Extinction Rebellion-oprichter Roger Hallam ventileert onorthodoxe visie op de Holocaust
Volslagen onverwacht
De oprichter van Exctinction Rebellion Roger Hallam heeft niet alleen een hele interessante visie op de toekomst ('We gaan allemaal DEAUD'), hij kijkt ook op een bijzondere manier terug op het verleden. In een interview met het Duitse weekblad Die Zeit noemt Roger Hallam de Holocaust (bekend van tv) "just another fuckery in human history". U raadt het nooit, maar dergelijke uitspraken liggen bij onze Oosterburen nogal gevoelig. De Duitse Sturmabteilung van XR heeft zich dientengevolge van Hallam gedistantieerd. De Nederlandse blokkeerviezerds houden zich stil. Nu maar hopen dat ze zich de volgende keer niet aan een synagoge vastketenen.
Reaguursels
InloggenTja, linkse activisten en feitelijkheden. Dat gaat niet goed samen. Genocides en masssaslachtingen in allerlei vormen zijn de regel en niet de uitzondering. De Duitsers denken dat zij, hun boetedoening en hun holocaust uniek zijn. Proest. Alsof ze een Herrenvolk zijn. Oh, wacht ...
Extinction Rebellion is een linkse club, dus volgens mij spreek je jezelf een beetje tegen.
Het is een opmaat voor nieuwe 'fuckery' mbt tot de joden en israel want de eu en het Nederlands parlement gaan jodensterren plakken ivm supermarktapartheid. Kijk eens welke moties er zijn aangenomen en afgewezen en zie waar de jodenhaters zitten en hoe zij aan aanhang winnen. (Link wegens ui niet toegestaan, sorry).
Genocide is een volksport, verder is er alleen nog behoefte aan brood nodig - de historie vergeet de vergeten uiteindelijk toch wel. Terwijl de Duitsers stof aten als Dyson voor de tweede zitting; veegde China de as van een nog grotere zuivering onder het tapijt en was Turkije de songtekst van “It wasn’t me” aan het oefenen in de spiegel. In de nasleep werden de gaskamers vervangen door machetes in Afrika en Kalasjnikovs in de Balkan. Allen een verschrikking, maar in de spotlight vooral blijven hameren op de spijker die goed scoort aan de linkse koffietafel. Maar ga vooral door met leren in welk jaartal koning wie-boeit-het aan de macht kwam en leer de volgende generatie vooral niet waarom. Stel je voor dat de geschiedenis zich een keer niet herhaalt.
"he Germans' attitude to the Holocaust is holding them back."
Ummm, hopelijk weerhoud het ze van holocaust #2....
.
Als dit niet ziek was, was het grappig.
Genocide was idd niet nieuw. Het fabrieksmatig doen wel. Wat dat betreft waren die Duitsers weer eens efficiënt. De vraag is, hebben we er iets van geleerd? Natuurlijk niet. Nu importeren we gewoon de grootste vijand van de Joden massaal Europa in. Met als resultaat dat Joden haat weer welig tiert. De Islam loopt ongeveer 100 jaar achter en zal de poging van de Duitsers weer gaan overdoen en wat doen wij? (Ik zou haast denken dat die Duitsers het zo hebben gepland, met haar” wer shaffen das!”) staan erbij en kijken ernaar. Net als de vorige keer. Maar wel netjes op 6 mei zeggen, dit nooit meer! Wel doen mensen, anders deug je niet.
Het is met alles onderhand, het ene zeggen en het andere doen.
Links bek vol over milieu maar wel 100.000 vervuilers per jaar importeren, die allemaal auto willen rijden, vlees willen eten en willen wonen. Daarna gaat links kijken naar het totale verbruik van het land en gaat dan de burger beboeten voor de stijging en dat geld gaat dan linea recta naar de volgende 100.000 vervuilers die worden geïmporteerd. Mooi bedacht, we betalen voor onze eigen ondergang en we kunnen er zo niks tegen doen. Gaaf systeem, het speelt recht onder je ogen af en je kunt er niks tegen doen, want het zit vast in verdragen.
Ik had iets dergelijks willen schrijven, maar sluit me gewoon maar hier bij aan.
"Genocide was idd niet nieuw."
Nee, is al heel oud. Ik heb ergens gelezen dat Julius Caesar de - twijfelachtige - eer heeft te boek te staan als de eerste geregistreerde genocide-pleger in de geschiedenis (er zullen er ongetwijfeld vóór hem ook al velen zijn geweest, maar die zijn anoniem gebleven). Caesar heeft de Nederlands-Belgische stam (hoewel indertijd alleen de term Belgae gebruikt werd) de Eburonen uitgeroeid. En lieden als Stalin, Mao, en Pol-Pot hebben de Duitsers getalsmatig weliswaar met glens overtroffen, maar wat je zegt, het "unieke" aan de Holocaust betreft het fabrieksmatige, "efficiënte", logistiek om door een ringetje te halen, karakter.
"De Islam loopt ongeveer 100 jaar achter"
Nee, dat ben ik niet met je eens, dat is een veel te optimistische voorstelling van zaken. De islam loopt honderden jaren achter, in ieder geval 300 jaar (maar waarschijnlijk veel meer), toen hier in het westen de Verlichting begon.
Je ziet de islam en zijn denkbeelden in zijn achterlijkste, ernstigste vorm bij die IS ratten, die nu weer allemaal zo graag terug willen naar Nederland. Wij hebben geen enkele behoefte aan gestoorde, geradicaliseerde, godsdienstwaanzinnige halsafsnijders in onze samenleving. Maar ze komen gewoon terug, zelfs ratten waarvan het Nederlanderschap is ingetrokken.
BEweerde de oude Le PEn ook al, en daar is het niet best mee afgelopen.
Het lijkt wel of ik Joop lees.
Some people did something
Je verwacht het niet, maar Voltaire wist het al, oordeel zelf...
youtu.be/ufZz39GVsao
Zo’n club vol met randdebielen moet wel een mafklapper als voorman hebben. Bij deze, bewezen.
Zo bezien is die hele klimaatverandering 'just another fuckery of planet Earth'. Niks om je druk over te maken dus. Het klimaat is constant aan schommelingen onderhevig sinds er leven op aarde is. Geen paniekvoetbal dus, engnekjes van XR.
