Tendentieus, ongefundeerd & nodeloos kwetsend

De kopschoppers van Mallorca, een keurig Gooisch kakkersverhaal

Anders verkoopt pappa maar de boot.

Hockeystickhouder op je fiets.

Deel zoveel uit de nu al legendarische Kopschoppers van Mallorca saga. Wat we tot dusver weten is dat het, zoals  geruchten in de comments al gingen, inderdaad gaat om een groep vooral roomblanke kakkerskindjes uit het Gooi, omgeving poepsjiek Bussum en Hilversum. Het zal dan ook niemand verbazen dat tenminste een gedeelte van de verdachten uit rijke Luzac-kindertjes van de betere Sywert-bovenklasse bestaat ("jonge mensen uit gezinnen met een hoge koopkracht", aldus La Ultima Hora). Vandaar ook dat er inmidels "een leger aan advocaten" ("topadvocaten", vrij vertaald) is ingehuurd, voor het gemak meteen ook maar in Spanje zelf. Strategie advocaten tot dusver: 'ontkennen dat je eerder naar huis bent gegaan vanwege gepleegd geweld maar omdat je bang was voor extra coronamaatregelen'. Meer beslist onbevestigde roddels: focus ligt nu op twee hoofdverdachten waarvan er één een niet westerse allochtone voornaam heeft en een groot gedeelte van de groep van 13 zou afgestudeerd of laatste jaar scholierend zijn aan een bekende kakkersenclave-gymnasium/VWO/havo-scholengemeenschap te Gooische Matras. Er zijn veel videobeelden omdat de moord plaatsvond in een drukke uitgaansstraat, maar de ondernemers aldaar gaan dat beslist niet delen al was het maar omdat ze ook in Spanje privacywetten hebben (en online deugbrigades die je zaak kunnen slopen). Uiteraard heeft ook de politie beelden van het geweld zelf, maar zulks komt uitsluitend en alleen in de media als iemand binnen de politie dat ook lekt. De kans dat wij en u De Beelden ooit te zien zullen krijgen is nihil. Volgens Spaanse en Nederlandse media staan Spaanse politieagenten klaar om naar Nederland te vertrekken om in samenwerking met de Hollandse platte pet het geboefte in te rekenen, al lijkt er nog steeds geen Europees arrestatiebevel te zijn. 

Wat de uitlevering betreft: daarover is niets zeker en het is beslist géén uitgemaakte zaak. Normaal gesproken geeft Nederland altijd gehoor aan zo'n uitleveringsverzoek, maar er zijn tal van redenen waarom daar van kan worden afgeweken. Zoals: jonge strafbladloze verdachten, batterijen aan dure topadvocaatjes met invloed in media, slachtoffers met de NLse nationaliteit of invloedrijke figuren met diplomatieke danwel juridische contacten in de familie van verdachten. Bovendien, Spanje kan ook zelf besluiten geen uitleveringsverzoek in te dienen. En aan geen verzoek hoef je ook geen gehoor te geven. Erger: het schijnt zo te zijn dat verdachten überhaupt 'terugkeergarantie' hebben dus sowieso in Nederland hun '''straf''' mogen uitzitten vrij rondlopen met enkelband. 

Tot zover de dagelijkse roddels, geruchten en feiten als lappen rode vlees voor het roedel bloeddorstige primitieve reptielenbreinen dat niet kan wachten op naming and shaming. Geef ze eens ongelijk. Tot slot, belangrijke boodschap voor alle deugers die vinden dat je het niet over etniciteit mag hebben en niet sensationeel mag berichten over ernstige zaken als deze: eet peop en sterf. Dit is Geenstijl.nl, geen Hanslaroes.nl.


Reaguursels

Inloggen

't Gooi STINKT door harige mosdiertjes, wat een losers!

robby-de-hun | 22-07-21 | 11:08

Tijd voor een referendum, met de vraag: moeten daders in het land waar het delict heeft plaatsgevonden worden berecht, ongeacht afkomst en milieu?

antonconstandse | 22-07-21 | 10:28

Aaplul

Larsje | 22-07-21 | 09:49

Laat dat zootje slecht opgevoede roetepoepers als de sodemieter uitgeleverd worden naar Spanje om de aldaar begane misdaad naar Spaanse traditie te bestraffen, leren ze misschien weer een beetje fatsoen van.

GuruOuwehuru | 22-07-21 | 01:51

Van kakker naar kakkerlak.

AlexMM50 | 21-07-21 | 22:44

Joe's Kloppenburg. 1996. Vergelijkbaar verhaal. 8 jaar cel. Maximum straf voor doodslag is in NL 25 jaar (toen 15). Wie weet

YoMoms | 21-07-21 | 21:37 | 2

*Joes

YoMoms | 21-07-21 | 21:37

8 jaar is veel te weinig voor zo'n daad. Per definitie maximaal straffen. En laten ze minimumstraffen invoeren.

the naked truth | 21-07-21 | 23:17

Alle Mallorcanen terug naar Bilthoven!

Proud Infidel | 21-07-21 | 20:59

Wat vinden Wilders, Baudet en Lale Gul hiervan?

Kaan78 | 21-07-21 | 20:38

Kakkers of niet; gewoon een stel losers; eindelijk je school afgemaakt, dan met je 'bro-gap-maat' cluppie een Spaanse villa huren en uitwonen, drank, pilletje [?] opgefokte haantjes gedrag en stoer al schoppend een onschuldige vakantieganger vermoorden onder het oog van tig camera's en tig getuigen; daar kan geen rijke paps of mams iets nog aan veranderen; strafblad, gevangenisstraf wat een succes story hé laffe honden!

Nicolas1954 | 21-07-21 | 20:26 | 1

Als je op je 18-20e pas de havo of vwo afmaakt, heb je veel bijlessen en herkansingen nodig gehad.

Angelina-a | 21-07-21 | 20:45

Daarom blijft Flodder de beste film ooit!

Dick Maas, I salute you!

rachid82 | 21-07-21 | 20:05

Bovenbaas Marten Toonder kon prachtig uittekenen hoe een advocaat van kwade zaken er uitzag.

Arnold Layne | 21-07-21 | 19:53

Eergisteren ""jongeren""
Gisteren Ajaxsupporters
Vandaag hockeyers
En morgen....

Goede onderzoeksjournalistiek

Angelina-a | 21-07-21 | 19:50 | 1

Wij hockeyden vroeger nog wel eens tegen Schaerweijde uit Zeist maar daar zaten toen al debielen in de A1. Dus het maakt allemaal niet zoveel uit.

superb_de_lux | 21-07-21 | 20:41

Heeft die goed geklede muizige rat nog tijd? Echt een klusje voor deze meester in het verdedigen van vullis.

bitterpete | 21-07-21 | 19:19 | 1
-weggejorist en opgerot-
Roze_bril_drager | 21-07-21 | 19:33

Die laatste twee zinnen. Bevalt me wel

eismc2 | 21-07-21 | 18:44

er hebben zich 2 zichzelf gemeld bij de politie, de rest nog niet. Ze zullen wel niet geschopt hebben De vraag is nu hoe duidelijk zijn die filmpjes. Ze kunnen natuurlijk net zo goed die filmpjes afwachten en dan kijken van, ok, dit ben ik wel heel duidelijk. Zijn de politiefilmpjes onduidelijk dan kan een goede advocaat ze er altijd nog onderuitlullen. het is schofterig, maar het scenario is mogelijk

Stijlloser_from_NL | 21-07-21 | 18:33

Zelf 2 keer meegemaakt dat onbekenden aan het kopschoppen waren, de eerste keer dik 35 jaar terug en toen lag een maat van me op de grond en ontving de schoppen. We waren samen op stap in Eindhoven in een gelegenheid waar niet veel blanken waren maar Molukkers. Op het einde, zo rond 4 uur 's nachts is die maat aangevallen want waarschijnlijk was hij iets te vrijpostig geweest met de dames daar. Een grote groep erom heen en daadwerkelijke schoppers 4 of 5. Fysiek durfde ik er niet tussen te springen vanwege de ovetmacht maar bleef wel van dichtbij herhalen "Hij heeft genoeg gehad" , gelukkig stopten ze toen vrij snel. Het lijkt bijna of dit soort kopschoppers in trance zijn en maar blijven doorgaan. Ondanks zijn behoorlijke alcoholgebruik heeft mijn maat toen instinctief zijn hoofd beschermd dus hij had alleen kneuzingen en bloed aan armen en handen van het schoppen.

Een jaar of 10 geleden nog eens meegemaakt toen ik van de ene naar de andere plek in een stad wandelde, weer 4 man die iemand aan het kopschoppen waren en weer met woorden gestopt. Met puur toeval 2 keer de juiste toon, niet zo agressief dat men zich tegen me keerde maar wel zelfverzekerd genoeg dat ze uiteindelijk stopten.

Daarom dat gelul van dat eigen vrienden niet mede verantwoordelijk zijn is te makkelijk.

Roze_bril_drager | 21-07-21 | 18:32 | 1

Overigens ben ik heel lang kwaad op mezelf geweest dat ik er niet fysiek tussen durfde te springen maar besef dat in beide gevallen het uiteindelijk de vriendelijkste en meest effectieve/vreedzame oplossing was.

Een soort van blufpoker wat ze wel bereikte.

Roze_bril_drager | 21-07-21 | 19:28

Ik kijk nooit televisie, maar klopt het wat ik heb opgevangen: dat die advocaat Jaap-Willem Roozemond niet van de buis is weg te slaan om overal te verkondigen dat die kopschoppers zo'n spijt hebben en beslist niet mogen worden uitgeleverd omdat ze de steun van hun familie zo hard nodig hebben? Dat zou er toch op kunnen wijzen dat de papa of mamma van een van de verdachten iets hoogs is bij de publieke omroep. Het geeft ook te denken dat de Joop (die van de Vara is) nog geen letter heeft geschreven over het "kopschopincident".

MAD1950 | 21-07-21 | 18:23 | 1

Als ik die in korte tijd al honderden geschreven woedende reacties lees onder het Algemeen Dagblad artikel dat gaat over de veel hogere straf die de kopschoppers in Spanje kunnen krijgen, dan heeft advocaat Lulletje Roozemond tot nu toe heel weinig succes gehaald in de media en het keert zich zelfs tegen dat rijkelui advocaatje. Zo te lezen wil de overgrote meerderheid van de NL bevolking recht voor genade laten gelden. De afgrijselijke moord op de zachtaardige helemaal niets verkeerds gedaan hebbende, in zijn omgeving als heel sociaal bekend staande landgenoot, is voor (bijna) iedereen erg schokkend. Terug naar Spanje met die kopschoppers en daar laten berechten en dan heel lang in een Spaanse gevangenis laten zitten. Dat vind ook in het AD zo te lezen reacties de overgrote meerderheid van de NL bevolking.

Vuurspuger | 21-07-21 | 19:09

Wat komt uit het Gooi, is niet allemaal mooi. Zo, we zijn vroeg met Sinterklaas dit jaar.

Beste_Landgenoten | 21-07-21 | 18:20 | 1

Chapeau. De Gooi- en Vechtstreek heet trouwens niet voor niks zo. Stelletje hockeypaupers.

