FvD-Statenlid Snoek schiet kuit bij Groep Otten

Chilion Snoek springt gauw van de Renaissancevloot, in het leefnetje van Henk Otten
Dat krijg je er nou van, als er om de haverklap debiele uitspraken, ontmoetingen met dubieuze makkers, gelekte gesprekken en vrij idiote appjes aan het daglicht komen, en je enige verweer is telkens 'jamaar ironie en context en vroeger en framing'. Dat is een paar keer afdoende, maar keer op keer op keer op keer dezelfde crack en de mensen springen van boord van je Renaissancevloot - op verjaardagen uitleggen dat het allemaal satire is en dat JIJ geen bruine randjes hebt wordt ingewikkelder, en ingewikkelder, en ingewikkelder. Nu weer Statenlid Chilion Snoek, voor wie de antisemitische 'spielerei' van de jügend de druppel was, die van boord spartelt en wordt opgevangen in het leefnetje van Henk Otten. "Dat het partijbestuur van FvD dergelijke uitingen wegwuift met een beroep op de vrijheid van meningsuiting heeft mij doen besluiten dat de tijd gekomen is dat onze wegen zich nu gaan scheiden." Tja, wie is nou eenmaal die Chilion Snoek en wat stelt Overijssel nou voor in het masterplan om het partijkartel van binnenuit open te breken, maar Snoekmans is niet de eerste en Snoekmans is ook niet de laatste. Where did it go wrong - is dit FvD ons FvD nog wel.
Social
Deze is ook weer classy
Social
Toch actie
Social
Reaguursels
InloggenDe enige bruine randjes zitten bij "antifa" zelf. Antifa geweld wordt namelijk gewoon gedoogd door de overheid, omdat ze links zijn.
Die Bodet is een enorme losse flodder en alles behalve de man for the job. Hij heeft zowel het talen en het inzicht niet. Ik vraag me af wat de Hiddema toch bij deze partij moet, Dit blijft voor altijd en ook na zijn dood aan zijn naam kleven.
Nou Nou tot zijn dooood. Je ging voor drama, heh :)
@Overnijd | 02-05-20 | 15:31:
De naam van Hiddema is door dit avontuur met een partij als FvD voor altijd besmeurd.
@panthoseen | 02-05-20 | 15:36: Nee hoor, hoeveel jij ook probeert te smeuren als anonieme jekker. De man is en blijft ongekend populair vooral omdat hij nu extra aanzet op asiel- en immigratieonderwerpen.
Dus: jammer joh.
Wat dacht u. Ik heb ook wat nuttigs bij te dragen?
@panthoseen | 02-05-20 | 15:36: The 85-people, 85 procent van de bevolking heeft een iq van 100 en lager, is vatbaar voor iedere kletskoek, dus ook voor die van Thierry. Het is een populist die the 85-people doet geloven dat hij hun leven gaat verbeteren, maar gebeurt niet. Het is gebakken lucht, of het nu Pim is of Hans, Rita, Richard, Thierry of hoe al die gelukzoekers ook heten.
@Red shirt | 02-05-20 | 16:14:
En jij hoort duidelijk bij het 5-gepeupel zeker.
De 5 procent van de bevolking met een iq lager dan 65!
Vreemd. Die Henk Otten heeft aantoonbaar frauduleus gehandeld als penningmeester van FVD. Omzet van de merchandise gewoon direct in zijn zakken gestoken, bonussen aan zichzelf uitgekeerd zonder toestemming van het bestuur, hoe kan je je daar nu bij aansluiten? Omdat een paar snotapen wel of niet lid van FVD/JFVD in een appgroep zich misdragen hebben? Wat een onzin.
Klopt. Het is de bekende misdirection communicatielijn die het leger framende oranje-blauwe communicatie 'deskundigen' heeft ingezet, de laffe honden dat het zijn.
Alsof wat appjes van een paar leden in verhouding staat tot de morele en politieke misdaden die de VVD-viskoppen in zeer korte tijd hebben begaan in de échte samenleving. In de economie nog wel. Vroeger een vast onderdeel van de VVD-genen, nu bijzaak in hun banen carrousel.
Lekker framen de hele dag. Lees het boek van Ybeltje er maar op na. Iedere VVD-er heeft meerdere van dit soort figuren aan hun zijde die de hele dag framen. Maar dan die imbecielen die al klappend weer op dat vuilnis gaan stemmen. Dat is pas echt zorgelijk.
Het is shakeout tijd bij FvD en zelfs Denk is aan de grote schoonmaak bezig.
Terwijl het kartel al aan het nadenken is over de rechtszaken die gaan volgen vanwege nalatigheid en in algemene zin grote incompetentie dat alleen kortdurend aan goedgelovigen kan worden verkocht als applaus-toppie-lachen door topacteurprestaties.
Ik zie hier vooral weer dat de scheldpartijen vanuit het pluche kennelijk effect hebben. Jammer, want ik vind Fvd een verlichting na vijftig jaar totaal verstikte politiek en verwurgde democratie.
Een snel groeiende partij trekt veel types aan en dat zuivert zichzelf. (Potentiële) leiders zijn nu eenmaal vaak narcisten. Maar hebben wel ballen (m/v). Heb ik altijd nog liever dan lijders zonder ballen (Rutte, Jetten, Klaver, Asscher, De Jonge).
Ik blijf Forum gewoon lekker trouw. Hup Cliteur, hup Nanninga, hup Hiddema!
Ik ook. Voorlopig nog steeds miljard keer beter dan de lobbylaven die nu aan het roer zitten.
@Cepalislam500mg | 02-05-20 | 15:05: 1000 miljard keer beter
Ach Baudet mag blij zijn, dat zijn vroegere kompaan en diefje uit de partijkas Otten al die zwakke nietszeggende figuren in zijn aftroggel kaartenbakje probeert te krijgen.
Otten denkt ooit in de 2e kamer met zijn partij te kunnen komen.
Maar beste Otten de Nederlanders willen niet door praktische dieven bestuurd worden, willen ook niet dat zetels geroofd worden te eigen behoeve. De overlopers? Daar horen we straks nooit meer wat van, immers die hebben geen enkele kwaliteit.
Het Nederlandse linkse journaille moet ook eens ophouden om Baudet i.c. de FVD te demoniseren. Baudet is gewoon een nette vent, die Nederland wil veranderen en ons meer zeggenschap wil geven over ons leven.
Prima toch, daar ben ik het mee eens!
Men noemt Baudet populistisch, maar hij is wel 100% voor de Nederlanders en ik denk dat onder Baudet er geen miljarden van onze belasting centjes naar Brussel vliegen, geen daklozen meer zijn en de woningnood en de zorg voorrang krijgt.
( Wat heeft die regering Rutte inzake onze zorg verschrikkelijk gefaald )
Het thans aanwezig linkse bestuur in dit land zijn bang voor Baudet.
Maar het uitschelden en demoniseren, hem fascistisch vinden is dezelfde fout die men maakte bij Pim Fortuyn.
Daarom vind ik ook de column in het AD van vandaag, door de knuffel Turk meneer Okyol ( die niet van de buis is weg te slaan met nul opleiding en kwaliteiten) over het incident van 3 foute FVD leden - die inmiddels geroyeerd zijn - en dit uitvoerig groter te maken dan het is. Linkse propaganda noem ik dit artikel.
Alsof we in linkse elites geen Pol Pot Rosenmuller, Mao Klaver hebben
Maar daar schrijft Okyol nooit over, want wiens brood men eet (NPO) diens woord men spreekt ( de huidige regering).
Laf mennetje hoor die Okyol.
- Okyol is de excuusturk van het AD, meer niet.
- De term populisme is uitgevonden door mensenhaters, met name '66 (hé, die is zijn D kwijtgeraakt)
- Fvd is de enige die volgens de partijprogramma's de D nog in zijn naam verdient. De rest van de partijen hebben de D in hun naam verraden.
-. Otten CS komen over een jaar niet meer in de 2e kamer, en zo wel, dan staan ze altijd nog aan de rechterkant van de politiek.
Daar sluit ik me voor 100% bij aan. Geen speld tussen te krijgen door zielige schizofrene trolletjes.
Die vraag stelde ik mezelf vanmorgen maar besloot toen niet te reageren. Kritiek op FvD mag zoals op alle andere partijen. Maar dit topic dat zelfs wederom de Zembla narratief de wereld in slingert terwijl deze al is gede-bunked, ook geen melding maakt van de reactie van FvD maar in plaats daarvan een slordig 'ze roepe wat ze altijd roepe' neerpoept, is ook weer een herhaling van zetten. En waar gaat dit topic nou over? Een of andere jodokus die overloopt naar Henk Ottens graaiparadijs.
Want? Omdat GS niet blind achter Baudet aanhobbelt? Moeten de rijen gesloten blijven? Loyaliteit belangrijker dan objectiviteit? Je reactie geeft te denken, MC.
Raar, fvd was toch juist van de joods-christelijke traditie.
De christenen hebben dan ook een traditie van het uitmoorden van joden.
Wel mooi die reflex. FvD leden zijn het helemaal, totdat ze kritiek uiten. Dan gedraagt de meute FvD ers zich als de eerste de beste club radicale moslims die afvalligen een lesje leren. En dat dan niet inzien. Tekenend voor dat clubje sukkels.
Wat zouden ze moeten inzien dan? Je vergelijkt appels met peren.
@Winstpakker | 02-05-20 | 11:51: Hoe vind je dat Fvd supporters omgaan met mensen die uit de partij stappen? De vergelijking met de behandeling van afvallige moslims is heel treffend.
@Winstpakker | 02-05-20 | 11:51: vind ik nog een beetje zacht uitgedrukt. BL vergelijkt FvD met islam-fascisten
@mreasyaloha | 02-05-20 | 12:01: Nee dat doet hij niet. Hij vergelijkt slecht hoe beiden met afvalligen omgaan. En op dat punt zijn er sterke overeenkomsten.
@brownsugar | 02-05-20 | 12:07:
Beste_Landgenoten heeft gelijk en mreasyaloha heeft ook gelijk: FvD'ers gedragen zich als fascistische machtswellustelingen als er een onwelgevallige mening wordt verkondigd over Hun Leider.
Het Calimerogedrag van Baudet en de fascistische neigingen van een groot deel van zijn electoraat hebben ervoor gezorgd dat ik een afvallige ben. Hier op GS heb ik al meerdere verkapte doodsverwensingen gehad van FvD'ers en het is duidelijk dat veel GS-FvD'ers geen enkele vorm van kritiek kunnen verdragen.
@GeenHeil | 02-05-20 | 12:20:
Verder is het mij een raadsel waarom iemand zich zou aansluiten bij Henk Otten. Iedereen weet dat Otten kansloos is. Het zal ongetwijfeld gaan over een soort van baangarantie en financiële zekerheid.
@brownsugar | 02-05-20 | 12:01: Afvallige moslims nemen gebruikelijk niet het interieur van de moskee mee om aan de hoogstbiedende te verkopen.
@GeenHeil | 02-05-20 | 12:20: Het feit dat jij een Italiaanse woord aanhaalt om de confrontatie met de Nederlandse vertaling daarvan te ontlopen zegt meer over jou dan over FvD leden die vertrouwen in de ingezette koers.
@Pierre Tombal | 02-05-20 | 12:31:
Bedankt voor het bekrachtigen van wat ik hierboven zei.
"radicale moslims die afvalligen een lesje leren". Insideinfo?
@GeenHeil | 02-05-20 | 12:34: Haha! Ik stem helemaal geen FvD, lutser. Ik sla slechts aan op jouw stupide projectie van gedachtegoed dat in Nederland breed wordt vertegenwoordigd door meerdere partijen, in het bijzonder PvdA en D66. Het is sowieso nogal belachelijk om iemand bruine hemden aan te trekken terwijl een ander met stenen de ruiten (bij joden) staat in te gooien. Jouw (nationaal)socialistische stempel past helemaal niet bij een partij als FvD. Integendeel: partijen als FvD, PVV en voorheen LPF zijn juist zelf de maatschappelijke verschoppelingen die zich van het nationale socialisme hebben afgewend om zich zelfstandig te ontwikkelen.
Haha. Wat een VVD sneuneus ben je toch. Welke rang heb je nu in de corruptocron rankings?
Dit klinkt vooral als jouw wens. Maar Fvd gaat niet meer weg. De sukkels zijn degenen die zich laten omlobbyen en leegmelken voor geldverslindende windmolens en Chinese zonnepanelen, voor globalisering en verstedelijking, voor meer kansloze Afrikanen die hier een uitkering komen halen van jouw belastingcenten en die helemaal niks komen brengen, behalve geweld in de groeiende armenwijken.
