Oerol bedankt! Terschelling als 1ste weer zwart
Daar gaat de Sletzomer van 2022!
Spannend. Nog een kwartier, en dan komen de nieuwe RIVM-cijfertjes en wat weten we hoe het staat met de 5de, 6de, 7de, 8ste [opzoeken - red] Golf der Chinezenpokken. Het eiland (!) Terschelling ging vrijdag als eerste van de Nederlandse gemeenten weer OP ZWART wegens hoge aantal positieve testen, en u mag 1 x raden hoe dat komt en nee, het is niet Jort Kelder. Het was dat festival waar Marion Koopmans "niet mocht komen". Verder heeft half Nederland inmiddels urenlang in een concerthal, festivaltent en/of Schiphol-slang gestaan waarbij iedereen elkaar 12 x tegenkwam, dus haal alvast maar weer PLEEPAPIER, thuisbier en noodpakketten.
Update 15:15 uur
Social
Video van Oerol, het Wuhan van Nederland. Brrrr
RIP deze mensen
Reaguursels
InloggenNogal een blank 'feestje'. Wel verantwoord, als ik het zo zie. Nog wel.
Oerol. Dat is het decadente feestje voor net iets te dikke D66 dames die de bloemetjesjurk even lekker buiten zetten. Je herkent ze wel. Blont, kortpittig, kekke bril, ze hebben allemaal van die Fries namen zoals Wiekeltje, Marre en Jella, en ze zijn zo braafjes en nette dames, die de hele wereld hun morele verhevenheid graag etaleren, maar stiekem op Oerol graag vreemde kerels pijpen. Vinden hun kerels vast ook prima? Ik snap ze niet. Ik wil dat ook niet. Ik hoef geen schurft.
+1, paar wijntjes erin kiepen en je hebt ze aan het sloeberen. Wel zorgen dat ze niet je echte naam kennen en zorgen dat je ruim voor het einde van Oerol weer op de veerboot zit.
Wie zijn toch die mensen die naar Oerol gaan?
Wie zijn toch die mensen die zich laten testen?
@Timide -1
Bezoekers die daar komen hebben héél véél okselhaar, las ik.
Ben er een beetje klaar mee. COVID is zó 2021...
COVID-19 zelfs.
Minder mensen zou een zegen zijn.
Minder paniekzaaiers een nog grotere.
Met minder mensen moet je zelf bereid zijn om je op te offeren.
@VoltaireJohn | 27-06-22 | 18:36: Ik ben bereid anderen op te offeren, mag dat ook?
Kijkend bij 'alle cijfer' zijn de besmettingen afgenomen. Wat het ziekenhuis inkomt zijn vaak weer, jawel, dagopnamen die positief worden getest worden . echter ze komen voor een anderen kleine ingreep.
De serieuze gevallen op de IC bestaat voor het gros uit oude mensen die nota bene vaak al twee boosts hebben gehad.
Of die met andere klachten het ziekenhuis in gaan
Voordeel is wel dat de natuurlijke groepsimmuniteit nu flink toeneemt.
Ander voordeel is dat we steeds duidelijker hebben dat we niet veel weten en vooral lekker prutsen met cijfertjes. Heerlijk die eenduidigheid. We gaan weer lekker richting zwart en wit. Dat virus is geen totaalwappie. Dat zijn wij.
Zo te zien mag Marion haar bedreigers wel dankbaar zijn. Wanneer die bedreigers niet bedregen (?) hadden, was ze misschien wel met covid teruggekomen van Oerol.
Besmetting numero dos is ook hier een feit. Beetje moe en enigszins onwel, maar het valt tot dusver alleszins mee. Werk gewoon door, al merk ik wel dat ik nu een beetje begin in te kakken.
Ik vind zelf dat na de hysterie van de afgelopen paar jaar een besmetting wel 2 dagen vrij betekend :)
Wie zijn toch al die mensen die naar Oerol festival gaan?
Voornamelijk vijftigers. Veel post-overgang KPK’s.
Snel haal de QR code, mondkapjes, placeren, looproutes, kuchschermen, 1,5 meter, fieldlabs, testen voor toegang, zelftesten, PCR testen, haal alles weer van stal!
Supermarkten blijven gewoon open hoor.
Rustagghh Siewert!
Alsjeblieft niet
Goh, wat werken die vaccins toch goed. En lang...
Dit gaat over besmettingen. Niet interessant dus. Ik ben ook met Covid-besmetting terug van Oerol gekomen. Geen centje pijn. Ziekenhuiscijfers, die zijn pas interessant.
