Farce Timmermans PvdA/GL-campagne in met TONNEN aan Brussels wachtgeld
"De Europeaan", een echte idealist
Eerst dachten we: topic kan morgenochtend ook nog. Maar misschien willen we het morgen gewoon nog een keer opschrijven. En overmorgen. En de dag daarna. En iedere dag die volgt tot en met 22 november, als Nederland naar de stembus gaat en misschien wel overweegt om op de geforceerde fusie van GroenLinks en de PvdA te stemmen, een slapjes gesoldeerd lijstje van eigenbelangen die bijeengehouden worden door de schreeuwende knoopjes van Timmermans' overhemd. Timmermans, die zelf stopt als Eurocommissaris en met de woorden 'ik wil premier worden' naar Nederland is gehaald. Timmermans, die tijdens zijn campagne iedere lunch + wijntje, elk broodje worst, iedere bonbon en elk toetje na de late biefstuk kan declareren bij De Partij voor dogmatisch rijklinkse mensen, terwijl er vanuit Brussel TONNEN AAN GRATIS WACHTGELD op de privérekening van Timmermans worden bijgeschreven. Kan zomaar oplopen tot een half miljoen:
BRUSSEL/DEN HAAG - Frans Timmermans, beoogd lijsttrekker van PvdA-GL, gaat op kosten van de Europese belastingbetaler campagne voeren. Het linkse samenwerkingsverband bevestigt aan De Telegraaf dat hij, na zijn zelfgekozen vervroegd vertrek als Eurocommissaris, gebruik zal maken van een riante Brusselse wachtgeldregeling.
Ook ná de stembusgang betalen EU-burgers zijn corpulente levensstijl
In theorie kan Timmermans tijdens de kabinetsformatie als ’gewoon Kamerlid’ nog een Europese toelage krijgen boven op zijn Kamerlid-vergoeding van 8.889,89 euro bruto per maand.
Timmermans wil niet zeggen hoe lang hij gebruik gaat maken van wachtgeld. Ook laat de topbestuurder in het midden of hij als toekomstig Kamerlid zijn beloning zal laten aanvullen met een Brusselse uitkering.
Reaguursels
InloggenHet heet een transitievergoeding. Is die dan misschien bedoeld om Frans gasvrij te maken? OMG.
Best beschamend van die obese engnek.
Het zijn een stelletje ordinaire zelfverrijkers, waarom moeten die bedragen zo exorbitant hoog zijn? Dit neigt naar legale corruptie, het toe-eigenen van enorme sommen geld die de burger maar moet ophoesten. De burger zelf mag in armoede leven terwijl deze figuren absurde bedragen ontvangen voor NIETS DOEN, nadat je zelf nota bene besloten hebt te vertrekken. Moet jij eens mee aankomen bij je baas! Wat kost dat hele EU circus wel niet? En wat krijg je ervoor terug? Je mag je soevereiniteit inleveren en wordt opgezadeld met heel veel bemoeizucht en irritante kutregeltjes! (En asielzoekers)
Het enige dat Timmermans verdient is keihard falen, deze man mag GEEN premier worden!
Hij is toch ook gewoon te dik? Anyways.. kritiek op de man zijn functioneren is ruim aanwezig, emo praatjes van een tweedehands autoverkoper.
Al rijdt de cliënt zich dood door het brakke vehikel dat hij aangesmeerd heeft, hij is thuis trots dat het hem weer gelukt is een rijdend ongeluk verkocht te hebben.
Emotioneel huilend tijdens de onderhandeling, emotioneel zielsgelukkig als het hem gelukt is en daar stopt het qua denkpatroon. Gevolgen zijn voor anderen, werk is gedaan: betalen aub.
scherpe analyse!
Hij heeft 'onbeschaamdheid' uitgevonden en verbeterd...
Zoals Cugel al constateerd, er is veel te doen over de omtrek van Frans (pun intended).
Mijn vraag: is het mogelijk een helder, onderbouwd overzicht te maken van alle ellende die deze man heeft veroorzaakt, nog steeds veroorzaakt en wat deze man de gemiddelde Nederlander kost?
En dat zal best een lijst worden, dat geloof ik zonder meer.
Maar dat er een aantal videos worden gemaakt, waarin deze zaken, gecombineerd met uitspraken van Frans zelf, op de internets worden gezet?
Met een duidelijk verhaal, een waarschuwing, goed lopende stukjes van 10 minuten, muziekje er bij, goede thumbnail er bij, af en toe een soort Arjan Lubach opbouw maar dan zonder Arjan 'kijk mij eens leuk zijn' Lubach in beeld?
Er moet toch een manier zijn om ons land tegen deze man te beschermen?
Samen staan we toch sterk? Er zijn onder de reaguurders toch mensen die bestand van zaken hebben, die niet perse alleen dit aan kunnen, maar samen wel iets op kunnen zetten?
Ik ben benieuwd. Vreemd dat het aan de linkerzijde zo stil is. Op tiktok zie ik wel linkse zaken, misschien omdat de jongeren daar zitten terwijl op GS de mensen van mijn leeftijd zitten. Zo blijkt er een TheRejoinEUParty te zijn:
vm.tiktok.com/ZGJpEg7GQ/
www.rekenkamer.nl/actueel/nieuws/2020...
Volgens de zogenoemde boekhoudkundige definitie die Nederland hanteert zou Nederland elk jaar in de periode 2014-2019 de grootste nettobetaler aan de EU zijn geweest.
@Ella | 18-08-23 | 10:00:
De NL-belastingbetaler betaalt het meest bij aan het EU wachtgeld van Frans Timmermans.
5,5/8,1=0,67
We hoeven dus maar 67% van het wachtgeld van Timmerschrans te betalen.
Gelukkig betalen we wel 100% van zijn extra nieuwe salaris.
Mag het een onsje meer zijn? Graag. Is het wel die Beluga?
www.gids.tv/video/588500/vandaag-insi...
Vandaag Inside: onbegrip over tonnen wachtgeld Frans Timmermans
Salaris Frans Timmermans
Vicepresident - European Commission
Geboren: 1961 Nederland
Jaar: € 319.824,00
Maand: € 26.652,00
Week: € 6.150,46
Dag: € 1.230,09
Denk niet dat Timmermans echt onder de indruk zal zijn van al die flauwe grappen over z'n omvang. Het heeft iets weg van pestgedrag op een schoolplein waar het 'dikkerdje' van de klas het steeds moet ontgelden.
Belangrijker nog: ik denk dat het hem nog sympathie-votes gaat opleveren ook. Denk aan nostalgische 65-plussers met ook een kilootje teveel aan de haak en Asha ten Broeke-achtige Groen-linksertjes met hun body positive evangelie.
Ik vraag mij af hoeveel stikstof "het" uitstoot .....?
'Ich brauche vieles
Und viel davon
Und nur für mich
Nur für mich'
Von allem was. Man haben will. Brauche ich zehn mal soviel. Ich werde nie satt. Toepasselijk.
@Prze***walski | 18-08-23 | 10:00: De Timmermans Anthem.
Bijna 500 reactie,s en niemand die ziet dat al zijn kleding dubbelgestikt en versterkt is.. bij deze.
Soort corset...
Goed gezien en maatkleding kost wat. Terecht dus van dat wachtgeld, heeft ie gewoon nodig.
Ook idealisten moeten gewoon boodschappen doen. Hij heeft het inderdaad gewoon nodig!
@HetIsWatAllemaal | 18-08-23 | 09:53: Maatkleding? Lijkt meer op een voortent bij Obelink. Is ook allemaal dubbelgestikt.
Jammer, maar er loopt ontzettend veel oubollig klapvee achter deze apparatsjik aan. Kijk voor de grap maar eens onder de juichende commentaren op een youtube-filmpje van Maarten van Rossem - precies de doelgroep. Er zijn werkelijk heel veel mensen in Nederland die denken dat Timmerschrans en de PvdA het hart links hebben dragen (of überhaupt een hart hebben): www.youtube.com/watch?v=sAuE_1gYSI4
Ja, onderschat ze niet en gaan allemaal stemmen. Babyboomers....
De vorige verkiezingen hebben laten zien dat het gros er echt klaar mee is. Die paar boomers die op Frans stemmen gaan echt de meute niet verhinderen om BBB groot te gaan maken.
Vanuit de EU is het gewoon rekenen. Geef Frans een paar miljoen mee en hij komt terug met al het pensioengeld van Nederland.
Idd, dan kunnen ze opeens wel rekenen
T. is losgezongen van de realiteit en denkt dat hij dit salaris, aanvulling, onkostenvergoeding, gratis vreten & logeren oprecht verdient door zijn fantastische inzet voor de goede zaak. Ieder spoortje van kritiek wordt dan ook hooghartig afgedaan als dom-rechts gepruttel.
Precies dit, helaas is niet alleen T. losgezongen van die realiteit maar alle mensen die op hem gaan stemmen ook en dat zijn er veel -deze potentaat zal alle grijze 'links lullen, rechts vullen'-boomers aan de idealistische meisjes van GL lijmen. Meesterzet. Berg je voor een verschrikkelijke toekomst.
Het mag wat kosten om een Timmerfrans in zijn eerste levensbehoefte (voedsel) te voorzien.
"Zwaartekrachtgolven zijn rimpelingen in de ruimtetijd die ontstaan door zware objecten die versnellen." Zouden buitenaardse wetenschappers Timmermans inmiddel ontdekt hebben? www.natuurkunde.nl/artikelen/3576/de-...
Veel wetenschappers menen dat er een 'planet X ' moet zijn, een extra planeet om de zon, die kan verklaren waarom sommige planeten een bepaald pad rond de zon volgen.
Nou, ik denk dat ik het antwoord dichter bij huis zou zoeken....
Ik moet zeggen dat het project om de arbeider in z'n reet te neuken wel goed op schema is bij de Partij van de Arbeid, geloof niet dat ze iemand hadden kunnen vinden die verder van 'de arbeider' afstaat dan Timmermans.
De heren en dames EU-politici zorgen uitstekend voor zichzelf. Uiterst riante inkomens. Onkostenvergoedingen die zo hoog zijn dat ze een tweede inkomen naast hun hoofdinkomen vormen. Kosten van vervoer worden sowieso vergoed en vallen buiten de onkostenvergoedingen. En ga zo maar door.
U vergeet dat ze 0 (nul!) belasting betalen, bruto is netto…
“Hier komt het ... couplet / Ik heb een potje met vet / Al op de tafel gezet / Ik heb een potje potje potje potje ve-e-et / Al op de tafel gezet”
Op? Aan de tafel gezet.
Ik hoop zo dat Frans de nieuwe premier wordt, dat lijkt me echt vet.
Ik moet dit jaar nog die €1800 vangen van mijn gemeente voor de energiekosten, maar ze betalen nog altijd niet. Ze wachten tot de overheid het eerst overboekt. Valt wel in het niet vergeleken wat TimmerFrans vangt met leuteren. Maar we tanken ook benzine in België, vangen ee daar ook veel. Zo betaal ik veel minder mee aan het wachtgeld van Frans.
Die 1800 euro is dus ook een soort van wachtgeld.
Graaien, graaien, graaien.
Als je 300.000 per jaar uit de ruif trekt, een kast van een huis daarvan kan betalen, blijft en nog veel geld over voor eten en hobbies. Ik denk niet dat er daar één van is die goed is voor het klimaat.
Kinderen zal hij niet meer kunnen maken met die vette pens, dus geen kleine timmerfransjes. En dat is zeker beter. Voor alles en iedereen.
Tnt post heeft al aangegeven dat gezien zijn omvang deze man een eigen postcode krijgt.
Het regeringsvliegtuig zal vervangen moeten worden door een Boeing 747 of Airbus A380.
Renovatie tweede kamer loopt twee jaar extra vertraging op omdat de eisen voor maximale vloerdruk aangepast dienen te worden.
Alleen de cateraars en restauranthouders in den Haag en omstreken zien kansen....
En ipv een toilet wordt er een badkuip geïnstalleerd.
search_query=jacob
Vooruit, voor de teleurgestelde groenlinksers, de korte docu over die volgevreten machtswellusteling: youtu.be/aA4jUU-ntHs
Lol.
Met dank aan de SP.
Zo kennen we de socialisten weer. Deze paar ton gaat ze een hoop zetels kosten. De individu gaat bij dat soort graaiers altijd voor het collectief.
Bij de oorspronkelijke PvdA zou dit inderdaad stemmen kosten, maar bij de huidige PvdA is dit niet het geval. De klassieke sociaal democratische stemmer afkomstig uit een arbeiders/burgerlijk milieu bestaat niet meer.
@therealbraindump | 18-08-23 | 09:25:
Ja, alleen RijkLinks stemt nog op de huidige PvdA.
De "rooien" die ik vroeger kende, afkomstig uit Groningse communistische nesten, die generaties lang PvdA stemden, voelen zich niet vertegenwoordigd door Timmermans . Die schuiven door naar SP.
Teleurgestelde D'66-stemmers zullen deels naar Volt gaan en een deel naar Timmermans.
Timmermans zal niet zo'n stemmagneet worden als wordt gehoopt, ondanks het vele geld dat er wordt ingepompt en dat de man over de streep moet trekken om zijn "idealistische roeping" te volgen.
De soep wordt zo heet niet gegeten als deze wordt opgediend. Daarvan is Timmermans zich ook bewust.
Er zullen nog vele doorzichtige trucs volgen waarin hij ogenschijnlijk water bij de wijn zal doen, om gejuich en applaus daarvoor te ontvangen.
Maar daar trappen wij niet in meneertje Koekepeertje.
Je vergeet een ding en dat is dat er hele volksstammen geen politiek volgen of interesse hebben. Die hebben op het 8 uur journaal wel eens dingen gehoord, maar die zien gewoon een coryfee, zwaargewicht (hehehe) als lijsttrekker en stemmen daarom op hem. Kijk naar de laatste Europese verkiezingen, niemand had een idee waar PvdA in Europa voor staat, maar als je moet kiezen en je ziet Timmerfrans, dan stem je daar uit luiheid op.
Precies de reden waarom de gevestigde partijen zo inkakken. Die lijsten staat vol nietszeggende carrieretijgers zonder charisma of staat van dienst. Daar zit geen enkel tot de verbeelding sprekend staatsman of vrouw bij. Die backbenchers trekken geen stemmen. Daarom wint Rutte. Dus vergis je niet. Ik maak mij serieus zorgen over Timmermans, want zijn groene verhaal zal bij veel GL aanslaan. En mogelijk ook PvdA'ers terughalen vanuit het oogpunt: hehe, eindelijk niet zo'n nietszeggende doos als Kuiken als leider.
@BBRDWR | 18-08-23 | 09:21: daar heb je zeker een punt. Er zal dus meer tegengewicht moeten worden gegeven.
Daarbij de opmerking dat er niet teveel op zijn gewicht moet worden gemikt. Als tegenreactie zijn er mensen die dan op hem gaan stemmen want zielig (dat hij wordt gepest).
