Boerkaverbod gaat (pas) in op 1 augustus 2019
Gelukkig hebben hun de foto's nog
Vice-premier Kajsa Ollongron (BiZa) kan ook helemaal niks. Nu is het boerka-verbod weer een maand uitgesteld. In plaats van 1 juli, gaat het verbod nu op 1 augustus in. Bij 'Het Onderwijs' zaten ze te miepen dat het helemaal niet kon, zo'n ENORME VERANDERING op de scholen doorvoeren tijdens het schooljaar. (Eh... how about een bordje met MAG NIET? Of een concierge met een boerka-grijpstok?) Enfin, 1 augustus dus. Op school, in het ziekenhuis, in overheidsgebouwen of in het openbaar vervoer is het vanaf die datum VERBOTEN een gezichtsbedekkende sluier of bijvoorbeeld een integraalhelm te dragen. Wen er maar aan.
Reaguursels
InloggenAls je kan zien dat je moslim bent zal je niet snel door een moslim neergeschoten/gestoken worden . En als je verschrikkelijk lelijk bent is zo'n boerka ook wel een uitkomst .
Gaan we nu al die kansloze petjes ook verbieden?
Mag op de scholen al geruime tijd niet. Daarom snap ik niet dat er zo moeilijk werd gedaan over een boerka. Dat is discriminatie van pettendragende schooljeugd. En dat mag niet volgens artikel 1 van onze grondwet.
Kijk maar:
www.google.nl/search?q=school+regels+...
Is de kampeertentoonstelling nou nog steeds niet verboden? Toch knap dat ze die zooi overend houden zonder stokken.
Een hoofddoek betekent feitelijk dat de draagster de sharia onderschrijft, zich onderwerpt aan de sharia. Dus dat is een mooie vraag om te stellen aan een burka- of hoofddoekdraagster. Als ze het daar niet mee eens zijn, realiseren ze zich misschien wat die doek op hun hoofd eigenlijk betekent.
Met verbieden komen Justitie, GL, D66 en de PVDA weer enigszins los van de linkse leer. Eerste stap in het losmaken van hun knevels.
Naast de burka lijkt het dragen van een hoofddoek in het straatbeeld de afgelopen jaren enorm toegenomen. Ik krijg daar niet zo'n goed gevoel bij. Het komt op mij over als een uniform. Alsof men probeert te distantieren van de samenleving. Maar goed, in de jaren '80 deden punkers dat natuurlijk ook. En dat is ook wel weer goedgekomen.
Met dit verschil dat punkers niet een 1400 jaar oude 'religie' vertegenwoordigen.
Niet modebewust ook,maar in de Middeleeuwen was niemand modebewust.Ze hebben vast wel meer dan 10 van dezelfde snit en kleur,want het wordt gauw vuil.
1 april?
Gelukkig mag een vergiet nog wel.
Waar zijn we in hemels naam mee bezig? Een burka verbod?! serieus, en wat dan.. tegen al die rotkoppen aankijken? Kunnen we niet beter gewoon een burka verplichting doen voor alle vrouwen? Ongeacht afkomst / religie etc.
Er is maar een heel klein tijdsbestek dat ze er überhaupt enigszins appetijtelijk en om aan te kijken uit zien. Mogelijk hebben we eindelijk een goed idee uit de islamitische hoek! Mogelijk is dit dat ding waar ze bijvoorbeeld een Nobelprijs voor kunnen krijgen, om op die wijze een minder achterlijke cultuurgroep te lijken.
Nu Bieden deze nieuwkomers met hun uitheemse gebruiken eindelijk iets waarmee wij het straatbeeld kunnen opleuken, en dan dit!
Kan je indenken hoe veel beter de wereld is als je niet tegen de Asha's en de Kasha's moet aankijken?! Want laten we eerlijk zijn lieve meisjes, jullie zijn als melk, en de man is als wijn. We zijn beiden op andere wijze aan tijd onderhevig. Daarom zou er ook gepleit kunnen worden dut jullie enkele stappen achter ons dienen te lopen. Dit om de zure lucht een beetje te verminderen. Mogelijk dat verplichte dikkere, meerlaagse kleding hiertegen kan helpen.Gewoon van kop tot enkels inpakken om 't een beetje te beperken voor de medemens. Misschien is 't eigenlijk gewoon beter dat jullie helemaal niet buiten komen. Wederom dingen van onze nieuwkomers waar wij een voorbeeld aan kunnen nemen! Kunnen we hier in Nederland alsjeblieft gewoon goddomme een beetje meer multicultureel doen in plaats van al dat gewauwel over uilen van rare Griekse deernes.
We leven in het heden, en we zijn voorbij dat soort onzin. Schoonheid van dingen uit het verleden is irrelevant,
(geintje dames, natuurlijk moet deze onzin zo snel mogelijk uit het straatbeeld, en natuurlijk mogen jullie je bakkes laten zien appetijtelijk of... Ollongren.)
Ceterum censeo Islam esse delendam
Inderdaad... met wortel en tak uitroeien zeg ik......