Roger Hallam's 'Just another brick in the wall' redenering boemerangt keihard terug op zijn eigen bezigheden: waarom zou dat niet 'just another fuckery' zijn? Wat maakt dat zijn eigen foekkerij zich positief onderscheidt van 'just another ....' ? De straatactiviteiten van Extinction Rebellion bestaan vooral uit het achterlaten van troep. Eloquente sprekers kennen ze niet, deze mummelende bricks: "Hey teacher, leave our kids alone!"
Oh die club die voor het milieu is, en per dag betaald worden door de grootste aandeelhouder van vliegvelden. En die nu ook de Holocaust ontkennen. Juist ja.
Ik ben echt benieuwd welke verborgen agenda ze uitvoeren.
*ahem*
"[...] Volgens de laagste schattingen kostte deze oorlog aan 6 van de ongeveer 20 miljoen Duitsers het leven, wat 30% van de bevolking was. Andere schattingen gaan tot 12 miljoen slachtoffers."
nl.wikipedia.org/wiki/Dertigjarige_Oo...
Jaha, maar hullie zijn begonnen. Eigen schuld dikke bult.
Volgens mij gooit die idioot zijn schamele vermomming af en gaat hopelijk iedereen zien wat deze club is: een stel vieze ongewassen jodenhaters/anti-semieten, naar analogie van de islam en de nazi's. Wat dan ook weer fascisten zijn.
Dit krijg je als je zo maar mensen volgt die alleen tegen iets zijn. Samen tegen iets zijn is leuk maar je moet wel iets weten over de toekomst waar je samen naartoe wil. Anders is het alleen maar roeptoeteren.
Hallam - is dat Chinese haram?
.. maar goed. Deze Exctinction Rebellion Roger Hallam is een van de ontelbare globalisten die het door hen zo verachte volk in een continu-staat van beschuldiging stellen. U bent schuldig aan de klimaatcrisis, het stemmen op president Trump, stikstof, Zwarte Piet - en verder bent u ook schuldig aan alles wat dit tuig hindert in den opmars over de lichtende paden naar de totalitaire horizon.
Ga u klimaatschamen.
De echte fascisten dus
@Jos9595 | 20-11-19 | 17:43:
Zoals Churchill reeds aankondigde.
Bijzonder dat de Duitse XR er weliswaar afstand van neemt, maar gelijktijdig wel SA-methoden gebruikt om de conferentie van EIKE te verhinderen.
.... Nou ja, logica is ook maar een uitvinding van het witte patriarchaat om anderen te onderdrukken natuurlijk. Sukkels.
notrickszone.com/2019/11/19/radicals-...
youtu.be/ufZz39GVsao
Achterlijkheid beperkt zich doorgaans niet tot één onderwerp.
Al die smerige linkse extremisten zitten op hetzelfde niveau als de gemiddelde moslimterrorist.
Verander 'Holocaust' in 'slavernij', kijken wat er dan gebeurt.
Zeer voorspelbaar ja.
Is een bijzonder goed idee.
Hij hep dezelfde enge ogen als Shifty Shiff en Mark Zuckerberg.
Ha ha. Klopt helemaal. Die van shifty shiff worden met de dag enger. Fake impeachment faalt...
Volgens mij heb ik van die blokkeerfriezen ook nog geen reactie gehoord.
Wat deze meneer ontgaat is dat de Holocaust, waarbij overigens niet alleen joden maar ook homo-sexuelen en andere groepen werden afgemoord, niet zomaar een massammoord/genocide was. Het was zo schokkend omdat er via een industriele weg een heel volk en de als ongewenst geziene bevolkingsgroepen uitgemoord werden door een volk dat eigenlijk heel ontwikkeld, geleerd en modern was.
Wat u ontgaat is dat u één van de vele moordpartijen uit de geschiedenis een speciale status geeft terwijl dat volledig subjectief is. Degenen die vermoord werden waren altijd ongewenst, om wat voor reden dan ook. En de toevallige omstandigheid van de beschikbaarheid van industriële middelen verklaart weliswaar de omvang van de moordpartij, maar zegt verder niets. Behalve dan dat toekomstige moordpartijen naar verwachting nog groter zullen zijn.
De stinkhufter lijkt dan ook precies op Jeremy Corbyn.
Uiterlijk en innerlijk delen dit soort linkse stinkratten hetzelfde gedachtengoed.
Ach man, linkse anti-semieten, je ziet er ruikt ze al van verre.
Walgelijke types, die onder het mom van intellect, vreselijke dingen zeggen.
En wat chicago river zegt, onderling lekker giechelen.
Antifa= neo-fascisme.
Denkt u er wel om tijdig uw medicijn in te nemen?
@Ridde Rogter | 20-11-19 | 15:50: Ruimedenker heeft 200% gelijk, duidelijk verwoord ook. Uw reactie is dus volkomen misplaatst.
@Weetje71 | 20-11-19 | 16:02: Hear hear, corbynistas vreten de jood rauw maar liefst wel hallal geslacht.
@Ridde Rogter | 20-11-19 | 15:50: Niet nodig Ridde, de linkse antisemitische idiotie werkt als een klysma.
Het Labour onder Corbyn is een etterende puist van antisemitisme.
Klein detail: de Belgen hebben geen genocide gepleegd in Congo. Congo Vrijstaat was het persoonlijke eigendom van de Belgische koning en de ongelooflijke moordpartijen werden vooral door inheemsen gedaan,
timesmachine.nytimes.com/timesmachine...
Het is bon ton om Congo als het ultieme bewijs te zien dat kolonialisme genocidaal was, maar de oplossing voor dit probleem was nu juist de invoer van koloniale overheden.
en.wikipedia.org/wiki/Zappo_Zap
@omanders | 20-11-19 | 15:46: uit datzelfde artikel: The Zappo Zaps worked as mercenaries for whoever was in power. They had been engaged in slave raiding long before the Europeans arrived, burning villages, partly eating bodies and selling hundreds of slaves to the Arabs each year in exchange for guns, ammunition and other manufactured goods.[3] The Zappo Zaps did not restrict their cannibalism to ceremonial occasions, as in other cultures. Instead they hunted humans for food even when other game was plentiful. They considered human flesh a delicacy, and ate all parts of the body, even brains and eyeballs. They fried the meat in the same way as bacon.