Ja, prima. De symptomen zijn erg mild.
Zucht. Vaccins bieden geen volledige bescherming tegen besmetting. Dat is nu echt al heel lang bekend bij iedereen. Tevens is het ook al lang bekend dat de werking van de vaccins tegen corona na enige tijd afneemt omdat het virus nog steeds muteert. Dus daarom het advies voor een boosterprik eerder dit jaar en wellicht ook weer later dit jaar.
@rederijker | 27-06-22 | 16:53: Ja omdat het niet werkt moet je er meer van nemen, blijft heel logisch he.
@Mr Moore | 27-06-22 | 17:20:
Als elke 3 maanden niet helpt.... Wat dan?
@toetssteen | 27-06-22 | 17:25: We zitten na 1.5 jaar vaccins met 1x een vaccin (in 1 of 2 prikken) en 1x een booster. Dus hoe kom je aan drie maanden?
@Mr Moore | 27-06-22 | 17:20: Zo vreemd is dat niet, daar hebben meer vaccins mee te maken. En wat dan nog? Als dat nodig mocht zijn wat is dan het probleem? De griepprik wordt jaarlijks toegediend, dus waarom zou dat voor het coronavaccin niet kunnen?
@rederijker | 27-06-22 | 17:40: Omdat het een experimenteel ding is? Geen enkele lange termijn resultaten, meer bijwerkingen dan wenselijk.
@rederijker | 27-06-22 | 17:40: Baat het niet dan schaadt het wel... Kans op myocarditis en pericarditis groter na elke prik. Bron: www.nature.com/articles/s41467-022-31...
Hugo de Jonge zei "prikken is de uitweg uit deze crisis".
Haha ja!
Griepprik is met name voor ouderen en zonder consequenties op vrijwillige basis. Werkzaamheid is ook niet gegarandeerd en derhalve vrij zinloos voor mensen met een goede weerstand.
@Mr Moore | 27-06-22 | 18:26: kans op hartcomplicaties na corona is sowieso fors hoger dan na vaccinatie. Van de Ic mensen heeft 40% ofzo hartproblemen na corona . En 1 op 40.000 krijgt myocardites.
Do the math.
Zal je zien, heb die van den Bossche straks gewoon nog gelijk…
Straks?
Poah! Gelukkig hebben het Europees Parlement en de Europese lidstaten de QR-code pas nog verlengd tot juli 2023.
Nou! Dat zal het virus leren!
@zwenkwieltje | 27-06-22 | 16:04: Ik zie ze vluchten...
Oerol is toch een soort van hoogmis voor de antroposofische deugmenschelarij. Deze ongevaccineerde mensen zijn zo vol van zichzelf dat ze er heilig van overtuigd zijn dat ze immuun zijn voor Corona.
We zien de gevolgen.
Wat bent u een misantroop zeg.
Een aantal mensen dat snotterend en kuchend vertellen hoe fijn het was weer een festivalletje te bezoeken, mensen te ontmoeten en lekker zich tegoed te doen aan biertjes en andere versnaperingen. De horreur!
Ik heb een lijstje wappies/doemdenkers die ik volg. Er wordt al volop gespeculeerd op de nadagen dat enkel de ongeprikte overblijven. Erg vermakelijk.
Ze hadden ook niet de spuit moeten injecteren. Waarschijnlijk prikt die naald ergens in de aorta en kleeft de buis aan de linkerboezem.
@Generatie_1984 | 27-06-22 | 16:07: Ok, maar mijn interpunctie staat nog overeind.
En die mensen komen met Doeksen terug naar ons mooie Harlingen....
Overjarige alternatievelingen.
Hee wacht eens even. Al die gevallen zaten dus op eeb Doeksenboot? Snel aan de ketting!,)
Zijn ze op Binnenhof al een NL brede lockdown aan het optuigen?
Hoe minder stikstof des te meer corona, hmm.
Tja, en Oekraïne begint gaap te worden...
Ik vond het wel leuk, die lockdown eigenlijk. Lekker rustig op straat, en met een beetje straf doorvimmen haal je om 7 uur 's ochtends je food en opdrinkbier met je doorgehaalde bruisende skull. Hoewel de hoeveelheid gerstenat / Spa Goud natuurlijk nooit genoeg is. Maar lekkeer vroeg, niemand in de wink0l. Handig !
Ik snap bij God niet wat je allemaal wilt zeggen.
@de IJsman | 27-06-22 | 16:53: Vroeg aan het bier zo te zien.
