Angela de Jong en Kijkonderzoek.nl slopen eerste aflevering talkshow 'Marcel & Gijs'
F5 F5 F5
Ze zeggen weleens dat je een talkshow niet mag afrekenen op de eerste aflevering, maar het "experiment" van Marcel Rooslul en Gijs Groentezak op SBS 6, waar net als bij RTL de Amsterdamse traineekiddo's het pleit definitief gewonnen lijken te hebben van de commerciële televisiejongens en -meisjes, is alweer bijna afgelopen. Gisteravond keken gemiddeld 611.000 kijkers (400.000 minder dan vorige week naar VI, terwijl er juist méér mensen even langszapten, zie cijfers na de breek) naar een soort Op1 Voor Nog Lelijkere Mensen. Het enige leuke in de uitzending was een opmerking van Thierry Aartsen (die zelf te dom is om in de Tweede Kamer te zitten) over domme SBS 6-kijkers en daar heeft ie zijn excuses al voor aangeboden. Wie trouwens nog veel erger zijn dan domme SBS 6-kijkers, zijn mensen die te dom zijn om echte boeken te lezen en daarom maar "Totaal 2" van Marcel van Roosmalen kopen, zodat ze tenminste nog een beetje neer kunnen kijken op domme SBS 6-kijkers. Hoe dan ook, het oordeel van de vakjury was vernietigend: "Persoonlijk kijk ik dan nog liever naar een aflevering van Nadia. Of naar een haardvuurtje."
De cijfers
Voor de duidelijkheid: het eerste cijfer is de kijkdichtheid (hoeveel procent van alle mensen keek), het tweede het marktaandeel (hoeveel procent van de tv-kijkers keek), het derde cijfer het gemiddelde kijkcijfer, en het laatste cijfer het totaal aantal kijkers dat op enig moment heeft ingeschakeld. Hier de cijfers van gisteren (op kijkonderzoek.nl staat per ongeluk nog "Vandaag Inside" omdat ze daar nog nooit van Gijs Groentemix gehoord hebben).
Vorige week
Toen SBS6 nog wel een programma uitzond dat bedoeld is voor kijkers:
Dit lezen: mensen die neerkijken op domme SBS6-kijkers
Reaguursels
InloggenHet lijkt me een interessante zet van John de Mol. Beide heren bedienen normaal een ander publiek dan dat naar SBS6 kijkt, verwacht ik. Wanneer Groenteman en Van Roosmalen hun eigen publiek kunnen meenemen kan dat het kijkerspubliek van SBS6 verbreden en het imago van de zender wat opkrikken.
gisteren voor het eerst naar sbs6 gekeken.... best een leuke zender vooralsnog.
NPO met
ON
AVRO/TROS
NCRV/KRO
EO
WokeNL
PowNed
Links of extreem links?
Dan heb ik de definities van deze te pas en te onpas gebruikte gevleugelde woorden, nooit begrepen.
Kan me wel voorstellen dat je de tv soms behoorlijk zat bent.
Zeker met al die lange zaadreclame er tussendoor.
Zit nog maar net in Totaal 1. 1e hoofdstuk over Conny Mus was erg leuk om te lezen. Het 2e grote hoofdstuk over Pim is ook erg aansprekend. Veel aangrijpende reportages.
Vind de podcast met hetzelfde duo, ‘Weer een dag’ ook gezellig.
Net als het tv-programma - sorry - Media-Inside. Ook vaak met aansprekende gasten.
Bedankt voor de link. Ga em zeker kijken. Naar VI kijk ik normaal niet.
Vind de oude miljonairs irritant en makkelijk zuur afzeikend. Want niemand krijgt de kans op een weerwoord. Of dat moet veranderd zijn in de vele jaren dat ik niet keek.
@dickwvf | 06-06-23 | 13:50: Leuk man, op jezelf reageren gaat nog eens groot worden,
Haha was bedoeld als aanvulling. Valt wel mooi op met een roze streep ervoor.
