Daar gaan we weer. 33 stoelslapers in Ter Apel
Eric van der Burg is 1 buitenslaper verwijderd van ontslag
Social
Het is nog geeneens juni, en de positie van Eric van der Burg is nu al onhoudbaar aan het worden. De StasJenV van de VVD heeft heel hard met zijn vuistje op tafel geslagen en gezegd dat mensen NOOIT MEER BUITEN SLAPEN (september 2022). Er kwam zelfs een officieel buitenslaapverbod. Want zo is Nederland, als we dingen gaan verbieden dan is alles opgelost. Verder is Eric van der Burg naarstig op zoek naar een betrouwbare handelspartner voor een spoedilevering van luxe slaapstoelen om de nood enigszins te lenigen. VVD-leden genieten de voorkeur. Melden bij Ruben Brekelmans.
Te laat!
Reaguursels
InloggenIk begreep van goed ingevoerde bron dat er afgelopen nacht is buiten is geslapen. Wordt stil gehouden.
Binnenkort 60 van die vervelio's in Amstelveen. Precies tussen drie woonwijken in. De firma Heemraad vult z'n zakken en VVD-ers in de Gemeenteraad hopen nu toch echt een keer de stap naar Den Haag te mogen maken... Maar de opvang is tijdelijk hoor... Vijf jaar.
Ach, alles beter dan de bommen- en kogelregens die ze mee hebben gemaakt, thuis en in blijkbaar alle doorreislanden.
Ze gaan zodra het weer vrede is in hun landen toch terug om hun land op te bouwen,of heb ik dat verkeerd begrepen.
Nou, eerst gaan ze helpen om voor 2030 1 miljoen huizen (wooneenheden) bij te bouwen en als ze voldoende ervaring hebben dan gaan ze terug naar het land van herkomst en krijgen ze van Vadertje Staat € 25.000,00 om een zaakje te beginnen en als ze de eerste 5 jaar van hun ondernemerschap verlies draaien dan vult Vader Staat dat aan.
Maar bijna goed dus.
Jezus was ook een Buitenslaper, en werd later ook door de overheid geholpen met Zijn gezinshereniging.
En Hij had niet eens een rolkoffertje.
Nooit Meer Buiten Slapen, is echt een heel goed boek. Een belangrijk werk binnen de Nederlandse literatuur.
Ik heb nog 2 vrijwel onbeslapen matrassen boven. Wit en schoon. 50 tientjes mag je ze komen halen. Geen tikkies of apps. Cash in het handje, Zimbabwaanse roebels hebben de voorkeur van die dalen minder hard in waarde dan de euro.
Eric van der Burg is inwisselbaar voor vele anderen die op dezelfde voet door zullen moeten gaan. Zijn vertrek maakt daarom in de praktijk niks uit.
Het lijkt me dat hij wel blij zal zijn met ontslag. Vrijwillig of niet. Een baan waarin niemand het goed kan doen. Altijd kritiek.
Genieten van zijn riante wachtgeldregeling.
Begrijp ik nu goed dat de wachtruimte buiten is?
Van der Burg, man ga toch weg met je "de coalitie is heilig", ontiegelijke slappe Hans worst!
Het Nederlandse volk is heilig. NL zou op nummer1 moeten staan, maar nee, de coalitie is heilig. Modderfokkers zijn het.
Er is maar één oplossing: pittige gesprekken voeren, en daarna keihard aan de slag gaan!
Er is een oplossing tegen de problemen van de veiligelanders: verhuis ze naar een paar voormalige stallen ergens in the middle of nowhere (platteland noord Noord Holland, noord Groningen of noord Friesland) en als ze daar weg willen krijgen ze een vliegticket
Zou voor Noord-Brabant kiezen,varkensstallen zat.
Asieleisers erin varkens eruit,win/win.
Burgje blij,Jesse blij.
Ja dag hou ze ff lekker bij je,het is hier nog supertof vertoeven zo aan het strand en met de meeste zon uren geen vluchteling te bekennen alleen af en toe een kluitje duitsers maar die gaan weer zuruck nach die heimat
Ik ben een stoelneuker. Zijn die ook welkom?
Stoelen?
Spuuglelijk, maar de beste aankoop ooit, mijn originele La-Z-Boy.
Paleis Soestdijk staat nog leeg. Twee hele vleugels. Zomaar.. het is al betaald door het Nederlandse volk.
Waarom zouden we in godsnaam een rijksmonument vernietigen voor een stelletje klaplopers? Ze mogen kiezen tussen buiten slapen of bij een GL/D66'er intrekken. Dat zijn de enige 2 opties die de invasieve exoten geboden moet worden
@Grachus | 25-05-23 | 11:45: Omdat dan nette mensen er last van krijgen. Je weet wel, de mensen in het Gooi en de Bea woont er om de hoek. Alleen zo gaat de kraan dicht en keert het schip.
Hotels gaan helemaal binnen lopen deze zomer. Niet met toeristen..
Gisteren twee collega's gesproken met kinderen van in de twintig. Vanochtend familielid gesproken met kind van 19. Zelf heb ik twee kinderen van rond de twintig. Stuk voor stuk maken wij als ouders ons zorgen over de toekomst van onze kinderen en dan vooral: waar moeten ze wonen? Er is geen fatsoenlijke koopwoning meer te krijgen rond je 25e, waar wij dertig jaar geleden wel een woning konden kopen. Als je nu single bent of een modaal inkomen verdient, kun je het helemaal wel schudden met een eigen woning.