Zakelijke uiteenzettingen met getallen van zijn inkomsten werken goed. Zet die af tegen het loon van Jan Modaal en vraag je af hoe zo'n man Jan Modaal denkt te vertegenwoordigen.
Een snotterig verhaal over de begindagen van zijn vader als mijnwerker volstaat niet gezien de carrière van de man daarna.
Zoek de verschillen en belicht die.
Zoals een plaatje van zijn huis.
Maar goed, ik zit niet op X, dus ik twiet niet.
@Roos | 18-08-23 | 09:40: Het is een teken van zwakte om op zijn gewicht te focussen. Volgens mij heeft de man voldoende hypocrisie laten zien in de afgelopen jaren als eurocommissaris dat inhoudelijk verslaan niet moeiljk moet zijn.
Overigens ben ik benieuwd naar de ophef die gaat ontstaan, want de media zijn zo op de hand van Frans, dat ik een halfslachtig offensiefje verwacht waarbij Fransje uiteindelijk eieren voor zijn geld kiest. Maar als dit een VVDer of PVVer zou zijn geweest... poah...
@BBRDWR | 18-08-23 | 09:21: Sterk verhaal. We hebben één geluk: het begint door te dringen dat er een recessie op de loer ligt en het zou zo maar eens kunnen dat mensen dan liever voor zichzelf dan voor extra uitgaven aan milieu kiezen. Het geld raakt op. En dan is de liefde voor geldverspillende hobbys ook vaak over.
@Doctor | 18-08-23 | 09:51: Hopelijk is dat snel genoeg duidelijk.. Want er klopt geen reet van die agenda.
Gelukkig loopt Timmermans niet in de bijstand. Als hij boodschappen van zijn moeder zou aannemen wordt hij gekort op z'n bijstandsuitkering.
Dan is die Brusselse wachtgeldregeling en de 2e Kamervergoeding toch beter geregeld.
Terechte kritiek.
Laten we ook eens de positieve kanten van Frans belichten, ik begin:
Ik doe er ook een: Hij is goed voor 180 kg persoonlijke CO2 opslag
Ik vul aan:
Ja, nee, maar dan kom ik natuurlijk met: ....
Hij eet denk ik zo'n 40 methaan uitstotende mileubelasters per maand op. Rare, om een beetje gas te besparen. Held.
Alles bij elkaar valt me dat nog niet tegen!
De leeftijdsverwachting op basis van zijn leefgewoonten.
En zoals iedere Europeaan nog zal kunnen bevestigen:........
Maagbandje zou hem niet misstaan. Er zijn echt heel veel gezondheidsrisico's die samengaan met morbide obesitas. Heftig hoor.
Dit hoorde bij de positieve punten van de tegel hierboven denk ik?
Er zijn tegenwoordig geneesmiddelen, Ozempic en nog iets, die verbazend goed schijnen te werken.
Dat is waar ook, ik moet de vuilniszak nog buiten zetten.
oh ja, vandaag kliko aan de weg. (lokale VVD zou afvalstoffenheffing verlagen maar in plaats daarvan is de ophaalfrequentie verlaagd naar 8 weken en gaan we vanaf 2024 ook per keer betalen.)
In de tegels is inhoudelijke kritiek, bijvoorbeeld van Angélica, maar van GS zie ik voornamelijk kritiek op de omvang. En, zoals ik al voorspelde, we gaan nog honderd van deze topics krijgen voor 22 november.
Laten we het in vredesnaam niet over de inhoud van Frans hebben.
Nu zoek je een stok om mee te slaan. Het wordt hooguit af en toe zijdelings genoemd, bij elke schofterige streek van Timmermans die GS aan de kaak stelt.
Leuk, maar wat vind je zelf van dit soort gegraai?
Je hebt natuurlijk wel een punt maar hoe zou jij je voelen bij een rokende longarts, een obese dietist , of een directeur van Heras Hekwerken die voor ongebreidelde immigratie is?
@Lorejas | 18-08-23 | 09:04: en in aanvulling op uw terechte vraag voor cugel, is dit nou gedrag wat hoort bij een linkse politicus?
Inhoudelijk is Timmermans een graaiende EU-clown.
Wat wil je nog meer weten?
Gelukkig kom jij wel met een inhoudelijk verhaal over de kwaliteiten van Frans...
Ook GS en vele andere reaguurders hebben hier tot in den treure herhaalt wat er allemaal mis is met Timmermans.
Dat neemt niet weg dat zijn huidige omvang veel zegt over zijn principes. Hij ging mager naar Brussel, waar europarlementariërs de hele dag onbeperkt gratis mogen eten en zuipen. Het is duidelijk dat hij zich dat goed heeft laten smaken, en dat past bij zijn beeld van de corrupte nikskunner die parasiteert op gemeenschapsgeld.
@Cunucu | 18-08-23 | 09:07:
Mijn moeder woog onder de 50 kg. Jammer genoeg haal ik haar standaard niet met iets boven de 90 kg bij 1 meter 87. En dat gaat vast veel meer worden als ik stop met dat lopen in Ierland.
Maar Groenlinks en de PvdA hebben een programma. Daar kan toch naar gekeken worden tegenover het programma van de rechts van de VVD partijen. Voorlopig vind ik die laatsten nog iets verdacht ruiken.
@Lorejas | 18-08-23 | 09:04:
Gegraai is nooit goed. Toch kreeg ik altijd de indruk dat dat bij rechts en niet bij links hoorde: de VVD was de partij van de graaiers: greed is good. De SP stort hun te hoge salaris in de pot voor het bevorderen van de "cause". Traditioneel waren de graaiers dus rechts. Het hoorde bij het kapitalisme.
@therealbraindump | 18-08-23 | 09:07:
Nee dus.
@Papa Jones | 18-08-23 | 09:02:
Ik heb veel topics voorbij zien komen waar de voornaamste kritiek op Kaag het woord heks was en over Timmermans die voornamelijk over volgevroten gingen. Weinig over wat ze nu echt konden.
@Mr_Natural | 18-08-23 | 08:59:
Helemaal mee eens!
@pollens | 18-08-23 | 09:07:
Hoe hij eigenlijk stemt: wat zijn invloed is op politieke beslissingen waar we allemaal mee te maken hebben.
@zwellevertje | 18-08-23 | 09:08:
Voorlopig geloof ik het meest in de politieke agenda van de PvdA/GL. Maar daar ga ik nog heel goed naar kijken voor 22 november. Als Timmerfrans die kar wil trekken vind ik dat best. Hij is in ieder geval niet dom.
@Dandruff | 18-08-23 | 09:15:
Hoe weet je dat hij niks kan? Hij zit daar, jij niet. En ook jij hebt het weer voornamelijk over zijn omvang. Hoewel ik het met mijn moeder eens ben dat dat geen goed teken is.
Aangezien hij nogal van de meerdere talen is, klinkt deze in het Duits wel lekker als onderschrift bij de foto;
Panzer Franz entschädigt für seinen Mikroschwanz!
Heeft PvdGL net posters laten drukken voor Limbabwe met de tekst: Wählt Franz mit seinem Elfmeterschwanz
@Sieg Hein | 18-08-23 | 09:00: Elfmeterschwanz?
Ik wist niet dat hij voetbalde en de penalty's nam....
Ik had me Big Brother toch heel anders voorgesteld.
Maar goed, we krijgen een VVD, PvdA/GL en BBB coalitie. Wen maar alvast aan het idee.
Ja. Auw roept mijn portemonnee. Ik gok dat dit het inderdaad gaat worden.
Naja. Ze hebben ook allemaal wel iets waar ik het mee eens ben. Democratie vind ik lastig
Neeeee. Ik hoop dat voor 22 november bij nog iets meer Nederlanders het verstand indaalt en dit niet gaat gebeuren.
Dat levert dan een regering op die vanwege interne tegenstellingen niets weet te bereiken. De VVD moet oppassen dat zij niet eindigt als de PvdA en het CDA.
Dat is veel te rechts voor de GL invloeden binnen het Timmermansclubje. De VVD zie ik eerder haar true colors tonen en meer over rechts gaan met bv de PVV. En wat te zeggen als Omtzigt volgende week als duveltje uit doosje springt? De Omtzigtman bevindt zich ook rechts van het midden en hij zal niet meedoen aan de uitsluiting van PVV. Dus VVD/PVV/Omzigtman is mijn droom/idee en dan laatstgenoemde als premier. heeerlijk... centrumrechts geheel conform de Europese tendens momenteel.
@Lorejas | 18-08-23 | 08:49: Immigratie wordt ( hopelijk) een belangrijker thema dan jouw portemonnaie. De massa -immigratie heeft enorme directe en indirecte effecten en de mensen beginnen dat ( eindelijk) door te krijgen.
@daytripper: ik hoop het, maar ben heel heel bang dat scenario bigi bana waarheid gaat worden, met een op alle fronten toegevend VVD.
@Lorejas | 18-08-23 | 09:09: Vraag me af of de VVD met zijn al tijden morrende achterban weer toe gaat geven aan de linkse kerk.
@daytripper: we gaan het zien in de nabije toekomst ;-(
@daytripper | 18-08-23 | 09:14: dat worden dan weer 4 of minder mooie jaren voor Ruben Brekelmans om zaken recht te praten die krom zijn.. de manoeuvreerruimte van de vvd is minimaal.
Gravy & Gravity.
Herhaling: Hele Telegraaf artikel zonder Paywall archive.ph/jOJ7M
De armoede en angst voor klimaatverandering is een goed verdien model voor Timmerfrans. Zo kan hij nog jaren kaviaar blijven eten een auto met chauffeur rijden en 1ste klas vliegen.
Walgelijk stuk vreten, net als die Samsom, ook zo'n activist in schaapskleren. Normaal vind ik de verkiezingstijd wel leuk, maar deze ronde laat ik aan mij voorbijgaan. Ik word echt fysiek onpasselijk als ik die vent zie.
Na de verkiezingen wordt het sowieso een doffe ellende, bijna alles wat nu lijsttrekker is, is een klimaatfanaat. Een komt een armoedige tijd om die miljarden kostende 0,00036 te bekostigen.
Juist wel stemmen dus! Tégen die klimaatgekte.
0,000036 graad. Het foute Mathijs Bouman getal circuleert steeds meer..
Als je niet tegen de waanzin stemt laat je het gebeuren. Dan ben je onderdeel van het probleem.
Als die al meetbaar is, vind je nooit terug wiens miljarden dat stukje temperatuurstijging hebben voorkomen, te gek voor woorden! En dan vergeet je ook nog een 0 ;-)
Frenske Penske. What’s more to say?
‘Het goede voorbeeld geven’
Dat zouden politici moeten doen.
Qua leefwijze en ‘fatsoen’.
Typisch pvda
Vraag me af wat het standpunt van PvdA Groenlinks/ Timmermans is wat betreft het asielvraagstuk.
Ik denk dat dit een nog groter breekpunt gaat worden dan het klimaatvraagstuk. Zou dit ook niet tussen GroenLinks en PvdA leden een probleem zijn?
Nee, want de cultureel behoudende vleugel binnen de PvdA bestaat allang niet meer. Gymnasium links heeft het voor het zeggen binnen deze partij. Vroeger wilde de voormalige arbeidersbeweging de gewone man verheffen, nu is dat opvoeden en disciplineren geworden.
@therealbraindump | 18-08-23 | 08:43:
Ik denk dat het asiel vraagstuk een hogere prioriteit heeft bij de kiezer dan het klimaatvraagstuk.
Dus ik denk dat Groenlinks gaat inleveren.
@Mr.Crowley | 18-08-23 | 08:49:
Overigens valt het wel op dat asielzoekers op dit ogenblik niet op de voorpagina staan.
@Mr.Crowley | 18-08-23 | 08:49: dat vraag ik mij af. Er is nog steeds een redelijk grote groep kiezers die ongebreidelde immigratie niet als een probleem zien maar als een verrijking en die het klimaat vraagstuk prio 1 geven, deugen tot in het oneindige.
@Mr.Crowley | 18-08-23 | 08:51: En dat is raar, want in de afgelopen dagen hebben we diversen beestachtige filmpjes kunnen zien hoe migrantenkinderen autochtone kinderen aan het mishandelen en vernederen zijn.
Het Belgische mediakartel: Krekels en het geruis van de wind…
@therealbraindump | 18-08-23 | 08:57: Dat zijn vooral de tevreden plattelanders die de enorme gevolgen op het gebied van zorg/onderwijs/veiligheid minder voelen en zien.
@daytripper | 18-08-23 | 09:08: pardon? De opinie hier is dat al die groen links kakkers in de grote steden gek zijn op asieleisers en ze hier in de provincie dumpen. Nee, dat zijn gewoon al die hipster in de Randstad
@daytripper | 18-08-23 | 09:08: dat denk ik dus juist niet. De natuurlijke achterban van het gedachtengoed van Timmermans is te vinden in de universiteitssteden, redelijk welvarend met een geheel eigen afgescheiden leefwereld.
@BadPatNL | 18-08-23 | 08:57:
Dat was in Belgie. Daar hebben w in Nederrland weinig van meegekregen.
Bovendien zijn in Belgie geen verkiezingen in aantocht.
@Grumpy_Old_Ed | 18-08-23 | 09:13: De hogere middenklasse heeft het goed op het platteland in hun afbetaalde verbouwde woonboerderijtjes en het gaat prima met de natuur. Dus vooruit met de geit : Houdenzo66 en omstreken.
Hij accepteert helemaal zelf een andere job die minder betaalt. Dan draag je zelf toch dat risico. Waar is mijn aanvulling als ik een lager betaalde job accepteer?
Bij de EU politici zorgen ze heel goed voor zichzelf. Van Kooten en de Bie van de tegenpartij zouden zeggen: ‘om u voor ons’.
Opzetje. Frans laat dit nu aan de media lekken. Frans krijgt kritiek. Frans laat na de shitstorm grootmoedig weten geen gebruik te willen maken van de EU regeling en Frans benadrukt er zo voor alle Nederlanders te willen zijn. Frans pakt zonder moeite even paar extra zetels. Na doorvoeren van wat knallers op belasting- en EU gebied laat Frans Timmermans I voortijdig klappen. Paar jaar later blijkt dat Frans zijn wachtgeld toch door EU in stiekem fonds is gestort.
Als de mensen ondanks alles willens en wetens toch op PVDA/GL stemmen dan verdienen ze niet beter.
Geen ondenkbaar scenario dat ook door mijn hoofd schoot.
@Roos: boks!
PvdA en GL bestonden grotendeels al uit biefstuk socialisten maar Frenske weet er nog een extra dimensie aan toe te voegen waar ik zo gauw geen naam voor weet maar walgelijk is het wel natuurlijk, net zo als de hufters die stemmen op dit soort opvreters trouwens.
Wat gebeurt er? Mijn telefoon is zojuist door de tafel gezakt, en ik krijg hem niet meer opgetild?
LOL!
Locale gravitatiepiek.
Wordt veroorzaakt door een verhoogde CO2 concentratie.
Wen er maar aan, zal in de toekomst vaker gaan voorkomen!