You never get another chance to make a first impression.
Toch geef ik ze het voordeel van mijn twijfel.
Marcel van Roosmalen is soms best aardig bezig in 5 minuten ranten, maar veel langer wil je zo'n zuurpruim toch niet aan het woord hebben?
Een geacteerde zuurpruim is net zo irritant als een naïef deugidealistje. De ene relativeert teveel en de ander te weinig.
anders zitten op dat tijdstip toch 3 zuurpruimen?
Aardig programma. Maar wat deed die vent rechtsachter met een barcode tattoo op zijn kop en een verwrongen gezicht?
Voor de volledigheid, dit is de enige review (5 sterren) op het boek:
'top boek. korte columns die lekker snel weglezen. Ziet er ook goed uit als raamdecoratie. wel jammer dat hij beschadigd binnen kwam.'
Net even een stukje teruggekeken. Niet onaardig, maar Bob en ik zouden dat wel beter kunnen.
Après toi | 06-06-23 | 13:35;
Dat zou een aardig format zijn zeg! BL (Derksen), Bob (Genee) en jij (Gijpie) als va(l)s(t)e tafelgasten en een paar reaguurders van het type Schoorsteenveger, Dandruff of Grasnaaiert aan de bar of op de kruk.
Ik zou zeker kijken, behalve als het over de oorlog in Ukraïne gaat want dan zou BL zomaar eens zinnige dingen kunnen gaan zeggen.
Ik kreeg al wel een aanbod. Mar ik gaf aan dat we daar nog wel wat nulletjes achter willen.
Gemakzuchtig surrogaat van Media Inside.
De krampachtige grapjes werkten niet, de chemie was er niet en en het zgn neerslachtige geklets over niets kabbelde maar voort. De heren mogen Slagter op hun blote knieën danken dat hij actief participeerde en er wat van probeerde te maken
"Marcel Rooslul en Gijs Groentezak"
Seth Gaaikema draait zich om in zijn graf..
Ik vond het stuk dat ik gezien heb eigenlijk wel vermakelijk. Beetje idem als hun programma op NPO3. Zal aan mijn humor liggen.
Amsterdammers -Groenteboer is daar ook geboren- onder elkaar.
Ouderwetse grachtengordelgebbetjes.
Seizoen vier van Barry op HBO is net begonnen. Fantastische serie. Kijk dat toch in plaats van die bagger op de Nederlandse televisie.
Ja en From en Silo zijn ook wel ok.
Fantastische serie? Dan leg jij de lat wel heel erg laag.
Hoe kun je in het huidige veld van lulprogramma's nog een beetje op positieve manier opvallen? John de Mol weet het precies, of eigenlijk weet hij het helemaal niet, maar kijkt hij naar de kijkcijfers en stuurt hij op basis van die cijfers snel en doeltreffend bij. Dat is een gave. De beste ondernemers zijn diegenen die niet ultiem creatief zijn maar een hele fijne neus hebben voor hoe de markt beweegt en op die bewegingen onmiddellijk weten te reageren. Met de VI-boys heeft-ie op dit moment een kijkcijferkanon, dat weten de boys en dat weet hij, en als de heren dan even op zomerreces gaan is het voor de Mol zaak om het kanon op geen enkele wijze schade te berokkenen, dus zet hij in het zelfde decor ongeveer het tegendeel neer van wat de boys dagelijks laten zien. Dan kan er niks misgaan. Het trouwe publiek zal met de dag meer terugverlangen naar de oude, getrouwe VI-boys, die triomfantelijk hun zetels weer op zullen eisen, ook als Marcel en Gijs het best aardig doen. Want als ze het aardig doen, dan verdienen ze misschien een eigen show voor een eigen publiek, en als ze het slecht doen is dat voor het kanon alleen maar gunstig.
