Ook niet meer te betalen: BIERRR
20 euro voor een kratje nu
Ja hoor. Het staat er echt. 19,98 voor een kratje Freddies bij de Appie. TWINTIG EURO! Geen wonder dat Heineken miljardenwinsten maakt. Teringjantje, nog maar een paar jaar geleden waren de kratjes opdrinkbier 7,50 & deden we er zes in het karretje, net zo makkelijk. Was je weer klaar voor een maand. Volgens CBS-cijfers (niet heel betrouwbaar) is bier in een jaar tijd 10 procent duurder geworden. En het einde van de prijsverhogingen is nog niet in zicht. DOE ER WAT AAN, DEN HAAG! Het is vijf voor twaalf. How about PRIJSPLAFONDS, BTW-VERLAGINGS, SUBSIDIEBIER en BIERBANKEN voor de allerarmsten. Gegarandeerd WINST bij PS2023. Kom maar door met die politieke proefballonnetjes!
Reaguursels
InloggenZit 9 euro belasting op ( 4 euro btw en 5 euro accijns). Het rijdt bij ons de poort uit voor 8 euro per kratje.
Heineken bier?
Hier im Osten gelukkig geen Heineken te krijgen.
Paulaner daarentegen…
Paulaner is ook van Heineken.
Als je ook maar een beetje verstand hebt van bier, dan weet je: Heineken valt niet onder de categorie bier. Dat is grachten water.
Grachtenwater is een stuk lekkerder...
Deze hoge prijzen zijn allemaal veroorzaakt door die christelijke staatssecretaris Blokhuis, die het voor elkaar heeft gekregen dat er niet meer dan 25% korting gegeven mag worden op bierproducten die alcohol bevatten. Hij wordt bedankt, deze christenhond.
Bier is altijd wel ergens in de aanbieding met 25% korting. Je bent een dief van je eigen portemonnee als je het volle pond betaald.
betaalt
Nounounou. Ik drink regelmatig halve liters speciaalbier van rond de 10eur per stuk dus deze heinies zijn nog steeds : spotgoedkoop
Heineken pils en Bols wodka zijn trendy successen in Polen terwijl de poolse bieren en wodka veel lekkerder zijn.
Als je 20 euro betaalt voor een kratje, is het best moeilijk om toe te geven dat het niet te zuipen is. En als je eenmaal hebt gezegd dat je het lekker vindt, ondergraaf je je geloofwaardigheid als je het vervolgens niet meer koopt.
Lekker in Duitsland bier halen 20 halve liters voor nog geen 10 Euro. Goed bier beter dan die paardenzeik van een Heineken....
En dan op je slippers in de voortuin!
Grachten water is het
Makro regelmatig aanbieding Hertog Jan voor 12,08 euro ....
Ex btw?
Minder dan een euro per flesje.
Geen wonder dat Nederland zoveel alcoholverslaafden heeft.
Hoogste tijd om de accijnzen flink te verhogen.
How kan je niu dronkenlm.worden van bi3r?
U werkt toevallig in Den Haag?
Dan is Heineken net zo duur als het bier van de lokale brouwer.
Heineken en bier in 1 zin. Kgggggggg
Haha! idd!
Mijn favorite blondje (en dan heb ik het over belgische bier... niet de madammekes!) kost in NL 2 euro per fles... in belgie 1.25!!
Da's wel vrij debiel. Gelukkig woon ik in de buurt van de grens.
Heineken is bocht, dat mogen ze van mij gratis maken en dan nog drink it het niet!
Ik vind Heerlijk Helder Heineken dan weer veel beter dan die donkere Monnikenzeik van onze zuiderburen.
@drs. Levi Samsonov | 15-02-23 | 14:15: Klinkt inderdaad een beetje wat ze bij de huisartsenpraktijk ook het liefste zien. Niet te donker, goed heldere pis. HEERLIJK!
Ik rijd vanuit Enschede in 15 minuten naar Netto supermarkt in Gronau. Daar zijn wekelijks A-merken in de aanbieding. Deze week Veltins, 20 halve liters voor een tientje hahaha. Pakje shag 40 gram vijf euries, scheelt ook de helft.