Na het wachtgeld hoeft hij maar een jaartje mokkend in de kamer te zitten om daarna van zijn riante EU pensioen te genieten, geloof niet dat hij net zo goed geboerd heeft als landgoedbezitter Marcel van Dam maar veel zal het niet schelen. Natuurlijk blijft hij een amateur in vergelijking met Al Gore zonder prive jet maar toch was het klimaatdeugen best lucratief.
Dat Timmerfrans zoveel zakgeld meekrijgt van de Brusselse heersers is niet zo vreemd. Het mag wat kosten een gesmeerde overgang van een soeverein Nederland naar een deelstaat van de EU onder het gezag van de Brusselse machthebbers. De PVDA/GL combinatie is daar al een groot voorstander van samen met de VVD66 en die andere links, zogenaamde liberale partijen. Maar wat extra smeergeld is altijd handig.
In mijn onschuld ging ik er een tijd terug nog vanuit dat Timmermans zijn riant betaalde baantje in de EC niet zou opgeven voor een onzeker politiek avontuur in Nederland. Maar ik bleek me vergist te hebben, Timmermans krijgt sowieso tonnen toegeschoven van de EU, ongeacht de uitkomst van de verkiezingen.
Gadverdamme, wat is het toch ook een hypocriete zak, met zijn klimaatgedram.
Het enige bevredigende is dat het op een geweldige teleurstelling gaat uitdraaien voor de PvdGL.
@Sjors W. | 18-08-23 | 08:21: Daar hoop ik ook vurig op! Wedden dat Timmermans dan gewoon vertrekt uit de politiek? Met een bult EU-geld in zijn portefeuille, wie doet hem wat?
Dit is weer de zoveelste ploertigheid van die zelfverrijkende EU-kaste. Wat een zootje, wat een oligocratie.
Zal wellicht al en keer gevraagd zijn, maar wordt hij straks dan niet gekort op zijn salaris als kamerlid of, God behoede het, als MinPres, zoals ook Baudet is gekort en Omtzigt en nog honderd anderen?
Als je de kleuren groen en rood gaat mengen, wat krijg je dan voor kleur? BRUIN, dus we zitten straks mooi in de GroenLinksPvdA-shit, reken maar van yes!
Maar heeft Attje Kuiken (PvdA), haar bruine laarzen alweer terug?
Haar bruine laarzen had Attje Kuiken (PvdA), toch aan Thierry Baudet uitgeleend?
De Bruinhemden van de Groene Khmer, die ons land gaan zuiveren van vleeseters, brandstofrijders, gasgebruikers en andere ontaarden.
Eerst met zachte dwang, maar uiteindelijk moet er ook brandstof in de biomassacentrales.
Aangezien de vvd al jaren GL beleid uitvoert zitten we al jaren in de shit.
@Lijkvocht | 18-08-23 | 08:31:
De GroenLinks PvdA-Utopie zal eindigen in een dystopie.
Met dank aan RijkLinks en hun kiezers.
En vooral dank aan Frans Timmermans
Ik had met BL afgesproken dat ik me voortaan zou onthouden van commentaar op het volume van Timmermans, en mij zou beperken tot de inhoud.
Dat wordt er natuurlijk niet makkelijker op met zo'n treffende foto boven het artikel, maar ik blijf mijn best doen.......
Je zou kunnen zeggen dat Frans veel inhoud heeft. 1,5m3 vlees zit er wel aan denk ik.
Ik zie toch al snel zo'n 180 kilo inhoud.
@Papa Jones | 18-08-23 | 08:34:
Sorry, in het stamcafé had je nog een reactie geplaatst waar ik niet op geantwoord had.
Migratie is inderdaad een probleem. Vooral in een verzorgingsstaat.
Wachtgeld. Waarop wacht ie dan?
En waarom is dat zo'n megabedrag? Zelfs voor Nederlandse begrippen. Krijgt een ex- Europarlementariër uit Litouwen hetzelfde?
Pff heb je Paulus de Plofkopkabouter ook weer. Ga eens van m'n scherm af.
Dansende Frans Timmermans pop-up screensaver. Hij neemt je scherm over tenzij je Bitcoin betaalt.
De exorbitante verrijking van Brussel. Nieuw verkiezingsthema ingevlogen door Fransie.
Hmm. Daar zeg je zowat. Even andersom: zouden PvdA/GL misschien geld van Brussel gekregen hebben om Timmermans als lijsttrekker te benoemen? Ik kan me niet voorstellen dat die partijen vrijwillig zo'n exorbitante zakkenvuller in hun etalage zetten. Timmermans belichaamt alles wat fout is aan de Oude Politiek, daar wil je toch nooit mee geassocieerd worden?
Socialisten zijn kampioen verdelen in het geld van anderen.
Volgende blockbuster: "Das Geld der Anderen"
Tot het geld van anderen op raakt en bijna iedereen in armoede zit. Dan vallen ze hun eigen leiders aan.
De denkfout van veel socialisten is dat je de massa een beter leven kan geven door de rijken uit te kleden.
Kapitaal wat je afneemt en spendeert aan herverdelen en consumptie kan niet meer worden ingezet voor investeren en financieren van bedrijven en werk.
Het klassieke patroon dat tot de val van socialistische heilstaten leidt.
Het is aan de andere debaters om hem live op tv uit zijn tent te lokken, een goede woede aanval op tv waarbij zn masker af valt doet wonderen.
Daarom zal de staatsomroep zijn best doen hem alleen tegenover makke schaapjes te zetten en mensen als Wilders, Eerdmans, vd Plas of Marijnissen te vermijden.
Dat wordt een kluif. Ze zijn erg goed in camoufleren.
Mark Rutte heeft ook woede uitbarstingen, ook nooit op tv gezien
@Kaas de Vies | 18-08-23 | 08:13:
Verschil is dat Franske veel mediageiler is, veel minder gecontroleerd, en veel makkelijker uit te lokken. Frans heb je al uit de tent gelokt gezien op tv.
@Sjors W. | 18-08-23 | 08:24: die Bontebal schijnt daar trouwens een goede voor te zijn. Krijgt makkelijk mensen geïrriteerd als hij op z'n strepen gaat staan. Kan leuk worden.
@Kaas de Vies | 18-08-23 | 08:13: Rutte is intelligenter dan Timmermans.
Schaamteloos.
Zag gisteren een oud interview van die bolle met Rutger Castricum. Ging over het destijds aanvallen van een Powned verslaggeven door diplomaten en dat hij dat zelf niet oploste. "Mag ik zelf bepalen hoe ik dit oplos" en "Omdat u helemaal geen verstand van dit soort zaken heeft" tegen de interviewer. Wat een vreselijke nare, zelf ingenomen bolle lul is die vent zeg. Hoe kan je erop stemmen. Overweeg zelfs op dat meisje van de VVD te stemmen, alleen om hem uit het pluche proberen te houden.
Hij zal met fluwelen handschoentjes worden aangepakt door de MSM, maar daar kwam even de ware Frans naar boven.
Als het er in enge tijden op aan zou komen dat er alleen tussen die twee gekozen kon worden dan kreeg Yezedinges ook mijn stem.
Dat is ook precies waar ze op hopen, dat mensen denken dat het een wedloop tussen groen van de arbeid en vvd is. Aan die beeldvorming zullen bepaalde peilingen en de mediaas zeker actief gaan bijdragen.
De persoon Timmermans en het gedachtengoed waarvoor hij staat is een godsgeschenk voor de vvd. De grootste winnaar van het partijleiderschap van Timmermans is de vvd..
VVD gaan stemmen on GLvdA buiten te houden, en vervolgens gaan ze samen een coalitie aan.
@Muxje | 18-08-23 | 08:34: Deja-vu. En er zullen weer velen intrappen.
Laat hem lekker in het pluche. Dan moet hij qua beleid meer concessies doen.
Ik vind het beleid belangrijker dan het gegeven dat we voor paal staan met deze mp.
@Muxje | 18-08-23 | 08:34: Daar heb je ook weer een punt.
@Muxje | 18-08-23 | 08:34:
Exact. Daarom pvv als sloopkogel.
Goedemorgen nachtploeg!
Wat een walgelijke obese foto boven dit topic….
*Koffie zetten doet..*
Het is maar goed dat het binnenhof verbouwd wordt, anders past die vetklep helemaal niet door de deuren daar!
Voor dat ze klaar zijn met de renovatie van Het Binnenhof, is deze obese wannabe prime minister vast alweer verdwenen uit de Nederlandse politiek, kamerlid/fractievoorzitter is te min voor Schrans.
Mr Creosote klapt vanzelf wel een keer uit elkaar https://youtu.be/GxRnenQYG7I
Just one more mint
Hij is de antichrist om dicht bij de wereld van Omtzigt te blijven. Het gaat maar door dat gegraai, gelieg en bedrog. Geen wonder dat Omtzigt zonder bijna iets gedaan te hebben voor zijn campagne al op 42 zetels staat. Dat is net zo erg. Jammer dat dit volk nooit eens doet wat ik wil.
"Dat is net zo erg..."? Leg uit, aub.
Wanneer gaan PVDA en GroenLinks elkaar de tent uitvechten, de samenwerking oogt wat kunstmatig en geforceerd, alsof ze uitgehuwelijkt zijn zonder elkaar eerst gezien te hebben.
En Frenske Penske komt dadelijk 20 kilo lichter naar Nederland let maar op, die is bezig met een dieetcoach is mijn gok.
Welnee. Die kerel heeft geen mentale kracht. En die heb je hard nodig om af te vallen.
Dit is de essentie van de PvdA en GroenLinks nu. Het zijn business modellen, levend op subsidies, geld van anderen. Dan zeggen ze ook nog dat zij de armen vertegenwoordigen.
Niet alleen de armen zijn de doelgroep, maar ze maken steeds meer mensen bang voor dat vreselijke klimaat, en zij zijn de enigen die deze mensen kunnen redden. Eerst heel hard BOE roepen en daarna troosten dat het allemaal wel goed komt.
De vleesgeworden "links lullen, rechts vullen".
PVDA is daar heel sterk in. Kok die commissaris van de ING werd, vroeger riep ie als vakbondsman we pikken het niet ! Alles hebben ze gepikt.
Zelfs in de Sovjet-Unie beloonden bestuurders zichzelf niet zo rijkelijk als in de EU.
Als Frans de planeet aarde is, is de wachtgeldregeling de door mensen geproduceerde uitstoot van CO2 en stikstof.
Frans heeft zn eigen zwaartekrachtveld.
@James_t_kruk | 18-08-23 | 08:06: Schrans heeft een eigen maan om zich heen draaien.
Frans Timmermans is fout in alle opzichten. Typische regent met een do as I say instelling. Gevaarlijke ontwikkeling wel dat die kerel de campagne ingaat
Zo te zien is Frans al begonnen met het opeten van zn spaargeld zodat de karige EU bijstand kan beginnen.
Idd. Ik zie nu pas goed hoe kolossaal ie is. Formaat sumo. Zonder de kracht vermoedelijk
@James_t_kruk | 18-08-23 | 07:48: typisch een pvda arbeiders lijf
Bizar dit. Roept allerlei associaties met fout, corrrupt, fraude en EU op,.
Een volgevreten karikatuur van het archetype van de salonsocialist die totaal niets heeft met Jan (beneden) Modaal. Ik kan me ook haast niet voorstellen hoe old-school-links hier niet van over de nek gaat. Van woke-links trouwens ook niet, want patriarchaler dan dit wordt het niet op links. Blijft over rijklinks, het soort mensen als Timmerfrans zelf en die vinden dit dan weer prachtig natuurlijk.
sociaal "links" bestaat helemaal niet meer, Fransie is het tatort-kotsbewijs, heb je geen duur DNA-onderzoek meer voor nodig
Als Fransch geen premier wordt zul je zien dat hij vol ironie op volksgezondheid komt. Al zie ik hem graag bij dijkverzwaring.
Dan heb je met mevrouw Dijksma toch mooi twee vullers van formaat
Oke, die gaat dus hoog scoren. Ervaringen uit het verleden (zie ook wat Plasterk over de man schreef: www.telegraaf.nl/nieuws/1298723/plast... en je beseft dat deze narcist voor niets of niemand zal wijken; zijn sponsoren hebben maar te zorgen dat'ie premier wordt.
Wat dat betreft lijkt het een beetje op Joe Biden, die hoe dan ook POTUS moest worden.
Afijn, zodra deze salon socialist zichzelf in het torentje heeft gewurmd is de volgende vraag, wat dan?
In een rap tempo zullen er plannen komen om ons landje leeg te trekken en effectief in de etalage te zetten, ten koste van de werkende burgers.
Hoe lang dat goed zal gaan, geen idee. Maar laten we alstublieft niet vergeten dat er achter deze narcist een team van onzichtbaren staan, die dit allemaal faciliteren! Als Timmermans valt, moeten die op zijn minst bekend zijn. Want dat deze meneer niet zijn hele periode als premier uit gaat zitten, is duidelijk, geen weldenkend mens blijft in het kielzog van deze megalomane maniak mee-slopen.
... Als Timmerfrans valt..? Dat is drie op de schaal van Richter.
Vergeet de Tsunami niet, die er achter aan komt.
Goed dat je dat artikel maar weer eens naar voren brengt. De NOS meldde er nog bij dat in de Volkskrant Plasterk ook nog zei dat Timmermans problemen niet graag oplost, maar juist groter maakt om "er nog jaren plezier van te hebben". nos.nl/artikel/2150253-timmermans-dee...
Het zou een schandaal zijn als zo'n man dit in nood verkerend land zou gaan leiden.
Je kan natuurlijk van hem zeggen wat je wil, maar hij zou niet aan het werk gaan om daarna een beter baantje te krijgen in Europa bijvoorbeeld.
Voor de rest hoop ik dat ne NL kiezer eindelijk zijn verstand gaat gebruiken en niet voor de dikke ondergang gaat. NL is toe aan een andere bestuurscultuur, maar dan echt. Daarbij moet je Timmermans, Yesilgöz (=meer Rutte), 0.000032 Jetter, en de Bontebal vermijden.
sinds wanneer gebruikt 'de Nederlander' zijn verstand nog?
Het grootste deel van de electoraat volgt enkel de MSM, hebben geen benul wat er speelt want vinden voetbal en alcohol belangrijkste dat er in de wereld is (naast tiktok) en trappen met open ogen in de 'snake-oil' die verkocht wordt.
Vraag het de mensen op straat, die denken dat de verlosser aan de deur van ons parlement staat te kloppen.
Zijn " preffered pronouns" zijn kilo en pond...
preffered = preferred, stop de tijd.
Eerder "ik, ikke, mij, mijn'.
youtu.be/p-3e0EkvIEM
Timmerfrans of niet, we zitten met 8 zware crisissen.
maar alle Volksvertegenwoordigers hebben enkel aandacht voor vakantie vieren.
Alles en iedereen leunt achterover van gemakzucht.
En zo meteen staan ze weer te preken, dat ze het zo goed voor hebben met Volk en EUland.
