Stiekem extra bier oppompen in Het StamCafé
Ook belangrijk: bierleveringszekerheid
Ja, u snapt 'm natuurlijk meteen. We gebruiken hier de bier-metafoor voor... gas. U wordt de komende maanden allemaal leeggezogen door energiebedrijven omdat de VVD en PvdA vroeger Groningen hebben leeggezogen. Als een malle gas oppompen in Groningen om te verpatsen aan het buitenland ipv op de plank leggen voor later. Ambenaren in Den Haag: HOERA! ZOOO VEEL MONEY!!! ZULLEN WE EEN NIEUW MINISTERIE BEDENKEN? JAAAA! Jeroen Dijsselbloem en Henkie Kamp flikten het gewoon. Gansch de provincie Groningen leeggezogen onderwijl roepend "ach, het is maar een bevinkje van 2,5, wie doet ons wat?" Pompen, Henk! Anno 2022, Netbeheer Nederland: "Ons grootste rampscenario is als we eind deze winter een miljoen huishoudens moeten gaan afsluiten." Ook anno 2022, Carola Schouten, van het nieuwe Ministerie van Armoede: "Mensen moeten gewoon niet in de kou zitten deze winter". Vergeet die winter. Herfst begint op 23 september. U hebt nog twee weken om hout te halen.
Social
Groetjes van Attje!
Social
Lalala. Geld
Social
Koop een gun
Social
Reaguursels
Inloggen@MickeyGouda,
Een hele goedemorgen toegewenst, altijd evenwichtige goedhart!
Als ik lees dat mensen zich ergeren aan bepaalde communicatie, kan ik niet nalaten even verder in de zere plek te prikken. Niet uit valsigheid maar als spiegelend mechanisme.
Als ik lees dat jij niemand tot ergernis wil zijn, kom ik als een leeuwin aangerend want het gaat niet over jou maar over de ander.
Gewoon onbevangen daarmee doorgaan dus, ook met wederzijdse uitingen van genegenheid voor BC.
Kusjes, cuddles en knufs! Xx
(En @lezeres snapt wel waarom, maar die affaire heb jij geloof ik gemist;-))
Tis toch allemaal zooo simpel:
Autootje wegdoen.
Niet meer roken.
Niet naar Schiphol gaan.
En vooral niet voortplanten.
Beste jongens en meisjes, om 11:00 wordt Sjarrels (nee, niet Aznavour) uitgeroepen tot koning. De BBC zendt dit uiteraard uit.
Mocht u een tribute willen achterlaten voor de koningin dan kunt u die opsturen naar yourqueen@bbc.co.uk. Benieuwd of die dan op de buis komt.
Dus ik zag barman! Doe maar een kop koffie en boterham met een gebakken ei.
Zag u hem, of zei u het?
De barman is al even afgehaakt, volgens mij is het nu zelfbediening of een praatje pot met de schoonmaak.
Hier, koffie, boterham en roerei. Je eet wat de pot schaft, jonge.
Wat is er met die Theo Goldbach o.i.d. gebeurd eigenlijk. Vroeg mijzelf eerder eigenlijk nietsvermoedend af waar die is gebleven, maar dat kon de Joris van dienst blijkbaar niet waarderen. Geen idee waarom, eigenlijk. Ik heb hiernaast ook nog een leven, ergo - Ik houd niet alles bij.
Vorig jaar m'n voorschot al verhoogd van 80 naar 125 euro, maar alle andere verhoging geweigerd. Vanaf de inval al maatregelen genomen om m'n verbruik nog iets verder te verlagen. Met de BTW verlaging, een extra trui en hopelijk een zonnige winter moet ik wat betreft verbruik aardig bij het totaal van 12*125 euro in de buurt komen. Kan het best betalen maar F putin. Dit is ook maar 1 winter een probleem, de andere energiebronnen groeien jaarlijks zo hard dat we de volgende winters op onze sloffen redden.
Je laatste zin is wensdenken in je persoonlijke sfeer. Maar stel dat je gelijk krijgt, wat gaat het allemaal kosten?
@goedverstaander
Kijk naar jezelluf! ;-) Môge!
Beetje persoonlijke vraag, maar slaap jij wel eens?
@Ichneumonidae | 10-09-22 | 08:56:
Tussen de bedrijven door. Ik was zo'n kind dat stiekem met haar zaklantaarn onder de dekens Suske & Wiske lag te lezen. Maar ik ben hier in goed gezelschap, want volgens mij zijn er reaguurders die functioneren op aanzienlijk minder slaaptijd.
Een zeer goedemorgen mevrouw Gouda! Niet alle reaguurders begrepen mijn plempsel, Joris incluis. Uzelf blijkt een goedverstaander. Dat zeg ik zonder te kwijlen :) Het is nog vroeg op een vrije zaterdag, zullen we maar zeggen. Carpe diem!
@Ichneumonidae | 10-09-22 | 08:56: En plots ontdekten we, dat Mickey in werkelijkheid Elon Musk is, die lang maar 4 uurtjes slaap aantikte.
@MickeyGouda | 10-09-22 | 09:01: Dat laatste is mij ook opgevallen ja. Ben zelf een ochtendmens, slaap een 7-8 uur per nacht.
Nog dank voor je reactie btw.
@EEnzame SchizofrEEN | 10-09-22 | 09:09: Einstein sliep een 10 uur per nacht, dat moge dan weer een troost zijn.
@Ichneumonidae | 10-09-22 | 09:12: Musk is ook wel terug gekomen van zijn 4 uurtjes, die doet er nu 6 per nacht...
Stel je voor wat die allemaal bedenkt als hij 10 uur zou pitten!
* Mindblown
@Ichneumonidae | 10-09-22 | 09:11: 7 tot 8 uur lijkt me goed en juist. En de vroege vogel vangt de worm.
@goedverstaander | 10-09-22 | 09:08: ik vond het heerlijk om MG'S reacties op de kwijl-opmerking(en) te lezen.. lekker gevat en scherp als altijd.
@EEnzame SchizofrEEN | 10-09-22 | 09:09
Dit, maar dan zonder de brille. Fijne dag @allen!
"Die informatie was niet perfect", ik wijs meer op het feit dat ministers op bepaalde posten totaal geen kennis hebben van hun portefeuille en teveel luisteren naar de verkeerde mensen. Gassen mengen doen we al sinds 1883 (Gasfabriek Amsterdam-West), toen met steenkoolgas. Is iemand dat vergeten of zo?
Ik wist dat niet, dus ik kan het ook niet vergeten zijn.
Ja, zo kun je dat toch zeggen?
Het is nog tot daar aan toe dat een minister niet geheel in detail zaken weet, maar wat te denken over mevrouw Rijxman, die als wethouder van een grote stad niet eens de zeven stadsdelen kent, namen van (stadse) wijken lijkt te moeten opzoeken...
@EEnzame SchizofrEEN | 10-09-22 | 09:16: verschrikkelijke vertoning.
@Ichneumonidae | 10-09-22 | 08:50: Er was blijkbaar iemand die tegen de minister gezegd heeft: "Dat gas (LNG) kunnen we niet gebruiken, want dat heeft een hogere calorische waarde en dan branden alle CV's in Nederland kapot". Dat is juist maar, net zoals de "stikstofcrisis", zijn daar zeer economische oplossingen voor. Als deze persoon de mininster daar niet over inlicht (of de minister er niet naar vraagt) is dat deze(n) zeer kwalijk te nemen.
Pardon?
Excuseer?
Hoe zegt men dat ook alweer? Oh ja: jij ook ongezien de t*f*s goedverstaander. Môge!
Ik lees de reacties hier altijd graag, maar reageer erg weinig. Nu maak ik toch even een uitzondering. De reacties van MickeyGouda vind ik altijd verstandig en goed onderbouwd. En ik kan je verzekeren dat ik nu geen kwijl verlies. De reactie van goedverstaander vind ik erg naar en op de persoon spelen.
Lang leve de neutrale journalistiek. Journalisten nemen gretig de door Zelensky uitgereikte medaille aan vanwege het werk dat ze doen! www.ad.nl/video/productie/zelenski-de...
Begrijp heel goed dat Z. medailles uitreikt aan journalisten die vrijwel allemaal braaf zijn praatjes opschrijven.
Als je als journalist zo'n medaille aanneemt lijkt mij dat het juiste moment om een andere baan te gaan zoeken.
D12 - How Come
www.youtube.com/watch?v=_dz9779OdzM&a...
D12 is toch een dingetje van Eminem?
Dat bleke jochie dat allemaal zwarte rappers voor z’n karretje spant en daar dik aan verdient.
Ach…. Amerika smult ervan en ook die zwarte rappers verdienen er dik aan.
Goed verzonnen concept.
Bijna vergeten...
De bekendste voor mij.
m.youtube.com/watch?v=nJjwK__S9CU
“Gezinshereniging” niet verwarren met “familiehereniging”.
Ik las vd week een stukje over een Syriër.
Heeft dagelijks contact met z’n moeder.
Hij, rond de 35/40, dan weet je ongeveer hoe oud z’n moeder is.
Z’n moeder…., zeg 60/65…,
Gaat dat mens ooit voor onze pensioenen zorgen?
Gaat dat mens überhaupt ooit aan het werk?
Je moeder laten overkomen in de zin van gezinshereniging… wat is dát voor leugen?
Je vrouw en kind(eren) over laten komen kan ik gezinshereniging noemen.
Je bejaarde vader en moeder over laten komen is “familiehereniging” en dat moeten we absoluut niet willen.
Moeten mijn kinderen wijken voor bejaarde steuntrekkers, die never nooit een bijdrage gaan leveren aan de Nederlandse samenleving?
Volledig met je eens dat je deze mensen niet massaal naar Nederland moet laten komen omdat ze extreem drukken op ons sociale vangnet, zorg, huisvesting etc, is het wel eerlijk te benoemen dat de vader van deze kerel (en zijn broer) ook in Nederland zijn.
Ligt dus wel wat genuanceerder!
Overigens is die moeder volgens het artikel al ziek. Die gaat hier dus in geen 100 werken, maar hele dagen in de zorg rondhangen.
Laatst een link naar een ('guur rechtse'....) Deense meneer, die een grafiek heeft samengesteld over kosten en baten.
Afijn, de boodschap was duidelijk; onderaan de streep blijkt een heel jonge asielzoeker over zijn hele leven al niets bij te dragen aan de economie, laat staan als je een oudere asielzoeker in de lijst zet.
En dit is wrang, en het schuurt... Maar als het aan mij lag, zou ik toch eerst zien dat mijn eigen ouders fatsoenlijk en sociaal kunnen blijven leven voordat er een hoop ouderen bij komen waar vervolgens óók iets voor moet worden opgehoest.
Al die Afrikaanse jongeren komen ook niet om te werken en gaan never nooit niet een bijdrage leveren aan de Nederlandse samenleving.
@de uitbater | 10-09-22 | 08:51: onzin, ze zorgen voor werk in de advocatuur, rechtspraak en beveiliging.
@BrutusBosch | 10-09-22 | 09:00: U vergeet de apothekers en chirurgen!
Helemaal gelijk maar als ze moeder daar laten zitten zeggen ze eigenlijk dat ze geen gevaar loopt en dus die hele familie hier niets te zoeken heeft.
Maar Rutte heeft ze hard nodig om h̶e̶t̶ ̶U̶w̶v̶ ̶a̶a̶n̶ ̶h̶e̶t̶ ̶w̶e̶r̶k̶ ̶t̶e̶ ̶h̶o̶u̶d̶e̶n̶ ̶̶ voor zijn arbeidsmarkt.
Om bij het thema energie prijzen te blijven, wij hebben deze week een kleine hout cv aangeschaft
Ziet er uit als een houtkachel en is net zo groot , dat geeft 2 kw in de ruimte waar hij staat en 7 kw voor het cv systeem .
Er komt best wat bij kijken qua leiding werk en dergelijke
Maar we verdienen het in 2 (!) jaar terug
Verdomme!
Val je om 6 in slaap…
8 uur oud papierkliko.
Dit gaat een leuke dag worden.
Had ik iedereen al een fijne dag toegewenst?
Een fijne dag iedereen!
Twee eieren… gekookt of gebakken?
Keuzestress..
Rauw is Ködt, gebakken ‘t lekkerst, gekookt ‘t makkelijkst.
Morgen 9/11… 21 jaar geleden..
21
Wat is dan 21 jaar?
Dat de wereld zo veranderd is door die klootzakken.
Maar eerst meidenvoetbal.
10.30 aftrap! Ik moet vlaggen…
Tegen mokkels uit Vinkenveen.
Hup Geel Blauw!
Als u toch in de keuken staat...
Dan liefst op de KMT-manier (Seedorf herinneringen): twee bammetjes, vier plakken ham, vier plakken kaas, twee grote gebakken eieren (hele dooier graag).
Geel Blauw klinkt als een damesteam van de verkeerde kant uit Oekraine?
Roerei!
@EEnzame SchizofrEEN | 10-09-22 | 08:40: En wat wil je op die andere boterham dan?
@anja | 10-09-22 | 09:23:
Ja!
Scheisse!
Dat ik daar niet eerder op ben gekomen.
Roerei gaat ‘t worden
Dank je, An.
Een Half Miljoen voor de gouden tip over de overvallers van de Tefaf.
Tuurlijk, alleen is nu duidelijk wat ze gestolen hebben; tien juwelen, waarvan er één met een diamant ter waarde van 24 miljoen.
Nu is het heel sneu, maar als het goed is was de eigenaar verzekerd.
En heeft u de beelden van ter Apel gezien/ Daar hoeven de sielzoekers niet langer buiten te slapen. Wat op beeld te zien is, is een terrein dat werkelijk vol afval ligt. Mijn moeder heeft mij destijds opgevoed waardoor ik nog steeds alle rommel achter me opruim (of dat probeer ik dan tenminste). Daar laat ik het maar bij, er zullen een hoop mensen zijn die stellen dat ik het niet zo negatief moet zien.
En de kleine zeemeermin wordt niet gespeeld door Halle Berry (die is inmiddels 52 jaar oud...) maar door Halle Bailey. De verwarring was hier in huize schizo even compleet. He staat u vrij te raden waar dat over ging.
Mooie samenvatting. Morge! Ik zal desbetreffende dames eens googelen. Sinds Walt Disney helemaal woke is, wat minder interesse.
Toevallig had ik het pas met wat mede-Gouwenaren over het grofvuil dat men tegenwoordig overal door onze stad ziet zwerven. In dit kader mag Gouda Oost niet ongenoemd blijven. De gemeente gaat volgens goed Nederlands gebruik de hufters faciliteren door dit vuil gratis op te halen, terwijl men zou denken dat hier een sterrenrol is weggelegd voor boa's en cameras. Zucht. Môge!
@MickeyGouda | 10-09-22 | 08:26: Moge, MIckey!
* Straffe bak koffie inschenken doet
Bij de sportclub vertelde de dame achter de bar dat zij in een soort verloren hoek van de oprit naar het terrein een vuilniszak heeft opgehangen. Op mijn vraag waarom blijkt, dat lokale jeugd én de dames en heren van de hockey- en rugby-club elkaar er in de vroege uurtjes plegen te ontmoeten, wat bevestigt lijkt door de ongehoord grote hoeveelheid condooms, balonnen en ander afval. Onze bardame moest elke ochtend, om bij het hek te komen, uitkijken niet over gevuld rubber uit te glijden.
Vandaag of morgen maar eens vragen of haar vuilniszak actie effect heeft..
@EEnzame SchizofrEEN | 10-09-22 | 08:35:
Zouden dat dezelfde dames en heren zijn die spijbelden van school om deel te nemen aan het klimaatprotest op het Malieveld, om daar vervolgens hun ecologische voetafdruk te laten slingeren?
@MickeyGouda | 10-09-22 | 08:42; Wij denken dat die kans wel groot is! Evenals de bende die ze achterlaten.
Ik was bij die grote boerendemonstratie in Stroe een paar maanden geleden. Duizenden demonstranten daar. Het viel me op hoe schoon het manifestatievekd was en ook bleef. Iets met mentaliteit misschien?
@horsteknots | 10-09-22 | 08:17: Excuses voor deze late reactie..
De dames lijken in eerst instantie best op elkaar (naast hun voornaam), persoonlijk vind ik de oudere Halle iets interessanter omdat haar gezicht iets smaller, scherper is. Persoonlijke voorkeur, za'k maar zeggen.
En Disney is hier ook al een tijdje uit de gratie.
@MickeyGouda | 10-09-22 | 08:26: Dat dus. Wat jullie beschrijven, ik kan me daar DOOD aan ergeren. Waarom laten mensen hun rotzooi vallen? En met name mensen die iets komen vragen aan dit land (opvang). Je zo te gedragen, wat zegt dat over opvoeding, manieren, respect en selfregulatie? Grrrrr. Ik maak me daar veel te druk om, maar toch. Toch.
Goedemorgen, beste allen, wat zijn jullie mooi, slim en grappig! Veel liefhebbende groeten en eerbied aan het onweerstaanbaar leuke reaguurdersvolk! *veegt kwijl van kin* zo, en nu koffie ..
Madonna - Live to tell
www.youtube.com/watch?v=IzAO9A9GjgI
Goh, en wie zijn die jongeren dan ?
AT5 Onderzoek: Steeds jonger en steeds gewelddadiger: hoe de Amsterdamse jeugdcriminaliteit verhardt.
We moeten misschien het begrip 'kattekwaad' eens herijken. Nu wordt alles dat mensen niet aanstaat criminaliteit genoemd.
@Leptob | 10-09-22 | 07:59:
Hier is er een combinatie van over de stoep fietsen,(doen ze allemaal,)en elkaar overhoop steken.
@neonreclame | 10-09-22 | 08:05: Hier hadden jongens en mannen vroeger heel vaak een zakmes bij zich. Ook ik. En natuurlijk werd er weleens gevochten maar niemand pakte dan dat zakmes. Het was gewoon een stukje gereedschap.