Zullen we vervolgens types als die dansleraar en zijn volgers en geloofsgenoten negeren. Alleen aandacht voor wetenschappelijke informatie en preventiemaatregelen. Wil iemand niet meedoen? Prima, dan doe je niet meer mee. Wie zichzelf buiten de maatschappij plaatst moet het verder lekker zelf weten.
Want de maatschappij dat bepaal jij! Zoiets?!
De dansleraar heeft ontelbaar meer aandacht en wordt zelfs door normale mensen serieuzer genomen dan roodhempie.
Prima, dus de studie onder 5,5 miljoen mensen die concludeert dat natuurlijke immuniteit beter is dan een coronavaccin kunnen we dan ook aannemen?
preventiemaatregelen heb ik voor verkoudheid ook nooit echt gedaan, behalve thuis blijven als mijn hele kop dicht zit en het snot eruit loopt. En dat zal ik bij corona ook doen. Dus ik doe lekker nog mee.
@small_town_dude | 27-06-22 | 16:01: als iedereen dat nu gewoon deed. Nee, ik heb een kaartje, het is mijn recht, dus ik ga lekker de rest besmetten op Oerol.
Wetenschappelijke informatie zoals: Er is geen onderscheid tussen mannen en vrouwen?
@NUik | 27-06-22 | 16:17:
Nog niet zolang geleden was je gewoon een watje als je met een loopneus thuis bleef van je werk.
@ikvindhelemaalmooi | 27-06-22 | 15:58: Dat klopt ten dele. Het is natuurlijk altijd beter als je natuurlijke weerstand zo goed is dat vaccins of medicijnen niet nodig zijn. Maar bij de meeste mensen is dat nu eenmaal niet zo, dus heb je een vaccin of medicijnen om je immuniteit te versterken. En vooral, je kan je natuurlijke immuniteit niet van tevoren meten, dus kun je ook niet vaststellen of die voldoende is om niet ernstig ziek te worden of te overlijden. Dus daarom het advies dat iedereen het vaccin neemt omdat het te ingewikkeld zou zijn om alleen mensen met risico-indicatoren het vaccin te laten nemen. Vooral ook omdat er wel aanwijzingen zijn wat de risico-inidcatoren zijn, maar dat is nog niet helemaal duidelijk na een paar jaar.
@rederijker | 27-06-22 | 16:47: .. Gast, zeg je nou echt bij de meeste mensen is de natuurlijk weerstand niet genoeg? Mensen onder 50 jaar hebben een 0,01% kans op overlijden... Je zegt daarnaast dat het een advies is, probleem is juist dat een vaccin wordt afgedwongen omdat je anders niet meer kan meedraaien in de maatschappij. Een vaccin werkt juist je eigen immuunsysteem tegen en heeft een kans op bijwerkingen.
Nature artikel. Kans 44 keer groter op myocarditis en pericarditis voor jonge mannen tussen de 18 en 24 jaar na een Covid-19 messenger RNA vaccinatie. Nee dank je, ik sla nog steeds over. Heeft niets met een dansleraar te maken maar met feiten. Bron: www.nature.com/articles/s41467-022-31...
Nu weten we dus ook waarom het NCTV Marion Koopmans afried om naar Oerol te gaan....
Hou een sop geenstijl. In zuid afrika is de piek al lang en breed voorbij en in portugal stelde het ook niet zoveel voor.
Ongevaarlijk? Lees Focus: “Wissenschaftler fürchten: Omikron-Subtypen ähneln mehr der „tödlicheren“ Delta-Variante”.
@Schriever: allemaal prima, maar het is al lang duidelijk wie er kwetsbaar zijn (hint: dik, bejaard, >ziektebeelden). mensen die daar binnen vallen kunnen een beetje voorzichtig doen. De rest kan gewoon door.
@quazi | 27-06-22 | 16:29: JUIST, eigen verantwoordelijkheid van die risico-luitjes. Laat mij er ff lekker buiten dit keer.
Altijd leuk over graven van overledenen pisssen?
Lalalala!
* vingers in oren stopt *
Eerst je vingers wassen he.
je moet je elleboog in je oor stoppen tegenwoordig
Wel weer code zwart ikv Terschelling maar geen code oranje of rood voor Zierikzee? Tja, het benne de modelle...
Ik feliciteer ze op dat eilend, want ze zullen de eersten zijn die weer normaal zijn met een voorlooige groepsimmuniteit
Gaat de goed kant op, nog maar 600 erbij tov vorige week, de week ervoor was het nog 1200 erbij.
