Reaguurder Capelle aan den IJssel uit huis gezet
Social
Ja, soms duurt het F5'en voor de VrijMibo een reaguurder gewoon net iets te lang en verliest hij het vervolgens eventjes van de fles, het blik en het leven. Kan gebeuren. En omdat GeenStijl in feite gewoon een therapeutische gemeenschap is waar de mensbeleving en het mens-zijn centraal staat, willen we jullie dan ook aanmoedigen voortaan een uitgestoken hand de panelen te zoeken. Want anders krijg je dit dus. "De geur die uit het huis aan de Pallieterburg kwam, was zo allesoverheersend dat de brandweer er gisterochtend aan te pas moest komen. Het koolmonoxide-alarm ging af. Handhavers van de gemeente waren naar de woning gegaan, omdat er van omwonenden veel klachten binnenkwamen over stank en ongedierte. Wat de handhavers in de woning aantroffen is volgens één van hen, Raymond IJsselstijn, 'onbeschrijfelijk'. ,,Er was een enorme vervuiling in de woning. De uitwerpselen lagen door het hele huis en het vuil stond 2 meter opgestapeld. We vonden de man in een hoekje van de kamer tussen het vuil." Kun je van zeggen wat je wilt, maar hij staat wel midden in 't leven.
Reaguursels
InloggenWaarom de spullen niet naar het Rijksmuseum gebracht ? Spuitbus eroverheen, en je hebt een kunstwerk !
Bij nummer 9? alleen maar vuilniszakken!
Lekker doorgaan met dat bezuinigen op de GGZ! Durven ze op de staatstelevisie daar ook nog tegen te ageren, omdat er zoveel Syriërs zijn met geestelijke problemen. Eerdaags zal de GGZ dus wel weer in ere hersteld worden. Niet dat WIJ daar dan direct van profiteren, want al die talloze voorkruiperts gaan natuurlijk voor.
Eigenlijk raakt me dit me best wel. Ik heb ooit iets soortgelijks gezien toen ik eens na sluitingstijd van een café nog een biertje zou gaan drinken bij een gast met wie ik in het café in gesprek raakte. Hij was een jaar of 35, Nederlandse Marokkaan, welbespraakt en wist veel van politiek en zag er verzorgd uit. Voor we naar zijn flat gingen zei hij 3 of 4 keer dat het wel een een rommel was. Ik zei toen dat ik wel wat gewend was. Wat ik daar aantrof was net iets minder erg dan bij deze arme man maar het afval lag tot salontafel hoogte in zijn appartement met looppaden er net tussen en gelukkig ook naar de toilet. (dat deed hij gelukkig daar) Heel surrealistisch allemaal en zo paradoxaal met die welbespraakte man in het café. Deze mensen hebben hulp nodig.
Verdomme, waar moet ik nou wonen.....
In de kraakpanden van de AFA's ziet het er ook zo uit.
Maar ja dat zijn ook mestkevers.
Misschien toch een goed idee om statiegeld op blikjes in te voeren. Dan worden die tenminste wel teruggebracht. Scheelt bij zo'n man toch gauw een paar kuub afval.
Verder natuurlijk een triest geval. Ik hoop dat hij nu wel goede hulp gaat krijgen.
Van dat gore bier waarvan ik al die lege blikjes zie liggen zou ik ook aan de schijt gaan en doodziek in een hoekje gaan liggen.
Deze man heeft duidelijk (gedwongen) hulp nodig. Maar waarom zo uitgebreid in de media? Zet er anders ook ff een foto van de man bij...
Dat zei een paar regels terug ook al.... is dat normaal tegenwoordig dat er foto's maakt van iemand zijn interieur, iemand die in kennelijke geestesnood zit, en ook nog even voor het oog van de buurt waar iedereen weet wie het is belachelijk wordt gemaakt. Vraag me af of een advocaat hier nog iets mee kan....
www.bndestem.nl/oosterhout/vechtparti...
Abject ; voor jou.
t lijkt wel blackhawk down, nu nog een heli die op dat hofje crasht.
Hij doet wel netjes z'n bachus offer achter gesloten deur.
Verder triest, deze man had hulp nodig niet een stel verbaasde hyena's die m uitlachen.
Maar wel een potje vitamine bij de tv, ha ha
Geer en Goor staan ervoor?
Okee, Okee, mag ik ook eens een foutje maken....
ok vooruit , ik ga deze maand écht de afwas doen.
Dus Loghausen moet ook nog een nieuwe woonplek naast een nieuwe baan?
Uitermate treurig, maar een direct gevolg van de stress-maatschappij en de bezuinigingen op GGZ, thuiszorg, etc.
Je zal er maar naast wonen, en dan moeten aanzien dat er geen enkele instantie ingrijpt.
