WE EVACUEREN HET STAMCAFÉ!
Chaos! Wanhoop! Iedere regie kwijt! Mannen met baarden!
"Gewoon, au, weet je?" Als je aanhoort, hierboven, hoe een situatie die iedereen van heel ver aan zag komen halsoverkop is ontspoord omdat drie ministeries allemaal hun eigen lijn probeerden te varen zonder stippen op de horizon omdat klankbordgroepen alleen nog naar de echo's van hun eigen maximale focus op de internal audits luisteren, die tot stand kwamen na bilatjes met de voeten op tafel in focusgroepen waarin de ambtelijke kruisbestuiving kon worden afgevinkt. Hallo bent u daar nog? Ja die Afghaanse tolken wel en zowel hierboven als in deze tranentrekker hoor je EXACT waarom ze daar nog zitten. "Gewoon, au, weet je?", zoals de zanger van 3FM-bandje Chef's Special in de video onderaan dit topic concludeert nadat Hugo & Mark eerst hun schouders ophaalden over #UnmuteUs en Prins Bril daarna vroeg of hij met z'n band voor graties op wilde treden op het enige festival dat wél door gaat in 2021: de Dutch GP. "Gewoon, au, weet je?", dit land waar we door tien jaar verwelkomingsbeleid van de vvd het verschil niet meer zien tussen vervelende gelukszoekers uit veilige landen en Afghaanse collaborateurs die in onze opdracht werkten en daarna aan hun dodelijke lot werden overgelaten door Mark, Sieg, Ank en al die andere ambtelijke raamstaarders. En dan heeft corona ook nog eens definitief aangetoond dat helemaal niemand de cultuursector mist tijdens corona en als je op de video hieronder klikt, vertellen je oren je wel waarom: "Gewoon, au, weet je?" Die bel die je hoort is geen rondje van de zaak, dat is het noodsignaal voor VROUWEN EN KINDEREN EERST!
Gewoon au: het zangtalent van Onze Theatermakers
Opluchting. We denken dat de zalen opluchting voelen
lol
+ lol = HH
Social
Bette Dam ❤️ Nobele Tulband-Wilden van de Taliban
Eerste rondje op het huis wie dit acht minuten volhoudt
Of wat te denken van deze gek?
Wie wil een Afghaan in huis? Wij nemen deze:
Social
“Gewoon, ambtenaar, weet je?”
Social
Reaguursels
Inloggengoed opgedroogd, die Christine Teunissen
<3 Stompwijk
Bette van Dam, is totaal los van de werkelijkheid. Knettergek dat zo iemand aan een serieuze discussietafel zit.
Ik denk wel dat zo op de kieslijst van x66 moet. Dan kan ze meewerken aan het nieuwe leiderschap van Kaag.
Bette dam is niet te doen. maarrr, zou je dr doen??
Nederland is een land van protocolletjes en procedures. Die ambtenaren denken dat besturen en leiding geven gelijk staat aan het bedenken en afvinken van protocolletjes. Dus als er dan iets gebeurd dat niet voorzien is en dus niet in procedures staat, hebben ze geen idee wat ze moeten doen, ze durven geen risico te nemen want als ze iets doen dat niet in een protocol staat kunnen ze afgerekend worden. Dit gaat tot aan ministers aan toe. Die Kaag, Ank, Broekers-Knol, allemaal zijn ze opgegroeid in die cultuur. Het is gewoon betonrot.
Ik zie ook niet hoe je dit kunt veranderen want van hoog tot laag iedereen zit in dit denkmodel. Er moet eerst eens iets heel ergs gebeuren denk ik zodat de schok groot genoeg is. Maar ja zelfs na bijvoorbeeld Srebrenica zie je niet dat er iets veranderd. Helaas, zo is NL geworden. Het is hoe de hele ambtenarij en de daarbij horende sectoren geworden is.
Ik denk dat je in NL inmiddels een soort parallel samenlevingen hebt gekregen, zonder coherentie. De hele overheids-sector inclusief alle daarbij behorende afhankelijken zoals NGO's, onderwijs, gezondheidszorg, politie, defensie, etc, en aan de andere kant het bedrijfsleven. Het bedrijfsleven denkt "die ambtenaren zijn allemaal getikt maar we gaan er zoveel mogelijk van profiteren". Enige onderlinge samenhang en solidariteit en respect is verdwenen.
Ga emigreren?
Nee hoor, met de Corona crisis ging men dwars langs alle procedures heen met desastreuze gevolgen, vooral financieel.
Hoi Willem (en je telegram kornuiten)
chrisklomp.nl/willem-engel-een-leugen...
Afghanistan: The Taliban arrested an Afghan member of United Nations personnel as he attempted to reach Kabul airport on Sunday. They searched his vehicle and found his United Nations identification. Then they beat him twitter.com/RebeccaRambar/status/1430...
De bijltjesdagen van de Taliban komen eraan!
En daarna mocht hij zijn weg naar de airport vervolgen of wat?
Ze hebben zelf nooit anders gekend dan bijltjesdagen, logisch dat een doorsnee moslim extreem wordt of raar maar naar toch die wraak beluste vluchtelingen.
Politici als Kaag creëren zelf enorme problemen die ze dan weer moeten oplossen, dan kunnen ze shinen, en daar ontlenen zij hun bestaansrecht aan. Problemen creëren is makkelijker dan constructief bezig zijn, dus lopen al die kittelingen maar een beetje te fucken. Ja zelfs Omtzicht shinen bt de gratie van de clusterfucks van anderen. Denk u daar maar eens over na. Kaag noemt dit het nieuwe leiderschap.
Beter dan bestaande problemen op te lossen, is te constateren dat je een "nieuw" probleem hebt ontdekt.
Voor ellende bestaat altijd meer aandacht.
Vervolgens de blitz maken door de rainbow solution bij elkaar te deugen.
Rainbow solution:
Ziet er prachtig uit, hoogverheven boven het klootjesvolk en kost een shitload of money om op die glijbaan bij de oplossing, de pot met goud te komen.
Zie hier waarom je nooit een linkse deugert in t landsbestuur moet willem hebben zitten.
Verdween Kaag maar op haar bezemsteel naar 't end van de regenboog.
Is ze tenminste verdwenen wanneer de zon weer schijnt.
Mr. Blue Sky - ELO
youtu.be/aQUlA8Hcv4s
Love 'ya, BC! Wees geen vreemde! ;-)
Ze laten al die vrouwen in Afghanistan in de steek, wetende van hun lot, sexslaaf, zweepslagen, de kogel, mondje toe, maar in Nederland gaan ze zich weer druk maken om dat ene meisje dat ongewenst betast was. Wat een wereld. Wimlex kan vliegen, bijstandtrekkende vrouwen kunnen handen uitsteken, waarom zijn die niet in Afghanistan?
hier komen alleen mannen naartoe. Op een enkele uitzondering na en die komt dan vol in beeld op het journaal uiteraard.
Politiek zit in hun narcistische bubbel en is alleen druk geweest met zichzelf, zonder besef van realiteit.
Compleet wereldvreemd.
Nogmaals een signaal dat ze zeer ongeschikt zijn.
En dan te bedenken dat die mensen 'volksvertegenwoordigers' worden genoemd.
Als ze al iemand vertegenwoordigen, is het prins Bril en zijn familie, qua gedrag.
Hebbe hebbe hebbe, meer meer meer
De parkeergarage bij het station van Haarlem heeft de prijzen op 3, 4 en 5 september gigantisch verhoogd. Ongeacht de parkeerduur moet 50 euro worden betaald.
In de parkeergarage kost het parkeren 0,50 euro per twaalf minuten tot maximaal 25 euro voor een hele dag. Maar op de dagen rond de Formule 1 in Zandvoort worden die tarieven volledig aan de kant geschoven. Ook al parkeer je maar 12 minuten in de garage, dan nog moet er 50 euro worden betaald.
bron: HD
NB; De parkeergarage Station Haarlem, de sporthal en de omliggende bebouwing met de naam Beresteyn werd in 2014 van de gemeente aangekocht door Pinnacle, het vastgoedvehikel van Prins Bernhard junior.
Wat is nou eigenlijk het probleem hier?
@Montgomery Burns | 26-08-21 | 08:47: De familie Oranje. Het kabinet. Afghanistan.
@Montgomery Burns | 26-08-21 | 08:47:
Er gewoon niet parkeren dus. Of nog beter: die hele GP links laten liggen en thuis voor de buis kijken als je het toch wil zien.
F1 Grand Prix is dus niet voor paupers.
Ja, uiteraard heeft elke Mo en zijn neef nu ineens voor NL gewerkt. 6000 tolken, 3000 koks, 2000 automonteurs, 10000 beveiligers zoeken allemaal huurhuis, miele en oeitkiering in NL.
Volgens mij zijn ze die 20 jaar prima betaald. Risico was voor henzelf. Gegokt en verloren. Geen enkele reden om ze nu ineens allemaal hiernaartoe te halen zodat we over 5 jaar met een Afghanen-probleem zitten en iedereen zich afvraagt hoe dat nou weer kon gebeuren.
En hoeveel van die Mo's waren niet gewoon spionnen voor de Taliban?
Dat liedje 'wat voor sfeer'. Los van dat het een zoveelste herkauwing is van de jaren 70 cabaret is, is het m.i. ook nog eens erg ranzig neerkijkend op poffertjebakkers, verhuizers etc. De dames en heren 'bovenonsgestelde 'moeten terug naar de plebs, het gepeupel, deplorabels. Beetje ranzig.
Precies ja… een Karin Bloemen die zich verveelt als bloemenverkoopster. Al die beroepen zijn zó saai vergeleken bij wat zij kunnen! En ze hebben het ook allemaal zo onder de knie natuurlijk…
Bette Dam doet me erg denken aan Ans Nusra. Die neemt ook zo een Taliban loverboy in huis.
Het valt me nog mee dat ze geen burka draagt. Ze leek me een voorbeeld van een wetenschapper "gone native".
Ze is gewend dat ze per woord betaald wordt.
@Glasgow Argus | 26-08-21 | 08:46: u heeft teveel naar Homeland gekeken.
"het zangtalent van Onze Theatermakers" : Het schijnt dat deze mensen nogal een afgunst hebben tegen normale baantje waar je daadwerkelijk moet werken om de kost te verdienen.
Wij waren in Afghanistan een bezettingsmacht, zoals Duitsland ons bezette tijdens de 2de wereld oorlog. Wij behandelden Moslims als hoe Joden destijds in Nederland werden behandeld. Wij noemen ze terroristen, en zij noemden ons ratten. Beide met als doel te mens onteren. Duitsers zeiden toen dat zij het niet gewußt haben, en de meeste Westerlingen weten het nog steeds niet. Die paar afghanen die met de bezetter samenwerkten, vallen compleet in het niet bij de slachtoffers van de oorlog die wij daar hebben gevoerd. En het Westen kan na deze nederlaag vrolijk door in tegenstelling tot Duitsland in WOII.
Volgens mij is er niet veel bekend over hoe er met Duitsers werd omgegaan na de oorlog, maar wel bekend is hoe het anti duits sentiment nog descennia heeft voort geduurd.
Ik vind het wel grappig dat die interviewster in het filmpje niet de tegenwoordigheid van geest had om te vragen: Als die Afghanen de NSB'ers zijn, wat maakt dat ons dan die hun land invielen?
De vergelijking tussen westerse troepen in Afghanistan en Duitse troepen in Nederland gaat op ongeveer 173 punten mank. Het is absurd om de behandeling van de Joden in WO II te vergelijken met de behandeling van "moslims" (alle Afghanen zijn moslim) in Afghanistan. Ook werden in Nederland geen al-Qaida-achtige terroristen gehuisvest die in Duitsland aanslagen pleegden - 9/11, weet u nog? Ook dwongen Nederlanders vrouwen niet om in een jutezak met een kijkgaatje te lopen.
@J.P.Drapeau | 26-08-21 | 09:10: Het lijkt mij behoorlijk zwart-wit. Waren we de geallieerde bevrijders of de nazi's?
Ik krijg zaalpijn van dat liedje.
Maar de vraag is; wordt er geluisterd door Rutte en zijn slippendragers naar al de klachten, opmerkingen en ideeën aangedragen door de 2de Kamerleden en een verdwaalde Afghanistankenner? Ik zelf denk dat Rutte en co. dat niet doet. Rutte en co. deed dat al niet, dus waarom nu wel? Rutte en co. zoeken juist de randen op van de chaos om als niemand kijkt dit land in volledige chaos te storten en dan de EU als oplossing aan te bieden. Never waste a good crisis en daarvoor gaan ze over lijken. En zolang het electoraat dat uitziet naar het opheffen van de soevereine staat Nederland en de EU als oplossing ziet van hun mogelijk toekomstig ongerief daarvoor VVD66 stemt, gaat Rutte en co. niets doen. Gewoon afwachten. Waait wel over.
Zou zo maar eens kunnen;
terwijl tout Nederland en het journaille de tanden stukbijt op Afghanistan, Afghanen, een Ramp in Haïti (zó erg!!! dat het drie uitroeptekens en een hoofdletter waard is) en diverse lokale steek- en schietpartijen, worden er door het (demissionair!) kabinet vast nog steeds een hoop zaken afgehamerd, waar een hoop vragen over gesteld hadden moeten worden en wellicht op een later moment eigenlijk hoofdelijk verantwoording voor zou mogen worden afgelegd.
Dan maar liever een filmpje door de theatermensen laten maken, die hebben nu toch alle tijd van de wereld.
Die ‘verhevenen’ van de theaterwereld geven even een aardig inkijkje wat ze van ons, hun publiek, vinden: dom werkend volk, met minderwaardige baantjes, wit, hoogopgeleid en blank… bah kutpubliek…!
.
Mijn antwoord aan die lui: Sterf toch, met je slechte grappen en slechte muziek.
Ik denk dat o.a. boerelientje weer eens de spijker op de kop slaat. En die mafketel met z’n t-shirtje moet echt zo snel mogelijk afgevoerd worden naar een gesloten inrichting; wat een dwaallicht. En een gevaar. Hoe haalt trouwens Ons Parlement het in zijn bol om deze idioot te vragen om te komen en om hem een podium te geven?
Om handel te drijven, en dus relaties te onderhouden, hoeft er geen overeenstemming te zijn over normen en waarden. Ik vind haar wat te kort door de bocht gaan met de termen zonder daar geweest te zijn. De media is niet bepaald de meest betrouwbare bron. Met haar criteria moeten we de Chinezen ook overboord zetten. Het lijkt me juist verstandig hem wel uit te nodigen. Het voorkomt de Haagsche bubbel.
Wat een onzin! U weet nergens van en trekt conclusies die nergens op gebaseerd zijn. U verwart waarschijnlijk de Taliban met IS, net zoals boerelientje...
Mijn zus heeft zo’n 40 jaar in de VS gewoond en spreekt een mengsel van Nederlands en Engels. Dat is te begrijpen. Het is ook charmant en grappig. Heeft Joshua Nolet van Chef’special ook lang in de VS gewoond? Nee, dan is zijn hippe mengsel van Nederlands en van Youtube gejatte Amerikaanse uitdrukkingen alleen maar irritant
Bovendien is hij al een dertiger en geen tiener meer
'’Iedereen is opeens een tolk’' Hoeveelste deurtje is dit, en hoeveel deurtjes gaan er nog sneuvelen?
Vroegah gaf je het meest geschikte legeronderdeel opdracht om NLers op het exact kloppende lijstje daar weg te halen. Met het juiste materieel, geweldsmandaat, en i.o.v. met bondgenoten. Dat was vroegâh.
Mannen met baarden zijn niet te vertrouwen, vrouwen trouwens ook niet.
Weet je wie ook een baard had?
Jan, Piet, Joris en Corneel wel...
@Drs. D. | 26-08-21 | 08:12:
Het zijn toch echt Jan,Pier,Tjoris en Corneel.
@Drs. D. | 26-08-21 | 08:12: Die wel, maar zij willen ook te Kaap'ren varen...
Zolang ze goed gekleed gaan, is er niets mis mee.
ZZ Top - Sharp Dressed Man
m.youtube.com/watch?v=7wRHBLwpASw
@Kapitein Sjaak Mus | 26-08-21 | 08:31:
RIP Dusty.
@Graaf_van_Hogendorp | 26-08-21 | 08:32:
Gelukkig hebben we de foto's nog.
Dit,
www.welingelichtekringen.nl/gezond/29...
En dat,
www.welingelichtekringen.nl/anp/mense...
Maakt het leven ingewikkeld,
www.welingelichtekringen.nl/politiek/...
www.welingelichtekringen.nl/gezond/92...
Ja wat is het nou?
