Zeven Marokkanen mishandelen homo in Brabant
"Ik ben er echt heel erg verdrietig over. Dat je in een land als Nederland niet meer jezelf kunt zijn."
Zeven jongens van Marokkaanse geaardheid hebben Bart (39) mishandeld bij winkelcentrum WoensXL in Woensel, het Helmond van Brabant. Omdat hij homo is. Hoe we dat weten? Nou. Omdat ze volgens het slachtoffer vroegen of hij homo was toen hij de supermarkt in wilde lopen, en hem aanvielen toen hij weer naar buiten kwam. Twee leden van de roedel eenzame wolven waren "heel dreigend", een derde lid van de allahgeaarde aanvallers probeerde de boel te kalmeren. Bart is er met "een flinke klap op zijn rug en een harde trap op zijn knie" fysiek nog relatief goed vanaf gekomen. Maar: "De tranen schieten bij Bart in zijn ogen als hij vertelt dat hij wil verhuizen. 'Ik voel me onveilig. Het maakt me onzeker over mijn eigen omgeving'." Wij vinden Bart sowieso dapper dat ie dit op beeld vertelt, en onverbloemd benoemt. "Ik ben de laatste die discrimineert, maar dit geweld was tegen mij als homo gericht. Er is heel veel discriminatie tegenover homo's." Sterkte, makker.
Update 20/12: Omroep Brabant heeft 'Marokkanen' in 'jongeren' veranderd.
Social
Reaguursels
InloggenJa
Als ik nou eens zeg dat er voor 100 vertrekkende Marrokanen ,1 Chinees voor terug mag komen, ben ik in ieder geval geen racist, maar een realist.... ik ben trouwens niet bevooroordeeld maar ná-oordeeld...
en die ene Chinees is weer omgekocht door de PRC zodat die bedrijfgeheimen door speelt en vervolgens cheap knock offs op Alibaba kunt kopen. het Is nooit goed
Waar slaat dit op!
Gewonnen: Idiootste opmerking van de dag
Weer Marokkanen, je verwacht het niet.
Die Allah Ahkbars mogen ze van mijn part (Censureert alvast voordat Geenstijl dat doet).
En door dit soort zaken worden ALLE Nederlanders als minder tolerant bestempeld terwijl het vooral de aanhangers van de *religie van de vrede* zijn die dit land verzieken voor homoseksuelen en vooral door de Noord-Afrikanen.
En Den Haag slaapt verder ...
Opsluityen in Vught, hoeft maar voor een weekje. Mits 3x per dag verplicht douchen met Bubba.
Willen jullie meer of min.......
Oh wacht, mag niet gezegd worden natuurlijk...
Meer of minder homo's?
Misschien verhuizen naar Amsterdam?
Als je met je halve kont open loopt lok je het wel een beetje uit...
DENK denkt er nog eens over na...
Over de rug van een ander je gelijk halen......
En dan het gegeven dat de meesten van de homo's links stemmen.
We de deur open houd voor een slang wordt er zelf door gebeten.
Woensel, dan krijg je dat
Heeft links al gereageerd? Of zijn die te druk met rechts vullen?
Kon Pim maar gereanimeerd worden...
Zet alle linkse struisvogels erbij graag.
Ik ben benieuwd naar de reactie van ene Jan Mulder als die eens helemaal de typhus wordt gebeukt door zo’n roedel rifapen. Helaas gaat Pauw ermee stoppen dus we zullen het wel nooit vernemen.
Je zou bijna cynisch worden van (de toename van) dit soort berichten. Fijn dus dat we van de zomer nog van het CBS hebben gehoord dat we zó gelukkig zijn dat we het 'geluksplafond' hebben bereikt (wat dat ook moge wezen). Ik word dan altijd ontzettend benieuwd onder welke steen ze dat panel vandaan hebben gehaald.
Da's één in de roos. Eindelijk.!!!
Plaats ieder van deze Marokkanen in een ruimte met 72 geile homo’s met permission to penetrate.
Je zal zien, ze komen er als beter mens uit.
Dat wacht ze namelijk als ze als 'martelaar' sterven, volgens het overkoepelend orgaan van de religie van de vrede. Omdat ze niet begrepen hebben dat er geen mensen vermoord mogen worden.
"Ja maar alle witte mensen in de VS zijn ook indringers, en alle Spaanstaligen in Zuid Amerika ook en bla bla bla bla"
Sarcasme is ook angst. Dit is nog maar het begin. Verhuizen is kansloos,ze zitten overal en appen met elkaar. Ik ben bang.
Nu heb ik de hele dag NPO radio aan en niks over dit voorval gehoord of het moet weer met zoveel besmuikt taalgebruik geweest zijn dat ik de associatie niet maak. Maar wel weken doorwauwelen over het racisme-incident van de Den Bosch-supporters natuurlijk.
Die verdraaien alles toch maar " homo loopt tegen 7 mensen aan".
NPO stond te stuiptrekken toen de boeren het gewoon benoemden.
In hun tempel van deugmanistan in Hilverdorp.
En maar ontkennen en roepen dat ze objectief blijven. sure...
@tis_wat | 20-12-19 | 08:45: Nieuws via de huidige NPO en gelijkende kanalen is al lang niet meer relevant in de zin dat het de publieke opinie in belangrijke mate beinvloed
Ik reken dit soort ellende dat Volk van het Binnenhof persoonlijk aan, uitroep.
Tsja, meneertje homo. Je loopt daar zelf en had ook niet hoeven antwoorden dat je homo bent. 'Gewoon doorlopen' heet deze tactiek. Ik vind het ook getuigen van bewuste profilering en racisme dat u gewoon in het interview de afkomst van de jongeren benoemt, terwijl dit helemaal niet had gehoeven. Het zijn gewoon jongeren. Ik veroordeel u dan ook tot een taakstraf van 30 uur schoffelen, 3.000 Euro schadeloosstelling voor de welwillende jongeren en per direct verhuizen uit hun territorium (P.S. Ik ben in opleiding voor een D66 rechteropleiding. Gaat best lekker!).
Met 7 tegen 1? Dan ben je toch een stelletje homo's?! (No pun intended)
De Nederlandse verdraagzaamheid wordt het einde van de verdraagzaamheid in Nederland. Wollah.
Maar het probleem meneer, dat blijft
T wordt toch es tijd voor geblindeerde busjes waar een A-team uit springt.
t liefst in het donker. guerrilla tactieken toepassen, net als varkenspest RUIMEN
Het zijn mensen zoals duizendknoop. Je zag het op vakantie en dacht "hey wat grappig, dat zou ik thuis ook wel willen" Maar dan blijkt dat het een exoot is die hier niet thuis hoort en alles kapot maakt, je probeert het uit te roeien maar ook dat gaat niet meer want de wortels zijn te groot. Maar gelukkig kunnen ze nu bacteriën inzetten die alleen die plant kapot maakt en de rest laat staan. Kunnen we voor deze mensensoort niet een ziekte verzinnen die niet genezen kan worden?
@brie-de-penis | 20-12-19 | 06:54: Die is er al, maar werkt zeer traag "inteelt"
Gaap!! What's new? Schrijf eens een man bijt hond verhaal: "Homo slaat 7 marokkanen in elkaar".
Dan staat er meteen een nieuwe roedel bontkraaghyena’s klaar.
Een nieuw soort superheld. Een strak t shirt met een grote G op, een roze cape, zijn string over zijn pantalon getrokken en dan met het slappe handje alle slechterikken bij elkaar vegen.
Klinkt als een variant op HandicapMan...
En zeg maar dag tegen het ooit zo tolerante Nederland. Waar iedereen zichzelf kon zijn. Waar je als vrouw gewoon nog in de nacht in je uitgaansjurkje op de bus kon wachten. Kon pinnen, hoe laat het ook was. Waar incidenten ook echt incidenten waren. En nu? Nog een regenboog zebrapadje erbij? Heeft geen zin natuurlijk. Hoeveel van die regenboogjes er ook bijgeschilderd worden, het probleem dat blijft meneer.
Er komen noodgedwongen steeds meer burgerwachten. Linkse politiek bedankt.
de volgende keer gewoon een beetje liegen en zeggen dat je er misschien wel uitziet al een heaumeaux maar dat je het niet bent. Dan lopen ze weg en kan je gewoon naar huis. Schandalig die opgeschoten Marokkaanse jongeren.. bah
Dat je moet liegen over wie je bent zegt nu echt heel veel over de veiligheid van Nederland. En inderdaad meer dan schandalig.
Dit is wat onze regering importeert en koestert.
Blijf vooral GL en VVD stemmen. Dan komt alles goed. Slaap lekker allemaal, en morgen weer gezellig met maximaal 100 naar je baasje.
Alvast een Gezellig kerstfeest en een gelukkig nieuwjaar !!
"Islamitisch onderwijs".
Het zijn zelf gefrustreerde homo's die er niet voor uit durven komen in hun achterlijke cultuur. Dus dan maar botvieren op een weerloos, onschuldig slachtoffer
Dat hun lid in de bosjes van achteraf parkeerplaatsen langs de snelweg af en toe per ongeluk diep achterin een keel glijdt uit frustratie van die te vroeg verschenen buggy achterin hun eigen auto is gewoon per ongeluk hoorde ik laatst? Of toch niet helemaal?
Hangt af van de keel zijn gender, dat is een beetje onduidelijk in uw verhaal. Ik persoonlijk zou weinig moeite hebben met de V types.
Dat andere moet per ongeluk zijn..
Deze analyse deel ik, zij het gedeeltelijk dan.
Ik heb een Marokkaanse buurman en hij is best wel OK
Ik heb een griffo als buur, die heb ik ook liever. Iets met ..... tribaalgevoel, net als vrouwen liefst blond en sexy. Niet zoals die buurman van jou dus. Maar hij zal best ok zijn, kan alleen beter.
In je gezicht wrss wel, achter je rug om daarentegen....
Tot je je omdraait
@Nouwske | 19-12-19 | 23:38: precies..
Begin eens over het geloof..... of wacht tot er meer in de buurt komen...
Als hij geen strafblad heeft, mag hij blijven.
Ja junske, sta je dan in dat mooie Nederland met een beschermde diersoort die je even in elkaar komt hakken. Overheid is laf, rechters zijn leip, volk is dom. Mocro’s zijn slachtoffer. Tja sorry net een beetje meer dan heumeaus. Tip: neem voortaan een netje(tas) mee en koop een blik bij je boodschappen.
Beschermde diersoort!!
Ik lust ze rauw. Na de eerste klap duik ik op de zwakste en hap er een stuk uit. Neus, oor, vinger, zolang het maar halal is.
Laat je nog een stukje over voor mij?
*grootste* Dan dorst de rest niet meer... Klaar met dat gespuis. Oh, en waar zijn de usual apologisten? Ja maar Nederlanders slaan ook homo’s! (natuurlijk niet vanuit een groepsidentiteit geboren, zeg maar ideologisch gehersenspoeld) Zeg heaumeau’s, vlucht lekker naar die inclusieve vredelievende islamitische landjes, of zo...
Sterkte!
homo en ook nog ongelovig..... dan vraag je er ook om(bij de islam)
Maar wij, blanke man autochtoon, zijn de racisten....
Homo is geen ras... verder mee eens...
