Zuiderburiërs bezorgd om de toekomst van Nederland onder Timmerfrans
Goede buren kijken naar elkander om
Hopelijk zit je stevig in een degelijke stoel terwijl je dit leest, want ik moet je helaas melden dat het in Brussel gonst van de geruchten dat onze geliefde Eurocommissaris Frans Timmermans – de van de ratten besnuffelde klimaatgek met net-zero hersenen – wel eens terug zou kunnen keren naar Nederland om premierskandidaat te worden voor PVDA-GroenLinks. Erger nog: hij zou enkel gaan voor ‘het torentje’. Dus hij komt enkel om ook écht premier te worden. Jij kan er om lachen, maar ik woon wel aan de Nederlandse kant van de grens, hè.
Ik weet niet wat voor paddestoelen ze bij PvdA/GroenLinks op dagelijkse basis gebruiken en hoeveel, maar dat ze niet door hebben hoe het verpletterende verkiezingssucces van de BoerBurgerBeweging een enorme afwijzing was van àlles waar TimmerFrans en zijn bezopen plannen voor staan… Zijn ze daar zwakbegaafd, zo gek als een klapdeur, van het padje af, of gewoon satan zelf?
Als Frans Timmermans – God sta ons bij – werkelijk premier van Nederland wordt, dan acht ik de kans groot dat hij grote delen van Zeeland plus Zuid- en Noord-Holland terug aan de zee geeft. Dat hij een rijbewijs met punten introduceert voor de winkelkarretjes bij Appie Heijn. Dat hij vleesvervangers die te veel op vlees lijken uit de handel laat nemen. Dat hij een holocaust organiseert voor varkens en koeien. En daarna voor schapen. Dat hij katten en honden verbiedt. Dat hij uiteindelijk ook de CO2-uitstoot van wolven te hoog vindt en ze persoonlijk gaat neerschieten. Verder zal hij ongetwijfeld zeventig keer het bnp van Nederland uitgeven voor een vermindering van de temperatuur op aarde van 0,000000000000001 procent. De snelheid op het volledige wegennet zal teruggebracht worden tot 5 kilometer per uur, om wandelen terug concurrentiëler te maken ten opzichte van fietsen of autorijden (dat laatste alleen nog toegelaten voor staatsambtenaren en bedrijfsleiders). En vanzelfsprekend is dat nog maar het begin van een uitgebreider maatregelenpakket.
Bron: een vermakelijk stukje Vlaamse polemiek bij de vrienden van Doorbraak.be
Reaguursels
InloggenTimmerFrans als MinPres? OMG, noooooooo....
Lachen man , Kan nooit veel erger worden als onder Rutte.
In Duitsland wordt de bankrekening van een blogger opgezegd omdat hij/zij de leider van de Duitse Groenen "dik" noemde. Dat wordt nog wat.
Timmermans na een tranentrekkersbetoog in de VN naar Brussel.... Daar nog steeds op terend. Wat zijn zijn meetbare presentaties? Dat terzijde. Wat denkt u van het scenario dat Frans Brussel inruilt voor het premierschap (ik hoop oprecht van niet) en Rutte in zijn plaats naar Brussel? Het enige... Frans is niet gewend aan het calvinistisch bonnetjes gedrag. Hij zal graag "zaken" willen doen tijdens lunch of diner in een respectabel restaurant zonder op zijn vingers te worden gekeken. Overigens vind ik dat prima; ik geloof namelijk in resultaten die informeel worden bereikt en vaak langdurige "procedures" voorkomen.
"So this is how democracy falls.... over a seven-course meal...."
Ja, drijf de spot maar met Timmerfrans. Je weet niet half waartoe hij allemaal in staat is en als het zover is vergaat het lachen je wel.
Qua winden laten of zo?
Eens. Timmermans is een afschuwelijke, domme, narcistische, totalitaire man. Timmermans is juist het type mens dat juist verre van politiek had moeten blijven.
Pensioen is al gejat. Kan die Bolle er ook nog wel bij.
Pensioen kan allen gejat als je wat op hebt gebouwd ;)
@Boerenlevensgenieter | 16-07-23 | 20:36: Haha.
@Smoelensmid | 16-07-23 | 20:36: Ik heb zat opgebouwd. Collectief en privé. Maar nu geen inzicht in het collectieve deel dus regel het zelf wel weer.
@Zalwelweer | 16-07-23 | 20:39: "If you don't hold it, you don't own it," geldt even goed voor pensioen. Collectieve regelingen klinken vooral leuk, maar bieden geen garanties.
Elke maand een staatslot kopen is inmiddels een even reëele pensioenvoorziening als gewoon elke maand inleggen..
@ReyNemaattori | 16-07-23 | 21:41: Met die 2 miljoen als oprotpremie zou ik nogal wat goedkoop uit het stelsel stappen. Meer zeg ik niet.
Hoop wel dat hij die lullige stoppeltjes op hoofd en kin behoudt. Er kan er maar 1 de kaalste, dikste en lelijkste zijn.
Timmermans is geen Limburger maar een alien gespecialiseerd in zwarte gaten.
Met Timmerfrans minder mans maar meer pans..
Een ieder krijgt wat hem toekomt.
Als Nederland massaal besluit op Groen van de Arbeid of Partij vd Links te stemmen dan verdienen we keizer Frans de 1ste.
Sta mij bij KlaasTwintigVier, zo dislectisch as ik ben
"Verdienen" is dat zoiets als zelfcasteiding ?
Geen betere sloper dan timmerfrans,hij zal meteen beginnen te liegen over de eu
ik zie 1 lichtpuntje in zijn programma : verbieden van honden en katten
dan bent u de enige.