Mooi dat de comorbiditeiten van de IC-opnamen er e.i.n.d.e.l.i.j.k. bij staan. Hard voor gestreden maar essentiele context.
Iedereen is gevaccineerd. Dus hup met de geit.
Helaasch, we krijgen dadelijk weer een hoop gewichtigdoenerij over hoeveel prikken iemand wel of niet gehad heeft. Hoelang dat je daarmee wel of niet beschermt bent. Boosteren, vanaf welke leeftijd, hoe vaak...
En de meeste mensen leuteren aan de koffie- en theetafels in den landen vooral over wat ze wel of niet mogen, of hun QR code nog langer geldig is dan die van een ander en of ze nog op vakantie kunnen/mogen.
Zelden zal het gaan over het tekort schieten van de overheid op het gebied van adequate schaling van de zorg
Ga ervan geeuwen, van dat paniekerige gedoe over de ziekenhuiscapaciteit.
Ben inmiddels op het punt dat de 1 of andere "topbestuurder" maar moet zorgen dat de capaciteit voldoende is om te zorgen dat niet alle mensen weer thuis moeten blijven.
Dat corona zelf is natuurlijk geen probleem voor de volksgezondheid. De afgelopen keren heeft Hugo ook massa's bejaarden gewoon laten stikken. Het gaat uitsluitend om het aantal IC bedden wat beschikbaar is. Vermoeiend spel is het. En zonder extra capaciteit met een 100% voorspelbare uitkomst. We moeten weer netjes thuis blijven want anders staat Mark met zijn kabinet voor lul en dat mag niet.
Wie zijn toch die mensen die zich laten testen na eerst een drukbezocht evenement te hebben bezocht?
van die halve
Dat doen ze niet, ik ook niet eerlijk gezegd. Bezocht twee weken terug een event van mijn werkgever. En ja hoor, drie dagen later werd ik wakker met een knallende koppijn en de neus vol snot. Weer corona opgelopen..
Bizar inderdaad. Nooit meer testen.
@Croisantneuf | 27-06-22 | 15:43: Kwam dat niet van de drank?
Zo lang er niet te veel dooien vallen is er niets aan de hand.
Alleen de nabestaanden denken daar anders over, maar soit, er zijn altijd mensen met een afwijkende mening.
Was er al bang voor, zag van de week tijdens het zappen die Ab Oosterhaus al weer ergens aan de wijn zitten
Hoe je het wendt of keert...
Dit postzegellandje moet kapot..
en gaat op slot.
De politiek is door en door verrot.
Die pandemie is nooit weggeweest, hij is alleen verworden tot momenteel een besmettelijke doch relatief ongevaarlijke variant. Oftewel, ter kennisgeving aannemen, wel blijven monitoren, kwetsbaren - en we weten onderhand wel wie dat zijn - zullen er rekening mee moeten houden en verder gewoon doorgaan, we hebben meer te doen dan te wachten op een echte zware variant.
Als je het niet ziet dan is het er niet.
Een probleem is alleen een probleem als iemand er een probleem van maakt.
Gaan we weer eens deaud? Ik vraag dit voor een vriend...
Liet er iemand ergens een scheet? Als ik naar buiten kijk zie ik een bui aankomen...
Kappen met aandacht geven aan die onzin
Die Marino ook weer blij, eindelijk weer veel clicks op z'n twitter. Wa ne badmuts...
Ik doe niet meer mee hoor ik steeds meer mensen zeggen.
Bereid je maar voor op lockdowns. Linksom of rechtsom komen die er.
Scholen gaan ook dicht. Maar nu gaan de leraren erover. Niet de minister. Dus scholen gaan waarschijnlijk langer en vaker dicht.
Ha. Nostradamus.
@Is dit nog nieuws? | 27-06-22 | 15:30: Nostradamus met zo'n strakke groene broek
Hoe bereid ik mij voor op een lockdown? Bier zat.
@PaulusdeBosrouter | 27-06-22 | 15:31: Hierbij
: youtu.be/sOgu0rjCdnM
Nou, als ik kijk naar hoe het kabinet 'doorgepakt' heeft de laatste vier maanden...
Nul komma nul aktie.
Dus ja, dat worden weer lockdowns in de herfst. Je oogst wat je zaait.
@Papa Jones | 27-06-22 | 15:43:
Want die lockdown helpen. Ik heb de afgelopen twee jaar me keurig aan alle regels gehouden, behalve de prik. Ik doe niet meer mee aan welke vorm van lockdown ook.
