EU koopt Israëlische drones voor Frontex Air
Nja als ze toch ergens iets van grensbewaking weten is het daar wel.
Lekker aanbesteed Frontex! "IAI [Israel Aerospace Industries] and its partner Airbus won the tender, which is worth an estimated $20 million to IAI. The agreement includes maritime patrols, flight equipment and maintenance over four years. The deal follows a trial off Crete in 2018, IDF and other operations, which have proven the UAV's effectiveness. The German Army has been using Herons for reconnaissance missions in Afghanistan and Mali since 2010." Tijdens het aanbestedingsproces uiteraard verontruste vragen uit het Europarlement, maar wie luistert er nou naar het Europarlement. Het voertuig betreft de boven- en onderstaande Heron UAV (wiki) en is o.a. verkocht aan Turkije, Marokko en Azerbeidzjan (bekend van tv).
De Frontex-versie!
Reaguursels
InloggenWe zijn een laf land geworden. Politici die bij een oorlog dit denken te kunnen managen en evt pang pang roepen... om vervolgens tot de conclusie te komen dat we helemaal geen capaciteit hebben. Idem nu met COVID, geen capaciteit maar minimale bezetting waar niks fout mag gaan en volledig afhankelijk van Duitsland door velen NL staatsburgers daar te laten verzorgen omdat we hier te weinig bedden hebben. Zelfs een simpele mondkapjes plicht krijgen politici er niet vlot doorheen.... het speelt al een half jaar , die COVID, maar enigszins leer trekken en vooruit handelen is allemaal maar erg lastig in dit polderlandje... gelukkig is er voor deze chronische toestroom voldoende energie, geld en heel veel inzet.... www.destentor.nl/raalte/park-den-aler...
Als NL die dingen zou maken dan hangt er een speaker aan waar keihard pang pang doorheen galmt. Makelaardij uit Israël kunnen we per ongeluk nog de nodige munitie aan hangen....
Bijleveld & Rutte zijn inmiddels heel hard aan het experimenteren met het fonetisch imiteren van een Hellfire raket.
Zou dit de opmaat zijn naar een Europees leger? En begint men eindelijk in te zien dat Turkije een drone superstaat is? Misschien moeten we onze wapenindustrie afstoffen?
De oorlog van morgen winnen door te voorkomen dat ie ooit begint omdat je zo’n capable krachtige krijgsmacht hebt dat potentiële agressors (hoi Erdogan, hoi Poetin, hoi, Xi Jinping) naar de onderhandelingstafel blijven komen, wegens te duur om met geweldsmiddelen je doelen in Europa proberen te halen.
inderdaad, enge ontwikkeling. Stapje voor stapje totdat ze straks lid staten met geweld onder druk kunnen zetten.
U denkt werkelijk dat de EU een militaire macht kan opzetten die vergelijkbaar is met de NATO?
Als Poetin, Erdogan of Xi Jinping iets uithalen moeten we weer op onze knietjes naar de Amerikanen, als die nog geïnteresseerd zouden zijn.
De USA zijn al druk bezig met het van in Europa gelegerde Amerikanen te verplaatsen.
Er is sinds 1 juli al een Europees leger. Het Nederlandse 11 luchtmobiel staat nu onder EU commando. Interessant detail aan dit leger is dat het toegestaan is om in het EU gebied te opereren zonder externe vijand. Be careful what you wish for dus.
@HetGewoneNormaal | 24-10-20 | 10:12:
Daar gaat het niet om. Het gaat om het opzetten van een defensie die een externe macht buiten kan houden.
De EU is daar niet toe in staat.
De NATO bestaat in feite niet meer.
Waarom maken wij niet zelf drones, of is onze kennis economie daar niet in staat?
De vraag stellen is hem beantwoorden. Misschien is het zo dat een flink deel van onze potentiële kennis (intelligentsia) en economie gepreoccupeerd zijn met onzin zoals woke ideologie, klimaat en gender.
Nee, we zijn zo goed in het out of the box denken en vooraf vaststellen van onzinnige eisen dat het weer een nieuw F35 traject zou worden. Nee hoor, lekker kantenklaarkopen. Voor je het weet hebben we weer een drone bedacht die kan landen op de maan, tot 10 km onder water kan en rubberboten kan faciliteren. No thanks.
We maken zeker drones. Alleen wordt er hier wat meer gefocust op de zorg dan met wapens. Dus een ambulancedrone/traumadrone, een drone die een AED op je hoofd kan flikkeren. Ook een drone met zonnepanelen trouwens, maar dat is alleen maar bedoeld om diezelfde ambulancedrone langer in de lucht te houden.
Maar er is positief nieuws omtrent drones. Op vliegveld Valkenburg is er sinds jaar een "Unmanned Valley" gevestigd, die wat vaart moet zetten achter de ontwikkeling van drones in Nederland: www.ad.nl/economie/unmanned-valley-op... Als ze een beetje groter worden, dan kunnen er wapens onder en dan kan Nederland meedoen met de andere grote dronejongens.
Vroeger maakten we nog onderzeeboten bij RDM in Rotterdam.
Dus de beveiliging van Europa wordt in de handen van Israël en de VS gelegd?
En waarom is dat een goed idee? Omdat ze ze goed en eerlijke en oprecht zijn?
