Clarissa Ward dropt weer prachtige repo Kabul
Is ze weer!
Gister dropte ze de eerste Engelstalige voxpop uit het nieuwe Kabul en vandaag doet ze het opnieuw. Gaan we gewoon weer even voor zitten dus, want een beter straatbeeld-beeld in een taal die we verstaan moeten we nog tegen komen. Samengevat; Taliban nog steeds in good spirits, plaatselijke boerka-kraampjes doen goede zaken, vrouwen zijn schuwer dan voorheen en tegelijkertijd mogen meisjes wel naar school en zijn er vrouwen die openlijk demonstreren voor een plaats in het nieuwe Kabul. Kortom, een stad in beweging. Ook heeft de Taliban zojuist tijdens een persco gezegd dat ze geen buitenlandse strijders meer zullen huizen (na breek): "We will never allow any foreign fighters in our country and we have assured that. For the setup, consultations are ongoing and we will announce soon." Nou, alls ze zich daaraan houden - en waarom zouden ze niet, in hun verlangen naar internationale erkenning? - is het Mission Accomplished. Na de breek nog twee fragmenten en als u echt geen genoeg van d'r krijgt dan kunt u hier uw lol op.
LOL
fashion kingz
Taliban nieuwe stijl!
Lokale boerka-kraampjes doen uitstekende zaken
Gesprek met een echte AFGHAANSE VROUW
Mission Accomplished! (indien ze hun woord houden)
Social
lol gvd
Social
They just want to be loved
Social
Social
Die leven en verblijven ook nog in Kabul. Respect, wel
Social
Zijn ze weer!
Social
Ghani ondankbaar
Social
Ja zo kan-ie wel weer!
Social
Boarding Pass nieuwe stijl!
Social
Presidentieel
Social
Reaguursels
InloggenRadicale Islam verovert een land en plotseling gaat de Burkaverkoop omhoog... zou het dan toch niets met vrije keuze te maken hebben, zo'n tent? Ik vraag dit voor de vredelievende moslims. Alle 3.
Hoorde zojuist dat tolken etc zich gisteravond om 21.15 uur moesten melden bij het vliegveld. De taliban had al een avondklok ingesteld zodat er geen persoon meer buiten mocht zijn....................................... Nee het zit wel goed met onze welingelichte kringen rond de minister! De tolk die dit vertelde sprak zijn afschuw hier over uit. Wat toch weer een sneue vertoning.
Ik vind het sowieso raar dat wij die tolken naar Nederland moeten halen. Hebben we bij Kamp Holland in Uruzgan ook niet gedaan. Tevens is er 0 indicatie dat zij in gevaar zijn.
De Amerikanen zijn nog niet vertrokken.
Een uitstekende mogelijkheid en een unieke kans voor de linkse GL/X66/PvdA deugertjes om maar eens naar Kabul af te reizen en daar gaan staan te schreeuwen en te demonstreren met hun bordjes over alle vrouwenrechten. Misschien helpt het wel.
Croissant hoeft zn chaperonne niet eens mee te nemen.
Het zou toch de ultieme vernedering voor de VS en Europa zijn als blijkt dat de Talibaan een bestendiger, stabieler en veiliger regime in stand kunnen houden dan de corrupte marionetten die de regering moesten voorstellen na 2001... stel je eens voor dat er géén grootschalige repercussies komen, dat dames naar school mogen, dat ze zich op straat kunnen vertonen, dat kortom: er een 'moderne' Talibaan opduikt, die grondstoffen aan China verkoopt en dat land een snelweg door de Wakhan richting Kabul en Teheran laat aanleggen....
-
Wát een afgang voor het Westen zou dat zijn...
-
(en: kunnen wij die tolken dan ook weer terug sturen?)
Droom lekker verder. De vrouwen gaan weer achter het horrorgaas. Enzovoort.
@DeEchteWaarheid | 18-08-21 | 01:39:
Zo is maar net, men kan dromen wat men wil. Zoals de indianen destijds op hun manier over de beloften van blanken zeiden: 'words, talks'. Dat alles via de Sharia moet zegt al genoeg.