Ondanks de problemen en het disfunctioneren hebben volksvertegenwoordigers ook gewoon recht op vakantie met hun gezin hè.
Hebben de grote groenrode visionairs nu al een naam voor zichzelf verzonnen? Ze zijn toch van het inzicht en de plannen?
P.S
Ik denk ineens aan een oude Leidse tongbreker.. 'Groenrooierabarberlarf'
Jeetje vara
Regressief bruin lijkt mij wel een mooie partijnaam.
De Frans Timmermans Show.
BOLsjewieken
Waarschijnlijk wel.
Alleen wordt je niet vet van extreem narcisme, dat is weer iets anders.
Dat is wat Brussel doet met mensen die geen maatregelen kunnen houden.
Witte Reus. Een berg was maar kost geen beetje.
oud Nieuws.
* Het oud Nieuws staat in het cafe. Ik weiger dit onder zo'n zwart gat als dat Frans Timmermans te plaatsen.
Timmermans geeft de term 'politiek zwaargewicht' een nieuwe dimensie ...
Ik maak me er dus ook schuldig aan 'op de man te spelen' ... in debattermen 'ad hominum' .... d.w.z. iemand afrekenen op fysieke kenmerken. Ergens hoop ik dat we collectief dat niveau kunnen overstijgen en er in het toekomstig debat inhoudelijk met hem wordt afgerekend.
https://nl.wikipedia.org/wiki/Argumentum_ad_hominem
Nou… ik vind het nogal een verschil of het kenmerken zijn waar iemand niets aan kan doen, of kenmerken die het gevolg zijn van zijn eigen handelen. Verder is zijn handelen een gevolg van zijn persoonlijkheid en is zijn persoonlijkheid heel relevant, omdat hij het minister-presidentschap ambieert. Ik vind opmerkingen over zijn gewicht dus volledig in orde. Hoe kan iemand die zichzelf niet onder controle heeft een land besturen?
@Trekhaas | 18-08-23 | 06:58: Hmmm die laatste zin klopt niet. De beste presidenten waren vaak degene die zelf nogal een dubieuze standaarden hadden als het op drank en vrouwen aankwam.
PS: Ik zou timmerfrans niet als een goed bestuurder willen omschrijven.
Je kan ook gewoon verwijzen naar hetgeen Plasterk over Frans heeft gezegd: nos.nl/artikel/2150253-timmermans-dee...
Dat artikel zegt alles over Frans de politicus. Deze man hebben we niet nodig in Nederland, waar de problemen, die hij dus niet gaat oplossen, eindelijk eens opgelost moeten worden. We hebben na decennia lang problemen creëren nu minimaal decennia lang probleemoplossers nodig. Politici hebben we genoeg aan het roer gehad.
Timmermans is een echte socialist: Poen afpakken van de rijken, het liefst om er zelf rijk van te worden.
Een wereldwijde energietransitie heeft alleen zin als alle landen en regio's op hetzelfde economische en maatschappelijke niveau functioneren en er ook het nut van inzien, anders zullen concurrentieposities een grote tol eisen. De motivatie in westerse landen om fossiele energiebronnen af te stoten en ze te vervangen door 'duurzame energiebronnen' is groot maar landen als India en China denken daar heel anders over. In een overgangsperiode is er ook geen garantie dat er steeds voldoende energie wordt geleverd en dat kan de industrie grote schade berokkenen. Nu Rusland wordt geboycot, zijn de gasprijzen enorm gestegen en de gevolgen op lange termijn zijn onduidelijk. Veel landen zijn in een recessie terechtgekomen en dat na de geldverslindende problemen ten gevolge van Covid.
In Duitsland wordt bruinkool gewonnen en het land importeert vloeibaar aardgas uit de Verenigde Staten, waarvoor het importterminals moet bouwen. Hoezo is Duitsland met een milieupartij in de regering klimaatneutraal bezig?! Frans Timmermans kan roepen wat hij wil maar de werkelijkheid heeft hem allang ingehaald: een energietransitie zonder energiezekerheid kan de hele EU tientallen jaren in problemen brengen want zolang gaat het duren!
Voor China was een dergelijke aanpassing niet nodig, omdat de regering van Xi Jinping energiezekerheid altijd belangrijker heeft gevonden dan klimaatdoelstellingen. Xi lacht zich de bamiballen uit zijn broek omdat China zijn nominale status als "ontwikkelingsland" behoudt in de ogen van de VN en andere mondiale organisaties, ondanks het feit dat het de op één na grootste economie ter wereld is en al helemaal als de westerse landen hun economische stabiliteit opofferen om tegen 2050 klimaatneutraal te kunnen zijn. China (en India) starten vele honderden nieuwe kolengestookte energiecentrales op en momenteel is China 's werelds grootste importeur van ruwe olie.
Ook herhaalde president Xi Jinping onlangs dat zijn land zijn eigen weg zou uitstippelen op klimaatgebied en zich niet zou laten beïnvloeden door factoren van buitenaf. Dit is overigens in tegenspraak met Xi's beloften uit het Akkoord van Parijs van 2015 om de CO2-uitstoot uiterlijk na 2030 te verminderen.
Dit duidelijke signaal uit Beijing is bedoeld om Amerika pijn te doen in de kwestie Taiwan en zet de Republikeinen op tegen de Democraten die willen vasthouden aan Kerry's klimaatpolitiek. Xi heeft al in oktober 2022 gezegd dat China de kolencentrales niet zou opgeven voordat hernieuwbare energiebronnen de verloren fossiele brandstof zouden kunnen vervangen. Maar dat gaat niet gebeuren omdat fossiele brandstoffen aanzienlijk meer energie opwekken dan hernieuwbare energiebronnen.
Amerika schiet zich in zijn eigen voet als het honderden miljarden dollars uitgeeft om de CO2 uitstoot te verminderen als China herhaaldelijk verklaart niet van plan te zijn mee te doen om klimaatneutraal te worden. Zo wil Amerika dat in 2030 60 procent van de nieuw verkochte auto's elektrisch is en in 2032 moet dat 2/3 deel zijn. Dat elektrische auto's opgeladen moeten worden en dat daarbij CO2 vrijkomt wordt vaak niet vermeld door politici. Ook wordt niet gezegd waar die extra energiecentrales moeten worden gebouwd en dat armere Amerikanen helemaal geen dure Tesla's kunnen kopen en dat de grote afstanden die Amerikanen veelal afleggen veel meer reistijd gaan kosten. Ook wordt er niets gezegd over de moeilijk verkrijgbare grondstoffen voor de accu's. Mijn mening is dat er vooral geïnvesteerd wordt in gebakken lucht. Zeker als van energiecentrales ook nog eens geëist wordt dat ze 90 procent van hun koolstofuitstoot vastleggen of begraven, anders zouden ze in 2040 failliet moeten gaan.
Vraagje: heeft U, GeenStijl-lezer, enig idee hoeveel elektriciteit gaat kosten als energiecentrales op deze manier moeten gaan werken?
Maar goed. Dit betekent dat Amerika jaarlijks tientallen miljarden dollars kwijt is zonder dat er enige vermindering van de wereldwijde CO2 uitstoot plaatsvindt want China zal de Amerikaanse verminderde uitstoot vervangen door een eigen extra uitstoot.
Zeer choquerend is de volgende berekening: zelfs als de Verenigde Staten zich zouden ontdoen van alle fossiele brandstoffen, zou dit slechts een verschil maken van twee tienden van een graad Celsius in het jaar 2100! (Bron: Kevin Dayaratna, hoofdstatisticus van de Heritage Foundation)
Ja, de hogere elektriciteitskosten zullen enorm nadelige economische gevolgen hebben. De prijzen zullen stijgen, de productie zal naar het buitenland vertrekken en het aantal ontslagen en de werkloosheid zullen toenemen. Dit alles zal de groei van het BBP verlagen en de levensstandaard van Amerikanen verlagen.
China wil klimaatneutraal zijn in 2060, en volgt duidelijk een eigen koers. India noemt 2070 als streefdatum maar het beleid wijst geenszins in die richting; 2100 zou ook kunnen!
Andere landen in Azië, Afrika en Zuid-Amerika laten zich ook al niet dwingen het gebruik van fossiele brandstoffen op te geven en willen hun economieën laten groeien. Dure investeringen in windmolens en zonnepanelen zijn een luxe die ze zich niet kunnen permitteren. (Overigens: de EU ook niet)
In 2022 verbrandde de wereld meer hout voor energie dan ooit tevoren, net zoals er meer olie, kolen en aardgas werden gebruikt dan in enig ander jaar daarvoor. Toch neemt ook het gebruik van schone energiebronnen zoals wind- en zonne-energie toe. Dat maakt duidelijk dat de wereld naar energie hunkert en dat is niet vreemd als de bevolking wereldwijd snel groeit en er steeds meer vraag is naar goederen die geproduceerd zullen moeten worden.
Daarom is Frans Timmermans, als het op het verkondigen van onvoorstelbare leugens aankomt, net zo erg als het liegebeest Mark Rutte. Afrika, Azië en Zuid-Amerika zijn nog maar net begonnen met hun Industriële revolutie en het gebruik van fossiele brandstoffen zal wereldwijd toenemen, naast schone energiebronnen in Europa en wellicht de VS. De wereld zal in 2050/2060/2070 alles behalve klimaatneutraal zijn, ook al geeft het demissionaire kabinet tot 2070 elk jaar 35.000.000.000 Euro (of het equivalent daarvan) uit.
Mooi verhaal, lekker kort ook. Tover je dit spontaan uit je mouw? Inhoudelijk overigens correct.
Uitstekende analyse !
Om nog maar te zwijgen over de extra belasting van de infrastructuur door al die elektrische auto’s die vaak 2x zo zwaar zijn als het alternatief met verbrandingsmotor.
Handig chat gpt
Goed betoog weer, Angelina.
Het Westen snijdt zichzelf economisch gigantisch in de vingers. De landen die dat niet doen gaan daar economisch maar ook politiek, militair en geostrategisch de vruchten van plukken. En laat dat nou net relatief vaak hele nare dictaturen zoals China zijn.
Het steeds minder Vrije Westen is op zijn retour. En dat is het gevolg van politieke keuzes; links-islamitische censuur; massaimport van analfabetisme; subsidiëring van gewelddadig clandenken; weg-met-ons indoctrinatie; op EU-niveau belonen van wanbeleid en corruptie; een almaar groeiende niks kunnende overheid; etc.
De onbetaalbare transitie van betrouwbare naar onbetrouwbare energiebronnen is de kers op de taart. Officieel is de gedachte dat een op structurele stroomstoringen gebaseerde economie binnen enkele decennia haalbaar is, maar in werkelijk zijn er niet eens voldoende technici om de huidige energievoorziening voldoende te verneuken.
@Sjakkie van de Hoek | 18-08-23 | 06:33: Heeft u het stukje gelezen, of baseert u dit op het aantal woorden?
U denkt dat chat gpt met termen als 'Xi lacht zich de bamiballen uit de broek' komt?
ZIe ook :
www.heritage.org/global-politics/comm...
Die nare dictatuur in China heeft natuurlijk ook wel kleine voordelen soms.
Als de hele wereld NL zou volgen met zijn 28 miljard voor 0.000036 C wordt dat 8 miljard / 18 miljoen X 0.000036 C = 0.016C , nog net zo onmeetbaar en dus onzinnig.
Tenslotte nog het volgende:
Timmermans' premierschap is het ergste dat Nederland kan overkomen: hij is voor meer meer meer immigratie die hij als een verrijking beschouwd en 'waar we zo enorm veel kracht uit halen', hij wil de boeren de nek omdraaien en net als Biden/Kerry in Amerika, tientallen miljarden uitgeven aan onzinnige klimaatmaatregelingen. Als het aan hem ligt, gaan er ook nog miljarden extra naar Zuid-Europa. De schouderklopjes zullen voor hem zijn, de rekening voor de Nederlandse belastingbetaler.
En opdat wij niet vergeten... Rutte liet het kabinet vallen vanwege de asielinstroom maar hij liet in zijn eentje meer asielzoekers binnen dan zijn 41 voorgangers bij elkaar:
twitter.com/Gerard1945X/status/168771... Kennelijk weigert hij de verantwoordelijkheid hiervoor te willen dragen...
En opdat wij niet vergeten... Rutte belooft vlak voor verkiezingen keihard op te treden tegen tuig maar:
www.youtube.com/watch?v=MYKcZjFjwo0
Nu weet u ook alvast wat u kunt verwachten van Dilan Yesilgöz: mooie woorden maar geen daden!,
En opdat wij niet vergeten... Rutte voerde D66 beleid uit en laat deze nietsnut met 0 verstand van natuurkunde, tientallen miljarden uitgeven voor helemaal niks: 0,000036 graden temperatuurdaling à € 35.000.000.000,- terwijl veel bejaarden hun energierekening niet kunnen betalen en de files bij de voedselbanken steeds langer worden.
www.youtube.com/watch?v=AFnvWNM_-J4
En opdat wij niet vergeten... r.testifier.nl/Acbs8526SDKI/resizing_...
En opdat wij niet vergeten... De democratie en de rechtspraak waren bij Rutte in verkeerde handen.
1. Het Wildersproces was een politiek gemotiveerd proces en het luidde het begin van het einde in van de Trias Politica. Omdat justitie, politie en Rutte Wilders er desondanks niet onder kregen, besloot D66'minister Ollongren de overheidssubsidie waar alle politieke partijen in de Tweede Kamer recht op hebben, voor de PVV stop te zetten. Ook zijn giften uit het buitenland aan politieke partijen verboden. Voor Pechtold (D66) golden dan weer andere regels: het door een Canadees aan hem geschonken penthouse was een privé kwestie en geen politieke!
2. De toeslagenaffaire liet zien hoe de door bezuinigingen uitgeholde belastingdienst op fraudejacht werd gestuurd door de kabinetten Rutte. Door datasystemen aan elkaar te plakken, werd de privacy van burgers geschonden en was het voor burgers niet mogelijk te achterhalen welke data tegen hen werden gebruikt bij aanvragen voor subsidie en hoe die werden beoordeeld. Verweer tegen schendingen van je rechten werd daardoor onmogelijk en de gevolgen zijn bekend: kinderen werden uit huis geplaatst, mensen werden kaalgeplukt en sommige ouders pleegden zelfmoord.
3. Tijdens de corona-epidemie hadden ministers een vrijbrief om de vrijheden van burgers te beperken, zonder dat het parlement vooraf hoefde te worden geraadpleegd. Minister De Jonge wilde zelfs de locatiegegevens van de mobiele telefoons van alle Nederlanders gebruiken om hun bewegingen te volgen en thuis-quarantaine verplichten! De proportionaliteit was zoek en dat zie je ook terug in het feit dat overtreders tegen de coronaregels behalve een boete, ook een strafblad kregen. Dat strafblad verdween overigens meteen weer als eis toen Grapperhaus er zelf aan moest geloven! 'Some pigs are more equal..., you know!'