Veltins… dat is dan weer jammer. Liever Krusovice of Bitburg of… Heineken!
20 halve liters voor een tientje............. * met gierende banden op weg gaat *
Pakje shag scheelt ook de helft van je leven.
@Lorejas
Je leeft maar 1 keer. Als je het maar naar je zin hebt gehad, toch? Wil je dan lekker tot je tachtigste werken? Zeg maar waar Den op aanstuurt?
*Haag. Sorry, zit met een shaggie en een biertje te tikken hier
@Flapster: ik ga liever deaud aan wat anders dan LK....
@Lorejas je gaat dood aan geboren worden. Het moment dat je dat accepteert ben je vrij.
Altijd maar weer dat bier ... ze hebben het gewoon veel te lekker gemaakt.
Ah, nou nee dit dan. Ook even anti-reclame maken voor de Lidle. Was ik best fan van, maar daar weten ze intussen ook te jatten als de raven.
Binnen een week 2 x de baas erbij gehaald over prijsverschillen tussen het kaartje op het schap en wat de kassabon aangeeft. Handsinaasappelen zouden voor 1,49 per kilo moeten verkocht; de kassa zegt 1,99 per kilo. Frans kaasje 2,59 en de kassa maakt er 2,99 van.
Dat zijn geen procentjes erbij ivm hoge gasrekening of zo. Dit lijkt meer op lukraak stelen! En dan hebben ze van die bewakingstypes rondlopen die zogenaamd onopvallend iedereen in de gaten houden.
Ha en als het erop aan komt, slaan ze nog geen deuk in een pakkie boter.
Schiet me in ene een bier-incident te binnen, van een paar maanden geleden. Heineken (ja echt) was in de aanbiedings, dus dat stond vlij vlak na de entrée opgesteld in pilaren van handzame traytjes. Komt er een magere tattoo binnen gelopen, die tilt 2 traytjes op en verlaat de winkel via die ingang. Een maat had alleen maar de schuifdeuren doen opengaan.
Nou pleit ik niet vóór dit soort acties, laat staan dat ik het aanmoedig. Maar briljant vond ik het wel. Ikke nog netjes die bewakingsaap inseinen, maar die keek louter toe hoe de buit in een kofferbak verdween en verliet zelf het pand niet.
Afijn, laat het u smaken allemaal!
Hier in Oostenrijk koop ik altijd in de aanbieding. Meestal 13,50 per kratje Stiegl met 20 halve liters.
Lekker hoor.
Stiegl bier, gaan je hakken daar niet van klikken?
Heineken-bier kopen bij Ahold. Dan ben je echt wel driedubbel van de pot geflikkerd.
Ik drink alleen Asahi, Sapporo of Tsingtao van de toko. Smaak.
@drs. Levi Samsonov | 15-02-23 | 13:28: Tiger of Kingfisher mmmmmmm
@Waakvlam | 15-02-23 | 16:59: beiden ook van Heineken
Het is ook altijd wat!
Nou nou en poe poe!
Dergelijke prijzen maken bier drinken met vrinden weer bijna bon ton. Kunnen we adieu zeggen tegen die vreselijke Prosecco. Maar wat moet het plebs nu dan drinken?
Azijn?
Kahlúa, je bent toch niet doof ofzo?
Hoe kan een man dan zijn bierbuik in tact houden? Zijn er al bierbanken?
Albert Heijn is een schijtwinkel, maar je weet in ieder geval wel zeker dat je teveel betaalt voor middelmatige doorsnee meuk.
= Marketingmachine
Pas maar op met je proefballonnen, voor je het weet stuurt Biden een paar straaljagers er op af.
Willen jullie dit niet aan mijn vrouw laten weten. Want ik mag elke week bij het boodschappen doen 11 halve liter blikjes Kordaat en Perlembacher bier kopen van haar, maar als ze dit leest worden het er nog maar vijf.