Het is toch ook wel een bizarre collectie vogelverschrikkers die talibanz.
Die gast met die oranje jurk is Johnny Depp. Ze filmen dus toch een nieuwe Pirates of the Caribestan.
Wat spreken die tolken eigenlijk? Engels, Nederlands?
De plaatselijke taal en Engels.
Fries en gebarentaal.
Genoeg reden om ze hierheen te halen? What's next, een Afghaan die een race van Max Verstappen heeft gezien op TV krijgt ook een Nederlands paspoort?
De nos draait weer overuren om het volk duizenden vluchtelingen extra te laten slikken.
Die Amerikanen gedroegen zich redelijk netjes. En de Duitse vrouwtjes wilden voor een reep chocolade en een pakje sigaretten best mee met die vlotte Amerikanen. De echte verkrachters waren de commies die Berlijn binnen trokken.
Waar haal je vandaan dat duizenden Duitse vrouwen werden verkracht? En claim je dat soldaten die dit deden niet gestraft werden? Het waren toch echt de Russen die zich massaal vergrepen.
@stampertje85 | 17-08-21 | 22:45:
-
De 'goums', de Franse Noord-Afrikaanse troepen, hielden nogal straf huis in Italië (met name op Sicilië in 1943) en op het einde van de oorlog, in wat later de Franse bezettingszone zou worden. De Fransen hebben er 160 tegen de muur gezet. De Amerikanen lieten zich ook zeker niet onbetuigd, er liep een spoor van verkrachtingen vanaf D-Day door Frankrijk naar de Duitsland (3.500 plus aangiftes, topje ijsberg) en in Duitsland zelf lieten ze zich ook niet geheel onbetuigd: en.wikipedia.org/wiki/Rape_during_the...
-
De Russen zijn inderdaad de absolute treurige kampioenen: niet alleen Duitse dames (en: heren!) moesten er grootschalig aan geloven, maar voordat de Russen Duitsland bereikt hadden, hielden ze al huis in Oost-Pruisen, Roemenië, Bulgarije. Polen, Tsjecho-Slowakije. Zelfs de eigen bevrijde dames uit gevangenkampen waren bepaald niet veilig.
OK, NL vliegtuig landt in Kabul, stijgt weer op met 0 vluchtelingen. Ik dacht dat die Duitsers er een zootje van maakten, maar dit bedenk je toch niet?
Het was een vliegtuig gestuurd door Nederland, dat is wat anders dan een Nederlands vliegtuig
Hoeveel co2 heeft dat in de lucht gestoten?
@Kattie | 17-08-21 | 22:19: gaan er geen treinen vanuit kabul?
Alleen naar het oosten.
Hoe de hele toestand in Afghanistan nu gedownplayed wordt, niet normaal meer. De "Taliban heeft zich ontwikkeld, geen wraak, inclusieve regering" en wij nemen dat frame over want dan lijkt de nederlaag voor het westen wat minder dramatisch.
Ondertussen lacht China zich de ballen uit de broek, worden vluchtelingenstromen onze kant op gestuurd want dat destabiliseert ook zo lekker van binnenuit.
De kerels die poseren voor de camera zijn beter verzorgd en rustiger dan de horden groengrijze wereldvreemde bergdorpers van eerder. Verder geen brullende arabische imams die de wereld via de journalistiek willen waarschuwen voor de naderende grootsheid van de islam. Charme-offensief denk ik.
En dat zijn geen artiesten?
De Taliban kan het zich niet veroorloven om het land in een middeleeuwse theocratie te storten. Wat je nog als een economie kunt duiden, komt dan ook volledig tot stilstand. Vergeet economische embargo's niet die er op termijn gaan komen. Het leven wordt strikter, zeker, maar zo'n vaart zal het nog niet lopen. Afghanistan wordt een tweede Iran, daarom zie ik voorlopig geen reden om diverse Afghanen hier naar toe te halen.