@neonreclame | 10-09-22 | 08:05: Waar is 'Hier'? In 020 zijn erg veel fietspaden, zie vrijwel nooit iemand over de stoep fietsen. Degenen die dat wel doen worden gelijk neergestoken - kijk, dat vind ik dan wel weer wat overdreven.
Jongeren is inmiddels zo'n uitgehold begrip dat het werkelijk over van alles kan gaan.
Vrijwel élke cultuur en/of nationaliteit anders dan Nederlands valt er onder en leeftijd kan ergens tussen de 11 en 28 jaar liggen...
Het enige dat vrijwel altijd klopt, is dat het om het mannelijk geslacht gaat.
@Ichneumonidae | 10-09-22 | 08:12:
Holendrecht.
Tussen Abcoude en Zuid-oost.
Als jij uit je raam hangt kun je neon horen zingen.
En die kan mooi zingen joh!
Echt.
@Ruimedenker | 10-09-22 | 08:17: Moet het eigenlijk aan neon vragen, enfin. Is hij sopraan, dat je weet?
@Ichneumonidae | 10-09-22 | 08:19:
Nee, Tenor.
Vroeger Alt, maar sinds ie de baard in de keel…
Nou ja, Tenor dus.
@Ichneumonidae | 10-09-22 | 08:19:
Ja luister... Zit nu in de metro... Maar vals jonge hé...!!!
@ leptob.. vlindermes.. Beetje stoer doen.voor de rest niks inderdaad.
@ ruime Ga naar bed..!! Potverdorie...
Komt door stigmatisering en achterstand....
@neonreclame | 10-09-22 | 08:34:
Echt vals zingen, dat kunnen niet veel mensen. Ik zou het als verdienste beschouwen.
Het fijne bij dit alles is natuurlijk ook dat je niet over de stoep fietst, maar in de metro zit. Fijne dag!
@Ichneumonidae | 10-09-22 | 08:41: Vals zingen?
Ik zing zo vals, dat de laatste keer dat ik zong, de dierenpolitie uitrukte omdat ze dachten dat er een beest kapot getrokken werd.
Als ik ga zingen, zetten ze in de straat de vuilnisbakken buiten.
Hoe gaat het met Rusland? Gaan ze al kapot aan onze sancties?
Met Rusland gaat het kudt. Men kan daar de absurd hoge kosten voor energie niet meer opbrengen.
Voorlopig worden de Russen aardig teruggedreven door, ja met behulp van het vrije westen, dappere Oekraïners die strijden voor democratie en vrijheid. En als ik daardoor meer moet betalen voor m'n gas e.d. dan heb ik daar geen moeite mee.
@Cornelis12 | 10-09-22 | 07:57: Stond gisteren nog stukje op GS. Oekraïne heeft 1.000 km2 herveroverd. Rusland heeft nog 125.000 km2 in Oekraïne, 3x NL.
Dat 'aardig terugdrijven' valt dus nogal mee - eigenlijk gaat het nergens over.
Ik heb met Rusland even weinig als met Oekraïne (het is niet mijn oorlog, al vinden veel mensen in het Westen dat het wel hun oorlog is).
Heb er dan ook geen zin in om meer te betalen voor gas e.d.
Well, that's just my opinion man.
@Cornelis12 | 10-09-22 | 07:57: Als je het kan betalen, kun je er geen moeite mee hebben.
@Cornelis12 | 10-09-22 | 07:57:
Het enige wat me mateloos irriteert aan die hoge energieprijzen is dat het al jaren is van: klimaat, we gaan het klimaat redden! Vliegschaamte, minder auto rijden, zonne panelen en windmolens. Fosiel is Satan! We moeten de ‘échte prijs’ betalen voor onze welvaart.
En al die ideologische kortzichtigheid ontploft nu recht in ons gezicht omdat er ineens een oorlog uitbreekt en we nu dus in economische oorlog zijn met Rusland.
Terwijl het lijkt en steeds vaker blijkt dat die ideologisch gedreven groep geen centimeter verder kijkt dan hun neus lang is. Papieren oplossingen implementeert en alles in de soep laat draaien.
Je zelf uitleveren aan energie producerende landen, je chantabel maken heet dat en je uit de markt prijzen.
Meer voor energie (gas) betalen zou ik in principe ook geen probleem vinden, ware het niet dat de clowns van opperclown Rutte er een potje van maken en vooral besturen op gevoel en wensdenken.
Het giert uit de klauwen omdat de EU en de noord-Europese landen worden bestuurd door idealisten en ideologen zonder enig contact met de realiteit. En daarvan worden u en ik de dupe.
@Cornelis12 | 10-09-22 | 07:57: dat wij hier meer betalen is een politieke keuze. Ten eerste is er een heel grote belasting component in de energie en brandstof prijzen. Daar kan de overheid onmiddellijk wat aan doen. Ten tweede is er in Groningen nog een gigantisch gasveld.
Als dit het beste is voor ons allemaal, dan zal dit wel door onze strot geduwd gaan worden.
Telegraaf: 'Alle 344 gemeenten in Nederland een asielzoekerscentrum (azc). Dat is de kern van het plan van Carolus Grütters, senior onderzoeker migratierecht aan de Radboud Universiteit Nijmegen. De grootte van het azc moet passen bij het inwonertal van de gemeente. Een gemiddelde gemeente vangt dan 150 asielzoekers op. „Goed voor het draagvlak, goed voor de integratie.”'
Ja, ik kan niet wachten!
Stelling: senior onderzoekers migratierecht aan de Radboud Universiteit Nijmegen moeten verplicht hun hoofd laten nakijken.
En dan maar doorduwen? Deze hallucinante ideeën dan ook nog verdedigen met "het volk snapt het niet en heeft geen kennis" Vandaag komt de vuilniswagen. Vuilnisman! Mag deze zak.....
Prima voor anderen, maar kosten wat het kost niet in mijn buurt. Totaal geen enkel respect voor deze bedelaars.
Gisteren las ik over 2 (ongetwijfeld peperdure) "rapportages" die NL sommeerden om zo snel mogelijk de families van alleenstaande *kinderen* (= jongemannen van 16-32) hierheen te halen. Alleenstaande kinderen zijn namelijk niet veilig in AZC's vanwege criminaliteit en geweld in AZC's.
Iets zegt mij dat Nederlandse gemeenten met een AZC dus ook niet veilig zijn voor Nederlandse kinderen. Noch hun (groot-) ouders. Dus waarom wil Carolus dit?
En waarom zouden we het vooruitsturen van kinderen aanmoedigen door die families voorrang te geven? De beste manier om die kinderen in veiligheid te brengen is direct terugsturen naar hun ouders. Dan stopt dat vanzelf, want besef dat echte kinderen onderweg ook niet veilig zijn.
Het gaat nauwelijks om echte asielzoekers, ze gaan na ontvangst van levenslange uitkering allemaal op vakantie in eigen land.
@Dandruff | 10-09-22 | 07:49: Het gaat er bij mij ook niet in dat er zoveel mensen op de vlucht zijn wiens leven in hun eigen land niet zeker is. Dan heb ik het alleen nog maar over de aantallen asielzoekers in Nederland.
En zolang nog niet iedere gemeente een eigen AZC heeft, helpt Carolus mee in de huidige crisis door zelf een paar asielzoekers in eigen huis op te nemen?
@MickeyGouda | 10-09-22 | 07:21: bij voorkeur door iemand die zelf niet aan deugpsychose lijdt
MIsschien naast een senior onderzoeker migratierecht ook een onderzoeksteam zetten op het recht op huisvesting voor ingezetenen.
Afgelopen week kwam ik erachter dat er 2 soorten grondrechten zijn:
Klassieke grondrechten: de burgerlijke en politieke rechten. Dit zijn onder andere het kiesrecht, vrijheid van meningsuiting, recht op privacy, godsdienstvrijheid en het discriminatieverbod.
Sociale grondrechten: de economische, sociale en culturele rechten. Dit zijn onder andere het recht op huisvesting, sociale zekerheid, gezondheidszorg en onderwijs.
Sociale grondrechten zijn meestal niet afdwingbaar bij de rechter, maar klassieke grondrechten wel. Zo kan een burger een kort geding aanspannen als een gemeente zonder goede redenen een demonstratie wil verbieden.' (bron: Wikipedia)
Maar je kunt dus blijkbaar geen rechtszaak aanspannen als je geen huis hebt, en hier in Nederland geboren bent.
Mag elke gemeente dan ook zelf kiezen wie ze houden en welke asielverzoeken ze afwijzen en uitzetten? Ik zie de capaciteit van de IND nog niet met een factor 344 groeien.
Mensen moeten niet zo zeuren over onduidelijke besluitvorming van de overheid. Democratische besluitvorming is nou eenmaal chaotisch. Dat zegt de politicoloog.
www.rtvoost.nl/nieuws/2138460/overhei...
“Thierry Baudet ontkomt voorlopig aan sancties in de Tweede Kamer voor het weigeren melding te maken van zijn neveninkomsten. Eerder dienden acht fracties een klacht in tegen de fractievoorzitter van Forum voor Democratie.”
Ik vind het eigenlijk fantastisch dit. Laten die fracties zich met belangrijkere zaken bezig houden dan dat geneuzel over het aangeven wat je verdient.
Deze hele discussie zou niet nodig zijn met een simpele aanpassing van de integriteitsregels: geen nevenfuncties voor kamerleden. Men zit daar om het land te dienen en wordt daar royaal voor gecompenseerd. Gegeven de complexiteit van de actualiteit zou geen kamerlid überhaupt tijd moeten hebben om bij te beunen.
Zolang het verplicht is, is het verplicht toch?
'Briefje van Jan' hierover:
www.briefjevanjan.nl/
Bij een wetboek vol straffen die niet gehandhaafd worden is het recept voor een corrupt land. Ook in Nederland is je straf nu grotendeels afhankelijk van een enkele ambtenaar die op eigen houtje bepaald of hij vervolgt of niet. Komt geen rechter meer aan te pas.
Goedemorgen, ochtendploeg.
Ik weet wat de ochtendploeg is maar goedemorgen.
Te vroeg wakker.
Ik heb gisteren “Het hout”, Jeroen Brouwers gekocht en ben gelijk vanavond gaan lezen. Fantastisch boek.
Alleen krijg je weer ouderwets slaap op tijd, van lezen.
Nu een half pilsje om weer wat slaap te krijgen. Santé.
Môge DenkerT! Net binnen of op weg naar buiten?
Morge RD, Mickey, Cash. *Koffie en een koekje.
Goeiemorgen. Al zin aan een frikandel?
@horsteknots | 10-09-22 | 06:33:
Môge horsteknots! Is het een zandkoekje met hazelnoten? Ik heb begrepen dat sommige guurders de wisseling van de wacht tandenknarsend volgen, dus dat maskeert het geluid een beetje.
@MickeyGouda | 10-09-22 | 07:16: Hi Mickey. Het was een spritsje met de helft chocolade. Ideaal om te wennen aan het later licht worden. De wisseling van de wacht vind ik altijd wel leuk, de nachtbrakers die instorten en toch niet kunnen slapen, de blije guppen die in actie schieten. Nog even wachten op de nieuwsbrief van SchizofrEEN en dan klar maken voor vertrek. Mevr heeft een waanzinnige beuaf bourgion(sorry speling) gemaakt voor vandaag. Met een hardkokertje. Ik zier er naar uit. Fijne dag!
@horsteknots | 10-09-22 | 07:28:
De kleine genoegens des levens, geniet ervan en jij ook een fijne dag!
Judy Garland - Good Morning
@UnderTheDevil | 10-09-22 | 08:33:
youtu.be/Nyx201jLwBg
Is het eindelijk weer koeler kan ik de slaap nog niet vatten.
Is het al gelukt?
Beeb . . Beeb . . Beeb . . (follow the white rabbit)
Ik ga het weer even proberen,,,
Ruime, TheOne48, Basil, iedereen....!!!
Have a good one....
Hoop dat het je lukt, truste neon.
Doe maar..
Trusten M8
Welterusten!
www.youtube.com/watch?v=mNJyJnWPDig&a...
Ach…
Dan zit je nog even GS te kijken om 4.38 uur.
Wat zie je dan?
Een stel Franse klootzakken die banden prikken van mensen die zich de rambam rijden om een korstje brood te verdienen.
Zijn dat werkelijk de mensen die je wilt pakken, als klimaatfascist?
Die Oostblokchauffeur met een gezin?
En alleen maar omdat Serge/Pjotr diesel tankt?
Zo’n lage actie van die werkschuwe stadsnomaden met dreadlocks.
Hé! laffe prikkers, does ff beter je best en laat hardwerkende truckers eens met rust.
Hebben jullie enig idee wat voor ‘n schade je aanricht?
Een dergelijke gedachte had ik ook. Wat heeft het voor zin? Van alle betrokkenen bij zo’n vernieling zullen alleen de daders er een goed gevoel aan overhouden. Bij niemand aan de slachtofferkant zal begrip of besef komen waar jij als dader op uit was.
Ik ga slapen. Heb straks niks te doen. Alles in de barak. Wordt weer een bloedmooie dag hier (don't shoot the messenger) en er schijnen uitgemergelde mensen door de stad te gaan rennen zondag, iets met halve marathon oid. Ik zag het rode kruis al tenten opzetten vandaag. Kiddie run op zaterdag. Poor bastards. Rennen deed ik vroeger met tegenzin om conditie op te bouwen en daarna in teamverband te hockeyen (hockey do campo op z'n Italiaans). Maw met een team plezier en niet met de blik op oneindig te rennen. Maar hey. Iedereen zijn plezier.
Afsluiter van mij:
Bon anniversaire - Charles Aznavour (1975)
Mooiste versie van hem van dit nummer en schitterende tekst.
www.youtube.com/watch?v=5wXcroFZxjk
Slaap ze en tot straks. En zoals altijd amigos: Stay safe friends, stay safe.
Trusten kerel.
Lekker tegen Sybil aan, als ze thuis is.
@Ruimedenker | 10-09-22 | 04:30:
Aanwezig in de barak en geeft me straks ongetwijfeld een knal omdat ik weer eens te laat aanschuif. Lol! En daarna kust ze mij op mijn bakkes. Traditie. Gotta love life! :-)))
@Basil Fawlty | 10-09-22 | 04:39:
Echte liefde!
Hej Fawlty, Slaap wel, sleep well, nice talking this eventing. See ya later dude.
Is toch leuk…
Heb je een avondje padel gespeeld, bier enzo, kom je thuis… visite.
Leuke buurvrouw van 100 mtr verderop.
Dan denk je; “ meid pleurt op, ik wil ff naar m’n stamcafé.
Ga ik nog even Lucky’s halen en wie zitten er in de kroeg?
M’n maatje uit Holendrecht én die gozerT uit Amsterdam, die tegenwoordig in Zwitserland woont.
Doe even je ogen dicht.
Holendrecht, Lugano e/o en Maartensdijk.
Is toch fantastisch.
Dat internet is wel zo geweldig.
Neon, Basil, proost jommens.
Zo dicht bij elkaar.
Salute!
www.youtube.com/watch?v=R7lcG1sI__w&a...
@neonreclame | 10-09-22 | 04:29:
Jannes…
Wil je me pesten?
Moet je Hollandse meuk draaien.
Dan echt liever Steen.
@Ruimedenker | 10-09-22 | 04:33:
De belangrijkste boodschap die je uit Nederlandse meuk kan halen, is dat het leven maar even duurt....
( Henk had altijd 100%NL op staan.. Ik zeg Henk.. Nu is het klaar...!! )
Trump is the chosen candidate of reactionary billionaires and fanatical opponents of racial and gender equality for a reason. Strip away the thin veneer of “populism,” and what you have in the Trumpified Republican Party is an old-fashioned movement to restrain democratic self-government for the sake of capital and hierarchy.
That’s why anti-democratic ideologues like Peter Thiel have poured millions of dollars into backing Trump and his allies, who hope to turn MAGA into something that outlives and outlasts the former president.
It is not that Trump and the Republican Party are opposed to voting and elected office in and of themselves; it’s that they are opposed to a more equitable distribution of wealth and status, which a robust democracy — and only a robust democracy — makes possible. They are opposed to anything that might undermine the domination over others by people like themselves.
www.nytimes.com/2022/09/09/opinion/bi...
Cugel…. Laat los!
Je bent zo’n aardige kerel, laat dingen los.
Altijd zo serieus, op zoek naar discussie.
Neem het leven niet zo serieus.
Maak er het beste van.
Je bent langer dood dan levend hè.
Ik vraag mij wel eens af, waarom cugel?
Waarom?
Ik ken jouw situatie ondertussen, met je vrouw enzo.
Dan denk ik; waar maak je je druk om?
Straks zijn we oud en lelijk en begraven of gecremeerd.
Er gaan zoveel mooie dingen langs je heen.
Eens met Ruime.
Meen te denken waar het vandaan komt, maar word te persoonlijk.
As always sterkte goser.
@Ruimedenker | 10-09-22 | 04:27: Ik had ook geaarzeld voor ik het postte. Niemand zit te wachten op opinies die ze niet willen horen. Maar goed. Uit een soort plichtsgevoel toch maar even gedaan. Iedereen die geen belangstelling heeft kan het uiteindelijk negeren. Ga ik nog even een paar andere dingen doen die ook moeten gebeuren. Kom ik hier later wel weer even kijken.
Maar bedankt voor je medeleven.
@TheOne48 | 10-09-22 | 04:37:
Jij ook bedankt. Ik ben ondertussen weer in Ierland. Gister weer voor het eerst in enige tijd mijn vrouw in levende lijve gezien ipv via whatsapp.
@cugel | 10-09-22 | 04:37:
Cugel….
Hoe relevant zijn de mensen die opinie wel/niet willen horen/lezen?
Sorry hoor, maar als ik in jouw schoenen stond, kon de wereld mij gestolen worden.
Ik waardeer jouw standvastigheid, maar ik zou het wel weten.
FU all.
Absurd artikel, zoals we inmiddels wel gewend zijn van NYT.
