Hele hete hittegolf: woensdag 39 (!!!) graden
Haal de hitteprotocollen maar uit de ijskast
Bereid u maar voor op een heel heet weekje want het gaat dus ontzettend heet worden. Vanaf dinsdag wordt het elke dag HETER DAN DERTIG GRADEN GEK. Dat is dus dat u denkt goh het is wel warm hier en dan nog vijf graden erbij. "Woensdag en donderdag wordt het nog heter en kan het landinwaarts 35 tot 39 graden worden met de hoogste maxima in het oosten van Brabant en in Noord-Limburg. Zelfs 40 graden lijkt niet uitgesloten." Nu al zin in de sterftecijfers van het CBS.
Reaguursels
InloggenDeze mevrouw levert wel veel schaduw op.
Echter de verhouding schaduw/gewicht is niet bijster gunstig........
Doei
.. dit wordt de doodsklap kwa droogtehysterie. boeren mogen voorlopig niet meer sproeien en dus verpietert alles wat nu nog groen is. Prijzen schieten omhoog dus inflatie dus wordt alles weer duurder. Ik ben weg..
Is hysterie.
Allemaal!
Nog een paar weekjes en het is weer lekker herfst! En dan weer lekker winter, Sinterklaas, kerst, etc love it! De dagen worden al weer korter as we speak! Mmmm een winter t/m eind mei
Het werkvolk mag puffen in het kantoor zonder airco. En het weekend erna is het weer bewolkt en regenachtig.
Op kantoor heb je een baantje, geen werk. Dat wordt gedaan in de fabriek, op de steigers of in de haven. Ook geen airco en ook nog vol in de zon.
@Bewezen-De-Gekste | 21-07-19 | 23:35: Eens! +1
@Bewezen-De-Gekste | 21-07-19 | 23:35: Je bedoeld mensen die met 5 man om een schep heen staan, lange pauzes hebben en om 16:00 exact naar huis gaan? Die vorst verlet hebben? tropen roosters...
Je denk dat alleen lichamelijk werk zwaar is? Allnighters en dagen van soms wel 24 uur zonder noemenswaardige pauze in de IT is daarbij vergeleken een eitje?
Ik heb naast school vroeger altijd in fabrieken en slachterijen gewerkt voor een zakcentje, weekenden en 's nachts en met nacht goed slapen was je toch weer helemaal bij. Na een all night'er om moeilijke puzzles op te lossen met grote consequenties als het niet lukt.. dan heb ik toch zeker een paar dagen nodig om weer bij te komen.
Ouderwets communistisch gelul!
Drie dagen lang 30+ is niet leuk, gecombineerd met de luchtvochtigheid, in het Koninkrijk. Aan de andere kant, drie dagen is vrij kort vergeleken met de landen zuidelijk van ons.
Yup, protocol is al in voorbereiding, kan die ouwetjes niet kapot laten gaan.
Weeronline. Kortom, het zal wel meevallen.
Wat ik me ineens afvraag; zulke grote tieten, is dat nu een voordeel of nadeel bij warm weer? Door het grote oppervlak kun je meer warmte afvoeren maar aan de andere kant moet je het ook weer meezeulen, wat extra inspanning vereist. Dus transpiratie aanwakkert.
Voor mij iig een voordeel . De combinatie aftersun en zweet heeft mij menig lekker glijpartijtje bij die van m'n vrouw bezorgd.
#opaverteld
@AntonJensen | 21-07-19 | 18:46: bij eventuele antwoorden hoopte ik niet direct op voorbeelden van glijdende opa's en oma's.
*op een kameel wijzen doet*
Hitte heeft ook voordelen. Het vrouwvolk moet dan wel luchtig gekleed de straat op waar ik lekker vanaf een bankje zit te loeren.. Behalve dan natuurlijk die moslimwijven die hardnekkig volledig bedekt blijven. Gelukkig maar ;-)
Ja je moet toch wat als je in maart een nog hetere zomer dan vorig jaar voorspeld hebt met 30 plus van mei tm september.
30 graden natuurlijk 's morgens 15 en in de middag 15 graden,ha, ha, ha, ha. eerst zien en voelen, dan pas geloven, want de regering kennend gaat het veel minder heet worden in NL.
Nu al zin in de sterftecijfers van het CBS? Wel, laten we hopen dat eerst het ongedierte de moord steekt?
Als het koraal eenmaal weg is zal het vast snel gaan. En hoe je ongedierte ook uitlegt, die zijn er vast tegen bestand. Zij vreten de lijken straks op :)
@Shareholder II | 21-07-19 | 17:34: Ach dat maakt niet , we gaan eerdaags toch buitenaards wonen. Slechts 50 jaar geleden landen we op de maan en nu zijn we al zover verder. Toch ?
@AntonJensen | 21-07-19 | 18:33: nou nee. Er is pakweg 40 jaar niemand meer op de maan geweest en het zou me verbazen als er voor 2030 iemand op Mars staat. Laat staan dat daar grote groepen mensen zullen wonen. Ofwel: not in our lifetime.
@Pierke Pierlala | 21-07-19 | 18:38: Bedoelde het ook cynisch. De kans is vele malen groter dat de aarde om zeep wordt geholpen door een fijne WO3 dan dat we ooit op een normale manier buitenaards gaan/kunnen wonen.
kutzooi
En dan nog iets: regionale hittegolven bestaan niet. Als het om het weer gaat worden de doelpalen nog wel eens verplaatst. Een hittegolf in Nederland wordt in De Bilt gemeten. En nergens anders www.knmi.nl/kennis-en-datacentrum/uit...