Waarom zijn deze drones zo goed? Omdat ze getest zijn in Gaza en de Westbank.
Waar de bevolking geen scheet kan laten, zonder dat het wordt geregistreerd.
En de VS test ze in Irak (17 jaar) en overal waar ze zich zo nodig hun neus in moeten steken. En samen in Syrië.
De beveiliging moet in eigen hand worden genomen en gehouden.
Is er iemand die denkt, dat Nederland of Frankrijk ooit een contract zou kunnen verwerven voor de beveiliging van de nooit gedefinieerde grenzen van de staat Israël?
Aanvulling: de drones worden nu getest in Azerbeidzjan.
Vreemd: de joodse staat levert wapens aan het islamitische Azerbeidzjan, om dood en verderf te zaaien in het christelijke Armenië.
Hoe zit dat nou met onze joods-christelijke cultuur en geschiedenis en waarden?
Hoe zit dat nou met de joodse staat, die het meest morele land ter wereld is?
Wie vindt dat handel, handel is, moet niet zeuren over China.
Nou zeg, zo waar een zinnige aankoop van eurocraten.
Lijkt een goede aankoop.
Komt wellicht in de buurt van een MQ9 Reaper,
Maar daarvan zal de VS *nooit* een echt bewapende versie aan de EU verkopen.
.
Ik kan echter niet zo goed vinden wat de 'payload' van de Heron kan zijn.
Is ook iets als Hellfires mogelijk?
[Op deze plaats had uw Godwin kunnen staan]
Palestijnen worden als tweederangs burgers/untermenschen behandeld. Weet je wie er ook zo werden behandeld in het Derde Rijk? Oh ironie, dat je wordt wat je haat.
Palestijnen zijn? En wat is Palestina? Israël de enigen democratie in het midden Oosten. Je bent wat je wil zijn.
Mochten de interneringskampen/heropvoedingskampen terug open gaan, dan plaatste ik er dus mensen in die praten met een Gooise Rrrr. Na lang beraad, mogen mensen die veel klagen en verkeerdeelnemers die tegelijkertijd aan hun GSM zitten ook er naar toe.
@polletjepiekhaar | 23-10-20 | 20:30: Palestijnen, net zoals vele zandbakkiërs, heetgebakerde inferieuren.
@Hevvlan Demuru | 23-10-20 | 20:31: "We would like to see most of the human race killed off
Because it is unworthy, it is unworthy of the gift of live"
Gelukkig voor velen is mijn organisatorisch vermogen ondermaats.
Word wat je bent zij Nietzsche, en hij werd gek.
@bigstone | 23-10-20 | 20:50: Lolwut, volgens mij ging ie een stap verder dan schrijven en ging effectief de toekomst mentaal construeren. Omkering van alle waarden! Wat een waanzin.
Esthetisch ziet de wereldkaart 180 graden omgedraaid er trouwens veel beter uit imho.
Palestijnen worden door hun Arabisch islamitische broeders inderdaad behandeld als uitschot en tweede rang burgers. Kijk maar naar Libanon, Syrië en Egypte. Schep opgemerkt van jou efes.
@Mokum Kosher | 23-10-20 | 21:04: De Israëlische staat behandeld hen als tweederangs burgers dacht ik eerder.
Zandbakkieërs doen knuffel knuffel naar Palestijnen als het hun uitkomt om gewoonweg hun Jodenhaat te ventileren. Voor de rest they aint shit.
Maar zoals met vaak zijn die Arabieren/Midden-Oosteners/Moslomps/zandbakkiërs organisatorisch incapabel en niet in staat om de algehele populatie te laten genieten van natuurlijke rijkdommen, laat staan op religieus gebied enige coulantie voor een ander ter berber te leggen.
Hevvlan Demuru je bent een a-historische kwaadaardige idioot
@win | 23-10-20 | 22:16: Nee, hij heeft het goed.
@Hevvlan Demuru | 23-10-20 | 21:29: Met uw laatste alinea en de regel dat Israël geen fout kan doen,
mogen wij dan iedereen die niet etnisch Nederlander is, ook als 2e rangs burger behandelen?
Palestijnen worden al jaren kritiekloos gefinancierd door Europa en de VN. Ondertussen heeft Trump een historische vredesdeal gesloten in het MO, waar de Palestijenen (weer) van zijn weggelopen. Ze kiezen graag de underdog positie. En het geld gebruiken ze voor wapens ipv de Palestijnse mensen. En allah de oorlogsgod zag dat het goed was dat de Palestijnen lijden voor hún keuze.
Een klap uitdelen, een gevecht uitlokken, dan in elkaar geslagen worden door iemand die een maatje te groot is en dan huilen dat die pestkop altijd jou moet hebben.
Je wordt gezien zoals je bent Hevvian. Als haatstrijder en broedmachine. Gehersenspoeld in dit geval.
@Arachne | 23-10-20 | 22:30: Israël kan geen fout doen? Huh? Hoe dan ook, ik minacht Israëliërs /Joden en Palestijnen/Moslims in dezelfde mate.