@Papa Jones | 27-06-22 | 15:43:
Doorpakken. Juist nu. Samen. Met elkaar. Voor elkaar. Verantwoordelijkheid nemen. De zwakkeren beschermen. Daadkrachtig. Durven. Doen. Aanpakken. Koers houden.
vvd
De meeste hobbies buitendeurs(stappen, sportschool, dansen) heb ik na de vorige lockdowns al niet meer opgepakt, dus of er nu wel of niet lockdowns komen heeft weinig impact. Enige wat echt m'n sociale leven zal verkloten is een avondklok, maar die ga ik deze keer ook gewoon negeren...
Is gewoon een afgekeurde stikstofkaart.
Nee. Is dezelfde. Dat heet duurzaam denken. Gewoon dezelfde spullen recyclen waar mogelijk.
Is toch weer nieuws. Ik lees het graag het eerst op GS.
@sjef-van-iekel | 27-06-22 | 15:28:
Ministers nemen besluiten naar aanleiding van hoeveel politieke macht, geld of zetels dat oplevert. Niet in het belang van burgers. Elke dag angstporno over snotneus-besmettings-cijfers vergoot de kans op een nieuwe lockdown, omdat lieden als Ab osterhaus en zijn doemscenario-matties van de pharma insdustrie de dollars al weer in de ogen hebben.
Wij praten weer dagelijks over cijfers die er niet toe doen, de media speelt daar op in door Ab's en Dissels weer in te huren. De Ab's en Dissels jagen de angstporno weer verder aan en sturen weer aan op massale verplichte vaccinatie onder dreiging van lockdowns. Naja,... ik hoef het verder toch niet uit te tekenen waarom die cijferporno van nietszeggende getalletjes gewoon verkeerd is?
Misschien dat we over 2 jaar de memo van vandaag gaan krijgen.
nos.nl/artikel/2434234-ministerie-dee...
Wie lodderig is moet voorlopig maar even in het bos schijten en zeker niet naar de teststraat.
Precies dit., liever reutelend sterven met m'n geliefden erbij dan 20 jaar in eenzaamheid wegkwijnen.
We hebben al een paar rondjes covid gehad, je zou verwachten dat er inmiddels onderzoek is gedaan naar wat werkte en wat niet?
Ondertussen is er nog geen bed extra, geen extra zorgopleidingen, geen lokale productie ( of strategische opslag) van beschermingsmiddelen, geen extra opleidingsplekken IC-verpleegkundige, (weten we nog,? Dat argument dat die opleiding minstens 2 jaar duurt als je reeds verpleger bent, dat we daar geen tijd voor hebben dus lockdown? tis nu twee jaar laten ,we hadden wel tijd maar er is, zoals traditie bij Rutte, geen kut aan gedaan. Ja, bezuinigd op de zorg ), geen enkel plan, oplossing of maatregel om ook maar iets te doen om herhaling te voorkomen.
Dus als de boel van de herfst weer klapt en de IC's vol liggen, ga ik precies ven veel moeite doen als de overheid: namelijk helemaal niks doen.
@Ing. eslapen | 27-06-22 | 15:26: Let wel, 9 feb is dus 2 weken vóór het virus intrede deed in Nederland en Van Dissel nog uitspraken deed over carnaval in kleine groepen, terwijl hij allang wist dat als het voet aan de grond kreeg de hele zorg weggevaagd zou worden.
ehm.. hoe zijn die cijfers bekend ? Of worden deze net als de stikstofcijfers uit de hoge hoed gehaald?
Ik zag Terschelling en dacht ook meteen aan stikstof.
RIVM, modellen, u kent dat wel...
De hoge hoed was leeg, maar uit de duim zijn nog wat cijfers te zuigen. Als die leeg is moeten we ze halen uit het rijk der fabelen. Die zitten nog niet in de EU, dus dat kost invoerrechten.
coronadashboard.rijksoverheid.nl/land...
GGD, ziekenhuis of huisarts.
@Kaal-dik-en-lelijk | 27-06-22 | 15:28:
Lol!
Nee, deze cijfers komen van onder de onderste steen vandaan, teflon markje heeft iets met stenen...
Let op; gezien de modelbouw naar NL'se aard; covid 19 = stikstof, in 3, 2, etc.
Dat ligt er sterk aan; bij sommige kerngezonde mensen duurt herstel van virus erg lang, met weken / maanden van vermoeidheid. Dat gezegd zijnde, er is verder weinig aan te doen; maar het kan wel behoorlijke impact hebben.