Die opmerking "uitstel vanwege onderwijs" vind ik nog wel acceptabel: het ondrewijs krijgt zo veel nieuwe of veranderende regels per jaar dat ze best wel eens mogen zeggen "pleurt effe op, volgend schooljaar ben je de eerste", zeker als het onerwerp al een paar jaartjes loopt.
Wat zee overigens in Frambozie doen is op openbare scholen (gratis voor iedereen) mag niks religieus (geen keppeltjes, geen kruisjes, geen nikaab/burka/etc) en op prive-scholen zoek je het maar uit. Maar dan betaal je ook voor een deel van je eigen onderwijs.
Handhaven is ook best wel een issue-tje daar, maar als basis is het wel aardig.
En dat krijgt die heks niet voor elkaar op 1 juli? En ingrijpend, moeilijk en eigenlijk kan het niet? Ollongren had er anders ook weinig moeite mee om het referendum te onthoofden, terwijl daar nog veel meer tegenstanders van waren. Daarnaast jaste ze dat er in een extreem korte tijd door, en zelfs tegen de tijd in want met terugwerkende kracht. Was geen enkel probleem voor de Kafka. Nu is het een islamitische vaatdoek en nu lukt het opeens niet meer? Het is meer dan duidelijk hoe de prioriteiten liggen bij de feeks.
En dan gaan we handhaven... Oh nee, wacht...
Ah. Dan mag je als scholier achterin de klas nog wiebelen op een stoel op 2 poten tot 1 augustus met integraalhelm. Scheelt toch.
Lopen er echt meisjes in boerka op de scholen rond? Is er hier op GeenStijl iemand die betrokken is bij het onderwijs die dat kan bevestigen?
Nee, kan ik me niet voorstellen. Het wordt hier in deze draad een paar keer min of meer gesuggereerd, maar ik denk dat dat dan allang all over de kranten en op tv geweest zou zijn. Ik kan me zelfs niet voorstellen dat op die salafistische onderwijsinstelling Cornelius Haga leerlingen zijn die in de klas zitten met een boerka/nikaab (maar mijn hand ervoor in het vuur steken durf ik nou ook weer niet).
Dat zou toch een enorme commotie geven: accepteren mede-scholieren en/of hun ouders zoiets? Accepteren docenten zo iemand in hun leslokaal? Kan het me niet voorstellen, maar goed, als het tóch zo is, hoor ik het graag.
Ik weet uit de tijd dat ik studeerde (jaar of 15 geleden, rechtenstudie) dat er wel een paar rondliepen die bijna zover waren. Compleet in het zwart, met de doek rond het hoofd opgetrokken tot halverwege de kin. Dus dat er dan nu burka's rondlopen zou me niet verbazen.
@Braboblanke | 02-04-19 | 00:08
Sterker nog, het kwam 15 jaar geleden al daadwerkelijk voor: frontpage.fok.nl/nieuws/159906/1/1/50... (de enige link die ik zo snel kon vinden).
Dus nu krijgen wij het treiteren, sarren en uitdagen pas een maand later. Wel tactisch gekozen, 1 augustus, De meeste islamitisch beperekte uitdaagsters zitten dan ik het van de WW bij elkaar gesprokkelde familiehuis in Chefchaouen of omstreken.
Weg met die achterlijke kleding. Levens gevaarlijk, omdat het ook gebruikt kan worden door teruggekeerde IS moordenaars.
Ook hier zal HG wel een middeltje voor hebben om het uit het straatbeeld te laten verdwijnen want 'HG doet wat het belooft'.
Wat mij betreft worden ook hoofdoekjes (en andere religieuze uitingen) verboden in publieke functies. Dus geen hoofdoekjes achter de balie bij de gemeente, geen keppeltjes in de 2e kamer en geen kruisjes om de nek bij politie. We leven in een seculier land. Alle overheid en publieke voorzieningen dienen neutraal te zijn: politie, justitie, leraren, brandweer, gemeente, waterschappen, regering, tweede kamer, leger, rechtspraak, openbaar vervoer, etc. Allen neutraal graag!
Hoeveel last heb je daar eigenlijk van?
@Titaantje | 01-04-19 | 17:55:
Dat is de vraag niet. Het gaat om het principe en trekken van één lijn.
Of is het geen probleem dat er een kaalgeschoren man met kisten aan zijn voeten, shirt met gotische letters en White power ketting om zijn nek achter de balie bij de IND staat?
@Titaantje | 01-04-19 | 17:55:
Ik irriteer mij er aan.
Ik kan er niet naar kijken zonder boos te worden.
Als zij zo nodig hierheen moeten komen dan zijn ze welkom mits ze zich aanpassen en integreren.
Maar dit is echt het tegenovergestelde en een hele dikke vinger naar onze westerse samenleving.
@hetlaastewoord | 01-04-19 | 18:49:
Jongen als ik alles wat mij irriteert zou willen verbieden dan wordt het hier PyongYang aan de Noordzee.
Bij irritatie zou ik je willen aanraden om geduld te betrachten. Net als anderen doen bij hun irritaties over jouw kledingstijl.
@DankeSchon | 01-04-19 | 18:28:
Het principe is dat mensen in dit land vrij zijn om te doen en laten wat zij willen, om zich te kleden hoe zij willen en vage godsdiensten aan te hangen, voor zover dit niet indruist tegen de wet.