Ik zie drie sterke vrouwen in de wereld vandaag. Rinkse Leijten, Clarissa Ward en Britney Spears.
En Mickey.
En ik gnagna.
@Frau Merkel: Gouda?
Ze kunnen van mij echt de vinketering krijgen. Geen interesse.
Kaag hanteert bij het evacuatie protocol het principe eigen volk eerst , benieuwd wat Wilders vindt van dit wilt u meer of minder Afghanen mee in het vliegtuig....
Als ze dat nu ook eens in dat regeerakkoord zet, dan komen we wellicht nog ergens met dit land...
Ik blijf me nog steeds afvragen of haar reportages volledig uit vrije wil zijn en of mag vertrekken wanneer ze dat zou willen. Niets beter dan een Amerikaanse die je voor je propaganda karretje kunt spannen. Wat haar lot later zal zijn is nu nog niet van belang.
Don't underestimate Joe's ability to fuck things up
-Obama-
Greet over Afghanistan in 2011
twitter.com/geertwilderspvv/status/14...
20 jaar geleden waren die taliban nog een schrikbeeld.
Maar ik betrap mezelf erop dat ik na een aantal jaar van woke ideologie, social justice en antifa die taliban nu eigenlijk best nog relaxte gasten vind.
Je spoort niet, haha.
In Rambo III waren het best koele gasten.
same here
Ik heb nog geen "HAKBAAAR" gehoord.
Taliban 2.0 is vet relaxed.
Talifun.
@RickyLaRue | 17-08-21 | 22:36: Ik denk dat ik er naar toe op vakantie ga !
Zag ik van Rossem daar nou aan tafel zitten in Kabul? Toch nog een laatste ticket bemachtigd? Tom Staal komt ook nog? Tsss.
Even die roze plofkap onder zo'n baard hangen en roepen dat het een tovenaar is als hij een andere deur naar buiten neemt.
'Alles beter dan Rutte' toch?
Eigenlijk kan mij dat hele land en het volk geen ene kut schelen.
Taliban verslaat de Wokiban en de Wokiban doet verslag van de Taliban. Wat verwarrend allemaal.
Ik kijk naar die foto van de Talban m/v in het oranje jurkje, en kan de gedachte niet onderdrukken dat die vrouw met hoofddoek aan aan hem vraagt: Waar heb je die gekocht, leuk?!
Ziet er ook wel regenboogkansjes in ,jurkjes lange lokken poesige sjaaltjes lekker met z'n 3en op de brommer hmmm.. Taligangbangen.
Ik dacht even Captain Jack Sparrow te ontwaren
Je ziet de ogen van Biden de teleprompter volgen.
Logisch. Zoiets bereid je voor en doe je niet uit het hoofd. Alleen acteurs kunnen zoiets uit het hoofd precies goed getimed brengen.
En Rutte.
@JanVergoor | 17-08-21 | 20:54: zoals Rutte
O, ik dacht dat hij werd nagesynchroniseerd. Interessant. Straks ga je nog vertellen dat hij zelfstandig leeft.
Karzai op het enigste stukje gras in Kabul. Dat trouwens voor je het weet als we er echt allemaal pleite zijn met al die tolken gewoon weer KABOEL!!! zal worden voor de vrouwen en de homo's en de talloze andere die de sharia net als wij hier (alhoewel...) voor geen centimeter zien zitten.
Karzai mag er blijven zolang hij dit soort publiciteit dat de Taliban dient op commando blijft uitkramen.
Daarna rolt zijn kop net zo makkelijk over hetzelfde gras waar hij nu op staat te blaten - ik vind hem er hier namelijk een stuk minder zelfverzekerd op staan dan eerder deze week met zijn nog stoere en vooral overtuigende verklaring - dit ziet er daarentegen tamelijk gefabriceerd uit.
Zij geeft meer info dan madam AlQaq die wegloopt voor de pers: nieuw leiderschap.
Bitter Lake aan het kijken. Top docu. Je had de Taliban nooit kunnen verslaan. Iedereen ziet er daar hetzelfde uit, geen idee wie Taliban is en wie niet. Kansloos.