Ja ja ja. Maar wel een hardnekkig griepje waar onze zorg niet tegen bestand is. En niet alleen in ons land.
Wanneer gaan die küdt chinezen betalen?
Wanneer krijg ik mijn schadevergoeding voor de Mexicaanse griep?
De Chinees bij mij om de hoek wordt alleen maar duurder.
Hier in het dorp hebben de chinezen alle cafetaria’s al overgenomen.
@Hendrik_Ijzerbroot | 27-06-22 | 15:26: hier gaan die cafetariachinezen alweer weg.
China is potjelos.
In meerdere Duitse kranten las ik dat de zogenaamde "7-Tagen-Inzidenz" Bundesweit weer boven de 500 is. Als ik me goed herinner gold daar vorig jaar nog dat landstaten/gebieden met een "Inzidenz" van boven de 100 de strengste maatregelen moesten toepassen.
(Die "7-Tagen-Inzidenz" slaat, als ik het goed heb op het aantal gemelde besmettingen per 100.000 inwoners over 7 dagen)
Ik zag vanmiddag een of andere druif in de supermarkt, een vrij elegante dame van rond de 40 denk ik, maar dat kon ik niet goed zien want ze had een mondkapje op. Niet normaal.
Waarschijnlijk heeft ze een geslachtsziekte.
Vorige week een meeting met collega's in België, ik spotte (via Teams) ook aldaar een paar mondkapjes, kan er niet aan wennen.
Zie nog regelmatig lieden fietsen, met een mondkapje op.
Laten we nu niet normaal maken, wat niet normaal is?!
@LoesjeP | 27-06-22 | 15:32:
Dat vind ik echt fascinerend, van die eenzame fietsers. Het regent de pleuris, iedereen zit binnen of in de auto en dan eentje verdwaald op de fiets met een mondkapje op. Hoe dan?
Nou, jíj́ bent niet normaal.
Misschien heeft ze een auto imuunziekte. Of volgt ze een chemokuur. Mag ze vooral GEEN griep krijgen. Beetje begripvol zijn hoor.
@Papa Jones | 27-06-22 | 15:40:
Is ook wel weer waar, Papa.
@Papa Jones | 27-06-22 | 15:40:
Dus van corona hebben we geleerd dat mensen met een auto-immuunziekte of mensen die een chemokuur volgen in de supermarkt een mondkapje op moeten zetten om geen griep te krijgen?! Terwijl ik in 43 jaar voor corona nog nooit iemand met een mondkapje in de supermarkt heb gezien...
Wat is de wetenschap toch wonderlijk.
@Papa Jones | 27-06-22 | 15:40:
Eerlijk is eerlijk, daar hebt U een punt.
@WasHetMaarMakkelijk | 27-06-22 | 15:35:
Of alleen in een auto met zo'n kapje op.
Zag ik afgelopen Vrijdag nog.
Wel open ramen, i.v.m. warmte, dat dan weer wel.
Tot over een week of vier?!
Ehh maar alle testdingen zijn toch weg? Of niet?
Ik ken een mannetje...
Vraag me ook inderdaad af hoe " men" aan die cijfers komt.
Net zoals de laatste keer laat ik mij niet opsluiten...!!!
Na achten misschien wel.. Dat is gewoon mijn eigen keus...
Hmmm, typisch dat Landgraaf nog niet zwart ziet..
Of Assen na afgelopen weekend...
Of Ter Apel
En Pinkpop dan, en al die andere voorgaande meerdaagse festivals?
2 weken vertraging
Daar gaan de mensen gewoon na afloop naar hun huis om daar.mee te tellen.
Ok niemand meer van dat eiland af, isoleren die hap, beter kan je het niet doen.
Griepje, gewoon doorlopen mensen!
Ben wel toe aan een lockdown
Ah, shiiiiiet, here we go again.
duckduckgo.com/?q=here+we+go+again+me...
En de apenpokken? Hebben we daar al een golf? Zijn er varianten (Gorilla pokken, bavianen pokken)?
Apenpokken? Dat mag niet meer, want racistisch.
De huidige naam is discriminerend en stigmatiserend, schreven dertig wetenschappers vorige week in een brief.
...... beklagen zich over het heersende beeld in de media en de wetenschappelijke literatuur: dat het virus in sommige Afrikaanse landen continu rondwaart en waarbij het aantal besmettingen relatief constant is - ook wel endemisch genoemd.
www.rtlnieuws.nl/nieuws/buitenland/ar....