Dit geldt ook voor burka’s maar ook voor vatsige bikers, badslipperdragend campingvolk, crypto homosuele Baudet-aanhangers, Pastafarians, SBS tokkies of Kama Sutra beursbezoekers etc etc
@hetlaastewoord | 01-04-19 | 18:49:
Komt me bekend voor, dit soort frustraties!
@Titaantje | 01-04-19 | 20:41:
Het principe is ook dat het op scholen vaak niet toegestaan is om petjes, voetbalshirts of korte rokjes te dragen. In openbare functies wordt men in de regel geacht om gepaste kleding te dragen en is het gewenst om een zo neutraal mogelijke uitstraling te hebben.
Stel je nou eens voor: je bent joods en wil een paspoort afhalen. Of bent homo en wil trouwen. Staat er een dame met boerka achter de balie. Lijkt me erg ongemakkelijk. Andersom trouwens ook hoor, laten we wel wezen.
alle gezichtsbedekkende bedekkingen met een religieuze achtergrond is een teken van onderdrukking en vooral het dom en minderwaardig houden van vrouwen die in hun cultuur worden gezien en behandeld als tweederangs burgers.
Zo worden wij in de Nederlanden gedwongen door onze overheid héél veel te betalen aan wegenbelasting ook een soort religie waar we niet omheen kunnen.
Voor een middelgrote heilige koe dieselauto
in Nederland, € 1.675,00 per jaar
voor dezelfde auto in Duitsland € 450,00 per jaar
in België € 378,00 per jaar in Spanje € 225,00 per jaar. Dit soort enge religieuze aanslagen jaar in jaar uit krijgen we er ook niet uit, dus beste mensen droom maar lekker verder
Mijn Heilige Koe dieselauto kost 200,- Euro per maand. Heb ik nu iets gewonnen?
Dacht dat hoofddoekjes ook verboden waren maar die zie het k tegenwoordig bij gemeente ziekenhuizen(zover ze willen dan) winkels enzo. Dus de boerka is mooie afleiding op hoofddoek standaard te maken. R.I.P Rotterdam
"Gelukkig hebben hun de foto's nog"
Hebben hun?
God, laat het ironisch bedoeld zijn.
Ja, dat is ironisch bedoeld!
En die hoodies? Kan dat ook verboden worden? U weet wel die gasten met hoodie en petje die nooit helemaal goed op de bewakingscamera's staan.
Huh? Boerka's komen volgens links bijna niet voor? En dan toch problemen bij het onderwijs om die verandering door te voeren? Onvoorstelbaar, als dit tenminste geen 1 april grap is.
NL anno 2019, je gelooft het niet, blij dat mijn Opa en z n maten de pijp uit zijn de gasten van die generatie hadden al dat islam gedoe echt niet gepikt, wij mietjes wel.
Enfin. De reacties zo eens lezend, denk ik dat veel van jullie het verschil tussen een hijjab, chador, nikab en burka nog maar eens moeten bekijken:
Hijab - Hoofddoek
Chador - Hoofd en lichaam bedekt, gezicht vrij
Nikab - Hoofd, lichaam en gezicht bedekt, ogen vrij
Burka - Hoofd, lichaam en gezicht bedekt. Niets zichtbaar dus.
Ga ik toch echt niet doen, weet wat een moskee is en dat is genoeg qua exotische bewoordingen.
Af en toe krijg ik het idee dat ik teveel van de moslimcultuur afweet, ik ben dan al ook heel goed geïntegreerd.
Wat mij betreft worden alle religieuze uitingen in publieke functies geweerd. Hoofdoekjes draag je maar thuis, of als je boodschappen doet. Maar niet in dienst van de overheid.
@Joostmochtnietsweten | 01-04-19 | 17:51: Dit is al toegeven, een klein kruisje dragen? Niemand nam er ooit aanstoot aan, maar de laatste jaren is dit opeens een probleem, gelijke monniken, gelijke kappen wordt er gezegd. Er is wel een verschil: kruisje/zwarte lappen, uiterlijke kenmerken daar gaat het om. Geef ze een kootje van je pinkje en ze nemen twee handen.
Begrijp ik nou goed dat een vrouw met hijab dus eigenlijk een naakte moslima mét hoofddoek is?
Misschien willen we er helemaal niet mee geconfronteerd worden! Is dat ook een mogelijkheid?
Niet helemaal onlogisch, dat uitstel. Het onderwijsseizoen begint inderdaad op 1 augustus en dan is het wel zo praktisch om dit soort dingen tezelfdertijd in te laten gaan. Maar keihard nodig lijkt me die synchronisatie nu ook weer niet.
Tja, het bourkaverbod zou symbolisch zijn... er zouden helemaal geen bourkas rond lopen, dus het verbod was helemaal niet nodig. Het was symbool politiek... Totdat het nu moet worden geïmplementeerd. Dan hebben al die arme zielige Islamofobie-slachtoffers ineens toch echt nog een maandje extra nodig om deze omslag te kunnen verwerken.
