Tendentieus, ongefundeerd & nodeloos kwetsend

Hiddema over Freek bij het Boekenbal

Ach nog één keertje, omdat de zon schijnt

Mr. Hiddema zat vanmorgen het verschil tussen dag en nacht te duiden in de altijd vriendelijke woonkamer van WNL. Vrijdagavond was Freek de nare geest van '68, vandaag toonde leeftijdsgenoot Hiddema zich de vrolijke vrucht van verandering. Dit. lieve mensen, is het verschil tussen winnen en verliezen. Het verschil tussen frustratie en frivoliteit, is een uitgelachen cabaretier die het faillissement van zijn linkse narratief niet wil toegeven terwijl het zand van de tijd door zijn vingers glipt en naar de andere kant van de zandloper stroomt.

Reaguursels

Inloggen
-weggejorist-
JoanFernandez35 | 25-03-19 | 09:03

Wat een zielige vent is die Freek! Deze man moet van de (NPO) buis. Deze man roept op tot haat en zet mensen met een ander gedachtegoed opzij. Freek en nog meer van dit soort mensen weerhouden vele (met dat andere gedachtegoed) om nog politiek te bedrijven (bang voor een aanslag of op en door de NPO weg- of "BIJ-"gezet te worden) Het bevreemd mij altijd; Als Jesse roept dat hij het land gaat en wil veranderen, dan is het goed, oh wee als een rechtse partij dat roept en wil.

Ik snap er niks van! | 25-03-19 | 06:04

In plaats van een nieuw gematigde rechtse partij met frisse ideeën te verwelkomen wordt deze snel wegzet als een ultra-rechts, racistische, fascistische, populistisch partij. Niets van alles is natuurlijk waar. Het is een partij die heel goed aansluit bij een groot deel van de bevolking. Ja, zij hebben andere ideeën en willen een koerswijziging. Dat wil een overgroot deel van NL. Mag dat ook niet meer? Gelukkig is er nog democratie in Nederland.

zzMichielzz | 25-03-19 | 01:24

Wat is t toch met die schrijvers. Mevr Noord wil zich er vooral niet in mengen, maar wil toch toch wel even t volgende kwijt over de tot moord oproepende debiel. Ze ziet ,,weinig verschil tussen de twee uitersten die duidelijk beiden zin hebben in een burgeroorlog.” „Laat mij hierbuiten aub.” juist....

Reaaalist | 24-03-19 | 22:49

Freek trapte vroeger ook tegen het kapitalisme aan en deed vervolgens zijn inkopen bij Harrods in Londen.

Stonecity | 24-03-19 | 22:39

Grappig wel, hoe idioot links omgaat met andersdenkenden. Jammer voor Klaver, dat zijn kleine zege door dit alles nauwelijks aan bod komt.

Poes Fiep | 24-03-19 | 22:06

Freek is een eerlijk en oprecht mens, met het hart op de juiste plaats, strijdend tegen elk onrecht.....
Toch ?
youtu.be/mebDq1mKiDs

Bolder | 24-03-19 | 21:49 | 1

Bosma kan geen kant op. Als FvD em inlijft zijn ze pas echt gek ;-)

Shareholder II | 25-03-19 | 00:17

Freek is dood. Alleen vergeten te gaan liggen.

Willem_Oltmans | 24-03-19 | 21:46 | 2

Hij zong zelf al. Er is leven na de dood. Of je dit 'leven' wil noemen, kun je over discusseren, maar hij had ons al gewaarschuwd dat zijn lijk ons nog jaren zou lastigvallen.

zik | 24-03-19 | 21:53

Hij gaat, biologisch gezien, waarschijnlijk vrij snel dood, tragisch voor wie hem lief had. Prima om wat minder onzinnige polarisatie te hebben in het debat.

Willem_Oltmans | 24-03-19 | 22:01

Hiddema 's reactie is ook niet erg gevat of treffend. Zeikende ouwe mensen. Zowel Freek als Hiddema. Get a life.

van heinde en verre | 24-03-19 | 21:44 | 1

Ga naar bed Freek

Necramonium | 25-03-19 | 01:56

Ik ben links noch rechts, en gaf links soms nog wel wat credits. Maar wat zakken ze met z'n allen door het ijs nu. Zie joop.nl. De hele voorpagina vol met baudet, en elk artikeltje zegt eigenlijk exact hetzelfde. Ze struiken allemaal over het woord boreaal, en komen gelijk aanzetten met dat Baudet fascist zou zijn, en uiteraard ook racist. Meer dan dat, komt er gewoon niet uit. Het is het Pim Fortuyn verhaal all over again. Ze hebben NIETS geleerd.

En dan tussen die artikelen; één artikel wat praat over spinoza, wat ook een allochtoon was, suggererend dat alle nieuwkomers spinoza's zijn (het tandartsen en dokters-argument), en een ander verhaaltje over een kind van vluchtelingen wat blijkt goed te kunnen schaken.

Het boreaal verhaal.. waar kom het vandaan dat dat nazisme is? Dat is één van de joop redacteuren ingefluisterd door.. le Penn. In 1 artikel schrijven ze dat Baudet een nazi is, omdat ie met le Penn gesproken heeft. En dat weten ze, omdat ze ZELF met le Penn gesproken hebben (zeggen ze zelf) en die zei dat. Hoe dom kun je zijn.

zik | 24-03-19 | 21:40 | 3

"..... Hoe dom kun je zijn. ? " - De grens is vastgesteld op een IQ van 70 , daaronder heb je hulp nodig. Maar ik vermoed dat deze mensen zo rond de 100 ~ 110 zitten, en het allemaal niet echt ( kunnen) snappen.

Kim-Jung-Un | 24-03-19 | 22:45

Voor het eerst gereageerd op een artikel over Baudet op Joop. En meteen een ban, omdat ik zei: "Verliezen doet pijn!"
Dat was in strijd met de huisregels!🤔

Min. v. Communicatie | 24-03-19 | 23:31

Heeft Baudet dan niet geniaal de vinger op de zere plek gelegd ?
Zowel hij als Rutte halen in zeker zin wat bakzeil straks..
én op de grote thema's gaat men op zoek naar meerderheden. Referenda terug?
Thierry forceert nieuwe politiek ? Het is wel mooi wat er gebeurt..

Shareholder II | 24-03-19 | 23:53

Al 40 jaar lang is priester Freek doof voor kritiek op dogmas van de linkse kerk en verkettert tegengeluid.
Ook als signalen inmiddels erop wijzen dat dit contraproductief kan uitpakken blijft hij volharden.
Dat is geen doofheid, dat is domheid.

amygdala | 24-03-19 | 20:43

Wat wil je tegen democratie doen dan, Freek de sore loser...
Kom 'ns met een voorstel.

Slogra | 24-03-19 | 20:30 | 4

@Shareholder II | 24-03-19 | 20:53:
Nouja, blijkbaar wil De Jonge een minderheid van nog geen 20% aanpakken en democratisch kalt stellen. Dat is uitsluiting en dus verdomd weinig inclusief. Zo gaan we niet met elkaar om in dit land. Dat zouden we niet moeten willen.
Verbinden doe je tenslotte met mensen met denkbeelden die niet de jouwe zijn, met mensen die wat verder van je af staan. Als je jezelf enkel kunt verbinden met gelijkgestemden, zoals De Jonge blijkbaar, dan snap je er niet zoveel van. Daar ligt de uitdaging niet.

Titaantje | 24-03-19 | 21:17

@Titaantje: Tja , waar je er beide keren "blijkbaar" achter typte.. daar was je denk ik vrij zeker van je loze kreten (die iedereen steunt).
Maar ach, de jeugd kent Freek toch niet. En die contratrollenlegers hier, die raken doorzichtig. Net zo rucksichtlos als wat ze bestrijden.
Dat terzijde. Nu nog even iets dom roepen.. Ik mag lijden dat Thierry zijn nr.2 wipt, of in de senaat loost :-)

Shareholder II | 25-03-19 | 00:05

@Shareholder II | 25-03-19 | 00:05:
Geen idee waar je het allemaal over hebt. Je zwalkt zo met je standpunten dat ik er zeeziek van word

Titaantje | 25-03-19 | 08:00
▼ 1 antwoord verborgen

En het is allemaal Sehensucht. Freek zocht Godoth.
De tijden op De Ranch..
De ranch, die zij de ranch noemden, omdat ze een pesthekel hadden aan de naam Inrichting voor Mentaal Onaangepasten.

Shareholder II | 24-03-19 | 19:57

Helemaal ongevaarlijk is dat geschreeuw van de Jonge niet hoor. Dankzij zijn totalitaire gedram moeten mensen met een andere mening in het openbaar uitkijken hoe ze zich opstellen. Durven mensen niet te zeggen wat ze echt vinden. Zelfs vrezen voor hun leven zoals bij Pim.
De linkse gedachtepolitie controleert namens de moraaldictator de samenleving tot in de haarvaten op Wilders-achtige sympathieën. Tegelijkertijd worden moslimfascisten geen strobreed in de weg gelegd en dus komen ze nu vanuit Turkije hiernaartoe om aanslagen te plegen.

K. Westergaard | 24-03-19 | 19:46 | 2

Freek stond daar toch tussen zijn eigen linksekerk adepten..?
En hij sprak tot ende vermaande toch zijn eigen linkselitaire kliekje..?
Dat zei ie er nog bij. Vond het daarom juist legitiem.
Bij Matthijs aan tafel, of straks dwars door The Passion heen... had ik al minder gepast gevonden. Mooi gedoseerd zo. Klasse, De Jonge jongen.

Shareholder II | 24-03-19 | 20:22

Hear hear!

duh! | 24-03-19 | 21:59

Vanavond op NPO2 rond 19:00 in het muziekproramma "podium witteman" pakte het stuk links tuig, mislukt cabaretier en sinoloog Mike Bodde zijn momentje om zijn opvattingen over de corpsballen in het engelse lagerhuis en over Thierry Baudet te ventileren.

vranac | 24-03-19 | 19:37 | 2

Vond het meevallen. Het was het publiek dat erop reageerde.
Enigszins ingeseind leek het wel ?
Maar weet je.. dit was ook een landslide. Ik heb er weinig op tegen dat mensen daarover hun mening uiten. Je zag een deel van het publiek zich ook op de vlakte houden. Daar in de rodehaan studio's. Kan allemaal, toch ?
(En Mikey Boddé is dus een geweldige vent. Ook al zo getalenteerd.)

Shareholder II | 24-03-19 | 20:02

@Shareholder II | 24-03-19 | 20:02: Inderdaad. Ik heb Boddé hoog zitten.

Bigi Bana Boy | 24-03-19 | 21:03

Ondertussen burgemeester "Vroom" van CDA huize die gezellig op zijn faecesboek wat naziliteratuur uit de kast heeft gehaald om te laten zien dat hij van de elite wel een een boek leest.
Hij heeft er goed over nagedacht en pas morgenavond als hij op het matje geroepen wordt door de gemeenteraad weet hij naar zeggen of hij spijt heeft, ondertussen ontkennend dat hij er een speciale bedoeling mee heeft.
Kortom ook deze man is niet geschikt, Krimpen aan de Ijssel kan wel op zoek naar een nw burgemeester. Waarom hij denkt dat ie tot de elite hoort is een bijkomend argument om hem te vervangen, want van enig niveau geeft hij geen blijk.

bwanabanjo | 24-03-19 | 18:50 | 1

Wat een waanzinnige! Deze mensen kijken echt niet verder dan hun neus lang is en dan wat ze van de leugenpers krijgen voorgeschoteld. Je zou bijna gaan verlangen naar een grote zuivering ;-)

duh! | 24-03-19 | 22:01

Hiddema mag ook een keertje lachen wat mij betreft. Kan hij dat eigenlijk wel?

drammerd | 24-03-19 | 18:48 | 3

Wellicht kan hij lachen om onze reacties hier. Dat hij niet kan lachen om Freek de Jonge, ongeacht onderwerp, dat hoeft echt niemand te verbazen lijkt mij.

O2Neutraal | 24-03-19 | 19:00

Sinds ie alleen woont niet meer (wat ik dus heel erg voor hem vind).

Shareholder II | 24-03-19 | 19:34

Van mij hoeft hij niet. We hebben bovendien al een premier die heel wat aflacht.