Met die lekkere trostomaten ging het ook zo. Altijd kocht ik elke week 10 stuks toen ze nog €1,99 per kilo waren. Maar nu mag ik er nog maar vijf elke week omdat ze €3,49 per kilo zijn.
Dan zijn ze al op voordat ik GeenStijl heb uitgelezen.
20 halve liters Oettinger voor 6 euro in Duitsland. Laat Freddie maar rotten in zijn graf.
Boodschappen doe je in Duitsland, na het tanken.
Helemaal mee eens.
Tijd is óók geld, althans voor velen.
Bij de Plus exact dezelfde prijs en bij de Jumbo zowaar 20 eurocent goedkoper. Lang leve de marktwerking.
-edit: Gebruiksinstructies - Let op: niet rijden en drinken.
Dus wel drinken en dan rijden?
Ze willen voorkomen dat je alcohol tijdens het rijden morst.
@HankHill | 15-02-23 | 12:59:
Alcoholmisbruik heb ik ook een broertje dood aan.
Nederland vanzelf Halal.
Deze week:
Bij de Vomar Krat Heineken E13,98
Bij de Vomar 1 fles Jutter 9,99
Bij de DEKA markt 1 krat Hertog Jan voor E13,99
Koop maar een paar kratten extra.
Kratje Heineken, 24 flesjes bejaardenzeik, wat een armoe pils is dat. Probeer eens Kordaat van de Lidl, 8 euro een kratje en beter te hachelen als dat wondvocht van Heineken
Dorst maakt rauwe bonen zoet.
Herhaut dat was pas bier
Kniertjes: “De alcohol wordt duur betaald.”
Als je dan toch naar Appie gaat, koop dan Hertog Jan.
24x 0,3 = €14,17
Idd, beter te nassen dan dat rare Heineken.
@Von Bliksum | 15-02-23 | 13:31: als je van maïs houdt, ja. Maar je bent toch geen varken?
@Coolcnor | 15-02-23 | 19:59: scheelt niet heel veel ….
Dit is precies de bedoeling van die godsvrezende idioot van CU: roken, alcohol, vlees en suiker moeten zo zwaar belast worden dat ‘verstandigere’ keuzes worden afgedwongen.
Gewoon naar eigen merk overstappen. Na eentje proef je het toch niet meer.
in dat geval zou ik ook maar vast condooms gaan hamsteren.
Het maakt uiteindelijk het ritje naar Duitsland goedkoper.
Het sensibiliseren van ongelovigen is zelfs ouder dan de weg naar Rome.
Wanneer je glucose toevoegt om het brouwproces te versnellen zou je toch denken dat het juist goedkoper kan. Wel vraag ik me af waarom het dan nog bier of pils mag worden genoemd, maar dat zal net zo iets zijn als bij de patatten, natuurlijke suikers gaan verloren daarom voegen we weer wat toe. Er zijn er zelfs die karamel toevoegen.
Hop is een extract geworden, dit zal ook wel iets brouw-technisch goedkoper zijn.
En dan heb je Pitt bier, geen toegevoegde suikers, met nog een beetje echte hop, ok, ook wat hopextract, maar dan voor de prijs van ongeveer 5,50 €.
Pitt kostte vlak voor de gulden - euro wisseling 5 gulden per krat.
Pitt is géén categorie-1 bier. Veel van die goedkope C-merken zoals Kordaat volgens mij evenmin.
Pils of pis, het scheelt maar 1 letter.
Pils wordt vanzelf pis.
Toch bijzonder, flink duurder maar meer verkocht?
Zag ook nog eens dat Ahold een winst heeft van ruim 1 miljard.
Gaan Heineken en Ahold nu eens wat minder dividend uitkeren en eens wat teruggeven aan de weldoeners door eens wat prijzen te verlagen? Nee? Waarom niet?
Ben zelf een fanatieke speciaalbier liefhebber maar als je dan toch een premium pilsener wenst te drinken tegen een lage prijs dan ga je toch even naar Duitsland (Trinkgut etc.) en koopt daar een paar kratten halve liters van het betere pilsner zoals Bitburger, Warsteiner etc. En als je er dan toch bent dan koop ook de halve DM leeg als je veel vrouwen in je huis hebt.