Halsma weet, van uitstel komt afstel...
NV #nietvanzelf
Maar liefst 14 jaar na de aangenomen motie (Geert Wilders) wordt het uiteindelijk eens wet.
Het was ook zo moeilijk pfffft
Bij het dragen van zo'n boerka is je "vluchtverhaal" toch compleet ongeloofwaardig geworden. Sterker nog het laat zien dat je tot de kern van het probleem behoort waardoor wij hier met vluchtelingen -mensen die gevlucht zijn voor al die islamitische dwingelandij- opgescheept zitten en de miljarden die er jaarlijks aan integratie gespendeerd worden. Liever geen verbod maar het herzien van de status en uitzetting. Ze hebben keihard gelogen om hier een status te bemachtigen.
Klopt helemaal!
Boerka en nikaab dragers zijn geen "vluchtelingen" of asielzoekers. Het zijn tweede- en soms derde-generatie naffers, waarvan de ouders/grootouders ca 45 jaar geleden als gastarbeider hier gekomen zijn en nooit meer teruggekeerd. Hun kinderen/kleinkinderen hebben hier alle kansen gehad iets van hun leven te maken, maar dat lukt niet, en dan voelen ze zich gediscrimineerd, radicaliseren, en gaan boerka's dragen of reizen af naar het kalifaat om koppen van westerlingen af te snijden (die namelijk de oorzaak van al hun ellende en achterstelling zijn).
En er zit een handjevol bekeerde autochtonen tussen. Dat zijn meisjes/vrouwen die getrouwd zijn met een moslim en zich moesten bekeren, vaak de banden met hun eigen familie moesten doorsnijden, en keihard onderdrukt worden, ook al zeggen ze zelf dat het allemaal hun eigen, vrije keus is.
Asielzoekers weten nou juist dat ze betere kansen maken op een verblijfsvergunning als ze "verwesteren", dus zich juist westers kleden en geen hoofddoek, laat staan boerka dragen (of zich bekeren tot het christendom; of "uit de kast" komen). Op die manier heeft indertijd Sahar - en in haar kielzog vele honderden "vergelijkbare" gevallen - en haar vader en moeder en broertjes en zusjes een verblijfsvergunning (na uitgeprocedeerd te zijn) gekregen. En zo is het criterium van verwestering inmiddels al opgerekt - na Howick en Lili en het nieuwste kinderpardon - tot: nog nooit in het land van hun ouders geweest zijn en de taal niet spreken (hoewel dat in het geval van Hayarpi ook al niet meer gold, want die en haar broertje en zusje, waren wel in Armenië geweest en spreken de taal nog uitstekend, althans dat pikken ze meteen weer op).
Maar later zullen hún kinderen wellicht weer radicaliseren en boerka's gaan dragen.
@Dr_Johnson | 01-04-19 | 17:22: Zeker weten, dan nog een vraag. De ouders worden bijna altijd buiten beeld gehouden, spreken nauwelijks Nederlands, Hoe communiceren die kinderen dan met hun ouders? Handen en voetenwerk zoals toeristen? Denk het niet. Zodra de verblijfsvergunning binnen is... vult u het zelf maar in.
@Dr_Johnson | 01-04-19 | 17:22: Wanneer asielzoeker dan met een dergelijk gemak "te" verwesterd"worden bevonden dan horen we met hetzelfde gemak te kunnen te zeggen dat bepaalde groepen -ondanks hun generatie- de integratie afwijzen en ze terug te sturen. Niemand heeft gevraagd om hun komst nog hun cultuur. Omdat hun cultuur nergens werkt zijn ze hier. Wij hoeven zoiets niet te pikken. Dat is geen racisme. We zitten er niet op te wachten. ISIS strijders in de knel, die claimen dat ze Nederlander, Belg of Engelsman zijn en of ze hier weer mogen komen. Dan zo'n Trump die zegt: "het zijn jullie mensen én of jullie ze willen berechten". Het zijn niet onze mensen. Het zijn geïndoctrineerde idioten van meestal Marokkanen die niet wilden integreren. De islam is een politieke ideologie. Marokkanen hebben ook nooit gevraagd om bekeerd te worden tot onze democratische samenleving. We hebben dat ook nooit als eis gesteld maar wél als verlangen. Vandaar ieder jaar miljarden naar integratieprojecten. Het werkt niet.
@meerkat | 01-04-19 | 18:23:
Die lullen gewoon hun moerstaal met elkaar! Daar hoort Nederlands niet bij!
Om eerlijk te zijn, heb ik persoonlijk nog nooit iemand met een Boerka gezien. Mja ik woon dan ook in een gereformeerd dorp.
Hoezo, morgen opdoeken met die handel.
En dan maar afvragen waarom zo weinig mensen in het onderwijs willen werken. Bloed onder de nagels halende marokschoffies plus vrouwen die zo'n knightrider tent dragen om vervolgens huilie huilie te doen hoe discriminerend de Nederlanders zijn.
Tja en zo gaat het al 4 decennia, "ze" hadden direct in de gaten dat het hier politieke linkse pvda etc.-softies zijn en gaan iedere maand voor de volle prijs: uitkering/5x toeslagen etc.etc. Nu worden er blijkbaar ook een "aantal" bejaard en gaan de kosten in de gezondheidszorg sky-high... Opereren onder de burka is gokken.