@Cepalislam500mg | 02-05-20 | 15:26:
Ja, ik leef gewoon voor mezelf en niet voor een set standpunten van een "partij." Een ding is duidelijk en dat is dat Baudet zijn eigen graf heeft gegraven. Hij heeft het electorale verlies en de uitloop die er straks zal plaatsvinden bij het FvD volledig aan zichzelf te danken.
Ondertussen blijf ik gewoon bezig met mijn eigen toekomstplannen en mijn eigen hebben en houden. Daar verandert geen enkele politieke partij iets aan. Linksom of rechtsom zal ik komen waar ik zijn wil, maar het FvD kan mij onder leiding van Baudet hooguit afremmen. Mijn persoonlijke ontwikkeling krijgt eerder een boost van het VVD-beleid dan van het FvD-beleid. Dat is de waarheid. Voor een moreel appèl ben ik totaal ongevoelig, of dat appèl nu afkomstig is van GroenLinks of van het FvD.
@GeenHeil | 02-05-20 | 16:14: Jij gelooft ook echt alles hè? Als Asscher jou zou vertellen dat de Paus heimelijk moslim is zou je zelfs dat nog geloven. Er is totaal geen verschil tussen VVD graaiers en PvdA graaiers. Beide doen dat onder het mom dat grote inkomensverschillen slecht zouden zijn en in beide gevallen komt het er op neer dat het niet de bedoeling is dat jij van een dubbeltje een kwartje kan worden. Met compleet armlastig Europa aan ons been hebben die gasten alleen maar nog meer mogelijkheden om jou af te remmen. Kali tiho.
Wat is een chilion nu weer?
Kennelijk een voornaam. Van Snoek dus.
En toch gaat die partij met die dikke laaielichter aan het roer nooit zetels halen, dus droom maar lekker verder Mosterd. Daarnaast moet die Snoekmans eens beseffen dat geen hond op hem heeft gestemd maar op de FvD. Als je niks meer met ze te maken wilt hebben dan sta je je zetel maar af en ga je lekker ergens anders je zakken vullen. Misbaksel...
Okee dat je klaar bent met je partij. Beetje suf want hoe slecht blijken je keuzes dan te zijn, maar goed. Maar waarom zou je dan in vredesnaam bij Otten willen horen?
Snoek zal destijds wel door Otten gescout zijn. Gerucht gaat dat hij nauwelijks wat deed, en dan ook alleen maar op de ene dag waarvoor hij betaald kreeg.
We leven in Nederland, niet in China. In Nederland worden we betaald voor onze werkzaamheden. Ik ga ook niet onbetaald aan het werk.
Is bij die andere jongens in de staten Overijssel net zo, dus hij onderscheidde zich niet zeg maar.
De partij heeft de chats in alle toonaarden veroordeeld. Het gaat om een paar nutcases die je in elke partij hebt .
En dan "vaart de partij een radicale koers "?? Hoe dom kun je zijn ?
Denk dat deze Chilion Snoek meer een pragmatische lichtgewicht is die voorzichzelf bij Otten meer pluche-kansen ziet.
Een paar nutcases? Zelfs de blut und boden types stemmen massaal Baudet. De partij trekt echt wel wat meer dan "een paar" nutcases.
En voordat FvD en PVV er waren, stemden ze waarschijnlijk VVD. Dat volk stemt gewoon het meest rechtse wat ze kunnen vinden, het heeft niets met de inhoud en standpunten van de desbetreffende partij te maken.
@Mbovenka | 02-05-20 | 12:42:
Klopt, de Fvd heeft alles van extreem rechts tot extremer rechts als achterban. Daar ga je dus met je "paar" nutcases.
Snoek heeft zeker geen mooi plekje op de kieslijst voor de komende verkiezingen gekregen. Niemand kent hem meer over 3 jaar.
eerder.
Otten,mag ik een teiltje ? En zijn partij van ruggengraat lozen deserteurs heet ook nog GO?
Go out zal hij bedoelen. Met de nek aankijken dit oneerbare volk. Kan maar beter duidelijk zijn wie er wel een rechte rug hebben. Verkiezingen zijn nog ver weg.
Probleem met nieuwe partijen is het aantal gelukzoekers dat in het begin aan boord springt. Ruimt daarna wel weer het veld, maar dan is de schade al geleden. Ik sluit niet uit dat in het geval van de FvD een aabtal mollen van linker- en rechterzijde is geplaatst om voir negatieve publiciteit te zorgen. Sterker nog, ik raak daar steeds meer van overtuigd
Iets met helemaal mee eens
Zo jammer hè. Rutte hoeft alleen maar te zeggen (en doen!) stop massaimmigratie, moskeeën met haatimams dicht, groepen (iedereen weet wie) keihard aanpakken die ons land verzieken. En dan zijn we er!. Hoe een eenvoudig kan het zijn? Nu proberen we het met ingewikkelde types als Baudet en Wilders.
In aanleg probeert men wel "redelijke wetten" te maken maar dan start het linkse 2e kamerspel met honderden amendementen en blijft er van wetten niets meer over, incl.100 aanpassingen/uitzonderingen etc.etc. We moeten naar veel minder partijen, het blijft modderen en dat kost heel heel heel veel geld.
@grindbak | 02-05-20 | 08:21: Helemaal mee eens. Ik probeerde aan te stippen dat we kansloos zijn met types als GW en TB en veel meer kans maken met iemand die overkomt in de media zoals Rutte. Rustig, welbespraakt, humorvol, nooit boos en vooral geen ijdele boreale onzin praatjes verkopen!!!
@Tiscali-2 | 02-05-20 | 08:36: Maar als diezelfde Rutte dan het hele land compleet verraad en iedereen en z'n moeder financieel uitkleedt t.b.v. multinationals, laat de welbespraaktheid en de humor dan maar zitten. Verraders doen zich altijd aardig en lief voor. Dat hebben er vele gemerkt in het verleden
@Tiscali-2 | 02-05-20 | 08:36: Meneer wil acteurs. Nou, die heb je gekregen. Bedankt heh
Op mijn vorige tegel over Omtzigt heb je ook gereageerd. Daar wil ik toch wel even op terug komen. Dat Omtzigt mooie babbels heeft die mensen op de rechte flank aan trekt zegt niks maar dan ook helemaal niks over het daadwerkelijk beleid in vak K. Het feit dat je hier zo mak als een schaapje achteraan loopt zegt me dat je 2005 niet als stemgerechtigde hebt mee gemaakt en dus totaal geen weet heeft wat oa het CDA mèt optzicht op hun kerfstok hebben. Ik zou zeggen lees je in en laat je niet voor de gek houden. Het is een spelletje dat zich decennia lang herhaalt, VVD <> CDA <> PvdA en als vliegende kiep D66 en zo gebeurd er dus helemaal niks en ligt de werkelijke macht gewoon in Brussel. Nooit vóór gestemd, nooit op dergelijke manier onderdeel geweest van een verkiezingsprogramma maar we zitten er allemaal tot onze nek in.
Nu zeg je precies wat Hiddema altijd al zegt.
Nog wat ideetjes voor het Coronacafe om partijperikelen te bespreken : Dales, Kuzu, Brinkman, Bijlhout, Herben, Snel, Zijlstra, Otten.
o a, Simons
@IndoFortuyn | 02-05-20 | 07:29:
Ja, die club van SImons lijkt me wel leuk.
Het is er wel erg stil, ik kan niet geloven dat het allemaal koek en ei is tussen leden als rabiaat extremistische moslims, gehandicapte potten en zogenaamde slachtoffers van de slavernij van 200 jaar terug.
Ergens moet het toch onderling wringen.
Chilion begrijpt vvmu niet. Gelukkig begrijpt hij wel dat hij daarom het FvD niet waardig is. Hij begrijpt dan weer niet dat hij de zetel terug hoort te geven
Hoe zat dat ook alweer bij Wilders?
@botbot | 02-05-20 | 07:40:
Die had genoeg voorkeursstemmen
Chilion begrijpt veel meer niet denk ik. Bij de volgende verkiezingen zullen er weinig posities te verdelen zijn bij de nul zetel partij van charismatische Otten.
FvD is een partij voor enge mensjes geworden.
Types die je in tijden van oorlog liever niet als buren hebt. Vooral aan de fanatieke aanhang die geen enkele kritiek op hun grote narcistische leider kunnen verdragen hangt een stinkende bruine lucht.
Laat je toch niet zo beinvloeden door de media. Framing en FvD in een kwaad daglicht stellen en alles erbij halen wat maar mogelijk is. Whatsapp berichtjes van jaren geleden van mensen die niet eens lid van de partij waren. Jee.
@pjisonline | 02-05-20 | 06:45:
Domme ontkenner.
Als het geen leden waren hoe kunnen ze dan geroyeerd worden?
Baudet schurkt vanaf het begin tegen foute types aan en dit is wat er dan op je partij afkomt.
Voor grote narcistische leiders kun je ook in Noord-Korea terecht.
@Gulliver | 02-05-20 | 06:51: Nee, bij de VVD en andere zittende partijen zitten alleen maar voorbeeldige luitjes. Ik geloof dat dat alles wel zegt.
@pjisonline | 02-05-20 | 07:48:
isereenvvderopgestapt.nl/
@pjisonline | 02-05-20 | 07:48:
Klopt dan wordt het breed uitgemeten.
Als het om vergrijpen van het FvD gaat moet het weg gemoffeld worden.
Hahahaha ,als er iets met NSB lucht aan elkaar hangt is het wel het zittende kartel met z'n onderlinge achterkamerafspraakjes ten faveure van de EU en ten nadele van den Nederlander. Maarrrrrrr droom vooral verder in jeigen waarheid.
Doe eens niet zo gek joh hahaha. Alsof een partij controleert of alle 45.000 leden 100% passen in het algemene gedachtegoed. Als een van de partijleiders de mist in gaat oké... Maar wat een overdreven reactie om een gehele partij af te rekenen op enkele leden. En dan ook nog zo fanatiek lopen schreeuwen en herhalen onder dit artikel :) Je wordt gehoord hoor. Herder van het volk, hoeder van het kwaad. Kijk eens bij alle andere partijen in de wereld! er bestaat er geen één waar een dergelijke controle is op de leden. Ja in Noord Korea. En weer door.... Doei.
VVD -> NSB. Wat je ook kletst over opgerakelde appjes van vet-varken Otten in de toekomst.
@Petertie | 02-05-20 | 08:27: "Als een van de partijleiders de mist in gaat oké…". De partijleider gaat keer op keer de mist in. Dat is nu juist het hele punt. Van misplaatste tweets tot het onvermogen om volwassen je ongelijk eens toe te geven, van ontmoetingen met dubieuze types met KKK sympathieen tot slappe reacties op antisemitisme in de gelederen. Ik had nog zo de hoop met FvD een goed geluid op rechts te kunnen krijgen en stemde bij de gemeenteraadsverkiezingen FvD. Het partijkartel zou worden gebroken, een ferm geluid tegen Brusselse demagogie was hoorbaar, duidelijke immigratiepolitiek en een redelijk economisch liberale koers zou worden gevaren. Das war einmal. Wat is deze partij en met name hun narcistische leider door de mand gevallen zeg. En wat een treurig groot gedeelte van de achterban dat geen greintje kritiek kan verdragen; een achterban die daaruit geen leering trekt en tracht de partij sterker te maken, maar die alles wegwuift. Op z'n Ruttes, maar dan zuur. Heel jammer, want het gat op rechts blijft gapend groot.
@nietzomoeilijk | 02-05-20 | 10:18: Ik ben het geheel met je eens.
Maar het blijft jammer dat het zo is gelopen...
Kijk eens in de spiegel als u het over enge mensjes,ik zou zeggen: heel kleine rancuneuze mensjes, hebt.... goedkoop geraas,zonder enige echte onderbouwing en veel afkeer,beledigen om te beledigen. DNC niveau Zoals zo vaak.
@nietzomoeilijk | 02-05-20 | 10:18: leering? rare suggestive (?) suggestie. lering. kut-auto-"correct".
Als je eens op zo'n partijbijeenkomst zou gaan kijken (heb ik gedaan) zie je alleen maar brave mensen die zich gewoon zorgen maken over de verdwijnende democratie, dwz de invloed van de mens op zijn leefomgeving. En ik vind kritiek op de grote narcistische leider heel goed, maar dan moet het wel inhoudelijke kritiek zijn en geen scheldpartijen.
Forum is geen partij, Forum is een samenzwering.
Wie is deze geobsedeerde Zwitsal?