JvanDeventer | 24-03-19 | 21:31

Als Jinek dat stuk onbenul toch uitnodigt aankomende week, of wellicht Matthijs in DWDD, schotel deze Freak dit dan even voor: www.youtube.com/watch?v=mebDq1mKiDs Ik vrees dat ze dat natuurlijk niet aandurven bij de communistische omroep....

KwestieVanBalans | 24-03-19 | 18:41 | 3

Zo ik heb filmpje gezien. Ik weet zelf niet veel van , maar als zo is zou ik wel antwoorden willen horen,

speed48 | 24-03-19 | 19:18

Wah, de NOS heeft zelfs de technici geleverd voor Radio Freedom.
Een populair liedje op deze haatzender was "Skiet de boer"wat opriep tot het vermoorden van blanke boeren.
Dit gebeurt nog steeds in ruime mate.
www.ad.nl/buitenland/moord-op-nederla...
Lees eens het huiveringwekkende boek van "De Bloedsusters", van twee zusters die de Plaasmoordscenes reinigen als beroep, en vertellen van dagenlange martelingen van de slachtoffers voor zij sterven.
Maar de NPO zwijgt hierover.
Te veel bloed aan hun handen.

Roadblock | 24-03-19 | 20:01

Sodeju.... goede post zeg... eat that Freek! Zou Bosma wel eens in een debat tegenover Freek willen zien.

Behangdelul | 24-03-19 | 20:45

Die foto van Freek.
Alsof hij zó uit de doos is gehaald waarin de muppet-poppen zijn afgelegd.

Freek de Jonge: Een heel leven hyper-actief bezig geweest met het karikaturiseren van voornamelijk alles dat niet-links was.
Nu is hij een karikatuur van zichzelf geworden.
En het meest sneue is: hij heeft het niet eens in de gaten.
Dat schijn je wel meer te hebben, als de leeftijd vooruit, en de mentale toestand achteruit gaat.

Peter Emile | 24-03-19 | 17:57 | 2

Goed geformuleerd !

Uw Verzekeringsadvis | 24-03-19 | 18:16

Linkse drammers sluiten zich nog liever bij IS aan dan dat ze hun rechtse opponenten gelijk moeten geven.

K. Westergaard | 24-03-19 | 18:33

medeverantwoordelijk voor de islamisering en algehele achteruitgang van nederland.

win | 24-03-19 | 17:47 | 1

Idd! Moet ook gelijk de database in voor het volkstribunaal!

TonyMontana010 | 24-03-19 | 22:03

Goh, links verliest een keertje en zelfs de doodsbedreigingen zijn niet van de lucht ( manifestatie in Amsterdam). Minder minder roepen wordt je voor vervolgt, maar als je oproept een politicus neer te knallen mag je je gang gaan? Ben benieuwd OM

Waakvlam | 24-03-19 | 17:30
-weggejorist-
Shareholder II | 24-03-19 | 17:25 | 9
▼ 9 antwoorden verborgen
-weggejorist-
gratias | 24-03-19 | 17:10 | 1

Heb in het andere draadje genoeg over Freak de hitsende biefstuksocialist gezegd.

(s)Links heeft een groot probleem en dat is dat hun elitaire inhoud totaal niet aanslaat bij het klootjesvolk. Het proletariaat wat ze zouden moeten vertegenwoordigen. De meeste (s)linkse partijen trekken kiezers uit de hogere middenklasse. LOL. En dan raar vinden dat het kantklossende plebs je links laat liggen ten faveure van 'populistische' partijen.

(s)Links, het vleesgeworden wereldvreemdheid.

Graaf_van_Hogendorp | 24-03-19 | 17:03 | 6

@Cashforce1 | 24-03-19 | 17:12: Helemaal eens. Echt. Pleit alleen niet iemand zoals Hiddema vrij die 180 gedraaid is.

Bigi Bana Boy | 24-03-19 | 17:18

@menage | 24-03-19 | 17:08: Het is meer dan een tegenstem. Maar Latijn en lieden als Hiddema.. dat moet Tjerrie nu allemaal wel killen hoor. Anders kan je de kermis wel raden, vrees ik.

Shareholder II | 24-03-19 | 17:45
▼ 3 antwoorden verborgen

Ach ja, Hiddema. De advocaat die voor goed (crimineel) geld een leven lang de meest walgelijke criminelen heeft verdedigd en na z’n carrière ineens het licht heeft gezien. Maar ja, hij is “rechts” hé? En dan kijken we graag de andere kant op hier op GeenStijl. Lekker kankeren op rechters en advocaten en dan vergeten dat deze pedante dandy zak jarenlang niks anders gedaan heeft dan (allochtone) verkrachters en roofovervallers proberen vrij te pleiten. Maar goed, laat ik jullie mooie week niet verpesten hé?

Bigi Bana Boy | 24-03-19 | 17:01 | 25

@Argyronauta | 24-03-19 | 19:38:
Bigi Bana Boy provoceert graag een beetje-Voor het zelfde geld zegt hij het volgende week weer andersom.

Roadblock | 24-03-19 | 20:11

@Roadblock | 24-03-19 | 20:11: Hehehe, scherp! Je hebt wel een beetje gelijk. Mag graag sarren en knuppels in hoenderhokken gooien. Is goed voor jullie. Houdt je scherp.

Bigi Bana Boy | 24-03-19 | 21:06

Neem aan dat u een voorstander van de rechtstaat bent. Deze advocaat heeft tenminste nooit een doorrijdende doodrijder vrij proberen te pleiten met als argument schaamte cultuur.

jaap932057795966 | 24-03-19 | 21:10
▼ 22 antwoorden verborgen

Ik denk dat Freek en Hiddema meer op elkaar lijken dan ze lief is, twee breekbare oude mannen over hun hoogtepunt, die krampachtig proberen iets van hun vroegere roem overeind te houden. Meer dan een beetje zielig.

captainobvious | 24-03-19 | 16:41 | 4

Fout.
Hiddema gloreert hier andermaal en ziet na een succesvolle carrière, in de winter van zijn bestaan zijn persoon nog eenmaal in het zonnetje gezet en neemt deze rustig en bescheiden in ontvangst.
De Jonge slaat al 250 jaar geen deuk meer in een pak boter en probeert iets van zijn vergane glorie op te eisen door te kraaien als een valse rooie haan.
Nogal een verschilletje...

Remus McMillan | 24-03-19 | 18:04

@Remus McMillan | 24-03-19 | 18:04: geniaal tegeltje

Haagse Leo | 24-03-19 | 19:19

Trump doet het ook goed in zijn ´nadagen´.

Rest In Privacy | 24-03-19 | 20:33
▼ 1 antwoord verborgen

Freek een levend anachronisme. Net als zoveel babyboomers blijven ze maar krijsen om aandacht.

Rest In Privacy | 24-03-19 | 16:33

Demente bejaarden houden de maatschappij flink bezig hè?

drs. P | 24-03-19 | 16:32 | 3

Dit zijn nog maar de kwartiermakers..
Ik vrees voor de dag dat die Harlekijn en dat Erfgooiertje en zo, ook oud worden en zich gaan roeren. OMG. Het gaat een nog grótere debielensoos worden in dit land..

Shareholder II | 24-03-19 | 17:36

Waar is Mosko eigenlijk ?

Shareholder II | 24-03-19 | 17:49

@Shareholder II | 24-03-19 | 17:49: Druk aan het werk samen met z n vriendinnetje die advocaat is.

Uw Verzekeringsadvis | 24-03-19 | 18:30

Baudet,
Neerlands hoop in bange dagen.
Das zuur Freek ik snap het !

harries | 24-03-19 | 16:31 | 1

Freeks bange dagen bij Neerlands hoop op FvD

echtpaul | 24-03-19 | 16:38

Zullen we het nog eens over het staafincident hebben waarbij De Jonge ajaxhooligans een aanleiding af om "nazi" te scanderen tegen de Oostenrijkse trainer?

Jos Tiebent | 24-03-19 | 16:14

Ow, Freek, ik had je zo graag willen herinneren als de soms toch wel leuke caberatier van 30 jaar geleden, maar helaas heb je dit onmogelijk gemaakt
spijtig...

Bill le Koek | 24-03-19 | 16:04

Ga lekker van je miljoenen genieten, Freek of geef ze als overtuigd goedmens weg aan goede doelen voor je zielenrust. Hou op met het verschijnen in rubrieken van de commerciële zenders want dat past niet bij je, die door narcisme ingegeven geldingsdrang. Kap ermee.

Nelis SplitBloes | 24-03-19 | 16:03

Freek is al overleden, hij weet het zelf alleen nog niet.

Mahatma | 24-03-19 | 16:00

Ik vind niet dat freek op zijn retour is. Freek heeft nog nooit zoveel mensen aan het lachen gekregen. Wat een hilarische act! Ik hoop dat ie nog veel airtime krijgt. Of dat ie de act nog een keer doet op een FVD congres.

HenkvdMast | 24-03-19 | 15:47 | 2

Ik als dislectico las: 'hoop dat ie nog veel aritmie krijgt'. Mij ook best.

Sidney_May | 24-03-19 | 16:49

Ik als dislectico las: 'hoop dat ie nog veel aritmie krijgt'. Mij ook best.

Sidney_May | 24-03-19 | 16:49

""(..) Maar insecten verdwijnen door de aanwezigheid van windmolens? Hoe zit dat?""
@ kloopindeslootjijook | 24-03-19 | 15:21
FYI: effe lezen dan maar....
www.telegraaf.nl/nieuws/3331867/molen...

telelezer | 24-03-19 | 15:45

Freek de Jonge. Wat een afgang in dat theater. Dat pathetische gejank van hem tussen een zaal vol deugkneuzen. Het was een armoedig tafereel, op meer dan één vlak.

Superkwatta | 24-03-19 | 15:37

nog even en dan gaat hij na zijn staar operatie....( hoop uren werk want= ogen kijken alle kanten op ) weer met die vals zingende knol optreden, om zo zijn woord te verkondigen

Y&T | 24-03-19 | 15:36

Freek de jonge, neerlands wanhoop . in bange dagen

antie graai | 24-03-19 | 15:29

Als overbevolking de oorzaak van alles is, dan moeten we maar naar
nl.wikipedia.org/wiki/Beweging_ter_Vr...
Beweging ter Vrijwillig Uitsterven van de Mensheid.
"De organisatie is geen voorstander van moord, zelfmoord, abortus of gewelddadige methoden; in plaats daarvan wil zij bereiken dat zo veel mogelijk mensen zich vrijwillig niet voortplanten. "
Erdogan is duidelijk geen voorstander hiervan, die wil dat Turken in het buitenland veel kinderen maken. Misschien dat Denk daar iets zinnigs over kan zeggen.

kloopindeslootjijook | 24-03-19 | 15:26 | 3

Erdogan weet hoe democatie werkt. Zoals het ANC zei, vroeger: wan man, wan wote.

Dus flink aanfokken, veel kiendertjes, die dat dan ook weer doen, en dat nageslacht ook weer. Hoe ging dat sprookje ook al weer, met de graankorreltjes en het schaakbord? Een op het eerste vlakje, twee op de volgende, vier op de volgende, elke keer verdubbelde het? Exact. Het begint allemaal goed en aardig en te overzien, maar op een gegeven moment knalt het in de hoogte, zolang ze maar gemiddeld 4 kinderen (of meer) per man & vrouw baren.

En dan winnen de Ottomanen het uiteindelijk toch van Europa.

EnNouJijWeer | 24-03-19 | 16:16

Wordt die club niet voorgezeten door Theo Maassen?

Peerkeoud | 24-03-19 | 18:27

Het zijn de laatste stuiptrekkingen van een in staat van ontbinding zijnde , zoutzure , ouwe , cabareteske , haatzaaiende freak .

Minus Richels | 24-03-19 | 15:24 | 2

heerlijk dit...

Y&T | 24-03-19 | 15:37

Ik denk niet dat Hiddema waardeert dat je zo over hem praat.

captainobvious | 24-03-19 | 16:43

Freak de Jonge heeft misschien nog een hartslag, maar in de bovenkamer is het angstaanjagend stil.