Over tuig gesproken. Je kan ze wel uit de jungle halen, die jungle krijg je niet uit de Somaliër:
"De politie was met veel agenten ter plaatsen en heeft twee kinderen aangehouden. Dat gebeurde na het zien van videobeelden die door een omstander waren gemaakt.
De daders zouden met stokken de buurtbewoners te lijf zijn gegaan. In de omgeving werd een stok gevonden die in tweeën was gebroken.
Volgens betrokkenen heerst er al langer onrust in het hofje tussen de Somaliërs en de overige bewoners. Het gezin woont met meer dan tien kinderen in een eengezinshuis in het hofje. "
(BN de Stem) En hoezo kan ik geen link plaatsen?
Was die ouwe man onder de bierblikken een Somaliër?
Treurig, maar mensen gaan eraan voorbij dat sommige kluizenaars gewoon écht geen contact willen. Dus 'even aanbellen en vragen hoe het gaat' wordt niet op prijs gesteld.
Klopt! Ben zelf ook gehandicapt en ook nog eens kluizenaar.Maar kan nog steeds zelf mijn kliko aan de straat zetten!Maar vele buren denken daar anders over.... buurman moet ik het doen?? Nee!!!!!!!!!!!!
Ik heb zo'n buurman.
Die werd afgelopen weekend door de brandweer uit z'n huis getakeld. Bleek al een week niet uit bed te kunnen komen door pijn in z'n rug.
Klein menselijk leed,
Maar een groot drama voor betrokkenen. Je komt niet op dit punt na vier weekjes depressie en een wat matig menselijk contact...
Doe mij gelijk denken, necrosis, laat eens wat van je horen, gaat het goed of ben je Irma zondertetten aan het aanduwen ?
Triest inderdaad, maar kennelijk is die man zijn privacy totaal niet meer belangrijk, dit is tenslotte belangrijk dat iedereen kan zien hoe erg die man in de problemen zat. Alle buurtbewoners hebben daar natuurlijk wel recht op.
Daar heb je wel een punt, eigenlijk belachelijk dat die man z'n interieur op het internet geslingerd wordt.
Dit wordt alleen grappig gevonden door pubers van wie het empatisch vermogen nu eenmaal nog niet ontwikkeld is. Zeldzaam treurig dit. Een man van 71. Het zal godverdomme je vader zijn.
Ergens is het mis gegaan en niemand had het kennelijk in de gaten. Ooit had hij gewoon een tv-kastje, er staat een knappe boekenkast met boeken keurig op de planken, en dan nu die onbeschrijflijke bende er omheen...
Ik hoop dat hij de hulp krijgt die hij nodig heeft.
Bij een normaal gezin overkomt een vader dit niet.
Daarnaast is er een hoop eenzaamheid. Ik ken iemand die dit soort gedrag ook zou kunnen vertonen. Gelukkig krijgt deze persoon thuiszorg.
Ik snap alleen niet dat een directe buurman of buurvrouw eerder aan de bel heeft getrokken.
Het hele leven is een aaneenschakeling van dingen die mis gaan, zo is het systeem ontworpen. Schuld maken, stress, drinken. Als je kijkt naar hoeveel er gedronken wordt in Nederland, dan lijkt het enige bijzondere aan deze gepensioneerde (wiens pensioen ongetwijfeld ook vergokt is door de boven hem gestelden) dat hij zijn blikjes niet direct opruimde. Hoeveel mensen zullen hetzelfde drinken zonder dat het een probleem is. Altijd je blikjes weggooien.
@Watching the Wheels | 07-09-17 | 20:10
Was het maar bij de blikjes gebleven. Zo te lezen deed hij ook overal maar zijn behoefte, ipv op een wc.
Man is duidelijk psychisch gestoord.
Eigen huis in puin
Valt eigenlijk nog best mee, hoe het bij Rutte eruitziet weet je natuurlijk niet, maar alles wat hij en zijn partijgenoten aanraakt begint gelijk te stinken.
Ik heb ook twee kratten bier staan in mijn keuken. :( (ik heb hulp nodig)
Is je dochter het huis uit www.youtube.com/watch?v=Oe5P2fv_EYI ?
Keuken is trouwens lichtelijk overdreven als je telefoon hebt.
De grens moet liggen bij overlast voor anderen. En in dit geval werd terecht ingegrepen omdat de buren last van stank en ongedierte kregen. Maar mocht dat net het geval zijn geweest... leven en laten leven, ook als mensen zeer excentriek gedag vertonen. Individuele vrijheid is heilig, en terecht.
Feitelijk is er geen verschil tussen vrijheid van handelen en vrijheid van meningsuiting. De grens van het toelaaatbare ligt altijd daar waar je anderen schade berokkent.