Bij winkels.... camera's? Moeten er op beeld toch te vinden zijn, die hufters? Meteen op t.v. wanneer ze zichzelf niet binnen 12 uur melden bij het politiebureau. Het wordt steeds minder, de thee slaan we maar even over.
Ik woon er vlakbij en kom er regelmatig. Winkelcentrum is eigenlijk niet het juiste woord, het is meer een sub-centrum in het noorden van Eindhoven. Er zitten daar vier grote supermarkten: een Aldi, Jumbo, Appie en Lidl. 't Stikt de moord van de camera's, maar die zijn natuurlijk allergisch voor verwarde of gesuikerspiegelde mannen en vallen dan gewoontegetrouw uit.
De oplossing zou uit de Marrokkaanse gemeenschap kunnen komen maar ja, die integratie is nou niet echt gelukt..
Waneer gaan Marokkanen zich nu eens onveilig voelen in Nederland.
Gaan we dat nog mee maken.
Ik hoop het zo hard met u mee
Nooit
Tja wen er maar aan, het gaat niet veranderen, integendeel. Bij de volgende verkiezing wordt weer gekozen als vanouds en de mocro's lachen zich de ballen uit de broek.
Marokkanen?? Was het niet gewoon een "gemêleerd" gezelschap?
Jongeren of, heel oneerbiedig, ‘verwarden’.
Als ik iets vies vind, een drol bijv., dan laat ik hem liggen. Een homofoob gaat er aan voelen. Onbegrijpelijk. Stiekem zijn ze zelf homo, denk ik. Hangen genoeg camera's bij een supermarkt, dus daders kunnen zo gevonden worden. Sterkte Bart.
Gaat niet gebeuren. Morco, s zijn beschermd bij MP Rutte.
Iedereen die GroenLinks of D66 stemt vindt het prima die intolerantie van Marokkanen t.o.v. zo'n beetje alles maar met name gericht op homo's. En als ze het niet prima vinden dan is het collateral damage want Klimaat is net even belangrijker.
Bijzonder vervelend dat deze paar gratis arbeiders, in dit geval Marokkanen, het verpesten voor de andere goedwillende gratis arbeiders van Marokkaanse afkomst.
Wat gaat de VVD hieraan doen?
Simpel: meer goedkope arbeidskrachten uit Marokko en de rest van Islamistan importeren. Deze nieuwe onderklasse zorgt er immers voor dat de bedrijven in Nederland kunnen blijven concurreren met China en India. De bevolking heeft ze niet nodig, maar de werkgevers staan om ze te springen omdat ze tegen minimumloon werken.
Marokkanen die gewoon meedoen en meewerken aan onze samenleving hebben toch niets te vrezen? Die bewijzen dagelijks dat zij niet dat type Marokkanen zijn. Het gaat dus om de grote groep waarvan we er liever wat minder, minder en minder zien!
@Varende_Reaguurder | 19-12-19 | 22:47: haha, Marokkanen die werken, ik heb gehoord dat ze bestaan maar ik ken er niet één.
Niets, doen ze al jaren niet
@voorbips | 19-12-19 | 22:59: ik toevallig wel.
Zomaar een idee, niet echt doen he jongens! Allemaal een handtas van je moeder lenen, baksteen erin en naar Woensel. Lafaards zijn trots dat ze met een paar man een homo hebben belaagd, wat een ratten, mensen vernederen omdat ze zelf de grootste losers ooit zijn. Gore laffe honden moeten beuken krijgen en vernederd worden. Sorry want ratten en honden zijn best leuke beestjes en verdienen het niet met deze %*}*#*}^#^#%% vergeleken te worden.
Mooi idee man. Ik zou zeggen, niet slechts naar Woensel optrekken. Heren trek het land in! Leer al die undermensen een lesje en laat ze sidderen. Bijvangst: een interressant item voor Joop.
Wat zongen ze ook al weer? Welkom welkom in mijn land! en dat stomme liedje "mag ik dan bij jou"
Die kut Marokkanen moeten onze homo's met rust laten!
Ja!
lekker weer je oude vertrouwde partij stemmen.
Die 5 en later 7 Mocro's houden zich dus op nabij dat winkelcentrum. Moet niet zo moeilijk zijn voor de politie om ze in de gaten te houden.
Zet desnoods een 'lokhosmo' in.
Dit soort gastjes zijn specifiek uit op het potenrammen. En hoe zit dat binnen die cultuur? Heb ik, reeds 15 jaar terug geleerd via qualem.nl (een van de 1e Nederlandstalige islamitische sites - is al lang opgeheven, heet nu qwugrrdhhzzgaah.com).
Gozers van voorkeur voor mannensex nemen de ander - dat heet geen hosmosex, is alleen zo voor de ontvangende.
Toch mag ook dat niet van Allah (hattiezulkevariatiesnietmoetencreëren), maar om het goed te maken, dient die prikhosmo de ander na de daad af te tuigen - dat stelt 'm weer in een goed blaadje bij z'n oppergorgel.
Serieus, dit wordt onderwezen. Ergens heeft Bart nog mazzel dat het bij een paar klappen is gebleven (dusver).
En het feit dat ik dit mazzel noem, is minstens zo erg als die klappen.
Minder erg is het als Bart en de zijnen flink terug rammen - da's de enige taal die verstaan wordt.
Oja, en film die gastjes met auditiedrang voor Opsporing Verzocht.
Take care,
Daarom vertrokken ook zoveel homo-moslims naar Syrië. Onder de krijgstucht van de jihad is namelijk alles geoorloofd. Drank, drugs, stokslobberen, ontvangen etc.
Überhaupt al een schande dat Bart zich genoodzaakt voelt zich bij voorbaat te verontschuldigen over de zogenaamde 'discriminatie' tegenover Marokkaanse Nederlanders. We mogen naar iedereen met de vinger wijzen, behalve naar de bevolkingsgroep die daadwerkelijk schuldig is. Omdat die zogenaamd zielig zijn.
Zelfcensuur, nooit aan beginnen...
De angst voor de vingerwappende Deugers zit er goed in bij Bart. Die is bang in een sociaal isolement te komen.
Altijd weer die Autodrop!
Marokkaanse geaardheid is wel mooi gevonden hoor. Maar eeh Nederlanders doen ook homo’s in elkaar slaan hoor, en plofkraken plegen en oudjes beroven en overvallen plegen enzo. Wie zegt trouwens dat ze Marokkaans geaard zijn, misschien zijn het wel zuid Europeanen of Belgen....
OV geeft toch echt een ander beeld.
Ik zou wel eens een verhaal "Zeven homo's mishandelen Marokkaanse jongen" willen lezen; niet omdat ik voor mishandeling ben, maar gewoon om eens wat anders te lezen. "Zeven dwergen mishandelen Sneeuwwitje" zou voor mij ook prima zijn.
Nee, J, dat hoop ik nooit te lezen. Elke keer als van "onze" kant een geweld/terreurdaad plaatsvindt vind ik dat uiteindelijk, geloof ik, erger dan zo'n bericht als hierboven.
Ik meen dat de westerse, autochtone, blanke beschaving veruit superieur is aan allerlei andere samenlevingsmodellen, met name de islamitische, maar zo'n Anders Breivik bijvoorbeeld, en die figuur in Christchurch, en dat Duitse trio van de zg Doner-moorden, zijn nou niet bepaald de fraaiste vertegenwoordigers van onze superieure beschaving.
Dat wil niet zeggen dat je dan maar niet moet optreden tegen bv die islamitische potenrammers die Bart in elkaar hebben geslagen, verre van. Voor al die zich (crimineel) misdragende lieden met een migratie-achtergrond moet eindelijk eens aparte wetgeving ontwikkeld worden, die het makkelijk maakt om hun Nederlanderschap in te trekken en ze voorgoed het land uit te trappen. Iets anders gaat niet werken, is mijn stellige overtuiging.
7 dwergen doen sneeuwwitje van Luca Damiano.
@Dr_Johnson | 19-12-19 | 21:49:
U heeft natuurlijk gelijk, maar dat het een eentonig verhaal is, daar heb ik dan weer gelijk in.
@JvanDeventer | 19-12-19 | 22:15:
Zeker.
Echt af-schuw-lijk hoe die arme islamitische jongeren stelselmatig worden gediscrimineerd, bedreigd, bespuugd, beschimpt, vernederd, afgerost, neergestoken, aangerand en verkracht door autochtone homo's en blonde meisjes, maar vooral door die nare blanke mannen van middelbare leeftijd. Vieze vuile racisten!
Mooie tegel!
Ja haha u hebt gelijk
Dit soort verhalen - waarvan er inmiddels vele honderden zijn geboekstaafd, en over een periode van pakweg 25 jaar wellicht al duizenden - vormen de belangrijkste reden waarom ik tot mijn laatste ademtocht zal blijven ageren tegen de massa-immigratie, de daarmee samenhangende islamisering en de gelijktijdige import van stompzinnig, primitief macho-gedrag.
En bovendien de reden waarom ik mij al lang geleden heb bewapend; zij het op een wijze die niet strafbaar is, maar wél effectief.
U maakt mij nieuwsgierig want er zijn velen hier die naarstig op zoek zijn naar uw oplossing. Kunt u die hier delen?
@xavier | 19-12-19 | 21:49:
Het is een wandelstok. Maar niet zomaar een. Het is een Ierse "Shillelagh" Ik gebruik hem als ik de stad in ga, omdat ik last heb van een versleten knie. Maar op dit filmpje kun je zien hoe je hem KUNT gebruiken:
www.youtube.com/watch?v=rR1-ER16rew
Nergens verboden. In een grijs verleden was het het Noord-Ieren door de Britse bezetters verboden wapens te dragen. Dus gingen ze met 'wandelstokken' lopen, die waren niet verboden. Dat waren Shillelaghs.
Liggen de racisme aangiftes tegen Bart al klaar, want hij beschuldigd zomaar mocros!
Homocros ?
Gelukkig stemmen alle lgbt'ers op Geert of Thierry. Oh nee, wacht, toch niet. Tja, d33 gaat je niet redden, succes met keuze.
Een paar homo's die ik ken, hebben echt wel door dat gaybrapaden niet helpen. Dus stemmen ze Geert.
Verkeerstechnisch zijn regenboogpaden geen zebrapaden. Je mag feitelijk gewoon doorkarren.
Laatste keer tweede kamer FvD en twee keer ervoor PVV en in mijn omgeving vwb de gays hetzelfde.
Je hebt gelijk, heumeaus stemmen leip. Want ze worden voorgelogen wat er aan t handje is.
@gijsbert1308 | 19-12-19 | 23:20:
Schijnt dat er aardig wat heaumeau's stemmen op Wilders en geef ze geen ongelijk.
Al in 2010 was de kop in het Parool: "PVV grootste partij in peiling Gay Krant".
www.parool.nl/nieuws/pvv-grootste-par...
Verbazen wij ons hier nog over? nieuwe nederlanders zijn echt een verrijking!
Gelukkig maar dat de wetenschappers van de Radboud universiteit hun prioriteiten op orde hebben.
Onderstaande komt uit de zg anti-boerkaverbod verklaring van een stel dwazen aan de Radboud Universiteit (4-9-2019):
"Daarnaast versterkt de wet sociale spanningen tussen bevolkingsgroepen, en heeft als bijwerking – zoals onder andere door het platform Meld islamofobie! gedocumenteerd – een toename in het publiek beledigen en verbaal en fysiek lastigvallen van islamitische vrouwen in algemene zin en ongeacht waar ze zich bevinden. Zichtbaar islamitische vrouwen – met én zonder nikaab – worden nageroepen, bespuugd, hardop beledigd, bedreigd, alsook op straat geduwd en getrokken door voorbijgangers en fietsers."