Jij bent de engste. Een representant van het navelstarende zwakstroom dat ons in deze situatie heeft gebracht. Daar zitten we.
En nu mekkeren over appjes.
ach grutjes, Joop.nl is ook weer present.
Zal ik je eens wat nieuws vertellen? De meeste van onze fijne politieke partijen zijn samenzweringen.
ja joh. Demoniseren is een kunst. Waarom niet bijvoorbeeld ‘FvD is een gezwel‘. Of komt dat binnenkort nog?
Da's ook waar, maar dan is het een samenzwering tegen het marxisme om de democratie weer terug te krijgen.
Kritisch is dus goed, behalve als het kritiek op FvD is.
@Kuifje-naar-Brussel | 02-05-20 | 03:31: Wat een domme conclusie.
GS is prima. Ze bekritiseren alle politieke partijen. Dus waarom dan niet ook FvD?
The Dukes of Hazzard - Bad To The Bone General Lee
Opportunisten heb je altijd. Vooral in de politiek.
Ja politiek is grotendeels opportunisme helaas.
Een nobody uit Overijssel stapt over naar een stelende ex-penningmeester met één zetel. Dat dit het landelijke nieuws haalt is opmerkelijk.
een no-GO.
Nee hoor, helaas is dat niet opmerkelijk. Want Baudet/FvD. Het zou pas opmerkelijk zijn als het geen landelijk nieuws was.
@Mbovenka | 01-05-20 | 23:56 Herstel, het zou opmerkelijk moeten zijn.
Tja, het is wel politieke komkommertijd...
Wel een nobody waar >3.800 mensen op hebben gestemd. Hij is kennelijk wel in staat om een achterban op te bouwen en te mobiliseren. Daarbij geeft hij aan dat het voorgenomen beleid intact blijft. Dit geeft toch te denken; 100% eigen kweek en inhoudelijk ongewijzigd. Zou de FvD dan misschien verandert zijn?
@de IJsman | 02-05-20 | 00:19:
hetstel: veranderd
@de IJsman | 02-05-20 | 00:19: "De" FVD? En kun je zelf eigenlijk nog kritisch en zelfstandig nadenken, of is dat teveel gevraagd? Of hoor je bij die groep inhoudsloze zweefteven die weer massaal op de VVD stemt omdat Rutte zulke flitsende persconferenties geeft?
@KlunsJohannus | 02-05-20 | 02:11: is duidelijk VVD,zelfs geen zwever,onderdeel van de groep trollen hier,die opgeroepen wordt als het woord FvD valt. Lees het niet eens meer.
@hertogvanzottegem | 02-05-20 | 12:42:
Ik laveer tussen CDA en SGP, beste hertog.
Niet opmerkelijk vind ik, maar de zoveelste poging om Fvd bruin te maken.
Jaren lang was GS het partij orgaan van het FvD.
Volgens mij wordt het voor GS ook te gortig.
@botbot | 01-05-20 | 23:55:
Haha, de reserve huistrol doet zijn bijnaam weer eer aan.
@botbot | 01-05-20 | 23:55: Ja, GS is ook kritisch op FvD. Terecht, heeft alles met geloofwaardigheid te maken.
Het blijft me verbazen dat GeenStijl op de kar is gesprongen van de valse honden van de SMS, die werkelijk alles wat er bij het FvD gebeurt opblazen tot epische hoogte. Er is echt geen verschil in hoe diezelfde media, inclusief politici van linkse partijen en andere deugers, zijn omgegaan met Fortuyn die een bedreiging vormde voor de toen heersende macht. Met zijn allen er boven op springen, steeds maar weer, met een bijna satanisch genoegen. Beangstigend vind ik dat. De enige journaliste die het destijds opnam voor Fortuyn, Pamela Hemelrijk, die voor het toenmalige Algemeen Dagblad werkte, werd om die reden ontslagen en is nooit meer bij de MSM aan de bak gekomen. Later is ze gaan schrijven voor de Gezonde Roker, de website van Theo van Gogh.
Mag je geen kritiek hebben op Baudet? Natuurlijk wel. Maar dat moet eerlijke kritiek zijn en niet omdat je persoonlijk een teringhekel aan hem hebt, of uit afgunst, of omdat hij een bedreiging vormt voor de macht. Dat is smerig!
Baudet heeft, samen met anderen, keihard gewerkt om FvD op te bouwen en zo groot te laten worden, met als resultaat dat In korte tijd het FvD vertegenwoordigd is in de Tweede Kamer, de Eerste Kamer, Provinciale Staten en wat gemeenteraden.
Bijna wekelijks werden er druk bezochte informatiebijeenkomsten gegeven door het hele land. En binnen twee jaar werd het FvD de grootste ledenpartij van het land. Een prestatie van formaat, en zeker van iemand die geen politiek ervaring had. Natuurlijk speelt Theo Hiddema daar ook een rol in, maar Baudet was en is de aanjager die er met groot enthousiasme tegen aan ging en gaat.
En dat er foute gasten in een snel groeiende nieuwe partij zitten, valt Baudet niet aan te rekenen. Dat gebeurt nou eenmaal. De rotte appels vallen vanzelf door de mand. En er komen er nog meer tegen de tijd dat er verkiezingen komen. Daar kun je op wachten. ook dat dezelfde media en consorten er met zijn allen bovenop duiken.
En dan nog even over de rotte appel Henk Otten die in de partijkas heeft gegraaid, dat eerst ontkende en daarna wat andere lulkoek heeft opgehangen en tenslotte een kort geding tegen Baudet/het FvD heeft aangespannen,.Die werd niet aangepakt door dezelfde media, integendeel. Overal mocht Otten zijn woordje doen. Een dag voor het kort geding, ergens in januari j.l. kreeg het partijbestuur een brief van Otten's advocaat met de mededeling dat het kort geding niet doorging en het door Ottens gestolen bedrag op hun rekening was overgemaakt.
Het bleef doodstil in de media, ook op GS geen woord over bovenstaande.
Tot slot, ja, Baudet maakt soms wat foutjes, dat reken ik een beginnend politicus niet aan. Iedereen moet leren. Daarnaast vind ik hem, en velen met mij, een verademing als ik hem hoor in de Tweede Kamer in vergelijking met al die grijze muizen die daar zitten, op Wilders en Bosma na.
En ja, hij is ijdel, niks mis mee, en hij gebruikt moeilijke woorden volgens de jankers die zelf niets gepresteerd hebben. Dat mag niet van die afgunstige deugkneuzen.
Die moet je gewoon laten lullen, Baudet! (als je meeleest)
Zet um op! Je weet wie je vijanden zijn, maar ook dat je op de goede weg bent!
Ze schijten in hun broek voor jou en het FvD!
Calimero.
1e zin: SMS moet zijn MSM
Ik moet u meegeven dat u erg sociaal bent.
De zwakkere in onze samenleving tegen beter weten in met huid en haar verdedigen.
Dat siert u.
Het is bizar, geen dag gaat er voorbij zonder dat je een anti geluid op de msm hoort. En zelfs als er iets positiefs te melden is weten ze het nog een negatieve draai te geven. Gelukkig zijn de FvD leden en stemmers trouw en prikken we dwars door dit soort zwart makerij heen.
Ik ben het daarmee met u eens. Het verbaasde me ook al om het redactionele anti-Trump geluid hier te horen. Dit ben ik niet zo gewend van GeenStijl. Trump, Baudet, allebei een verademing voor de politiek.
@Kuifje-naar-Brussel | 01-05-20 | 23:43:
De waarheid is hard Kuif.
En wat er bij het FvD gebeurt, is echt peanuts vergeleken met wat bewindslieden van de VVD op hun conto hebben. Dat zal je met me eens zijn.
@JackStick | 01-05-20 | 23:55:
Heeft u wel eens gehoord van voortschrijdend inzicht?
@Aurora_Borealis | 01-05-20 | 23:49:
Is het ook. Niks geleerd van de periode met Fortuyn. En Ja, mensen met gezond verstand prikken hier doorheen.
@Kuifje-naar-Brussel | 01-05-20 | 23:43: Dit is gewoon een prima plemp van Marie.
@BozePaarseMan | 02-05-20 | 00:03:
Inderdaad een prima reactie en al is de waarheid nog zo snel, Kuifmans ondermijnt hem wel (met een voorspelbare slappe reactie).
Ik ben het hier ZEER mee eens, Marie!
Ja hoor Baudet is slachtoffer.. Afgezaagd verhaal dat we altijd horen zodra zo'n partij zichzelf onmogelijk maakt door uitingen en gedrag van leiders en of leden. Dan heeft de buitenwereld het gedaan..
Eens Marie. Baudet steekt met het hoofd boven het maaiveld, en zeker het inmiddels ranzige VVD maaiveld, uit en dat betekent dat de kop eraf moet. De VVD is een uitermate giftige partij als er concurrentie in aantocht is -zie reacties van hun aanhang hier doen niet voor Jopisten onder.Ik herinner me in de Fortuyntijd de voorzitter van de VVD (nu ergens burgemeester dacht ik),die de Mussolini vergelijking lanceerde en in een Buitenhof gesprek voegde Zalm daaraan toe dat Fortuyn 'een gevaarlijke man' was. Dat waren evenzovele signalen aan zijn moordenaar. En dat zijn nog maar twee voorbeelden uit de smeerpijp,die VVD heet en waarvan de vml ook betaalde trollen hier losgaan,alsof er ergens een alarm afgaat. En ik zeg dat als voormalig VVD-er,30 jaar lang.
@Pierre Lebon | 02-05-20 | 10:53:
Ik ook.
@Beste_Landgenoten | 02-05-20 | 11:53: Dat is het punt niet BL. Lees Marie nog maar een keer. Kan in uw geval volgens mij geen kwaad.
Zo jammer dat het anti fvd geluid hier steeds harder wordt. Als je wil winnen van het linkse (lees vvd) kartel zal je samen de krachten moeten bundelen. En zeg niet we zijn objectief, want zelfs jesse klaver ziet nog dat deze knaap gewoon een dienstmeid van Henk Otten is en daarom even wat gal spuwt.
Ja, misschien zijn veel GS' ers toch verwende kinderen met een lage spanningsboog die snel op hun speelgoed uitgekeken zijn...?
GeenStijl heeft geen stijl. We zijn net zulke draaikonters als bij Draaikonters'66
GS moet gewoon alle hypocrisie keihard blijven aanpakken, ook als dat van Fvd komt.
Toegegeven ik heb dit niet op de voet gevolgd maar wat ik er van mee heb gekregen heeft FVD toch vrij snel en streng gereageerd door afstand te nemen van die apps en leden te royeren. Er zullen altijd klagers blijven die het 'te laat' en 'te laks' vinden en nooit tevreden gesteld kunnen worden, want forum.
De apps die ik in screenshots (en in een deel van het originele artikel) heb gezien waren deels van dat infantiele 'clownworld' en 'anti-sjw' gezever wat op het internet en onder rechtse jeugd gedeeld wordt maar waarover 'links' meteen alle -ism en -foob labels voor uit de kast haalt als het iets kritisch over 'diversiteit, inclusiviteit en gelijkheid' hoort. Het andere deel waren ronduit achterlijke antisemitische apps van het soort 'Joden controleren de wereld en haten Europa' en apps in de trant van 'Hitler heeft ons een dienst bewezen met het nationaal socialisme want nu hebben we snelwegen en welvaart'.
Als iemand deze gedachten daadwerkelijk de wereld in slingert en daar klaarblijkelijk zelf geen controlerend filter op heeft of de omgeving (anderen in die apps) daar ook niet afkeurend op reageren, dan hoef je geen 'gedachtepolitie' te zijn om moderators van de appgroep(en) die berichten en persoon(en) te laten verwijderen of zo iemand als bestuur uit de app/partij te verwijderen. Ik neem aan dat de andere jongeren in die appgroepen daar zitten voor concrete inhoudelijke debatten met gelijkgestemden en niet om daar extreem getroll van het niveau /pol/ 4chan aan te moeten horen.
Na ruim een jaar. Was al eerder in kleine kring bekend, maar werd niks mee gedaan. Pas toen het in de pers kwam..
Ik zat in die app. Heb zelf met een paar andere gasten fel gereageerd op die uitspraken maar dat laten ze dan natuurlijk niet zien in de MSM. Het was inderdaad een app met jongeren van meerdere politieke partijen om zo met elkaar te discussieren. Echt sneu dat dit nu naar buiten wordt gebracht op deze manier
@Kuifje-naar-Brussel | 01-05-20 | 23:44: Dat is gewoon niet waar
@Kuifje-naar-Brussel | 01-05-20 | 23:44: Daarom zeg ik ook dat de moderators en anderen in die appgroepen een verantwoordelijkheid hebben zulk gedrag te corrigeren, en 'het debat' daar beschaafd te houden. Als het binnen de 'officiële' FVD/JFVD appgroepen gebeurt dan verwacht ik zelfreinigend vermogen.
