FIFA bant “lekkere vrouwen” van uw buis
Het WK voetbal is een vreselijk gendersterotyperend evenement en dat past helemaal niet binnen de tijdsgeest. Bah, mooie vrouwen mooi vinden en dan een beetje inzoomen wanneer ze vies nationalistisch staan te juichen. Cameramannen die dit seksisme pur sang nog langer durven vast te leggen worden binnenkort “hard aangepakt”.
“het grootste probleem tijdens het WK in Rusland”, noemt de front trooper van de diversiteitscommissie Federico Addiechi het seksime. Tijdens het WK worden vrouwen lastiggevallen en worden vrouwelijke reporters namelijk gehinderd in hun werk.
Ok, even een beetje duiding, want waar gaat het hier mis? Een link tussen mooie, juichende vrouwen laten zien en overtreding van de wet, is er namelijk niet. Maar dan wordt de volgende argumentatie meestal aangehaald: het is het algehele seksistische klimaat en de objectivering van de vrouw die dit gedrag aanmoedigt. En dat is vreemd, want daarmee beargumenteer je dat schoonheid provocatief is en daarmee aanranding zou uitlokken en anti-feministischer dan dat argument krijg je het eigenlijk niet. Want: vrouwen zouden zich in al hun schoonheid moeten kunnen tonen en de wet is de wet die gehandhaafd dient te worden tegen grensoverschrijdend gedrag.
Maar voor die argumentatie is binnen het diversiteitsevangelie van Addiechi geen ruimte. Daarom gesneuveld in de strijd tegen "seksisme" 2018: juichende vrouwen.
Social
Reaguursels
InloggenMaar 90 minuten naar 44 blote, perfect gespierde mannendijen kijken is wel geoorloofd? Dubbele moraal...... zoals gewoonlijk!
Die diversiteitsdirecteur moet wel een moslim zijn. Op naar een onmenselijke toekomst !
Zo ga je respectvol met vrouwelijke reporterdingessen om:
youtu.be/p9pJXIZ2ALE
Het beste van het WK 2018 in 3 minuten. Top.
De politiek correcten en hun bestuurlijke bange partners gaan net zolang door tot er geen lol meer te beleven is. Geen mooie vrouwen, geen humor op of over het randje, geen enkel groepje mag gekwetst worden enz. enz. Samen met de vertrutting, het Islamofascisme en de vergroening zorgt het correctisme voor een saai land. Gelukkig hebben we de Vrijmibo nog. Toch ??
Mooi waardeloos nu alle ladyboys zoals Neymar en Ronaldo al weer thuis zitten. Hoe kom ik nu aan mn trekken????
Slaat nergens op. Dit is ECHTE vrouwenhaat. Die dames zijn een lust voor het oog. Niks mis mee. Doen het uit eigen keuze, you go girl. Kijken doe je met je ogen, niet met je handjes. Alhoewel ik bij een gewillige vrouwke net doe of ik blind ben. Da's een ander verhaal. Gaat nergens over! Pure vrouwenhaat dit.
Ik wens alle deugvrouwen een mooie boerka, want dat is wat hen te wachten staat. Verder hoop ik op een totaal verbod van alle vrouwelijke kleding anders dan een vormloos gordijn.
Hoe gaat dat met registraties van live concerten? Mogen de swingende chicks dan ook niet meer in beeld gebracht worden? Dit is echt censuur van de kunst. We zijn inderdaad terug in de jaren dertig.
Nou na het darten dat ik niet meer kijk en de F1 die ik niet meer kijk hoeft het voetbal ook niet meer van mij. Tis dan net soep zonder zout.
Het is wachten op de volgende sport die klaargestoomd wordt voor een samenleving die aangepast is aan de sharia.
Opletten GeenStijl. Het volgende WK is in Quatar. Dus dit is alvast voorbereiden op de gekuiste versie die er over 4 jaren aan gaat komen onder druk van het islamitische regime.
Maar die mannen die allemaal aangerand worden na een doelpunt? Mag dat wel dan?
De Russische cameramannen hadden er wel oog voor, moet ik zeggen.
Maar ja, lelijke vrouwen en huilende kinderen zie ik elke dag genoeg. En de meeste voetballers zijn ook niet om aan te zien met plakplaatjes en gender-neutraal metro haar.
Ik zag trouwens ook veel politici, prominenten, slaperige of teleurgestelde kinderen en gek uitgedoste supporters in beeld, er werd dus wel een interessante mix gezocht.