Dochterlief heeft een tijdelijk huurcontract van twee jaar in een grote studentenstad. Daarna wordt ze er doodleuk uitgeschopt omdat de investeringsmaatschappij daarna fijn de huur weer kan verhogen.
Ander kind woont op 60 vierkante meter voor 1200 euro per maand in een tot "appartement" omgebouwd kantoorpand ergens in de randstad.
Statushouders, die hier nog nooit 1 dag gewerkt hebben EN dus geen cent belasting hebben betaald, krijgen een sociale huurwoning. Zo'n woning waar mijn kids minimaal 12 jaar op de wachtlijst moeten staan. Bij Entree punt nu in Oost-Nederland is de wachttijd volgens een recent artikel in de Stentor inmiddels opgelopen tot 22 jaar.
Godverdomme overheid: doe iets aan die achterlijk hoge instroom van asiel-/gelukszoekers, want ons land kan het niet meer aan.
PVV stemmers geven asielzoekers de schuld dat ze geen sociale huurwoning kunnen krijgen.
D66 stemmers geven de markt de schuld dat zij geen betaalbare woningen zijn kunnen vinden.
@Cobarde | 25-05-23 | 11:18: En wie geven die andere partijen de schuld?
dochter en en vriendje onlangs laten inschrijven voor een huurwoning. 13 jaar !
Heb ze aangeraden dit land te verlaten, geen toekomst voor ze hier.
Dat zijn niet de asielzoekers maar de "expats" wat denk je bijvoorbeeld dat 400.000-500.000 alleen al Polen met je huizenbestand doet.
@Cobarde | 25-05-23 | 11:18:
D66-stemmers snappen inderdaad niks van de markt.
Goed dat wij het eindelijk eens eens zijn!
Het is zo simpel; je kunt geen miljoenen mensen binnen laten zonder huizen te bouwen. D66 wil dat Nederland een overbevolkt gewelddadig derde wereldland wordt, maar dat gaat niet samen met een bouwstop, en allerlei stikstof- en co2- regels waardoor bouwen bijna onmogelijk is.
@Cable | 25-05-23 | 12:04:
Relatief veel Polen wonen in "Polenhotels", zij stellen minder eisen aan hun woningen dan al die Ericvanderburgiërs.
Plus dat de ene groep hier komt werken, en de andere groep relatief vaak aan de subsidietieten hangt en overlast veroorzaakt.
Polenhotel is seizoenswerk, daar heb ik t niet over. Dat drukt niet op je woning ik heb t over dat iedereen vanuit de eu hier komt wonen, dat drukt op je huizentekort. Met een asielplaag als kers.
Op een gegeven moment gaan die jongemannen zelf op zoek naar woonruimte en naar alles wat ze verder nog willen hebben.
Er zou een vliegveld naast ter Apel moeten komen om mensen vanuit de hele wereld nog sneller toegang te geven tot onze spreidingswetten....
Welkom.
Als 86 % hier blijkt te worden toegelaten - door personeelstekort bij de IND wordt dit percentage nog hoger- en de rest hier als ongedocumenteerde illegalen in de steden onderduikt na nog jaren in hoger beroep te zijn gegaan- waarom dan nog zo'n enorm kostbaar asielcircus opgevoerd?
Het wordt dan tenminste duidelijk.
generaal pardon bij voorbaat
Ik ga vast wees welkom bordjes maken en een liedje om te zingen op stations en Schiphol. Kom er maar bij, plek zat en geen enkele impact op het voldoen aan andere wetgevingen. Gezeur altijd over vol. Janmaat begon er al mee, toen Bolkestein een beetje, toen de goddelijke kale, toen Wilders. Gezeur om niks.
Wie zijn die mensen toch die er een probleem mee hebben? Nazi's zijn het probleem!
He nu even onder werktijd een setje kussens bestellen voor m'n dochters en daarover Twitteren.
www.geenstijl.nl/5161355/belangrijke-...
Ik mis Joey en Chandler.
Mooie stoel overigens.
Hoe meer asielzoekers buiten slapen, hoe beter
Nou nee, eigenlijk niet. Dat zou betekenen dat er nog meer binnenkomen.
Door de vergrijzing komen er elke week 600 75+ers bij. Waar kunnen die zich aanmelden voor een bejaardenwoning? Of voor leefgeld, of eetgeld?
Spot on!
Flauwekul, je wordt niet opeens wakker op 75 jarige leeftijd. Vooruit zien, geldt niet alleen voor de politiek, ook voor “ zielige bejaarden “. Eerder dus je zaakjes op orde hebben en bijtijds op zoek gaan naar een kleinere woning.
@Oud wijf | 25-05-23 | 10:48: yeah... Een kleine huurwoning....? Kom je vanuit koop, maak je daar geen kans; sociale aanleunwoningen....
@Is dit nog nieuws? | 25-05-23 | 10:57: , vanuit koop, heb je keus genoeg. Nog wel.. maar een sociale huurwoning zit er dan helaas niet in.
Dan hoor je ook geen sociale huur te hebben. Je had toch een koop.
Als die xx zoekers nou eens € 50 per dag betalen, om te beginnen.
Ze betalen mensensmokkelaars duizenden euro's om hier te komen, maar meebetalen ho maar.
Dat bedoel ik! Dan eerst maar even doorsparen
@Ommezwaai | 25-05-23 | 10:10: we kunnen ze beter ophalen,dan kunnen ze hun centjes besteden voor onderdak.
@Coolcalmcollected | 25-05-23 | 10:36: Briljant! </sarcasme>
Spread the word, eindelijk weer eens goede reclame.
