Noord-Ier(se?) als dier afgevoerd door gewapende Biohazard Police na weigering quarantaine
Sorry, beetje sensationele kop. Maar is het onwaar?
Ja, uw baan is misschien moeilijk. Maar wij zagen dus de bovenstaande video voorbijkomen waarin het lijkt alsof een vrouw wordt afgevoerd door een biohazard politie-eenheid. Terwijl we in dit BBC-nieuwsbericht van 11 augustus over eenzelfde voorval lezen dat het gaat om een 32-jarige man genaamd Sam Marie McGinley uit Derry, Noord-Ierland. En de enige Sam Marie McGinley uit Derry die we op Facebook konden vinden inderdaad een man is en helemaal niet lijkt op de ogenschijnlijke vrouw uit de bovenstaande video.
"Sam Marie McGinley, 32, of Rosecourt in Derry, was charged with breaching Covid-19 rules and resisting police. The court heard he had gone to Turkey for surgery but refused to quarantine in a Dublin hotel when he returned. On Friday, he was remanded in custody until the end of his isolation period." Okay, was het dan misschien een geslachtstransitie-operatie? BelfastLive bericht in ieder geval wel dat het om een "cosmetic surgery" ging. Naar verluidt weigerde hij de 10-daagse quarantaine omdat hij quarantaine-hotelkosten van 1700 euro niet kon betalen.
Hoe dan ook eindigde het met een quarantaine in het staatshotel. In het beschaafde Nederland hebben we voor "gedwongen quaraintaine bij vermoedelijke besmetting" tenminste gewoon een afdeling op het Universitair Medisch Centrum Groningen!
Maar nogmaals, we weten dus niet zeker of we in de bovenstaande video naar hetzelfde of zelfs maar een gerelateerd voorval kijken als vermeld in de twee nieuwsberichten, maar we durven wel aan dat de video zelf Iers en authentiek is. Origineel op TikTok hier.
Collage voor 't nageslacht!
Reaguursels
InloggenHoe wou je zo'n regel anders handhaven? Oh op zn Hollands? Gewoon wegkijken dus.. ok.
1700 euro. Ik zou ook weigeren. Paar agenten naar een tandarts gestuurd. Betalen ze maar lekker zelf.
Wat moeten ze dan? Gedogen dat men zich niet aan de quarantaine regels houdt? Dan was hier weer een topic verschenen met in hoofdletters "QUARANTAINE ZO LEK ALS EEN MANDJE".
Bromsnor mompelt: regels zijn regels...
Vroeger vonden we dit op geenstijl gewoon keihard en moesten alle criminelen zo aangepakt worden. Maar, nu is het een coronading dus dan telt het niet, jammer.
‘Criminelen’. Snap je het verschil?
Die kid loopt er zo bij om niet herkend te worden, stakkers.
Dit is toch een compleet van de pot gerukte situatie waar die mensen in pakken zich kapot zouden moeten schamen over wat zij aan het doen zijn?
Tsja. Het is een oude gewoonte dat de Britse politie zich goed inpakt als ze mensen uit katholieke wijken gaan halen.
De maatschappij dat ben jij.
Ik ging laatst naar de dokter om uit te leggen dat het me allemaal geen bal meer kan schelen. Mijn diagnose "compassion fatigue". Het boeit me niet meer. Ik weet wel dat het ook mensen zijn maar zij werken actief tegen om uit de ellende te komen. Het kan me dus echt niets meer schelen wat er met dat genetisch afval gebeurd.
Ik weet het, slecht van mij. Maar het is wel zo. Van mij mogen alle nazi's, rechts-extremisten en zweefteven sterven. Het spijt me. Ik kan niet anders meer.
Je hebt het over de agenten neem ik aan?
zit 13,5 jaar thuis met rugklachten, 3 operaties gehad en mijn medeleven met anderen is ook wel een beetje voorbij. De afgelopen 13,5 jaar van veel zogenaamde vrienden terug gegaan naar slechts 3 of 4 vrienden die eigenlijk ook niet naar je omkijken. Is hard maar ik sta nu wel bij mijzelf op nummer 1.