Gemakshalve slaan we de door de paus (Inocentus [!] ) geïnstigeerde genocide op de Katharen in de vroege XIIIe eeuw even over en denken we dat de uitroeipoging - poging ja, want gelukkig is ie er niet in geslaagd waar paus inocentus er wel degelijk glorieus in is geslaagd! - van ome Adolf de enige genocide is geweest..... wat mij betreft herdenken we de uitroeislag op de Katharen ook maar eens. En in dat licht bezien heeft die lapzwans van een Hallam wel gelijk. Maar dit zal me wel weer een permaban opleveren. De waarheid mag hier niet verteld worden.
Mensen die vragen, worden hier niet overgeslagen.
Hoepel toch op, nepschilder. Door een andere moordpartij te noemen, wordt een andere moordpartij er niet minder erg door.
Een leider van een linkse doemscenario-prediker die kennelijk de neiging voelt de holocaust te bagatelliseren, daar kunnen we dus 0 vertrouwen in hebben.
@arie-hoax | 20-11-19 | 15:53: is de constatering dat de Holocaust de zoveelste grootschalige moordpartij in de geschiedenis is geweest hetzelfde als het bagatelliseren ervan? Dunkt mij niet.
@arie-hoax | 20-11-19 | 15:53: klopt. De moord op de joden is niet erger dan die op de katharen. Toch opmerkelijk dat er over de laatste groep zo weinig wordt gedoceerd op scholen....
Wat dacht je van de nog veel grotere moordpartijen in naam van het Socialisme. Stalin, Mao, Pol Pot, de Kimmetjes etc. Hoor je nooit wat over. Bizar; het hakenkruis is verboden want begrijpelijk 'kwetsend'. Maar met hamer en sikkel op je t shirt mag je vrolijk rondrennen.
Deze Extinction Rebellion clan hanteert een logo dat gorig zweemt naar Arische Hindoeïsme symbolen. De oprichter laat zien dat hij over een alles overstijgende visie op de geschiedenis der mensheid bezit. Daarom treedt hij in het spoor van Oswald Spengler, schrijver van het cultboek 'Der Untergang des Abendlandes' (1918). In dat boek wordt omhoog gehelicopterd, zo hoog, totdat alle daden van de mensheid verwisselbaar worden met misdaden. Precies die esthetiserende distantie ten opzichte van concrete gruweldaden, willens en wetens gepleegd tegen Joodse burgers met Duitse burgerrechten, kenmerkt de ontzielde 'bezieling' van de fascisten & nationaal socialisten. Roger Hallam huldigt een Spengleriaans pessimistische visie op alles & iedereen. En dan bekent hij zijn sores: het lukt maar niet om de Shoah in het zuur van de vergetelheid op te lossen.
Je ziet dat scherp. De distantie is harteloos en hautain, inderdaad vanuit de hoogte. Hij wil vanuit een hogere positie kunnen oordelen over de mensheid en vanuit die positie een vernietigend "how dare you" uit kunnen spreken dat meer betekenis moet krijgen dan alle how-dare-you's die tot nu toe zijn uitgesproken.
De pijn zit in het woordje "just" in combinatie met "another".
Al het lijden van alle anderen is gewoon niet relevant.
"The extremity of a trauma can create a paralysis in actually learning the lessons from it" Dit is een beschrijving van deugkramp.
Volslagen onverwacht is wel dat de Nederlandse blokkeerviezerds geen enkele reden hebben om zich niet stil te houden.
Wens-kwaad-denkerij : "onorthodoxe" wil maar geen "ontkenning" zijn.
"De pijn zit in het woordje "just" in combinatie met "another"."
Beetje in de buurt van "some people did something", als je het mij vraagt. Moedwillig op een venijnige wijze algemeniseren van iets dat nauwelijks te algemeniseren is.
Ben zo ontzettend benieuwd aan wie zo'n 85 tot 90 procent van de wereldbevolking een moordzuchtige hekel zou hebben als Hitler wél geslaagd was in zijn missie van de Vernietiging?
Schrijf er een paar op, en gooi een dobbelsteen.
En natuurlijk begeef ik mij nu op glad ijs. Ik word niet graag herinnerd aan allerlei niet te omschrijven gruwelijke dingen die er de afgelopen eeuwen zijn gebeurd puur omdat alleen ik er geen herinneringen aan heb. Dus ik verzin er maar iets bij in mijn gedachten en kijk films. Maar als WOII nou echt voor iedereen een radicaal keerpunt is, stel ik voor dat we onze jaartelling opnieuw gaan instellen. Dan is 1945 het jaar 0 (dat niet bestaat) en 1946 het jaar 1. Dan leven we nu in het jaar 74 na WOII i.p.v. 2019 na Chr. Tenzij de hele wereld vindt dat de geboorte van Jezus Christus belangrijker blijft dan de holocaust(en). Dan pas is WOII een keerpunt. Ik begrijp dat het nu een van de vele periodes van menselijke shit is geweest volgens sommigen.
Roger Hallam is een levensgevaarlijke gek.
En enger is dat er een heel leger leipen achter hem aanlopen.
Ken door mijn opvoeding/jeugd tussen/door/met Joodse families dat anti-semitisme downplayen als m'n broekzak.
Tussen de regels door schmierig ginnegappen, hahahahaha.
Wat een lol met z'n allen.
Maar intussen,
Yep een gevaarlijk sekte achtig mannetje die over lijken gaat om zijn doelen te bereiken zeer verontrustend ook dat hij van die onstabiele bakfietsmutsen heeft die hem volgen.Yep heb altijd gezegd. Die extreem groenslinkse figuren zijn zeer gevaarlijk. Waar dan ook nog veel van die antifa figuren bij lopen .
Hij riep toch ook dat bij de klimaatacties doden konden vallen. Tja linkse gekkies lopen al jaren achter gevaarlijke idioten aan.
Opdat wij blijven herinneren zodat wij zoiets nooit meer doen!
Maar het is inderdaad zo onderhand wel eens tijd dat wij gaan kijken naar de oorzaken die ten grondslag liggen en wat voorn situaties tot dit soort gruwelijkheden hebben geleid.
Als we dat niet doen, is het namelijk onvermijdelijk dat wij zoiets nogmaals doen.