Aha 555 en 15=6, gewoon doorgaan...
van wikipedia
Glucose-fructosestroop kan in sommige gevallen hoge concentraties kwik bevatten, wat een extra gevaar kan vormen voor de gezondheid.[4]
@VanderGeelen-Coppens | 26-08-21 | 06:55:
Morge Teun, ik heb vroeger als kind genoeg kwikdamp ingeademd uit gebroken thermostaten dat mijn voeten en handen helemaal roze kleurden en toen ik dat later aan de medici vertelde vonden ze het niet van belang om een vervolgonderzoek in te stellen naar mogelijk gevolgen van kwikdamp vergiftiging.
Bizar. Dus de optimale BMI voor een lang leven is 27?
Ah wacht. Ik denk dat ik het begrijp. Uit die Deense studie blijkt dat de gezondste BMI waarde voor een langer leven toeneemt in de tijd. Dat is denk ik omdat mensen gemiddeld steeds langer worden. Dat trekt de BMI omhoog. Boven een bepaalde lengte lijk je volgens je BMI te dik maar ben je gewoon nog slank.
Je bedoelt het trekt de BMI omlaag. Je deelt namelijk door het kwadraat van je lichaamslengte. Langer is dus een hogere noemer is lagere uitkomst.
@knutsel_ | 26-08-21 | 08:07:
Dat zou je zeggen, maar is niet zo.
Stel je lichaam is een cyinder, met straal R en hoogte H. Je gewicht is dan proportioneel met de inhoud pi * R² * H. Deel je die door de lengte in het kwadraat H², dan is de BMI pi * R² / H. Als je dan alle proporties x 2 doet, zowel R en H, dan ziet de BMI er zo uit: (4 * pi * R²) / (2 * H), en dat is precies 2x zo groot als die was.
Conclusie: De BMI neemt toe bij gelijke verhoudingen maar toenemende lengte. Ofwel: Je lengte neemt toe (waardoor je deelt), maar je gewicht neemt nog meer toe met je lengte. BMI boven een bepaalde lengte geeft dus een onterecht overgewicht aan.
Wat je vergeten was is dat je niet alleen langer wordt, maar naar dezelfde verhouding ook breder. Je proporties blijven dan gelijk maar je BMI neemt toe.
Luisteren naar je lichaam + in de spiegel kijken = ideaal gewicht. Al was het alleen maar omdat ik die berekening van BL niet kan volgen. ;-)
@MickeyGouda | 26-08-21 | 08:46:
Oke anders:
Stel je bent een kubus (ben je niet, maar voor het idee), met lengte L bij L bij L, je inhoud is dan:
L x L x L en je gewicht daarmee proportioneel.
Deel je dan door de lengte in het kwadraat, dan houd je L over. Omdat BMI je gewicht is gedeeld door je lengte in het kwadraat is je BMI dus proportioneel met L. Ofwel: Hoe langer, hoe hoger je BMI, terwijl je er nog net zo uitziet in de spiegel.
Maar wat jij zegt is ook goed.
@Beste_Landgenoten | 26-08-21 | 08:33: Als je nu had gezegd dat bij een langere lengte je meer lichaam had met zwaardere onderdelen klopt het wel. M.a.w. die hele BMI klopt niet als de tijd vordert en de mensen langer worden. Dan dien je dus de "gezonde" BMI te herwaarderen.
@Beste_Landgenoten | 26-08-21 | 08:54:
Het muntje begint te vallen. Dank!
Tijd voor een shoarmaatje. De kippendij-shoarma van AH heb ik vorige maand ingevroren in porties van 200 gram, in boterhamzakjes, zonder lucht, en platgedrukt tot 1 cm, zodat ie binnen de tijd dat de pan heet is in de microgolf ontdooid is. Paar keer omgooien in de hete olie en klaar.
Voor de uitslovers kan er nog een luie knofsaus bij van Calve Licht en Romig met wat water, zout, knoflookpoeder en uipoeder. Halfweg steeds meer sambal erdoor.
Yes!
Knoflooksaus uit een flesje/potje is nooit lekker! Waarom het niet lukt om dat te maken weet ik niet. Maar de enige echt lekkere knoflooksaus is vers, niet moeilijk te maken, voor de beste smaak.
@Het brein erachter | 26-08-21 | 05:18: Klopt. Maar dit is de zelfgemaakte versie van magere mayo. Licht en Romig is geen saus, maar een mayo. De volledige versie maak ik met verse natte knoflook en vers gesneden platte peterselie.
@wilderst | 26-08-21 | 05:23: volle yoghurt en goedkope mayo 1 op 1 mengen. Peterselie, pesto en vooral knoflook erdoorheen roeren. Je blijft eten.
Vette vieze zooi die kippendij. Ze gooien er allerlei afval bij. Voor mij alleen kipfilet.
www.youtube.com/watch?v=SpzyJtEmpRo&a...
Hou een keer op met dat Franse gelul..!!
Mickey, Mini, dames alhier....
Goedemorgen en tot ziens....
Sacrebleu!
Goeiesmorges deze morgen!
Bonne morgen toutemaal!
Bonjour, Monsieur Neon! Je ferai de mon mieux. (Maar beloven doe ik niets!)
Ga toch zitten, jochie.
Paturain, da's pas fijn!
@Theodorik1 | 26-08-21 | 08:30: Of La Vache qui Rit... maar dat mag van Neon nie.
www.youtube.com/watch?v=hEQ84gNyd1A&a...
Maneschijn....
www.youtube.com/watch?v=FngDSOuCNAA&a...
Overpeinzen allang gedaan...!!
Slapen nog niet.. Wedden dat ik zo ga..??
Schietgebedje voor je....
@wilderst | 26-08-21 | 04:42:
Pas op hoor.. Trek zo die oranje pet van je hoofd en gooi em in de modder…!!!
Boef…
@neonreclame | 26-08-21 | 04:50: Instanties, lezen we mee? Neon heeft een ijzeren geheugen.
www.youtube.com/watch?v=aMZ4QL0orw0&a...
04:15
Tijd voor overpeinzing....
Tja.
Vaak het antwoord op alles....
Reaguurder van Oeffelen heeft Marjon van HR naar zijn zolderkamer gelokt na de derde date:
www.youtube.com/watch?v=O-u3DbtFyBA
Oef, met zijn €8.000 geluidsinstallatie aan het zwembad, gekocht in Spanje, waarmee hij de buren horendol maakt? Relight my Fire op stand 10? Die Van Oef?
Oeff zit gewoon in een aanleunflatje, met uitzicht op een soort Kanaleneiland.
@Theodorik1 | 26-08-21 | 03:58: en alles optic fibre!
@van Oeffelen | 26-08-21 | 08:58:
-;) En helemaal uit Tarragona toch? Nog een voetbalmatch bezocht during.....?
Bedtijd. Trusten en slaap lief @allen.
Slaap lekker K1100... en lief, X
Michael Schenker Group Live - RockPalast 1981 Hamburg youtu.be/ldR1Nak85aY
Heb hier ook nog een LP van UFO liggen. En een dubbel LP van Ten Years After.
de goeie ouwe tijd. Gulliver staat op de achtergrond te kijken met glas bier in zijn hand. minirokjes 1970.
Canned Heat: Let's Stay Together:
Please Kees Kasteelpro? kan/mag deze in de mix?
www.youtube.com/watch?v=Hom0fYd5uX4
OK, Kris Kristofferson is zelf natuurlijk een zeer middelmatige zanger/muzikant, maar hij had wel de skills om minstens 3 internationale hits te schrijven:
-Me and my Bobby McGee, vooral bekend geworden door de versie van Janis Joplin
www.youtube.com/watch?v=YHrSdSUB2L4
-Sunday morning Coming Down: vooral bekend geworden door de versie van Johnny Cash:
www.youtube.com/watch?v=SPiSYVLFCM8
-For the Good Times: vooral bekend geworden door de versie van Al Green
www.youtube.com/watch?v=n87YUKJLzno
Dan nog een behoorlijk onbekende artiest, die al vroeg aan een overdosis overleed Graham Parsons: hij was van rijke komaf, uit West-Virginia/Carolina. Hij studeerde theologie op Harvard, hij koos voor de muziek: the Flying Burrito Brothers, The Byrds, en later met andere groepen en solo, totdat hij Emmylou Harris ontdekte, en ze een koppeltje vormden, waarbij zij knap stond te zijn en mooie meerstemmige zangpartijen deed.
Nou, ik hou wel van country, zoals u ziet.
Gram Parsons heeft de country meer pop en diepte gegeven, waardoor het daardoor na hem niet alleen Hillbilly muziek is gebleven uit de Appalachian Mountains, maar invloed heeft op heel de moderne popmuziek.
Van zijn beste plaat: GP de nummers:
The Return of the Grievous Angel: cover door Lucinda Williams:
www.youtube.com/watch?v=-D3YVmV_paU
Hickory Wind
Sin City
www.youtube.com/watch?v=cWYxkwgml6o
A Truck Driving Man
www.youtube.com/watch?v=ZJKRA1ZIeiM
A Song for You
Donny Hathaway
www.youtube.com/watch?v=HeHiio1sTTI
The Ramones-Rock'n Roll High School.
Morgen komt de sterke drank binnen tussen 9.00 en 17.00. Met een aparte auto. Wat een ergernis en milieuvervuiling!
Voorheen kwam de drank gewoon mee met AH tussen 16.00 en 18.00 uur, maar dat mag niet meer. Ik heb o.a GL erover aangeschreven, en dit zou niet de bedoeling zijn, maar ik heb er nooit meer iets over gehoord.
KUTLAND!
Over niet al te lange tijd mogen sigaretten ook niet meer bezorgd worden. Weer een extra ritje... En extra kans op Corona, voor mensen die zo denken. Het is allemaal zo krom!
@wilderst | 26-08-21 | 03:24:
Nog enige culinaire aanbevelingen op de late avond?
En weet jij ook waarom wilderst? Ik niet! Eerst ging het om covid 19. Drank zou mensen onverantwoordelijker maken. Daarom de tijden. Dat kon ik nog enigszins volgen. Maar waarom het nu helemaal niet meer bezorgd kan worden? Bizar!
@lezeres | 26-08-21 | 04:00: Het kan nog wel, maar met een aparte auto. De reden waarom is de CU. Uitonderhandeld in het vorige regeerakkoord. Iedereen zijn wensen, ook voor de NL Taliban...
@wilderst | 26-08-21 | 04:15: Betutteling ten top! Doodmoe word ik ervan. Slaap lekker voor straks wilderst. Ik ga mijn mandje opzoeken.
Wees blij dat je nog drank mag hebben. Weet je wat? Ik schenk er nog 1 in.
@Theodorik1 | 26-08-21 | 03:29: Altijd! Een mooie zware salade voor morgen of een dezer herfstdagen. Erna enkel nog een stukje vlees of vis:
Bayerischer Salat met schmand-dressing:
We kennen allemaal wel de lekkere Duitse salat, die al voor het hoofdgerecht op tafel komt, om wat te pikken. Smaakt top bij die halve liter. Een bont geheel waar alles van sla tot wortel, boontjes, tomaat, bruine boontjes of kidney, rode bietjes, mais, paprika enzovoort op kan liggen.
En met een lekkere dressing. Alleen in Beieren doen ze het nog wat anders: daar maken ze witte dressing van Schmand. Dat kennen wij hier niet, maar het zit ergens tussen creme fraiche en roomkaas.
Dus wij doen het dan maar met roomkaas. Daar maak je een grote schaal dikke lobbige witte dressing van met water, witte wijnazijn (of walnootazijn als je hebt), olie, zout, suiker, uipoeder, dille en iets knoflookpoeder.
Een dressing moet altijd iets te zuur en iets te zout zijn, gezien wat er nog onder komt.
De dressing met bakken tegelijk over de salat en kanen maar, mjammie! Door de kidneybonen en mais heb je genoeg koolhydraten te pakken. Als je je kunt inhouden is er enkel nog plek voor een stukje vlees of vis erna.
Enjoy!
@wilderst | 26-08-21 | 04:37: Een bedankt is wel op zijn plaats, alhoewel;the preparation grows me a little bit above the head.
Tuurlijk zegt m’n hart dat je mensen in nood moet helpen, maar m’n verstand zegt: “wanneer is het genoeg?”
Ik moet mij ook de pleuris werken om m’n kinderen een mooi leven te bieden.
Ons leven zou een stuk eenvoudiger zijn zonder al die uitvreters, die niet eens weten waar Nederland ligt.
M’n vrouw en ik betalen ons scheel aan belasting om mensen, 7000 km verderop een waardig bestaan te bieden.
Dezelfde mensen, als ze eenmaal hier zijn, onze manier van leven keihard af te keuren.
Het zal onze tijd wel duren, maar onze kinderen krijgen nog zóveel last van die middeleeuwse cultuur, dat ik mij gewoon schuldig voel.
Dat laatste zou ik vooral niet doen..
Die kinderen komen er vanzelf wel uit..
Maken in feite niet veel meer mee dan jij.. En zo ja, dan staan ze later, als ze groot zijn, in jouw positie...
@neonreclame | 26-08-21 | 03:11: Die kinderen zitten straks in een veel slechtere positie als het even tegenzit. Critical Racict Theory is dan gemeengoed, het aantal mensen uit incompatibele culturen is een stuk groter, geweld en intolerantie is wegens een gebrek aan consequenties verder geëscaleerd, economisch gaat het ons minder voor de wind dan nu, en daar komt de energietransitie nog eens bovenop. Ik heb medelijden met de kinderen van nu.
@Muxje | 26-08-21 | 03:17:
Ik begrijp wel wat je zegt.. Mijn ouders, in ieder geval moeder, Pa is van 1927, dacht er ook zo over..
Wat ik probeer te zeggen dat kinderen kinderen/jongeren/Jongvolwassen zijn die opgroeien in een narigheid die ze zich in de regel nog niet goed beseffen.. Met andere woorden, ze doen maar wat, tot ze iets moeten of gaan doen..
Mochten ze dat eenmaal doorhebben en 1 of 2 kinderen hebben neergezet, dan begint de paniek pas...
@Muxje | 26-08-21 | 03:17: Ben bang dat je hierin gelijk gaat krijgen Muxje. Of al gelijk hebt. Ben dol op kinderen, maar ben blij dat ik geen kinderen van mezelf heb. Ik voorzie enorme problemen voor de toekomst. Hoop dat ik het gewoon te somber inzie en dat het alsnog meevalt. Maar ben bang van niet.
@lezeres | 26-08-21 | 03:29:
Wat is dan, wat jij, ik Muxje en Ruime niet hebben meegekregen wat in de beleving niet is op te lossen..
Jij bent een Kraker geweest, als ik het me goed herinner, en zoniet schiet me lek, en toch ben je hier nog..
Zure regen,Chernobyl, Ethiopie, Aids, in mijn geval, op het randje de koude oorlog..
Aardbevingen, opgeklopte spuwende bergen, crisis in 2008.. ik noem maar wat.. Alles potentieel bepalend.. Maar hey, hier zijn we nog..
Het is niet goed om je schuldig te voelen Ruimedenker. Je kunt nauwelijks tot geen invloed uitoefen op wat er momenteel allemaal gebeurd. Ik heb geen kinderen maar deel toch je zorgen om de toekomst van de volgende generatie. Betrap mezelf erop dat ik er soms een beetje somber van word. Ik leid mezelf af met de vrolijke dingen om me heen. Voel me vaak machteloos . Begrijp veel van de huidige gebeurtenissen ook niet en zoek antwoorden door te lezen en het internet af te struinen. Maar ik vind de antwoorden niet. Zie het hele plaatje niet. :-((
@neonreclame | 26-08-21 | 03:37: Lieve neon, Ik zie het misschien te somber in. (Goed onthouden trouwens van je, ben heel links geweest en kraker). Heb last van een angststoornis, en dat kan mijn beeld erg kleuren. Daar ben ik me van bewust. We zijn er nog! Gelukkig wel. Het is waarschijnlijk beter om er zo tegen aan te kijken. We hebben toch nauwelijks invloed op wat komen gaat.
@neonreclame | 26-08-21 | 03:37: Zorgen over de toekomst zijn van alle tijden. Maar zelfs in de donkere tijden waren er altijd wel vonkjes van optimisme. Het gevoel dat er altijd wel licht aan het einde van de tunnel is, en dat het goede zal overwinnen. Dat optimisme, dat mis ik. En niet pas sinds Covid, of sinds de laatste crisis of die daarvoor, maar min of meer sinds het nieuwe millennium werd ingeluid. Pessimisme lijkt een drijfveer geworden voor alles wat we doen, onze cultuur is er inmiddels van doordrenkt.