Als er twee weken geen katten in de buurt zijn zit alles onder de ratten en muizen
@Shoarmamasutra | 16-07-23 | 22:06:
En breekt de pest uit.
Mag V. Puffelen uw voorstellingsvermogen aanspreken?
Rio, winter, 36ºC, buurtcafé, en het onderwerp hier is:
Overtreffende trap
#onderontwikkeld
# ontwikkeld
en Holanda door Braziliaanse ogen,
#ingewikkeldtdt
Hoe smaken de Caipirinha‘s?
@JJMS | 16-07-23 | 19:02:
Als de avond daalt
temperatuur stijgt
gaan de garotas
er net zo in als
Caipirinha's
Vida Boa JJMS, vem cá
Timmerfrans wordt qua weerstand net zo groot als Kaag.
Terecht of niet, de man staat bijna symbool voor de vleesgeworden arrogantie van politici.
"bijna" mag je wel weglaten.
zie door het vet,
vlees noch vis
Vlees is slecht voor het milieu, en daarom is Timmerfrans de vleesvervangergeworden arrogantie van politici.
Sinds het geniale filmpje van Hans Brusselmans kan ik deze pedante volgevreten vetzak niet meer anders zien.
Hij is de huidige bolle Hendrik de 16e van de middeleeuwen.
Terwijl de rest van de horige mogen creperen
Ik had niet gedacht het ooit te zeggen, maar nog liever Kaag.
Jesse Klaver ging een paar jaar geleden als een Barack Obama langs uitverkochte theaterzalen op verkiezingstournee "Als wij straks de macht grijpen dan gaan wij alles veranderen". Vervolgens bood Mark Rutte hem de kans om mee te regeren en toen liep hij weg voor de verantwoordelijkheid.
Bij de PvdA is de stabiliteit momenteel ver te zoeken, maar op de een of andere manier hebben ze allemaal het bed gedeeld met Gijs van Dijk, en moesten ze daarna oordelen over het functioneren van Gijs van Dijk.
Follow the Gijs van Dijk? Klinkt als een hoog sektegehalte. Drimmelwaardig bijna.
Stabiliteit bij de PvdA gaat nog wel een dingetje worden als ze echt samen een lijst gaan maken. Veel PvdA bestuurders, vooral buiten de Randstad zitten er helemaal niet op te wachten.
GL/PvdA gaat ten onder bij het eerste conflict. De PvdA heeft een royalistisch/aristrocatrische inslag waar GL anarchistisch-communistische trekken heeft.
Timmervlees is te druk met de spiegel om de plaatselijke kroeg te runnen.
Bei die linke is het na enige tijd altijd vechten onderling,timmerfrans krijgt zijn bolle graafklauwen vol,zn holmaat samson en edje kadetje zullen hem gaan ondersteunen bij het maken van een nieuwe klimaattafel.
De partijen die de mond vol hebben van diversiteit en inclusiviteit kiezen alledrie voor respectievelijk Jetten en Timmermans?
Dus zelfs daarin doen ze al niet wat ze preken...
Hoe zou dat met het klimaat zijn? ;-)
Frans-28 mld-Timmermans.
Echt, een stemmenkanon.
Ze hebben dus een zwaargewicht aangetrokken bij de Linkse Partij van de Groene Arbeider, en dat bedoel ik niet dubbelzinnig.
Net als el quack zal hij snel tot top diplomaat en overall deskundige worden uitgeroepen door de wollaartsz en vrienden.
Nexit. Het lijkt mij eerder dat Europa Nederland niet meer kan luchten of zien. Als Europa heur continentje lief is.
Brussel is pas klaar met ons als al onze spaarpotjes tot de laatste cent leeg zijn.
@ZonderNaam | 16-07-23 | 18:06: En een poging 3 gaat niet komen. Het kapitaaldekkingsstelsel van de UK en de Brexit. Leer zelf rekenen.
@ZonderNaam | 16-07-23 | 18:06:
U stond erbij en keek erna, of ernaar?
Enfin, na 22 november gaan we zien of electoraat NL zoals dat heet, in hoge mate geïndoctrineerd en debiel is, das overigens precies zoals in hun burelen de doorsnee kiezer gezien en er over gedacht wordt!
Ik vrees van wel. Hele volksstammen zijn inmiddels bang gemaakt voor klimaatverandering.
Ik ga niks meer over Frenske zeggen sinds ik gejorist werd omdat ik de nekplooien van hem benoemde als ondernekken.
Bijna weer raak...
Maar die man heeft helemaal geen charisma, hoe denken jullie in Fransnaam dat die ooit Minister-President wordt??
Met hulp van zijn vrienden van de media. Hij zal als de verlosser worden binnengehaald net als Kaag vorige keer.
Om zeker te zijn dat je de PvdA niet krijgt zul je een keer BBB moeten stemmen al zullen de media graag een strijd tussen VVD en GL/PvdA ervan maken.
@Wattman | 16-07-23 | 18:02: Dat laatste lijkt me ook weer de strategie. Alsof VVD en GL/PvdA zoveel verschillen.
Ik ga alleen al daarom BBB stemmen, wat er verder ook aan te merken is op hun programma.
@Ichneumonidae | 16-07-23 | 18:09:
BBB gaat ook linksaf, zie provincies.
Wordt in 't pak genaaid door de linkse "communisten", onder luid gejuich van de NPO.
Frans verslindt de concurrentie met huid en haar.
( ok Joris, dit was de laatste ).
Nou ja, de NPO en alle kranten gaan natuurlijk vol op het Frenske orgel.
Omdat er teveel debielen zijn die mogen stemmen. Als de bolle van Brussel meedoet zou het zomaar kunnen winnen.