Cor Netto | 21-07-21 | 19:01

Ondertussen is het AD en de Gelderlander met een artikel gekomen waarin wordt verteld dat de Gooische kopschoppers, indien in Spanje berecht, een beduidend zwaardere straf boven het hoofd kan hangen dan in Nederland. Zie: www.ad.nl/buitenland/straf-voor-dodel...

Vuurspuger | 21-07-21 | 18:20

Mwwah, GS is meestal toch niet zo moeilijk om naam en rugnummers te vermelden op de site, dus wat mij betreft doe maar plaatsen...

Die rapper en Pool zijn vanzelfsprekend "wat" meer rechtsstaat ondermijnend bezig geweest, op die bewuste 6 juli, maar deze zaak is op de schaal van smerig ook een dikke 8,9 van 10 waard in mijn boekje.

PieterC | 21-07-21 | 18:16

Ik was even bang dat ze hier in Nederland berecht zouden worden maar het laatste nieuws is toch echt dat ze het in Spanje dusdanig hoog opnemen dat ze er alles aan zullen doen om de daders op mallorca te berechten en de mentaliteit daar is echt anders. Het is een van die momenten dat je blij kunt zijn met Europese uitleveringsmogelijkheden: d66 rechters zullen moeten schikken anders gaat de zaak naar het Europese hof. Geen fopstrafje daar in Spanje.

Snoorderlag | 21-07-21 | 18:15

In 't Gooi zelf hebben ze een vleugel van het huis waar ze na de poederdoos van pa, de kat van de buren mogen doodmartelen, met bijna gebruiksklare pistolen van paps onbewoonde woonboten in elkaar stampen en... oh nee, wacht

borderlijntje | 21-07-21 | 18:08

Geen probleem voor de jongeren. De wijken waar zij vandaan komen wordt bevolkt met D66 rechters, advocaten en durfkapitaal.

meneer Q | 21-07-21 | 18:06

Lullo's op vakantie.

K. Westergaard | 21-07-21 | 17:44

Ik vond jongelui die met hockeysticks rondlopen toch altijd al iets engigs hebben. Verander hockeysticks in honkbalknuppels en je hebt het beeld. Wat mij betreft is het hele Gooi nu een no-go area. Ze zijn daar allemaal hetzelfde, nemen geen afstand van de daden van hun soortgenoten en willen niet echt integreren, met die muren rond hun villa's.

HeerVanStand | 21-07-21 | 17:24 | 5

Volgens de uitstekende documentairefilm ‘Flodder’ zijn tennisracketdragers ook geen lieverdjes.

kibbesoeb | 21-07-21 | 18:13

@Sliptong | 21-07-21 | 17:34: Er vanuit gaande dat de pa's van deze imbecielen veel geld hebben en daardoor hoog op de maatschappelijke ladders taan zie je vaak bij dit soort imbecielen dat zij, zonder zelf veel geld te hebben gemaakt, neerkijken op alles wat minder heeft te besteden. Tel daarbij op dat die imbecielen de hele dag GTA V spelen dan is de stap naar het echte GTA V'en snel gemaakt. Totaal verziekte imbecielen en levensgevaarlijke snotapen. Uitermate triest voor de nabestaanden van het slachtoffer.

IdeasAreBulletproof | 21-07-21 | 18:57

@kibbesoeb | 21-07-21 | 18:13: klopt het zijn jorantjes van der sloot. Die kut advocaten gaan hun nu voorliegen en krijgen dik betaald.

RobertWeesie | 21-07-21 | 20:27
▼ 2 antwoorden verborgen

Nou Hilversum is volgens mij het Tokkie town van het Gooi. Het zijn niet alleen maar villawijken en het mediapark. Ik heb ook het idee dat in deze regio veel meer drugs wordt gebruikt onder jongeren dan elders.

DrPavel | 21-07-21 | 17:09

Spaanse gevangenis geen pretje .....
www.telegraaf.nl/nieuws/1750236831/ad...
een reden te meer om de zaak in Spanje af te handelen, evenals het uitzitten van de straf.

Als je met je dronken kop zo maar iemand dood schopt dan moet je ook maar de gevolgen daarvan ondervinden.

me163komet | 21-07-21 | 17:03 | 5

@Leon Tosti | 21-07-21 | 17:16:
Ach, zo'n uitzetting naar Nederland kan natuurlijk aardig gefrustreerd worden.... papieren die kwijt raken, hoger beroep procedures tegen uitzetting, gebruik maken van de maximale termijn tot beantwoording van verzoeken.... manana.... Dat ze in ieder geval nog een jaar of vijf in een Spaanse cel zitten voordat ze naar Nederland komen.

Het zal je kind maar wezen dat doodgeschopt wordt om ... tsja , waarom eigenlijk... zo maar... baldadigheid... dronken....
Er hoort toch een krachtig signaal van de maatschappij uit te gaan dat dit niet ongestraft kan.

me163komet | 21-07-21 | 17:37

@me163komet | 21-07-21 | 17:37: Van de Spaanse bedoel je? Dat ze hun toeristenoorden niet verziekt willen zien? Snap ik. Dacht even dat je doelde op signaal van Nederlandse rechter, vandaar mijn eerste verwarring bij het lezen van je reaguursel.

Otto Normal | 21-07-21 | 18:04

@Leon Tosti | 21-07-21 | 17:16: 'naar Nederlandse maatstaven', wat er meestal op neerkomt dat ze meteen op vrije voeten komen. En een dikke schadevergoeding krijgen want ze zijn te hard aangepakt.

echtpaul | 22-07-21 | 02:17
▼ 2 antwoorden verborgen

Dit zijn met een aan zekerheid grenzende waarschijnlijkheid stuk voor stuk reaguurders

cabrão | 21-07-21 | 16:53 | 3

Ik zie hier anders maar weinig lieden die het voor hen opnemen en hun daden goed proberen te praten.

MAD1950 | 21-07-21 | 16:59

cabrão | 21-07-21 | 16:53 Wat lul je nou. Tijd dat Joris ingrijpt, ik wil niet onderdeel zijn van dit soort tuig.

Vitale-Reaguurder | 21-07-21 | 17:01

Onzin

Watching the Wheels | 21-07-21 | 17:56

Op een bepaalde manier is dit deprimerender dan wanneer het de zoveelste migratieachtergrondiërs zou betreffen. De misdragingen bij de VVD, bij Vindicat, bij studenten ten tijde van de coronacrisis kleuren mijn beeld van de mensheid gitzwart.

SIogra | 21-07-21 | 16:31 | 1

SIogra | 21-07-21 | 16:31 Het zelfde zooitje VVD studenten hebben het vorige zomer verkloot in Knokke Heist Belgie.

Vitale-Reaguurder | 21-07-21 | 16:40

Reaguurder Ruimedenker had het dus bij het rechte eind ( wat ik al in een vorig topic voorspelde. Van veel details op de hoogte, voordat de msm met zelfde info kwam. Veel reaguurders ( incluis mijzelf) vroegen zich af wat Ruimedenker er nog meer weet van deze zaak. Nu de msm meer en meer met details komt, lijkt het mij de hoogste tijd, dat ook Ruimedenker zijn kaarten op tafel legt.

Vitale-Reaguurder | 21-07-21 | 16:23 | 21

@Vitale-Reaguurder | 21-07-21 | 17:51: In best wel wat gevallen zou je dat zou kunnen stellen, in andere veel gevallen kan je dat weer niet.

Sommige mensen deugen niet door hun genoten opvoeding en die andere deugen niet gewoon omdat ze zijn wie ze zijn, en weer anderen maken een domme verachtelijke misstap.

Dus met andere woorden, mijn inziens is een familie niet altijd medeschuldig aan de misdaden van een familielid.

PieterC | 21-07-21 | 18:25

@Ruimedenker | 21-07-21 | 17:45: Duidelijk! En de de eerste vraag goed goed gepareerd overigens, iets van info geven en een duidelijke afronding. Chapeau!

PieterC | 21-07-21 | 18:28

@Vitale-Reaguurder | 21-07-21 | 18:01: Ik kan me zomaar een paar zaken voorstellen waarom dit niks met de familie te maken hoeft te hebben: Losgeslagen gedrag in een roes van vrijheid van een paar jeugdigen, en een flinke inname van veel alcoholhoudende producten afgetopt met wat andere geestverruimende middelen.

Desalniettemin geen enkele excuus om niet berecht en zwaar gestraft te worden in het land waar dit misdrijf heeft plaats gevonden.

PieterC | 21-07-21 | 18:33
▼ 18 antwoorden verborgen

Ik denk dat de twee die geschopt hebben al ondergedoken zijn, hoop dat GS dan een grote foto laat zien waar ze beide opstaan als ze gezocht worden.

jan huppeldepup | 21-07-21 | 16:11

Ik hoop wel dat als straks de namen van de kopschoppers uitlekken, ook de namen van de ouders worden gepubliceerd. Die huren dure advocaten in om hun zoontjes maar een zo laag mogelijke straf te bezorgen in plaats van ze hoogstpersoonlijk bij de politie af te leveren. Die ouders zijn net zulke schoften als hun zoontjes.

MAD1950 | 21-07-21 | 16:06 | 4

@HeerVanStand | 21-07-21 | 16:17:
Het feit dat de ouders meteen een leger advocaten inhuren zegt alles over de moraal van deze mensen.

amateurrr | 21-07-21 | 16:50

@amateurrr 16:50 Het zegt, denk ik, meer over de financiële armslag. In die zin heb je gelijk, dat mensen vaak veranderen onder invloed van geld. Of macht. Misschien kunnen de knaapjes het Gooien op hun afkomst: ook een soort slechte jeugd gehad, eigenlijk.

HeerVanStand | 21-07-21 | 17:03
▼ 1 antwoord verborgen

Wat gaan de Bubba's van dienst straks smullen van hun nieuwe maagdelijke vriendjes....

brutus68 | 21-07-21 | 15:59 | 1

Deze knaapjes hadden zich hun eerste keer vast heel anders voorgesteld.

HeerVanStand | 21-07-21 | 16:03

Hoe werkt het als de strafzaak in Nederland wordt gehouden, en er worden getuigen opgeroepen? Worden die dan vanuit Spanje of waar dan ook overgevlogen?

usb stok | 21-07-21 | 15:44 | 2

Mogelijk een Kamp Zeist constructie waar Nederlands grondgebied tijdelijk aan Spanje wordt afgestaan? Zoals toen die tijd Kamp Zeist tijdelijk een stukje van Schotland werd tijdens het Lockerbie proces. Misschien dat in het kader van verdergaande EU wetgeving, deze zaak de aanleiding wordt om strafzaken waarbij meerdere EU landen evenveel bij betrokken zijn onder het EU strafrecht te laten vallen. Met een meervoudige strafkamer, in een zaak als deze bestaande uit een Spaanse rechter (als rechtbankvoorzitter) met aan zijn zijde twee Nederlandse rechters.

Vuurspuger | 21-07-21 | 17:16

@Vuurspuger | 21-07-21 | 17:16: Vanzelfsprekend gaat dit allemaal niet gebeuren! Die Lockerbie zaak was natuurlijk even van andere proporties dan deze, zeker smerige, zaak!

Wanneer Spanje even doorzet dan gaan ze zoals het hoort "gewoon" naar Mallorca om daar berecht te worden.