4. De VVD'er Rutte schreef wetten uit die niet werkten of de vrijheid van burgers aantastten. Adviseurs die hierop wezen werden genegeerd. Rutte omzeilde regelmatig de tegenmacht van de Tweede Kamer en liet zich leiden door wantrouwen tegen burgers en rechtsdeskundigen. Het dieptepunt werd bereikt in het regeerakkoord uit 2017 waarin Rutte het raadgevend referendum bij het vuilnis zette omdat hij de kiezers niet vertrouwde: die negeerden de wensdromen van het kabinet keer op keer en stemden telkens met een 2/3 meerderheid tegen. Daarom moest door het afschaffen van het referendum de kiezer tegen zichzelf in bescherming worden genomen want alleen Rutte en D66 weten immers wat goed is voor Nederland!
5. Rutte werd weggestuurd en kwam terug met hetzelfde kabinet. Zodra hij voor iets door de Tweede Kamer ter verantwoording werd geroepen, verschuilde hij zich achter zijn oude Nokia of het niet hebben van actieve herinneringen aan feiten waarnaar gevraagd werd. Daarmee toonde hij aan dat macht voor hem boven alles ging: boven de waarheid, boven de democratisch gekozen volksvertegenwoordiging en boven alle fatsoensnormen en waarden.
Nederland staat er financieel beroerd voor. Tientallen miljarden staan op het punt te verdwijnen in de klimaatputten van D66 en GroenLinks. Vlak voor de val van het kabinet steunde de VVD deze krankzinnigheid: 1 miljard Nederlands belastinggeld voor 0,000001 graad minder opwarming. Het land wordt overspoeld met asieleisers waardoor het sociale zekerheids- en het gezondheidsstelsel wankelen. Er zijn talrijke crisissen die met spoed om oplossingen vragen maar de VVD is een partij van leugens en bedrog gebleken en dat verandert niet onder Yesilgöz.
Op rechts is Nederland verdeeld en als je kijkt naar BBB, is het de vraag of Caroline van der Plas wel rechtsconservatief beleid wil. In sommige provincies werkt ze nu al samen met de Maoïsten van GroenLinks. Die horen tegenwoordig bij 'Het Brede Midden' geloof ik...
Ik wens alle GeenStijl-lezers veel wijsheid toe in november...
Geweldige bijdrage. Maar ik zou me ook eens richten op de rol van de immer horige kartelmedia.
@Angélica.
Jouw laatste zin baart mij de meeste zorgen.
Timmermans' "beleid" is ook maar gewoon wat hij denkt dat de nieuwe generatie wil horen. Er zit geen visie achter, het brengt niets en de uitvoering is een vernietiging van heel veel kapitaal waarmee hij de facto stemmen denkt te kopen. Populisme ten top.
Dit alles draait vaak door mijn hoofd, maar kan het moeilijk op een rijtje zetten. Hartelijk dank dan jij dat voor mij hebt gedaan. Naast de landelijke en EU politiek zijn er ook nog de vele lokale, de gemeenteraden die nog maar weinig oog hebben voor de belasting betalende burgers in de gemeentes. Ook daar treedt de verloedering op en de gevolgen daarvan worden afgewenteld op de legaal wonende inwoner omdat de gemeenteraadsleden onmachtig zijn om de verloedering te stoppen, veelal gedirigeerd vanuit de Haagse politiek, die niet voor niks hun mannetjes en vrouwtjes als burgemeester hebben aangesteld.
Jeetje wie had dit nu verwacht….. typisch eentje van Links!
Dit is gewoon een niet-gekozen volksvertegenwoordiger die maximaal de Staat (in dit geval de EU) uitknijpt.
Als we hem komende verkiezing genoeg zetels geven weten wat er met ons landje gaat gebeuren….naar de haaien
Een topatleet is meetbaar top.
Maar wat is in godsnaam een topbestuurder?
Eentje die de boel maximaal vernachelt? Of die met het meeste wachtgeld?
Wel een beetje verwarrend dit. Dit is eigenlijk het Stamcafé Special Special? GeenStijl AfterParty? The NightClub? Sjeeess
Overigens, de titel "volksvertegenwoordiger" is misleidend. Zou op z'n minst een disclaimer moeten krijgen. Want die lieden zorgen voornamelijk goed voor zichzelf in plaats van Het Algemene Belang te dienen.
- Ingezonden mededeling -
Word in 1 klap crypto-MULTIMILJONAIR met de exclusieve GeenStijl-aanbieding van COINMART .
Dit is dus geen spam...
https://www.geenstijl.nl/5171997/word-in-1-klap-crypto-multimiljonair-met-de-exclusieve-geenstijl-aanbieding-van-coinmart/
Crypto .... bestaat het nog? Zoveelste crypto-winter?
Dus u loopt geen jorisico om weg-gecensureerd te worden.
Je kunt trouwen aan GS doneren met de crypto Gulden (NLG), maar die doet het niet zo lekker. Geertcoin (GEERT) .... ook al niet zo'n succes: https://www.businessinsider.nl/geert-wilders-wereldwijd-een-van-de-weinige-politici-met-een-eigen-cryptomunt-naast-trump-en-poetin/
Zijn er venture capitalists die interesse hebben voor de P.M.F.T.(Prime Minister Frans Timmermans)-coin? Klinkt behoorlijk dubieus, maar wie weet?!
Het zou een ramp zijn als die man premier wordt van Nederland .Ik vrees met grote vrezen.
Het gifmengsel pvda/GroenLinks zou als katalysator werken voor de ondergang van ons land. Het duwtje in de rug op de rand van de afgrond.
Ik hoop en reken op het overgrote merendeel weldenkende Nederlandse patriotten om deze ramp te voorkomen.
@laurentius.
Ik deel je angst met oprechtheid.
Toch gaat Frans veel stemmen halen
Een mens wil nou eenmaal bedrogen worden
Frans.
Frans is een boomer. Op bewaard vet wat nodig werd geacht na Wo2.
Frans heeft alle jaren meegemaakt die 'nodig' waren tegen militarisme, kernenergie en het imperialisme van de vreterij.
De jaren waarin men nergens meer sjoegem over hoefde te hebben, en iedereen maar wat raak lulde.
En laat dat lullen nou net iets voor 't Frenske zijn. De alfa-man met 2 linker handen en de voeten op 10 voor 2.
Tegenwoordig vindt Frans zich erg tevreden sinds zijn mega-rol in Brussel, waar hij eens ene Juncker aflikte en toen een superplan mocht ontplooien. Ten behoeve van ons iedereen.
Frans is er eentje nog van de ouwe stempel. De maakbaarheid vd maatschappij.
Maar ik denk dat Frenske zich wat overschat wat er zich huidig afspeelt.
De maatschappij is mondig geworden sinds de uitvinding van het interwebs.
Ik zeg, het was beter dat ie een broodjeszaak was begonnen in de 2e kamer.
Maar niemand luistert ooit naar mijn wijze raad. Laat staan Frans.
"Ik zeg, het was beter dat ie een broodjeszaak was begonnen in de 2e kamer."
Wijze raad indeed!
"Chez Frans" = goeie naam voor die broodjeszaak!
Nu nog een reclameslogan hmmmmm....
"Dik belegen is waar we goed in zijn!"?
"Ik beleg broodjes, alsof ze voor mezelf zouden zijn!"
Verheug mij nu al op de debatten Timmerschrans en Wilders!
Dat gaat een Melkeriaanse afgang worden voor Frenske.
Check het Filmpje "Vizier op Groen Links" in de Comments
opiniez.com/2023/08/15/open-brief-aan...
Hier het bewuste filmpje: youtu.be/BNlH1UwgYx4 feitelijk ongekend dat Nederland (Politiek, Justitie, Opsporingsdiensten e.d.) dit decennialang getolereerd hebben, dit terwijl het Staatsondermijnende figuren betreft. Kunnen ze deze samenwerking bij de PvdA effe uitleggen? Dank u!
@Unsinkable-Sam | 18-08-23 | 03:25: Ongelofelijk, dat dit volk gewoon in de 1e kamer kan zitten..
Zoiets?
youtu.be/iJjynfwJlbM
Oeps foute link. Zocht monty python... do you want a mint
@Tjatiswat | 18-08-23 | 02:31:
www.youtube.com/watch?v=POJvJ1F2MKc
Schrans Varken Timmerschwanz
Opdat we niet vergeten! Animal Farm:
youtu.be/eaVTC0C5UlM
Timmermans wil niet zeggen hoe lang hij gebruik gaat maken van wachtgeld. Ook laat de topbestuurder in het midden of hij als toekomstig Kamerlid zijn beloning zal laten aanvullen met een Brusselse uitkering.
Topbestuurder... topbestuurder?!?!?!?!?
Topgraaier!!!
Dat wat Ome Roon zei kan niet vaak genoeg herhaald worden:
www.telegraaf.nl/nieuws/1298723/plast...
’Timmermans deed een half jaar niets’
Niets doen is het beste.
Het word pas echt gevaarlijk als hij iets doet.
Als we dan toch een door het buitenland betaalde MinPres krijgen dan wil ik Orban.
Nog liever drie jaren Duterte om schoon schip te maken.
@prins_flip_da_luxe | 18-08-23 | 02:42: ja, joepie, iedere drugsgebruikers in de lik en iedere dealer ter plekke doodschieten.
@Schadenfreude | 18-08-23 | 03:38: Ach, die arme dealers toch. Snik...
Zo te zien heeft hij de Vette Vrijdag hap niet een keer overgeslagen.
Als je ontslag neemt krijg je wachtgeld? Ik dacht altijd dat je alleen wachtgeld als je ontslagen werd, weer wat geleerd. Je krijgt altijd wachtgeld, ze zorgen wel goed voor hun zelf.
Ook vwb hun pensioenen. U krijgt een casinopensioen, zij een geïndexeerd en door u gegarandeerd pensioen.
Is het niet zo dat als je zelf ontslag neemt, je geen aanspraak kan maken op een uitkering? Een wachtgeldregeling is toch precies zoiets?
Die man gaat premier worden. Ik ken mij medestemmers een beetje.
Hij heeft al wel het postuur van een dictator. Hij mist alleen nog de bijbehorende positie, maar daar gaan we over stemmen.
En de NPO en de meeste dagbladen zullen daar driftig aan mee gaan helpen. Is er al een docu in de maak???
@DerkArie-ut-de-Achte | 18-08-23 | 02:37:
Van hier tot Brussel
Deze boomergondiër bezet in z'n eentje al twee zetels in de Kamer.
Gisteren vertelde ik dat ik vandaag naar huis in Moskou zou reizen. Sommigen vroegen zich lief af of dat wel verstandig was. Anderen dachten bladibka. Vanmiddag ben ik met een behoorlijke vertraging vertrokken vanaf Düsseldorf zodat ik nu de nacht in Jerevan in een hotel doorbreng. Morgenochtend hoop ik verder te reizen zodat ik 's middags weer thuis in Moscow ben.
Maak een rondje op het Rode Plein en steek wat vuurwerk af. Cobra's mogen ook. Wel afstand houden.
Waarom was je in Düsseldorf dan?
@Flightless bird | 18-08-23 | 01:59: Ik vloog vanaf Dusseldorf.
@Red shirt | 18-08-23 | 02:16: In NL wonen wij in de Achterhoek. Vanaf ons is Düsseldorf ongeveer dezelfde afstand als Schiphol.
@Red shirt | 18-08-23 | 02:18:
Oh, ik dacht dat je wat opgehaald had en naar Putin ging brengen.
Redshirts die wonen toch in Thailand ?
Het café zit een verdieping lager, RS.
Reis voorzichtig, 't is maar even afwachten wat Joris gaat doen.
Nooit verwacht dat Timmermans een EU marionet zou zijn.
Heel veel mensen niet.
Hier kan toch geen (zinnig, zo die bestaan) links, of wat voor soort mens op stemmen? Maar echt??!!
Ik wil zó graag dit land verlaten. Maar het gaat niet, bovendien zou ik niet weten waar ik naartoe zou moeten. Mijn vrouw en gezin willen niet, dat respecteer ik. Mijn vrouw steekt haar kop liever in het zand want die heeft de negativiteit van het 'nieuws' al een paar jaar afgezworen, want dat had teveel invloed op haar eigen humeur. Misschien moet ik dat ook maar doen. Ik hoop in November aangenaam verrast te worden, maar ik zie nog geen enkel teken wat mij die hoop kan geven...
De ondergang van de Pvda en Groenlinks. Ik ben hem dankbaar. De mensen zijn toch niet gek om daar op te stemmen.
Jawel hoor. De media gaat deze man de hemel in prijzen als de redder van het klimaat. Dan komt er naast de vaste kern PVDA, GL ook een hele schare Nederlanders die hun 'eigen' mening laten bepalen door wat de media ze elke dag voorschuift.
Schijnt dat het Faillissement van Evergrande toch wel gevolgen heeft.
Crypto maakte net ook op alle fronten een flinke dump
Ja man. We staan op vooravond van een nieuwe 2008.
Ja man. We staan op vooravond van een nieuwe 2008.
Elke dag doe ik ‘n rondje naburig gehucht voor de post e.d. Er is bijkans geen doorkomen aan, alleen maar boomers (ego’s) in nieuwe, dikke auto’s en talloze zwalkende bejaarden op freaky dure e-bikes. Ofschoon de meiden in de local store een voor een schatje’s zijn, ben ik altijd blij als ik het rondje achter de rug heb. Wat wilde ik ook al weer zeggen?
Oh ja. die gaan Wo. 22 Nov. allemaal op dhr. Timmermans stemmen. Want klimaat en sociaal en zo...
Het echte voorbeeld van een Salonsocialist trap er niet in mensen.
Ik gun de beste man veel nachtelijke debatten, terwijl hij vasthoudt aan z’n intermittent fasting.
Ik begin er steeds meer van overtuigd te raken dat het naar voren schuiven van Timmermans als lijsttrekker van de PvdGroenlinkse 'Arbeid', de beste garantie is voor een klaterende verkiezingsnederlaag.
De man is te dik.
De man is te oud.
De man is niet echt.
De man speelt toneel.
De man is een graaiert.
Hij vertegenwoordigt alles waar 'links' zo tegen tekeer gaat:
Een typische regent. Ongekozen ook nog. Een gearriveerde bijna-boomer, met een vet salaris, riante onkostenvergoedingen, een lijf dat gevormd is door het overdadige leven in Brusselse en Straatsburgse restaurants, op kosten van de Europese belastingbetalers. Een gearriveerd lid van de Europese elite die baddert in welstand, cosmopolitisme en elitarisme en daarmee de grootste veroorzaker is van de kloof tussen 'gewone mensen' en de politiek.
En juist van de 'gewone mensen' moeten types als Timmermans het hebben om een verkiezing te winnen.
Maar die 'gewone mensen' zijn moe. Moe van het genegeerd worden door zelfingenomen politici, moe van de verstikkende regeltjes en oekazes uit Brussel, moe van het geraaskal over Het Klimaat, moe van de doorgeschoten welwillendheid tegenover de decadente waanzin van 'woke', en vooral moe van politici die niets anders kunnen uitbraken dan holle frasen, leugens en valse beloften.
