Uitslag spandoekwedstrijd PVV-demonstratie
Alle deelnemers hebben hun stinkende best gedaan, dus vooropgesteld: een dikke blanke Nederlandse duim voor jullie allemaal! Toch kan er maar een de winnaar zijn.
Na ampel beraad koos de jury unaniem voor de creatie die een fraaie combine vormt tussen materiaal, kleur, boodschap, overtuiging en IQ. Gefeliciteerd prijswinnaars!
5e prijs
4e prijs
3e prijs
2e prijs
TROMGEROFFEL! DE HOOFDPRIJS NA DE KLIK!
1e prijs
Reaguursels
InloggenVolgens Joop.nl was deze bijeenkomst een oproep tot wereldoorlog 3.
Wie is joop??
De islam is een doodlopende weg.
Ik kluif ff kip oke?
Who the fuck is trouwens die Allah waar ze het steeds over hebben? Moet ik die ergens van kennen?
Ben geen Wilders of Baudet fan, maar beiden leggen wel de vinger op de zere plek als het om integratie gaat. Helaas wordt onze elite en media beheerst door de Gutmenschen die blindelings achter leugenachtige personen als Arrogander Penthouse lopen.
De integratie is mislukt mede door het beleid van de PvdA, CDA, D66, VVD, Christen Unie en GroenLinks wat al sinds de jaren 60 speelt met de gastarbeiders.
Nu is Nederland in een status quo beland waar geen goede en correcte oplossing is te vinden zeker onder de juk van de EU.
Maar ja als dit zegt dan ben je al gauw een racist terwijl dat niet zo is.
correct
In tegenstelling tot de gemiddeld keyboard-warrior met een valse profielfoto om herkenning op fb te voorkomen staan deze lui toch maar met hun blote gezicht voor iedereen in den kijkert.
Niet iedereen kan het zich veroorloven.
Gezien zijn veiligheidssituatie kan tot op zekere hoogte Wilders zelf het zich niet veroorloven.
Dat is het allerkwalijkst. Dat je het gevoel hebt je mening niet vrijuit te kunnen ventileren. Het debat is vakkundig vermoord. Als genoeg helden zich hardop uitspreken durfde rest ook. Bij de kleren van de keizer was de kritische massa slechts één jongetje dat voor zichzelf dacht. Ik ben bang dat het er nu wat meer zijn. Ik heb me voorgenomen om me niet te conformeren aan normen die ik belachelijk vind en het lukt me aardig om me er, ook op het werk, aan te houden.
maak ze maar belachelijk. Geert strijdt jaren en jaren met gevaar voor eigen leven. Deze mensen gaan dapper de straat op wetend dat ze uitgekotst worden door media en jan lul op het werk.
Dubbelpost waard:
www.youtube.com/watch?v=Jyx8l7LSVIU
Actie op 4:45.
Wat de neuk. Die van Riessen gaat hier even over een paar grenzen heen. Ik heb daar tot vandaag nog nooit iets van meegekregen. Als je mening de juiste is kun je blijkbaar alles zeggen.
Geert is misschien niet altijd even handig maar Baudet heb ik nog niet op een doordacht zinnig voorstel junnen betrappen. Ik ga toch liever voor het origineel. De enige echte potentiele redder van Nederland. Mijn stem heb je Geert. Je zult hem niet kwijt raken aan FvD en dank voor je persoonlijke opofferingen.
Ik denk dat je dan nog nooit geluisterd hebt naar Baudet.
Joostmochtnietsweten | 20-01-18 | 20:42
Blablabla en een woordje latijn ertussen. Sorry maar het wordt hem niet. Prima als ze NL minder politiek correct maken maar ze hebben geen consistente richting of duidelijk gedachtengoed.
Dat u de heer Baudet niet op een doordacht zinnig voorstel hebt kunnen betrappen zegt wellicht ook iets over uw vermogen om te luisteren, beredeneren en omzetten naar pragmatische zaken.