Marcel en Gijs, ze deden het wel aardig in Media Inside, een meta-lulprogramma, een commentaar op andere programma's, inclusief de lulprogramma's. Maar nu zijn ze met ongeveer dezelfde formule een echelon lager gaan opereren, zijn ze zelf een lulprogramma. Het is erop of eronder voor hen, en misschien is dat wel hun uitdaging, waren ze inmiddels te kritisch in de ogen van de Vara die het iets te veel moest ontgelden en moesten ze sowieso op zoek naar een andere werkgever of stoppen. De dood of de gladiolen.
Het zal de Mol niet uitmaken, die zit achterovergeleund aan de knoppen, wetende dat de VI-boys het spel als geen ander begrijpen.
Van Roosmalen mocht al meerdere malen aanschuiven (van wat ik begrijp), deed het niet slecht met "scherpe" 3 minuten columns op de radio en dan weet je dat men, lees: NPO, RTL, Talpa en de productiebedrijven al bezig zijn met een "format" en inderdaad. Niks doorzichtiger dan de tv wereld.
Ik vind het verder prima en hoef het ook niet bekijken.
Ik hoor liever Marcel dan dat loze geblerh van Gijp,
En Angela de Jong is al helemaal geen benchmark, voor helemaal niks niet behalve modetrends voor de huishoudbeurs
Je heeft altijd wel een mening die ze weet te onderbouwen.
Zat gister lekker in Succesion op HBO. Voor wie Gijs en die ander geen reet aan vinden, is dat wellicht een tip.
Ik vond het best geinig. De cynische nihilistische act van Marcel weet ik niet of ik dat echt elke dag ga volhouden, maar op zijn tijd hou ik er wel van. Enige wat echt moet stoppen is dat promoten van zijn eigen bundel de hele tijd.
Gelukkig heb ik daar al een torrent van gezien (171 maal gedownload) dus...
De deconfiture van Groentenbroeder en Azijnpisser, en sjon betaalt .
De confituur van kweeën. (Groenteman)
Dat het weer 10x zo veel beter is dan vorige week zal geen invloed op kijkcijfers hebben. Vervolgens kijken er ook minder mensjes naar de meilandjes, eigenlijk alles! Moeilijk moeilijk.
Het kan natuurlijk alleen maar liggen aan de heren aan tafel, want daarom scoort de masked singer echt ontzettend goed.
Het leek op Theo en Thea : Waar Gaat Het Eigenlijk Over ? Roosmalen acteerde zoals altijd Desinteresse en Groentenman is gewoon zielig ( Desinteresse is een moeilijk woord )
Onderstaande mail stuurde ik zonet naar de heer Aartsen:
Geachte heer Aartsen,
Al jaren volg ik tandenknarsend het machteloze gespartel van de VVD inzake de asielcrisis. Gegijzeld door D`66 en CU weet het VVD-smaldeel van het kabinet weinig meer te produceren dan een dwangwet en vele loze beloftes. Terwijl de ongelimiteerde asielinstroom een van de grootste, zo niet dé grootste, bedreigingen is van onze samenleving. Enfin, U, en de VVD, weet dit allemaal wel. Maar zelfs 12 jaar meeregeren als grootste fractie heeft tot niets geleid.
En dan zie ik u bij SBS6 een Hillary Clintontje doen van heb ik jou daar.... De SBS6-kiezers zijn in uw optiek "te dom om de benodigde complexe maatregelen tegen de asielstroom te kunnen snappen". Een slap excuusje naderhand kan dit niet rechtzetten: u bent door het ijs gezakt. Nog meer bezorgde potentiële VVD-stemmers/SBS6-kijkers zullen uitkijken naar een andere partij.
Ooit was ik VVD-stemmer/aanhanger. In de tijden van Wiegel en Bolkestein. Toen de VVD nog gewoon een conservatief-liberale partij was. Nu de VVD is verworden tot een slappe cloon van D`66 heb ik, net als vele andere voormalige VVD-adepten, mijn heil elders gezocht.