@cvmonteur | 17-08-21 | 20:44: Je meent het ook nog volgens mij.
@DexterGordon | 17-08-21 | 20:46: vuile mof!
@cvmonteur | 17-08-21 | 21:05:
Nee, heeft veel meer met de aard van de mensen daar te meken.
Als jij hen eerder ziet dan zij jou, zijn ze je vriend.
Als zij jou eerder zien dan jij hen, willen ze je dood.
Ook uit de koker van Biden:
By the time Biden became vice president in 2009, the disastrous war in Iraq, the endemic corruption of the Afghan government, and the return of the Taliban had made him a deep skeptic of the American commitment. He became the Obama administration’s strongest voice for getting out of Afghanistan.
In 2010, he told Richard Holbrooke, Obama’s special representative for Afghanistan and Pakistan, that the U.S. had to leave Afghanistan regardless of the consequences for women or anyone else. According to Holbrooke’s diary, when he asked about American obligations to Afghans like the girl in the Kabul school, Biden replied with a history lesson from the final U.S. withdrawal from Southeast Asia in 1973: “Fuck that, we don’t have to worry about that. We did it in Vietnam, Nixon and Kissinger got away with it.”
Bron: www.dailywire.com/news/report-f-that-...
De Taliban laat zien dat de islam feminisme een warm hart toedraagt aldus feministische moslima’s
Biden lult.
Bill Clinton gaf opdracht in 1998 om bommen te gooien op Afghaanse doelen.
Operation Infinite Reach.
Sleazy Joe leest alleen nog maar teleprompters voor en weet niet meer wat hij zegt. Het cabal die aan zijn touwtjes trekt kirt tevree achter de schermen.
@Graaf_van_Hogendorp | 17-08-21 | 20:40: hij geeft niet voor niks geen antwoorden op vragen van journalisten. Dat zou zijn complete afgang betekenen.
@Graaf_van_Hogendorp | 17-08-21 | 20:40:Obama las ook op van de prompter
Lijkt me dat de taliban dit alleen maar zeggen om de schijn op te houden nu de ogen van de wereld op Afghanistan gericht zijn, als de aandacht over een paar weken weer verslapt gaan ze gewoon weer over op hun middeleeuwse praktijken. Bestaat ook nog het gevaar dat IS achtige groeperingen daar het nieuwe kalifaat beginnen dus we kunnen onze borst weer natmaken binnen afzienbare tijd vermoed ik. Maar we gaan het zien misschien valt het mee.
IS in Khoresan en de Taliban zijn doodsvijanden.
Waarom heten de Taliban vrijheids-strijders eigenlijk Taliban-Terroristen, iedereen is nu toch blij dat de vreemde Westerlingen het land verlaten hebben. Nou ja misschien de vrouwen niet zo maar die tellen daar niet.
De Taliban hebben blijkbaar nu in ieder geval een echte PR-afdeling
Heb het idee dat 'wij' ons drukker maken om Afghanistan dan de Islamitische gemeenschap. Dat gezegd hebbende, wat boeit het ons eigenlijk? We hebben op geen enkel vlak een connectie met dat land en die mensen. Als er iemand zich druk zou moeten maken dan zijn het wel hun Islamitische 'broeders en zusters', maar die zijn zoals te verwachten nergens te bekennen om hulp te bieden.
Zin in om een goede actie- oorlogsfilm vanavond te kijken. Iemand suggesties? Geen WO2 graag en geen Nederlandse producties.
The Room, van Tommy Wiseau.
Beste film ooit.
Vietnam?
lookmovie.io/movies/view/hotel-rwanda...
Iets met de slag aan de Schelde, een ministerinin zei dat het een leuke film is waarbij je tijdens het kijken veel vergeet.
Zero Dark Thirty
@Kaas de Vies | 17-08-21 | 20:30: 20 minuten in de film,... maar sorry, wat slecht geacteerd.