Ik begrijp het probleem niet zo. Maak er gewoon iets leuks van om naar te kijken.
What's next? In blockbuster movies moeten meer lelijke en dikke vrouwen?
Ik vind het best, ik kijk ze toch niet.
Wat een zielige bedoening weer. Gelukkig is er dan altijd ome Rob die laat zien dat het gezonde verstand heus nog wel bestaat. Rob Hoogland for president!
Onzin. FIFA heeft alle touwtjes strikt in handen rondom het WK. Beelden die we zien tijdens de wedstrijden worden gemaakt door de host broadcaster die rechtstreeks voor de FIFA werkt. Cameramensen kunnen niet zelfstandig wat shots maken zoals het hen uitkomt. Er is vooraf een uitgebreide briefing en ze krijgen via intercom te horen welk shot er verwacht word. Het zijn vervolgens de regisseurs die live een keuze maken uit de beelden. En zij weten heel goed wat er verwacht word.
Nu er klachten zijn gaat de FIFA niet door het stof maar tovert lekker post-modern 'Diversity Boss' Federico Addieci naar voren. Hij komt met de spin dat "FIFA needed to help tackle sexism at the World Cup". Wanneer die beslissing om seksisme uit de wereld te helpen gemaakt is vermeld hij er ook even bij: "it was not yet a proactive campaign [...] this is one of the activities we definitely will have in future". Je kunt geen dader zijn en vervolgens de verlosser spelen FIFA.
Gejat van iemand anders via nu.nl Maar wel een duidelijk punt!
En waar kwamen die klachten dan vandaan? Juist.
Als je het helemaal gaat verbieden, wie bepaald dan of een dame mooi is of niet? Wat als je nou alleen maar cameramannen neerzet die op dikke vatsige roodharige vrouwen valt en daardoor dus alleen dunne blondines en donkere medemensen op de video zet?
Blijft raar dat het niet gewoon is "meer variatie in de mensen die we in beeld nemen" en niet dat drammerige "mooi = fout". Je geeft zo echt een verkeerd signaal af. Kijk dat je aandachtshoeren niet meer op beeld zet, prima. Maar sommige dames komen ook gewoon voor hun lol naar wedstrijden toe en die doe je zo echt te kort
Geen mooie vrouwen meer op FIFA wedstrijden? Wel lelijkerds? Knettergek, die FIFA luidjes.
Al datgene wat lekker en leuk is moet geband worden, dan zijn die feministen pas tevreden, geef ze toch een harde beurt.
Geen van die vrouwen houdt zich schuil onder een boerka. Eenmaal in beeld genieten ze van de aandacht. Die mensen bestaan nu eenmaal.
Maar graag zie ik een zender die de wedstrijden uitzendt zonder commentatoren (zonder Frank Snoecks is al een cadeautje); die tijdens de dode wedstrijdmomenten sfeerbeelden geeft van de tribunes, ingezoomd op vrouwen die het waard zijn en het leuk vinden om in beeld te komen. Wil je niet in beeld, plak je maar een sticker op je voorhoofd met "ik ben zuur". Tijdens de rust geeft de VI ploeg commentaar. Ik zou er voor betalen.
Viel inderdaad op, maar volgens mij is er in alle analyse-programma's niets over gezegd. Mooi dat dit in Rusland gewoon mag.
Zo jammer dat geen enkele vrouw zich hiertegen uitspreekt. Daarmee effenen de dames wel het pad van hun eigen ondergang.
En vrouwen geheel uit beeld verbannen is natuurlijk geen seksisme. Wel sharia.
Schoonheid lokt seksisme uit. Van de linksen moeten eigenlijk alle vrouwen in een burka dat is het toppunt van emancipatie.
sex is viesbah en zou verboden moeten worden.
Dus naar mooie vrouwen kijken is gemeen; maar wie wil er nou naar lelijke vrouwen kijken?
Ook de linkse kerk bepaald wat vrouwen mogen en wat niet.
zet bij 10000 mannen een camera op het hoofd die de ogen volgt dan zul je zien waar we naar kijken doe hetzelfde daarna met 10000 vrouwen wedden dat de resultaten niet echt van elkaar verschillen, man kijkt naar mooie vrouwen en mannedingetjes, en de vrouwen ook, om daarna boos naar man te kijken en daarna naar vrouwen dingetjes
Dat heet natuur.