Wat zouden alle slimme mo-tjes hier nu weer van vinden?
Is lam, wordt schaap.
dat zullen Mo en zijn kompanen erg fijn vinden, schapieschapie hijghijg
Mo maak je niet druk, couscoust
Salaam aleikum, haal m eruit en bekijk m
Geen enkele (DWDD) "grappenmaker" durft iets te zeggen over de islam. Uiteraard volop het orgel/piano over Die-Wilders of Baudet, want dat is lekker veilig. En goed voor de voor geprogrammeerde jaknikkers. Dat iemand zo voor zijn mening durft op te komen, met alle gevolgen van dien is echt prijzenswaardig. Toch Pim ?
Jaknikkers? Ieuw..
Vaak ook BETAALDE ja-knikkers. En betaalde boe-roepers. En vergeet het betaalde klap-vee bij uitzendingen niet.
Wat mij het meest verbaast en ook zorgen geeft is, dat bij het optreden van Wilders en zijn PVV, telkens die politieke profiteurs van de Denk partij daarbij direct opduiken, onrust te stoken en olie op het vuur te gooien. Op die wijze proberen zij een demonstratie te verstoren en onmogelijk te maken.
Een tactiek die lijkt op de jaren 1930 in Duitsland door een fascistische partij.
De Nederlanders zijn zich in het geheel niet bewust, wat voor gevaarlijke partij die Denk is. Denk wordt geleid door 3 fanatieke moslims, die helemaal niks met Nederland hebben ( dan alleen de lusten).
Waarom nooit eens eerlijk en positief over al het goede dat Nederland hen heeft gegeven.
Met een smerig anti Nederland sausje proberen zij hun geloofsgenoten te intimideren.
Wie fileert deze club eens en laat de mensen eens wakker worden.
Ook ik heb geheel niets met de gedachtenwereld van Kuzu c.s. Maar kom op man, een groepje mensen in witte jassenmet een spandoek,die vreedzaam demonstreren als tegenactie jegens de Wilders-promotietour, moet je dat nu echt “onrust stoken”, “olie op het vuur gooien” en “demonstratie verstoren en onmogelijk maken” noemen? Laat je niet kennen en gun ieder het recht om op een fatsoenlijke manier zijn standpunt duidelijk te maken.
Ik was erbij, vrienden, en we werden wel degelijk tegengehouden door een rijtje denk-apen met politie te paard erachter. Geert moest op aandringen van zijn veiligheidsmensen voortijdig het toneel verlaten. Ik noem dat toch opzettelijk verstoren van een vreedzame demonstratie. En toegestaan door die ongekozen salafist die nodig Rotterdam moet verlaten.
In Duitsland werd gesteld, dat de islam moet accepteren, dat geloof een privé kwestie is, dus dat men geloof niet een ander op kan dringen.
"Rutte, mag ik ook een Miele?"
Dat zou mijn tekst zijn.
Miele, er is geen foutere.
*Digitaal spandoek op de markt brengen gaat*
Er is maar één allah en dat is bitterballâh!
Allaahfff!
Vriend, As je dan denk Haagsch te prate gebrùik dan auk de jùiste woâhde.
Wè, in De Haag hebbe ut auvâh bittegballe.
Klautviaul.
Moest Greet nou vroeg weg wegens DENK of nepnieuws nos.nl/teletekst#111 ?
www.rijnmond.nl/nieuws/163887/Demonst...
Natuurlijk wegens verstoring door Denk !
Geen nepnieuws, deze ooggetuige heeft het gezien. Was echt denk die de demo tegenhield.
Zag er nog één vandaag op de site van de NOS. Iets met "ons land". Dat lettertype, exact zoals op de posters van de NSB 1940. Toeval? Vast niet! Die PVV huisstijl zal niet toevallig de sfeer willen oproepen van oud Nederlandse sentimenten, denk ik.