@Asteroid-B612 | 10-09-22 | 05:41:
De NYT geldt als de beste krant in deze wereld. Het enige wat ik op ze tegen heb is dat ze geen leestijd boven hun artikel zetten en dat hun artikelen soms erg lang zijn.
@cugel | 10-09-22 | 06:10: Ik heb een maatje. Werkt voor de NYT. Leuke vent! Maar er gaat niks boven Trumphaat. Zelfs familie niet. Volgens hem hoort dat een beetje bij die krant.
Zo één heb ik er ook in de verre familie. Links gaat boven alles. Ruzie met iedereen.
@cugel | 10-09-22 | 06:10:
Dus je hebt er geen bezwaar tegen dat jouw citaat van de nyt bestaat uit;
- de mening van de schrijver;
- over de mening van andersdenkenden;
- gebaseerd op langeafstands-gedachtenlezen van die andersdenkenden?
In dat stukje stukje staat geen enkele controleerbare uitspraak van één (1) van de vele tientallen miljoenen mensen waar de pseudojournalist over schrijft. Geen andere feiten of cijfers die "aantonen" wat hij met grote stelligheid zo vaag mogelijk suggereert. Trump zou, net als Hillary en Biden, miljoenen hebben gekregen; maar wat zegt dat dan precies?
En wat nou als het gedachtenlezen van mensen die je niet kent en nooit gezien en gesproken hebt een minder betrouwbare vorm van wetenschap is dan de linkse kerk beweert?
De New York Times? Dat is toch die krant die “Black” en “white” schrijft?
Dan ben je als krant niet meer serieus te nemen.
Voor K1100 rijdend door Frankrijk.
Et Pourtant, Aznavour (1975) en keihard meezingen!
www.youtube.com/watch?v=E-RbD1ego_Q
Overigens een zeer goede Turkse vriend van mij lijkt inmiddels als 2 druppels water op Aznavour alleen kan hij niet zingen maar is wel wijnboer aan de Egeïsche kust. :-)))
Dus ik ging eigenlijk naar mama, rijden die treinen niet.. Maar dat wist ik al.. Dus ik denk, dan pak ik de bus.. dus ik kijken op internet en die zij dat het kon.. Paar keer overstappen maar dan kom ik er wel.. Kom ik aan op het busstation, check nog een keer voor de zekerheid, zijn ze daar ook gaan staken..!! De boeven....
Die scooter heb ik weg gedaan, die was ietsie kapot dus dat ging ook niet en auto heb ik niet..
Toen is iemand anders mee gegaan naar het ziekenhuis....
Best kudt neon.
Maar …, ik moet wel even iets rechtbreien.
Het is Zei ipv Zij.
Jaja… nu haat je mij, maar ik vind je nog steeds leuk.
Ben speciaal peuken gaan halen om nog even in de kroeg te blijven hangen.
Voor jou hè!
Wat denk je? Dat ik om 4.09 voor m’n lol in de kroeg kom?
Kom op hé.
Jij gekkerd.
Nou ja zeg, heel verhaal, puntje bij paaltje niks aan het handje.
@Ruimedenker | 10-09-22 | 04:09:
Ik maak er een zooitje van ik weet..
@TheOne48... Blij toe...
@Ruimedenker | 10-09-22 | 04:09:
Waar haal je trouwens nog peuken op dit tijdstip...??
@neonreclame | 10-09-22 | 04:17:
Esso Groenekan 24/7
Kwam wel een paar rare “dudes” tegen.
Je weet wel… Mercedes, petje, duimpje.
Dikke prima verder.
@Ruimedenker | 10-09-22 | 04:20:
Ah.. Duimpje... Doe ik ook.. Kijk ik ze zo indringend mogelijk aan om aan te geven dat ik niet bang ben...
Daarna drie peuken om de stress weg te roken....
Anekdote uit de trommel.
Wij, mijn breor en ik kregen eens een Diana 4,5 buksje kado met zijn verjaardag. En daar hingen we mee uit het raam om op alles te schieten wat er maar was.
Links was buurvrouw de boerin bezig de rooie koe te melken, zoals ik al eens heb verteld.
Maar rechts in het schootsveld bevond zich de Bouvier van de buren. In een hok met golfplaten.
En telkens als de hond wat te vreten kreeg, schoten wij op die voerbak. Dagen lang. Het beest werd steeds schichtiger en vrat op een gegeven moment niks meer.
Buurman er mee naar de dierendokter bij ons achter, en wij ook mee om te kijken wat er nou loos was met bouvier. We mochten om de eoa reden niet mee van mevr de arts, het zal niet met privacy te maken hebben gehad.
Boefje zal best een kuurtje hebben gehad van de dokter, maar breor of ik, dat kan zomaar ook, begonnen het saai te vinden. En begonnen op het blafbeest zelf te schieten.
Dat had effect, want hij sprong tegen de golfplaten aan. En die hond maar springen en wij maar schieten.
Tot het moment van onachtzaamheid zich voordeed toen de paps, mams met zusje op vakantie waren.
Buurman was ten einde raad en riep nog, wat heb ie toch da? En keek linksom zijn schouder en zag de loop van de Diana. Die waren we vergeten terug te trekken.
Hij had ons gezien en de bravour sloeg om in schrik.
Ik zie het nog zo voor me. Buurman liep naar mijn oom aan de overkant. Even later kwam oom langs met maar 1 vraag, waar is die buks?
Tja. En toen kwam er een jammerlijk eind aan de Diana 4,5mm.
Een jaar later kregen we een Weihrauch 5,5mm.
Hebbie ook nog wel eens normale dingen gedaan in je jeugd?
@TheOne48 | 10-09-22 | 03:56: Ja, je moest naar de kerk en zo. Waar je aan de achterkant weer uit ging.
Lagere school veel om de oren gehad. Men vond het toen pedagogisch wel okee om het er in te slaan.
Daarna Havootje gedaan, maar niet afgemaakt natuurlijk. Veels te dom ja.
Toen aan het werk in de schoonmaak. Afijn, afgemaakt met eigen bedrijf wat ik (moest, ook weer een anekdote) verpatste aan de hoogste bieder.
Ik heb mijn best wel gedaan heur.
Maar nooit overmatig met de plietsie in aanraking. Hoewel ik daar ook weer een anekdote over heb.
@Oprisp | 10-09-22 | 04:19:
Sportief, beide anekdotes zijn welkom Oprisp.
@TheOne48 | 10-09-22 | 04:23: Dat wordt dan een andere keer.
Fantastische anekdote Oprisp lol.
Wij, mijn broertje en ik hadden een gewoon luchtdruk pistooltje. Eerst alle kaften van de boeken verrot geschoten en dan op zoek naar wat spannenders.
De straatverlichting. Dat was moeilijker, de lamp aan de overkant was zeker een meter of 10-12 ver. Gelukkig woonden wij zonder buren aan de overkant, allemaal land.
Eindelijk is het een keer gelukt want het loodje nam een boog omdat het een zwak pistooltje was, en pang de verlichting uit.
Mijn vader de gemeente bellen. Geregeld, maar ze vroegen zich wel af hoe dat gaatje in het plastic kwam.
Dan de de kat van de buren onder vuur.
Ook hilarisch hoe dat beest opsprong als je hem raakte.
Toen was de lol er af en ging de Diana naar zolder.
Ik heb wel met dat arme hondje te maken. Ik neem aan dat een bouvier een hond is?
@anja | 10-09-22 | 09:10: Nee een bouvier is een soort vuilnisbak/kliko.
Insomnia
Faithless
youtu.be/P8JEm4d6Wu4
Je hebt wel eens zo’n nacht.
www.youtube.com/watch?v=4ElE9bB815o&a...
Dan maar even eentje voor ruime....
Van vroeger....
Utreg in da House!
Steen will Rock U..
Het dekbed roept en niet onverdienstelijk. Dus ik ga mijn moede lijf ten rusten leggen.
Worden er ineens allerlei reaguurders wakker.
Nou ja, jammer.
Trusten en slaap lief.
Sorry again K. Neon z’n schuld.
Slaap lief!
www.youtube.com/watch?v=k03HK88HhmU&a...
Never leave you Lumidee ( uh oh )
Soms denk ik echt wel aan Kees ja...!!
DJ hooligan
Botropp
youtu.be/dDoch-IcN6k
www.youtube.com/watch?v=v_2fyB4dj4U&a...
Drie keer raden welke film....
Primal Fear.
Edward Norton.
Wel één van m’n favo’s.
@Ruimedenker | 10-09-22 | 03:59:
Kwam em gisteren weer tegen..
Ik denk ja..!! Kijken...!!
www.youtube.com/watch?v=PaN3kLBBjQw&a...
Wakker...!!!
Hoera !
Jezus, schrik me rot, nou ben ik ook wakker, thx.
@TheOne48 | 10-09-22 | 03:35:
If i´m up, everybody´s up..
You know the rules...
Ik nog!
Rare avond
@neonreclame | 10-09-22 | 03:38: de eerste die wakker is zet koffie en haalt croissants?
Mooie aflevering,Southpark altijd +1:
Season 11 E 2 • 03/14/2007
Butters arrives at Camp New Grace and meets his accountabilibuddy.
Goeie.....,
Het lijkt wel herfst hier. Buiten 12 graden, binnen twintig. Ik sterf het af hier. Dilemma, doe ik de kachel nog aan of niet? Aangezien ik zo naar bed ga doe ik het maar niet. Dom van me want achterin ligt een klein gaskacheltje met zo'n gasfles van de Action. Wereldding, warmt dit hokje in een paar minuten op. Gelukkig zijn deze bijna polaire temperaturen (ja die warmen toch op) zondag verleden tijd. Waarom zondag pas vraagt u. Wel, mevr. K. moet zo nodig morgen naar de streekmarkt. Wat hebben vrouwen met markten? Beats me.
Zondag zakken we dus weer een paar honderd km naar beneden. Voor Basil, een camping bij Millau. Scheelt meteen weer in de temperatuur.
Nog wat beleefd vandaag, nee niet echt of het moet zijn dat de herdershond op een paar centimeter na een loslopende Chihuahua had opgepeuzeld. Een stel aso's tegenover ons hebben er drie rondlopen. Was even spannend.
Milau. Daar is toch die gigantische brug? Nooit geweest maar is zo'n typisch Frans prestige project.
Ben jij die gast, uit dat programma met die camper?
@Basil Fawlty | 10-09-22 | 02:52:
Heb hem nog gebouwd zien worden. Ongelofelijk die pilaren als je er onder staat. Maar als je eroverheen rijdt zie je geen fuck. Da's dus jammer. Kost ook no €5 dacht ik.
@Robert Haynes | 10-09-22 | 02:54:
Heb ik van gehoord maar nooit gezien. Dus nee is het goede antwoord.
Overigens op z'n Frans, als je toevallig in de buurt bent bij Nice. Franse silicon valley.
ufuture.com/en/sophia-antipolis-how-f...
Best wel bizar maar wel geinig om effe te zien.
@Robert Haynes | 10-09-22 | 02:54:
Robert, wel eens gehoord van 'iemand in een hokje duwen' ?
Dude, jij kan het.
@Basil Fawlty | 10-09-22 | 02:59:
Is dit echt, ik bedoel, heeft dit potentieel of is dit vœu pieux ??
(Na je antwoord ga ik dit toelichten, met een u-bocht die je niet verwacht).
@Basil Fawlty | 10-09-22 | 02:59:
Lijkt me leuk om te zien maar daar komen we niet in de buurt. Millau is de laatste stop voor Roses in Spanje.
@LD69 | 10-09-22 | 03:03:Die Wilderst is naar, ging niet in en gaat niet in op de opmerkingen van Lezeres, ze heeft gelijk.. Die K1100 is oke maar dat gelul over filmen van lastige mensen maakt van hem een debiel.
@Basil Fawlty | 10-09-22 | 02:59:
UFUTURE heeft geen engelstalige Wiki. En ook geen Franstalige Wiki, hoezo is dit serieus ?
@K1100 | 10-09-22 | 02:58:
Zat net effe te kijken en fantastisch die foto's. Is het het waard. Nope.
Øresund Bridge bijvoorbeeld heeft een echte functie maar deze brug? Niemand die erom vroeg maar was een Chirac prestige project want traditie in Frankrijk. Iedere president moet een prestigieus bouwwerk nalaten. Kun je straks niet slapen? Google Franse presidenten na 1945 en prestige projecten en je hebt plezier.
@LD69 | 10-09-22 | 03:01: Never.
@K1100 | 10-09-22 | 03:08:
Roses. Sentiment! Doet me denken aan zeer slechte discotheken en een auto ongeluk, niet van mij maar waar wat op weg naar huis toevallig ontdekten. Anecdote hou je van mij tegoed. Morgen oid.
@LD69 | 10-09-22 | 03:16:
LD, calm down. en.wikipedia.org/wiki/Sophia_Antipoli...
@Basil Fawlty | 10-09-22 | 03:18:
Slapen heb ik nooit zo'n moeite mee, inslapen wel ;-). Maar toen die brug er nog niet was moest je in de file door dat dit stadje rijden en dat was geen pretje. En prestige of niet, het blijft een prachtig staaltje bouwkunst.
@Robert Haynes | 10-09-22 | 03:14:
Normaal film ik nooit maar de situatie was nogal bedreigend. Het liep bijna uit de hand.
@Robert Haynes | 10-09-22 | 03:14:
Keep your cool mate.
@Basil Fawlty | 10-09-22 | 03:22:
Roses is niet waar we heen gaan. Daar komen we langs. St. Père de Pescador heb je nog nooit van gehoord. Ligt iets lager. Oud vissersdorp.
@K1100 | 10-09-22 | 03:24:
Tuurlijk, maar die oude charme. Standaard Route Nationale werk, net zoals 130.000 andere plekken in Frankrijk. Maw zouden jij en ik het verschil hebben gemerkt met of zonder die brug? Mwah. Je hangt over het stuur als je in de file staat kijkt naar rechts, kust je vrouw en zegt: Schat we hebben alle tijd. :-)))
@Basil Fawlty | 10-09-22 | 03:24:
Okay, I stay corrected, (and calmed down ;-). Zocht op UFUTURE. Maar jouw link is het antwoord, FR. UK. NL. Multilingue.
@K1100 | 10-09-22 | 03:29:
Ik moest echt nadenken. Don't shoot the messenger maar ken ik.
@LD69 | 10-09-22 | 03:33:
No worries mate.
@Basil Fawlty | 10-09-22 | 03:31:
We rijden er nog wel eens doorheen. Geen files, iedereen wil over de brug.
@Basil Fawlty | 10-09-22 | 03:24:
Inmiddels enigszins ingelezen: een hoop Euratom-gehalte.
Veel exposition, Twitter, Instagram, Facebook; nog meer ambitie, een hoop expats met bijbehorende schadeloosstelling, vrij weinig internationaal taalgebruik (Engels, Spaans, Chinees) en een ietwat wanhopige poging tot internationale erkenning.
Geloof me: De Fransen hebben ooit mijn hart gestolenlen maar niet vanwege hun onderkoelde subliminale superioriteit. Ze verdienen beter zodra ze dat arrogance-shield laten zakken.
@Robert Haynes | 10-09-22 | 03:14:
Mee eens. Wilderst is echt wel oké zoals wij allemaal, althans daar ben ik van overtuigd. Maar ik herken een slechte dronk (Bingo? Bingo!) en hij kan dat op ongezette tijden ventileren. So far No-Worries.
Maar als hij zijn venijn de vrije loop geeft wordt hij vals en dat gaat ten koste van mede-guurders. So far No-Good.
@LD69 | 10-09-22 | 03:45:
Zekers. Maar jij had er tot vanavond nooit over gehoord.
Ik kende het ook niet tot een jaar of 10 geleden oid. Maar is wel interessant en typisch Frans, iets uit de grond stampen want het is wel Frankrijk en ze willen meedoen en ze investeren er in. Ik mag dat wel.
@Basil Fawlty | 10-09-22 | 04:27:
"Zekers. Maar jij had er tot vanavond nooit over gehoord".
Nou is dat wel een ding. Dus ja, je schiet raak en hebt een punt.
Ik ben zeer geïnteresseerd in wat Amerikanen doen, Duitsers voortbrengen, Tsjechen voor elkaar krijgen, maar Vranseh zijnn hootain en dus niet interessant.
En dat, terwijl m'n vader me vertelde dat Franse Ingenieurs niet onderdeden voor Duiste, alleen ze weigerden Engels te spreken. En zetten zich – onnodig – op achterstand.
Maar wellicht hebben ze dit inmiddels ingelopen.
@K1100 | 10-09-22 | 02:58: Ja, die brug is erg imposant en ook heel mooi trouwens!
Bij de brug, aan de noordzijde, is een parkeerplaats langs de snelweg vanwaar je een erg mooi uitzicht hebt op de brug.
Millau is overigens een leuke stad en de omgeving is erg mooi, dus best de moeite waard om een paar dagen te blijven.
Zo, een hokje met anderhalve vierkante meter bewegingsruimte en jij hebt daar een harige herdershond liggen. Heerlijk. Lekkere geur. Hygiënisch. Agressief naar andere, kleinere honden. En dan die eigenaar aso noemen…ik hoef jouw verhalen al niet meer.
@LD69 | 10-09-22 | 04:48: ik heb wat Bazil hier linkde met interesse bekeken, het was me ook totaal onbekend. Sta voor een raadsel, en ga op speurtocht. Lijkt me dat hier meer bedrijfs- dan wetenschappelijk belang aan vast hangt. Zag veel met AI en computerdingens, maar geen vooraanstaande umiversiteit, dus zou het kunnen dat hier wiskundige dingetjes, hoek econometrie, gedaan worden tbv ons aller geliefden banken- betaal- en beursgerelateerde sectoren-activiteiten? Maar weet het niet.
Puma Hardchorus - Deutschland Hooligans [HD] / s3qqYZdsqVs
Nope. Te waardeloos dit.
@Basil Fawlty | 10-09-22 | 02:46: Ok....
De insteek is duidelijk maar waar zijn de vrouwen.