Irnerius | 24-03-19 | 15:21

Altijd al triest en vervelend die Freek de Jonge. Vroeger met oudjaar altijd hele slechte grappen. Nee zijn tijd is wel geweest. Ouwe schreeuwlelijk ga stoppen met zeuren en verdwijn uit dit land. Rechts komt overal namelijk. Doei Freek, slechte verliezer.

AMX pri | 24-03-19 | 15:12

Je kan deze tijd niet vergelijken met nu. De jaren vijftig waren erg, ouders waren druk, je speelde buiten tot etenstijd, daarna waslap en naar bed. Toen de zestiger jaren kwamen, werden deze dingen omvergeworpen, ja, er waren hippies, maar alleen in Amsterdam, de rest van Nederland bleef braaf doen, wat ouders zeiden. Langzaam kwamen we in de jaren zeventig, mensen waren ouder geworden en wilden het anders doen, meer tijd voor kinderen, meer inspraak van kinderen tot de jaren tachtig, tot de rockbands kwamen en men zich vrij voelde.
Nu zie ik Antifa en krakers, die hun hand al jaren ophouden, sinds de jaren zestig en rotzooi trappen
Arm nederland, hoe krijgen we je weer terug naar de jaren 80, zelfs Baudet krijgt dat niet voor mekaar, zo jammer
Daarbij de rot EU, die de grootste ellende van deze tijd is, doe nu eens een Nexit.

gato | 24-03-19 | 14:53 | 6

@Zapata10 | 24-03-19 | 15:13: waren nog wel woningen te krijgen maar ook gereserveerd voor dat import vullis.

WayneGretzky*99* | 24-03-19 | 15:35

Maar, maar, maar...., u woont toch in Spanje?

D-Fens_1963 | 24-03-19 | 16:07
▼ 3 antwoorden verborgen

WNL is niet rechts en Rick Niemand ook niet.

frisenfruitig | 24-03-19 | 14:41 | 3

Nou niet het soort van Baudet rechts, wel sociaal economisch rechts. Is een VVD clubje. Van die mensen die het altijd hebben over hardwerkend Nederland maar dat harde werken anderen laten doen. Van die mensen die het altijd hebben over meer blauw op straat en Nederland moet veiliger maar zelf in gated communities gaan zitten. Van die gezond verstand krant mensen die het denken het liefste overlaten aan technocraten in Brussel.

Zapata10 | 24-03-19 | 14:46

Hij is gewoon links.

gato | 24-03-19 | 14:58

@gato | 24-03-19 | 14:58:
Klopt en deze keer heeft hij zijn grote muil een keer ingehouden want zijn "rechtse" gasten waren in de meerderheid. Zo schuift links. Zie Eva Engnek.

Rest In Privacy | 24-03-19 | 15:12

Dit is ons land... dit is onze kans, om de macht terug te nemen... wow dacht ik ff in dit kader maar helaas als premium lid kreeg ik een reclame van een game voor mn kiezen... toepasselijker kon eigenlijk niet... of wacht... a.i?? Serieus Geenstijl...

radbraker | 24-03-19 | 14:33 | 5

GS als kleine organisatie is afhankelijk van reclame inkomsten. Al duren ze 10 minuten, go for it GS.

Zapata10 | 24-03-19 | 14:42

@Mark_D_NL | 24-03-19 | 14:37:
Wanneer ga jij je steentje eens bijdragen, ouwe wegkijkert.
Want oh oh dat Forum en die Staat en achenwee de Koning.
Weet je Mark, jij bent niets.
Waarom?
Wij zijn met meer
Dus heul maar, en huil maar.. Zielig en alleen.. Dag Mark.

Remus McMillan | 24-03-19 | 14:42

Pas nou op, straks zeggen ze dat je in de fllm 1984 zit:
www.youtube.com/watch?v=0KeX5OZr0A4
"
This is our land.
A land of peace and of plenty.
A land of harmony and hope.
This is our land.
These are our people.
The workers, the strivers, the builders.
These are our people.
The builders of our world
Who are they?
They are the dark armies.
The dark, murdering armies of Eurasia.
courage, strength, and youth are sacrificed.
Sacrificed to barbarians, whose only honor is atrocity.
"

kloopindeslootjijook | 24-03-19 | 15:09
▼ 2 antwoorden verborgen

#fvdlivesmatter

Rest In Privacy | 24-03-19 | 14:32

Wát een verademing, WNL op zondag vanochtend. Even een uurtje gezond verstand, na een week vol waanzin en gekte, schreeuwers en bedreigers, een terrorist die je zo (nog) niet mag noemen geloof ik en o ja: 1 'verwarde man' op het Boekenbal. En ook al weet ik dat het heel erg is, Nederland anno 2019, toch weer verbijsterd over wat ik allemaal langs hoorde komen. Waar moet dit heen??

Zenzeo | 24-03-19 | 14:26 | 1

Laat zijn geschreeuw nog eens life horen zoals zaterdagmorgen bij een commerciele zender. liefst met beeld.

ritter vn hüpfburg | 24-03-19 | 16:23

We kunnen hier allemaal wel lacherig doen over die linkse mafklappers, maar de strategie die ze hanteren werkt al decennia feilloos. Janmaat: kapot gemaakt. Fortuyn: onder de zoden gelegd. Wilders: kopje kleiner gemaakt. En nu Baudet: over twee jaar misschien een zetel of 25 en ook daarna in de krimp door doorlopende demonisering en ontmenselijking.

Je moet niet lachen om gekken als Freek de Jonge. Je zou ze zeer serieus moeten nemen, de strategie moeten analyseren en kijken hoe je die strategie kunt inzetten om zelf de aanvallende prediker van normen en waarden (HET goedkope trucje van links) te worden waar links zich maar aan te conformeren heeft.

Je moet degene zijn die de ander in een hoek drijft, continu aanvalt en beetje bij beetje sloopt. Niet degene die in een hoekje gedreven wordt om je alleen maar te verdedigen. Tot nu toe maken ook Baudet en Hiddema deze fout...

Freek wint. En hij weet het.

De Libertariër | 24-03-19 | 14:20 | 17

Die neocommunist Klaver met zijn partij vol met dubieuze types mag ook wel eens harder worden aangepakt.

Pelforth | 24-03-19 | 17:08

Er wordt nu al genoeg gedaan. Iedereen weet nu GL = Antisemitisch , enige verschil nog met de bruinhemden is dat die er openlijk voor uitkwamen . Antifa, wordt nu ook aangepakt etc etc etc ..

Kim-Jung-Un | 24-03-19 | 22:58

@Kim-Jung-Un | 24-03-19 | 22:58: GL komt er ook voor uit, getuige de aangenomen boycot Israël motie BDS. Het is me een raadsel dat zoveel mensen GL stemmen, blijkbaar is dat geen volk dat een googled op de senioren van het Groen Linkse gezelschap. Met vrijheid hebben ze niet zoveel, met democratie nog minder. Met nare gebeurtenissen des te meer: Behalve in het recente verleden Rotterdam maar lees ook Bas Paternotte nog eens. www.geenstijl.nl/3408941/de_kwestie_r...

eastender | 25-03-19 | 02:28
▼ 14 antwoorden verborgen

De intense haat tegen Tjerrie door:
Freek de Jonge
Relnicht Boonman (NPO)
Kokkelman (NPO)
Plag (Radio1)
Dijkstra (NPO)
Pem R (NPO)
Tan (RTL)
Frits Wester (RTL)
Enz. Hun leven bestaat uit haat. Vooral naar mensen die "anders" denken.

Kamervraag | 24-03-19 | 14:19 | 4

Saskia Fucking Noort niet te vergeten.

swassannuf | 24-03-19 | 14:59

"Hun leven bestaat uit haat."
Welnee. Ze maken zich alleen erg druk en zorgen over Nederland. Dat is best te prijzen, alleen ga dan gewoon in gesprek over de inhoud met rechts. Maar dat doen ze dan niet.

kloopindeslootjijook | 24-03-19 | 15:15
▼ 1 antwoord verborgen

Freek is het beeld van de wanhoop. Angst, dood en verderf is wat de linksedeugmensen prediken. Demoniseren van anderen, monddood maken en zelfs oproepen tot moord. Zoals ze dat eerder ook hebben gedaan. De geschiedenis herhaalt zich. Geen argumenten meer, want ze hebben geen oplossingen. Alleen nog maar irreële angsten dat ze de mensen proberen aan te praten. Trap er niet in mensen. Ga naar het licht, en kom uit die enge donkere linkse kerker. Het zonnetje schijnt.

Wim Venijn | 24-03-19 | 14:16

Zoveel mensen wilden rechts stemmen. Meer dan de helft van Nederland. Dat wil wat zeggen van onze huidige tijdgeest, maar dit was al lang ook zo, want Nederland was toch nooit echt helemasl links? Er is eigenlijk niks veranderd.

Jan Onbewoond | 24-03-19 | 14:12 | 6

@Tietmier | 24-03-19 | 14:29: Onzin. Velen thuisblijvers blijven thuis juist omdat ze het interesseert en omdat ze politiek geëngageerd zijn en van hun landje houden. Thuis blijven is een keuze, net zoals een stem uitbrengen.
--
FvD stemmers hebben juist NIET gekozen. Denken ze wel maar hebben ze niet gedaan. Want.. en deze zal moeilijk zijn voor velen FvD-ers.. Een keuze uit 1 is geen keuze.

Mark_D_NL | 24-03-19 | 14:35

@Mark_D_NL | 24-03-19 | 14:35: onzin. Thuisblijvers zijn af want uit links onderzoek blijkt dat die allemaal FvD zouden stemmen. Dan schade was dan nog groter geweest voor links Nederland. Al hoe wel jij natuurlijk denkt dat ze allemaal links zouden stemmen... tja... moeten ze de volgende keer toch maar gaan stemmen he.

echtpaul | 24-03-19 | 14:42
▼ 3 antwoorden verborgen

Huh! Freek..? Dacht dat die man reeds lang niet meer onder het gepeupel was.

Mogwai | 24-03-19 | 14:05

Links begint steeds enger en extremistischer te worden. De totaal onrealistische maatregelen mbt het klimaat zijn als speerpunt gemaakt en leiden volkomen af van de werkelijke problemen. de toekomst voor de jeugd beter maken, terwijl de huidige regering met een enorme boog om de problemen van nu heen loopt. Door het instant houden van de huidige coalitie berust men blijkbaar in het verwaarlozen van de huidige actuele problemen en zadelt daar de jeugd mee op, terwijl dat hele geneuzel over het milieu puur als bliksemafleider is ingezet. En Freek ? Freek speelt alleen nog maar Freek in bange dagen.

Ruikbaard | 24-03-19 | 14:02

En dit is woord voor woord de vinger op de zere plek.

Schijngestalte | 24-03-19 | 14:01

Wel jammer dat Freek zijn generaalscustuum niet aanhad tijdens het boekenbal.
Zouden de gepolariseerde partijen ooit nog om de tafel gaan zitten of is de oorlog eigenlijk al uitgebroken.

bodemloos | 24-03-19 | 13:57

Vroeger, heel vroeger, was links fatsoenlijk.

Ruud Hazes56616330 | 24-03-19 | 13:57 | 5
-weggejorist en opgerot-
bodemloos | 24-03-19 | 14:08

Denk eerder ... nooit! Heb het zeer grof aan den lijve ervaren. Een levenslange weerzin voor links aan overgehouden. Gevoelloos volk dat niet op eigen waarneming vertrouwt. Hebben daar ´het boekje´ bij nodig.

Rest In Privacy | 24-03-19 | 14:31

Waar heb je het precies over?
Mensen als Willem Drees? Die tijd?

kloopindeslootjijook | 24-03-19 | 15:19
▼ 2 antwoorden verborgen

""(..)wij hebben gelijk, we love our leader! hemeltjelief, wat gebeurt hier? Wist niet dat Nederlandertjes als zo ver heen waren...""
@Mark_D_NL | 24-03-19 | 14:05:
Het lijkt wel of je het over Groen Links hebt met hun nep imitatie-Obama leider

telelezer | 24-03-19 | 15:37

Ach je hebt ook maar 1 Volkert nodig, toch?

The2Amendment | 24-03-19 | 15:47

@Diotima | 24-03-19 | 14:29: krokodillen mag je waarschijnlijk ook niet meer zeggen hoor want niet halal.