Mijn oplossingsrichting voor de asielcrisis? Binnen 2 weken eisen van de coalitiepartners dat per direct maatregelen worden genomen. U bent vast niet te dom om zelf te bedenken welke dat kunnen zijn. Die maatregelen zullen CU en D`66, zo schat ik in, niet accepteren. Gevolg: VVD moet uit de regering stappen, verkiezingen zullen komen. Voor de VVD een gunstige bijkomstigheid, dat eindelijk aan de kiezer het begin van een stukje ruggengraat kan worden getoond.
Als dan de VVD vervolgens eindelijk eens bereid zou zijn, haar cordon sanitaire richting de PVV opzij te zetten, zou een nieuwe coalitie gevormd kunnen worden van VVD, PVV, BBB en CDA, eventueel aangevuld met of gedoogsteun van JA21 en SGP.
Alleen dán kan het asielprobleem in goede banen worden geleid.
Met vriendelijke groeten,
U bent waarschijnlijk boven de 50, blank en man. Althans dat is het profiel van de gemiddelde boze brievenschrijver.
Goed antwoord op een verkeerd onderwerp .
Geachte heer Kievit
Dank voor uw originele oplossingen, u bent de eerste die met dit voorstel komt. We gaan er zeker naar kijken en we houden contact. Groeten ook aan uw schoonmoeder.
Vriendelijke groet,
De heer Aartsen
Eindelijk iemand met verstand van zaken. Chapeau Kievit. Dit is niet sarcastisch bedoelt maar echt gemeend.
@Après toi | 06-06-23 | 13:03: Alleen een enorme boerenlul ondertekent met "de heer ..."
Volgens mij is het eerste kievitsei voorlopig nog niet gevonden bij de VVD.
@oldandwise | 06-06-23 | 13:09: Het was een tikkeltje ironisch bedoeld.
@Après toi | 06-06-23 | 13:10: Ironie is alles dat de VVD rest. Enjoy.
Dapper dat je durft te zeggen dat je ooit VVD hebt gestemd. Nou ja, beter ten halve gekeerd dan ten hele gedwaald zullen we maar denken.
@Mokum Kosher | 06-06-23 | 13:20: Hij stemt nu D66, begrijp ik.
Kijk snapshot op de opendag van de VVD even terug. Dan zie je personen die wel heel veel sbs6 kijken.
VVD is overigens een partij van het geld.verder niets.
@Ambiorix | 06-06-23 | 13:37: Dat is natuurlijk een prima argument om op deze partij te stemmen.
Was het nou een talkshow of satire? Want zelfs de mok van Groenteboertje was niet eens gevuld en hij zat er aan te lurken alsof die vol bleef. Jan D. wilde zelfs niet eens gaan kijken en droeg z'n 'Toetje-lezers' op om het maar voor hem te gaan doen. Dus; www.punthoofd.nu/briefje-aan-jan-dijk...
Precies dat! Viel mij ook al op, van die mok.
Verder was het wel vermakelijk, voor een keer.
Ik dacht: maar eens kijken. Heb me toch regelmatig bescheurd.
Het is zoals het is. Zal wel klein(er) publiek trekken.
Groenteboer en Marcel zijn interessant voor een intellectueel publiek, niet voor de huis-tuin-en-keuken-tokkies die VI kijken en op Wilders en/of Lientje stemmen. Inderdaad een mismatch dus.
Jij kijkt dus niet, of bedoelde je iets anders?
Intellectueel publiek is reeds lang geleden gestopt met TV kijken.
En tot welk publiek behoort u?. Ik vermoed tot het wilders/Lientje publiek.
@Boeloeboe | 06-06-23 | 12:57: nee hoor, ik kijk nog steeds. Wel steeds meer NPO want de rest is bijna niet meer te pruimen.