Dit artikel is alweer geen voorbeeld van een bespuugde, bedreigde, geduwde, dan wel getrokken moslima.
Een ingepakte brievenbus op straat trekken vanaf je fiets. Wie gelooft dat nou? Ze zijn altijd tonnetje rond dus gaat de fietser geheid op zijn plaat. En de Hollander is te laf om zelfs maar wat na te roepen. Leuke fantasievolle hypothese hebben ze opgesteld bij het Radboud. Maar meer is het ook niet.
Mooi punt voor Wagensveld om ter plekke te benadrukken.
Tja, Winkelcentrum Woensel, dat is geen Brabant meer.
youtu.be/PCIIxMkTUp4
En de wat meer misselijkmakende
youtu.be/YmIDNk16ow0
Zeer educatief :)
Je mag niét in groepen denken, volgens Rutte.
7. Daar was toch iets mee?
Ja, en door dit topic worden ze mooi herhaald.
Ik heb ze niet binnen gehaald. Kijk maar naar de staat.
Beterschap Bart en ik hoop dat je ooit de mogelijkheid hebt om Helmond te verlaten en je te vestigen op een mooi plattelands dorpje ergens in Brabant.
Lezen is ook niet je sterkste punt he... Woensel is wijk in Eindhoven. Heeft niks met Helmond te maken.
Het is 1 pot nat.
Sterkte Bart, en respect dat je dit DURFT te vertellen over die slachtoffers
Joop spreekt er schande van.
Ja snap ik de echte slachtoffers zijn een groep Marokkanen die niet goed worden begrepen.
@steefbeen | 19-12-19 | 20:11: Ook 75 geleden had je een groep die de pispaal was, nu zijn het de Marokkanen. Ik geef maar even duiding.
@WitteGrunneger | 19-12-19 | 21:01: sarcasme is u blijkbaar vreemd
@lingo star | 19-12-19 | 20:34:
75 jaar geleden was die groep toch al zo goed als uitgeroeid?
Ben wel benieuwd of Sophie in het Veld van Deug66 nu ook het initiatief gaat nemen voor een veroordeling van dit anti-lhbt geweld zoals ze ook deed voor de veroordeling van Polen door het Europees Parlement ivm "lhbt-vrije zones". Die mensen maken zich weer druk over wat er over de landsgrenzen gebeurt terwijl dit soort praktijken schering en inslag zijn op de hoek van hun eigen straat.
Sophie int alleen maar Geld.
En is deze nazi al opgepakt? Zal ff lekker wezen zeg.
Inderdaad dat rechts rabiate gelul alleen omdat je niet openstaat voor andere culturen. Tssss
Hebben de heuameaux geen belangenvereniging? Wordt het geen tijd dat zij zo langzamerhand eens actie gaat ondernemen? Het blijft wel akelig stil.
Ja, waar blijft die Cee Oo Cee mentaliteit die Nederland groot maakte?
Ze hebben geen tractor.
@Shoarmamasutra | 19-12-19 | 20:25: Homonisten Aller Landen Verenigt U en sterkte Bart.
Minder minder minder durft niemand te roepen natuurlijk.
Uh, ik wil wel minder marrekanen..
Resumé:
www.geenstijl.nl/5150705/feynman-en-o...
www.geenstijl.nl/5145895/zoek-kopscho...
www.geenstijl.nl/5151122/zeven-marokk...
Iets vergeten?
Problemen die stelselmatig en structureel zijn onder bepaalde groepen moeten als zodanig benoemd durven worden.
Elke andere benadering is wegkijken en deel van het probleem zijn.
Moslim jongens zijn allemaal homo, om zichzelf en anderen wijs te maken dat dat niet zo is slaan ze andere homo's in elkaar...
islamietjes
Onzin wat je zegt. Weet je zelf ook wel. Is gewoon hersenloze haat vanuit een sprookjesboek dat ze hebben geleerd naar deze mensen...
En zag de boven ons verheven linkse en kartelpartijen gister eens trots zijn op onze LHBTIXYZ cultuur en schande spreken over de landen zoals welke daar zijn Polen, Hongarije e.d. waar het als homo echt verschrikkelijk moet zijn.
Nee dan hier in Nederland waar alles op papier tot in de puntjes is geregeld maar waar je als Homo wel een betonschaar in je nek kunt krijgen.
Ik weet wel waar ik naar toe zou verhuizen als ik Homo zou zijn, dat is naar een land waar... acht laat ook maar.
In het Oostblok hebben ze het ook niet op homo's hoor.
@LiniaalRectaal | 19-12-19 | 19:51: Klopt maar in geen enkel land kun je hand in hand en laat staan zoenend op straat vertonen.
Sowieso dat kleffe gedoe hoeft van mij niet ook hetero's niet.
maar ik denk dat je in Polen slechts met de nek wordt aangekeken en geestelijk wordt buitengesloten.
is ook erg maar doet minder zeer als/dan een betonschaar in je bek geslagen krijgen en dan vervolgens ziet dat een D66 rechter een flutstrafje uitdeeld.
@LiniaalRectaal | 19-12-19 | 19:51: Dat is toch juist zijn punt? Dat we daar over schande spreken terwijl het hier niet anders is?
@Sessine | 19-12-19 | 20:21:
Klopt, ik had dan ook te snel gereageerd.
" Het houdt niet op, ... niet van zelf..."
(Overheids slogan waarbij het de vraag van wie zij verwachten er iets aan te gaan doen...)
Het enige positieve waar 'marokko' in voorkomt..
www.youtube.com/watch?v=EEed3tg83U8
"Moet kunnen, is een Nederlandse traditie, welke oerhollandse knul heeft nooit een homo in elkaar geschopt?" aldus Jesse Klaver van GroenLinks. Rob Jetten voegde eraan toe, "niks mis mee, valt onder de vrijheid van meningsuiting" "Die klootzakjes, hahahhaha haha haha ha" zei Mark Rutten. En we gaan weer over tot de orde van de dag.
Wat? Geen slachtofferhulp voor de daders?
Mark Rutte is erg geschokt. De rest van de Kamer leeft met u mee. Aldus de woordvoerder van de assistent woordvoerder van de VVD. Verder zal het ze vast niet zoveel boeien hoeveel klappen Bart krijgt. Knuffelmocro's eerst.
Mark rutte is geschokt door het trilei in zijn anus, daarom lacht ie ook zoveel. Waarschijnlijk wordt zijn ei geactiveerd door het knopje van de interruptie microfoon...
Ze zijn met kerstreces. Vergeet dat geschokt maar, want nu moeten de plebs vooral de rust niet meer verstoren dan normaal.
Maar GeenStijl, dit heeft toch niets met de Islam te maken? Dus hoezo moeten jullie Brabant weer de schuld geven??
Sommige medicijnen hebben akelige bijwerkingen, zie ik.
Wat jij nu aangeeft is een mening die zijn tijd nu nog vooruit is maar gemeengoed zou moeten worden. En dat is dat je op een gegeven moment zelf verantwoordelijk bent voor je eigen onheil. En waarom zou een ander daar dan verdrietig om moeten zijn?
Ik merk bij mezelf dat ik steeds minder tolerant te worden naar mensen die willens en wetens gedrag vertonen waarvan ze kunnen verwachten dat het op een dag tegen hen zal keren. En moet ik dan medelijden hebben?
Waarom zou je eigenlijk als willekeurige homo links stemmen als je weet dat deze partijen importvolk naar Nederland halen waardoor de kans toeneemt dat je in elkaar gemept wordt? Idem voor joden. Voor vrouwen. Want waarom zou je op een partij stemmen waardoor je kind een verhoogde kans heeft op het ondergaan van zinloos geweld??
@appeltjesgroeneweide | 19-12-19 | 19:49: Zo is het. Dus et ook.
@appeltjesgroeneweide | 19-12-19 | 19:49: Begrijp ET007 wel. Hij/zij zou het beschaafder kunnen zeggen. Als is het maar om trollen geen kans te
geven in te koppen.
@CalamityJane | 19-12-19 | 20:04:
Misschien is dat wel zo. Ben nl een tijdje van GS weggeweest en heb idd gemerkt dat de toon anders is geworden. Hatelijker. Maar wat ik dan weer jammer vind, is het risico dat inhoud onderhevig wordt aan de toon. En dan hoor ik Balkende (CDA) weer. En dat noooiiit meer.
Begrijp u! Wat ik niet begrijp is het tevele geduld met trollen.
Die is die pluriforme, multiculturele, multi-etnische samenleving van eenheidsworst, Kumbaya, spreidingsbeleid en warme gutmenschonderbuiken vanuit hun afgezonderde blanke wijken.
Nog even volhouden dan breekt het utopie uit, oh enkel niet in onze generatie, noch die van uw kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen (repeat ad infinito).
Ze hadden die homo met een Albert Heijn tas moeten pakken. Tssss...
Is dat die humeu die tussen piespoeppleepapier met buck laaf Merkel belt. O dan weet ik wie je bedoelt.
Je leest nooit 'zeven homo's mishandelen Marokkaan.'
Ik lees het nu al 2 keer.
En eigenlijk is het: 'Zeven homo's mishandelen homo'.
Dat komt omdat de handtasjes van de Marokkanen goede bescherming biedt
@Mr_Natural | 19-12-19 | 19:30: Is Marokkaan nu ook al een geaardheid? Moet niet gekker worden.
@Mr_Natural | 19-12-19 | 19:30:
Het zijn er nu al 14
@tweetybird | 19-12-19 | 19:35:
Dat gaat snel! Hebben we daar wel homo's genoeg voor?
Ja maar als 7 homo’s een mocro in elkaar rammen hoor je dit ook nooit hè?
U was me voor. (+1)
Zo had ik er nog niet naar gekeken
Je zult zien dat die homo's dan keihard aangepakt worden. Want Marokkanen zijn de nieuwe joden, en dat moeten we natuurlijk niet willen met zijn allen.
Gezien al het gejoris even een vraagje aan Joris: wanneer een tegel wordt gejorist, waarom worden letterlijke citaten van diezelfde tegel in de reacties eronder dan niet meegejorist? (Zie bijvoorbeeld de gejoriste tegel van Berbaar | 19-12-19 | 18:59 en de reacties eronder.)
Goede vraag aan Jorissssss
@gebruikesrnaam | 19-12-19 | 19:34:
Dat heeft met de intentie erachter te maken. Bijvoorbeeld hoe walgelijk je een bepaalde uitspraak vindt.
@LiniaalRectaal | 19-12-19 | 19:48: Is daar een juridische term voor?
@gebruikesrnaam | 19-12-19 | 19:59:
Intentie.
@LiniaalRectaal | 19-12-19 | 20:04: Dank.
@gebruikesrnaam | 19-12-19 | 19:59: in het strafrecht wordt de term "opzet" of "oogmerk" hiervoor vaak gebruikt.
@LiniaalRectaal: het lijkt me sterk dat dit de gehele verklaring is, maar ik hoor het antwoord graag van Joris / GS.
@OverdaanDerOnderheid | 19-12-19 | 20:33: Better safe than sorry met opruiende content op je domein. Zoiets.