"mogen wij dan iedereen die niet etnisch Nederlander is, ook als 2e rangs burger behandelen? "
Hell, vele niet-etnische Nederlanders gedragen zich keurig, dragen hun steentje bij aan de samenleving. Sommigen laten ook nul blijk geven dat ze (uiterlijk) anders zijn dan blanken. Ze doen gewoon mee. Tegelijkertijd kun je nog altijd binding hebben met je roots, whatever.
Het zijn de blauweboord,-en witteboordcriminelen allochtoon of autochtoon die de boel hier verzieken. Nederlanders staan bekend om hun tolerantie. Maar ja, tolerantie betekent openstaan voor verschillen en niet niet-optreden tegen laakbare praktijken.
In retrospect, Nederland zit vol met klagers. Dus daar een muurtje rond bouwen... #buildthatwall!
@CalamityJane | 24-10-20 | 07:04: "Haat sublimeert." volgens de grote Nietzscheaan William Osborn. Ikzelf heb al zoveel haat gezien, meegemaakt en gevoeld en dat wel over moet slaan naar het tegenovergestelde.
Kapitalisme, weldra zal invallen op zijn eigen gewicht. Het heeft respectievelijk nationaalsocialisme/fascisme/Japans imperialisme vernietigd, daarna communisme (1989/1991). Omdat dit zelfzuchtig monster opnieuw een vijand nodig had werden er *et voila* godsdienstwaanzinnigen (Jihadisten) gevonden, zie de Eerste Golfoorlog tot nu nog wat skirmish. Onderwijl bestaat het neo-kolonialistisch staatsgestuurd kapitalisme (China), imperialisme (USA), oligarchie (Rusland) nog eventjes rustig voort zolang u brood en spelen heeft.
Witteboord-criminelen die dachten dat alles en iedereen een bepaalde prijs heeft. Altijd meer, meer, meer willen. Nooit tevreden zijn, inspelen op jaloezie en verdeeldheid. Mijn God, als ze van hun torens springen zoals tijden beurskrach van 1929 neem ik er chips en cola bij, of pompoenpitten en vlierbloesemsap? Of ik leg een matras neer, kan ook.... Ik hoop dat empathie de Endlösung is, kapitalisme kan gelieerd worden aan het welzijn van de groep/het groter geheel, kan gelieerd zijn aan esthetiek, kan geloof in iedere richting voorthelpen. Anyway, ik heb hier grotendeels geen idee van, geen mening ook. Vind maar eens een Nederlander die zegt dat ie het niet weet of er geen mening over heeft. De blufpoker die de Nederlander soms speelt om toch maar de indruk te wekken opinionated of in the know te zijn, is ronduit zielig.
Oh en ik broed niet, ik laat occasioneel scheten. Brainfarts, if you will.
Uitgebreid getest in Syrië en in Gaza. Moet dus goed zijn.
Kunnen ze alvast pasfoto's maken. Liggen die al vast klaar bij de balie.
Gaan boven oud- en nieuw west vliegen?
Frontex gaat de drones gebruiken om hun taxidienst naar dobberende gelukszoekers 100 meter uit de Libische kust te leiden.
Het is de bedoeling dat deze UAVs flyers gaan uitstrooien met aanwijzingen hoe zo snel mogelijk naar Ter Apel te komen. Zodat we niet sommige weken maar een teleurstellende 400 gaan halen.
Hij kan toch wel rubber boten en kleine schepen binnen territoriale wateren bij Afrika laten zinken? Niet het ophalen nog makkelijker en trefzekerder maken mag ik hopen.
Als wappie denk ik dat het niet is om ínkomende personen op te sporen en tegen te houden, maar dat het juist is om personen die úít de heilstaat willen vluchten om die terug te fluiten.
Het zijn geen Oost-Duitse drones.
@redactie
10 topics op 23 oktober op de GS website,
4 topics op 23 oktober op de GS app.
Hoe dan !
Jammer dat ik die app niet heb gedownload.
App is altijd kut, meer captured dan gewoon browsend
Zelfs op stomme iPhone kan ik gewoon 10sites open hebben tegelijk. Wat moet je dan met een app?
Staat er in de specs iets over het herkennen van onwenselijk gedachtengoed, of is het een schijnmaatregel?
weet je wat echt raar is? Waarom we die drones niet van onze Turkse NATO bondgenoot gekocht hebben. Zij hebben ook hele goeie.
www.youtube.com/watch?v=m47kApefj9o
Die kan de centen nou goed gebruiken ook,
Omdat ze het dan opeens niet meer doen langs de Grieks-Turkse grens?
@klaas24 | 23-10-20 | 17:45:
Ik had gehoopt op een beetje serieus argument.
Waarom?
De video zegt het al: technologie ingekocht van Israël.
@Joris Beltsin | 23-10-20 | 17:53:
En dat zou een reden kunnen zijn?
@Joris Beltsin | 23-10-20 | 17:53:
Overigens, zoals hier en daar al gesteld is, wat moet de EU met drones?
Als het nou nog NATO is zou ik het begrijpen.
@Mr.Crowley | 23-10-20 | 17:57:
Die van Turkse makelij zijn Killer drones en Frontex is niet eens wapendragend. Kan me voorstellen dat voor reconnaissance Israël beter spul heeft dan wat ze 30 jaren geleden aan de Turken verkochten.
