieuws.
@Ignatius J Reilly | 14-12-19 | 13:12:
Ze worden zo ook meteen gederadicaliseerd.
Dat hebben ze een jaar of wat geleden geprobeerd bij een Russisch boorplatform.
Maar ja.. die Russen reageerden daar wel wat anders op dan dat ze hier gewend waren.
Daarom het 'aksievoeren' maar beperken tot het Westen nietwaar.
Dan moeten ze per vliegtuig er naartoe en daar protesteren ze nou net tegen.
Net zo hard aanpakken als Jenny Douwes
Ik zou mijn adem er niet op in houden.
Haha! Kijk ze zielig zitten.
Hoe gaan die linkse backpackers eigenlijk naar de natuur in Azië overigens? Ik neem aan met de trein op waterstof?
Ze trekken al bedelend van het ene land naar het andere: www.boredpanda.com/begpackers-tourist...
@Tietmier | 14-12-19 | 14:30:
Serieus? Dat bestaat? Kunnen ze niet gewoon met hun beentjes wijd? Zoals de echte hoeren het betaamt?
Jammer van dat munitie-tekort bij het leger, het zou een uitgelegen mogelijkheid zijn om eens te oefenen.
Ja natuurlijk,iedere protestant abknallen. Maar we zijn wel voor vrije meningsuiting en zo.Pinochet had ze graag zo als jij.
Letop he, dit zijn getrainde, proffesionele demonstranten.
Grienpies heeft dat zelf in de Telegraaf verkondigd.
En een GL raadslid roept op tot anarchie... man man man wat een land.
GroenLinksers zijn de nieuwe n*zi’s...
En daarom: #hupKMAR
Hypocriet, zoals altijd bij GroenLinks. Mevrouw is hier helemaal naartoe gezwommen?
www.instagram.com/p/B4HvsUMFOi8/
Lekker ludiek protesteren... tja.
REAGEER OOK