Het zou een schande voor de Nederlandse, en internationale, rechtsstaat zijn wanneer deze verdachten een zelfde behandeling/afhandeling van/in het proces zouden krijgen als die Libische terroristen van toen.

Voorbeelden van zaken genoeg om deze verdachten, zoals het hoort, uit te leveren aan Spanje. Elke andere uitkomst riekt naar klasse justitie en zou dan direct onderzocht moeten worden naar (familie)banden van de rechter die uitleveren dwarsboomt en betreffende verdachten!

PieterC | 21-07-21 | 18:42

Als ze een tijdje moeten brommen, wat wel te hopen is, gaan dit soort pannekoeken heel snel hun beltegoed inleveren aan de wat meer geharde en streetwise gedetineerden, en dat is voor hun waarschijnlijk de zwaarste straf die ze zich maar kunnen indenken. Wanneer zo'n bajesklant met een kop als een bulldog die op een wesp zit te kauwen die al voor de 54 x in detentie zit midden in je bek staat te briesen dat je je telefoontegoed aan hem gaat afgeven, echt, kan je dat maar beter doen.

Asteroid-B612 | 21-07-21 | 15:41

De ene Sywert kopschopt, de andere Sywert steelt 10 miljoen euro belastinggeld. Zet ze samen in dezelfde cel en laat ze 10 jaar brommen.

Ir_HardGelag | 21-07-21 | 15:28

Ik denk dat de Spaanse politie zich niet haast om geen fouten te maken bij de bewijsvoering zodat deze hufters niet vrij uitgaan. Ze zullen het bewijs waterdicht timmeren met al de video's die ze hebben en eerst komen als er geen speld tussen te krijgen is. Het is geen Nederlandse kleuter OM daar, dit zijn professionals.

jan huppeldepup | 21-07-21 | 15:17 | 1

Ik denk dat ze steun krijgen van het vaste land. Dit omdat men weet dat er op Europees aan getrokken gaat worden. Ik zou om die reden de eerdere incidentjes elders op het eiland meenemen in de procedure.

Atlantis-95 | 21-07-21 | 15:33

Benieuwd of deze casus een voor de rijken gelden andere wetten wordt.

william7055 | 21-07-21 | 15:00 | 5

@aapbroodje | 21-07-21 | 15:26: de enige voorwaarde is katholiek zijn. Je hoeft zelfs geen priester te zijn maar de praktijk is dat het altijd een priester is die kardinaal is.

langzullenweleven | 21-07-21 | 15:49

@Vuurspuger | 21-07-21 | 16:49: de eerste paus was uiteraard niet tot priester gewijd. De huidige paus, Franciscus, is dat trouwens ook niet.

Glasgow Argus | 21-07-21 | 20:27
▼ 2 antwoorden verborgen

Niet zo moeilijk om deze roedel hyena's te achterhalen.

Typ wat relevante zoektermen in op Instagram en je ziet al foto's van jongeren op Mallorca.

Je kijkt naar de datum, de likes van andere jongeren op groepfoto's en dan scroll je door naar hun profiel.

Maar goed, onderzoeksjournalistiek is uit de mode. De meeste journalisten tegenwoordig wachten op een bericht van het ANP en kopiëren dat naar hun krantje.

Roos | 21-07-21 | 14:57 | 5

Ik zou dat toch anders aanpakken.
De locatie die gehuurd is is bekend.
Die is op iemands naam gehuurd voor die periode

Roadblock | 21-07-21 | 15:31

@Roos | 21-07-21 | 15:26: Reken maar dat met die Spaanse agenten op weg naar Nederland om samen met de NL politie de acht geweldplegers te arresteren ook nog wat Spaanse journalisten meekomen om daar verslag van te doen. En dan zullen wij allen spoedig meer over de achtergronden van de daders weten.

Vuurspuger | 21-07-21 | 16:39

Welke Instagram termen? Ben nog niet zo creatief ermee.

KasiervonB | 21-07-21 | 18:23
▼ 2 antwoorden verborgen

De echte wonen in Blazicum of Laren, verder is het veel pauper vrees ik. Villa, €500 door 13 is goedkoper dan een camping. Ben benieuwd naar het echte verhaal. Leuke voor de stewardessen ook, 12 moordenaars aan boord.

Ray Skak | 21-07-21 | 14:50

Tsja, dat je het ineens Spaans benauwd krijgt wanneer je als kopschopper geconfronteerd wordt met de gevolgen van je barbaarse daad begrijp ik, maar rot toch maar lekker weg in een Spaans celletje.

PS Een beste update met lekker veel linkjes Brussen.

Dimaz | 21-07-21 | 14:46

Gewoon uitleveren, de garotte hebben ze helaas niet meer voor hen.

Ko Ranzig | 21-07-21 | 14:40 | 1

Nobody expects the Spanish inquisition.

matatwork | 21-07-21 | 17:18

Dit gaat nog leuk worden. Midden in de komkommertijd iemand doodschoppen, hoog media gehalte en dure advocaten. Waar het natuurlijk om gaat is dat landen als Tsjechië en Spanje het veel minder tolereren dat mensen op straat doodgetrapt worden, dan Nederland. Dit zie je in de strafmaten. Daar zit het werkelijke probleem, als wij nou ook gewoon een decennium bajes opleggen aan iedereen die dit doet, dan hebben we een betere EU "waardenunie" dan die die we nu hebben. Regenboog in Hongarije, maakt men zich druk om, maar mogen we hier ook EU-staffel straffen voor dit soort verwerpelijke geweldmisdaden?

Bij gebrek aan passende straf dankzij pa en advo, mogelijk toch nog een online schandpaal voor deze Brent L variantjes?

geerdt | 21-07-21 | 14:37

Hoe ik het zie is dit echt typisch Finnengedrag. Een complete villa afhuren, meerdere discotheken uitgetrapt worden vanwege wangedrag, in een groepje iemand kopschoppen en vervolgens als een lafaard het land uitvluchten.

Maar aan de andere kant: Het stikt in NL van de blanke rijkeluiskindjes die zich helemaal het mannetje voelen, omdat ze alles krijgen wat ze willen. Deze kopschoppers zijn waarschijnlijk dezelfde types die bij een studentenvereniging zitten en denken dat ze alles kunnen maken.

Hefbrug | 21-07-21 | 14:28 | 1

We hebben er weer een nieuw soort kopschop hyena's bij. En ze komen ook nog eens uit mijn omgeving. De mensheid gaat naar de klote.

Tommi | 21-07-21 | 14:42

Nah, snel aan de hoogste juridische boom die we hebben dan maar...
(En die bomen zijn niet zo heel hoog)

hotmint | 21-07-21 | 14:28 | 1
-weggejorist-
spoilerfreak | 21-07-21 | 15:03

Als ik zou deugen dan hing ik toch niet op dit blog rond. En eet zelf maar peop, wij doen met dit weer bij voorkeur gamba's.

Charles Swietert | 21-07-21 | 14:27 | 2

Die moet je wel eerst even schoonmaken, want dat zwarte sliertje in die gambas dat is dus peop

Asteroid-B612 | 21-07-21 | 15:45

Als ik zou deugen dan <...> hahaha. Normaal gesproken wil ik best deugen maar van tijd tot tijd ook weleens niet. Ben duizenden jaren na Adam en Eva op de wereld gekomen om zeker ook in mijzelf het verschil tussen goed en kwaad te ervaren en daar daardoor kennis van de krijgen. Ik wens behalve alle hogeropgeleiden met een Promovendum rechtsaansprakelijkheidsverzekering ook alle familie van het walgelijke Gooise tuig veel sterkte en wijsheid toe in deze zeker ook voor hen zeer moeilijke tijd. Zo.., dat was het weer voor vandaag met mijn (on)wijsheden :)

Vuurspuger | 21-07-21 | 16:07

Wat voor straf hebben de rijkeluiskinderen gehad die de 73 jarige homo uit Arnhem dood hebben geschopt?

jostheboss | 21-07-21 | 14:27 | 2

Veelal, je gelooft het bijna niet, taakstraffen.

Jonge pedojagers moeten half jaar de cel in, rechtbank legt verder maximale werkstraffen van 200 uur op
ARNHEM - Twee jonge pedojagers uit Rozendaal moeten voor de fatale mishandeling van de 73-jarige Arnhemmer Jan een half jaar cel in. Drie anderen krijgen de maximale taakstraf voor jeugdige verdachten. Dat heeft de rechtbank in Arnhem dinsdagmiddag bepaald.

Een mensenleven is niet zo veel meer waard volgens de Nederlandse rechters.

Roze_bril_drager | 21-07-21 | 16:15

@Roze_bril_drager | 21-07-21 | 16:15: Als jeugdige verdachten volwassen misdrijven plegen, moeten ze ook maar als volwassenen bestraft worden. We hebben het hier niet over ergens een appel pikken of belletje trekken.

Vroeger werd een kind dat uit honger een brood stal, zonder pardon opgehangen. Ok, dat is misschien wel weer een beetje het andere uiterste, maar er blijft nog genoeg ruimte over om in ieder geval serieuze misdaden op een serieuze manier te bestraffen.

Argyronauta | 21-07-21 | 16:30

Hier zit een raar/vreemd luchtje aan.
Het ruikt naar bovenonsgestelden.

De Profundus | 21-07-21 | 14:26 | 1

Het ruikt naar mosdiertjes denk ik..

P47Thunderbolt | 21-07-21 | 14:40

Schatjes, mama is boos!

Durotar | 21-07-21 | 14:22

Wat als Carlo een donkere huidskleur had, dan was Nederland te klein , en werden de daders niet als slachtoffer behandeld , Tevens waren de kletsprogramma`s weer gevuld met zelfbenoemde experts >

Nico_the_Sparrow | 21-07-21 | 14:21 | 3

Wat zou er dan veel geknield worden..

P47Thunderbolt | 21-07-21 | 14:41

hebben ze eigenlijk stoeptegels met lieveheersbeestjes in Spanje?

Risingson | 21-07-21 | 14:53

Niet relevant, maar inderdaad wel waar. Als ik opgefokte bleekscheten zie zoeken naar knokpartijtjes weten ze dondersgoed om beter niemand met een kleurtje te pakken: als ze dat wel doen staan ze de volgende dag in alle kranten als hate-crime daders, waarbij de aanname van onschuld (van racisme in dit geval) volledig uit het raam gegooid wordt door alle helden op sokken van het land.

stampertje85 | 21-07-21 | 15:37

Spanje is een geciviliseerd land, dus direct uitleveren. Ze hadden zichzelf direct moeten melden bij de politie dus linksom of rechtsom niet alleen dood door schuld maar ook straffen voor vluchtmisdrijf.

drs. Levi Samsonov | 21-07-21 | 14:20

Zou diegene die dat Ajax-feyenoord gebeuren er bij heeft verzonnen nou erg trots op zichzelf zijn?

Behangdelul | 21-07-21 | 14:19

Ruimedenker had gelijk.

Rest In Privacy | 21-07-21 | 14:16 | 1

Wat fijn. Wat goed.

Tommi | 21-07-21 | 14:42

Ik heb geen idee of het iets zegt, maar ik vind het wel erg opvallend dat er nog steeds geen namen van de daders rond gaan! Blijkbaar worden deze personen zeer goed afgeschermd.