@Joris Beltsin | 23-10-20 | 17:53:
EU is politiek, denk dus eerder dat er een politieke reden is om drones van Israël te kopen.
@Mr.Crowley | 23-10-20 | 18:01: natuurlijk;Trump
Wie zegt dat de data niet ook in Tel Aviv beschikbaar zullen zijn.
Iets met een software achterdeur?
Ja, en dan?
Gaan ze pizza’s aan de dobbernegerts op zee bezorgen?
Nee, reddingsvesten een wellicht een nieuwe buitenboordmotor. Of een sleephaak
Heb je niks aan als de bootjes naar Italië gesleept worden.
In '76 kwamen de bootjes uit Libanon.
Bij deze Israël topics word ik altijd weggejorist. Waag me er niet meer aan.
Uw tegel staat er nog steeds hoor.
@Spring Bruissteen | 23-10-20 | 17:15: Ja,maar hoe lang nog?
Wel vóór Israël toch Tishetnetnie?
Meer hoeven we niet te weten hoor.
Zie je bij het volgende topic. Gezelligjes.
Ik krijg mijn drone niet meer omhoog.
Kwestie van goed kauwen.
Dat je eten gelijkmatig in je bloed wordt opgenomen.
Drones voor Frontex? Gaan wij nou die veerboten bombarderen die al die gelukszoekers ophalen op het strand van Noord Afrika? Die gelukszoekers die anders verdronken waren. Op het strand.
Dat levert vast hele spectaculaire beelden op.
Keihard die EU, gaan zelfs genocide plegen om het leefbaar te houden in de EU, ja ja don t fuck with Timmermans, deze Drones voldoen aan alle fijnstof eisen, zijn dus groen en helemaal prima, knallen maar.
Denk dat we de hele Europese grensbewaking sowieso beter hadden kunnen uitbesteden aan Israël dan aan de Turkenstaat van Erdogan.
Als je voor extra fijnmazig kiest komen er zelf geen ratten meer door
Wel met een remote controlled kill switch, naar ik aanneem?
Niet nodig, vliegen gewoon terug naar Israël.
Wat gaan ze hiermee doen dan, heel nauwkeurig de massa immigratie in kaart brengen?
Ze gooien alvast Miele’s naar beneden.
Kijken waar ze dobberen en er dan een ngo naartoe sturen
Goed bezig steun Israël maar een beetje. Meest ontwikkelde en beschaafde land in het Midden-Oosten.
De lat ligt laag in die regio verder.
Waarom geeft de Mossad eigenlijk niet die radarbeelden van MH17 aan de EU?
Die hebben ze echt wel.
Hoe zouden ze die beelden verkregen moeten hebben. Radar reikt niet zo ver. Satellieten hebben ze niet. En de EU is geen partij in de MH-17 zaak.
@AntiZanicz | 23-10-20 | 16:55: Geen idee. Maar die hebben vast wel ergens info liggen.
@Piet Karbiet | 23-10-20 | 16:58:
Waarschijnlijk omdat de EU het ook niet aan Israël gevraagd heeft. En als Israël het aangeboden zou hebben, vraag ik mij af wat de consequenties daarvan zouden zijn geweest.
@AntiZanicz | 23-10-20 | 16:55:
Eh. Israël heeft echt wel eigen satellieten om de lieftallige buurtjes in de gaten te houden en ook Iran.
Als de Mossad iets nodig heeft zullen ze dat wel via de geigende kanalen doen , of niet doen.
Dus het plan is nu bombarderen?
Erger nog.
Fotograferen.
@Ruimedenker | 23-10-20 | 16:54: En dat mag ook niet van APG, komt nog een hoop gedonder van.
Kennelijk worden dit soort zaken uit Israël niet geboycot.
Die hebben dan ook al decennia ervaring met drones bouwen voor grensbewaking en artillerie steun.
Kaag ligt nu krijsend en huilend onder de dekens in bed. Want Palestijnen kunnen ook heel goed raketten bouwen, hoor.
Ik dacht al, waar komt dat gekrijs vandaan.
Ter compensatie 10 miljoen extra voor haar PLO hubby.
Top Comment
Vliegende brommers bedoelt u.
Je bedoelt die waar je een PVC buis voor nodig hebt Piet?
Ah die neue UHU.
Dieptriest dat we die dingen zelf niet maken in Nederland. Mooie tech waarmee we als klein land eindelijk weer eens macht kunnen projecteren.
Nederland heeft niet dezelfde militaire ervaring als Israël.
Ja, wanneer gaan de admiraliteiten weer eens Fluytschepen bouwen? Luie donders.
Uit nood geboren.
Israël geeft klauwen geld uit aan beveiliging.
Iron Dome bijvoorbeeld, kost kapitalen.
Sowieso maken ze in Israël veel Tech. Niet alle militair maar vooral ook de nieuwste IT snufjes.
@Ruimedenker | 23-10-20 | 16:49: Levert veel werkgelegenheid op en mits je kwaliteit kunt blijven leveren, altijd afzetmarkt. Maar als iedereen dat gaat doen werkt dat niet meer.
Maar wij hebben gezinscoaches, doula's, professionele oppasmoeders, life-style adviseurs, wild life managers en heel veel communicatietutjes omdat allemaal aan de man te brengen. Ook mooi.