Yep, alleen zijn de nieuwe nazi,s de moslims. Churchill dacht het zijne erover.
Ik dacht meer dat voor de PVV de moslims eerder de nieuwe Joden dan de nieuwe nazi's zijn.
@Ce ca! | 20-01-18 | 19:56:
Klopt. Churchill zag heel ver vooruit.
Een visionair.
Een korte en duidelijke uiteenzetting van het -enorme- verschil tussen islam en christendom voor de belangstellenden.
youtu.be/i7jUa-jP8P8
.. maar goed. Het voordeel van links zijn is dat er geen mens vragen stelt over de tekst op je door de organisatie (die je bracht met de bus) voorgedrukte spandoeken.
Heel onfatsoenlijk, vragen stellen bij eindeloos herhaalde slogans.
Sja, een Nederlandse vlag en het Wilhelmus doet de vijanden van Nederland onmiddellijk naar "Nazi" en "alt-right" etiketten grijpen om die zonder aanziens des persoons of argument op te plakken.
Heel inclusief en andere slogans.
Het wordt steeds rotter op de dam!
Rotterdam, Turkye's meest noordelijke havenstad.
Wanneer straks digitaal protesteren/demonstreren niet meer kan vanwege censuur zou analoog demonstreren wel weer eens een terugkeer kunnen gaan maken, immers zijn retro spulletjes tegenwoordig ook weer bon ton...
Omdat we Odin en Thor hebben verlaten heeft mohammed hier makkelijk praten.
Ik ben terug gegaan naar mijn roots.
*raaf aait*
Vindt trouwens dat die meneer met die blauwe paraplu en dat dubbele "Allah is een leugen"-A3-tje wel een prijs verdient voor huisvlijt met die nietjes en dat open gat onderin voor de plu.
Jaja ... gat is altijd open, oké.
Nou oké, niet elk gat is altijd open. Maar in ieder geval een prijs voor de moeite!
Vind-t (zucht ... aan de koffie)
Deze mensen zouden gerespecteerd moeten worden. Nederland oordeelt vanaf het toetsenbord, lekker veilig, je wilt toch zeker niet voor je mening uitkomen die niet strookt met de linkse rest!
Deze mensjes krijgen al het respect dat ze verdienen.
Je wordt meteen door Ollongren's geheime dienst gevolgd voortaan als je daar op dat plein gaat staan.
Volgende keer doe ik wel een dikkere jas aan bah
Maar het was wel gezellig..
Aan iedereen bedankt.
Daarom zijn het vaak altijd de onderkant van de blanke samenleving.
Op dit moment wordt Thierry nog gedoogd maar ook hij zal in een hoek gedrukt worden waar je als fatsoenlijke aanhanger niet in terecht wilt komen.
Johan_Voorhaar | 20-01-18 | 15:52
In Amsterdam is Terry domweg een fascist. Geen discussie of nuancering. MSM en lokale politici zeggen dat in koor, gepapegaaid door overige lagen van de samenleving (cultuur, onderwijs, semi-overheid). Vandaar dat hij ook stront en kots door zijn brievenbusje geschoven kreeg. Dat Terry tante Bel uberhaupt zover kreeg om mee te doen aan de verkiezingen mag al een wonder heten. Ik had het niet gedaan als ik in haar schoenen stond.
Je kan in Amsterdam maar beter een hoop freaks, snakeoil salesmen en fraudeurs op je kieslijst hebben dan geassocieerd worden met Terry (laat staan Geertje). Zolang je de MSM en lokale politici maar napraat komt het goed en kun je nog veilig over straat.
De onderkant van de samenleving. Nou, u bent duidelijk. Het is mij mede daarom ook duidelijk dat én waarom u niet participeerd dmv een active bijdrage aan politiek en/of protest. Dat is voor de onderkant. Tjong jong jong.