Ik ben zelf ooit behoorlijk progressief geweest en inmiddels oud & fundbar conservatief.
Ben dus bekend met een wijdgeopend perpectief aan ideeën. En heb inmiddels een duidelijke keus gemaakt.
Maar wat jij naar voren brengt doormiddels dit filmpje is een té eenzijdig verhaal. Ons verhaal is ruimer, breder, beter.
Roda - Gilberto Gil (1985)
www.youtube.com/watch?v=-XStiTIHUj0
PUMA Commercial England Valentine's Day By Footbal Hooligans / IJBqzeQaGOo
www.youtube.com/watch?v=IJBqzeQaGOo
@Basil Fawlty | 10-09-22 | 02:29:
Hier ga ik toch over heen mijn beste Basil. Man man wat is dit mooi.
mvgrt
www.youtube.com/watch?v=pi0FgjcCqG8&a...
@pegaje | 10-09-22 | 02:36:
Komt van Robert dat nummer. Ik plaats slechts de link. ;-))
Word ik vet voor betaald met drank door Robert aan het einde van het jaar. Hahaha! Geintje.
Grace Potter & The Nocturnals - "Paris"- Mountain Jam VI - 6/6/10.
Hoog Oohhh lalalalalalaaa.gehalte.
www.youtube.com/watch?v=OYUmciFlvWA
@Basil Fawlty | 10-09-22 | 02:23: Valeu viu.
@Theodorik1 | 10-09-22 | 02:34:
Obrigado!
Al 40 jaar van het gas af: Sandra Kim, J’Aime La Vie youtu.be/AxWxqisw4_g
Sundown · Gordon Lightfoot / kv8zyBi4ZXk
www.youtube.com/watch?v=kv8zyBi4ZXk
Als ik aan het einde van het jaar te hoog in de GS ranglijst eindig dan verwacht ik een fles goede drank van je amigo. :-)))
@Basil Fawlty | 10-09-22 | 02:22: Komt goed!
@Robert Haynes | 10-09-22 | 02:25:
Lol!
@Basil Fawlty | 10-09-22 | 02:22:
Ach met dit nummer van je vast niet in de keestelpro ranglijst top 100 ;-) 2022
greets
Deze wel denk ik.
www.youtube.com/watch?v=iywaBOMvYLI&a...
@pegaje | 10-09-22 | 02:30:
Je bedoelt Robert zijn nummer. I am just the messenger.
Ik ga naar de bedstede , welterusten allemaal.
Ogen dicht en enz.
www.youtube.com/watch?v=nM__lPTWThU&a...
Probleem zit 'm in het "stoken" en de voorraden hoog houden. 80% percentage msm clickbait bs zegt niks en die brandt men en er heul rapkes doorheen als het koud wordt maw gaat dus om het op peil houden van de voorraden.
Joh, wij leven in een tijd dat men niet langer juicht voor wie als eerste óver De F, maar als iemand überhaupt De Finish haalt.
4/5e Is al een hele prestatie tegenwoordig, want 80% is in een zesjescultuur een totale overwinning...
Die 20% is een strategische voorraad voor als de royale Bolle en z'n Argentijnse sprookje het te koud krijgen.
Maak je maar geen illusie, als hier de zaak bevriest zitten zij in T-shirt bij de cognac.
@LD69 | 10-09-22 | 02:21:
Iedereen is een winnaajr!
Burp.
@Basil Fawlty | 10-09-22 | 02:25:
Certo, Cin Cin e Salute !
@LD69 | 10-09-22 | 02:29:
Salute!
@Basil Fawlty | 10-09-22 | 02:25: O, zo'n hekel aan he. Die Gooise R.
Het ergste is wel dat de dames het zich aangeleerd hebben tijdens hun loopbaan. Goed voorbeeld is die Van der Wal. Mrs Ratchet moet ook meedoen, anders wacht haar de cancel culture. Maar wat wil ze graag meedoen. Die is nog in staat om gifgas te bespreken.
@Oprisp | 10-09-22 | 02:37:
Ze verkopen met plezier hun ziel aan de duivel.
@Basil Fawlty | 10-09-22 | 02:44: Dat is wel treffend, die beeldspraak over politiek. Hoewel er mensen moeten zijn die het vuile werk moeten opknappen, vraag je je toch altijd af wie zich daartoe geroepen voelen. Vaak zijn dat kerkelijke figuren of zakenlui.
Binnenkort worden ze vervangen door een algoritme. Een AI wat fuzzy logic is geprogrammeerd en met belangrijke beslissingen beter overweg kan dan een overambitieuze troela.
@Oprisp | 10-09-22 | 02:37:
Aaahhrrggg: Die Gooise R.
Toch wel goed dat je dit aankaart. Want het zegt iets over onze cultuur maar ook het nodige over ons. OMDDIHTV: heb jij kinderen ? Ik heb namelijk een dochter die een groot deel van haar jonge jeugd bij haar moeder woonde. Inmiddels zie ik haar vrij vaak en hoewel ik haar vader ben hebben we geen doorontwikkelde/ingesleten vader-kind-relatie. Ooit vond ik dat jammer maar nu waardeer ik het want we praten vrij makkelijk als volwassenen. Het enige is de generatiekloof maar die koester ik (inmiddels :))
Maar ook om zonder deur in huis te vallen: de jeugd negeert ons niet maar passeert ons wel. Een aantal jaren terug had een journalist opgemerkt dat de Nederlandse Taalvernieuwing plaatsvind in Het Gooi. Hij constateerde: meiden in die regio gaan op termijn ietwat anders praten, hun umwelt lacht hun uit maar twee jaar later praat iedereen, van hip-Nederland tot tout-Amsterdam hetzelfde taaltje mee.
Dus ja: je hebt gelijk en tegelijkertijd: wen er maar aan !
@LD69 | 10-09-22 | 02:58: Ik heb ook een dochter die een groot gedeelte van haar jeugd bij mams heeft doorgebracht. Met het gevolg dat ik nooit meer iets van haar heb vernomen.
En mbt taalvernieuwing, daar kan ik over meepraten. Of juist niet want ik praat graag in dialekt. Daar ben ik mee opgegroeid en wil het in stand houden, tegen beter weten in. Want de huidige generatie spreekt het al niet meer.
Het is niet sjiek en doet lomp aan. En men past zich aan de omgeving. En wil zich onderscheiden qua Gooise R omdat de Marokkanen en Belgen zich er wel mee behelpen. Denk ik. Ben geen taaldeskundige.
@Oprisp | 10-09-22 | 03:13:
Oprisp, je/jouw eerste alinea was altijd mijn ergste toekomstbeeld en het spijt mij ten zeerste dat je dit hebt ondervonden. Ik hoop dat je ooit een betere toekomst ontmoet. Nogmaals: als je opnieuw kennis kan maken met je kind (en geloof me, zij wil dit want elk kind wil contact met moeder EN vader) dan ga je een positieve tijd tegemoet.
Dialect is best wel een ding. Als ik mijzelf uitteken: ik woon reeds 30 jaar in Rotterdam, en met een vijftal tussenjaren in Den Haag/Schiedam.
Maar ben nooit volledig 'Randstad' geweest want mijn jeugd, zeg maar mijn 'tussenjaren' waren altijd half-provincie en half Hollands.
Mijn ouders (1962) waren overtuigd ABN want dat had de toekomst. Dialect was een no-go, voor losers zoals ze tegenwoordig..
En tegelijkertijd was mijn vader volledig Twents en mijn moeder native-Fries. Dus los van het gewenste ABN (wat voor niemand van ons een intrinsieke waarde had) heeft het dialect ons een kant/zijde gegeven die ons mede heeft gedefinieerd.
@LD69 | 10-09-22 | 04:29: Dank je voor de positieve bijdrage. Want ik ben wel eens wanhopig geweest omtrent mijn dochter. Ik zal het onthouden. Groet'n oet Twente.
@LD69 | 10-09-22 | 04:29: “ want elk kind wil contact met moeder EN vader”
Wat een flauwekul.
The Smashing Pumpkins - Bullet With Butterfly Wings / 8-r-V0uK4u0
www.youtube.com/watch?v=8-r-V0uK4u0
Wat een land van Vollidioten-bureaucraten.
Wilden AOW-er korten op uitkering.
Reden?
Oma had Oekraïners in huis opgevangen.Is samenwonen....
twitter.com/michieldevries/status/156...
En wat op Twitter staat is natuurlijk waar. Gelukkig weet verder iedere amoebe dat er niet gekort kán worden op de AOW. Het doet me deugd dat u zo te lezen een geenééncellige bent...
@F. von Zeikhoven | 10-09-22 | 02:11:
Nog altijd beter dan een gééncellige denk ik ?
@F. von Zeikhoven | 10-09-22 | 02:11: Zou me niet verbazen als dit verhaal wel degelijk klopt. Volgens de uitkerende instantie is er sprake van samenwonen, dus een relatie, veelal omschreven als een "economische eenheid". In dit geval is er srake van een jongere partner die niet zijn/haar hele leven in NL heeft gewoond en dus geen recht heeft op volledig AOW. Zie ook :
www.plusonline.nl/pensioen-aow/gekort...
Fight Club Bar Scene / BqWwPIU55ec
It was on the tip of everyone's tonge:
www.youtube.com/watch?v=BqWwPIU55ec
Moet het met gemeentepils doen voor nu.
Een toffe nachtsong dan maar, heb em 3x achter mekaar beluisterd en de clip is ook ontieglijk komisch;
m.youtube.com/watch?v=gWju37TZfo0
Outkast -Roses
Moest effe zoeken in de bibliotheek.
Maar zelfde sfeer als dit nummer:
GoldStone - All I Know (feat. Octave Lissner) 2019
www.youtube.com/watch?v=PEBN05nQHh8
Schitterend!
Voor Spartacus:
www.youtube.com/watch?v=rtL5oMyBHPs
MGMT - Little Dark Age (Video)
Beste, Lieve Black God(des) rising*: Ik koester de blijde verwachting dat je harder trollt dan een geile eekhoorn, je ziet de code maar uit je als een scriptkiddie. Dat kan ook mijn interpretatie zijn, ik zie wat ik wil zien: een geile eekhoorn Spartacus.
Het Idoliseren van figuren, wat ik met jou heb, is ranzig en druipt als rottend sperma van de 'door mij geïnterpreteerde BOODSCHAP!' van je stukjes. Ik hoop dat je dat overkomt (haha), of dat je een sluitende grap hebt ergens in de toekomst.
* www.youtube.com/watch?v=tn5xRubMQvw (Dit zouden wij kunnen zijn, ik begraaf het zaadje denk ik, maar dat is weer iets wat ik interpreteer)
Bijzondere liefdesverklaring wel. Vind het wel mooi eigenlijk.
@Sinterbikske | 10-09-22 | 01:54:
(Ik hoop dat) Het is mooi omdat, ik denk, het geen 'death drive' heeft, meer zeker een vleugje van de 'aggression drive' -> Ik ben niet opzoek naar destructie (lol waarom zou ik 'ze' geld geven).
Ik zie potentie in het volgen van de vele media streams (of de impressie die Spartacus geeft dat te doen) en de kritische blik op dingen, alleen vind ik 'dingen' te beperkt en de reflectie op de bronnen ontbreken.
Een seksuele ontmoeting in welke vorm dan ook, laat staan romantisch, ligt aan zijn vriendin.
Forest Fight Scene | Apocalypto | HD / QGR3oPMzIi8
www.youtube.com/watch?v=QGR3oPMzIi8
youtu.be/QGR3oPMzIi8
@Basil Fawlty | 10-09-22 | 01:50:
You win
@PPuk | 10-09-22 | 01:57:
Ghe!
Totale onzin. De moeder verdedigt haar kind maar als de indringer/aanvaller het hazepad kiest zal ze nooit de aanval/achtervolging inzetten. Ze laat de kitten namelijk zo kort mogelijk alleen.
Dus: This is pure HBSS: Hollywood-Bull-SShit/ Happy-Bastard-Suxk-Show.
Toffe film, "Apocalypto" ! Het blijft een fascinerend historisch onderwerp. Toen die Spanjolen daar aankwamen wisten ze niet wat ze zagen. De belangrijkste steden van die Azteken waren stukken groter dan Rome of Parijs destijds. Een flinke culture shock. Mede liefhebberTs van dit genre (hoe het ook mag heten) zouden de prima Spaanse serie "Hernan" even moeten checken. (Amazon, maar ik heb hem stiekum van een torrent site afgerukt met Engelse subtitles).
www.youtube.com/watch?v=qRII1SIVEdc
Ik heb zojuist het licht uitgedaan. Ja, ik weet dat jullie er nog zitten. Nou en? Is toch spannend? Doe je maar een kaarsje aan of zo. Of zet de neonreclame even aan, want die staat ook alweer een tijdje uit geloof ik. Ja, nee, ik ga naar huis nu. Echt. Kijk maar, ik heb al één voet buiten. Nu de andere nog. Hij gaat lekker zo hè? Nou, tot Maandag hoor! Ja, doei. Doe-doei. Dag. Jij ook. Ja, ik ben al weg. Later.
Dat zei mijn pa ook wel eens toen hij uit het cafe kwam na de jacht. Man, ik ben blij dat ik buiten sta. Je komt hier maar niet weg, he?
Ik ging toen naast hem zitten, en na een tukje rijden kwam er ineens een haas los. Het beest hadden we geschoten en achter in het bestelletje gelegd. Het klotebeest begon ineens te rennen in de auto en papsie kreeg het ook op z'n heupen. Grijp hem, grijp hem dan! Maar deed gelijk het raam open want de hele kar vol bloed zag ie ook niet zitten.
Lang verhaal kort heb ik Zoef tot de orde geroepen en alles was weer pais en vree.
Iemand Louis Theroux gezien vanavond op Nederland 3?
Ik weet dat hij interessant is maar nee, niet gezien want geen TV.
Maar vertel:
Ja vertel!
@LD69 | 10-09-22 | 01:34: was eigenlijk een soort van compilatie, een conclusie over de VS. Over pharma, Porno, Vegas en aan het eind een zelf check. Hij heeft behoorlijk wat gezien, verbazingwekkend hoe objectief hij kan blijven. Het is hem toch niet onberoerd gebleven, hij is een martini liefhebber bekent ie. Dit is de korte samenvatting.
@Sinterbikske | 10-09-22 | 01:50: de herhaling is nu weer op Nederland 3 bezig trouwens.
@Sinterbikske | 10-09-22 | 01:50:
The Dark Side of Pleasure. Part II.
Ik ga kijken, via npostart. Thnx voor de tip Santa-B.
@Sinterbikske | 10-09-22 | 01:56: leuke tip!
Where Eagles Dare (Sessions Version/The Song Shop 1979) / nQ9osKmwIMU
www.youtube.com/watch?v=nQ9osKmwIMU
Lynyrd Skynyrd.
Freebird.
Oakland Coliseum Stadium.
youtu.be/QxIWDmmqZzY
Zijn nu allemaal Teena dames van 65 jaar. Oppas omaatjes met gele teennagels en beige kindertjes.
Een man is gestorven en gaat naar de hemel. Zodra hij voor de Poort staat, ziet hij ineens allemaal gigantische klokken achter hem staan. Hij vraagt: "Wat doen al die klokken hier?" Petrus antwoordt: "Dit zijn Leugen-klokken. Iedereen op aarde heeft er eentje. Elke keer dat je liegt, verschuiven de wijzers. "Aha!" zegt de man.
"Van wie is die klok dan?" Petrus kijkt welke hij bedoelt. "Dat is die van Moeder Theresa. De wijzers zijn nooit verschoven want ze heeft nog nooit gelogen." De man staat er versteld van. "En van wie is die klok?" Petrus reageert met "Dat is de klok van Abraham Lincoln. De wijzers zijn twee keer verschoven, want hij heeft in zijn leven twee keer gelogen."
De man krabt eens aan zijn kin en denkt goed na. "Waar is Mark Rutte's klok?" vraagt hij. "Die staat in mijn kantoor" zegt Petrus "Ik gebruik hem als ventilator."
Lol
Ik moest lachen.
Ik geef toe, ik heb het nodige gedronken maar dit vind ik een Epische Grap: er zit zoveel waarheid in terwijl het louter over leugens gaat.
Haha
Ik voorspel dat de herst dit jaar bijna ongemerkt zal overgaan in de lente...
Aan de ene kant heb ik het idee dat het spannende tijden kunnen worden, aan de anderen kant staan Nederlanders niet echt bekend om hun temperament. Je vraagt je af wanneer de grens echt bereikt is.
@Sinterbikske | 10-09-22 | 01:23: Nee maar stel je eens voor. Dat de mensen die discussie, debat en gezeik tot volkssport hebben gemaakt (Nederlanders dus), ook nog de Zuidamerikaanse of sterker nog Oosteuropees temperament zouden hebben.. Dat leidt oftewel tot de bouw van reuzachtige, watergedreven guillotine's in Rotterdam of tot een vodka-overgoten vechtpartij op de Dam.
Ik ga ff de hond uit laten ,tot zo mensen.
www.youtube.com/watch?v=Hs37arn5WG4&a...
Wat voor een hond heb je pegaje?
@Roos | 10-09-22 | 00:56:
Wij hebben een Wolfsgrauwe Duitse Herder (werklijn)en wij doen daar sport mee ipo enz enz
De liefste honden ter wereld vinden wij ,als je zelf niet lui bent want deze honden willen alleen maar werken voor je. Minimaal drie keer per dag een dik uur mee lopen en goed opvoeden is een pre en natuurlijk mee trainen, Erg leuk maar kost een boel tijd .
Dus eigenlijk geen hond voor mensen die er geen tijd in willen steken.
www.gsdchain.nl/IndexOnixHausValkenpla...
P.S dit ben ik niet maar de zelfde hond hebben wij, mvgrt
@pegaje | 10-09-22 | 02:10: Mhhh, ik heb nog een langharige Candese herder gehad,toch wel een nerveuze hond,maar wel waakzaam.