Dag heb je serieus een probleem als je de verbale diarree van berber bewaard.
@gebruikesrnaam | 19-12-19 | 20:46: Als de inhoud (excuses, ik heb een hekel aan het anglicisme "content") van de uiting het probleem is, bijvoorbeeld vanwege eventuele aansprakelijkheid of morele bezwaren, dan zou men toch juist verwachten dat ook de volledige weergave daarvan in reacties daarop zou worden verwijderd? Juist mede daarom vroeg ik mij dit af. Nu wil ik Joris allerminst van luiheid beschuldigen - zeker niet wanneer hij zo actief is als in dit topic - maar ik kan me ook voorstellen dat dergelijke citaten simpelweg over het hoofd worden gezien.
Moest effe weg. Denk kom effe langs om wat reaguursels bekijken. Maar kom er geen wijs uit. Steeds is het verhaal half afgebroken. Het einde is elke keer in eens jorris en iets van weg. Ha ha ha.. Als ik dadelijk bij het eind ben staat er vast. En toen kwam er een olifant en die blaast het verhaaltje uit.
Het nieuws waarvan je weet dat ..., ... en ... het niet zullen brengen.
Die blijven liever in hun multiculti-bubbel geloven.
Allemaal leuk en aardig dat er een interview met de dader is, maar zijn de 7 slachtoffers al gehoord? Die werden immers zomaar gekwetst door de aanwezigheid van andere wereldbeelden, terwijl ze gewoon rustig de boel stonden te verkloten bij de ingang van een winkelcentrum...
Misschien waren ze bang dat het slachtoffer hun handtasjes wilde stelen?
@Olleke | 19-12-19 | 19:34: gukki handtasje idd
Het is niet geheel ondenkbaar dat hij ook mishandeld geworden was indien hij geen heaumeau was geweest. Toch?
Lieve Bart, kom bij ons in Stratum wonen, binnen de ring. Daar is iedereen zichzelf.
Daarbuiten ook. Want het probleem is geloof ik niet dat die Marokkanen zichzelf niet zijn.
@Stormageddon 19:33: Ja maar hier wonen geen Marokkanen. Niet genoeg om een roedel te vormen in ieder geval.
Woensel is die Palestina buurt waar de homo's weg rent.
Niet slecht geschreven voor een Rus.
Wat zou Nederland toch mooi zijn zonder marokkanen...
Laat "Mocro Flavor" hun eigen glazen ingooien. Dan wordt verder slapend Nederland vanzelf wakker. Dankzij ONZE tolerantie .. halen we intolerantie naar binnen .. Met dank aan VVDoom '66
Ooit verspillen fanatieke moslims hun krediet bij de Wokevogels die ze nu nog een hand boven het hoofd houden. Als het aantal 'incidenten' blijft toenemen, kan je niet meer vol blijven houden dat je voor die hele genderemancipatie bent en dat tegelijkertijd de exotische islam zo geweldig is. Wat ik nog steeds een giller vond, was die dude in Engeland die overal 'Islam is right about women' ophing.
Effect? Menig correct-gekkie kreeg storing in de bovenkamer, omdat hun overkoepelende paraplu van intersectionele bullshit uit elkaar klapte tijdens het lezen. Het moeten kiezen tussen vrouwenrechten, en het recht om de meest achterlijke uitingen van religie door te drukken. Het liefst spelen ze politiek correct op safe door te zeggen dat vrouwenrechten en religieuze vrijheid allebei belangrijk zijn, maar dat is een utopie; een ideaal dat alleen in gedachten bestaat. Het statement over islam & women maakte even de onverenigbaarheid in realiteit ervan zichtbaar.
@Vage_eddie | 19-12-19 | 19:31: Die wokevogels halen hun hand pas weg als echt de laatste moslim ook crimineel blijkt te zijn, en dan nog na lang twijfelen en zoeken of er toevallig niet een moslim ergens geen strafblad heeft.
@Nederlandop1 | 19-12-19 | 19:25: Er was laatst nog een feestje ten ere van 50 jaar Marokkanen in Nederland. Dat 'verder slapend Nederland' heeft al flink de tijd gehad om wakker te worden.
@BubbelWater | 19-12-19 | 19:43: Dat soort praat helpt niet ;-) Sta op uit de slappe modus !
Op links, is men al, "ja, maar" aan het roepen. Of men doet alsof er niets gebeurt is.
Ik hoor het nog niet.
Helaas is het de realiteit dat de 'homo-vrije' zones met de dag groter worden.
De toestroom van mensen die onze normen en waarden niet respecteren, die intolerant zijn jegens groepen met een andere geaardheid, moet stoppen. De problematiek moet niet groter worden. Een tolerante houding ten opzichte van een ideologie (Islam) die onze normen en waarden ondermijnt, moet stoppen.
Het invoeren van restrictief immigratiebeleid, het Australische model, moet ervoor zorgen dat men alleen wordt toegelaten als men onze normen en waarden respecteert, een degelijke opleiding heeft voltooid waarna arbeid kan worden uitgevoerd en enige kennis heeft van onze taal en cultuur.
Ik ben ooit eens op date met een Marokkaanse geweest. Na de daad bedankte zij Allah i.p.v. mij. Die ondankbaarheid zal ik nooit vergeten.
De onderdanigheid van de dames neemt wel grote vormen aan. U werd blijkbaar voor allah aangezien. Neem het als compliment.
Totdat je haar neven op bezoek krijgt
Uw interpunctie is suboptimaal te noemen. Iedereen is hier pissig over, maar GS is niet de plaats om u agressief ui te laten over de merkelkinderen. Het staat u volledig vrij een spandoek te maken en over het Binnenhof te gaan lopen. Let wel op de tractoren. Het is nogal druk daar de laatste tijd.
In Gelredome zaterdag, allemaal heaumeau's met wapens.
Plus 1 sluimernicht in de ring.
sportnieuws.nl/voetbal/ronaldo-en-bad...
Misschien ook wel twee trouwens. Heeft Rico een vriendin?
@VanBukkem | 19-12-19 | 19:36:
Vrouw en kinderen!
Is de politie zich al aan het voorbereiden op een foeigesprek? Of heeft de politie de aangifte al in de prullenbak gedeponeerd?
En nee, we hebben geen marokkanenprobleem. Vraag maar aan Rutte.
Ze vragen mij ook elke keer wat mijn probleem is en waar ik naar kijk. Proactieve gastjes.
Je zult Marokkaan en homo zijn, dan heb je dus geen leven. Onder de radar blijven en kindjes maken. Brrrrr..... wat een kutcultuur.
Marokkaan, homo en Jood, kan ook nog.
@Mr_Natural | 19-12-19 | 19:17:
Maar wie krijgt het toompje?
Maar je mag wel met je handtasje en je panterpetje lopen. Dat snap ik dus nog steeds niet.
Ooit in de biblebelt geweest?
@Erikjan79 | 19-12-19 | 19:24: Ja joh, haal onze folklore er maar weer bij.
Die oude koe mag op stal blijven.
Je suis homo aussi.
Iedereen zou moeten zeggen dat hij homo is, als het hem gevraagd wordt.
Dan staat heel links op z'n achterste benen om "Discriminatie" te roepen en rookt hij bij de (D66-)rechter een zware pijp.
@MAD1950 | 19-12-19 | 19:20: Sorry, op de verkeerde plaats gezet. Het was een reactie op "Het wordt oas een bijzonder verhaal als 1 homo 7 marokkanen mishandelt".
Wat is deze? Homo uit Oostenrijk?
Elke man heeft het vermogen hem overal in te steken. Homoseksualiteit is een onzinwoord, want seksualiteit gaat over voortplanting. Homo-erotiek ... makes more sense.
Het wordt oas een bijzonder verhaal als 1 homo 7 marokkanen mishandelt
Maar dan zijn de rapen gaar, 7 Marokkanen in elkaar geslagen,
Dan zijn de Joop site en andere deug sites overbelast...
Ik noem mocro groepjes altijd homo's.
Volgende keer zemmer roepen, dat verstaan ze wel.
@LiniaalRectaal | 19-12-19 | 19:45: wat betekend dat? Homo op zn mocros?
Sinds Wilders is aangeklaagd voor minder....... lijken die Marokkanen steeds brutaler te worden
De Nederlander minder, minder en minder rechten. De Marokkanen meer,... eigenlijk hoefde die zich nergens aan te houden. Zwakke politie, Zwakke overheid, Veelal zwakke mede burgers.
Daarentegen, van een goed bord couscous kan ik enorm genieten.
Lekker bij een mooie documentaire over Badr.
In een gezellige shishalounge.
Met leuter mannen.
Voor een goede tajine kun je me wakker maken.
Vind het wel apart dat er relatief weinig Marokkaanse restaurants zijn.
Leuter mannen?
@Mr_Natural | 19-12-19 | 19:23: Argh, louter. Wat is nou die oplossing van dode advocaten in zee overigens ?
@Piet Karbiet | 19-12-19 | 19:35:
De oplossing was: een goed begin.
@Mr_Natural | 19-12-19 | 19:23: Misschien geniet hij louter van leuters
Maar de slachtoffers durven het niet te vertellen?
Eh vind je deze reactie normaal?
Iedereen in Helmond wil wel verhuizen.
Mijn advies: ga via Damascus; binnen no time een woning, inrichting en een vakantie in Syrië......
En ook nog mooi weer..
Mischien is het een idee om allemaal hand in hand te gaan lopen
Dan stopt het vanzelf
Kom op Den Haag en het liefst voor een camera dat krijg je een groter draagvlak
Dat slappe gebaar hebben politici al lang gedaan. Sindsdien wordt het erger en erger en de overheid doet helemaal niets. Maar goed, wat heeft de overheid wel gedaan de afgelopen decennia ? De overheid kijkt weg en is er direct de oorzaak van dat het volkomen uit de hand loopt.
Met inachtneming van de context en de (zelfs vermoedelijke) achtergrond van de vraagsteller, is de vraag stellen is minimaal onbeleefd en maximaal een doodsbedreiging.
En zou minimaal ter plekke een aannemelijk ongeval met terminaal gevolg voor "vraag"steller cum suis mogen hebben.
Iedereen die niet wereldvreemd of een exponent van de ulama van brussel is weet namelijk al preSSSSSieSSSSSSS wat er met de vraag bedoeld wordt.
Iedereen heeft het recht eigen lijf en goed te beschermen.
Hoela In memetipso juravi,
Wat besnijden en benijden met een volk kunnen doen..
Waar heb ik dat een tijd geleden als cartoon gezien. Geen voorhuid, geen asiel. Ik vond wel een goeie, nu de uitvoering nog
Bij de besnijdenis snijden ze gelijk hun enige iq weg.
Het klinkt bijna als een sprookje: “Gaybartje en de zeven Berbers.”
Ik roep t hier al een paar jaar:
moslims maken alles kapot
overal
altijd
en het houdt niet op, niet vanzelf
Sheep shaggers, alle 7!
Morocco, land of real men and nervous goats.
Die klootzakjes krijgen vaak zelf vrij jong kinderen.
Nu maar hopen dat ze alleen maar homo's, lesbiennes en transgenders krijgen.
Die dan ook weer rond gaan meppen, want dat kan natuurlijk echt niet, uit de kast komen in die cultuur.