Ha de zomer van 1976 dat van nu is er iets bij
Vergeet de record zomer van '44 niet gevolgd door een hongerwinter. Heb m'n keukenkastjes al vol met ingeblikt vreten staan.
Code geel in 'n glas water.
Op naar de vijftig.
Wie zegt nu nog dat de aarde niet opwarmt? Arme ijsbeertjes
"Red de ijsbeer en stuur ze een tondeuze op zonne-energie"
(kunnen ze hun dikke vacht afscheren)
@kweethetooknietbeter | 21-07-19 | 15:38:
Zet heel de Noordpool vol met vrieskisten die op zonne-energie werken, zo verlaag je de temperatuur en de ijsberen hebben een lekker plekje om te slapen. Het kan zo simpel zijn.
De ijsbeer polulatie is de laatste 30 jaar enorm toegenomen.
www.nrc.nl/nieuws/2018/12/02/nrc-chec...
Dat zeg ik. En ach, die recente records ... zoek ff op wat het grote zonnejaar (1540) was.
@Pierke Pierlala | 21-07-19 | 18:40:
Om van de pinguins maar te zwijgen.
Die lopen zelfs bij mij in de buurt.
Al die idioten hier?
Ik hoop dat die kraaien die hier ‘s morgens om 4 uur dom zitten te knetteren het loodje gaan leggen.
En mijn verzuurde bejaarde buren mogen ook omvallen. Vroeger vertrokken ze nog naar een bejaardentehuis nu verzieken ze de buurt.
@Dirk III | 21-07-19 | 15:34: minder minder minder
drs. P | 21-07-19 | 15:27 | hoop dat die Turkse tortels bezwijken. En ik ben niet eens rasiest.
Allebei dan?
Dan gaan we dat regelen!
Er gaan meer mensen dood van de kou dan van de warmte, dus klimaatverandering is niet de oplossing voor overbevolking.
Klopt. Daarom zijn er meer negers dan eskimo's, zoals ze vroeger genoemd mochten worden.
@Janas | 21-07-19 | 16:56:
Mag Eskimo's niet meer?
@Mr_Natural | 21-07-19 | 16:59: inuit..!
@Kleine_Deugniet | 21-07-19 | 17:49:
Bij die mevrouw ja !
Feeling hot hot hot - Merrymen: www.youtube.com/watch?v=rbc_LxfhSoY
Als je gaat BBQen bij een Jetski club mag je anderen niet voor pauper uitmaken Ronnie.
Haha
Schoon water, stand, palmbomen, je auto op het exclusieve strand parkeren tot 2 meter vd waterlijn, en dat durf jij pauper te noemen? Jij op je 2 bij 3 meter balkonnetje op 3 hoog achter in de schilderswijk lekker naar hakkebar muziek luisteren vd buren met 24 halve liters schultenbrau vd aldi is pas een pauper aangelegenheid die z'n weerga niet kent.
@Ronnie D. | 21-07-19 | 15:26:
Straks heeft je meertje blauw alg met de hitte.
Dat word dan lachen voor de paupers.
@MistaRazista | 21-07-19 | 15:44:
Toen ik in die contreien woonde noemden wij het blauwe meer het paupermeer.
@Max Headroom | 21-07-19 | 16:07:
Ook prachtig.
Maar ik denk, dat onze vriend het over de karperkweek in Landsard heeft.
www.youtube.com/watch?v=oLIPXN3w9bY
Natuurlijk moet je je auto bij de waterlijn parkeren. Anders kan je je pauperski niet in de plomp takelen.
Jetski's zijn voor paupers, dat is. De opper vaart met een zeiljacht.
Ben benieuwd wat voor winter we krijgen. 2019/2020? Paulsma zat er afgelopen winter wel ver naast. Zou er nog een klein ijstijd komen? Essentiële vragen ...
In (groot)moeders tijd zeiden ze nogwel eens; Heb jij dat kleauteweer meegenomen?
Ik ga dat binnenkort maar eens aan één van de nieuwe medelanders vragen.
Maar belangrijker... van wie zijn die tieten??
Anyone?
Heet
Ik denk van Robert Schoemacher.
Denise Milani
Denise Milani
Dit is geen weer voor een blanke.
Nee. Wel voor den dobbernegert. Je kwam al naar NL voor het gratis geld, maar kan nu ook gaan genieten van het lekkere weer. Wat wil je nog meer?
@Tietmier | 21-07-19 | 15:15:
Dat wordt gewoon mee geïmporteerd
Klimaat in synchroniciteit met onze omvolking
Vroeger was het veel warmer, toen vielen de mussen dood van het dak, pas als dat weer gaat gebeuren kunnen we ons zorgen gaan maken..
5G gaat daarbij “helpen”.
De tijd van tafelkleedje uitklappen na de gezamenlijke broodmaaltijd komt niet meer terug.
Hier hebben we geen mussen, kleine vogels zijn allemaal vreten voor die krijsmeeuwen. Zelfs de zwanenjongen zijn niet veilig.
@snapal | 21-07-19 | 14:55: En natuurlijk ook de beschermde(wtf?) eksters en kraaien.
@ger1306 | 21-07-19 | 15:09: Ik lees het al, geen invasieve exoten, dus niks mis mee.
@ger1306 | 21-07-19 | 15:09:
We hebben meeuwen, duiven, roeken, zwanen en eenden.
Af en toe een verdwaalde ekster, dan heb ik alles wel zo n beetje gehad.
@snapal | 21-07-19 | 15:22:
Waar ik zei roek moet kauw zijn.
Hier in DenHaghistan hebben we massa’s van die kutparkieten. Vreten aan bomen en maken een terug herrie. Kill’em !