Voelt zeker wel fijn, of niet? Je superieur voelen aan anderen.
Jah joh, doe anders nog ff een twitterrondje voordat je gaat slapen.
Inderdaad. Die agenten werken actief tegen. Beetje burgers terroriseren in hazmat pakken om geen koutje op te lopen terwijl ze zelf naar alle waardchijnlijkheid volledig gevaccineerd zijn en dus in eerste instantie geen enkele aanleiding hebben om tot zulke drastische verkleedpartijen over te gaan. Of zou er dan tóch iets in dat vaccin zitten dat je dit gaat doen?
Het meest treurige is nog wel die pakken die ze dragen, hou toch eens op met die comedy.
Comedy, want van een beetje covid19 is nog nooit iemand doodgegaan?
Van een beetje corona gaat niemand dood. Misschien wel van heel veel corona en hier een daar een of meerdere onderliggende ziekten.
De leeftijdsopbouw van de personen die zijn besmet in de periode van 22-08-2021 tot 23-08-2021 is;
0-9 188 personen
10-19 481 personen
20-29 574 personen
30-39 393 personen
40-49 287 personen
50-59 231 personen
60-69 140 personen
70-79 65 personen
80-89 29 personen
90+ 2 personen
Totaal 2390
De leeftijdsopbouw van de personen die zijn overleden in de periode van 22-08-2021 tot 23-08-2021 is;
50-59 0 personen
60-69 0 personen
70-79 0 personen
80-89 1 (2-1) personen
90+ 2 personen
< 50 0 personen
Totaal 3(4-1)
Waarvan 0 in het ziekenhuis
Waarvan 4 in het verpleeghuis
Waarvan -1 boven 70 thuiswonend
De leeftijdopbouw van de personen die in het ziekenhuis zijn opgenomen is, volgens GGD;
0-9 1 persoon
10-19 0 personen
20-29 2 personen
30-39 5 personen
40-49 3 personen
50-59 2 personen
60-69 4 personen
70-79 4 personen
80-89 4 personen
90+ 0 personen
Totaal 25
Er is er ééntje opgestaan uit de dood? Of was die toch minder dood dan aanvankelijk werd gedacht?
@naglfar | 23-08-21 | 16:18:
Een correctie van iemand die onterecht als overleden is gemeld in november.
@mikes43357369 | 23-08-21 | 16:25: Nou, die zou ik dan toch maar ff naknuppelen of doorspiezen. Wat is nou de kans dat iemand 9 maanden later weer opstaat?
Is ze nog levend terug gezien of waren dit de laatste beelden?
Wat ze ook gedaan heeft ,is dit het nieuwe normaal ?
Het oude normaal versus de nieuwe hysterie.
@funda | 23-08-21 | 15:55: Hé, dat klinkt lang niet dramatisch genoeg. Daar kan je toch niet een fatsoenlijke kop mee maken?
@sparka | 23-08-21 | 15:57:
Mijn cursus clickbaitmanagement begint pas over een maand. ; -)
Die pakken die ze aan hebben. Alsof ze asbest aan het verwijderen zijn in plaats van een kerngezonde mevreer. Beeldvorming. Waarom dragen ze niet gewoon een mondlappie, die werken toch zo goed?
De angst voor asbest is helemaal uit de hand gelopen!
Pure angstzaaierij!
@funda | 23-08-21 | 15:35:
Is nog waar ook.
@funda | 23-08-21 | 15:35: Het gaat wel splinteren wanneer je er een zaag in zet. Weet jij veel wat ze met die menouw hebben gedaan?
@JJMS | 23-08-21 | 15:36: Het is dat ik wat mensen ken die er kapot aan gegaan zijn, anders gaf ik je helemaal gelijk.
@funda | 23-08-21 | 15:45:
Je moet het niet zagen, op de weg flikkeren of opeten.
Waar is een Gender-expert als je them nodig hebt?
Die is even veldonderzoek in de geruite onderbroek van Hassan aan het verrichten.