Dan drinken ze toch champagne?
Als het vanwege stijgende kosten was, maakten ze niet meer winst. Ze verhogen de prijzen gewoon nog meer omdat het kan.
WTF. 20 euro.
Toch zie ik bij Boni voor ongeveer 14 euro te koop staan.
Je hoeft geen bier te drinken.
Het is maar een biertje.
"Het afgelopen jaar heeft Heineken de prijzen van zijn bieren verschillende keren verhoogd, vanwege de hogere grondstof- en productiekosten."
Wat bedoelt men eigenlijk met grondstofkosten? Ga me niet vertellen dat we dankzij Poetin zijn oorlog ook nog eens 10% meer moeten betalen voor bier! Of dat water duurder wordt vanwege grondwatervervuiling. Half werkend Nederland komt thuis om eventjes tot rust te komen met een of meer biertjes. De rest start, naar ik mag aannemen, wat eerder want met pensioen.
Veel glas komt uit Oekraïne. Glas is 50% van de prijs
Bij Netto Duitsland, kratje Warsteiener 20x05= 9,99 Ook andere bieren en zelfs Heineken voor de mensen die een hekel aan zichzelf hebben. www.marktguru.de/c/bier
Daarvoor is de diesel weer iets goedkoper in Nederland.
Benzine is in Nederland ook minder duur als in dld.
Een kwartje per slok. Dat zuipt niet zo lekker weg.
Grote slokken nemen, dan valt het wel mee.
Politiek proefballonnetje? Hmm.. Moeten we dan ook blazen? Is dit een strikvraag?
Hebben Vegans al iets bedacht op alcohol? Dan is a cirkeltje rond en zijn ze ook halal.
Het is al mogelijk om alcohol uit krekels te destilleren, is dat dan vegan? images.vice.com/munchies/wp_upload/bo...
Gisten hebben ook liefde nodig!
@Kapitein Sjaak Mus | 15-02-23 | 12:48: Jij geen bier meer.
Goed man, marktwerking. Grondstoffen zijn zooooo schaars dat bedrijven als Heineken, Shell, Vattenfall, Mobil en ook ene Co, de prijzen wel moeten verhogen. Ondertussen maken ze record miljardenwinsten. En u maar blijven geloven in de heilzame werking van de markt. En zo meteen nog veel meer markt aan de macht helpen dan dat Rutte al gedaan heeft. En maar denken dat u het onder links zo zwaar zou hebben.
En dat noemen ze dan een loon-prijsspiraal terwijl het meer een winst-prijsspiraal is.
Deze spiraal wordt ook goeddels veroorzaakt door het linkse beleid: al die bierzuipers gratis geld geven voor (te dure) energie, het verhogen van toeslagen en de uitkeringen etc.
Dan voortaan bier bij Aldi en Lidl kopen, als iedereen dat doet is het gedonder met de hoge prijzen na een maand over omdat Heineken en co niets meer verkopen. Dus ogen dicht en door.
Het leuke is dat de Schultenbraú (buiten de aanbiedingen €7.99) van de Aldi beter te zuipen is dan die donkey pis van Heineken.
Tegenwoordig €0,65 per halve liter blik, dat was voorheen 15 cent minder. Het gelijktijdige nieuw ontwerp v/h blik is geen toevalligheid. Dus deze jongen gaat tegenwoordig naar de Lidl voor halve liter blikken Argus pils €0,55 per stuk.
Waarom mag Heineken nog steeds hun "bier" verkopen in statiegeldloze flessen?
Het is geen bier. Het is urine-aftreksel.
@VBO_B_Niveau | 15-02-23 | 12:31: Herneken is top, ik kan nog zo vieze handen hebben na een reperatie aan mijn auto, heineken krijgt ze schoon.
