Boze Blanke Bosma prijst Boze Blanke Man aan
Noemen ze een boekverbranding in Zuid-Afrika eigenlijk een Boekenbraai?

Onze Arthur van Amerongen is een gewiekst menneke. Wij betalen die ouwe zot om de rafelranden van Europa af te reizen om dagboeken te vullen met zijn avonturen langs de afgronden en afvoerputjes van het Avondland, hij bundelt die series vervolgens tot boekjes. Denk maar niet dat wij daar een cent van terugzien! Ook al betalen wij beter dan De Volkskrant ooit deed, hij heeft ons allemaal wijsgemaakt dat ie z'n waaier aan verslavingen moest kunnen blijven voeden. Dus eigenlijk zijn wij slechts een duur kladblok, waar u tweemaal per week de voorpublicaties te zien krijgt van de lijvige werken die Arthur vervolgens weer op GeenStijl door Bekende Bosma's laat aanprijzen. Allemaal zijn we in de sentimentsval getrapt die hij voor ons heeft opengesperd. Maar ondertussen is er naast dat zelfspottende Boze Blanke Man al een behoorlijk bibliotuurtje ontstaan om uit te kiezen voor aan het zwembad binnenkort. Dus nou, laten we dan maar een bordje ophangen voor bundels als Safari Eurabia, Boze Blanke Man, het aankomende Portugal voor Bonvivanten (voorpublicatie, ghe), of die wijngids van toen ie nog proever was De beste man moet immers ook drinken eten, en anders zijn hondjes wel.

Reaguursels
InloggenDe Billy boekenkasten moeten ook gevuld blijven dus koop ik vrijwel alle boeken die Tuur hier komt aanprijzen. Uit kostenoverwegingen wel tweedehands bij Boekwinkeltjes, sorry Arturo, maar nieuwe boeken kan Bruin niet trekken.
Geweldig.. ik hou van boeken, maar niet van lezen (iets met dissectlie). Luisterboek-versie?
Ergens heerlijk ironisch dat iemand voor dyslectische mensen zo'n beetje het meest lastig schrijfbare woord verzonnen heeft.
Zal vast wel een sadist zijn geweest.
Zeg maar net zoiets als vol op het gaspedaal van een Holden Maloo R8 trappen, terwijl je hartstikke in de file staat. Leuk man.
Salty Cracker. Alles voor boze blanke mannen in video formaat.
Met vandaag:
"Dollar Store Manager Runs Down Thief With Van After He Robbed Her Store"
www.youtube.com/watch?v=z8ik5Grcf9Q
Bosma schreef zelf ook zo'n belangwekkend boek over zijn verdrukte soortgenoten. Soortgenoten in Zuid-Afrika. Boeren ook nog dus dubbel zo belangrijk. Ze maken ons eten maar worden vermoord door zwarte mannen. Heel triest verhaal eigenlijk en het komt wel dichtbij allemaal, zo.
je kan toch niet ontkennen dat het gemiddelde Kamerlid wel heel erg schril afsteekt bij de kennis, kunde en welbespraaktheid van een Bosma...
Onder welke nick reaguurt meneer Bosma hier?
BL natuurlijk
Laten we een club oprichten. De BBM. Doel van de club is lekker zeiken op alles. Als het maar Boos en Blank is.
Lekker zeiken op alles, dat doen we hier toch al?
NGO lijkt me beter.
Bosma is wel een vakman. Bosma moet Bergkamp vervangen.
Hear hear.
Grote schande dat deze bewezen zeer goede voorzitter niet verkozen is. Gaat helaas waarschijnlijk ook nooit gebeuren.
@At_Dawn_They_Sleep | 24-05-23 | 21:15:
PVV is de verkeerde partijnaam en we weten allemaal hoe Bergkamp voorzitter is geworden na een dealtje.
Walgelijke schijnvertoning
Die bosma? www.mediacourant.nl/2018/12/martin-bo...
@Shoarmamasutra | 25-05-23 | 00:19: je doet de meeste kennis op als je er midden in zit dus zo vreemd is dat niet....
Uitstekende VOC mentaliteit van Arthur!
Heb eens al mijn reaguursels uitgeprint en gebundeld, maar dat sloeg nergens op.
Je bent het vergeten te publiceren ?
Stuur maar naar mij. Ik teken er wel wat plaatjes bij. Wedden dat het ineens heel interessant wordt? Het enige wat ik daarvoor in ruil vraag is 50% van de winst. Koopje!
Ik wil ook wel een dagboek voor jullie bijhouden. Ik beloof mijn verhalen niet te bundelen.
Daar in Zuid Afrika lezen ze geen boeken.
Braaien doen ze wel, dat wel.
Edit: ze moeten wel, dat braaien, met al die kragonderbrekings. (loadshedding)
Is boze blanke man nu al een Geuzennaam?
Dat lijkt me meer afhankelijk van de positie van de beschouwer.
REAGEER OOK