Het heet boerka maar is een verlengde bivakmuts, mocht al niet in de politieverordeningen of zou vieze president ollogdinges die al weggepoets hebben en het memootje aan wiebes gegeven?
.. onze gevaarlijkste vijanden van de westerse samenleving zijn er al in geslaagd zodanig veel islam te importeren in den gezamenlijke strijd tegen "het populisme" dat een boerkaverbod niet te handhaven is in de broeinesten van de allerergste multiKul:
de Grote Linkse Poepgatsteden.
Daarmee zou de burgeroorlog nu al een feit worden. De burgemeesters-in-oorlogstijd alsmede de kalief van Rotterdam stellen die liever nog wat uit, totdat zij met meer meer meer zijn.
Voor 2030 is Nederland ge-islamiseerd en hebben 020 -010 -030 sharia.
Godverdomze.
@Theo-Pim-Riv | 01-04-19 | 15:58:
Zoals Donner (CDA) destijds al zei: als twee derde van de Nederlanders de sharia in wil voeren dan moeten we dat gewoon doen. Dus ook twee derde van de inwoners van een stad.
www.volkskrant.nl/nieuws-achtergrond/...
@piloot47 | 01-04-19 | 16:04: daarmee doelde hij op het vereiste van (2 x) 2/3 meerderheid (met tussentijds verkiezingen) voor wijziging van de Grondwet. Op gemeentelijk niveau dient men zich hoe dan ook aan de Grondwet te houden.
Stelletje vieze komo's!
Moeten die nu ook headfirst van den publieke tribune af gegooid?
Waarom ben ik ineens weer een ui?
Joris heeft een nieuwe martelmethode?
Is dat ook van toepassing bij demonstratie's?
woest aantrekkelijke....... eh.... vuilniszakken.
Ik dacht werkelijk 4 parasols te zien!
Arnoud had daar ook nog geen werk zie ik.
Die rij vooraan, het blijven vuilniszakken met kijksleuf. Kunnen zo in de container. Éne téje, hoeptéje!
Heb jij een nieuwe boerka? Ziet er goed uit. Je straalt helemaal. Mag ook wel. Het is een Gucci, limited edition. Ja, ze zjjn duur, maar ze zitten als gegoten.
het regelen van zomer en wintertijd kunnen ze ook al niet. Dit kabinet en deze griet kunnen,naast het premierschap in stand houden van Rötte en het land verder verzieken, echt helemaal niets
Kunnen ze hun neef nog even het examen laten maken.
Van jou misschien als grap bedoelt maar het gebeurt ook bij het afrijden bij het CBR.
Take care.
Geen gezicht al die boerkaas.
LOL!
Hier in Fryslân blokkeren we alles, ook lelijkevrouwenverbergtenten.
"Vice-premier Kajsa Ollongron (BiZa) kan ook helemaal niks. "
Niet mee eens. Zij kan wel degelijk wat, namelijk binnen 9 maanden de directe democratie afschaffen.
Als de elite iets niet zint dan zijn ze als de kippen erbij om dat te repareren. Al het andere zal hen een worst zijn.
Beter laat dan nooit zullen wel maar zeggen. Maar wel vreemd dat hoofddoek nog wel mag op die plekken.
Achterlijk Nederland. Wanneer gaan ze terug naar hun paradijs, Saoedië Arabië. Of zitten ze hier alleen om de bijstand te genieten?
Jij geeft het antwoord zelf.
School? Werk? Ik zou een collega die zo een ding draagt compleet negeren. (en in elke andere situatie). Je benadert elkaar "met open vizier" en anders niet.
Hangtietsmurfin | 01-04-19 | 14:49 Precies. Daarom laat ik op mijn werk ook altijd mijn gulp open staan. Vooral uit principe, maar ook een beetje voor de frisse lucht.
Geldt al in de Kantons Ticino en St Gallen. Weg met die smeerpijperij.
Ben ik de enige die aan Bomberman moet denken bij het zien van zo'n burka?
Amsterdam gaat niet handhaven (want te druk met andere zaken). Wat nou als burgers dan maar zelf gaan 'handhaven'. Want daar kan je op wachten. Dan staat er binnen 5 seconden een agent naast die burger en rekent hem in en laat de bivakmuts, boerka etc. doorlopen.
Binnen 5 seconde staat er zo'n allah fanboy molenwieken op je bakkes uit te delen, immers val jij een van zijn zusters aan.
Nu nog handhaven want tis toch geen gezicht zo’n wandelende tent
Stel jonkfreule Ollongren heeft weer eens een ernstig gevalletje PMS en gijzelt de nogal cisgendere heteronormatieve premier van ons land, laten we hem Thierry Baudet noemen. Mag dan DSI niet het Torentje bestormen, want scherfwerende helmen en balaclava's en zo?
Nog even en je mag zelfs niet meer dwergwerpen in je bloedeigen gemeentehuis: www.youtube.com/watch?v=YbzXGKqSOQ0
TeamVader zit er in ieder geval klaar voor op de foto.