Kan iemand verklaren waarom dat vd Burg altijd zo'n lachebekje heeft? Altijd van de pretoogjes?
Hij spoort gewoon niet.
@ChalinaRosa | 25-05-23 | 09:48:
"Hij spoort gewoon niet." Ik heb het vermoeden dat iedereen in Den Haag niet spoort.....
Of omgedraaid, iedereen met gezond verstand gaat echt niet naar Den Haag,,,,
Oudere mensen waarschuwen voor mensen die altijd lachen,het is een gebrek of ze zijn gewoon gek,ik denk dat van de inburgering beide is of wellicht nog meer.
Omdat het een geprogrammeerde autist is die niet weet wat actie/reactie en oorzaak/gevolg inhoud. Waarschijnlijk ergens familie van van der Wal, kijkt ook als een ree in de koplampen van een aanstormende auto maar geen idee wat er op haar afkomt.
@Als_je_me_nou | 25-05-23 | 10:05: Ik denk dat momenteel alles daar in de coalitie niet meer spoort. En ook pvdaGL niet. Ik zie trouwens in Duitsland hetzelfde. Een grote coalitie-puinhoop.
@Coolcalmcollected | 25-05-23 | 10:30: Rutte en ook die van der Burg zijn de grip volledig kwijt lijkt me.
Eric waar blijven die luxe cruiseschepen voor deze zielige veiliglandiers? Chop chop maak er eens werk van.
Waarom kunnen de 'kanslose migranten' niet per direct terug gestuurd worden?
Kan iemand dat in Jip en Janneke taal uitleggen? En wat moeten we doen om dat te fixen?
De landen waar zij vandaag komen accepteren deze mensen niet en sturen ze gewoon terug (duane houdt hen tegen).
NL heeft niet de ballen omdat die landen (Marokka, Turkije etc) aan te spreken... vanwege 'handelsbelangen'.
Kortom, NLse multinationals verdienen goud geld, en wij zien binnenkort verplichte opname van kansloze 25 jarige mannen in onze huizen.
Zo werkt NL....
@Als_je_me_nou | 25-05-23 | 10:08: prutte heeft met el quack een afspraak in europa gemaakt dat Nederland de asielzoekers opneemt,anders gooien de andere landen de handdoek in de ring.
Prutte en el quack doen niets anders dan europa redden en wij betalen de hoofdprijs.False flag operation.
fuqatar | 25-05-23 | 09:45
Omdat de politiek dat niet wil.
Als je gaat uitzetten moet je illegalen hier ook opsporen en oppakken....
Klinkt als discriminatie of erger nog; razzia's.
En dat wil de politiek niet, want dan komen de ww2 associaties naar boven.
Dat wil men niet.
Dus: welkom.
Het is inderdaad onmenselijk om mensen buiten op een stoel te laten slapen. Zoals al die daklozen die, wegens het niet hebben van die €5,- per dag, niet bij de nachtopvang terecht konden.
Maar daar is dan weer geen ophef over.
Het is onmenselijk om mensen in Ter Apel buiten op een stoel te laten slapen. Maar dat is niet omdat er te weinig opvangmogelijkheden zijn, maar doordat het beleid zuigt. Zorg nou eens een keer voor een rem op de instroom en concentreer je op wat wél kan, in plaats van roepen “hoe meer asielzoekers, hoe beter” en de deugert uit te hangen.
Bij binnenkomst van deze z.g.n hulpbehoevenden, gelijk de bus in en afzetten bij de eerste de beste bushalte in al die rijke linkse elite dorpen. Es kijken hoe lang het duurt vooraleer de dedaine bekakte medemens begint te miepen.
Heb ik ook al eens gezegd.
Naar voorbeeld van de Texanen.
Kom net terug van vakantie uit Kroatië. Geen een asielzoeker gezien. Geen hoofddoekjes, geen zwervers, niks. Wel vriendelijke hardwerkende mensen. Hoort toch ook bij Europa? Hoe kan dat toch?
Fijn op een ommuurd ressort gezeten? Goed joh.
Dat gevoel had ik vorige week in Slovenië. Geen doekje gezien.
Die delen dan ook geen gratis geld, huizen en verblijfsvergunningen uit. Dat weet iedere Afrikaan of Arabier inmiddels wel.
In Kroatië hadden ze oorlog. Veel mensen zijn hierheen gevlucht. Zijn hier nog.
Gaat met de Oekraïense mensen ook gebeuren.
@dathoujetoch | 25-05-23 | 09:43: die hebben ze daar echt niet. Ga zelf eens kijken voordat u oordeelt met deze domme opmerking.
Waarom richten wij geen vluchtelingenkampen op, met de UNHCR richtlijnen voor de standaarden: emergency.unhcr.org/emergency-assista...
We gaan effe' op cursus Asielbeheer:
Stap 1: Aankijken
Stap 2: Belletje van commerciële partij daar gooi je een ja op
Stap 3: Koffie
We hebben geeneens een grens om dicht te gooien.
Mwah, tijdens de coronacrisis gooiden de BE toch de grens met NL met succes dicht, met zeecontainers. De snelwegen bleven open met op gezette tijden politie-controles. Toen kon dat. Want een virus is een probleem, en 100.000 willekeurige Afrikanen en Arabieren die je land inwandelen voor gratis bed, bad en brood niet.
@drs. Levi Samsonov | 25-05-23 | 09:28: Het is gewoon gewild. Het is EU beleid, en Joost mag weten waarom.
@ChalinaRosa | 25-05-23 | 09:52: Joost weet wel waarom. Als we binnenkort een oorlog ingerommeld worden komen we in ieders geval geen voetvolk te kort. eu-leger.