Redelijk overdreven , maar oké.
Handhaving bij besmettelijke ziekte in een samenleving vergelijken met een andere handhaving bij een besmettelijke ziekte in een samenleving wordt niet begrepen?
Onvergelijkbaar? Tuulijk jonges.
Het lijkt me sterk dat deze persoon opgehaald wordt omdat ze quarantaine zou verweigeren. Het zou ook kunnen zijn dat ze nog een straf moest uitzitten, en dat ze een beetje begon te spugen bij de eerdere aanhouding en dat de politie heeft besloten in deze pakken de arrestatie te verrichten.
Turkije staat al een jaar op de rode lijst. Het VK is heel duidelijk: 10 dagen voor aankomst in een land op de rode lijst geweest? 10 dagen quarantaine.
Hen wilde gewoon de regels omzeilen en dat is hun niet gelukt. Dat is dan jammer; gewoon afvoeren naar een quarantaine-unit en uitzitten.
Hun dacht de 1700 pond die de quarantaine-instelling kost te besparen en krijgt dan een boete van 5000 pond.
Hopelijk heeft hen in Turkije een poenie laten aanleggen, dan kunnen hun het nog terugverdienen.
Hun hen?? Waarom niet het? Meervoud hetten!
@Dr. Worstenbroodje | 23-08-21 | 15:19: Did you just assume a gender?
Hun dacht…..
Dat is toch geen correct Nederlands?
Gewoon ophouden met dat domme gendergelul
Gendergelul mag zeker ook niet dan
@B3nnie | 23-08-21 | 15:46: gendergelulkut?
George Orwell belde: told you so.
Orwell never calls stupid people.
@funda | 23-08-21 | 15:46:
Orwell never calls people stupid.
Jerry Springer meets Noord-Ierland. Go Derry! Go Derry!
ach ach, waarom moet de overgang naar een Nieuwe Wereld Orde altijd zo moeizaam gaan?, doe dat nou eens rustig!
Derry op vakantiebestemmingen lijstje doorstrepen doet.
na Kabul
@small_town_dude | 23-08-21 | 15:18:
Met een beetje geluk komen daar in Kabul binnenkort weer massaal bezochte feesten in voetbalstadions en dergelijke.
Zingen, brullen, hakken, schreeuwen, gewoon vet genieten man.
Pfff, opgewonden standjes á la tokkies. Als je dergelijke reizen onderneemt en je bewust bent van de daarbij geldende huidige tijdelijk noodzakelijke regels, hou je daar dan aan, en werk gewoon mee, krijg je ook geen drama queens die zichzelf vooral te kakken zetten.
23 augustus nationale pyjamadag, Die kende ik nog niet.
Tien nachten, 1.700 euro? Da's vijfsterren quarantaine.
Zou ze opgehaald worden om te dansen met Jansen?
Doet me denken aan Soylent Green
In vroeger tijden was ze meteen bij de leprozenkolonie afgeleverd. Ze had geluk.
Ah, vroegah, toen iedereen nog Duits sprak.
Is dit nou zo'n Tiktok dansje?
Ook al eens naar Australie gekeken? Daar schieten ze inmiddels honden af uit angst dat mensen van 't gevonden onderkomen de straat op gaan en COVID verspreiden.
Behoorlijk wappie wel.
Was bij uitbraken van rabiës ook al gebruikelijk hoor.
@funda | 23-08-21 | 15:01: Ja, en? Niet erg vergelijkbaar.
@funda | 23-08-21 | 15:01: behalve dat een infectie zonder behandeling 100% dodelijk is(misschien op een enkel persoon na, maar die zijn op 1 hand te tellen.) In het geval met covid is het in 99% van de gevallen niet nodig om behandelt te worden. Niet appels met peren vergelijken.
wilde honden, zwerfhonden, altijd een probleem in Australie. Deze honden worden gevaarlijk als ze in groepen gaan leven, en worden ook al sinds jaar en dag afgeschoten. Volgens mij had Louis Theroux er ook al eens een docu over gemaakt. Nu wordt het als propaganda gebruikt en schuimbekkend gedeeld op al social media riolen.