Wel wis en waarachtig: In ieder geval de Congovariant (kans van 1% op dood indien ziek) en de West Afrikaanse variant (kans van 0,1% op dood indien ziek).
@Lu_Tze | 27-06-22 | 15:25: In Afrika liggen die percentages echt wel hoger, 1-8%. En dat is veel.
Zwart? O.o
Jullie bedoelden 'van kleur' toch zeker? Stelletje racisten!!
Wel schrijnend om te zien dat ook de Oerol boomers lak hebben aan kwetsbaren en ouderen, maar de kinderen, scholieren en studenten hierom verketterd werden.
Wij werken alweer verplicht thuis. 30% van het kantoor was positief.
Niet echt productief dat thuis werken en reaguren.
@Is dit nog nieuws? | 27-06-22 | 15:14: Daarom werk ik liever op kantoor. Dan ben ik een stuk minder snel afgeleid. Alleen de koffie is thuis beter.
Ook ziek... of aan vakantie toe..
Testen mensen nog?
@sjef-van-iekel | 27-06-22 | 15:33: met welk doel?
Zodat je kan zeggen dat je corona hebt in plaats van de griep?
Op kantoor is 30% ziek thuis geen probleem. In de zorg wel. Dan kan oma en opa ineens niet meer uit de luiers worden gehaald.
Het is mooi weer, na een positieve test mag je vijf dagen thuis rondhangen.
Ik mis die persconferenties wel een beetje.
Ik mis de paniek van mensen die over massagraven riepen en plee papier gingen kopen. Mooie tijden.
Of die conducteurs die helemaal lijp naar je toe komen omdat je geen kapje op hebt, terwijl je de enigste in de trein bent.
@nutsniet | 27-06-22 | 15:17:
Of een overijverige boa die je werkgeversverklaring wil zien omdat jij een van de twee auto’s bent die alleen over de weg rijd om 21:05 in je persoonlijke quarantainebubbel.
@ratelaar | 27-06-22 | 15:28:
Dit jaar met wapenstok....
Laatst kwam ik onderweg een auto van Handhaving tegen. Vraagt mijn oudste dochter "wat doen die eigenlijk, handhaving?"
Dus ik zeg, "een beetje rondrijden en verder niks, laten we het daar maar bij houden."
De enige.....
Wat is tba? Is dat de variant waar ze op Terschelling mee te maken hebben?
to be announced.
Ik heb gevonden: thyroxinebindend albumine.
De tweede voorloper van tbc.
Ik ruik die linkse zweetlichamen door het scherm heen, bah.
Dan heb je geen " verlies van geur en smaak".
Dat mensen op oerol geen smaak hebben had ik vooraf al wel kunnen aangeven.
Ik heb wel weer zin in een seizoen grafiekjes staren en cijfers bekijken. Kan ik me op 1 probleem richten en afwachten tot we weer naar buiten mogen. Wat een rust!
We testen toch niet meer officieel? Waar komen die cijfers vandaan?
Hoge hoed.
@Is dit nog nieuws? | 27-06-22 | 15:10: RIVM, dus ja u heeft gelijk.
Zij die niet "clicken" werpen de eerste steen.
Stopt dit nog een keer? En dan bedoel ik niet een virus.
#Kudtgriep
Als ze zelfs in Zuid-Afrika nu eindelijk de mondkapjesplicht hebben afgeschaft omdat de 5e wave niet veel weg had van een wave, dan moeten we hier al helemaal niet weer beginnen met dat gezeik. Bijt er nu maar een keer doorheen.
Terwijl dat die BA4/5 variant was, waar mijn google newsfeed nu allerlei angstporno over aan het verspreiden is.
@lekgoot | 27-06-22 | 15:13: Angstporno werkt nu eenmaal goed in Nederland...
Bij de omikron variant kwam er uit Zuid-Afrika bericht dat die wel meeviel qua symptomen maar dat mocht hier niet gezegd worden want er moesten nog wat prikjes verkocht worden.
Brand bier is toch al dodelijk
Gaat dit over de griep?
Groot deel? Ik noem Sigrid Kaag geen “groot deel” van deze samenleving die geen “samen-leving” is.
Ik heb het donkerbruine vermoeden dat ze een herhaling van zetten (lockdown,mondkapjes e.d.) niet meer verkocht krijgen na alle broddelwerk de laatste keren....
Ik heb het vermoeden dat demense zich gewoon weer laten kleineren. Kijk maar naar de afgelopen 12 jaar, dat gaat ook nog steeds door.
Klopt!