The2Amendment | 24-03-19 | 18:40
▼ 14 antwoorden verborgen

In Nederland zou ik niet weten, wie of wat gevaarlijker is voor Onze Joods/Christelijk/Humanistische cultuur, links extremisten of islam extremisten en is het daarom misschien, dat die elkaar zo goed liggen?
Je zou bijna zeggen, daar gaan we weer, het zal weer met poeptaarten en demoniseren beginnen, daar het erop lijkt, dat de linksche elite hun macht kwijt kan raken aan patriotten van Nederland.

Rivpim | 24-03-19 | 13:54 | 6

@BaldEagle | 24-03-19 | 14:09:
Jij wil die 150 andere culturen die nederland heeft opgenomen ook allemaal vermelden als hoofdcultuur?

bodemloos | 24-03-19 | 14:11

Vergeet vooral niet dat het grote aantal FvD kiezers voornamelijk te danken is aan Rutte's stommiteit van koopkrachtdaling en de voorgenomen miljardenvernietiging door deklimaatpsychose van Rutte en trawanten.
De dictatuur door Brussel, de omvolking door moslims, aanranding van onze dochters, inbraken, moorden, we laten het allemaal gezapig over ons heenkomen. Maaaarrrrr: kom de Nederlander niet aan z'n
portemonee want dan wordt hij (m/v/abcdefghikjlmnopquertyuiop) eindelijk wakker. De grote vraag is hoeveel meer zullen er wakker gaan worden en hoelang blijven ze wakker voordat lethargie opnieuw inzet, want: geef het volk brood en spelen en draai weer ze een rad voor ogen, daar is Rutte een sluwe meester in

telelezer | 24-03-19 | 14:13
▼ 3 antwoorden verborgen

"Sommige van die teksten... wie ze leest gaat uit zijn mond stinken."
Scherp en beeldend verwoord. Hup master H!

Rest In Privacy | 24-03-19 | 13:54

Freak mag zich laten horen want linkse BNner, juich juich, juich
Geert laat niet eens zichzelf horen,
maar zijn publiek, boeh, boeh, boeh,
dood met die man.
?

Duid eens Rutte?

Kanarie_Geil | 24-03-19 | 13:50 | 2

Rutte duidt niks. Doet alleen gratis duiten in dure zakjes.

Rest In Privacy | 24-03-19 | 13:55

Ik ben Forum-moe.

sjef-van-iekel | 24-03-19 | 13:50 | 11

@DankeSchon | 24-03-19 | 16:23: ik mag toch wel aangeven dat Forum wat mij betreft veel in het nieuws is? Ook op GS. Hiddema zijn review over Freek zijn review over FvD winst. Kom op.

sjef-van-iekel | 24-03-19 | 19:18

@EefjeWentelteefje | 24-03-19 | 16:48: Hij schrijft dat hij mij moeder is maar dat is hij niet gezien het taalgebruik. Verder wenst hij dat slappe lullen en afa lekker bij hem komen. En hij is bijna 60. Vies oud mannetje dus. Deert me niet.

sjef-van-iekel | 24-03-19 | 19:23
▼ 8 antwoorden verborgen

De FvD is de grootste dwergpartij, naast die andere 7 dwergpartijtjes. "Ze steken er net met hun puntmutsje bovenuit.", stond in de NRC. Een rake villeine constatering, die de agressie van links toch tot bedaren zou moeten brengen.

FvD en PVV zijn als distansierende dwergpartijtjes irrelevant als ze geen raakvlakken met de andere 6 dwergen kunnen bouwen.

Het ergste van de uitslag is nog wel, dat de vier dwergen die tegen referenda zijn (VVD, CDA, CU, SGP) meer dan 1/3e van de zetels hebben in de Eerste Kamer. De referendum-dwergen hebben nipt verloren. Dan heb ik er niks aan de FvD boven de andere dwergjes uitsteekt, met zijn puntmuts.

Het correctieve bindende referendum is door afgelopen verkiezingen de komende 4 jaar onmogelijk gemaakt door het electoraat. Dat is een groot verlies voor iedereen in NL die vooral zichzelf serieus neemt.

tipo | 24-03-19 | 13:49 | 12

Ik moet lachen om je feitelijke relaas. Ik denk al heel lang dat ik met nederlanders moet vechten. Te dom om te kakken.

SmaritesII | 24-03-19 | 15:10
▼ 9 antwoorden verborgen

""Zuurstof verdwijnt waar GroenLinks verschijnt.""
@ Conan de Rabarber
En miljoenen waardevolle insecten verdwijnen ook door hun ons door de strot gedouwde windmolens

telelezer | 24-03-19 | 13:48 | 4

Windmolens zijn slecht voor insecten.
Windmolens zijn slecht want horizonvervuiling.
Windmolens op zee zijn slecht want vogeltjesgehakt.
Zonneparken zijn slecht voor insecten en overige weidebewoners.
Zonnepanelen op je dak zijn slecht voor..... (komen ze over een jaar of 3 mee)
Russisch gas is slecht want Vladje zou de kraan eens dicht draaien.
Kerncentrales zijn slecht want, waar laten we het afval.

Kortom... het zal nooit goed zijn.

normanius | 24-03-19 | 13:59

Windmolens zijn zeker niet onverdeeld leuk.
Maar insecten verdwijnen door de aanwezigheid van windmolens? Hoe zit dat?

kloopindeslootjijook | 24-03-19 | 15:21
▼ 1 antwoord verborgen

Wat een verschil. Theo Hiddema zegt zijn eigen mening en laat een ieder die hem beluistert zijn of haar eigen mening vormen in vrijheid. Freek de Jonge preekt iets waarvan hij af wil dwingen dat het méér is dan zijn eigen mening en hij gunt wie hem beluistert geen vrijheid: je moet en zult het met hem eens zijn. Dat amechtige, benauwend eenkennige, dat laat de linkse kerk zo vaak in een weeïg makende herhaling zien, dat je je afvraagt of er een debiliserende demonie in deze congregatie is gevaren. Waarlijk, heb je Freek gezien, dan heb je heel links met al het hatende geschuimbek gezien. Wat Thierry Baudet en Theo Hiddema bewerken is een geestelijke opwekking: u mag weer vrij voor uzelf denken; het komt aanvliegen met klapwiekende uilen en noorderlicht, niet in hapklare popie-Joopie brokken. Het is welbeschouwd een uiterst tegendraads 'populisme' waarmee Thierry en Theo de theaterzalen van Nederland laten daveren. Want ze zetten aan tot zelf nadenken.

Eeuwig..Op..Vakantie | 24-03-19 | 13:48 | 3

Goed geformuleerd!

telelezer | 24-03-19 | 14:26

Mooi !

Rest In Privacy | 24-03-19 | 14:43

Dat heeft te maken met de domineesmentaliteit die vooral bij links welig tieren.

5611 | 24-03-19 | 22:15

The times they are changing
Wat is progressief en wat conservatief?
Progressief in de betekenis van verandering ten opzichte van de gevestigde opvattingen.
Vroeger associeerde men progressief met links en behoudend met rechts.
Eigenlijk boeiender dan de begrippen links en rechts.

kloopindeslootjijook | 24-03-19 | 13:47 | 4

Tegenwoordig is progressief links : niet meer zelf nadenken, jouw mening mag niet gehoord worden en je bent een rascist.

echtpaul | 24-03-19 | 14:53

Je zou zeggen dat er iets als progressief rechts is gekomen.

kloopindeslootjijook | 24-03-19 | 15:23

Globalisme vs. natiolanisme.

Mogwai | 24-03-19 | 16:28
▼ 1 antwoord verborgen

Verbeten rotkop van die Frekie

Vroegkaal | 24-03-19 | 13:44

Exact. Mooie duiding.

Gewone_mevrouw | 24-03-19 | 13:43

Links kan zó niet tegen hun verlies/nederlaag! Hahahaha.... en die Freek? Opzouten man, waar haal je de brutaliteit vandaan, hoe hoog schat jij jezelf in? Ik heb nog nooit om je kunnen lachen, snap niet eens dat jij ooit een podium hebt gehad, ga toch weg joh, je mag niet eens in de schaduw van b.v. Toon Hermans staan.

pino2 | 24-03-19 | 13:42

De reacties van de media en aanverwanten op de verkiezingsoverwinning van Baudet zijn net zo hysterisch als de reacties op de overwinning van Trump in 2016.

Kaskensj | 24-03-19 | 13:37

linkse mensn zijn alleen nog in staat,
om de aanwijzingen aan de binnenkant,
van die plaat voor hun kop,
te lezen.

Kanarie_Geil | 24-03-19 | 13:35 | 2

Vandaar die vastgelopen langspeelplaat.
Er is nix nieuws,
links is regressief.

Kanarie_Geil | 24-03-19 | 13:37

LOL

echtpaul | 24-03-19 | 17:14

De coalitie heeft nu de kans om te reageren op het fatsoenlijk rechtse signaal die Nederland heeft gegeven. Als ze hun hachje willen redden, moeten ze eindelijk eens hun beloftes nakomen, ondanks de compromissen. Al is het maar één belofte.
Rutte had bijvoorbeeld de kans om het geld dat overblijft vanwege de afschaffing van de dividendbelasting die gelukkig niet doorging, te geven aan bijvoorbeeld onderwijs, zorg, veiligheid, maar nee hoor, het moest weer naar het bedrijfsleven. Hier had Rutte in mijn beleving een mooie geste kunnen maken, maar heeft dat niet gedaan. En nu ze ook nog getekend hebben voor dat waanzinnige klimaatakkoord...
Dus nogmaals, coalitie, pak je kans om jullie hachje te redden en wees er eens een keer voor ons en neem realistische beslissingen.

hotbrasil | 24-03-19 | 13:33 | 4

@Trumme | 24-03-19 | 13:49:
En ook dat gezemel over hoge werkdruk. Leraren blijven ambtenaren en ik heb er nog nooit een gezien die overspannen thuis zit vanwege te hoge werkdruk. Uitzonderingen daargelaten.

Rest In Privacy | 24-03-19 | 15:30

De problemrn in het onderwijs zijn van voorbijgaande aard. Gezien de demografische ontwikkelingen hoeft er zeker gern geld meer bij, over 20 jaar zijn er 25% minder leerlingen. En 25% meer 65+ inwoners. Dus minder naar het onderwijs en meer naar de zorg.

The2Amendment | 24-03-19 | 18:46

@Trumme | 24-03-19 | 13:49: Klopt, extra geld voor onderwijs gaat alleen en uitsluitend naar gebouwen en overhead. Onderwijzend personeel wordt alleen maar afgeknepen, lastig gevallen met rapportages voor die extra managers en opgezadeld met de multiculturele geneugten. D666 is niet de partij voor onderwijs, D666 is de partij voor onderwijsmanagers.

5611 | 24-03-19 | 22:19
▼ 1 antwoord verborgen

Mensen stemmen niet "massaal op Baudet" en al helemaal niet op zijn partij. Mensen stemmen massaal (ruim 80%) op iemand of iets ánders. In voetbaltermen staat Baudet met 8-2 achter.

wil van reem-talma | 24-03-19 | 13:31 | 7

Dat doen ze in N-Korea niet.

Trumme | 24-03-19 | 13:51

Massaal, terwijl bijna 50% thuis bleef. Wat is daar zo massaal aan. Ik zou als ik Baudet was en zo begaan was met hut Land eens gaan nadenken over het feit dat 50% niet eens meer de moeite neemt om te gaan stemmen. Dus ook niet op baudet cum suis. Vrij ernstig oogklep gedrag. Niet alleen van baudet heur, ook van al die andere partijtjes. << Zeg dit maar even anders krijg ik de Baudet adepten weer over me heen.. vinden ze weer dat baudet gedemoniseerd wordt, het, nu al, typische FvD calimero gedrag.

Mark_D_NL | 24-03-19 | 14:09

@Mark_D_NL | 24-03-19 | 14:09:

Inderdaad. Kun je nagaan. 50% bleef thuis, terwijl het al vooraf gonsde dat veel mensen op FvD gingen stemmen. Dan heeft die 50% die niet is gegaan dus geen enkele moeite gehad met ‘het grote facistische gevaar’ wat aanstaande was werkelijkheid te worden. En hebben degenen, die wél begaan zijn met de besturing van ons land én de moeite hebben genomen om naar de stembus te togen, voor het grootste deel gestemd op FvD. Die 50% , die niet zijn gegaan, hebben Jesse, Sybrand, Rob, Tunahan enz. toch mooi in de steek gelaten.