Toch grappig dat politiek correct links in 10 jaar meer preutsheid voor elkaar krijgt dan 2000 jaar kerk
Nouja, daar hoeven we in Qatar niet bang voor te zijn. De Bavaria Burka zal daarintegen wel weer voor de nodige ophef zorgen
Verder vind ik ook dat blanke spelers evenveel cameratijd moeten krijgen als niet-blanke spelers.
Als homo had Federico liever wat lekkere boys gezien.
Wie van de fifa bepaalt of een vrouw mooi of niet mooi is?
Linkse mensen zijn lelijk. Niet alleen van binnen.
Ik begrijp hun boosheid en de hele samenleving moet daar altijd voor buigen.
Er is voor mij maar 1 conclusie: bij de Fifa werken vooral heaumeaux.
Nee moslims.
Alle mannen die huilen over feminisme beseffen dat de mannen dat feminisme zelf hebben gefaciliteerd? De gewone man omdat 'alles moet kunnen' hem wel aanstond, de werkgevers omdat werkende vrouwen meer resources betekenden, de overheid omdat werkende vrouwen inkomen opleverden. Eerst was die emancipatie van vrouwen en seksualisering leuk voor vrouwen want het leverde inkomen en vrijheden op. Maar toen het omsloeg in uitholling en minachting ('je hebt die baan alleen maar omdat je een knoopje open had') ontstond er een tegenbeweging.
Je hoeft feminisme niet iets fijns te vinden. Maar je hoeft je dus ook geen slachtoffer te voelen. Vooral niet omdat daarnaast lang niet alle vrouwen eraan mee doen.
En nee, ik ben geen feminist. En ja je mag vrouwen mooi vinden. Hoewel ikzelf liever beoordeeld word op innerlijk/daden (maar dat mag elke vrouw zelf bepalen, wat ze belangrijk vindt). Mooie vrouwen uit beeld weren gaat echt erg ver. Huur een vrouwelijke camerabediende in en laat die lekker mannen filmen ter balans ofzo. Maar dat vrouwen aflebberen of betasten terwijl ze achter een reportersmic hun werk staan te doen, oid, gaat echt te ver. Metoohuilen is niet nodig, maar een boze opmerking: go go! En daar aandacht aan besteden als evenementorganisatie: prima.
Feminisme is een verdienmodel, verzonnen door mannen.
einStina | 12-07-18 | 18:49 | Weer prima verwoord. Altijd een toegevoegde waarde van Stientje. :)
einStina, graag beoordeel ik vrouwen op innerlijk en daden. Maar het neemt ook niet weg dat jonge, knappe vrouwen seksuele macht over mannen hebben, en dat sommigen van hen die macht graag gebruiken omdat het hen voordelen oplevert. Dat is ook hun volste recht. Knappe jonge mannen - waaronder atletische voetballers- doen dat trouwens ook. Soms denk ik dat feministen vooral oudere vrouwen zijn wier man er een jonge minnares op nahoudt, en ze daarom de seksuele macht van jonge vrouwen willen fnuiken.
Mevr. Einstein,
Je begrijpt toch wel dat het een pavlov-reactie is dat vrouwen vooral slachtoffer zijn? Ik zie hier op de tribunes vrluwen die het schitterend vinden als ze in beeld zijn; want ze zien dat beeld ook in het stadion.
Dan is ophef daarover toch volstrekte nonsens?
@Mr_Natural: Precies! En vrouwen gingen er gewillig in mee. Beiden schuld!
@Diggels: well, thanks!
@Zyprexa20mg: Mooi streven. Je hebt gelijk; en mensen die hun seksuele macht uitbuiten over anderen vind ik players en minder aangenaam zegmaar... Wat feministen tegenwoordig precies zijn weet ik niet, maar overdreven vind ik het tegenwoordig wel.
@Marjen: Ik schreef nergens dat vrouwen slachtoffer zijn. En ik schreef dat het idd doorslaat om ophef te maken over mooie vrouwen in beeld. Dus wat probeer je te zeggen?
Ach al die onnozelheid, al dat inperken van alles wat leuk is... gewoon symptomen van het door de elite gewenste einde van de Europese beschaving.
einstina,
Ik denk dat ik vooral reageer op mogelijk meelezende jeugdige linksen.
Jouw reacties hoef ik eigenlijk niet te bekritiseren. Sowieso bewonder ik beta's.