Jeetje, lijkt wel hoogseizoen, kunnen ze misschien nog omboeken? Sterretje minder wellicht .....
Ze sparen Frequent flyer punten daarmee kunnen ze graties familie bezoeken ,ze zijn niet voor niets gevlucht.
Gezien de aanslag op mijn vakantiegeld gaan wij ook maar 1, wellicht 2 sterretjes minder boeken.
Het is voor (te) veel partijen gewoon een geweldig verdienmodel. Hier in de Achterhoek recent opvang gezien in twee hotels. Na een jaar vond de gemeente de opvanglocatie toch wat te duur en zijn de mensen verplaatst. Hotels worden inmiddels volledig gerenoveerd door de eigenaar, het marmer is niet aan te slepen…….
Binnenkort slaapt de fietsende grijze golf er weer. Wel tegen fors hogere prijzen dan voorheen natuurlijk!
De hoteleigenaar kunnen ze tot in Den Haag horen bulderen van het lachen.
Ik wil ook zo'n slaapstoel, maar die zijn best wel duur. Geprobeerd die via mijn zorgverzekering te krijgen, maar die zeggen dat ik er geen recht op heb. Hun advies was om bij de kringloop te kijken voor een tweedehandsje. Maar mijn huisarts vindt dat niet kunnen, en adviseerde me om in Ter Apel asiel aan te vragen. Maar de arts is druk en vergat daardoor een vervelend detail. Ik ben een originele witte Nederlander, en dat is toch best wel een nadeel. Ik grijp namelijk overal naast, terwijl ik niet eens op D666CU stem.
In Ter Apel is een hele grote kringloop.
@Coolcalmcollected | 25-05-23 | 09:16: In ieder geval veel afval.
U identificeert zich als wit. U heeft al gecapituleerd voor de Aquariums en Airfyers van wie u geen blank meer mag zeggen. U maakt wegens gebrek aan ruggengraat aanspraak op een stoel.
Geef geld, geef haus, geef auto, geef 4 vrouwen.
Allahu akbar!
Wie is er gek? Degene die vraagt of degene die geeft?
@Sieg Hein | 25-05-23 | 09:41: Ik geef ze groot gelijk. Pakken wat je pakken kan. Wij moeten zonodig het braafste jongetje (m/v/x) van de klas zijn, zij maken er alleen gebruik van.
@Eduardo- | 25-05-23 | 09:45: Vervang dat braafste jongetje nou eens voor het slapste jongetje.
Erik, zou als hij bij parkeerbeheer als sfeerbeheerder zou werken (zijn eerste echte baan!) onmiddellijk het rode lampje bij de ingang slopen zodat het licht altijd op groen staat, en de auto's naar binnen blijven rijden. What could possibly go wrong?
Mijn gemeente heeft net aangekondigd dat ze een AZC op 200m van mijn huis gaan openen. "Maar niet voor AMA's en zo hoor". Mag niet eens van vd Burg.
Toch eens opzoeken hoe dat darknet nou precies werkt.
Sterkte man
Begin maar alvast met camera's ophangen.
Wel die bewakingscamera's in gewapend beton gieten, anders worden ze gestolen.
www.verisure.nl
Gebruik je vakantiegeld maar voor de aanschaf van een mooie hond. Of twee.
marcoplarco | 25-05-23 | 09:10
Gecondoleerd
Stop ze allemaal in de RAI. Daar is plek zat.
Of is dat te dicht bij de roomblanke elite die zakelijk en privé zeer strikt gescheiden houdt?
Kan niet, dan lopen de Turkse verkiezingen in de soep.
@marcoplarco | 25-05-23 | 09:10: Dat is reeds over. Dat duurt weer een paar jaar.
Haberdoebas | 25-05-23 | 09:07 |
Ook dat is opvang. Dan ben je 4 weken verder en dan? Nog een RAI erbij? En dan over 2 maanden nog een RAI erbij? En dat jaar in en uit...?
Voor 18 miljard koop je een heel land in Afrika. Plek zat, opvang in de regio. Win-win.
Mogen we het dan een kolonie noemen? Maar dan wel bij het oprichten van de kolonie vastleggen dat we nooit en te nimmer extra geld en/of herstelbetalingen er heen zullen sturen? En ook geen toekomstige excuses voor het geven van een nieuw thuisland aan ze.
Helaas moeten we dan ook bewaking hebben, anders jatten ze al onze mooie spullen en Mieles..
In het kader van 'If you can't beat them make money out of it' kan Eric binnenkort asieleisers survival paketten bij mij kopen via de Sywert methode.
Ik snap sowieso niet waarom we ze niet aan het werk kunnen zetten. Laat ze maar iets nuttigs doen. Hebben ze ook minder tijd om zich te vervelen.
Ik wil miele
Nee. U krijgt geen Miele. U ziet veel te bleek.
Honing voor op brood, snap dat wel.
In Arnhem hebben ze een volledig 3-sterren hotel met ruim 300 kamers ingericht voor asielzoekers. Vroeger was het vooral een plek voor mensen die wilden fietsen in de bossen, en als tijdelijke slaapplek voor Duitsers die met tourbussen onderweg zijn.
Het blijft me een raadsel waarom mensen nog op de VVD stemmen. De partij is blijkens het beleid al sinds jaren en jaren groot voorstander van meer massa-immigratie van mensen uit de Derde Wereld, hogere belastingen en vanwege klimaat- en milieu fors meer bemoeienis van de overheid op het leven van individuen.