Wie drinkt er toch Heineken? Nederland is niet echt een bierland qua kwaliteit versus prijs maar een beetje selectief shoppen brengt je al snel op beter en goedkoper bier. Mijn persoonlijke favoriet is Gulpener Gladiator, 24 halve liters voor iets van 30 euro en het smaakt ook nog eens een stuk beter. Oh en het is een flink stuk sterker dus minder plassen. Maar weet ik veel.
Ja, en daarom koop ik dus Kahlúa. Koppie, koppie!
Verkopen ze al bier op Ali-Express?
Jazeker. Maar je moet ‘biel’ in de zoekfunctie zetten.
@Bigi Bana Boy | 15-02-23 | 12:31:
Vuile lasist!
Jazeker, bezorging per luchtballon.
Ja maar versturen doen ze niets, alleen zelf afhalen.
@Graaisnaaiert | 15-02-23 | 12:33: dat doet ie exples …
Wie zuipt er dan ook nog Hinnikken.
www.supermarktscanner.nl/product.php?... af en toe een leuke bonus, voor de rest altijd aan de dure kant geweest bij de zaanse oplichters.
Jumbo is 20 cent goedkoper. Voor een hele krat !!
Nou nou poeh poeh.
@Papa Jones | 15-02-23 | 12:25:
Dat is toch al gauw 1,5 milimeter schuim, Papa, en dat telt in heinekenland. Denk ik dan.
@Papa Jones | 15-02-23 | 12:25: Nou ja dat is toch gauw weer 1,40 gespaard per week.
Een stuk goedkoper bij o.a. Boni en Spar:
www.biernet.nl/bier/aanbiedingen/merk...
Tips graag voor goedkoop goed bier hieronder! En die omzet van heineken is waarschijnlijk deels te verklaren omdat er niet meer gestunt mag worden met bierprijzen. Zouden lokale brouwers ipv speciaalbier niet kunnen inspringen op deze marktontwikkeling? Goed pils voor een normale prijs.
Die vallen onder dezelfde wetgeving. Naar de Bels of naar den Pruus!
@Louter Leuter | 15-02-23 | 12:21: Dat ze onder dezelfde wetgeving vallen snap ik ook wel. Maar het lijkt mij dat die wetgeving zorgt voor een hogere omzet bij alle biermerken die daarvoor nog hogere kortingen gaven.
Heimat!
En als het toch achterlijk duur wordt in dit land koop voor hetzelfde geld geen slobberbier maar speciaalbiertjes van inderdaad kleine(re) of lokale brouwerijen. Geniet je ervan en draagt je poen niet bij aan versterking van de positie van de biermaffia,.
"Goed pils voor een normale prijs."
Om een goed (reinheitsgebotliches) pilsener bier (dus geen pils) te brouwen moet je hele proces, met goede ingrediënten, goed onder de knie hebben. Juist de kleintjes gaan dan voor de zwaardere en zgn bijzondere bieren.
Liever een paar Westmalle tripels, dan een krat uilenzeik.
Uilenzeik met rattengif, als ik me goed herinner
Nog even en je gaat in de kroeg goedkoop indrinken om 't thuis gezellig af te maken met vrienden ...
Supermarkten zijn ook de grootste schoften. Voorbeeldje. Bij de super hadden ze een winkeldochter in de vorm van flessen niet vaak verkochte drank. Dus ik denk mooie prijs/kwaliteit verhouding en koop er gedurende een paar weken een fles van. Hebben ze in de gaten dat die flessen in eens verkocht worden. Smakken ze er een prijsverhoging van 25% op. Ammehoela dat dat komt door inflatie etc. Het is gewoon afpersing.
Dat kan oprecht nog een gewone prijsupdate geweest zijn. Als jij voldoende gat geslagen hebt in die voorraad flessen die ze in 2021 gekocht hebben, dan is er een nieuwe lichting besteld, die dan voor de 2023 prijs in de winkel komt te staan.
CBS is een 0 vergeten, niet 10% maar 100% duurder. En dat geldt voor heel veel boodschappen.
Nee hoor, het cbs had met rutte gebeld en dus is het maar 10%, echt waar!
Als kratjes te duur worden, koop je toch gewoon een fust?