House Of Pain - Who's the Man (Official Music Video) / 4DNTgSqdwPU
Ik mis nog dat bericht van de Nasa over die spaceman in de ruimteTesla van Elon Musk. Vorige maand dook die ineens op op een testonderhoudsfoto van de Hubble ruimteteleskoop. Zag er goed uit, maar het hoofd van de Spaceman was weg, en er was een witte Z op de motorkap gezet...
Aaron - Paul Kalkbrenner youtu.be/1Pz-7DoB-YA
@Milton Styx, waer bistu bleven?
Roos ik mis hem ook, hij is een van de diepere zielen hier, bedachtzame bijdragen die je aan het denken zetten. Hoop dat hij eerdaags weer opduikt.
Kan iemand de foto posten van Elisabeth en Poetin in de koets in London 2003.
images.app.goo.gl/7RCsJCReDN2VLscz5
Eneco Januari 130 E/m
Juli 360 E/m
en nu per 15/9; 690 E/maand.
Wie kan dit betalen ? Ik niet !
.
Ik heb mijn ketel op 12 graden gezet.
En voor teveel euro een pallet Pini Kay briketten laten bezorgen.
Ik ga dit middeleeuws oplossen de komende maanden.
.
Gelukkig hebben we een regering die op de burgers let...
Oh wacht.... nee.....!
Het schijnt dat we een monarch hebben die er voor iedereen is en die de samenleving verbindt. Tevens verdient die monarch miljarden en nog eens miljarden voor ons in het buitenland door lucratieve zaken deals die we zouden mislopen als we geen monarch zouden hebben. Ik zou zeggen, schrijf een brief naar onze monarch met een omschrijving van uw problemen en ik weet zeker dat onze monarch u gul gaat helpen.
Koop toch die auto! Koop dat huis!
Zonder gekheid en los van de financiële kant: probeer te voorkomen dat je huis onder de 15ºC komt. In ons klimaat houdt die minimum temperatuur het vocht buiten.
Stook je minder, bijvoorbeeld die 12ºC dan wordt je huis langzaamaan vochtiger en dit wordt al snel problematisch: schimmels gaan groeien, keukenkastjes trekken krom en jezelf gaat geen droge kou lijden (wat je kan oplossen met een extra trui en deken) maar je gaat kleumen, wat je lichaam echt gaat belasten, en ook je humeur.
@LD69 | 10-09-22 | 02:00: Jeetje, misschien stom maar ik wist dit niet. *snel CV van 14 naar 16 graden doet* dank je voor de tegel!
Chromatics - Tick Of The Clock / vWD7k6TrJ-g
Tully - Rob Simonsen youtu.be/WbIq4UK9FkY
Ook interessant: ik rijd onlangs vanuit Duitsland, Nederland binnen. In West-Duitsland geen geelgekleurde midden- of zijbermen te bekennen rond de snelwegen. Na de grens direct wel. Is de regen precies bij de grens gestopt? Of?
Alle wegen in Duitsland zijn één grote renovatie met werkzaamheden.
@Rattus | 10-09-22 | 00:34: Jaaa
@Rattus | 10-09-22 | 00:34: In gekmakende afstanden van 2 tot 18 kilometer. Altijd dat gedoe! Overal! Ik snap dat niet.
@anja | 10-09-22 | 08:38: Hm. En ik geloof dat ik nogal zeur.
www.youtube.com/watch?v=KAHC2oAepko
*in een rookwolk rondhangen doet*
Like a child with the universe in his mind.
Vind ik leuk!
Ik wou nog iets zeggen maar je bent al weer weg.
Je kunt elk gewenst onderwerp introduceren.
Aldus sprak Bor de Wolf, en hij ging weer naar het Enge Bos.
RadioControleDienst | 10-09-22 | 00:18 |
Nou doei dan , maar waarom even zeiken dat snap ik dan weer niet.
Ik vind het af en toe op een soort LARP-bijeenkomst lijken.
Wacht nog even met weggaan, straks vertellen de overblijvers dat ze elkaar lief vinden.
@MickeyGouda | 10-09-22 | 00:22:
Hoi @MickeyGouda | 10-09-22 | 00:22:
We gaan even een straatje om als je er zin in heb samen met mijn ega,
www.youtube.com/watch?v=Hs37arn5WG4&a...
Schitterende tegel!!
Alstublieft www.youtube.com/watch?v=5ns4cNiEPEU
Zo denken wij ook over jouw vriendin.
Ik vind het heel lief van je dat je weer uitlogt.
@Jan Dribbel | 10-09-22 | 00:30: Ik vind je lief!
@Jan Dribbel | 10-09-22 | 00:30: nee bedankt over een paar uuf beginnen ze weer over mickey gouda te kwijlen,ik sla even over
U bent niet bekend met de sandwich-methode?
Voor het geven van opbouwende kritiek is de regel top - tip - top.
Graag gedaan en succes verder op Facebook!
Xx
@RadioControleDienst | 10-09-22 | 00:48: Nou, flikker dan maar gewoon weer op naar Kootwijk, partypooper.
@Jan Dribbel | 10-09-22 | 00:30: Inderdaad. Als pensionado met een bijbaantje moet ik in de ochtend redelijk vaak vroeg op. (bijbaan is om het oude lijf in beweging te houden want ik ben te lui zonder dwang) Dan kijk ik op GS in het stamcafé en lijkt het wel alsof ik in een slijmerige bouquet reeks terecht ben gekomen. De liefdesverklaringen vliegen je om de oren. Ik schakel dan maar snel over naar buitenlands nieuws voor mijn portie zuur in de morgen. Dan kan ik er weer tegen.
@Roos | 10-09-22 | 00:49: Ik moet altijd aan iets anders denken wanneer iemand over de sandwich-methode begint. Iets met voor en achter. En iets daar tussenin. (Ik hoef dit niet meer uit te leggen, toch?)
@VBO_B_Niveau | 10-09-22 | 00:56: deze was te verwachten, eerlijk is eerlijk ..
Alleen valt die sandwich in de categorie 'veren in de reet ' en daar is de steller dezer tegel allergisch voor heeft hij laten weten.
Misschien kun je hem verblijden met een linkje naar slimme muziek, want van domme muziek houdt hij niet..
Wie gaan we sandwichen?
@Lorejas | 10-09-22 | 01:06: ow there he is!!
@Roos | 10-09-22 | 01:00:
Cinematografisch gezien een Plato-quasi
maar ja, beeldspraak verveeld vaak
want de waarheid is heel naakt
dus misschien mag jij voor wensdenkers
dan de geest uit de fles wezen,
maar wil een blinde de blinden les geven
dan moet 'ie ze wel eerst zien te vinden
en dan óók nog de les lezen..
Schud ik zo uit mijn mouw voor 'm. Zal 'ie ook wel niks vinden.
*grijns*
@Lorejas | 10-09-22 | 01:06: Het plakje kaas en het plakje ham?
@VBO_B_Niveau | 10-09-22 | 01:18: dat is toch aardig filosofisch van toon en getuigt van diepgang .
Onze Noorderling zal hierdoor enigszins opveren...
@Roos | 10-09-22 | 01:24: Nou ja, mijn diepgang gaat meestal niet dieper dan.. Nou ja, ik zou wel iets meer diepgang willen hebben, maar volgens mij red ik het hier wel mee?
*beloven doet niet meer te klieren*
@pegaje | 10-09-22 | 00:30:
Toen was geluk nog heel gewoon, antwoordde zij met een interval van ruim 6 uur (de luiken sloten volautomatisch).
@RadioControleDienst | 10-09-22 | 00:48:
Het is geenszins mijn bedoeling om iemands bron van ergernis te zijn. Ik kom hier graag en lees velen graag. Al het andere is geen streven, maar vloeit organisch voort uit raakvlakken, herkenning en gedeeld sentiment.
@Zapata10 | 10-09-22 | 00:54: juist ja dat dus
@MickeyGouda | 10-09-22 | 07:02: kun jij ook niks aan doen snap ik
@RadioControleDienst | 10-09-22 | 07:40:
Bedankt hiervoor. Er staat boven een plaagstootje, maar dat wil niet zeggen dat de boodschap niet serieus wordt genomen.
Lee Hazlewood - Some velvet morning youtu.be/Sb-SVPJM4L4?list=PLOkMmCRNrH...
Ik drink altijd Kordaat bier van de Lidl, is in halve liter blikjes en goedkoop, soms €0,49 in de aanbieding, dikwijls €0,59, soms €0,63. Laatst Heineken en Kordaat gedronken, kan geen wezenlijk groot verschil merken dat het prijsverschil maakt. Vandaag boodschappen gedaan in België, Hopvil bier €0,49 en Perlembacher in blank gekleurd blik €0,59. Smaakt mij allemaal prima. Echt niet dat Brouwers bier van AH.
Ik drink lekker waar ik zin in heb. Vandaag een heel goede whisky gekocht. 90 Euro voor 3/4 liter maar dat proef je ook. Maar een goede tripel is ook lekker. En pils maakt me niet uit. Als het maar koud is bij warm weer.
Schultenbräu, dat drinkt dus wel écht net zo kut als dat het klinkt! Kordaat is inderdaad wel oké, zelfs voor de wat dikkere portemonnee. (Ik dacht, als ik dan toch aan sluikreclame doe, laat het dan rijmen!)
*bankrekening bekijken doet*
*schouders ophaalt*
Wat? Was het weer niet goed genoeg?
@Zapata10 | 10-09-22 | 00:16: welke ? Tripels en whiskey’s zijn ook mijn smaak , vooral het komende seizoen van het jaar.
@Sinterbikske | 10-09-22 | 00:18: Ardbeg
@Zapata10 | 10-09-22 | 00:20: turf
@Sinterbikske | 10-09-22 | 00:18: Tripels zijn er zoveel, gewoon Leffe is ook lekker. Whisky laat ik me altijd adviseren, hij moet zacht zijn, met karakteristieke smaak. Dus dan de ene, en dan de andere. Maar vandaag Ardbeg. En inderdaad best lekker.
@Zapata10 | 10-09-22 | 00:20: Vanavond flesje red label hier, vind Nikka from the barrel erg lekker, maar turf ook. Gewoon Westmalle tripel, is de beste, en Steenuilke tripel.
Drink ook vaak iets anders, had laatst nog een lekkere single malt maar ik vergeet die namen altijd zo snel.
@Sinterbikske | 10-09-22 | 00:26: Westmalle is inderdaad heel lekker. Dank voor de tip van Steenuilke. Ik ga eens kijken waar dat te krijgen is hier.
@Zapata10 | 10-09-22 | 00:28: Bierhal Poppel. En tripel Kwaremont vind ik ook bijzonder lekker.
Ik ga morgen in Duitsland weer even een paar kratjes zeldzaam Duits bier halen.
Bier wat ze in NL niet verkopen. Bij Nijmegen over de grens in kranenburg zit een Rewe Getränkemarkt.
Daarna even lunchen in Kleve van het bespaarde geld.
gewoon omdat het kan.
Ik hou het op Duits Veltins. Voordelig, bittertje en geen (minder) koppijn.
hey, pssstt, kuubje hout kopen? Is van een vrachtwagen gevallen.
Nee krijg ik gratis, familie zit in de bosbouw.
Gezien de monarchistische inslag van ons volkje en het onderbuikgevoel bij die sprookjes lijkt het mij een goed idee als u aankomende winter gezamenlijk een brief schrijft aan onze monarch met het verzoek de btw niet te verhogen en het gas wat goedkoper te maken. Ik weet zeker dat uw monarch daar aan zal voldoen. Als u snel schrijft met een dikke trui en deken krijgt u het vanzelf warm bij een waxine lichtje. Om u een hart onder de riem te steken beloof ik dat ik het in huize Zapata niet warmer zal stoken dan 21 graden aankomende winter. (ik heb een tyfushekel aan warmte) en dus de warmtepomp en infrarood niet te hard zal laten werken als de houtkachel niet brand.
Nee joh, onze monarch overwinterd gewoon in The UK om energiekosten te besparen. Blijkt die enge Liz Truss best wel goede ideeën te hebben: tpo.nl/2022/09/08/de-energieprijsplan...
Bier determineren is heel simpel. Gewoon naar het etiket en houdbaarheidsdatum kijken. En als het niet 6° Celsius is weggieten in de goot en de uitdager om een meer professionelere benadering vragen.
De leukste ervaring met pitt bier en schutters.
placebo - special k
www.youtube.com/watch?v=aCnN-eADR1o
Muziek! verzoek nummer Two Rocks in a Whiskey, Dirty Deep, kan zelf niet posten haha
www.youtube.com/watch?v=UJgtSz3bq8E
*klink*
Thanks!
www.youtube.com/watch?v=YYMMg7bUUAE
Deze clip moet je gewoon even zien. Ik neem jullie niet in de maling. Echt mooie beelden van over de hele wereld. Graag gedaan.
*klink*
Je hebt niet overdreven: prachtig. Dank!
Mis de stem van David Attenborough, die had het afgemaakt.
Prachtig, zonder mensen en zo...
Toch wat gemist
Op Duurzame Dinsdag 6 September 2022 ontvangen Eurocommissaris Frans Timmermans, Jaap Korteweg (Those Vegan Cowboys en founding father van The Vegetarian Butcher) en de Nederlandse IPCC-wetenschappers een Duurzaam Lintje. "Deze onderscheiding, ontworpen door kunstenares Iris Le Rütte, is de enige in zijn soort op het gebied van duurzaamheid in Nederland. Het Duurzame Lintje is een onderscheiding voor personen die zich zonder eigen belang al jarenlang inzetten voor een duurzamere samenleving. Het Duurzame Lintje heeft daarmee een unieke waardering voor de wijze waarop deze mensen zich ingespannen hebben, soms tegen de stroom in", aldus Folkert van der Molen op LinkedIn.
Van der Molen?
Weet je het zeker?
Maar wat écht belangrijks is… de verpulvering van het Russische front in Oekraïne.
Nope, Rusland gaat winnen
@Robert Haynes | 09-09-22 | 23:54: vertel.
@Robert Haynes | 09-09-22 | 23:54: niemand gaat dit winnen....
twitter.com/mjluxmoore/status/1568128...
Vrienten is dood en die bom zal nooit vallen.
Kom eens uit je jaren ‘80 shell
@Komjehiervaker | 09-09-22 | 23:57: It's all about the big picture! Net als wij allen nu direct zouden moet opstaan en moeten gaan vechten de regering liegt elke dag
@Robert Haynes | 09-09-22 | 23:54: Voorlopig zijn de Russen alleen nog maar aan het verliezen , bij ons is alles duur maar daar worden de schappen door sancties steeds meer leeg www.youtube.com/watch?v=SKkMbQiQSc0 www.youtube.com/watch?v=1vQgx28vNsg
De vraag is: wie vecht er tegen wie?
@Komjehiervaker | 09-09-22 | 23:57: Ik weet alles begrijp alles, maar woorden en schrijven, kan het wel maar er mist altijd iets het is nooit juist. Blijf voor nu liever in mijn gedachte. Al die kracht die ik voel moet ik in banen leiden. Niet zo snel van nu moeten we vechten voor alles en ik weet dat ik daar bij ben.
@Robert Haynes | 10-09-22 | 00:13: Bij je gedachte blijven kan nooit kwaad, dus vooral doen!
Echt belangrijk is de winter daaro. Beelden van bevroren gezinnetjes en de hype wordt weer eens aangeslingerd. VN veiligheidsraad komt bijeen voor interventie om het schaap eens flink te laten drieten.
Ook belangrijk is de theorie dat de Russen bij de Navo moeten, maar dan zonder Vladje. Om zo een front tegen China te kunnen krijgen.
Minstens zo belangrijk is dat men het Russische sentiment niet begrijpt en onderschat. Vaderlandsliefde is een ding in Rusland.
Wat ook belangrijk is, is dat er geen sterke diplomatie is om de zaak te beslechten. Men put elkaar maar uit, en ziet dan maar weer hoe of wat. Er komt op die manier geen einde aan deze domme shit.
Tenslotte is het lekker belangrijk dat we veel stikstof hebben. Veel te veel.
Keep on dreaming.... Zonder luchtmacht ben je kansloos. De Russen hebben nog 1500 straaljagers klaarstaan. Als ze willen blijven er geen 2 bakstenen bovenop elkaar staan in Ukraine.
@Janlul | 10-09-22 | 00:44: Dan komt er een no-fly zone. En anders bellen ze Ed Raket.
@Janlul | 10-09-22 | 00:44: die ze niet durven te gebruiken omdat ze nog altijd geen luchtoverwicht hebben. Daarbij valt het volledig kapotstuk bombarderen van de bakermat van je eigen land vrij slecht in Rusland.
94 East - Just another sucker m.youtube.com/watch?v=dnZt-d1x9pQ
Buona sera ragazzi!
Zeer mooie laat zomerse dag hier vandaag. Zon al wat lager, natuur oud en moe vooral de bossen op de bergen, schitterend. 25 graden en de stad behoort weer grotendeels toe aan de locals, maw scholen weer open, De werkende heren in pakken en dames om door een ringetje te halen. Gebruind maar niet overdreven want dat is ordinair (serieus). Voor het horeca personeel heerlijk want geen gezeur en rare koffie toestanden meer. De professionele lunch en diner mensen zijn er weer. Dit jaar zijn we bewust niet op vakantie gegaan want emigreren had wat voeten in de aarde. Niet overdreven moeilijk want een goede agent hier die alles tot in de puntjes regelde maar je moet wel altijd scherp blijven en wilden dus de seizoenen meemaken. Kijken dus hoe de stad verandert en vooral ik want ben zoals bekend d'n observateur. Maar ik merk nu dat ik grammaticaal qua taal echt aan het werk moet. Ik begrijp Italiaans, kan de kranten lezen maar de vervoegingen van werkwoorden moet ik dus aan werken en ook de nuances in de taal om een serieus gesprek te kunnen voeren en professionele correspondentie te begrijpen van overheden, banken etc. Praktische dingen zijn op de rails maw aan het werk en geen excuses meer: aan de bak. Mooie is wel dat ik word verbeterd door mensen hier als ik Italiaans spreek, heb ik om gevraagd en doen ze dan ook, en aan mij vragen ze ook om hun te verbeteren in het Engels (mijn 2e taal inmiddels) en dat doe ik dan ook. Lol!