Eh, dat is natuurlijk niet de bedoeling. Het is veel belangrijker anderen voor Nazi of fascist uit te maken (uiteraard zonder het onderscheid te snappen) en daarmee te hebben meegedaan aan het naoorlogs verzet.
@skoftig | 20-11-19 | 15:22: Dus men mag niet verteld worden dat het zogenaamde naoorlogse verzet dezelfde kliek is die bleef zwijgen en niet aanwezig was toen het ertoe deed? En je mag ze ook niet vertellen dat diezelfde kliek door hun zwijgen en afwezigheid waarschijnlijk zelfs heeft bijgedragen aan alle ellende en gruwelijkheden?
"Vader, vergeef hun, want ze weten niet wat ze doen" dan maar? Of mag dat ook al niet meer?
'We gaan allemaal DEAUD' is een onweerlegbare waarheid. Er is geen enkel geval bekend van een mens welke de strijd mat de tijd heeft gewonnen.
de tijd heeft de tijd. De mensheid ook. Die heeft de tijd uitgevonden.
ZeDat iedereen tot dusverre is doodgegaan is nog geen sluitend bewijs. Misschien lopen er nu wel mensen rond met het eeuwige leven. Ik geef mijzelf een goede kans.
@Langshetrandje | 20-11-19 | 15:18: De aardse klok dicteert niet de tijd, de tijd dicteert de aardse klok. Tijd is de hartslag van de kosmos, de maat van de voortschrijding, zonder verandering is er geen tijd, en ook geen leven.
@Man-Van-De-Rekening | 20-11-19 | 15:33: zonder specifiek leven, het menselijke, is er ook geen tijd. Tijd is een artefact en daar zijn andere dieren niet zo goed mee.
@Langshetrandje | 20-11-19 | 15:34: Tijd (verandering) is een natuurfenomeen. Het tellen van de tijd, met bijvoorbeeld een klok, is een artefact. Ook als de klok stilstaat gaat men deaud.
@Ridde Rogter | 20-11-19 | 15:24: Iedereen die nu rondloopt gaat dood, omdat ze zijn geboren. Een eicel die niet ouder wordt doet niet aan celdeling.
Schijnt allemaal door ene Hitler te komen. Ken die man verder niet, maar ik lees op Joop dat ie te vergelijken is met Baudet, nou dan valt het wel mee allemaal.
Lekker een gekruid citaat uit de context halen, maar dit is hoe MSM de status quo handhaaft en weer ophef!1!!1!! creëert. En superlui om niet even een mirror van het origineel ut Die Zeit te plaatsen.
Het is simpel om even die 3 alinea's te lezen en daar staat ook: "The "fact of the matter is, millions of people have been killed in vicious circumstances on a regular basis throughout history".
De man heeft een valide punt, maar je moet dit soort gevoelige dingen misschien niet zo bot in de media zeggen. Want het is weer munitie voor mensen die het op andere punten reeds oneens met je waren. Had Baudet dit gezegd, was heel links bijvoorbeeld over hem gevallen.
Er zijn wel meer massamoorden en genocides geweest, maar zelden op deze schaal, en nooit met deze industriële precisie.
@Muxje | 20-11-19 | 15:19:
Rwanda, 25 jaar geleden. Tussen de 500.000 en 1.000.000 in 100 dagen.
Daar kon zelfs AH niet aan tippen.
@Zoloft | 20-11-19 | 15:25: Jumbo wel?
@Muxje | 20-11-19 | 15:19: Zo bekeken is iedere massamoord uniek. De grondigheid van de Duitse Nazi's, de nonchalance van de Russische communisten, het stompzinnige fanatisme van die Cambodjaanse idioten, zo kun je vast n flinke waslijst van unieke genocides maken
@Langshetrandje | 20-11-19 | 15:27:
Wellicht de Plus, die heeft die dikke namelijk.
Zoiets moet je eigenlijk niet kapot checken maar we gaan allemaal deaud, en genocides keren ook steeds terug op het menu, dus hij hep gelijk.
Is omvolkEUing eigenlijk ook genocide?
Je weet beste dat genocide het systematisch vermoorden van groepen is. Je eruit laten fokken door een andere cultuur is demografie.
Neen. omvolkEUing is geen genocide, want witte mensen zijn slecht heb ik me laten vertellen.
Genocide is het doden/ vermoorden van. In de EU is daar geen sprake van, hier wordt de bevolking langzaam tot een minderheid gemaakt door aanvoer van andere bevolkingsgroepen.
(Ik snap overigens wel waarom al die moslimmannen hier heen komen, in land van herkomst hebben de succesvolle mannen immers alle vrouwen in gepikt (ze mogen er 4 van hun geloof) en blijft er voor de rest niks te neuken over...., hier zat ongetrouwde vrouwen. Dat die vrouwen bewust niet getrouwd/ vrijgezel zijn is hun onbekend )
@Haram_Kafir_4ever | 20-11-19 | 15:13|
Niet helemaal correct. Waar u over spreekt wordt 'harde' genocide genoemd. Er is wel degelijke een 'zachte' variant (pdf-alert), en wat hier gebeurt is de 'zachte' variant:
- treaties.un.org/doc/publication/unts/...
Want de inheemse Europese bevolkingen wordt het recht op zelfbeschikking ontzegd. Hun tradities en culturele gebruiken moeten kapot vanwege vermeend 'racisme', en trots op de eigen afkomst zijn staat gelijk aan "treinen naar het Oosten". Verder worden ze wel degelijk op allerlei vlak achtergesteld en wordt het krijgen van kinderen op alle mogelijke manieren getorpedeerd. Denkt u aan bv decennia lange wachtlijsten voor een betaalbare woning wat er toe leidt dat mensen gedwongen hun leven op "Pauze" moeten zetten. Afijn, u kunt e.e.a. zelf lezen in de bijgevoegde pdf.
@Diotima | 20-11-19 | 15:13: Omgeving verneuken zodat de weldenkenden er geen zin meer in hebben.
Leker doorstapelen met je vee.
d- Imposing measures intended to prevent births within the group;
un.org/en/genocideprevention/genocide.shtml
@hallevvezool | 20-11-19 | 15:31|
Ziet u mijn tegel van @Sjefke7807 | 20-11-19 | 15:26 | waar ik e.e.a. nader uitleg.