Zo te zien hebben de firma's ALDI en Schultenbrau er in ieder geval wat aan gehad.
Waarom, DKS?
Woningbouwvereniging heeft hier weer daadkrachtig opgetreden natuurlijk.
Diept triest. Dit is niet een situatie die in een paar weken is ontstaan, maar die man leefde al jaren zo. Hysterische privacy wetgeving, kapot bezuinigde GGZ, wegkijkende buren, gemeente, instanties en woningcorporaties, en dan is dit het resultaat. Mijn buurman leefde net zo. Heeft 12 jaar geduurd voordat ze hem hebben opgenomen en later in begeleid wonen hebben geplaatst. Ze zijn een week bezig geweest om de woning te ontsmetten en renoveren.
Buren lopen er juist tegenaan. Dan worden sommige apathisch.
Je vergeet te vertellen wat jouw pogingen waren er iets aan te doen.
@Dr. Blechtrummel: met hem praten, geholpen met zn tuin opruimen, meldingen gemaakt bij de wijk-maatschappelijk werker, meldingen bij de woningcorporatie etc. etc.
Ik denk dat er waarschijnlijk al vijf keukentafel gesprekken met deze man en zijn familie zijn geweest. Uitkomst: familie kan niet, gemeente wil niet. Beiden zijn ze er over eens dat de 71 jarige baas niet zelfstandig meer kan wonen.
Dan krijg je dus dit soort taferelen.
Klopt, het wordt dan een dossier op een bureau van een ambtenaar met een geel post-it ding erop: 'Zaak loopt en is in behandeling!'.
De gemeente MAG niet ingrijpen. Dat is vrijheidsberoving. Dit soort situaties lossen zich op als de bewoner rijp is voor opname in ziekenhuis of de buurt na eindeloos aandringen de woningbouwvereniging en wijkbemiddeling aanzet tot onwettelijke uitzetting.
Vind u dit nu gek?
Er schijnt zoiets te zijn als vrijheid van meningsuiting, maar overal waar de reaguurder zijn triviale mening wil uiten is er wel een of andere moderator of Joris. Geen linkje, geen woorden die niet in de smaak vallen bij Joris. Kortom wat is er nog over van dat vrije woord? Nu is GS wel behoorlijk vrij maar de rest is helemaal horseshit. Kortom ik kan me zo voorstellen dat een reaguurder helemaal gefrustreerd wordt vanwege het vrije woord wat niet vrij is.
Gelukkig bestaat bij mij het besef dat het helemaal geen drol uitmaakt wat ik wel of niet reaguur. Een virtuele scheet thats it
Niet zeuren u kunt hier gewoon uw mening geven als u zich aan de huisregels houd ik ben menig maal weggejorist meestal onterecht maar ik heb joris tot wanhoop gedreven, Weggejorist... edit, hou is op VVD ert. beschouw ik als een overwinning op hem.
Dan levger je toch je zwitsal weer in. Ik adviseer de JOOP
Iedereen die hier al wat langere tijd (of vaak) reaguurt en daarbij geen blad voor de mond neemt, is weleens weggejorist. Velen van ons drinken misschien bier uit bier uit blik. Maar wat we niet doen is schijten in de kamer. Doe je dat wel dan wordt je gedwongen geholpen.
@Egmont, ik mag niet schijten in de kamer van mevrouw Zapata. En lang geleden heb ik mijn Zwitsal al ingeleverd. Voor dat ome Plassterk met het idee van de sleepwet kwam. Sindsdien ga ik anoniem door het leven. Joop? What the F***? Daar heb ik actief moeten knokken om mijn account en gegevens gewist te krijgen omdat de moderatie daar walgelijk selectief is. En ik ze dus een dikke vinger gaf. Ik heb ze een mail moeten sturen om me te deleten. En zelfs dat was nog niet genoeg. Toen heb ik heb 10x gereaguurd met aangezien Joop mijn account niet wil wissen ben ik gedwongen hier te blijven reaguren. Toen was ik gelukkig weg uit die rampen site.
De persoon genoemd in dit topic heb ik medelijden mee, ik heb ze ook gekend de eenzamen die niet meer te redden waren. Ook ik kon ze niet redden. Maar omdat GS het koppelt aan een reaguurder gooi ik er wat ironie in en koppel het aan de vrijheid van meningsuiting. Want die staat enorm onder druk. Nog niet hier, maar verder overal.
Zapata10 gebruik eens iets minder vaak het woordje 'ik'. Jij bent niet heel interessant immers.
@Zapata10 Zwitsal is een humoristisch afbeeldingkje net rechts van je naam, niet iedereen heeft het als je goed kijkt, heeft alles te maken met baby zeep. Als je bewijst dat je hard maar eerlijk bent dan verdwijnt de zwitsal uiteindelijk, hoop ik toch ook.