Job Cohen maakte de kardinale fout door zijn luizenbaan te verruilen voor Den Haag. Dat zal Frans Timmermans hem niet snel nadoen.
Diederick Samson en Jeroen Disselbloem wilden Job Cohen maar wat graag op wehmg helpen en staken hem vervolgens volgens PvdA traditie het mes is de rug terwijl Frans Timmerfrans daar lachend bij stond te kijken.
@Osdorpertje | 16-07-23 | 18:23: lachend stond toe te kijken? Destijds werd er al veel gewezen naar Timmermans als intrigant
Management by hope
Als die man premier van Nederland word zal dat de grootste ramp zijn die ons land getroffen heeft sinds de laatste oorlog, misschien met uitzondering van de watersnoodramp.
Waar plaatst u de massa-immigratie in uw rampenrijtje?
@Zenzeo | 16-07-23 | 17:51: Goed punt. Ik twijfel nu...
De watersnood, was dat niet zijn eerste bommetje
Frenske komt niet, gaat niet gebeuren. Veel te riskant want als de GL/PvdA verliest, staat Frans met lege handen. De bolle blijft dus voorlopig sowieso zitten waar hij zit. Als Omtzigt wint en de grootste wordt, dan is het nog maar de vraag met wie hij een regering gaat vormen. Met andere woorden: een stem op Omtzigt is risicovol. Je zult echt VVD moeten stemmen wil je op een andere koers aansturen.
Leuk, een beetje ironie. 'Je zult echt VVD moeten stemmen'.
@Ichneumonidae | 16-07-23 | 17:50: keuze tussen de minst kwaaien.
@Baron_von_Rijswijck | 16-07-23 | 17:55: Andere keuzes zijn er niet?
De VVD is de laatste 12 jaar de grootste partij. In welk universum heeft een andere partij deze periode de koers bepaald?
@Ichneumonidae | 16-07-23 | 17:50:
Geen ironie. Logisch redeneren.
VVD gaat ongeacht de uitslag, na verkiezingen wéér linksaf slaan.
Heeft veel teveel geïnvesteerd in de groene waanzin. Die kiezers willen geld blijven verdienen, ten koste van de welvaart van de bevolking.
De enige manier om, ondanks 't vet, links in de kou te laten staan, is een niet te negeren RECHTSE meerderheid, zodat de VVD WÉL rechtsaf moet.
Strategisch stemmen wijst derhalve maar 1 kandidaat aan om daar van verzekerd te zijn.
NIET:
- Eerdmans. Zit te graag in de honingpot en laat zich compromisloos vangen
- FvD. Kruit verschoten, ontploft en aangebrand, ondanks het beste verkiezingsprogramma.
- BBB. Gaat in de provincie al mee met extreem links
Daarom BvNL stemmen.
- Stopt asielinstroom, desnoods via opzeggen van verdragen
- Stopt de onrendabele klimaatwaanzin en vernietiging natuur door molens en zonneparken.
- Realistisch bouwbeleid
- Beleid ter versterking middenstand, terugdringen globalistische dictatuur
- Terugnemen soevereiniteit, terugdringen invloed EU
Zie het ook niet gebeuren. Louter wishfull thinking bij de PartijVanGroenLinks.
@Gravin v Kippenbouth | 16-07-23 | 18:10:
Het is pure emotie, beste gravin. De compromissen die de VVD sluit zijn niet de schuld van "links" maar puur eigenbelang. Is het niet de EU danwel de korte-termijn winst.
Maar je kunt ook wachten tot van den Burg met een asielzoeker voor je deur staat.
Hij had ook beloofd dat hij zou stoppen als geen voorzitter zou worden,beloven en timmerfrans zijn twee complete andere werelden,hij heeft al blijk van onbetrouwbaarheid gegeven.
Natuurlijk wordt Timmerfrans premier of nr2, met dank aan die enorme hoeveelheid ruggengraatlozen die toch weer VVD stemmen. Dilan Yeşilgöz gaat een sterke rechtse campagne voeren om daarna met GL/pvda een links regeerakkoord te sluiten. Dit zie je van ver aan komen. Een stem op de VVD is een stem op links.
Nee hoor. VVD gaat beslist niet meer over links. BBB en Ja21 liggen meer voor de hand.
@Gravin v Kippenbouth | 16-07-23 | 18:12:
ONWAAR
In groen is het verdienmodel om geld te verbranden gelegen.
VVD gaat de korte-termijn-winst in de klimaathysterie najagen. In wetgeving hebben ze zich al vastgelegd.
VVD kan alleen maar roepen dat ze anders willen, om na de verkiezingen te wijzen naar "afspraken" en weer vrolijk het GLvdA66 pak aan te hijsen.
Denk niet dat na 15 jaar de zaak belazeren, dat uit het systeem is, nu er één poppetje weg is.
Deze goedgelovigheid heeft het land al de nek omgedraaid. Geen enkele reden om aan te nemen dat die leugenachtigheid opgegeven wordt.
The Unbearable Gravity of your own Being. Als het niet zo ongelooflijk triest was.
En als we die niet pruimen is het fatshaming. De NOS heeft de word cloud al klaar liggen. Of boskabouterfobie.
Toch valt er wel iets te zeggen voor een plantaardig dieet. Het is veel gezonder en belast de aarde veel minder dan ons huidige bioindustriedieet.
m.youtube.com/watch?v=dMghM6TxiBk
Ok, succes!
@John McClane | 16-07-23 | 17:39:
Ik ben hard op weg. Zit nu in de mediterrane fase, neigend naar volledig vegetarisme. In ieder geval zijn al mijn dierlijke producten op ekologische wijze geteeld.
Ja, die Frans eet elke dag krekelburgers met wat satésaus. Zoiets?