Ga maar Fauda kijken.
@horsteknots | 17-08-21 | 20:48:
Pure kunst voor de oogbollen!
Dit niet snappen is racisme!
Year of living dangerously
The Tomorrow War.
Zeker wel vermakelijk, krijgt van mij toch een 7, ondanks het slappe einde.
Ik zal verder geen namen noemen, proefmaandje kost 0,01 daarna 2,99 per maand, en een redelijk aanbod wat content betreft. Voor nu die andere streamers weer even stopgezet voor een tijdje.
@BadPatNL | 17-08-21 | 20:57:
Serieus
The Room, van Tommy Wiseau.
Gratis, beste film.
@Kaas de Vies | 17-08-21 | 20:30: bedankt Kaas,
Lijkt mij een goede kandidaat voor de late uurtjes. Overige reaguurders ook bedankt voor de tips. *plop*. Proost met een Afghan Pale Ale.
@Kaas de Vies | 17-08-21 | 20:58: Dank voor de tip! Ik zal het eens gaan kijken in de komende dagen/weken, het zomerverlof komt nu met rasse schreden naderen!
The hurt locker is wel spannend.
Cross of Iron is wel goed, gaat misschien meer over soldaten, dan over oorlog voeren. (okay, een oudje)
Flikker op met je CNN blonde muts gegeil. CNN zijn fake, ophitsende linkse cult wappies on steroids.
Ja maar ze hebben wel een journalist ter plekke.
Zij wel!
@Chupa-mos | 17-08-21 | 20:44: ik zou graag zien dat Fox die Fucker Carlson daarheen stuurt. Dat wordt pas echt mooie tv. gaat niet gebeuren wat die Carlson is gewoon een klassieke shit talker die waarschijnlijk zijn hotelkamer niet eens uitdurft.
Aluhoedje op;
Vooropgezet plan, Amerika was er klaar mee, Europa (politici en beleidsmakers) zit nog altijd te springen om migranten. Dus waarom niet denken dat Amerika zegt, wij trekken ons terug, onder de voorwaarde dat jullie 1) ons (Amerika) de tijd geven om onze mensen te repatrieren, zonder vuurgevechten of massa slachtingen, het materiaal dat we achterlaten kan je op de koop toenemen om een solide staat te bouwen. 2) Daarna een gecontroleerde periode waarin afghanen die willen vertrekken de kans geboden wordt te vertrekken, zonder bloedvergieten.
Door "het Taliban plan" om mensen amnesty te geven door zich aan te sluiten bij de Taliban, weten ze straks precies welke mensen er op het vliegtuig naar Europa gezet kunnen worden. In Europa kunnen we niets anders doen dan "jij bent welkom in mijn land" te zingen, wetende dat het niet accepteren van deze vluchtelingen uiteindelijk tot een zekere dood zal leiden.
Of te wel onze politici ook blij, want ze hebben een solide argument om deze mensen gewoon per vliegtuig te gaan ophalen, zoals al langer de natte droom was van vele linksen onder ons.
Exact!
Duitse krant razzia s in Kabul met dodenlijst in de hand van huis naar huis.
Kijk! Dat is waar Duitsers op letten.
Bron? Zomaar wat roepen telt niet meer in 2021. Gisteren kwamen al de filmpjes voorbij van executies door de Taliban, wat na één seconde al gedebunkt werden tot oude filmpjes uit Syrië.
Tja ik zou het graag anders zien maar wie dat kan ( dus vroeger al gezien zou hebben dat de Taliban zoiets gaat doen) daar zou een Nobel voor moeten komen.
Ik slaag kaag voor een nobelprijs voor arogantie en domheid voor.
Maar ok, die islamitische heilstaat is nu een feit. Ik verwacht een massale emigratie van Salafisten uit het haram Europa. En uiteraard kunnen die Syrië spijtoptanten daar ook heen. Hun religie is toch zoveel belangrijker dan wat westerse welvaart en luxe?
Waar heeft Biden het over? Dat hij het allemaal (heeft) opgelost?