@PerineumPiraat | 21-07-19 | 19:15: een pest zijn ze! Eten alleen maar 1 hapje van het fruit in mijn achtertuin, om het daarna te laten rotten.
De modus operandi van een merkbaar wordende interglaciale (perioden tussen ijstijden) overgang die op kan lopen tot temperaturen zoals in het Krijt tijdperk en daar gaan klimaattafels, of uw eurootjes, geen verschil maken. Get used to it!
Zeg dat tegen mijn gevoelige blanke huidje.
Een interglaciale overgang, kleine om de 10k jaar, grote 100k jaar ging nooit in dit tempo maar veel en veel langzamer.
@Bin Bash | 21-07-19 | 16:09: Waarom zitten we niet nog in de laatste overgangsfase? Daarnaast is het hoogst onwaarschijnlijk dat de stijging een netjes lineair verloop heeft. Eerder met horten en stoten.
@PIS-Alchimis | 21-07-19 | 17:23: Grillig alleen als je op detailled niveau. Dat doe je dus ook niet als het over zulke lange periodes gaat.
@Bin Bash | 21-07-19 | 17:30: De laatste kleine ijstijd was rond 1800/1900 afgelopen. Dat we dan nu nog in een overgang van enkele graden gemiddeld zitten is niet ondenkbaar. Tunnelvisie ontstaat als klimaatoorzaken op voorhand worden uitgesloten.
Net zoals de hittegolf anderhalve week geleden, die er ook niet was.
Mooi! Ik ben er alvast op gekleed
teespring.com/nl/LoveGlobalWarming?ts...
Whahaha geweldige site! Even een nieuwe garderobe aanschaffen!
Zal wel 36 graden max. worden. Hysterisch gedoe allemaal.
Vroeger was dat best wel zeldzaam.
Sjek die zomers uit de jaren vijftig en zestig, heel veel kutzomers.
Zulke zomers als de laatste jaren bestonden gewoon niet.
@snapal | 21-07-19 | 14:37:
Ik heb wel zomers hier meegemaakt dat het totale aantal graden niet boven de 40 uitkwam.
@snapal | 21-07-19 | 14:37:
Je bedoelt zomers zoals vorig jaar. Daarvoor waren de zomers ook niet best. Zomers zoals afgelopen jaar kwamen niet vaak voor. Deze zomer misschien één hittegolf. Is veel vaker voorgekomen. Geniet ervan!
@snapal | 21-07-19 | 14:37: ook toen had je tropische dagen klimaatgek.nl/wordpress/2019/06/25/tr...
@snapal | 21-07-19 | 14:37:
Het was vroeger net zo zeldzaam als nu. En tot nu hebben we een buitengewone koude kutzomer, en kutvoorjaar, met twee korte hittegolfjes die het gemiddelde nog een beetje omhoog trekken. April was warm, juni was warm. Maar maart was absurd koud, mei was koud en juli tot nu ook veel te koud.
@metdedag | 21-07-19 | 14:46:
Tuurlijk niet waar heh, er staan heel veel zomers van na 2000 bij de topzomers.
Hittegolven zijn inderdaad niks bijzonders, behalve het feit dat ze de laatste jaren frequenter zijn geworden,
@azijnseikerT | 21-07-19 | 14:52:
Heb ik dan beweerd van niet dan?
@Stormageddon | 21-07-19 | 14:54:
Alleen April en Mei waren te "koud", overdrijven is ook een vak. Weer wordt weer als klimaat weggezet..
Maar de gemiddelde temperatuur dit jaar is nu (tussenstand) hoger als normaal. ( de "nörmalen" worden iedere 10 jaar herzien.)
Jij wilt doen voorkomen alsof ze frequenter zijn. Nou daar valt statistisch gezien dus wat op af te dingen.
Daarbij heb ik de verklaring daarvoor al in eerdere comments gegeven.
@snapal | 21-07-19 | 15:14:
Oh ja... drie dagen te heet: ALARM!!! Global Warming! CO2! Door mensen! Is onze schuld, we gaan allemaal dood! 12 years to save the planet!!!1!!1
Maandenlang te koud, overal op de planeet: oh, maar dat is gewoon weer... weer is helemaal geen klimaat. Ben jij dom zeg!
Overigens het jaargemiddelde nu helemaal niet hoger dan “normaal” (als je überhaupt al een standaard kan geven voor wat “normaal” is).
@snapal | 21-07-19 | 15:01:
Dat is helemaal niet waar. Hittegolven komen de afgelopen 10 jaar (of 20) niet vaker voor dan 100 jaar geleden. Je lult uit je nek.
@Stormageddon | 21-07-19 | 15:24:
o ja joh?
www.knmi.nl/nederland-nu/klimatologie...
@snapal | 21-07-19 | 15:29:
Ja. Oude data corrigeren met thermometerdata van een ander weerstation 100 kilometer noordelijker en dan gewoon bijna alle hittegolven van voor 1940 schrappen is met een net woord: Misleiding. Met een iets minder net woord heet dat gewoon: Fraude.
klimaatgek.nl/document/De%20homogenis...
@Stormageddon | 21-07-19 | 15:22:
Vind je een suckel man!
Beweer nooit zomaar wat.
weerstatistieken.nl/de-bilt/2019
@Stormageddon | 21-07-19 | 15:38: als je nu weer eens zoiets leest als het weer is geen klimaat en je dat aanhaalt, doe dan in ieder geval even je best die uitspraak te begrijpen voordat je zulke kul uitkraamt.
Struisvogel!
@Stormageddon | 21-07-19 | 15:22: noem 1 wetenschapper die een plaatselijke hittegolf aan klimaatverandering verbind. Je zuigt van alles uit je duim man.