En dan misschien wel deze show. Als zoveel mensen het hier kut vinden, is het meestal precies het tegenovergestelde.
@funda | 06-06-23 | 12:55: Gezien de gunstige recensie op GeenStijl voel ik me bijna verplicht om te gaan kijken. Een roman van Proust binnen handbereik, dat spreekt voor zich.
De ene wauwelaar heeft alleen maar middelbare school gedaan en voor de andere was een opleiding tot geschiedenisleraar al te zwaar. Zegt veel over Nederland als die twee het intellectuele publiek moeten aanspreken. Ze zijn dan ook niet slimmer dan de tokkies maar gewoon prententieuzer.
@Joris Beltsin | 06-06-23 | 13:08: Je moet niet teveel naar behaalde diploma's kijken, het gaat om competenties.
@Après toi | 06-06-23 | 13:09:
Da's waar. Alleen als ik niet overtuigd ben van de competenties kijk ik of iemand ooit in zijn leven toch een zekere minimaal niveau heeft weten te bereiken. Als er een minimale kwaliteitsgarantie is dan geef je iemand het voordeel van de twijfel. Dat voordeel hebben deze heren niet.
@Joris Beltsin | 06-06-23 | 13:17: Van Groenteboer ben ik ook geen fan, Marcel kan wel aardig schrijven.
Als het over scholing gaat dien je snel naar competenties over te schakelen, en als het over competenties gaat moet je vooral de scholing benoemen.
Zo blijf je ieder argument de baas.
@funda | 06-06-23 | 13:22: Dat is natuurlijk les 1 tijdens een cursus Argumenteren voor Beginners.
Groenteboer ken ik niet. Van Roosmalen vond ik wel leuk - de eerste twee of drie keer. Linksdragende one-trick pony.
Gisteren gelezen over de Peter Principle.
Weet niet meer waar ik gelezen heb... hier?
Maar is ook hier verschrikkelijk vsn toepassing.
Dat principe geldt ook voor reaguurders.
Zou Angela echt geen mogelijkheid hebben tot het doorspoelen van reclames?
Enige voordeel van Ziggo; "gratis" televisie kijken en de mogelijkheid tot het lokaal opnemen van programma's. Alle oninteressante stukken lekker snel doorspoelen. Zo kijk ik vaak het journaal binnen de 5 minuten.
Als dit niet meer zou kunnen, dan stap ik linea recta over naar glasvezel (i.o.). Enkel omdat dat, vooralsnog per maand iets minder extreem \-duur is.
Was leuk, nog leuker als je de context van hun bestaan er bij betrekt.
Ik trek die zijige stem van Groenteman niet. Hij kan natuurlijk niets aan die stem doen, maar ik kan er gewoon niet tegen.
Wie is Angela de Jong? Zomaar een tv-kijkster?
Wie heeft haar lekker-wichtig gemaakt?
Het is een grote koeienstal met herkauwend vee. Zo'n figuur als De Jong is uitstekend geschikt om dat herkauwen opnieuw op smaak te brengen met wat peper en zout, of met wat mononatriumglutamaat. Er is best nog wel wat ruimte voor extra Angela's. Een beetje een uitgesproken mening, gepaard aan een overdosis eigendunk en een snelle babbel is meer dan voldoende.
@Schoorsteenveger | 06-06-23 | 12:56: Blauwtje gelopen?
Als ik een (knorrige) oude witte man wil zien kijk ik wel naar dat radiohoofd van mij in de spiegel.
Wast Marcel wel eens zijn haren?
Dat mag Eva doen.
Langer dan vijf uur tukken lijkt me gewoon een stuk beter.....
Groenteman is de inner crowd van de grachtengordel en Marcel van Roosmalen is trots dat ie hetzelfde gevoel voor humor heeft als Gijs. Dat betekent voor mij en mijn labrador: niet kijken.
