Biden lanceert 'Homeland Security Disinformation Governance Board' en het voelt meteen al vreemd
Bidens Department of Homeland Security (DHS) start eigen EUvsDisInfo en natuurlijk is dat meteen een bevreemdend zooitje
Bovenstaand: tweetje een dag voordat bekend werd gemaakt dat Nina Jankowicz het nieuwe anti-desinformatie-orgaan van Homeland Security zou gaan leiden.
Er bestaat, zeker in twee-partijenstaat Amerika, niet zoiets als een overheidsorgaan dat desinformatie sec tegengaat. Het zijn (ongeacht welke partij het doet) ten diepste gekleurde partij-operaties die hun eigen narratief versterken en het narratief van de tegenstander ondermijnen. Is allemaal geen ramp, maar het moet voor de goede orde wel even erkend worden.
De nieuw opgerichte DHS Disinformation Governance Board staat onder leiding van de bovenstaande Nina Jankowicz. En daar ga je meteen al, en heus niet omdat ze niets kan hoor, ze is een bijzonder hooggeleide en competente academicus enz. Maar een anti-desinformatie-orgaan van een inlichtingendienst onder leiding van een extreem tweet-graag publiek figuur dat binnenkort haar nieuwe boek "How To Be A Woman Online" uitbrengt, is dat nou wel de kleur en geur die bij een nieuw anti-desinformatie-orgaan van een inlichtingendienst past?
Dit is geen government by assassination (zoals Dan Carlin het Japanse keizerrijk beschreef), maar government by yassification. Dat hinderlijke girlboss-toontje maar dan nu aan het hoofd van een Yass Queenland Security-orgaan dat zich richt op "countering misinformation related to homeland security, focused specifically on irregular migration and Russia." Ook is aangekondigd dat het orgaan zich tijdens de mid-terms van 2022 extra gaat concentreren op desinformatie in Hispanic communities, want daar zijn ze door Jorge Masvidal massaal vergeten dat het eigenlijk Democraten zijn.
Hier dan nog een hele verzameling eerdere commentaren van Nina Jankowicz, vooral in relatie tot Hunter Bidens laptop. En dat valt d'r eigenlijk wel te vergeven omdat het systeem pas op 18 maart jl. erkende dat die laptop gewoon echt was. Maar toch smaken de commentaren wrang als nieuwe anti-desinfo-Maarschalk. In 'bepaalde online kringen' is #MinistryOfTruth nu trending. Enfin, Elon zit er bovenop.
Ze kan wel mooi zingen trouwens, horen we in in dit lied over seks met een dode Harry Potter. (Maar dat is uit 2005 dus daar gaan we echt niet moeilijk om doen.)
Blijft dissonant. Dit als aankondiging van nieuw orgaan inlichtingendienst
Social
Nina over Trump supporters op election day
Social
Reaguursels
InloggenSterker dan het installeren van ministeries van waarheid kan de definitieve teloorgang van de vrije pers en het vrije woord niet worden geïllustreerd. Dit is het gezicht van tirannie dus, een omgebouwde centenbak.
De Amerikanen hebben nu dus hun eigen dubbelganger van Rian v R. of R v Rijbroek.
Good luck folks... and God bless America.
Links is steeds meer een Totalitaire Communistische beweging geworden. Zeer gevaarlijk in de buurt van macht!
Dat is een bouwdoos. Wat een mannelijk gezicht.
Netjes opgezet allemaal. Ondanks dat het is wat het is, puur censuur, klinkt het als beschermend.
En wie controleert die desinformatie diensten?
Begin 2018 werd GeenStijl zelf nog gebrandmerkt door EUvsDesinfo. Onterecht, maar er moest media ophef en een advocaat aan te pas komen, eer de EU dat wilde rectificeren.
Kassa Ollongren riep daarna dat ze geen wetgeving tegen nepnieuws wilde, maar die kwam later toch (DSA).
Er zijn meer voorbeelden van desinformatie van EUvsDeninfo en andere digitale waakhonden, maar ik hou het kort.
Schaf die digitale waakhonden af.
Ze worden ook gebruikt als middel om 'afwijkende meningen' de mond te snoeren.