De VVD heeft er juist voor gezorgd dat alle opvang locaties die er waren zijn verdwenen. Ik vermoed om deze crisis bewust te veroorzaken. Hierdoor worden steeds meer mensen anti opvang en kunnen ze hun zin krijgen, minder instroom. Voor de Turkije deal kwamen hier jaarlijks minstens zoveel asielzoekers, toen sliep er niemand buiten. Dit gewoon bewust gecreëerd, strategie. Die, als je de reacties hier zo leest mislukt, want hoewel steeds meer mensen anti worden, krijgen zij de schuld.
Waar denk je dat de eigenaar van dat hotel op stemt?
Hier zitten er 80 in het Best Western Plus Grand Winston. Verderop is op het voormalige azc terrein een aantal volwaardige containerwoningen gebouwd. Maar daar willen ze niet heen.
@Capt. Iglo | 25-05-23 | 09:08: nee. Het waren er tot 2,3 jaar geleden 400 per maand, niet 800. Dacht ik.
VVD is onder Rutte ook een enorm linkse club geworden, puur om maar te kunnen (blijven) regeren. Ik snap niet dat er niet meer openlijke opstand binnen de VVD plaatsvind. Ik snap de kiezers van de VVD, die telkens weer in de verkiezingsbeloftes trappen, ook niet meer.
@Capt. Iglo | 25-05-23 | 09:08: Instroom stoppen is wat anders dan instroom expres slecht managen. Het enige wat het expres in de soep laten lopen veroorzaakt, is dat de overheid noodmaatregelen kan treffen en gemeenten kan dwingen 'eerlijk' de last te verdelen.
@oh no | 25-05-23 | 09:30: Klopt. Rutte was ook groot voorstander om Frans Timmermans (PvdA) met rechterhand Diederik Samson (PvdA, Greenpeace) Nederland te laten vertegenwoordigen in Brussel. Normaal zet een regeringscoalitie daar iemand neer die past bij hun politieke ideologie. Dus een liberaal die een salonsocialist handhaaft, is zeer opmerkelijk.
@anja | 25-05-23 | 09:30: ja dat was tijdens corona en toen is alle capaciteit mede omdat ook de Turkije deal gesloten was (al voor corona) helemaal teruggeschroefd want zogenaamd niet meer nodig.
Wat zou Trump ervan zeggen ? "Elections were stolen from me". Hoewel ik het in NL niet voor mogelijk houdt, begin ik me de laatste jaren toch af te vragen of het kan , want zoveel domme mensen kunnen er toch niet in Nederland wonen??
@Capt. Iglo | 25-05-23 | 09:08: Ik begin ook in die richting te denken.
Tel daarbij op de problemen met woningbouw en je begint een plaatje te zien.
Hier staan 20 man om een open kraan heen terwijl van der Burg op zijn knieën zit te dweilen en ze zich afvragen hoe ze hem kunnen helpen. Van der Burg zegt zet de deur naar die andere kamer open en pak ook een dweil, Rutte zegt we moeten KNMI bellen vragen of ze het kunnen laten stoppen met regenen en D66 merkt op dat die kraan niet helemaal open staat en stelt voor dat we hem verder open zetten en dat van der Burg gewoon wat harder moeten dweilen..
Eric behoudt zijn baantje wel. Hij heeft slechts meer tijd nodig…
Ondertussen leest hij zijn berichtje voorop de tv.
Wat betalen ze eigenlijk per overnachting? En is dat dan vol pension of moeten ze zelf koken in de kantine?
Over AZC Barendrecht laatst een bericht: 52 euro per persoon per dag voor de catering. Tweeënvijftig euro per persoon per dag voor eten en drinken.
Met “ze” bedoel ik dus de klanten
@Zalluf | 25-05-23 | 09:09: werkte bij een heel groot bedrijf en voeding v/ h personeel werd begroot op 18 euro per man per dag,tja maar dat waren slechts werknemers.
Als alle asielzoekers uit veilige landen, gelukszoekers en economische migranten geweigerd zouden worden bij het COA dan zouden er genoeg bedden zijn voor de asielzoekers uit onveilige landen..
Maar we mogen niet kritisch zijn en moeten iedereen accepteren.
Je moet een lijn trekken. Geen asiel meer, voor niemand niet. Onze buurlanden zijn geen onveilige landen, wie er ook komt, is al door een dozijn of meer veilige landen gereisd om hier te komen. Duidelijkheid: geen asielprocedure meer. Opsluiting wie zich toch meldt.
Het maakt niet uit of je filtert of niet. Er zijn denk ik 6 á 7 miljard mensen op deze aardkloot die het minder hebben dan wij. Als je daar zelfs maar een fractie van toelaat dan trek je Nederland in de drek. Daarmee voeg je 18 miljoen armoedzaaiers aan de wereldbevolking toe en die 6 á 7 miljard schieten er niks mee op.
@drs. Levi Samsonov | 25-05-23 | 09:04: en terugsturing... anders gaat opsluiting alleen ook niet helpen. Meer het Australische model dus.
www.telegraaf.nl/nieuws/1924866192/st...
Salarismaand mei 200 Eu minder dan vorig jaar hier.....
Goedemorgen Nederland!
Plus inflatie, maar goed, die inflatie is een bewuste keuze voor een nobel doel: geldpers voluit laten draaien zodat Italianen, Grieken en Spanjaarden hun zwartgeldeconomie kunnen laten draaien en natuurlijk het economisch slopen van Rusland.
Had hier eigenlijk ook nog een linkje aan willen hangen van salarisverwerker ADP maar die site ligt er vanswegens plotseling onderhoud even uit...