Met allerlei losse privé appgroepen waar een deel van deze apps vandaan kwamen is dat lastiger in de gaten te houden, omdat er ook niet-leden buiten het zicht van de partij mee zitten te appen.
Guuske | 01-05-20 | 23:59 | Een appgroep met jongeren van meerdere politieke partijen, daar werd Yernaz ook al mee gepakt. Treurig dat mensen zo achterbaks in de discussie staan en in plaats van te discussiëren apps gaan bewaren om de ander te pakken, voor die jongeren is er de partij van Otten.
Er vanuit gaande dat je de waarheid spreekt vind ik het goed om te horen dat er wel degelijk tegengeluid werd gegeven aan de apps in kwestie.
@Kuifje-naar-Brussel | 01-05-20 | 23:44:
En al die VVD akkefietjes van “eerwaarde” leden/voorzitters/ministers waren intern ook lang en breed bekend. Zou dit niet in nieuws zijn gekomen, dan was het gewoon glas, plas en was. Dus Kuif wees eens voor één keer niet zo’n hypocriete zak hooi.
@Kuifje-naar-Brussel | 01-05-20 | 23:44: Er is een enorme dubbele moraal in het westen. Je mag wel zogenaamd intellectueel zeggen dat Mao, of Che Guevara, goede dingen hebben gedaan (Rosenmuller is zelfs een hele hoge ambtenaar geworden) maar je mag niet zeggen dat Hitler snelwegen heeft aangelegd. Volkomen hypocriet. Hitler is dood mensen. Dood.
Prima opgelost. Succes Snoek, pas op dat Otten niet een greep uit je portemonnee doet
Bedankt voor deze intelligente uiteenzetting, zeer verhelderend.
Chilion? echt?
Kom op
Er gaat niets mis, dit zijn normale akkefietjes die uitvergroot worden. We zien dat met PVV en hebben het gezien bij partijen/mensen die problemen in de maatschappij durven aan te kaarten. De moord op Pim was een dieptepunt hierin.
En er van leren ho maar. Wir haben es nicht gewusst!
En daar hebben we de Pimwin weer.
Kritiek op de PVV en FvD mag niet, want Fortuyn.
@brownsugar | 01-05-20 | 23:16: Kritiek mag maar dit wordt in het extreme getrokken. Alweer vergeten hoe het met de LPF ging? Denk het wel..
Mee eens!
@BozePaarseMan | 01-05-20 | 23:42: Dit zijn toch ook wel extreme meningen, in zo'n groepje van FvD-activisten.
@Kuifje-naar-Brussel | 01-05-20 | 23:46: het gaat er uiteindelijk om wat fvd zelf wil... niet het gedachtengoed van individuele leden. Ik denk juist dat extreem rechtsen beter op fvd kunnen stemmen dan daadwerkelijk een extreem rechtse partij op te zetten. Het programma van fvd is duidelijk en in mijn ogen niet extreem rechts.
@Kuifje-naar-Brussel | 01-05-20 | 23:46: Brallende balletjes uit 2016. Daar zijn ze voor gestraft en FvD neemt afstand. Wat is verder het punt.
@BozePaarseMan | 01-05-20 | 23:55: Beetje laat misschien?
@Kuifje-naar-Brussel | 01-05-20 | 23:46:
Lijkt me niet meer dan fair om ook eens stevig in de historie van de JOVD appgroepen te gaan graven, maardan zal jouw antwoord wel zijn : brandschoon.
@Kuifje-naar-Brussel | 02-05-20 | 00:47:
Zie : Penus Decoratus | 02-05-20 | 00:43
De NOS en andere MSM mogen af en toe graag het vuurtje opstoken. Op de dag dat CDA leden in Brabant moesten stemmen over een coalitie met de FvD, kwam de NOS in het 8 uur journaal met 3 jaar oude WhatsApp berichten van een paar jongeren op de proppen, waarvan sommigen wel, en anderen niet lid waren. Vervelend, maar ga eens in alle appgroepen zoeken waar 1 of meer jongerenleden van een politieke partij in zitten, dan vind je altijd wat. Stemmingmakerij van MSM om dit naar buiten te brengen alsof het normaal gedachtengoed van de FvD is.
Typisch als Paul Rosemuller van GL steunen Mao en Stalin zonder te blozen. Daar hoor je niemand over... Meten met twee maten...
Ik denk dat er heel wat lang harig antifa tuig zich bij Groenlinks heeft aangesloten. Gaan we daar eens een vergroot glas op leggen??
@Aurora_Borealis | 01-05-20 | 23:41: Groot Wassink heeft vorig jaar met die ene Femke (niet Halsema) een nogal extreme visie van Groen Links op papier gezet, afschaffing van bestuurslagen, macht naar individuele burgers etc. Deel daarvan wordt in.020 in de praktijk gebracht (geld aan groepen geven zonder controle achteraf) en daar is teeds mee gefraudeerd. Het project gaat gewoon door. En er is nogal een hoop tegenin te brengen. Hoor je niemand over.
FVD wordt onevenredig afgemaakt in de pers. Bij elke partij is nogal wat te vinden, maar daar wordt haast liefkozend mee omgegaan. Blijkbaar is FVD een bedreiging.
@Piraatbas | 01-05-20 | 23:21: Ah je was me voor.
FvD is ook geen (nationaal)socialistische partij. Dus ja, terecht.
Links is dat wel, zoek maar eens in de archiven!
@krijgdetiefusmaar | 01-05-20 | 23:07: Google maar eens het partijlied van de PvdA. En GL komt voort uit de communisten. Feit. Nationaalsocialisme is tig keer meer verwant met het communisme en zelfs het gewoon socialisme, dan met de democratische doelen in het Fvd partijprogramma. Kun je gewoon lezen.
Zo hoor je de gekuifde Barbarijse landgenoten niet en opeens is ie er weer met zijn schizofrene vrinden!
Analia von Solmsch | 01-05-20 | 21:18 | 5 | reageer
Check even zijn reactie op de post van Analia van Solmsch van 22:18. Een beetje vreemd schizofreen gedrag!
Goed dat de FVD die idioten uit de partij heeft gezet. Maar hou zou het nou toch komen dat Neo Nazi achtige figuren zich aangetrokken voelen tot die partij?
Dat zouden Baudet cs zich eens moeten afvragen.
Ze zijn het zelf ook maar met een laagje vernis.
@Berbaar | 01-05-20 | 22:37:
Die beschrijving past meer bij Verhofstadt, de oude baas van Rutte.
@benjeallanggek | 01-05-20 | 23:07: dat is een engnek. De oude baas van Rutte?
Als die engerd aan het woord is lijkt ie verdomd veel op Adolf. Dezelfde mimiek, gebaren en stemverheffing.
Heel eng!
@Harrie7949 | 01-05-20 | 23:10: Je ontwijkt mijn vraag. Hoe komt het dat er neo nazi’s lid zijn geworden van het FvD die er nu uitgegooid moeten worden. Waar komt die aantrekkingskracht vandaan?
Psst, niet verder vertellen, maar alle partijen putten uit hetzelfde vrij select groepje exhibitionisten dat via de politiek een carrière voor zichzelf wenst op te bouwen. Zowel bij LPF, PVV en FvD vind je dan ook figuren die eerder lid waren van een andere politieke partij, in de meeste gevallen de PvdA. Voor zo'n Otten die ergens onverkiesbaar rond plek 500 zijn naam nog niet eens op de stembiljetten krijgt is een nieuwe partij niets meer dan een betere kans om wél naamsbekendheid te kunnen verwerven. En daar heeft de man goed gebruik van gemaakt, dus niets meer dan hulde! Niet dat jij er iets aan hebt uiteraard, maar aan welke politicus wel?
@Pierre Tombal | 01-05-20 | 23:17: Mee eens hoor. Maar wat heeft uw reactie te maken met het onderwerp in dit draadje: Waarom is de FvD blijkbaar aantrekkelijk voor Neo Nazi’s?
Wat voor enge mensen zullen er wel niet op Denk stemmen, of op Groenlinks? PvdD, en ga zo maar door. Goed gehandeld door de FvD
@brownsugar | 01-05-20 | 23:30: FVD is helemaal niet aantrekkelijk voor neonazi's, maar daar waren ze in 2017 kennelijk nog niet allemaal achter.
@brownsugar | 01-05-20 | 23:30: Het punt is dus dat ze niet specifiek worden aangetrokken door FvD. Een nieuwe partij, zeker wanneer deze snel aan populariteit wint, vergroot simpelweg hun positie om op een verkiesbare plek te komen. Het zal vast ook uitermate frustrerend zijn wanneer je als bleekneusje binnen jouw oorspronkelijke gekozen partij door iedere LHGBBQ en/of allochtoon wordt gepasseerd omwille van een stupide diversiteitsidee.
Eerlijk gezegd snap ik niet helemaal waarom FvD op deze wijze "politieke ervaring" wilde binnenhalen. Het is tenslotte niet zo dat de PVV daar zulke geweldige ervaringen mee had. En LPF al helemaal niet.
Iets met ....... One day fly
Ga je schoolgeld terughalen, halve gare.
Ik had net een vergelijkbare ervaring.. en ben het met je eens. Ongefundeerd, tendentieus en nodeloos kwetsend geldt niet voor het reaguurdersvolk!
@the naked truth | 01-05-20 | 22:43: moet jij niet allang in bed liggen Zwitsal?
Is Hiddema al overgestapt?
mafkees!
@krijgdetiefusmaar | 01-05-20 | 23:08: Zo raar is dat niet, Hiddema lijkt mij iemand die vroeg ziet aankomen wat er intern bij FVD speelt en zorgt dat hij op tijd overstapt naar het meest zeewaardige schip.
nee,jij?
Kan niet wachten op de verkiezingen, zullen we eens zien waar ottertje op uitkomt. Vast geen plek meer voor dat soort ratten.
Zijn beloning zit dan ook in de zakelijke/bestuurlijke baantjes-carrousel van de VVD, die krijgt z'n zilverlingen wel.
@Abject | 01-05-20 | 23:03: voor Judas is er wel plaats aan de rijkelijk gevulde tafel. De kraai heeft inmiddels ook al drie keer gekraaid!
Hoe staat het eigenlijk met die nieuwe boerenpartij, je hoort er niets meer over.
Koeien en corona zie ik net. Deaud dus.
Toedelidoki FVD. Het waren 2 leuke jaren.
Ja, morgen wordt de opheffing aangekondigd. Geïmplodeerd door een paar appjes van onduidelijke types in onduidelijke groepen. Reden van bestaan was meteen weg.
Kom op zeg, niet zo dramatisch. Een paar jongetjes roepen wat verachtelijke dingen in een app-groep (niet eens officieel FVD) in 2017. Dat was overigens in de tijd dat Otten nog over de communicatie ging...
Je zou toch serieus menen 'Who gives a shit' als zo'n type uit een overtollige bestuurslaag opdondert naar een ander clubje overtolligen?
Gruppe Baudet is en was niets anders een club van en vooral voor politiek avondturiers, ex-JOVD'ers die geen kans maakten om ook maar iets serieus te doen binnen de VVD en die de PVV te veel schorriemorrie vinden kwamen bij de FvD aan hun trekken.
De Nederlandse politiek s niets meer dan een lobby moment - dat is het al bij het kleurloze politieke midden. 4 jaar de tijd om carriere te maken voor een redelijk salaris, je kunt het proberen natuurlijk.
@litebyte | 01-05-20 | 22:03: jij bent slechts wat miserabele bytes
@Sprinkhaan | 01-05-20 | 22:13: en jij FvD lid
Chilion is best wel een oké statenlid in Overijssel. Één van de sympathieker jonge statenleden, gevoel voor humor en een redelijke denker. Vroeg me vaker af waarom hij eigenlijk bij FvD zat. Maar nu dus de boot verlaten. Voor mij geen verrassing. Het ga hem goed.
Ook actief in de Provinciale Staten daar? Of volgt u de Overijsselse provinciale politiek op de voet uit pure interesse?
Je lult weer behoorlijk ongeïnformeerd in het luchtledige. We wachten nog altijd op de maidenspeech van deze knaap. Lol
@bl
Fake news. Tot dit topic had jij nog nooit van de beste man gehoord.
@Kwelbeller | 01-05-20 | 22:15:
Oh heerlijk en nog juist ook.