Dit. En alleen al het feit dat ze daarvoor gebruikt zouden kúnnen worden is al genoeg reden er niet aan te beginnen. Iets met vvmu.
Mevrouw verspreidde zelf disinformatie over het ranzige laptopje van Hunter Biden. Volgens haar fake news en Poetje disinfo. Achteraf blijken dat leugens te zijn en klopt alles maar Sleazy Joe had al de 81 (lol) miljoen stemmen binnen. Dus zal ze wel heul veul verstand hebben van hoe dat werkt.
Dit is dus gewoon de uitvoering van fascisme. Alleen gewenste meningen worden als "informatie" bestempeld. Alles andere als "disinformatie". Zelfs als de doelstelling goed is, opent het de mogelijkheid voor totalitair gedoe. Niet doen dus.
It’s a trap!
Laat me raden, over een maand of drie gaat Twitter kei hard gepakt worden door deze types.
Weet je wie ook hooggeleid is? m.youtube.com/watch?v=e6_JE3tU60A
Ik heb geen tijd voor al die gekkigheid. Zit nu net naar een nieuwe docu op Netflix te kijken.
de.catbox.moe/vn205j.png
Hij is van origine Zuid-Afrikaan toch? Heb em nog nooit in het echt gezien, zou dus zo maar waarheid kunnen zijn. Die krijgt nog wel een keer een Nobelprijs.
Ah, eindelijk weer eens nieuws uit de VS.
Inderdaad, het lijkt zo hard op weg te gaan van een hele jonge democratie naar een hele jonge idiocratie. Maar ja altijd beter dan Russische ik mag wel wat zeggen maar niet te veel autocratie
youtu.be/kCrDgJdhKMA
Maar goed, ik kan het allemaal niet meer zo goed volgen. Ga maar gewoon door en "doe je ding..."
Disinformatie houd je scherp. Paar weken geleden nichtje van 22 op bezoek. Zij maakt een opmerking. Ik zeg waar haal je die wijsheid dan weer vandaan? Ze noemde een of andere vage website klinkend als wijhebbenhetechtenieuws.nl. ofzo. Ik zeg ja als het daar staat dan zal het wel zo zijn toch? Wel lieve meid trouwens.
Houdt zij van gesigneerde foto's?
Ik ga hier niet op antwoorden. Ik denk bij haar aan dingen waaraan ik bij haar als nichtje niet aan hoor te denken.
Ik begrijp hier werkelijk geen moer van, yassified dinges. Geen idee wat dat is en ik heb sterk het idee dat ik het ook niet wil begrijpen.
Yassified... meisjes die veel "yass girl" en "you go girl" zeggen. Nee ik snap het ook niet.
Een taaltje dat door domme narcisten wordt gebruikt wat er op neer komt dat ze heel langzaam praat met de klemtoon op onbelangrijke woorden. Want sneller praten met daadwerkelijke inhoud kost deze mensen een hoeveelheid hersenkracht die ze botweg missen. Komt, uiteraard, uit LA en wordt Valley genoemd. Vocal fry is hier ook een onderdeel van.
De dochter van Weird Al.
Godt, die klassieker van die Italiaanse: www.youtube.com/watch?v=u8MviTtXkF0 Nou ja, boobies. Maar die Britten bakken er weer geen kudt geen van. Serieus, die Yanks? Tijd voor een nieuwe Europese invasie. Maar dan met de Fransen en Italianen. Wie het beste Engels kan lullen is de baas van die invasie. Afijn: www.youtube.com/watch?v=3FsVeMz1F5c
Who let de Seehunde out?
Fuk zeg, Carrie Matheson bestaat echt.
Oh, oh, oooh - zie mij eens Amerikaans zijn.
Is dat ook een trans?
Ik dacht het jij zei het
Erger nog is dat dit persoon niet op realiteitszin of intellect geselecteerd is maar op policor.
De kin suggereert van wel.
Los van de encyclopedische verworvenheden - en GS natuurlijk - voelt het internet inmiddels als een Bijbelse plaag.
i.d.d... mooi gezegd.