Geen waardeoordeel, doch slechts een constatering hoor...

DankeSchon | 24-03-19 | 16:33
▼ 4 antwoorden verborgen

Van Rossem heeft echt een gouden pen. Deze tekst is poëzie waar menige kuthoer van het boekenbal nog een puntje aan kan zuigen.

kalescheet | 24-03-19 | 13:31 | 1

Ik denk niet dat de deelneemsters aan het boekenbal überhaupt aan iets anders dan hun duim zuigen hoor; dat vinden zij vies, laat staan dat de liefde van hun man ooit door hun maag zal gaan. Maar dat is een ander verhaal.

DankeSchon | 24-03-19 | 16:37

Als je nog zwevende kiezer was dan moge nu toch wel duidelijk zijn aan welke kant de weldenkende mensen zitten? Allemachtig wat een infantiele slechte verliezers.

GroetenVanUrk | 24-03-19 | 13:29

De narigheid is al geboren een stelletje zwart gekleden klaplopers roepen op tot het doodschieten van Baudet. En er word totaal niet ingegrepen door de aanwezige politie.
Wat een naar links tering volk is het moet je ook niet med willen regeren. Een cordon sanitair is op zijn plaats rond dat groen links tuig.

taylor 1000 | 24-03-19 | 13:29

Freek wilde “brand!” schreeuwen in een vol theater, gelijk hét klassieke voorbeeld van de Amerikaanse restrictie op het 1e amendement, zoals hij dat wel deed in zijn boekenbal voorstelling van 2000. www.freekdejonge.nl/blog/voorstelling...
Maar niet alleen is er geen brand, er volgde ook geen paniek. Ondanks een zaal vol gelijkgestemden had iedereen in die zaal en ver erbuiten plaatsvervangende gêne en schaamte... “Ga zitten, seniele ouwe gek. Jouw dagen zijn geweest en geteld. Ga dood met nog een beetje waardigheid.”
Het is eigenlijk heel treurig, zo’n langzaam stervensproces van een clown.

Stormageddon | 24-03-19 | 13:29 | 3

Clown? Ik heb nog nooit een lachspier verrekt bij Freek.

pino2 | 24-03-19 | 13:45

Je hebt mensen die heel hard Brand roepen en mensen die heel hard Help roepen, meestal worden de mensen die Brand roepen eerder geholpen (aandacht) dan mensen die Help roepen (lastiger). Mensen die vaker Help hebben geroepen leren gaanderweg hun eigen boontjes te doppen en raken geirriteerd door Brand roepers.... zoiets?

hetgingperongeluk | 24-03-19 | 14:04

Zo vreemd dat een figuur als Berbaar hier al tijden een enorm podium krijgt en neemt maar op de Joop krijgen andersdenkendendanzijzelf geen enkel podium.

Reacties van andersdenkenden worden niet eens geplaatst. Zegt toch wel iets over GS en de barmhartigheid van deze site. VvMu is een groot goed. Maar wordt niet in praktijk gebracht door de witte onderbroek. Over inclusiviteit gesproken.

aamert | 24-03-19 | 13:28 | 3

De reaguurders waar u het niet mee eens bent, juist die Ettur's die luizen in de roze pels zijn nodig om niet tot een ingeslapen echoput als bijvoorbeeld de Joop te verworden. Het tegengeluid is van belang, en soms heel soms moet ik zelfs om ze lachen, en gelijk geven. Het enge van arbitraire censuur vooraf is dat een de redactie onwelgevallige mening niet mag bestaan. De keuze om de correctie/joris achteraf te doen is inderdaad een van de krachtpunten van deze site.

Ceevoo | 24-03-19 | 13:41

Juist, en kom je dan eens in een discussie met iemand van de "juist" denkende Joop elite dan gaat de moderator ingrijpen als je zo iemand in het nauw drijft.
Kortom een discussie is niet mogelijk en als er eens wat doorkomt wordt je huid volgescholden.

Zapata10 | 24-03-19 | 13:57

@Zapata10 | 24-03-19 | 13:57:

Ik heb er dik twee jaar geleden een permaban gekregen. Maar ik kom er nog heel regelmatig, om te kijken wat voor zure stukjes Han vd Horst nu weer schrijft enzo.

Maar ik heb het idee (bewijzen kan ik natuurlijk niets), dat de Joop echt tientallen, misschien wel honderden bans heeft uitgedeeld de laatste twee jaar. Je ziet het m.i. aan het aantal comments bij de artikelen, dat zijn er altijd maar een handjevol, slechts een enkele keer meer dan 30. Terwijl het in "mijn tijd" altijd makkelijk over de honderd ging, bij haast elk onderwerp. Ik vermoed dat de "verhouding" rechtse rakkers / linkse deugers veel te veel in het voordeel van de rakkers uitsloeg, en dat kan natuurlijk niet op een linkse site als Joop ("waar we op een prettige manier met elkaar discussiëren", zo staat het geloof ik in de statuten). En dan ga je maar "zuiveren", zo lijkt het.

Sluit dan de commentaren helemaal af, zoals die doorgeradicaliseerde, extreem-linkse Peter Breedveld op zijn sneue FrontaalNaakt sitetje. Hij liet laatst weer commentaren toe, maar omdat daar ook regeerders tussen zaten die niet tot zijn vaste kliekje claqueurs behoorden, heeft hij de reageermogelijkheid weer de nek omgedraaid.

Er zijn niet veel podia waar je "echt" kunt discussiëren met moderatie achteraf, ipv vooraf. Dit is één van de weinige.

Dr_Johnson | 24-03-19 | 14:16

Ik wens helemaal niemand dood. Ik wens Theo Hiddema wel een heel lang leven toe!

Rest In Privacy | 24-03-19 | 13:27 | 2

En freek ook. Dat hij maar lang mag genieten van de wende.

Pimp my Voortuin | 24-03-19 | 13:33

Ik ook. Maar dan moeten de bedreigingen die nu 'bon ton' zijn een halt toegeroepen worden want we weten uit ervaring welk moordenaarsklimaat hiermee geschapen wordt.

Montesquieue | 24-03-19 | 13:34

Freek is van mening dat hij het gelijk altijd aan zijn zijde heeft. Die mening mag Freek hebben. Om je mening nou gelijk door te drammen op een festijn..... Dan ontneem je juist anderen hun mening.

Oepsie1234 | 24-03-19 | 13:23 | 2

Als je denkt dat je altijd gelijk hebt moet je nodig naar de psychiater.

Mijn klomp breekt | 24-03-19 | 13:31

@Mijn klomp breekt | 24-03-19 | 13:31: Freek is een narcist.

pino2 | 24-03-19 | 13:46

Freek heeft het toch wel eens meegemaakt dat tijdens zijn show twee mensen op het podium klommen om hun ding uit te spreken. Deze show werd uitgezonden op tv destijds. Saillant detail: in zijn boosheid sprak Freek de wens uit om deze mensen aan het gas te zetten.

Arnold Layne | 24-03-19 | 13:21 | 3

In het licht van de huidige waan(zin) een uiteraard verschrikkelijke opmerking te noemen. Het zou nu toch bij een (on)zinnig mens als de Jonge toch duidelijk moeten zijn dat inductieplaat en warmte pomp de oplossing zijn, en het gas iets uit het verleden is. Mogelijk heeft de Jonge een verlangen naar de tijden dat nationalistisch links groot in Europa was. Die hadden ook al iets met gas. Helaas voor de Jonge is hij in 1944 dus te laat geboren om mee te kunnen doen met dat specifieke linkse feestje.

Ceevoo | 24-03-19 | 13:33

Linkje?

Rest In Privacy | 24-03-19 | 13:45

Zal wel doorgestoken kaart zijn geweest. Freek is een manipulatie grootmeester.

kaasfondue | 24-03-19 | 14:04

Wat dhr. de Jonge niet schijnt te beseffen is dat mensen massaal op Baudet en zijn partij stemmen, en als Freek van de partij is op tv men massaal op een ander kanaal afstemt.

Ceevoo | 24-03-19 | 13:17

@vanrossem

“terwijl het zand van de tijd door zijn vingers glipt en naar de andere kant van de zandloper stroomt...”

Hou dit vast! Je bent cool als je dit kunt schrijven.

Happy People | 24-03-19 | 13:09 | 3

Sjerrie kan het zo in zijn volgende speech gebruiken.

modderator | 24-03-19 | 13:11

Korrel voor korrel
de zandstrooier in je hoofd
stelt het weten nog even uit

Zo glipt korrel voor korrel
het laatste zand door je vingers

je lege handen eisen alles op
en vullen je lijf met leed en last

later kun je zelf de zandloper keren
en zul je het pad vervolgen

Jo Ghijsen

Is dit nog nieuws? | 24-03-19 | 13:15

@ is dit nog nieuws

Kom hier, dan krijg je een dikke pakkerd van me

Happy People | 24-03-19 | 13:42

Je gelooft het niet... Theo Hiddema is 74 en Freek de Jong is ook 74.
Als je ze op TV ziet dan zou je zeggen dat de een 10 jaar jonger is dan de ander.

Ben 66 en 20 jaar geleden ben ik van links naar rechts overgestapt, vanaf die tijd voel ik me 12 jaar jonger... een stuk vrijer.
Je ziet dit duidelijk op TV bij de linkse NPO --> veel dingen mogen NIET gezegd worden... je mag niet zeggen:
- dat veel EU-landen wel het schone aardgas blijven gebruiken
- dat Polen en Oost-Europa geen opvang en huisvesting van migranten uit Afrika en moslimlanden doen... dat Zweden en Denemarken na wir schaffen das strenger zijn geworden en een limiet en stop hebben ingevoerd
- dat we de knecht van Brussel zijn... en ieder jaar 8 miljard euro moeten afdragen aan deze bodemloze put, zodra Engeland wegvalt wordt het 13 miljard

Dit zijn dingen wat je bij de publieke omroep en in linkse media niet mag zeggen... het wordt verzwegen dan wel direct afgekapt.

sociaal_econoom | 24-03-19 | 13:06 | 8

@John McClane | 24-03-19 | 13:29:

Ik moet je helaas teleurstellen. Niet iedereen heeft écht een eigen mening. Er zijn er veel die slechts volgen wat een ander vind. En dat is eng.

DankeSchon | 24-03-19 | 16:39

@DankeSchon | 24-03-19 | 16:39:

Voor de duidelijkheid: dit is niet een verkapte reactie naar jou, Sociaal Econoom. Ik snap best dat je kunt switchen.

DankeSchon | 24-03-19 | 16:40
▼ 5 antwoorden verborgen

Beste Freek, het klinkt best wel aanmatigend om te denken dat je al dood bent. Je krijgt best wel shit over je heen. Als we puur naar de feiten kijken, de afgelopen 50 jaar hebben we jouw generatie, de betweters aan het woord gelaten. Toen jij nog hip was noemde je jezelf hippie. Lang haar, ongewassen sukkels, die in mijn generatie naar de kloten werden geslagen. Ja, we hadden de uitwassen van je stinkende generatie ook in onze klassen. Ik heb me 50 jaar niet bemoeid met het besturen van dit land, dat deden jij en je kornuiten. Corruptie en een linkse doctrine was mijn deel. Alweer een linkse doctrine. Freek, jij moet echt heel goed begrijpen dat jij nog leeft bij de gratie van mij. Ik sta al 50 jaar aan de zijkant en zie dat jij dit land Verkk hebt, samen met je kornuiten. Van het ene subsidiepotje naar de andere rennend, een lapzwans wat nog nooit economie heeft bedreven waar een kind van kan eten. Ik kom uit de volgende generatie, en heb 50 jaar je bullshit gehoord. Ik ben een beetje klaar met jou en je '68 generatie. Wij hebben ons nooit laten horen, en wij waren ook niet je kinderen. Een generatie die hun eigen kinders schuld, boete en betalen moet je, aanlult. De nieuwe linkse kerk, nadat jullie de oude kerk in hun bek spuugde. Jullie hebben zelfs newspeak ingevoerd, politiek correct lullen, en wee degene die dat niet doed. Freek, pik... zie het gewoon als het is. Jouw generatie stond op, maar is het zelfde verworden wat we in onze geschiedenisboeken lezen over dictators. Bij de gratie van mij, leef jij nog. Mijn generatie heeft te lang zijn kop gehouden. Alle generaties daarna kunnen ons dat kwalijk nemen.