Maar dat neemt niet weg dat er ook daadwerkelijk zaken zijn om ons zorgen om te maken. En ze zijn zorgelijk omdat niemand zich er zorgen om lijkt te maken; men heeft het blijkbaar te druk met andere zorgen. Voor een hele lange tijd in onze recente geschiedenis was er altijd nog het gevoel dat, wat er ook voor narigheid op het programma stond, onze kinderen het wellicht beter zouden krijgen dan wij. Zelfs dat vooruitzicht hebben we niet meer.
@Muxje | 26-08-21 | 03:53:
Er zullen altijd zaken zijn om je zorgen over te maken.. Is van alle tijden, en geloof me, daar sta je, met of zonder kind niet alleen in..
Corona helpt niet, Afghanistan, wankelende economie, en in bepaalde gevallen hoe het morgen verder moet..
Je hebt het over cultuur.. Nou goed, die kan je weg gooien.. Krijg je voor terug, mja, lekker eten en exotische mannen en vrouwen.. Alleen al het idee dat er niet meer over halfbloedjes word gesproken omdat dat niet meer bestaat is al een teken dat het nooit meer zal worden als het tuinpad bij je vader.. Ik zelf geef niet toe denk ik, maar buig wel mee..
Heb begrepen dat het maar 1 keer duurt, and that no one said it's fair..
www.youtube.com/watch?v=7M7aSWQ1OVw&a...
We all come in from the cold
We come down from the wire
An everybody warms themselves
To a different fire
When sometimes we get burned
You'd think sometime we'd learn
The one you love is the one
That should take you higher
You ain't got no one
You better go back out and find her
Just like children hidin' in a closet
Can't tell what's goin' on outside
Sometimes we're so far off the beaten track
We'll get taken for a ride
By a parlor trick or some words of wit
A hidden hand up a sleeve
To think the one you love
Could hurt you now
Is a little hard to believe
But everybody darlin' sometimes
Bites the hand that feeds
When I look around
Everybody always brings me down
Well is it them or me
Well I just can't see
But there ain't no peace to found
But if someone really cared
Well they'd take the time to spare
A moment to try and understand
Another one's despair
Remember in this game we call life
That no one said it's fair
Breakdown
Let me hear it now
Breakdown
Let me hear it now
Yeah
Breakdown
Let me hear it now
Breakdown
Let me hear it now
Get down with yo' bad self
Alright
I've come to know the cold
I think of it as home
When there ain't enough of me
To go around
I'd rather be left alone
But if I call you out of habit
I'm out of love and I gotta have it
Would you give it to me
If I fit you needs
Like when we both knew we had it
But now the damage's done
And we're back out on the run
Fun how ev'rything was roses
When we held on to the guns
Just because you're winnin'
Don't mean you're the lucky ones
Breakdown
Let me hear it now
Breakdown
Yeah
Breakdown
Breakdown
Let me hear it now
There goes the Challenger being chased
By the blue blue meanies on wheels
The vicious traffic squad cars are
After our lone driver
The last American hero
The the electric sitar
The demi-god
The super driver of the golden west!
Two nasty nazi cars are close behind
The beautiful lone driver
The police cars are getting closer-closer
Closer to our soul hero in his soul mobile yeah baby!
They about to strike, they gonna get him, smash! rape!
The last beautiful free soul on this planet
But it is written if the evil spirit
Arms the tiger with claws
Brahman provided wings for the dove
Thus spake the super guru"
"Did you hear that"
@neonreclame | 26-08-21 | 04:04: Prachtig neon! Ik ga slapen. Was super je weer te zien.X
@lezeres | 26-08-21 | 04:20:
Kus mijn lief..!!
Er is een HOERA..!!, en die is voor jou..
@neonreclame | 26-08-21 | 04:21: Je bent echt een reuze lieverd neon. Hoera terug en slaap lekker voor zo of straks...
Je bouwt je leven op in een opgedrongen systeem met wetten en regels. Het is eigenlijk niet meer dan een religie een fake belevingswereld waar we ons vast aan houden en waar ze je met alle geweld in proberen te houden. Alles daarbuiten is vreemd raar en onwaar. We willen er niets van weten en keren ons er tegen. Het liefst bestrijden we het. Maar er klopt iets niet met het systeem. Het systeem geeft niet de zekerheid op langere termijn dan we dachten toen we er vol in stapten ook omdat er besluiten worden gemaakt die niet stroken met ons sprookjes gedachten van regenbogen en goud aan de horizon. We beginnen te twijfelen en beginnen barsten te zien die er ons leven lang al waren maar niet op waren gevallen. Hoe langer naar de barsten kijken hoe verder die open scheurt hoe meer puin we er van af zien brokkelen. Op een gegeven moment krijg je meer het idee dat we voor de gek worden gehouden en dat dit systeem net als alle religies gebaseerd is op onderdrukking en je niet meer bent dan een object zonder enige vorm van waarde dat zwaar misbruikt wordt voor hun doelstellingen. Maar hoe stap er uit hoe ontsnap de gevangenis dat het systeem heet? Wat weten we eigenlijk nog om uit het systeem stappen en te overleven om voor onszelf iets op te bouwen zonder deel te nemen aan het systeem? En waar naar toe? Want eenmaal eruit geen paspoort geen rijbewijs geen zorg helemaal niets wat jou nog connect met het systeem.
Het leven van een ware Bear Grylls bushcrafting anarchist survival.
Ik haak af op het moment dat 'hè?' valt. ..
Een minister vangt € 371,-. Een staatssecretaris € 308,- kleedgeld per maand.
Mark Rutte en Sigrid Kaag ontvangen € 742,38 kleedgeld per maand.
En dan ga je zo op de foto die je zelf getipt hebt aan de krant...
v.a. min. 24
tpo.nl/2021/08/25/nare-jongens-26/
Al draagt een aap een gouden ring..........
www.youtube.com/watch?v=PucO0w-HU70&a...
Past gewoon niet...
Adriano Celentano- Prisencolinensinainciusol.
Hoe laat kom je..??
Weet ik niet..
Als je maar op tijd bent..!!
Ik sta voor je deur PiK!
@Ruimedenker | 26-08-21 | 02:53:
Moet je bellen..!!
Wacht, wat heb je aan..??
Liedje voor neon. (Geintje) ;-))
www.youtube.com/watch?v=XiQqzM6vsc4
@lezeres | 26-08-21 | 02:56:
Hoera...!!
@lezeres | 26-08-21 | 02:56:
Ha...
Casio...
@lezeres | 26-08-21 | 02:56:
www.youtube.com/watch?v=i9HGwRbMiVYab...
@neonreclame | 26-08-21 | 02:58: Ha lieverd, alles goed? Wat is casio?
@lezeres | 26-08-21 | 03:01:
www.catawiki.com/nl/l/18865157-realis...
Jouw liedje aan mij...
Vraag maar aan Kees ( Geen grap.. )
En verder alles goed lief.. Met jou..??
@neonreclame | 26-08-21 | 02:58: Nog een lekker maf liedje!
Newcleus - Jam On It 1984
www.youtube.com/watch?v=M-0Z_2j1a1U
@neonreclame | 26-08-21 | 03:03:
www.google.com/search?q=casio+drumcom...
Linkje werkt niet echt lekker volgens mij.. Die kleine witte...
@neonreclame | 26-08-21 | 03:03: Alles okay met mij neon. Heb je gemist, natuurlijk. Heb je avonturen op GS nog wel meegekregen ;-) Mooi liedje van jou hierboven dank. Ik zoek een dezer dagen nog wel een hele mooie voor je uit. Mag ik je nog wel een knuffel geven? :-))
@lezeres | 26-08-21 | 03:12:
Tuurlijk..!!
Wel een dikke knuffel..
Niet zo'n slappe 12 stappen ding.. ( Weet jij niks vanaf, ikke wel.. )
Ik wil borsten voelen als ik knuffel jah...!!
@neonreclame | 26-08-21 | 03:05: Ha ha neon, ik vraag het nog wel aan Kees na wat je bedoelt met casio. Hier nog een mooi liedje.
The Sundays - Here's Where The Story Ends (Official Video)
www.youtube.com/watch?v=FHsip5xOenQ
@neonreclame | 26-08-21 | 03:14: Maar natuurlijk neon! Oeps... nu sta ik op je tenen... sorry. Was iets te enthousiast. Geen teen gebroken hoop ik? 12 stappen? Klinkt een beetje als iets uit hulpverlenersland. Of het gevangeniswezen, lol ;-))
@lezeres | 26-08-21 | 03:23:
Niks mocht en niks mocht..
Ga jij maar lekker op m'n tenen staan..
Gaan we zwieren zwaaien..
www.youtube.com/watch?v=wbfEa03eiws&a...
@neonreclame | 26-08-21 | 03:28: Hahaha neon. Jij loopt vast vooruit op het komende carnaval.
@lezeres | 26-08-21 | 03:33:
www.youtube.com/watch?v=G5yhMMOpoHE&a...
Timmy Thomas-Why Can'T We Live Together.
www.youtube.com/watch?v=cFU-FJzPE80&a...
@neonreclame | 26-08-21 | 02:52: Zou haast 'You're my best Friend' voor je aanvragen -;)
@Theodorik1 | 26-08-21 | 03:00:
www.youtube.com/watch?v=cTT1R2WJ6nU&a...
Stay cool...
www.youtube.com/watch?v=W2FVLAoy0XU&a...
1 op 1 uit het vorige topic:
Even buiten dat we iets moeten doen aan overbevolking, wat niet genoemd is: is het wel zo erg dat de temperatuur een graad stijgt en/of de zeespiegel stijgt met een decimeter?
Als er binnenkort een dikke vulkaan klapt of een meteoor neerknalt dan kunnen we die extra graad goed gebruiken in de nieuwe ijstijd.
De aarde regelt het wel, wie denken we dat we zijn? Is het opleiden tot onze maatstaven en het importeren van vreemden niet genoeg? Stelletje betweters!
Zit je dan, achter je MacBook met je pointers
Lekker geil te worden van die baardapen.
Nee Bets, nee!
Taliban is een terreurclubje met extremistische uitgangspunten.
Puur vergif.
Vieze mannen, vrouwenhaters, homohaters, Jodenhaters, oorlogszuchtige baardapen, waarmee geen gesprek, laat staan compromis, mogelijk is.
Middeleeuwse barbaren.
Het Westen voelt zich geroepen om weer de peacekeeperT te spelen en daar moeten ze maar eens mee stoppen.
Als de “gematigde” moslimwereld zo begaan is met hun broeders en zusters, word het tijd dat de rijke olieboeren hen gaan steunen en asiel verlenen.
Europa zit niet te wachten op ongeletterde imbecielen.
Het merendeel van Europa is het zat om op te draaien voor de shit in het Midden-Oosten en Azië.
Snap dat nou ‘s.
Op deze manier werken overheden vreemdelingenhaat en racisme in de hand.
Niets geleerd van het verleden.
De mensen hier zijn niet zozeer racistisch en zijn bereid de mensen te helpen, maar hoeven deze achterlijke moslims niet persé als hun buren.
Dit land is vol, overvol en we kunnen niet hun shit blijven oplossen.
Laat ze het lekker zelf uitzoeken daar.
Precies, als het leger (met westers materieel) zelf niet wil vechten tegen de Tali's dan houdt het op, dan moet je je er ook maar bij neerleggen, dat is dan wat je volk wil, moeten we niet naar hier halen.
Zeik niet, waarom dat stomme excuus vol hebru
Zeik niet steeds over vol, dat is alleen een Hans Janmaat-marker van 35 jaar oud. Ik wil geen Afghanen omdat onze overheid iedere keer weer opgehaalde vluchtelingen in Nederland voor de bus gooit als ze ze niet meer kunnen gebruiken. Bij de Zuid-Molukkers liep dat uit op geweld door de afgedankten tegen hun 'reddersland' en kwamen tegen de vijftien mensen om het leven. Uit schaamte werd Dries van Agt fanboy van de Palestijnse zaak. Het zou hem sieren als hij nu, zo vlak voor zijn dood, zijn excuses maakte voor de standrechtelijke executies bij de treinkaping van 1977. En tegelijkertijd de huidige regering vertelde welk risico die loopt met het inzamelen van getraumatiseerde boze vreemdculturistiërs...
@F. von Zeikhoven | 26-08-21 | 03:20: We zijn vol, ja. Inmiddels fysiek ook wel een beetje qua tekort aan opvang, ook al is dat deels een gebrek aan competentie in plaats van een gebrek aan land. Maar we zijn vooral vol qua anderskokenden. We hebben teveel lui uit andere culturen en dat is al jaren geleden gaan knellen. Vandaag de dag komen we op het punt dat het op bloedvergieten kan uitlopen. Opnieuw niet zuiver een kwestie van aantallen, maar van het feit dat wij gewoon niet weten hoe we met andere culturen om moeten gaan, en hoe we er voor zorgen dat die andersculturigen ook goed met ons om kunnen gaan. De culturere verschillen vormen inmiddels al een dumpster fire, waar de intersectionelen en CRT'ers vrolijk nog wat benzine op spuiten.
Waar het misgaat weet ik niet precies. Maar misschien is het een gebrek aan individualisme. Iets wat ze in de VS wel begrijpen (al begint het daar onder druk van BLM-agitatoren ook te wringen). Individualisme is niet ikke-ikke-ikke, maar een besef van individuele vrijheden en verantwoordelijkheden. Elk rationeel persoon dat het eigen individu viert, beseft dat zulks alleen mogelijk is als je ook andere individuen accepteert, met hun individuele eigenaardigheden. Zoals Jordan Peterson zegt: individualisme is het enige wapen tegen tribalisme; een multiculturele samenleving waar men individualisme hoog in het vaandel voert zal niet falen. Individualisme en tribalisme, komt bekend voor? Het moge duidelijk zijn welke van de twee in Nederland verguisd wordt, en welke wordt aangewakkerd.
Vol? Ja. Zolang we niet met deze problematiek om kunnen gaan zijn we vol.
www.youtube.com/watch?v=XFo332Y5uIA&a...
12 minuten...
Ik gooi hem er gewoon weer in.
Heerlijk nummer.
Vooral die intro riff.
Zo rauw. Of rouw. Of reauw.
Protomartyr - Processed By The Boys
www.youtube.com/watch?v=yBQy_S_k-qg&a...
Waarschijnlijk is dit woke bedoeld maar ik zie dit juist als een protest ertegen.
Tom MacDonald - "Brainwashed".
Zei iemand woke?
*klink*
Kudt de wekker komt steeds dichterbij.
*schenkt nog een chocomelk in*
Die van mij staat gelukkig heel erg ver bij mij vandaan..
Wel goed schudden!
/watch?v=6AwXKJoKJz4
@VBO_B_Niveau | 26-08-21 | 02:31: Ik ga toch maar een poging wagen. *out*
@knutsel_ | 26-08-21 | 02:38: Gelijk heb je! Welterusten!
Voor Jan, Leiden
Alweer bijna een week verder Jan.
Ik hoop dat je toch enig herstel hebt mogen meemaken.
Ook dat de geneesheren de goede alternatieven voor de medicatie vinden.
Beterschap jonguhhhh
Enrique Iglesias & Nicole Scherzinger - Heartbeat
youtu.be/Q8l57H9MauA
Vandaag reaguurde hij in een ander topic. Ging al een stukje beter met hem.
@K1100 | 26-08-21 | 02:30:
Ah, dank je voor de info.
Die tegel heb ik gemist.
Welk topic was 't?
@Milton_Styx | 26-08-21 | 02:36:
Sorry, weet ik niet meer. Hij vertelde dat hij een paar duizend stappen per dag doet en iets over medicijnen dacht ik. Hij klonk in ieder geval niet wanhopig. En dat is al een stap in de goede richting denk ik.
@K1100 | 26-08-21 | 02:30:
Waauw. Dat is het mooiste bericht om mee wakker te worden. Goed man.
@K1100 | 26-08-21 | 02:45:
Dat hij mentaal er beter voor zou staan vind ik wel het mooiste om te lezen uit je bericht.
Dat is een hele omslag.
Mooi man, mooi Jan, Leiden.
@Milton_Styx | 26-08-21 | 08:36:
Biden topic
www.geenstijl.nl/5160737/biden-buigt-...
Rond 17:17
Auw! Godver! Waar was dat nou weer goed voor? Zie je dan niet.. Zie je dan.. Zie je dat?
UFO!
*wegrennen doet*
UFO-UFO 1
https://m.youtube.com/watch?v=EeoJQXvuWHA
Oeps. Ik heb het hele potje er in geknikkerd. Pokon. Ja. Onkruid heeft dat gewoon nodig. Anders gewoon, au, weet je?
Country Joe McDonald
m.youtube.com/watch?v=nXspsfoPX50
And it's 1, 2, 3, what are we fighting for?