#TK2019; the farce awakens!
lol
Verdomme.
Moet ik mijn helm afzetten in de tram.
Waarom ga je met de tram als je een brommer hebt?
@ZZP-er | 01-04-19 | 14:38:
Heb je wel eens gezien hoe hard die dingen kunnen remmen?
Je kunt maar beter voorbereid zijn!
Al is het maar voor de veiligheid...
Nou dan kan de efteling wel opdoeken, daar lopen er zoveel in een onherkenbaar kostuum rond.
Haha 1 april, burka in je bil.
Dus nu het net zo halfslachtig op gang komt als het rookverbod destijds, krijgen we straks mogelijk ook nog boerka ruimtes naast de kantine, zodat men in de pauze even een juten zak over het hoofd kan trekken.
De Komo Corner.
@meneer der meneren | 01-04-19 | 14:28:
Wil je dit nooit meer doen ...
*koffie tussen de toetsen uit peuteren doet
@meneer der meneren | 01-04-19 | 14:28: *Geestig, alles onder.
@meneer der meneren | 01-04-19 | 14:28: Hij's goed ha ha ha
@meneer der meneren | 01-04-19 | 14:28: ik moest lachen
Hé, zie ik daar niet de directeur van het Cornelius Haga Lyceum zitten ?
Dacht ik ook al. Hij lijkt te kijken of hij geen enkels ziet.
Uitstel ivm 'het onderwijs'? Ik ben benieuwd of de conservatieve moslimvrouwtjes in kwestie het vanaf 1 augustus plotseling makkelijker zullen vinden om dat laken thuis te laten, want "nieuw schooljaar"...
Is ook onzin. Ze willen lekker onderdrukken en ons onderwijs wil dat lekker faciliteren.
Wie zijn op de foto die 4 kerels op de eerste rij?
Het weet ik veel kwartet ?
Take care.
Dubbel gevoel bij. Van de ene kant vind ik dat de overheid zich niet te bemoeien heeft met hoe mensen zich kleden, en dat de vrijheid ligt bij het individu. Van de andere kant is het een uiting van een ideologie die deze vrijheid het liefste vandaag dan morgen de nek om zou draaien.
Keuze tussen twee slechte opties; maar wel de beste vd slechte gekozen
Het argument voor dit verbod is een ander: de veiligheid. Boerka´s en andere gezichtsbedekkende kleding (bivakmuts enz.) zijn bij uitstek geschikt om je identiteit te verbergen mocht je iets kwaads in de zin hebben (bank overvallen, bus opblazen enz).
Het gaat niet om de ideologie, maar om gezichtsbedekking.
@pvpb | 01-04-19 | 14:28: Ik denk dat als je een bus wil opblazen je je niet tegen laat houden door het verbod op gezichtsbedekkende kleding... Alsof een papieren werkelijkheid (net zoals bij het afnemen van het paspoort van ISer's) dit soort kwaad tegenhoudt.
@pvpb | 01-04-19 | 14:28:
Word tijd dat ze die Jette eens oppakken dan. Die heeft ook de hele tijd een masker op.
@miko | 01-04-19 | 14:41: Nee joh, die is gewoon echt zo leeg...
Ik vind dit boerka-verbod niet passen in het moderne Nederland. Maatregelen neem je pas NADAT er doden zijn gevallen, en ook een stuk halfslachtiger!
Beste GS, ik ben nu wel klaar met die tronie van Abbu Doorn.
En Antifa demonstranten? Die hebben binnen de linksche stadsmuren van Amsterdam daar vast wel een uitzondering op.
Tja
OT:
Akkefietje bij de bruiloft van Kimi Raikkonen:
www.1limburg.nl/video-man-gebroken-ka...
Aha, wederom geen verrassing, typisch berbergedrag dit! En uiteraard geen aanhoudingen verricht.
@pibasso | 01-04-19 | 14:26: Zolang ze elkaar een gebroken kaak slaan denk ik niet de lokale gendarmerie lijf en leden in het risicogebied moet brengen.
Waarom is er niemand schietend aan de gang. Dit zijn momenten dat een schietpartij mag
Fijn volk is het ook.
Onze koddebeiers kennende zullen ze wel met de oogkleppen op er voorbij rijden.
Zoals ze in al die Murken enclaves de geïmporteerde problematiek niet oplossen .
Vanaf 1 augustus: Iedereen die vliegt vanaf bijvoorbeeld Schiphol:
Ga maar eens kijken hoeveel er dan nog rondlopen met deze bedekking.
Belastingen verhogen is binnen een week via een wet geregeld maar over dit moeten ze jaren doen.
Raar.
Vergeet niet dat een boerka dragen voor veel vrouwen een vrije keus is.
@Kuifje-in-de-EU | 01-04-19 | 14:16: woeha niet zo brutaal Bobby
@Kuifje-in-de-EU | 01-04-19 | 14:16:
En jij gelooft dat, misschien in een Westers land om even een statement te maken op de publieke tribune. Een normaal denkend mens doet nooit vrijwillig een tent over zijn kop.