Hahaha. Leuk opgemerkt. Maar dan toch wél leuk om naar te kijken. Het dedain gecultiveerd en eerlijk is eerlijk: met enige nuance, klasse en stijl. Ik vond het wel grappig. Waarbij Groenteman de saaie achtergrond voor Van Roosmalen is natuurlijk. Uit Groenteman zelf komt helemaal niks.
Kaag zou zeggen: Wie zijn die mensen?
Leuk, een topic over de televisie!
Later vandaag een topic over dit topic.
Wat vindt dit duo van Zwarte Nel,
dat Rotterdamse beeld op Nikes?
www.youtube.com/watch?v=Rqp1zBJPU38&a...
Big Mamma toch?
Het trucje van de droge cynische man ken ik nu wel en daarvan is er al meer dan voldoende van in de persoon van Maarten van Rossem.
Die zoon van Groenteman is al gewogen en ondanks zijn postuur te licht bevonden.
Uiteindelijk gaat het ze er alleen maar om hun eigen zakjes te vullen.
Ah, dank Roos! ik had geen zin om het op te zoeken maar wel een vermoeden. De zoon van dus. Verklaart veel.
Waarom gaat de helft van het nieuws in Nederland altijd over televisie ?
Niet de moeite genomen. En wat betreft VI kijk ik eigenlijk alleen maar voor de gasten. Gijp wordt irritant en heeft niks meer te zeggen, en Johan kan niet meer dan chargeren en aan de p*k van de Mol zuigen. Sorrie jongens, mijn mening op dìt moment.
Wat mij betreft; geen foehbal; kijk ik geen pies, poep, pijp VI.
Geen p, p, p VI; kijk ik geen Marcel en Gijs.
Geen enkele talkshow om de inhoud trouwens.
Alleen Nadia.....
Zonder geluid.
Als ik zin heb om te masturberen.
Een van de bewoners van de flat heeft wat boeken beneden bij de lift neergezet. Het mag niet - gemeenschappelijke ruimte - maar wel fijn! Nu valt er weer wat te lezen op het balkon en hoef je geen domme TV te kijken. Scheelt ook weer in het stroomverbruik.
Die Groenteman kan werkelijk helemaal niets. Zelfs fatsoenlijk de autocue lezen is een ding. Van Roosmalen zit er geacteerd, ongeïnteresseerd en verveeld bij. Pure minachting naar de kijker. En dan ook nog even schaamteloos zijn boekje pluggen.
En je kwam er laatst achter dat bert en ernie eigenlijk twee poppen waren?
@BobDobalina | 06-06-23 | 12:23: Zijn Wim en Paul ook gestopt dan?
@BobDobalina | 06-06-23 | 12:23: Bert en Ernie zijn voor een bepaalde doelgroep. Net zoals Marcel & Gijs daar zijn neergezet om een bepaalde doelgroep te bedienen. Die doelgroep is niet dezelfde als bij de NPO. Als je een paar ton binnenharkt voor een programaatje bij de commerciele omroep lijkt mij enige aanpassing van het format toch het minimale.
Groenteman zat vooral veel te zuipen uit een lege mok.
@nietsdoenerT | 06-06-23 | 12:34: pas je op dat je niet vroegtijdig verzuurt? Er zijn mensen die ze leuk vinden. Lekker laten leven. En dit keer kost het je geen reet!
@BobDobalina | 06-06-23 | 12:55: Zolang jij Bert en Ernie als twee poppen bestempeld kan ik goed meegaan met je inhoudelijke argumenten.
Het is wat met die mislukte BN'ers die allemaal om aandacht smeken van nog een beperkt groepje kijkende boomers. Wat triest zeg.
Een NPO lul die alleen maar kan lachen werkt ook niet op de commerciële buis.
Wat een droefenis dit programma. Ik zag het leven na 3 minuten al niet meer zitten.
Chateau Meiland gaf me bijna het laatste zetje maar toen vond ik de uit-knop.