@lekgoot | 16-07-23 | 17:42: Ecologische varkens. Vertel me er alles over.
@Ichneumonidae | 16-07-23 | 18:01:
niet bioindustrie. Als ik had geschreven 'biologische varkens' dan zou er wel weer iemand zijn gekomen met de dooddoener dat al het leven biologisch is.
@Ichneumonidae | 16-07-23 | 17:46:
Een vat satésaus.
Frans is een omnivoor. Dat betekent een alleseter. Iemand die niets meer laat staan dus. Frans is als de sprinkhanenplaag die als alles kaal is gevreten aan zichzelf begint te knagen.
Trap er niet in, en het is alles behalve gezonder dan een grotendeels dierlijk dieet.
AIVD en MIVD zitten vol op Russische beinvloeding en Chinese bedrijfsspionage. NCTV houdt 100.000 wappies op internet in de gaten. Pvda Groenlinks D66 zien de heilige graal in nietsonziende klimaatbeperkende economieverstorende maatregelen. Ondertussen groeit de Nederlandse bevolking van 17 miljoen naar 20 miljoen met gigantische huizentekorten. Niet met hoogopgeleiden die de geroemde kenniseconomie ondersteunen, maar met nieuwe instroom laagopgeleid tot werkeloos. Komen moeilijk aan een baan door achterstanden op taal en opleiding. Waarbij het nieuwe evangelie wordt verspreid via de baarmoeder volgens Erdogan. Tevens een onevenredige druk op sociale voorzieningen en zorg. Uiteindelijk vertaalt zich dat in een inkomensafhankelijke AOW, maar dan is het al te laat. Maar wel is Nederland een internationale VoC hub voor drugslogistiek waar miljarden in om gaan. ' Vooruitgang is dat alle eskimo's centrale verwarming krijgen, zodat ze zich kapot moeten werken om een ijskast te kopen' Wim Sonneveld
Sterk citaat! Kende ik nog niet.
Laat de AIVD zich eens verdiepen in de sponsoring van al die milieu en klimaatclubs. Die krijgen vast ook geld uit Rusland en China.
Er komt een moment dat hier te roze burele wordt terugverlangd naar Mark Rutte als premier.
Dat zou mij ook niet verbazen. Zo'n slechte premier was hij nou ook weer niet, alleen dat gelieg en gedraai van hem was een slechte eigenschap.
@lekgoot | 16-07-23 | 17:38: """slechte eigenschap""" (*proest*)
Degene die alle klimaat-onzin faciliteerd?
Hij is inderdaad iets minder uitgesproken dan de gemiddelde Talibannert, dat klopt.
Als we Timmerfrans nou voortaan ook heks noemen? Nou vooruit, vette heks.
Gek eigenlijk.
Heks wordt negatief ervaren.
Tovenaar positief.
Wat is hier gaande?
Als Frans Timmerfrans op een bezem zou gaan vliegen dan breekt de bezem.
@Osdorpertje | 16-07-23 | 18:17:
Frans verplaatst zichzelf niet, Frans ervaart zijn omgeving als een satelliet die hij naar behoeven aantrekt en weer afstoot.
"The Blob" past hem beter.
We noemden Balkenende ook al gewoon Harry Potter nog voor dat Kaag het vrouwenhaaat vond
Zeug
Ik ben voor, laat maar komen.
Ons Frenske heeft boter op zijn voorhoofd als hij uit Brussel weggaat.
Zijn salaris en emolumenten zijn zodanig dat hij daar blijft.
GlvdA zal zijn kwaliteiten niet nodig hebben, ,, hij denkt van wel,,.
Voorlopig hebben we nog een demisionair liegventje, als opper van de slaapkamer.
Zolang er voor Calimero / Pinokkio geen plaats is in Europa, blijft ook deze dodo lekker zitten
Nou ja, op een gegeven moment heb je toch wel genoeg geld bij elkaar gesprokkeld en worden andere dingen belangrijker. Bijvoorbeeld een leefbare aarde nalaten voor je nageslacht.
@lekgoot | 16-07-23 | 17:40: Frans is er alleen voor Frans.
@lekgoot | 16-07-23 | 17:40: en gij geleefd dat,.....
Triest heel erg triest
Commissarissen worden door de regering van hub land voorgedragen. No way dat Rutte die fout nog eens maakt omdat ze een hoge functie beloven.
Dus Timmermans moet de PvdA weer relevant ziennte krijgen of nu een functie elders zoeken
Misschien dat Timmermans eerst eens even naar zijn eigen organisatie kan kijken. Het Europees Parlement vergadert al sinds begin jaren 90 twaalf keer per jaar voor vier dagen in de Franse stad Straatsburg, op ruim 400 kilometer van Brussel.
Alle vergaderstukken worden op papier meeverhuisd. De maandelijkse verhuizing van de administratie kost op jaarbasis 200 miljoen euro. De archieven, dossiers en vergaderstukken worden fysiek meeverhuisd in vrachtwagens en busjes.
Deze maandelijkse verhuizing is niet alleen geldverslindend maar heeft ook een milieu-impact die jaarlijks oploopt tot 19.000 ton aan CO2-uitstoot.
Misschien dat NPO Nieuwsuur Timmermans zou kunnen uitnodigen en hem vragen waarom hij niet eerst aan dit verhuiscircus een eind aan maakt ipv de andere kant op te kijken.
Dat is toch niet belangrijk, dit zijn peanuts in vergelijk met zijn klima-exercitie.
Dat is een beetje duurder, dus daar gaat hij voor.
Frankrijk vetot alles weg wat Straatsbuerg minder relevant maak
Prima, ze moeten vaker op reis en ook die vreemde clubjes moeten op pad. Brussel is het Europese lobbydistrict.