Nee. Een volgevreten regent als Timmermans heeft naar mijn overtuiging geen schijn van kans.
Gelukkig.
Hij is verbaal wel vrij sterk. En niet achterlijk. Jij en ik gaan niet op hem stemmen, maar veel voormalig Kaag-stemmers wel, vermoed ik. Dus het wordt spannend.
Je hebt helemaal gelijk
Ik hoop dat je gelijk krijgt, want Frans is idd zo’n type links, dat je in Amerika ook ziet.
Een soort Hilary en Pelosi, in Chanel pakjes met parelketting.
Frans doet dingen voor Frans en mensen vergeten dat snel.
Een 100% salon socialist die met links-populistische praatjes de mensen een rad voor ogen draait.
Iets wat je verwacht van rechtse bestuurders, maar op links evenzo geldt.
Verder is het frappant dat “progressief” links een dikke blanke ouwe man naar voren schuift.
Zou ik van balen als ik jong, links en progressief zou zijn.
Een klucht.
Beter dan u kan ik het niet verwoorden. Helemaal mee eens.
Netjes gehouden Peter. Hulde.
Ik snap die Kuiken en Klaver ook niet, dat ze dit doen, dat ze dit blijkbaar een goed idee vinden. Timmermans staat voor gulzigheid, graaien, lobbyen, zakkenvullen, van twee walletjes eten, ondemocratische wetgeving en benoemingen doordrukken, burgers negeren en buitenspel zetten.
Een verachtelijke machtsgeile systeemclown.
@pollens | 18-08-23 | 01:39: hallelujah
Velen liepen met hem weg toen hij zijn toespraak hield bij de VN over MH-17. Nog steeds zijn er complete volksstammen die hem een toppert vinden.
Ware woorden. Maar Après toi heeft zeker een punt, velen voormalige Kaag-stemmers gaan hun heil zoeken bij hem en deze man is niet voor éen gat te vangen.
Hoewel ik Timmermans zie als een wandelende klont IJdelheid, Mateloosheid en Opportunisme (hij heeft de laatste 16 jaar geen enkel mandaat volgemaakt, er kwam telkens iets lucratievers langs) zien velen hem als de verbinder van het lang gekoesterde Verenigd Links.
Projectie natuurlijk want deze man kent geen enkele werkelijke loyaliteit, Links is voor hem gewoon een van de schachten waardoor heen hij zijn persoonlijk goud naar boven takelt.
Ik weet niet of Timmerfrans dit stukje kent van ene (wijlen) Huub Schrage uit Limburg, die dit zo rond 2001 scheef op het forum van de NRC (jaja, de NRC...)... zou Franske maar eens goed moeten lezen, als hij zich achter deze mensen schaart zou hij de goede weg op gaan :
""Ter Nagedachtenis aan de Gewone Man;""
Ooit herkende je hem aan zijn beige Kadetje of aan zijn eeuwige sjekkie.
Tegenwoordig vermoed je hem achter de rolluiken van zijn vooroorlogse
arbeiderswoning, waar hij zijn kwijnende bestaan tracht te beschermen met de
veiligheid en de geborgenheid van het zelf-isolement.
Misschien is hij net als zijn vroegere buren al verhuisd naar een rijtjeshuis in
Almére of Nieuwegein, toen bleek dat zijn nieuwe buren hem niet konden verstaan of begrijpen.
Hij zit in zijn doorzonkamer naar zijn fletse KTV te kijken, in de roes van het
zoveelste Endemol-infuus zijn dagelijkse beslommeringen wegspoelend met een
kratje pils van de super.
Soms herken je hem ook achter een van de ramen van Huize Avondrood, voor zich uit starend naar een vreemde wereld, mijmerend over een Nederland dat alleen nog in zijn geheugen bestaat.
Hij is het multiculturele drama in levende lijve, of beter gezegd: in dode
geest. Hij heeft de klappen van de geďmporteerde cultuurschok moeten incasseren, daarbij onbewogen gadegeslagen door de hoge heren vanuit hun chique salons of moderne kantoren, of zelfs dat niet eens.
Elke oprisping van verzet werd vakkundig en bekwaam de grond in geboord door een overijverige lokale wethouder, die tenslotte het beste met hem voorhad. Hij heeft de fundamenten gelegd van zijn eigen samenleving, maar mocht zich niet bemoeien met de vorm en de indeling van het bouwwerk dat de alwetende architecten voor hem bedachten.
Hij heeft het proces van de ongeneeslijk zieke doorgemaakt; de angst, de
ontkenning, het besef, de hoop, het verweer, de verdringing en tenslotte de
berusting.
Gegegeseld en gemuilkorfd door het dédain van de hoge heren, verbaal en
intellectueel overtroefd en vernederd door de Wittemannen, accepteert hij zijn
lot als een onvermijdelijk gegeven. Hij representeert het afgedankte stemvee,
gemolken en vervolgens zonder scrupules op stal gezet.
Alleen zo nu en dan wordt hij eventjes gepromoveerd tot klapvee, als de Koks en de Bolkesteins hem verleiden met een gekunstelde imitatie van zijn droevige
situatie, zo zijn laatste restje hoop misbruikend voor hun eigen machtsbelang.
Hij gaat waarschijnlijk nooit meer stemmen, omdat zijn wanhopige stem op de
malloot Janmaat hem een slechte naam of een slecht geweten heeft bezorgd en zijn vertrouwen in fatsoenlijke partijen nooit werd bewaarheid.
Hij is de paria van de multiculturele samenleving, gemangeld door de
links-rechtse concensus, het uitschot van de salonsocialisten, de verheven
confessionelen én de elitaire liberalen.
De multiculturele samenleving is nooit zijn keuze geweest, maar nu is hij wel
het grootste slachtoffer van het multiculturele drama. De schuldigen zullen wel
weer de dans ontspringen in het zwarte-piet-spel van de zondebokken, maar zullen zich niet kunnen verschuilen voor hun eigen geweten.
Gewone man, je bent niet meer gewoon, want de normgrenzen zijn verschoven.
Je was nooit het ideaalbeeld van de hoge heren, maar nu ben je een doorn in hun politiek correcte oog.
Gewone man, je hebt ons trachten te behoeden voor de multiculturele ellende,
maar je noodkreet werd niet gehoord, niet begrepen of verkeerd uitgelegd.
Gewone man, je falen is niet te wijten aan jouw stem, maar aan de oren van de
luisteraars.
Gewone man, ooit zullen de hoge heren je te laat missen.
Huub Schrage.(overleden januari 2001)
Je kan zeggen en van alles vinden over Timmerfrans maar er zijn straks mensen die op GroenLinks/Pvda en dat narcistische zwijn gaan stemmen. Dat is nog veel erger dan die volgevreten dolgedraaide graaier met zijn klimaatonzin praatjes. Mensen die er met beide ogen in stinken. Die te dom zijn om de waarheid te zien. En van de NPO gaan ze helemaal gelijk krijgen. Alles draait straks om Frenske. Een zonodig nog ergere soort dan Mark Rutte of Sigrid Kaag.
static.wikia.nocookie.net/southpark/i...
Dit is toch gewoon Timmerfrans??
Inclusief woke Spekman truitje...
Goh, zelfs Trey Parker heeft van Frenske gehoord...
He dat is Meathead... uit All in the Family
Mooi om hem hier in de campagne helemaal mee af te maken.
In die blouse kan een heel gezin kamperen
Misselijkmakend.
Afgezien van de riante regeling gaat Frans natuurlijk voor het hoogst haalbare, MP van NL.
In Brussel zit/zat Frans al zo hoog in de boom, dat hij het niet voor minder doet.
De man heeft zo’n grote eerzucht dat hij het wel moet doen.
De kans dat hij het wordt is ook bijzonder groot.
BBB is niet duidelijk wie wél, maar Lien gaat het niet doen. Minpuntje.
Omtzicht is niet duidelijk en de VVD zet nou ook niet bepaald een topper in.
Als linkse stemmers strategisch stemmen, komen ze altijd bij Frans uit, dan krijgen ze vanzelf GL, PvdD, Volt en D66 mee.
Kneiterlinks dus.
Rechts zet zichzelf buitenspel.
Als zelfs rechtse kantjes partijen uitsluiten, is de kans nul om een coalitie te vormen.
PvdA heeft dus een meesterzet gedaan met Frans. Kan niet anders zeggen.
Maar stel hè, stel, het lukt de Bolle van Brussel niet om MP te worden, wat gaat hij dan doen?
Oppositie is immers te min voor Frans.
Ik ga er niet van uit, maar de kans zit erin.
Dat Frans zich dubbel laat belonen kun je hem eigenlijk niet eens kwalijk nemen, het wordt hem wel heel makkelijk gemaakt, het zou niet moeten kunnen.
Een gevolg van de graaicultuur binnen Brussel, een minpunt, waar niemand iets aan gaat doen.
Frans kent duidelijk geen clubliefde zoals vrijwillers dat hebben.
Mensen die zich belangeloos inzetten voor maatschappelijk belang.
Hij zou op z’n minst één salaris kunnen teruggeven, wetende dat alles wat hij nu is, te danken is aan de NL en Europese belastingbetaler.
We staan erbij en kijken ernaar.
De éne helft van het land vindt het prachtig, de andere helft vreest met grote vrezen.
Rechts kan zichzelf verwijten maken.
Bereid je maar vast voor op torenhoge kosten, een oplopende staatsschuld, gratis geld voor niksdoeners, minder huizen, meer nieuwkomers en verder een versobering van uw levensvreugde.
Dit. Hij gaat het vrijwel zeker worden. En dat is ook zijn eigen inschatting, want voor minder was hij niet gekomen.
De Brusselse elite mag stemmen over de eigen loonsverhogingen.
èn honderden miljarden voor "klimaat"
Trans Zimmerschwanz toch?
Hoe kan iemand die zo slecht voor zichzelf zorgt in vredesnaam een land leiden? Dit is in het beste geval iemand die slecht maat kan houden met calorie- en alcoholinname en in het slechtste geval iemand met een verslavingsstoornis. In alle gevallen een slechte impulsbeheersing, zwakke wilskracht, egoistische aard en antisociale en narcistische kenmerken.
Hij houdt gewoon van lekker eten. En zolang hij nog geen last heeft van een jeukende alvleesklier of een vette lever, kan hij wel even doorgaan.
@Après toi | 18-08-23 | 00:39:
Morbide obesitas kun je niet afwimpelen met de opmerking dat het een gastronoom is.
@de IJsman | 18-08-23 | 00:49: Hij heeft al beloofd om op de fiets naar het Torentje te gaan. En eenmaal daar, dan neemt hij de trap, en niet de lift.
@Après toi | 18-08-23 | 00:53:
Hij neemt waarschijnlijk de hijskraan.
Maar je mag toch de dagelijkse ganzenlever paté wel met een simpele grand cru weg spoelen? De gewone man drinkt zijn biertje toch ook na de gehaktbal of karbonaadje met aardappel?
@dijkbewaker | 18-08-23 | 01:36: Maar welk Haags etablissement past daar bij? Calla's, met een Michelinster. Maar dat ligt uit de route. Is te ver op de fiets.
Denk dat fatsige Frans de verkiezingen niet eens haalt als ie zo door blijft eten… het is de belichaming van “ikke ikke ikke en de rest mag stikken”
Het zal net als bij Biden zijn, haalt hij het eind van zijn termijn?
Dikke vette Frans met zijn half miljoen aan wachtgeld "schouder aan schouder" met bijna 1 miljoen Nederlanders in armoede die nauwelijks wat te vreten hebben. Way to go lefties.
Het is een graaier, zoals bijna al onze politici.
Ondertussen betalen wij burgerd een dagprijs van 1.13 voor een m3 gas, waarvan 60÷ energiebelasting en btw is!
ZESTIG PROCENT!
Rob Jetten is er mee in zijn nopjes.
"Rupsje Nooitgenoeg" is vaker genoemd. Dit klinkt alleen veel te schattig voor deze inhalige vetkees
"Heb nog zo gezegd, geen pirouetje"!
Dat denk ik altijd bij die reclame van Always.
De ijsmeester wordt boos, voor je het weet zit Dikkie op de betonnen vloer, de baan moet dan dicht voor reparatie.
Echt hè, kunstschaatsers die het ijs vergallen voor een hokey wedstrijd.
*dweilen doet
*puck paast
Frans is zich aan het voorbereiden op een rol in het programma 'my 600 pound life'.
Ik ben normaal niet van de complotten maar dit is allemaal met voorbedachte rade mensen. Ik snap nu de renovatie van onze Tweede Kamer en waarom alles duurder uitpakt. Alles voor Frans. Stel je voor dat ons democratisch huis letterlijk zou instorten door dit zwaargewicht.
Eén blik op Timmermans en je weet dat de sociaaldemocratie dood is.
Er is weinig sociaal aan socialisme
Der Franz is typisch zo'n figuur dat op een familiefeestje de grootste bonbon of het grootste stuk gebak van de schaal pakt met daarbij 'ik pak deze maar want die laat toch iedereen liggen'.
Heel strategisch.
Hij bemoeit zich met de taartpunten van iedereen maar grijpt zelf de beste stukken zonder bonnetje in te leveren.
@Après toi | 18-08-23 | 00:28:
Ja zo’n gladde goedprater……..
Grootste stuk? Frans pakt de gehele taart als voorafje...
Misschien even afwachten of Timmermans überhaupt wachtgeld aanvraagt/accepteert? Of gaat het enkel weer eens om de man te beschadigen in de beste Telegraaf traditie?
Hij heeft aangegeven er gebruik van te maken. Die man beschadigt zichzelf wel.
Niks beschadigen. En een beetje respect voor GeenStijl graag. Het is geen Joop of zo, dat in zijn blinde haat totaal onderbouwd mensen van alles en nog wat beschuldigt.
Nee, GeenStijl baseert zich op de feiten.
"Het linkse samenwerkingsverband bevestigt aan De Telegraaf dat hij, na zijn zelfgekozen vervroegd vertrek als Eurocommissaris, gebruik zal maken van een riante Brusselse wachtgeldregeling."
@Papa Jones | 18-08-23 | 00:31:
Klopt 100%
Linksche menschen hebben liever geen feiten, maar zijn meer van het wensdenken.
@Papa Jones | 18-08-23 | 00:31: Zolang hij ‘in between’ jobs is, zie ik het probleem niet.
Dit is Nederland over 10 jaar als we weer de zelfde shit het torentje in stemmen.
www.youtube.com/watch?v=OjvUMO3LCbc
PvdA/GL/VVD/CDA/CU/D66, het is één pot nat. Waarschijnlijk zullen ze die 0.00036 graad opwarming wel weten te voorkomen. Waarschijnlijk zullen ze nog wel een paar miljoen mensen van buiten naar binnen halen want die moeten gered worden. Maar uiteindelijk is er dan niets meer over om nog mee te kunnen redden. Dan is Nederland kapot.