Don't ask me, I don't give a damn,
next stop is Vietnam.
And it's 5, 6, 7, open up the pearly gates,
well there ain't no time to wonder why.
Whoopee! we're all gonna die.
La Habanera, Yello. Gekke Zwitsers.
https://m.youtube.com/watch?v=CEwFLle1FWA
Nog bedankt voor je WDR link naar RockPalast, mooi!
@Theodorik1 | 26-08-21 | 02:28:
Ja ik dacht, meld het maar even. Is bijna iedere week. Gewoon in de gaten houden.
@K1100 | 26-08-21 | 02:35: Ook kanaal 72 Ziggo op de vrijdagavond in de gaten houden, Arte.
@Theodorik1 | 26-08-21 | 02:50:
Arte kijk ik regelmatig maar vaak snachts. Dagen houd ik niet zo bij. Wat is er te zien dan?
@K1100 | 26-08-21 | 02:53: op de vrijdagavonden hebben ze vaak goeie concerten, ligt aan je smaak uiteraard.
@Theodorik1 | 26-08-21 | 03:03:
Ah, bedankt. RockPalst is ook niet altijd mijn smaak maar af en toe pareltjes.
Kaiser Chiefs-Ruby.
C'mon neon -;) Play that funky music..... boy
Play that funky music till you die.
www.youtube.com/watch?v=qObzgUfCl28&a...
@neonreclame | 26-08-21 | 02:19:
Dank.
Voor de liefhebbers van het snellere gitaarwerk:
www.youtube.com/watch?v=1bO_AuaW-Ok
( Gize - Samurai Metal )
Ben er nog niet achter of ze er de draak mee spelen of dat het serieus bedoeld is maar met het vingerwerk is helemaal niks mis.
That's what she said. :)
David Valdes - Speed Metal Cop
Ik denk in ieder geval wél dat ze serieus spelen. Ik weet zeker dat jij deze ook wel kunt waarderen!
@knutsel_ | 26-08-21 | 02:16: Handige jongen hoor! Trots!
@VBO_B_Niveau | 26-08-21 | 02:20:
Ik ga er naar luisteren, dank.
@knutsel_ | 26-08-21 | 02:16:
Daarom schreef ik het ook zo op ;)
@VBO_B_Niveau | 26-08-21 | 02:20:
Mooi gitaargeluid, lekker ruimtelijk. Genieten inderdaad, Dank!
@Graaisnaaiert | 26-08-21 | 02:30: Mooi zo. Graag gedaan!
Ben nog aan het bedenken waarom je je paspoort op een ambassade zou achterlaten. Kom er nog niet echt bij. Kleinigheidje, weet ik.
Ondertussen in Nederland, enorme schietpartijen, dagelijks steekpartijen, tonnen aan drugs al dan niet onderschept, geen huizen voor de mensen, burkas links en rechts. Is dit het nieuwe normaal?
Is al twintig jaar aan de gang, nieuw zou ik het niet willen noemen.
Nee, zover waren we nog niet. Het nieuwe leiderschap laat helaas nog even op zich wachten.
*bibberen en beven doet*
Don't panic mr. Rumbold. Gewoon je eigen ding doen en lekker chillen in het stamcafe. Goeie bubble hoor.
@Theodorik1 | 26-08-21 | 02:13:
www.youtube.com/watch?v=yWeuUwpEQfs&a...
@neonreclame | 26-08-21 | 02:16: Are you being served?
@Theodorik1 | 26-08-21 | 02:22:
Er kan altijd een beetje bij...
Lekker ouwehoeren over hoe het was.
Je weet wel, vroeger met de jongens.
Wat waren we lijp.
Ik zou het zo weer overdoen.
The Boys Are Back In Town
Thin Lizzy
youtu.be/SGZqDzb__bw
Goeie......,
Waar gebeurd verhaaltje, vanmiddag.
Ik woon aan een parkje, waterpartij, speeltuintje met kabebaantje en schommels enz. Komen er twee jongetjes aanlopen, één een jaar of zes en de ander acht of negen. Kijgen ruzie en de oudste gooit de ander op de grond. Dat was het dan denk je. Nee, wat er gebeurt. Die oudste begint op die kleine in te schoppen van alle kanten. Opeens rende hij weg want moeders kwam eraan gewaggeld. Kinderwagen en zwanger met de traditionele bruine vodden inclusief hooddoek tot over de schouders. Trok de kleine overeind en keurde hem verder geen blik waardig. Liepen verder en even later kwam broertje aangerend alsof er niets gebeurd was en gezamenlijk liepen ze verder. Mevr. K. zei toen tegen mij: nou, het zit er al vroeg in.
Ik weet er even geen muziekje bij :-(
www.youtube.com/watch?v=RvCIv-1Oiow&a...
Past er maar een bij...
Manic Street Preachers misschien?
If you tolerate this, then....
Mooi spul binnengelaten.
@Theodorik1 | 26-08-21 | 01:58:
www.youtube.com/watch?v=cX8szNPgrEs&a...
Wat mevrouw K. zegt. Het zit erin en ze doen niet eens een poging om het eruit te halen.
@MickeyGouda | 26-08-21 | 02:02:
Te gek voor woorden, die moeder, geen énkele reactie. Als ik er bij was geweest had ik het gozertje beetgepakt en een duwtje richting vijver gegeven. Het is niet diep genoeg om te verzuipen jammer genoeg. Ik kan hier zo kwaad om worden!
www.youtube.com/watch?v=gT6_iY0QUk0&a...
Als ze hier naar luisteren gaan ze naar de Albert Verlinde Musical Acedemie..!! ( Afgekort: Rot op met die rommel..)
De broer van mij jeugdvriend speelde in zo;n musical.. Dus ik mee..
Klappen, klappen, klappen, en een staande ovatie,,,
Ach als er één kapot gaat maken ze toch een nieuwe. Tellen kunnen zij niet.
www.youtube.com/watch?v=FiUNDeuBbi8&a...
Ik moet het aankondigen....
Ik doe denkbeeldig een linkje plaatsen. Dan mag jij dat gouden microfoontje pakken en hem aankondigen. Wacht, ik zet even de schuif open. Op dertig of zo. Dan weet de hele buurt meteen dat het feest nu echt kan beginnen! Ik heb alvast zevenhonderd pizza's besteld, maar ik weet niet zeker of ik het goede adres heb ingevuld? Nou ja.. Gewoon gaan!
@VBO_B_Niveau | 26-08-21 | 02:00:
www.youtube.com/watch?v=aCpT8tY_bQU&a...
@neonreclame | 26-08-21 | 02:03: Rainbow Timers - Ladies And Gentlemen Are You Ready Sound Effect
Hell yeah!!
@VBO_B_Niveau | 26-08-21 | 02:06:
www.youtube.com/watch?v=jONeO8x3Tw4&a...
Kiekeboe…!!
Soms heb je zo’n avond dat je alles vergeet.
Een avondje tennis.
Lekker ballen, potje winnen, met twee vingers in je neus.
Daarna lekker bier zuipen en slap lullen.
Even weg van de werkelijkheid.
M’n avond laat ik niet verneuqen door Analfabetistan of formatiegelul.
Die onzin blijft toch wel komen, dat zal nooit veranderen.
Nog een Grimbergen en een peukie en uiteraard een lekker muziekie.
Change
The Glow of Love
youtu.be/eMrDJLPlq20
Allemaal de rambam!
Proost.
*klink*
Cheerio!
Hop, King Crimson:https://youtu.be/WhudDa3JAyc
youtu.be/WhudDa3JAyc
Da's een goeie keus meneer Jansen.
Robert Fripp speelt op veel platen die ik heb liggen, maar grappig genoeg heeft hij zelf maar één soloplaat gemaakt (Exposure).
@UnderTheDevil | 26-08-21 | 02:00: Nee wel een stuk of vier studioalbums een een zooi live.
en.wikipedia.org/wiki/Robert_Fripp_di...
@knutsel_ | 26-08-21 | 02:01: Klopt. maar die andere albums zijn vage experimentele zweverige meuk. Heeft niks met muziek te maken, tenzij je knetterstoned bent.
@UnderTheDevil | 26-08-21 | 02:18: Nou daar zal ik het dan maar mee eens zijn.
Naaktslakken terreur moet stoppen nu! Peuk roken buiten, kom je binnen zijn je sokken nog plakkeriger dan toen je 16 was.
Het zijn absurde miljoenmiljard aantallen dit jaar. Al vind ik die beesten eigenlijk ook wel weer tof.
@Lorejas | 26-08-21 | 01:47: Ik kom ze nooit tegen op mijn zolderkamer.
Er zat er eentje binnen in de bijkeuken. Vrouwlief roept: Eww, één van de katten heeft weer overgegeven. Maar nee dus. Squish
Hoeveel zal ik er nemen.. Weet ik veel 6..??
Is dat genoeg..?? Ja toch.. Op tijd naar bed..
Ok, zes...
Ritalin?
Neem er vijf.
Kun je er later altijd nog 2 extra innemen,
jezelf matigend noemen,
omdat je er op 't laatste moment toch nog 1 teruglegt
Goed bezig!
@Lorejas | 26-08-21 | 01:41:
Ben je gek.. Ga je alleen maar rare dingen van doen..
Ben je gek.. Is alleen voor als je het nodig hebt..
Ben je gek.. Alleen voor feestjes enzo..
Ben je gek...
Ik zou er gewoon drie doen. Magisch getal. Weet ik veel. Dat zegt Hans Klok. Vijf is mijn geluksgetal, dus dat zou ik niet doen. Welterusten!
@VBO_B_Niveau | 26-08-21 | 01:46:
Magic number..
Brian Don;t..!!
www.youtube.com/watch?v=np0YIaHv6LQ&a...
Neem met maten.
3 dan heb je nog 3
Potverdikke, Neon, jij kan wel veel broodjes kroket op!
@Deksmaat | 26-08-21 | 01:48:
Als 't over nemen met maten gaat,
denk ik liever aan bier en/of haring.
Zelf ben je maar 1 maat, maar dat kunnen nog best veel noten zijn.
Daar moet op gezongen worden.
youtu.be/6Xe7mRV0S-0
@Milton_Styx | 26-08-21 | 01:55:
Bier her, Bier her,
oder Ich fall um.
Bier her, Bier her,
oder Ich fall um.
Und wir versaufen unser Oma ihr klein Häuschen,
ihr klein Häuschen,
ihr klein Häuschen.
Und wir versaufen unser Oma ihr klein Häuschen
und die erste und die zweite Hypothek.
@Deksmaat | 26-08-21 | 02:02:
Lol.
Zoveel zuipen echter, 1e & 2e hypotheek van oma eraan, doe je eenmaal, voor een eeuwigdurend delirium.
Yes - Gates of Delirium
youtu.be/PyYAqDQr5PY
Redbone-The Witch Queen Of New Orleans.
youtu.be/Oxibgkb3RFY
Dit intro is niet geschikt voor @Roos voor het slapengaan.
@Milton_Styx | 26-08-21 | 01:41: Hehe, dan wordt het tijd voor lucide dromen.
@Theodorik1 | 26-08-21 | 01:46:
Ze zal er vast dwars doorheen kijken.
www.youtube.com/watch?v=q-KE9lvU810&a...
Vwwett jue wvaat..
Dittzz echhttt zee besstee inttro ooit...!!
Lekkuh!
DJ Besho (?)
Een beetje Afgaanse cultuur snuiven ...
Wen d'r maar alvast aan.
www.youtube.com/watch?v=UKHpLdRvmTI
Hoe zit het nu eigenlijk met de formatie? Wordt het de Quingo vijf is beter dan vier is beter dan drie formatie, de Mango mobility vier is beter dan drie formatie of gewoon de Excell Galaxy 2 drie wielen is genoeg coalitie?
Ik denk zo'n circus eenwielertje waar je continu mee op je waffel gaat.
Ik ben even wat kraaienpoten over de weg aan het strooien hoor!
Rag'n'Bone Man - Human (Official Video)
Jawel..
m.youtube.com/watch?v=L3wKzyIN1yk
Don't put your blame on me.
@Deksmaat | 26-08-21 | 01:45: It's beer o'clock so no worries Sheila. Cheers!
Wanneer de man de aandacht steelt met dansen.
m.youtube.com/watch?v=-EclhUMMobg
So cool!
Ja mooi..!!
Ik ben net een hark. Ik kan helemaal niet dansen. Het valt best op hoor!
Op voedingswaren staan altijd wel E-nummers met smaakversterkers.
Maar volgens mij zitten in de blikjes bier die ik drink ook dorstversterkers.
Daar hoor je niemand ooit over. Maar morgen om 09:00 gaat wel de wekker.
www.quest.nl/mens/gezondheid/a2565320...
graag gedaan
youtu.be/9pTNFSNIZkk
Ja dat bier. Ik kan vol zitten van cola. Maar bier loopt op een of andere manier altijd wel door. Mijn wekker om 08:00 uur. Ik ga mijn nest in.
Gewoon uitzetten die wekker. Probleem opgelost. Sowieso een raar iets om voortijdig op te staan, welke gek heeft dat bedacht??
State dept orders all Amercicans in afghanistan to leave airport immediately.
Kan dit overigens nog nergens terugvinden maar dat was net de kop op FOX-news op tv.
Blijkbaar is de soep nog niet zo heet..
@Wattman | 26-08-21 | 01:34:
Security Alert - Embassy Kabul: U.S. citizens who are at the Abbey Gate, East Gate, or North Gate at Kabul airport should leave immediately because of security threats outside the gates.
@Wattman | 26-08-21 | 01:44:
Jetzt geht's los vetdammt nochmal.
@Milton_Styx | 26-08-21 | 01:48:
ISIS Branch Poses Biggest Immediate Terror Threat to Evacuation in Kabul
An Islamic State affiliate that is a sworn enemy of both the Taliban and the United States threatens a large-scale attack against the mission at the airport.
@Wattman | 26-08-21 | 01:50:
Kon je op wachten bij een paniekscenario.
Gaat de boeken in als de grootste logistieke en strategische blunder in all history of warfare.
- Adviseurs niet serieus nemen
- Geen communicatie bondgenoten
- Militairen eerst eruit, oeps, toch burgers maar
- Tijd tekort komen
- Hightech equipment achterlaten in handen vijand.
Doe je zoiets als winkelbediende (respect), vlieg je eruit, met een grote schop onder je hol.
@Milton_Styx | 26-08-21 | 02:02:
Als dit een bloedbad wordt is het einde Biden. Met een enorme schop onder zijn kont vliegt hij eruit.
@Wattman | 26-08-21 | 02:06:
Mag de vieze meteen mee, wordt nog dystopischer.
God, wat gaan we daar een portie nat zeg. Het lachertje van de wereld zijn wij ondertussen, en allemaal dankzij de complete vertrutting, rationaliseren van het debiele en vergoeilijken van het kwade.
En stel dat er grote biem komt, wat dan? Tien tegen 1 dat er NL-paspoorthouders tussen de doden zitten, al dan niet controleerbaar. Kunnen we de poeplap weer trekken en als boetedoening nog eens 100.00 extra zielepoten uit de Islamitische wereld overnemen. Waanzin.
@Graaisnaaiert | 26-08-21 | 02:22:
Zo stupide als het is, zou je meteen het aluhoedje opzetten en denken, - hij doet het met opzet -
"Ik las de Playboy vooral voor de interviews" soort van plaatje dit.
youtu.be/iwyL5BzC1Lg
Lifehack: youtu.be/iwyL5BzC1Lg?t=171
Geen dank, liever een biertje.
"Penthouse trouwens ook" soort van plaatje.
youtu.be/i3enBgAZx98
Kings Of Leon-Sex On Fire.
Lawineboys ft. Dj Jerome - Sex On Fire (2030)
▶ www.youtube.com/watch?v=hBjirDbInmQ
@keestelpro | 26-08-21 | 01:20:
Ik moest lachen. De plaat die je wist dat zou komen.
Een tandarts in Nijmegen heet Auw.
Hier in Helmond heet hij Oei. #nokidding
@keestelpro | 26-08-21 | 01:18: weet je wie ook Oei heet?
Van Oef na een borrel op? Van Oeiffelen?
@Sinterbikske | 26-08-21 | 01:30: Dat ene ei wanneer hij dronken is?
@Sinterbikske | 26-08-21 | 01:30: Ik ken een specialist van het ziekenhuis die zo heet?
Foy Vance - Make It Rain.
Ik zeg nog steeds he-le-maal niks. Gewoon, au, weet je?
*flesje JD doorschuiven doet*
www.youtube.com/watch?v=hD5hIqeKNVE&a...