Waren er ook Nederlandse journalisten bij de persconferentie in Kaboel, Oh nee die zijn als eerste weg gerend om wel weer een grote mond op te zetten aan de veilige talkshowtafel van OP1.
Het NOS Journaal heeft een correspondent in India zitten die dan het nieuws op CNN en Al Jazeera volgt en dan net doet of ze er zelf bij is.
Wat een armoei
Ze willen dit zelf. De taliban. Maar uiteindelijk zijn ze zelf ook niet veilig. Voor de modepolitie.
Echt flikker op met je afghanen. Nooit interesse in gehad. Geen idee. Laat ze lekker doodvallen.
Zijn gewoon mensen hoor, probeer het eens met die invalshoek.
@Chupa-mos | 17-08-21 | 20:41: Flikker op met je Afghanen. Betere invalshoek? Verder nog klachten?
@entredeuxbieres | 17-08-21 | 20:47:
Ja dat weten we nu wel dat jij geen interesse hebt.
Gelukkig denkt de overgrote meerderheid er heel anders over en kan er voor een deel een veilig heenkomen gevonden worden.
Dat is mooi en verder geen klachten, het leven is hier heerlijk.
Ja, doen ze ook! (Op hoogst originele wijze moet ik zeggen, suicide by C17)
@Chupa-mos | 17-08-21 | 21:00: Je lult uit je nek. Apen hebben geen overgrote meerderheid. Zelf verzonnen?
Die special badr brigade is 1 op 1 over gegaan van baas gok ik? Moet zeggen, de Taliban hebben geleerd. Ze proberen het ordelijk en beschaafd te doen. Dikke poets naar de USA tot nu toe. Benieuwd wat ze gaan vinden van al quida en andere terreur groepen die terreur naar het westen brengen.
Bij Een Vandaag van vanavond een gevluchte Afghaanse, die 'vorige week nog in Kaboel was'. Mooi dat dat allemaal toch maar kan.
Waarom was ze in Kaboel?
Ze was toch gevlucht?
@Kaas de Vies | 17-08-21 | 20:20:
Vakantie man!
@RickyLaRue | 17-08-21 | 20:22:
Maar het was toch onveilig, daarom is ze hier!?
-*"ERROR"**€
Tsss, mooie boel.
Wanneer is Kabul Pride?
Kan ik alvast een testafspraak inplannen.
Wel je vaccinatiebewijs meenemen, anders kom je er niet in.
1x Kabul gaypereet coming up: twitter.com/bennyjohnson/status/14276...
Het is goedkoop, je hoeft geen kaartje voor de terugweg te kopen.
@Graaf_van_Hogendorp | 17-08-21 | 20:41: lol, een VN poster in het Engels in een land waar ongeveer de helft van de bevolking niet eens de eigen taal kan lezen.
Hoeveel belastinggeld heeft dit gekost en wie heeft het betaald?
Af gaan.
Onze overheid doet niet anders.
Het lijkt veiliger dan een week geleden laat de ambassade gewoon open de tolken en overig personeel kunnen ook blijven tenzij ze echt over the top gay zijn.
Ambassade van Iran, open; China, open; Rusland, open...
De Taliban acteert nu als het braafste jongetje van de klas. Zo even gratis en voor niets alles in je schoot geworpen krijgen.
Even voorbeeldig gedragen, de meester kijkt.
Maar integriteit is, het juiste doen, ook als niemand kijkt.
Geef het een maand inderdaad.
Maar ff serieus, hoe lang duurt dat nog voordat die Biden opstapt en Trump orde op zaken komt stellen?
Vond Biden wel grappig gisteren. Eerst Trump beschuldigen van de aanzet tot vertrek maar er wel vierkant achterstaan.
Zag nog geen regenboog vlaggetjes.
Hun jurken hebben ander wel mooi alle kleuren van de regenboog.
Goed, die machtsoverdracht aan de Taliban hing al maanden wellicht al jaren in de lucht. Is afgesproken werk. De snelheid was een verrassing, maar ja andere jaartelling, vertaalfoutje of niet te vertrouwen. Kies maar.