@Benesha: Gewoon je oren niet naar laten hangen! Doe ik ook niet. Hoppa leuke kleertjes aan en lachend huppelen op straat ;)
@marjen: Aha. Dacht al, we zijn het helemaal eens. Ik hoop dat er linksen meelezen, dan hebben onze nuchtere invalshoeken misschien nog wat nut. ;)
Overigens leek me dat als cameraman of regieassisent de leukste baan tijdens zo’n toernooi: alleen maar speuren naar mooie vrouwen op de tribune.
Wat doe je voor werk?
Naar lekkere wijven loeren.
Is toch briljant.
En de Russen deden hun werk erg serieus!
De cameramannen waren wel hoofdzakelijk Belgisch.
Hallo we zitten 90 minuten naar knappe atletische mannen te kijken en enkele seconden naar knappe vrouwen is dan plots seksistisch?
Juist, de verhouding zou 90-90 moeten zijn!
Er komt nog eens een tijd dat we, door toedoen van de diversiteitsdram-fetisjisten, onmerkbaar en via ons drinkwater, genetisch worden gemanipuleerd opdat we straks allemaal als hermafrodieten met kut en lul, baarmoeder en tieten door het leven gaan. Iedereen kan zwanger worden, iedereen wordt ongesteld, iedereen kan elkaar neuken als kerel, geneukt worden als vrouw, scharen, daisychainen en bedenk de rest er maar bij. We gaan allemaal in de overgang en echte kerels en echte vrouwen zijn artifakten uit een ver verleden. Niemand is meer homo, hetero of lesbo en alle moslims hebben massaal zelfmoord gepleegd omdat ze niet kunnen leven met een partner met een piemel die ouder is dan 15 jaar. Kan op zich natuurlijk best een interessante samenleving worden, dat dan weer wel.
Reality is stranger than fiction. Je zou er niet ver naast kunnen zitten.
Dus over 4 jaar mogen er alleen Oranje boerka’s op de tribune?
Dus jij werkt bij de FIFA? Mooi man, zeker de hele dag over voetbal lullen? Biertje bitterballetje, oh nee FIFA, kaviaartje, Echt gaaf man, en wat is je functie bij de FIFA? Diversiteitsdirecteur? ............................ stilte.................
Wat vindt Putin hiervan?
't is toch zeker zijn tournooi?
Oh, dus die gezegende diversiteit houdt op bij mooie vrouwen? Nou, ik vind Femke best mooi (met knopje 'mute', dat wel) ook maar bij het grof vuil dus?
De eenvoudigste oplossing voor dit ernstige probleem is om vrouwen de toegang tot stadions te ontzeggen. Bovendien is dat ook proactief, aangezien het volgende wereldkampioenschap plaatsvindt in het feministische Qatar, waar zo'n vrouwvriendelijk stadionverbod al sinds 1400 jaar geldt.
Hoe werkt zoiets eigenlijk? Dan zit je in de directie van een voetbal organisatie en stelt iemand voor, zullen we een diversiteitsdirecteur aanstellen? Is er dan niemand die zegt, we organiseren voetbalwedstrijden, de rest gaan we niet over. Zal wel niet wat SJWisme is in de hele Westerse maatschappij doorgedrongen.
Zelfs Van Engelshoven minister van OCW slaat regelmatig SJW taal uit. Daarmee is het dus full in doorgedrongen tot de regering/overheid. We mogen onze borsten natmaken..
Die Westerse grieten, die zich inderdaad aanbieden als neukvlees, willen natuurlijk allemaal Pamela Anderson (1989, BC Lions Canadian Football League game) achterna en een vet contract scoren.
In het Oosten komen ze tenminste fatsoenlijk over. Maar dat mag ook niet meer want te veel blanke vrouwen in beeld! Discriminatie!
Ongezien de typhus voor die Federico dingus..
En meteen ook maar voor alle andere SJW zeikerdjes.
Dan willen we Sepp Blatter weer terug.
Ik krijg het bijna m'n waffel niet uit maar inderdaad breng hem maar terug. Net zo corrupt als die Gianni Infantino maar tenminste zonder die debiele deugkneuzen.
Nb. Dat zure reporterwijf schrok er van dat iemand haar wilde zoenen. Dat had ze nog niet eerder meegemaakt.
Ik had er geen geluid bij, maar ik begreep de hele ondertiteling in het Portugees en ze is zeker geen snowflake. En die vent had ook gewoon normaal moeten doen. Want dat heet gewoon aanranding.