Kunnen we de wegen vanuit Brussel niet gewoon blokkeren?
U bedoelt grenzen dicht?
@Krijgtheenenweer | 16-07-23 | 17:26: zoiets, voor alle Fransen.
De echte vraag is wie Nederland redt van Timmerfrans.
De kiezer .
Ooooh wacht .
Lach er maar om, dit is al lang en breed bekonkeld tijdens de Bilderberg conferenties. Op Niburu binnenkort de primeur: aantekeningen die op de achterkant van een pizzadoos (calzone) door Vreetmans zelf zijn opgenotuleerd.
Hoe is het eigenlijk met de Tour de Frans?
Afgelast, Frans kreeg een koliek en mocht niet meer meedraven met het peleton.
Probleem met al die aandacht voor Frenske is dat hij zichzelf nog serieuzer gaat nemen en werkelijk denkt dat hij Nederland moet gaan redden. Dat is ook nog niet zo erg, ware het niet dat onze NPO dan dagelijks bezig is met de linkse wolk te pushen en D66 in de aandacht te zetten. Dus het gaat vier maanden lang politieke Sesamstraat worden.
Edit
Schippers.
@Zapata10 | 16-07-23 | 17:23: Bunker
Als ie enige echte invloed had in Europa, dan had ie nog wel premier mogen worden hier.
Maar ik twijfel ernstig aan het eerste. Als ie echt iets was geweest hád hij destijds dat voorzitterschap wel gekregen/-kocht/-wonnen. En hadden ze wel een mooiere exit gegeven dan NL. Nee hoor, it's over in de EU voor Bolle Frenske.
Nog één keertje dan: youtu.be/aA4jUU-ntHs
Ik kan niet wachten tot Timmermans minister-president is! De beste straf voor het volk!
Als misantroop kan ik alleen maar met je meegaan. Laat ze de gesel der deugden maar voelen.
De meeste media zullen de verkiezingen terugbrengen tot een tweestrijd tussen een Koerdische “vrouw van kleur” (aldus NRC in een aardig commentaar zaterdag) en een Limburgse regent. BBB zal worden gekleineerd.
In de media ben je met een migrantenafkomst alleen 'van kleur' als je bij een links-progressieve partij zit.
Mag dat wel, een oude witte man als premier?
een oude falende despotische oude man hebben we het over. hoor.
Hij is wel heel erg body positive
Een oude blanke man zal u bedoelen.
Volgens mij gaat het meer om de beeldvorming voor de verkiezingen, daarna het besturen om een deel van de campagne waar te maken. Het is meer besturen dan echt actief werken om je doelen te bereiken.
De arrogantie: "Ik kom alleen terug naar Nederland als jullie voor mij de verkiezingen winnen" "En anders moet Jesse Klaver de Partij van de GroenLinks maar in de oppositie gaan leiden"
Gelukkig is Klaver zelf ook helemaal geen narcist of zo, dus dat zal in goede aarde vallen
Jesse is een middelmatige politicus. Laat hem maar in de opositie zitten.
Jesse mocht willen dat hij een middelmatige politicus was.
Heb na zijn opgestroopte hemdsmouwen nooit meer iets van waarde gezien.
Frans Timmermans zal voor een boost zorgen van de culinaire sector.
Vergis je niet, er zijn hele volksstammen die achter de brede schaduw van Brusselmans aan hobbelen. PvdGL staat nu al op 25 zetels. Als dat er 30 of meer worden dan is het hek van de dam. Dan kan alleen BBB-met-Pieter nog hoop bieden.
Gezien het onderwijssysteem inmiddels actief leerlingen tot (klimaat)activisten aan het opvoeden is, zal het eerst erger worden voordat het beter wordt.
Maar ik hoop/vermoed dat de komende verkiezingen daar nog te vroeg voor zijn, en dat Timmerfrans met de enorme arrogantie die hij uitstraalt zijn eigen graf wel zal graven tijdens de campagne.
Het Nederlandse Bourgondië van weleer: Het is dat vitten op een land dat geen land is. Kijk eens! Wij zijn Nederland.
Die nietszeggende grenzen en hoe The Once and Future King het enige simpele boekje is dat patriotten zouden moeten lezen. Maar die natiestaat.
Ondertussen hebben wij het met al die Vlaamse hoofdredacteuren te doen: balletje, balletje: zelfs Google geeft geen objectief resultaat op de prestaties, volgens de code van Bordeaux tijdens WOII.
Ik geloof het wel, al die op vooroordeelbevestiging zoekende algoritmes.
Ik kan lezen. Ik kan ook een beetje rekenen. En ik ben niet eens ongelukkig.
Jules de Corte: www.youtube.com/watch?v=imsB543zqSM
Het is wel een teken hoe ver die vetkwab van de samenleving staat, die salonsocialist denkt nog dat de PvdA 40+ zetels haalt oid.
Dat zou zo maar kunnen: GL en PvdA zijn nu al goed voor zo'n 30 zetels, met verdere leegloop van D66 en constante 'goede pers' is die 40 ruim haalbaar.
Wierd Duk had het er al over een paar weken geleden. Hij stelde dat Vader Timmermans een goede kans maakt.
Ik weet ook wel dat niemand afgerekend mag worden op zijn voorkomen maar bij Timmermans maak ik met tegenzin een uitzondering. De goede man straalt namelijk in helemaal niets de matiging uit die noodzakelijk is om klimaatbeleid te doen slagen.
Lead by example: daar is deze man niet het toonbeeld van.
Het is inderdaad moeilijk om de vleesgeworden decadentie als klimaat Messias van de matiging te zien.