Wat je mening ook is, maar Rutte... jij grote ***vlek van een halfman. Jij wilde zo graag baasje van Nederland zijn maar je blijkt alleen niets te kunnen. Je luistert naar de EU en elke week komen er 600 van die importlingen naar Nederland. This is on you!
En gij homo... op wie hebt gij gestemd? Een linkse partij toevallig? Zo'n partij die pro-import is en tegen het benoemen van een paar specifieke nationaliteiten die beroemd en berucht zijn om hun homohaat? Om hun Nederlander haat? Om hun vrouwenhaat? Ik hoop het oprecht van niet.
Ik ben eigenlijk gewoon verdrietig. Keihard verdrietig dat dit weer is gebeurd en vandaar mijn reactie. Waar ik overigens nog steeds volledig achter sta.
Neem mijn vader, praktiserend jood. Een half jaar terug inbraakpoging door hetzelfde dadervolk als bij deze man. Blijft maar VVD stemmen omdat het zo'n nette partij is. Wat had ik moeten vinden als dat geboefte was binnengekomen en hem net zo kapot had geslagen als dat oude echtpaar van enige tijd terug? Wat naar voor je? Ja, dat zou ik gezegd hebben. Maar ik zou van binnen gehuild hebben omdat ik weet dat hij de voorwaarden in stand blijft houden om dit soort leed op zich af te roepen. Pa, haal je mezoeza van je deur af, idioot die je er bent!
@appeltjesgroeneweide | 19-12-19 | 19:26: wow, respect kerel, ik word hier om de haverklap gejorist, en Joris mag weten waarom. Ik gedraag mij de laatste tijd zeer netjes maar volgens mij is de VVMU allang verdwenen. Sterkte beste man.
Ben benieuwd hoeveel aandacht hiervoor komt in de MSM. Mijn gok is minimaal
En paar dronken, schreeuwende supporters komt wekenlang in het nieuws..
Natuurlijk niet, de multiculturele samenleving is iets waar we trots op moeten zijn.
In elk geval mooi dat Omroep Brabant geen jongeren schrijft.
Niet meer dan de "Feuerwehrmann in Augsburg"
@schijtzat | 19-12-19 | 19:10: voor het eerst in lange tijd hoor
ik schaam mij voor mijn land en de situatie waarin we verkeren. stay strong dude.
De tering.
Zo verzorg je de wederkerende haat, naffer.
Tetouan teringlijers.
Nou ben ik geen homo, maar ik (en soms met maten) ook in andere steden van Europa, hebben meerdere "conflicten" gehad met naffertuigh dat ons de les meende te moeten lezen.
Reden?
Religieus-mohammedaanse uitdagerij i.c.m. onze (vreedzame!) drank / wiet skaters cultuur.
En ja, dat resulteerde in matpartijen.
Vaak eindigden we, heel cartoonesk, allemaal op de grond, om vervolgens ons eigen weg te gaan, gehavend, gewond.
1 x ben ik, nadat m'n maat ook niks meer kon, gewoon grofhard kapodtgetrapt, door een groep van ook 7+, reeds plat op de grond (geen gekopschop!) door dat laffe hyenavolk.
-
Bottom line;
Tussen mij en dat takke volk komt het gewoon NOOIT meer GOED.
Punto.
Alle egards, alle rechten verspeeld, al die gasten. Allemaal.
Jammer dan.
Dan maar zo, daar houden ze toch van, van de harde lijn, van thuis uit?
@Ikkejoop | 19-12-19 | 19:11:
Nou.
Kan je zeggen: kleurtjes of regio maken mij geen donder uit.
Al kom je uit Eskimoland.
Waar het mij om gaat is de machtswellustige insteek van de Islam, op mijn, MIJN(!) liberale levensstijl.
En dat die gasten zonodig alcohol willen verbieden, en in een fucking JURK willen wandelen, dat is hun goed recht.\
Maar laat mij dan gewoon WEL m'n wijn/cognac drinken, en de hond vermaken, met de skaters en ander vrolijk levensvolk.
Wat BEZIELT die gasten om daar in in te breken, weet je.
-
Waarom? Omdat ze zelf een door islam geregisseerd kuDtleven leven, moet JIJ ook een kuDtleven leven.
DAT is de hook.
En ja, op straat, lopen de dingen dan wel eens uit de hand.
In 2050 (en dan ben ik er niet meer) neemt die islamitische dwang de overhand.
-
Sommigen zeggen: "nou, ja dat valt best mee,", en die mensen zijn ziende blind, en horende doof.
*OUT* *even een stevige loop met de dog*
En dan?
Of van het rempedaal glijden met de voet als hij thuis komt gereden...?
“Triest voor die knul maar sh!t happens.” Dat is wat de arts zei na je vorige hersenbloeding?
@winkelwagenmuntje | 19-12-19 | 19:01: dan moet hij nog even wachten, de suikerspiegelmaand komt er binnenkort weer aan.
"Triest voor die knul maar sh!t happens"
Berbaar | 19-12-19 | 18:59
-
Jij spoort niet hoor.
Laatste comment uberhaupt op jou. Moest jij niet de zeilen hijsen ergens ver weg naartoe, onverwachte hoge golven koppen?
"knul" "knullen" "triest" "Aangifte"
"maar poepie gebeurt"
M.a.w. Och incidentje, niks te zien mensen gewoon doorlopen.
Onpersoon Bb is Racefiets-van-de-weg-afdrukkert.
*NSB knoppie ingedrukt hebben deed*
Artikel 1 van de grondwet en je krijgt er een boete of taakstraf voor.
Wat mij betreft krijg je gedwongen geestelijke hulp, je gebruikt namelijk geweld tegen mensen zonder reden. Anders gezegd ben je niet goed bij je hoofd en gevaarlijk voor anderen. Nu is het omdat iemand homo heeft, straks omdat hij pasta eet.
Wat mij betreft mag je dit soort mensen ook de gemeente uitzetten, als dit betekent dat men dakloos wordt dan is dat maar zo. Nu verliest de gemeente namelijk een burger die wel iets positiefs bijdraagt. Maar, gedwongen geestelijke hulp is beter, liefst interne behandeling, en daarna dakloos maken...
Schokkend hoe snel dit geweld als licht vergrijp wordt afgedaan, als kwajongensstreken. Als het stelen van een appel.
@Sans Comique | 19-12-19 | 19:02: Ik snap dat inderdaad ook niet.
Zoals ik het zie hoef je niet blij te zijn met homo, persoonlijk denk ik er niet al te positief over. Maar dit is Nederland, hier mag je anders zijn en dat maakt Nederland tot een ontzettend mooi land.
Als je mensen gaat aftuigen, anders gaat behandelen, uitschelden en dat soort dingen alleen omdat zij homo hebben of iets anders doen dat je zelf anders zou doen ben je niet goed bij je hoofd. Vrijheid is geen eenrichtingsverkeer...
Dit soort gedrag mag niet afgedaan worden met een taakstrafje, deze mensen ondermijnen de Nederlandse Staat. Mag de rechter rekening houden met cultuur en religie, ik doe dit niet. In onze cultuur moet je vrij kunnen zijn om te doen en laten wat je wilt, ook als een ander andere persoonlijke keuzes zou maken, punt. Het is inderdaad schokkend dat je zonder reden kunt overgaan tot geweld omdat iemand is wie hij is en er geen keiharde reactie komt vanuit de politiek via de rechter.
Enfin, te veel tekst, ik weet het. Maar kan zo ontzettend boos worden dat geweld tegen homo's bijna als iets normaals wordt gezien zo onderhand. Dit is inderdaad geen appel stellen omdat je honger hebt of in een baldadige bui bent, het is pure terreur gepleegd door mensen die niet goed bij hun hoofd zijn.
@BootleggersSmurf | 19-12-19 | 19:51: Als u spreekt zoals "omdat zij homo hebben" bent u geen haar beter en nog minder goed bij uw hoofd.... Het 'boos' worden komt dan een beetje gratuit over bij u. Klets dus geen salon-onzin en zeg dan gewoon dat u een hekel heeft aan heaumeaux.
@Geil Kippetje | 19-12-19 | 20:24: Weleens opgevallen dat GS hier zelf zo over spreekt in haar topics?
Ik denk er niet positief over, een hekel hebben aan gaat veel verder en heb ik geen last van.
Weleens gehoord van de een z'n paradijs is de hel voor een ander?
Mensen met homo doen niemand kwaad, veroorzaken geen overlast. Wel doen zij dingen waar ik met mijn hoofd niet bij kan. Ik doe weer andere dingen waarvan een ander niet kan begrijpen dat ik die doe. Ik wil de vrijheid om mijn ding te doen maar gun een ander dus ook de vrijheid om zijn ding te doen. Vrijheid is geen eenrichtingsverkeer.
Maar om nou te gaan huichelen omdat het politiek correct is om te juichen bij mensen met homo? Nee, vertik het.
Even een ander voorbeeld: Mensen met het syndroom van Jomanda smeren zich in met hun eigen urine, sommigen zeggen zelfs dat je dit een paar dagen in de koelkast moet bewaren omdat het effect dan beter is. Heb ik ook totaal niks mee, snap niet dat mensen dit doen. Maar als zij er gelukkig van worden: Doen!
Als er dan mensen zijn die er een gewoonte van maken om mensen die zich insmeren met urine te mishandelen etc dan ga ik daar weer boos over worden: Je moet kunnen zijn en doen wat je wilt in dit land. Ik heb het recht om het daarmee oneens te zijn en dit ook uit te spreken want ik hoef het niet met alles eens te zijn net zoals anderen het niet altijd met mij eens zullen zijn. Dat heet vrije meningsuiting. Waar het fout gaat is als je mensen gaat hinderen of erger zuiver omdat zij iets doen waar jij het niet mee eens bent.
Heeft dus niks met gratuit te maken. Mensen moeten kunnen doen wat zij willen doen zonder bang te zijn voor negatieve gevolgen, ook als ik het niet eens ben met hun keuzes. Vandaag word je geslagen omdat je homo bent, morgen omdat je spruitjes eet. Van de zotte. Dat het bijna normaal is dat dit gebeurt word ik boos om, klopt. Draait niet om die homo, draait om vrijheid en het recht te zijn en te doen wat je wilt zonder nare gevolgen.
Eén ding moet je ze nageven; ze hebben het wel eerst netjes gevraagd.
Ze zijn altijd heel beleefd en zeer behulpzaam. Ze helpen je met het dragen van je telefoon en portemonnee, helpen je je pincode te onthouden en vragen wat je probleem is. De familiebetrekkingen zijn ook een punt van zorg, met name die met je moeder en zussen.
Ben onderhand schijtziek van die Marokkanen en hun agressieve kudt-cultuur. Dat is mijn mening en mag volgens de rechter.
Ik ook, schijtzat.
Eufemisme
het eufemisme zelfst.naamw.Uitspraak: [œyfəˈmɪsmə, øfəˈmɪsmə] Verbuigingen: eufemisme|n (meerv.) woord of uitdrukking waarmee je iets onaangenaams op een minder harde manier zegt Voorbeeld: "Ik ben er echt heel erg verdrietig over. Dat je in een land als Nederland niet meer jezelf kunt zijn."
Gelukkig heb je nog wel je portemonnee, horloge en telefoon Bart.
Ik vraag nooit aan mensen op straat of ze homo zijn.
Waarom niet? Knoop eens een praatje aan, dat gebeurt veel te weinig in onze individualistische maatschappij.