@snapal | 21-07-19 | 15:38:
Je kan geen grafieken lezen dus. De maxima en minima van juli lagen tot nu vrijwel aldoor on het gemiddelde. Juni er iets boven. Mei er iets onder. April er iets boven.
Eh, precies wat ik zei dus.
Verder nog wat?
@Stormageddon | 21-07-19 | 14:54: nu weet ik het zeker, je bent gewoon een trol die om aandacht verlegen zit. De pertinente onzin die je uitkraamt is geen discussie waardig.
@Bin Bash | 21-07-19 | 15:41:
Wat wil je zeggen? Dat een paar dagen te heet inderdaad bewijs is voor klimaatverandering door CO2?
En een wereldwijde trend van maandenlange kouderecords?
3 dagen hitte is klimaat en trends van maanden is “weer”?
Is dat werkelijk wat je wilt zeggen?!
@Bin Bash | 21-07-19 | 16:12:
Ik zou geen wetenschapper kennen die dat beweert. Misschien Michael Mann en Phil Jones, maar dat zou ik geen wetenschappers willen noemen. Dat zijn activisten met een computermodel-fetish.
En een hele hoop achterlijke fans die roepen dat we allemaal,doodgaan door CO2.
@Bin Bash | 21-07-19 | 16:16:
Waar lul je nou weer over? Zeg nou eens duidelijk wat je bedoelt.
@snapal levert zelfs het grafiekje die mijn gelijk bewijst.
@Stormageddon | 21-07-19 | 16:21:
Whatever, je stinkt naar trol.
@snapal | 21-07-19 | 16:38:
Nonsens. Je hebt gewoon ongelijk. En @Bin Bash kan niet begrijpend lezen, zoals jij grafiekjes niet begrijpt. Dat is niet mijn schuld.
@snapal | 21-07-19 | 16:38:
Niet echt een sterk argument.
@Stormageddon | 21-07-19 | 16:44: Begrijpend lezen werkt alleen als er ook daadwerkelijke iets zinnigs is geschreven. Terug naar groep trol!
@Bin Bash | 21-07-19 | 16:59:
Is allemaal niet erg overtuigend. Ik heb je aantal vragen gesteld over wat je nu eigenlijk bedoelt.
Bedoel je dat een paar dagen hitte “klimaat” is, en bewijs voor klimaatverandering? Man-made ook, door CO2 enzo? Want dat is het namelijk niet.
En bedoel je dat kouderecords over de hele planeet gedurende maanden “weer” is en geen klimaat?
Dat is namelijk @snapal’s tamelijk achterlijke argumentatie. Hittegolf = alarm en klimaatverandering des doods (is het niet, maar dat vindt hij wel)
En maandenlange koudetrends is “weer” (en kouderecords tellen volgens lieden als @snapal nooit als tegenargument voor hittegolven, want dat is dan “weer”, volgens de alarmisten en hittegolven zijn geen “weer”, maar dat is CO2 klimaatverandering des doods. Volgens de alarmisten die roepen dat we van het gas af moeten).
Dus. Want vind jij? Dat was mijn vraag. Kun je ook gewoon beantwoorden. Want door mij alleen trol te noemen, zonder argument of uitleg, ben je er zelf eentje.
@Stormageddon | 21-07-19 | 17:14: nee. Uitzonderingen kan je niks mee. Soms zal het een gevolg zijn van klimaat verandering, soms niet. Het is zo goed als onmogelijk met de medellen die we hebben een relatie te leggen tussen hittegolf, extreme koude dagen en klimaat verandering.
@Bin Bash | 21-07-19 | 17:33:
Nou he he... was dat nou zo moeilijk?
@Bin Bash | 21-07-19 | 17:33: Daarnaast heeft het ook weinig waarde. Dat het weer extremer kan worden door opwarming van de aarde is een logisch gevolg maar uitschieters hebben geen langdurige gevolgen voor de aarde . Een wereldwijde gemiddelde stijging over een lange periode heeft wel een grote impact. Ecosystemen, flora, fauna zijn zeer bijv. zeer gevoelig voor veranderingen in het klimaat en aangezien dat het een keten, een systeem is hoeft er maar 1 schakel uit te vallen om een kettingreactie te veroorzaken.
God gloeiende wat een klein tiep venster op de mobile! Geen doen om een samenhangend verhaal te tiepen zo. :-)))(
@Stormageddon | 21-07-19 | 17:38: ja man best wel. Hahaha
Klote kleine type venster op mobile gs
@Stormageddon | 21-07-19 | 15:38: klimaatgek verspreidt zelf misleodende deainformatie.
Enorm geil dat warme weer. Tijd voor een tropisch zwemparadijs en me even lekker helemaal laten gaan.
Voer voor klimaatgekkies
Er gaan zo'n 150.000 mensen dood per jaar, de meesten worden gecremeerd. Ik weet wel waar dat fijnstof vandaan komt, o.a. van tante Sofie, God hebbe haar ziel en wij zitte met de troep.
Uitlaatgassen van crematoria worden met water gereinigd, geen fijnstofje komt eruit hoor. Sterker nog, we stoten zo weinig fijnstof en aërosolen uit dat de UV straling minder wordt tegengehouden en het dus warmer wordt op aarde. Nu jij weer.
@Busverhuur | 21-07-19 | 14:37:
Zo'n hekel aan mensen die altijd maar weer met feiten komen, daar heb je op joop helemaal geen last van.
@Busverhuur | 21-07-19 | 14:37:
Wordt tijd voor een tweede Krakatau.
@snapal | 21-07-19 | 14:51:
Dan let je dus niet op. Over de hele wereld neemt vulkanische en tectonische activiteit toe.
volcano.si.edu/faq/index.cfm?question...