@drs. Levi Samsonov | 25-05-23 | 09:06: Nu heb ik "boven de streep" gelukkig nog een ruime plus te noteren maar als je dat niet zou hebben :-(
@D-Fens_1963 | 25-05-23 | 09:09: Ik woon in BE waar salarissen worden geindexeerd, dus gecompenseerd voor inflatie. Maar wat me niettemin erg verbaast, is waarom niet meer mensen zich afvragen of het blijvend aanzwengelen van de geldpers ten behoeve van corrupte, belastingschuwe en economisch zwakke landen in Zuid-Europa niet meer controverse oplevert.
En eigenlijk ook de gas- en olieboycot van Rusland, die buiten een goed gevoel feitelijk vooral neerkomt om het schieten in eigen voet. Oekraine zelf doet op allerlei terreinen ironisch genoeg nog gewoon zaken met Rusland.
@drs. Levi Samsonov | 25-05-23 | 09:26: die Oekraïners zijn niet heiliger dan de (lokale) paus. Iets dat we in Europa al heel lang geleden verleerd hebben.
Turkije gaat Syriërs weer terugsturen, een paar miljoen ofzeau, dus maak je borsten maar nat.
Dat doen die Syriërs wel voor je.
Ik sprak een man van Turkse afkomst op mn werk die zei dat veel Turken het vluchtelingenoverlast in hun land spuugbeu zijn en dat ze het liefst zouden zien dat Erdogan de kraan richting Europa vol open zou zetten.
Uit de EU, gulden terug, grenzen dicht. En daar komt nu nog bij: alles wat zelfs al naar vvd ruikt direct verbannen naar St. Helena.
Neem die D66 kneuzen ook meteen mee graag.
St. Helena? Schiermonnikoog!
@4HoogAantWater | 25-05-23 | 09:08:
Dan liever Rottumerplaat.
@J-van-de-Bontekoe | 25-05-23 | 09:07: en die lui van VOLT, KOZP, Urgenda en nog wat van dat soort partijtjes.
@LD69 | 25-05-23 | 09:17: ik stel nooderhaaks voor, of een eiland met zelfreinigend vermogen
Ik ga een hotel beginnen in ter Apel.
Zo de waard is vertrouwd hij zijn gasten....
Dakloos gemaakte kunnen nu wellicht kansrijk bij de rechter hotelruimte opeisen bij de rechter, op grond van gelijkheidsbeginsel. Je discrimineert op nationaliteit als je alleen asielzoekers in een hotel zet op kosten van de staat.
Dat zou het hele beleid in een klap onmogelijk maken en dus de hand van het kabinet forceren.
Sterk argument denk dat het ook nog wel eens een goede kans zou maken
Geen slecht idee, eigenlijk.
@bakenstuurboord | 25-05-23 | 09:01: vrees alleen dat de rechter er wel een of andere spin aan weet te geven om de overheid toch te ontzien in deze. Iets met zwaarder wegende belangen omdat het land van herkomst van de niet Nederlanders onveiliger is dan Nederland, of zoiets.
Kan dat dan ook voor geld afgepakte ,die door klimaatisme en ongeneerde belastingen onder de armoede grens leven.
Kan iemand eigenlijk uitleggen hoe deze mensen het land binnenkomen? Met de bus, vliegtuig, gammele bestelwagentjes? Die zoeken het adres van Ter Apel, en wonderlijk genoeg komen er 800 per week daar aan. Nooit eens 150 of 1500. De mensen die aankomen zien er ook niet uit alsof ze uit brandende zon Lampedusa van geplukt zijn. Hoe komen ze toch aan die winterjassen, zonnebrillen en rolkoffers? Misschien heb ik zelf een te nostalgisch beeld van een vluchteling, maar ik zou niets anders meehebben dan de kleren om mijn lijf, wat proviand en een laatste paar dollarbiljetten,
Het adres van het AZC in Ter Apel is momenteel het meest ingevoerde adres op GoogleMaps.
Tijdens de 'Syrische golf' kwam ik regelmatig asielzoekers tegen op het treinstation, die me vroegen hoe in Ter Apel te komen.
Ik kan u slechts aanraden om eens een ‘ lange overstap’ te maken op het nieuwe vliegveld van Istanboel. Daar, tussen de gezinnen die gezellig op vakantie naar het land waar ze vanwege de mensonterende omstandigheden uit zijn gevlucht en de nieuwkomers die verdwaasd en voor het eerst in hun leven op een vliegveld ronddolen, zal u in één klap gewaar worden hoe de vork in de steel zit. Dit is een geplande, systematische, reguliere volksverhuizing. En die draait maar om één enkel ding: geld. En zò komen ze hier.
Ze hebben allemaal navigatie op hun nieuwe telefoon.
@bisbisbis | 25-05-23 | 09:20: Klopt ik stond 3 weken geleden op mijn overstap vlucht naar Amsterdam te wachten kwam er een hele rij van 50 syriers aan met een vent voorop die het bordje IOM omhoog hield en gingen in dezelfde rij staan als ik .
Even IOM gegoogeld en dat is dus International Organization Migration
Eenmaal op schiphol aangekomen stonden er weer twee bleekneusjes met hetzelfde bordje omhoog om die knakkers bij de gate weer op te vangen
Die grijns op z’n smoel ben ik ook zat
Vd Burg is geselecteerd op "het met zo'n duivelse grijnskramp" kunnen brengen van slecht nieuws.
Waar kennen we dat ook alweer van?
Maar bovenal is vd Burg natuurlijk gewoon een slecht mens.
The devil in disguise.