@jemagookniksmeer | 19-12-19 | 19:13: Als dat je openingsgesprek is, zul je met weinig mensen een 2e gesprek hebben.
@Grachus | 19-12-19 | 19:31:
Ah, bedankt voor de tip, ik vroeg mij al af waarom mensen een gesprek met mij altijd mijden als de pest.
Benieuwd of het NOS Journaal er ook aandacht aan besteedt.
Omdat een homo een trap voor z'n knie heeft gekregen? Dat zou inderdaad top prioriteit moeten zijn bij het nieuws. Misschien besteed Jensen er aandacht aan.
@Erikjan79 | 19-12-19 | 19:00:
Het is niet alleen die trap, dit heeft vaak consequenties voor de toekomst, nu ze weten dat hij homo is
@Erikjan79 | 19-12-19 | 19:00: Nee, omdat Rutte's jihadisten door blijven gaan met het plegen van aanslagen. Niet altijd met evenveel succes, maar het gaat om de intentie.
Wegens on-Nederlands gedrag de nationaliteit afnemen en uitzetten naar Marokko.
Het wordt de hoogste tijd voor harde maatregelen want de zachte hebben niet gewerkt.
Wie de kans loopt om zijn plaats in Nederland kwijt te raken, bedenkt zich wel twee keer.
Wat heeft het voor nut maatregelen te benoemen die NOOIT genomen zullen worden?
Hier geboren geboefte wordt NOOIT uitgezet want hier geboren.
Dit soort dingen roepen is, als in uw broek plassen.
U krijgt even een warm gevoel, maar daarna zit u met de rotzooi.
@Roadblock | 19-12-19 | 18:58:
Het zal nog wel even duren maar uiteindelijk zal het besef groeien dat alleen keiharde maatregelen de tribale impulsen helpen te stoppen..
Hier op GS is er al een royale meerderheid voor hard beleid
@Abu Bachouca | 19-12-19 | 19:06:
Internationale terroristen wordt Nederlanderschap afgepakt inmiddels, nu nog de Nationale straatterroristen, plofkrakers, pinprikkers, homoschoppers ende zo voorts
@Abu Bachouca | 19-12-19 | 19:06:
'Hier op GeenStijl' is een kleine minderheid.
De grote meerderheid interesseert het geen fuck, wat die maken zich over heel andere dingen druk.
@Abu Bachouca | 19-12-19 | 19:06: En ook hier zie ik er bij het minste zuchtje wind terugkrabbelen. Bij keuze wordt de ´elite´ uiteindelijk interessanter gevonden.
Wollah, schaamtecultuur, snapje? Vieze k* fl***rs Wollah!
Achja, het is niet het eerste voorbeeld, en helaas ook niet het laatste. Wat ga je er aan doen Nederland? Zeg het maar?
Ik weet het al: wegkijken natuurlijk! Niet meer over hebben.... want ja, die arme """jongeren""" werden geconfronteerd met zoiets vreselijks, tegen al hun waarden & normen. Joh.
Raad Bart aan om gezellig een avondje met z'n vrind de old school film Taxi driver te bekijken. Wellicht kan hij wat geinige ideeën opdoen om zo de naughty bouys volgende keer wat weerwoord te geven.
"You talkin' to me? You talkin' to me?
De 2020 versie is: Wollah, vieze k* fl**r, wat kijk je vriend, wollah!
En volgende week komt naar buiten dat ie het verzonnen heeft, omdat ie verliefd was op een Marokkaanse jongen en die heeft hem laten zitten. Zo denkt hij wraak te nemen. Zou niet de eerste keer zijn helaas.
Goh, je hebt jezelf weer eens overtroffen. Wat is links toch ongelooflijk diep gezonken.
Vieze lompe wous dat je bent
U zet zich wel leuk neer zo.
Links neem ik aan?
Er moeten beelden van zijn, het gebeurde tenslotte voor een supermarkt. Toch?
@Roadblock | 19-12-19 | 19:07: hopen dat meneer erickjan een keer zon roedel voor zn winkelende bakkes krijgt, kan tie zn liefde bekennen
Pfff vooroordelen....
Minne t.. k !
Tuurlijk "Erikjan". Woest aantrekkelijk en onweerstaanbaar die jongens, allemaal.
Overigens heet ik in het echt Abdul Alhazred.
Boy, are you crazy.
Op 79 jarige leeftijd laat het brein ons soms in de steek. Zou niet de eerste keer zijn helaas.
Is er al een tweet van een burgemeester die dit probeert te downplayen?
Er is wel weer een burgemeester bezig om voorgedrukte aangifteformulieren klaar te maken terwijl hij de optocht naar het politiebureau met aangepaste openingstijden voorbereidt.
Is er al bekend wie bij Wilders op het idee van de formulieren is gekomen en wie de tekst heeft geschreven? Dat wordt angstvallig buiten beeld gehouden.
De burgemeester van Eindhoven kennende zal die ongetwijfeld zeggen dat het door die gasten vast niet zo bedoeld is enz enz
Bart, je kunt al een jaar of 20 niet jezelf zijn in dit land. 3 x nadenken voordat je in het openbaar iets zegt, net zoals in de Oorlog. Aldus mijn ouwe heer.
Toen Baudet zei dat autochtonen steeds vaker het slachtoffer worden van discriminatie en geweld door groepen allochtone jongeren, buitelde de gehele 2e kamer over elkaar heen om zo snel en zo vaak mogelijk te zeggen dat we een JONGERENprobleem hebben, niet een discriminerende, agressieve, vrouwonvriendelijke en homofobe groep jongeren, vaak van een bepaalde afkomst die het heel toevallig op blanke jongeren, homo's's en bejaarden gemunt hebben.
Je gaat toch niet zeggen tegen een maroc dat je homo bent?
Dat was het eerste wat ik dacht.
Zo n foute gedachte, oftewel zo ver is het al gekomen.
Hij vroeg er ook een beetje om wou u zeggen.
@VanBukkem | 19-12-19 | 18:48: als het voor de rechter komt waarschijnlijk wel idd.
@VanBukkem | 19-12-19 | 18:48:
Precies.
Het is zo fout als ik weet niet wat, maar iedere homo weet nu wel dat eerlijkheid niet altijd verstandig is als je in je eentje tegenover een zooitje maroc s staat.
Moedig dat hij het toch deed, maar hij kan nu beter verhuizen, want ze weten nu wie hij is.
Maakt me woedend en verdrietig.
"Target confirmed. Acquiring lock."
Kan men nog zeggen, dat men gay is tegen mocro's?
Kan men nog zeggen, dat men Joods is tegen mocro's?
Kan men nog zeggen, dat men atheist is tegen mocro's?
Kan men nog zeggen, dat men van de pers is tegen mocro's?
Wat of liever gezegd wie deugt er niet in deze opsomming?
@Roadblock | 19-12-19 | 19:12: ehhh de pers?
@datagobes | 19-12-19 | 20:30:
U heeft niet opgelet?
Zoek eens onder cameraploeg aangevallen.
Volgens de rechter in NL is Marokkaan een ras. Het marokkaanse ras verschilt dus van het ras van de originele Nederlander. Veel van die verschillen pakken helaas ongunstig uit voor het marokkaanse ras.
Als er groepen allochtonen rond je winkelcentrum hangen, moet je beginnen met je exit-strategie en een nieuwe woning/woonplaats zoeken.
Hiermee wil ik helemaal Bart niet de schuld geven. Maar het is het enige wat je kan doen dat werkt. Het gaat namelijk eerst nog veel slechter worden voordat het weer beter gaat.
Moet wel mogelijk zijn. Als je huurt of je werk plaatsgebonden is kan dat best nog wel lastig zijn...
@Graaisnaaiert | 19-12-19 | 18:46: Het buitenland is groot genoeg.
@Frau Merkel | 19-12-19 | 18:55:
Inderdaad. Zo heb ik gehoord dat er in Rusland geen Marokkanen zijn.
Wellicht moet Bart zijn geluk daar eens beproeven.
@jemagookniksmeer | 19-12-19 | 19:16: Er emigreren letterlijk massa's mensen naar DE, dus waarom niet DE? Ligt direct om de hoek.
Beetje flauw om Rusland er weer bij te halen.
@Eierbal-is-fijn | 19-12-19 | 19:20:
Ik heb toch liever Homo Bart dan 7 Marokkanen hier, om eerlijk te zijn.
@Eierbal-is-fijn | 19-12-19 | 19:20:
In DE is wel een overvloed aan aanhangers van Mohammedaanse persuasie, alsmede een minstens zo extreme wegkijkcultuur als in Nederland, dus ik ben bang dat Bart daar niet zoveel mee opschiet.
@jemagookniksmeer | 19-12-19 | 19:39: Dat was precies mijn punt, dus waarom Rusland er bij halen als je het direct over de grens kan halen?
Jammer genoeg voor Bart is homo genezing net verboden in Duitsland. Een andere oplossing zie ik niet met de open grenzen en de huidige import van de middeleeuwen.
Ik heb ook homogenezing geprobeerd.
Ik was er niet goed in...
@HoerieHarry | 19-12-19 | 18:45: van slechte seks word je geen hetero hoor
Ik kan het weten, sommige mannen bakken er niets van.
Gelukkig niks aan overgehouden. Moet nog steeds niks van spleetpiemeligen hebben. Wat een weelde, als ik om mij heen kijk.
Fijn dat Omroep Brabant dit ook durft te benoemen. Dat zouden meer omroepen moeten doen. Want het is en blijft een feit dat dit soort (en ook andere) agressie toch hoofdzakelijk door Marokkaantjes wordt gepleegd. En daar mag de betreffende gemeenschap best op worden aangesproken.
Erop aanspreken? Hahaha. Dat zal ze leren.... Straffen misschien ook een optie?
Dat zijn de foei-gesprekken. Die helpen goed hè?
@Dirk III | 19-12-19 | 18:46: En mag de Nederlandse gemeenschap aangesproken op agressie die gepleegd wordt door Nederlanders?
@Janas | 19-12-19 | 18:56:
Uw vergelijking wel zuiver maken dan:
Mag de Nederlandse gemeenschap aangesproken worden op agressie gepleegd tegen Mocro's?
Natuurlijk. Alleen is het nu eenmaal eenrichtingsverkeer helaas.
@Janas | 19-12-19 | 18:56: Natuurlijk, alleen zal het relatief heel erg veel minder voorkomen.
Wat is ook alweer de achternaam van die cartoonist die op GS vaak voorbij komt? Lijkt me een goede oplossing voor dit soort tuig.
Als mijn opmerking over Mark Rutte in een open limousine bij dat laatste topic van gisteren te ver ging, dan gaat dit ook zeker te ver.
Cortés? Huh?
Bandirah!
Dit tuig verdient inderdaad een Gregorius.
Ik ben benieuwd wat Bart gestemd heeft de laatste keer. Vast geen Geert Wilders, want daar is ie waarschijnlijk veel te fatsoenlijk voor.
En nu al weer terug?
Waarschijnlijk GL + D66 ..... maar dat is wel de laatste keer geweest .......
Zachte heelmeesters maken namelijk stinkende wonden
@miko | 19-12-19 | 18:43:
Vanbukkem was alleen gejorist, niet opgerot. Opgerot = ban.
Ik heb overigens even geen tijd op dit topic te lezen, ik sta in de file. Ik zie het straks wel bij DWDD.