Anyways, alora!
Music, Musica!
Oudje van Rommelzotti. ;-)
Più bella cosa - Eros Ramazzotti
www.youtube.com/watch?v=rc0JQsHIxJU
De inspiratie, mooi! Ik moet dat weer even vinden.
Klinkt goed man, succes.
Weet dat het grootste gevaar ligt, in dingen proberen in het engels te zeggen als je het even niet meer weet. Voordat je er erg in hebt ben je alles vloeiend in het engels aan het doen.
Gewoon de knop om, en hard zijn voor jezelf. Vertaal app op je mobiel bij de hand en oefenen als een malle.
(1 jaar voor mij voor normale gesprekken, en na 2,5 jaar alles vloeiend (deens)). (Ps: nu noet over kwantumfisica beginnen in het deens lol)
Oh... en skål :)
@Tuborg øl | 09-09-22 | 23:54:
"Weet dat het grootste gevaar ligt, in dingen proberen in het engels te zeggen als je het even niet meer weet. Voordat je er erg in hebt ben je alles vloeiend in het engels aan het doen."
Lo so en vooral en ook omdat ik Engels spreek met de Mrs dan word je dus lui. Maar die click wil ik ook krijgen met Italiaans. Dat het een automatisme wordt. Kwantumfysica op z'n Italiaans lijkt mij zeer interessant. Geen idee waar men het over heeft maar zal ongetwijfeld mooi klinken. Lol!
Overigens mooi om je weer effe te spreken hier!
Salute!
@Robert Haynes | 09-09-22 | 23:53:
Niet krampachtig op zoek gaan, het komt wel. ;-))
De Vier Jaargetijden van Vivaldi in verslagvorm. Ik verheug me op de herfst.
@MickeyGouda | 10-09-22 | 00:11:
Zeer zeker mooi. Maar voor mij hier:
Johann Melchior Molter - Concerto No. 2 for Solo Trumpet and Strings, MWV IV,13: II. [Adagio] - Wynton Marsalis. Zit mooie (Zwitsers) Italiaanse herfst hitte in. ;-)))
www.youtube.com/watch?v=w0Yj51acxBM
Ik ben over anderhalve maand in de buurt (nou ja, buurt, Iseo) , uit ervaring weet ik dat het dan nog steeds erg mooi kan zijn, alleen iets wittere toppen richting de Gotthard.
@Nuchternederland | 10-09-22 | 00:24:
Bij Bergamo linksaf. Lol! Mooi gebied en jachtseizoen. Maw de overstap van lichte naar zware keuken. Zeer mooie natuur en qua temperatuur nog goed te doen zeker de lunch op terras want je krijgt ze met geen stok naar binnen. Haha!
Volgens mij hebben jullie het daar prima naar je zin, mooi!
Succes met je Italiaans. Is dat daar waar je zit de taal of kan je er met Duits en Frans ook terecht. Weet eigenlijk niet zo of dat binnen het land sterk gescheiden taalgebieden zijn.
Hier geen 25 graden…….maar was toch beter dan gedacht. Met collega’,s een barbecue en waren voorbereid op regen. Dat viel nog mee. Lekker eten en een ouderwets kampvuur gemaakt.
@Basil Fawlty | 10-09-22 | 00:23:
Deze ga ik delen met mijn wederhelft om te onderstrepen dat er hier in de panelen echt niet alleen maar Filistijnen huizen. ;-)
@Nuuk | 10-09-22 | 00:37:
De officiële taal is hier Italiaans. Maw alle overheidstoestanden die ik krijg van de gemeente, canton etc. etc. is standaard Italiaans. Ga je naar het stadskantoor spreken ze Italiaans met je en vaak weigert menigeen om een andere taal met je te spreken want die ambtenaren zijn de echte Luganese en die zijn gesloten. Ik kom zelf uit Limburg en herkende die gesloten mentaliteit meteen echter alleen hier ook nog eens de taal. Dus ik nam iedere keer de agent mee die kende jan en alleman en dan was het binnen 5 minuten geregeld. Maw probeer niet het wiel wederom uit vinden, maw dom aanrommelen want dan maken ze je het moeilijk. Ik stond ooit aan een loket en naast mij een Indiaase vent met zijn vrouw (IT bizz duh) en die werden genadeloos kinderachtig gekloot en toen ik klaar was met mijn bizz keken mijn agent en ik elkaar aan en begrepen we meteen we moesten die mensen helpen want zo infantiel dat ambtenaarlijk gejank. Hij meteen naar die ambtenaar (met spencer), ik zijn vrouw die de wanhoop nabij was effe naar een stoel geleid en vertelde haar dat alles okay was. Binnen 5 minuten ook voor die mensen alles geregeld. Waar je ook bent ter wereld die gefrustreerde desk jockeys zijn zo triest.
Voor de rest in de stad van de geboren en getogen hier. Italiaans, dan een beetje Duits en ver weg Frans.
Voor de rest werken hier zoveel Italianen per dag in de service sector (wonen in Como, Bergamo etc.) dat is allemaal Italiaans en als tweede taal Engels, of social media Engels zeker de jonge generatie.
laat ik het zo stellen. Italiaanse gedeelte is het meest luie, alleen Italiaans. mondje Duits en wat Frans als het echt moet. Frans gedeelte spreekt geen Duits maar wel Italiaans. Duits gedeelte spreekt en Italiaans en Frans.
@MickeyGouda | 10-09-22 | 00:40:
Ma io, un barbaro?
@MickeyGouda | 10-09-22 | 00:40:
Dan heb ik nog een mooi iets herfstachtig Italiaanse hitte voor je:
Trumpet Concerto in E-Flat Major, S. 49: II. Andante - wederom Wynton Marsalis als trompetist.
Componist (en dit is een coole naam) - Johann Nepomuk Hummel (spreek uit Johan Nepomoek Hoemel. Lol!)
www.youtube.com/watch?v=HDGNedSkpLc
@Basil Fawlty | 10-09-22 | 01:10:
I re dei barbari. ;-)
@Basil Fawlty | 10-09-22 | 01:31:
Ook gedeeld, Basil. We gaan het horen. Dit zou zo maar eens de dag kunnen zijn dat mijn wederhelft zijn mening over dit roze blog en zijn bezoekers moet bijstellen. Spannend!
Dingen die ik nooit denk: hey mijn nichtje is jarig, laat ik een vergrootglas voor haar kopen.
Ice Nine Kills - The Shower Scène... meer woorden zijn niet nodig
Ibex - live at the Liverpool Sink Club youtu.be/YbQpxcqCMmE
3. Norman Greenbaum - Spirit In The Sky / n95A6G9IxlM
L'enfer, c'est l'état (vrij naar Sartre). Kinderen van 11 gaan inmiddels van hun stokje van de honger, maar de Nederlandse overheid schroomt desondanks de lastenverzwaring niet. Gelukkig krijgen alle nieuwkomers nog steeds hun Miele en falende ministers hun wachtgeld.
Miles Davis - Ascenseur pour l'échafaud
youtu.be/7Op1WDZk850
Hoi MickeyGouda | 09-09-22 | 23:37 |
Kom op ( Kinderen van 11 gaan inmiddels van hun stokje van de honger) dan hebben die kinderen gewoon kut ouders. Dit hoeft echt niet in dit land.
Wij zouden zelfs niet meer eten om onze kinderen eten mee te geven naar school. En anders verkoop je je telefoon of je computer ofzo. Die computer hadden ze nog wel voor de melding, ik bedoel maar.
Jankers zijn het en er is zeker ook geen voedsel bank? dit is het laagste soort mensen die er zijn.
www.dumpert.nl/filmpjes?selectedId=81...
Deze mensje hierboven hebben het slecht.
Eén kind van elf heeft ouders waarbij het talent niet in het ouderschap is gaan zitten, laten we het daar maar op houden. Maar het verkoopt wel lekker clicks zo en we kunnen er heerlijk voorspelbaar op reageren.
@pegaje | 09-09-22 | 23:57:
Ik heb het kind van 11 hier eerder gebruikt als stijlvorm, pegaje, want uiteraard zou ook ik mijzelf nog eerder prostitueren dan dat ik mijn kind honger zou laten lijden. Desondanks denk ik dat deze light variant wel eens de opmaat zou kunnen zijn naar serieuze wantoestanden als onze regeerders niet bij de les komen.
@John McClane | 09-09-22 | 23:58:
Ik snap je niet mijn waarde @John McClane | 09-09-22 | 23:58:
(Eén kind van elf heeft ouders waarbij het talent niet in het ouderschap is gaan zitten, laten we het daar maar op houden. )
Ja en ? het zijn je kinderen verdomme. Mijn kinderen komen eerst al moet ik stiekem een kool bij de boer stelen , maar als je het gewoon vraagt krijg je hem ook. Ach ja die boeren zijn niet zo naar hoo als je echt honger hebt.
@MickeyGouda | 10-09-22 | 00:07:
Prostitueren dat moet je maar niet doen hoor Mickey als je echt hulp nodig heb dat jullie niet meer kunnen eten dan stuur ik je wel een doos eten om de winter door te komen, hou je van snert erg voedzaam.
Als het zover is trek je maar aan de bel hoor,
mvgrt
@pegaje | 10-09-22 | 00:24:
Dankjewel pegaje, da's lief, maar wij mogen vooralsnog niet klagen. Bovendien was het grootspraak, want dan zou ik eerst in therapie moeten om mijn smetvrees te overwinnen. ;-)))
@pegaje | 09-09-22 | 23:57: Dat is een bekende plek waar de hardrugs verslaafden altijd samenkomen. Dit zijn niet zwervers uit armoe, maar uit verslaving.
Werd vandaag nog gejorist om een reaguursel met dezelfde strekking.
@pegaje | 10-09-22 | 00:24: Dit eert jou!
Het is gewoon wachten tot alles compleet ontspoord, de werkloosheid omhoog vliegt en iedereen in de schulden zit. Uiteraard kon de politiek daar ook he-le-maal niets aan doen.
youtu.be/CdTc29Xct5M
Om kosten te besparen neem ik tegenwoordig elke rotonde via de kortste weg.
ik doe altijd een extra rondje ;p
In Swindon kan dat legaal:
upload.wikimedia.org/wikipedia/common...
www.youtube.com/watch?v=qvzFphdCYHo
Even chillen nu hoor!
*afwezig zit te zijn*
Even rust van die mallemolen. Pfff
Inderdaad lekker muziekje. Proost
@VP732 | 09-09-22 | 23:44: O, sorry, ik zat even ergens anders. (Kijk, en dat bedoel ik dus!) Jij ook, proost!
Edge of Tomorrow - How Many Times Have We Been Here [Eng Sub] / ZByVQEJquCI
SCHRIJVEN IN DE DIEPTE (een klein, ietwat melancholisch essay)
Een mens is in wezen niet door logica gestuurd, maar door een complex geheel van onbewuste emoties en verlangens en driften. Logica en redelijkheid zijn slechts het nette laagje verf over een pleisterlaag van dood moeras van gistende, rottende gevoelens en verlangens, die zo diep weggestopt zijn dat ze eruit komen op een heel andere manier, zoals stoom ontsnapt uit een hogedruk-ketel en een plasje water vormt, dat de hele kostbare constructie doet roesten.
De pakkingen kunnen na vijftig jaar werken onder extreem hoge druk ook niet alles meer binnen houden.
En elke dag liegen je ogen meer. Iedere dag liggen je ogen een beetje dieper in je gelaat, zo moe van alles wat ze zien.
Iedere dag takel je een beetje meer af, in een gestaag tempo tot de dood erop volgt, in je bed, of je valt op je oude dag van de trap, of gewoon een griep die op de longen slaat, en dan denk je misschien; 'Oh, is het dit dus geworden, mijn lang gevreesde einde, het is zo gewoontjes en banaal, als een formaliteit die we helaas eventjes moeten afhandelen, het brengt allemaal weer een hoop overlast teweeg bij anderen, je ziet ze soms denken: 'Komt er nog een keertje iets van, zet nou eens even stevig door met dat stervensproces, jongeman.'
Als je een beetje een hart hebt, begrijp je nu je eigen ouders beter.
Zij bedoelden het misschien goed, maar een beetje meer inzet had ook best gemogen. Het is niet zo dat een kind zichzelf kan opvoeden met internet en staartdelingen. Er komt een beetje meer bij kijken.
Die jongen die zo opgewekt naar buiten de foto kijkt, niet wetend wat hem allemaal wacht.
Misschien een liefde, misschien een huwelijk dat een vergissing is.
Je wilt hem waarschuwen, maar in plaats daarvan kun je alleen maar grimmig lachen.
Ach, in ieder geval heb ik niet mijn lichaam gesloopt met drugs. Of comfortabel slapend het eindstation gehaald.
Wist je dat een hond geen besef van tijd heeft? Elke dag en elke minuut leeft hij in het moment, tot op een dag hij veertien jaar gekwispeld heeft en hij staar krijgt in zijn ogen, niet meer naar buiten wil, en bang is voor het onweer.
Je beste vriend, zelfs dat is een illusie, mensen. Een hond is een wolf in schaapskleren, die graag ergens bij hoort. Voor de rest kent hij wel zijn plek en zijn naam.
Nee, praten met een hond kun je niet, want hij kijkt je onbegrijpend aan, of hij vindt alles goed wat je doet, al loop je nakend in je huis te tieren en te vloeken, hij draait zich nog eens om in zijn mand, na een oogje open gedaan te hebben om te kijken wat het baasje nu weer voor gekke dingen doet. Maar zolang het niets met eten te maken heeft, is hij maar licht geïnteresseerd.
Oké, baasje heeft weer een episode, waait vanzelf over, de wijsheid van de hond.
Honden hebben geen besef, dat is het. Mensen hebben wel een zelfbesef, ook zonder spiegel, de spiegel zit virtueel in het hoofd, en schetst een heel ander beeld van de werkelijkheid, dit is het zogenaamde 'ego'.
Daarom zijn honden gezegend vanaf de dag dat ze met hun zusjes en broertjes liggen te vechten voor de beste tepel, tot aan de dag dat ze moe en ziek niet eens beseffen dat het hun laatste dag is, en ze uit medelijden euthanasie krijgen, en daarna voor altijd verdwijnen uit de wereld, terwijl het baasje nog jaren verder moet.
Dit is ook een zware last, dat je voor je huisdier zijn leven moet dragen.
Schuld en boete, dat is een mens.
Met hier en daar een fotomoment met mensen die je helemaal niet echt mag of waarmee je helaas opgescheept zit omdat er weinig keuze is en je weinig te kiezen hebt.
'Nobody suffers like the poor', zegt Charles Bukowski ergens.
Eeuwige rekeningen te betalen tot aan je dood. Is dat leven?
Problemen hebben wel het enige voordeel, dat je in ieder geval je niet bezig houdt met diepere vragen, zoals waarom en hoe.
Het lijkt wel of sommige mensen zich wentelen in problemen om maar niet te beseffen wie ze echt zijn.
Daarom was het zo fijn om kind te zijn: je wist niets van rekeningen.
En alles was zoals het is, zonder voorgeschiedenis of reden, je moeder was je moeder, en je vader was altijd bij je moeder, en waarom en hoe, dat vraagt een kind zich zelden af.
Totdat het besef indaalt. En je begrijpt, waarom alles zo was zoals het was, dat je ouders ook hun eigen redenen en verdriet hebben, het al met al toch hebben geprobeerd. Jij bent daar het wandelende bewijs van.
Het enige wat je kan doen, is zoveel en zo lang mogelijk uit de problemen blijven en hopen dat het allemaal niet eindigt met een klap uit de hemel, die je donders goed verdiend hebt.
Misschien kom je er ongestraft mee weg. Maar op het laatst realiseer je je, dat niemand, ook God niet, zich er druk om maakt eigenlijk. Dat is ook zelfbesef.
Blues is een muziek die iedereen begrijpt. De toon tussen mineur en majeur in, hoe weten je hersenen dat te interpreteren als gelaten verdriet?
We zijn allemaal dansende deeltjes, en zelfs dat niet, deeltjes zijn golven van waarschijnlijkheid, tenminste wiskundig gezien, dus alles is een grote dans van golven en energie.
Dan kijk je toch anders tegen je pensioen aan, ben jij nog wel dezelfde jongen die eens solliciteerde als medewerker postkamer en tot je schrik aangenomen bent, en 31 jaar blijven plakken?
Of is dat een geest uit het verleden die niet meer bestaat, maar krampachtig bijeengehouden wordt door het ego, dat alles onthoudt. Een illusie van het zelf optrekt?
Het punt is, de mens is een gecompliceerd wezen. Je opvoeding en je school en je ouders heb je gekregen, maar waren misschien niet precies wat je nodig had.
Het is vooral een training om te kunnen functioneren in een werkomgeving, en ook voor je eigen bestwil, dat ook.
Bijvoorbeeld, uitgestelde beloning; nu eerst leren, investeren, discipline, later komt de beloning.
Braaf zijn en dan kom je in de hemel, de oude menselijke regels met voeten treden, en je gaat naar de hel. Kijk maar naar Pol Pot, die ging rechtstreeks naar de hel, en ook mensen die dingen doen die niet mogen, zoals liegen dat ze ziek zijn i.p.v te werken voor de gemeenschap, vallen in dezelfde categorie.
Er zijn niet verschillende tussenstadia van de hel, voor elke doelgroep eentje, pedofielen, koekjesstelers, ballenkrabbers, leden van executiepelotons, allen worden op dezelfde hoop gegooid, daarom is het ook de hel, want het is een soort max. security prison, je kan niemand vertrouwen, en ze loeren allemaal op je zwakheid en niemand die je helpt.
