LIVE. Het SportCafé slopen, want Marokko is door
Wasserwerfers in de aanslag!
Zet uw auto veilig weg, haal uw fiets binnen en verwijder uw dochter van straat: de hyena's gaan weer los. Marokko voetbalt in de achtste finale tegen Spanje en dat betekent dikke rellen als ze verliezen. En dikke rellen als ze winnen. En iets latere rellen bij een gelijkspel. Ieder plein in Amsterdam is een veiligheidsrisicogebied, het Duitse waterkanon staat klaar, de buurtvaders hebben hun broek gestreken en Den Haag stuurde bekende relschoppers een waarschuwende brief. Handig, dan hebben ze hun aansteeklont alvast op zak. De gezonde wedstrijdspanning heerst niet alleen in Nederland: heel Europa geniet mee. België staat op scherp en in Spanje staan de lokale knokploegen klaar om in te grijpen als het te onrustig is of om onrust te veroorzaken als het te rustig is. Om 16:00 uur trappen we af voor dit heerlijke potje opgekropte frustratie en daarna nemen we afscheid van onze grote steden. Later vandaag staat ook nog Portugal - Zwitserland op het programma, maar dat is alleen voor de nabestaanden van de Marokkaanse WK-apocalyps. Fijne wedstrijd iedereen en een bindend advies voor alle heethoofden die dadelijk de buurt gaan slopen: انها مجرد لعبة.
UPDATE: Met 0-0 de rust in.
UPDATE: En met 0-0 richting de verlenging. Marokko heeft prijs voor minst sportieve supporters in stadion wel al binnen.
UPDATE: Allemaal te lui om te scoren, dus op naar de pingels.
UPDATE: Spanje mist alles. Marokko door naar de kwartfinales!
UPDATE: We herhalen het even voor de ME, hulpverleners en buurtvaders: Marokko naar de kwartfinales!
UPDATE: Nieuwe rellen! Nieuw topic!
Reaguursels
Dit wil je ook lezen
Marokkaan over rellen door Marokkanen na Marokkaanse overwinning: 'HEEFT NIETS MET MAROKKANEN TE MAKEN'
Oké maar WAT ZEGT DEZE MAROKKAAN NOU WEER???
Rob Jetten: 'Geweldig om te zien hoe sport verbroedert, hoe de overgrote meerderheid van de Marokkaans-Nederlandse gemeenschap hun verdiende winst op positieve wijze viert'
Heeft Rob Jetten (Dhimmi66) zitten slapen of is hij blind of is hij kwaadaardig of wat is het
Nederlanders beroofd door Marokkanen
Van WK-droom. Oranje ligt eruit na pingels
Belangrijke Vraag: voor wie zijn ONZE MAROKKANEN vannacht?
Allemaal voor Nederland natuurlijk, net als Nederlandse-Nederlanders
Schilderswijk weer dolblij na zege Marokko, waarschijnlijk ONZE volgende tegenstander
Schilderswijk is toch wel de gezelligste wijk van Marokko
WAT WAT WAT. Marokko alsnog winnaar Afrika Cup
Reglementaire 3-0 overwinning
Alle verloven ingetrokken: voetbal kijken met Marokkanen
'Maak er maar een lekker positief stukje van'