Eminent | 21-07-21 | 14:14 | 7

Er was hier een tegelbakker die dat gelijk vanaf het begin zei. Geen idee meer wie dat was, maar die zou namen en rugnummers kunnen geven.

Kaal-dik-en-lelijk | 21-07-21 | 14:47

Met rijke ouders en dus goede advocaten is dat misschien maar beter ook. Straks krijgen ze weer strafvermindering want zielig..

PlatteHoofd-IpneHaar | 21-07-21 | 16:01
▼ 4 antwoorden verborgen

Zie je wel, ik voelde het al aan mijn theewater, en gezien de feiten die je uit de berichtgeving al bij elkaar kon sprokkelen. Een Gooisch hijos de puta verhaal uit de poepsjieke 'beschaafde' Mark Rutte aanhang.

Vuurspuger | 21-07-21 | 14:12

Hilversum een kak-dorp? Twee buurten of zo maar. Rest is niet best hoor.

JohnLocke | 21-07-21 | 14:05 | 1

Inderdaad. Hilversumse Meent. Pauperbuurt. Bussum, idem op paar huizen na. Dit zijn de Wesley's en Rodney's uit die buurten. Aangevuld met een excuus negerT of mocro. Ik zweer

PikinhetBlik | 21-07-21 | 14:40

Een verzoek om overlevering inelkaar zetten kost altijd enige tijd. In dit geval zal the Spanish Inquisition wel degelijk verwacht mogen worden.

LucaBrasi | 21-07-21 | 14:04

nul medelijden met dit rapaille. Iemand doodschoppen op straat omdat die voor een andere voetbalclub is. Berechten als volwassenen.

moonshiner3519 | 21-07-21 | 14:04 | 1

Je hebt wel gelijk, hoor, maar ik kan dit geen volwassen gedrag noemen. Het is wel duidelijk dat zelfs iemand met een vwo-diploma nog een randdebiel kan zijn.

MAD1950 | 21-07-21 | 16:01

Zoontje van wie?

apek00l | 21-07-21 | 14:02

Ok dan mogen alle media volledig los op deze jongens want geen licht getintiers.

Hypno2050 | 21-07-21 | 14:00

Ik heb even mijn mistige glazen bol erbij gepakt.. en ik zie .... ik zie.... ik zie een gastje die uit een bekende familie komt.. ja wedden dat er een koter van een bekend persoontje van tv bij zit?

haatsmurfin | 21-07-21 | 13:58

Het zijn dit keer dus geen "jongeren". Voor de rest is en blijft het als een stel hyena's mensen opjagen en als een groep iemand vermoorden en daarna laf snel wegvluchten. Dat zijn geen mensen, dat is genetisch afval, ongeacht hun afkomst of rijkdom. Kneiterhard straffen.

Goofy Goofball | 21-07-21 | 13:55

Nihil? Er zijn ongetwijfeld beelden bij particulieren en volgens de eerste wet van helemaal niemand, komen beelden die beschikbaar zijn, altijd een keer online. Rustig afwachten. Iemand stuurt het naar een vriend, die stuurt het naar een nichtje, en ineens staat het ergens op een dump site.

John McClane | 21-07-21 | 13:51

Jezus. Toen moest je nog geld betalen voor snuff movies... Dat is sinds BLM en ISIS wel anders.

(Ik heb nooit de video's van BLM of ISIS bekeken omdat ik het pervers vind iemand te bekijken die sterft. Vandaar het sarcasme)

omanders | 21-07-21 | 14:02

@omanders | 21-07-21 | 14:02:
Ik wel. Ik bekijk wel de IS films, sterker nog, ik sla ze op, want ze verdwijnen van internet.
Net zoals de IS-glossy's
Ik wil later niet horen: Oh, maar dat deden ze toch echt niet.
Ze deden het wel. Meer dan de gemiddelde zich in de verste verte kan voorstellen.
En dat zijn mensen, die het doodtrappen wel waard zijn.
Evenals hun "bruiden".

Roadblock | 21-07-21 | 15:35

De ouderen onder ons herinnerin zich ongetwijfeld nog de beruchte Baarnse moordzaak uit 1960. Een ongelofelijk staaltje van klassejustitie, ook met dure advocaten. De moordenaars maakten na hun fopstraf later nog een succesvolle miljonairscarrière.

Argyronauta | 21-07-21 | 13:36 | 3

Ik moest daar ook gelijk aan denken.

Libertinowitz | 21-07-21 | 13:49

Fopstraffen, maar wel langer dan minderjarigen nu kunnen krijgen (1 tot 2 jaar, afhankelijk van de leeftijd). En dan presteren ze het ook nog om meerderjarigen als minderjarigen te veroordelen.

John McClane | 21-07-21 | 14:05

Wat zou de Saudische rechter hier eigenlijk mee doen? Iemand precedenten?

DeterioraSequor | 21-07-21 | 13:31 | 4

Saudi's kunnen dit afkopen door de familie van het slachtoffer een som geld te geven. Doodstraf en dergelijke wordt in Saudi-Arabië voornamelijk opgelegd aan gastarbeiders uit niet-westerse landen.

Leon Tosti | 21-07-21 | 17:04
▼ 1 antwoord verborgen

Hockeyers, dat zijn toch die mensen die na het sporten niet douchen? En een kantine een clubhuis noemen? Vreemde snuiters.

amateurrr | 21-07-21 | 13:29 | 1

Jawel, douchehockey .

aliealaaf | 21-07-21 | 13:33

De grootse criminelen op de middelbare school waren in de tijd dat ik er rond liep ook de zoontjes van de rijkste papa's in de grootste villa's....

wie zal het zeggen | 21-07-21 | 13:29 | 4

Ze zijn niet zomaar rijk geworden.

Roze_bril_drager | 21-07-21 | 13:51

Zie Baarnse moord.

swassannuf | 21-07-21 | 13:56

Bij mij ook. Die gast kwam er toen ik mee weg omdat zijn pa een rechter was. Geen strafblad gekregen en heeft nu een dikbetaalde job, zei vriend Google

Roos | 21-07-21 | 14:44
▼ 1 antwoord verborgen

Zolang er nog geen uitleveringsverzoek is gedaan kunnen we hier roepen wat we willen maar het heeft weinig zin.

jaja | 21-07-21 | 13:26 | 2

Daar is deze website toch juist voor? Roepen wat we willen?

Lorejas | 21-07-21 | 13:35

Wij hadden toch ooit nog ene 'Brent L.' en ene 'Brett S.', Nederlandse 'jongeren', woonachtig te België en kopschoppend te Eindhoven? Een jaartje of zeven /acht geleden? Ook van die gezelligerds? Hoe zijn die er destijds mee weggekomen?

bisbisbis | 21-07-21 | 13:25 | 1

vroeger had ik veel vriendjes uit het Gooi en de meesten van mijn hockeyclub zaten er op school. De ergste kakkers zaten op het 'gym' dus als ik de verhalen moet geloven zou dat wel hun school zijn. Comenius en zeker A. Roland Holst college waren niet extreem bekakt. Mijn zusje zat erop.

small_town_dude | 21-07-21 | 13:22 | 4

Ik zat op het gymnasium te Hilversum begin jaren 60, maar toen was dat toch nog een gezellige school en van criminaliteit heb ik toen nooit iets gemerkt. Ik kan me alleen herinneren dat men zei dat het in Hilversum "over het spoor" niet pluis was, maar daar hadden we niet veel mee te maken.

Argyronauta | 21-07-21 | 13:47

@Jos Tiebent | 21-07-21 | 13:32: LOL

Kaal-dik-en-lelijk | 21-07-21 | 14:44

@Argyronauta | 21-07-21 | 13:47:
Over het spoor woonde familie Van Dijk. Prima lui als je recht door zee bent. Dat is op dit moment ook de manke in onze samenleving.
Niemand durft te zeggen waar het op staat of wat er mis is.

Dwarsdenker | 21-07-21 | 16:39
▼ 1 antwoord verborgen

Nou laten we dan meteen even verder speculeren. Ouders hadden weinig tijd voor de opvoeding en hebben hun koters geleerd dat ze ver boven het plebs verheven zijn. Een van de ouders is rechter of bekend met het rechtelijke circuit. Joran van der Sloot revisited.

nieuwe_Deen | 21-07-21 | 13:22 | 2

Hoopvol: Die zit weg te rotten in Peru.

JanBrel | 21-07-21 | 13:34

Dat is vanwege zijn tweede moord, niet zijn eerste. Niks hoopvols.

Alquest | 21-07-21 | 16:58

Door die fijne d66-rechtspraak in NL zullen Floris-Jan en zijn kornuiten wel een fopstraf krijgen (ze zijn al genoeg gestraft in/door de media etc. etc.). Dus blijft er maar een ding over: familie of vrienden van het slachtoffer moeten het zelf oplossen .....

TinusVlugOpDeKut | 21-07-21 | 13:21 | 2

Mja, ik heb in mijn LPF tijd aardig wat gasten horen zeggen: "Als die Volkert van der Graaf vrij komt, gaat hij eraan" En : "Ik leg hem persoonlijk om".
Niemand heeft dat gedaan.
Dus dat zelf oplossen.....
Nederlanders zijn, na decennia moeders en leraressen, die vertelden dat geweld slecht is, schapen geworden.
Wel met een grote bek, dat moet ik toegeven.

Roadblock | 21-07-21 | 15:53

Het hele punt van "al genoeg gestraft" moet overboord gegooid worden, omdat het in NL niet gaat om straffen, maar om recidive te voorkomen. Wat ook al debiel is. Afgezien van het totaal krankzinnig idee dat een dader "gestraft" zou worden door het "Schenden" van diens privacy. In de VS kom je gewoon met je snuit, zonder balkje, naam en evt. adres in de krant, omdat HET PUBLIEK RECHT HEEFT OM TE WETEN wat voor freaks er in hun midden komen wonen en wat ze op hun kerfstok hebben.

Asteroid-B612 | 21-07-21 | 16:08

Gelukkig hebben de daders geen moeilijke jeugd gehad, dus dat argument kan van tafel worden geveegd.

I.P standing up | 21-07-21 | 13:21 | 1

hoho. Groepsdruk in de hockeyclub telt ook hè?

Dr.Utker | 21-07-21 | 13:22

Interessante casus om vast te stellen of klassenjustitie nog steeds bestaat

Abu Bachouca | 21-07-21 | 13:18 | 1

in Spanje bestaat die zeker nog.

small_town_dude | 21-07-21 | 13:23

Hoe bizar dat de nabestaande van het slachtoffer afhankelijk zijn van een OM die gepiepeld wordt door het netwerk van de daders.
Kan GeenStijl geen rampenfonds oprichten gevuld met geld uit crowdfunding waaruit dit soort mensen geholpen kunnen worden?
Ik denk dat het OM vreemd zal kijken als er opeens een nabestaande met een goede advocaat aan komt zetten die het OM met de ballen op het blok legt.