Je kan veel van hem zeggen, maar hij is niet dom. En hij heeft de EP verkiezingen gewonnen een paar jaar geleden. Het enige probleem is dat het totaal geen oldskool pvda'er is. Hij weet helemaal niet hoe het is om in een slechte wijk te wonen en dat er van jouw belastinggeld subsidie wordt gegeven aan de Tesla rijdende groenen.
Volgens mij was Frans de zoon van een diplomaat en groeide vooral op in het buitenland en ging hij naar privé scholen.
Hij spreekt veel talen, veel diplomatieke ervaring, blablabla.
Wel lekker makkelijk voor de NPO dat ze straks gewoon grote delen van de Kaag campagne kunnen copy/pasten voor de Timmerfrans campagne.
Enige overgebleve uitdaging is een autogordel vinden die om zijn lijf past voor de Timmerfrans docu die ze vlak voor de verkiezingen zullen uitzenden.
De premier maakt in zijn eentje helemaal geen beleid of wetten. De premier probeert hooguit de wetsvoorstellen te verkopen/ verdedigen die de ministers, staatssecretarissen en ambtenaren hebben gemaakt wat daarna nog door de ministerraad moet worden goedgekeurd, dan nog door de Raad van State, vervolgens door de 2e kamer en daarna nog door de 1e kamer. Dit soort populistisch gelul over ‘als die of die aan ‘de macht komt’ berg je dan maar!’ slaat werkelijk als een tang op een varken. Als een lul op een sluisdeur. Zelfs Baudet zou als premier in z’n eentje geen tribunaal kunnen starten voor zijn verzonnen ‘kartel’. Bangmakerij. Populistische prietpraat.
Klopt, de echte beleidsbepalers en waar de macht wordt uitgeoefend zijn de departementen. Ministers en de premier zijn slechts voorbijgangers en dienen vaak als kop van jut.
Een Timmerfrans paard trekt wel een heel andere politieke kar het Binnenhof op dan een Baudet paard.
"De premier maakt in zijn eentje helemaal geen beleid of wetten."
Klopt, de/onze premier maakt een doctrine.
God, jij hebt vast veel vrienden in de kroeg.
Ja, ook nog! Wel intelligente vrienden. Die iets snappen van staatsrecht enzo. Leuk man.
@YoMoms | 16-07-23 | 17:14: niet intelligent genoeg om zien dat het stukje sarcastisch bedoeld was?
Dertien jaar Rutte bewijst je ongelijk.
Als Frenske premier wil worden zal hij toch als 1e op de kieslijst van PvdA/GL moeten komen, lijkt me zo. Dan wordt er ook van je verwacht dat je in de Tweede Kamer gaat zitten als jouw partij niet gaat meeregeren. Als hij dat laatste niet zou doen is zijn geloofwaardigheid totaal weg, en wordt de kans dat hij ooit nog eens voor een lucratieve of prestigieuze baan wordt gevraagd heel erg klein.
Wordt een wilde gok dus. En de reden voor Timmerfrans om het ook niet te doen. Ben erg benieuwd.
Lijken de lijkende woorden woorden wel van een gemiddelde lijkwordende en inmiddels lijk gewordende reaguurder die zijn door het slijk getrokken juist rijke mening ziet kapot worden gemaakt door de hordes mensen die nog altijd achter de woorden aanlopen van de gevestigde orde en woorden. *time*
youtu.be/8EdxM72EZ94
@Joyce | 16-07-23 | 17:24:
Uhm… ik hou van slateboarden maar beetje eng dat je compleet uit de context daarover begint?!
@Joyce | 16-07-23 | 17:24:
Ow sorry. Random was het voordat ik het juiste zag. Nice one!
Laat hem het maar worden ook. Hoe eerder de totale instorting van Nederland plaatsvind hoe beter.
Na Frans de revolutie en het definitieve einde van koortsdromen van groene utopieën en met de mond beleden sociale democratie en oog voor de zwakkeren die juíst door de sociaal democraten het hardst worden genaaid.
Frans kan de grote ontgoocheling in werking zetten die Nederland laat snakken naar haalbare, werkbare en vooral realistische toekomstvisies.
Kortom, kom er maar in Frans, tijd voor de greet rezet. Alleen dan niet die de leden van het WEF voorzien.
Klimaat trekt stemmen. Dus deze klimaatpaus kan zeker flink wat zetels halen.
Maar, Links en rechts zijn al jarenlang in balans. Een grote pvdagl is een kleiner d66 en volt. Opschuiven naar links maakt je niet groter, anders dan ten koste van links.
En de andere helft van Nederland gaat hem harder haten dan Kaagheks.
Heeft pvdagld66voltpvddsp een meerderheid? En worden ze het eens? Zo nee, dan geen minpres Frans.
Nu hebben we Kaag gehad met haar opgeblazen ego, maar dat stelt weinig voor bij de ongekende blaaskaak Timmermans.
Ik denk dat Yesilgoz er enorm van zal profiteren omdat de weerstand tegen deze geradicaliseerde mafkees groot is. Timmermans wordt dan geen premier, komt mogelijk niet eens in het kabinet en Timmermans in de kamer? Dat is hem veel te min.
Want de PvdA heeft het zo slecht gedaan bij de Europese verkiezingen onder zijn lijsttrekkerschap?
@SamV | 16-07-23 | 16:54:
Bij de Europese verkiezingen was hij het enige bekende gezicht en er is geen hond die de Europese campagnes volgt.
Hij gaat nu een heel andere arena binnen, en net als Kaag zou dat hem wel eens vies tegen kunnen vallen.
@SamV | 16-07-23 | 16:54:
Iets meer dan 1 miljoen stemmen, daarmee zit je ongeveer op het niveau van het CDA bij de laatste TK verkiezingen. Niks bijzonders dus.