Ik ken hem sinds hij daar in de staten zit. En ja, via de staten Overijssel Duh
retteketet, weg met Baudet
En yeps is een sl
Haha, dat regelt die pianoneukerT helemaal zelf wel.
@Berbaar | 01-05-20 | 21:47:
Ja, uit betrouwbare bron (een app-groep) heb ik vernomen dat hij serieus overweegt om op te stappen.
@Berbaar | 01-05-20 | 21:47: De beste man heeft regelmatig gelijk, maar ja dat hebben (hadden....) de mensen in het cafe op de hoek ook. In oplossingen denken is wat anders dan als een surrogaat intelectueel een beetje de gesjeesde narcist uit te hangen.
@litebyte | 01-05-20 | 21:56: jij doet mij anders meer denken aan zo’n verzuurde vaste klant van het plaatselijk café in gruttekutteveen.
@litebyte | 01-05-20 | 21:56: Mooie beknopte omschrijveing :)
Is het alweer komkommertijd? Een paar FvD leden zijn geroyeerd vanwege bedenkelijke berichtjes. Problem solved!
Op Jeaup zijn dagelijks foute dingen te lezen die we blijkbaar geacht worden heel normaal te vinden.
De manier waarop gisteren in Nieuwsuur op de man gespeeld wordt richting Baudet is weer wél van Noord-Koreaans niveau. En doet een beetje denken aan de tijd van Fortuyn. Baudet heeft wellicht nog niet het niveau van Pimmetje, maar heeft nog alle tijd om verder te groeien.
En wie zijn oogkleppen even afzet, weet dat we dergelijke politici harder dan ooit nodig zullen hebben.
Geen idee wat Jeaup is, oh je bedoeld dat enge glossy blad, bestaat dat nog?
@litebyte | 01-05-20 | 21:58:
Nee hij heeft het over die gesubsidieerde Haatsite van de kneiterlinkse Vara kliek. Die BTW nog geen woord hebben gerept over de docu van het jaar, notabene geproduceerd door een van de Linkse vaandeldragers zelf.
JOOP heeft het namelijk te druk met (rechtse) spijkers op laag water zoeken.
Daarom is Volkert weer op tijd onder de controle uit voor de verkiezingen 2021 en momenteel zijn ook de VVD en CDA aan de macht.
Die Otten vind ik zo,n glajanus met totaal geen uitstraling. Zou me niet verbazen als die straks gaan fuseren met D66
Robert Bor (Twitter) heeft al eens onderzoek gedaan naar zijn "bedrijven" die nagenoeg stil staan en waar geen geld verdiend word maar juist vol zitten met leningen en onderling geld rond pompen. Bij Otten is alles te koop ook zijn moeder. Hij wil overleven al gaat dat ten kosten van anderen.
Geen Stijl pffffffffffffffff wat goedkoop weer!.... Richt je pijlen eens een keer op links of dit kabinet. Ineens veel fans voor Pieter Omtzigt hier, idd een prima politicus maar voor: massamigratie, steunt klimaatakkoord voor 100% en is 100% pro EU en Timmermans. Alleen voor de bühne roept hij af en toe iets populistisch en doet net alsof hij ander standpunten inneemt, maar hij stemt heel braaf met alles mee met het CDA. Blijf gewoon bij FVD, zie de eindeloze corrupte VVD'ers eens, als een Jos van Rey ect. een partij waar integriteit en fatsoen geen enkele rol speelt.
Flapdrollen als Chilion hoppen van ijsschots naar ijsschots in de hoop een machtspositie te bemachtigen, het is niks, kan niks, maar kan slim lullen ...
Hij gaat het nog ver schoppen!
Zie Mark ‘Unilever’ Rutte met zijn diploma Geschiedenis en zijn driftbuien ... geen leider maar een narcist.
Dit soort mensen als Chilion zijn niks maar doen alles voor de bühne. Kijk anders zijn CV meneer kan een beetje programmeren en noemt zich CEO COO en tal van andere titels voor zijn eenmanszaakje gevestigd op het adres van zijn ouders. (zie kvk)
Een "machtspositie" bij die kneuzenclub?
Gaat geen partij een coalitie mee vormen, 4 jaar langs de zijlijn meer zal het niet worden.
@Berbaar | 01-05-20 | 21:25:
Net als in Brabant zeker?
Je kent hem dus niet. Dat is duidelijk.
Haha Berbaar, de realiteit haalt u in. FVD bestuurt al in Brabant. En als de Corina-paniek straks wat is bedaard, zal men ook zien wat een mismanagement dit kabinet heeft gepleegd en welke onnodige schade dit deed aan volksgezondheid én economie. Als FvD straks met 15 tot 30 zetels in de kamer zit zullen we nog eens zien of ze zo 'machteloos' zijn.
Wie van het groepje idioten lid was van FvD is uit de partij gegooid, de anderen waren geen lid. Prima geregeld door FvD. Een voorbeeld voor sommige andere partijen (de VVD en Henry Keizer om maar iets te noemen).
Met een reactietijd van 3 jaar. Lekker vlot.
@RandyBiel | 01-05-20 | 21:15:
De rest van het FvD zat vrolijk mee te knikken in het app-groepje maar als het in de publiciteit komt dan worden mensen pas na 3 jaar geroyeerd.
Right, ik lach me rot.
Hennie Keizer, hij noemde zich Henry om de chic klinkende naam.
@RandyBiel | 01-05-20 | 21:15:
Jij denkt dat alle partijen precies controleren wat er in angehauchte appgroepen (waar leden lid van zijn) precies wordt gezegd? Dream on, als we de journaals en overige media moesten vullen met app-berichten van pak ‘m beet GroenLinks en Denk waren we voorlopig nog niet klaar. Maar daar hebben veel media (inclusief Geenstijl) geen interesse in..
@duh! | 01-05-20 | 21:23:
Er was al melding van gemaakt. Niks mee gedaan natuurlijk. Lekker wachten tot de media er achter komt. Tactisch
Berbaar, Geeft u ook uw buurjongens aan als ze zich hebben laten knippen door een illegale kapper zonder mondkapje? Voor iemand die hard aanslaat op vermeend Fascisme heeft uw ethiek een behoorlijk NSB gehalte...
@Analia von Solmsch | 01-05-20 | 21:22: Zou dat crematorium nu gerund worden door de partij?
Werk zat met al die kwetsbare opgesloten oudjes.
@likdoorn, verklaart wel waarom ze niet die miljoenen mondkapjes willen testen die klaar liggen voor distributie, maar nog geen bureaucratisch stempeltje hebben gekregen van Mark Rutte. Zet de bejaardencaust van 2020 in een heel ander perspectief.
@RandyBiel | 01-05-20 | 21:26: media is meervoud, Biel.
@Berbaar | 01-05-20 | 21:22:
1) Als jij die kennis hebt, zou dat betekenen dat jij ook in die app groep zit te trollen.
2) Zit je niet in die app groep, dan zuig je het gewoon uit je VVD duim.
3) ik ga voor optie 2
Jezus Christus te paard wat een ontzettende hapsnurker is die Chilion.
Zie z'n foto dan.. die komt zo uit het smurfendorp.. is dit dan uuh, jodensmurf... waha sorry ik kon het niet laten.
Dat hij weg wil uit FvD is begrijpelijk. FvD moet veel meer energie steken in het rechttrekken en temperen van de lollige memers en zolderkamerjongens die op het internet zich teveel bezig houden met precies de verkeerde shit, de verkeerde rode pilletjes zegmaar, de jongens die niet snappen dat als bij Molykneus en Red Ice TV je bullshit detector begint te piepen je ook daadwerkelijk moet stoppen met doorklikken.
Erg jammer voor Thierry en consorten. Ze lijken zo een stel ongelofelijke knurften.
Jodensmurf? Moet dat doorgaan voor humor? Ik snap niet wat u bedoelt.
Het succes van Baudet zegt meer iets over de steeds grotere groep kiezers die de oude garde totaal beu is dan over zijn talent. Daar put ik hoop uit. Nu snel klaar met die FVD en wachten op een Omzigt die een nieuwe eigen partij begint. Mijn stem heeft ie nu al.
Blijkbaar niks geleerd omzigt is een CDA-er en zal dat blijven. Hij zit niet in het kabinet en doet voor de buhne (in overleg) de boel opschudden zodat de achterban tevreden blijft. Hij zat in 2005 ook in de de tweedekamer en steunde balkende met het doorduwen van het lissabon verdrag waar hij nu af en toe vraagtekens bij zet. Dit is het zelfde als op de middelbare school je vrienden vragen je toets na te kijken met een knipoog... wordt wakker joh!
@Mr.Perma.King | 01-05-20 | 21:16: Dat geldt voor de meerderheid van de kiezers, wakker worden, waar het omgaat is dat ‘we’ er zo niet komen. Baudet maakt fout na fout als een beginneling waar het plotselinge succes hem hoogmoed heeft gebracht. Een Fortuyn verwacht ik niet meer helaas. Maar ook dan zal het niet lukken. Via Omzigt zie ik meer kans om iets te veranderen. Heel geleidelijk. Zijn dwalingen uit het verleden laat ik voor wat ze zijn.
Meneer Snoek een kerel van 40 die nog bij zijn ouders woont, ZZP activiteiten doet en (zie linked in en andere socials) nul komma nul raakvlakken heeft en had met FvD. Ik hoop dat FvD zijn screening proces gaatr verbeteren dit soort mensen zijn de zwakke pilaren binnen een partij en laten het doen lijken alsof er hommeles is binnen een partij terwijl dit juist helemaal niet is, de zwakte zit in het FvD lid dat zich eigenlijk al vanaf moment één niet thuis voelde.
Typisch dat dit soort commentaar pas achteraf komt.
Welke FvD'ers zijn dan nog meer slappe lullen die er uit moeten?
En er vanaf moment één niet thuis hoorde! Screening verbeteren en bij twijfel rücksichtlos afwijzen.
@RandyBiel | 01-05-20 | 21:14: Ik zou zeggen maak een lijst en doe eens googelen en zoek naar eerder conversaties over of met die persoon. Daarom zeg ik de selectie procedure moet aangescherpt worden al denk ik ook dat dit groei pijnen zijn van een partij die amper 4 jaar geleden nog niet bestond.
@RandyBiel | 01-05-20 | 21:14: jou nick doet het ergste vermoeden
Ik begrijp niet waarom GS ineens zo anti FVD is. Het fascisme frame komt van links en wordt niet ineens waar door het eindeloos te herhalen. Het blijft een onzinnig verwijt dat feitelijk haaks staat op de de standpunten van Baudet en de partij.
Het is niet in eens, maar gewoon waar en staat niet haaks, maar letterlijk in de statuten
Oud zeer tussen oude garde @nostyle en Bedet omtrent Oekraine referendum.
@nostyle stukje slaat nergens op maar goed anders gaan Hertjesberger cum suis weer adverteerdersbellen dus denken ze met dit soort MSM hitpieces dat te voorkomen.
@cellivibres Wat staat letterlijk in de statuten?
@cellivibrez | 01-05-20 | 20:58: Mag ik u vragen wat in de statuten staat? Ik pak ze er zo even bij. Of lult u uit de nek?
Ondertussen worden wel fascistische maatregel/wetten er doorheen geduwd door het kartel. Staat in schril contrast met een paar leden binnen een partij die wat stoer willen doen.
Fascisme en racisme is "stoer doen" in Uw boekje dus.
@Berbaar | 01-05-20 | 20:59: u mist het punt.
@Datmagniethe | 01-05-20 | 23:49:
Regelmatig.
@Berbaar | 01-05-20 | 20:59: Ik heb liever een paar pubers die er ook al uitgeschopt zijn in een appgroepje (die het vroeger tijdens een pilsje in de kroeg ook zeiden) dan een overheid die vanwege een virus allerlei grondrechten afschaft en de totale economie naar de kloten helpt ja.
De VVD heeft al veel meer en ernstigere schandalen gehad dan dit en daar lopen ook niet al te veel stemmers bij weg. FvD-stemmers: laat u niet opnaaien!
Dit wordt heftig opgeblazen door de mediaas. Het volk gelooft er geen reedt van, dus wordt de zittende macht steeds strenger tot ze hun idealen ons door de strot geduwd hebben. Media spelen daar een zeer belangrijke rol in. De afloop hangt af van de ruggengraat van de Nederlandse samenleving.
FvD een partijtje voor lager opgeleiden, die geleerd hebben "tegen links" te zijn. Rukkers en fappers op zolderkamertjes met dikke puisten.