Had je iets anders verwacht dan droefenis? Ik heb de moeite niet eens genomen er een halve minuut naar te kijken.
Ik heb het niet gezien maar ik vind media inside een van de hoogtepunten van de week. Ok, de lat ligt niet hoog.
Derksen is ook fan: www.telegraaf.nl/entertainment/543898...
Derksen moet wel van zijn baas.
Ik vind media insite ook erg leuk, maar ik heb van dit programma de reclame niet meer gehaald. Er moeten meer gasten bij om het een beetje levendiger te houden. Net zoals bij media insite en ook VI.
Na die opmerking van de vvd-er heb ik weggezapt. Oh, en in ben net lid geworden van de bibliotheek. Voor de studentes maar toch.
Best een goed idee! Dat laatste dan...
Volkomen voorspelbaar. Als Gijs het over de relatie met Aaf gaat hebben, dan zie ik kansen. Grachtengordel Juice
Groenteman woont in Watergraafsmeer. Dat is best een beetje ver van de grachtengordel.
Gelukkig hebben we deze week iig nog de hele avond Roland Garros.
Stukje gezien. Was niet best. Gijs is totaal ongeschikt om tegenover Maarten te zetten. Misschien was Maarten van Rossem een betere keuze: Maarten & Maarten. Ook een leukere titel. Een soort Statler & Walldorf krijg je dan. Half uurtje genoeg. Graag gedaan deze tip SBS6.
Hij heet Marcel.
Maarten van Rossem vind ik wel leuk, een oude linkse brombeer met voldoende zelfreflectie. En hij neemt geen blad voor de mond.
maarten?
Zij werken al jaren samen
@De_fluitlokker | 06-06-23 | 12:31:
Van Rossem heeft nul zelfreflectie. Mijn broer heeft met hem samengewerkt toen hij promotieonderzoek deed en die man is echt niet leuk of aardig. Een diep arrogante man die zichzelf geweldig vindt/vond met een beperkte kennis. Past dan weer wel bij die universiteit en NPO.
Het is me allemaal wat zeg.
Wanneer komt Kopspijkers weer op tv?
Wanneer komt de MAD weer in den winkel.
De combi Van Roosmalen en Groenteman doet ook een dagelijkse podcast, een half uur per aflevering. Maar waarom je daar langer dan een paar minuten naar zou willen luisteren is mij een raadsel.
zelfs die paar minuten wil ik er niet aan besteden.
Kansloze missie om het te moeten opnemen tegen VI.
Hoewel de eerlijkheid mij gebied te zeggen dat ik van der Gijp wel al langer hoe irritanter begin te vinden met zijn verkleinwoordjes.
Verkleinwoorden ;)
Hitlertje.
@Piet Karbiet | 06-06-23 | 12:14:
Wie bedoel je?
En zijn continue lachen om niks, maar goed.... degene die VI trekt is natuurlijk Sigaar-Snor Derksen... en ik mis Jan Boskamp, 1 van de beste uitzendingen van dit stel vond ik deze www.youtube.com/watch?v=WtjQ013XVwY
Marcel v Roosmalen kon zich misschien beter houden bij het inspreken van de Korte Corner, dat doet ie wel leuk. Aan de andere kant is het wel weer goed om eens een ander type BN'er in een talkshow te zien. Met zo'n figuur als MvR weet je nooit of hij de boel belazert, of hij express loopt te zuigen, of dat hij naiever is dan hij doet voorkomen.
dat heeft hij nog nooit gedaan
Marcel zijn sterkste punt is heel droog een colum voorlezen, meer niet. Wie bedacht heeft dat hij dan ook goed is in iets anders, zpals een heel programma dragen. Die persoon moeten ze ontslaan, per direct.
Hij is niet in dienst. Er is gewoon een productiecontract en ontbinding zal zeker voorzien zijn maar dan met doorbetalen.