Hij zal bekende kop toen ook nog veel bij andere linksen hebben weggehaald.
@SamV | 16-07-23 | 16:54: Wie stemt er nou op deze clown?
Als ´ie geen MP kan worden, dan misschien nog wel een reprise als MinBuZa - misschien, ik zie het hem wel doen. En anders, omdat hij zo bescheiden en nederig is, een eervolle functie als burgemeester van Heerlen, Kerkrade of Maastricht. Of als "Gouverneur" van Limburg.
@Heurtebise | 16-07-23 | 17:10: Gaat Emile al weg?
@Heurtebise | 16-07-23 | 17:10:
Coach van Fortuna Sittard, of was het Roda JC?
@Nuuk | 16-07-23 | 17:40: Coach van de McDonald's.
Hij is dan wel een dinosaurus, maar hij kan wel stemmen wegtrekken bij D66, Volt, PvdD en Bij1. Als GL/PvdA dan de grootste wordt, zijn ze wel aan zet. VVD doet met alles mee, dus Frenske den eerste is dan een feit. Desnoods een minderheidskabinet als de VVD opeens zijn ruggengraat weer gevonden heeft.
Geldt overigens de GL/PvdA samenwerking wel als één partij als het gaat over wie initiatief heeft bij formatie?
Denk het niet zelfs mijn moeder als echte socialist wil hem radbraken
En toch zie ik hem er voor aan dat hij ons allemaal verrast door zich, na een streng dieet, over een maand, met een sterk afgeslankt lichaam te melden voor strijd om het torentje. Die bolle gaat ons nog verrassen!
Gordon?
@Baron_von_Rijswijck | 16-07-23 | 16:50:
Bijvoorbeeld.
Je schrijft verassen met een r teveel.
Dat vet kan hij misschien nog wel kwijtraken (al betwijfel ik dat hij er nog de discipline voor heeft), maar dat zal niet gelden voor zijn arrogantie. Hij past precies in het gat dat Kaag achterlaat.
@4HoogAantWater | 16-07-23 | 16:52:
Haha... ik was er bijna ingetuind en was al bezig met de correctie. Grapjas!
Ja tuurlijk. De Frans met het dieet van The Rock. Doe maar niet, gaat ie dood van.
Als ik Belgie zou zijn, zou ik Nederland alvast preventief binnenvallen. Qua defensie stellen we niet veel voor want we hebben alles al aan de Oekraine gedoneerd qua materieel. En daarnaast hebben we al jaren geleden in Belgie onze meerdere erkend in "Tien voor taal".
Timmerfrans moet om de 40 minuten grootschalig gevoederd worden, minimaal 800.000 calorieën.
De EU biedt die gelegenheid gratis aan, aan iedereen die aan zijn/haar corruptiequotum voldoet.
Nederland biedt die mogelijkheid nu nog niet dus dan blijft Timmerfrans liever in Brussel.
Het nijlpaard van Artis is al een tijdje dood. Misschien kan hij in haar verblijf.
Het is voor Timmermans alleen het torentje, niks minder. In de TK gaat hij niet zitten als fractieleider. Dat is te min.
Timmerfrans moet wel alleen in het Torentje want er past niemand bij
Het is veel simpeler.
Hij past gewoonweg niet in de bankjes.
Zelfs het parlement
zou het te ver gaan
om deswege
een fauteuil als "troon" op en neer naar de (mini) interruptiemicrofoon
te laten rijden
en een takelkraan te installeren
nabij het spreekgestoelte.
Wel zo hilarisch, maar dan zonder gevoel voor humor: de discussie tussen de enige twee met een greintje verstand bij de joop. Het gaat om het departement van Financiën!
Nee linkse lullo's: de toegang tot de zogeheten arbeidsmarkt ligt bij Sociale Zaken. Alsof het Klimaat bij voorbaat gebaat is bij EZ. Dat je te empathisch bent om het Rob Jetten echt kwalijk te nemen.
Of zoiets.
Frenske is het voorbeeld van een volgevreten Europarlementariër , die zorgen in het algemeen erg goed voor zich zelf. Frenske blijf lekker in Brussel.
Er zijn beelden van zijn laatste lunch... youtu.be/v29QfOyuZ3Y
@4HoogAantWater | 16-07-23 | 16:48: Lolz
De tegenstanders als zwakbegaafd afschilderen mocht toch juist niet meer?
En dan nog, Belgen die denken dat de BBB een serieuze partij is En 30% de meerderheid van Nederland is. Hebben ze het verkiezingsprogramma wel eens gelezen.
Ik weet dat het satire is, maar dit is een beetje onnozel.
“De tegenstanders als zwakbegaafd afschilderen mocht toch juist niet meer?
En dan nog, Belgen die denken dat de BBB een serieuze partij is“
In 2 zinnen jezelf tegenspreken is knap.
@Nuuk | 16-07-23 | 16:48: Maak ik bbb uit voor zwakbegaafd? Tegenstellingen zien die er niet zijn vind ik nog knapper.
Alles mag. Ik hoop dat zwakbegaafd rechts de verkiezingen wint. Dat is een beetje het niveau dat ik kan volgen.
Dat geouwehoer met windmolens, zonnepanelen en elektrische auto’s wat heel duur en ingewikkeld is om vervolgens de temperatuur te laten dalen met 0,000034 graden waardoor de noordpool weer bevriest en de zeespiegel daalt vind ik veel te ingewikkeld.
Een schep en zand om duiken en duinen te verhogen dat is voor een simpele rechtse ziel als ik veel beter te volgen.
@BobDobalina | 16-07-23 | 16:58:
Kom op Bob, BBB geen serieuze partij, dan zet je ze in dezelfde hoek.