Free Gareth Weldon!!11!11!!elf.
De Evangelist | 20-01-18 | 15:35
Het fundament van geloven is mensenwerk. Dat en wat mensen geloven het maakt mij niet uit, zolang ze het maar voor zich houden en er geen punten mee denken te kunnen scoren. Ik geloof ook, het heeft alleen niks met welke religie dan ook te maken. Ik geloof in wat ik kan zien, voelen, eten, drinken, of kortweg wat tastbaar is, de rest is een verzonnen verhaal, hoe mooi die ook kunnen zijn. Of je nu gelooft in de zaligheid van kippenstront, Yomanda, Haring Krishna (Krishna is Pakistaans voor uitjes) of Allah, het is allemaal een pot nat, het is geloven. Voor de een is god de almachtige de ander zet zijn geld op Buddha of een mooi renpaard.
Ik heb op de school met den bijbel gezeten, liever had ik de school met de zandbak gehad; zoals gezegd mooie verhalen, maar zelfs als kleine jongen geloofde ik er geen moer van. Lopen over water, muren van Jericho die instorten door te dansen, manna uit de hemel, mozart en de 10 geboden enz.
Hans Klok en ti ta tovenaar kunnen dat net zp goed.
De paus is zalig? ik verklaar een beschuitje met belegen kaas zalig.
En als kers op de taart is een regilge vaak het fundament van bloedvergieten, door de eeuwen heen. Ik bedank ervoor.
Maar geloof maar wat je wilt, bid voor je vreten, maar hou je handen thuis.
regilge - religie
zp - zo
Amen op uw laatste vijf woorden.
Godvoordomme
Volgens mij is er het een prima klimaat voor de ondernemers ze draaien weer als een tielelier, maar afijn met kan niet verwachten van protesterenden dat ze allemaal "bij de tijd zijn".
Jij bent overduidelijk een loonslaaf of anders op zn minst een uitvreter.
Hoe harder ik loop hoe meer ik moet betalen. Daar is niks eerlijk aan mijns inziens.
Gelukkig had ik het verstand en de mazzel dat ik in het reservaat wat men de randstad noemt terecht kon dus tussen de onrendabelen is het makkelijk floreren met een beetje arbeidsethos maar Jan boerenlul met zn grote hart die elke dag voor zn werk een typhuseind moet rijden om de eindjes aan elkaar te knopen heeft t duidelijk nog n stukje zwaarder.
Meten met 2 maten als je t mij vraagt en als je een totaalmongool bent die op alle fronten weigert te meten heb je t in dit land uiteindelijk nog gewoon t beste.
Als je geen vervoer hebt om van noord naar zuid te komen kan je hier in regio haarlemmermeer gewoon betaald thuis blijven maar maatjes in t zeeuwsche mogen gewoon 15km fietsen alsof t de normaalste zaak van de wereld is. Op zich niks mis mee natuurlijk maar dan ook gelijke monniken gelijke kappen.
Dromer!
schoon-schip-maken | 20-01-18 | 16:19
Ach, voor linksche klaplopers als botbot is het iedere dag feest in dit land. Hele volksstammen hangen aan de tiet van de overheid. Als het straks volledig over is met de gasbaten, gaat de het helemaal los natuurlijk. Dan worden we nog verder uitgeknepen, wat ik u brom. Want stel je voor dat Nederland eens kritisch gaat worden op uitkeringstrekkers zeg.
Allah is een leugen. Jezus ook.
Jezus schijnt wel rondgelopen te hebben toch?
over water toch?
Bedoel dat je de verhalen er omheen kunt betwijfelen, maar als 4 mensen onafhankelijk van elkaar verhalen optekenen over iemand dan moet hij haast wel bestaan hebben. Heb nog nooit gehoord dat iemand Allah ontmoet heeft. Jammer eigenlijk dat er geen mobieltjes waren in het wijnjaar 0 dan hadden we bewijs gehad (of niet).