Zure reporter of niet.
Niks mis met een mooie vrouw die daar vol zelfvertrouwen mee omgaat zonder dat het ordinair wordt.
Wat is er mis met ordinair?
persoonlijk hou ik van wat stijlvoller. Ieder zijn smaak.
AanDiggelen | 12-07-18 | 18:32
All the way? Lijkt me stug.
Mooie vrouwen en witte mannen worden buitenspel gezet.
Ik stel voor dat we deze 2 groepen een eigen land geven.
Gezamenlijk dan hè? Anders wordt het te duur.
Jaja, I see what you did there...
Het tijdperk van het mannenvoetbal loopt ten einde, dat van het vrouwenvoetbal begint (cameramensen geen excuus meer nodig mooie vrouwen in beeld te brengen). Wat mij betreft kan het niet snel genoeg gaan, ik heb nu vaak genoeg meneertje Neymar jr. over het veld zien rollen alsof hij ritueel geslacht werd, en meneertje Ronaldo een half uur wijdbeens zijn broek op zien trekken voor hij een vrije trap nam. Genoeg is genoeg.
Hahaha. Zullen ze eerst eens een beetje moeten leren voetballen. De beste vrouwelijke voetballers verliezen nog van 15 jarige jeugdspelers man.. Haha... www.dailymail.co.uk/sport/football/art...
VeelTeSteil : Pavlov-reaktie.
Zenzeo | 12-07-18 | 18:24
Gewoon de waarheid. Niks geen girl power. Ze kunnen er gewoon niks van.
Dat is net zoiets als vrouwen in de F1 of lilliputters in de NBA. Gaat gewoon niet gebeuren.
Die vrouwen vinden het hartstikke leuk om in de picture te komen.
Wat zeuren die linkse moraalridders dan!
Stelletje vreselijke pietlutten bevolken de linkse kerk.
Vrouwen die naar een optreden van de Chippendales gaan, zijn niet seksistisch bezig?
Het clipje van Upside Down van Vaness is niet seksitisch?
Mannen in reclamefilmpjes zijn over het algemeen wandelende spierbundels, maar dat is niet seksistisch?
Overigens zal dat mij verder aan mijn achterste oxideren, als vrouwen nat worden van gespierde mannen, is dat hun volste recht.
Maar ik wil ook gewoon (als man) lekkere vrouwen in beeld.
Dat gezeik van die snowflakes moet maar eens afgelopen zijn.
#amerikaansevertrutting
Helemaal mee eens.
Eigenlijk zouden we die lelijke dikke klaagfeministen een nòg slechter zelfbeeld over zichzelf moeten geven door op te merken dat deze vrouwen helemaal niet zo bovengemiddeld knap zijn, maar gewoon, normaal, gemiddeld, niets speciaals.
Is de columniste mooi-zaadmeisje?
Altijd maar die mooie vrouwen op TV. Iets te dikke vrouwen van boven de 40 met een pittig kort, rood geverfd kapsel moeten ook een kans krijgen.
Is een hele Facebookpagina voor...
Met tuinbroek graag!!
Geil.....
Nee hoor, heel Osdorp is er al van vergeven.
Ze zouden die mooie vrouwen ook een burka kunnen aanbieden bij een stadionbezoek, desnoods verplicht.
Alles wat mannen leuk is moet verboden worden. Ofwel via diversiteitsdebielen (dank feminisme!) of via vrouwen die zich ermee gaan bemoeien zonder waarde toe te voegen. (dank feminisme!) In de jaren 90 moesten vrouwen niks weten van gamen, die gamers waren maar zwetende, papzakken die hun lul alleen gebruikte om er zittend mee te zeiken. Naar nu waar Tomb Raider niet te grote tieten mag hebben, er ineens negerts en wijv0n in tweede wereldoorlog games de revue passeren etc. Nou en nu weer die corrupte criminele domkoppen van de fifa.
Ach ja de tegenreactie van mannen komt langzaam op gang en dan is 't weer ouderwets janken geblazen. Can't wait. Alles sal reg kom.
Wat is die tegenreactie dan, MGTOW of andere gayshit?
Dameshockey en damestennis, moet in het vervolg ook in boerka.
AanDiggelen | 12-07-18 | 18:18
Mgtow gayshit noemen... Nee, lekker de dankzij het feminisme
verziekte dynamiek tussen mannen en vrouwen in stand blijven houden. Ook mannen die zich niet identificeren met mgtow beginnen door te krijgen wat er aan de hand is. Mannen en vrouwen werken niet meer samen maar zijn tegen elkaar opgezet.