@D-Fens_1963 | 25-05-23 | 09:18: was hij toevallig vroeguhh auto verkoper.
Als je alles voor uit blijft schuiven dan gebeurt dit.
Deze regering komt alleen in beweging als hun eigen (macht) positie in gevaar komt. De orde van de dag bestaat uit de beeldvorming oppoetsen.
Tja, er zijn immers nog steeds mensen die er in blijven trappen. Het is me een raadsel, maar ze zijn er echt.
... en het creëren van crisissen om die te gemisbruiken voor incompetent beleid en het doordrukken van ongerelateerd beleid.
VVD blijft net zo lang doorgaan totdat het klootjesvolk helemaal murw gebeukt is en accepteert dat asielellende er nu eenmaal bijhoort. Geldt ook voor andere rampdossiers.
Als ik zo eens rond mijn heen kijk is de omvolking al goed geslaagd
.Dat laatste beetje persen we er nog wel bij.
Mijn stad voelt inmiddels meer als Cairo of Istanbul maar dan wel met meer vuilnis en hondenstront op straat.
Het is ‘te allen tijde’.
Nog vroeg en gezien de typos had Pritt haast.
@Tiscali-2 | 25-05-23 | 08:52: Het is het gebrek aan koffie dat ik zo fel ben. Ik ga maar gauw de machine aanzwengelen.
Er gaat niets boven een taalpurist, op gezette tijden.
-
@Verbandmeester | 25-05-23 | 08:54: op dit punt mòet je vel zijn. Streng edoch rechtvaardig. Namens de tot allochtoon gemaakten bedank ik jou. (Maar is het nou écht nooit 'ten aller tijden'..?)
@anja | 25-05-23 | 09:03:
Nee lieverd, en bovendien is het fel;) Dat men dat op dat punt moet zijn ben ik trouwens helemaal met je eensch.
@anja | 25-05-23 | 09:03: Helaas, hij kan 'vel' ook niet goed rekenen.
-
Volgende week is het jaarlijkse VVD congres dus is er, via de pers, wat commotie om de Spreidingswet. Alleen al het bestaan van die laatste bewijst dat er geen enkele intentie is om de asielplaag in te dammen.
Precies. VVD moet even laten zien dat ze enkel in het Landsbelang meewerken aan het beleid en dat ze kritiek serieus nemen. Daarna modderen ze lekker door totdat er verkiezingen aankomen.
Er zijn ook Nederlanders die niet eens een stoel hebben om in te slapen.
uit de telegraaf
Het aantal asielzoekers dat naar Nederland komt kan dit jaar oplopen tot maximaal 77.000, maakte Van der Burg vorige maand bekend. Hij verwacht bovendien dat het aantal de komende jaren ’structureel blijft toenemen’. Het kabinet trekt daarom in de Voorjaarsnota 8,7 miljard euro extra uit voor asielopvang tot en met 2026. Volgens het ministerie van Financiën komen de totale kosten voor asielopvang daarmee op 13,9 miljard.
Een soort van haas die in de koplampen van een auto blijft kijken alvorens ie wordt platgereden. Vd Burg kan het en doet het!
13,9 miljard voor mensen die hier NIETS te zoeken hebben. Dit is crimineel.
De Nederlanders gaan het merken in de portomonaie,we gaan allemaal de pijn van de bezuinigingen voelen volgens el quack,het is maar net waar de prio’s liggen.
@JJMS | 25-05-23 | 08:58: hoezo ,we kunnen ons gave land toch gewoon weggeven,we moeten de pijn allemaal voelen.
NL aLs bedevaartsoord. Alleen gaan ze nooit meer weg.
Geef huis.
en auto tegenwoordig.
Ach, als Rutte cq de VVD iets beloofd, dan weet je op voorhand al dat dit niet nagekomen wordt. Hun enige machtsmiddel is nog, nieuwe verkiezingen zo lang mogelijk tegen te houden, ook in de hoop dat de BBB nog ergens de fout in gaat, in de aanloop naar de verkiezingen volgend jaar.
Ondertussen vraagt men zich hardop af, waardoor het vertrouwen van de kiezer in de politiek zo afgenomen is. Hoe ziek is dat?
En wat die asielzoekers betreft die moeten slapen in een stoel, ik heb daar geen problemen mee. Tenzij het zoekers zijn, die echt uit gevaarlijke gebieden komen. Dan is (tijdelijke) opvang heel goed.
-
Haakjes verwijderen en tijdelijk vet drukken dan wel onderstrepen en ik ben het met u eens.
Gaan ze gvd weer hotels boeken voor dat zooitje gelukzoekers. Het is bij de beesten af.
Wat een slapjanussen in Den Haag.
Geen visie, geen overwicht, geen overzicht, geen lef, geen daadkracht, geen plan, geen durf.
Laten dit land gewoon naar de klote gaan.
Kotsmisselijk word ik ervan.
Toeslagenaffaire, klimaatplannen, bouwplannen, boerenhaat etc... En dan slechts 100k mensen die geloven in een kwaadaardige elite.
Wat je verder ook van opvangen en/of toelaten vindt, dweilen met de kraan open is nog nooit een goed idee geweest.
Zolang ze maar niet verspreid worden over héél Nederland volgens de VVD.
Als ze deze problemen in Denemarken niet hebben hoeven wij ze ook niet te hebben.
Maar in Denemarken hebben ze geen VVD, D66, GL en meer van die landvernietigende partijtjes…
@Ommezwaai | 25-05-23 | 08:44: Het bijzondere is dat een linkse partij in Denemarken vergelijkbaar met onze PvdA wel luistert naar eigen kiezers en de bevolking en hier ook actief beleid invoert. Daar kunnen de regeringspartijen in ons land een voorbeeld aan nemen.