Inderdaad Kaas. Daar lijkt het wel op. .
Dan zijn die tolken ook niets waard.
Ze worden nu naar Abu Dabhi en Tadzjikistan gevlogen ,laat ze lekker daar.
Past cultuurtechnisch iets beter ook.
Vreemd die verdwaalde hippy in zijn oranje jurk, haarband en Lennon brilletje.
Wellicht een acteur?
Het blijkt dat Afghanistan en met name Kaboel, op de the hippie trail lag in de jaren 70. Het zou ooit een relaxte stad geweest zijn met dus een hoop hippies.
nl.wikipedia.org/wiki/Hippie_trail
Hier nog een docu, ik moet het zelf nog bekijken maar was dus echt een bestemming voor de Love and peace generatie.
www.youtube.com/watch?v=Co9buL2OwTk
@Nuuk | 17-08-21 | 20:34: Ja, dat klopt wel. Kabul
lag op de route naar
de meditatie centra in India. In de jaren 70 kwamen heel wat oranje geklede jonge mensen via o.a. Kabul terug naar Europa en namen dan in Athene de Magic Bus naar Londen, o.a. via Nederland. Was een interessanten reis, kan ik je vertellen, uit ervaring.
@kiekeboei | 17-08-21 | 21:10: Sorry, de zinnen lopen niet lekker en
een taalfout: interessante reis.
Dus zelfs GS geeft nu al het voordeel van de twijfel aan de TB en hun zoektocht naar internationale erkenning.
Want die mannen zijn immers op hun woord betrouwbaar, toch?
Dit wordt, helaas, een bewaartopic.
Hier is een humanitaire ramp gaande die een migranten stroom op gang zal brengen die de hele wereld harder zal raken dan elke voorgaande migratie ramp.
De Turken lachen zich nu al de ballen uit de broek.
En de Westerse wereld keek toe.
Het is schandalig en deprimerend.
Maar hoe komen die Afghanen ooit in Europa?
Zie de humanitaire ramp niet, alleen vele bange mensen die tegelijkertijd opportunistisch gedrag vertonen.
Tja, wat zou jij doen als hardliner? Of ze zien dat fundamentalisme niet meer zo goed werkt in dat land. Of ze hanteren een andere strategie: voer de harde lijn weer in maar laat de gematigde moslims grotendeels ongehinderd vluchten. Zo blijf je met de gewenste harde kern in je eigen land zitten, en help je tegelijkertijd mee aan de verdere islamisering van het westen.
@feiten_en _cijfers | 17-08-21 | 20:18:
Nee, alle kritische journalisten zijn plotseling verdwenen.
Nou, dan zal het daar wel prima in orde zijn.
@Kaas de Vies | 17-08-21 | 20:18:
Die worden gewoon overgebracht zonder dat jij en ik er iets van komen te weten.
@Kaas de Vies | 17-08-21 | 20:18: Kijk anders even naar die repo van Olaf Koens. De route Iran - Turkije ligt al helemaal open voor mensenhandelaren.
Er gaat een ongekende stroom Afghanen via Turkije naar Europa komen waardoor Erdogan de lachende 3e zal zijn.
Over een jaar komen we er dan weer achter dat het een greenscreen aktie was.
Ik geloof tegenwoordig echt nul komma nul meer van wat CNN ons wil doen geloven.
Nou, het helpt Biden natuurlijk wel als er allemaal rooskleurige verhalen.op CNN komen.
Ik wacht op de dag dat er een hoop van de klimaatgekkies naar Kabul gaan en daar op straat gaan zitten, want de Toyota-Pickups rijden wel op diesel.
Ik ben benieuwd waar dit heengaat met Afghanistan. Dat wordt toch ook gewoon een of ander kalifaat?
Misschien kunnen we de IS bruiden daar heen brengen en de loyale Afghanen mee terug.
Dat heet Win-Win.