Johanvb | 21-07-21 | 13:18 | 3

In dit soort gevallen ben ik voor de publieke schandpaal, indien ons rechtssysteem het af laat weten door de connecties van een dader moet je als maatschappij hier zelf maar mee afrekenen. Sta ook nog steeds achter het publiekelijk maken van de namen van die Belgische kopschoppers toen in Eindhoven, waar justitie meerdere steken heeft laten vallen.

amateurrr | 21-07-21 | 13:21

@Johanvb: Da's een goeie. He Geenstijl, doe eens een crowdfunding starten. Ik beloof bij dezen dat ik zal bijdragen.

TinusVlugOpDeKut | 21-07-21 | 13:24

"een OM die gepiepeld wordt door het netwerk van de daders."

Assumptions, assumptions...
En het is een OM "dat".

Tapu | 21-07-21 | 13:47

Ik was een van de mensen die naar de “jongeren” keek en wees. Ik moet daar oprecht op terugkomen. Ook dit is extreem tuig, maar wel zonder bondkraag.

opblaasschaap | 21-07-21 | 13:17 | 2

Van welke vakbond dan?

aamert | 21-07-21 | 13:25

Sportief opblaasschaap! Ik las het verhaal van Ruimedenker voordat ik reaguurde, maar ik had in mijn hoofd het verband ook al gelegd. Maar idd, ook onder de Hilversumse kakkers zit schorem.

Tashtego | 21-07-21 | 14:20

In hun omgeving moeten mensen toch weten wie dit zijn? School, hockey café/disco. Waarom zijn er geen namen bekend? Normaliter is dat binnen paar uur bekend.

fubarmf | 21-07-21 | 13:17 | 2

En wat heb jij daar precies aan, die namen? Enige effect dat het kan hebben is een zachtere straf, want online schandpaal, etc.

Quantum Suicide | 21-07-21 | 13:56

@Quantum Suicide | 21-07-21 | 13:56: Die namen komen op internet en ipv dat je eerste hit een vleesboek pagina is, zie je gelijk dat het laffe kopschoppers zijn. Wie over 10 jaar Riduan Taghi of Volkert van der Graaf googeld zal ook niet gelijk op zijn oude voetbal elftal uitkomen. Hopelijk worden daarmee potentiele werkgevers of aanstaande schoonvaders gewaarschuwd.

Kaal-dik-en-lelijk | 21-07-21 | 14:42

Je hebt een rechtzaak nodig. Of je nou hebt gekopschopt in Spanje of je bent stout geweest in Syrië, dan ga je gewoon rechtbank hoppen. En ja, dan is Nederland het voordeligst. Meestal.

SchimmelSchwanz | 21-07-21 | 13:16

Ik vind het flauw dat de reden voor het ontbreken van een Europees arrestatiebevel door sommige reaguurders aan de vermeende traagheid van de Mallorkijnse politie wordt toegeschreven... Ze hebben de afgelopen dagen tientallen getuigen ondervraagd om beter inzicht te krijgen in het "wie deed wat" tijdens de uren dat de roedel doorgesnoven hyena's langs de kade trok. Ze hebben nl. niet alleen Carlo te grazen genomen, maar ook een apotheek en meerdere andere groepen passanten. Voordat je zo'n arrestatiebevel de ether instuurt is het belangrijk om van het begin af aan zo precies mogelijk te weten wie wat wanneer hoe enz. heeft uitgespookt... Volgens Spaanse media is dat plaatje nu wel compleet en vliegen wat agenten vandaag naar het Gooi om even bij pappa aan te bellen.

DeterioraSequor | 21-07-21 | 13:15 | 6

@DeterioraSequor | 21-07-21 | 13:26:

Niks verstijfd, ze waren al veel langer de grote stoere jongens uit aan het hangen en baldadig bezig. Tuurlijk mogen de daadwerkelijke kopschoppers de zwaarste straf maar de rest mag er niet van afkomen met een fopstrafje.

Groepsverantwoordelijkheid en in het strafrecht kan dit ook.

Roze_bril_drager | 21-07-21 | 13:32

@DeterioraSequor | 21-07-21 | 13:26: Als jouw zoon daarna niet naar de politie is gegaan om ze aan te geven en op te treden als getuige en zijn smoel is blijven houden dan ja.

Begrijpelijk dat je op het moent zelf wellicht niet iets doet. Maar alles valt of staat met hoe je daarna handelt. Blijf je zwijgen en zaken verbergen of help je me oplossen en vervolgen?

Goofy Goofball | 21-07-21 | 14:00

@DeterioraSequor | 21-07-21 | 13:26:
Die hypothetische zoon rende toch ook als een bange hond op het eerste het beste vliegtuig terug? Ivm corona, uiteraard.

Graaisnaaiert | 21-07-21 | 14:43
▼ 3 antwoorden verborgen

Hoe langer de namen en rugnummers achterwege blijven, hoe groter en sappiger de uitkomst zal zijn. Zou mij niets verbazen als hier een "zoontje van" tussen zit.

porto | 21-07-21 | 13:15 | 5

@Canis.bonus.es | 21-07-21 | 13:18:
Idd, vooral Hilversum is niet per se het rijke kakkersdorp zoals je die in Flodder zag. Wonen genoeg tokkies

The Green*Machine | 21-07-21 | 13:55

@The Green*Machine | 21-07-21 | 13:55: Je moet geld hebben om op vakantie te gaan, adequaat uitdenken (logistiek) dat je een dag eerder terug keert van vakantie (wie wijzigt normaal de vakantie naar 1 dag eerder terug) en wie gaat er zich normaal pro-aktief melden via een advokaart en trekt aanvullend nog een stel advocaten in Spanje open. Nou, vertel....

Atlantis-95 | 21-07-21 | 14:24
▼ 2 antwoorden verborgen

Gefrustreerde doorgesnoven koters die door Instagram teveel in de sportschool zitten.
Eigenlijk zijn ze door deze hele toestand al genoeg gestraft. Nog een weekje een enkelband en een boete van 200 euro, klaar

Henk de Vries2074 | 21-07-21 | 13:14

dat verklaart ook dat er al zo snel een advocaat kwam blèren dat ze zo zielug waren en jong en nederlander enzo.

Dr.Utker | 21-07-21 | 13:13

Rijkelui’s kindertjes die nooit iets van verantwoordelijkheidsgevoel hebben meegekregen want papa regelt het wel.
Laat ze asjeblieft in Spanje.

Transgender-Airlines | 21-07-21 | 13:12 | 1

De kopschopende etterbakken zijn naar Nederland gevlucht: naar paps en mams (en dikke portemonnee) die een advocaat uit het duurdere segment in hebben gehuurd.
Werden de kopschopende etterbakken maar naar Spanje gestuurd, berecht én gedurende hun straf ín Spanje achter de dikke deuren gestationeerd.......

MK27 | 21-07-21 | 13:17

Als Carlo zwart was geweest stond nu de wereld in brand. Zouden ze nu in het Gooi ook nog gaan plunderen?

small_town_dude | 21-07-21 | 13:11

Dus geen zoals al direct door sommige reaguurders geconcludeerd werd " voetbaltokkies" maar hockeytokkies. Over vooroordelen gesproken. Ook de hogere inkomensklasse misdraagt zich. Misschien wel meer want arrogantie dat de wereld van hen is krijgen ze met de paplepel mee.

Mallenmoe | 21-07-21 | 13:11 | 7

@JdelaT | 21-07-21 | 13:39: In dit geval van iemand doodschoppen zou ik mijn eigen zoon eigenhandig het huis uit trappen met de mededeling dat hij het de rest van zijn leven maar helemaal zelf moet uitzoeken. Geen medelijden hier mee.

Sjakie | 21-07-21 | 13:59

@JdelaT | 21-07-21 | 13:39:
Het gaat niet over het tokkie gedeelte, maar over dat hockey. Wie zegt dat het echt kakkers waren? Zo chique is Hilversum nou ook weer niet.
Daarnaast, linea recta op het vliegtuig zetten. Mijn kroost dwing ik om verantwoording af te leggen voor de eigen daden, geen genade.

amateurrr | 21-07-21 | 14:21

We zoeken dus hockeyers uit het Gooi die vorige week week op vakantie zijn geweest en een dag eerder dan verwacht terug komen. Ik kan me niet voorstellen dat die namen niet bekend zijn bij Geenstijl. Je gaat er haast van denken dat er een hele vette vis tussen zit.

Atlantis-95 | 21-07-21 | 14:26
▼ 4 antwoorden verborgen

Kakkers zijn vaak per definitie proletige tokkies. Geen ontzag voor hebben. Ben benieuwd wat voor verzachtende omstandigheden een NL rechter hier bij verzint. Lekker in Spanje voor laten komen, daar is het misdrijf begaan en zij hebben het bewijs.

amateurrr | 21-07-21 | 13:10 | 2

Misschien kunnen ze ook een mooi voorbeeld stellen door keiharde straffen in Spanje. Je bent welkom als jongere maar houdt je laffe tengels thuis.

Roze_bril_drager | 21-07-21 | 13:12

@Roze_bril_drager | 21-07-21 | 13:12:
Precies, ongeacht afkomst. Meteen een signaal naar alle andere tokkies die denken dat Mallorca een soort MMA ring is.

amateurrr | 21-07-21 | 13:17

In Spanje kan er vast iets onder de tafel geregeld worden? Of is het niet zo erg?

spamzuiger | 21-07-21 | 13:09

Advocaat: Jongens waren met een onschuldige breakdance demonstratie bezig. Slachtoffer kwam te dicht bij, en verstoorde daardoor het optreden. Cliënt heeft hierdoor een pijnlijke voet overgehouden waarvoor schade vergoeding geëist.

gijnsteel666 | 21-07-21 | 13:08

Een VOG kunnen ze denk/hoop ik wel vergeten.

ZOMG | 21-07-21 | 13:08 | 2

Dat ligt er aan waar je hem voor aanvraagt.
In de kinderopvang of ambtenarij waarschijnlijk wel. In de financiele sector heeft dit geen impact.

frickY | 21-07-21 | 13:12

@frickY | 21-07-21 | 13:12: Dat hangt er van af.Als jouw misdraging slecht afstraalt op de werkgever,is er altijd wel wat bespreekbaar en kun je je VOG gewoon houden.

inspector71 | 21-07-21 | 13:35

Misschien dient deze zaak als inspiratiebron voor een nieuwe film van Johan Nijenhuis?
Misère op Mallorca.
Past mooi in de reeks Costa!, Verliefd op Ibiza, Toscaanse Bruiloft, Verliefd op Cuba..

leo de pejo | 21-07-21 | 13:08 | 1

Gezien de mate van toegepast geweld denk ik eerder aan een film van Paul Verhoeven.

Tietmier | 21-07-21 | 13:18

Redactie, binnen de EU heet het "overlevering" ipv uitlevering.

P. Breidel | 21-07-21 | 13:07 | 1

Ik drink gezond, dus niet over mijn lever. Zoiets?

EEnzame SchizofrEEN | 21-07-21 | 13:19

Mijn eerste gedachten van wie de daders konden zijn, zker bij het wegblijven van een signalement, was de groep wiens naam niet genoemd mag worden.
Maar nu blijkt dat het om gooische kakkers gaat, hoop ik eigenlijk nog meer, dat ze zullen worden uitgeleverd aan Spanje en aldaar voor 20 jaar in de bak belanden.
Het zijn de VVD'ers van morgen met hun geld en invloed, het echte tuig die ons land opzadelen met alles wat nooit meer weg gaat of wat je als mens sloopt: toeslagen-affaire, EU, windmolenparken, zonneweides, geld van Noord naar Zuid en natuurlijk #teamKech

hallofreen | 21-07-21 | 13:06 | 3

Hoe erg fout dat soort types worden is duidelijk in de serie Opstandelingen seizoen 2 BLoemendaal.
Te bizar voor woorden hoe een old boys network iemand volledig kan slopen in een rechtstaat.