Ik ken toevallig ook 4 mensen die verhalen optekenen over kabouters....
"Het enige dat nog wel bestond ... kabouters" youtu.be/x0bFJ3w45qs?t=80
@ Watching the Wheels | 20-01-18 | 16:15
Het "jezus "verhaal is al 9 keer eerder opgepakt door eerdere beschavingen. De kerk is goed in jatten. Maar hé, beter goed gejat dan slecht verzonnen
Kabouters en UFO's ja, Jezus niet! Wordt iemand gekruisigd die een boodschap van Liefde brengt en bewijst dat er een eeuwigdurend leven is, krijgt hij nog kritiek ook. Het is ook nooit goed.
Ik weet niet waarom dit zo bijzonder is. Een stel mensen die alleen maar hun mening geven .
Was ook niet bijzonder, hoewel al die boosmensjes wel een wandelende reclame voor de pil van Drion leken.
@berber: jij staat toch echt eerder/hoger op die lijst.
Waar is de sniper voor berbaar ;)
Zoiets?
Berbaar die honderden mensen dood wenst.
Waarom verbaas ik mij niet?
Gaaf land, waar dit gewoon kan.
Let's Orbanize de mijne:
#JeSuisVisegrad.
Allah is een leugenaar,
en een gore molenaar.
(Zo, dan rijmpt het)
Nou nee, technisch gezien rijmt het niet.
Ik ben even necrosis op je gegaan, twee tegels met spelfouten..
ik ben ook geen tovenaar, ambtenaar.
Je bedoelt Mo.
Fair is fair, de nummer één is, zonder enige vorm van sarcasme, goed. Het is een waarheid als een koe. Het feit dat deze waarheid 'not done' is om te verkondigen, geeft aan hoe nodig dat dit gebeurt.
Mooie representatieve selectie van wat extreem-rechts zoal behelst.
De gemene deler was dat ze allemaal ergens boos op zijn en iemand anders de schuld willen geven van de/hun situatie.
Maar afijn het verliep vreedzaam en het was best lachen om die muppets onder het genot van een bak koffie.
Berbaar | 20-01-18 | 16:04
Koffie heeft een heeeeel fout verleden , bah !
Je vergeet fascist, racist en nazi te roepen, Donkerkloot.
@nemeton | 20-01-18 | 16:07
Het leek me passend bij de situatie op het stationsplein.
Daar liep wel meer met een fout verleden rond (hoi Kusters) en fans van een foute oude ideologie (hoi Flippie).
Thierry is geen Greet!
Maar een slogan is wel een kreet!
Mo de gore leugenaar van Allah,
komt mooi niet in het Wathalla.
Leuke winnaar, een geinige Godwin was ook top geweest.
Deze mensen zijn dapperder dan de moderne fopfeministen die met veel bombarie tegen veilige huisjes aan trappen en net doen of ze met een epische strijd bezig zijn.
De winnaar is een held. Of is Allah beledigen minder erg dan zijn profeet?
Die 2e prijs. Die man met dat bord is dat Mladic? www.thesun.co.uk/wp-content/uploads/2... Ghehehe!
Louis de Funès
Hahahaha!
Respect voor de deelnemers. Meeste Nederlanders klagen alleen maar. Ja ik ook....
Ligt eraan.
Als je iets meer te verliezen hebt lees: een baan en je baas slaat maandag de krant open en ziet jou porum of je kattenfilmpjeslikende vrienden op faceboek krijgen er lucht van is het snel gedaan met je sociale netwerk en je baan.
Daarom zijn het vaak altijd de onderkant van de blanke samenleving.
Op dit moment wordt Thierry nog gedoogd maar ook hij zal in een hoek gedrukt worden waar je als fatsoenlijke aanhanger niet in terecht wilt komen.