@Sjefke7807 | 20-11-19 | 15:44: Dank voor een oudere bron dan die ik ken. U moppert wat voort over achterstelling die plaatsvindt, maar uw/mijn "rechten" bestaan niet: Declaration on the Rights of Indigenous Peoples herkent uitsluitend wat mensen in Finland.
Geen half woord over mijn voorouders of de voorouders van de stam naast mij.
Wij worden geacht te vergeten, en te vergeven, vooral vergeven is hEUl belangrijk voor de goed christenmens.
Tot alles is vergeven, en er niets resteert.
Ban?
In 2015 stelde premier Netanyahu dat Hiller door de grootmoefti van Jeruzalem Haj Amin al-Husseini was geinspireerd om alle Joden te verbranden. Merkel wist niet hoe snel ze op het spreekgestoelte moest klimmen om dit te ontkennen: Niet waar, Alleen Wij de Duitsers waren het. Echt waar!
Daarna kreeg ze nog wat ere-doctoraten van de Universiteit van Cairo etc.
Ik heb nooit begrepen waarom het schuldgevoel van de huidige generatie Duitsers groter is dan van die daarvoor. Jodenhaat en progroms kwamen al eeuwen voor in heel Europa en daarbuiten. Praat niks goed maar waarom niet het ingebakken anti-semitisme binnen de islam benoemen?
Egypt. Where are your Jews?
@Piet Karbiet | 20-11-19 | 15:04 |
U kunt beter aan het gehele M.O. vragen waar hun Joden zijn. Want zo'n beetje het gehele M.O. is ondertussen "Juden rein" gemaakt. En in minimaal 16 islamitische landen kom je met een Israëlisch paspoort niet eens binnen, enkel en alleen vanwege je vermeende Jood-zijn. Maar dat is schijnbaar allemaal geen beletsel om de hoogste Stoelen bij de VN te krijgen. Echt, de stuitende hypocrisie die er uit opstijgt. Bah!
Duitse logica:
'Uit schuldgevoel voor antisemitisme importeren we nu antisemieten.'
@Padjepejer | 20-11-19 | 15:08: anarchistisch lowlife en islamofascisten hebben verrassend veel overeenkomsten.
@Sjefke7807 | 20-11-19 | 15:08: True. Sad.
Het idee van die gele ster komt trouwens af een Iraakse sultan die de joden ook zo liet rondlopen.
De mufti van Jeruzalem zat ook al achter de anti-joodse rellen in wat nu Israel is in de jaren 20 en 30 waarbij honderden joden werden doorgemaakt door Palestijnen en dit terwijl Israel niet eens bestond.
Wie de eeuwenoude, onuitroeibare, rabiate jodenhaat afdoet, als "another fuckery", is geen knip voor de neus waard.
Het gaat niet om getallen.
Wil je praten over getallen? Vraag Alexander Solzhenyn over de Goelag.
Nogmaals; het gaat NIET over getallen.
Het gaat om haatsoortige commie idelogie die links zo kenmerkt.
En die klojang van een oprichter van XR snapt dat niet.
Of erger, hij snapt het wel, maar kan z'n jodenhaat niet verbloemen.
Van mij mag hij een enkeltje Siberie.
Tegen jodenhaat zijn én Solzhenitsyn promoten in één tegel. Lees eens "two hundred years together" van hem. Oh nee, dat boek is hier verboden...
De Holocaust was gewoon één groot 'OEPS!'-moment. Ken gebeuren mensen, gewoon durch laufen bitte.
Ik kan zo een paar duizend Auschwitz lookalikes opsommen...
Een echte klimaatnazi.
En u kunt een foei-gesprek verwachten!
De meest bloeddorstige massamoordenaar in de geschiedenis was de Mongool Genghis Khan, die naar schatting zo'n 11 procent van de toenmalige wereldbevolking heeft omgebracht. Maar hij was voor religieuze diversiteit en vrouwenrechten dus politiek correct.
Genghis' latere opvolger Timur Tamerlain (die zichzelf de titel "het zwaard van de islam" gaf) deed het een paar eeuwen later nog eens dunnetjes over met 7% van de wereldbevolking.
Zelfs als je Hitler de schuld geeft van alle doden van de tweede wereldoorlog dan heeft hij ruwweg 3% van de wereldbevolking omgebracht. Sterker nog, aan het einde van de tweede wereldoorlog woonden er meer mensen in Europa dan aan het begin er van. Er waren weliswaar veel mensen omgekomen maar nog meer geboren.
U bent van de school: ach Adolf Hitler was maar een marginale moordenaartje. Boeiend.
Relativeren.....
Een begin van bagataliseren.
Genghis is kampioen, dat maakt hitler nog geen looser.
Tja u vergat nog de autobahnen die hij gebouwd heeft met zijn eigen handen, nou ja bijna dan.
Vanaf maandag zullen we er een stuk minder van horen. Mooi. Wel volhouden he.
www.parool.nl/nederland/klimaatactivi...
Toch wel weer een opsteker dat de Duitse tak zich distantiëert, dat de "beweging" dus nu al uiteen dreigt te vallen en op extinctie afkoerst.
Snap ik wel. A.H. heeft tenslotte de mensenplaag erg uitgedunt. Daarbij werden de resten geheel gerecycled. Tot de haren aan toe. Erg groen allemaal.
Uiteindelijk zal de honger en armoede de wereldbevolking uitdunnen.
Afrika laat zien dat het juist aanzet tot meer aanfokken. Want met 10 kinderen is de kans groter dat er eentje overleefd dan dat je er maar twee hebt.
@2voor12 | 20-11-19 | 15:00: Zoals bij ons 150 jaar geleden zeg maar.
@HaatbaardKnipper | 20-11-19 | 15:02:
Ja maar wij hebben dat met enorme inzet overwonnen terwijl het daar alleen maar erger word. Is gewoon een cultuurverschil.
@2voor12 | 20-11-19 | 15:00:
Oh, daarom heeft Hallam dus vier (!) kinderen.
@Carmelita | 20-11-19 | 15:09: Typisch weer. Say as I say, don't do as I do. Lijkt Klaver wel met zijn hok vol kinderen en een houtkachel.
Als die ene genocide er al niet echt toe doet, waarom maakt Roger Hallam zich dan druk om een beetje meer CO2?
Vat eigenlijk het hele probleem samen van de klimaathysterie van dit moment: het is volledig buiten proportie. Er zijn genoeg andere, en meer urgente, problemen die om een oplossing vragen.