(NB: De stijging heeft dezelfde curve als de stijging van CO2 in de atmosfeer. Waarmee ik geen causaal verband leg, zoals sommige IPCC-hoaxers en alarmisten die CO2 curven op temperatuurcurven leggen en roepen: Ha! oorzaak!)
@Stormageddon | 21-07-19 | 15:03:
Ow, dus omdat ik krakatau erbij haal word ik geacht om ook alle andere vulkanische activiteiten te kennen?
Vreemde redenatie heb jij makker.
@Stormageddon | 21-07-19 | 15:03:
Zozo bedrieger...
Opzettelijk de op die site verkondigde boodschap omdraaien, je moet 't maar durven. Jij denkt zeker dat jouw onzin niet gecheckt gaat worden?
Hier, van de site waar je naar linkt:
"Readers are strongly cautioned against mistaking the record for the reality."
en vooral
"The apparent increase in activity reflects increases in populations living near volcanoes to observe eruptions and improvements in communication technologies to report those eruptions. The best evidence that these trends are apparent rather than real comes from the record of large eruptions, whose effects are far reaching and less likely to escape documentation even in remote areas. Their constancy over the past two centuries is a better indicator of the global frequency of eruptions than the improved reporting of smaller eruptions."
Er staat exact het tegengestelde van wat jij beweerd. Leugenaar...
@Bucket of Shit and P | 21-07-19 | 16:21:
Hoezo leugenaar? Ik geef het linkje erbij, precies met de uitleg en zelfs een disclaimer, waarvan iedereen die een beetje verstand kan snappen dat dat dus precies ook geldt voor temperatuurdata waar lieden als @snapal mee dwepen.
Niettemin is de aarde in 2019 geologisch wel actiever dan gemiddeld in de afgelopen 20 jaar. Zegt geen zak verder, maar dat was ook een beetje het punt.
Komt door vermindering van aerosols www.staff.science.uu.nl/~delde102/Clea...
Ze smelten de babyboomers! :o)
Mooi, komen er weer een paar huizen vrij.
@Sprinkhaan | 21-07-19 | 14:09:
Wel snel zijn, want een leegstaand huis is snel gevuld. Volgens de Deugende importeurs van narigheid hebben wij nog ruimte genoeg in ons ruime immigratieland.
@Jan Passant mk2 | 21-07-19 | 14:35:
We mogen alleen geen huizen erbij bouwen want dat is slecht voor de natuur volgens diezelfde Deugende importeurs van narigheid die vinden dat wij nog ruimte genoeg hebben in ons ruime immigratieland.
@Jan Passant mk2 | 21-07-19 | 14:35:
Of een prins met een 3D bril koopt het op.
@Wasbakplasser | 21-07-19 | 15:15: Ja maar die deugt. Waarom weet ik niet maar die deugt.
Ik zit de komende 2 weken aan de kust. Altijd een paar graadjes koeler, Coronaatje erbij #zinin
Corona is echt het ultieme biertje bij temperaturen boven de 30 graden. In de koeling van mijn bloemenstal liggen er alvast een aantal te bibberen van anticipatie. Proost bij voorbaat!
Heerlijk!!!
jetski check
benzine en olie check
parasol check
tuinset check
koelbox en koelelementen check
eten en koud drinken check
radio, zonnebril, smeermiddelen check
Dan s'avonds nog even lekker thuis na koelen in m'n bubbelbad
en dan op naar de tilburgse kermis om daar al zittende op een terrasje mensen kijken en uitlachen, en dan naar bed in m'n koele slaapkamer waar de airco overuren staat te maken. Hahaha, mijn week kan al niet meer stuk, dus laat de hitte des doods maar komen, en dat die maar tot eind september mag voort blijven duren! Hoe heter hoe beter!
chicks, geen check? - jammer voor je man.. nog ff zoeken dan.
Trainingsbroek - check
Adidas badslippers - check
Tanktop - check
@xtree | 21-07-19 | 14:06:
ik vergat nog de bbq avonden bij de jetski club en waar ook leuke chicks komen, dus ook die zijn vd partij!
@Sprinkhaan | 21-07-19 | 14:08:
En waar ga je dan naartoe met die pauper outfit?
@Sprinkhaan | 21-07-19 | 14:08: lol
@Ronnie D. | 21-07-19 | 14:12:
Ik trek graag hetzelfde als jij aan.
@Ronnie D. | 21-07-19 | 14:12: Hahaha
Excessieve lange werkdagen maken om deze levensstijl te financieren, check, oh nee wacht
@Sprinkhaan | 21-07-19 | 14:20:
Ik heb in de 27 jaar dat ik jetski, nog nooit iemand gezien die
met een tanktop, joggingbroek en tanktop op een jetski zit. Maar onze club is dan ook de enige jetski club met een eigen meer, en waar alleen maar 100 mensen lid van kunnen worden, en paupers met tanktopjes en joggingbroeken zijn dan ook geen lid, want dergelijke paupers hebben (gelukkig) geen geld om deze fantastische hobby te bekostigen.
@Ronnie D. | 21-07-19 | 15:19: Ja. Wij hen in onze haven ook een protocol.
@Ronnie D. | 21-07-19 | 15:19:
Haha sneu figuur. Patjepeeër noemen we dat.
Mensen van een jaar of 50 slaan niet van zulke taal uit dus het zal ook nog wel papa's geld zijn die je op je vijfde heeft meegenomen naar de surf club.