Denk dat je er niet ver naast zit idd, als je alles bij elkaar optelt en aftrekt. We hebben overal toegang toe, de wereld is een stuk kleiner maar tegelijkertijd ook een stuk gecompliceerder geworden.
Nina: proud to be a puppet.
maar was het een vent? wat een kaaklijn.
Desinformatie! (Maar ik twijfelde ook even.)
Naschrift: na grondige bestudering van diverse foto's twijfel ik niet meer: Nina was Nino. Maakt niet uit verder, anders dan dat het haar werk mogelijkerwijs kleurt.
Was?
LOL
Vermoeiend. "If you want a vision of the future, imagine a boot stamping on a human face – forever." — George Orwell.
Lekker janken met Jankovicz.
Het is wat ik laatst hoorde op Times radio (van hun reporter in de VS). De democratische partij in de VS zit nu behoorlijk onder de knoet van de woke vleugel en dat nu een oude gladde Washington advocaat met dito kapsel aan de macht is die nooit iets heeft gepresteerd, slechts zichzelf via via herverkiezingen verrijken (en dat is normaal in Washington van beide zijden) en policor onderknuppel van Obama was, helpt ook niet.
Basil, wat te denken van Foreign affairs comm. als final destination
@davidhasseltoff | 28-04-22 | 21:14:
Is uitstekend en lees ik al jaren. Vroeger had ik zelfs de papieren versie. Daar waar The Economist linksaf woke is gegaan blijft Foreign affairs neutraal en zeer goed onderbouwd. En neutraal en onderbouwd is voor Guardian/Observer aanhangers extreem rechts.
Hoe zou het met de echtgenote van Jared Kushner gaan? Die ijspegels,.Daddies eyesores, Melania: www.youtube.com/watch?v=u8MviTtXkF0
Grab them by the ….
Ik denk dat Nina geen ... heeft. Ferme kaaklijn. United States of Knetter.
Tegen disinformatie. Zoals dat Joe Bidens zoon een crackjunkie is die $50.000 per maand verdiende bij een Oekraïens gasbedrijf.
Horen we nou nog wat over Brandons laptop from hell? Zou de klapperrr van het jaar worden. Maar vooralsnog heerst stilte.
Je kan je vraagtekens stellen bij "accounts" die geen verschil van mening hebben of andere gedachten hebben. Ik denk niet dat een propagandaoffensief nuttig is. Daar is het veel te laat voor. Ze ziet ze minder hier vandaag maar ze zijn er nog.
Ik ben al lid van het ultradarkweb.
Wat een rust.
Het lijkt alsof ze is vergeten haar kunstgebit uit de steradent te halen.
En haar reptielenmasker af te doen.
Hooggeleide=hoogopgeleide
U kent de meme niet
@Renkum0317 | 28-04-22 | 20:15: nee opgeleid
Nina is er weer zo eentje. Trap er niet in. #teamignorenina.
Gezellige zure officiele foto van je Nina. Ik sla je effe over met een 1000 uren kaars.
En dit is nog haar 'charmante' blik..
@zwenkwieltje | 28-04-22 | 20:08:
Au!
@Basil Fawlty | 28-04-22 | 20:09:
I know honey. Om het nog even erger te maken: heb je die weggeplamuurde puisten op die tronie gezien?
@zwenkwieltje | 28-04-22 | 20:20:
Dat vergeef ik haar maar die intens harde bilk in haar ogen en geknepen moeilijke glimlach zegt mij genoeg.
Ik ben in mijn zakelijk leven (53 hier) genoeg van die streberiche types tegengekomen en die ontwijk ik inmdiddels meteen want ik heb er gelukkig niks meer mee te maken. Enge dame.
@Basil Fawlty | 28-04-22 | 20:32:
Ik liet mij even gaan in mijn afkeer inderdaad. U heeft desniettemin uw intuïtie of kennis op de goede plaats.
@zwenkwieltje | 28-04-22 | 20:36:
No worries mate!
Intuitie (ervaring) krijg je met de jaren en moet je dan ook gewoon uitspreken.
Maak van je hart geen moordkuil. 9 van de 10 keer zit je goed.
Vrijheid van meningsuiting geldt alleen voor gelijkgestemden. Immers.
REAGEER OOK