* Ik zeg niet dat je de rest vergeet.. Echt niet.. Hou er gewoon rekening mee weet je..?? *
@neonreclame | 26-08-21 | 01:13: *wazig om zich heen kijkt en suf glimlacht*
vraag : hoeveel kost dit allemaal. ?
Bette Dam, stop met blowen!
www.youtube.com/watch?v=klFYqbuHj5g&a...
www.youtube.com/watch?v=Q-22LPgdXhw&a...
Volgens mij gaat allebei over verven...
Die klimmuur. Hahaha lol. Push the tush, push the tush!
Denk je nou dat Rutte die weet te vinden?
Die gozer was ook nog eens gepikeerd...
@neonreclame | 26-08-21 | 01:03:
Zoiets kan toch alleen maar binnen het netwerk van cultuurondermijnend extreemlinks aanbesteedt worden?
2 ton uitdelen om in 2 jaar wat zand en stenen op een plankje te plakken.
Subsidieslurpsorbetje erbij en je bent opeens landelijk beroemd.
Ik stel voor een guurders House of Art op te richten en inclusiviteit op te eisen bij gunning van de volgende aanbesteding.
Roze schijnt nogal in de voorkeur te liggen bij de progressieve polletiek.
Zien we tenminste nog wat return on investment op de afperslastingen van bv. energie en ozb.
@Milton_Styx | 26-08-21 | 01:13:
Ik ben zeer bereid om een van mijn zinloze, maar aperte, doch uitdagende, tegen de rand aan, kriebelende , wellicht interesse wekkend schaduw kant van een gammelle reaguurder te laten zien..
Kunnen ze zo tegen de muur plakken...!!
Ben bang dat Bart en zijn kornuiten daar zicht op hebben.. Wacht Ik heb een dejavu .. Alweer..?? Ja..!! Ze zitten achter mij aan Verrrdomme!!
@neonreclame | 26-08-21 | 01:22:
Blijf voor je schaduw uitlopen Neon.
Als ze die eenmaal te pakken hebben, ben je gezien.
Van de persoon langs mij op een stoel moet ik zeggen dat Greet fantastisch is.
We Are The World
youtu.be/WbachP6QhGk
Zit je onder de plak?
@keestelpro | 26-08-21 | 00:59:
Kees,
Zo maar ff tussendoor.
Voor zover ik weet ben jij de enige hier die gewoon met je echte naam reaguurd.
Bij deze, mijn naam is Michel. Achternaam durf ik nog ff niet.
Laterzz ff jinsan afkijken.
@TheOne48 | 26-08-21 | 01:07: Aangenaam, ik heet ook Michel.
@TheOne48 | 26-08-21 | 01:07: Hallo Michel en Michel. Ariën.
*klink*
@TheOne48 | 26-08-21 | 01:07:
Aangenaam Michel. Ik heet Kees. Je hebt niks te vrezen. Als je een oprechte ziel hebt mag je nooit wegduiken. Ik hou van alle mensen. Ik haat systemen. Ik kijk recht door mondkapjes en hoofddoekjes heen.
Maar ik heb dan ook een rijke fantasie. En zoals het spreekwoord zegt is dat een 'joy forever'. XD
@knutsel_ | 26-08-21 | 01:09:
Aangenaam, mijn voornaam begint ook met een M. Milton klinkt mij heel voornaam.
Verder wil ik ondanks gewaardeerde, getoonde openheid niet gaan. Excuus.
@knutsel_ | 26-08-21 | 01:09: Aangenaam, ik heet Jansen
@Dr. Blechtrummel | 26-08-21 | 01:18: LOL
@Dr. Blechtrummel | 26-08-21 | 01:18:
U danst en slaat de trom?
Parents Press To Vaccinate Young Children Now, Pediatricians Say Wait
www.wbur.org/news/2021/08/24/kids-cov...
"Full approval for Pfizer’s coronavirus vaccine means it’s available for what’s known as “off-label” use. That has caught the attention of some parents who have children aged 11 and younger. They’re asking clinicians to give their kids the jab even though the vaccines are not yet authorized for that age group."
*diepe zucht*
Zo raar...
Deze jongens hadden in de jaren 80
goud in handen , en toch weer niet...
www.youtube.com/watch?v=xbFRLqE2fWc
Die Norte moet gaan vloggen met z'n 400 keer "ik.. ik... ik ". Dat er uberhaupt tijd is om te luisteren naar een kulverhaal van zo'n narcist als er nog maar een paar dagen te gaan zijn voordat de Taliban de zooi dichtgooien.
Dit is in principe triest.
Tenzij je het grappig vind.
image.gscdn.nl/image/0a656c9fb0_prole...
Maar dat is het niet.
Tenzij je het daar niet mee eens bent.
Feit is dat de 2e kamer behangen is met tarrels van Klaus Schwab en wij de rekening betalen.
Belachelijk veel geld voor iets absurd lelijks.
@Lorejas | 26-08-21 | 00:56:
Ja dat was wel (een van) de boosmaker(s) du jour.
Maar morgen weer een dag. *alvast kalmeringstabletten in neemt*
Aan mij is het in ieder geval niet besteed!
Why don't you explain it to me like I'm an 8 year old?
m.youtube.com/watch?v=dWfrMMNeK2k
Michael: Why don't you explain this to me like I'm five.
Oscar: Your mommy and daddy give you ten dollars to open up a lemonade stand. So you go out and you buy cups and you buy lemons and you buy sugar. And now you find out that it only costs you nine dollars.
Michael: Ho-oh!
Oscar: So you have an extra dollar.
Michael: Yeah.
Oscar: So you can give that dollar back to mommy and daddy, but guess what? Next summer...
Michael: I'll be six.
Jaja, Rutte komt een Engelsman tegen.
Engelsman: 'Nice weather isn't it?'
Rutte: 'Sure is'.
Engelsman: 'Spring is in the air!'
Rutte:'Why should i?'
Amy Shark - Love Songs Ain't for Us ft. Keith Urban (Official Video)
Soms hè? Héél soms!
*klink*
SNAP! - Colour Of Love
www.youtube.com/watch?v=IG23RPETXsg
De ongein klotst met klonten tegen de muur op. Ga straks een betere verzinnen.
"Ik heb zelf geen smartphone" zegt ze. Nou dan houdt het bij mij snel op hoor. Doei. Next.
Ik zou willen dat die miep van mij geen smartphone had. Whatsapp lijkt soms wel een dagtaak.
Who the fuck is Bette Dam? Ik ben na de twintigste uhhh binnen 7 seconden afgehaakt. Jezus mens, leer uhhh eens uhhh praten.
Ik heb geen flauw idee. Geef me de peper even?
@VBO_B_Niveau | 26-08-21 | 00:44: Ze is een lilliputter. Daarom komt ze niet bij alle knopjes van de lift. 's Ochtends kan ze naar de begane grond omdat dat knopje onderaan zit. Maar als ze thuis komt, kan ze maar tot de vierde etage, omdat ze de hogere knopjes niet kan indrukken.
Zegt dit genoeg om je interesse te laten verdwijnen?
Dam publiceerde in 2019 het boek Op zoek naar de vijand. Daarin doet zij verslag van haar onderzoek naar Taliban-leider Mohammed Omar. Dam zette Omar een stuk gematigder neer dan hij bekend stond. Zo was hij voorstander van de invoering van de sharia, maar moest niets hebben van wraakneming en het doden van tegenstanders die geen verzet pleegden.
@Lukiluuk: je verkeerde post hier maakt de vraag/ uitleg wie Bette is hilarisch leuk.
Een vrouw woont in een flatgebouw op de zevende etage. Elke morgen ging ze naar haar werk en nam de lift naar de begane grond. Maar telkens als ze thuis kwam, pakte ze de lift naar de vierde etage en liep de rest met de trap. Waarom zou ze dat doen?
Dealer woont op de vijfde etage. Dus anoniem op de vierde er uit. Trap naar vijfde. Weed halen. Trap naar de zesde de weed brokkelen en tip maken. Op de trap naar de zevende vloeitje scheuren en de boel dichtlikken. Voordeur open, jas ophangen en in de fik ermee.
@Lorejas | 26-08-21 | 00:44: haha
Adam Calhoun - How Kids Used To Play.
Herkenbaar?
m.youtube.com/watch?v=5cL8Us4vPt4
www.youtube.com/watch?v=vz50W0hM0XE&a...
Kan ook wel domme dingen gaan zeggen maar dat gaan we niet doen..
Liedje.. ( Ik hoop die ene.. )
Iemand anders al de docu over Bob Ross gezien op Netflix? Over deprimerend gesproken.
"Mijn Lijst "
Hij was toch altijd vrolijk..??
@neonreclame | 26-08-21 | 00:34: Hij wel, of in ieder geval zolang mogelijk. Maar degenen die zijn nalatenschap hebben ingepikt... de ondertitel is dan ook "happy accidents betrayal & greed"...
Alsof er verlangen zou bestaan om de hedendaagse ombouw naar 1984 met een cultural appropriation harstyle te larderen, uitgerekend op een apparaat nb.,waarbij je wel de keuze hebt de pauzestand te kiezen.
Je overvraagt me @knutsel.
@Milton_Styx | 26-08-21 | 00:38: Wat kan ik zeggen, ik ben fan sinds ie begin jaren negentig op de NL tullefiesie verscheen.
@knutsel_ | 26-08-21 | 00:41:
Heb 't natuurlijk ook gezien, zijn schilxerdemo' s. Heerlijk rustgevend en hij laat 't er verdomd simpel uitzien. Entertaining en rustgevend. Dat natuurlijk totdat je overmoedig gaat denken "dat kan ik dus ook wel". Snel genezen. Maar zeker vermakelijk.
@Milton_Styx | 26-08-21 | 00:45:
www.youtube.com/watch?v=cvn6eYJh-0c&a...
Paint by numbers
Kutte van Bob Ross is dat je hele huis vol hangt op een gegeven moment met schilderijtjes van bergen en wolken.
@neonreclame | 26-08-21 | 00:47:
Schijnt een goede therapie bij geestelijke aftakeling te zijn.
Morgen kleurplaatjes op zolder zoeken gaat...
Wel een HB (heel blij) kleurpotlood nemen natuurlijk.
@Lorejas | 26-08-21 | 00:53:
Dan is 't toch net alsof je een wintervakantie uitzicht hebt?
Ideaal voor een kereaunawinter.
Artikel van april 2019:
USDA Terminates Deadly Cat Experiments, Plans To Adopt Out Remaining
Animals
www.wbur.org/npr/709273861/usda-termi...
"Since 1982 the USDA's Agricultural Research Services division had been conducting experiments that involved infecting cats with toxoplasmosis — a disease usually caused by eating undercooked contaminated meat — in order to study the foodborne illness. Once the cats were infected and the parasite harvested, the felines were put down.
In a statement announcing the decision, the agency said "toxoplasmosis research has been redirected and the use of cats as part of any research protocol in any ARS laboratory has been discontinued and will not be reinstated."
The Doors - "People Are Strange" 1967 HD (Official Video)
www.youtube.com/watch?v=sezc05A4s2g
Muziek om te genezen terwijl je slaapt en gelukkig wakker wordt | kalmeer de geest
Ja, dit is een link. Sorry. Ik kan er ook niets aan doen. Maar wat ik dus wou zeggen is dat ik hier onwijs zenuwachtig en opgefokt van word!
*drie sigaretten in z'n mond steken doet*
Ik heb zo'n windturbine in m'n kamer, white noise all night. Al vind ik de pitch een beetje te hoog, iets lager zal het een kalmerende werking hebben gehad. Soms gebruik ik dan Spotify en doorzoek ik geluiden om mee te slapen.
@VoltaireJohn | 26-08-21 | 00:18: Ik heb een nieuwe buurvrouw. Ze heeft twee dochtertjes die zelfs midden in de nacht nog lopen te jengelen en te krijsen. Ik ben inmiddels bereid om haar een aanzoek te doen. Laat het ophouden!
Celph Titled & Buckwild (of D.I.T.C.) - Step Correctly
Met een beetje succes kun je alles afmaken, dus vandaar dat ik je voor de borst stoot met een kaskraker. Het is echt te makkelijk om zó te choqueren, met je vingers in een stopcontact kun jij het óók leren!
*mond spoelen doet*
www.youtube.com/watch?v=6AcGLmdQ8Oo
Net op het nieuws te weinig opvangplekken Gemeenten moeten meer doen om asielzoekers huisvesting te geven.
En mensen die al jaren op de wachtlijst staan dan?
Gemeenten doen meer voor niet-Nederlanders dan Nederlanders. Ooit zei een reaguurder en ik parafraseer: "tweederangsburger in eigen land".
@Papa Jones | 26-08-21 | 00:09:
Die vraag stel jij vaak, en terecht..
Vraag is, wat nu..?? Gotta think ahead..!!
Zouden nog 11.000 statushouders de boel verstoppen. Vorig jaar bericht over 27.000. Het houdt echt niet meer op. Zaten die 11.000 al deels in die 27.000 of whatever ook: het is niet meer te volgen. Binnen en whap woning.
@Lorejas | 26-08-21 | 00:22:
www.youtube.com/watch?v=KlmSqyMT0FQ&a...
Liedje erbij..??
@Papa Jones | 26-08-21 | 00:09: Die zien in sommige gevallen hun leven aan zich voorbij gaan. Het zal je verbazen wat er van je leven overblijft als je niet op tijd een eigen plekje kunt vinden. Voor je het weet ben je sociaal geïsoleerd en te oud voor het uitzendbureau. Vette pech.
Ja. Fleur me maar op.
@Lorejas | 26-08-21 | 00:26:
Komt wel weer goed...
History repeats toch..??
@VBO_B_Niveau | 26-08-21 | 00:26: Ja echt. En dan ben je eindelijk gesetteld, ga je samenwonen, geef je dus één huis terug aan de woningbouw, koop je uiteindelijk samen een huis dus ook het andere huis terug naar de woningbouw, en dan blijkt na jaren dat je toch weer beter apart kunt wonen en begint het hele circus van de wachtlijst weer opnieuw.
Dus tip... zodra je een koophuis hebt, schrijf je direct opnieuw in voor een huurwoning, je weet nooit hoe het loopt.
Ik begrijp gewoon af en toe de wereld niet meer. Mag ik terug naar de jaren 90? Beetje housen, af en toe eens wat studeren. Maar goed, morgen weer een dag! Kijken wat die nou weer voor idioterie gaat brengen. Sin an.
@Lorejas | 26-08-21 | 00:36:
Weet je wat ik soms doe..??
Dan denk ik gewoon, "Morgen sta ik op..!!"
Het is inderdaad een amateuristische zooi. Wel is opmerkelijk dat men via stille kunstgrepen poogt de import aan banden te leggen. De overheid lijkt geen klare wijn te durven schenken en gewoon eens schoon schip te maken. Destijds voor men wel naar het zuiden en schoot steden plat op zeeroversnesten uit te roken. Dat kan nu op een iets andere manier ook. Veiligelanders kunnen gewoon terug. Het vliegtuig in, landen, deur open en veel plezier. Of terug naar riffijnië, of gewoon ergens in Afrika. Zoek het uit, maar niet hier.
Syriers zie ik ook niet meer terug gaan. Asiel betekent volgens mij gewoon blijven. Afgewezen of niet. Welkom allemaal.
Vakantiegangers achteraan aansluiten.
het zijn rare tijden, en als al die malloten hierheen komen gaan het ook gevaarlijke tijden worden. Het ergste is dat we er niks tegen kunnen doen, De politiek maakt er een zootje van en de volgende verkiezingen zullen voorlopig wel niet komen.
The Script - Crazy World (Live from Dublin) ft. Christy Dignam
www.youtube.com/watch?v=DVNT10TSXd8
Elvis - Never Say Yes
Wijze man, die Presley.
www.youtube.com/watch?v=EpntrYQNPIc&a...
Ik heb iets gedaan met de computer om de PayWall te omzeilen, maar ik heb iets verkeerd gedaan...
Nu doet de computer anders dan normaal..
Dan weet je dat....
@neonreclame | 26-08-21 | 00:09: Gewoon op enter drukken. Werkt altijd.
Na het ontluisterende kwebbelkransje van vandaag te hebben aangehoord kan ik nog maar een ding concluderen:
Linksmensen zijn knotskneiterknettergek en levensgevaarlijk. Uiteraard niet voor zichzelf maar voor ons allemaal.
Het gaat goed zolang als het goed gaat!
Nja, maar toch zou ik Bette Dam doen, zolang ze maar niet teveel zegt. Geen idee waar ik haar accent moet plaatsen, Fries, Gronings, Engels en wat plat Amsterdams?
@photto | 26-08-21 | 00:10: Ik moet het heel zachtjes tikken, maar: Pssst... Ik ben bang dat ik u geen ongelijk kan geven...