@Clown_Possum | 23-08-21 | 15:12: ik heb het hiet over rabiës natuurlijk
@Glasgow Argus | 23-08-21 | 15:09: Perfect vergelijkbaar deze maatregelen.
@Clown_Possum | 23-08-21 | 15:12: Ik weet niet op wie of wat jij zit te 'antwoorden' hier, maar in ieder geval niet op iets dat ik typte.
Fraude ?
americasfrontlinedoctors.org/frontlin...
Wel een goede chirurg geweest, dat de hechtingen het gehouden hebben.
Wat een tokkie familie, doen veel aan sport zo te zien ( denk het niet). Hebben ze nog gecontroleerd of de uitlaat niet met met het hok achter verbonden is?
Derry? Getsiederrie
Zo een filmpje kreeg ik ook van een franse afzender, waarin een grote bubba een petit vrouwtje hardhandig uit een supermarkt verwijderde. Ze gaf zich niet snel gewonnen. Iemand een linkje?
Vaak in Derry met St. Patrick's Day geweest, je komt er geen allochtoon tegen, heerlijk. Wel vol met tokkies, ook niet ideaal, maar absoluut nog steeds te prefereren boven de eerste groep!
Dat hossen op een kluitje moet afgelopen zijn!
Die worden met een kluitje in het riet gerost.
Het ziet er wel vrij inseentjes uit ja.
Iedereen is tokkie. q.e.d.
Heftig hoor, zo dom zijn dat je niet in quarantaine gaat als het nodig is en dat zelfs de overheid er aan te pas moet komen. We blijven nog wel even bezig zo.
Huh?
Schaap.
Besef je wel dat je met open TBC niet in quarantaine hoeft maar met deze griep wel? Dat slaat toch nergens op?
@HornoxNL | 23-08-21 | 14:46: RIVM website: Wereldwijd is tuberculose een groot probleem. Het is de meest dodelijke infectieziekte. Elk jaar krijgen 10 miljoen mensen de ziekte. Er overlijden meer dan 1,5 miljoen mensen aan tuberculose. Vooral door de combinatie met een hiv humaan immunodeficientievirus -infectie en een multi-resistente tuberculose is het moeilijk om de ziekte wereldwijd onder controle te krijgen.
@HornoxNL | 23-08-21 | 14:46: Niet helemaal. In instellingen ga je wel in isolatie met TB.
@divoc | 23-08-21 | 14:51: daarom iedereen is tokkie. q.e.d.
@divoc | 23-08-21 | 14:51: In 2018 waren er 806 mensen met TBC in Nederland. In de jaren 50 en 60 van de vorige eeuw was dat wel anders. Mijn moeder stond toen voor de klas en ik vond voor elk jaar haar bewijs van TBC-vrij zijn. Ook kinderen werden elk jaar getest (de z.g.n. krasjes). Tegenwoordig wordt je alleen nog maar getest en gevaccineerd als je naar zo'n tering land gaat of er vandaan komt.
@ParadiseLost | 23-08-21 | 15:15: Ziekte komt te paard en gaat te voet weg.
Opgefokt zootje, gewoon meelopen, dan gebeurt er niets.
Maar dit is toch heel normaal om te doen bij een groep A ziekte zoals MERS, SARS, Polio en Covid?
Effectief en daadkrachtig optreden.
van wie?
Maak toch korte metten met zo'n zichzelf opfokkende tokkie-idioot. Niet mee bemoeien, kreng! Met je vette reet
Tiktoktokkie.
Er zijn vandaag echter ook goede nieuws berichten aan het corona front. In Duitsland kijken ze vanaf vandaag niet meer naar de besmettings- getallen ( Inzidenz wert) maar naar het aantal mensen die opgenomen worden of op het IC liggen. Komt deze intelligente sprong nu ook naar Nederland of gaan we toch liever baby's van 1 jaar vaccineren bij de "vierde" golf.
www.bild.de/politik/inland/politik-in...