@Kuifje-in-de-EU | 01-04-19 | 14:16: HHAAHHAAHAHA vanaf voor de geboorte geindroctineerd worden met gamele gamele Allah , en jij hebt het over een ' vrije keus' . Mijn vader heeft het enige goeie gedaan ; zijn kinderen daarin helemaal vrij gelaten en pas iets over gezegd toen wij er zelf om vroegen.
He jongens, wat voor dag is het ook al weer vandaag??
@Kuifje-in-de-EU | 01-04-19 | 14:16:
Hoofddoekjes wel in een klein aantal gevallen. Boerka's zijn nooit vrijwillig maar altijd onder dwang van familie.
Dat zal snel wennen. Totale idiotie om in openbare ruimte alleen hooguit de ogen te kunnen zien. Ik zie net zo min graag een bezorger aan de deur die z'n helm op houdt of iemand met een sjaal tot over de neus om de bakkes gewikkeld.
Was vorige week in Turkije... Antalya met vakantie - all inclusive.
Zie daar minder boerka's als in Rotterdam.
Habiba el Al-Smurf begrijpt niet dat ze altijd als enige wordt herkend en aangesproken.
Laf en bang Nederland! Achterlijke cultuur om als vrouw een nikaab te (moeten) dragen. Exemplarisch voor een niet-passende cultuur in west-europa. Maar.. haal maar binnen die handel. Straks zijn ze in de meerderheid.
Kan dat zomaar? Staat die datum niet in de wet die door de eerste kamer is???
Opzouten met dat geëmmer over die hoofddoeken. Ik had een collega die op een gegeven moment zei dat ze misschien in de toekomst met een hoofddoek op het werk zou komen. Vervolgens geef je een neutrale reactie ala ‘dat moet je zelf weten’ en reageert zo iemand alsnog geagiteerd. Het is met hoofddoeken al ingewikkeld, laat staan met burka’s.
schreeuw om aandacht.
Misschien werd ze chagrijnig omdat ze dat helemaal niet zelf mag weten, maar haar toekomstige eigenaar/man dat voor haar bepaalt.
Dus, tijdens een vredesracismedemonstratie mag ik hem aantrekken?
Ben bang dat Kajsa de datum 1 augustus dadelijk verlengd naar 1 april 2020.
De kans daarop is 100%. We hebben het over één van de meest onbetrouwbare mensen van Nederland...
Maar wees eens eerlijk: hoeveel burka's zien jullie nou, zo gemiddeld per dag?
Hangt ervan af waar je rondloopt.
En wat zegt dat? Ik zie ook geen wolven maar die zijn er ook in Nederland.
Maar toch vind ik dat die beesten abgeknald moeten worden. (de wolf bedoel ik)
Wees eens eerlijk: hoeveel valsemunters, dieven, moordenaars zie jij nou, zo gemiddeld per dag?
@miko | 01-04-19 | 14:13: Wat ik vooral bedoel is dat het nogal een non-issue is. En wolven willen afknallen komt voort uit een gebrek aan kennis over wolven, zal ik maar aannemen.
Teveel.
@GraafSteno | 01-04-19 | 14:18:
Non-issue? Dat zeiden de voorouders van de twee miljard mensen die aan Islam lijden indertijd ook, voordat hun koppen er afgehakt werden.
Meteen voordat het een epidemie word de kop in drukken is prima. Hadden we dat ook met de islam gedaan was de wereld er een stuk beter vanaf geweest.
Op een gemiddelde markt zijn het er zat. Net als vorig jaar op een bloedhete dag in Giethoorn, diverse groepen, vaak dubbelop met een lapje voor het gelaat. Jonge meiden in die hitte terwijl iedereen, ook hun mannelijke begeleiders, zo zomers mogelijk waren gekleed, mensonterend en heel deprimerend.
hoeveel terroristen zie je leer dag lopen? hoef je daar dan ook niets aan te doen?
@Maris v.d Hof5393 | 01-04-19 | 14:37: Als jij kon zien dat het jonge meiden waren, droegen ze geen burka. Een burka laat NIETS van het gezicht zichtbaar.
Hoe vaak ziet u nou een moord, gemiddeld per dag?
To facebedek or not facebedek.
Je ziet geen verschil?
paul het gaat om gezicht bedekkende kleding,lezen.
@pauljunior | 01-04-19 | 14:14: Gelul het hoort gewoon bij een geloof. OF alles of niets. Niet hypocriet gaan doen. Een bivakmuts ja dat is foute boel.
EN EEN BOERKA IS DUS OOK FOUTE BOEL. En een burka staat niet in de koran . Keppeltje wel in de Tora. Zo'n kruis met een jesus eraan ? Wel, jesus heeft zijn volgelingen verboden afbeeldingen van hem te maken , mag dus eigenlijk ook niet ..
@pauljunior | 01-04-19 | 14:14:
Nope, het hoort niet bij een geloof, het is een culturele uiting. Geloof dat dat kreng oorspronkelijk uit een deel van Afghanistan komt en bij mij weten is Mohammed zelf nooit in Afghanistan geweest. Sterker nog, in zijn tijd was het Boeddistisch en Hindoestisch.