Dit is zijn opmaat naar het waanidee dat de huidige klimaat"crisis" ook een holocaust is. En dus dat er geweld gebruikt mag worden vanuit XR om dat te stoppen.
Dit soort figuren hebben altijd bijbedoelingen bij hun uitspraken.
Exact. De klimaatcrisis als "just another fuckery in human history", en XR als de groepering die zich daartegen verzet.
@Schoorsteenveger | 20-11-19 | 14:57:
En om het aan een genocide te koppelen is extreem geweld toegestaan. Want wie wil er niet de nazi's van de klimaatcrisis dood hebben?
Dat hele Rebelion straalt natuurlijk al op stand uit. nou opstanden gaan zelden geweldloos...
Die gasten vinden hun doel zo belangrijk dat ze al het andere onbelangrijk vinden.
Eigenlijk zijn het onhebbelijke klootzakken.
Dierenrechtenactivisten trouwens ook. Die willen kippenstallen nog wel eens vergelijken met concentratiekampen.
Jammer dat ze zo luidruchtig zijn want ze zijn de aandacht niet waard.
Genocidale ideeën vigeren al heel lang in de klimaat&dierenbeweging. De mens is het probleem welke uit de weg geruimd moet worden, uiteraard de "Partijleiding" uitgezonderd, want iemand moet toch toezien op het mensvrij blijven van de planeet. Geef mensen als Esther Ouwehand de macht en u kan, herstel, moet er gif op innemen dat u na uw werkzame leven uw carbonfootprint per direct opheft in een van Pia's Levenseinde&recycling-klinieken.
Hallam is just another fucked up guy who thinks he is making history.
Heh. Het is een flapdrol maar in principe is zijn uitspraak wel waar natuurlijk. Wat de holocaust apart maakt is de schaal en systematische aanpak t.o.v. vroegah, dat het recenter gebeurd is, en dat massaslachtingen van communisten in dezelfde eeuw wat weinig aandacht krijgen.
Het ware gezicht van het inmiddels tot duivelse proporties gedegradeerde links!
Die man is veganist. Dat zie je.
En dan denk je ook niet meer zo helder....
Veganisten hebben t er altijd over dat ze veganist zijn. Soort van Sekte dus. En in de Sekte is er niks belangrijkers dan de Sekte....
@ikworstelengadouchen | 20-11-19 | 15:00: Was gister nog iets over... een dame in de VS klaagt McD aan omdat die hun vegaburgers op dezelfde grill bakken als de gewone burgers. En de presentatrice vam Radio 1 beaamde dat zij (als veganiste) dat ook niet wil. Alsof we het over kosher of halal hebben... het is inderdaad een religie geworden.
Another "fuckery".
Een term waarmee prachtzangeres Amy Winehouse WEL mooi mee omging, in haar song, over verslaving, verlatingsangst en alcoholisme.
En die is ook dood.
Only the Good die Young.
Dank. Nu voel ik me schuldig dat ik nog leef.
Volgens mij bedoelt hij te zeggen dat genocides van alle tijden zijn en in veel verschillende soorten en maten zijn voorgevallen. En dat we "die ene" dus niet een soort bijzondere status in de geschiedenis moeten/hoeven toekennen. Daar ben ik het eigenlijk ook wel mee eens. Het is ondertussen 75 jaar geleden. Let the past be the past.
U bent me één minuut voor. Ben het dan ook helemaal met u eens.
Wat @Monkey zegt.
De 1e wereldoorlog telde 8,5 miljoen doden, daar hoor je niemand meer over.
Vertel dat aan de overlevenden en de families van de slachtoffers. Kwestie van respect.
Ik zie het probleem ook niet, er zijn tig killing fields om dat te bewijzen.
Hij bedoelt dus niks te zeggen?
@Mr_Natural | 20-11-19 | 14:53:
Als die zich een beetje in de (recente) geschiedenis van de mensheid verdiepen weten ze dat zelf ook wel.
@RickRD | 20-11-19 | 14:53:
Laat staan over de 20 miljoen Russen in WO II.
@Schoorsteenveger | 20-11-19 | 14:55:
Niks bijzonders in elk geval.
Ook met jarenlange wagonladingen die zo de oven ingingen? Zolang er overlevenden zijn gaat dit herdacht worden, met of zonder pulp van de maatschappij!
@Superior Bastard | 20-11-19 | 14:57:
Je zegt bij de NH17 toch ook niet: 'Ach, er zijn in de wereldgeschiedenis al zoveel vliegtuigen neergeschoten'?
Nou nee. Hij heeft wel vaker wat enge uitspraken gedaan, zoals die tegen het "kapitalistische systeem", dat we dat moeten veranderen en "dat dat wel wat slachtoffers mag kosten". Het is een die-hard marxist, en dat was hij al voordat hij een prominent milieufiguur werd. Extinction Rebellion is dan ook gewoon de oude marxistische retoriek in een hip milieujasje.
@Mr_Natural | 20-11-19 | 15:00:
Beetje rare vergelijking vind je niet? Probeer die maar eens uit te leggeen aan nabestaanden en holocaustoverlevers.
@Superior Bastard | 20-11-19 | 15:04:
Zie mijn tegel van 14:53.
De kerstening van Europa met Karel de Grote (Karel de Saksenslachter) als vroegmiddeleeuwse Hitler, de bijna totale uitroeiing van de inheemse bevolking van Midden- en Zuid-Amerika door katholieke Hitlers, de genocide op het Armeense volk door Grijze Hitlers, de genocide op het intellect door Pol Hitler in Cambodja, de communistische lynchpartijen door Hitler met een grotere snor, en als kers op de taart de systematische uitroeiing van Joden door de echte Hitler die bekend staat onder de naam holocaust: het is allemaal een grote 'fuckery'.
Ho effe, de inheemse bevolking van de Amerika's is voor het overgrote deel overleden aan ziektes waar men gewoon geen weerstand tegen had. Ongeacht de doelstelling waarmee de oversteek was gemaakt was deze massa-sterfte een vaststaand gegeven.
En ten tweede. Er is geen mens die het betreurd dat de bloeddorstige religie van de toenmalige bewoners er mee is verdwenen.
www.ancient-origins.net/news-history-...
Nu die andere bloeddorstige religie nog.