Ik begrijp dat van jou de socialistische heilstaat mag komen? Of ga je direct naar Venezuela of N Korea verhuizen, China is helemaal bedorven door het kapitalisme
Grappig dat je dat zegt Nokkenas, FvD leden zijn voornamelijk hoger opgeleiden.
Universiteit hier en een zeer appetijtelijke dame in huize Allangek, waar we allemaal FvD stemmen. De rukkertjes/fappertjes zijn meestal lid van de Linkse Kerk en douchen zo weinig vanwege het klimaat, dat ze waarschijnlijk rukkertjes/fappertjes blijven. Ook na de puisten. Succes ermee!
Goede argumenten wel.
er zit wel meer klem kennelijk bij u,maar dat is dan meer in de bovenkamer.
Ach, Otten. Zelfs als de wereld vergaat komt mijn stem niet in zijn leefnetje. Achterbaks mannetje.
Onbegrijpelijk dit van Forum.
Natuurlijk moet je ongelofelijk actief zijn om uiterst rechts buiten de deur te houden.
Het is Baudet kwalijk te nemen dat hij het electoraat van Fortuin verkwanselt.
Wat precies vind je onbegrijpelijk? Wat kan/kon FVD hier verder aan doen, behalve dan wat ze nu hebben gedaan? En waarom wordt het electoraat van Fortuyn verkwanseld? Wat loop jij uit je nek te zwetsen zeg!
Andere partijen hebben gewoon wat poppetjes naar voren geschoven om continu amok te maken. Hoeft niet waar te zijn, maar het zou zomaar kunnen met het kartel.
Dat was ook mijn eerste gedachte. Zal ook niet de eerste keer zijn.
Andersdenkend | 01-05-20 | 20:30
Hier zijn ook VVD poppetjes (goede omschrijving trouwens) weer sterk vertegenwoordigt.
Als dit bij 'n andere partij was gebeurt (en dat gebeurt regelmatig) hadden we er niks van vernomen hier. Wordt het armlastige Geenstijl soms gefinancierd door de VVD of andere engnekken.
Nee van andere partijen lezen we nooit iets op GS. Mijn hemel.
GS wordt gefinancierd door de Nederlandsche Taalunie en het kofschip.
Ze zijn allemaal tegen mijn clubje :'( :'(
Misschien kan het FvD subsidie aanvragen bij het Calimero-fonds.
Ik weet niet van wie Geenstijl afhankelijk is maar ik krijg het gevoel dat ze er alles aan doen te overleven, tevreden lezers of niet. Ergens is dit wel tekenend voor een blog dat zich rechts profileerd en buiten FvD is er nauwelijks keus op rechts.
Daarnaast de dame uit GO is een ExD66-er misschien als Geenstijl zich nuttig wil maken moeten ze zich op dergelijke types focussen...
Laat je niet afleiden door dit soort berichtgeveing. Let op! Coronamaatregelen worden coronawetten. Naast 390euro boete krijg je ook een strafblad. Ferd Grapperhaus wil de 1,5meter maatregel vastleggen in wetten. Het is niet het coronavirus wat bestreden moet maar de politieke macht die steeds ondemocratischer wordt. Bangmakerij om je zin door te drijven. Het zal wel niet voor niets zijn dat we geen 75 jarige 'bevrijding' gaan vieren.
Fuck the police! It's time to fight back!
Er word ook nog ff een ‘ondermijnings’ wet erdoor gejast die heel de privacy wetgeving opzij kan zetten bij een verdenking. En dat ben je dus al héél snel.
@Trumme | 01-05-20 | 20:31: Het oude GS zou hier op duiken. Roeren waar het stinkt. En dat is niet in een jaren oude appgroep van een paar pubers van een vooralsnog in de kamer marginale politieke partij op lokaal niveau.
Een loyaal en integer mens is maar moeilijk te vinden in de politiek. Ik wens Henk Otten & andere dissidenten van harte een jeukend eczeem in de schaamstreek waarop het menselijk lichaam èn de medische wetenschap voorlopig maar in ieder geval tot na de verkiezingen geen weerwoord hebben.
LOL
Mooi gezegd
mooi moment van inspiratie...
Wanneer was het FvD ooit het FvD van GS, heb jullie nooit op sympathie voor Thiery kunnen betrappen. Hoeft ook niet per se maar er wordt wel heel opzichtig meesmuilend aan de poten gezaagd.
Hij zal wel afgezegd hebben voor het corona café of Tom een interview ontzegt hebben. Je moet met de media mee heulen he.
Het is allemaal heel simpel Thierry en Jan Roos staan op de zwartelijst de ongunst druipt er vanaf. Ze probeerde nog zand in de rechtse motor te flikkeren door geenpeil om te bouwen tot politieke partij (zonder inhoud).
@Mr.Perma.King | 01-05-20 | 20:46: Ja, die ongunst...
Inderdaad. Voor mij was dit de druppel, ik heb m'n GS-abonnement stopgezet. Mijn lidmaatschap van FVD uiteraard niet. Dat hangt niet af van inhoudsloze stemmingmakerij door linkse hyena's, meelopers en journalistieke opportunisten.
Dat GO wordt nog eens groot ... in het kansloos verliezen van de komende verkiezingen. Met een mooie Judas rol voor van Otten.
Wat denkt die Tank Otten nou? Dat er 'op rechts electoraal veel te halen valt'? Niemand boeit dat hele links/rechts verhaal echt. Ben je vóór of tegen de samengekliekde politieke orde, dat is de vraag. Zijn actie met het lekken van die appjes is de laatste bijl in het toch al zinkende schip van GO (down under).
I'm not judging, want ik vind jullie allemaal lief, maar ik vind stukjes over FvD van Mosterd veel fijner dan die van Van Rossem, ook al zijn ze allebei negatief. Misschien is het toch een stukje rancune dat er bij Van Rossem vanaf spat, dat ik niet zo goed trek. Wat het ook is, het valt op.
Omdat je van Mosterd weet dat hij kneiterlinks is dus dit soort stukjes met volle overtuiging schrijft.
Als van Rossem ze schrijft dan voel je aan dat hij het zelf totaal niet eens is met wat hij schrijft, maar uit pure rancune schrijft hij het toch op.
Bosma heeft een eigen partij nodig!
Samen met Omtzigt en nog zo wat bevlogen kamerleden.
*zwaait*
Iemand met inside information?
Dat thuisblijven breekt u op is het niet ?
5G zorgt voor beter internet zodat je sneller corona kan krijgen.
Verklaar!
Vrienden bij de ram-dan-maar mo's????
Het is bijna Moederdag. Misschien je moeder dit jaar extra verassen met een mooi Scheerapparaat?
@theovangoghs | 01-05-20 | 20:23:
En, hoe is 't?
@theovangoghs | 01-05-20 | 20:25: Lelijke taal uitslaan tijdens de Ramadan, dat hoort niet, woeldi.
Het klinkt enigszins of u van Naffer origine bent?
Waarom blijft deze vuilspuiterij zo lang staan. Zijn de huisregels veranderd?
Mooi
Dat is die typische vredelievende bezinning die met vasten gepaard gaat.
De zon is bijna onder, u kunt zo uw suikerspiegel weer op peil brengen. En de groeten aan je moeder.
Die Go partij gaat niets bereiken. Die lui zijn nu relevant omdat ze ex FVD zijn. Dadelijk Verdonk 2.0 Fvd zal het ook niet beter doen met al dat gezeik waardoor de politiek op rechts weer geen flikker bereikt.
Toch maar vvd stemmen dan?
@Trumme | 01-05-20 | 20:37: je vreet toch ook geen snot als maaltijd.
@hertogvanzottegem | 01-05-20 | 23:19:
Nou......
Ik zie helemaal nix in Forum. Veel te links.
En wat vindt je van Groen Links? Veel te rechts ?
@Koning BongoBongo | 01-05-20 | 20:25: Als u goed kan spellen hebt u gelijk.
Dus dan blijft er zeker PVV over? Die op sociaal en economisch gebied tegen het linkse SP beleid aan schuren? of stem je helemaal niet?
Nah also, het is vooral ontzettend verdrietig allemaal. Op deze manier wordt Forum een van de vele kleintjes waar niemand mee wil regeren en op die manier het Grote Grijze Midden nog meer richting Jetten en Klaver duwt. U krijgt meer van alles waar u minder van wilde hebben. Leefde Pim nog maar. *plop*
Heeft iemand die1000 Euro al gekregen van Thierry? Dat bedoel ik. De leugenaar.
Laten we hopen dat Volkert Thierry niet met een bezoekje verrast.
Komt zijn populariteit wel ten goede.
Thierry breekt zichzelf wel af Harry . Heb je die GL moordenaar niet voor nodig.
Mosterd na de maaltijd
Haha!
Idealen dit, inzichten dat, het komt er bij een politieke partij vooral op aan te laten zien dat je de kar kunt trekken. Dat betekent: weinig blunders maken. Je niet in de kaarten laten kijken. Strategisch handelen.
Ik mis dat bij FvD. Het is een beetje Shakespeare op het schoolpodium. Teveel van het type fouten dat niet op dat niveau hoort plaats te vinden. Teveel caramboles die van de biljarttafel afschieten.
Bijzonder dit, de partij met de meeste schandalen en jaar op jaar winnaar van de schaal voor het grootste gebrek aan integriteit is de grootste in de peilingen.
@witwas | 01-05-20 | 20:20:
Er klopt duidelijk iets niet.
@witwas | 01-05-20 | 20:20: Gewoon glashard liegen en lachen werkt als je de MSM als een blok achter je hebt staan.
u kunt niet alleen niet biljarten maar ook geen logische conclusies trekken uit wat zich in de politieke realiteit van en bij het Partijkartel afspeelt. Demagogische onzin is zelfs nog beneden het 'niveau' van Gelauff en dat ligt al ver beneden nap. Ander keertje maar weer beter en lekkerder FvDtje gordeltje trappen. Mosterd en van Rossum gaan u dag in dag uit voor in een steeds hogere versnelling lijkt het wel.
Die Chlilion Snoek is statenlid geworden dankzij de verkiezingsoverwinning van FVD en nu vertrekt hij naar dat kansloze partijtje van Henk Otten.
Diezelfde loser Henk Otten die dat baantje heeft te danken aan FVD.
Enfin op deze manier wordt het kaf van het koren gescheiden.
Wilders en Plus hadden er ook mee te maken. Is inherent aan een nieuwe partij opbouwen. Gelukkig hebben 66 GL en vvd nooit rotte appels.
Het kaf zijn de fascisten en nazi's in dat clubje.
Raar dat men die er niet al jaren uitfiltert maar blijkbaar vindt iedereen dat gewoon bij het FVD en pas als er aandacht aan besteed wordt door de pers dan treedt men op.
Ik zie Thea en Theo Vinex niet meer op die engnekken stemmen.
@Berbaar | 01-05-20 | 20:20: Staat er dan dat de 'bezorgde' leden zich eerst tot het partijbestuur gewend hadden? Welnee meteen groot in de pers en als dat niet helpt gooien we er een procesje tegenaan met totaal niet bevooroordeelde politie (voorgedrukte formulieren, echt niet door min. gesteerde OM en rechters die uit alle geledingen geworven worden behalve de PVV (en nu FvD). En bij engnekken denk ik eerder aan Keizer en van Baalen.
@Berbaar Bij de vvd zitten alcomobilisten, huisjesmelkers die wetten overtreden, pathologische leugenaars en exhibitionistische zelfverrijkers tot op de hoogste posities. Aangezien die er niet uitgefilterd zijn neem ik aan dat criminaliteit gewoon partijpandoer is bij de vvd.
@bijna_raak | 01-05-20 | 20:36:
Er zullen meer leden in dat app-groepje gezeten hebben.
Niemand boeide dat bruine gedachtegoed, want blijkbaar normaal bij het FvD.
Nu in de pers en geroyeerd.
Jammer jongens, te laat.
Thea en Theo Vinex zien waar jullie voor staan en rennen gillend weg.
@Berbaar | 01-05-20 | 20:20: Voor het generale begrip is het misschien handig om wat minder gebruik te maken van die rare Italiaanse naam en/of Amerikaanse popi afkorting en het beestje gewoon te benoemen voor wat het is: nationaalsocialisme. Maar dat is vast heel pijnlijk en confronterend voor jou omdat het veel te dicht bij jouw eigen opvatting komt, toch?
@Berbaar | 01-05-20 | 20:52: Lol, dat Zembla framing verhaal leverde 300 nieuwe leden op, en als ik de reacties op jou zie denk ik dat je eigenhandig ook wel wat aspirant FvD leden over de streep trekt, nog bedankt daar voor.
@Berbaar | 01-05-20 | 20:52: He Berbaar, ben jij er ook weer.