Zoals alles volgt NeeDDRland twee weken later..
@Wijze uit het Oosten | 23-08-21 | 14:48:
Van oudsher was dat altijd 5 dagen max. We glijden af.
26 jul 2021 / 13:57 uur
Nederland maakt reizen gemakkelijker, veel landen op geel en groen
Hiermee was Nederland eens een keer eerder
Maar Derry bestaat ook niet, het is Londonderry.
U weet dat u in een aantal wijken met deze opmerking een gebroken kaak riskeert?
@Kapitein Sjaak Mus | 23-08-21 | 14:46: Ja, weet ik, ik woon al bijna 20 jaar in Noord-Ierland.
@Kapitein Sjaak Mus | 23-08-21 | 14:46: De IATA komt dan weer het leukst uit de hoek: LDY staat voor City of Derry Airport.
@Psycho3 | 23-08-21 | 14:49: Bezet gebied dus.
@ParadiseLost | 23-08-21 | 15:22: Hoezo bezet? Het hoort gewoon bij het VK.
Horen nog meer reaguurders 'blijf van me af' op 11 en 13 seconden?
Ja tot twee keer toe hoor ik het ook.
Volgens mij is het 'That's enough'. Tegen het eind van de video zijn ze beter te verstaan: The blood's on your hands, the blood's on yous all!
@Tashtego | 23-08-21 | 14:36: dat kan ook. Maar waarom praten Engelsen en Ieren zo slecht Engels vraag ik mij af.
@sjef-van-iekel | 23-08-21 | 14:38: Ik weet het niet, ik heb wel de indruk dat dit een nogal volkse buurt is.
Ik kan me dit soort beelden nog wel herinneren. Uit een sciencefictionfilm.
Ja met zulke scenes beginnen de horror zombie films meestal.
@jan huppeldepup | 23-08-21 | 14:51: egh chebeurd! zei main vrient!
@jan huppeldepup | 23-08-21 | 14:51: juist. En vervolgens komt er dan een boodschap van de overheid om e.e.a. te downplayen om zo te voorkomen dat er paniek uitbreekt. Standaard smoesje dat iemand zich niet aan quarantaine hield na een buitenland reis of zo. Paar dagen later is stad in kwestie dan verloren gebied.
Ik meende een aflevering van Flodder te herkennen.
Die worden preventief naar een vermagering kliniek gestuurd ter voorkoming van Covid. Maar nu even serieus; hoe voel je je dan als agent in volledig hazmat suit? En zijn de buurtjes nu trots op zichzelf dat ze hem/haar hebben aangegeven?
Door dit soort acties ga ik het vaccin steeds meer associëren met repressie en wordt mijn aversie om me te laten vaccineren steeds groter.
Dit gaat over quarantaine, niet over vaccineren.
@Selassie | 23-08-21 | 14:31:
Maar een kleine extra associatiestap.
Heeft quarantaine dan zin als je de andere 2 huisgenoten gewoon thuis laat?
Door dit soort acties ga ik het mensen die zich niet laten vaccineren steeds meer associëren met egoistische zwakzinnigen en wordt mijn besluit om me te laten vaccineren nog eens bevestigd
@jander | 23-08-21 | 14:38:
Ik zal u er niet van weerhouden.
@JeroenD | 23-08-21 | 14:36: volgens nieuw Tokkieworld wel.
@jander | 23-08-21 | 14:38: Vreemd. Dus je gaat niet deze "agenten" in marspakken associeren met de uitvoerders van een fascistisch regime waarvan je taferelen als deze kan vergelijken met de Tweede Wereldoorlog? Daar vind ik het veel meer op lijken namelijk. Waarom ben je eigenlijk nog niet geprikt?
Of je nu voor of tegen vaccineren bent: wie niet ziet wat hier fout aan is begrijpt de essentie van vrijheid niet.
Wat heeft het artikel met vaccineren te maken.
Het gaat om ''in quarantaine gaan'' na terugkomst van risicogebied. Zo zijn blijkbaar de regels in dat land.