Maar de hemel, daar zitten de dames die twintig jaar voor de poes hebben gezorgd, en hun afval al scheidden toen het helemaal nog niet verplicht was, gewoon voor de goede zaak van het milieu. Zich oprecht zorgen maakten om de mensen in de derde wereld, die in het zand zitten terwijl ze in de camera kijken, het skelet van een dode koe met zongeblakerde witte botten fotogeniek op de achtergrond.
Niemand leeft nog die op oude foto's staan, terwijl ze toch echt, net als jijzelf ooit, ronddartelden in de speeltuin aarde, en allerlei streken uithaalden Die allemaal hun eerste ervaringen hadden op allerlei terreinen en aspecten van het leven, alle stappen doorliepen die jij ook doorlopen hebt: baby, kind, school, werk, eerste seks, geldgebrek, zware verkoudheden, diarree en verstopping, pogingen en mislukkingen.
Een cirkel van kennissen en familie en vrienden, bizar veel geluk of ongeluk. Het is hetzelfde maar dan op een andere manier in een andere tijd.
-wordt vervolgd-
[1 reaguurder is reading]
@keestelpro | 10-09-22 | 00:03: Al bijna halverwege...
Nou, nou.
Dat is mijn enige commentaar en daar moet U het mee doen
Ik heb het met genoegen gelezen KOTO. Mooie gedachten.
Ik moest toch een traantje wegpikken. Door NS staking kon ik dit weekend niet naar mijn ouders, en mis ik hen enorm. Dus jouw woorden kwamen goed binnen..
- vervolg-
Ernest Hemingway, Vladimir Nabokov, de onnavolgbare schrijver van 'Lolita', 'Pale Fire' en 'Speak, memory'. Hij kon perfecte wijdvertakte zinnen uitspinnen zonder de draad of de gedachtegang kwijt te raken, of Houellebecq, met zinnen die meanderen over een volledige pagina, daar kan ik niet aan tippen, geef ik zelf meteen toe.
Dostojevski, Tolstoj, Charles Bukowski, Franz Kafka, het zijn schrijvers die niet voor niets bekend en gewaardeerd zijn door velen.
Gerard Reve zeker ook, met een onnavolgbare plechtstatige stijl, die plotseling uitmondt in een ontnuchterende banale conclusie of opmerking, maar steeds een gevoelige snaar weet te raken.
De beste manier om zelf te leren schrijven om deze giganten van de taal en diep doordachte inzichten zelf te lezen en te beseffen, wat de taak is van een goede schrijver.
Het gaat om echtheid, eerlijkheid, waarheid. De realiteit, onomfloerst, eerlijk zijn tot het uiterste. Schoonheid is waarheid.
Ik probeer het vak van schrijver uit te oefenen, een moeilijke kunst, die wel enigszins is aan te leren, maar toch ook vereist dat je veel nagedacht hebt over alles, en daar woorden aan te geven. Het is mooi als je begint te beseffen dat je er misschien wel voor weggelegd bent. Dit zijn de kaarten die mij zijn gedeeld, dit is het pad dat ik dan maar moet gaan.
Ikzelf kan niet van de pen leven. Niets verkocht, onbekend, maar ik kan met enige trots kijken naar wat ik geschreven heb. Nooit volledige tevredenheid. Het probleem is dat ik soms te snel denk, te ongestructureerd. Ik neem soms niet de tijd om een gedachte op de mooiste en beste manier te verwoorden. En als het dan eenmaal zo op papier staat, is het nog moeilijker om je eerste versie te vergeten en helemaal opnieuw te beginnen.
Het blijft meestal bij een paar cosmetische ingrepen, maar een totaal nieuwe opzet komt er niet meer van, te uitgeput als het eenmaal ruwweg papier staat.
Misschien is dat ook wel een stijl, Stream of Consciousness genaamd (een verhaaltechniek die toegepast wordt bij fictie met de bedoeling een veelvoud aan indrukken weer te geven die zich aan het bewustzijn van een individu spontaan opdringen).
Niets is nieuw in de kunst. Het is al eerder bedacht en gedaan, misschien in andere bewoordingen.
Wat ik zie bij veel would-be schrijvers is dat het te veel gaat over onbelangrijke dingen, zoals: 'Ze had net een mooi nieuw rood hoesje voor haar Samsung gekocht, na veel getwijfel had ze de lichtgroene een betere keuze gevonden dan de roze, want ze wilde niet gezien worden als een typisch pubermeisje.'
Het gaat niet over echte mensen of de harde eerlijkheid van het bestaan, net als in Hollywoodfilms hebben de hoofdpersonen altijd leuke banen, maken geen domme fouten, zoals een verkeerde afslag nemen, of hebben simpelweg geen zin om altijd te shinen en vol energie 's avonds allerlei dingen te doen.
Het blijft vaak bij clichés volgens het 'Goede Tijden, Slechte Tijden' standaard-model, althans dat vind ik. Eigenlijk is dit dus lectuur, en geen literatuur.
Nu is het boek: 'Van oude menschen, de dingen, die voorbij gaan...' een familieroman uit het begin van de twintigste eeuw door Louis Couperus over een familiegeheim, eigenlijk een soort roddelverhaal over de etiquette in de hogere Haagse burgerij, waarbij het vooral gaat over geld en stand en familienaam, maar het gaat ook over de menselijke conditie, complexe familie-relaties, psychologisch inzicht, etc.
Daarin is het verhaal slechts een vehikel om iets te zeggen over alle aspecten van het leven, ook onbewuste drijfveren horen daarbij.
Complimenten, tekst die werkt!
Je moest eens weten hoeveel mensen er ruim voor hun dood zijn gestorven omdat ze hun passie gaandeweg verliezen. Jij hebt een passie voor schrijven. Leef je eigen regels en je leven zal zich vanzelf wel regelen. Schrijf het lekker van je af, maar laat je nooit afschrijven.
*klink*
King of the Oneliner | 09-09-22 | 23:29 |
Dit is wel een hele lange Oneliner King of the Oneliner.
Ha ha mvgrt
mand
Graag op luistercassette.
Wie had ook alweer ooit over Sinterklaas ? de VVD !!!
Met ingang van vrijdagavond hoeft niemand meer buiten te slapen bij het aanmeldcentrum Ter Apel. Iedereen die dat wil, kan opgevangen worden in Ter Apel of op een andere opvanglocatie, zegt staatssecretaris Eric van der Burg (Asiel) tegen het ANP.
De nacht van donderdag op vrijdag ging het mis, omdat de situatie op het voorterrein te onveilig werd. De buschauffeurs namen geen mensen meer mee. Volgens Van der Burg ‘stelde een kleine groep zich agressief op tegenover hulpverleners’.
Sorry voor de troll, maar dit is teveel tekst voor een vrijdagavond om te lezen. Toch wens ik u een hele fijne avond zonder het met u voor mij onbekende mening eens te zijn.
@laaggeiletterd | 09-09-22 | 23:36:
Dan zijn de oneliners van onze King vast meer uw ding.
@Dandruff | 10-09-22 | 00:03: Het zijn gewoon King-size oneliners joh. (Niet te moeilijk over doen?)
Gerrit Hiemstra.
Rooie Gerrit heb ik nog gekend. Die was oud-ijzerboer met handen als batsen.
Daar kwam je dan langs met je handel, en hij rekende af met een losse greep in zijn broekzak. Daar zat de kassa en de boekhouding. Hij had ook twee Duitse herders als bewakers.
Gerrit kreeg eens inspectie van de gemeente, Met vijf man waren ze, want de zesde was zo'n macrobiotische met een schrijfblok.
Gerrit zei dat de honden het niet zo op hadden met kerels, maar dat vrouwen wonderen konden verrichten. Dat had ie zelf meegemaakt.
Dus werd het stil op kantoor en moest macrobiotische met schrijfblok het veld op.
Het punt was volgens Gerrit dat je de natuur gewoon z'n gang moet laten gaan.
Want als het zover is, heb je dat wijf nog nooit zo hard zien rennen.
De revolutie staat voor de deur, nu hopen op vroege vorst en de rest gaat vanzelf. Oja, en Kamp is een lul met vingers.
Enfin, muzak!
Haruomi Hosono - Sports Men:
youtu.be/-uv-FhIOPvE
Ik had laatst tijdens het pissen ook een rotgevoel.
En ik geef ook rusland de schuld
Nierstenen?
Deus Ex: Human Revolution - Cinematic Trailer / Kq5KWLqUewc
Kan niet tippen aan de 1e Deus Ex,grafisch wat minder maar de verhaallijn maakt alles goed.Een klassieker, net zoals Half Life,RTCW en System Shock 2. Ondergewaardeerd i.m.o: Red Faction.
Ik heb iets teveel bier op, dus durf daarom als uienhoofd een nummertje aan te vragen.
Papa Roach - Between Angels And Insects
Agr0DZfrNnw
youtu.be/H2jCbXiEQI4
Alstublieft mijnheer Bosui.
pim achtertuin | 09-09-22 | 23:11 |
Doe je best verkoop alles en ga naar de hoorn van Afrika .
Het ga je goed. Mvgrt
Fajah Lourens (41) wordt oma.
Toch voor t eerst dat ik op ‘n oma zou kunnen vallen.
Gilf. Kent u die uitdrukking?
@Slachtofferhulp | 09-09-22 | 23:24: een 41jarige met een kleinkind is geen GILF.
@Slachtofferhulp | 09-09-22 | 23:24: Ja en ik ga nu slachtofferhulp bellen.
Liza Jane - Davie Jones youtu.be/KNNfqh-iJXs
Haagse Beat!
www.youtube.com/watch?v=TvcOADJVdEA
In Sofia gelukkig geen last van dit soort klimaat acties. De mensuh zijn allang blij dat er uberhaupt vrachtwagens rijden op geasfalteerde wegen, zeg maar. Waar ik ook geen last van heb zijn onrealistisch hoge huurprijzen, deze week een nieuw apartment kunnen huren - binnen 2 dagen geregeld. Restaurants hier zijn goed & goedkoop; 4.50 EUR voor een vol bord tagliatelle arrabiata + flesje water, in het toeristisch centrum (waar ik nu dus ook woon). Internet verbinding; 100mbit symmetrisch voor 8 EUR per maand (lol).
Kan overigens ook een alinea volschrijven met dingen die hier niet goed geregeld zijn maar de voordelen wegen op tegen de nadelen. Groeten uit Bulgarije.
Groove Armada– Dusk You & Me
www.youtube.com/watch?v=Z3N63vZQ1s8
Ik begreep dat Bulgarije uit de rij van meest ontwikkelde landen is gevallen. En dat zelfs bijv Servië ontwikkelder is. Merk je daar wat van?
Werk je in Bulgarije? Bevalt het goed?
Armoede? Valt allemaal best mee, zie de overvolle terminals op Schiphol gedurende de vakantieperiode.
wacht maar, build back better of the great reset
"You'll own nothing and be happy!"
Hoeveel mensen kunnen zich ook dit jaar nog geen dagje Scheveningen veroorloven? Standaard gezin, twee kinderen. Gewoon een vraag hoor, ik wacht.
@Analia von Solmsch | 09-09-22 | 23:19: Mocht je niet dichtbij wonen kom je vast te staan in de file.
Ja, want 20.000 mensen in een overvolle terminal staat gelijk aan 17.696.940 Nederlanders, of zoiets?
*knipoog*
En jij verdient meer dan de gemiddelde afrikaan dus ben je schatrijk. Ook een waardeloze vergelijking.
@VBO_B_Niveau | 09-09-22 | 23:21: en alsof elk vertrekkende passagiers uit Nederland komt. Het kan ook mensen zijn die hier vakantie hebben gehouden en terug gaan naar eigen land.
@Analia von Solmsch | 09-09-22 | 23:19:
De gunfactor is bij u helemaal weg en waarom? omdat u dit niet kan? Er zijn ook nog mensen die er werkelijk jaren voor hebben gespaard door keihard te werken en veel over uren te laten uitbetalen.
Maar wie wil er nu nog een dagje naar Scheveningen, wij hebben het niet slecht maar daar zouden wij nooit naar toe gaan. Veels te duur.
Het gaat ook om keuzes in deze wereld en u maakt denk ik een foute keuze.
mvgrt
@cg71 | 09-09-22 | 23:34: Zeker, plus dat er veel doorreizigers landen op Schiphol.
@pegaje | 09-09-22 | 23:43: u begrijpt mijn vraag aan Meneer Q niet, en dat geeft niet.
Wat ik bedoelde: hoe druk het is op Schiphol is niet de maat der dingen. Genoeg mensen die helemaal geen (vlieg)vakantie kunnen betalen.
van dik hout
www.youtube.com/watch?v=I5XuLLbQ03E
Ik heb geen slimme meter en nu een laag tarief voor gas en stroom. In november geef ik mijn standen van afgelopen jaar weer door. Is het slim om er 500kw of 600 boven op te gooien, zodat ik als het ware goedkoop stroom en electriciteit inkoop voor de volgende periode?
ligt eraan wanneer je contract afloopt.
@Trofl | 09-09-22 | 23:16: in november en dan gaat het x4 op basis van huidige tarieven
@kanookmorgen | 09-09-22 | 23:18: je betaaldt wat je verbruikt ben zelf van 150 naar 250 gegaan in januarie. Goed geisoleerde gezins woning en verbruik het zelfde als een 1 persoons flatje qua gas.
ik zit op ongeveer 900m3 en 3600kwh
kanookmorgen | 09-09-22 | 23:14 |
Nee maakt allemaal niks uit u bent net zoals velen de lul. Er is alleen nog maar variabel .
mvgrt
@Trofl | 09-09-22 | 23:23:
Dat heb ik ook ongeveer en Fatenvall wil dat ik minder ga betalen. pffff dat doe ik niet want in Oktober gaat daar de prijs met maar liefst 50 % omhoog. Kunt u het nu betalen doe dat dan maar. mvgrt
@pegaje | 09-09-22 | 23:29: heb net 22 zonnepanelen op m'n dak gelegd.
ga wel zien wat ik moet betalen
@pegaje | 09-09-22 | 23:25: maar ik betaal tm november rond de 1 euro per kw, dus als ik 500kw meer opgeef aan het einde van deze periode en dat netjes betaal voor de tarieven van het huidige contract. Dan begin ik de nieuw periode eigenlijk op -500kw. En verstook ik dus de kw tegen het reeds betaalde, lage tarief.
@kanookmorgen | 09-09-22 | 23:33: nee dan wordt het eind bedrag verrekent met de volgende rekening volgens het daarna geldende contract
Maar ik heb sowieso mijn termijnbedrag voor de hele periode 20% hoger gezet dan wat ze hebben aangeraden. Dus die ruimte heb ik dan. Waterdicht plan.
Het is te proberen, hoewel een veel hoger "verbruik" tot verdere vragen zou kunnen leiden. Je wil niet dat er verder onderzoek naar een vermeende wietplantage wordt gedaan.
Dus ik zou het binnen de perken houden.
@Roos | 09-09-22 | 23:41: de verwachting is dat ik sowieso 400m3 lager uitkom dan vorig jaar door wat bewuster er mee om te gaan.
Als je dan maar 1 getal hoeft te veranderen kan dat wel. Het moet wel een "vergissing" kunnen zijn, zodat fraude niet hard te maken valt. Dan kan je het uitleggen en kom je er wel mee weg.
Kijk,die tijd wil ik terug!
www.youtube.com/watch?v=BCV6paTXyCU
Hahaha, die stond bij mij op een verzamel CD, had 'm daarvoor nooit eerder gehoord. Bertha Butt..., lekker !
Soms is een cover beter dan het origineel.
Geschreven door Bruce Springsteen, maar dit maakt Tom Waits ervan.
Jersey Girl
m.youtube.com/watch?v=j-ROB8kI_fw
* kuch *
Origineel is van Waits.
Cover van Springsteen is minder.
* Te kooi kruipt *
Mooi, mooi. Een soort Elisabeth II, die Waits. Net als de Stones(-1 maar toch). T nieuws wat je weet dat komen gaat maar t mag nog best effe duren.
@Kapitein Sjaak Mus | 09-09-22 | 23:14: slaap lekker!
Bedankt @Pritt Stift . En alvast fijn weekend voor jou en allen hier.
Eindelijk weer eens een normaal StamCafé . Mvgrt
www.youtube.com/watch?v=mUv8GxrqXPk&a...
Hmmmm, normaliter kon je live meekijken
DvhN: Grimmige sfeer tijdens infoavond in Zoutkamp. Inwoners bezorgd over tijdelijke opvang Marnewaard, ondanks extra politietoezicht, boa's en politiepost
Grimmige sfeer tijdens infoavond in Zoutkamp. Inwoners bezorgd over tijdelijke opvang Marnewaard, ondanks extra politietoezicht, boa's en politiepost.
De gemeente Het Hogeland, de politie en het COA trachten hiermee de veiligheid van de dorpsbewoners te garanderen, maar de sfeer tijdens de informatieavond was af en toe grimmig: boze mensen die elkaar onderbreken en niet in de microfoon willen praten, honend gelach en overslaande stemmen.
Na 4 kabinetten Rutte is er een ministerie van Armoede opgericht. Volgens mij zegt dat alles.
Over die laatste tweet (Koop een gun): mijn ervaring met de bewoners van Rennes is dat zij never een Robje Jetten doen. Laat staan een Kaagje.
Zij lopen/rennen dus niet weg voor problemen, zij melden zich niet ziek. Ze nemen maatregelen. En ze staan voor waar ze voor gekozen hebben.
Nou,laat maar vallen dan!
www.youtube.com/watch?v=IzueEC5HjcA
Omdat het over bier gaat, voor iedereen 2 Kordaat biertjes van de Lidl.
Heb vandaag eens het bier van de Lidl geprobeerd vanwege de inflatie.
Het eerste bietje was echt even door slikken, maar de rest smaakt gewoon goed.
Ik durf alleen geen nummertje aan te vragen want voel me wel een beetje minderwaardig.
Ik hoop dat jullie van je 2 biertjes kunnen genieten.
Fijne avond alle hier!!