Wat is geloof. Geloof is meta fysica. Je gelooft in iets waarvan niemand kan verifiëren of het ook zo is. Niemand is er ten slotte echt bij geweest. Aannames, verhalen van mensen zelf, geschriften door mensen zelf opgesteld. Kortom, niemand weet het en toch lopen hele volksstammen achter dienaars van god aan die kennelijk dichter bij hem staan, dan het gewone gepeupel. Want hey, zij zijn beter en kunnen de gelovigen zeggen wat zij wel en niet mogen doen. Macht corrumpeert en zo ook binnen geloofsgemeenschappen. In extreme mate zijn de volgelingen van Mohammed. Houd het volk dom, verbrandt boeken, excommuniceer anders denkende en laat vooral geen wetenschap toe. Want hey, wetenschap kan zaken aantonen en weerleggen die het fundament van het geloof zijn en de macht van de Imans en Kerkleiders aantasten. En juist dit moet te allen tijde voorkomen worden. De schapen zijn wij, West Europa en dan vooral de leiders van nu. Zij laten zich vol overgave naar het hakblok leiden onder het mom, kijk eens hoe goed wij deugen. RIP.
Het fundament van het geloof: de Almachtige God, kan door geen enkele wetenschap bevestigd noch ontkend worden.
Uw nickname valt nogal uit de toon gezien uw plempsels.
Aan het weinig aantal mensen dat meeloopt in deze optocht zie je vermoed ik al dat de PVV op zijn retour is t.o.v. de ingezette groei van het FvD. Wellicht niet geheel onterecht. Lijkt me belangrijker dan een beste bord wedstrijd. Overigens wel bijzonder veel waardering voor een flink aantal meelopers vandaag!
En jij, maakt je er met een Jantje van Leiden vanaf. Ik 99k hoor maar ik moest hem even i koppen.
Dat de opkomst beperkt is heeft denk ik meer te maken met de angst voor represailles door het links-fascisme die een andere mening afstraft met maatschappelijke uitsluiting en sociale chantage. Die angstcultuur is door groeperingen als antifa en D66 gezaaid.
Het FvD is een luchtbel. Een flauwe afspiegeling van de PVV maar ja, de schapen trappen er in en daar gaat het maar om, toch? Dat ze de deksel ongenadig op hun snufferd zullen krijgen daar komen ze later wel achter.
Ook wel een bewijs van de arrogantie van FvD, als die zo tegen de islam zijn waren ze vanmiddag wel in Rotterdam geweest, samen met de PVV. Maar daar voelt de lavendelboy zich ongetwijfeld 'te goed' voor. Die wil niet met het plebs worden gezien, alleen met nerds.
En het is koud.
Lupuslupus | 20-01-18 | 15:50
U beseft hopelijk dat er zich een dag voordoet binnen niet al te lange tijd dat u meneer lavendel aan moet spreken met M.P. Lavendel? Hij ontwijkt een cordon sanitair door bij deze demonstraties niet ten tonele te verschijnen. Zeer verstandig als je het mij vraagt.
Wat r@face zegt dus. Precies dat.
@Tuborg øl | 20-01-18 | 15:56
Yep dat doet die pianoneukerT dan weer handig.
Je wil niet met Kusters en die Belgische nazi geassocieerd worden dus enige distantie betrachten.
Tuborg øl | 20-01-18 | 15:56
.
Nee Turborg, dat is niet verstandig maar laf. Lekker buiten schot blijven maar ook dat zal veranderen, dan krijgt hij net zulke bakken stront over zich heen als Wilders. Gerechtigheid noem ik dat.
Lupuslupus | 20-01-18 | 16:11
Ook niet erg christelijk gedacht.
Lupuslupus | 20-01-18 | 16:11
Door uw reactie ben ik blij dat Thierry wel met zijn verstand denkt i.p.v emotie, emoties laten je inrationele beslissingen maken.