Johanvb | 21-07-21 | 13:13

"Mijn eerste gedachten van wie de daders konden zijn, zker bij het wegblijven van een signalement, was de groep wiens naam niet genoemd mag worden."

Dat beeld had ik niet. Die groep geeft geen geld uit om eind juni op vakantie te gaan. Dat was mij al duidelijk. En dat beeld werd aangescherpt toen er spontaan een advocaat naar voren kwam stappen. Dat er nu een blik advocaten in Spanje wordt open getrekt geeft aan hoe slap paps en mams in het geld zitten.

Atlantis-95 | 21-07-21 | 14:28

Is er geen Spaanse NoEstilo met de beelden? Of deugen ze echt allemaal daar?

Vunzigheid | 21-07-21 | 13:04

Allemaal pakken. Klootzakken.

Naall | 21-07-21 | 13:03

Overal heb je tuig. Ook in het Gooi. Zelf eens ongenadig op mijn bek getimmerd in een eetcafe aldaar. We zaten met een groep collega’s te eten en het plaatselijke schorriemorrie vond ons blijkbaar te luidruchtig.

austinhealey | 21-07-21 | 13:01 | 4

Meestal heb je het zelf niet door als je als groep wat te luid bent. Had meer het idee dat die gasten in Hilversum zin hadden om een groepje kantoorklerken in pak af te rossen. Trokken mn stoel weg. Toen ik opstond en verhaal wou halen bleek er een hele groep klaar te staan. Plots een enorme matpartij. Mijn directe collega werd zijn hele rij tanden uit zn bek geramd.

austinhealey | 21-07-21 | 13:09

Eigenlijk is er niet heel veel verschil tussen het roedel gedrag van bv moslims en die van kakkers. Beide groepen wonen in behoorlijk afgebakende enclaves, waar ze onder elkaar zijn met “Ons Soort Mensen”. Buitenstaanders worden met argwaan bekeken en als minderwaardig gezien.

Ik snap dat de ouders het vreselijk k*t vinden wat het kroost gedaan heeft en dat het oudergevoel maakt dat je hoe dan ook voor je kind gaat. Dure advocaten, twijfel zaaien, naar hier halen.
Ik hoop dat de Spaanse en Nederlandse autoriteiten zich eens niet richten op de upperclass ouders, maar op de slachtoffers, waarvan er één dood is. Ook die heeft ouders.

Nuuk | 21-07-21 | 13:10

@Nuuk | 21-07-21 | 13:10:
Afgesloten enclave?? Kakkers? Misschien zou je je even moeten verdiepen of laten informeren over Hilversum. Met de trein sta je in 20minuten in Overvecht. Amsterdam Oost klein half uurtje. Hoe denk je dat Hilversum is? 90.000 inwoners..

StokeRR | 21-07-21 | 13:27
▼ 1 antwoord verborgen

Uiteindelijk zullen ze allemaal wel worden vrij gesproken omdat niet kan worden aangetoond wie de dodelijke schop heeft uitgedeeld waar het slachtoffer uiteindelijk aan is overleden. Of aan welke schop het slachtoffer wel is overleden.

Osdorpertje | 21-07-21 | 13:00 | 3

Daarom bij bewezen doodslag de gehele groep dezelfde straf. Zo moeilijk is dat toch niet.

Naall | 21-07-21 | 13:04

Daarom moeten ze ook in Spanje veroordeeld worden daar hebben ze nog echte rechters en ditto gevangenissen

JeanDragage | 21-07-21 | 13:12

@JeanDragage | 21-07-21 | 13:12: Schiet je niks mee op, als ze in Spanje worden veroordeeld zullen ze hun straf in NL mogen uitzitten en wordt die straf ook omgezet naar NL maatstaven, m.a.w , ze lopen zo weer vrij rond.

Simon_Ketellapper | 21-07-21 | 14:30

Jongeren die het roedelgedrag van "jongeren" tot in detail gaan kopiëren. Fijn. Het gaat echt de goede kant op.

Deksmaat | 21-07-21 | 13:00 | 2

dit is meer een 'kwade dronk' waarschijnlijk (wel heel kwaad) . En geen drill rap bende gedrag.

small_town_dude | 21-07-21 | 13:14

@small_town_dude | 21-07-21 | 13:14:
Ben ik totaal niet van overtuigd, gezien de getuigenverslagen. Maar zo zal het wel door de advocaten worden gespind. Het was de alcohol!

Deksmaat | 21-07-21 | 13:17

Niet meer dan een onschuldig stoeipartijtje. En met die voorwaartse trappen probeerden ze alleen maar op 1.5 meter afstand te blijven. Eigenlijk bekommerden ze zich daarmee om de gezondheid van hun tegenstander. Aldus de advocaat.

Shamwari | 21-07-21 | 12:58

Derrick zei het al "Der Kanake hat es getan".

Montgomery Burns | 21-07-21 | 12:57 | 6

Nee Derrick

thanseeuwen | 21-07-21 | 13:08
▼ 3 antwoorden verborgen

Zo mogelijk nog erger tuig: "We mogen het slopen omdat we betalen de schade wel"...

frank87 | 21-07-21 | 12:55 | 4

@Dirk III | 21-07-21 | 12:57: dan kocht ik voor mijn zoon een Blue Origin ticket, maar dan wel een enkeltje.

Stijlicoon | 21-07-21 | 12:59

@Dirk III | 21-07-21 | 12:57:
Dat valt nu tegen, dat het deze keer niet opgelost is met een en keertje met veel geld zwaaien...

frank87 | 21-07-21 | 14:32

@Dirk III | 21-07-21 | 12:57: Ik ben opgegroeid tussen dit soort rijkelui-gastjes/corpsboys: hun vaders zijn over het algemeen net zo fout. Het komt niet uit het niets, he? Maar soms verbaasde ik me wel over een schaamteloze rat die voortkwam uit een voorbeeldig gezin.

stampertje85 | 21-07-21 | 15:07
▼ 1 antwoord verborgen

Waar blijven de namen en rugnummers in het kader van "naming and shaming"? Meestal tovert GS die binnen 5 minuten tevoorschijn! Beetje fishy dit!!

Martin Jokt | 21-07-21 | 12:54 | 2

Des te langer het duurt, des te hoger pa in de boom zit.

Earl_of_Doncaster | 21-07-21 | 13:11

Kijk we zijn natuurlijk geheel tendentieus, ongefundeerd en nodeloos kwetsend, tegen alles wat zich niet kan verweren.
Zodra er een juridische Bubba aan komt zetten, blijken we Kartel te zijn.

JdelaT | 21-07-21 | 13:22

Wachten op de NPO die een docu maakt over deze roomwitte slachtoffers.

Fervent | 21-07-21 | 12:54 | 1

Ik wacht op de netflix adaptatie waarbij alle topadvocaten ineens een kleurtje en een "sexualiteit" hebben

zhirek | 21-07-21 | 13:15

‘The Ladder of Law has no Top and no Bottom’, we zullen het zien.

smdyasc | 21-07-21 | 12:54

In een Spaanse gevangenis eet je elke dag tapas.
Dat is toch beter dan boerenkool.

jaja | 21-07-21 | 12:53 | 3

Die tapas is tot daar aan toe, maar die criadillas gaan ze niet trekken.

Kapitein Sjaak Mus | 21-07-21 | 13:02

@Kapitein Sjaak Mus | 21-07-21 | 13:02: Varkensoor op een schoteltje (lekker hapje kraakbeen) en pens ook niet.

Asteroid-B612 | 21-07-21 | 14:20

Zeker het bekende tapas gerecht: "jugo de un pene".

EenGoedBegin | 21-07-21 | 14:48

Kan Tsjechië die niet berechten ofzo? iets met Europese samenwerking.

ikworstelengadouchen | 21-07-21 | 12:52

Dit tuigh kan zelf in de krant lezen dat ze opgepakt gaan worden... lekker slim ook van de msm om dit uitgebreid te communiceren via de kranten en internet. Nu hebben ze nog de kans om snel de pleiterik te maken....

Swaffelkaffert | 21-07-21 | 12:52 | 3

En dan de rest van je leven als groep op de vlucht?

jeweettochniet | 21-07-21 | 12:55

Huh? Waar naar toe?

bastemeijer | 21-07-21 | 13:12

Ze hebben nu helaas ruim de tijd om hun verklaringen op elkaar af te stemmen. Jaap-Willem Roozemond en collega's zullen hen daar graag bij helpen.

Leon Tosti | 21-07-21 | 16:54
-weggejorist-
amateurrr | 21-07-21 | 12:51 | 2

Wat zal het kosten om die Spaanse politie om te kopen. Moraal van het verhaal ga nooit op vakantie zonder leger advocaten. Voor je het weet moet je weer rennend op naar het vliegtuig

jeweettochniet | 21-07-21 | 12:50 | 1

Tenzij je niemand doodschopt.

wilmeister00 | 21-07-21 | 13:04

Mannetjes die alles in hun leven hadden en werkelijk vrijheid van doen vanwege de centen van pa en ma,.. en die moeten nu de cel in,... die trekken dat niet, die worden gek.

miko | 21-07-21 | 12:50 | 2

Die gaan niet de cel in. Die hebben de juiste advocaten èn de juiste rechters. Die komen er met een waarschuwing vanaf. En als die te scherp is geformuleerd gaat dan in hoger beroep er ook nog af. Daarna kunnen ze als ze daar zin in hebben nog wat cashen voor een paar tv optredens en als ze dat een beetje leuk doen, nog een boekendeal, filmrechten en een musical. En dat moet je ze ook wel een beetje gunnen, want dan hebben ze de advocaat er ook weer uit.

Mazzelstof | 21-07-21 | 13:23

In de cel zit Bubba rustig te wachten..

Tietmier | 21-07-21 | 13:27

Zo, gaan daar even een paar nat met hun 'het zullen wel Marokkanen zijn'. Gewoon een paar Gooische kutkinderen die ook in de stad een veel te grote bek hebben bij het uitgaan. Altijd in een groepje, dat wel. Dat hebben ze dan wel weer overgenomen van de gemiddelde naffer.

Ad Hominem | 21-07-21 | 12:49 | 6

Nadeel van statistiek, als iets in 70% van de gevallen zo is dan, ben je al snel geneigd om er vanuit te gaan dat resterende 30% ook zo zijn.

MargauxGrandCru | 21-07-21 | 13:03

Zolang wij "medewitten" deze gasten dezelfde straffen toewensen, wat is nou weer jouw probleem? Opgeheven vingertje zoals BBRDWR aangeeft?
Wij wensen zulke misbaksels, ongeacht afkomst, een flinke straf op, zo hard mogelijk.
Of gaan wij ook de straten op en rellen omdat deze blanke galbakken krijgen wat ze verdienen. Nah, doen we alleen voor gasten zoals die Mitch of George Floyd, tuig van de richel die maatschappelijk verdedigt worden enkel vanwege hun afkomst. DAT is pas racistisch, maar is lastig om te begrijpen als je IQ niet boven je schoenmaat uitkomt.