Je hebt toch weleens gehoord van trollen die proberen FVD in een kwaad daglicht te stellen.
Baudet is en blijft een narcist . Bovendien een narcist die op een hoge functie zit en dat maakt e.e.a nog erger voor wat betreft zijn narcisme . Dit alles maakt dat hij vaak de controle verliest over zijn gedrag en domme dingen doet..... dus geen toekomst voor FvD met Baudet aan het roer. Stem Bosma.
Klopt, die man kan beter lezingen geven en boeken schrijven voor geïnteresseerden. Hij is niet bepaald een team player. Egotrippert.
hoge funnctie? is ie minister?
Niet te vroeg pieken Bongo, nog even geduld.
@Trumme | 01-05-20 | 20:17: Je snapt wel wat ik bedoel.... hij is geen trucker....
Vooralsnog is het groep Snoek, niemand heeft in Overijssel op GO gestemd.
Waarom zou Thierry het niet verkloten? Het heeft Mark geen windeieren gelegd.
Het is nog lang naar Parijs hè.
@Trumme | 01-05-20 | 20:17: Tour duurt nog lang.
FVD is al lang geen GS-FVD meer. Gezien de laatste topics hebben jullie hier de renaissancevloot definitief buitengaats laten gaan. Jammer.
Kritisch naar politieke partijen kijken, dat doet GS prima.
Ik zou zeggen: behouden vaart!
@Kuifje-naar-Brussel | 01-05-20 | 20:06: Kuifmans, we wachten met spanning op maart 2021. Hangt je blazer al klaar?
Er zit geen toekomst in Baudet om de doodeenvoudige reden dat 75% van de bevolking een stabiele leider wil en Baudet is allesbehalve stabiel. Rutte is stressbestendig , stabiel en maakt geen domme opmerkingen op welk medium dan ook en dat is wat de Nederlandse schapen willen ongeacht wat hij allemaal bij elkaar liegt . Daarom... stem Bosma !!
@Crossing_The_Rubicon | 01-05-20 | 20:09: Ik loop al warm. Buitenlandse Zaken lijkt me wel wat. En ik heb relevante ervaring, want ik zit veelvuldig in het buitenland.
@Kuifje-naar-Brussel | 01-05-20 | 20:19:
Waarom niet Kuif, ik zal een goed woordje voor je doen.
@Berbaar | 01-05-20 | 20:21: Dank je, dat is aardig.
@Kuifje-naar-Brussel 20:19: Dan wil ik Minister van Wonen worden, want ik zit regelmatig in een woning.
@tipo | 01-05-20 | 22:11: Klinkt als relevante werkervaring.
Na de verkiezingsoverwinning van het FvD reageerde Baudet tijdens een interview in het FD met: "Thierry verkloot het nou niet". En sindsdien..............
Kost een paar miljard en je pensioen maar dan heb je ook.... niks?
Tja.... erg maar ik zie het weer gebeuren volgend jaar. Men kiest weer voor loze verkiezingsbeloftes... sad but true ....
Thierry wil continu te hoog vliegen en dan smelten je vleugeltjes. Heb daar al eerder voor gewaarschuwd. Maar luisteren? Ho maar! Slechts hoongelach viel mij ten deel.
Heeft de PvdA al afstand genomen van Edward Brongersma? nl.wikipedia.org/wiki/Edward_Brongers...
Jijbakken is geen oplossing voor de eigen tekortkomingen...
Begrijp ik nou goed uit reaguursels en een beetje uit het topic dat Baudet wordt beschuldigd van een gebrek aan politieke correctheid? Nou, dat is precies wat mij aan hem bevalt. Als Hitler nog had geleeft en mijn buurman was, had ik nu gewoon boodschappen voor hem gedaan.
Er zijn in Nederland mensen die minder prettige associaties bij de figuur Hitler hebben.
Zum Glück ist er nicht wieder da. Punt.
geleefd.
Je tegels worden steeds achterlijker. Ga jij 4 en 5 mei maar onderduiken.
Jaaaa, wat was Hitler ook heerlijk politiek incorrect hè. Echt een dwarsdenker, die gewoon zei wat hij dacht en deed wat hij zei.
Idioot.
Ik had hem achter mijn boekenkast verstopt. En dan pas een paar jaar later snappen waarom mijn boeken tijdens de oorlog zo onaangenaam roken.
Ik denk dat mijn sarcasme radar nog uit staat. Dat moet wel.
@Crossing_The_Rubicon | 01-05-20 | 20:06: Helemaal niet. Ben harstikke druk geweest met een produktie die 4 mei vanaf 19:52 uur wordt uitgezonden. Ook de 2 minuten stilte heb ik zo stil als het maar kan geproduceerd.
Beetje dom, die coke snuivende Anne Frank. Dan vraag je om problemen.
Baudet verkloot het voor rechts.
Dat doet de VVD al jaren.
@Trumme | 01-05-20 | 20:00: en geert wilders
Extreem rechts that is.
Thea en Theo Vinex weten inmiddels niet hoe snel ze zich van dat clubje engnekken moeten distantiëren.
Hai Mo
@Berbaar | 01-05-20 | 20:01:
Ze zijn vanmiddag al geroyeerd. Maar als zoiets van Thierry naar boven komt drijven en het klopt is het wel dag lidmaatschap uiteraard. Gelukkig is Greet er dan nog. Of wellicht weer een nieuwe partij, maar niet die glibberige verraders van groep Otten.
@TherryBaudet | 01-05-20 | 20:01:
Je bent al mooi weggejorist en opgetiefd, vuile stemmingmaker.
@Berbaar | 01-05-20 | 20:01:
Zijn je zeillaarzen ondertussen lekker ingelopen?
Die je van je vrouw kreeg.
@berbaar Engnekken maar liefst. Als het toch een kansloos clubje is vanwaar dan die haat? Of stiekem jaloers op de 50 k leden en de subsidie die de vvd daarmee heeft moeten inleveren?
@Jan, Leiden | 01-05-20 | 20:05:
Al geroyeerd?
Het is gvd jaren na die uitlatingen en pas nadat de pers het oppakt.
Ik vrees toch echt dat we met een groepje bruinhemden te maken hebben.
Stormfront met een laagje vernis.
@Berbaar | 01-05-20 | 20:15:
Dat lijkt me zeker, het geluid van marcherende laarzen zal spoedig weer te horen zijn. Om te beginnen in Brabant nu Forum daar tot de coalitie is toegetreden.
Ik ben een keer op een partijbijeenkomst geweest: drie uur durende opzwepende toespraak van Baudet, gebrul, gezang, knokpartijen, vlaggen en het eindigde met iedereen met de rechterarm in de lucht. Onder hun normale kleding droegen de aanwezigen bruine hemden en uniformen. Heel beangstigend.
Natuurlijk, want met een pallievlag wapperen zoals zo ongeveer de complete achterban van de coalitiepartijen doet heeft uiteraard geen sikkepit met antisemitisme te maken. Wie loopt er hier nou tijdens demonstraties met semi-militaristisch gepeupel als antifa en black panther wannabees op? Hoe blind moet je zijn om van zo'n (nationaal)socialistische roeptoeter te accepteren dat hij/zij naar iemand anders wijst dat die een bruin hemd aan zou hebben? Knettergek!
Maar hullie doen ut ook!
@de IJsman | 01-05-20 | 20:11: Hoe bedoel je: ook?
Volgens mij hoef je alt-bruin niet te knuffelen voor wat stemmen. Echt genoeg draagvlak voor een jonge liberale beweging die zich niet in het PC/EU pluche invecht en een eigen koers vaart. Baudet slaat zichzelf kapot in ons nuchtere polderland. Terecht blijkt.
Komt doordat je zonder ze te knuffelen toch veel aandacht krijgt van die bruinhemden. De AfD in Duitsland heeft er ook veel last van.
@Trumme | 01-05-20 | 20:02: True, kan, mogelijk... Maar Baudet knuffelt ze. 4Chan getroll, dubbelzinnige verwijzingen, Boreaal etc. Het is bewust, het is strategie. Het hoeft namelijk niet.
Een jonge liberale beweging, dus D66 zonder PC/EU
Die Rus moet maar weer even wat geld overmaken.
Ja, en ervoor zorgen dat die app-groepjes beter beveiligd worden.
Hoop dat Baudet nu eens eindelijk zijn les leert. Voor de FVD is het te hopen dat hij nu echt stopt met linkjes leggen naar extreem-rechts. En elk linkje meteen de nek om draait. Ach.. waar maak ik mij druk om. Dit is ook weer precies de reden dat ik niet meer stem.
Haha dat hoor ik iedere keer als die club sneuneuzen weer eens in opspraak komt.
Nee, ze gaan het niet leren en zullen een continue bron van spot en vermaak zijn.
@Berbaar | 01-05-20 | 19:58: Baudet en leren in 1 zin, dat lijkt me geen logische combinatie.
@Berbaar | 01-05-20 | 19:58: hoeveel zijn er in de Ruttes 1-2 en 3 al niet van de kar gevallen? Was ieder kwartaal keer weer smullen.
@Berbaar | 01-05-20 | 19:58: Nee, dat doen jouw vriendjes veel beter, die hebben zelfs een eigen website voor dit soort gevalletjes.
isereenvvderopgestapt.nl/
Baudet leert niet want hij begrijpt niet wat er mis is aan dit soort uitlatingen.
@oldandwise | 01-05-20 | 20:08:
Klopt, de beste man begrijpt het politieke spelletje niet.
@Berbaar | 01-05-20 | 20:12: klopt die achterkamertjes van het kartel daarom heeft hij Forum opgericht.
@Trumme | 01-05-20 | 20:22: Die achterkamertjes van Forum ruiken anders niet al te fris.
@Kuifje-naar-Brussel | 01-05-20 | 20:02:
Ik begrijp dat de VVDérs het niet helemaal snappen, maar het was dus niet Baudet die deze appjes heeft verstuurd.
FvD heeft dit prima opgelost. Rotte appels eruit en weer door. Good riddance.
3 jaar na dato, wanneer de media er een keer lucht van krijgt.
Lekker vlot.
@RandyBiel | 01-05-20 | 20:11: Wanneer de media na grondig speuen eindelijk wat gevonden heeft bedoel je, ik vond Rusia gate veel overtuigender net als EU tegen disinfo.
Is het al duidelijk wat de uitslag van het interne onderzoek naar aanleiding van die Whatsappjes?
Heb zelf niets met Thierry, maar Hiddema.. Beste man.
Beetje oud al. Een soort Joe Biden.
Heb ook nooit gezegd dat hij moet leiden. Biden is zwaar seniel. Is wat anders dan senior.
@Twisted_Faith | 01-05-20 | 19:56: ik zie de Hid z’n secretaresse niet aanranden.
Ik ook niet, hey... Dat is een kuifje opmerking..
Maar goed. Femke Merel die nu de lelijkheid van de politiek rustig bij 50+ bestudeerd en denkt dat heur maten superieur zijn aan Annabel Nanninga. Dat vind ik ook. Die Diks van gl heeft op zich ook lekkere jopen maar is niet zo'n heel klein beetje vergane glorie. Maar ze heeft nog wat overtallige onkostenvergoedingen waar ze van af moet en dan lonkt zo'n partijkas al gauw.
Maar over goede jetsers gesproken: sinds wanneer is Overijssel relevant? Bijna net zo groot als Gelderland, maar godallejezus, waar gaat dit over?
Echt?
Vrouwelijke politici beoordelen op hun borsten. Beetje zielig.
@oldandwise | 01-05-20 | 20:11: Maar vrouwen niet beoordelen op hun borsten enkel omdat het politici zijn, dat is pas echt zielig.
@oldandwise 20:11: Henk Krol hier?
Wie noemt zijn kind in godsnaam Chilion?
Hmmmm..... Ik gok zijn tokkie ouders! Wat win ik?
@Botte Hork | 01-05-20 | 19:51:
Een varkensrollade.
@Botte Hork | 01-05-20 | 19:51: Enkele reis naar Mekka.
Iemand die het Boek Ruth (Oude Testament) heeft gelezen.
Weet je wat pas triest is? Mensen die "app" zeggen wanneer ze "bericht" bedoelen. En vervolgens volstrekt schaamteloos fantasie-woorden zoals "app-schrijvers" in elkaar knutselen, en die dan nog in het openbaar durven uiten ook. Dergelijke lieden royeer ik meteen, zonder gelegenheid tot verweer.
Schrijf lijsttrekkersverkiezingen uit. Annabel zal deze winnen. FvD wint in maart 146 zetels (om en nabij). Mensen die geen FvD stemmen noemen we vrouwenhaters, Joop het Rode Patriarchaat en Jetten een mansplainer.