Baudet is een gladde leugenaar, en zeker geen toekomstige MP. Wilders is al eng, maar wel eerlijk er over.
r@face | 20-01-18 | 15:49
Ook een goede mogelijkheid dat je vanwege de media ook bijna niet meer zou durven, je wordt zo een hoek ingeduwd van rascisme etc.
Ben Hetzat | 20-01-18 | 15:47
Wist niet eens dat er werd gedemonstreerd totdat ik het hier las, volg niet altijd elke actualiteit.
Lupuslupus | 20-01-18 | 16:11
Denl dat Baudet veel genuanceerder met dit onderwerp wil omgaan dan alleen maar roepen tegen de islam te zijn. Gaat erom om je aanpassen aan de tradities en waarden die hier gelden en niet iets te interpreteren of het nog het jaar 600 zpu zijn. Tenslotte heb je cok medestanders nodig om dit duidelijk te maken, niet alleen maar veel tegenstanders.
De stemmers op baudet komen niet perse van wilders vandaan, veel eerder van de klassieken, ik noem maar geen namen. Maar wat volgens mij als een paal boven water staat, is dat de meeste Nederlanders hun stem willen geven aan een 'middenpartij', een als gematigd bekend staande partij. Niet aan een als extreem gebrandmerkte partij. En daar is de heersende macht dus in geslaagd om wilders, nota bene zijn leven dagelijks riskerend voor uw en mijn vrijheid, als zodanig aan te merken. Dus, laat ons hopen dat FVD zijn principes trouw zal blijven en een zodanig breed blok met PVV kan vormen om in de toekomst houtsnijdende politiek te kunnen voeren, in plaats van kruimels van elkaar proberen af te pikken. Straks gaat dat de heersende macht nog op ideeën brengen.
Ja, we kunnen er allemaal wel wat van vinden maar voorlopig staan zij daar wel publiekelijk te verkondigen wat we hier anoniem roepen. Nu kan ik wel zeggen dat wanneer ik niet op wintersport was geweest, ik daar ook had gestaan maar dat is net zo'n grote leugen als Allah (het winnende spandoek). Bovendien moet ik met een eigen bedrijf en nog wat publiekelijke functies zeer ernstig uitkijken wat ik zeg. Laf? Ja, maar ik noem het liever verstandig. Ik ben zeer principieel maar dat houdt op op het moment dat ik mijn boterham dreig te verliezen.
Jij wou wel gezien worden op zo'n demo ?
Uw eerlijkheid siert u, vermoedelijk geldt dit voor een hele hoop mensen. Vroegah was demonstreren eenvoudiger, dan stond er een zwart wit foto van vier pixels in de dode bomen. Tegenwoordig plaatsen ze bijna je LinkedIn url erbij.
De vraag is of iemand een demonstratie voor de geest kan halen die ooit iets uitgehaald heeft. Alleen de riek. Alleen de franse revolutie.
Hufterst | 20-01-18 | 15:48
Dolle mina's? Daar hebben we nu de jij bent welkom in mijn land zangeressen aan overgehouden.
Geef deze Meneer maar vast safe-house en 24/7 beveiliging.
Dappere man.
Ergens zegt me iets dat deze meneer voor de duvel niet bang is. Of het slim is, is een tweede..
Ik hoop voor deze man dat zijn allochtone of linkse buurtjes hem met rust zullen laten.
Loopt wel los. Islamieten worden vooral boos als je mohammed beledigt. Allah uitschelden kunnen ze vaak wel hebben.
Wel weer typisch dat een waarschijnlijk atheïst winnaar wordt. Hebben we net dat drama van DKS verwerkt, nu dit weer. Die ellende komt alleen maar voort uit het misbruiken door mensen, valse boodschappers, van religie. Punt.
Een spandoek met een feit. Terechte 1e prijs.
Zelf spandoeken maken in plaats van gesubsidieerde voorgedrukte spandoeken op bestelling... dat alleen al verdient een prijs.