@*101# | 23-08-21 | 14:36: Uw vrijheid wordt eenzijdig door overheidsmaatregelen middels repressie afgenomen wanneer u niet conformeert. Quarantaineplicht, vaccinatiedwang, -drang of -plicht van grotendeels gezonde mensen; de vernauwende richting van bestraffing ten behoeve van een medische aangelegenheid is duidelijk ingezet. Exorbitante boetes, verplichte quarantaines en uitsluiting van niet-gevaccineerden. Quarantaine is het afzonderen van mensen en voor een bepaalde tijd. Mensenrechtenactivisten noemen eenzame opsluiting ookwel een psychologische vorm van marteling. U moet zich afvragen of dit de juiste weg is en of de volksgezondheid hier werkelijk bij gebaat is.
Met obesitas hebben ze niet zo'n probleem zo te zien.
Die passen niet in dierenhokjes.
@nobodiesunmighty | 23-08-21 | 15:14:
Kwestie van goed aanstampen.
*Ja maar naar Turkije geweest. Next.
*Oh de Turkse mutatie. Ja logisch toch. Enge mutatie.
*Hoor ik daar Turkije ? Nogal wiedes iedereen die daar vandaan komt moet in quarantaine.
De drie anderen ook meteen meenemen, zijn in contact geweest met een vermoedelijke corona patiënt en gaan wel naar buiten
Goed verhaal dit.
En terecht dat dit persoon is opgepakt.
Wel je laten opereren in Turkije maar dan geen geld voor quarantaine terwijl je weet dat je daar naar toe moet na dat bezoek.
Ik realiseer me steeds meer hoe fijn het is om in Nederland te wonen. Maar waarom gaat het met name in al die Engelstalige landen zo ontzettend hard met het afschaffen van de beschaving?
Hebben nooit beschaving gehad, kan dus niet afgeschaft worden. Kijk als die eilandbewoners van het eiland af zijn
Zat ik me toevallig net af te vragen.
Misschien dat het in een tweepartijenstelsel (of een stelsel waarin twee partijen stevig domineren) makkelijker om draconische maatregelen af te kondigen en debatten daarover met vage praatjes en/of leugens te omzeilen..?
Je zal je positie er minder snel verliezen dan in een meerpartijenstelsel, lijkt me.
Hoezo zegt men dat je het maar moet accepteren dat je €1700,- moet aftikken? Dat is een modaal maandsalaris wat het je kost omdat de overheid een idiote regel verzint.
Kennelijk is er een grote groep mensen die vindt dat de overheid mag verzinnen wat ze wilt en dat mensen dan maar gewoon moeten luisteren.
@C1O2 | 23-08-21 | 14:25:
Ja. Die gedachtegang cq handelen en maar als volgzame burger accepteren kan ik met de pet niet bij.
Wilt???
@C1O2 | 23-08-21 | 14:25:
Dat ben ik helemaal met u eens.
Neem nu het rode verkeerslicht daar stop ik niet altijd voor.
Ik ben zelf prima instaat gezien mijn verkeersinzicht om te bepalen of ik een kruising veilig over kan steken of niet.
Het is een leuk hulpmiddel voor chauffeurs die een beetje onzeker worden als zij een kruising naderen.
En zo zijn er wel nog meer van die idiote verkeersregels te vinden.
@gr1001067257 | 23-08-21 | 14:31:
Boeien taalnazi.
@botbot | 23-08-21 | 14:34: Voor Corona (BC) was er altijd wel een soort van balans tussen de aard van de overtreding en de straf. Nu is dat totaal zoek.
Een tiendaagse gevangenisstraf op eigen kosten omdat je ongevaccineerd op vakantie gaat is totaal absurd.
@botbot | 23-08-21 | 14:34: Ik reed is met een taxi- mee die constant door het rode licht reed, dat doet mijn broer ook altijd zei hij. Tot we bij een groen verkeerslicht kwamen en hij vol op de rem ging staan. Ik vroeg hem waarom hij remde en hij zei " Mijn broer kan eraan komen".