Franz gaat nog meer slachtoffers maken dan Rutte, die gaat uit principe over lijken. En het lieftst zou hij zijn slachtoffers en/of tegenstanders nog allemaal oppeuzelen ook (zo te zien heeft 'ie er al een paar op).
Ik haat Rutte en de vvd tot op het bot (pejoratieven schieten te kort, ik voel Joris al meekijken), maar ben erg geneigd om al mijn principes overboord te gooien voor het eerst in 20(?) jaar of misschien wel voor het eerst vvd te stemmen. Vorige verkiezingen was ik trouwens ook al niet zo principieel, toen stemde ik CDA (Omtzigt, dat dan weer wel. Had ik bovendien al vaker op willen stemmen, maar ja, principes... religie hoort niet in een beschaving, zeker niet in een regering en zou eigenlijk flink bestraft moeten worden).
Met de vvd gaan we nog eens vier jaar tenminste iets minder naar de kloten maar dan hebben we dat tenminste te danken aan een lekker wijf.
Mag dit wel? Waarom mag dat? In hoeverre is dit legitiem besteed geld van de European Commissie dus ons allenaal? Dit is e'en persoonlijke keuze lijkt me, dus ook persoonlijke verantwoordelijk en dus aansprakelijk. Juristen alhier die het weten misschien..?
Het gaat slechts om een paar ton. En reken maar dat Frans straks een boel ellende over zich heen krijgt. En als het demoniseren begint heeft hij 24 uur per dag bewaking nodig.
Een succesvol iemand in het bedrijfsleven verdient veel meer. En staat veel minder in the picture. Ik zou niet met hem willen ruilen.
Alhoewel de reikwijdte van een CEO of CFO vaak zal worden overschat zal hij/zij daar wel verantwoording voor moeten afleggen. Dat hoeft Frans niet. Verder is het krankzinnig dat jij zulke onzuivere praktijken zo goedpraat. Blijkbaar geeft Frans een speldje aan de activisten.
24 uur per dag bewaking? Oké ik accepteer uw stelling als hij dat met 13 jaar terugwerkende kracht krijgt.
@Kartelmaster2000 | 18-08-23 | 00:15: Frans legt verantwoording af in de Kamer, bij de kiezer en in de media. Dat is vaak heftiger dan tijdens een AvA. En ook veel frequenter.
Ik zie wel een verband tussen het demoniseren, en dat hij lekker gebruikt maakt van die riante wachtgeldregeling.
@Après toi | 18-08-23 | 00:25:
Vervang Frans eens door Mark en dan zal je de onzinnigheid van je plempsel inzien, oh wacht.
@Penus Decoratus | 18-08-23 | 00:39: Rutte wordt streng beveiligd.
@Après toi | 18-08-23 | 00:41: daar reageerde Penus niet op... als Mark echt verantwoording moest dragen was hij allang afgeserveerd in een een vroegere periode
Frans zou het niet redden in het bedrijfsleven. Daarom zit hij in de politiek
Deze gast is ook dik maar daar heb je wel wat aan! Muziek!
Hij zingt wel over Timmerfrans in dit lied.
www.youtube.com/watch?v=DDyg4t1QSgo
Sterph linksche hont
Ik ga bemoeizorg inschakelen voor hem. Hij moet in bescherming worden genomen anders eet hij zich dood.
In dat geval, wacht nog even een paar maanden. Wie weet heb je gelijk.
Het is boulimia of anorexia nervosa.
Vanzelfsprekend is de politiek hieraan schuldig.
Rutte was de grote excuusmaker en de grote uitsteller.
Alles op de lange baan geschoven, want ze komen er niet uit.
En er gebeurt geen ene flikker de komende 2 jaar.
Eens kijken hoe Timmermans dat gaat doen dan.
Mooie praatjes en intentieverklaringen kopen we niets voor alvast Frans.
Vertel het eens... wat. ga. jij. anders... doennnnnn.
Timmermans is drie maal Kaag qua gewicht en met een baard. Die gaat helemaal niets doen en draait zijn kont en een regering met de VVD. Dan krijg je dus hetzelfde als de periode 2012-2017. Afbraak en lastenverzwaringen. Wel miljarden naar klimaat en stikstof geneuzel. En natuurlijk aan immigratie. Timmermans is weer vier jaar achteruit boeren. Alleen joopioden en ex D66 luitjes stemmen er op.
Het is gewoon een vieze vatzige vetklep. Zonder moraal.
Holle Bolle Frans.
Dat verklaard een hoop. Hij gaat er hoe dan ook niets op achteruit. En als bonus krijgt hij wellicht een baantje in de toren. Hoe idealistisch.
En dan zijn er nog genoeg linkse stemmers die wat in die huichelaar zien. Men is blind.
Wilders is twee keer zo lang als Timmermans, maar weegt drie keer zo weinig.
Bedoel maar.
Wilders is geen zwaargewicht. Onvoldoende kritische massa.
Wilders rookt toch nog?
Frans is een living lab van carbon capture and storage. Beseffen jullie met zijn allen hoeveel kg co2 hij vasthoudt in zijn lijf?
De ellende is dat hij met 1 ruft ook meer co2 uitstoot dan heel tata steel in een week.
Greep naar de macht in Nederland vanuit Brussel?
Hoe verhoudt deze agressie vanuit de EU zich tot de agressie van Rusland in Oekraïne?
Tribunalen?
Inderdaad, de eerste tank wordt het binnenhof binnengerold. Een Frans 2 tank.
Dat iemand veel geld krijgt is niets nieuws.
Al die gasten daar krijgen dat soort bedragen en regelingen.
Dat geld wil ook niet zeggen dat hij daarom zijn werk goed of slecht doet.
Het is wel bloedirritant.
Maar laten we eens kijken wat deze veelverdiener als een van de echte maxima kan zeggen over de echte minima en de toegenomen armoede in Nederland, als sociaal democraat.
En waarom moet iemand die zo lang zoveel geld heeft gekregen eigenlijk wachtgeld krijgen.
Als ik de foto zie dan vraag ik me af of de nieuwe regering langer mee zal gaan dan zijn hart, zelfs als ze de 4 jaar niet volmaken.
Ik krijg het plaatsvervangend een beetje benauwd. Ik meen te zien dat hij het zelf onaangenaam voelt.
Hij staat in het Guinness Book of Records.
Hij heeft 73 all you can eat restaurants failliet gebunkerd.
Dat verklaart wel een hoop. Vandaar dat ik nergens meer onbeperkt spareribs krijg.
Schrans is het symbool van de klimaatactivisten.
Mensen die graag met het vingetje naar anderen wapperen maar zelf alles doen wat ze anderen willen verbieden.
Armoedig.
Deze vetklep uit Brussel toont zich een echte sociaaldemocraat. Die lui zijn nooit anders geweest.
Links lullen en buik vullen.
Onze echte sociaal democraat. Maar toch moeten een heleboel luitjes hier blij zijn met hem. Zeker weten gaat Groen-Rood samen met de VVD regeren en dus krijg je een soort van Rutte 2 maar dan met Timmermans als premier. Meer bezuinigen op zorg, geen enkele bejaardenhulp en GGZ meer, de rest van de sociale woningen verpatsen, uitbreiding participatiewet, zelf verpleging regelen in het ziekenhuis en wachttijden van een jaar of langer voor een behandeling. Open grenzen, enorme import van asielzoekers en arbeidsmigranten, kortom de schlemiel wordt hevig genaaid de aankomende jaren als Timmermans in het torentje komt. Dat moet vele mensen van rechtse snit enorm aanspreken.
Overheidsuitgaven zijn onder Rutte alleen maar gestegen, dus het mag allemaal wel wat zuiniger.
@Après toi | 17-08-23 | 23:52: Daarentegen klotsten de winsten tegen de plinten op bij de grote bedrijven. Dat moet u toch als muziek in de oren klinken. Die miljoen mensen in armoede volgend jaar? Ach dat zijn maar losers toch?
@Zapata10 | 17-08-23 | 23:54: Dat zijn weer van die SP-kreten waar niemand wat mee kan.
@ après toi: laten we dan om te beginnen met bezuinigen geen euro meer uitgeven aan "klimaat". Kan dat geld naar armoede, zorg, onderwijs en veiligheid.
Komt Timmerschwanz z'n activistische schoothondje Died "niveleren" Samson ook mee uit Brussel, als handtasje/tassendrager?
Maar even los van dit alles, verdienen onze volksvertegenwoordigers natuurlijk een beetje te weinig in vergelijking met cruciale functies in het bedrijfsleven. Ik bedoel een ervaren backoffice medewerker van de ING verdient meer
Onze volksvertegenwoordigers zijn dan ook niet geschikt voor een cruciale functie binnen het bedrijfsleven. Net zoals de meeste voetballers dat niet zijn maar die verdienen dan weer meer.
Maar als die backoffice medewerker prustwerk aflevert mag hij niet meer in de financiële sector werken. Volksvertegenwoordigers mogen de volgende verkiezingen gewoon weer meedoen.
Rutte heeft in zijn eentje , meer moties van wantrouwen tegen zich gehad, dan daarvoor.
Het is dus mede door Volksvertegenwoordigers, van de Coalitie, dat de man Crisis na Crisis kon creëren.
Terwijl je in het bedrijfsleven al vervangen wordt na 1 crisis.
@Torquemada | 17-08-23 | 23:55: Ook de langst zittende Premier ooit.
@Zapata10 | 17-08-23 | 23:50: Beetje kip-ei verhaal. Als je echte slimme jongens en meisjes in de politiek wilt krijgen met je ook een aantrekkelijk salaris kunnen bieden. Voor land’s eer is niet meer genoeg tegenwoordig
Miyagi, dit is een waarheid. De politiek is onaantrekkelijk voor toppers uit het bedrijfsleven. Wat er overblijft zijn ideologische opportunisten en leugenaars. De uitzonderingen daargelaten.
Is er nou niemand in de politiek die zegt: joh Frans val eerst maar eens 150 kg af, zo kan je geen lijsttrekker worden. (schat hem op 230-250 kg)
Hij wil de zwaartekracht halveren.
Hij brengt met z'n verschijning de zwaartekracht op deze planeet wel een beetje in onbalans...hoewel dit wel in vergroting van de afstand tot de zon, en dus verkoeling kan resulteren.
Ik snap dat ook nooit bij dat soort (voorbeeld)functies. Iemand die niet voor zijn eigen lijf kan zorgen (in den extreme in zijn geval) heeft meestal wat mentale issues op te lossen.
@Miyagi | 17-08-23 | 23:55: Obesitas, zelfs in zijn ergste vorm, is nog nooit een beletsel geweest voor de politiek.
Bij elke andere functie meestal wel.
@snapal | 18-08-23 | 00:06: Sumo worstelaar?
@Après toi | 18-08-23 | 00:08: Uitzonderingen bevestigen de regel.
Slager: 'mag het iets je meer zijn?'
Timmerfrans: 'half varken of een speenbiggetje erbij is goed'
Is op de foto de leeg gevreten gebaksvitrine weg gefotosoept?
Timmerschwanz, mede mogelijk gemaakt door lui die op 2 van die linksradicale partijtjes stemmen...fraai hoor!
Een echte arbeider.
Als al die facebook en tiktok vrouwtjes nu eens begrepen hoe die socialisten te werk gaan, en ze zouden eens antifrans gaan stemmen, dan kan frens een baantje gaan zoeken als conducteur.
Helaas vinden die vrouwtjes de kleur onderbroek van kim-karhastichan veel belangrijker.
Denk je dat Frans door die smalle deurtjes past?
Zonder enig bewijs beschuldig ik Timmerfrans van genocide op gevogelte.
Zo ziet hij er uit, daarom.
Timmerfrans, doet denken aan Pieter CObelens, die Ex generaal Praatjesmaken was.
beide tonnetje rond, dus EXTREEM gebrek aan zelf discipline, en verantwoord inzicht,
En dat oordeelt dan over het gedrag, van anderen..
Allebei teveel in zichzelf gelovende kletszwansen.
@vladimirows | 17-08-23 | 23:42: Ik heb echt de indruk, dat Timmerfrans vooral verslaafd is aan zichzelf.
Alsof hij een Politiek A merk is, iemand met een gerespecteerde Status ,opgebouwd.
Met de PvdA de recessie in - Frenske mag als eerste de broekriem aanhalen.
Daarom (schijt de) SP (zo op die vlees geworden vraatzucht).
Ze kunnen iig hun campagne film weer van stal halen, compleet actueel nu.
Zo doen zwijnen dat.
De NOS zal Timmerdinges nooit zo afbeelden, ze weten heus wel dat het niet bevordelijk is voor zijn politieke come-back.
De frontale foto is de enige optie.
Zelfs bij Derksen en co enkelt oude foto's van de Grande Boeuff.
En het toespitsen op de strijd glpvda versus vvd is gênant. Alsof er niet meer partijen zijn.
Hele programma is gênant. Niet meer kijken.
Links lullen, rechts vullen. Niks nieuws dus,
Mooi links is niet lelijk, of toch wel. We hebben behoefte aan armoedebestrijding, morele armoede vooral. Vraatzuchtig links vooral.
Timmersmans houdt van alle burgers, cheese burgers, hamburgers...
Ongewenst, die buitenlandse inmenging.
Precies. Wel grappig dat een Nederlandse volksvertegenwoordiger dan in de Kamer door een buitenlands instituut betaald wordt.
@SamV | 17-08-23 | 23:36:
Via de Nederlandse belastingbetaler. Wow, dat klinkt rechts (is het niet).
Gewoon smerig hoe zo’n man zichzelf verrijkt en dan gewoon een gok neemt niet ten koste van hem zelf maar van NL. Een spelletje is het voor hem. Als-ie maar wel financieel gedekt is. Lukt het de grootste lul van NL te worden nou dat is dan een mazzeltje. Dan speelt-ie vier jaar de premier. Zo niet even goeie vrinden. Walgelijk. Schaamteloos. Gevaar voor de democratie.
Ik mag fatshamen want ik heb zelf ook een klein beetje lichaamsvet: Wat een smerig volgevreten ransvarken is het toch! Ik heb nog nooit één enkel persoon zoveel ruimte in zien nemen. Dit door vet vormgegeven morbide obese gedrocht dat zichtbaar is vanaf de volle maan zal met zijn jellybelly door een takelwagen het Torentje in moeten worden getakeld mocht het zover komen.
En dan lassen we de deur dicht.
Luchtte het op?
Haha! Ok en doe nu die jabba de hut boerin!
Frans is letterlijk en figuurlijk tonnetje rond.
TonNETJE?
Ach deze volgevreten z.g bestuurder wordt aangestuurd door D. Samson zijn rechterhand in waanzin, de persoon die ook vond dat alle PPV,ers opgeruimd moesten worden samen met zijn tafelgenoot v.Rijssen oud hoofd inspecteur van politie te Amsterdam . Google maar even naar deze video , staat nog op het net.
Ok, maar heeft de man verder ook nog bepaalde ideeën?
Hij las een menukaart en zei: Daar ben ik voor.