SmaritesII | 24-03-19 | 13:05 | 4

@Is dit nog nieuws? | 24-03-19 | 13:15: Godschristus nogantoe!

aamert | 24-03-19 | 13:20

Grappig hé, zodra je een linksmensch de waarheid verteld,

wordt je bij Hitler’s Socialitische Arbeiderspartij geplaatst.

Kanarie_Geil | 24-03-19 | 13:27
▼ 1 antwoord verborgen

Freek heeft jarenlang mensen plezier gegeven, andere tijd, andere ideeën and so on. En nu opeens is Freek het kwaad zelf geworden. heel apart. Het is dan wel een linkse lul,. maar in zijn tijd was hij gewoon mainstream. Snap niet zo waarom mensen zo haten op die man. Haten op BAudet is een doodzonde, maar een ouwe kerel met wat achterhaalde ideeën uitkafferen is wel Bon Ton... Tsja...

Mark_D_NL | 24-03-19 | 13:05 | 6

Je vergeet dat Freek mainstream was voor mensen zoals jij, maar er waren genoeg Nederlanders die zich ergerden aan het getrap tegen van alles en nog wat.Dezelfde groep die nu klaar is met de onverdraagzaamheid van links en die niet racistisch is noch tegen het achterlaten van een schone aarde voor onze kinderen. Alleen is die groep klaar met het nog altijd betweterige gezeik, dertig jaar nadat Freek volgens jou mainstream was en omdat ze nog steeds de maat genomen wordt als hun vrijheid van meningsuiting geen links accent heeft.

wimaa | 24-03-19 | 13:28

Omdat hij links is en links mij niet een eigen mening gunt. Enkel de hunne deugt. Heb hem altijd verafschuwd. Plezier geven... niet aan mij.

Rest In Privacy | 24-03-19 | 14:49

Freek is een hypocriete en pathetische jankerd. That’s why, markie.

kempenaer | 24-03-19 | 21:22
▼ 3 antwoorden verborgen

Die goeie ouwe Freek, die me nota bene leerde lachen om Anne Frank: 'Ze zitten in het achterhuis! Ze zitten in het achterhuis!'

Axelvon | 24-03-19 | 13:03 | 5

@telelezer | 24-03-19 | 13:07:
Nou ze werden in die tijd door Wim Kan dus Dram en Preek genoemd in plaats van Bram en Freek.

Roadblock | 24-03-19 | 14:41

Bram en Freek waren talentvolle prettig gestoorde chaoten. De commentaren slaan weer nergens op. Want Axelvon's grap is van ver na Neerlands Hoop.
Freek heeft gelijk, het is jammer dat ze die verzamelbox niet samen hebben kunnen presenteren.
Als ik nu aan Bram denk dan denk ik aan zijn solo songs. En als ik aan Freek denk aan zijn solo shows. Dat waren de 80s en voor Freek ook de 90s. Neerlands Hoop is de 70s. Het was mooi allemaal.

Shareholder II | 24-03-19 | 19:55
▼ 2 antwoorden verborgen

Och die linkse kliek. Kiek ze gaan, kijk ze eens inventief zijn. Hebben ze weer een nieuw woordje erbij om voor zich uit te stamelen/op kartonnen bordjes te kladderen:

Afrofobie.

Wat ben je dan kansloos, heb er zelf geen woorden voor. Maar ik ben dan ook niet inventief. Naja, ik kan aardig goochelen met diverse flessen drinkvocht icm lichter spul als koffie en tomatensap, versterkt met diverse verse kruiden voor een gezonde touch.

Zo blijft een mens, i.t.t. tot zo'n malle autofellatio'erT als Freek, lang houdbaar - een gezonde geest in een gezond lichaam.

chicago river | 24-03-19 | 13:01

Freek? Die is toch al dood en vergeten?

Alco-de-Holist | 24-03-19 | 13:00

Helemaal geweldig dé Hiddemeister.. maar misschien kunnen hij en de Lavendelprins iets minder theatraal doen, dan begrijpen meer mensen de boodschap, je ziet dat ze er in de tweede kamer er al moeite mee hebben om het te begrijpen zo af en toe.. kan niet wachten tot de verkiezingen!

myrna1965 | 24-03-19 | 13:00 | 11

@Berbaar | 24-03-19 | 13:07:
He, Brabbelbeer. Ben je daar eindelijk. Ik dacht wel dat je je een tijdje niet zou vertonen na deze uitslag.
Oh ja, Ik zou je nog herinneren aan je voorkiezingsvoorspellingen over
Baudet en 'zijn marginale partijtje' weet je nog?
Net als bij de verkiezing van Trump zeg ik weer tegen je:
Hij heeft gewonnen-Eat yur heart out.
En ik heb donderdag met de champagne nog op je geklonken:
"Op de uitslag Brabbelbeer, Proost!"

Roadblock | 24-03-19 | 14:47

@Berbaar | 24-03-19 | 13:07: bij de VVD, onze Vereniging Van Dieven? Over 2 jaar is Markje in Brussel de enige zonder strafblad. Lachuhh.

The2Amendment | 24-03-19 | 18:50

@Berbaar | 24-03-19 | 13:07:
Lekker wat frisse pilsbiertjes gedronken op de prachtige winst van FvD. Groter dan de VVD. Die premierbonus van Rutte heeft het niet gedaan hè Bertje...

kempenaer | 24-03-19 | 21:21
▼ 8 antwoorden verborgen

Het eind van de jaren zestig is vele malen verkondigd. Maar de jaren zestig zijn nog springlevend. Klassiek links is in de jaren zestig ondergraven. Groenlinks is de partij van het typische jaren zestig links, en die is momenteel de grootste linkse partij. En de kern van het jaren zestig links is decadentie: vrijheid zonder verantwoordelijkheid, cultuurelativisme, geen beschavingsideaal, waardenloosheid, postmodernisme. Baudet met zijn FvD heeft het in zich om de jaren zestig nu echt te beëindigen. Bildung, verder reiken, concentratie. Warempel, juist om het verdwijnen hiervan sinds de jaren zestig treurt Freek de Jonge zo heel erg! Juist hierin zit zijn pessimisme.

Rest In Privacy | 24-03-19 | 12:58

Ik vraag me iedere keer weer af welke puppeteer via de platte reet van Freek zijn bek laat bewegen. Die persoon moet wel heel gedreven zijn in het in stand houden van een klinisch doodverklaarde oproerkraai.

De waard zijn gast | 24-03-19 | 12:57

Mijn Oma zei altijd: Wat gij niet wilt dat u geschiedt, doet gij dat ook een ander niet.
--
Luisteren jullie FvD stemmers?

Mark_D_NL | 24-03-19 | 12:56 | 14

@Roadblock | 24-03-19 | 14:53: Whut? Ik heb het over wagner.. je weet wel, een van de grootste componisten ooit. Ik vermoed dat vanwege al dat meeloopgedrag er veel zogenaamde Wagnerliefhebbers bij zijn gekomen door Baudet. Dat is alles, Hitler vind ik een kudt componist.

Ggroengras | 24-03-19 | 22:19
▼ 11 antwoorden verborgen

Freek-achtigen, kolomschrijvers in NRC en Volkskrant, Jinek/DWDD-tafelheren/dames en dat soort zijn de echte haatzaaiers. Ongestoord kunnen ze hun gang gaan in de msm. Zij kweken met hun leugenachtige taal en met hun framende nazi-duidingen een sfeer waarin de Volkerts en tuig zoals gisteren in Amsterdam liep, een rechtvaardiging voor hun idiote gedachten en leuzen zien.

Fijnstoffer | 24-03-19 | 12:55 | 1

Helaas mag het gewoon. Fortuijn hebben ze ook mooi uit de weg gewerkt. En Wilders is al 10 jaar non-actief, ook dankzij Rutte.

Pislinq | 24-03-19 | 13:18

Als Freek zo mooi kon oreren als d'n Hiddema, dan had er misschien nog iemand geluisterd.
Misschien, want wanneer je een herdenking hebt verstoord ben je sowieso af.

Croxifoxio | 24-03-19 | 12:54 | 1

Rutte zei het al......... je hebt doeners en schreeuwers....... *proest*

Fatwabuster | 24-03-19 | 12:57

Hiddema is grappig. Nu weer buigen naar GL, want dat is PC. Ben benieuwd of morgen de kranten weer bruine hemden uit hun pen toveren.

LV-223 | 24-03-19 | 12:53 | 1

Hoezo 'buigen naar GL ?'

Zwizalletju | 24-03-19 | 12:58

Dank aan Freak en Prem, heeft best wel extra zetels opgeleverd voor Forum.
Stemmers Kiezen echt wel voor de mensen die zo onterecht aangevallen worden en zich op dat moment totaal niet kunnen verdedigen.
En als het kartel niet gauw van die klimaat en verdere histerie afziet zullen ze giga verliezen gaan lijden in de komende verkiezingen.
Zie m.n. de gepensioneerden en "lagere loonklasse" allemaal overlopen straks daar zij nu al amper rond kunnen komen en zéker geen geld hebben voor al die waanzin die op leugens is gebaseerd.

A333aan | 24-03-19 | 12:51

Zo’n Boekenbal, gaat dat nou over boeken of over linkse ballen(/kwallen)?

Slecht een keertje waardering gehad voor Freek. Dat was toen hij Peter R. sloopte in een uitzending van Pauw & Witteman.

Tja, verder weet ik niet waarom die man nou nog zo belangrijk of relevant wordt gevonden. Wat de Rollator-brigade toen leuk vond boeit me weinig, dat was nog in de tijd dat de PvdA volop de macht en ruimte had dit land finaal te slopen.

Freek verzuurt in de marge, terend op zijn “successen” van heel, heeeel vroeger.
Hiddema piekt juist op zijn oude dag: decennialang zeer succesvol advocaat, nu zeer succesvol politicus (en nog steeds succesvol advocaat).

Tja Freek, dus nu jij weer..

Kompromat | 24-03-19 | 12:51

De generatie van Freek heeft in 1968 zijn kans gehad, de PvdA (tot dan een arbeiderspartij) gekaapt en de macht gegrepen. Gratis studeren, kunstmatige ambtenarenbaantjes gefinancierd uit de gasopbrengsten. Iedereen links en toch de baten van een kapitalistische samenleving. Gastarbeiders om het vuile werk op te knappen. En koophuizen voor een prikkie.

Osdorpertje | 24-03-19 | 12:51

Waarom krijgt Freek zoveel aandacht..... negeren is véél effectiever. Hiddenmeister ook btw :-)

LostSandWich | 24-03-19 | 12:50

Zo het boekenbal verstieren als seniele idioot
Er is leven, er is leven na de dood
Lalalaa, lalalaa
Er is leven, er is leven na de dood.

Mark de Grootte | 24-03-19 | 12:50 | 2

een zeer profetische tekst van die gereïncarneerde trekpop.

De waard zijn gast | 24-03-19 | 12:59

Geniale en enig juiste reactie op de vertoning van Freek. Ik gun u een plek in een praatprogramma

Arnold Layne | 24-03-19 | 13:10

GS de afgelopen week: Thierry, Thierry, Thierry, Code Oranje, Thierry, FvD, FvD, FvD, Gulden, Gulden, FvD, FvD, Thierry
Vanaf morgen verwacht ik enkel topics die een plaatje bevatten van variaties van Thierry met een ding e.g. heggenschaar, kittens, piano en etc. met een viewcounter
Ongefundeerd gevoel trouwens.

Mocro070 | 24-03-19 | 12:50 | 9

@Mark_D_NL | 24-03-19 | 13:09:
Nou weet ik best wel wat maar veel ook weer niet. Weer wat geleerd. Al kreeg ik uit als zijn plempsels wel die indruk, e.e.a. gestaafd door zijn nick. Ook excusen aan die Hopjesmocro die geen moslim is..