@Joris Beltsin | 23-10-20 | 17:37: en mensen gespecialiseerd in white privilege trainingen
Wie zou dat moeten doen. Hier worden alleen nog onderdelen gemaakt. Er worden hier geen treinen, auto's of vliegtuigen gebouwd. Zelfs fietsen komen grotendeels uit het buitenland.
Beter hadden ze Bayraktar TB2 drones gekocht, of die israelische kamikaze quadcopters met explosieve lading.
en wat zou men daar mee moeten?
Ja hoor, daar kun je prima grenzen mee in de gaten houden, clown.
@tis_wat | 23-10-20 | 16:37: Ik had het trouwens tegen Zwitsalletje
U bedoelt die dingen waarmee de Armeniërs worden gebombardeerd, gemaakt door de schoonzoon van Erdogan?
@AntiZanicz | 23-10-20 | 16:36: Zorgen dat niemand die grens over durft te steken ? Wat heb je aan een grens als je hem niet actief verdedigt. Je kan wel elke keer foei zeggen (of "welkom in mijn land"), maar een 1 strike you're out beleid is een stuk effectiever.
Dat gaat lastig worden, Canada heeft een exportverbod van essentiële electronica uitgevaardigd wegens Turkije's rol in Armenië.
De productie is voorlopig stilgevallen.
Is er nu echt geen EU land die dit kan leveren? Lijkt me een stuk economischer, al kost het dan ietsje meer. Dat Israël mee mag doen met het Europese Songfestival OK, maar ze hoeven toch niet mee te doen met onze aanbestedingen?
De vliegtechniek komt van Airbus. Het spioneren zal wel uit Israël komen.
Zwakke poging van de EU om Israël te laten weten dat de EU en Israël nog steeds vriendjes zijn, ahum.
Ze doen ook mee met de EUFA Leaque voetbal. Basketbal etc. Wil je ze anders kopen van Somalie?
Niet zo goed als de Israëlische toys. Die gasten staan echt aan de top wat dit betreft.
Het zou beter zijn om alleen maar Europees te kopen. Andere landen doen dat bij voorkeur ook.
@Lt-Kol Kilgore | 23-10-20 | 17:48: Het is allemaal Westers spul. Alleen daar bij elkaar gevogeld en wat software ontwikkeling gedaan.
Dit leidt alleen maar tot nog meer migranten. Ze weten dat Frontex ze moet gaan redden wanneer ze eenmaal gespot zijn.
Ook mijn gedachte.
Alsof ze in een bootje de vliegtuigen zouden kunnen spotten. In Iraq en Afghanistan ziet men ook nooit de drones vliegen en daar krijgen eventueel een raket op hun hoofd.
zelfs heel waarschijnlijk om de immigratie makkelijker aan te sturen buiten het zicht van de Europeanen,omdat binnen die EU nooit iets zal kantelen en al zou dat gebeuren: de EU is een nooit weer experiment over de bevolking en zonder de bevolking. Drones zijn voor velerlei doelen inzetbaar en dit soort materiaal mag nooit aangestuurd worden door een supra-nationaal orgaan,dat geen boodschap heeft aan de Europese volkeren ,maar er slechts is voor het eigenbelang van een brede politieke, uitgerangeerde kaste. Grensbewaking is een taak voor landen en regeringen
Zijn daar al bouwdozen van?
De EMSA vliegt toch allang met die dingen?
Maar goed, goed voor Israël, goed voor Europa.
Toch zullen er weer zat haters zijn die dit een slechte deal vinden, want Israël.
Grappig dat er geen interessante uitvindingen/producten uit moslim landen komen...
Nou nou, ho ff.
De waterpijp en het vliegende tapijt komen er vandaan.
wiskunde,arithmetic, sterrenkunde, natuurkunde. Toen 'wij'nog dachten dat de aarde plat was en de sterren rond de pannekoek draaien wisten zij wel beter, tot in de details.
@AntiZanicz | 23-10-20 | 16:34:
Wat is er van over, van al die wijsheid?
@Ruimedenker | 23-10-20 | 16:40: Die kregen ze indertijd via beschavingen in India en Perzie. Nu hebben wij rechtstreeks contact met die regio.
@Ruimedenker | 23-10-20 | 16:40:
Het is dat ze de mazzel hebben dat er nogal wat zwart goud in de bodem zit, maar verder is het natuurlijk droevig gesteld met de ontwikkeling aldaar.
Toppie high tech van IAI Israël ! In het gebied wonen ook geitenhoeders,
tapijtkneupers en pottenbakkers én jazekers, de apothekers & tandartsen
asscher.
@AntiZanicz | 23-10-20 | 16:34: Ja inderdaad, dat hadden de moslims destijds inderdaad allemaal overgenomen van de o.a. Grieken, en de Indiërs. En op al-Khwarizmi na hebben ze niets geïnnoveerd.
@Spring Bruissteen | 23-10-20 | 16:50: En zelfs de olie moet door westerlingen uit de grond gepompt worden want daar zijn die arabieren zelf te dom en/of te lui voor.
@AntiZanicz | 23-10-20 | 16:34: en toen kwam de islam en werd er de stekker uitgetrokken.