@photto | 26-08-21 | 00:10:
Dat brilletje staat wel heel ondeugend op haar neusje maar met die mevrouw op de bank kun je niet rustig het journaal bekijken zonder duiding, uitleg en verbeteringen naar je hoofd te krijgen. Dodelijk vermoeiend.
@Cheffff | 26-08-21 | 00:03:
Sja. Ik ben bang dat het goed gaan zo ongeveer aan z'n einde is gekomen.
schoolvakanties weer voorbij, nakende herfst, opkomende nieuwe corona golf voorspelt, merendeel van de bevolking gevaccineerd met nanochips, Huawei spionage 5g geinstalleerd, Nederland een paar eitjesbakkers en fixers erbij, demissionair kabinet, tieners al aan de klimaatptss, Kaag toont het nieuwe leiderschap . het zijn onzekere tijden maar belastingverhoging, de fusie Groenlinks PvdA, uitvoering van het klimaatplan van 1000 miljard en een europees leger van 50.000 huurlingen zullen licht brengen in deze donkere tijden
Wij hebben jarenlang die Afghanen getraind, nu komen ze onze kant op om die 50.000 huurlingen te trainen. Oooh wacht
Potverdikkie .. zag net deze voorbijkomen op de staatsomroep
youtu.be/pDq9Gc2ALZc
Haha..!!
Zal ik het doen..??
hier een liedje over Kaag. 99 problems
www.youtube.com/watch?v=kBnJnXq4YQ8
Een 48-jarige Nijmegenaar heeft een hekel aan duiven. En niet zo’n beetje ook. Op 23 juni dit jaar pakt hij in Nijmegen een duif en trekt vervolgens de kop van het dier, waardoor dat in twee delen op de grond valt. Het deel zonder kop spartelt nog even na, zo ziet een getuige van het staaltje dierenmishandeling. De politie was er snel en nam de man mee voor verhoor.
Hij bekende zijn gruwelijke daad onmiddellijk en had daar ook, in zijn ogen, goede redenen voor. ,,Ik heb gewoon een enorme hekel aan duiven. Die duiven schijten alle monumenten onder en ook maken ze heel veel lawaai. Het is gewoon een plaag”, zei hij tegen de politie. Ook vond de man dat hij de duif op een ‘goede’ manier had onthoofd.
Jeetje, dit verhaal draagt niet bij aan een ontspannen nachtrust hoor.
Ik droom veel en eng, dus vrees dat de duif een rol gaat spelen
@Roos | 25-08-21 | 23:53:
Ik zie dan nu toch Ozzy Osbourne voor me.......
Wat een toeval: ik heb een schijthekel aan 48-jarige Nijmegenaren.
@MickeyGouda | 25-08-21 | 23:58: haha geweldig!
Nieuwe Nederlanders vangen hier de duiven en maken d'r soep van. Ze gaan ergens zitten; gooien wat voer neer, duiven komen, gooien een jas over de duif/duiven, draaien de nek om, en hup in een tas. Niemand die erover klaagt.
Of wel, maar niemand die handhaaft (?)
@Cheffff | 25-08-21 | 23:58: Jaja rub it in
@MickeyGouda | 25-08-21 | 23:58: Ik aan alle Nekkers.
@MickeyGouda | 25-08-21 | 23:58:
Zeg dat nou niet! Nu gaat Roos dromen van reusachtige Nijmeegs duiven die 48 jarige inwoners uit deze stad de kop er af trekken.
Ik zie weer een format voor een film voor ogen…….. een gigantische hoop duiven die de plaatselijke burgermeester Bruls de kop van het lijf willen trekken, maar ……….het lukt niet!
Maar als je een levend wezen zijn kop eraf kunt trekken dan is er van alles mis met je. Zwaar gestoord ben je dan.
@Nuuk | 26-08-21 | 00:03:
Ik schaf vast een leuk jurkje aan voor de Oscaruitreiking!
@Roos | 25-08-21 | 23:53: I
Ter verlichting van de zware dromen @Roos, een stel lelijke mannen (moet toch niet de concurrentie aangaan met mezelf), die je echter wel met hun muziek kunnen laten wegdromen.
Aerosmith ft. Slash & Train - Dream On
Schrik niet, Howard Stearn komt ook nog in beeld. Was toevallig z'n verjaardagsfeestje.
@Milton_Styx | 26-08-21 | 00:06: nou dit vind ik echt een mooi liedje voor het slapen gaan.
Sweet dreams allemaal, ik nok af.
www.youtube.com/watch?v=hc6HtBhYefQ
@Nuuk | 26-08-21 | 00:13:
Slaap lekker....
@Nuuk | 26-08-21 | 00:13: vileine Nuuk!
@Nuuk | 26-08-21 | 00:13:
Trusten!
@Roos | 26-08-21 | 00:11:
Dank, ben ik blij keuze voor een mooie ballad gemaakt te hebben.
Niet dat ik je nu al zou willen zien wegkabbelen op een eindeloze, licht dampige oceaan van deining, met diepgrijs geruis, golvende bewegingen van een witte duif, koerend roepend naar de einder, waar een regenboog oplicht, zonder kleuren, van maanlicht wat neerklatert op het roze eiland van verrukkelijke......
Ben je er nog?
Bee Gees - Stayin' Alive
youtu.be/YxvBPH4sArQ
FF voetjes van de vloer...
Met mevrouw Dam gaan we de oorlog wel winnen. Ik kan weer gerust gaan slapen. *plop*
Hallo? Ome Damiaan? Bent u nog wakker? Als u niet wakker bent, of was, slaap dan maar gewoon verder. Ik dacht, ik vertel u even dat u het gas aan heeft laten staan maar u hoort mij helemaal niet hè?
Tja. Kijk! En dat bedoel ik nou! En dat bedoel ik nou! Dát krijg je er nu van als je mevrouw Dam gelooft!
*panikeren en als een dolle heen en weer huppelend met de armen zwaaien doet*
Evalueer dit! OverSimlified Prohibition.
youtu.be/AAGIi62-sAU
Geschiedenis was zelden zo grappig.
Nu de GeenStijl redactie een Afghaanse popster in huis genomen hebben, lijkt het mij juist om ook maar eens wat muziek van deze dame aan te zetten. Een geheide meedeiner in De Kees mega mix!
Aryana Sayeed - Jigarem
www.youtube.com/watch?v=lBHV59aUQ48
Die gast in de groene chapan met twee blikjes energydrink, is dat de jury of de beul?
Laat Kriss Kross Amsterdam er een lekkere beat onder zetten en je hebt een kneiter van een hit te pakken.
Dit soort muziek werkt bij mij op de wekker.
Ok Nuuk, je hebt gelijk - maar dan toch deze clip van haar, waarin ze de vrouwen van Afghanistan betreurt - pathetisch, maar pathetiek is hier wel gerechtvaardigd: www.youtube.com/watch?v=qJq8RLpzceo
@Roos | 25-08-21 | 23:57:
www.youtube.com/watch?v=Los5R0tFBNo&a...
Op een van de vele wakker worden apparaten..
Hier wordt je niet wakker van...
21 maart 2023.
Vandaag ontvangt premier Rutte een delegatie van de Taliban om te onderhandelen over de terugkeer van een grote groep Afghanen die hier onterecht verblijven.
Ikke 21, Mama 22..
Kan het net daar voor of net daarna..??
Hate to bother you, but you know.. Kinda.. You know..??
www.youtube.com/watch?v=cMTAUr3Nm6I&a...
Lees net dat Dex Dexter uit Dynasty is overleden.
Dynasty en Dallas...
Je bent toch 29..??
www.youtube.com/watch?v=RcFGv96feQ8&a...
Wie was dat ook al weer? Ik heb indertijd nog wel eens Dallas en Dynasty gekeken. Eerst een beetje uit balorigheid maar dan ga je het stiekem leuk vinden……
Ik was fan van JR en van Alexis. Ik heb zelfs nog een poster van Alexis gehad met Alexis for President er op.
Vraag je me nu naar mijn leeftijd?
What's another year, neon ....
@Nuuk | 25-08-21 | 23:48: hahaha! Maar Nuuk, als fan van Alexis zou je hebben kunnen weten dat Dex haar liefje werd
@Roos | 25-08-21 | 23:49:
Niet direct..!!
Doet een heer toch niet...
www.youtube.com/watch?v=Cm2WTPI2IxA&a...
Neeee, zeker niet ashamed!
@Roos | 25-08-21 | 23:54:
Hup..!! Dansje met viool..!!
Ik zet em nu opnieuw op..!!
@Roos | 25-08-21 | 23:51:
Ja, het komt nu wel terug. Een beetje een glad type toch? Haar grote liefde was toch altijd Blake Carrington, ook als rivalen. Die Blake Carrington acteur heeft later in een hilarisch leuke serie over politiek Washington gespeeld “The Powers That Be”. Die serie zou ik graag een terug zien.
Maar goed Dallas en Dynasty; zonder die twee manipulerende, zuigende figuren als Alexis en JR zou het niets zijn.
Er was nog zo'n een bagger serie, Falcon Crest.
@Nuuk | 26-08-21 | 00:00: The Powers that be, inderdaad! Was zeker hilarisch!
Maar klopt, die series stonden bol van de archetypes. Ik zat op de lagere school en was fan van de goeierik, Bobby Ewing.
Die speelde ook nog Man van Atlantis.
Mij kon je alles wijs maken
The Rutles - Get Up And Go
youtu.be/amiBTezWKqQ
Gaap,
“Waarschijnlijk komt er een coronavariant die tegen ons vaccin bestand is.” Die weinig opbeurende boodschap bracht Pfizer-CEO Albert Bourla in een interview met Fox News. Het goede nieuws is dat dan binnen de drie maanden een vaccin op de markt kan komen dat wel zal werken.
bron: HLN
www.youtube.com/watch?v=5hzgS9s-tE8&a...
Wil echt niet alles oplossen met liedjes, maar stuur dit maar naar de redactie van NH op..!!
Extra geld voor die bedrijven.
Tsja, volgens mij interesseert het de gemiddelde Nederlander helemaal niets wat er gebeurt met een tolk of een andere werknemer voor defensie in Afghanistan. Het interesseert de gemiddelde Nederlander geen fluit wat er met de buren of overburen gebeurt. Of met familie. Of het moet pecunia genereren. Dan wordt de interesse gewekt.
Ik geef de Nederlander daar overigens geen ongelijk in. Immers, het zal de gemiddelde Afghaan ook niets uitmaken wat er met een Nederlander gebeurt. Het zij zo. Empathie gaat slechts zover als eigenbelang.
Zelfs ik ben niet zó cynisch...
@knutsel_ | 25-08-21 | 23:35: Dat was ik vroeger ook niet. Helaas (of gelukkig maar) hebben de jaren en ervaringen me iets anders geleerd.
@Zapata10 | 25-08-21 | 23:41: En dus mijn beste Knutsel, het schijnt dat we hier muziekjes moeten draaien. www.youtube.com/watch?v=QveJv7V4OZI
En dat eigenbelang is het pluche. Onze regering geeft al niets om de Nederlander (referendum, organen, toeslagen, immigratie, corona. Etc). Alleen het pluche telt en degenen die nuttig zijn om dat te behouden.
En dan denken dat een stel Afghanen wel hun empathie mogen ontvangen is een illusie. Tenzij deze met krokodillentranen als marketing wordt ingezet
U verwoordt precies wat mij ook is overkomen eerst maakte ik mij druk of het hier wel leefbaar zou blijven. Na de zoveelste VVD club en nu óók nog D66 heb ik de handdoek in de ring gegooid en maakt het me niets meer uit.... laat het hele land maar tot aan de nok toe vollopen met gelukszoekers dan wordt het maar een grote teringzooi het maakt mij niks meer uit.
Vanavond even de strandtent, Bernies Beachclub, van prins bril gebeld. Of ik tijdens de F1 gratis kon komen eten en drinken. Nee dat kon niet.
Wel als VIP en laat ik dat ook voor de verandering een keer zijn komende race in Zandvoort.
@R. Skickr | 25-08-21 | 23:33: wat heb je daarvoor moeten doen?
Ik vroeg slechts een bril en een paar kekke schoenen. Was ook al teveel gevraagd
@Quichegerechtigde | 25-08-21 | 23:52: Het toeval is dat ik deze aaangeboden heb gekregen van een goede vriend die zijn topklanten fêteerd en zijn beste maat ook. Het mooiste is dat ij dit te horen kreeg toen in bij de F1 Grand Prix van Hibgarije was, waar ik kosteloos 4 dagen geweest benbomdat iemand niet kon gaan. Alles was al betaald!
In veel landen is Miele een van de meest gewilde merken in de branche. Op de Afghaanse markt is Miele in alle branches zelfs als beste merk gekozen (“best brand ever”). Een dergelijk merk verraadt ook iets over de gebruikers ervan: klanten van Miele stellen hoge eisen aan de prestaties en milieuvriendelijkheid van hun huishoudelijke apparaten. Wie Miele koopt, hecht belang aan kwaliteit en klasse.
Is deze tekst bedoeld om aarzelende gelukszoekers over de streep te trekken?
U werkt voor Miele ?
Victor Borge (wie kent 'm niet) verbeeldt op briljante wijze hoe het linkse gedachtenbrein werkt. Hoe een aardig en sympathiek begin, binnen de kortste tijd 180º gedraaid, ontaardt in chaos.
Gelukkig valt er om hem wel te lachen.
youtu.be/dKeqaDSjy98
Ja, geweldig.
Een verzoekje van Mw BadPatNL: Placebo - Without you i'm nothing.
www.youtube.com/watch?v=WK5CvJbTaoM
Neon, deze is voor jou:
Paul Weller - Wild wood
www.youtube.com/watch?v=A9_ffgwLVCs&a...
En een klein digitaal kusje erbij natuurlijk...
@neonreclame | 25-08-21 | 23:27:
*blozen doet*
@Roos | 25-08-21 | 23:35:
www.youtube.com/watch?v=8AYy-BcjRXg&a...
@Roos | 25-08-21 | 23:35:
www.youtube.com/watch?v=A52p9jc-gOo&a...
Soms zoek je wat.... Deze kan je ook wel hebben denk ik....
@neonreclame | 25-08-21 | 23:38: vet!
Swervedriver - Never Lose That Feeling
De 90’s…
www.youtube.com/watch?v=sDHhzATxIIQ
@knutsel_ | 25-08-21 | 23:27:
Bedankt knutsel!
@Computer_says_no | 25-08-21 | 23:31: Zang is wel een beetje zeikerig, maar die "gebogen" gitaartjes maken alles goed. :)
Celph Titled & Buckwild (of D.I.T.C.) - Swashbuckling (Ft. Apathy, Ryu, & Esoteric)
Ik zeg he-le-maal niks..
*klink*
www.youtube.com/watch?v=OkwMw_5cGx4&a...
( Usual drop-off.. )
Het is tijd voor de weet je nog..?? Rubriek..
Toen je nog samen was, en later elkaar weer ziet..
Weet je nog..??
www.youtube.com/watch?v=czDvAzc1OnM&a...
Ik weet nog hoe we met z'n allen iemand-is-'m-niemand-is-'m speelden op het pleintje achter. Al die slingerballen tegen mijn hoofd. Mooie tijd. Ik weet óók nog hoe we tacklevoetbal speelden op het grasveldje achter de crossbaan waar nu de tennishal staat. We trapten elkaar de poten onder het lijf vandaan, en een lol dat we hadden! Ik weet nog hoe we voor de eerste keer via de regenpijp op de sporthal klommen. En hoe we van het lagere gedeelte zo weer van het dak de zandbak in sprongen. Geschifte jochies waren wij. Echt compleet geschift.
@VBO_B_Niveau | 25-08-21 | 23:30:
Die regenpijp, niet perse die, heeft mijn eens in de knie gestoken..!!
Daarna was ik klaar met em.. Of in de bouw spelen met je net net niet ingedaalde balletje, en daar TOCH op terecht komen..!!
Ik ben geneigd, en ga het gewoon doen...
www.youtube.com/watch?v=s6TtwR2Dbjg&a...
@VBO_B_Niveau | 25-08-21 | 23:30: Wij speelden vroeger kop-en-knie. Zelf verzonnen. Het fietsenhok was de goal, één stond op doel, en je mocht de bal maar één keer raken en dan alleen scoren met je hoofd of met je knie. Moest dus minimaal met zijn drieën zodat één de voorzet kon geven. Tweemaal raken (ook bij het geven van de voorzet) of scoren met de voet was een strafpunt. Maar soms had die bal zo'n lekkere stuit en kon je niet met je hoofd of knie scoren, maar kon je je niet beheersen en nam je de bal vól op de pantoffel, hoorde je de keeper NEE schreeuwen en BOEM !!!