Apart zeg: dichtbij een woning mishandeld worden.
Hij mag nog blij zijn dat hij op de begane grond liep. Neem aan dat dit soort gerichte haat tot Kamervragen gaat leiden, waarbij de veroordeling van de daders unaniem zal zijn en er eindelijk iets gaat veranderen aan het gedogen door de politie en het OM van geweld tegen homo's.
Hoop doet leven, ook al is het hopeloos naïef.
Vraag een reactie van een GL partij kaderlid en deze zal spreken tot u dat de etnische afkomst van de daders irrelevant is. Overigens wordt dit wel weer een relevant indien de agressoreen blanke man betreft. GL-kaderlid spreekt tevens tot u dat discriminatie altijd heel erg is ...... en zo kunnen we weer verder tot orde van de dag in dit heerlijke land ........ wachtend op de volgende import batch van 30K + nareizende familieleden. Wat voor mening zou deze groep hebben overt homo's? ..... je weet het niet ;-)
De Ruttekliek heeft al heel potsierlijk op het binnenhof hand in hand gelopen, keihard laten zien dat dit in Nederland moet kunnen, en omringd door het hele media circus met camera's, politie en beveiliging is dat ook geen enkel probleem. Meer gaat er vanuit de politiek niet gebeuren! Ze zijn er tenslotte ook een jaar of 40 te laat mee, maar dat terzijde.
Ga niet de slachtofferrol in, en ga dus niet verhuizen. En ook niet met een kussen op schoot op de bank zitten. Hoofd omhoog, accepteer het leven zoals het op je afkomt en laat je niet kennen...
Een trouwe viervoeter aanschaffen wil ook wel eens helpen, zoals bijvoorbeeld cujo bgk (Google maar, is van een kennis van mij). Een bepaald deel van de samenleving heeft het niet zo op honden, en u heeft er meteen een vriend bij!
Welkom, jij bent welkom in mijn land....
En er volgen nog meer. Veel meer. Maar vooral de enorme, steeds groter wordende olifant in de kamer niet benoemen hè. Neu joh. Niks aan de hand mensen, gewoon doorlopen. "Ze begrijpen onze cultuur nog niet helemaal". Ik geef het nog hooguit twintig jaar en onze cultuur is voorgoed verdwenen. Dan helpt verhuizen/vluchten ook niet meer.
Jawel, maar enkel naar het buitenland helaas...
Minder. Minder. Minder.
Ik blijf het toch zeggen hoor.
Leuker kunnen we het niet maken, wel makkelijker.
Helmond is al het Helmond van Brabant.
Waarom vragen die jongens eigenlijk zoiets? Zijn ze zelf op zoek naar een vriendje?
@Graaisnaaiert | 19-12-19 | 18:40:
( ehm, en waarom post ik onder VanBukkem? )
Bukkem vraagt erom hè.
Och hemel. Alweer.
Marokkanen; de lafste honden in het bos. Altijd met een meerderheid wanneer ze een kaffer te grazen moeten nemen. Alleen durven ze niet.
De intelligentste regio van Europa?
Er is wat mis in Lampegat.
Ik zou een hond nemen Bart.
Een ex-politiehond werkt het beste denk ik.
Een hond, busje pepperspray of een beer van een partner.
Hond nemen. Niet mijn ding.
@sjef-van-iekel | 19-12-19 | 18:49: Goed zo. Dat beest kan er niets aan doen.
Landgenoten, wees nou eens trots en fier genoeg om als eerste te discrimineren, probeer het eens, doe het voor je land!
"... in Nederland sprake is van een multiculturele samenleving en in – onder andere - de gemeente Rotterdam sprake is van een sterk multicultureel gemeenschapsleven waarbij niet iedereen de Nederlandse taal even goed machtig is of bekend is met cultureel bepaalde gedragingen." Aldus een oordelend rechter. Dus in Woensel verwacht je zoiets niet.
D66 aan . Ja maar Trump.... " D66 uit.
Die gozerts zijn allemaal opgepakt , neem ik aan .
Weer eens een topic waar Joris met zijn bijl boven hangt . Foei foei foei dan maar weer .
Veel sterkte Bart !!
Hoe gaat D66 hierop reageren.
Eureka !!!
Een groep jongens mishandelen een homo.
Ik heb het idee als ik Bart zie/hoor dat hij in het verleden juist D66 stemde. Maar ik heb het wel eens mis.
@Normpje | 19-12-19 | 18:43: Ik denk dat u zomaar eens gelijk heeft.
Gewoon lekker blijven wonen waar je woont met je vriend, beste Bart. Als het goed is staat dit op camera en heb je inmiddels een getuigenverklaring kunnen afleggen. Sterkte en beterschap en aan je weerbaarheid werken kerel. Een ander doet het niet voor je. Zeker niet onze geweldmonopolist.
Ik wil niets bagatelliseren, maar ik kan me niet aan de indruk onttrekken dat deze nare ervaring van Bart enigszins meevalt.
Was je erbij?
Everything before "but" is bullshit.
@Spatnietmetpap | 19-12-19 | 18:33:
Ik zie alleen emoties. Geen gebroken kaak of neus, geen scheur bij de neusvleugel of een gespleten lip. Ik lees dat er een verstandige mocro bij was die erger voorkwam. Bart is geschrokken. Maar ik heb mijn wonden wel eens harder moeten likken na een avondje uit zonder dat ik homo ben. En dan ging het ook om niks. Omdat ik niet aardig keek of zoiets. Ik zeg niet zomaar iets.
En ook een beetje eigen schuld natuurlijk. Hij had ook gewoon kunnen ontkennen dat ie homo is toen ze het hem vroegen.
@VanBukkem | 19-12-19 | 18:39: Ja,Liberace deed het ook. Niemand zag het verder.
Elke vraag over iemands geaardheid op straat, elke spuw, klap of trap tegen een homo is niet te bagatelisseren. Dat mag en kan niet in onze vrije samenleving. Dus je opmerking is schandelijk. Daarnaast een opmerking van ongekende stomheid; bezie het in groter verband. Sufferd.
@miko | 19-12-19 | 18:42:
Liberace homo?! Watzegjemenou?!
*al zijn Liberace elpees en posters direct opbergt*
Eh, je bagatelliseert dus wel.
@austinhealey | 19-12-19 | 18:44: Heel veel koe doos!
@austinhealey | 19-12-19 | 18:44:
Het groter verband is dat Bart niet alleen homo is maar ook man. Mannen krijgen klappen en delen ze soms uit. Dat is ons 'leed'. Omdat we man zijn. We moe(s)ten jagen en moeten nog steeds vechten tot in deze digitale era aan toe. Worden minder oud dan een vrouw. Zijn fysiek eerder kapot. Vanaf hun puberteit moeten mannen een vuist leren ballen. Dat is mijn ervaring, misschien niet de jouwe. Een homo die terug weet te slaan (die zijn er vast) hoor je niet. Die likt zijn wonden zoals ik soms moet doen. Dat is wat ik bedoel.
@suscrofa | 19-12-19 | 19:04:
Op een of andere manier zit u de goegemeente hier wijs te maken dat dit
a.normaal is, want men krijgt nou eenmaal als man wel eens klappen.
b.het allemaal wel meevalt, want anders had hij er heel anders uitgezien.
Waar u al dan niet bewust aan voorbij gaat, is, dat Homo's voor Mocro's blijkbaar loslopend wild zijn.
Dat dit NIET DEUGT. Dat wij dit niet moeten slikken.
@Roadblock | 19-12-19 | 19:21:
Weet je waar ik van sta te kijken ? Hoe de hele Marokkaanse gemeenschap hier als mocromaffiamoordenaars publiekelijk terecht wordt gesteld terwijl het hele drama feitelijk op een klap op iemands rug neerkomt. Omdat hij het nodig vond om zijn sexuele geaardheid als menselijke identiteit op te geven. Wat een onzin.
@suscrofa | 19-12-19 | 19:34: dus u vindt het normaal dat 7 mocro's 1 man belagen.
@suscrofa | 19-12-19 | 19:34: die hier een "ja maar hullie doen het ook" faal-laat-zien.
Het opgeven van de sexuele geaardheid als menselijke identiteit hoort niet te resulteren in geweld, dat dit wel gebeurt is het bewijs dat 5 mei flauwekul is en er geen vrijheid bestaat.
Het is niet het geval dat de 7 volstrekt onschuldige schaapjes uit het niets werden geconfronteerd met "hoi ik ben homo! neuqen?".
Het was de dorstige zuigvraag beantwoord door een kennelijk wereldvreemde die resulteerde in geweld.
Wipkipedia: Tu quoque, or the appeal to hypocrisy, is a fallacy that intends to discredit the opponent's argument by asserting the opponent's failure.
@JanBrel | 19-12-19 | 19:40:
Wat ik vind is dat u niet begrijpend erg goed kunt lezen.
@hallevvezool | 19-12-19 | 20:08:
Ga jij vanavond maar The magnificent seven van Akira Kurosawa kijken. Leer je wat over puur onrecht en het gevecht van ons bestaan. Hou op te janken svp.
@suscrofa | 19-12-19 | 20:23: Je kan beter praten met je vuisten dan met woorden zie ik.
Film die je aanraadt bestaat niet.
Shitsurei shimasu watakushi wakarimasen desuyo.
Er is wel een Shichinin no Samurai, wat een grappige titel is gezien de personages niet in dienst zijn van een daimyo (plat streepje bovenop de o) (shichi=7 nin=mannen samurai (verv. van ww sameru) "dienen", impliceert militaire dienst)) Stoer doen met een (oké, niet slechte) film is onbenul en de feodalteit van ons bestaan is een vaststaand gegeven.
Verders heb je geen "u" gezegd, bij het svp smeken om genade
Geen wonder dat je steeds klappen vangt.
Dweil.
Die ene boer kreeg van de week de hele goegemeente over zich heen toen ie het lot van de boeren vergeleek met dat van de joden in de jaren dertig, en okee, dat ging misschien een beetje te ver, maar over de homogemeenschap kan dat wel degelijk gezegd worden, dat hun lot te vergelijken is met dat van de joden in de jaren dertig. Ik geef het nog maximaal dertig, veertig jaar en homoseksualiteit zal wederom verboden worden. En nog tien jaar verder en er zal gewoon weer de doodstraf gezet worden op homoseksuele activiteiten. En dat hebben onze homoseksuele vrienden dan allemaal te danken aan dat stelletje appeasende misbaksels dat NU heden ten dage in de regering zit. Over tien jaar is het te laat. Dan zijn we beyond the point of no return.
#Geert4president
Ik dacht ergens gelezen te hebben dat de moslims de nieuwe joden zijn.
Maar we moeten ook vriendjes blijven van de Islamieten, want die zitten op de olie!
Geschiedenis is niet je sterste punt, zie ik.
Het is nergens voor nodig om de Joden erbij te halen.
Het lot van de homogemeenschap moet je vergelijken met het lot van de homogemeenschap in de jaren dertig.
Om Theo van Gogh te citeren: de fascisten zijn onder ons.
@Kapitein Sjaak Mus | 19-12-19 | 19:10
Ik weet het, ik weet het. Maar ik wou het voor iedereen -ook de guurders met een beetje minder histories besef- een beetje begrijpelijk houden.
Het punt ligt aan het eind van het plankje, maar er liggen eerst wat blokken en plakjes in de weg. Sorry voor het mogelijk tig keer struikelen op 1 zin, en voor het moeten opzoeken van woorden die je niet kent.