Mocht het toch zelf verdiend zijn, heeft papa je door de nijenrode geholpen zodat je toch nog kunt zeggen wo opgeleid te zijn en heb je dankzij de goede markt een paar goede deals gedaan als makelaartje. Oyster date op afbetaling. Stone island op de mouw. 5 jaar oude 1-serie uit Duitsland importeren zodat mensen op basis van het kenteken denken dat hij nieuwer is, want " een x7 is zo lastig parkeren aan de gracht", terwijl je iedere dag tussen Almere moet forensen.
Nee, leer mij jouw soort kennen.
Vraag je je nog weleens af waarom die chicks altijd verdwijnen nadat je 5 drankjes voor ze hebt betaald?
@Arie Boom-SWA | 21-07-19 | 16:56:
Haha ik denk dat hij helemaal niks heeft met zn zogenaamde besloten meertje.
Lekker frisjes dus.
Ja binnen bij het aircootje:-)
We zijn wel wat gewend inmiddels. Groet uit de Peel.
De oplossing!
Héérlijk koel.
images.app.goo.gl/gejo3qTvvcZ8iAnu7
Ik tik in Kenya regelmatig de 53 graden aan. 40 graden is gewoon een lekker weertje. Daar smelt je niet van.
Je spelt de naam van het land waar je blijkbaar woont nogal, hoe zal ik het zeggen, fout.
@kwark001 | 21-07-19 | 13:53:
Het onderwijs in Kenia is dan ook, hoe zal ik het zeggen, niet al te best....
@kwark001 | 21-07-19 | 13:53: Daar woon ik niet en mijn spelling is de lokale kswahili-spelling. In het Nederlands is het Kenia.
@Ommezwaai | 21-07-19 | 13:55: ze schrijven daar dan ook Kenya
Geloof geen ruk van die 53 graden, opscheppertje.
www.afrika.nl/kenia/reisgids/klimaat-...
Bent u Koen Raymaekers
@snapal | 21-07-19 | 14:08: Daar kom je achter.
@Red shirt | 21-07-19 | 14:17:
Ja wat nou, daar kom ik achter?
Kom er altijd achter, 30 plus is de hoogste temperatuur in Kenia, GEEN 53.
@snapal | 21-07-19 | 14:20: Waar heb je dat vandaan? Had je een thermometer meegenomen?
Overal op de planeet worden kouderecords gebroken (eerder deze maand hadden we gvd nachtvorst in het oosten van het land. In juli! Ook een record), maar daar hoor je niks over. Alleen als het even een paar dagen heet is in de rijndelta: alarm!
Was juist WEL nieuws, kouderecords zijn zeldzaam en al helemaal in Juli.
Je moet ook niet naar de pieken en dalen kijken, de gemiddelde temperatuur, daar gaat het om.
Ja hallo .... koude records doen het niet zo best in de doctrine dat de aarde opwarmt en dat we al ons geld moeten afgeven om dat te voorkomen.
Hoax nou gewoon met Gekke Gerrit mee.
@snapal | 21-07-19 | 13:51: ja en als die temperatuur 0.01 graad over de vergelijkbare gemiddelde cijfers heen stijgt doet men net alsof dat wel sluitend bewijs is.
Het is dit selectieve feitengegraai wat mijn bloed doet koken, en daarmee ook het draagvlak bij de gemiddelde Nederlander drastisch heeft verminderd.
.. En dit realiseert de staatsomroep zich, vandaar dat de term C02 ineens is vervangen door Stikstof..
@Remus McMillan | 21-07-19 | 14:03: idd, en samsom moet aan het gas, niet die nephond
@Remus McMillan | 21-07-19 | 14:03:
Meten is weten> temperatuur stijgt bijna overal, het is nu ongeveer 2 graden warmer als 100 jaar geleden.
Ja joh, duizenden wetenschappers wereldwijd hebben een complot gesmeed om ons wijs te maken dat het warmer word. Ze verdienen eraan omdat ze dan geld krijgen van het groene partijkartel...
De snelle opwarming van de aarde zorgt juist voor extreme verschillen in het weer.
Het is n.l. in termen van de zomer best raar om in de maand juli nachtvorst te hebben.
Juist
@eetvis | 21-07-19 | 14:24:
De nachtvorst was mogelijk omdat de luchtvochtigheid heel laag was, er was bijna geen verdamping wat een opwarmend effect geeft.
@diotima... Nee niet duizenden wetenschappers hebben een complot gesmeed... Een enkel persoon heeft de mening van duizenden wetenschappers bij elkaar geraapt, heeft daar een voor hem welvallige subselectie van genomen en heeft dat gepresenteerd als zijnde de mening van duizenden wetenschappers.
Hoe kom je bij die onzin man?! Geloof je dat nou echt of zit je maar wat te trollen?
De gemiddelde globale temperatuur is nog nooit zo SNEL gestegen en daarmee krijg je ook plaatselijke en tijdelijke extremen, hoog en laag maar de gemiddelde temperatuur wereldwijd gaat nog steeds en steeds sneller omhoog. Er zijn meningsverschillen over details, errors in metingen maar er is GEEN discussie over de het FEIT dat de temperatuur sneller stijgt dan ooit. Ook niet over het feit dat de mens hierin een zeer grote invloed heeft.
Mensen zoals jij veranderen daar niks in maar kosten alleen gigantische bergen met geld omdat je het proces naar een meer sustainable wereld vertraagt.
What if you're wrong? Onze kinderen zullen je het niet in dank afnemen en terug kijken op een egoistische generatie die een geplunderde wereld hebben achter gelaten. What if we are wrong? Dan hebben degenen na ons in ieder geval een schone sustainable wereld eraan overgehouden.
@peterdh | 21-07-19 | 14:46: ehm nee .