Ja, leuke herinneringen.
Goed voor de schiettechniek ook, ik had/heb een hekel aan rennen.
Rode kruis wil geen spullen meer voor Afghanen, enkel geld. Snap het als ik het salaris van de directeur lees: 142.300 euro.
www.rodekruis.nl/wie-zijn-wij/directi...
Als een collectant gemiddeld 175 euro ophaalt heb je alleen al voor het salaris van deze droplul 814 collectanten nodig. Witteboordenboeven zijn het.
@Quib | 25-08-21 | 23:21: de hedendaagse collectant strijkt tegenwoordig ook een deel van de inkomsten op, dus met 814 ben je er nog niet.
Zowel spullen als geld bereiken de hulpbehoevenden niet. Als dat na 50 jaar nog niet doorgesijpeld is...
In mijn boreale woonplaats waar de lavendel nog welig tiert staat het huis van een vriend van de sportclub (biljarten) te koop. Mensen uit Almere konden via de makelaar geen bezichtiging krijgen want het was een gekkenbende alhoewel het huis slechts drie dagen te koop stond. Toch zijn ze nog op de bonnefooi naar het hoge noorden gereden en gesmeekt om een bezichtiging. De makelaar ging overstag voor zoveel liefde. De verkoper wilde wel eens weten waarom deze mensen zo graag naar het noorden wilden verhuizen. De beste man en vrouw waren allebei ZZP-er en Almere ging steeds meer op Casablanca/Istanbul lijken. 24/7 gierende sirenes door de wijk, de helft van de vrouwen draagt een kopvod, vanaf 20.00 uur is de straat bezet door “jongeren” en als vrouw kun je na het donker niet meer over straat vanwege “maisje maisje noiken?” en “hoer hoer” en meer van dat fraais. De mensen uit Almere waren na een minuut al overstag want in dit huis kwamen ze echt tot rust alleen waren we na hen nog tien andere kijkers. Arme mensen…
Heb vanuit Spanje een mail gestuurd voor een bezichtiging, kreeg binnen een minuut antwoord. Wat ik raar vond, stadsverwarming, de vloer verwarmd in de winter en nu komt het, gekoeld in de zomer. Maar ik zie op de fotos overal van die draagbare aircos staan.
Theory of Happiness - Relax
youtu.be/e_E3RH2YWbs
Theatermakers die nog niet kunnen zingen, bandjes die niet kunnen/willen optreden...ik zie een match
Even over dat koeientopic van vanmiddag, de mevrouw in kwestie heeft geen idee, die beesten lopen lekker in het veld, en een humor dat ze hebben! Als het regent, draaien ze hun kont er naar toe, en, en dit is helemaal humor, als er een duif overvliegt, roepen ze allemaal: "ROEDUIF, ROEDUIF!". Van waar ik zit, pik je die enkele stadsduif er zo tussenuit, da's de enige die het niet leuk vindt.
Een lol dat die koeien dan hebben.
Hals over kop honderdduizenden Afghanen deze kant ophalen, benieuwd hoeveel daarvan taliban is. Toch een fijn idee dat er tientallen tot honderden taliban strijders per land kunnen worden opgenomen.
Montego Bay - Magic (Don Carlo Jazzy Mix)
youtu.be/tFt29yTJz54
The Afghan Whigs - Debonair
Geweldig nummer van een echte topband. Ik heb ze ook live gezien en die jongens zijn zó goed.
www.youtube.com/watch?v=oJwWmz8Mp3U
@Nuuk | 25-08-21 | 23:24:
Ook paar keer live gezien, 1ste keer op Lowlands ‘93 vlgs. mij.
Hele album Gentlemen staat makkelijk in mn top 10. Tijdloos goed.
Miele staat voor heldere vormen, tijdloze elegantie en intuïtieve bediening.
Een klassieke draaiknop, een onopvallende sensor of een touchscreen:
het is eenvoudig en leuk om Miele apparaten te bedienen. Nergens anders vind je zo'n variatie aan designs en kleurenpaletten voor de meest uiteenlopende stijlen en frontpanelen van het keukenmeubilair. Hoe je je keuken ook wilt inrichten: Miele past er perfect bij.
Die marketingmensen kunnen op zo'n manier schrijven dat ze het zelf geloven. Dat is gewoon knap.
Volgens mij bent u abuis.
Dit is niet de website van het COA.
@keestelpro | 25-08-21 | 23:07: GS: er is geen betere.
En alle aanduidingen ook in het arabisch.
Verdomme ik ben om, morgen één bestellen! Als we er maar geen gratis tolk bij moeten afnemen?!
Breaking!!! Afghanen zijn niet zindelijk.
Dat is de gamechanger waar Den Haag op zat te wachten.
Mooi dan hoeven we ook geen toilet te installeren op onze zolderkamers!
De wereld wordt alleen maar mooier en niemand die het ziet.
Wat een goed nummer zeg
Sonic Youth - Disappearer
m.youtube.com/watch?v=Y8MFqJ22kSs
Geweldig nummer idd. Tunic (Song for Karen) van hetzelfde album ook een favoriet.
@Computer_says_no | 25-08-21 | 23:15:
Jazeker.
m.youtube.com/watch?v=reSOp1domrU
Ondertussen aan de andere kant van de oceaan
www.whitehouse.gov/briefing-room/spee...
Heb ik hier wel eens verteld dat ik soms (heel soms he) wel eens oude houseplaatjes koop? Nee? Nou ok, ik koop soms wel eens oude houseplaatjes en dan heb ik meestal grote blij. Misschien dat ik dat ben vergeten te vertellen hier.
Optik - Music Harmony and Rhythm.
youtu.be/SqWG9iwNeDw
Ik ben blij voor je blij zijn, Lorejas!
Zelf heb ik niet veel met house, wel deels met wat er uit is voortgekomen aan Dance en ambient, maar blijft beetje zijlijn voor mij.
Vroeger, toen ik nog klein was, toen ik nog in Utrecht woonde had je aan de Oude Gracht, bemuurde weerd zijde een paar platenzaken zitten. De LP’s raakten toen echt uit, maar daar zat naast 2 echte retro-zaken (De Gramofoonwinkel en DaCapo) ook een winkel die LP’s verkocht en was geheel gericht op house, hiphop en zo. Mensen die echt vinyl voor hun muziek nodig hadden. Weet de naam niet meer.
Ken je dat toevallig, weet niet of je wel eens in Utrecht komt.
Nee. Helaas. Kom vrij weinig in Utrecht. Plaatboef zit daar ook ergens toch?
Momenten in je leven die je nooit zal vergeten:
Zat lekker te masturberen op mijn bed, komt ma de kamer binnen stieren.
Precies op het moment van klaarkomen.. dus niet meer tegen te houden.
Ik zeg; ma niet meer doen he, eerst ff kloppen aub.
Deur knalt dicht.
Ouders?? Alsof ze zelf nooit jong zijn geweest...
Ach ja...
Mijn puberzoon vertelt doodleuk aan tafel over zijn 'krokante sokken'.
Het kan erger. Ik ben ooit door mijn oma betrapt, 15 jaar geleden toen ik een pubertje was. Blijft een beetje ongemakkelijk als ik haar tegenkom.
Daar hoort een muziekje bij
https://www.youtube.com/watch?v=OLLQvy4Rb8c
@Papa Jones | 25-08-21 | 23:04: Sorry! En excuus! (!!!)
Maar deze kan ik niet meer inhouden...
:"-)
Fuck die Premium, dan maar een switzal terug...
Maar echt! Een plus veel voor de open communicate aan de eetafel, dat zouden meer ouders moeten doen!
@BadPatNL | 25-08-21 | 23:33: Ja nou goed, ik zou er zelf nooit over beginnen, maar als de kinderen met vragen of verhalen komen laat ik ze vooral hun zegje doen, wat het onderwerp ook is, ik zal hooguit in de lach schieten...
Leon Russell - Manhattan Island Seranade
youtu.be/I7kcYEzOoN4
Toevallig iemand naar het RTL 19:30 nieuws gekeken?
Minister van Defensie Bijleveld staat daar keihard en glimlachend te verkondigen dat voor de deadline (wat is in een naam) iedereen geëvacueerd zal zijn en 30 seconden later staat Kaag te beweren dat het niet gaat lukken om iedereen voor die tijd terug te krijgen. En geen journalist die zich hieraan stoort.
Wat een droefenis.
Van de 1250 'Nederlanders' in Afghanistan zijn er pas 500 geëvacueerd. Dat wordt dus een ernstig probleem.
Al die aantallen kloppen ook voor geen kant meer.
@Bibop | 25-08-21 | 23:03: 1250 Afghanen die een Nederlands paspoort hebben gehad .
Journalist, msm, van alle tijden, dr zijn er maar weinig die betekenisvol zijn. moet denken aan dit:
www.wikiart.org/en/john-heartfield/wh...
De leiding nam een adviesbureau in de arm voor een studie over de structuur van het Nederlandse team. Na enkele maanden van aanzienlijke inspanningen kwamen de adviseurs tot de slotsom dat er iets niet deugde in de organisatie. Om een volgende nederlaag te voorkomen werd de teamstructuur ingrijpend veranderd. Er kwamen nu drie stuurmannen, twee hoofdstuurmannen, een stuurmanager en twee roeiers. Bovendien werd een prestatie- waarderingssysteem ingevoerd om de twee roeiers wat meer te stimuleren.
Het jaar daarop wonnen de Japanners met een nog grotere voorsprong. Het management ontsloeg daarop de twee roeiers wegens slechte prestaties, verkocht roeispanen en boot, en stopte verdere investeringen in een veel geavanceerdere nieuw te bouwen boot. Het adviesburea
Het adviesbureau werd geprezen, terwijl het resterende geld onder het management werd verdeeld.
@_Zweevers_ | 25-08-21 | 23:00: Het zou zo de universiteit kunnen zijn waar ik werk.
Hij is mooi
Roeiwedstrijd Nederland - Japan:
Een Nederlandse firma had een roeiwedstrijd tegen een Japanse firma georganiseerd.
De wedstrijd zou met een achtmansboot op de Amstel worden gehouden. Beide equipes trainden lang en hard om zo goed mogelijk voor de dag te komen. Toen de grote dag aanbrak, waren beide teams "topfit". Toch wonnen de japanners met ruime voorsprong. Het Nederlandse team was zwaar aangeslagen.
De oorzaak van deze vernietigende nederlaag moest boven water komen. Het topmanagement liet een projectteam vormen om het probleem te onderzoeken en om aanbevelingen te doen. Na lang onderzoek bleek dat de japanners zeven mensen hadden die roeiden en dat één man stuurde, terwijl in het Nederlandse team drie mannen roeiden en vijf mannen stuurden.
De Taliban pronken op sociale media met hun eigen "speciale troepen", soldaten in nieuwe uniformen uitgerust met geplunderde Amerikaanse uitrusting die scherp contrasteren met het beeld van de gebruikelijke Afghaanse strijder.
Foto's en video's van strijders in de zogenaamde "Badri 313" -eenheid tonen mannen in uniformen, laarzen, bivakmutsen en kogelvrije vesten vergelijkbaar met die gedragen door speciale troepen over de hele wereld - en in tegenstelling tot de shalwar kameez, tulband en sandalen van de traditionele Taliban vechter.
In plaats van een gehavend Russisch ontworpen Kalashnikov-geweer over hun schouder te hangen, houden de mannen van Badri 313 nieuwe in de VS gemaakte geweren vast, zoals de M4, soms met nachtkijkers en geavanceerde geweervizieren.
bron: al jazeera
Ze hebben ook Amerikaanse drones in handen gekregen naast alles wat je opnoemt.
Is ook niet geloofwaardig meer dat Biden nog z'n eigen reet kan afvegen. Man, man, man, wat een onderknuppel.
@Milton_Styx | 25-08-21 | 23:01:
Zo was het onder Trump niet gegaan, daar is ie te streetwise voor.
Dat wordt een makkie voor Trump nadat Biden geïmpeachaniseerd is.
@Wattman | 25-08-21 | 23:04:
Ik kan me gewoonweg niet indenken dat er geen advies is geweest, om koste wat kost te voorkomen dat hightech equipment in handen van de Tali's valt.
Dus 2e x fail Biden intell/adviezen op te volgen.
Gedachteloos, ideeënloos en krachteloos.
Een echte Democraat.
@Milton_Styx | 25-08-21 | 23:11:
Ze gaan nog grote spijt krijgen dat ze hem president gemaakt hebben en zijn vice-president Kamela Harris is niet veel beter.
@Wattman | 25-08-21 | 23:28:
Kamela Harris, the horror.
Voor rechtsgeaard USA is zij erger dan wanneer de gemeenteraad van Amsterdam inclusief Bij1 hier het landsbestuur zou vormen.
Ze zou een bitchfight met SS krijgen om uit te maken wie er meer woke is.
www.youtube.com/watch?v=PCsGRCf8T9Y&a...
Meanwhile....
Paralympics
Ian Dury - Spasticus Autisticus
youtu.be/UKnBgJG9A8E
The raspberry ripple!
Struikje Bette zit alwéér de buis te vervuilen
Hey maar luister...!!
Mickey, Letopuwzaak, Lezeres, Roos, Ladymidnight, Deksmaat en andere dames, krijgen altijd liedjes voorgeschoteld..!!
Where the men at..!!
Voor de boy's dames...
( Deze plemp is goedgekeurd door de LHGTI community... )
youtu.be/B1xiio-Dwgc
Voor neon, Nikita
@BrutusBosch | 25-08-21 | 22:57:
Ha Top..!!
Zag em op Zondag..!! Thanks...
Nu wilde ik Boys Will Be Boys voor je aanzetten, maar ik zag in mijn YT pagina nog de prachtige live uitvoering staan van Couge Away door The Pixies. Dus die gaat aan.
Voor jou.
Voor Neon.
www.youtube.com/watch?v=FiUNDeuBbi8
(En ook voor Roos, Mickey, Louz, Deksmaat, Juffrouw op de Fiets, Kapoerewiet, Lezeres, LadyMidnight, er is geloof ik nog een mevrouw op een groene fiets, Frau Merkel u ook? Enz)
Wat wil je horen? Voor jou offer ik graag mijn schaarse data op.
@Nuuk | 25-08-21 | 22:59:
Och ja, natuurlijk..!!
@MickeyGouda | 25-08-21 | 23:00:
Iets in het frans, wat lekker klinkt, maar waarmee je , * het lied ), me misschien helemaal de grond in boort...!!
Of iets liefs, kan ook...
@BrutusBosch | 25-08-21 | 22:57:
Brutus bent u een dame? U heeft wel de meest mannelijke naam van het hele roze legioen!
Ik heb even geen inspiratie:-)
@neonreclame | 25-08-21 | 23:03:
Omdat de wereld volgens mij een stukje leuker zou worden als jij de scepter zwaait. ;-)
Gérard Lenorman - Si J'étais Président
youtu.be/0iPR_-ZXOfs
@keestelpro | 25-08-21 | 23:05:
Oh, mogen in dit draadje alleen dames liedjes plempen? Ik dacht dat Neon ook wel eens een liedje wilde krijgen ipv dat die allemaal aan de dames gedoneerd worden :-)
@MickeyGouda | 25-08-21 | 23:09:
Buiging in het Frans...!!
@Neon: als je niks krijgt voorgeschoteld, kun je ook jezelf trakteren:
www.youtube.com/watch?v=8ZZRAU3DeOo
@kapoerewiet | 25-08-21 | 23:19:
Klinkt beter als al mijn andere eenzaamheidsliedjes...!!!
m.youtube.com/watch?v=SGZqDzb__bw
The boys are back in town!
Na een mooie inleiding door "de Optimist", wordt het tijd de klimaatmaffia nucleonisch aan te pakken, voordat die windmolens wegens het stroboscopische effect hun brein geheel verzuurd en/of verkalkt heeft.
Hun systeem is uit balans.
Ten aanval!
Jan van Speijk (1802-1831) – “Dan liever de lucht in!”
Gary Moore - Nuclear Attack
youtu.be/lGZGYBc2ppI
Hier is besloten om 70 Afghanen op te vangen. En die pleuren ze in Roma wijken. Succes in NL.
Zucht. Ik weet het niet meer; paturain of boursin jongens?
Philadelphia
Geen van beide. Kruidenboter is lekkerder.
Door elkaar smeren.
Paturain, da's pas fijn!
@vermeubelmaker | 25-08-21 | 23:03: Paturijn toch?
Sardijnse kaas...?
SterF mag ik een suggestie in een hele andere richting doen?
Hagelslag!