Shadowzz | 21-07-21 | 13:04

In het Gooi kopieert men met gemak dezelfde tongval als de berbers in West.

Naall | 21-07-21 | 13:07
▼ 3 antwoorden verborgen

Dus toch een Mocro erbij lijkt het? Gaat je kind naar het gymnasium en heeft alleen maar rijke Nederlandse vrienden, krijg je dit.

C1O2 | 21-07-21 | 12:49

Is er al een advocaat die namens het slachtoffer een civiele procedure gaat opstarten voor de nabestaanden ?

Anacho | 21-07-21 | 12:48

Hoe kan het dat de identiteit van de daders nog niet rondcirculeert op internet. normaal gesproken staat na een dag al een foto + naam op het internet. Nu inmiddels een week verder helemaal nog niks. In hoeverre betreft het hier ouders die contacten hebben bij sociale media of nieuwszenders en/of kranten. Je zou bijna denken dat er veel invloed op de media wordt uitgeoefend.

johnyl | 21-07-21 | 12:48 | 2

Ik heb hier ook moeite mee.. hoe kan dat nou. Er zullen zoveel mensen zijn die hiervan weten.. klasgenoten buurtgenoten enz.. op gegeven moment moet er toch iemand gaan lekken ? Zou je denken.. (hopen)

Debbeltje | 21-07-21 | 12:56

Rechtszaak en uitvoering van de straffen in Spanje, graag. Overheveling van de zaak naar Nederland zou betekenen dat Justitie in Spanje met twee maten meet: Spaanse kopschoppers in Spanje zouden dan een andere behandeling krijgen dan buitenlandse kopschoppers in Spanje. Messenstekers in Nederland worden ook in Nederland berecht, niet in het land van herkomst.

J.P.Drapeau | 21-07-21 | 12:47 | 1

Dat zei ik eerder ook al, en vind ook precies hetzelfde gelden voor die kalifaat kippetjes met een dubbel paspoort, als die teruggehaald worden is er dus sprake van klassenjustitie tov enkel paspoortiërs uit die regio.

Sinterbikske | 21-07-21 | 12:57

Zal gezelllige boel zijn bij die klojo's thuis. Je familie zal trots op jullie zijn mannetjes. Hoop tegen beter weten in dat ze zwaar gaan boeten. Iemand dood getrapt... man man man wat een ellende.... voor het slachtoffer en zijn familie.

npo | 21-07-21 | 12:46

Zou er eentje tussen zitten waarvan de ouders op een bepaald niveau aan touwtjes kunnen trekken?
Het duurt uitleveringsverzoek wel erg lang.
Met Julio Poch was het allemaal zo geritstelt.

Eppo | 21-07-21 | 12:46 | 1

Spaanse autoriteiten zijn nog bezig met onderzoek. Het ging even heel snel in die anderhalf minuut. En het schijnt dat er op dit moment (status vanochtend volgens de Telegraaf) vier personen geïdentificeerd te zijn.

Atlantis-95 | 21-07-21 | 14:32

Kan geen meelij met dit tuig krijgen. Ga lekker iemand dood schoppen en het land ontvluchten met een kutsmoes. Hoop dat ze wegrotten in een Spaanse cel, mafkezen.

Rest In Privacy | 21-07-21 | 12:45

Als ik nabestaande was dan zou het me niet interesseren wat justitie doet. De daders zouden het niet overleven. Dat kan ik garanderen.

isitsoornot | 21-07-21 | 12:45 | 4

@Wilhelm Tell | 21-07-21 | 12:50:
Hoe vaak hebben we het niet gehoord, indertijd.
"Als de moordenaar van Pim vrij komt, wacht ik hem op."
Volgens mij wachten ze nog steeds...

Kapitein Sjaak Mus | 21-07-21 | 12:55

Volstrekt logisch dat je dat als nabestaande wenst en je mag ook vinden dat zo'n moordenaar levenslang gemarteld moet worden, maar je garantie is weinig waard (zie de dagelijkse rechtspraktijk) en de straftoemeting hebben we godzijdank geobjectiveerd en aan de staat toebedeeld.

18konijn | 21-07-21 | 13:02

@Kapitein Sjaak Mus | 21-07-21 | 12:55: Denk je echt dat die vent niet wordt bewaakt? (Dat mag uiteraard niemand weten)

D.Ormin | 21-07-21 | 13:02
▼ 1 antwoord verborgen

Ik vind dit een moordaanslag! De hoofdverdachten als moordenaars berechten en de rest is medeplichtig. Voor jaaaaren de bak in en zo meteen een voorbeeld stellen.

Bad-Karma | 21-07-21 | 12:45

Hilversum is tokkiestad

apek00l | 21-07-21 | 12:44

Als mijn zoon zoiets zou flikken zou ik hem hoogstpersoonlijk naar Spanje brengen.

Gelukkig heb ik geen kinderen.

XverderNix | 21-07-21 | 12:43 | 1

Als ik geen zoon zou hebben zou ik dat ook doen.

zuurtjeregen | 21-07-21 | 14:05

Familie van het slachtoffer kan de beelden ook lekken. Je kan beelden niet tegelijk geheim houden en als bewijsmateriaal gebruiken.

W_F | 21-07-21 | 12:42 | 1

Lekken wordt een beetje moeilijk op moment ze met jouw telefoon zijn gemaakt en in die hoedanigheid in het proces verbaal zitten. In Spanje zijn ze mogelijk wat minder relaxed.

Atlantis-95 | 21-07-21 | 14:34

Ik hoop dat dit die ouders in ieder geval een ontiegelijke bak geld gaat kosten en dat alsnog de straffen hoog zijn.

SterF... | 21-07-21 | 12:42 | 4

Na de strafzaak komt er nog een zaak over de schade. Jongeren komen daar meestal makkelijk van af door zichzelf persoonlijk failliet te laten verklaren, maar is een dure grap als je wel centen hebt.

W_F | 21-07-21 | 12:46

@W_F | 21-07-21 | 12:44: als het inderdaad 'welgestelden' zijn, worden stageplekken (mits die al nodig zijn) en eventuele baantjes gewoon door pa en ma geritseld. Misschien eerst een paar jaartjes fopcollege in de VS of een ander land, zodat de gemoederen hier kunnen betijen.

FrankVeer | 21-07-21 | 12:58

De ruimte in laten sturen.

Normpje | 21-07-21 | 13:30
▼ 1 antwoord verborgen

Kakkers of niet, uitleveren aan Spanje. En daarna droppen in Marokko. Of in zee.

Calastir | 21-07-21 | 12:42

Overigens, we hebben dus een (weg)Gooiersprobleem? In Knokke zijn die Gooise kutkakkers ook al een plaag? Wat gaat er mis in die omgekeerd evenredige Kansenwijk?

hendrikjandetuinman | 21-07-21 | 12:41

Kijk er helemaal niet van op dat kakkers hier ook tot toe in staat zijn.
Onder mensen met hoge opleidingen en de zogenaamde gegoede families lopen namelijk ook heel veel figuren rond met een discutabele achtergrond.

leo59 | 21-07-21 | 12:40 | 3

En een gebrek aan empathie. Groot gebracht om op het gepeupel neer te kijken en zichzelf onaantastbaar wanende.

SterF... | 21-07-21 | 12:43

Soort van Oefelen, narcisten met psychopatische trekken.

Earl_of_Doncaster | 21-07-21 | 12:46

Hilversum chic? Ga eens na 12-en naar de Groest. Enorm gezellig....

TheBigKirth | 21-07-21 | 12:40

Rechten studeren gaat nog eens heel groot worden.

Dubbelepunthoofd | 21-07-21 | 12:38 | 1

Klopt, tweede jaar Rechten hier.

Adriel | 21-07-21 | 12:40

Afgestudeerd aan het VWO? Geslaagd voor de middelbare school heet dat, Berdt

hendrikjandetuinman | 21-07-21 | 12:38 | 6

geslaagg

DeterioraSequor | 21-07-21 | 13:22

Dieploma.

Lorejas | 21-07-21 | 13:28

Bert is afgestudeerd aan de Mavo in Ede. En dat is heel knap.

Lochos | 21-07-21 | 20:06
▼ 3 antwoorden verborgen

Hoezo uitleveringsverzoek, stuur ze alvast op met de vriendelijke groeten en tot nooit meer ziens.

Jeggeworist | 21-07-21 | 12:38

Echt onzin dat Hilversum poepchique is. Genoeg paupers daar en gewone wijken. Naarden, Laren, Blaricum, daar woont de kak, en Bussum een beetje.

Showstoppah | 21-07-21 | 12:37 | 3

Je kunt het eigenlijk vrij eenvoudig opdelen. De woningen van voor de oorlog zijn bijna allemaal leuk. Wat er bij gebouwd is om de naoorlogse geboortegolf te huizen is bijna allemaal vreselijk.

Joffri | 21-07-21 | 12:55

Ik vond Hilversum een van de meest treurige steden van Nederland (en nee ik ben nog nooit in Lelystad geweest)

zhirek | 21-07-21 | 13:20

Je hebt vast een punt. Maar in dit geval staan er advocaten klaar in Nederland en Spanje. Die organiseert een jan met de pet niet zo snel.

Atlantis-95 | 21-07-21 | 14:35

Er is vrij weinig te halen voor advocaten in een doorsnee overleveringszaak. Dat zal hier niet anders zijn. Ze zullen dat uiteraard niet laten blijken en genoeg interessantklinkende onzin in gewillige microfoons bleren.

BobDobalina | 21-07-21 | 12:37 | 1

Ik mag het echt hopen. Ze zullen om die reden vooral gaan proberen om te vertragen.

Atlantis-95 | 21-07-21 | 14:36

Beste Nederlanders. Gedraag u gewoon in andermans land. Je bent geen lil kleine die denkt dat ie groot is. Je bewijst helemaal niets door met anderen op de vuist te gaan, anders dan dat je aantoont dat je dus niet met alcohol en enige emoties kunt dealen. Ik woon nu 3+ jaar in het buitenland; jullie maken echt geen indruk zo.

Krachtkoe | 21-07-21 | 12:36 | 1

Iemand niet doodtrappen omdat je bang bent voor het imago van Nederland is wel het toppunt van deugen.

Me_Giant | 21-07-21 | 13:14

Willen we in Nederland meer of minder kakkers?

bintang | 21-07-21 | 12:36 | 2

Zo werkt dat niet. Je moet wel, zoals bij de Marokkanen, de gehele bevolkingsgroep over 1 kam scheren. Dus willen we meer of minder Hollanders?

Cobarde | 21-07-21 | 12:43

@Cobarde | 21-07-21 | 12:43: Minder Hollanders is echt een prima idee. Zelfs minder Nederlanders is een prima idee. Dat zijn er op dit moment zo'n 7 miljoen te veel.

TheEgg | 21-07-21 | 15:26

"Volgens de lokale politie hadden de daders al urenlang opstootjes veroorzaakt."
Maar die 18 jarige was al snel vrij want had niemand doodgetrapt.
Verdient men echt zoveel aan die toeristen dat zolang je niemand dood trapt je ongestoord en ongestraft je gang kan gaan?