Ligplaatsen tussen afwerkschotten bij de uitlaat van de brouwerij. *gat in de markt*
Ben zelf gestopt met Heineken
Voor Turkije
* vanavond om zeven uur gaat klappen voor RTD *
Bedankt voor je kracht en je moed.
Joris ?! Een smiley !!
* driftig met spuitbus door de kamer rent *
Gezien uw nick... Flensburger of Jever.
@Papa Jones | 15-02-23 | 12:17: pssssttt
Wie zijn toch die mensen die dat bier kopen?
Wat verwacht je ook anders, met een minister van Financiën die van toeten noch blazen weet.
www.bnr.nl/nieuws/economie/10489183/k...
Vanochtend las ik nog dat Heinkenen in 2022 de prijzen met 20% heeft verhoogd en alsnog 11% meer bier verkocht. Prijselasticiteit is iets uit de oude economie.
‘Opdrinkbier’
Ik blijf het een prachtig woord vinden.
Heineken is meer "weggooibier".
@Chessmonkey | 15-02-23 | 12:18: Zonde, maak er dan handwasbier van.
Het is net als met stemmen op de VVD, blijkbaar wil een groot gedeelte van NL kei, en keihard in den poeperd genomen worden. Het is trouwens sowieso al vrij masochistisch om vrijwillig te betalen voor Heineken en het dan ook nog op te drinken.
Er zijn heel veel stemmers die dat met de schoolgang naarbinnen gegoten hebben gekregen he.
Daarom gewoon alles uit Duitsland halen. Behalve de koffie dan.
Dit gaat nergens over, Heineken, 20 euro voor een krat, niet te geloven.
Gelukkig in Duitsland, lekkerder bier voor véél minder geld.
Ik vraag mij af wie koopt dat spul??
Hier in Denemarken kost een krat Carlsberg omgerekend meestal € 16 en soms € 13,50 als het in de aanbieding is.
Er zit dan wel bijna 10 liter in een krat (24x33cl).
Dat is dus per liter tussen de € 1,35 en 1,60.
Tegenover H(e)inniken paardenpis ruim € 2,70 per liter.
Ik bedoel Carlsberg = 30x33 cl = 9,9 liter
En Carlsberg is wel bier!
Gemiddelde inflatie zegt helaas weinig over individuele prijsstijgingen.
Het ene gezin wordt veel harder getroffen dan de andere. Je zult maar van een tochtig huis een stukje moeten rijden voor laag betaald, zwaar werk. Dan ga je onder de streep failliet.
Ons kabinet denk in koopkrachtplaatjes, en streeft naar kleine verbetering elk jaar. Groepen die worden benadeeld, blijven benadeeld, groepen die worden bevoordbeeld, blijven bevoordeeld. Niemand snapt dit inkomensafhankelijke circus nog, en de linkse kerk wil ook openbaar vervoer inkomensafhankelijk maken.
Laten we teruggaan naar 1 partij met 1 loket en 1 formulier die de regie neemt in belasting en uitkeringen, zodat het ook echt eerlijk wordt. Proost!
Uitstekende observatie en aanbeveling, Feynman.
Het lijkt alsof werkelijk iedereen zich achter gemiddeldes en (gemanipuleerde) cijfers aanhobbelt onder de vlag van 'redelijkheid'.
Ondertussen groeit het aantal voedselbanken (hopelijk stoppen die vrijwilligers er niet mee) en zien we 'zorgmedewerkers' die op de rand van persoonlijk failliet raken.
It's a clowns, clowns world.
Ach.. Maakte maakte mij ooit eens druk over het feit dat de bierdrinkende onderkasten zo goedkoop konden roken en drinken. Wij betalen ons toch ook scheel aan de cognac en sigaren! Waait wel weer over Frans!
Groetjes, Mark.. ohw.. peopjes zit ik nu op mijn spookaccount van Geenstijl?
Hoi Oef
@HD50 | 15-02-23 | 12:25: Welkom terug.