De waard zijn gast | 24-03-19 | 13:14

@Mark_D_NL | 24-03-19 | 12:58: Jouw soort kiest liever de huidige coalitie waar vooral Jan met de pet blij mee is.

Koning BongoBongo | 24-03-19 | 13:28
▼ 6 antwoorden verborgen

Dat bedoelde Greet dus met toen hij het over ‘knettergek’ had.

overVecht | 24-03-19 | 12:47

Freek en de zijnen krijgen hun zin niet, lopen rood aan, worden boos, beginnen te stampvoeten, en als de kring volwassenen om ze heen ze negeert, ja, dan is het joelen geblazen. Net kleuters. Get-a-life.

chicago river | 24-03-19 | 12:47 | 1

Als kleuter werden zij waarschijnlijk steevast beloond voor dat gedrag door hun betuttelende en immer met hun kinderen in discussie gaande zogenaamde vrijgevochten ouders. Deze generatie is, hoe verklaarbaar, het surplus van wietrokende en LSD-slikkende hippies die onbeschaamd vrije seks predikten en praktiseerden.

De waard zijn gast | 24-03-19 | 13:09

" linkse narratief"
Uhh, een samentrekking van "nar" (= cabaretier?) en "tief" (= tief eens lekker op?)?

HogeNood | 24-03-19 | 12:46 | 1

En de rat zit in het midden.

De waard zijn gast | 24-03-19 | 13:09

-terwijl het zand van de tijd door zijn vingers glipt en naar de andere kant van de zandloper stroomt-

Fijn, lig weer te huilen. Wanneer gaat de politiek iets doen aan het fenomeen ‘tijd’?

RickTheDick | 24-03-19 | 12:46 | 1

Tijdtax, zo voor de hand liggend eigenlijk. Belasting betalen om het ouder te mogen worden in Nederland.

Van Urk | 24-03-19 | 12:57

Die uitgerangeerde clown is peanuts en eigenlijk niet zo interessant (meer). Zorgwekkender vind ik meer de beelden van gemaskerde anti-fascisten die zaterdag tijdens een demonstratie in Amsterdam openlijk riepen Thierry Baudet te vermoorden. Veroordeling hiervan door politici (pvda, gl) heb ik nog niet gehoord. Duistere tijden gaan we tegemoet, en daarmee bedoel ik niet TB...

Geil Kippetje | 24-03-19 | 12:45 | 3

ze hebben de snelweg niet geblokkeerd, dus dan mag het

telelezer | 24-03-19 | 12:49

Heel bijzonder. Bij een relletje op Urk werden er juist oudere beelden de archieven uitgetrokken met 'Geertje Wilders' scanderende lieden wat dan weer uitgebreid wordt uitgemeten in de media.

Van Urk | 24-03-19 | 13:06

Hopelijk worden de beelden geanalyseerd, het linkse tuig geidentificeerd (zullen vast wel meerdere plaatjes van in het archief zitten) en vandaag of morgen uit hun kraakpanden worden geschopt en afgevoerd naar Veenhuizen .

vranac | 24-03-19 | 13:47

Ook Freek de Jonge mag een mening hebben en van zich laten horen, als dat niet meer mag en kan, dan pas wordt het eng in Nederland. Zelfs als het bullshit is.

Kris | 24-03-19 | 12:44 | 9

Vertel dat maar aan Geert Wilders en het OM, je weet toch...

The2Amendment | 24-03-19 | 13:13

@Berbaar | 24-03-19 | 13:00: Jouw soort vindt ageren op welke plaats en manier dan ook altijd prima . Als het maar niet tegen de gevestigde orde is. Vooral de Antifa way heeft natuurlijk je voorkeur.

Koning BongoBongo | 24-03-19 | 13:31
▼ 6 antwoorden verborgen

.. over zombies gesproken. Heeft Marcel van Dam, in al zijn hem toegedichte wijsheid, zijn oordeel over het FvD al geveld?
Of wil de NPO niet in beeld komen als medeplichtige bij die vertoning.

Jan Passant mk2 | 24-03-19 | 12:44 | 1

Niet belangrijk.
Voor van Dam is iedereen minderwaardig.

Tilburgse bluf | 24-03-19 | 12:50

Kan iemand een deepfake filmpje maken van Freek op het lijf van Hitler?

Repetitive Beats | 24-03-19 | 12:44

Mooi geschreven van Rossem. Lekker kort ook

du Roi Soleil | 24-03-19 | 12:43

Dat die seniele ouwe man in zijn doodsstrijd geen morfine krijgt is dat ook een gevolg van het kabinetsbeleid?

Prof. Dr von Fotze | 24-03-19 | 12:42 | 1

Dat mag niet van Pia want dan bederven de organen. Het moet wel halal blijven.

The2Amendment | 24-03-19 | 13:14

Freek, de linkse uitvoering van Wimpie Bosboom. Verongelijkt met zijn vuistjes op tafel slaan wegens zijn eigen gelijk.

Willem_Oltmans | 24-03-19 | 12:42 | 1

Die heb je van Harry Turtle! :-)

keestelpro | 24-03-19 | 13:21

Ik zou graag een debat willen zien tussen Freak en Hiddema

AnnaJL | 24-03-19 | 12:41 | 4

@Jan Passant mk2 | 24-03-19 | 12:53: Freek is van de monoloog. Altijd al geweest. Vroeger voor groot publiek. Daarna voor klein publiek en as we speak staat hij waarschijnlijk ergens voor een spiegel tegen zichzelf te preken.

keestelpro | 24-03-19 | 13:19

Wat Passant zegt!

Rest In Privacy | 24-03-19 | 14:51
▼ 1 antwoord verborgen

Naar z'n vader : de Jonge, een verkeerde dominee is opgestaan... Treurig zeg.

Thoth | 24-03-19 | 12:40

Hee, een redelijke stem bij de staatsmedia? Mag dat nog?

Freek de Jonge is inderdaad zo'n zelfde zombie waarvan een hele Deugende lynchmob de moord op Pim Fortuyn mogelijk maakte.

Jan Passant mk2 | 24-03-19 | 12:39

Mooi geschreven beeldspraak

Franque | 24-03-19 | 12:38

Wat een baas die Hiddema, prachtig.

de uitbater | 24-03-19 | 12:36

Deze figuren hebben TOTAAL geen respect voor de FvD stemmers. Ze steken liever hun domme kop in het zand en zijn liever blind voor de argumenten van de "andere stemmers". Nee, deze extreem linkse idioot denkt dat hij ook nog wat voorstelt. Ik heb hem nooit begrepen en gewaardeerd en ik ben van bouwjaar 1960 dus ik weet waar ik over praat. "Deleten" deze Freak.

AnnaJL | 24-03-19 | 12:36 | 6

@Diotima | 24-03-19 | 13:11: ja want halsema en klaver en jetten moeten zwaar bewaakt over straat en in safehouses wonen omdat ze bang zijn voor een rechtse aanslag, toch? O nee wacht even, de aanslagen komen traditioneel net zoals de kogels altijd van links in NL. Vraag het maar aan Geert, Theo, Pim of Ayan. Maar dat doe je dan weer niet, he, deugertje?

The2Amendment | 24-03-19 | 13:17

@Diotima | 24-03-19 | 13:11: Hoe zou het toch komen dat er van FVD zijde weinig respect is..... misschien wel door jarenlange demonisering en uitsluiting ? Ik noem zo maar wat...

Koning BongoBongo | 24-03-19 | 13:33

@Diotima | 24-03-19 | 13:11:
De meeste FvD stemmers zijn nogal realistisch en krijsen niet verongelijkt en roepen niet om hun tegenstanders te vermoorden. Er zijn natuurlijk altijd uitzonderingen

telelezer | 24-03-19 | 13:40
▼ 3 antwoorden verborgen

@keestelpro | 24-03-19 | 12:42:
Nu niet, maar hij heeft er uitgebreid over geschreven, telkens weer. Wordt niet gehoord of gelezen door de Freken in dit land.

piloot47 | 24-03-19 | 12:46

Inderdaad Maartje van Weegen, Joop Daalmeijer , Pia Dijkstra zaten samen met Freak bij het zelfde terreur station Radio Freedom die ophitsten tot moord op de tegenstanders van het ANC (duizenden mensen in de fik gestoken ).

twitter.com/martinbosma_pvv/status/60...

Zwizalletju | 24-03-19 | 12:52

@piloot47 | 24-03-19 | 12:46: Ja "Minderheid in eigen land" een aanrader voor eenieder die wat meer wil weten over de strijd in Zuid Afrika.

meerkat | 24-03-19 | 17:01
▼ 2 antwoorden verborgen

""lieve mensen, is het verschil tussen winnen en verliezen""
Van Rossem | 24-03-19 | 12:12
Klopt. Kan ook niet anders, want Hiddema is een koning, en DeJonge is een loser.

chicago river | 24-03-19 | 12:34

In zekere zin heb ik wel respect voor Freek's actie. Dit is iets dat hij in de 70'er jaren ook zou doen. Hij is trouw aan zichzelf en meent nu het nieuwe fascisme te herkennen en meent nu te moeten ingrijpen. De balk in zijn eigen oog ziet hij echter nog steeds niet: Zuid-Afrikanen zijn met zijn nadrukkelijke steun door het ANC levend verbrand en daar neemt hij dan geen afstand van. Zie youtube filmpje hierover van Martin Bosma. Freek hoort bij een generatie die aan het verdwijnen is, maar zolang ze leven zullen ze selectief verontwaardigd zijn. Idem Paul - Pot - Rosenmuller en andere Antifa en geweldsgedogers.

Non_Smoking_Gun | 24-03-19 | 12:33 | 3

'Freek hoort bij een generatie die aan het verdwijnen is'
Nou de nieuwe lading links extremisten bonkt al weer aan de deur. Veel jonge mensen bij antifa maar ook vriendelijk links maakt het er niet beter op.
www.dagelijksestandaard.nl/2019/03/ba...

keestelpro | 24-03-19 | 12:37

Ongeveer hetzelfde als "eisen" dat we afstand nemen van onze zeehelden, maar vervolgens wel in dezelfde optocht mee marcheren met "dood aan Baudet" schreeuwende antifa's. Zie vorige topic.

gemeentereiniging | 24-03-19 | 12:40

Kan wel zijn dat hij trouw aan zichzelf is gebleven, en het kan ook nog zo zijn dat hij dit mag zeggen, maar het tijdstip waarop was niet kies. Net als de 3 vermoorde mensen werden herdacht begint meneer te schreeuwen. Onfatsoenlijk, zeer onfatsoenlijk. Verder mag hij van de toespraak van Baudet alles vinden wat hij er maar van wil vinden, maar onfatsoenlijk blijft hij wel in deze. Dat vind ik er van.

Peerkeoud | 24-03-19 | 14:47

Kan iemand volgende keer even tijdig contactlijm op de trapliftstoel van Freek smeren zodat hij z'n huis niet meer uit kan.

Conan de Rabarber | 24-03-19 | 12:33

Freek heeft natuurlijk ook wel door dat hij op zijn leeftijd, snel belangrijke keuzes moet maken........ Wil ik doodgaan in vrijheid onder Rutte 3 of onder dictatuur onder Baudet 1.

Succes Freek!

Fatwabuster | 24-03-19 | 12:32 | 5

Ik hoop dat de jonge nog lang genoeg leeft om de afrekening onder baudet aan den lijve te ervaren

du Roi Soleil | 24-03-19 | 12:45

@du Roi Soleil | 24-03-19 | 12:45: Welke afrekening?
De belangrijkste punten van de FvD is immigratie, klimaat en EU (willekeurige volgorde)..... de rest van de standpunten zijn inwisselbaar

Fatwabuster | 24-03-19 | 12:49
▼ 2 antwoorden verborgen

Ach links dragend Nederland onthult wie zij eigenlijk altijd geweest zijn; laffe meelopers zonder eigen brein, een ander verketterend maar niet in de gaten hebbend dat wat je zegt je altijd zelf bent!

pigadaki | 24-03-19 | 12:31 | 1

Trouwens Bram Vermeulen was heel wat intelligenter én origineler!

pigadaki | 24-03-19 | 12:32

Theo Hiddema kan bij mij niet meer stuk sinds het interview met Gert Berg waarbij ze een joint deelden,ik kan helaas het fragment nergens terug vinden .

luctor.et.emergo | 24-03-19 | 12:29

Gisteren was er een demonstratie tegen FvD in het GL bolwerk A'dam. Dan demonstreer je dus eigenlijk tegen de democratie of ben ik nou gek?

born2killn00bs | 24-03-19 | 12:28 | 3

GroenLinks demonstreert tegen alles wat niet GroenLinks is.