Qadosh qadosh qadosh waren de qedesha en qedosh ooit.
De KJV is maar een betonschaar-achtige vertaling en notabene de JW organisatie deed die woorden wèl correct vertalen.
Leviticus 18:22 bedoelde mogelijk de praktijken van de tempel van moloch uit te bannen, maar vergeet dat een man helemaal niet zwanger kan worden van een man. Terwijl weldegelijk een top kan veroorzaken dat een bottom in een vrouw haar fag-ina ejaculeert.
Wat een goede daad van broederliefde is wanneer een man alleen platonisch een vrouw kan liefhebben en een kind met haar zou willen verwekken maar dat niet kan.
(Qedosh/qedesha uitgezonderd, want gereserveerd voor god)
"moraal" of moreel gedrag is niet statisch geweest in de (reli-)historie.
Behalve voor die sekten die zijn bijven hangen in de stenigtijd.
Daarnaast is niet een wel of niet bestaande god de bron van moraal maar de mens zelf, zelfs indien god wèl bestaat; de mens heeft immers van de boom genuttigd die kennis-van-goed-en-kwaad.exe heeft geïnstalleerd, voor slechts de schamele prijs van het verliezen van het eeuwig leven. (LZVE. Lief Zijn, Vervelende Etterbakken!)
"Satan" is de tegenstander, of de aanklager. Een rol om aan te nemen in het debat of in de rechtspraak. Het is een vieze Job, maar de rol móet worden vervuld omdat er anders slechts de echokamer van het eigen gelijk bestaat.
Er bestonden natuurlijk homoos in de 1930's, maar was er wel zoiets als een gemeenschap van gelijkgeaarden? De hele maatschappij was toen zwaar Christelijker terwijl er voor Jan en Mien Doorsnee geen tijd of toegang was tot diepere studie van de materie en bronteksten. Veel meer dan vingerwapperaars op een kansel met een belang in een grote congregatie en een statenvertaling editie 1750 was er niet.
de vergelijkingen van Mus en Bukkem, Lood om oud ijzer, met oprechte waardering voor de beide metalen.
Tot de kaas gesneden:
De Joden mogen hier welles worden bijgehaald; de straatconsequenties van het te boek staan als "zus of zeau" is vandaag niet anders voor de mensen die eigenlijk liever met een keppel op over straat zouden gaan maar dat niet doen, als dat het is voor de heren van de heerenliefde uit de 1930's die destijds hand in hand hadden willen lopen maar dat uit lijfsbehoud toch maar niet deden.
[Jerry Springer en Bob Ross footer]
@hallevvezool | 19-12-19 | 23:57: De KJV is een uitstekende vertaling van de originele tekst, behalve voor hen die tekst niet aanstaat.
Aan Moloch, waaraan u refereert, bracht men mensenoffers. Voornamelijk kinderen. Dat wenste de God van het OT uit te bannen.
Tegenwoordig, verlicht als wij zijn, doen we dat niet meer.
We hebben abortus, volledig wettelijk.
Als u een Schrift zoekt, dat seksuele daden ruim(er) interpreteert, dan kunt u de 36 delige JW talmoed nemen.
In een woord "FOEI" en nu klaar.
Kom op, zeg... dat is t linkse ideaal wat je in de burgerschapsklas leert van basisonderwijs t/m de universiteit (alwaar t verplicht op komen dagen is!) , allemaal HTBGQWERTY en vervolgens een t shirt met ' ik ben een Marrokaan' aan.
Wat een vreemd kussentje trouwens, is dat z'n dode kat?
Het werk van primaten met het IQ van de snor van hun moeder.
U schat ze hoog in.
Laat de overige primaten er buiten a.u.b.
Is Bart al ontmaskerd als nazi op Joop? Of zijn die te druk met het naoorlogs verzet tegen extreem-rechtse boeren en het verbreken van hun eigen wereldrecord serierukken op Trump?
Het nieuwe Europa, voor iedereen! Wen er maar aan.
Welkom op de wereld Bart.
Ik heb in het verleden met Bart gewerkt. Wat die Marokkanen doen kan natuurlijk niet, het is kut voor Bart maar hij geniet hier stiekem enorm van. (Hij is ook wel vaker op TV geweest.)
Fascinerende comment! Bedankt.
Vertel.
"Wat wil je weten Poes?" Zou Bart zeggen.
U heeft met die zeven Marokkanen gewerkt denk ik eerder.
@Tipped Relic | 19-12-19 | 18:58:
Onzin.
Patje jochie, iets in mij voelt op z'n klompen dat jij hier een beetje loopt te stoken en te zieken. Hoe verberg ik jouw reakties, Huh? Nou? Hoe doe 't 'm dat?
@doitdoit | 19-12-19 | 19:06:
U kunt mij gewoon blocken. Geen probleem.
Inderdaad. Ik heb ook zo iets van: in elkaar geslagen bij de supermarkt, en wil hij verhuizen. Interessant. Waar heen dan?
Voelt hij zich niet veilig thuis?
Vragen vragen ...
@Analia von Solmsch | 19-12-19 | 19:31: Moet Bart dan maar thuisblijven? De omgekeerde wereld. U capituleert.
In het magazijn met de vorkheftruck of lepeltje?
Er is ook veel discriminatie bij het tot moes slaan van bejaarden en hen vervolgens met grof geweld beroven van trouwringen, juwelen en pinpassen. En hen vervolgens halfdood achter laten. Of dood.
Bart kan wel willen verhuizen maar het land zit ondertussen vol met het geteisem en elke vijf jaar komt er een stad als Den Haag bij. Er valt straks niet meer aan te ontkomen.
Met verhuizen bedoelt hij niet binnen Nederland. Ik vermoed dat Bart een Hongarije bedoelt. Een land dat wel zijn zaken op orde heeft.
7? Niet 72? Het kunnen natuurlijk nog steeds maagden zijn...
Ja mense, wen er maar aan.
Gelukkig was het geen betonschaar.
Kon ie tandjes rapen.
Hopelijk gaat de rechter mee in de getuigenis van het slachtoffer dat het om hosmo ging, het woord van 7 tegen één. Taqqijja.
Vindt je dit nou echt nieuws @ Van Rossem?
7 hè?!
Dat is dan 7 foeigesprekken.
Kunne we niet met deze 7 jongens praten? En zeggen dat de gevangenis van Vught vol zit met homo's, en of ze daar dus even willen inbreken?
Homo's? 80% zijn Soortgenoten, en willem H en riekejan T.
Vrijheid van religie. Maar wat mij betreft is niet iedere religie heilig, en niet iedere cultuur gelijk.
geen enkele religie is heilig
Vrijheid van religie wil alleen maar zeggen dat je je eigen religie mag beleiden. Niks meer. Het is geen vrijbrief om anderen met je religie lastig te vallen.
@JanBrel | 19-12-19 | 19:34: maar wat als jouw heilige boekje zegt dat het prima is om flikkers uit de hoogste toren van de moskee te smijten?
Deze zeven criminele Marokkanen zouden met spoed het land uitgezet moeten worden. Dit soort uitschot is hier niet welkom.
Toch opvallend altijd weer, dat jongeren van de Marokaanse persuasie altijd zo graag lichamelijk contact willen hebben met homosexuele mannen. We moeten ze helpen, die arme jongeren die zo duidelijk worstelen met hun sexuele geaardheid.
Gordon pakt ze gewoon terug en stoot ze ook van achteren met iets hards.
@miko | 19-12-19 | 18:26: Gordon werd paar jaar geleden in 020 door Marokkanen uitgescholden en belaagd. Is hard weggelopen en heeft uit schijterigheid geen aangifte gedaan.
@miko | 19-12-19 | 18:26: hahaha, ik moest lachen, en dat na zulk triest nieuws.
Eerst hun grote voorbeeld Taghi en dan die 2 luizen in Hoofddorp opgepakt.
Het is ook niet makkelijk voor die Marokkanen, ze krijgen wel wat te verduren.
Dat Woensel het Helmond van Brabant is kan je duidelijk horen aan Bart's accent.
robotpie
Je was gewaarschuwd. Wiegendood voor onze zwitsal.
Dat was een zwitsal van de amnestie. Vond het overigens niet eens zo'n grove reactie. Maar ja, GeenStijl gaat ook met de tijd mee.
Woensel het Almere van Brabant.
Schijnt iets met cultuur te zijn en aangezien multiculti helemaal de bom is graag meer van dit.
Vind het maar vreemd die homo fascinatie van marokkanen. Je zou bijna denken .....
Die verslaggever,was dat zijn broer? Leek op hem praatte als hem.
Nou, het is wachten op de afkeurende reactie van rob jetten!
Ben heel benieuwd Jetten schijnt zelf hosmo te hebben dus dan wordt de keus wellicht moeilijk.
@JanBrel | 19-12-19 | 18:23: Nee hoor. Er is een heuse hierarchie in slachtofferland. Kleur staat het hoogst samen met Islam. Dan komen heaumeaux en vrouwen. De blanke man is altijd de schuld van alle ellende.
@Kukooo1 | 19-12-19 | 18:28: dat is waar, maar robojet is óók een blanke man. Maakt het toch moeilijk.
@JanBrel | 19-12-19 | 19:32: man? goeien garp.
Al die slachtoffers moeten eens stoppen met Wilders in de kaart te spelen.
Die marokkanen kunnen prima zichzelf zijn in dit land. Bovendien zijn zij met meer (7) dan Bart (1). Gaaf land!
Dit treft de Modus Operandi van de zgn. verrijkers. Schakel altijd "de leider" (Alsnog met een IQ rond de 100..) uit
Bartje bidt niet meer voor bruune bonen.
En de spy camera's stonden natuurlijk uit?
en "antwoorden verbergen"? Hoe zet ik dat uit?
Om in de feestdagen sfeer te blijven; kan iemand een crowdfunding regelen net als bij Jan?
Met vriendelijk groet van links Nederland.
Precies.
Guurders, denk om uw uitingen. We weten hoe dit voelt, en hoe u daar over denkt, maar bij dit soort topics staat de bansensor van GU roodgloeiend. Wees gewaarschuwd.
Hahahaha, en dat als firstpost.
Maar goed,we gaan rustig aan doen.
*in tennisballen knijpt*
Hallo, jullie zeggen zelf dat het om Marokkanen gaat.
@miko | 19-12-19 | 18:20:
Ik knijp de laatste tijd in honkballen, die tennisballen van tegenwoordig, vroeger waren ze beter.
Dit is funny, WoensXL daarentegen stemt mij treurig.
Noem het dan Palaedium ofzeau.
Taghi bezet 1 vd 21 cellen in de EBI. Zouden we niet moeten beginnen daar 2100 van te maken?
@JanBrel | 19-12-19 | 18:21:
van Rossum bedoelt dat we niet over handtassen beginnen. Marokkanen ? Daar is nooit niks mee. Behalve dat die Badr die Nico tot poeier gaat slaan geloof ik zo.
@JanBrel | 19-12-19 | 18:21: Hallo, ja en ???
@miko | 19-12-19 | 18:20: lol... met die waarschuwing is het koorddansen boven de alligatortank. Chips+Bier!! F5! Next zwitsal!
Hallo? Hoe zet ik "antwoorden verbergen" uit?
Iemand?
REAGEER OOK