@Abject | 20-11-19 | 15:02: Ik ben het deels met je eens. De ziekte maakte het uitroeien wel iets makkelijker voor de nieuwkomers. De katholieken die daar kwamen vroegen zich af of het wel mensen waren en vonden geen bevestiging in de leer van de kerk. Met dat in het achterhoofd hebben ze flink huis gehouden. Een beetje te vergelijken met de recente moord op Jezidi's door de heren en dames van de zwarte vuilniszakreligie.
Linkjes mag ik niet posten, maar je zou eens kunnen googlen op, of de engelse wiki pagina over de verslagen van Bartolomé de las Casas kunnen lezen. ('A Short Account of the Destruction of the Indies').
De Holocaust was wel een soort van Exctinction Rebellion....
waarom verbaasd me dit nou niks? deze idioten ( en dat zijn t!) zien hun eigen "cause" als het belangrijkste ever ( dat deze mensen voor de rest geen doel in hun leven hebben moge duidelijk zijn, een aantal van hen is zo gehersenspoeld op de Uni dat ze werkelijk geloven dat we over 12 jaar vergaan zijn). Omdat hun Zaak de belangrijkste ooit is, bagatelliseren ze alle andere zaken want ZIJ en alleen ZIJ hebben de belangrijkste missie/boodschap/zaak. dan is zo'n ontiegelijk domme opmerking als deze niet eens meer vreemd.
De Holocaust was niet de eerste volkerenmoord en helaas ook niet de laatste. Wat is er verkeerd aan een dergelijke constatering ?
Niks, we moeten hem alleen vooral niet leuk vinden.
De schaal. 6 miljoen in één volkerenmoord (dan reken ik de tientallen miljoenen slachtoffers die daarnaast ook vielen) is niet eerder en niet later voorgekomen.
@koeberg | 20-11-19 | 15:01:
Er zijn er wel een paar die een recordpoging hebben gewaagd.
@koeberg | 20-11-19 | 15:01: Lees eens buiten de lijntjes. Holodomor anyone?
@koeberg | 20-11-19 | 15:01: In een groot deel van de geschiedenis waren er geen 6 miljoen mensen om te vermoorden. Tegenwoordig hebben we miljarden mensen uit voorraad leverbaar, dus you ain't seen nothing yet!
@koeberg | 20-11-19 | 15:01: Nee? Ik denk dat er wel wat Chinezen (Mao) en Russen/Oekraïeners (Stalin) zijn die daar anders over denken.
Links : ik niet blij, dus daarom niemand blij.
Frappant. De "Extinction Rebellion" is een opgeblazen niemendalletje in de human history. Oplichterij van laag niveau dat opgewaardeerd wordt tot "crisis" door het globalisme.
Hetzelfde globalisme dat ook achter den ouden socialist uit de vorige eeuw zat en dat nog steeds niet maalt om een genocide. Zolang die maar in hun agenda past. Roger Hallam zal ook niet zo'n vriend zijn van onze westerse samenlevingen, dus dan weet je het wel.
Kortom, als we niet spontaan door het klimaat uitsterven dan is massamoord een optie voor deze klimaat-nazi.
Hij noemt de Holocaust in ieder geval geen construct. Dat valt dan weer mee.
Je grootouders zullen maar vergast zijn, alleen vanwege hun afkomst. Wat een schaamteloze idioot.
Drogreden! wat Hallam zegt is waar of niet waar, daar doen al dan niet vergaste grootouders niets aan af. Of je het nu leuk vindt of niet, moordpartijen zijn door de hele menselijke geschiedenis heen aan de orde van de dag geweest. En altijd moest de tegenpartij gedefinieerd worden; door afkomst, taal, kleur, religie, politieke overtuiging et cetera. In die zin was de Holocaust niets anders dan het zoveelste bedrijf in hetzelfde toneelstuk. En Joodse slachtoffers zijn niet belangrijker dan willekeurige andere!
Maar wat zegt hij nou precies. Genocides zijn van alle tijden. Mensen kunnen een paar dingen heel goed waaronder elkaar een kopje kleiner maken. Door de vooruitgang van de techniek kunnen we dat sneller en effectiever doen. De Nazi´s waren de eerste die er een industriele werkwijze op na hielden. Maar Turken, Belgen, Chinezen, Russen, de nieuwe Amerikanen en misschien zelfs Hollanders hebben een bevolkingsgroep willens en wetens over de kling gejaagd. M.a.w. hij zegt niks bijzonders eerder een constatering hoe de mensheid werkt.
Sommige dingen kun je niet relativeren. Maar dat is mijn mening.
Er rust nogal een taboe op omdat de geallieerden er in 1945 achterkwamen dat de Sovjet Unie en Stalin stiekem een groter probleem waren dan bloksnor man. Sindsdien zijn er heel veel zaken geduid en hebben de overwinnaars de geschiedenis boeken vol geschreven waarbij enige kritiek op bepaalde groepen je gelijk tot het ergste kwaad maakt.
.
Wordt hier ook wel eens wat over opgetikt, iets met de valse oprichtingsmythe en erf schuld die er in Europa is opgedrongen. Gewoon kei-grappig dat zo’n klima-gekkie daar nu voor verguisd wordt.
@Mr_Natural | 20-11-19 | 14:48: uw mening is dan ook van relatief belang
@Slijpsteen | 20-11-19 | 15:50:
Gelukkig wel.
Genocides en werkkampen, allemaal specialisaties van Links. Een illuster rijtje van Linkse dictators gingen deze man voor: Stalin, Pol pot, Mao, Lenin, Kim-Jung ill, Kim-ill Sung, Fidel, Morales etc etc. Allemaal Socialisten en experts in het genocide plegen. Verder houd Links ook helemaal niet zo veel van Joden. Progroms anyone? Verbaasd me niets dat Extinction Rebellion mafkezen ook vuistdiep in die praktijken zitten.
@blabla9899 | 20-11-19 | 14:45: Daar zeg je het al, de eerste groep bolsjewieken. Die daarna door Lenin en Stalin vrijwel allemaal richting de slachtbank zijn geleid. Remember Trotski?
@blabla9899 | 20-11-19 | 14:45:
Ach laat hem toch lekker raaskallen. Gelijk de grootste anti-homo's heimelijk ook homo zijn is dat met Indoneesje en de communisten.