VeelTeSteil | 12-07-18 | 18:23 Broeder, vrouwen links laten liggen gaat die dynamiek niet verbeteren hoor.
Met je eens dat mannen en vrouwen uit elkaar gedreven worden om het gezinsleven te slopen.
AanDiggelen | 12-07-18 | 18:29
Klopt. Ik lees nu terug dat ik mogelijk die suggestie heb gewekt. Nee, mgtow is bescherming en een logisch gevolg van de huidige situatie tussen mannen en vrouwen.
VeelTeSteil | 12-07-18 | 18:42 Geen probleem. M.i. is MGTOW wel een zelfde loot aan de stam van cultureel marxisme, net als het kwalijk soort feminisme.
Maar goed, ga nu wat strijkwerk wegwerken. Moet ook gebeuren :)
Fijn, heb geen nu enkele reden meer om nog voetbal te kijken.
Bij de NOS zijn ze er trouwens ook niet vies van om lekkere wijven uit te nodigen in de studio om over voetbal te praten (alsof vrouwen verstand hebben van voebal). Maar ondertussen wel neerkijken op die gasten van Voetbal Inside; dat zijn viezerikken.
We komen niet verder dan Hugo Borst met zijn knotje + hond en demente moeder.
@Swoop
Ik zag toch van de week een analiste van Canvas, Inke ...? Niet verkeerd als je op het uiterlijk af gaat.
@Synecdoche | 12-07-18 | 19:40
Die bedoel ik denk ik.
Waarom wordt de mening van die geile meiden zelf niet gevraagd?
Omdat die het prima vinden. Het zijn de jaloerse dikbillen met spinnewebben voor hun doos die dit beleid pushen.
Er zijn twee soorten vrouwen. Mooie en lelijke die jaloers zijn op de mooie. Helaas zijn er meer van de tweede soort.
FIFA gaat over voetbal, verder niet. En iemand met een Italiaanse naam die tegen mooie vrouwen is?
Federico, Federica (die ja). Eén letter verschil...
Mijn penis is seksistisch kennelijk omdat hij een mooie vrouw kan waarderen. Overigens ook racistisch omdat ie vooral maar niet alleen van blanke vrouwen gaat stijgeren.
Kom naar Azië alles ok hier en zoals het hoort qua man en vrouw. Alleen beetje heeeeet
Wat een stelletje debielen bij elkaar. Weet je wat er achter zit. De islamisering van het Avondland. Vrouwen mogen niet meer in beeld. Vrouwen, zijn onbeduidend en mogen der halve niet in beeld meer komen. Vrouwen moeten eigenlijk allemaal een boerka of nikab aan. Vrouwen mogen niet meer gezien worden. Mission Completed. Het avondland bestaat niet meer overgenomen door fundamentalisten uit zandstreken. Met dank aan hun handlangers de DEUGERS.
Daarvoor heb je vrouwen toch? om in beeld te brengen?
Als ze maar geen verbod op strak afgetrainde kerels op het veld gaan afvaardigen. Voor je het weet is er alleen nog maar beach volleybal op tv: www.youtube.com/watch?v=NFFdaGE5GSw
Doe mij Sepp Blatter maar weer.
Dat wordt nog wat met het WK voor vrouwen..
Verplicht in vuilniszakken voetballen. Women's World Cup football powered by Komo. *diepe zucht*
Ik wil ook een lelijke transgender zijn.
Door wat laat je je tegenhouden?
We hebben met DKS/Naomi71/... al een lelijke transgender in de panelen.
Ragnar Lolbroek | 12-07-18 | 18:32
Jij hebt Naomi71 nog nooit gezien, misschien istie wel hartstikke knap en razend glad geschoren!
En met DKS weet je nooit wat je krijgt maar schuimbekken zullen ze.
Als ze dan alleen maar voetbalkijkende mannen gaan uitzenden is dat weer discriminatie want er kijken ook vrouwen... zucht
Dan ook geen lelijke kerels in de studio.
Het zijn vooral de lelijke vrouwen die er een probleem mee hebben dat er naar mooie vrouwen wordt gekeken.
Lelijke reporters werden ook massaal gehinderd tijdens hun werk. Die werden al geweigerd tijdens de sollicitatieprocedure.
REAGEER OOK