@HD50 | 15-02-23 | 12:25:
Die heeft helemaal geen tijd om te posten, die is druk bezig de plastic zwerfkeitjes recht te leggen en "natuurlijk" bij te stippen voor "die authentieke Alpenervaring" in en om Roompot Regula.
Ik heb altijd wat blikjes bier in de koelkast voor gasten. Palm volgens mij, momenteel. Maar aangezien ik geen vrienden heb, gaan ze bij mij altijd over de datum heen en dan gooi ik ze weer weg.
Bier in blik in de koelkast over de datum wegmieteren? Ben je mal!?!
De brouwerij moet ervan uitgaan dat het op de slechts mogelijke manier wordt opgeslagen (in de zomer, in een snikhete schuur met een dak van golfplaten etc). Zelfs ALS het bier over de datum is (eiwitten vlokken dan uit) dan nog is het nog niet schadelijk voor de gezondheid.
Die kun je ze beter als laatste opvoeren, het zogenaamde oprotbiertje.
Deutschland, Leute, Deutschland. Koop die overprijsde NL-bagger toch niet. Freddie duur? Dan Freddie niet meer kopen totdat Freddie normaal gaat doen met z'n prijzen of de wijk neemt naar een land waar drinkedrankjes niet stukbelast worden.
Kijk, zelf ben ik ruim 3 jaar geleden gestopt met drinken ( vanwege gezonder gaan leven, niet vanwege bierprijzen ) maar zelfs al was dat niet het geval, dan nog zou dit een prima moment zijn om... Op een gegeven moment is het het gewoon niet meer waard, of je het nou wel of niet kan betalen, je wilt het gewoon niet meer want je weet dat je aan alle kanten belazerd wordt. Ditto wbt de mixen van de Knorr en de Honig, kosten en waarde product ettelijke centen 95+% zetmeel ), kosten pakje 1,40 tot boven de 2 euro. Ik zeg, toedels en de groeten!
Jaaaa. De mixen van Knorr c.s.! Breek me de bek niet open!
De mixen van Knorr? Wat moet je daarmee dan?
@John McClane | 15-02-23 | 12:08:
Is duur verpakt zout.
@Louter Leuter | 15-02-23 | 12:13:
Dat dus. Zetmeel voor de basis, zout voor de smaak, zoet om het zout te maskeren en zuur om het zooitje onnatuurlijk lang houdbaar te maken. En wat kleurpoeder zodat het nog wat lijkt...
@John McClane | 15-02-23 | 12:08: Alles.
Heineken “premium” noemen is wel humoristisch.
Sorry maar voor mij is het al een tijdje 10 over 12.
Heineken bier noemen.
Da's pas misdadig.
Lauwe loopzeik. Verschraalde koeienpis. Kotsopwekkende schimmeldrank. Woorden schieten tekort!
Er staat toch premium pilsener.
Niet getreurd www.aldi.nl/aanbiedingen/WK08_Vanaf_m...
Hahaha gehaktballen in blik, wat de hel!
@John McClane | 15-02-23 | 12:07:
Kijk maar eens op vretecool. Gehaktballen?
"Nog maar een paar jaar geleden waren de kratjes opdrinkbier 7,50 .."
Toen kwamen de vingerwappende gristenunie, cda, dedain666 en vvd en verboden meer dan 25% korting op de standaardprijzen. Opdat U het niet vergeet!
Uitstekend pils. Aanbieding 6 euro toen. Ook wel 2 voor een tientje. Helaas niet meer in de winkel.
static01.eu/aanbiedingenfolders.nl/im...
Vergeet niet de prijsverhogingen van de marktleider, net als die Belgisch marktleider steeds het eerst met prijsverhogingen, terwijl de kleinere brouwerijen later en met minder hoge prijsverhogingen komen.
Niet zo zeiken, dan koop je toch ander bier en laat je dit links liggen.
Het is de schuld van de Rabobank!!1!1!!
Heineken pis hoef ik niet voor 20 euro maar ook niet voor 7,50
Ach, zolang er alcohol in zit verkoopt het wel...
REAGEER OOK