In zo'n tribaal gebied heb je geen loyalen. Enkel richting een bepaalde stam.
Nog andere verslaggevers daar? Niet cnn
Als die taliban nou meevalt, gaan de tolken dan weer terug?
Als de Taliban ze maar een beetje vermoorden ofzo?
Clarissa Ward gaat prijzen winnen.
Nobelprijs?
Zilveren kogel?
Goede prijs op de slavenmarkt?
The American pulled out to early, the singing in the church wasn't even going to start, because of lack of Church.
Greetings.
Cheesy the Dirty.
Weten we zeker dat ze een vrouw is? Ze heeft gevoelsmatig behoorlijke ballen. Denk niet dat ze een man en kinderen thuis heeft zitten. Desondanks chapeau voor je bijdrage Clarissa.
Zat net te denken over Afghanistan en de Taliban. Als een vreemde continue tegen mijn huisje zou schoppen dan zou ik ook agressiever worden. Misschien zal het nu rustiger worden daar nu het "westen" weg is.
Als wij nu eens net zo hard voor ons polderlandje zouden vechten zoals zij voor hun land vechten dan word het hier misschien ook eens wat. Helaas "woken" wij hier heel nederland de ondergang in.
Als er een Afghaan wakker ligt van mij, dan mag ie me bellen. Zoniet, dan hoef ik ook niet wakker te liggen van Afghanen en lig ik vanavond vroeg in mijn nest te pitten.
Ik denk dat er heel veel Afghanen in totale wanhoop wakker liggen. Maar ga jij maar lekker slapen hoor. Ver van mijn bed show.
@Maya de Blij | 17-08-21 | 20:17:
Vergeet u de mensen in Irak, Iran, Yemen, Libanon, Tsjaad, Mali en demense in al die andere shitholes niet? Die zullen wellicht ook moeilijk slapen hoor!
Die UN-Women vacature lijkt me wel wat voor Kaag, ze is wel zo bekend met de regio, de gewoonten, de hoofdoek, de middeleeuwen.
NOS:
"Nog 102 tolken en hun families moeten naar Nederland komen"
WTF, had iedere Afghanistan ganger z'n persoonlijke tolk? En uh, families.... nou mensen de wachttijden voor uw sociale huurwoning gaan weer met een paar jaartjes oplopen.
Die mensen praten zo onduidelijk dat de tolk een tolk nodig heeft.
Nee de tolk had een tolk.
Tolkception.
Overheid en IT wordt geëvenaard door overheid en tolk.
@Ruimedenker | 17-08-21 | 20:09:
Ja, en vergeet de Afghaanse doventolk niet.
Lijkt wel een Naked Gun film.
@Kaas de Vies | 17-08-21 | 20:11: hoe ziet dat eruit? Irma Sluis met Parkinson?
@Skazz | 17-08-21 | 20:19:
Ze noemden de kreupele tolk 'walkie tolkie', nare lui daar op de ambassade.
Dan hebben die mensen wat tijd om zich bij te scholen en een fatsoenlijke baan >modaal te vinden zodat ze niet meer op sociale huurwoningen aangwezen zijn.
Slechts een kwart van de woningen in NL zijn sociale huurwoningen, de meeste mensen 58% wonen in een koophuis.
Apart dat iedereen (hier) aangewezen schijnt te zijn op de sociale huurmarkt.
Top trouwens dat mevrouw Ward daar dapper verslag blijft doen.
@Kaas de Vies | 17-08-21 | 20:22: Moet toch weer lachen!
@BadPatNL | 17-08-21 | 20:47:
Racist!
@Chupa-mos | 17-08-21 | 20:37: Totdat ze net iets verkeerds zegt en opeens verdwenen is.
@jan huppeldepup | 17-08-21 | 21:07:
Dat risico loopt die mevrouw willens en wetens om jou en mij op de hoogte te houden van de situatie aldaar.
Ik vind dat dapper.
Je kan ook vanaf je zolderkamer gaan zitten zeiken, dan prefereer ik de aanpak van Ward.
REAGEER OOK