@Bin Bash | 21-07-19 | 16:02:
Denk je nou echt dat dit op te lossen is? De komende decennia komen er nog een paar miljard mensen bij, zullen we dat probleem eerst maar eens oplossen? Anders heeft het geen enkele zin, of wel soms?
@snapal | 21-07-19 | 14:16:
Komt door urban heat island effect, heeft niets met CO2 te maken. De zon speelt ook een rol.
@Mr_Natural | 21-07-19 | 16:14: euh.. ja. In China zijn in 2 jaar bossen aangelegd van miljoenen hectares. Zelfs in big oil country USA is in 2025 50pct alle energie schone energie, grootste deel van locale pakketbezorging is electrisch. De grootste verzekeraar ter wereld wil nieuwe kolencentrales niet meer verzekeren omdat ze binnenkort niet meer rendabel zijn want schone energie technologie word in sneltreinvaart beter en goedkoper, electrisch rijden knalt door de roof, eerste Tesla heeft al 900k km op teller zo goed als zonder smerig onderhoud. Er worden nieuwe meer sustainable gewassen ontwikkeld... Enz enz enz enz.
Sommigen doen er wat aan om dat aan te kunnen straks ja. Maar er zijn ook mensen die met de armen over elkaar zitten en 1 reden vinden en dan roepen; zie wel, het heeft allemaal geen zin.
Keuzes in het leven.
Persoonlijk wil ik niet bij de generatie horen die nu Al generation stupid word genoemd.
@Bin Bash | 21-07-19 | 17:12:
Dus een paar miljard mensen erbij is geen enkel probleem omdat China, het land dat honderden kolencentrales aan het bouwen is, wat bossen plant. Bedankt, je hebt me helemaal gerustgesteld.
@Mr_Natural | 21-07-19 | 17:31: ik gaf je slechts een paar van de duizenden aanknopingspunten waar je zelf verder mee kan zoeken. En nee, China heeft juist heel erg veel kolencentrales geschrapt en gaan zetten meer dan wel ander land in op schone energie en electrisch rijden.
Weer een mooi voorbeeld van cherry picking en dat dan doortrekken over de hele linie. Voor alle nieuwe technologie is een tijd van ontwikkeling en commercialisering nodig. Je kan niet van een land met miljarden inwoners verwachten dat het van de ene op de andere dag overstapt op een technologie die nog volop in ontwikkeling is. Maar NL loopt vergeleken met de rest van de wereld gigantisch achter. Daar gaan we voor boeten later qua technologie, werkgelegenheid, kosten voor burger.
@Bin Bash | 21-07-19 | 17:55:
En die paar miljard mensen die er binnenkort bij gaan komen? Dat is eigenlijk het belangrijkst.
@James Lastig | 21-07-19 | 13:53: Heeft het KNMI dat nachtvorst je nog niet weggepoetst dan? Staat zo lelijk in het plaatje
@Bin Bash | 21-07-19 | 17:55: Man man man en dus moeten wij van het gas af terwijl de EU elders subsidie uit staat te delen als mensen op gas over gaan. Dwaas!
Wat die sterftecijfers betreft, bij de islamofascisten van de Joop schijnt nog een haatopa van 104 jaar oud te werken...
Die is al jaren dood.Maar ze gebruiken nog steeds zn artikelen van 2012.Maken ze bij joop weer 2019 van.Heeft toch niemand erg in.
Gelukkig is dit net het goede weer voor de duizenden arme sloebers die door Artsen Zonder Grenzen worden opgehaald uit Libië, voelen ze zich hier direct thuis.
Roep dat nou niet te hard.Voor je het weet......
Tja, ze worden daar geproduceerd, maar naar hier verscheept, als het daar niet fijn vertoeven is vind ik het wel vreemd dat niemand erop komt om het productieproces stop te leggen, hoeft niemand de ellende van het daar moeten leven mee te maken.
Coined it:Dramaatschappij
Verkeerde topic ffs...
Kan in beide. Dram-maatschappij of dra(m)a-maatschappij, het is maar net hoe je het uitspreekt.
@Muxje | 21-07-19 | 13:49: Ik vond juist om de dubbele mogelijkheid zo'n mooie, het gaat vandaag de dag alleen nog om drama of gedram... Dan wordt het dus de huidige dramaatschappij in NeeDDRland...
Zin in.
Des doods?
De warmste plek in Zuid Holland wordt... Hoek van Holland.
Waarschijnlijk om argeloze toeristen te lokken heeft het KNMI in al zijn wijsheid besloten om het meetstation op zandgrond te plaatsen, in plaats van zoals gebruikelijk op een grasveld.
Bur who cares, Hoek van Holland is toch geen hoofdstation.
Maar je kan er wel lekker aan de pier vissen.
@komtdatschot | 21-07-19 | 13:44:
En hoe doet de zeebaars het tegenwoordig of worden die ook al weggevangen door onze vrienden uit het Oostblok? In onze boreale provincie zijn er inmiddels lui betrapt die zes of meer hengels hadden liggen en zetlijnen met honderd haken hadden uitgezet...
@eerstneukendanpraten | 21-07-19 | 13:47:
Moet zeggen dat ik er de laatste jaren niet meer kom.Rug problemen en dat gooit niet lekker als je 100 meter moet gooien in de geul.
Visten toen veel op gul.
Er zijn wel meer weerstations van het KNMI die je met een korrel zout moet nemen. De enige die echt betrouwbaar is, en voldoet aan alle richtlijnen, is die in Stavoren.
Geen hoofdstation, wel een kopstation.
@Sprinkhaan | 21-07-19 | 14:06:
O ja joh? Volgens mij niet, voor de hoofdstations zijn de criteria zeer streng.