Zeau, dus een mens denkt even rustig te kunnen pissen want daarna ben je wel ingelogd, moet je goddomme weer op allerlei knopjes drukken om af te kunnen druppelen. De mensch dus als zijn eigen afvoerputje. Ik wens er mijn zwans nog niet aan af te kloppen www.youtube.com/watch?v=o1tj2zJ2Wvg
Pechtold ziet zijn kans schoon voor een gemakkelijke orgaanroof.
Ja, want de man(71) heeft een gezond lichaam en een verse lever...
redthehadue | 07-09-17 | 19:31
en geen nierstenen
Zeg redthehadue, meld je je alvast bij Pechtold dat hij bij jou ook niets te zoeken heeft.
Om deze man te kwalificeren als reaguurder is een vergaande vorm van discriminatie ik weet dat aangifte geen zin heeft maar anders had ik het zeker overwogen.
Verder is het in triest terwijl we miljarden uitgeven aan sociale werkers maar dat deze man gezien hun karig budget net even buiten hun picture viel.
Ga janken ofzo.
Huis van Rutte? Maar waar is dan zijn zak vol met ......
Die man kon wel een orkaan Irma gebruiken. Ruimt zo lekker op.
De beste man man had veel eerder hulp moeten hebben.
Vind dit niet kunnen.
MMmm.. En ik maar denken dat berbaar in Den Haag woonde.
Tja, dit soort taferelen krijg je dus met de nieuwe aftapwet. Ze weten je voortaan te vinden.
.
Nou, denHaag, en nu, na het zien van deze beelden, de oplossing ...
.
Niet? ... Niemand?
Hoorde ik links achterin iemand iets zeggen over zorgtoeslag?
Blikje per leugen van Rutte. De man was principieel.
Triest, die 'buurt' heeft dus nooit het idee gehad om even bij die man aan te bellen.
Uw opmerking doet mij terug verlangen naar de 20e eeuw.
Een Rotterdammer die Amstel drinkt had al veel eerder geholpen moeten worden.
Wel jammer voor 'm dat de nieuwe statiegeldregeling pas over een paar maanden in gaat...
Ik heb dit een aantal keren in het echt gezien. Gewoon dieptriest.
Vies, stank, uitwerpselen..... dat kan niet anders dan een GroenLinkser met douchevrees zijn.
Ik begon mijzelf al zorgen te maken over mijn pizzadozen verzameling.
Het zal de beste man een zorg zijn dat hij hier, door een Belgisch mediahuis, verwerkt wordt tot reaguurdersspot. De gemeentelijke woordvoerder praat zichzelf al schoon en er zal waarschijnlijk nergens aandacht zijn voor de persoonlijke tragedie van deze man. Lachen hoor!
Hier is inderdaad weinig grappigs aan. Het voert wat ver om een hele uiteenzetting op te dreunen over doorgeslagen individualisering en teloorgang van gemeenschapsgevoel, maarreh...
Waar is wally ?
Wally is een tijdje terug al gestopt met reauken en wel definitief.
Eindelijk iemand die netjes zijn afval scheidt, moet hij weer naar het ziekenhuis, gaat het eigen risico weer omhoog, want gekoppeld aan de kosten voor zorg en we gebruiken meer zorg met z'n allen ...
*op zijn afval schijt
Kaas de Vies had verlof?
Mocht je toch nog meelezen: beterschap Kaas, ouwe F-vijfert!
Ik zie geen oranje opblaaspak...
Ja Rutte, bezuinig nog wat meer op de zorg!
Eikel.
A man needs a maid.
Kom er maar in Neil Young.
www.youtube.com/watch?v=JOuQywiRUJo
Een paar hardocore reaguurders waren wat afwezig de laatste weken. necrosis, tu?
Ik dacht het.....
necrosis is jonger, nog geen 50 volgens mij.
Het gaat hier over een man van 71.
@ Jackanders, hoe zou iemand er uitzien die recordhouder reaguren is en Amstel drinkt? Precies, geen vers blaadje. (Serieuzer nu, denk iets met gepasseerd voelen, gok).
Zover ik begrepen heb was hij ernstig ziek, ik maak heb zorgen over mijn rivaal.
oeps, ik maak mijn zorgen
LupusLupus, je mannie heeft je geloof ik nodig
stop is met tikken, meid
ik maak mij zorgen om necrosis, hij is het niet. Sterkte man.
DKS ?
Wie kent de huisregels nu eigenlijk echt uit zijn kale koppie? Juist, necrosis komt keihard terug als de nieuwe Joris.
REAGEER OOK