Conan de Rabarber | 24-03-19 | 12:34

Ja en dus voor fascisme.

Dirk III | 24-03-19 | 12:35

@Dirk III | 24-03-19 | 12:35:
Zuurstof verdwijnt waar GroenLinks verschijnt.

Conan de Rabarber | 24-03-19 | 12:40

#NeerlandsWanhoop

DMaN | 24-03-19 | 12:28

Links en verliezen of de zin niet krijgen. Da's altijd een moeilijke combinatie. Op een Joop zijn de druiven zuur deze week.

Mark van Leeuwen | 24-03-19 | 12:28

De belangrijkste vraag is natuurlijk...... Zit Freek alweer veilig in de dwangbuis

Fatwabuster | 24-03-19 | 12:27

Wat waren de criteria voor euthanasie ook maar weer? Ondraaglijk en uitzichtloos lijden? Nou, dan komt Freek volgens mij wel in aanmerking.
Sneu voor Freek dat ie dit allemaal nog moet meemaken. :)))

VanBukkem | 24-03-19 | 12:27 | 1

Hij heeft het over zichzelf afgeroepen met dat irritante lied van hem 'Er is Leven na de Dood'.
Harry Pater had er een leuke cover van gemaakt trouwens. Nou ja leuk, het eerste couplet dan. www.youtube.com/watch?v=qnqqPhLsfbM&a...

keestelpro | 24-03-19 | 12:31

Wel een treffend beeld dat Hiddema schetst, dat van de Linkse Kerk, waar doempreken worden uitgesproken en hel en verdoemenis wordt uitgestort over de ketters en afvalligen. Verder lijkt het me verstandig de aandacht nu weer op relevantere zaken te richten dan Freek de Grote.

JJMS | 24-03-19 | 12:27

Freek is ondertussen toch een beetje de Wim Bosboom van 2019.

Harry Turtle | 24-03-19 | 12:26 | 3

Die heb je van mij;-)

Willem_Oltmans | 24-03-19 | 12:43

Lol, nee maar mooi dat het meerdere mensen opvalt.

Harry Turtle | 24-03-19 | 14:21

Een kat in het nauw neemt rare sprongen.

Slechte verliezers zijn het, al die linkse idioten.

Hiddema kan het mooi verwoorden, ha, ha, ha.

Niet links | 24-03-19 | 12:24 | 1

Maakt..

abeltasman | 24-03-19 | 12:35

Hiddema is top

Fedde71 | 24-03-19 | 12:24

Iedereen heeft het wel over die Baudet, maar die Hiddema is ook niet verkeerd.

Vorig jaar stond zo'n groepje linkse schreeuwers (haha, ben zelf links) bij een FvD manifestatie te schreeuwen. Hiddema liep toen volstrekt rustig door de schreeuwerds heen en waar hij maar liep, peuk in de hand, kalmeerde het rapaille accuut.

jos verstoppen | 24-03-19 | 12:24 | 4

@JJMS | 24-03-19 | 12:28: Hiddema was voor mij de druppel om voor het eerst in mijn leven lid te worden van een politieke partij, maar ik heb toch Baudet aangekruist. Om de linkse zuren nog eens extra goed in te vrijven.

jos verstoppen | 24-03-19 | 12:38
▼ 1 antwoord verborgen

The Times They Are a-Changin'

priks | 24-03-19 | 12:24 | 2

Ook een goede van Bob Dylan. Net als het nummer 'Leven Na De Dood' van Dylan.

keestelpro | 24-03-19 | 13:16

Er is leven, er is leven na Baudet.

priks | 24-03-19 | 13:28

Hij voelt nu de hitte van de rooie hel, een hel die hij zelf heeft helpen scheppen.

Schoorsteenveger | 24-03-19 | 12:24

Hij was erg lullig, hij die deze dom-linkse vraag stelde.

Beste freekje, nog steeds zonder passende handvatten, slik jij je pillen nog wel trouw?

TriestGeval | 24-03-19 | 12:24 | 3

Ja, Viagra, hij staat niet voor niks zo overeind te brullen, ha, ha, ha.

Niet links | 24-03-19 | 12:28

@TriestGeval
Als ik Freek was dan slikte ik die pillen allemaal in 1 keer.

VanBukkem | 24-03-19 | 12:29

@VanBukkem | 24-03-19 | 12:29:
Viagra – de oudste en meest bekende van de erectiepillen.
Levitra.
Cialis.
Spedra.
Deze allemaal vandaar dat hij onverstaanbaar is, ha, ha, ha.

Niet links | 24-03-19 | 12:33

'En opeens verschijnt daar half krom en krakend een soort zombie. Die rijst op en die verheft krassend en krakend zijn stem als een soort onheilsprofeet'.
Hiddemeister op zijn best! Whahahaaa

keestelpro | 24-03-19 | 12:24 | 1

En zo uit zijn mouw geschud lijkt het..

sprietatoom | 24-03-19 | 12:53

Ongelooflijk respectloos van Freek om daar een beetje te gaan schreeuwen. Stakker.

Is dit nog nieuws? | 24-03-19 | 12:23 | 3

Dat is nu eenmaal Freek's verdienmodel.

Berbaar | 24-03-19 | 12:29

Tijdens de herdenking, onbeschofte kan je niet zijn. Freek heeft totaal geen respect voor de mede mens blijk hier wel uit en denk alleen maar aan zijn eigen gewin!!!

Niet links | 24-03-19 | 12:30

@Niet links | 24-03-19 | 12:30: Hoe kun je dan zelf boos zijn omdat FvD doorging met campagne voeren, wat doet hij hier nu zelf? Hypocriete ouwe prostaat dat het is.

Kabouteraap | 24-03-19 | 12:49

Ha! Rat Wiegel zat er ook zie ik.... Aandachtsziek als hij is, nooit te beroerd om voor zijn partijtje de volkse mastodont/mascotte uit te hangen

kotelet | 24-03-19 | 12:22 | 4

Nooit te beroerd om zijn eigen partij nóg eens een mesje in de slappe rug te steken.

Schoorsteenveger | 24-03-19 | 12:25

Zit er een beetje bij als een extra zo te zien. Hiddema is duidelijk de top act daar.

ChatBot | 24-03-19 | 12:28

Hans Wiegel is door Baudet gevraagd om de verkennende gesprekken te leiden in de Provincie Zuid Holland, ik denk dat hij daarom daar zat.....

Fatwabuster | 24-03-19 | 12:29
▼ 1 antwoord verborgen

Freek was vroeger leuk. In 1985. Voor Christus wel te verstaan.

Stijlicoon | 24-03-19 | 12:22 | 2

Ik heb deze man nog nooit leuk gevonden, altijd al een egotripper gevonden.

Niet links | 24-03-19 | 12:31

En die Christus waar je het over hebt, was dat een stand-upper?

Glasgow Argus | 24-03-19 | 12:49

Gheghe die oude grapjas houdt de gemoederen nog flink bezig met zijn gebral op een boekenfeestje.
Verrassend en humor om te lachen.

Berbaar | 24-03-19 | 12:21 | 10

@Berbaar | 24-03-19 | 12:37: Je zal wel uit een bepaalde tijd moeten komen of zo, ook dat Farce Majeur van toen, echt heel erg zelf ingenomen en totaal niet grappig... Maar goed, dat zegt deze generatie waarschijnlijk later ook over Teeuwen en Maassen.

Kabouteraap | 24-03-19 | 12:52

www.geenstijl.nl/5146876/boekenballet... Nee Kabouteraap. Dit geldt b.v. niet Hermans, Sonneveld, Van Vliet! Die hadden niet de behoefte om te shockeren, (Berbaar zei dit al). Die bedreven de pure humor zonder het respect uit het oog te verliezen.

Rest In Privacy | 24-03-19 | 13:10

@JJMS | 24-03-19 | 12:49: Precies..... en ook nog eens in mijn eigen Groningen..... de kudT

Fatwabuster | 24-03-19 | 13:23
▼ 7 antwoorden verborgen

Voor iedereen komt er een moment dat je weet dat je gerealiseerde dromen achter je liggen en de toekomst alleen bestaat uit nadenken over de mislukte dromen die je niet hebt weten te realiseren, en ook niet meer zult realiseren omdat je te oud bent. Dat is het moment dat je beseft dat je leven voorbij is en de rest van je dagen bestaat uit uitzitten tot de dood... Freek heeft dat besef gekregen denk ik...

ikpislauwbier | 24-03-19 | 12:21

Arme Freek, je wordt nu echt uitgelachen hahahahaha!

lanexx | 24-03-19 | 12:21 | 1

Freak de Jonge

Hemmenaar7 | 24-03-19 | 12:25

... Begin jaren '80 van de vorige eeuw (!) moest ik nog wel eens lachen om Freek.
Nu is hier sprake van een ontzéttend triest opgewarmd VARA lijk.

Remi 1 | 24-03-19 | 12:21 | 3

Als het er uit ziet als lijk, schreeuwt als een lijk, wat zal het dan zijn?

ikpislauwbier | 24-03-19 | 12:22

Freek heeft ooit een goede grap gemaakt over waarom automobielen nooit paarden zouden vervangen. Helaas is die grap niet goed overgekomen want in die tijd had je nog een computers.

Nacho_Vidal | 24-03-19 | 12:25

Zo moeten die voor de oorlog geboren dominees zich hebben gevoeld in 1968, dat men zich tegen de kerk gaat keren.

skoftig | 24-03-19 | 12:21 | 1

Waaronder Freeks eigen vader.

keestelpro | 24-03-19 | 13:06

Freek staat altijd als eerste op tegen narcisme.

impy | 24-03-19 | 12:20 | 2

Freek is nooit te beroerd om Freek het woord te gunnen.

ChatBot | 24-03-19 | 12:30

Een ieder heeft recht op Freek’s mening

The2Amendment | 24-03-19 | 13:18

Freek heeft een ander publiek aangeboord dat stuk gaat om zijn act... die man gaat het nog verder schoppen dan idool Nelson Mandela.

Welles! Nietes! | 24-03-19 | 12:19 | 1

Ook een terrorist.

Ars Vivendi | 24-03-19 | 12:42

De laatste keer dat ik gelachen heb om Freek, was ik nog niet eens geboren.

Nacho_Vidal | 24-03-19 | 12:18 | 2

We lachten lang geleden om wat Freek zei. Nu lachen we om Freek.

Schoorsteenveger | 24-03-19 | 12:20

Freek heeft in ieder geval de lachers weer eens op zijn hand. Dat moet 20 jaar geleden zijn.

keestelpro | 24-03-19 | 12:15 | 2

Als een Boer met Kiespijn

Bolder | 24-03-19 | 12:19

De laatste keer was inderdaad 18 jaar geleden, toen hij na 9/11 de oudejaarsconference 2001/2002 deed. Ironisch genoeg heette die voorstelling “Het Laatste Oordeel”. Daar had het inderdaad bij moeten blijven. Dat was de laatste keer dat hij resoneerde met de tijdgeest. Als hij daarna met pensioen was gegaan, was geëmigreerd naar Zuid-Frankrijk, dan was zijn nalatenschap intact en integer geweest. Maar helaas. Sindsdien is hij publiekelijk afgetakeld. Na de opkomst en moord op Fortuyn heeft Freek “het” helemaal verloren. Daarna is hij eigenlijk niet meer grappig geweest.

Stormageddon | 24-03-19 | 13:14

REAGEER OOK

Uitgelezen op GeenStijl? Abonneer je op de Nijman-Nieuwsbrief.
linktips: Kansino. Hét online casino van Nederland.
Bookmakers | Online casino overzicht | Bookmakers Nederland
Online Casino | Online casino Nederland | LOESOE - nieuws en entertainment
Online Casino Top 5 | Casino bonussen | CoinMart
online bookmakers in Nederland