Jij kan sowieso helemaal niet weten dat Stavoren het enige betrouwbare weerstation is.
Even de 30 graden aantikken, om drie uur een dikke onweersbui, de rest van de week kutweer.
Flikker toch op met die code geel/oranje/rood shit.
U woont al wat langer in Nederland :)
Zet de watermeloen maar vast ijskoud.
En de kip ?
Wat doen we met de (oranje)kip ?
Voor de zoveelste keer: het was leuk u gekend te hebben.
Zolang de vochtigheidsgraad laag blijft is 40 graden best te doen.
Vind van niet, het is hoger als je lichaamstemperatuur, zonder koeling is dat voor een gemiddelde kaaskop teveel.
Het is Nederland, ergo een hoge luchtvochtigheid
@snapal | 21-07-19 | 13:45: "Ze smelten de kazen!"
@snapal | 21-07-19 | 13:45: daar heeft moeder natuur wat op gevonden, zweten.
Ach, het zal wel weer meevallen.
Vaak wel, maar dat ligt aan de windrichting, is dat continentaal dan kan de luchtvochtigheid ook heel laag zijn.
Meestal duurt die situatie maar kort en druppelt er wat zeewind mee, kustprovincies hebben daar snel last van.
Kan ik eindelijk eens mn verwarming uitzetten.
Ik zou dat meisje adviseren die grote stukken stof van haar lichaam te halen, veel te warm.
Lekker in mijn blote lul naar het werk.
Pic or it did not happen (geen groothoeklens ajb).
Wel goed insmeren dan.
Prima, ik loop op zonne energie...
Feit is dat ze al dagen 36 graden roepen en dat is dan een gemiddelde voor heel het land, in de praktijk komt daar altijd een graad of drie bij voor de zuidelijke provincies.
Het zou kunnen.. de laatste week van Juli is sowieso de warmste periode van het jaar.
Mijn boreaal ingestelde lijf kan hier dus absoluut niet tegen.
Een echt boreaal ingesteld lijf heeft natuurlijk gewoon airco.
Hier41+. 35 graden, net lekker. Stelletje watjes!
Hier = bakkerij?
@kwark001 | 21-07-19 | 13:31: Nee, de hel.
@Blote Bertus 2000 | 21-07-19 | 13:33: Lol.
@Blote Bertus 2000 | 21-07-19 | 13:33: De hel? Is dat niet waar ze zwavel vloeibaar houden? Pfff, 155+ of zoiets?
Sterftecijfer : oh, ik (man) moet tenminste 80 jaar of ouder worden...
Tegen die tijd heb je hopelijk net je “vanhetgasaf investering” terugbetaald
Yes. Mijn gebeden zijn verhoord. (Ik heb een zomerlichaam.)
Een zomerlichaam?
Wtf is dat? Ekstra (koel)ribben? (Ekstra) waterhoofd?
Je bent dus een klimaattransgender?
@D-Fens_1963 | 21-07-19 | 13:42: Die meid heeft anders wel een paar flinke koelribben. Ze niet inpakken werkt nog beter.
Kudt man.
Zou het kunnen dat de overheid aan de thermometerfabrikanten gevraagd heeft om de schaal naar beneden aan te passen zodat de thermometer een hogere temperatuur aangeeft dan het werkelijk is, zodat ze hun klimaatplannen kunnen doorvoeren?
Dat gaat wel erg richting George Orwell.
Ook het weer is een cash cow...
Zo maar mogelijk...
Dat is eenvoudig te controleren.
Ijk uw eigen thermometer met een bakje ijswater een pannetje kokend water en vervolgens op gelijke afstand 100 streepjes zetten.
Manmanman vroegah konden we zoiets zelf bedenken.
Zou maar zo kunnen, bij de snelheidsmeters in de auto's hebben ze dat ook al geflikt.
@JanVergoor | 21-07-19 | 13:51: Niet in de bergen.
Breng ze nou niet op ideeën!
Dat verdomde temperatuurrecord is net zoiets als een Nederlands elftal, wat net niet nooit wereldkampioen is geworden.
De kunst is om alles potdicht te houden, spijker een kleed buiten voor het raam, deuren en ramen dichthouden is de beste tip, dan blijft het lekker koel binnen.
gewoon je levenstempo en ritme wat naar beneden aanpassen, loop, werk en beweeg op 80%, dan hou je het prima vol. En gewoon niet teveel mekkeren over het weer ( te warm, te koud, te nat, te droog etc. ), je kunt er toch niets aan veranderen en mekkeren kost alleen maar energie.
Woensdag al? Maar dan kan ik helemaal niet.
Je kunt uitstel aanvragen: maak 150 pleuri over naar rek. nr. blabala...
Aankomende week lekker vrij...
Zo min mogelijk doen, ( en dat gaat lukken), is mijn advies...
't vrouwtje mag dan een paar dagen een kort niqaabje aan (ver boven de knie).
Haram!
Begint een jaarlijkse traditie te worden. Ik ga maar eens offertes opvragen voor airconditioning.
Een warmtepomp dus. Hangt hier al twee jaar (met buitenunit), maakt miniem geluid en werkt prima.
Nou, dan heb je tegen het najaar wel een operationele installatie kneus.
Regeren is vooruitzien dat weet je toch?
@D-Fens_1963 | 21-07-19 | 13:36: Heb die airco zelf aangelegd, was met twee uurtjes klaar.
@kwark001 | 21-07-19 | 13:40: prutser!
@P.redgleuf | 21-07-19 | 13:55: Gat boren in buitenwand, binnen 2 gaatjes, buiten 6 gaatjes. Klaar!
REAGEER OOK