Tuurlijk als je neerstort kijk je elkaar nog 1 keer verliefd aan. En als er een boom op een onfortuinlijke vrouw valt waardoor ze sterft heeft dat rechtstreeks met klimaat verandering te maken.
Verder gaat zijn verhaal niet.
Ondanks zijn omgang en gewicht is en blijft het een hol vat.
Als ze wat vinden over Omtzigt zullen ze het vast wel melden. Extreem Links zijn gewoon criminelen, dus meer over te vertellen
Doe de moeite en vergelijk Dhr F Timmermans met bekende socialisten zoals Marx,Lenin,Trotski enz.Over moraal gesproken.
Omtzigt gaf nadat hij gekort was op zijn boekinkomsten zijn boekinkomsten weg aan de voedselbank zelfs voor dat het artikel gemaakt was. De media vergat het alleen even te melden.
Als Timmermans zijn inkomsten weggeeft zal GS dit vast wel melden. De vraag is: denkt u echt dat hij dit zal gaan doen?
Links is per definitie fout.
Opmerkelijk waarom? Omdat de een een baviaan is en de ander slecht beleid bewijst?
Opletten: Toch opmerkelijk, dat GS over zowel Omtzigt, áls Timmermans gewoon de feiten benoemt.
Toch opmerkelijk dat je geen verschil ziet tussen Omtzigt en Timmermans. Omtzigt heeft al meermaals laten blijken dat hij vecht voor onrecht en weet waar hij het over heeft qua dossierkennis. Waar Timmermans gedurende zijn carrière meermaals heeft laten blijken dat hij er vooral voor zichzelf zit. Zo deed hij in 2010 als PvdA Kamerlid een half jaar niks omdat hij niet woordvoerder buitenlandse zaken was geworden en hij betichtte Plasterk ervan een "problem-solver" te zijn, want beter problemen uitmelken ipv oplossen. nos.nl/artikel/2150253-timmermans-dee...
Leuk dat je begint over Omtzigt. Zijn salaris wordt niet aangevuld met een half miljoen uit Brussel.
www.rtvoost.nl/nieuws/2255509/pieter-...
MoraalRiddert, Omtzigt verkoopt een boek getiteld "Een nieuw sociaal contract." Weet jij waar die anderhalve ton heengaat die hij ermee heeft verdiend? Naar goede doelen. Ik hoop dat je inziet dat het bashen van een integere, onbaatzuchtige en buitengewoon populaire politicus iets anders is dan het uiten van cynische doch terechte kritiek op een inhalige, zelfvoldane narcist die zichzelf te goed acht voor het Kamerlidmaatschap en maximaal wil profiteren van belastinggeld, afgedragen door burgers en bedrijven.
Mocht deze knakker premier worden zit ik mij nu al te verheugen op het wekelijkse vragenuurtje aan de MP ik denk zo dat de hoernalisten met scherpe vragen komen en dan die vet gevreten kop rood aan zien lopen als het vuur aan zijn schenen wordt gelegd .
Scherpe vragen? Van de MSM?
Wanneer heeft u het vragenuurtje voor het laatst gezien?
St. Franciscus daalt af naar het kleine kikkerlandje om ons in 8 talen uit te leggen dat u toch vooral heel slecht bezig bent. Uiteraard wel voor een fatsoenlijk regentensalaris…
Frans Immerschrans.
Frans Smickelschwanz
Frans Schransmans
Ik hoor het Kaag nog zeggen: "we zullen moeten accepteren dat wij allemaal een stukje armer worden". Voor Frans geldt alleen vetarm. Hoe vreselijk egocentrisch moet je wel niet zijn om lijstrekker te worden van een fusie partij die "minder consumeren“ predikt ten behoeve van het klimaat terwijl je zelf een morbide obesitas patiënt bent geworden in de afgelopen 5 jaar door je helemaal vol te vreten en kosten van de belastingbetaler. Ik kan er met mijn hoofd niet bij.
Dus bijna al mijn belastinggeld gaat naar klimaatwaanzin en asielzoekers en wat overblijft vreet deze morbide obese clown op...
Dat is niet waar, er gaat bijvoorbeeld ook veel geld naar zuid en oost Europa.
@superduperadmin | 17-08-23 | 23:17: en toeslagenouders, kinderbijslag en ON.
Gravitas was een van de deugden die door de antieke Romeinse maatschappij bijzonder werden gewaardeerd, het heeft betrekking tot een ernstige en waardige persoonlijkheid met diepgang.
Het corpulente ego van Paus TimmerFrans kon je sinds de val van het kabinet mijlenver zien aankomen. Ik herhaal het nog maar eens: De klimaatwaanzin moet ten koste van alles doorgaan. Het klimaatfonds van 34 miljard euro subsidie voor groene investeringen door de Tweede Kamer is enkele uren voor de val van het kabinet goedgekeurd. En waar Rob Jetten veel te licht is voor het doordrammen van de groene agenda kan Frans namelijk wél voldoende gewicht in de strijd zetten. Zijn baantje als klimaatpaus loopt volgend jaar af. Zomerreces plus een paar maanden demissionair om vervolgens warm te kunnen lopen voor de verkiezingen. Frans is de joker van links. www.geenstijl.nl/5171396/rutte-4-opge...
Waar zullen normaal denkende linkse stemmers, dus zeg maar de PvdA stemmers van een paar decennia geleden, in november op stemmen? Deze Timmerfrans staat toch voor alles wat zij verachten? SP is sinds Roemer niet meer in staat veel kiezers te trekken. Zullen deze mensen inzien dat de oude rechts/links verdeling niet meer relevant is en kiezen voor een partij die wel nationale belangen van alle burgers dient? Het kan toch niet zo zijn dat Timmerfrans daadwerkelijk premier wordt…
Een grijze hetro manlijke cis gender boomer? Met overgewicht, die alcohol drinkt en vlees en melk producten consumeert. In landhuizen en grote appartementen verblijft en het liefst in een auto gereden wordt en privé vliegt.
@P-unit | 17-08-23 | 23:11: Ook dat. Het rijmt niet met alles waar we door links de laatste jaren mee doodgegooid zijn. Dus in een logische wereld zal hij slecht scoren. Maar logica is bij een hoop kiezers niet te vinden
De PvdA stemmers van een paar decennia geleden zien er ongeveer net zo uit als Timmermans en zitten er bijna net zo warmpjes bij. Boomers. Kiezen voor Timmermans want vinden het een 'vakman', een 'degelijk, betrouwbaar mensch.' Een Caroline vd Plas, laat staan een Wilders, die vertrouwen ze niet, vinden ze ordinair. Een Jetten te jong. De Toeslagenaffaire zegt hen niks. Op de vleugel staat een vergeelde foto van "hun" fosterparentkindje. Dat soort mensen wonen er veel in Nederland. En die stemmen op deze doplul met vingers.
Wat Timmermans betreft vind ik dat er hier wel heel veel op de man gespeeld wordt en weinig op de inhoud. Ik vind namelijk dat hij best veel inhoud heeft.
Kilotje of 165, aangevuld met een flink eu gewicht. Een echte zware jongen.
Pfff inhoud? Volgevreten bedoel je..
Vet is geen inhoud, dat is ballast.
Links lullen, rechts de zakken vullen.
Perfecte leider - Klassiek! - voor de PvdAGroenLinks-lullers.
Maar het ligt er zo dik op (pun intended) bij Frenske. Figuren als Wim Kok wisten het te verdoezelen met hun karnemelk-uitstraling.
Als Frenske Reuzelmans daadwerkelijk premier wordt dan is het merendeel der Nederlandse kiezers officieel hersendood.
Een boel is dement of pre-dement, de rest zit weg te dutten voor de tv of op de e-bikes. Je hebt het al gauw over een kwart van de bevolking.
dat zijn ze al
Goede tijden brengen slechte, dikke, egoistische, narcistische politici voort.
Coupe d’etate. Timmerfrans is een EU mol. Rutte is uitgewerkt, Kaag door het ijs gezakt. Tijd om dit wingewest onder controle te nemen.
Pink Floyd -- The Wall
youtu.be/fvPpAPIIZyo
Precies dat. Een hele dikke mol. Heb je een tuintje? Je moet beter geen mollen hebben dat garandeer ik je.
Behalve salaris van 350.000 krijgen ze daar in Brussel toch ook nog 400€ tekengeld per dag en een onkostenvergoeding van 90k die ze niet hoeven te verantwoorden? En een pensioen netto/netto twv hun bruto jaarsalaris. Al met al een heel mooi maar kostbaar pakket.
Nivelleren is een feestje.
(een oud PvdA gezegde)
Je vergeet de dikke BMW of AUDI met chauffeur en beveiligers, hij zal in 070 wel op de fiets gaan.
@Uw Verzekeringsadvis | 17-08-23 | 23:10: Dat zal wel een Fatbike zijn.
Als je op zijn teen drukt start je een vetgolf die door zijn hele lichaam gaat tot aan zijn kruin.
‘De linkse gifwolk’, met dank aan een scherpe reaguurder een week of zo geleden.
Dit krijg je dus als je 50 trainingspakken over elkaar aantrekt.
In Europa zorgen ze wel voor zichzelf he. En u maar betalen! Wat zijn het toch toffe mensen zeg!
Die Timmermanst goed aan de weg. Bizar.
Ho ho ho. De kerstman is vroeg in het land dit jaar. Wat een wanstaltige verschijning die man. Ben errug benieuwd naar zijn toespraken. Denk dat we nog heel erg had gaan lachen om zijn zelfvoldane speeches
Vergeet niet dat hij mijn hele maandsalaris aan inflatiecompensatie krijgt. Extraatje dus.
Omdat hij anders zijn boodschappenmandje moeilijker kan vullen.
Overigens -en ik gun iedereen alles en ik voel echt nergens recht op- kreeg ik nul euro inflatiecompensatie.
Dit is toch godgeklaagd. Hierboven citeerde een reaguurder al Kaag, die gezegd had dat 'we allemaal een stukje armer zullen worden.' Hoe krijgt ze het uit haar diplomatenbekkie, met d'r vijf panden.
Hij krijg per dag wat iemand in de bijstand per maand krijgt.
Hij zal wel ook een riante regeling hebben als Brussel hem weer "terug wil kopen". Meneer gaat niet voor minder dan het premierschap naar NL. Die gaat echt niet in de oppositie zitten.
Het wordt vast een heldhaftig politiek verhaal.
Ben zo terug met een ander dingetje wat me opviel.
... en?
Fijn om te weten waar de staats roverij naar toe gaat.
8.889,89 allemachtig prachtig!
Wat fijn dat hij altijd gezond eet, om daarmee zijn ecologische footprint klein te houden en, zonder zich zorgen te hoeven maken om hypocriet over te komen, anderen kan moraliseren.
Dat is geen voetafdruk meer, hoor, die laat bij elke stap in sinkhole achter.
Ze kennen we onze zakkenvullende socialisten weer, zie ook Wim Kok " als ik het niet deed, dan deden anderen het"
De ideologische veren afgeschud…
Aad van der Naad is kwaad - Van Kooten en De Bie
youtu.be/IJWq9nUhfMI
Hele artikel zonder Paywall archive.ph/jOJ7M
Met dank.
Mwah, tussen de 45 en 60 procent van 3 ton. En daar moet hij dan ook nog 45 procent belasting over betalen. Dat is dus maximaal 1 ton. Vind ik niet heel spectaculair.
Daar kan je nauwelijks campagne van voeren. Ik hoop dat de NPO een leuke documentaire over hem maakt. Daar zijn de meesten hier gek op. Die van Kaag werd ook goed bekeken. En misschien kan Wilders hem nog voor verrader uitmaken in een rechtstreeks debat.
@BobDobalina | 17-08-23 | 22:55: Deze info haal ik uit het Telegraaf artikel. Als het klopt dan gaat het -netto- dus niet om tonnen, zoals de redactionele bijdrage hierboven suggereert.
Tonnetje. Mwah. Wat is dat nou.
En daarvoor moet je nog je nest uitkomen ook..
Geen vvd-er die daar ook maar over peinst toch?
Nee dus. Alle, alle mensen op de loonlijst van de eu betalen GEEN belasting. Dus 3,5 ton is netto. Sterker nog met alle extra's en toeslagen gaat timmermans dik over de 4 ton netto.
Misschien wel 5 ton netto
De brt maakte hier een docu over jaren geleden. Zoek zelf ff terug.
@Toeja | 17-08-23 | 23:01: Over het wachtgeld moet 45 procent belasting worden betaald, aldus De Telegraaf.
Ik neem aan dat je het over zijn gewicht hebt.
@Jos Tiebent | 18-08-23 | 00:37: Ook.
Er moet 3 ton worden afgetikt, opgebracht door jou, mij en nog een paar belastingbetalers. Wat hij ervan overhoudt is niet relevant. Belachelijk dat hij de mogelijkheid om te kiezen om niet te werken voor dat geld, maar toch uitbetaald krijgt. Ik was altijd van mening dat wachtgeld een soort overbrugging was tussen het zijn weggestuurd (want verkiezingen) en het vinden van een nieuwe job. Maar dat je zelfs bij een eigen beslissing om te stoppen met werken voor je geld, toch deze uitkering krijgt is wel zeer riant.
Ik denk dat mevr Kuiken wel blij zal zijn met zijn witte billen.
Wat een kerel!
Eén en al spier!
En zware botten, natuurlijk!
En al dat geld stopt ie in zn buikje
ach hij gaat het worden , vertrouw heel die zooi niet alles wat uit Brussel komt. corrupte zooi
Je ecologische voetafdruk is recht evenredig met je BMI.
Zijn ecologische voetafdruk is duizend keer meer. Kan je je dat voorstellen?
*over tien miljoen jaar afdrukken terug vinden doet
Jawel, gooi maar een bommetje op de bar.
LOL.
Zakkenvuller eerste klas. onze toekomstige mp. braaaaak
PvdA, partij van de arbeid(er). Hahaaaa
Je moet maar denken dat hij ook heel veel belasting heeft betaald.
Niet als EU commissaris helaas
Wie heeft dat overhemd van Frans gestikt, puur vakmanschap
een of andere tenten fabriek
De Wit in Schijndel
Is toch gewoon een big bag?
Lol!
Hansje Brusselmans,
De volgevreten vetzak zal ons wel even vertellen hoe belangrijk het is om niet meer te vliegen en geen vlees meer te eten.
Voor ons dan he, niet voor Hansje
Er waren slachtoffers die nog een druppeltje sap langs hun monden hadden...
Ik dacht dat de beste man vertelde dat het ‘belasting moraal’ omhoog moest binnen de eu (eu met kleine letters) hier een terugblik : www.geenstijl.nl/5167830/bolle-big-ti...
Volgevreten oude politiek, salon socialist gaat gewoon 31 zetels krijgen in NL.
want oh oh, klimaat crisis
Der Franz ist zum kotzen. speckschwanz
Franz zelf kotst niet, hij houdt zo te zien alles keurig binnen.
@Bakkeleures | 17-08-23 | 23:04: sterker nog, hij gaat dadelijk door zijn onontkoombare gravitatiekracht alles opzuigen.
REAGEER OOK