@ratelaar | 16-07-23 | 17:01: kijk, dat is tenminste eerlijk. Iemand die weinig heil ziet in nieuwe ontwikkelingen en liever zaken bij het oude laat. Ja dan zit je bij rechts meestal goed.
@Nuuk | 16-07-23 | 17:08: ik heb geen enkele moeite met kritiek op elkaar, maar als ik bbb als zwakbegaafd wegzet heb je hier de poppen aan het dansen.
@BobDobalina | 16-07-23 | 17:08:
Bewezen, goedkope en eenvoudige oplossingen. Daar wordt ik gelukkig van.
BBB steunt vooral het boerenbelang maar haalt stemmen vooral bij ontevreden welvarende pensionado's en stadsbewoners die het idee hebben dat ze nog niet het maximum hebben. Wonen in een huis van een miljoen met een gratis auto van de gemeenschap en nog de vlag op z'n kop. Overigens zijn ze ook niet in dienst geweest maar hebben wel een grote mond over wat er allemaal door anderen geleverd moet worden.
@AntiZanicz | 16-07-23 | 17:18:
Daar heb je vast wel wat onderbouwing van!
@Nuuk | 16-07-23 | 17:41: lees gewoon de vrije info
Timmermans is de boskabouter, die alle bossen laat kappen.
Ik zie door de kabouter het bos niet meer
En het hout in een biomassacentrale verbrandt want het is groen...
@ZonderNaam | 16-07-23 | 16:48:
... daarom miste ik vanmorgen de ingang
Maakt niet uit Nederland is al gesloopt en naar de kloten.
Er kan nog veel meer kapot.
Waarom heeft GeenStijl ons er niet aan herinnerd dat gisteren de herdenkingsdag was voor de slachtoffers van klimaatverandering en dat de alom aanwezige Frans Timmermans daar aandacht aan heeft besteed in Nederland én Duisland? Waarom moest ik dit via de msm vernemen? Vragen, vragen...
Waarom kijk of luister jij msm? Nou? Nou?? Verklaar je nader, schavuit!
@marcoplarco | 16-07-23 | 17:13:
Tsja... tijdens het avondeten zet mijn vrouw de tv aan. Ja, dan krijg je dat.
Positief negeren zou het kunnen zijn. . .
Je zal maar kantinejuffrouw zijn.
Die zullen vervangen worden door shovel chauffeurs, inclusief rijdend materieel en industriële voeder-troggen.
Overigens hoop gun ik het Timmerfrans wel om een Kaagje te doen, dus laat het hem maar lekker proberen om vervolgens onvermijdelijk op zijn arrogante snufferd te gaan.
Wat dan uiteraard ligt aan het vetfobische klimaat in Nederland of zo.
Vetfobisch? Ik moest erg hard lachen.
Allen past Frenske niet op een bezem. Dat wordt dan een vliegend tapijt met versterkte koolstofvezels.
Ik vrees (d.w.z. ik hoop) dat hij behalve in Limburg niet goed valt bij de Nederlandse kiezer. We zijn hiet niet zo dol op de autocratische grootverdieners in Brussel.
@J.P.Drapeau | 16-07-23 | 16:56:
In Limburg zal Frenske het ook niet goed doen.
Limburg was eerst een CDA bolwerk. De laatste jaren is het PVV en vrij recent ook BBB.
Mooi als hij alleen voor het torentje wil gaan. Dan weet je tenminste wat je aan hem hebt. (niets dus). Als hij voor het torentje gepasseerd is kan hij ook niet terug naar Brussel, dus dan is het einde oefenening voor deze nietsnut.
Kansloos. D'r is geen tafel die daar op gebouwd is.
@J.P.Drapeau | 16-07-23 | 16:56:
Geloof maar dat Frenske ook in Limburg, of vooral zelfs in Lumburg, niet goed valt bij de kiezer.
Kortom als de D66/GL/PVDA/Cosa Postcoda boerocaust doorgezet gaat worden zijn de buurlanden serieus bang voor een hongersnood.
Niet geheel ten onrechte.
Met een Socialist aan het roer ligt de oorlog op de loer.
Het lijkt me verschrikkelijk om onder Timmermans te werken.
Zwaar vooral.
Altijd een groot risico dat het plafond het begeeft.
Het is een zware taak.
*Doorbraak vaker lezen gaat
Top linkje.
Welke failed state had ooit Guy Verhofstadt als premier?
ZonderNaam
Hoppa ! Sterk hoor.
Er is een reden dat mijn hele leven zich een kilometer of vijf van mijn huis over de grens afspeelt, heerlijk zo'n "failed state" waar werkelijk alles beter aanvoelt dan in mijn eigen land.
@uisge baugh | 16-07-23 | 16:45:
Vind Vlaanderen ook heerlijk hoor, maar België als politieke eenheid is en blijft een gedrocht.
@uisge baugh | 16-07-23 | 16:45: Maar daar zijn ze zo streng
Laat die warme lijkenpikker maar komen, hij maakt zichzelf belachelijk en een mooie smeercampagne doet de rest.
Wat zijn dat voor mensen die daar op stemmen?
Mensen die groen en links zijn, en vrienden van den arbeider!!
Volledig los van de realiteit maar tja.
geen dikke Bourgondiërs, maar vooral dunne wereldverbeteraars. Tenminste, dat denken ze.
Ik stem al mijn hele leven op PvdA.
@Linkse Zakkenvuller | 16-07-23 | 17:28: Misschien tijd om dat eens te heroverwegen.
LimBabWanezen, en daarbuiten..., Deus me guarda
@Linkse Zakkenvuller | 16-07-23 | 17:28: Tsja, je bent een linkse zakkenvuller of je bent het niet...
REAGEER OOK