@Nuuk | 25-08-21 | 23:20: gesmolten op een geroosterde boterham! (Enne: Boursin is - moeilijke te geloven maar echt - wel degelijk Frans. Paturain is echter typisch Nederlands...)
Na onderzoek door stadsbestuur 020. Door wie wordt alleen niet vermeld.
Cijfers bevestigen: aantal incidenten tegen lhbtiq+'ers neemt toe. Morgenmiddag vindt er een demonstratie plaats vanwege het toenemende geweld tegen de LHBTIQ+-gemeenschap.
bron: AT5
Dat rapport van 3 weken geleden is door de schredder gehaald. Opgelucht haalt a'dam adem.
Vooral nog meer weerstand oproepen met die regenboog flauwekul.
Volgens mij is het geweld recht evenredig met het aantal letters.
Dat Chef's Special.... waarom moet dat betaald worden? Nimmer zo'n slecht Engels zingende zanger gehoord.
Dat praatje met al die modieuze Engelse termen….. het haalt de aandacht weg, maar toch afgekeken en los van wat zijn band neerzet, heeft hij natuurlijk gelijk met die waanzin tav festivals verbieden terwijl F1 door gaat er 70.000 mensen! En al die voetbalfans die hutje mutsje zitten.
De schofterigheid van prins Bril is werkelijk stuitend. In deze tijd die band vragen gratis op te treden terwijl hij bakken geld heeft.
@Nuuk | 25-08-21 | 23:05: Weten we nog dat Adiós Nonino op de trouwerij van Willy? Die Carel Kraayenhof kreeg daarvoor alleen een onkostenvergoeding. Je schaamt je toch kapot voor die lui?
@Nuuk | 25-08-21 | 23:05: zijn vader wil ook alles gratis, en zijn opa en oma en broers en zwager. Tantes en neven. Het verhaal van de beroemde cameras, gewoon meegenomen door opa en pa. Kostte die winkel duizenden guldens.
Deep Purple - Child In Time - Live
www.youtube.com/watch?v=OorZcOzNcgE
Black Sabbath - Paranoïd
youtu.be/1XWQ0e02BHI
Een bijdrage van Ichneumonidae.
Hoe is het in Bretagne, Mickey?
@letopuwzaak | 25-08-21 | 22:57:
Heerlijk, Louz! Het is alsof de tijd hier nergens vat op heeft. Zijn jullie ook nog ergens naartoe geweest deze zomer?
@MickeyGouda | 25-08-21 | 23:03:
Bretagne lijkt me geweldig! Zo robuust. Zou ik graag een keer heen willen, net als de rest van Frankrijk.
Nee, wel regelmatig naar het Noord-Hollandse strand, zandkasteeltjes bouwen:-)
Veel plezier daar nog!
@MickeyGouda | 25-08-21 | 23:03:
Houdt het lekker Frans et vacances, Mickey :)
Dit helpt:
Fabienne Delsol - Laisse Tomber les Filles
www.youtube.com/watch?v=tzN2Uu0Z4yg
@letopuwzaak | 25-08-21 | 23:14:
Het landschap en de kleuren van La Côte d'Eméraude zijn overweldigend mooi, Louz. Dat, en de kleine Louz kan hier bij eb heerlijk garnaaltjes en krabbetjes zoeken in de poeltjes. Maar goed, Nederland heeft ook prachtige stranden en dat scheelt toch weer een kleine 900 kilometer rijden met een kind op de achterbank. ;-)
@Nuuk | 25-08-21 | 23:15:
Merci, Nuuk. J'adore! Die Françaises klinken zelfs bevallig.
@MickeyGouda | 25-08-21 | 23:23:
Dat klinkt erg goed. Ga ik Franse zandkrabbetjes tellend nu in slaap vallen, goeie nacht!
@MickeyGouda | 25-08-21 | 23:27:
“Bevallig” is het eigenlijk altijd in geval van zingende Françaises.
Ik wil je deze ook niet onthouden. Zelfde liedje, maar nu door drie Californische dames. Overdag schooljuffen, des nachts rock chicks. Bevallig is het niet meer, maar wel leuk!
No Small Children - Laisse Tomber Les Filles
www.youtube.com/watch?v=SCW3lSfT4bg
@letopuwzaak | 25-08-21 | 23:37:
Trusten!
@Nuuk | 25-08-21 | 23:40:
Hij is inderdaad leuk! Voor Amerikanen zingen ze trouwens behoorlijk accentloos Frans. In ieder geval vergeleken bij Streisand.
Tnx, attent van je.
De documentaire van de avond is Afgan: The Soviet Experience (1989): www.youtube.com/watch?v=mfqAHOpGd0g Met de legendarische Lt. Sergei Gayduk. Amerikanen hadden dit beter even kunnen bekijken in 2001.
thanx
@nobodiesunmighty | 25-08-21 | 22:51: Spazieba.
Zo dan, die theatermakers laten ook even zien hoe zij denken over mensen met een eerlijke baan en die gewoon werken voor hun geld. Ze zijn nog te beroerd om hun neus er voor op te halen... Maar ja, links engageerde has beens, die waren sowieso al werkschuw.
Dit zal omscholing worden?
www.telegraaf.nl/nieuws/51861835/mode...
Ja helaas, dat luipaard zal niet meer mee mogen doen aan foto shoots.
Kopvod aan .
Kraftwerk - Radioaktivität
www.youtube.com/watch?v=44Y2ZNnGtzE
Ondertussen in Dordrecht:
Een politieagent is woensdagavond neergeschoten aan de Christiaan de Wetstraat in Dordrecht. Naast de agent is nog iemand anders door een kogel geraakt, bevestigt een politiewoordvoerder aan Hart van Nederland. Twee verdachten zijn opgepakt.
(Bron: hvn)
Het wilde westen. Over een paar honderd jaar komen hier films over.
@keestelpro | 25-08-21 | 22:48:
Het Wilde Westen, wel een beetje Woke en BLM verantwoord. Ik dacht aan een hoofdrol voor een formidabele sherrif ,zwarte man. Ik vond dat Mel Brooks zijn tijd ver vooruit was met Blazing Saddles:
youtu.be/dQrrqf-YamA
WTF?! Sterkte voor de betreffende agent!
Die banner reclame om premiumlid te worden is zo aanlokkelijk >:(
Komop join the club!
De tweedeling ongekroonden en gekroonden komt er aan...
@Purk | 25-08-21 | 23:06: Oei. Ik ben een gekroonde wappie met een permanente zwitsal. Mag ik überhaupt wel in deze kroeg komen?
Doen John, het is het waard! Die 33,33...
@Quib | 25-08-21 | 23:08:
Ik heb een stoel voor je vrijgehouden aan de wappietafel. Dat is meteen ook de lolkant.
@MickeyGouda | 25-08-21 | 23:12: Hej! Dat is leuk nieuws! Neem ik de Zeeuws spek mee.
@Quib | 25-08-21 | 23:08: Beste en zeker gewaardeerde Quib! Jij bent wat mij betreft zeker welkom in het café! In deze kroeg is het zeker even geen polarisatie van wat ik gemerkt heb!
Misschien zou je eens een verzoekje moeten laten uitgaan naar de mensen die er over gaan, en dan ben je misschien sneller switzal af, voor je het door hebt, maar dat heb je niet van mij...
Een verzoekje? Gooi dat kwartje erin en ik zal de komende nummers voor je zeker aanzetten!
Cheers mate!
@BadPatNL | 25-08-21 | 23:19: Hej dank je! Ik ben prima tevreden met mijn zwitsalstatus hoor, het is een mooie reminder dat vvmu een rekbaar begrip is. Het enige wat jammer is dat ik niet kan linken, dan moeten anderen bijspringen. Maar ach, er zijn genoeg lieve mensen in deze, inderdaad polarisatieloze kroeg.
@Quib | 25-08-21 | 23:25: Die linkjes waren voor mij een reden om dat verzoekje toch te doen, heb je het niet te bont gemaakt dan kan ik me zomaar indenken dat het wel goed zal komen. Ik ga geen namen noemen, maar er was een attente Joris-dame die het voor mij geregeld heeft.
Ben toen ik nog onschuldig was wel eens naar de Gran Canaria geweest. Op de terugweg 3 uur vertraging. Naast me in de vertrekhal waren moeders op de grond luiers van hun babies aan het verschonen. Het was 30 graden. Dus kom bij mij niet aan met dat gezeik van "ik kan niet uit Afghanistan weg".
Vraag één is natuurlijk, wat deed je sowieso al in een oorlogsgebied? Oh familiebezoek? Vakantie? Dus het land is eigenlijk wel weer veilig voor je...? Nou veel plezier daar dan nog he!
Houd toch op!
Wij zitten weer met de sores omdat we zo nodig mee moesten doen met de USA, in een oorlog waarin wij niets te zoeken hadden.
En straks met GL/PvdA in het kabinet gaan de grenzen wijd open... Nee, laat maar... Ik ga wel bij mijn vriendin in Rusland wonen.
Geen woke gelul, geen gedoe met ""jongeren"", geen gedoe over rassies, want iedereen is er roomblank. Talloze mogelijkheden.
Goed, politiek kan het wat beter, persvrijheid is ook wel een dingetje. Neem ik maar op de koop toe.
Jezus! Gran Canaria?! Dat is erger dan Afghanistan, Irak en Syrië bij elkaar! Volgende keer ga je beter naar Lanzarote of anders Tenerife! Heb je wel hulp gekregen van BZ?!
@Harvey2Face | 25-08-21 | 22:51: Rusland, over 10 jaar het grootste moslim land in Europa.
Woensdagavond, arbeidersneukavond.
Hier!!!
Want gaat voor mij helaas niet op.
www.youtube.com/watch?v=CL80jFkLzQ0&a...
Welke avond mogen de jurken op de geiten los ?
Stierenavond!
Chicago kerel, je hebt mij gisteren geraakt met je tekstje over Chuck Schuldiner. Het doet mij normaliter niet zo heel veel als mensen verhuizen van het tijdige naar het eeuwige, maar toen Chuck ging vond ik dat best wel wat.
Speciaal voor jou dit liedje. Ik heb 'm vandaag drie keer afgespeeld en drie keer was ik tot tranen toe geroerd. Dit is één van Chucks laatste opnames geweest, zijn gitaarwerk in dit liedje scheurt dwars door je ziel. Ik hoop dat je ook een paar tranen gaat laten waarde Chicago.
Death. Voice of the Soul.
/watch?v=s2EJ1AqPIPg
youtu.be/s2EJ1AqPIPg
www.youtube.com/watch?v=s2EJ1AqPIPg
Wanneer komt Geenstijl met hun live café uitzendingen? Verder, krijgen we ooit nog Omtzigt en Wilders te horen?
Omtzigt moet aardig in de kreukels liggen, zonde.
Omtzigt september
Voor onze religieuze vrienden/vriendinnen:
watch?v=fgBfdY_HN3A
youtu.be/fgBfdY_HN3A
@Milton_Styx | 25-08-21 | 22:44: Dank!
Ik knal er gelijk op met deze fantastische gouwe ouwe
Thin Lizzy - Whiskey In The Jar
www.youtube.com/watch?v=6WDSY8Kaf6o
U riep?
Koop gewoon een scheermes, joh.
@UnderTheDevil | 25-08-21 | 22:42:
Lol
Al dat komkommernieuws, wanneer komt Zwarte Piet weer?
Heb wel weer zin in pepernoten. Normaal liggen ze in augustus al in de winkels. Waar zijn ze nu?
@Keutels | 25-08-21 | 22:40: Coa koopt momenteel veel op, informeer daar eens.
Wacht op Akwasi daarna kan het sinterklaasfeest pas echt van start
De gemeente Gorinchem, heb ik ook ooit voor gewerkt als inhuur. Paar jaar geleden zag ik medewerkers nog 'inchecken' wanneer ze het gebouw binnen liepen en tijdens vergaderingen kwam er om het uur een koffiejuffrouw koffie bij iedereen inschenken.
Zelden zo'n ouderwetse gemeente meegemaakt.
Lunch verzorgen en tafeltje dek erbij ?
@Lukiluuk | 25-08-21 | 22:39:
Gezien de samenstelling van het personeel gaat dat binnen niet afzienbare tijd gebeuren.
De Belgen zijn klaar met evacueren, ze hebben iedereen naar Pakistan gebracht en gaan vandaar vliegen.
Iedereen van Belgie naar Pakistan gebracht neem ik aan?
@skoftig | 25-08-21 | 22:46:
Haha, maar toch niet gek van die Belgen om het zo aan te pakken.
"De federale regering heeft besloten de evacuaties vanuit de luchthaven van Kaboel te beëindigen, gelet op de evoluerende situatie in Afghanistan en in overeenstemming met andere Europese partners', zo heeft premier Alexander De Croo (Open VLD) woensdagavond aangekondigd. Vandaag werden nog vijf vluchten uitgevoerd tussen Kaboel en Islamabad.
'Sinds 21.30 uur Belgische tijd zijn alle medewerkers van operatie Red Kite en de geëvacueerden verzameld in Islamabad. België zal de komende dagen de repatriëring van de geëvacueerden en het contingent van Operatie Red Kite naar ons land verderzetten', aldus de premier"
@Wattman | 25-08-21 | 22:48: LOL: "evoluerende"... evolutie ging toch een ietsiepietsie langzamer dan een revolutie?
@OverdaanDerOnderheid | 25-08-21 | 22:58:
Woordkunstenaars die Belgen..
Ik lach nooit meer om een Belgenmop. Onze zuiderburen zijn ons al jaren geleden voorbij gestreefd en wij zijn die arrogante eikeltjes die “gidsland” willen zijn.
BreakingNewsKabinet luidt noodklok: opvangplekken asielzoekers raken op, gemeenten moeten plek creëren.
Als er geen plek meer is kan dat ook betekenen dat ze teveel mensen binnenhalen. Of is dat geen optie?
@Quib | 25-08-21 | 22:41:
Inderdaad misschien is het een signaal, misschien dan heh.
@Quib | 25-08-21 | 22:41: Ja, ze halen te veel mensen binnen, want het maximum aantal per jaar, waarbij de verzorgingsstaat niet bezwijkt, Nederland niet in razend tempo volgebouwd wordt en de wachttijden voor sociale huur niet nog verder oplopen is vastgesteld op...
... oh wacht dat heeft de overheid nooit vastgesteld.
@Papa Jones | 25-08-21 | 23:00: Hoeveel Talibanezen zullen er trouwens, als tarantula's tussen de bananen, tussen de Afghaanse vluchtelingen verstopt zitten?
@Quib | 25-08-21 | 23:10: Te veel, ga ik van uit.
Meteen maar even de sfeer verpesten?
www.ad.nl/politiek/kabinet-luidt-nood...
Don't care..
Ik woon al in een achterbuurt...
'Binnen ‘enkele weken’ dreigt Nederland geen asielzoekers meer te kunnen opvangen.'
Prima, toch?
Zij halen de ellende binnen, de gemeentes moeten het oplossen.
@Von Bliksum | 25-08-21 | 22:40:
Wie is zij en wie is de gemeente..
Er moet ergens een verband zijn..!!
“Ook doet het kabinet een beroep op provincies en gemeenten om huizen beschikbaar te stellen voor asielzoekers die in ons land mogen blijven. Van hen wonen er 11.000 nog steeds in azc's. Als die zouden doorstromen naar een woning, zijn er meer opvangplekken voor nieuwe asielzoekers. “
@Bad-Karma | 25-08-21 | 22:57:
Ja, en 11.000 duizend woningen minder voor woningzoekenden.
Dan is de achterstand, lees weggegeven woningen, flink ingelopen als er nog maar 11.000 statushouders in opvang zitten. Mooi allemaal weer.
Weet je zeker dat je mij een plezier wilt doen?
Als ze nou eerst eens beginnen met veilige landers uit te zetten. Dat moet een hoop ruimte geven en dan zijn al die absurde noodgrepen helemaal niet nodig.
Ik hou van regelmaat...
www.youtube.com/watch?v=Qadw2rFiaJc&a...
Oh ja waar was je gisterenavond dan?
@keestelpro | 25-08-21 | 22:46:
Nog even aan het bedenken wat ik moet zeggen, als ik een linkje plaats zonder iets te zeggen...!!
www.youtube.com/watch?v=VB5coQcelAk&a...
* Boks *
@neonreclame | 25-08-21 | 22:49:
EHmmm ja ehnnuhmmm ok ///....
Jij wint!
Ben effe bezig op te staan tegen kanker.
Tot zo.
Respect! Ik sta op om naar de wc te gaan. Wie weet komen we elkaar tegen tijdens het opstaan.
Doe t dan meteen ook effe voor vrijheid, scheelt je straks weer!
REAGEER OOK