@Jafco | 23-10-20 | 17:05: En de vliegvelden door Engelsen geleid anders kan er geen vliegtuig opstijgen, gasten kunnen helemaal niks, ja Jemen bombarderen, weerloze lieden vermoorden dat gaat wel aardig.
Dat waren de Soefies o.a. Zanicz. Die zijn door de hedendaagse moslims weggesaneerd.
@Ruimedenker | 23-10-20 | 16:40: De kennis is er nog steeds, die hebben wij over genomen. NB ook de decimale cijfers zijn uit het Oosten gekomen. Veel van onze voor en achternamen zijn gebaseerd op namen uit Palestina (door verspreiding in de tora en bijbel). Het zijn tribale namen.
NB het schaakspel is in Perzië bedacht.
Heeft die drone ook genoeg bewapening om een boot (of meerdere boten) te laten zinken?
Goed en dan we die bootjes eerder en vaker. En dan? Gaan we ze dan met die informatie nog sneller “redden”. Maw, wat moeten met die drones?
Die drones zijn wel een dingetje de laatste tijd. We kunnen maar beter ook wat investeren in manieren om vijandige krengen uit de lucht te schieten, gezien de situatie waarin de Armeniërs zichzelf hebben gevonden.
Correct, deze drones werken alleen als je al Air supremacy hebt of een klootjes volk aanvalt dat helemaal geen luchtmacht heeft.
Ik denk dat anti-drone-kamikaze-drones a 1000 euri het stuk de volgende noodzakelijke aanschaf wordt.
Kun je nog wat van leren, van Israël.
Ruim 2x zo klein als Nederland, bijna 2x zo weinig inwoners, de ene joodse Nobelprijs winnaar na de andere. Ingeklemd tussen veel gigantische landen vol met islamitische barbaren die maar 1 gezamenlijk doel hebben: Israël vd kaart en alle joden dood.
En dan toch zo goed ontwikkeld zijn op allerlei gebied en de enige echte domocratie in de regio hebben. Het is echt een land met kloten.
Respect, dat verdienen ze.
Ja, wacht... of je moet links of moslim zijn, dan mogen ze dood natuurlijk, die joden en het Oude Land moet verwoest.
U weet niet hoeveel nobelprijzen Nederland heeft. Met echte nederlanders. De israëlieten zitten vooral in de VS voorzover.
Nog meer weten Zanicz ?
Raar dat ze op een stuka lijken.
U heeft nog nooit een echte stuka gezien!
Waarom geen Turkse suicide-drones? Lol
Wedden dat de dobberbootjes met kansenparels blijven komen .
Dit is alleen voor de bühne .
Ik snap wel dat Israël Europa helpt. Ze staan immers bij ons in het krijt. Dat las ik in een boek.
Sinds Auschwitz staan Joden met krijt in de hemel geschreven.
Dodelijke drones, op adstand bestuurd door autistische gamers, daar gaan we nog een hoop plezier aan beleven.
Hoe gaat Frontex daar nou immigranten mee binnenhalen, er passen helemaal geen passagiers in.
Dus die 3 moslimlanden hebben al van deze moordmachines en wij nog niet? Waarom maakt niemand inclusief GS zich daar druk om?
Wij hebben F35
Het zijn waarnemingsvliegtuigen.
De Europese Superstaat (EUSSR) is weer een stapje dichterbij.
Dissidente lidstaten kunnen hun borst natmaken.
Als Frontex toch bezig is met bestellen in Israël kunnen ze misschien meteen de metershoge hekken bestellen en de landmijnen.
mida.org.il/2017/02/21/israels-border...
20 miljoen? Ik dacht dat de EU alleen maar in miljarden rekende. Of is dat alleen maar bij bullshit-projecten?
Ik vond het ook al zo'n laag bedrag voor een defensie product. Daar zit vast nog een vervolgorder aan vast met een veel hogere waarde. Maar dan is het geen nieuws meer en houden ze het een beetje uit de media.
Het is ook maar een leasecontractje voor 4 jaar.
"Majoor, telemetrie van Frontexdrone Alpha 22 ten zuiden van Italië. Ziet eruit als een oud containerschip met naar schatting 15.000 immigranten aan dek. Orders?"
"Zelfde als altijd luitenant: bel Merkel met het goede nieuws en rol de rode loper uit."
Jared Kushner, de schoonzoon van Trump, heeft via stille diplomatie aan vrede in het Midden-Oosten gewerkt. Tot nu vrede tussen Israel en Sudan, de VAE en Bagrein. Jordanie, Saoedi-Arabië, Quatar en Marokko zouden op de nominatie staan hun betrekkingen met Israël te normaliseren en Kosovo en Servie gaan ambassades openen in Jeruzalem De Arabische Liga overweegt nu Israël toe te laten en de Palestijnse bewegingen eruit te gooien. Dit tot grote woede van de maffiosi van de PLO en de EU: opiniez.com/2020/10/20/het-nieuwe-mid...
Die hebben hun kans gehad en zijn nu buitenspel gezet. Peace!
Heel mooi stukkie over het midden oosten, Piet. Bedankt !
Flauwekul, Jared deed niets. Er is geen vrede. Men doet een beetje minder naar tegen elkaar en verkoopt souvenirtjes.
@AntiZanicz | 23-10-20 | 16:31:
Normale betrekkingen kun je best koude vrede noemen.