@C1O2 | 23-08-21 | 14:45: Dan ga je toch niet op vakantie?
@jan huppeldepup | 23-08-21 | 14:57:
Prachtig die omgekeerde wereld.
Zoek de verschillen! 8 februari 2020 in China:
www.nbcnews.com/news/world/video-appe...
Absurd.
Toen reageerde men massaal blij te zijn niet in China te wonen. Nu zegt men, zelfs in deze panelen "regels zijn regels".
@ChristianV | 23-08-21 | 15:00: Ik ben toch blij niet in ierland te wonen, met hun regels zijn regels.
Iets met -luisteren-? Naar het bevoegd gezag?
www.quickmeme.com/img/4d/4dc141ca51b23...
Dat gezag is wat mij betreft helemaal niet meer bevoegd. Demissionair, over alle houdbaarheid heen en bewezen leugenaars, oplichters en fraudeurs. Das ist nicht mein Befehl, Freund.
Tokkies van het ergste soort.
Hodie tokkies, cras tibi, zoals wij latinisten plegen te zeggen.
Met dank aan die küdt Chinezen. Waar mensen anderhalf jaar geleden nog dachten dat dit alleen in China kon gebeuren,...
Het is ook beter voor iedereen als vrouwen elke maand een week in quarantaine gaan.
Haha, wel naar Turkije voor je haartransplantatie, maar dan niet even in quarantaine.
Ik denk trouwens niet dat die quarantaine erg zinvol is, maar ja... negeer de regels, accepteer de consequenties
Als dit een haartransplantatie was, dan is het een vollere haardos dan bij die mislukking van Ruud Gullit. Maar dan vraag ik me nog wel af wat ze met de rest van die kop hebben gedaan.....
Tieten en maagdevlies zijn ook redenen
Als een dolle hond in een kooi gestopt.
De spelregels zijn bekend, niet zeiken als ze het serieus behandelen, doen ze met alcohol achter het stuur ook (hallo Geen stijl met je tig artikelen over alcohol ongeluk, want zonder alcohol leefde de dodo nog)
Bij een spel heb je de keuze om mee te doen of niet. Zodoende zijn dit geen spelregels.
@Faant | 23-08-21 | 14:23: Gezicht. Vlakke hand. Uithaal. *PATS*.
Stilte.
spelregels bekend, das een goeie. Ze kennen het spel niet eens.
Verschrikkelijk zeg dat COVID.
Betalen, lul.
Wat een beschaafd taalgebruik,.foei toch. Mag dat op het partijcongres van het CdA ook? Heeft Sywert dat tegen Hugeau ook gezegd?
/
Als agent moet je dan toch ook denken: "Wat de fuck ben ik aan het doen?"
Befehl ist Befehl!
Ik denk dat deze vrouw bezeten is door demonen (net zoals elke vrouw) en terecht wordt opgehaald zodat ze quarantainieëer gedemoniseerd kan worden.
Dan moet je Jezus halen, en geen politie.
@nobodiesunmighty | 23-08-21 | 15:19: moet ik me zus halen? Dat is een te erge straf!
Of misschien toch aan het veranderen in een magnetische zombie na de verschrikkelijk risicovolle COVID-19 vaccinatie..
Gelukkig zitten er geen enkele risico's aan het krijgen van COVID-19.
Daarom is mr Spok wel gevaccineerd;)
@Misterspok | 23-08-21 | 14:31:
Spock, met o-c-k
Nee dit doe ik espresso slimmerd
In dat busje krijgt ze een vaccin toegediend, waarna ze haar weer ergens uitzetten. Het gaat om een pilot project.
Janssen, neem ik aan?
@Stijlloze bezoeker | 23-08-21 | 14:34:
Ik heb liever twee prikken van het Glendalough Double Barrel vaccin.
Als ik daar zou zijn, en toch toe gedwongen moet worden.
Na het vaccin zweeft ze weg, en met de ingespoten microchip kan Bill Gates zien wanneer ze in Amerika landt.
REAGEER OOK