Ik was laatst ergens in Driebergen en Kordaat smaakte inderdaad helemaal niet verkeerd! Ik heb het waar ik vandaan kom nog nooit in de schappen zien liggen, of er staan hier gewoon te weinig Lidl filialen. Maarreh.. Ik bijt niet altijd hoor! Welk nummer wil je horen?
*klink*
@VBO_B_Niveau | 09-09-22 | 23:05: doe maar iets van Metallica, altijd goed.
www.youtube.com/watch?v=pEBp9ulELLA
Proost!
@VBO_B_Niveau | 09-09-22 | 23:13: bedankt man, vind er alleen niks aan.
Proost en een hele fijne aankomende week toegewenst.
www.youtube.com/watch?v=SVk8_HoQ4eA
Alle #ikredhetnietmeer verhalen bij elkaar zorgen bij mij voor zoveel gas dat je over honderd jaar waarschijnlijk nog steeds de wind van voren krijgt. Wie. De. Fok. Stemt. Hier. Op?
Altijd wat met dat 'Budels volk' Gna gna,
www.weertdegekste.nl/2022/09/politie-...
Jeetje, och arme zielen, houden ze wel de fietsenstalling bij de Spoedeisende Eerste Hulp in goed in de gaten?!
In Budel en Maarheeze zijn de inwoners helemaal klaar met het AZC.
Nadasurf - blonde on blonde
www.youtube.com/watch?v=AowkElr6U-g
Popular:
https://www.youtube.com/watch?v=hAFuD-S-e_E
@BadPatNL | 09-09-22 | 22:50:
Nadasurf - Killians red
www.youtube.com/watch?v=F4tKe5nBbPw
Wel een goed idee om voor het milieu goede vrachtwagen banden te slopen, die moeten vervangen worden en vernietigd.
sloop eerst die vrachtwagens, die staan elke ochtend in de weg
Never bring an electrical screwdriver to a gunfight. Leer mij de inwoners van Rennes kende.
Vrachtwagens die voedsel brengen naar supermarkten (en .. voedselbanken), LGBTQ-jasjes naar kledingzaken, boormachines naar DHZ-winkels...
The Great Awakening: Europe Under Siege / 3x0Mqg5m4l4
Op eigen risico:
m.youtube.com/watch?v=3x0Mqg5m4l4
@Analia von Solmsch | 09-09-22 | 22:44: Pfff. Niet echt een boodschap om vrolijk van te worden....
@BadPatNL | 09-09-22 | 22:49:
Ik zet alleen de link neer die robert haynes probeerde te linken, tot uw dienst.
Wel zelf na blijven denken hè?
Ik ben de staatspersbureau npo niet.
De Europese cultuur is net zo goed ontstaan uit ideeën en kennis van ver buiten onze grenzen, dus ik weet het niet hoor, maar als je dan meteen al met een superioriteitscomplex opent, met zo'n quasi-Duits accent ook nog, dan haak ik dus meteen af.
Madonna - Lucky Star (1985 - HD Artificial Intelligence Remaster) / pb9MnXs-coU
www.google.nl/search?q=pb9MnXs-coU&am...
Extra gas verkocht tegen een veel te lage prijs.
Of betaalt de Nederlandse consument structureel te veel voor gas of elektriciteit?
Doordenkertje hoor.
@Analia von Solmsch | 09-09-22 | 22:46:
De Nederlandse consument / kiezer / burger betaalt chronisch teveel voor een overschot aan ambtenaren.
Al bijna 30 jaar.
@LD69 | 09-09-22 | 23:00: ook. Maar de vvd-stemmer denkt nog steeds minder overheid te krijgen, quod non.
Belastingdruk is alleen maar hoger geworden, dat heeft niks te maken met ‘links’, maar alles met rutte.
Laurens van Rooyen met het Metropole orkest.
Speciaal voor Wattman!
youtu.be/kDFnKOavoS4
Dankjewel, liet me verrassen en het blijkt een pianist te zijn, leuk !
Zelf luister ik wel eens Michiel Borstlap.
youtu.be/bOoeqBRXBM8
@Wattman | 09-09-22 | 22:43: Hee... dat klinkt lang niet verkeerd.
@Wattman | 09-09-22 | 22:43:
Heerlijk. Dank. Kende dit nog niet.
hole - credit in the straight world
www.youtube.com/watch?v=4HeT1dUq70o
twitter.com/TpyxaNews/status/15682862...
Terugtrekkende Russen in Oek.
Stihl tank-zaag.
Drifting gone wrong, arme boom..
Dus iedereen heeft een rotgevoel over dat verkochte gas maar niemand was verantwoordelijk.
Het is ons overkomen.
Ik heb ook een rotgevoel: morgen werken om 6u.
@Lorejas | 09-09-22 | 22:31: Zijn we er toch ingetuind...
https://www.youtube.com/watch?v=O6m2WUyOTL0
@Adriel | 09-09-22 | 22:39: I felt that.. Fist Bump!
@Adriel | 09-09-22 | 22:39: Ik moet ook beetje bij beunen, maar een week salaris voor halve dag werken is niet verkeerd
Wat zei Hugo ook al weer? Ik was niet verantwoordelijk, maar had wel verantwoordelijkheid?
@Timide_Aso | 09-09-22 | 22:42: Hugo was ook die enge man die zei: Wij weten op postcode en huisnummer waar ze wonen en we gaan desnoods deur na deur...
BAP - Kristallnaach
https://www.youtube.com/watch?v=kK5O1rL0NwE
Et kütt vüür, dat ich mein, dat jet klirrt,
dat sich irjendjet en mich verirrt,
e Jeräusch, nit ens laut
manchmol klirrt et vertraut
selden su, dat mer't direk durchschaut
Mer weed wach, rief die Aure un sieht
en'nem Bild zweschem Brueghel un Bosch
kei Minsch, dä öm Sirene jet jitt
weil Entwarnung nur half su vill koss
et'rüsch noch Kristallnaach
En der Ruhe vür'm Sturm, wat ess dat?
Janz klammheimlich verlööss wer die Stadt.
Honratioren incognito
hasten vorbei,
offiziell sinn die nit jähn dobei,
wenn die Volksseele - allzeit bereit
Richtung Siedepunkt wütet un schreit
"Heil - Halali" un grenzenlos geil
noh Vergeltung brüllt, zitternd vor Neid
in der Kristallnaach
Doch die alles wat anders ess stührt,
die mem Strom schwemme, wie't sich jehührt,
für die Schwule Verbrecher sinn,
Ausländer Aussatz sinn
brüchen wer, der se verführt.
Un dann rettet kein Kavallerie,
keine Zorro kömmert sich dodrömm.
Dä piss höchstens e "Z" en der Schnie
un fällt lallend vüür Lässigkeit öm:
"Na un? - Kristallnaach!"
En der Kirch met dä Franz Kafka-Uhr,
ohne Zeiger, met Striche drop nur
ließ ne Blinde nem Taube
Strubbelpeter vüür
hinger dreifach verriejelter Düür
Un dä Wächter 'mem Schlüsselbund hällt
sich em Ähnz für jet wie e Jenie,
weil'er Auswege pulverisiert
un verkäuf jäjen Klaustrophobie
en der Kristallnaach.
Währenddessen, am Maatplatz vielleich,
unmaskiert, hück mem wohre Jesseech
sammelt Stein, schlief et Mezz
op die, die schon verpezz
probt dä Lynch-Mob für't Jüngste Jereech.
Un zem Laade nur flüchtig vertäut
- die Galeeren stonn längs unger Dampf -
weet em Hafen op Sklaven jewaat,
op dä Schrott uss dämm ungleiche Kampf
uss der Kristallnaach
Do, wo Darwin fuer alles herhällt,
ob mer Minsche verdriev oder quält,
do, wo hinger Macht Jeld ess,
wo stark sinn die Welt ess,
von Kusche un Strammstonn entstellt55
Wo mer Hymnen om Kamm sujar blööss,
en barbarischer Gier noh Profit
'Hosianna' un 'Kreuzigt ihn' rööf,
wemmer irjend ne Vorteil drinn sieht
ess täglich Kristallnaach
@BadPatNL | 09-09-22 | 22:58: De tekst is niet te volgen maar wat een prachtig nummer was dat!
Allman Brothers Midnight Rider / TCRS4DRmf_w
Jammer dat er geen tramblokjes meer zijn om op te stoken, maar wie heeft er nog een schoorsteen?
Behalve dan demense die illegaal permanente bewoning n hun vakantiewoning wonen …
Ook jammer was je afwezigheid vanmiddag.
We hadden je duiding kunnen gebruiken bij een wonderlijk topic.
Heb je verstand van schaken?
Schoorsteen is aanwezig. Al jaren niet gebruikt. Tevens is de openhaard gasgestookt, dus onbruikbaar.
Ik zag afgelopen dagen een paar keer zo'n spreuk voorbij komen, en deze ging ongeveer als volgt:
Nou, nou... Hebben we de laatste twee jaren zo ons best gedaan, en meer dan 150 miljard euro uit gegeven, om de oudjes te redden en dan laten zij ze deze winter gewoon doodvriezen?!
Onderkoeling is vrij dodelijk, het hoeft niet eens te vriezen. Ik weet nog de berichten over bejaarden die in de UK stierven omdat ze de energie niet meer konden betalen in de menigeen bejubelde jaren ‘80 (mooiste tijd van mijn leven1! Alle muziek uit een synthesizer!!1 koude oorlog? Totdat de bom valt van van Doemaar gaat niet ver de kernbom? Heus?)
Bevroren organen verrotten niet.....
Geen weggegooid geld dus.
Even serieus, wat een klapper van een opmerking. Geweldig!
@Tuborg øl | 09-09-22 | 22:41: De eerlijkheid gebied mij te vertellen dat deze echt niet van mij kwam, vast wel ietsje van 2 of 3 woorden aangepast vanwege parate herinneringen, maar die wil en ga ik dan ook niet claimen.
Er moet daar iemand zijn die dit zo bedacht heeft, opdat wij niet vergeten, driewerf proost!
Dexter Gordon, oftewel ‘Long Tall Dexter’, is één van mijn favoriete tenorsaxofonisten, maar ik heb tot op heden hier nog nooit iets van hem geplaatst. Ga ik vanavond eindelijk goed maken.
Dexter Gordon heeft lange tijd in Europa doorgebracht; de hele jaren 60 en de eerste helft van de jaren 70. Woonde in Parijs en in Kopenhagen, en speelde in die 15 jaar met veel Europese jazzmusici – in Denemarken natuurlijk veel met bassist Niels Henning Orsted Pedersen, die later wereldberoemd zou worden als bassist in het trio van Oscar Peterson – en ook met veel Amerikaanse expat jazzmuzikanten en musici die Europa bezochten vanuit de VS.
Een van zijn favoriete stukken was ‘You’ve changed’, een mooie ballad voor deze regenachtige vrijdagavond aan het einde van de zomer. Ik heb hem in twee verschillende uitvoeringen op LP en CD, maar hij heeft hem volgens mij honderden keren gespeeld. Hij begon hem later ook aan te kondigen door de eerste regels van de song – ook trouwens gezongen door Billie Holiday - te citeren: ‘’You’ve changed….. That sparkle in your eyes is gone….. Your smile is just a careless yawn….. You’re breaking my heart…... You’ve changed’’.
En aan het eind speelt Dexter een prachtige ‘cadens’. Die cadens breidde hij in de loop der jaren steeds verder en spectaculairder uit, weet ik; de mooiste heb ik hier op CD van een oud Deens optreden, maar kan ik niet op Youtube terugvinden. Dit is op zich een mooie uitvoering uit 1963 in Zwitserland, met Kenny Drew op piano en Art Taylor op drums, en kennelijk een lokale Zwitserse bassist die ik verder niet ken, maar die ongetwijfeld goed is, anders stond hij daar niet. Enjoy.
www.youtube.com/watch?v=JwoLNYS0TxQ&a...
Prachtig, en nu ik weet wat een cadens is durf ik wel te stellen dat deze echt van gedegen kwaliteit is:-)) vooral die ene noot die op zich staat.
Ik luisterde naar Billie Holiday en daarna deze
youtu.be/ST9NfckQOyI ik hou zelf van zachte vrouwenstemmen. Erg mooi en een interessante leuke jazztegel. Ik heb er naar uitgekeken. Proost, dr. Johnson! Op een goede nacht met mooie muziek.
@letopuwzaak | 09-09-22 | 22:41:
En ik kende die uitvoering van Eva Cassidy dan weer niet. Zo leren we van elkaar, Louz. Proost!
Tja de klimaat religieuzen juichen nu eenmaal dit is voor hun een natte droom die uitkomt. Daarom doet klimaat kardinaal Kaag en de rest van het klimaat concilie wat de ministerraad niks. Want net zoals bij elke georganiseerde religie doen de gewone mens er niet toe. Allen de kardinalen, bisschoppen, priesters en monniken in hun adviesbureaus kloosters doen er toe. Want de tienden van de burger wordt onderling door hun. Verdeelt.
Cumshot te zwaar wat een drol.
dat ene kraakwijf met die boormachine heeft wel een lekkere kont
Don't stick your dick in hippy!
ff kijken!
Je hebt gelijk! Alleen jammer van die regenboog kleuren op dat jasje van hem/haar/X, ik ben bang dat ze lesbisch, of anders, is en dat ik er niet naar mag kijken vanwege een metoo...
Computer Says NO!
Kvelertak - Evig Vandrar
Omdat Noors fucking heerscht!
Over naar Australië: Be'Lakor - Valence!
En door naar de VS: Whitechapel - Hickory Creek
We hebben direct en of indirect al zoveel geld in de klimaatveranderingsaflaatpotjes gestopt, dat we helemaal geen koude winter krijgen. Daar zorgen die mensen wel voor die de klimaatverandering ongedaan kunnen maken.
A Day In The Life Of A Tree
youtu.be/DBAhT-_dLes
Eagles - Heartache tonight
www.youtube.com/watch?v=snPgFNMCXBs
Het goede nieuws is dat de gasprijs iets zakt. De Oktober gasprijs is nog maar 13 keer zo hoog als op 4 januari 2021.
Het extreemste was vorige maand voor September even 23 keer zo hoog.
Wie oktober en september met een hoofdletter schrijft neem ik niet serieus
@Analia von Solmsch | 09-09-22 | 22:23:
AHA. Niet zo van inhoud maar van de vorm.
@Wattman | 09-09-22 | 22:25: Op inhoud valt niet veel op af te dingen: strikt genomen heb je gelijk, maar in de praktijk heb je er natuurlijk helemaal niets aan zo’n dooddoener:
optimisme over een dagkoers.
Kun jij blij van worden, maar we worden gezamenlijk armer.
Behalve Den Haag natuurlijk.
@Analia von Solmsch | 09-09-22 | 22:34:
Het is uiteraard nog steeds absurd hoog maar gelukkig wel dalende, hopelijk zet die trend door.
Maar.... onze regering had het wel behaagd om de BTW tijdelijk te verlagen naar 9%.
Het is me nog niet helemaal duidelijk hoe die opmerking “koop een gun” hier in past.
Maar misschien sowieso een goed advies.
Als je echt denkt dat stroomuitval, plunderingen en anarchie mogelijk zijn...
Het ging over leeg gelaten banden van SUV's zie ik nu.
Vandaag voor het eerst in mijn leven een geweer gezien en vast gehouden. Weegt nog best veel!
Die meid in die zwarte legging zou ik wel doen, zij het gekneveld.
Geen idee of de uitdrukking bestaat, maar vandaag heb ik kunnen genieten van ironische meta-humor.
Met veel plezier heb ik een jonge vrouwelijke collega precies uitgelegd wat mansplaining is.
Capitano!
Kunnen we de beelden terugzien?
Lol!
Zag zij er de humor ook van in?
Is uitleggen wat mansplaining is, mansplaining? Als ze erom had gevraagd, waarschijnlijk niet, zoniet, waarschijnlijk wel..
www.bbc.com/worklife/article/20180727...
Heb al lekker voorraadje hout...
Maar heb evengoed geen zin in de winter... liever nog een beetje nazomeren en stamcafé-en in de tuin!
Ben ik trouwens de enige die jonge katja schuurman vind lijken op jonge norma jeane?
Hout kun je nooit genoeg hebben, twee bomen heb ik alweer op het oog voor eind oktober een Es en een Eik.. van afgelopen jaar heb ik al een hoogstam peer en een mirabelle gekloofd onder mijn afdak liggen samen met nog wat kersenhout en een notenboom. Vorig seizoen vijf jonge mirabellen geplant Dit jaar gaan er drie Esdoornen en twee eiken uitgezet worden en zo is de circle of life weer rond. ;) De eekhoorns verstoppen overal walnoten en eikels en die komen dan weer op als stekken nog even laten groeien en dan weer uitplanten.. Ken alleen de zus, die lijkt niet op Norma Jeane. Ik weet niet waarom ik dit allemaal schrijf maar wordt altijd een beetje opgewonden van Indian summer en hout voor de deur.;)
Hoezo dreiging van btw-verhoging? Terugkeer naar 21% was toch allang bekend?
Superspannend daar in het oosten. Als dit allemaal waar is: mobile.twitter.com/warmonitor3.
www.iaea.org/newscenter/statements/di...
Bewust extra gas verkocht ondanks de klachten.
Hoe kan dat nou.
"Lalala. Geld"
Lez0n.
built to spill
www.youtube.com/watch?v=J5zh_eUHokc
Deze winter gaan we ons regelmatig afvragen ‘daar stond toch altijd een boom?’
En een week met je onderbroek doen.
Zo kort?
@RM666 | 09-09-22 | 22:13: je mag ook een lange broek zo lang aan houden, niet alleen maar een korte.
@Anja: lange broek? Wasda?
@RM666 | 09-09-22 | 22:57: Hihi
In Kosovo was er geen boom meer over tijdens de oorlog.
Dit thema sluit perfect aan bij het lijflied van VV'66: Ponkers - No Go Zone
Proost overigens!
@RM666 | 09-09-22 | 22:08: *klinken doet*
REAGEER OOK