En ja, Jared heeft hierin bijgedragen.
@Ruimedenker | 23-10-20 | 16:37: Het verschil met types als Kaag is dat hij geen pers meeneemt. Geen publiciteit. Alleen resultaten met zijn team. De olie is daar een keer op. Koude vrede, mooi gevonden.
@AntiZanicz | 23-10-20 | 16:31:
Het is heel simpel, Bonkers; kies je voor mensen die opbouwen en het leven vieren of kies je voor mensen die alles kapotmaken en als hoogste doel hebben als martelaar te sterven. Take your pick.
Zanicz. Zo denken zoals u doet hoe voelt dat? Is dat lekker of wat?
Interessant dat jodenhatende landen als Turkije en Marokko deze Israëlische spullen niet boycotten :-)
Zie mijn link hieronder. Veel Arabische landen hebben in het geheim gewoon allang contact met Israel, via bedrijven. Trump loopt daar nu 50 miljard dollar uit te delen. De liefde voor hun Pealstijnse broeders is niet zo groot. Nooit geweest.
@Piet Karbiet | 23-10-20 | 16:19: Arabieren hebben Israel altijd opgevoerd als de boosdoener voor hun falen. Grote delen van de bevolking pikken dat niet meer. Arabieren kiezen eieren voor hun geld.
@Piet Karbiet | 23-10-20 | 16:19: Dus wanneer niemand van palestijnen houdt mag Israël hun land wl afpakken zonder repercussies?
@Madame Poitiers | 23-10-20 | 16:25: Dat pikt de bevolking wel ook al falen ze nog steeds. Altijd komisch die drogredeneringen.
@AntiZanicz | 23-10-20 | 16:30: Ja, ze falen nog steeds en ze zullen altijd losers blijven. Maar delen vd bevolking ziet dat hun eigen regeringen daar debet aan zijn, en de "Israel"-haatriedel werkt voor hen niet meer.
@AntiZanicz | 23-10-20 | 16:29: Hun land? Noem mij eens een Palestijnse vorst van voor 1948. Een zin uit het Palestijnse volkslied. Een Palestijnse opgraving, ruine of kasteel?
@AntiZanicz | 23-10-20 | 16:29: Arabieren hebben zelf het gebied veroverd, snoes. Daarna de Turken en toen de Engelsen. Joden hebben het land vruchtbaar gemaakt, tal van Arabieren kwamen op de werkgelegenheid af en Arafat muntte voor hen ergens rond 65 de term Palestijnen.
De geschiedenis bulkt van de veroveringsverhalen. Sommige rare Arabieren vinden dat Spanje (El Andalus) nog steeds van hun is. Sudeten-Duitsland, delen van Polen, Elzas Lotharingen, Afrika, Azie - de dynamiek blijft schuiven. Daar ligt niemand wakker van, maar voor Palestijnen willen ze een uitzonderingspositie maken. Tja.
@Madame Poitiers | 23-10-20 | 16:46: Exact. Zo gedacht is Indonesie dan ook van ons.
@Piet Karbiet | 23-10-20 | 16:49: en de maan is van de USA.
Eerlijk veroverd AntiZanicz.
Zal ik een aantal landen opnoemen die ook nog iets hebben terug te geven?
In de volle breedte denken Zanicz !
Reepercussiesbahn. Mooi woord.
@Piet Karbiet | 23-10-20 | 16:39: Dat zijn geen vereisten. Het innemen van ander mans land is gewoon landroof en bezetting. Het is zeker niet het land van de israelieten. Dan het in in hun zelf geschreven ' boek' staat maakt het niet waar of bindend.
@Piet Karbiet | 23-10-20 | 16:19: Trump koopt ze dus. En hij koopt de dictators, niet de bevolking.
@Madame Poitiers | 23-10-20 | 16:25: De bevolking is niets gevraagd. De overeenkomsten zijn gesloten met dictators; daags na de aanslag in Beiroet.
@Piet Karbiet | 23-10-20 | 16:39: Pakistan bestond niet. Bangladesh bestond niet. Taiwan (land) bestond niet. Joegoslavië bestond niet. België bestond niet. De Oekraïne bestond niet (streek wel, land niet). Polen heeft wel bestaan en niet en ergens anders bestaan. Turkije bestond niet. Italië bestond niet. Duitsland bestond niet. Alle staten in Zuid-Amerika en Afrika bestonden niet. Saoedi-Arabië bestond niet (verkregen door strijd en verovering). Irak bestond niet.
Koerdistan heeft nooit bestaan; toch vinden velen, ook op dit blog, dat de Koerden een land verdienen. Hoe denkt u dat dat gaat gebeuren?
Door, net als Israël, het land van een ander af te nemen. Daarom de "burgeroorlog" in Syrië, de constante oorlogszone Libanon (Israël schiet het iedere 10 jaar aan diggelen) en het dreigen naar Jordanië.
De indianen (veer) hebben geen ruïnes of kastelen of een volkslied of een vorst om hun bestaan van hun naties aan te tonen. In Latijns-Amerika zijn er een paar tempels en dat is het (men weet nog steeds/lang niet het hele wat/hoe).