@Xbitt | 25-05-23 | 08:52:
Klopt... Meningen en ideeën van de burger worden daar wel serieus genomen. Die zagen deze ellende al heel lang geleden aankomen. Hier werkt men ad hoc, als het fout gaat is er paniek...
@Ommezwaai | 25-05-23 | 08:55:
En luister vooral niet naar de KutBurgert.
Benieuwd of het gemiddelde vertrouwen in politici al ver onder de 20% zit.
Denk het wel.
@Xbitt | 25-05-23 | 08:52: in Nederland is het bijzonder dat de burger gedwongen wordt te luisteren naar de kartel partijen.
Misschien nu het moment om huiseigenaren te onteigenen? Dit kan echt niet in een geciviliseerd land, mensen die onze hulp nodig hebben, uit de hele wereld hiernaartoe gekomen om verzekerd te zijn van een huis en eten, zo te behandelen. Mensen die tegen zijn noemen we xenofoob, racist en extreem rechts. Hup omdenken Hugo, niet meer huizen maar minder autochtone plekbezetters. Hup hup
Breng ze nou niet op gedachten...
De grote onteigening is pas rond 2030 gepland, dus nog even geduld a.u.b.
Okay, laten we die noodwet direct gaan gebruiken, ik ken wel wat Nederlandse politici die ruimte overhebben in minstens 1 van hun huizen.
Zou me niet verbazen als het deze zomer compleet uit de hand loopt. Steeds meer Afrikanen zien Nederland als het beloofde land. Plus dat andere EU landen een strenger beleid voeren.
Bovendien worden ze niet teruggestuurd en volop gepamperd in dit land. Dat weet driekwart van Afrika….
Dit kabinet gaat de plof-immigratie de kop kosten, van de VVD blijft niets meer over als ze het nu nog niet snappen. De redelijkheid is al lang verkocht.
en er zijn steeds meer Afrikanen. Nu al meer dan een miljard, 5x zoveel als in 1960. En het gaat nog wel even door met een geboortencijfer van 3,5 tov Nederland 1.5
"We vinden deze wet zo belangrijk omdat we hiermee kunnen zorgen voor stabiele asielopvang met genoeg plekken voor mensen op de vlucht. Op basis van de tweejaarlijkse prognose van het verwachte aantal asielzoekers wordt het aantal afdwingbare plekken bepaald. Daar zit geen plafond op. Wanneer de prognose in de praktijk niet blijkt te kloppen kan het aantal plekken tussentijds worden opgehoogd. De wereld is onvoorspelbaar, dus het is belangrijk om rekening te houden met onvoorziene omstandigheden." d66.nl/nieuws/grote-stap-naar-stabiel...
-
'Wanneer de prognose in de praktijk niet blijkt te kloppen kan het aantal plekken tussentijds worden opgehoogd' Mwhoehaha, wie zijn die wereldvreemde idioten die stemmen op D'66?
'Daar zit geen plafond op' is het meest angstaanjagend.
@gestoptmetroken | 25-05-23 | 08:54: Dat dacht ik ook als eerste. Des Wahnsinns fette Beute, is dit.
@gestoptmetroken | 25-05-23 | 08:54:
Als half Afrika morgen voor de deur staat zijn ze allemaal welkom. De waanzin.
Straks allemaal in een hotel met roomservice. Voor de VVD en Co is inmiddels niets meer te dol om te blijven deugen.
een regel die ze in Belgie vaker hanteren: geen alleenstaande mannen toelaten.
Ten eerste zijn deze mensen vaak niet zielig, ten tweede kunnen ze wel tegen een stootje. Het is zo wrang om te zien dat de asielzoekers en overlastgevers gezonde mannen van onder de 30 zijn, avonturiers, terwijl de echte oorlogsslachtoffers geen plek hebben.
Gek he, dat je niet voldoende personeel kunt vinden als je een asieluitmelkbedrijf begint in Ter Apel.
Zet het toch lekker in Amsterdam of Den Haag, lekker veel mensen bij het UWV daar die staan te popelen hun handen uit de mouwen te steken, en ze spreken de taal vaak ook al.
Hoe moeilijk is het nou om bij noodwet de instroom per direct te stoppen, om eerst de achterstand weg te werken. Stuur mensen terug naar eerste land van aankomst of stuur door naar ander land . Breng ze met bussen naar andere landen van mijn part.
Dit is een noodgeval. De veiligheid van het land en haar bewoners is in het geding.
Ze worden verdeeld over de Europesche landen door een grotere organisatie, mocht u dat nog niet door hebben. Ze krijgen een rolkoffer en een ticket naar een specifiek land. En je kunt ze moeilijk allemaal naar Italie en Griekenland uitzetten,
@small_town_dad | 25-05-23 | 08:40:
Ze reizen toch vaak door meerdere landen voordat ze hier komen. Maar ze lezen en horen overal dat Nederland de beste kaarten heeft. Op alle gebieden. Dat is ook onze eigen schuld.
@small_town_dad | 25-05-23 | 08:40: Denemarken heeft een bommetje gelegd. Die hebben een briefje naar Brussel gestuurd: "Vi deltager ikke i dette". Waarom zouden wij dat niet kunnen?
@marcoplarco | 25-05-23 | 09:07: Waarschijnlijk omdat wij geen Deens spreken en schrijven.
Hou op! Ga weg!
We zijn het beu!
REAGEER OOK