En daarom spelen ze nu ook Rusland is troef, afgewisseld met stikstofcrisis, asielcrisis, woningcrisis, energiecrisis, voedselcrisis, personeelscrisis is troef, met u.
En weet u nu wat de snelste en meest adequate oplossing zou zijn van al deze dossiers? In ene weg met deze premier en zijn regering, nieuwe verkiezingen en vastleggen dat er maximaal 90 dagen een demissionair zakenkabinet mag blijven zitten op basis van de verkiezingsuitslagen. Daarna gaat een nieuw kabinet aan het werk in een coalitie van de 3, of desnoods, de 4 grootste partijen.
De nieuwe bewindslieden moeten aantoonbare werkervaring hebben in de sectoren waarvan ze de leiding toebedeeld krijgen en de boel zal een stuk rustiger worden.
Moeten de VVD66 samen gaan werken met BBB, PVV, Ja21? Regel het maar!
Gaan we bij de komende golf panikeren om het aantal besmettingen, bezette bedden, nieuwe opnames of doden ? Of net als de afgelopen 2 jaar telkens iets anders.
Geen zin in, klaar ermee.
Dit keer gaat het om het aantal werknemers dat potentieel thuis moet blijven vanwege een positieve test. Dat kunnen we echt niet gebruiken - nu met die krapte op de arbeidsmarkt. Dus doe je morele plicht en haal dat vaccin.
@lekgoot | 27-06-22 | 15:06: Hahahaha.
Ga gewoon werken als je wat hoest. Niks aan de hand volgens de zelftest. Hondsberoerd, maar geen corona.
Hup, werken.
@VoltaireJohn | 27-06-22 | 15:04:
Eens.
@lekgoot | 27-06-22 | 15:06: Thuis blijven is een keuze, vaccinatie is een keuze, ze hoeven elkaar echter niet uit te sluiten.
@lekgoot | 27-06-22 | 15:06:
"dus doe je morele plicht en haal dat vaccin"
Welk vaccin, tegen welke variant?
@LoesjeP | 27-06-22 | 15:27: de griepprik
Lekgoot... en dan zieker worden, je immuun systeem verder ondermijnen..
@Is dit nog nieuws? | 27-06-22 | 15:36:
LOL!
Afzinken dan maar met dat eiland.
Denk maar even aan pinkpop. Zwarte Cross gaat weer op slot. Wat een dom volk hebben we toch.
Maar hoeveel zijn er ziek?
@LoesjeP | 27-06-22 | 15:19: Hoeveel liggen er op de IC?
Want we mogen niet meer leven?
... In Den Haag? Voor het eerst in lange tijd eens, AZ!
@Is dit nog nieuws? | 27-06-22 | 15:22:
Geen idee, zegt U het maar.
@LoesjeP | 27-06-22 | 15:25: waar is de dagelijkse persconferentie....
@Is dit nog nieuws? | 27-06-22 | 15:27:
Alweer geen idee. Nooit naar gekeken trouwens.
Ja, laten we weer in lockdown gaan!
En terecht. Daar heeft men veel te veel plezier en men stemt daar vooral pro-boer. Dat zal ze leren.
Alles voor de clicks.
Het moet eens klaar zijn. Wie wilde kon en kán zich laten vaccineren, wie geen zin heeft mag het laten. En wie ziek wordt, dat is dan maar zo. Beetje pech, beetje zelfbeschikking maar geen reden om 18 miljoen mensen achter slot en grendel te zetten.
Ik zeg maar zo: zolang we pedo's niet permanent vastzetten zodat ze geen kleine jongetjes van 9 jaar meer kunnen doodverkrachten, moeten we geen gezonde mensen gaan vastzetten. Denk daar maar eens over na.
Als ik zie hoe sommige ouders al met een besmet kind om gingen... niet de slaapkamer uit, bord vreten dat voor de deur werd gezet, toilet tig keer per dag ontsmetten en weet ik wat... walgelijk.
I'd rather catch Covid trice dan m'n kind een week lang solitary confinement te geven in z'n kamertjie.
@Bakkeleures | 27-06-22 | 15:08:
juist!
@ReyNemaattori | 27-06-22 | 15:15: hoe zie je zoiets?
@John McClane | 27-06-22 | 15:19: Omdat sommige ouders foto's maken en dat dan op twitter slingeren met een heel deug verhaal hoe ze hun kind emotioneel en sociaal buiten sluiten, alleen maar om te tonen hoe betrokken ze zijn met virusbestijding.
<insert emotional damage asian guy>
REAGEER OOK