Ze hopen zelf vanaf vandaag nog maar 300k kijkers te willen hebben en dan verder te hakketakken in de marge.
300.001 denk ik want die uiterst linkse Ma Groenteman zal mogelijk ook gaan kijken.
Ik ga terugkijken en ik ga er vanavond voor zitten. Beter opnemen zodat de reclame overgeslagen kan worden. Als dat kan bij reclamecampingzenders kan.
Kleine stukjes gezien maar geen aanrader. Vandaag Inside kijk ik elke dag terug maar Gijs trek ik niet elke dag.
Heb je Gijs wel gevraagd of ie daar mee akkoord gaat dan?
Ik zag Nadia voor het eerst gisteren. Wat is daar dan weer mis mee?
Veel, volgens sommigen.
Haar eigen docuserie over, en met haar oude ooit hierheen gereisde vader leek mij integer, en mooi gemaakt. Wat je verder ook van immigratie vindt.
Met Nadia niets, kijk graag naar haar. Het programma daar en tegen……
Voor iemand die afgeeft op een kinderboekenserie ( Harry Potter , JK Rowling ) leg jij de lat niet echt hoog he, Bob?
Aan de andere kant, het niveau ligt op ongeveer hetzelfde niveau als dat van Jinek of de meeste andere klessebestafelterreur dus ja...
@Graaisnaaiert | 06-06-23 | 12:09: het was een soort rondom tien. Iedereen mocht netjes uitpraten en zij leidde eea aardig goed.
@BobDobalina | 06-06-23 | 12:14:
Maar wat was het gespreksniveau, de setting ( debat of circlejerk ) en het onderwerp? Ik stoor me het meest aan het lullen over niemendalletjes. Zelfs Nieuwsuur begint aardig die kant op te gaan. De verkleutering van dit land.
@Graaisnaaiert | 06-06-23 | 12:19: positieve arbeidsdiscriminatie werd onder meer gekraakt. Moet toch een kolfje naar je hand zijn.
Als je houdt van lieden die zichzelf als slachtoffer zien en graag op de treurbuis komen vertellen hoezeer zij slachtoffer zijn, nog verder aangemoedigd door Nadia met haar zuigende vragen in de trant van "maar wat doet dat nou met jou" en haar voedende opmerkingen als "ik zie dat je het er nog steeds erg moeilijk mee hebt", met een roedel klapvee dat braaf mee treurt, bezorgd, getroffen, medelijdend, en zonder moeite de handjes op elkaar krijgt als Nadia bij de introductie van de volgende halve zool commandeert "mag ik een hartelijk applaus voor...", dan is er niks mis mee.
publieke omroep en zij probeert iets aardigs te doen. dat valt niet goed bij de altijd anti mensen
@AntiZanicz | 06-06-23 | 12:54:
Iets aardigs doen, is dat tegenwoordig voldoende om elke dag op de treurbuis belastingcenten te mogen verbranden? En iets aardigs voor wie dan? Voor de uitgenodigde slachtoffers van ik weet niet wat? Een soort van therapiesessie? Om hen nog méér te bevestigen in hun zieligheden? Of om het aanwezige publiek en de kijkers thuis aan hun kant te krijgen? Zodat ze zich nog meer gesteund voelen en gesterkt in hun overtuiging dat het leven voor hen zo ontzettend zwaar is?
@Schoorsteenveger | 06-06-23 | 12:58: Uw tegels zijn als een slijpsteen voor de geest! U prikt door sentimentaliteit heen. Verfrissend!
@BobDobalina | 06-06-23 | 12:25:
Daar heb je helemaal een punt. Kijken naar wat iemand brengt, niet waar hij/zij vandaan komt.
@Schoorsteenveger | 06-06-23 | 12:58: U begrijpt dat het om een positieve instelling gaat (aardig) en niet om wat te doen te hebben. Maar u houdt zich liever van den dommen.
REAGEER OOK