@blabla9899 | 20-11-19 | 14:52:
Je zou bijna denken dat elke mens, ongeacht welke religie, huidskleur, geslacht, etc. in staat is tot de meest verschrikkelijke handelingen.
*zet alu-hoedje op* Ja, daarom zijn die groen-linksen allemaal pro-trein, want concentratiekampen zaten niet langs vliegvelden en snelwegen !1!!1!!!1
@blabla9899 | 20-11-19 | 14:52: Stalin had wellicht een Joodse vrouw, maar zijn beide echte vrouwen waren alles behalve Joods. Verder is er nergens bewijs te vinden dat de Gulags 'gerund' werd door Joden, valse aannames zonder enig bewijs. Stalin heeft wel de Joodse fracties gebruikt voor o.a. het uitschakelen van Trotski, maar nadat hij de volledige macht had gegrepen werden ook zij naar de goelags getransporteerd. Kaganovic was dan wel Joods, zijn handlanger en mede bedenker Molotov was dat niet. Verder is er nergens maar dan ook nergens bewijs te vinden dat Cheka's (Voorlopers van de KGB) Joods waren. Sterker nog, leden van de Cheka waren uitsluitend bolsheviks. De joodse fractie van de communistische partij waren de Mensheviks die voornamelijk bestond uit mensen van Joodse afkomst. Alhoewel Lenin van Joodse afkomst was, was hij vooral een Bolshevik. Kortom, ik zie voornamelijk een hoop aannames, feiten zonder bewijzen en zelfs geschiedvervalsing. Kostelijk dan zo'n misselijk mannetje als SB er dan ook met open ogen intrapt.
@Diotima | 20-11-19 | 15:17: Je kunt een aluhoedje opzetten wat je wilt. De wortels van GroenLinks komen vanuit de CPN ( Communistische Partij Nederland). Heeft met o.a. Duyvendak een controversieel figuur in de gelederen. Ook is het geen geheim dat Paul Rosenmoller vroeger geinspireerd is geweest door Pol Pot. Weet wat voor vlees je in de kuip hebt.
@Superior Bastard | 20-11-19 | 14:54: Als je niets over onderwerpen weet, moet je niet gaan mengen in discussies die gebasseerd zijn op feiten. Grappig en kostelijk om te zien dat je niet wilt inzien dat blabla9899 gewoon onzin verkoopt en leugens verspreid. Maar ik verwacht niet anders van iemand die eigenlijk nergens verstand van heeft.
@Indoneesje | 20-11-19 | 15:49:
Ach wat lief, heb je gegoogled op communisten en joods?
@Superior Bastard | 20-11-19 | 16:26: Als je geen weer woord hebt of met andere feiten en bewijzen komt. Gewoon je muil houden en doorlopen. Maar zoals verwacht heb je niets te melden.
Die combinatie van enerzijds Extinction Rebellion en anderzijds de Holocaust. Met zulke vrienden...... Arme planeet.
Verder heb ik hier eigenlijk geen woorden voor. Wat een malloot. Toch een poging trouwens: hoe kun je nou in hemelsnaam een beroep doen op het geweten van je medemens als je dit soort teksten weet uit te kramen? Dan heb je een deugplaat voor je vreselijke harses, waar menige tektonische variant een puntje aan kan zuigen.
Wat als Thierry zoiets zou zeggen?
Dan komen er allerlei vragen aan de bondscoach en aanvoerder van oranje en gaat het niet meer over voetbal.
Mooi, dan kan Denk zich ook aansluiten.
Die vallen niet op een genocidetje hier en daar.
Weer allemaal paniek om niks...
.
Dat we in de toekomst dood gaan lijkt me aardig correct. En hoe willen de Duitser de Holocaust dan omschrijving anders dan een grote fuckery? Een hoogtepunt?
ik dacht precies 't zelfde, een fuckery is een prima omschrijving.
Dit dus.
Zulke uitspraken liggen niet alleen gevoelig, ze kunnen ook strafbaar zijn. Hij zal er wel over nagedacht hebben om net binnen de lijntjes te kleuren.
Hoorde ik daar D66 iets roepen over de treinen richting oosten?
Weet je wie de baas van de NS is?
Die joker heeft dat volgens mij overgenomen van Jean Marie Le Pen die een aantal jaren geleden om de boel op te fokken al zei dat de Holocaust .. un détail dans l 'histoire humaine.. was.
Nu ja, vergeleken met de massamoord op 100-120 miljoen onschuldige mensen onder communisme, =judaisme volgens rabbijn Harry Waton, is het een wandeling in de park die kunstmatig op stip bij de lokale toeristische vereniging wordt gehouden. Het verdient zo schandalig lekker over de ruggen van de echte slachtoffers van holocaust nr zoveel, volgens de gerespecteerde joodse Dr Finkelstein. Huh? Ik krijg vragen in mijn hoofd van dat alles. Mag dat?
Het helpt hierbij wellicht om te beseffen dat Frankrijk wetten heeft waarin joden officieel eenzelfde soort status hebben als moslims in de regel in ons land door D66 rechters gegund krijgen. De opmerking van Le Pen ging erover dat de grondslag voor deze juridische ongelijkheid zo langzaamaan zijn waarde heeft verloren. Het probleem bestaat er hierin dat hij daarmee een links taboe doorbrak en dat een groot aantal mensen liever naar een Pechtold luistert die vertelt wat Wilders gezegd zou hebben dan dat ze naar de man zelf luisteren. Hetzelfde is van toepassing op dat ebola-verhaal, binnen de context ook niet echt zoetsappig te noemen maar zeker wel hout snijdend, buiten de context getrokken kan je op voorhand voorspellen dat de usual suspects op de voorgedrukte aangiftes af gaan rennen.
Een gekende Hitlerfan zou daar zomaar door getriggered kunnen worden.
Hoop dat zijn aanhangers een beetje mentaal lenig zijn. De morele spagaat zal niet mals zijn waarin ze terecht komen.
Ze zijn als elastiek dus geen probleem.
De holocaust is Hallal, aldus Hallam
In den beginne werd al een kwart van de mensheid vermoord.
Een kwart??!
In den beginne was ik de enige die het overleefde uit miljoenen!
@ArmeSteuntrekker | 20-11-19 | 14:39:
Dat 2 keer dan..
REAGEER OOK