Het gebied waar nu de staat Israël ligt, was geen land zonder volk voor een volk zonder die land. Die leugen is al meerdere malen overtuigend ontmaskerd. Door Israëlische historici (uni van Jeruzalem). Driekwart miljoen bewoners, die daar al eeuwen woonden (familie), zijn verjaagd.
Vanaf de jaren 30 is er een vuile oorlog gestart (terrorisme) met moorden, aanslagen en een angstcampagne tegen de bevolking.
Alle bloedgroepen werden vermoord (gelijkheid), door mannen die later premier werden. Het westen heeft de creatie van Israël mogelijk gemaakt, de bevolking is niets gevraagd.
@Madame Poitiers | 23-10-20 | 16:46: Er waren 750000 Arabieren in de regio die nu Israël heet. Israël heeft als natie zeer kort bestaan (check het OT). Judea heeft alleen bestaan onder bezetting van meerdere overheersers.
Uw redenering volgend: Duitsland mocht de joden uitwijzen, want Duitsland was van en voor de Duitsers, al eeuwen.
In hoeverre verschilt de Israëlische wetgeving dat Israël een joodse staat is, van de wetgeving dat Duitsland een land voor etnische Duitsers was?
Een niet jood (etnisch of religieus) kan GEEN Israëlische staatsburger worden (uitzonderingen echtgenoot (partner telt niet) van een jood die Israëlisch staatsburger is.
@CalamityJane | 23-10-20 | 17:50: Het toe-eigenen van veroverd grondgebied is sinds WO2 (oprichting VN) niet meer toegestaan.
Grensgeschillen moeten middels onderhandelingen worden opgelost.
Er is een groot verschil tussen betwist gebied en bezet gebied.
Er zijn een aantal gebieden in de wereld (Turks Cyprus), welk alleen door Turkije is erkend, waar niet is ingegrepen. Dat geeft het landje pik geen legitimiteit, het geeft aan hoe belangrijk het gevonden wordt door de VS.
Denk aan Koeweit, wat welk belangrijk werd gevonden. Waarom zou dat zijn?
De Golan hoogte is dus gestolen, Gaza en de Westbank zijn door de VN toegewezen aan de Palestijnen en Jeruzalem, bepaald in 1948, zou een internationale stad worden onder auspiciën van de VN. En daarom is Israël in 1967 een oorlog begonnen; om Jeruzalem te bezetten.
Israël is het enige land ter wereld, dat nooit zijn internationale grenzen heeft gedefinieerd. Israël heeft dus nooit haar grondgebied vastgelegd.
@AntiZanicz | 23-10-20 | 18:30: In het boek staat ook dat "wie de grenspalen verplaatst, vervloekt is (Deut 27:17).
Het probleem met het leggen van een claim via het OT (verbond met Abraham), is dat 65% van de joden die in Israël leven (en burgerschap hebben), zichzelf als atheïst identificeren. Praktisch alle premiers van Israël waren atheïst, inclusief Bibi.
De belangrijkste reden voor het leggen van een claim via het OT, is dat christelijk Europa en evangelisch VS (christenzionisten), hier zonder morren in meegingen (na WO2 want holocaust). Voor 1850 was er geen christen, die hier in mee ging.
Het meest vreemde is nog, dat vele Europese en Amerikaanse leiders en politici die claim napraten, terwijl vele van deze leiders atheïst, seculier, post-christelijk, christen slechts in naam of cultuurchristenen zijn. De Europese leiders hebben meermaals verklaard dat Europa een post-christelijk werelddeel is. Daarom verschijnt eind jaren 80, de term
joods-christelijke cultuur, joods-christelijke waarden en joods-christelijke geschiedenis.
@CalamityJane | 23-10-20 | 17:50: De Spaanse Sahara, Turks Cyprus.
Geen piloot. Wordt via satelliet bestuurd.
.. door een piloot op de grond..
Frontex... die doen toch niks behalve tellen?
Precies, deze drone is heus niet van een sleepkabel voorzien die ze terugsleurt naar Afrika of Turkije, nee, tellen, opdat ze de bedden alvast klaar kunnen gaan zetten, lijkt mij.
Hoho, laatste gerucht is dat Frontex Bewust golven maakte waardoor een boot terugdreef richting Turkije. Teletekst 125
Heerlijk, wij de betalen de Mossad, en wij krijgen een kopietje van onze eigen data.
Voor 20 miljoen kun je niet veel verwachten. Het zijn geen dingen uit de modelbouwvliegtuigwinkel.
Wij krijgen die informatie die Israël vindt dat wij mogen zien en betalen daar meermaals voor.
Wel makkelijk zo'n directe uplink naar de Mossad.
Het zit er dik in dat er een achterdeur is. Net als in de politie-telefoon-tap systemen. Altijd handig. Net als in CISCO en Microsoft spullen.
Denk je dat ze nu niet meelezen ? Bij Belgacom heeft jaren een component Made in Israël in het core netwerk gestaan...
Het voordeel is dat ze dan Brussel even kunnen bellen als er iets wordt waargenomen.
Zijn dat de kamikazeversies?
Mooi ding, maar waar moet de piloot zitten?
Op de nek van Roel.
Kunnen die ook een “little boy” vervoeren?
Ja, Roel van Velzen.
REAGEER OOK