Geweldige spandoeken. Hulde!
God is een leugen.
@drumpiet: je hebt helemaal, maar wat wil je nou met je plemp? Stiekem de islam ondersteunen? Wat ben je toch een triest figuur.
Zet ze allemaal maar weg als Tokkies en geniet lekker van de nieuwbouw moskee bij jou om de hoek.
of de halalfrikandel in de kantine
De islam is ideologische kankergezwel.
De islam moet verboden worden.
Is Allah een Leugen ?
Een leugenaar.
Als het niet bestaat en wel beweerd wordt dat het bestaat heet dat een leugen, geen leugenaar. De boeman is een leugen. Als ik het zeg ben ik een leugenaar. Dus kort gezegd: Allah is een leugen. Moslims zijn leugenaars.
Mohamed is Satan's best geslaagde practical joke.
De hele koran is een leugen. Van de week nog een leuke docu gezien op YT: 'Was Petra the historical Mecca.' Daarin wordt haarfijn uitgelegd dat na de tweede islamitische/arabische burgeroorlog de hele koran opnieuw is samengesteld en herschreven en dat Mekka als nieuwe heilige stad werd geïntroduceerd. Dus alles wat de hedendaagse islamieten denken is nep-islam!
En dan hebben we het nog niet eens gehad over alle problemen met vertalingen van de koran. Armzalige stumperds zijn het!
Dus eigenlijk is de islam fopnieuws van 1600 jaar geleden.
Meer een noodzakelijke fabel, zoals de zonnegod, Zoroaster, Ba-al en o.a. het christendom. Als je nergens in gelooft kom je ook nergens, en met de neuzen dezelfde kant op kom je verder.
De neuzen dezelfde kant op, dat hebben we oa in 1940 gezien. Zelf nadenken mensen, en niet blind ergens achter aan lopen. Maar het is ook zo makkelijk he, als iemand anders voor je denkt, hoef je helemaal geen moeite te doen en geloof me, het kost moeite om kennis op te doen en om argumenten af te wegen en de juiste keuzes te maken.
Dirk Scheringa heeft gewonnen?
Met dat spandoek DNB is een leugen.
Kom je net van het toilet, was je handen tot en met!
Hahaha. Copyright Johan D. te G.
Eerst je handjes wassen, voordat je moet gaan plassen.
Islam = Postcodeloterij-spam.
Tijd voor een besmet me niet register waarbij je jezelf kan registreren om vrij te blijven van gelovige opdringers.
Islam = VVD verkiezingsbeloftes
Gefeliciteerd dan maar met je muil op Geenstijl.
het rijmt niet eens... pffft
“Let’s Orbanize” is de absolute winnaar!
twitter.com/ReneDercksen/status/95470...
Eens!
Met zo'n oproep en een Marokkaanse burgemeester moet je oppassen dat Rotterdam geen provincie van Marokko word verklaard.
Hahaha!
Zeer zeker alsnog een eervolle vermelding als update.
Mooie winnaar, en gedurfd in Rotterdam. Voor je het weet heb je 60 procent van de inwoners in je nek.
Welnee, dat wordt zwaar overdreven. Ben zelf destijds naar de Rechtbank in Amsterdam geweest waar Wilders terechtstond (de 1e keer) en werd geïnterviewd door Rutger. De enige in mijn familie die het opmerkte was mijn neef die mijn zus belde: tante..... is op t.v. hahaha. Ik schat zomaar dat 90% van de Nederlanders ook deze demonstratie niet eens gezien heeft.
Ik vermoed dat je meer 'gevaar' loopt op facebook en twitter.
Dat volk ook...
Zij doen wat, jij zit achter je pc te klagen
Allah is Hagenees voor alles, toch?
nee
Wanneer wordt die islam nu eindelijk een volwassen isschaap?
Als het offerfeest en het suikerfeest op 1 dag vallen.
REAGEER OOK