Sukkel.
integratie met integraalhelm is volstrekt onmogelijk
Ik dacht ook dat dat verbod allang van kracht was.
Anyway, beter laat dan nooit, maar het is wel weer zo'n bedroevend, halfslachtig, lafjes Nederlands verbod. Doe het dan meteen goed, zoals in Frankrijk, België, en sinds vorig jaar augustus Denemarken: een totaal verbod, nergens boerka's of nikaabs, ook en vooral niet in de publieke ruimte, dus op straat.
Gemaskerde struikrovers horen in Nederland - en de hele EU, for that matter - niet thuis. Als je meent dat je je gezicht moet bedekken uit naam van je domme kutreligie, dan verkas je maar naar een islamitische heilstaat, waar de sharia heerst en eea wel usance is.
Aanpassen of oppleuren.
Een behoorlijk aantal van die nikaab dragers zijn bekeerlingen.
@miko | 01-04-19 | 14:11:
So?
@Dr_Johnson | 01-04-19 | 14:14:
Waar laat je die naar op pleuren?? De Noordzee in laten lopen?
@miko | 01-04-19 | 14:11:
Die gaan dan maar met hun mannelijke eigenaar naar zandbak van zijn herkomst.
@miko | 01-04-19 | 14:15:
Goed idee!
@miko | 01-04-19 | 14:15:
Ik zie niet in waarom die niet naar een islamitische heilstaat naar keuze kunnen emigreren.
Kijk, men denkt hier nog in oplossingen.
Doe dat 2e maar. Nederland was niet ISlamitisch, is het niet en zal het ook nooit worden. Burqa's zijn een teken dat je je hier niet wilt aanpassen, niet wil meedoen, de NL-samenleving verwerpt en alleen maar je handje op wilt houden en gesubsidieerd nieuwe frontsoldaatjes voor Allah wilt uitpoepen, nou. Dan zeg ik heel simpel: toedels en opgehoepeld. Wegwezen. Ga maar naar een land waar ze jouw verderfelijke ideologie wel accepteren.
Als “het onderwijs” aangeeft moeite te hebben met de invoering per 1 juli betekent dat dus dat er inderdaad haatlarven in niqaab rondlopen.
Te zot voor woorden in een westers land anno 2019...
Belastingverhogingen kunnen ze altijd met terugwerkende kracht invoeren.......
waar is de swingende banaan van Hyves?
(zal wel een 1-april grap zijn...)
Haha, 1 April
het verbod wordt direct en met terugwerkende kracht ingevoerd
Stokslagen en de hele reutemeteut bij de geringste overtreding
Insjallah !
Nog steeds een belachelijke maatregel. Vrijheid van kleding is belangrijker dan de xenofobie van 15% van de kiezers. En dan als kutsmoes ook integraalhelmen en dergelijke verbieden, zodat ze kunnen volhouden dat het vooral niet alleen over moslims gaat. Lafaards.
Het komt de integratie te goede. In plaats van een boerka dragen, waarmee je aangeeft haaks op de westerse maatschappij te staan, gaan ze gewoon normaal gekleed.
Het gaat over moslims,... geen probleem.
Vrijheid van kleding bestaat in Nederland. "Gezichtskleding" is absurd; dat doen alleen struikrovers en antifa dozen die "Als je Thierry......" scanderen. Dat moet verboden worden, en dus ook boerka's.
ga jij anders even naakt rondlopen in een moslim land, kijken hoelang je dat volhoudt..
Wij leveren ook elk jaar iets in.. Dan is het weer zwartepiet, dan zijn het negerzoenen of kersttollen... Naar elkaar toe groeien noem je dat.
@b3n | 01-04-19 | 14:15: wat is er mis met kers-stollen?|
@japsert007 | 01-04-19 | 14:14: Ik geef hem 5 minuten, daarna opgepakt en meteen een verfrissende steniging van een uur.
Niks mis met een boerkaverbod. hoog tijd dat deze vrouwen worden beschermd. En de maatschappij natuurlijk in een tijd dat gemaskerde overvallers vrijwel dagelijks toeslaan. Een boerka is mensonterend en dient geen enkel doel.
@GoedenMorgenDezeMorg | 01-04-19 | 14:17:
Mag geen kersttol meer heten he.. Dat is nu een feesttol.
Zeg op die foto boven,is dat die 1 April grap?
In Tunesië zijn naast Boerka's ook Hoofddoekjes verboden in alle vormen van openbare gebouwen. De NL wetgeving loopt dus achter.
Ja, dat is dan ook een echt goed geregeld land. Zullen we dan alles maar overnemen wat daat wel en niet mag?
En overspel en handtasliefde is daar ook verboden,....
@captainobvious | 01-04-19 | 14:05:
Nou ja, als je steelt wordt je hand eraf gehakt. Bij de 1e overtreding mag je kiezen links of rechts. Zou in het dagelijks leven in NL dieven een stuk herkenbaarder maken.
@captainobvious | 01-04-19 | 14:05:
Alleen dat wat nuttig is kapitein, maar da's vanzelfsprekend.
Ik dacht dat die allang in gang was gezet.
REAGEER OOK