Je vergeet landverraders.
@Kuifje-naar-Brussel | 01-05-20 | 19:52:
Oh ja, daar moeten we ook nog een groep bij borduren.
@Kuifje-naar-Brussel | 01-05-20 | 19:52: en wat doen we met fraudeurs?
@Trumme | 01-05-20 | 20:08: Mensen die op vakantie gaan naar Thailand en betalen met de creditcard van de partij?
@Kuifje-naar-Brussel | 01-05-20 | 20:22: mensen die met geleende 8 ton een bedrijf van 25 milj. kopen waarvan ze zelf de verkoper zijn?
Een overstap naar groep Otten is natuurlijk wel de snelste weg naar wachtgeld vanaf de eerstvolgende verkiezingen. Statenleden met dergelijke ambities ben je liever kwijt dan rijk.
Is de redactie van GeenStijl wel helemaal zuiver? Of mogen van jullie ook alle privé appjes en uitspraken zonder nuance op straat belanden? Stelletje hypocrieten zijn jullie geworden sinds een paar maanden tijd.
Dan moet je terug naar de periode van GeenPeil om dit te duiden.
raszuiver
Ik sms dagelijks met mijn vrienden over joden...
Da's typisch Mosterd; jennen om meer reacties te krijgen, negatieve aandacht is ook aandacht.
@beldewouten | 01-05-20 | 19:44: Heb je je blazer weer aan met je VVD-bluf?!
@Crossing_The_Rubicon | 01-05-20 | 20:07: de verkiezingen komen eraan. We hebben nu Kuif Berbaar en de wout.
@Trumme | 01-05-20 | 20:09: Volgend jaar pas he.
@Kuifje-naar-Brussel | 01-05-20 | 20:23: jep dat worden nog lange dagen.
@Crossing_The_Rubicon | 01-05-20 | 20:07: ik? Je verwart me met iemand anders.
Jesse Klaver die een Rara terrorist als adviseur heeft; geen enkel probleem, Hans van Baalen die het Horst Wessel lied kwijlt, jeugdzonde, SPer handenschuddend met terrorist of de foto; nah niet erg maar owee als er aan het FvD gelieerde pubers rottigheid whatsappen, dan moet eigenlijk heel het FvD maar ontbonden worden.
Goed gesproken. Het geheugen is selectief hè.
Ja, dat willen de linkse MSM media wel... en wat is er trouwens mis met het roepen dat je graag wilt dat NL uit vooral Autochtonen bestaat? VvMU toch?
Dat hele GO is sowieso kansloos. Na komende verkiezingen hoor je daar nooit meer wat over. Next.
Nogmaals, dom-rechts is haar eigen grootste vijand.
Exact. Het ging ongeveer mis bij die waanzinnige speech van Bodé.
@DrumPiet | 01-05-20 | 19:42: Boodeeh verknalt het zelf.
@DrumPiet | 01-05-20 | 19:42: u kent het verschil niet tussen een accent aigu en een accent grave. U bent wel overgegaan dit jaar?
@BrutusBosch | 01-05-20 | 19:58: Spreek uit als ee, volgens Boodee zelf. Dus drs DrumPiet maakt geen fout.
Domrechts is de VVD al jaren.
@BrutusBosch | 01-05-20 | 19:58:
Ga u schamen.
@Kuifje-naar-Brussel | 01-05-20 | 20:05: Ik spreek het uit als "-et", zoals in: "Retteketet, ik stem niet nog eens op Baudet!"
Stront valt altijd op een bult, zoals ze hier zeggen.
Over bruin gesproken.
Daar kan geen boon tegen op.
Waar is hier? Paramaribo?
@djs | 01-05-20 | 19:57: Het prachtige Drenthe. Magische provincie.
Chilion.... Snoek, dan weet je genoeg, weer zo'n zielige hansworst die via Baudet probeerde iets van zijn mislukte leven te maken,
Otten is nog 4 streepjes valser, maar dat is Baudet allemaal niet aan te rekenen, rondom Pim zaten ZE ook en waarschijnlijk kostte dat zijn leven...
‘t Blijkt toch een kneuzenpartij. Wie had dat gedacht...
Dat is het nadeel als je in korte tijd veel nieuw kader moet werven. Er zullen altijd een paar rotte appels bij zitten die elders al eens door de mand zijn gevallen. Maar daarmee verandert er niets aan de partij of het programma en dat is toch waar het om draait. Als je tegen meer EU, meer immigratie en klimaat onzin bent en de overheid graag wat kleiner zou zien is er maar één partij waarop je kan stemmen.
@witwas | 01-05-20 | 19:48: Man, man, man. VVD-kneus.
@Crossing Huh, lijkt me nou niet echt waar de vvd momenteel mee bezig is, de overheid was nog nooit zo groot als onder Rutte. Dankzij de vvd gaan we straks 1.000 miljard aan het klimaat uitgeven.
@witwas | 01-05-20 | 19:48: Er is niet voor niets een website waarop je kunt nakijken welke VVD'er weer is opgestapt: www.isereenvvderopgestapt.nl . Die website heb je niet voor andere partijen omdat 'ie dan niet zou kunnen worden gevuld.
Dus als je het hebt over rotte appels, dan is de VVD de mispel onder de politieke partijen.
@Busverhuur | vervang VVD door PVV of FvD. Die websites bestaan namelijk ook gewoon.
Uiteindelijk is Nederland toch een VVD land. Wat er ook gebeurt, pandemieën, oorlogen, tsunami’s, de VVD blijft de grootste.
Kuifje! Berbaar, Het werkt! Jullie inzet betaalt zich uit, waar is de champagne?
GO en Otten zijn een aanhangwagen van de VVD
@beldewouten | 01-05-20 | 19:41: Kuifje en Berbaar rulen GS
Ach corona en 'poef' deed alles ineens..... Gaat ook met Mark 'Bejaardenruimer' Rutte aka Mark 'Pinokkio' Rutte en zijn VVD=Vereniging Voor Draaideurcriminelen gebeuren.
Over de pandemieën gesproken, Trump net gehoord over bewijs dat het Covid-19 volgens de Amerikaanse inlichtingendiensten zeker uit het lab bij Wuhan komt.
Rutte reageerde daar weer lekker dom en onwetend op tijdens zijn persco net.
@lingo star | 01-05-20 | 19:43: Dat is teveel eer.
@Botte Hork | 01-05-20 | 19:46: Heeft hij daar bewijs voor? Ik had altijd begrepen dat dat virus afkomstig was van een exotische dierenmarkt
@beldewouten | 01-05-20 | 19:41:
Die hebben we al op, dit zag je van mijlenver aankomen.
@lingo star Wacht even tot de werkloosheid hier over een paar maanden ook 20 procent is. Kijken of de vvd er dan nog zo goed voor staat.
@beldewouten | 01-05-20 | 19:41: Het was een flinke inspanning, maar toen Berbaar eenmaal de telefoonnummers van het app-groepje had achterhaald, was de klus snel geklaard.
@witwas | 01-05-20 | 19:53: Dat is inderdaad het gekke. De klassieke achterban van de VVD wordt helemaal niet door Ruttes beleid gefaciliteerd. Dat merkte Tom Jan Meeus ook al eerder op in de NRC
@lingo star | 01-05-20 | 19:53:
www.bbc.com/news/world-us-canada-5249... Luister maar. To be continued.. Onze eigen Feijnman kwam er destijds ook al mee aan als ik me niet vergis. Al snel is dit de kop in gedrukt en moesten de hele wereld geloven dat het lag aan een vleermuis.
Opzet of geen opzet, ik weet het niet. Wel dat ik weer switch van Covid-19 naar Wuhan-400
@beldewouten | 01-05-20 | 19:41: ben je niet een beetje hypocriet nu?
@Trumme | 01-05-20 | 20:14: waarom?
@Kuifje-naar-Brussel | 01-05-20 | 19:54: Hahaha. Jullie met je Pepe memes ook altijd.
Ik snap dat Bart Nijman nog wat ambivalente gevoelens heeft tov FvD. Dit is wel een beetje ‘bottom of the barrel’ verhaal.
De ware journalistieke uitdaging zit hem toch bij Otten en hoe hij met zijn dikke vingers telkens weer rumoer creëert.
Dit statenlid heeft nog 0 debatten aangevraagd, 0 moties ingediend en heeft niet eens een maidenspeech gehouden. Niks gedaan in 1 jaar tijd dus. Past goed bij de fractie Otten
Dor hout dus.
Bij de FVD gaan ze zelf weg. Bij de VVD komen er ineens zaken boven tafel en worden ze weggestuurd. Potato, potato?
Tjah rotte appels heb je altijd. Dat zeggen ze ook altijd van Finnen. Maar generaliseren en zwartmaken (ook in dit artikel) is nu opeens geen probleem. Bizar om gelijk FVD een bruine hemd aan te doen..
Framen is makkelijk hoor. Dat hoef je die pedofiel Henk Otten niet uit te leggen.
@JWZ_JMK | 01-05-20 | 19:59: Ik denk dat meerdere van de eerder genoemde kwalificaties voor Henk Otten terecht zijn, zoals fraudeur, achterbakse haatdragende verrader, zeteldief en nestbevuiler, maar is hij daarnaast ook nog een pedofiel??? Praktiserend? Misschien een linkje naar de bron? Ik heb ooit een leidinggevende gehad die vertelde dat we hem voor rotte vis uit mochten maken, mits gemotiveerd. Ik mis uw motivatie.
Haha prachtige hoe u, onbedoeld denk ik, het punt van JWZ_JMK duidelijk maakt.
Er wordt een volstrekt ongefundeerde opmerkingen de lucht in geslingerd en goede mensen, zoals u, voelen zich gedwongen om zich in allerlei bochten te wringen om de onzin weer te ontkrachten. En terecht ook want anders gaat het stukje flauwekul een eigen leven leiden.
Bij een grote nieuwe partij kan dit idd voorkomen. Ik vind echter wel dat Baudet hier veel te zichtzinnig / ontkennend mee omgaat.
Een krachtige distantiering, mede gericht aan alle FvD leden, is hier zeker op zijn plaats. Ook al associeer je je dan met het onderwerp en zal de links-media hiervan ge(mis)bruik gaan maken. Kom op Thierry, de D is van democratie, dat mag gezegd worden. Verdere bruinige apples moeten wieberen.
Sec kijkend naar het programma is dat van GO beter dan dat van die chagrijnige advocaat en zijn pianoman. Otten zelf spreekt van Oef dan weer totaal niet aan.
GO heeft niet eens een partijprogramma op hun website staan. Hoe kan je dan uitspraken doen over hun partijprogramma?
Ja, veel betere ideeën. Maar Henk is geen stemmen-kanon.
@Guuske | 01-05-20 | 19:40: circuleert al een tijd in concept. Veel FvD maar dan zonder die Nexit onzin.
@van Oeffelen | 01-05-20 | 20:16:
Nexit is het beste idee ooit.
Van Oeffelen:
Eens. Ten tijde van Het Interview vond ik Otten een weliswaar hoekig, maar zinnig verhaal verhaal vertellen. Sinds de FVD het voornamelijk van het gemijmer van Baudet moet hebben, is het toch allemaal kwalitatief een stuk minder.
@van Oeffelen | 01-05-20 | 20:16:
Wow! Ik ben nu echt super enthousiast!
Zonder Baudet hadden ze die zetel nooit gehad. Een beetje loyaliteit is toch niet te veel gevraagd.
Alles went, zelfs een vent.
Zonder Hiddema bedoeld u, moge ik hopen? Alle Fvd stemmers die ik ken hebben niks met Baudet, het kruisje ging naar Hiddema.
Was hij maar weggelopen i.p.v. die Otter.
Dat royement is terecht. Als je veel de maat neemt wat natuurlijk broodnodig is dan moet je extra streng zijn binnen de eigen organisatie
Heeft Mat Herben al kroketten gehaald?
Uw dagelijkse anti-FvD item gesponsord door Chris Aalbers.
Leg eens uit aub.
FvD heeft Aalbers niet nodig om zichzelf doorlopend in de voet te schieten.
@DrumPiet | 01-05-20 | 19:38: Aalberts is een wandelend reclamebord voor het forum. Hij blijft maar gratis aandacht genereren terwijl hij inhoudelijk maar enkele treden boven 5g wappies zit.
@ole guapa | 01-05-20 | 19:42: Chris is toch die gast die stomdronken aan vrouwelijke stagiairs zit.......
@Roadsurfer | 01-05-20 | 19:46: dat weet ik niet. Doe vertel...
REAGEER OOK