28 | 21-07-21 | 12:35 | 2

Ja.

Is dit nog nieuws? | 21-07-21 | 12:36

Wat ik vermoed is dat ze dat hele voortraject van die avond in het onderzoek meenemen. Dan wordt meteen de kans minder dat het proces in Nederland plaats vind. En dat laatste is dan weer een geluk bij een ongeluk (dit even los van die slachtoffers dan weer ..... die dachten ook een leuke avond te hebben)

Atlantis-95 | 21-07-21 | 14:38

Advocaat Jaap-Willem Roozemond pleit ervoor om de zaak rond het geweld op het Spaanse vakantie-eiland in Nederland af te handelen. ,,De wet zegt dat dat kan. Het gaat bovendien om een grote groep Nederlandse verdachten en een groep Nederlandse slachtoffers. Het proces zal zich concentreren rond de verklaringen van deze mensen en camerabeelden’’, zegt Roozemond. Hij denkt dat Spanje en Nederland om die reden prima gezamenlijk kunnen optrekken.

Gebakkenvis | 21-07-21 | 12:34 | 8

Jaap-Willem Roozemond (advocaat) heeft ook al de empathie van een unilever-knakworst. Om eerst de verdachte te benoemen en daarna pas de slachtoffers.
Jaap-Willem Roozemond had, of ieder normaal mens met een klein beetje EQ, moeten zeggen dit uit belang van de slachtoffers (nabestaanden van de overledenen dus) te doen.
Daarnaast bekent Roozemond hiermee dat zijn cliënt schuldig is. Omdat hij anders had gezegd dat 'n rechtszaak niet nodig is. Hoop maar niet dat ze meer dan 4 tientjes per uur voor die nitwit betalen. Alhoewel een dilettantische advocaat in deze zaak voor de verdachten/daders eigenlijk helemaal prima is.

Boris die Sauertopf | 21-07-21 | 12:49

Spanje zit net als NL in de EU.
Dus gewoon in Spanje berechten.

swassannuf | 21-07-21 | 14:07
▼ 5 antwoorden verborgen

Het diner 2.0

redanx | 21-07-21 | 12:33 | 6

@Kapitein Sjaak Mus | 21-07-21 | 13:16: ik snap hem.

The Green*Machine | 21-07-21 | 14:44

@Kapitein Sjaak Mus | 21-07-21 | 13:16:
Mwoah, pleelektuur ( letterlijk, heb hem op visite in 3 schijtpartijen utigelezen ). Niemendalletje. En nee, ik kan het niet beter.

Graaisnaaiert | 21-07-21 | 15:27
▼ 3 antwoorden verborgen

Kennelijk heeft men niet geleerd van de Eindhovense koppenschoppers onder aan voering van Brent Leysen.

ff serieus nu! | 21-07-21 | 12:32

'Een niet-Westerse allochtone voornaam' nu ben ik getriggerd.
Roderick is toch niets mis mee?

zuurtjeregen | 21-07-21 | 12:32 | 8

Hoe heet hij dan ???

Roze_bril_drager | 21-07-21 | 13:44
▼ 5 antwoorden verborgen

Wat het land van berechting betreft: in de case van de NL-jihadi's (m/v/x), was ik er altijd voor dat ze in het land van hun misdaad berecht worden.
Benieuwd of degenen die hen in Nederland willen berechten, ook vinden dat deze kopschoppers in NL berecht moeten worden.
Interessante case.

Amsterdamsko | 21-07-21 | 12:30 | 7
-weggejorist-
Amsterdamsko | 21-07-21 | 12:44

@Amsterdamsko | 21-07-21 | 12:43: Ik zou die zin van je nog eens goed lezen. Het was wel duidelijk wat je *wilde* zeggen, maar je zei het niet...

Mbovenka | 21-07-21 | 15:22
▼ 4 antwoorden verborgen

Hopelijk pakken ze dit klote tuigh op. Wat erg fijn voor deze roderikjes en Jan Willems is dat de straf voor doodslag is verhoogd naar 25 jaar.

Hollandse_blauwe | 21-07-21 | 12:30 | 1

Pffft. Dat gaat echt niet gebeuren.

Is dit nog nieuws? | 21-07-21 | 12:34

Doet me toch gelijk weer hier aan denken: https://www.youtube.com/watch?v=jr_rP3LVKe4&t=3768s

pdvd | 21-07-21 | 12:29 | 1

tjee achter een muur en enkel te verifiëren met creditkaart of ID.

smirmoff | 21-07-21 | 14:31

Dit straalt slecht af op de bewoners van het Gooi en Bussum.

Toetsenbordcomplex | 21-07-21 | 12:27 | 2

Ja, eigenlijk zijn zij de slachtoffers, allemaal!

Xbitt | 21-07-21 | 12:30

Denk dat die inwoners niet direct in aanraking komen met de politie maar de belasting is daar kind aan huis

Hollandse_blauwe | 21-07-21 | 12:30

"De negen verdachten zijn allemaal tussen de 18 en 20 jaar oud. Acht komen er uit Hilversum, de negende komt uit Bussum."
Nou @nostyle jullie komen duidelijk niet uit die streek. Het ligt aan WAAR in Hilversum hun huis woont. Over het spoor te Hillywood is het toch het minder. Maar 1 kwam uit Bussum dus. Iets meer chique maar niet veel. De ekte ekte Gooise kakker zit in Naarden Vesting, Blaricum of Laren.

Graaf_van_Hogendorp | 21-07-21 | 12:27 | 8
▼ 5 antwoorden verborgen

Al die onterechte vingers naar ' jongeren', nu excuses!

DeCynischeAmbtenaar | 21-07-21 | 12:27 | 11

het zijn nog steeds jongeren en ook in Hsum lopen er rijkere drugstypes rond die hun kindjes naar een kakkersschool doen.

MaarFeitelijk | 21-07-21 | 14:37

Gisteren waren het nog de Ajaxsupporters. Nu excuses.

Angelina-a | 21-07-21 | 19:36
▼ 8 antwoorden verborgen

Ik hoop maar een ding, dat dit tuig keihard gestraft wordt.

jan druif | 21-07-21 | 12:26 | 3

Foei! Maar dan keihard.

Is dit nog nieuws? | 21-07-21 | 12:27

In Spanje en daar ook de straf uitzitten. Niet met een enkelband in het Gooi.

Xbitt | 21-07-21 | 12:28

In Nederland is de maximale straf 25 jaar cel, dus ik zou lekker naar een Spaanse rechter gaan. De internationale pers zit er op dus de Nederlandse rechter moet even laten zien wat hij kan.

W_F | 21-07-21 | 12:54

Ze kwamen eerder terug omdat ze bang waren voor aangescherpte corona regels. Dat ze in quarantaine moesten. Niks geen vlucht. Aldus de advocaat.
Ik verzin het niet.

Welke rechter gaat hierin mee?
Oh... Wacht...

Is dit nog nieuws? | 21-07-21 | 12:25 | 2

Nou, ik geloof dat wel hoor. Het blijkt dat ze ook armpjes hadden van anderhalve meter dus konden ze bij de knokpartij ook goed afstand houden. U moet niet denken dat deze kak jongeren zich geen reet van Corona aantrekken hoor. Wie bent u wel zeg.

Waakvlam | 21-07-21 | 12:35

Maar ze wáren al in Spanje (oranje) een gingen terug naar Nederland (knalrood) om coronamaatregelen te omzeilen? Ehhh. Does not compute, your honor.

hendrikjandetuinman | 21-07-21 | 12:46

Ik keur dit gedrag af en ik distantieer mij van de daders en ik wens alle familieleden en vrienden veel sterkte na deze tragische en misdadige onmenselijke daad.

Zo.

Heb ik de Marokkaanse en / of Islamitische gemeenschap, als het incidenteel een van die gemeenschap was, nog niet zo vaak zien doen. Wellicht spreek ik de taal niet.

Kaas de Vies | 21-07-21 | 12:25 | 4

Net als bij de laatste EK schaam ik me zelfs Nederlander te zijn op dit soort momenten.

Waakvlam | 21-07-21 | 12:37

Je zou er aan toe kunnen voegen dat je hoopt dat het recht z’n loop zal hebben en de daders de hoogst mogelijke straf krijgen - en dat het feit dat ze tot hun 16e door de moeder met de auto naar school gebracht zijn niet als verlichtende omstandigheden aangewend wordt.

Wilhelm Tell | 21-07-21 | 13:04

Gammela gammela, Kaas. Het is niet zo moeilijk.

Piet Karbiet | 21-07-21 | 14:51
▼ 1 antwoord verborgen
-weggejorist-
Von Knarrenstein | 21-07-21 | 12:25 | 4
▼ 4 antwoorden verborgen

Wel smullie voor de linkse npo enzo dat het voor die ene keer geen lichtgetinten zijn.

grapjasz | 21-07-21 | 12:25 | 5

Daders uit Hilversum, dus redelijke kans dat er een bij de npo op de loonlijst stond.

W_F | 21-07-21 | 12:55

de kakkers daar zijn vooral financiële types die in AMsterdam werken, of zoiets. Meestal is het uitvreten in een baantje van pa.

MaarFeitelijk | 21-07-21 | 14:34
▼ 2 antwoorden verborgen

Ik wil schrijven :' Vuile laffe honden" Maar dat is een pure belediging van onze trouwe viervoeters.

streknek | 21-07-21 | 12:24

Ze zullen het nog moeilijk krijgen in het gevang mochten ze daar ooit belanden..

PokeAWoke | 21-07-21 | 12:23 | 1

Spaanse gevangenissen zijn net zo luxe als de Nederlandse hoor, het Franco tijdperk is al weer bijna een halve eeuw geleden. Sindsdien hebben ze daar een heleboel linkse regeringen gehad, en zijn ze ook nog eens sinds 1989 lid van de EU.

Leon Tosti | 21-07-21 | 16:43

Het lijkt er dus op dat het recht gewoon z'n beloop krijgt. Overleveringsverzoek wacht op de blik van een Spaanse onderzoeksrechter, denk ik..

beldewouten | 21-07-21 | 12:23 | 6

@Kapitein Sjaak Mus | 21-07-21 | 12:41: Bisbisbis is zo lief om het je uit te leggen.

beldewouten | 21-07-21 | 14:07

@D-Fens_1963 | 21-07-21 | 13:58: Sorrie, maar @bisbisbis heeft toch echt wel een punt.

Stel dat je fietst zonder verlichting dan krijg je een bekeuring. Dat wordt je door de politie staande gehouden, niet aangehouden. Dat laatste zou betekenen dat je in even de lik hebt gezeten.

Atlantis-95 | 21-07-21 | 14:44
▼ 3 antwoorden verborgen

REAGEER OOK

Uitgelezen op GeenStijl? Abonneer je op de Nijman-Nieuwsbrief.
linktips: Energie vergelijken | Autoverzekering vergelijken
Kansino. Hét online casino van Nederland.
Online casino met licentie | Bookmakers | Online casino overzicht | Bookmakers Nederland
Online Casino | Online Gokken | Brokerfolio.com brokers vergelijken | online bookmakers in Nederland
Online Casino Top 5 | Casino bonussen | Crypto-casino.nl